SwarLogo Limburgs Online Jeugdkampioenschap 2021 - -12 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 09/01/2021 tot 10/01/2021
Scheidingssystemen: Vsch., B Cut1, Buch, SB, OR
----
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Land Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. B Cut1 Buch SB OR
1 Mernier, Simon Belgisch-Limburg M 1353 bel Neerpelt 6.0 1416 23.0 25.50 27.00 22.50 -
2 Lehaen, Lars Belgisch-Limburg M 1325 bel Houthalen-Oost 5.0 1266 24.0 28.50 30.50 19.50 0.0
3 Kshirsagar, Pranav Nederlands-Limburg M 576 ned Op zijn plaats 5.0 677 18.0 24.50 27.00 16.50 1.0
4 Groffils, Leonard Belgisch-Limburg M 1370 bel Overpelt 4.5 1229 21.5 28.50 31.50 19.75 -
5 Akulov, Yaroslav Belgisch-Limburg M 1333 bel Leopoldsburg 4.5 1213 18.0 24.50 26.00 13.25 -
6 Leenen, Boyd Belgisch-Limburg M 780 ned Eisden 4.5 711 17.5 23.00 25.00 15.75 -
7 Leeuwerik, Bram Nederlands-Limburg M 0 ned Leudal 4.0 476 10.0 19.00 20.50 8.00 -
8 Hanssen, Casper Belgisch-Limburg M 0 bel Houthalen-Oost 3.5 691 17.0 25.50 28.00 10.75 -
9 Huysmans, Carsten Belgisch-Limburg M 0 bel Neerpelt 3.0 441 12.0 21.50 23.00 6.50 -
10 La Cara, Tiago Belgisch-Limburg M 0 bel Eisden 3.0 210 12.0 21.00 22.50 6.50 -
11 Steeno, Matz Belgisch-Limburg M 0 bel Bilzen 3.0 137 11.0 21.50 23.00 7.00 -
12 Van Achte, Seppe Belgisch-Limburg M 0 bel Houthalen-Oost 3.0 150 10.0 20.00 21.50 7.50 -
13 Imbat, Vedat Efe Nederlands-Limburg M 0 ned Afnorth International School Brunssum 3.0 329 9.0 22.00 23.50 7.50 -
14 Schijns, Matz Belgisch-Limburg M 0 bel Houthalen-Oost 2.0 135 10.0 22.50 24.00 7.50 -
15 Rijbroek, Fleur Nederlands-Limburg F 100 ned Tegelen 2.0 -117 9.0 21.50 23.00 3.00 -
16 a (1,2,3) Schouenberg, Noach Nederlands-Limburg M 774 ned Tegelen 2.0 249 7.0 20.50 22.00 4.50 -
17 Truyers, Ianto Belgisch-Limburg M 0 bel Houthalen-Oost 2.0 -267 5.0 16.50 17.50 3.00 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Belgisch-Limburg
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Land Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. B Cut1 Buch SB OR
1 1 Mernier, Simon Belgisch-Limburg M 1353 bel Neerpelt 6.0 1416 23.0 25.50 27.00 22.50 -
2 2 Lehaen, Lars Belgisch-Limburg M 1325 bel Houthalen-Oost 5.0 1266 24.0 28.50 30.50 19.50 0.0
3 4 Groffils, Leonard Belgisch-Limburg M 1370 bel Overpelt 4.5 1229 21.5 28.50 31.50 19.75 -
4 5 Akulov, Yaroslav Belgisch-Limburg M 1333 bel Leopoldsburg 4.5 1213 18.0 24.50 26.00 13.25 -
5 6 Leenen, Boyd Belgisch-Limburg M 780 ned Eisden 4.5 711 17.5 23.00 25.00 15.75 -
6 8 Hanssen, Casper Belgisch-Limburg M 0 bel Houthalen-Oost 3.5 691 17.0 25.50 28.00 10.75 -
7 9 Huysmans, Carsten Belgisch-Limburg M 0 bel Neerpelt 3.0 441 12.0 21.50 23.00 6.50 -
8 10 La Cara, Tiago Belgisch-Limburg M 0 bel Eisden 3.0 210 12.0 21.00 22.50 6.50 -
9 11 Steeno, Matz Belgisch-Limburg M 0 bel Bilzen 3.0 137 11.0 21.50 23.00 7.00 -
10 12 Van Achte, Seppe Belgisch-Limburg M 0 bel Houthalen-Oost 3.0 150 10.0 20.00 21.50 7.50 -
11 14 Schijns, Matz Belgisch-Limburg M 0 bel Houthalen-Oost 2.0 135 10.0 22.50 24.00 7.50 -
12 17 Truyers, Ianto Belgisch-Limburg M 0 bel Houthalen-Oost 2.0 -267 5.0 16.50 17.50 3.00 -
Categorie: Nederlands-Limburg
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Land Clubnaam PtnTot. Perf Vsch. B Cut1 Buch SB OR
1 3 Kshirsagar, Pranav Nederlands-Limburg M 576 ned Op zijn plaats 5.0 677 18.0 24.50 27.00 16.50 1.0
2 7 Leeuwerik, Bram Nederlands-Limburg M 0 ned Leudal 4.0 476 10.0 19.00 20.50 8.00 -
3 13 Imbat, Vedat Efe Nederlands-Limburg M 0 ned Afnorth International School Brunssum 3.0 329 9.0 22.00 23.50 7.50 -
4 15 Rijbroek, Fleur Nederlands-Limburg F 100 ned Tegelen 2.0 -117 9.0 21.50 23.00 3.00 -
5 16 a (1,2,3) Schouenberg, Noach Nederlands-Limburg M 774 ned Tegelen 2.0 249 7.0 20.50 22.00 4.50 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Groffils, Leonard 0.0 (1370) 1-0 Huysmans, Carsten 0.0 (0)
2 Imbat, Vedat Efe 0.0 (0) 0-1 Mernier, Simon 0.0 (1353)
3 Akulov, Yaroslav 0.0 (1333) 1-0 La Cara, Tiago 0.0 (0)
4 Leeuwerik, Bram 0.0 (0) 0-1 Lehaen, Lars 0.0 (1325)
5 Leenen, Boyd 0.0 (780) 0-1 Schijns, Matz 0.0 (0)
6 Steeno, Matz 0.0 (0) 0-1 Kshirsagar, Pranav 0.0 (576)
7 Rijbroek, Fleur 0.0 (100) 1-0 Truyers, Ianto 0.0 (0)
8 Van Achte, Seppe 0.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 0.0 (0)
  Schouenberg, Noach 0.0 (774) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Kshirsagar, Pranav 1.0 (576) 0-1 Groffils, Leonard 1.0 (1370)
2 Mernier, Simon 1.0 (1353) 1-0 Rijbroek, Fleur 1.0 (100)
3 Hanssen, Casper 1.0 (0) ½-½ Akulov, Yaroslav 1.0 (1333)
4 Lehaen, Lars 1.0 (1325) 1-0 Schijns, Matz 1.0 (0)
5 Leeuwerik, Bram 0.0 (0) 0-1 Leenen, Boyd 0.0 (780)
6 Huysmans, Carsten 0.0 (0) 1-0 Steeno, Matz 0.0 (0)
7 Truyers, Ianto 0.0 (0) 0-1 Imbat, Vedat Efe 0.0 (0)
8 La Cara, Tiago 0.0 (0) 1-0 Van Achte, Seppe 0.0 (0)
  Schouenberg, Noach 0.0 (774) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Groffils, Leonard 2.0 (1370) 1-0 Mernier, Simon 2.0 (1353)
2 Akulov, Yaroslav 1.5 (1333) 0-1 Lehaen, Lars 2.0 (1325)
3 Leenen, Boyd 1.0 (780) 1-0 Hanssen, Casper 1.5 (0)
4 Imbat, Vedat Efe 1.0 (0) 0-1 Kshirsagar, Pranav 1.0 (576)
5 Rijbroek, Fleur 1.0 (100) 0-1 La Cara, Tiago 1.0 (0)
6 Schijns, Matz 1.0 (0) 0-1 Huysmans, Carsten 1.0 (0)
7 Van Achte, Seppe 0.0 (0) 1-0 Leeuwerik, Bram 0.0 (0)
8 Steeno, Matz 0.0 (0) 1-0 Truyers, Ianto 0.0 (0)
  Schouenberg, Noach 0.0 (774) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (09/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Lehaen, Lars 3.0 (1325) 1-0 Groffils, Leonard 3.0 (1370)
2 Mernier, Simon 2.0 (1353) 1-0 Kshirsagar, Pranav 2.0 (576)
3 Huysmans, Carsten 2.0 (0) 0-1 Leenen, Boyd 2.0 (780)
4 La Cara, Tiago 2.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 1.5 (0)
5 Rijbroek, Fleur 1.0 (100) 0-1 Akulov, Yaroslav 1.5 (1333)
6 Steeno, Matz 1.0 (0) 1-0 Imbat, Vedat Efe 1.0 (0)
7 Schijns, Matz 1.0 (0) 0-1 Van Achte, Seppe 1.0 (0)
8 Truyers, Ianto 0.0 (0) 0-1 Leeuwerik, Bram 0.0 (0)
  Schouenberg, Noach 0.0 (774) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (10/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Mernier, Simon 3.0 (1353) 1-0 Lehaen, Lars 4.0 (1325)
2 Groffils, Leonard 3.0 (1370) ½-½ Leenen, Boyd 3.0 (780)
3 Akulov, Yaroslav 2.5 (1333) 1-0 Huysmans, Carsten 2.0 (0)
4 Hanssen, Casper 2.5 (0) 1-0 Steeno, Matz 2.0 (0)
5 Kshirsagar, Pranav 2.0 (576) 1-0 La Cara, Tiago 2.0 (0)
6 Van Achte, Seppe 2.0 (0) 0-1 Schouenberg, Noach 1.0 (774)
7 Leeuwerik, Bram 1.0 (0) 1-0 Rijbroek, Fleur 1.0 (100)
8 Imbat, Vedat Efe 1.0 (0) 0-1 Schijns, Matz 1.0 (0)
  Truyers, Ianto 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (10/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Akulov, Yaroslav 3.5 (1333) 0-1 Mernier, Simon 4.0 (1353)
2 Leenen, Boyd 3.5 (780) 0-1 Lehaen, Lars 4.0 (1325)
3 Hanssen, Casper 3.5 (0) 0-1 Groffils, Leonard 3.5 (1370)
4 Kshirsagar, Pranav 3.0 (576) 1-0 Van Achte, Seppe 2.0 (0)
5 Schouenberg, Noach 2.0 (774) 0-1 Leeuwerik, Bram 2.0 (0)
6 La Cara, Tiago 2.0 (0) 0-1 Steeno, Matz 2.0 (0)
7 Huysmans, Carsten 2.0 (0) 0-1 Imbat, Vedat Efe 1.0 (0)
8 Schijns, Matz 2.0 (0) 0-1 Truyers, Ianto 1.0 (0)
  Rijbroek, Fleur 1.0 (100) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (10/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Lehaen, Lars 5.0 (1325) 0-1 Kshirsagar, Pranav 4.0 (576)
2 Mernier, Simon 5.0 (1353) 1-0 Hanssen, Casper 3.5 (0)
3 Groffils, Leonard 4.5 (1370) 0-1 Akulov, Yaroslav 3.5 (1333)
4 Steeno, Matz 3.0 (0) 0-1 Leenen, Boyd 3.5 (780)
5 Leeuwerik, Bram 3.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 2.0 (0)
6 Imbat, Vedat Efe 2.0 (0) 1-0 Schouenberg, Noach 2.0 (774)
7 Van Achte, Seppe 2.0 (0) 1-0 Rijbroek, Fleur 2.0 (100)
8 Truyers, Ianto 2.0 (0) 0-1 Huysmans, Carsten 2.0 (0)
  La Cara, Tiago 2.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina

Mernier, Simon (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1353
FIDE-ID254894
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Imbat, Vedat Efe NED 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Rijbroek, Fleur NED 100 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Groffils, Leonard BEL 1370 4.5 Z - 0 2.0 0.48 -0.48
4 2      Kshirsagar, Pranav NED 576 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Lehaen, Lars BEL 1325 5.0 W - 1 4.0 0.54 +0.46
6 1      Akulov, Yaroslav BEL 1333 4.5 Z 1 5.0 0.53 +0.47
7 2      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0940 27.5 Totaal 6.0 5.23 +0.77
Begin van de pagina
Lehaen, Lars (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo1325
FIDE-ID254177
F-Elo1325
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Leeuwerik, Bram NED 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Schijns, Matz BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Akulov, Yaroslav BEL 1333 4.5 Z - 1 3.0 0.49 +0.51
4 1      Groffils, Leonard BEL 1370 4.5 W 1 4.0 0.44 +0.56
5 1      Mernier, Simon BEL 1353 6.0 Z - 0 4.0 0.46 -0.46
6 2      Leenen, Boyd NED 780 4.5 Z 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Kshirsagar, Pranav NED 576 5.0 W 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1082 30.5 Totaal 5.0 5.07 -0.07
Begin van de pagina
Kshirsagar, Pranav (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.22600
N-Elo576
FIDE-ID1084011
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(1977) Op zijn plaats
CategorieNederlands-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Steeno, Matz BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Groffils, Leonard BEL 1370 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Imbat, Vedat Efe NED 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Mernier, Simon BEL 1353 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      La Cara, Tiago BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Lehaen, Lars BEL 1325 5.0 Z 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1349 27.5 Totaal 5.0 3.92 +1.08
Begin van de pagina
Groffils, Leonard (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo1370
FIDE-ID258202
F-Elo1128
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Kshirsagar, Pranav NED 576 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Mernier, Simon BEL 1353 6.0 W - 1 3.0 0.52 +0.48
4 1      Lehaen, Lars BEL 1325 5.0 Z - 0 3.0 0.56 -0.56
5 2      Leenen, Boyd NED 780 4.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 3      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Akulov, Yaroslav BEL 1333 4.5 W - 0 4.5 0.55 -0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1073 31.5 Totaal 4.5 5.31 -0.81
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1333
FIDE-ID251755
F-Elo1255
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      La Cara, Tiago BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 2      Lehaen, Lars BEL 1325 5.0 W - 0 1.5 0.51 -0.51
4 5      Rijbroek, Fleur NED 100 2.0 Z 1 2.5 0.92 +0.08
5 3      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
6 1      Mernier, Simon BEL 1353 6.0 W 0 3.5 0.47 -0.47
7 3      Groffils, Leonard BEL 1370 4.5 Z 1 4.5 0.45 +0.55
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1037 27.0 Totaal 4.5 5.11 -0.61
Begin van de pagina
Leenen, Boyd (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19610
N-Elo780
FIDE-ID1083937
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Schijns, Matz BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 5      Leeuwerik, Bram NED 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 3      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Groffils, Leonard BEL 1370 4.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 2      Lehaen, Lars BEL 1325 5.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 4      Steeno, Matz BEL 0 3.0 Z 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1347 25.0 Totaal 4.5 4.76 -0.26
Begin van de pagina
Leeuwerik, Bram (Rank: 13)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landned  (ned)
Club(1917) Leudal
CategorieNederlands-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lehaen, Lars BEL 1325 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Leenen, Boyd NED 780 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 7      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 8      Truyers, Ianto BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 7      Rijbroek, Fleur NED 100 2.0 W - 1 2.0 0.36 +0.64
6 5      Schouenberg, Noach NED 774 2.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 5      Schijns, Matz BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0744 20.5 Totaal 4.0 2.10 +1.90
Begin van de pagina
Hanssen, Casper (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo0
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Akulov, Yaroslav BEL 1333 4.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 3      Leenen, Boyd NED 780 4.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 4      La Cara, Tiago BEL 0 3.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
5 4      Steeno, Matz BEL 0 3.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
6 3      Groffils, Leonard BEL 1370 4.5 W 0 3.5 0.08 -0.08
7 2      Mernier, Simon BEL 1353 6.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1209 28.5 Totaal 3.5 1.82 +1.68
Begin van de pagina
Huysmans, Carsten (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17852
N-Elo0
FIDE-ID258229
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Groffils, Leonard BEL 1370 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Steeno, Matz BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Schijns, Matz BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Leenen, Boyd NED 780 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 3      Akulov, Yaroslav BEL 1333 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Imbat, Vedat Efe NED 0 3.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
7 8      Truyers, Ianto BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1161 23.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
La Cara, Tiago (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.22706
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov, Yaroslav BEL 1333 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Rijbroek, Fleur NED 100 2.0 Z - 1 2.0 0.36 +0.64
4 4      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 5      Kshirsagar, Pranav NED 576 5.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
6 6      Steeno, Matz BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0669 21.0 Totaal 3.0 2.02 -0.02
Begin van de pagina
Steeno, Matz (Rank: 15)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19839
N-Elo0
FIDE-ID267376
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kshirsagar, Pranav NED 576 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Truyers, Ianto BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 6      Imbat, Vedat Efe NED 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 6      La Cara, Tiago BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
7 4      Leenen, Boyd NED 780 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0678 24.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Van Achte, Seppe (Rank: 17)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19124
N-Elo0
FIDE-ID269115
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Hanssen, Casper BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      La Cara, Tiago BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 7      Leeuwerik, Bram NED 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 7      Schijns, Matz BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Schouenberg, Noach NED 774 2.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 4      Kshirsagar, Pranav NED 576 5.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
7 7      Rijbroek, Fleur NED 100 2.0 W 1 3.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0483 21.5 Totaal 3.0 2.52 +0.48
Begin van de pagina
Imbat, Vedat Efe (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landned  (ned)
Club(1981) Afnorth International School Brunssum
CategorieNederlands-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Mernier, Simon BEL 1353 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Truyers, Ianto BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Kshirsagar, Pranav NED 576 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Steeno, Matz BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Schijns, Matz BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 7      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 6      Schouenberg, Noach NED 774 2.0 W 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0901 23.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Schijns, Matz (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.21037
N-Elo0
FIDE-ID267082
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Leenen, Boyd NED 780 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Lehaen, Lars BEL 1325 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Imbat, Vedat Efe NED 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Truyers, Ianto BEL 0 2.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 5      Leeuwerik, Bram NED 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1052 24.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Rijbroek, Fleur (Rank: 8)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo100
Landned  (ned)
Club(1926) Tegelen
CategorieNederlands-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Truyers, Ianto BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.64 +0.36
2 2      Mernier, Simon BEL 1353 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      La Cara, Tiago BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.64 -0.64
4 5      Akulov, Yaroslav BEL 1333 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 7      Leeuwerik, Bram NED 0 4.0 Z 0 1.0 0.64 -0.64
6        Bye           1 2.0    
7 7      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.64 -0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1343 22.5 Totaal 2.0 2.72 -1.72
Begin van de pagina
Schouenberg, Noach (Rank: 6)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo774
Landned  (ned)
Club(1926) Tegelen
CategorieNederlands-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Bye           1 1.0    
5 6      Van Achte, Seppe BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
6 5      Leeuwerik, Bram NED 0 4.0 W 0 2.0 0.92 -0.92
7 6      Imbat, Vedat Efe NED 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 2.0 2.76 -1.76
Begin van de pagina
Truyers, Ianto (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.21708
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Rijbroek, Fleur NED 100 2.0 Z - 0 0.0 0.36 -0.36
2 7      Imbat, Vedat Efe NED 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 8      Steeno, Matz BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 8      Leeuwerik, Bram NED 0 4.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 8      Schijns, Matz BEL 0 2.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
7 8      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0100 17.0 Totaal 2.0 2.86 -1.86
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Vsch. B Cut1 Buch SB OR
1 Mernier, Simon 2 1353 1416 6.0 13 Z 1 15 W 1 4 Z 0 3 W 1 2 W 1 5 Z 1 8 W 1 23.0 25.50 27.00 22.50 -
2 Lehaen, Lars 4 1325 1266 5.0 7 Z 1 14 W 1 5 Z 1 4 W 1 1 Z 0 6 Z 1 3 W 0 24.0 28.50 30.50 19.50 0.0
3 Kshirsagar, Pranav 7 576 677 5.0 11 Z 1 4 W 0 13 Z 1 1 Z 0 10 W 1 12 W 1 2 Z 1 18.0 24.50 27.00 16.50 1.0
4 Groffils, Leonard 1 1370 1229 4.5 9 W 1 3 Z 1 1 W 1 2 Z 0 6 W ½ 8 Z 1 5 W 0 21.5 28.50 31.50 19.75 -
5 Akulov, Yaroslav 3 1333 1213 4.5 10 W 1 8 Z ½ 2 W 0 15 Z 1 9 W 1 1 W 0 4 Z 1 18.0 24.50 26.00 13.25 -
6 Leenen, Boyd 5 780 711 4.5 14 W 0 7 Z 1 8 W 1 9 Z 1 4 Z ½ 2 W 0 11 Z 1 17.5 23.00 25.00 15.75 -
7 Leeuwerik, Bram 13 0 476 4.0 2 W 0 6 W 0 12 Z 0 17 Z 1 15 W 1 16 Z 1 14 W 1 10.0 19.00 20.50 8.00 -
8 Hanssen, Casper 9 0 691 3.5 12 Z 1 5 W ½ 6 Z 0 10 Z 1 11 W 1 4 W 0 1 Z 0 17.0 25.50 28.00 10.75 -
9 Huysmans, Carsten 10 0 441 3.0 4 Z 0 11 W 1 14 Z 1 6 W 0 5 Z 0 13 W 0 17 Z 1 12.0 21.50 23.00 6.50 -
10 La Cara, Tiago 12 0 210 3.0 5 Z 0 12 W 1 15 Z 1 8 W 0 3 Z 0 11 W 0 B1 12.0 21.00 22.50 6.50 -
11 Steeno, Matz 15 0 137 3.0 3 W 0 9 Z 0 17 W 1 13 W 1 8 Z 0 10 Z 1 6 W 0 11.0 21.50 23.00 7.00 -
12 Van Achte, Seppe 17 0 150 3.0 8 W 0 10 Z 0 7 W 1 14 Z 1 16 W 0 3 Z 0 15 W 1 10.0 20.00 21.50 7.50 -
13 Imbat, Vedat Efe 11 0 329 3.0 1 W 0 17 Z 1 3 W 0 11 Z 0 14 W 0 9 Z 1 16 W 1 9.0 22.00 23.50 7.50 -
14 Schijns, Matz 14 0 135 2.0 6 Z 1 2 Z 0 9 W 0 12 W 0 13 Z 1 17 W 0 7 Z 0 10.0 22.50 24.00 7.50 -
15 Rijbroek, Fleur 8 100 -117 2.0 17 W 1 1 Z 0 10 W 0 5 W 0 7 Z 0 B1 12 Z 0 9.0 21.50 23.00 3.00 -
16 Schouenberg, Noach 6 774 249 2.0 A A A B1 12 Z 1 7 W 0 13 Z 0 7.0 20.50 22.00 4.50 -
17 Truyers, Ianto 16 0 -267 2.0 15 Z 0 13 W 0 11 Z 0 7 W 0 B1 14 Z 1 9 W 0 5.0 16.50 17.50 3.00 -
(©)FRBE-KBSB-v5.02b 2021/00/00 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/01/10 15:41