SwarLogo 14de Schanstoernooi 2022 -14 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Lennert Bex, Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 02/04/2022 tot 02/04/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Lehaen Lars Jeugd -14 M 1325 Houthalen-Oost 6.0 1394 21.50 27.00 24.0 6
2 Akulov Vsevolod Jeugd -14 M 1292 Leopoldsburg 5.5 1300 19.25 26.50 21.5 5
3 Akulov Vladimir Jeugd -14 M 1353 Leopoldsburg 5.5 1327 16.75 25.50 21.5 5
4 Burssens Maya Jeugd -14 F 1247 de Mercatel 5.0 1210 18.50 30.00 20.0 4
5 Cadirgi Emre Jeugd -14 M 0 SLim Houthalen-Oost 4.0 436 8.00 22.50 16.0 3
6 Vanderlocht Alexandre Jeugd -14 M 0 Brasschaat 4.0 433 6.50 19.50 12.0 3
7 De Cat Timo Jeugd -14 M 0 Mechelen 3.0 695 9.50 31.00 15.0 3
8 Schijns Matz Jeugd -14 M 0 Houthalen-Oost 3.0 753 5.00 26.50 15.0 2
9 Akar Zeki Efe Jeugd -14 M 0 Hoboken 3.0 104 3.50 19.50 8.0 2
10 Nazlukhanyan Vram Jeugd -14 M 0 Mechelen 2.0 -58 3.50 21.00 9.0 1
11 Zootjes Aaron Jeugd -14 M 0 The Netherlands 1.0 -574 2.50 21.50 6.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vanderlocht Alexandre 0.0 0-1 Akulov Vladimir 0.0
2 Lehaen Lars 0.0 1-0 Akar Zeki Efe 0.0
3 Cadirgi Emre 0.0 0-1 Akulov Vsevolod 0.0
4 Burssens Maya 0.0 1-0 De Cat Timo 0.0
5 Zootjes Aaron 0.0 0-1 Schijns Matz 0.0
  Nazlukhanyan Vram 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Akulov Vladimir 1.0 1-0 Burssens Maya 1.0
2 Schijns Matz 1.0 0-1 Lehaen Lars 1.0
3 Akulov Vsevolod 1.0 1-0 Nazlukhanyan Vram 1.0
4 De Cat Timo 0.0 1-0 Vanderlocht Alexandre 0.0
5 Akar Zeki Efe 0.0 0-1 Cadirgi Emre 0.0
  Zootjes Aaron 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Lehaen Lars 2.0 1-0 Akulov Vladimir 2.0
2 Burssens Maya 1.0 1-0 Akulov Vsevolod 2.0
3 Nazlukhanyan Vram 1.0 0-1 Schijns Matz 1.0
4 Cadirgi Emre 1.0 1-0 Zootjes Aaron 1.0
5 Akar Zeki Efe 0.0 0-1 De Cat Timo 1.0
  Vanderlocht Alexandre 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Akulov Vsevolod 2.0 1-0 Lehaen Lars 3.0
2 Schijns Matz 2.0 0-1 Burssens Maya 2.0
3 De Cat Timo 2.0 1-0 Cadirgi Emre 2.0
4 Akulov Vladimir 2.0 1-0 Zootjes Aaron 1.0
5 Vanderlocht Alexandre 1.0 1-0 Nazlukhanyan Vram 1.0
  Akar Zeki Efe 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Akulov Vsevolod 3.0 ½-½ Akulov Vladimir 3.0
2 Lehaen Lars 3.0 1-0 De Cat Timo 3.0
3 Burssens Maya 3.0 1-0 Vanderlocht Alexandre 2.0
4 Nazlukhanyan Vram 1.0 0-1 Cadirgi Emre 2.0
5 Zootjes Aaron 1.0 0-1 Akar Zeki Efe 1.0
  Schijns Matz 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Burssens Maya 4.0 0-1 Lehaen Lars 4.0
2 Akulov Vladimir 3.5 1-0 Schijns Matz 3.0
3 De Cat Timo 3.0 0-1 Akulov Vsevolod 3.5
4 Vanderlocht Alexandre 2.0 1-0 Akar Zeki Efe 2.0
5 Zootjes Aaron 1.0 0-1 Nazlukhanyan Vram 1.0
  Cadirgi Emre 3.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Cadirgi Emre 4.0 0-1 Lehaen Lars 5.0
2 De Cat Timo 3.0 0-1 Akulov Vladimir 4.5
3 Schijns Matz 3.0 0-1 Akulov Vsevolod 4.5
4 Vanderlocht Alexandre 3.0 1-0 Zootjes Aaron 1.0
5 Akar Zeki Efe 2.0 1-0 Nazlukhanyan Vram 2.0
  Burssens Maya 4.0 1 Bye  
Begin van de pagina

Lehaen Lars (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo0
FIDE-ID254177
F-Elo1325
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Schijns Matz BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Akulov Vladimir BEL 1353 5.5 W - 1 3.0 0.46 +0.54
4 1      Akulov Vsevolod BEL 1292 5.5 Z - 0 3.0 0.55 -0.55
5 2      De Cat Timo BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Burssens Maya BEL 1247 5.0 Z - 1 5.0 0.61 +0.39
7 1      Cadirgi Emre BEL 0 4.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1297 29.0 Totaal 6.0 5.30 +0.70
Begin van de pagina

Akulov Vsevolod (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1292
FIDE-ID251747
F-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cadirgi Emre BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Nazlukhanyan Vram BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Burssens Maya BEL 1247 5.0 Z - 0 2.0 0.56 -0.56
4 1      Lehaen Lars BEL 1325 6.0 W 1 3.0 0.45 +0.55
5 1      Akulov Vladimir BEL 1353 5.5 W ½ 3.5 0.42 +0.08
6 3      De Cat Timo BEL 0 3.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Schijns Matz BEL 0 3.0 Z 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1308 28.5 Totaal 5.5 5.11 +0.39
Begin van de pagina

Akulov Vladimir (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1353
FIDE-ID251739
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vanderlocht Alexandre BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Burssens Maya BEL 1247 5.0 W - 1 2.0 0.64 +0.36
3 1      Lehaen Lars BEL 1325 6.0 Z - 0 2.0 0.54 -0.54
4 4      Zootjes Aaron NED 0 1.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Akulov Vsevolod BEL 1292 5.5 Z ½ 3.5 0.58 -0.08
6 2      Schijns Matz BEL 0 3.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      De Cat Timo BEL 0 3.0 Z 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 27.5 Totaal 5.5 5.44 +0.06
Begin van de pagina

Burssens Maya (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1247
FIDE-ID258237
F-Elo1122
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Cat Timo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Akulov Vladimir BEL 1353 5.5 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
3 2      Akulov Vsevolod BEL 1292 5.5 W - 1 2.0 0.44 +0.56
4 2      Schijns Matz BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Vanderlocht Alexandre BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Lehaen Lars BEL 1325 6.0 W 0 4.0 0.39 -0.39
7        Bye           1 5.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1323 27.0 Totaal 5.0 3.95 +0.05
Begin van de pagina

Cadirgi Emre (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo0
FIDE-ID262307
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov Vsevolod BEL 1292 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Zootjes Aaron NED 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      De Cat Timo BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 4      Nazlukhanyan Vram BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6        Bye           1 4.0    
7 1      Lehaen Lars BEL 1325 6.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1308 20.5 Totaal 4.0 2.16 +0.84
Begin van de pagina

Vanderlocht Alexandre (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16817
N-Elo0
FIDE-ID265055
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov Vladimir BEL 1353 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 4      De Cat Timo BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 5      Nazlukhanyan Vram BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
5 3      Burssens Maya BEL 1247 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 4      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
7 4      Zootjes Aaron NED 0 1.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1300 19.5 Totaal 4.0 2.16 +0.84
Begin van de pagina

De Cat Timo (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.21599
N-Elo0
FIDE-ID270431
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Burssens Maya BEL 1247 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 4      Vanderlocht Alexandre BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Cadirgi Emre BEL 0 4.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Lehaen Lars BEL 1325 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 3      Akulov Vsevolod BEL 1292 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 2      Akulov Vladimir BEL 1353 5.5 W 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1304 33.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina

Schijns Matz (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.21037
N-Elo0
FIDE-ID267082
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Zootjes Aaron NED 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Lehaen Lars BEL 1325 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 3      Nazlukhanyan Vram BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Burssens Maya BEL 1247 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5        Bye           1 3.0    
6 2      Akulov Vladimir BEL 1353 5.5 Z 0 3.0 0.08 -0.08
7 3      Akulov Vsevolod BEL 1292 5.5 W 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1304 25.0 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina

Akar Zeki Efe (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15751
N-Elo0
FIDE-ID258547
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Lehaen Lars BEL 1325 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Cadirgi Emre BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 5      De Cat Timo BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 5      Zootjes Aaron NED 0 1.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
6 4      Vanderlocht Alexandre BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 5      Nazlukhanyan Vram BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1325 20.0 Totaal 3.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina

Nazlukhanyan Vram (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19981
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Akulov Vsevolod BEL 1292 5.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 3      Schijns Matz BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Vanderlocht Alexandre BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 4      Cadirgi Emre BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 5      Zootjes Aaron NED 0 1.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
7 5      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1292 20.5 Totaal 2.0 2.58 -1.58
Begin van de pagina

Zootjes Aaron (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.24483
N-Elo0
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Schijns Matz BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 4      Cadirgi Emre BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Akulov Vladimir BEL 1353 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 5      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 5      Nazlukhanyan Vram BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 4      Vanderlocht Alexandre BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1353 21.5 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Lehaen Lars 2 1325 1394 6.0 9 W 1 8 Z 1 3 W 1 2 Z 0 7 W 1 4 Z 1 5 Z 1 21.50 27.00 24.0 6
2 Akulov Vsevolod 3 1292 1300 5.5 5 Z 1 10 W 1 4 Z 0 1 W 1 3 W ½ 7 Z 1 8 Z 1 19.25 26.50 21.5 5
3 Akulov Vladimir 1 1353 1327 5.5 6 Z 1 4 W 1 1 Z 0 11 W 1 2 Z ½ 8 W 1 7 Z 1 16.75 25.50 21.5 5
4 Burssens Maya 4 1247 1210 5.0 7 W 1 3 Z 0 2 W 1 8 Z 1 6 W 1 1 W 0 B1 18.50 30.00 20.0 4
5 Cadirgi Emre 7 0 436 4.0 2 W 0 9 Z 1 11 W 1 7 Z 0 10 Z 1 B1 1 W 0 8.00 22.50 16.0 3
6 Vanderlocht Alexandre 9 0 433 4.0 3 W 0 7 Z 0 B1 10 W 1 4 Z 0 9 W 1 11 W 1 6.50 19.50 12.0 3
7 De Cat Timo 10 0 695 3.0 4 Z 0 6 W 1 9 Z 1 5 W 1 1 Z 0 2 W 0 3 W 0 9.50 31.00 15.0 3
8 Schijns Matz 8 0 753 3.0 11 Z 1 1 W 0 10 Z 1 4 W 0 B1 3 Z 0 2 W 0 5.00 26.50 15.0 2
9 Akar Zeki Efe 6 0 104 3.0 1 Z 0 5 W 0 7 W 0 B1 11 Z 1 6 Z 0 10 W 1 3.50 19.50 8.0 2
10 Nazlukhanyan Vram 11 0 -58 2.0 B1 2 Z 0 8 W 0 6 Z 0 5 W 0 11 Z 1 9 Z 0 3.50 21.00 9.0 1
11 Zootjes Aaron 5 0 -574 1.0 8 W 0 B1 5 Z 0 3 Z 0 9 W 0 10 W 0 6 Z 0 2.50 21.50 6.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.30 2022/03/01 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/02 17:38