SwarLogo Limburgs Jeugdkampioenschap 2022 JSCM SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: andere Speeltempo:
Datums: van 29/10/2022 tot 05/11/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1
Boatca, Luca
  1 Boatca, Luca 1491 5.5
1 W 1 4 Pribylla, Amelia 1102 5.0
2 Z 1 8 Steeno, Matz 1147 4.0
3 W 0 2 Lehaen, Lars 1340 5.0
4 Z 1 9 Hanssen, Casper 0 4.0
5 W ½ 5 Dubois, Sebastiaan 0 4.5
6 W 1 7 Robijns, Krieke 1150 4.0
7 Z 1 6 Groffils, Leonard 1416 4.5
-16 M 1491 Houthalen-Oost 5.5 1421 27.50 31.50 24.00 21.5 -
2
Lehaen, Lars
  2 Lehaen, Lars 1340 5.0
1 W 1 3 Cadirgi, Emre 0 5.0
2 Z 1 14 Truyers, Ianto 0 3.0
3 Z 1 1 Boatca, Luca 1491 5.5
4 W 1 6 Groffils, Leonard 1416 4.5
5 Z 0 7 Robijns, Krieke 1150 4.0
6 W 1 5 Dubois, Sebastiaan 0 4.5
7 W 0 4 Pribylla, Amelia 1102 5.0
-14 M 1340 Houthalen-Oost 5.0 1306 29.00 31.50 22.50 24.0 -
3
Cadirgi, Emre
  3 Cadirgi, Emre 0 5.0
1 Z 0 2 Lehaen, Lars 1340 5.0
2 W 0 5 Dubois, Sebastiaan 0 4.5
3 Z 1 15 Van Achte, Seppe 0 3.0
4 W 1 19 Robijns, Nisse 0 2.0
5 Z 1 11 Beckers, Seth 1313 3.5
6 W 1 10 Celgin, Shani 1303 3.5
7 Z 1 7 Robijns, Krieke 1150 4.0
-14 M 0 Genk 5.0 895 25.00 26.50 16.50 15.0 -
4
Pribylla, Amelia
  4 Pribylla, Amelia 1102 5.0
1 Z 0 1 Boatca, Luca 1491 5.5
2 W ½ 9 Hanssen, Casper 0 4.0
3 Z 1 20 Conard, Elise 0 2.0
4 Z ½ 12 Schijns, Matz 1327 3.0
5 W 1 18 Coolen, Victor 0 2.0
6 W 1 13 Cadirgi, Arda 0 3.0
7 Z 1 2 Lehaen, Lars 1340 5.0
-12 F 1102 Houthalen-Oost 5.0 1161 22.50 24.50 15.50 16.0 -
5
Dubois, Sebastiaan
  5 Dubois, Sebastiaan 0 4.5
1 - A        
2 Z 1 3 Cadirgi, Emre 0 5.0
3 W 1 8 Steeno, Matz 1147 4.0
4 W 1 11 Beckers, Seth 1313 3.5
5 Z ½ 1 Boatca, Luca 1491 5.5
6 Z 0 2 Lehaen, Lars 1340 5.0
7 W 1 12 Schijns, Matz 1327 3.0
-16 M 0 Bilzen 4.5 1296 27.00 30.00 18.25 17.5 -
6
Groffils, Leonard
  6 Groffils, Leonard 1416 4.5
1 Z 1 13 Cadirgi, Arda 0 3.0
2 W 1 11 Beckers, Seth 1313 3.5
3 Z 1 7 Robijns, Krieke 1150 4.0
4 Z 0 2 Lehaen, Lars 1340 5.0
5 W ½ 10 Celgin, Shani 1303 3.5
6 W 1 8 Steeno, Matz 1147 4.0
7 W 0 1 Boatca, Luca 1491 5.5
-12 M 1416 Overpelt 4.5 1361 25.50 28.50 16.25 21.5 -
7
Robijns, Krieke
  7 Robijns, Krieke 1150 4.0
1 W 1 17 Meekers, Tibo 0 2.5
2 Z 1 12 Schijns, Matz 1327 3.0
3 W 0 6 Groffils, Leonard 1416 4.5
4 Z 1 10 Celgin, Shani 1303 3.5
5 W 1 2 Lehaen, Lars 1340 5.0
6 Z 0 1 Boatca, Luca 1491 5.5
7 W 0 3 Cadirgi, Emre 0 5.0
-20 M 1150 Heusden 4.0 1247 26.50 29.00 14.00 20.0 -
8
Steeno, Matz
  8 Steeno, Matz 1147 4.0
1 Z 1 19 Robijns, Nisse 0 2.0
2 W 0 1 Boatca, Luca 1491 5.5
3 Z 0 5 Dubois, Sebastiaan 0 4.5
4 W 1 14 Truyers, Ianto 0 3.0
5 W 1 9 Hanssen, Casper 0 4.0
6 Z 0 6 Groffils, Leonard 1416 4.5
7 W 1 16 Messina, Dante 0 3.0
-14 M 1147 Houthalen-Oost 4.0 999 25.50 27.00 12.00 15.0 -
9
Hanssen, Casper
  9 Hanssen, Casper 0 4.0
1 W 1 10 Celgin, Shani 1303 3.5
2 Z ½ 4 Pribylla, Amelia 1102 5.0
3 W ½ 12 Schijns, Matz 1327 3.0
4 W 0 1 Boatca, Luca 1491 5.5
5 Z 0 8 Steeno, Matz 1147 4.0
6 Z 1 18 Coolen, Victor 0 2.0
7 W 1 13 Cadirgi, Arda 0 3.0
-14 M 0 Houthalen-Oost 4.0 960 24.00 26.00 12.50 15.5 -
10
Celgin, Shani
  10 Celgin, Shani 1303 3.5
1 Z 0 9 Hanssen, Casper 0 4.0
2 W 1 19 Robijns, Nisse 0 2.0
3 Z 1 13 Cadirgi, Arda 0 3.0
4 W 0 7 Robijns, Krieke 1150 4.0
5 Z ½ 6 Groffils, Leonard 1416 4.5
6 Z 0 3 Cadirgi, Emre 0 5.0
7 W 1 17 Meekers, Tibo 0 2.5
-20 M 1303 Eisden 3.5 1012 23.00 24.50 9.25 13.5 -
11
Beckers, Seth
  11 Beckers, Seth 1313 3.5
1 W 1 18 Coolen, Victor 0 2.0
2 Z 0 6 Groffils, Leonard 1416 4.5
3 W 1 14 Truyers, Ianto 0 3.0
4 Z 0 5 Dubois, Sebastiaan 0 4.5
5 W 0 3 Cadirgi, Emre 0 5.0
6 Z ½ 17 Meekers, Tibo 0 2.5
7 W 1 22 Olgun, Erdem 0 2.0
-12 M 1313 Houthalen-Oost 3.5 985 22.50 24.50 8.75 14.0 -
12
Schijns, Matz
  12 Schijns, Matz 1327 3.0
1 Z 1 20 Conard, Elise 0 2.0
2 W 0 7 Robijns, Krieke 1150 4.0
3 Z ½ 9 Hanssen, Casper 0 4.0
4 W ½ 4 Pribylla, Amelia 1102 5.0
5 Z 0 13 Cadirgi, Arda 0 3.0
6 W 1 15 Van Achte, Seppe 0 3.0
7 Z 0 5 Dubois, Sebastiaan 0 4.5
-14 M 1327 Houthalen-Oost 3.0 934 25.00 27.00 10.50 13.5 -
13
Cadirgi, Arda
  13 Cadirgi, Arda 0 3.0
1 W 0 6 Groffils, Leonard 1416 4.5
2 Z 1 18 Coolen, Victor 0 2.0
3 W 0 10 Celgin, Shani 1303 3.5
4 Z 1 17 Meekers, Tibo 0 2.5
5 W 1 12 Schijns, Matz 1327 3.0
6 Z 0 4 Pribylla, Amelia 1102 5.0
7 Z 0 9 Hanssen, Casper 0 4.0
-12 M 0 Genk 3.0 685 22.50 24.50 7.50 13.0 -
14
Truyers, Ianto
  14 Truyers, Ianto 0 3.0
1 - B1        
2 W 0 2 Lehaen, Lars 1340 5.0
3 Z 0 11 Beckers, Seth 1313 3.5
4 Z 0 8 Steeno, Matz 1147 4.0
5 W 0 17 Meekers, Tibo 0 2.5
6 W 1 19 Robijns, Nisse 0 2.0
7 Z 1 20 Conard, Elise 0 2.0
-14 M 0 Houthalen-Oost 3.0 516 20.00 21.50 6.50 10.0 -
15
Van Achte, Seppe
  15 Van Achte, Seppe 0 3.0
1 - A        
2 - A        
3 W 0 3 Cadirgi, Emre 0 5.0
4 Z 1 23 Baskan, Emir 0 1.0
5 W 1 21 Olgun, Atilla 0 2.0
6 Z 0 12 Schijns, Matz 1327 3.0
7 W 1 18 Coolen, Victor 0 2.0
-14 M 0 Houthalen-Oost 3.0 345 20.00 21.50 6.00 8.0 -
16
Messina, Dante
  16 Messina, Dante 0 3.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - B1        
5 Z 1 19 Robijns, Nisse 0 2.0
6 W 1 20 Conard, Elise 0 2.0
7 Z 0 8 Steeno, Matz 1147 4.0
-16 M 0 Tongeren 3.0 515 18.00 19.50 5.00 9.0 -
17
Meekers, Tibo
  17 Meekers, Tibo 0 2.5
1 Z 0 7 Robijns, Krieke 1150 4.0
2 W 0 20 Conard, Elise 0 2.0
3 Z 1 23 Baskan, Emir 0 1.0
4 W 0 13 Cadirgi, Arda 0 3.0
5 Z 1 14 Truyers, Ianto 0 3.0
6 W ½ 11 Beckers, Seth 1313 3.5
7 Z 0 10 Celgin, Shani 1303 3.5
-14 M 0 Overpelt 2.5 436 18.50 20.00 5.75 9.0 -
18
Coolen, Victor
  18 Coolen, Victor 0 2.0
1 Z 0 11 Beckers, Seth 1313 3.5
2 W 0 13 Cadirgi, Arda 0 3.0
3 Z 1 21 Olgun, Atilla 0 2.0
4 W 1 20 Conard, Elise 0 2.0
5 Z 0 4 Pribylla, Amelia 1102 5.0
6 W 0 9 Hanssen, Casper 0 4.0
7 Z 0 15 Van Achte, Seppe 0 3.0
-12 M 0 Houthalen-Oost 2.0 187 22.00 24.00 4.50 9.0 -
19
Robijns, Nisse
  19 Robijns, Nisse 0 2.0
1 W 0 8 Steeno, Matz 1147 4.0
2 Z 0 10 Celgin, Shani 1303 3.5
3 W 1 22 Olgun, Erdem 0 2.0
4 Z 0 3 Cadirgi, Emre 0 5.0
5 W 0 16 Messina, Dante 0 3.0
6 Z 0 14 Truyers, Ianto 0 3.0
7 - B1        
-16 F 0 Heusden 2.0 135 22.00 23.00 4.00 6.0 -
20
Conard, Elise
  20 Conard, Elise 0 2.0
1 W 0 12 Schijns, Matz 1327 3.0
2 Z 1 17 Meekers, Tibo 0 2.5
3 W 0 4 Pribylla, Amelia 1102 5.0
4 Z 0 18 Coolen, Victor 0 2.0
5 W 1 22 Olgun, Erdem 0 2.0
6 Z 0 16 Messina, Dante 0 3.0
7 W 0 14 Truyers, Ianto 0 3.0
-12 F 0 Leopoldsburg 2.0 189 20.00 22.00 5.50 9.0 -
21
Olgun, Atilla
  21 Olgun, Atilla 0 2.0
1 - A        
2 - A        
3 W 0 18 Coolen, Victor 0 2.0
4 Z 0 22 Olgun, Erdem 0 2.0
5 Z 0 15 Van Achte, Seppe 0 3.0
6 - B1        
7 W 1 23 Baskan, Emir 0 1.0
-12 M 0 Houthalen-Oost 2.0 -184 18.00 18.50 2.00 3.0 -
22
Olgun, Erdem
  22 Olgun, Erdem 0 2.0
1 - A        
2 - A        
3 Z 0 19 Robijns, Nisse 0 2.0
4 W 1 21 Olgun, Atilla 0 2.0
5 Z 0 20 Conard, Elise 0 2.0
6 W 1 23 Baskan, Emir 0 1.0
7 Z 0 11 Beckers, Seth 1313 3.5
-12 M 0 Houthalen-Oost 2.0 198 17.00 18.50 4.00 6.0 -
23
Baskan, Emir
  23 Baskan, Emir 0 1.0
1 - A        
2 - A        
3 W 0 17 Meekers, Tibo 0 2.5
4 W 0 15 Van Achte, Seppe 0 3.0
5 - B1        
6 Z 0 22 Olgun, Erdem 0 2.0
7 Z 0 21 Olgun, Atilla 0 2.0
-12 M 0 Houthalen-Oost 1.0 -677 19.50 20.50 1.00 3.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (29/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Boatca, Luca 0.0 1-0 Pribylla, Amelia 0.0
2 Cadirgi, Arda 0.0 0-1 Groffils, Leonard 0.0
3 Lehaen, Lars 0.0 1-0 Cadirgi, Emre 0.0
4 Conard, Elise 0.0 0-1 Schijns, Matz 0.0
5 Beckers, Seth 0.0 1-0 Coolen, Victor 0.0
6 Hanssen, Casper 0.0 1-0 Celgin, Shani 0.0
7 Robijns, Krieke 0.0 1-0 Meekers, Tibo 0.0
8 Robijns, Nisse 0.0 0-1 Steeno, Matz 0.0
  Truyers, Ianto 0.0 1 Bye  
  Baskan, Emir 0.0 0 Afwezig  
  Dubois, Sebastiaan 0.0 0 Afwezig  
  Messina, Dante 0.0 0 Afwezig  
  Olgun, Atilla 0.0 0 Afwezig  
  Olgun, Erdem 0.0 0 Afwezig  
  Van Achte, Seppe 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (30/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Steeno, Matz 1.0 0-1 Boatca, Luca 1.0
2 Groffils, Leonard 1.0 1-0 Beckers, Seth 1.0
3 Truyers, Ianto 1.0 0-1 Lehaen, Lars 1.0
4 Schijns, Matz 1.0 0-1 Robijns, Krieke 1.0
5 Pribylla, Amelia 0.0 ½-½ Hanssen, Casper 1.0
6 Celgin, Shani 0.0 1-0 Robijns, Nisse 0.0
7 Coolen, Victor 0.0 0-1 Cadirgi, Arda 0.0
8 Cadirgi, Emre 0.0 0-1 Dubois, Sebastiaan 0.0
9 Meekers, Tibo 0.0 0-1 Conard, Elise 0.0
  Baskan, Emir 0.0 0 Afwezig  
  Messina, Dante 0.0 0 Afwezig  
  Olgun, Atilla 0.0 0 Afwezig  
  Olgun, Erdem 0.0 0 Afwezig  
  Van Achte, Seppe 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (31/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Boatca, Luca 2.0 0-1 Lehaen, Lars 2.0
2 Robijns, Krieke 2.0 0-1 Groffils, Leonard 2.0
3 Hanssen, Casper 1.5 ½-½ Schijns, Matz 1.0
4 Beckers, Seth 1.0 1-0 Truyers, Ianto 1.0
5 Cadirgi, Arda 1.0 0-1 Celgin, Shani 1.0
6 Dubois, Sebastiaan 1.0 1-0 Steeno, Matz 1.0
7 Conard, Elise 1.0 0-1 Pribylla, Amelia 0.5
8 Van Achte, Seppe 0.0 0-1 Cadirgi, Emre 0.0
9 Olgun, Atilla 0.0 0-1 Coolen, Victor 0.0
10 Baskan, Emir 0.0 0-1 Meekers, Tibo 0.0
11 Robijns, Nisse 0.0 1-0 Olgun, Erdem 0.0
  Messina, Dante 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Lehaen, Lars 3.0 1-0 Groffils, Leonard 3.0
2 Hanssen, Casper 2.0 0-1 Boatca, Luca 2.0
3 Dubois, Sebastiaan 2.0 1-0 Beckers, Seth 2.0
4 Celgin, Shani 2.0 0-1 Robijns, Krieke 2.0
5 Schijns, Matz 1.5 ½-½ Pribylla, Amelia 1.5
6 Steeno, Matz 1.0 1-0 Truyers, Ianto 1.0
7 Meekers, Tibo 1.0 0-1 Cadirgi, Arda 1.0
8 Cadirgi, Emre 1.0 1-0 Robijns, Nisse 1.0
9 Coolen, Victor 1.0 1-0 Conard, Elise 1.0
10 Baskan, Emir 0.0 0-1 Van Achte, Seppe 0.0
11 Olgun, Erdem 0.0 1-0 Olgun, Atilla 0.0
  Messina, Dante 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Robijns, Krieke 3.0 1-0 Lehaen, Lars 4.0
2 Boatca, Luca 3.0 ½-½ Dubois, Sebastiaan 3.0
3 Groffils, Leonard 3.0 ½-½ Celgin, Shani 2.0
4 Cadirgi, Arda 2.0 1-0 Schijns, Matz 2.0
5 Beckers, Seth 2.0 0-1 Cadirgi, Emre 2.0
6 Steeno, Matz 2.0 1-0 Hanssen, Casper 2.0
7 Pribylla, Amelia 2.0 1-0 Coolen, Victor 2.0
8 Conard, Elise 1.0 1-0 Olgun, Erdem 1.0
9 Truyers, Ianto 1.0 0-1 Meekers, Tibo 1.0
10 Robijns, Nisse 1.0 0-1 Messina, Dante 1.0
11 Van Achte, Seppe 1.0 1-0 Olgun, Atilla 0.0
  Baskan, Emir 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Lehaen, Lars 4.0 1-0 Dubois, Sebastiaan 3.5
2 Boatca, Luca 3.5 1-0 Robijns, Krieke 4.0
3 Groffils, Leonard 3.5 1-0 Steeno, Matz 3.0
4 Pribylla, Amelia 3.0 1-0 Cadirgi, Arda 3.0
5 Cadirgi, Emre 3.0 1-0 Celgin, Shani 2.5
6 Schijns, Matz 2.0 1-0 Van Achte, Seppe 2.0
7 Meekers, Tibo 2.0 ½-½ Beckers, Seth 2.0
8 Messina, Dante 2.0 1-0 Conard, Elise 2.0
9 Coolen, Victor 2.0 0-1 Hanssen, Casper 2.0
10 Truyers, Ianto 1.0 1-0 Robijns, Nisse 1.0
11 Olgun, Erdem 1.0 1-0 Baskan, Emir 1.0
  Olgun, Atilla 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (05/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Lehaen, Lars 5.0 0-1 Pribylla, Amelia 4.0
2 Groffils, Leonard 4.5 0-1 Boatca, Luca 4.5
3 Robijns, Krieke 4.0 0-1 Cadirgi, Emre 4.0
4 Dubois, Sebastiaan 3.5 1-0 Schijns, Matz 3.0
5 Steeno, Matz 3.0 1-0 Messina, Dante 3.0
6 Hanssen, Casper 3.0 1-0 Cadirgi, Arda 3.0
7 Celgin, Shani 2.5 1-0 Meekers, Tibo 2.5
8 Beckers, Seth 2.5 1-0 Olgun, Erdem 2.0
9 Conard, Elise 2.0 0-1 Truyers, Ianto 2.0
10 Van Achte, Seppe 2.0 1-0 Coolen, Victor 2.0
11 Olgun, Atilla 1.0 1-0 Baskan, Emir 1.0
  Robijns, Nisse 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina

Boatca, Luca (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1491
FIDE-ID1259660
F-Elo1432
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Pribylla, Amelia BEL 1102 5.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1      Steeno, Matz BEL 1147 4.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 1      Lehaen, Lars BEL 1340 5.0 W - 0 2.0 0.70 -0.70
4 2      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Dubois, Sebastiaan BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 2      Robijns, Krieke BEL 1150 4.0 W - 1 4.5 0.88 +0.12
7 2      Groffils, Leonard BEL 1416 4.5 Z 1 5.5 0.60 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1231 31.0 Totaal 5.5 5.81 -0.31
Begin van de pagina

Lehaen, Lars (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo0
FIDE-ID254177
F-Elo1340
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Truyers, Ianto BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Boatca, Luca BEL 1491 5.5 Z - 1 3.0 0.30 +0.70
4 1      Groffils, Leonard BEL 1416 4.5 W - 1 4.0 0.40 +0.60
5 1      Robijns, Krieke BEL 1150 4.0 Z - 0 4.0 0.75 -0.75
6 1      Dubois, Sebastiaan BEL 0 4.5 W 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Pribylla, Amelia BEL 1102 5.0 W 0 5.0 0.80 -0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1289 31.5 Totaal 5.0 5.01 -0.01
Begin van de pagina

Cadirgi, Emre (Rank: 11)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo0
FIDE-ID262307
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Lehaen, Lars BEL 1340 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Dubois, Sebastiaan BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Robijns, Nisse BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      Beckers, Seth BEL 1313 3.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 5      Celgin, Shani BEL 1303 3.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 3      Robijns, Krieke BEL 1150 4.0 Z 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1276 25.5 Totaal 5.0 1.82 +3.18
Begin van de pagina

Pribylla, Amelia (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.20487
N-Elo1102
FIDE-ID267511
F-Elo1154
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Boatca, Luca BEL 1491 5.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 5      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 7      Conard, Elise BEL 0 2.0 Z 1 1.5 0.92 +0.08
4 5      Schijns, Matz BEL 1327 3.0 Z ½ 2.0 0.22 +0.28
5 7      Coolen, Victor BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Cadirgi, Arda BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Lehaen, Lars BEL 1340 5.0 Z - 1 5.0 0.20 +0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1386 24.5 Totaal 5.0 4.19 +0.81
Begin van de pagina

Dubois, Sebastiaan (Rank: 19)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19004
N-Elo0
FIDE-ID262277
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 8      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 Z 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Steeno, Matz BEL 1147 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 3      Beckers, Seth BEL 1313 3.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 2      Boatca, Luca BEL 1491 5.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 1      Lehaen, Lars BEL 1340 5.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 4      Schijns, Matz BEL 1327 3.0 W 1 4.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1323 26.0 Totaal 4.5 0.90 +3.60
Begin van de pagina

Groffils, Leonard (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo1416
FIDE-ID258202
F-Elo1324
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cadirgi, Arda BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Beckers, Seth BEL 1313 3.5 W - 1 2.0 0.64 +0.36
3 2      Robijns, Krieke BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
4 1      Lehaen, Lars BEL 1340 5.0 Z - 0 3.0 0.60 -0.60
5 3      Celgin, Shani BEL 1303 3.5 W - ½ 3.5 0.65 -0.15
6 3      Steeno, Matz BEL 1147 4.0 W 1 4.5 0.83 +0.17
7 2      Boatca, Luca BEL 1491 5.5 W 0 4.5 0.40 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1290 28.5 Totaal 4.5 4.86 -0.36
Begin van de pagina

Robijns, Krieke (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1150
FIDE-ID257923
F-Elo1156
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Meekers, Tibo BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Schijns, Matz BEL 1327 3.0 Z - 1 2.0 0.27 +0.73
3 2      Groffils, Leonard BEL 1416 4.5 W - 0 2.0 0.18 -0.18
4 4      Celgin, Shani BEL 1303 3.5 Z - 1 3.0 0.30 +0.70
5 1      Lehaen, Lars BEL 1340 5.0 W - 1 4.0 0.25 +0.75
6 2      Boatca, Luca BEL 1491 5.5 Z 0 4.0 0.12 -0.12
7 3      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 W 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1375 29.0 Totaal 4.0 2.96 +1.04
Begin van de pagina

Steeno, Matz (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19839
N-Elo1147
FIDE-ID267376
F-Elo1315
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Robijns, Nisse BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Boatca, Luca BEL 1491 5.5 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 6      Dubois, Sebastiaan BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 6      Truyers, Ianto BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      Groffils, Leonard BEL 1416 4.5 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 5      Messina, Dante BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1453 26.5 Totaal 4.0 4.89 -0.89
Begin van de pagina

Hanssen, Casper (Rank: 14)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo0
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Celgin, Shani BEL 1303 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Pribylla, Amelia BEL 1102 5.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 3      Schijns, Matz BEL 1327 3.0 W ½ 2.0 0.08 +0.42
4 2      Boatca, Luca BEL 1491 5.5 W 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Steeno, Matz BEL 1147 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      Coolen, Victor BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Cadirgi, Arda BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1274 26.0 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina

Celgin, Shani (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.22206
N-Elo1303
FIDE-ID270849
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 6      Robijns, Nisse BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Cadirgi, Arda BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Robijns, Krieke BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.70 -0.70
5 3      Groffils, Leonard BEL 1416 4.5 Z - ½ 2.5 0.35 +0.15
6 5      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 Z 0 2.5 0.92 -0.92
7 7      Meekers, Tibo BEL 0 2.5 W 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1283 25.0 Totaal 3.5 5.65 -2.15
Begin van de pagina

Beckers, Seth (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.23102
N-Elo1313
FIDE-ID272957
F-Elo1390
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Coolen, Victor BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Groffils, Leonard BEL 1416 4.5 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
3 4      Truyers, Ianto BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Dubois, Sebastiaan BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 5      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 7      Meekers, Tibo BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 8      Olgun, Erdem BEL 0 2.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1416 23.5 Totaal 3.5 5.88 -2.38
Begin van de pagina

Schijns, Matz (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.21037
N-Elo1327
FIDE-ID267082
F-Elo1297
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Conard, Elise BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Robijns, Krieke BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.73 -0.73
3 3      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 5      Pribylla, Amelia BEL 1102 5.0 W ½ 2.0 0.78 -0.28
5 4      Cadirgi, Arda BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 6      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 4      Dubois, Sebastiaan BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1126 25.5 Totaal 3.0 6.11 -3.11
Begin van de pagina

Cadirgi, Arda (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19395
N-Elo0
FIDE-ID262315
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Groffils, Leonard BEL 1416 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Coolen, Victor BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Celgin, Shani BEL 1303 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Meekers, Tibo BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Schijns, Matz BEL 1327 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 4      Pribylla, Amelia BEL 1102 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1287 24.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina

Truyers, Ianto (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.21708
N-Elo0
FIDE-ID269220
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Lehaen, Lars BEL 1340 5.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Beckers, Seth BEL 1313 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Steeno, Matz BEL 1147 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Meekers, Tibo BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 10      Robijns, Nisse BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Conard, Elise BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1266 19.0 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina

Van Achte, Seppe (Rank: 18)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19124
N-Elo0
FIDE-ID269115
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 8      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
4 10      Baskan, Emir BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 11      Olgun, Atilla BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 6      Schijns, Matz BEL 1327 3.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
7 10      Coolen, Victor BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1327 13.0 Totaal 3.0 2.08 +0.92
Begin van de pagina

Messina, Dante (Rank: 23)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.25251
N-Elo0
FIDE-ID279811
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(742) Tongeren
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Bye           1 1.0    
5 10      Robijns, Nisse BEL 0 2.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Conard, Elise BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Steeno, Matz BEL 1147 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1147 8.0 Totaal 3.0 1.08 +0.92
Begin van de pagina

Meekers, Tibo (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.17830
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Robijns, Krieke BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Conard, Elise BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Baskan, Emir BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Cadirgi, Arda BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      Truyers, Ianto BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 7      Beckers, Seth BEL 1313 3.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 7      Celgin, Shani BEL 1303 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1255 20.0 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina

Coolen, Victor (Rank: 13)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.23780
N-Elo0
FIDE-ID276251
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Beckers, Seth BEL 1313 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Cadirgi, Arda BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      Olgun, Atilla BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Conard, Elise BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Pribylla, Amelia BEL 1102 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1207 22.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina

Robijns, Nisse (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.19576
N-Elo0
FIDE-ID264962
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Steeno, Matz BEL 1147 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Celgin, Shani BEL 1303 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Olgun, Erdem BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Messina, Dante BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 10      Truyers, Ianto BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1225 20.5 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina

Conard, Elise (Rank: 12)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.23210
N-Elo0
FIDE-ID277738
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Schijns, Matz BEL 1327 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Meekers, Tibo BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Pribylla, Amelia BEL 1102 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Coolen, Victor BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Olgun, Erdem BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Messina, Dante BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      Truyers, Ianto BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1214 20.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina

Olgun, Atilla (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.23790
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 9      Coolen, Victor BEL 0 2.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Olgun, Erdem BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 11      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 11      Baskan, Emir BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 2.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina

Olgun, Erdem (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.23791
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 11      Robijns, Nisse BEL 0 2.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Olgun, Atilla BEL 0 2.0 W 1 1.0 0.50 +0.50
5 8      Conard, Elise BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Baskan, Emir BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 8      Beckers, Seth BEL 1313 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1313 10.5 Totaal 2.0 2.08 -0.08
Begin van de pagina

Baskan, Emir (Rank: 21)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.23792
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 10      Meekers, Tibo BEL 0 2.5 W 0 0.0 0.50 -0.50
4 10      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 11      Olgun, Erdem BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
7 11      Olgun, Atilla BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.5 Totaal 1.0 2.00 -2.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Boatca, Luca 1 1491 1421 5.5 4 W 1 8 Z 1 2 W 0 9 Z 1 5 W ½ 7 W 1 6 Z 1 27.50 31.50 24.00 21.5 -
2 Lehaen, Lars 3 1340 1306 5.0 3 W 1 14 Z 1 1 Z 1 6 W 1 7 Z 0 5 W 1 4 W 0 29.00 31.50 22.50 24.0 -
3 Cadirgi, Emre 11 0 895 5.0 2 Z 0 5 W 0 15 Z 1 19 W 1 11 Z 1 10 W 1 7 Z 1 25.00 26.50 16.50 15.0 -
4 Pribylla, Amelia 9 1102 1161 5.0 1 Z 0 9 W ½ 20 Z 1 12 Z ½ 18 W 1 13 W 1 2 Z 1 22.50 24.50 15.50 16.0 -
5 Dubois, Sebastiaan 19 0 1296 4.5 A 3 Z 1 8 W 1 11 W 1 1 Z ½ 2 Z 0 12 W 1 27.00 30.00 18.25 17.5 -
6 Groffils, Leonard 2 1416 1361 4.5 13 Z 1 11 W 1 7 Z 1 2 Z 0 10 W ½ 8 W 1 1 W 0 25.50 28.50 16.25 21.5 -
7 Robijns, Krieke 7 1150 1247 4.0 17 W 1 12 Z 1 6 W 0 10 Z 1 2 W 1 1 Z 0 3 W 0 26.50 29.00 14.00 20.0 -
8 Steeno, Matz 8 1147 999 4.0 19 Z 1 1 W 0 5 Z 0 14 W 1 9 W 1 6 Z 0 16 W 1 25.50 27.00 12.00 15.0 -
9 Hanssen, Casper 14 0 960 4.0 10 W 1 4 Z ½ 12 W ½ 1 W 0 8 Z 0 18 Z 1 13 W 1 24.00 26.00 12.50 15.5 -
10 Celgin, Shani 6 1303 1012 3.5 9 Z 0 19 W 1 13 Z 1 7 W 0 6 Z ½ 3 Z 0 17 W 1 23.00 24.50 9.25 13.5 -
11 Beckers, Seth 5 1313 985 3.5 18 W 1 6 Z 0 14 W 1 5 Z 0 3 W 0 17 Z ½ 22 W 1 22.50 24.50 8.75 14.0 -
12 Schijns, Matz 4 1327 934 3.0 20 Z 1 7 W 0 9 Z ½ 4 W ½ 13 Z 0 15 W 1 5 Z 0 25.00 27.00 10.50 13.5 -
13 Cadirgi, Arda 10 0 685 3.0 6 W 0 18 Z 1 10 W 0 17 Z 1 12 W 1 4 Z 0 9 Z 0 22.50 24.50 7.50 13.0 -
14 Truyers, Ianto 17 0 516 3.0 B1 2 W 0 11 Z 0 8 Z 0 17 W 0 19 W 1 20 Z 1 20.00 21.50 6.50 10.0 -
15 Van Achte, Seppe 18 0 345 3.0 A A 3 W 0 23 Z 1 21 W 1 12 Z 0 18 W 1 20.00 21.50 6.00 8.0 -
16 Messina, Dante 23 0 515 3.0 A A A B1 19 Z 1 20 W 1 8 Z 0 18.00 19.50 5.00 9.0 -
17 Meekers, Tibo 15 0 436 2.5 7 Z 0 20 W 0 23 Z 1 13 W 0 14 Z 1 11 W ½ 10 Z 0 18.50 20.00 5.75 9.0 -
18 Coolen, Victor 13 0 187 2.0 11 Z 0 13 W 0 21 Z 1 20 W 1 4 Z 0 9 W 0 15 Z 0 22.00 24.00 4.50 9.0 -
19 Robijns, Nisse 16 0 135 2.0 8 W 0 10 Z 0 22 W 1 3 Z 0 16 W 0 14 Z 0 B1 22.00 23.00 4.00 6.0 -
20 Conard, Elise 12 0 189 2.0 12 W 0 17 Z 1 4 W 0 18 Z 0 22 W 1 16 Z 0 14 W 0 20.00 22.00 5.50 9.0 -
21 Olgun, Atilla 20 0 -184 2.0 A A 18 W 0 22 Z 0 15 Z 0 B1 23 W 1 18.00 18.50 2.00 3.0 -
22 Olgun, Erdem 22 0 198 2.0 A A 19 Z 0 21 W 1 20 Z 0 23 W 1 11 Z 0 17.00 18.50 4.00 6.0 -
23 Baskan, Emir 21 0 -677 1.0 A A 17 W 0 15 W 0 B1 22 Z 0 21 Z 0 19.50 20.50 1.00 3.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.52 2022/11/05 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/11/06 10:54