SwarLogo Limburgs Online Jeugdkampioenschap 2021 -14 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: NA Lennert Bex
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 09/01/2021 tot 10/01/2021
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya, # Z
----
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Land Clubnaam PtnTot. Perf OR #Win SB Koya # Z
1 Ekker, Joshua Nederlands-Limburg M 1645 ned Tegelen 6.0 1602 1.0 5 17.50 3.0 4
2 Mernier, Martin Belgisch-Limburg M 1421 bel Neerpelt 6.0 1536 0.0 6 16.00 3.0 4
3 Akulov, Vsevolod Belgisch-Limburg M 1232 bel Leopoldsburg 5.0 1342 - 4 12.00 2.0 3
4 Boatca, Luca Belgisch-Limburg M 1360 bel Houthalen-Oost 4.0 1273 0.5 3 8.00 1.0 3
5 Akulov, Vladimir Belgisch-Limburg M 1381 bel Leopoldsburg 4.0 1279 0.5 3 7.50 1.0 3
6 Van Der Molen, Valentijn Nederlands-Limburg M 0 ned Op zijn plaats 2.0 840 - 2 1.00 0.0 4
7 Grol, Stijn Nederlands-Limburg M 0 ned Maastricht 1.0 697 - 1 0.00 0.0 4
8 Elen, Yore Belgisch-Limburg M 0 bel Heusden 0.0 206 - 0 0.00 0.0 3
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Akulov, Vladimir 0.0 (1381) 1-0 Van Der Molen, Valentijn 0.0 (0)
2 Akulov, Vsevolod 0.0 (1232) 1-0 Grol, Stijn 0.0 (0)
3 Boatca, Luca 0.0 (1360) ½-½ Ekker, Joshua 0.0 (1645)
4 Elen, Yore 0.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 0.0 (1421)
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Der Molen, Valentijn 0.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 1.0 (1421)
2 Ekker, Joshua 0.5 (1645) 1-0 Elen, Yore 0.0 (0)
3 Grol, Stijn 0.0 (0) 0-1 Boatca, Luca 0.5 (1360)
4 Akulov, Vladimir 1.0 (1381) ½-½ Akulov, Vsevolod 1.0 (1232)
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Akulov, Vsevolod 1.5 (1232) 1-0 Van Der Molen, Valentijn 0.0 (0)
2 Boatca, Luca 1.5 (1360) ½-½ Akulov, Vladimir 1.5 (1381)
3 Elen, Yore 0.0 (0) 0-1 Grol, Stijn 0.0 (0)
4 Mernier, Martin 2.0 (1421) 0-1 Ekker, Joshua 1.5 (1645)
Begin van de pagina
Ronde 4 (09/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Der Molen, Valentijn 0.0 (0) 0-1 Ekker, Joshua 2.5 (1645)
2 Grol, Stijn 1.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 2.0 (1421)
3 Akulov, Vladimir 2.0 (1381) 1-0 Elen, Yore 0.0 (0)
4 Akulov, Vsevolod 2.5 (1232) 1-0 Boatca, Luca 2.0 (1360)
Begin van de pagina
Ronde 5 (10/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Boatca, Luca 2.0 (1360) 1-0 Van Der Molen, Valentijn 0.0 (0)
2 Elen, Yore 0.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 3.5 (1232)
3 Mernier, Martin 3.0 (1421) 1-0 Akulov, Vladimir 3.0 (1381)
4 Ekker, Joshua 3.5 (1645) 1-0 Grol, Stijn 1.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (10/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Der Molen, Valentijn 0.0 (0) 1-0 Grol, Stijn 1.0 (0)
2 Akulov, Vladimir 3.0 (1381) 0-1 Ekker, Joshua 4.5 (1645)
3 Akulov, Vsevolod 4.5 (1232) 0-1 Mernier, Martin 4.0 (1421)
4 Boatca, Luca 3.0 (1360) 1-0 Elen, Yore 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (10/01/2021)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Elen, Yore 0.0 (0) 0-1 Van Der Molen, Valentijn 1.0 (0)
2 Mernier, Martin 5.0 (1421) 1-0 Boatca, Luca 4.0 (1360)
3 Ekker, Joshua 5.5 (1645) ½-½ Akulov, Vsevolod 4.5 (1232)
4 Grol, Stijn 1.0 (0) 0-1 Akulov, Vladimir 3.0 (1381)
Begin van de pagina
  Limburgs Online Jeugdkampioenschap 2021 -14
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
Akulov, Vladimir 1381 1279 1   ½ ½ 1 0 0 1 1 4.0 0.5 3 7.50 1.0 3
               
Akulov, Vsevolod 1232 1342 2 ½   1 1 0 ½ 1 1 5.0 - 4 12.00 2.0 3
                   
Boatca, Luca 1360 1273 3 ½ 0   1 0 ½ 1 1 4.0 0.5 3 8.00 1.0 3
               
Elen, Yore 0 206 4 0 0 0   0 0 0 0 0.0 - 0 0.00 0.0 3
Mernier, Martin 1421 1536 5 1 1 1 1   0 1 1 6.0 0.0 6 16.00 3.0 4
                       
Ekker, Joshua 1645 1602 6 1 ½ ½ 1 1   1 1 6.0 1.0 5 17.50 3.0 4
                       
Grol, Stijn 0 697 7 0 0 0 1 0 0   0 1.0 - 1 0.00 0.0 4
   
Van Der Molen, Valentijn 0 840 8 0 0 0 1 0 0 1   2.0 - 2 1.00 0.0 4
       
Bergertabel
DatumsParingen
R109/01/2021 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R209/01/2021 8 - 5 6 - 4 7 - 3 1 - 2
R309/01/2021 2 - 8 3 - 1 4 - 7 5 - 6
R409/01/2021 8 - 6 7 - 5 1 - 4 2 - 3
R510/01/2021 3 - 8 4 - 2 5 - 1 6 - 7
R610/01/2021 8 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R710/01/2021 4 - 8 5 - 3 6 - 2 7 - 1

Ekker, Joshua (Rank: 6)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1645
Landned  (ned)
Club(1926) Tegelen
CategorieNederlands-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Boatca, Luca BEL 1360 4.0 Z - ½ 0.5 0.84 -0.34
2 2      Elen, Yore BEL 0 0.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 4      Mernier, Martin BEL 1421 6.0 Z - 1 2.5 0.78 +0.22
4 1      Van Der Molen, Valentijn NED 0 2.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
5 4      Grol, Stijn NED 0 1.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
6 2      Akulov, Vladimir BEL 1381 4.0 Z - 1 5.5 0.82 +0.18
7 3      Akulov, Vsevolod BEL 1232 5.0 W - ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1348 22.0 Totaal 6.0 6.12 -0.12
Begin van de pagina
Mernier, Martin (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1421
FIDE-ID254886
F-Elo1506
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Elen, Yore BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Van Der Molen, Valentijn NED 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Ekker, Joshua NED 1645 6.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 2      Grol, Stijn NED 0 1.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Akulov, Vladimir BEL 1381 4.0 W - 1 4.0 0.56 +0.44
6 3      Akulov, Vsevolod BEL 1232 5.0 Z - 1 5.0 0.75 +0.25
7 2      Boatca, Luca BEL 1360 4.0 W - 1 6.0 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1404 22.0 Totaal 6.0 4.87 +1.13
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1232
FIDE-ID251747
F-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Grol, Stijn NED 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Akulov, Vladimir BEL 1381 4.0 Z - ½ 1.5 0.30 +0.20
3 1      Van Der Molen, Valentijn NED 0 2.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 4      Boatca, Luca BEL 1360 4.0 W - 1 3.5 0.33 +0.67
5 2      Elen, Yore BEL 0 0.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
6 3      Mernier, Martin BEL 1421 6.0 W - 0 4.5 0.25 -0.25
7 3      Ekker, Joshua NED 1645 6.0 Z - ½ 5.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1451 23.0 Totaal 5.0 3.72 +1.28
Begin van de pagina
Boatca, Luca (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1360
FIDE-ID1259660
F-Elo1250
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ekker, Joshua NED 1645 6.0 W - ½ 0.5 0.16 +0.34
2 3      Grol, Stijn NED 0 1.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 2      Akulov, Vladimir BEL 1381 4.0 W - ½ 2.0 0.47 +0.03
4 4      Akulov, Vsevolod BEL 1232 5.0 Z - 0 2.0 0.67 -0.67
5 1      Van Der Molen, Valentijn NED 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Elen, Yore BEL 0 0.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Mernier, Martin BEL 1421 6.0 Z - 0 4.0 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1419 24.0 Totaal 4.0 4.48 -0.48
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1381
FIDE-ID251739
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Der Molen, Valentijn NED 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Akulov, Vsevolod BEL 1232 5.0 W - ½ 1.5 0.70 -0.20
3 2      Boatca, Luca BEL 1360 4.0 Z - ½ 2.0 0.53 -0.03
4 3      Elen, Yore BEL 0 0.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Mernier, Martin BEL 1421 6.0 Z - 0 3.0 0.44 -0.44
6 2      Ekker, Joshua NED 1645 6.0 W - 0 3.0 0.18 -0.18
7 4      Grol, Stijn NED 0 1.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1414 24.0 Totaal 4.0 4.61 -0.61
Begin van de pagina
Van Der Molen, Valentijn (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22599
N-Elo0
Landned  (ned)
Club(1977) Op zijn plaats
CategorieNederlands-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov, Vladimir BEL 1381 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 1      Mernier, Martin BEL 1421 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 1      Akulov, Vsevolod BEL 1232 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 1      Ekker, Joshua NED 1645 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 1      Boatca, Luca BEL 1360 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
6 1      Grol, Stijn NED 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
7 1      Elen, Yore BEL 0 0.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1407 26.0 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Grol, Stijn (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landned  (ned)
Club(1921) Maastricht
CategorieNederlands-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov, Vsevolod BEL 1232 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 3      Boatca, Luca BEL 1360 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 3      Elen, Yore BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 2      Mernier, Martin BEL 1421 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 4      Ekker, Joshua NED 1645 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 1      Van Der Molen, Valentijn NED 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 4      Akulov, Vladimir BEL 1381 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1407 27.0 Totaal 1.0 1.40 -0.40
Begin van de pagina
Elen, Yore (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.20674
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBelgisch-Limburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mernier, Martin BEL 1421 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 2      Ekker, Joshua NED 1645 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 3      Grol, Stijn NED 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 3      Akulov, Vladimir BEL 1381 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 2      Akulov, Vsevolod BEL 1232 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
6 4      Boatca, Luca BEL 1360 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
7 1      Van Der Molen, Valentijn NED 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1407 28.0 Totaal 0.0 1.40 -1.40
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR #Win SB Koya # Z
1 Ekker, Joshua 6 1645 1602 6.0 4 Z ½ 8 W 1 2 Z 1 6 Z 1 7 W 1 5 Z 1 3 W ½ 1.0 5 17.50 3.0 4
2 Mernier, Martin 5 1421 1536 6.0 8 Z 1 6 Z 1 1 W 0 7 Z 1 5 W 1 3 Z 1 4 W 1 0.0 6 16.00 3.0 4
3 Akulov, Vsevolod 2 1232 1342 5.0 7 W 1 5 Z ½ 6 W 1 4 W 1 8 Z 1 2 W 0 1 Z ½ - 4 12.00 2.0 3
4 Boatca, Luca 3 1360 1273 4.0 1 W ½ 7 Z 1 5 W ½ 3 Z 0 6 W 1 8 W 1 2 Z 0 0.5 3 8.00 1.0 3
5 Akulov, Vladimir 1 1381 1279 4.0 6 W 1 3 W ½ 4 Z ½ 8 W 1 2 Z 0 1 W 0 7 Z 1 0.5 3 7.50 1.0 3
6 Van Der Molen, Valentijn 8 0 840 2.0 5 Z 0 2 W 0 3 Z 0 1 W 0 4 Z 0 7 W 1 8 Z 1 - 2 1.00 0.0 4
7 Grol, Stijn 7 0 697 1.0 3 Z 0 4 W 0 8 Z 1 2 W 0 1 Z 0 6 Z 0 5 W 0 - 1 0.00 0.0 4
8 Elen, Yore 4 0 206 0.0 2 W 0 1 Z 0 7 W 0 5 Z 0 3 W 0 4 Z 0 6 W 0 - 0 0.00 0.0 3
(©)FRBE-KBSB-v5.02b 2021/00/00 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/01/10 15:31