SwarLogo 14de Schanstoernooi 2022 -10 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Marc Kocur, Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (9 Rondes)
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 02/04/2022 tot 02/04/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Stroobant Arne M 1239 Jeugd -10 Mol 8.5 1309 42.75 46.50 43.0 8
2 Leenen Boyd M 0 Jeugd -10 Eisden 7.5 411 39.75 51.00 35.0 7
3 Surkol Hector M 0 Jeugd -10 Westerlo 7.0 358 36.50 50.50 38.0 7
4 Vandevelde Aron M 0 Jeugd -10 Dolle Toren Leuven 6.0 125 22.00 42.00 27.0 6
5 Heyndels Tuur M 0 Jeugd -10 Mechelen 5.5 218 30.25 52.50 29.5 5
6 Rubens Tim M 0 Jeugd -10 Bilzen 5.0 181 22.00 49.50 30.0 5
7 Pribylla Amelia F 0 Jeugd -10 Houthalen-Oost 5.0 181 19.00 47.00 28.0 5
8 Seyns Odilon M 0 Jeugd -10 Turnhout 5.0 43 19.00 42.50 22.0 5
9 Lukin, Yesenia F 0 Jeugd -10 Turnhout 5.0 181 18.00 41.50 26.0 5
10 Jhaveri Dhriti M 0 Jeugd -10 Hoboken 5.0 43 17.00 40.00 21.0 5
11 Hoffmann Sam M 0 Jeugd -10 Wirtzfeld 5.0 43 14.50 37.50 22.0 5
12 Wijnants Ilias M 0 Jeugd -10 Leuven Centraal 4.5 138 15.75 41.00 25.5 4
13 Algera Rune M 0 Jeugd -10 Neerpelt 4.0 -36 18.50 48.00 25.0 4
14 Kadel Jay M 0 Jeugd -10 Hoboken 4.0 -36 13.50 39.50 21.0 4
15 Shah Priyanshi F 0 Jeugd -10 Hoboken 4.0 -36 9.00 34.50 21.0 4
16 Varia Divam M 0 Jeugd -10 Hoboken 4.0 102 7.50 32.50 15.0 4
17 Jhaveri Navya F 0 Jeugd -10 Hoboken 3.5 -80 9.50 33.50 15.5 3
18 Meynen Lukas M 0 Jeugd -10 Mol 3.0 13 5.50 38.00 16.0 3
19 Baskal Koray M 0 Jeugd -10 Heusden 3.0 -125 5.50 28.00 11.5 2
20 Wong Matthew M 0 Jeugd -10 Hoboken 3.0 -125 4.75 31.00 14.0 2
21 Shah Anaissa M 0 Jeugd -10 Hoboken 1.0 -351 1.75 31.00 5.5 0
22 Metaliya Hiya F 0 Jeugd -10 Hoboken 0.5 -444 0.50 33.50 3.5 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant Arne 0.0 1-0 Meynen Lukas 0.0
2 Metaliya Hiya 0.0 0-1 Wijnants Ilias 0.0
3 Baskal Koray 0.0 0-1 Shah Priyanshi 0.0
4 Jhaveri Navya 0.0 0-1 Algera Rune 0.0
5 Vandevelde Aron 0.0 0-1 Heyndels Tuur 0.0
6 Pribylla Amelia 0.0 0-1 Rubens Tim 0.0
7 Surkol Hector 0.0 1-0 Seyns Odilon 0.0
8 Shah Anaissa 0.0 0-1 Varia Divam 0.0
9 Hoffmann Sam 0.0 0-1 Leenen Boyd 0.0
10 Kadel Jay 0.0 1-0 Wong Matthew 0.0
11 Jhaveri Dhriti 0.0 0-1 Lukin, Yesenia 0.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Varia Divam 1.0 0-1 Stroobant Arne 1.0
2 Wijnants Ilias 1.0 0-1 Shah Priyanshi 1.0
3 Algera Rune 1.0 1-0 Heyndels Tuur 1.0
4 Rubens Tim 1.0 1-0 Kadel Jay 1.0
5 Leenen Boyd 1.0 0-1 Surkol Hector 1.0
6 Lukin, Yesenia 1.0 1-0 Baskal Koray 0.0
7 Metaliya Hiya 0.0 0-1 Vandevelde Aron 0.0
8 Jhaveri Navya 0.0 0-1 Hoffmann Sam 0.0
9 Wong Matthew 0.0 0-1 Pribylla Amelia 0.0
10 Seyns Odilon 0.0 0-1 Jhaveri Dhriti 0.0
11 Meynen Lukas 0.0 1-0 Shah Anaissa 0.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant Arne 2.0 1-0 Lukin, Yesenia 2.0
2 Surkol Hector 2.0 1-0 Algera Rune 2.0
3 Shah Priyanshi 2.0 0-1 Rubens Tim 2.0
4 Heyndels Tuur 1.0 ½-½ Wijnants Ilias 1.0
5 Vandevelde Aron 1.0 1-0 Meynen Lukas 1.0
6 Pribylla Amelia 1.0 1-0 Varia Divam 1.0
7 Hoffmann Sam 1.0 1-0 Kadel Jay 1.0
8 Jhaveri Dhriti 1.0 0-1 Leenen Boyd 1.0
9 Baskal Koray 0.0 0-1 Jhaveri Navya 0.0
10 Seyns Odilon 0.0 1-0 Wong Matthew 0.0
11 Shah Anaissa 0.0 ½-½ Metaliya Hiya 0.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Rubens Tim 3.0 0-1 Stroobant Arne 3.0
2 Shah Priyanshi 2.0 0-1 Surkol Hector 3.0
3 Algera Rune 2.0 0-1 Pribylla Amelia 2.0
4 Leenen Boyd 2.0 1-0 Vandevelde Aron 2.0
5 Lukin, Yesenia 2.0 1-0 Hoffmann Sam 2.0
6 Wijnants Ilias 1.5 1-0 Varia Divam 1.0
7 Heyndels Tuur 1.5 1-0 Jhaveri Dhriti 1.0
8 Meynen Lukas 1.0 0-1 Seyns Odilon 1.0
9 Kadel Jay 1.0 1-0 Jhaveri Navya 1.0
10 Metaliya Hiya 0.5 0-1 Baskal Koray 0.0
11 Wong Matthew 0.0 1-0 Shah Anaissa 0.5
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant Arne 4.0 1-0 Surkol Hector 4.0
2 Leenen Boyd 3.0 1-0 Rubens Tim 3.0
3 Pribylla Amelia 3.0 1-0 Lukin, Yesenia 3.0
4 Algera Rune 2.0 1-0 Wijnants Ilias 2.5
5 Hoffmann Sam 2.0 0-1 Heyndels Tuur 2.5
6 Vandevelde Aron 2.0 1-0 Kadel Jay 2.0
7 Seyns Odilon 2.0 1-0 Shah Priyanshi 2.0
8 Baskal Koray 1.0 ½-½ Wong Matthew 1.0
9 Varia Divam 1.0 0-1 Meynen Lukas 1.0
10 Jhaveri Dhriti 1.0 1-0 Metaliya Hiya 0.5
11 Jhaveri Navya 1.0 1-0 Shah Anaissa 0.5
Begin van de pagina
Ronde 6 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant Arne 5.0 ½-½ Leenen Boyd 4.0
2 Surkol Hector 4.0 1-0 Pribylla Amelia 4.0
3 Heyndels Tuur 3.5 1-0 Seyns Odilon 3.0
4 Rubens Tim 3.0 1-0 Algera Rune 3.0
5 Lukin, Yesenia 3.0 0-1 Vandevelde Aron 3.0
6 Wijnants Ilias 2.5 1-0 Jhaveri Navya 2.0
7 Meynen Lukas 2.0 0-1 Hoffmann Sam 2.0
8 Shah Priyanshi 2.0 0-1 Jhaveri Dhriti 2.0
9 Kadel Jay 2.0 1-0 Varia Divam 1.0
10 Shah Anaissa 0.5 ½-½ Baskal Koray 1.5
11 Wong Matthew 1.5 1-0 Metaliya Hiya 0.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Heyndels Tuur 4.5 0-1 Stroobant Arne 5.5
2 Vandevelde Aron 4.0 0-1 Surkol Hector 5.0
3 Pribylla Amelia 4.0 0-1 Leenen Boyd 4.5
4 Wijnants Ilias 3.5 1-0 Rubens Tim 4.0
5 Algera Rune 3.0 1-0 Lukin, Yesenia 3.0
6 Hoffmann Sam 3.0 0-1 Seyns Odilon 3.0
7 Jhaveri Dhriti 3.0 1-0 Kadel Jay 3.0
8 Jhaveri Navya 2.0 ½-½ Wong Matthew 2.5
9 Varia Divam 1.0 1-0 Baskal Koray 2.0
10 Shah Anaissa 1.0 0-1 Shah Priyanshi 2.0
11 Metaliya Hiya 0.5 0-1 Meynen Lukas 2.0
Begin van de pagina
Ronde 8 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant Arne 6.5 1-0 Wijnants Ilias 4.5
2 Surkol Hector 6.0 0-1 Heyndels Tuur 4.5
3 Leenen Boyd 5.5 1-0 Algera Rune 4.0
4 Seyns Odilon 4.0 0-1 Vandevelde Aron 4.0
5 Rubens Tim 4.0 1-0 Jhaveri Dhriti 4.0
6 Meynen Lukas 3.0 0-1 Pribylla Amelia 4.0
7 Wong Matthew 3.0 0-1 Hoffmann Sam 3.0
8 Shah Priyanshi 3.0 0-1 Jhaveri Navya 2.5
9 Baskal Koray 2.0 0-1 Kadel Jay 3.0
10 Lukin, Yesenia 3.0 1-0 Shah Anaissa 1.0
11 Varia Divam 2.0 1-0 Metaliya Hiya 0.5
Begin van de pagina
Ronde 9 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Pribylla Amelia 5.0 0-1 Stroobant Arne 7.5
2 Heyndels Tuur 5.5 0-1 Leenen Boyd 6.5
3 Surkol Hector 6.0 1-0 Rubens Tim 5.0
4 Vandevelde Aron 5.0 1-0 Wijnants Ilias 4.5
5 Algera Rune 4.0 0-1 Seyns Odilon 4.0
6 Kadel Jay 4.0 0-1 Lukin, Yesenia 4.0
7 Jhaveri Navya 3.5 0-1 Jhaveri Dhriti 4.0
8 Hoffmann Sam 4.0 1-0 Shah Anaissa 1.0
9 Wong Matthew 3.0 0-1 Varia Divam 3.0
10 Baskal Koray 2.0 1-0 Meynen Lukas 3.0
11 Metaliya Hiya 0.5 0-1 Shah Priyanshi 3.0
Begin van de pagina

Stroobant Arne (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19678
N-Elo1239
FIDE-ID261661
F-Elo1444
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Meynen Lukas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Varia Divam BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Rubens Tim BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Surkol Hector BEL 0 7.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Leenen Boyd NED 0 7.5 W - ½ 5.5 0.92 -0.42
7 1      Heyndels Tuur BEL 0 5.5 Z 1 6.5 0.92 +0.08
8 1      Wijnants Ilias BEL 0 4.5 W 1 7.5 0.92 +0.08
9 1      Pribylla Amelia BEL 0 5.0 Z 1 8.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 46.5 Totaal 8.5 8.28 +0.22
Begin van de pagina

Leenen Boyd (Rank: 20)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19610
N-Elo0
FIDE-ID1083937
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Hoffmann Sam BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Surkol Hector BEL 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Jhaveri Dhriti BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Vandevelde Aron BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Rubens Tim BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 1      Stroobant Arne BEL 1239 8.5 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
7 3      Pribylla Amelia BEL 0 5.0 Z 1 5.5 0.50 +0.50
8 3      Algera Rune BEL 0 4.0 W 1 6.5 0.50 +0.50
9 2      Heyndels Tuur BEL 0 5.5 Z 1 7.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 51.0 Totaal 7.5 4.08 +3.42
Begin van de pagina

Surkol Hector (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19469
N-Elo0
FIDE-ID264130
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Seyns Odilon BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Leenen Boyd NED 0 7.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Algera Rune BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Shah Priyanshi BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Stroobant Arne BEL 1239 8.5 Z 0 4.0 0.08 -0.08
6 2      Pribylla Amelia BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Vandevelde Aron BEL 0 6.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
8 2      Heyndels Tuur BEL 0 5.5 W 0 6.0 0.50 -0.50
9 3      Rubens Tim BEL 0 5.0 W 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 50.5 Totaal 7.0 4.08 +2.92
Begin van de pagina

Vandevelde Aron (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.23765
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Heyndels Tuur BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Metaliya Hiya BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Meynen Lukas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Leenen Boyd NED 0 7.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 6      Kadel Jay BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Surkol Hector BEL 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 4      Seyns Odilon BEL 0 5.0 Z 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Wijnants Ilias BEL 0 4.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina

Heyndels Tuur (Rank: 16)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.22840
N-Elo0
FIDE-ID272973
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vandevelde Aron BEL 0 6.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Algera Rune BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Wijnants Ilias BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 7      Jhaveri Dhriti BEL 0 5.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
5 5      Hoffmann Sam BEL 0 5.0 Z 1 3.5 0.50 +0.50
6 3      Seyns Odilon BEL 0 5.0 W 1 4.5 0.50 +0.50
7 1      Stroobant Arne BEL 1239 8.5 W 0 4.5 0.08 -0.08
8 2      Surkol Hector BEL 0 7.0 Z 1 5.5 0.50 +0.50
9 2      Leenen Boyd NED 0 7.5 W 0 5.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 52.5 Totaal 5.5 4.08 +1.42
Begin van de pagina

Rubens Tim (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22455
N-Elo0
FIDE-ID269174
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Pribylla Amelia BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Kadel Jay BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Shah Priyanshi BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Stroobant Arne BEL 1239 8.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 2      Leenen Boyd NED 0 7.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Algera Rune BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Wijnants Ilias BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 5      Jhaveri Dhriti BEL 0 5.0 W 1 5.0 0.50 +0.50
9 3      Surkol Hector BEL 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 49.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina

Pribylla Amelia (Rank: 17)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.20487
N-Elo0
FIDE-ID267511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Rubens Tim BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Wong Matthew BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Varia Divam BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Algera Rune BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Surkol Hector BEL 0 7.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 3      Leenen Boyd NED 0 7.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 6      Meynen Lukas BEL 0 3.0 Z 1 5.0 0.50 +0.50
9 1      Stroobant Arne BEL 1239 8.5 W 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 47.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina

Seyns Odilon (Rank: 18)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.21853
N-Elo0
FIDE-ID269131
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Surkol Hector BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Jhaveri Dhriti BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Wong Matthew BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Meynen Lukas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Shah Priyanshi BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 3      Heyndels Tuur BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 6      Hoffmann Sam BEL 0 5.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      Vandevelde Aron BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 5      Algera Rune BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina

Lukin, Yesenia (Rank: 22)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.22025
N-Elo0
FIDE-ID273023
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Jhaveri Dhriti BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Baskal Koray BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Stroobant Arne BEL 1239 8.5 Z 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Hoffmann Sam BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Pribylla Amelia BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 5      Vandevelde Aron BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Algera Rune BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 10      Shah Anaissa 0 1.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 6      Kadel Jay BEL 0 4.0 Z 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 41.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina

Jhaveri Dhriti (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.23932
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Seyns Odilon BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Leenen Boyd NED 0 7.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Heyndels Tuur BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Metaliya Hiya BEL 0 0.5 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Shah Priyanshi BEL 0 4.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Kadel Jay BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 5      Rubens Tim BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 7      Jhaveri Navya BEL 0 3.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina

Hoffmann Sam (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19459
N-Elo0
FIDE-ID260002
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Leenen Boyd NED 0 7.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Jhaveri Navya BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Kadel Jay BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 5      Heyndels Tuur BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 7      Meynen Lukas BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Seyns Odilon BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 7      Wong Matthew BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 8      Shah Anaissa 0 1.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 37.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina

Wijnants Ilias (Rank: 2)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.24110
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Metaliya Hiya BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Shah Priyanshi BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Heyndels Tuur BEL 0 5.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 6      Varia Divam BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
5 4      Algera Rune BEL 0 4.0 Z 0 2.5 0.50 -0.50
6 6      Jhaveri Navya BEL 0 3.5 W 1 3.5 0.50 +0.50
7 4      Rubens Tim BEL 0 5.0 W 1 4.5 0.50 +0.50
8 1      Stroobant Arne BEL 1239 8.5 Z 0 4.5 0.08 -0.08
9 4      Vandevelde Aron BEL 0 6.0 Z 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 41.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina

Algera Rune (Rank: 4)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.23707
N-Elo0
FIDE-ID274585
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jhaveri Navya BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Heyndels Tuur BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Surkol Hector BEL 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Pribylla Amelia BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 4      Wijnants Ilias BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Rubens Tim BEL 0 5.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 3      Leenen Boyd NED 0 7.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 5      Seyns Odilon BEL 0 5.0 W 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 48.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina

Kadel Jay (Rank: 21)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.23946
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Wong Matthew BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Rubens Tim BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Hoffmann Sam BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Jhaveri Navya BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Vandevelde Aron BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Varia Divam BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Jhaveri Dhriti BEL 0 5.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
8 9      Baskal Koray BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 6      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina

Shah Priyanshi (Rank: 14)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.23929
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Baskal Koray BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Wijnants Ilias BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Rubens Tim BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 2      Surkol Hector BEL 0 7.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      Seyns Odilon BEL 0 5.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Jhaveri Dhriti BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Shah Anaissa 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 8      Jhaveri Navya BEL 0 3.5 W 0 3.0 0.50 -0.50
9 11      Metaliya Hiya BEL 0 0.5 Z 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 34.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina

Varia Divam (Rank: 8)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.23910
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Shah Anaissa 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Stroobant Arne BEL 1239 8.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Pribylla Amelia BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 6      Wijnants Ilias BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      Meynen Lukas BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 9      Kadel Jay BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 9      Baskal Koray BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
8 11      Metaliya Hiya BEL 0 0.5 W 1 3.0 0.50 +0.50
9 9      Wong Matthew BEL 0 3.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 32.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

Jhaveri Navya (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.23933
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Algera Rune BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Hoffmann Sam BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      Baskal Koray BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Kadel Jay BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Shah Anaissa 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 6      Wijnants Ilias BEL 0 4.5 Z 0 2.0 0.50 -0.50
7 8      Wong Matthew BEL 0 3.0 W ½ 2.5 0.50 +0.00
8 8      Shah Priyanshi BEL 0 4.0 Z 1 3.5 0.50 +0.50
9 7      Jhaveri Dhriti BEL 0 5.0 W 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina

Meynen Lukas (Rank: 12)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.21761
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Stroobant Arne BEL 1239 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Shah Anaissa 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Vandevelde Aron BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Seyns Odilon BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      Varia Divam BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 7      Hoffmann Sam BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Metaliya Hiya BEL 0 0.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 6      Pribylla Amelia BEL 0 5.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
9 10      Baskal Koray BEL 0 3.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 38.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina

Baskal Koray (Rank: 3)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.23798
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Shah Priyanshi BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 9      Jhaveri Navya BEL 0 3.5 W 0 0.0 0.50 -0.50
4 10      Metaliya Hiya BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 8      Wong Matthew BEL 0 3.0 W ½ 1.5 0.50 +0.00
6 10      Shah Anaissa 0 1.0 Z - ½ 2.0 0.50 +0.00
7 9      Varia Divam BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
8 9      Kadel Jay BEL 0 4.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
9 10      Meynen Lukas BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina

Wong Matthew (Rank: 10)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.23913
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Kadel Jay BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Pribylla Amelia BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Seyns Odilon BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 11      Shah Anaissa 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 8      Baskal Koray BEL 0 3.0 Z ½ 1.5 0.50 +0.00
6 11      Metaliya Hiya BEL 0 0.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 8      Jhaveri Navya BEL 0 3.5 Z ½ 3.0 0.50 +0.00
8 7      Hoffmann Sam BEL 0 5.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
9 9      Varia Divam BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina

Shah Anaissa (Rank: 19)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.24484
N-Elo0
Land  ()
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Varia Divam BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Meynen Lukas BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Metaliya Hiya BEL 0 0.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 11      Wong Matthew BEL 0 3.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 11      Jhaveri Navya BEL 0 3.5 Z 0 0.5 0.50 -0.50
6 10      Baskal Koray BEL 0 3.0 W ½ 1.0 0.50 +0.00
7 10      Shah Priyanshi BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
8 10      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
9 8      Hoffmann Sam BEL 0 5.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 1.0 4.50 -3.50
Begin van de pagina

Metaliya Hiya (Rank: 13)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.24489
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Wijnants Ilias BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Vandevelde Aron BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Shah Anaissa 0 1.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 10      Baskal Koray BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 10      Jhaveri Dhriti BEL 0 5.0 Z 0 0.5 0.50 -0.50
6 11      Wong Matthew BEL 0 3.0 Z 0 0.5 0.50 -0.50
7 11      Meynen Lukas BEL 0 3.0 W 0 0.5 0.50 -0.50
8 11      Varia Divam BEL 0 4.0 Z 0 0.5 0.50 -0.50
9 11      Shah Priyanshi BEL 0 4.0 W 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 0.5 4.50 -4.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Stroobant Arne 1 1239 1309 8.5 18 W 1 16 Z 1 9 W 1 6 Z 1 3 W 1 2 W ½ 5 Z 1 12 W 1 7 Z 1 42.75 46.50 43.0 8
2 Leenen Boyd 20 0 411 7.5 11 Z 1 3 W 0 10 Z 1 4 W 1 6 W 1 1 Z ½ 7 Z 1 13 W 1 5 Z 1 39.75 51.00 35.0 7
3 Surkol Hector 7 0 358 7.0 8 W 1 2 Z 1 13 W 1 15 Z 1 1 Z 0 7 W 1 4 Z 1 5 W 0 6 W 1 36.50 50.50 38.0 7
4 Vandevelde Aron 5 0 125 6.0 5 W 0 22 Z 1 18 W 1 2 Z 0 14 W 1 9 Z 1 3 W 0 8 Z 1 12 W 1 22.00 42.00 27.0 6
5 Heyndels Tuur 16 0 218 5.5 4 Z 1 13 Z 0 12 W ½ 10 W 1 11 Z 1 8 W 1 1 W 0 3 Z 1 2 W 0 30.25 52.50 29.5 5
6 Rubens Tim 6 0 181 5.0 7 Z 1 14 W 1 15 Z 1 1 W 0 2 Z 0 13 W 1 12 Z 0 10 W 1 3 Z 0 22.00 49.50 30.0 5
7 Pribylla Amelia 17 0 181 5.0 6 W 0 20 Z 1 16 W 1 13 Z 1 9 W 1 3 Z 0 2 W 0 18 Z 1 1 W 0 19.00 47.00 28.0 5
8 Seyns Odilon 18 0 43 5.0 3 Z 0 10 W 0 20 W 1 18 Z 1 15 W 1 5 Z 0 11 Z 1 4 W 0 13 Z 1 19.00 42.50 22.0 5
9 Lukin, Yesenia 22 0 181 5.0 10 Z 1 19 W 1 1 Z 0 11 W 1 7 Z 0 4 W 0 13 Z 0 21 W 1 14 Z 1 18.00 41.50 26.0 5
10 Jhaveri Dhriti 11 0 43 5.0 9 W 0 8 Z 1 2 W 0 5 Z 0 22 W 1 15 Z 1 14 W 1 6 Z 0 17 Z 1 17.00 40.00 21.0 5
11 Hoffmann Sam 9 0 43 5.0 2 W 0 17 Z 1 14 W 1 9 Z 0 5 W 0 18 Z 1 8 W 0 20 Z 1 21 W 1 14.50 37.50 22.0 5
12 Wijnants Ilias 2 0 138 4.5 22 Z 1 15 W 0 5 Z ½ 16 W 1 13 Z 0 17 W 1 6 W 1 1 Z 0 4 Z 0 15.75 41.00 25.5 4
13 Algera Rune 4 0 -36 4.0 17 Z 1 5 W 1 3 Z 0 7 W 0 12 W 1 6 Z 0 9 W 1 2 Z 0 8 W 0 18.50 48.00 25.0 4
14 Kadel Jay 21 0 -36 4.0 20 W 1 6 Z 0 11 Z 0 17 W 1 4 Z 0 16 W 1 10 Z 0 19 Z 1 9 W 0 13.50 39.50 21.0 4
15 Shah Priyanshi 14 0 -36 4.0 19 Z 1 12 Z 1 6 W 0 3 W 0 8 Z 0 10 W 0 21 Z 1 17 W 0 22 Z 1 9.00 34.50 21.0 4
16 Varia Divam 8 0 102 4.0 21 Z 1 1 W 0 7 Z 0 12 Z 0 18 W 0 14 Z 0 19 W 1 22 W 1 20 Z 1 7.50 32.50 15.0 4
17 Jhaveri Navya 15 0 -80 3.5 13 W 0 11 W 0 19 Z 1 14 Z 0 21 W 1 12 Z 0 20 W ½ 15 Z 1 10 W 0 9.50 33.50 15.5 3
18 Meynen Lukas 12 0 13 3.0 1 Z 0 21 W 1 4 Z 0 8 W 0 16 Z 1 11 W 0 22 Z 1 7 W 0 19 Z 0 5.50 38.00 16.0 3
19 Baskal Koray 3 0 -125 3.0 15 W 0 9 Z 0 17 W 0 22 Z 1 20 W ½ 21 Z ½ 16 Z 0 14 W 0 18 W 1 5.50 28.00 11.5 2
20 Wong Matthew 10 0 -125 3.0 14 Z 0 7 W 0 8 Z 0 21 W 1 19 Z ½ 22 W 1 17 Z ½ 11 W 0 16 W 0 4.75 31.00 14.0 2
21 Shah Anaissa 19 0 -351 1.0 16 W 0 18 Z 0 22 W ½ 20 Z 0 17 Z 0 19 W ½ 15 W 0 9 Z 0 11 Z 0 1.75 31.00 5.5 0
22 Metaliya Hiya 13 0 -444 0.5 12 W 0 4 W 0 21 Z ½ 19 W 0 10 Z 0 20 Z 0 18 W 0 16 Z 0 15 W 0 0.50 33.50 3.5 0

(©)FRBE-KBSB-v5.32 2022/04/01 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/02 17:19