SwarLogo 60ste Limburgs Individueel Snelschaakkampioenschap 2021 Voorrondes SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc CORNET
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Snelschaak (11 Rondes)
Speeltempo: 3 min. met incr. 2"
Datums: van 26/09/2021 tot 26/09/2021
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf OR #Win SB
1 Bex, Lennert 1980 -2000 Hasselt 9.5 2004 1.0 9 44.00
2 Geboers, Jimmy 1955 -2000 Lommel 9.5 1995 0.0 9 42.75
3 Kucuktopal, Burak 1922 -2000 Hasselt 9.0 1936 - 8 38.50
4 Van Stiphout, Marc 1765 -1800 Overpelt 8.5 1852 - 7 38.50
5 Cillen, Jeroen 1816 -2000 Houthalen-Oost 8.0 1825 - 8 31.00
6 Ulburghs, Piet 1703 -1800 Heusden 5.0 1597 1.0 5 12.50
7 Eijssen, Dries 1317 -1400 Overpelt 5.0 1520 0.0 5 11.50
8 Mernier, Guillaume 1581 -1600 Neerpelt 4.0 1531 1.0 4 7.50
9 Karpez, Dani 1527 -1600 Houthalen-Oost 4.0 1524 0.0 4 8.50
10 Pistolas, Alexandros 0 -1400 Hasselt 2.0 1408 - 2 1.50
11 Pribylla, Amelia 1469 -1600 Houthalen-Oost 1.0 1228 - 1 0.50
12 Schouteden, Linda 1333 -1400 Overpelt 0.5 1093 - 0 4.25
Begin van de pagina
Ronde 1 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Karpez, Dani 0.0 1-0 Ulburghs, Piet 0.0
2 Cillen, Jeroen 0.0 1-0 Pribylla, Amelia 0.0
3 Schouteden, Linda 0.0 0-1 Geboers, Jimmy 0.0
4 Eijssen, Dries 0.0 1-0 Pistolas, Alexandros 0.0
5 Van Stiphout, Marc 0.0 0-1 Bex, Lennert 0.0
6 Mernier, Guillaume 0.0 0-1 Kucuktopal, Burak 0.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ulburghs, Piet 0.0 0-1 Kucuktopal, Burak 1.0
2 Bex, Lennert 1.0 1-0 Mernier, Guillaume 0.0
3 Pistolas, Alexandros 0.0 0-1 Van Stiphout, Marc 0.0
4 Geboers, Jimmy 1.0 1-0 Eijssen, Dries 1.0
5 Pribylla, Amelia 0.0 1-0 Schouteden, Linda 0.0
6 Karpez, Dani 1.0 0-1 Cillen, Jeroen 1.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Cillen, Jeroen 2.0 1-0 Ulburghs, Piet 0.0
2 Schouteden, Linda 0.0 0-1 Karpez, Dani 1.0
3 Eijssen, Dries 1.0 1-0 Pribylla, Amelia 1.0
4 Van Stiphout, Marc 1.0 ½-½ Geboers, Jimmy 2.0
5 Mernier, Guillaume 0.0 1-0 Pistolas, Alexandros 0.0
6 Kucuktopal, Burak 2.0 ½-½ Bex, Lennert 2.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ulburghs, Piet 0.0 0-1 Bex, Lennert 2.5
2 Pistolas, Alexandros 0.0 0-1 Kucuktopal, Burak 2.5
3 Geboers, Jimmy 2.5 1-0 Mernier, Guillaume 1.0
4 Pribylla, Amelia 1.0 0-1 Van Stiphout, Marc 1.5
5 Karpez, Dani 2.0 0-1 Eijssen, Dries 2.0
6 Cillen, Jeroen 3.0 1-0 Schouteden, Linda 0.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Schouteden, Linda 0.0 0-1 Ulburghs, Piet 0.0
2 Eijssen, Dries 3.0 0-1 Cillen, Jeroen 4.0
3 Van Stiphout, Marc 2.5 1-0 Karpez, Dani 2.0
4 Mernier, Guillaume 1.0 1-0 Pribylla, Amelia 1.0
5 Kucuktopal, Burak 3.5 0-1 Geboers, Jimmy 3.5
6 Bex, Lennert 3.5 1-0 Pistolas, Alexandros 0.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ulburghs, Piet 1.0 1-0 Pistolas, Alexandros 0.0
2 Geboers, Jimmy 4.5 0-1 Bex, Lennert 4.5
3 Pribylla, Amelia 1.0 0-1 Kucuktopal, Burak 3.5
4 Karpez, Dani 2.0 0-1 Mernier, Guillaume 2.0
5 Cillen, Jeroen 5.0 0-1 Van Stiphout, Marc 3.5
6 Schouteden, Linda 0.0 0-1 Eijssen, Dries 3.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Eijssen, Dries 4.0 0-1 Ulburghs, Piet 2.0
2 Van Stiphout, Marc 4.5 ½-½ Schouteden, Linda 0.0
3 Mernier, Guillaume 3.0 0-1 Cillen, Jeroen 5.0
4 Kucuktopal, Burak 4.5 1-0 Karpez, Dani 2.0
5 Bex, Lennert 5.5 1-0 Pribylla, Amelia 1.0
6 Pistolas, Alexandros 0.0 0-1 Geboers, Jimmy 4.5
Begin van de pagina
Ronde 8 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ulburghs, Piet 3.0 0-1 Geboers, Jimmy 5.5
2 Pribylla, Amelia 1.0 0-1 Pistolas, Alexandros 0.0
3 Karpez, Dani 2.0 0-1 Bex, Lennert 6.5
4 Cillen, Jeroen 6.0 0-1 Kucuktopal, Burak 5.5
5 Schouteden, Linda 0.5 0-1 Mernier, Guillaume 3.0
6 Eijssen, Dries 4.0 0-1 Van Stiphout, Marc 5.0
Begin van de pagina
Ronde 9 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Van Stiphout, Marc 6.0 1-0 Ulburghs, Piet 3.0
2 Mernier, Guillaume 4.0 0-1 Eijssen, Dries 4.0
3 Kucuktopal, Burak 6.5 1-0 Schouteden, Linda 0.5
4 Bex, Lennert 7.5 0-1 Cillen, Jeroen 6.0
5 Pistolas, Alexandros 1.0 0-1 Karpez, Dani 2.0
6 Geboers, Jimmy 6.5 1-0 Pribylla, Amelia 1.0
Begin van de pagina
Ronde 10 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ulburghs, Piet 3.0 1-0 Pribylla, Amelia 1.0
2 Karpez, Dani 3.0 0-1 Geboers, Jimmy 7.5
3 Cillen, Jeroen 7.0 1-0 Pistolas, Alexandros 1.0
4 Schouteden, Linda 0.5 0-1 Bex, Lennert 7.5
5 Eijssen, Dries 5.0 0-1 Kucuktopal, Burak 7.5
6 Van Stiphout, Marc 7.0 1-0 Mernier, Guillaume 4.0
Begin van de pagina
Ronde 11 (26/09/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Mernier, Guillaume 4.0 0-1 Ulburghs, Piet 4.0
2 Kucuktopal, Burak 8.5 ½-½ Van Stiphout, Marc 8.0
3 Bex, Lennert 8.5 1-0 Eijssen, Dries 5.0
4 Pistolas, Alexandros 1.0 1-0 Schouteden, Linda 0.5
5 Geboers, Jimmy 8.5 1-0 Cillen, Jeroen 8.0
6 Pribylla, Amelia 1.0 0-1 Karpez, Dani 3.0
Begin van de pagina
  60ste Limburgs Individueel Snelschaakkampioenschap 2021 Voorrondes
Spelers F-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ptn. OR #Win SB 1/2 Punten
Bex, Lennert 1980 2004 1   1 ½ 0 1 1 1 1 1 1 1 1 9.5 1.0 9 44.00
                                     
Geboers, Jimmy 1955 1995 2 0   1 1 ½ 1 1 1 1 1 1 1 9.5 0.0 9 42.75
                                     
Kucuktopal, Burak 1922 1936 3 ½ 0   1 ½ 1 1 1 1 1 1 1 9.0 - 8 38.50
                                   
Cillen, Jeroen 1816 1825 4 1 0 0   0 1 1 1 1 1 1 1 8.0 - 8 31.00
                               
Van Stiphout, Marc 1765 1852 5 0 ½ ½ 1   1 1 1 1 ½ 1 1 8.5 - 7 38.50
                                 
Ulburghs, Piet 1703 1597 6 0 0 0 0 0   1 0 1 1 1 1 5.0 1.0 5 12.50
                   
Mernier, Guillaume 1581 1531 7 0 0 0 0 0 0   1 1 1 0 1 4.0 1.0 4 7.50
               
Karpez, Dani 1527 1524 8 0 0 0 0 0 1 0   1 1 0 1 4.0 0.0 4 8.50
               
Pribylla, Amelia 1469 1228 9 0 0 0 0 0 0 0 0   1 0 0 1.0 - 1 0.50
   
Schouteden, Linda 1333 1093 10 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0   0 0 0.5 - 0 4.25
 
Eijssen, Dries 1317 1520 11 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1   1 5.0 0.0 5 11.50
                   
Pistolas, Alexandros 0 1408 12 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0   2.0 - 2 1.50
       

Bex, Lennert (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1956
FIDE-ID232254
F-Elo1980
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 Z - 1 1.0 0.77 +0.23
2 2      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 Z - ½ 2.5 0.58 -0.08
4 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 Z - 1 3.5 0.83 +0.17
5 6      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
6 2      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 Z - 1 5.5 0.53 +0.47
7 5      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 W - 1 6.5 0.92 +0.08
8 3      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 Z - 1 7.5 0.92 +0.08
9 4      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 W - 0 7.5 0.72 -0.72
10 4      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 Z - 1 8.5 0.92 +0.08
11 3      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 W - 1 9.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1638 56.5 Totaal 9.5 8.95 +0.55
Begin van de pagina

Geboers, Jimmy (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1828
FIDE-ID262919
F-Elo1955
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 Z - ½ 2.5 0.75 -0.25
4 3      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 W - 1 3.5 0.90 +0.10
5 5      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 Z - 1 4.5 0.55 +0.45
6 2      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 W - 0 4.5 0.47 -0.47
7 6      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
8 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 Z - 1 6.5 0.81 +0.19
9 6      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 W - 1 7.5 0.92 +0.08
10 2      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 Z - 1 8.5 0.92 +0.08
11 5      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 W - 1 9.5 0.69 +0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1641 56.5 Totaal 9.5 8.77 +0.73
Begin van de pagina

Kucuktopal, Burak (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.21084
N-Elo0
FIDE-ID265217
F-Elo1922
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 6      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 W - ½ 2.5 0.42 +0.08
4 2      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
5 5      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 W - 0 3.5 0.45 -0.45
6 3      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 4      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
8 4      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 Z - 1 6.5 0.64 +0.36
9 3      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 W - 1 7.5 0.92 +0.08
10 5      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 Z - 1 8.5 0.92 +0.08
11 2      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 W - ½ 9.0 0.71 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1644 57.0 Totaal 9.0 8.48 +0.52
Begin van de pagina

Van Stiphout, Marc (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.38890
N-Elo1646
FIDE-ID211915
F-Elo1765
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 W - 0 0.0 0.23 -0.23
2 3      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 W - ½ 1.5 0.25 +0.25
4 4      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 Z - 1 2.5 0.85 +0.15
5 3      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 W - 1 3.5 0.80 +0.20
6 5      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 Z - 1 4.5 0.43 +0.57
7 2      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 W - ½ 5.0 0.92 -0.42
8 6      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
9 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 W - 1 7.0 0.59 +0.41
10 6      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 W - 1 8.0 0.74 +0.26
11 2      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 Z - ½ 8.5 0.29 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1660 57.5 Totaal 8.5 6.94 +1.56
Begin van de pagina

Cillen, Jeroen (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1880
FIDE-ID207217
F-Elo1816
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 6      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
3 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 W - 1 3.0 0.65 +0.35
4 6      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 2      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
6 5      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 W - 0 5.0 0.57 -0.57
7 3      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 Z - 1 6.0 0.79 +0.21
8 4      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 W - 0 6.0 0.36 -0.36
9 4      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 Z - 1 7.0 0.28 +0.72
10 3      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 W - 1 8.0 0.92 +0.08
11 5      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 Z - 0 8.0 0.31 -0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1655 58.0 Totaal 8.0 7.45 +0.55
Begin van de pagina

Ulburghs, Piet (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1699
FIDE-ID211850
F-Elo1703
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 Z - 0 0.0 0.73 -0.73
2 1      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 W - 0 0.0 0.22 -0.22
3 1      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 Z - 0 0.0 0.35 -0.35
4 1      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 W - 0 0.0 0.17 -0.17
5 1      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
6 1      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 1      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
8 1      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 W - 0 3.0 0.19 -0.19
9 1      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 Z - 0 3.0 0.41 -0.41
10 1      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 W - 1 4.0 0.79 +0.21
11 1      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 Z - 1 5.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1666 61.0 Totaal 5.0 6.26 -1.26
Begin van de pagina

Eijssen, Dries (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.11388
N-Elo1317
FIDE-ID226688
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 3      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 W - 1 2.0 0.30 +0.70
4 5      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 Z - 1 3.0 0.23 +0.77
5 2      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 Z - 1 4.0 0.48 +0.52
7 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 W - 0 4.0 0.09 -0.09
8 6      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 2      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 Z - 1 5.0 0.18 +0.82
10 5      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
11 3      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1705 61.0 Totaal 5.0 2.60 +2.40
Begin van de pagina

Mernier, Guillaume (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo1547
FIDE-ID257133
F-Elo1581
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 2      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 5      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 3      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
5 4      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 W - 1 2.0 0.65 +0.35
6 4      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 Z - 1 3.0 0.58 +0.42
7 3      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
8 5      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
9 2      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 W - 0 4.0 0.82 -0.82
10 6      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 Z - 0 4.0 0.26 -0.26
11 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 W - 0 4.0 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1678 62.0 Totaal 4.0 4.88 -0.88
Begin van de pagina

Karpez, Dani (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.54569
N-Elo1495
FIDE-ID211303
F-Elo1527
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 W - 1 1.0 0.27 +0.73
2 6      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 W - 0 1.0 0.16 -0.16
3 2      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
4 5      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 W - 0 2.0 0.77 -0.77
5 3      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
6 4      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 W - 0 2.0 0.42 -0.42
7 4      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 3      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
9 5      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
10 2      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
11 6      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 Z - 1 4.0 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1684 62.0 Totaal 4.0 4.31 -0.31
Begin van de pagina

Pistolas, Alexandros (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.23016
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 3      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 5      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 2      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 6      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
6 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
7 6      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
8 2      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
9 5      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
10 3      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
11 4      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1669 64.0 Totaal 2.0 0.88 +1.12
Begin van de pagina

Pribylla, Amelia (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.20487
N-Elo0
FIDE-ID267511
F-Elo1469
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 5      Schouteden, Linda BEL 1333 0.5 W - 1 1.0 0.68 +0.32
3 3      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 Z - 0 1.0 0.70 -0.70
4 4      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
5 4      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 Z - 0 1.0 0.35 -0.35
6 3      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 5      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
8 2      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
9 6      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
10 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
11 6      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 W - 0 1.0 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1689 65.0 Totaal 1.0 3.78 -2.78
Begin van de pagina

Schouteden, Linda (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.19478
N-Elo1161
FIDE-ID259942
F-Elo1333
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Geboers, Jimmy BEL 1955 9.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Pribylla, Amelia BEL 1469 1.0 Z - 0 0.0 0.32 -0.32
3 2      Karpez, Dani BEL 1527 4.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
4 6      Cillen, Jeroen BEL 1816 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 1      Ulburghs, Piet BEL 1703 5.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
6 6      Eijssen, Dries BEL 1317 5.0 W - 0 0.0 0.52 -0.52
7 2      Van Stiphout, Marc BEL 1765 8.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
8 5      Mernier, Guillaume BEL 1581 4.0 W - 0 0.5 0.19 -0.19
9 3      Kucuktopal, Burak BEL 1922 9.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
10 4      Bex, Lennert BEL 1980 9.5 W - 0 0.5 0.08 -0.08
11 4      Pistolas, Alexandros BEL 0 2.0 Z - 0 0.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1703 65.5 Totaal 0.5 2.70 -2.20
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk F-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 OR #Win SB
1 Bex, Lennert 1 1980 2004 9.5 4 Z 1 8 W 1 3 Z ½ 6 Z 1 10 W 1 2 Z 1 11 W 1 9 Z 1 5 W 0 12 Z 1 7 W 1 1.0 9 44.00
2 Geboers, Jimmy 2 1955 1995 9.5 12 Z 1 7 W 1 4 Z ½ 8 W 1 3 Z 1 1 W 0 10 Z 1 6 Z 1 11 W 1 9 Z 1 5 W 1 0.0 9 42.75
3 Kucuktopal, Burak 3 1922 1936 9.0 8 Z 1 6 Z 1 1 W ½ 10 Z 1 2 W 0 11 Z 1 9 W 1 5 Z 1 12 W 1 7 Z 1 4 W ½ - 8 38.50
4 Van Stiphout, Marc 5 1765 1852 8.5 1 W 0 10 Z 1 2 W ½ 11 Z 1 9 W 1 5 Z 1 12 W ½ 7 Z 1 6 W 1 8 W 1 3 Z ½ - 7 38.50
5 Cillen, Jeroen 4 1816 1825 8.0 11 W 1 9 Z 1 6 W 1 12 W 1 7 Z 1 4 W 0 8 Z 1 3 W 0 1 Z 1 10 W 1 2 Z 0 - 8 31.00
6 Ulburghs, Piet 6 1703 1597 5.0 9 Z 0 3 W 0 5 Z 0 1 W 0 12 Z 1 10 W 1 7 Z 1 2 W 0 4 Z 0 11 W 1 8 Z 1 1.0 5 12.50
7 Eijssen, Dries 11 1317 1520 5.0 10 W 1 2 Z 0 11 W 1 9 Z 1 5 W 0 12 Z 1 6 W 0 4 W 0 8 Z 1 3 W 0 1 Z 0 0.0 5 11.50
8 Mernier, Guillaume 7 1581 1531 4.0 3 W 0 1 Z 0 10 W 1 2 Z 0 11 W 1 9 Z 1 5 W 0 12 Z 1 7 W 0 4 Z 0 6 W 0 1.0 4 7.50
9 Karpez, Dani 8 1527 1524 4.0 6 W 1 5 W 0 12 Z 1 7 W 0 4 Z 0 8 W 0 3 Z 0 1 W 0 10 Z 1 2 W 0 11 Z 1 0.0 4 8.50
10 Pistolas, Alexandros 12 0 1408 2.0 7 Z 0 4 W 0 8 Z 0 3 W 0 1 Z 0 6 Z 0 2 W 0 11 Z 1 9 W 0 5 Z 0 12 W 1 - 2 1.50
11 Pribylla, Amelia 9 1469 1228 1.0 5 Z 0 12 W 1 7 Z 0 4 W 0 8 Z 0 3 W 0 1 Z 0 10 W 0 2 Z 0 6 Z 0 9 W 0 - 1 0.50
12 Schouteden, Linda 10 1333 1093 0.5 2 W 0 11 Z 0 9 W 0 5 Z 0 6 W 0 7 W 0 4 Z ½ 8 W 0 3 Z 0 1 W 0 10 Z 0 - 0 4.25

(©)FRBE-KBSB-v5.19 2021/09/23 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/09/26 16:56