SwarLogo 14de Schanstoernooi 2022 -8 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Jeroen Cillen, Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (9 Rondes)
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 02/04/2022 tot 02/04/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Gupta Akul Jeugd -8 M 0 Eisden 9.0 800 39.50 39.50 45.0 9
2 Shah Sidhansh Jeugd -8 M 0 Hoboken 6.5 141 27.50 44.00 33.5 5
3 Lukin, Arina Jeugd -8 F 0 Turnhout 6.5 141 25.50 42.00 30.5 5
4 Tajsumov Timour Jeugd -8 M 0 Hoboken 6.0 125 21.50 42.50 26.0 6
5 Pieters Robbe Jeugd -8 M 0 Eisden 5.0 0 19.50 42.50 28.0 4
6 Meynen Loic Jeugd -8 M 0 Mol 5.0 0 13.50 40.50 21.0 4
7 Leenen Pomme Jeugd -8 F 0 Eisden 4.5 -43 12.00 40.00 21.0 3
8 Shah Aizaa Jeugd -8 F 0 Hoboken 4.0 -87 12.50 39.50 24.0 2
9 Peulen Nico Jeugd -8 M 0 Eisden 3.5 -141 7.75 39.00 16.5 2
10 Desmet Max Jeugd -8 M 0 Hoboken 2.5 -251 6.00 38.50 15.0 1
11 Shah Aryansh Jeugd -8 M 0 Hoboken 1.5 -444 5.25 37.00 9.5 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Meynen Loic 0.0 0-1 Gupta Akul 0.0
2 Leenen Pomme 0.0 0-1 Shah Sidhansh 0.0
3 Shah Aryansh 0.0 0-1 Pieters Robbe 0.0
4 Tajsumov Timour 0.0 1-0 Peulen Nico 0.0
5 Shah Aizaa 0.0 1-0 Desmet Max 0.0
  Lukin, Arina 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Gupta Akul 1.0 1-0 Shah Aizaa 1.0
2 Pieters Robbe 1.0 1-0 Lukin, Arina 1.0
3 Shah Sidhansh 1.0 1-0 Tajsumov Timour 1.0
4 Peulen Nico 0.0 0-1 Leenen Pomme 0.0
5 Desmet Max 0.0 0-1 Meynen Loic 0.0
  Shah Aryansh 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Pieters Robbe 2.0 0-1 Gupta Akul 2.0
2 Meynen Loic 1.0 0-1 Shah Sidhansh 2.0
3 Leenen Pomme 1.0 1-0 Shah Aryansh 1.0
4 Lukin, Arina 1.0 1-0 Tajsumov Timour 1.0
5 Shah Aizaa 1.0 ½-½ Peulen Nico 0.0
  Desmet Max 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Shah Sidhansh 3.0 0-1 Gupta Akul 3.0
2 Lukin, Arina 2.0 1-0 Leenen Pomme 2.0
3 Shah Aizaa 1.5 1-0 Pieters Robbe 2.0
4 Tajsumov Timour 1.0 1-0 Meynen Loic 1.0
5 Shah Aryansh 1.0 0-1 Desmet Max 1.0
  Peulen Nico 0.5 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Gupta Akul 4.0 1-0 Lukin, Arina 3.0
2 Shah Sidhansh 3.0 1-0 Shah Aizaa 2.5
3 Desmet Max 2.0 0-1 Pieters Robbe 2.0
4 Leenen Pomme 2.0 0-1 Tajsumov Timour 2.0
5 Peulen Nico 1.5 1-0 Shah Aryansh 1.0
  Meynen Loic 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Tajsumov Timour 3.0 0-1 Gupta Akul 5.0
2 Pieters Robbe 3.0 1-0 Shah Sidhansh 4.0
3 Lukin, Arina 3.0 1-0 Peulen Nico 2.5
4 Desmet Max 2.0 ½-½ Leenen Pomme 2.0
5 Meynen Loic 2.0 1-0 Shah Aryansh 1.0
  Shah Aizaa 2.5 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Gupta Akul 6.0 1-0 Peulen Nico 2.5
2 Shah Sidhansh 4.0 ½-½ Lukin, Arina 4.0
3 Pieters Robbe 4.0 0-1 Meynen Loic 3.0
4 Shah Aryansh 1.0 ½-½ Shah Aizaa 3.5
5 Tajsumov Timour 3.0 1-0 Desmet Max 2.5
  Leenen Pomme 2.5 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Gupta Akul 7.0 1-0 Leenen Pomme 3.5
2 Meynen Loic 4.0 0-1 Lukin, Arina 4.5
3 Shah Aryansh 1.5 0-1 Shah Sidhansh 4.5
4 Shah Aizaa 4.0 0-1 Tajsumov Timour 4.0
5 Peulen Nico 2.5 1-0 Desmet Max 2.5
  Pieters Robbe 4.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (02/04/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Desmet Max 2.5 0-1 Gupta Akul 8.0
2 Lukin, Arina 5.5 1-0 Shah Aryansh 1.5
3 Tajsumov Timour 5.0 1-0 Pieters Robbe 5.0
4 Leenen Pomme 3.5 1-0 Shah Aizaa 4.0
5 Peulen Nico 3.5 0-1 Meynen Loic 4.0
  Shah Sidhansh 5.5 1 Bye  
Begin van de pagina

Gupta Akul (Rank: 11)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.23771
N-Elo0
FIDE-ID1084194
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Meynen Loic BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Shah Aizaa BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Pieters Robbe BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Shah Sidhansh BEL 0 6.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Lukin, Arina NED 0 6.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Tajsumov Timour BEL 0 6.0 Z 1 6.0 0.50 +0.50
7 1      Peulen Nico BEL 0 3.5 W 1 7.0 0.50 +0.50
8 1      Leenen Pomme BEL 0 4.5 W 1 8.0 0.50 +0.50
9 1      Desmet Max BEL 0 2.5 Z 1 9.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 43.5 Totaal 9.0 4.50 +4.50
Begin van de pagina

Shah Sidhansh (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.23930
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Leenen Pomme BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Tajsumov Timour BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Meynen Loic BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Gupta Akul NED 0 9.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Shah Aizaa BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Pieters Robbe BEL 0 5.0 Z 0 4.0 0.50 -0.50
7 2      Lukin, Arina NED 0 6.5 W ½ 4.5 0.50 +0.00
8 3      Shah Aryansh BEL 0 1.5 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
9        Bye           1 6.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.5 Totaal 6.5 4.00 +1.50
Begin van de pagina

Lukin, Arina (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.23550
N-Elo0
Landned  (ned)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 2      Pieters Robbe BEL 0 5.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Tajsumov Timour BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Leenen Pomme BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Gupta Akul NED 0 9.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 3      Peulen Nico BEL 0 3.5 W 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Shah Sidhansh BEL 0 6.5 Z ½ 4.5 0.50 +0.00
8 2      Meynen Loic BEL 0 5.0 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
9 2      Shah Aryansh BEL 0 1.5 W 1 6.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 6.5 4.00 +1.50
Begin van de pagina

Tajsumov Timour (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.22987
N-Elo0
FIDE-ID273090
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Peulen Nico BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Shah Sidhansh BEL 0 6.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 4      Lukin, Arina NED 0 6.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Meynen Loic BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Leenen Pomme BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 1      Gupta Akul NED 0 9.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 5      Desmet Max BEL 0 2.5 W 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      Shah Aizaa BEL 0 4.0 Z 1 5.0 0.50 +0.50
9 3      Pieters Robbe BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 46.5 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina

Pieters Robbe (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.23199
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Shah Aryansh BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Lukin, Arina NED 0 6.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Gupta Akul NED 0 9.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 3      Shah Aizaa BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 3      Desmet Max BEL 0 2.5 Z 1 3.0 0.50 +0.50
6 2      Shah Sidhansh BEL 0 6.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Meynen Loic BEL 0 5.0 W 0 4.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 5.0    
9 3      Tajsumov Timour BEL 0 6.0 Z 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 5.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina

Meynen Loic (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22901
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Gupta Akul NED 0 9.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Desmet Max BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 2      Shah Sidhansh BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Tajsumov Timour BEL 0 6.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 5      Shah Aryansh BEL 0 1.5 W 1 3.0 0.50 +0.50
7 3      Pieters Robbe BEL 0 5.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
8 2      Lukin, Arina NED 0 6.5 W 0 4.0 0.50 -0.50
9 5      Peulen Nico BEL 0 3.5 Z 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 40.5 Totaal 5.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina

Leenen Pomme (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.24247
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Shah Sidhansh BEL 0 6.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Peulen Nico BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      Shah Aryansh BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 2      Lukin, Arina NED 0 6.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 4      Tajsumov Timour BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 4      Desmet Max BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7        Bye           1 3.5    
8 1      Gupta Akul NED 0 9.0 Z 0 3.5 0.50 -0.50
9 4      Shah Aizaa BEL 0 4.0 W 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 4.5 4.00 -0.50
Begin van de pagina

Shah Aizaa (Rank: 1)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.23944
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Desmet Max BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Gupta Akul NED 0 9.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 5      Peulen Nico BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 3      Pieters Robbe BEL 0 5.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
5 2      Shah Sidhansh BEL 0 6.5 Z 0 2.5 0.50 -0.50
6        Bye           1 3.5    
7 4      Shah Aryansh BEL 0 1.5 Z ½ 4.0 0.50 +0.00
8 4      Tajsumov Timour BEL 0 6.0 W 0 4.0 0.50 -0.50
9 4      Leenen Pomme BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.5 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina

Peulen Nico (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.24344
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Tajsumov Timour BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 4      Leenen Pomme BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 5      Shah Aizaa BEL 0 4.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4        Bye           1 1.5    
5 5      Shah Aryansh BEL 0 1.5 W 1 2.5 0.50 +0.50
6 3      Lukin, Arina NED 0 6.5 Z 0 2.5 0.50 -0.50
7 1      Gupta Akul NED 0 9.0 Z 0 2.5 0.50 -0.50
8 5      Desmet Max BEL 0 2.5 W 1 3.5 0.50 +0.50
9 5      Meynen Loic BEL 0 5.0 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 39.0 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina

Desmet Max (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.24485
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Shah Aizaa BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Meynen Loic BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 5      Shah Aryansh BEL 0 1.5 Z 1 2.0 0.50 +0.50
5 3      Pieters Robbe BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 4      Leenen Pomme BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 5      Tajsumov Timour BEL 0 6.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
8 5      Peulen Nico BEL 0 3.5 Z 0 2.5 0.50 -0.50
9 1      Gupta Akul NED 0 9.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.5 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina

Shah Aryansh (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.24492
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Pieters Robbe BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 3      Leenen Pomme BEL 0 4.5 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Desmet Max BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 5      Peulen Nico BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 5      Meynen Loic BEL 0 5.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
7 4      Shah Aizaa BEL 0 4.0 W ½ 1.5 0.50 +0.00
8 3      Shah Sidhansh BEL 0 6.5 W 0 1.5 0.50 -0.50
9 2      Lukin, Arina NED 0 6.5 Z 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 37.5 Totaal 1.5 4.00 -3.50
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Gupta Akul 11 0 800 9.0 6 Z 1 8 W 1 5 Z 1 2 Z 1 3 W 1 4 Z 1 9 W 1 7 W 1 10 Z 1 39.50 39.50 45.0 9
2 Shah Sidhansh 7 0 141 6.5 7 Z 1 4 W 1 6 Z 1 1 W 0 8 W 1 5 Z 0 3 W ½ 11 Z 1 B1 27.50 44.00 33.5 5
3 Lukin, Arina 2 0 141 6.5 B1 5 Z 0 4 W 1 7 W 1 1 Z 0 9 W 1 2 Z ½ 6 Z 1 11 W 1 25.50 42.00 30.5 5
4 Tajsumov Timour 4 0 125 6.0 9 W 1 2 Z 0 3 Z 0 6 W 1 7 Z 1 1 W 0 10 W 1 8 Z 1 5 W 1 21.50 42.50 26.0 6
5 Pieters Robbe 3 0 0 5.0 11 Z 1 3 W 1 1 W 0 8 Z 0 10 Z 1 2 W 1 6 W 0 B1 4 Z 0 19.50 42.50 28.0 4
6 Meynen Loic 9 0 0 5.0 1 W 0 10 Z 1 2 W 0 4 Z 0 B1 11 W 1 5 Z 1 3 W 0 9 Z 1 13.50 40.50 21.0 4
7 Leenen Pomme 6 0 -43 4.5 2 W 0 9 Z 1 11 W 1 3 Z 0 4 W 0 10 Z ½ B1 1 Z 0 8 W 1 12.00 40.00 21.0 3
8 Shah Aizaa 1 0 -87 4.0 10 W 1 1 Z 0 9 W ½ 5 W 1 2 Z 0 B1 11 Z ½ 4 W 0 7 Z 0 12.50 39.50 24.0 2
9 Peulen Nico 10 0 -141 3.5 4 Z 0 7 W 0 8 Z ½ B1 11 W 1 3 Z 0 1 Z 0 10 W 1 6 W 0 7.75 39.00 16.5 2
10 Desmet Max 5 0 -251 2.5 8 Z 0 6 W 0 B1 11 Z 1 5 W 0 7 W ½ 4 Z 0 9 Z 0 1 W 0 6.00 38.50 15.0 1
11 Shah Aryansh 8 0 -444 1.5 5 W 0 B1 7 Z 0 10 W 0 9 Z 0 6 Z 0 8 W ½ 2 W 0 3 Z 0 5.25 37.00 9.5 0

(©)FRBE-KBSB-v5.30 2022/03/01 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/04/02 17:16