SwarLogo 14de Schanstoernooi 2022 -16 Volw -1500 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Krista Dethier, Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 02/04/2022 tot 02/04/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Faybish Dana Jeugd -16 F 1254 Anderlecht 6.0 1290 21.50 26.00 26.0 6
2 Stroobant Filip Volw. -1500 M 0 Mol 5.5 881 20.75 29.00 21.0 5
3 Hamers Niels Volw. -1500 M 0 Genk 5.0 1039 15.50 27.00 21.0 5
4 Vandermeulen Oscar Jeugd -16 M 1186 de Mercatel 4.5 1084 18.25 30.00 19.0 4
5 Dethier, Krista Volw. -1500 F 1410 Hasselt 4.0 1140 10.50 24.50 15.5 3
6 Daems Thibaut Jeugd -16 M 1110 Mechelen 4.0 823 6.50 20.50 15.0 4
7 Coningx Giel Volw. -1500 M 0 Heusden 3.5 709 9.50 27.50 14.5 3
8 Peeters Jurre Jeugd -16 M 0 Mechelen 3.0 587 4.00 23.00 12.0 3
9 Balanck Mateo Jeugd -16 M 1010 Oude God Mortsel 3.0 834 3.50 20.50 9.0 3
10 Pauwels Wout Jeugd -16 M 0 Mechelen 2.5 746 3.00 21.50 8.0 2
11 Kapenekakis, Andreas Jeugd -16 M 0 Eisden 1.0 350 0.00 22.00 7.0 1
12 Schouteden Linda Volw. -1500 F 1150 Overpelt 0.0 133 0.00 22.50 0.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Coningx Giel 0.0 ½-½ Dethier, Krista 0.0
22 Faybish Dana 0.0 1-0 Pauwels Wout 0.0
23 Peeters Jurre 0.0 0-1 Vandermeulen Oscar 0.0
24 Schouteden Linda 0.0 0-1 Kapenekakis, Andreas 0.0
25 Hamers Niels 0.0 1-0 Daems Thibaut 0.0
26 Balanck Mateo 0.0 0-1 Stroobant Filip 0.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Kapenekakis, Andreas 1.0 0-1 Faybish Dana 1.0
22 Vandermeulen Oscar 1.0 0-1 Hamers Niels 1.0
23 Stroobant Filip 1.0 1-0 Coningx Giel 0.5
24 Dethier, Krista 0.5 1-0 Schouteden Linda 0.0
25 Daems Thibaut 0.0 1-0 Peeters Jurre 0.0
26 Pauwels Wout 0.0 0-1 Balanck Mateo 0.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Faybish Dana 2.0 1-0 Stroobant Filip 2.0
22 Hamers Niels 2.0 1-0 Dethier, Krista 1.5
23 Balanck Mateo 1.0 0-1 Vandermeulen Oscar 1.0
24 Kapenekakis, Andreas 1.0 0-1 Daems Thibaut 1.0
25 Coningx Giel 0.5 1-0 Pauwels Wout 0.0
26 Schouteden Linda 0.0 0-1 Peeters Jurre 0.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Hamers Niels 3.0 0-1 Faybish Dana 3.0
22 Vandermeulen Oscar 2.0 ½-½ Stroobant Filip 2.0
23 Daems Thibaut 2.0 0-1 Coningx Giel 1.5
24 Dethier, Krista 1.5 1-0 Balanck Mateo 1.0
25 Peeters Jurre 1.0 1-0 Kapenekakis, Andreas 1.0
26 Pauwels Wout 0.0 1-0 Schouteden Linda 0.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Faybish Dana 4.0 1-0 Dethier, Krista 2.5
22 Stroobant Filip 2.5 1-0 Hamers Niels 3.0
23 Coningx Giel 2.5 0-1 Vandermeulen Oscar 2.5
24 Balanck Mateo 1.0 0-1 Peeters Jurre 2.0
25 Schouteden Linda 0.0 0-1 Daems Thibaut 2.0
26 Kapenekakis, Andreas 1.0 0-1 Pauwels Wout 1.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Vandermeulen Oscar 3.5 1-0 Faybish Dana 5.0
22 Daems Thibaut 3.0 0-1 Stroobant Filip 3.5
23 Peeters Jurre 3.0 0-1 Hamers Niels 3.0
24 Dethier, Krista 2.5 ½-½ Pauwels Wout 2.0
25 Coningx Giel 2.5 1-0 Kapenekakis, Andreas 1.0
26 Schouteden Linda 0.0 0-1 Balanck Mateo 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
21 Faybish Dana 5.0 1-0 Coningx Giel 3.5
22 Dethier, Krista 3.0 1-0 Vandermeulen Oscar 4.5
23 Stroobant Filip 4.5 1-0 Peeters Jurre 3.0
24 Hamers Niels 4.0 1-0 Schouteden Linda 0.0
25 Pauwels Wout 2.5 0-1 Daems Thibaut 3.0
26 Balanck Mateo 2.0 1-0 Kapenekakis, Andreas 1.0
Begin van de pagina

Faybish Dana (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.14639
N-Elo1254
FIDE-ID249270
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Pauwels Wout BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 21      Kapenekakis, Andreas BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 21      Stroobant Filip BEL 0 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 21      Hamers Niels BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 21      Dethier, Krista BEL 1410 4.0 W - 1 5.0 0.29 +0.71
6 21      Vandermeulen Oscar BEL 1186 4.5 Z 0 5.0 0.59 -0.59
7 21      Coningx Giel BEL 0 3.5 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1298 26.0 Totaal 6.0 5.48 +0.52
Begin van de pagina

Stroobant Filip (Rank: 12)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.21779
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Balanck Mateo BEL 1010 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 23      Coningx Giel BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 21      Faybish Dana BEL 1254 6.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
4 22      Vandermeulen Oscar BEL 1186 4.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 22      Hamers Niels BEL 0 5.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 22      Daems Thibaut BEL 1110 4.0 Z 1 4.5 0.08 +0.92
7 23      Peeters Jurre BEL 0 3.0 W 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1140 29.0 Totaal 5.5 1.82 +3.68
Begin van de pagina

Hamers Niels (Rank: 11)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17719
N-Elo0
FIDE-ID256293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Daems Thibaut BEL 1110 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 22      Vandermeulen Oscar BEL 1186 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 22      Dethier, Krista BEL 1410 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 21      Faybish Dana BEL 1254 6.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
5 22      Stroobant Filip BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 23      Peeters Jurre BEL 0 3.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
7 24      Schouteden Linda BEL 1150 0.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1222 27.0 Totaal 5.0 1.40 +3.60
Begin van de pagina

Vandermeulen Oscar (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1186
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Peeters Jurre BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 22      Hamers Niels BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 23      Balanck Mateo BEL 1010 3.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
4 22      Stroobant Filip BEL 0 5.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 23      Coningx Giel BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 21      Faybish Dana BEL 1254 6.0 W - 1 4.5 0.41 +0.59
7 22      Dethier, Krista BEL 1410 4.0 Z 0 4.5 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1224 30.0 Totaal 4.5 5.04 -0.54
Begin van de pagina

Dethier, Krista (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1410
FIDE-ID233250
F-Elo1427
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Coningx Giel BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 24      Schouteden Linda BEL 1150 0.0 W - 1 1.5 0.82 +0.18
3 22      Hamers Niels BEL 0 5.0 Z 0 1.5 0.92 -0.92
4 24      Balanck Mateo BEL 1010 3.0 W 1 2.5 0.92 +0.08
5 21      Faybish Dana BEL 1254 6.0 Z 0 2.5 0.71 -0.71
6 24      Pauwels Wout BEL 0 2.5 W ½ 3.0 0.92 -0.42
7 22      Vandermeulen Oscar BEL 1186 4.5 W 1 4.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 24.5 Totaal 4.0 5.99 -1.99
Begin van de pagina

Daems Thibaut (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.23263
N-Elo0
FIDE-ID271390
F-Elo1110
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Hamers Niels BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 25      Peeters Jurre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 24      Kapenekakis, Andreas BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 23      Coningx Giel BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 25      Schouteden Linda BEL 1150 0.0 Z 1 3.0 0.44 +0.56
6 22      Stroobant Filip BEL 0 5.5 W 0 3.0 0.92 -0.92
7 25      Pauwels Wout BEL 0 2.5 Z 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 20.5 Totaal 4.0 5.96 -1.96
Begin van de pagina

Coningx Giel (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.23865
N-Elo0
FIDE-ID274615
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Dethier, Krista BEL 1410 4.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 23      Stroobant Filip BEL 0 5.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 25      Pauwels Wout BEL 0 2.5 W 1 1.5 0.50 +0.50
4 23      Daems Thibaut BEL 1110 4.0 Z 1 2.5 0.08 +0.92
5 23      Vandermeulen Oscar BEL 1186 4.5 W 0 2.5 0.08 -0.08
6 25      Kapenekakis, Andreas BEL 0 1.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 21      Faybish Dana BEL 1254 6.0 Z 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1240 27.5 Totaal 3.5 1.82 +1.68
Begin van de pagina

Peeters Jurre (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
FIDE-ID266922
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Vandermeulen Oscar BEL 1186 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Daems Thibaut BEL 1110 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      Schouteden Linda BEL 1150 0.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 25      Kapenekakis, Andreas BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 24      Balanck Mateo BEL 1010 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 23      Hamers Niels BEL 0 5.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
7 23      Stroobant Filip BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1114 23.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina

Balanck Mateo (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16443
N-Elo0
FIDE-ID265888
F-Elo1010
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Stroobant Filip BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 26      Pauwels Wout BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 23      Vandermeulen Oscar BEL 1186 4.5 W - 0 1.0 0.27 -0.27
4 24      Dethier, Krista BEL 1410 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 24      Peeters Jurre BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.92 -0.92
6 26      Schouteden Linda BEL 1150 0.0 Z 1 2.0 0.31 +0.69
7 26      Kapenekakis, Andreas BEL 0 1.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1248 20.5 Totaal 3.0 4.34 -1.34
Begin van de pagina

Pauwels Wout (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16062
N-Elo0
FIDE-ID262323
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Faybish Dana BEL 1254 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Balanck Mateo BEL 1010 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 25      Coningx Giel BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 26      Schouteden Linda BEL 1150 0.0 W 1 1.0 0.08 +0.92
5 26      Kapenekakis, Andreas BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 24      Dethier, Krista BEL 1410 4.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 25      Daems Thibaut BEL 1110 4.0 W 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1186 21.5 Totaal 2.5 1.40 +1.10
Begin van de pagina

Kapenekakis, Andreas (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.23499
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Schouteden Linda BEL 1150 0.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 21      Faybish Dana BEL 1254 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 24      Daems Thibaut BEL 1110 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Peeters Jurre BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Pauwels Wout BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 25      Coningx Giel BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 26      Balanck Mateo BEL 1010 3.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1131 22.0 Totaal 1.0 1.82 -0.82
Begin van de pagina

Schouteden Linda (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.19478
N-Elo1150
FIDE-ID259942
F-Elo1103
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Kapenekakis, Andreas BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 24      Dethier, Krista BEL 1410 4.0 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
3 26      Peeters Jurre BEL 0 3.0 W 0 0.0 0.92 -0.92
4 26      Pauwels Wout BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
5 25      Daems Thibaut BEL 1110 4.0 W - 0 0.0 0.56 -0.56
6 26      Balanck Mateo BEL 1010 3.0 W 0 0.0 0.69 -0.69
7 24      Hamers Niels BEL 0 5.0 Z 0 0.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1176 22.5 Totaal 0.0 5.11 -5.11
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Faybish Dana 2 1254 1290 6.0 10 W 1 11 Z 1 2 W 1 3 Z 1 5 W 1 4 Z 0 7 W 1 21.50 26.00 26.0 6
2 Stroobant Filip 12 0 881 5.5 9 Z 1 7 W 1 1 Z 0 4 Z ½ 3 W 1 6 Z 1 8 W 1 20.75 29.00 21.0 5
3 Hamers Niels 11 0 1039 5.0 6 W 1 4 Z 1 5 W 1 1 W 0 2 Z 0 8 Z 1 12 W 1 15.50 27.00 21.0 5
4 Vandermeulen Oscar 3 1186 1084 4.5 8 Z 1 3 W 0 9 Z 1 2 W ½ 7 Z 1 1 W 1 5 Z 0 18.25 30.00 19.0 4
5 Dethier, Krista 1 1410 1140 4.0 7 Z ½ 12 W 1 3 Z 0 9 W 1 1 Z 0 10 W ½ 4 W 1 10.50 24.50 15.5 3
6 Daems Thibaut 5 1110 823 4.0 3 Z 0 8 W 1 11 Z 1 7 W 0 12 Z 1 2 W 0 10 Z 1 6.50 20.50 15.0 4
7 Coningx Giel 7 0 709 3.5 5 W ½ 2 Z 0 10 W 1 6 Z 1 4 W 0 11 W 1 1 Z 0 9.50 27.50 14.5 3
8 Peeters Jurre 9 0 587 3.0 4 W 0 6 Z 0 12 Z 1 11 W 1 9 Z 1 3 W 0 2 Z 0 4.00 23.00 12.0 3
9 Balanck Mateo 6 1010 834 3.0 2 W 0 10 Z 1 4 W 0 5 Z 0 8 W 0 12 Z 1 11 W 1 3.50 20.50 9.0 3
10 Pauwels Wout 8 0 746 2.5 1 Z 0 9 W 0 7 Z 0 12 W 1 11 Z 1 5 Z ½ 6 W 0 3.00 21.50 8.0 2
11 Kapenekakis, Andreas 10 0 350 1.0 12 Z 1 1 W 0 6 W 0 8 Z 0 10 W 0 7 Z 0 9 Z 0 0.00 22.00 7.0 1
12 Schouteden Linda 4 1150 133 0.0 11 W 0 5 Z 0 8 W 0 10 Z 0 6 W 0 9 W 0 3 Z 0 0.00 22.50 0.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.30 2022/03/01 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/02 17:46