SwarLogo 19de Open Limburgs Rapidkampioenschap 2020 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 26/01/2020 tot 26/01/2020
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Reyes Quesada, Yunior +1900 2058 Houthalen-Oost 6.0 2093 25.00 23.0 1.0
2 Grecuccio, Nicola +1900 2104 Houthalen-Oost 6.0 2134 24.00 25.0 0.0
3 Van Stiphout, Marc -1700 1664 Overpelt 4.5 1833 17.25 18.5 1.0
4 Bex, Lennert +1900 1960 Hasselt 4.5 1881 11.50 17.5 0.0
5 Geboers, Jimmy +1900 1936 Lommel 4.0 1825 14.00 16.0 -
6 Karpez, Dani -1700 1500 Houthalen-Oost 4.0 1807 13.50 16.0 -
7 Cillen, Jeroen -1900 1836 Houthalen-Oost 4.0 1642 10.00 17.0 -
8 Boatca, Luca -1500 1207 Houthalen-Oost 4.0 1532 10.00 14.0 -
9 Lehaen, Frank +1900 1900 Houthalen-Oost 3.5 1817 16.25 19.5 -
10 Govoreanu, Matei -1700 1607 Westerlo 3.5 1814 10.50 15.5 -
11 Kucuktopal, Burak -1500 0 Hasselt 3.5 1556 7.75 13.0 -
12 Mesotten, Raf -1900 1825 Landen 3.5 1569 5.25 10.0 -
13 Lehaen, Lars -1500 1311 Houthalen-Oost 3.0 1423 9.00 12.0 1.0
14 Conte, Fortunato -1700 1593 Genk 3.0 1396 3.50 8.0 0.0
15 Cleuren, Johnny -1700 1516 Genk 2.5 1387 5.00 10.5 -
16 Cornet, Luc -1900 1729 Eisden 2.0 1457 1.50 9.0 -
17 Conte, Roberto -1700 1546 Houthalen-Oost 1.0 1347 1.50 4.5 -
18 Schouteden, Linda -1500 1150 Overpelt 0.5 959 0.50 3.0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +1900
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Reyes Quesada, Yunior +1900 2058 Houthalen-Oost 6.0 2093 25.00 23.0 1.0
2 2 Grecuccio, Nicola +1900 2104 Houthalen-Oost 6.0 2134 24.00 25.0 0.0
3 4 Bex, Lennert +1900 1960 Hasselt 4.5 1881 11.50 17.5 0.0
4 5 Geboers, Jimmy +1900 1936 Lommel 4.0 1825 14.00 16.0 -
5 9 Lehaen, Frank +1900 1900 Houthalen-Oost 3.5 1817 16.25 19.5 -
Categorie: -1900
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 7 Cillen, Jeroen -1900 1836 Houthalen-Oost 4.0 1642 10.00 17.0 -
2 12 Mesotten, Raf -1900 1825 Landen 3.5 1569 5.25 10.0 -
3 16 Cornet, Luc -1900 1729 Eisden 2.0 1457 1.50 9.0 -
Categorie: -1700
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 3 Van Stiphout, Marc -1700 1664 Overpelt 4.5 1833 17.25 18.5 1.0
2 6 Karpez, Dani -1700 1500 Houthalen-Oost 4.0 1807 13.50 16.0 -
3 10 Govoreanu, Matei -1700 1607 Westerlo 3.5 1814 10.50 15.5 -
4 14 Conte, Fortunato -1700 1593 Genk 3.0 1396 3.50 8.0 0.0
5 15 Cleuren, Johnny -1700 1516 Genk 2.5 1387 5.00 10.5 -
6 17 Conte, Roberto -1700 1546 Houthalen-Oost 1.0 1347 1.50 4.5 -
Categorie: -1500
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 8 Boatca, Luca -1500 1207 Houthalen-Oost 4.0 1532 10.00 14.0 -
2 11 Kucuktopal, Burak -1500 0 Hasselt 3.5 1556 7.75 13.0 -
3 13 Lehaen, Lars -1500 1311 Houthalen-Oost 3.0 1423 9.00 12.0 1.0
4 18 Schouteden, Linda -1500 1150 Overpelt 0.5 959 0.50 3.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Govoreanu, Matei 0.0 (1607) 0-1 Grecuccio, Nicola 0.0 (2104)
2 Reyes Quesada, Yunior 0.0 (2058) 1-0 Conte, Fortunato 0.0 (1593)
3 Conte, Roberto 0.0 (1546) 0-1 Bex, Lennert 0.0 (1960)
4 Geboers, Jimmy 0.0 (1936) 0-1 Cleuren, Johnny 0.0 (1516)
5 Karpez, Dani 0.0 (1500) 0-1 Lehaen, Frank 0.0 (1900)
6 Cillen, Jeroen 0.0 (1836) 1-0 Lehaen, Lars 0.0 (1311)
7 Boatca, Luca 0.0 (1207) 1-0 Mesotten, Raf 0.0 (1825)
8 Cornet, Luc 0.0 (1729) 1-0 Schouteden, Linda 0.0 (1150)
9 Kucuktopal, Burak 0.0 (0) 0-1 Van Stiphout, Marc 0.0 (1664)
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Grecuccio, Nicola 1.0 (2104) 1-0 Cillen, Jeroen 1.0 (1836)
2 Van Stiphout, Marc 1.0 (1664) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 1.0 (2058)
3 Bex, Lennert 1.0 (1960) 1-0 Cornet, Luc 1.0 (1729)
4 Lehaen, Frank 1.0 (1900) 1-0 Boatca, Luca 1.0 (1207)
5 Cleuren, Johnny 1.0 (1516) 0-1 Govoreanu, Matei 0.0 (1607)
6 Lehaen, Lars 0.0 (1311) 0-1 Geboers, Jimmy 0.0 (1936)
7 Mesotten, Raf 0.0 (1825) 0-1 Karpez, Dani 0.0 (1500)
8 Conte, Fortunato 0.0 (1593) 0-1 Kucuktopal, Burak 0.0 (0)
9 Schouteden, Linda 0.0 (1150) ½-½ Conte, Roberto 0.0 (1546)
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bex, Lennert 2.0 (1960) 0-1 Grecuccio, Nicola 2.0 (2104)
2 Reyes Quesada, Yunior 2.0 (2058) 0-1 Lehaen, Frank 2.0 (1900)
3 Geboers, Jimmy 1.0 (1936) ½-½ Govoreanu, Matei 1.0 (1607)
4 Cillen, Jeroen 1.0 (1836) 1-0 Cleuren, Johnny 1.0 (1516)
5 Cornet, Luc 1.0 (1729) 0-1 Karpez, Dani 1.0 (1500)
6 Boatca, Luca 1.0 (1207) 0-1 Van Stiphout, Marc 1.0 (1664)
7 Kucuktopal, Burak 1.0 (0) 1-0 Schouteden, Linda 0.5 (1150)
8 Conte, Roberto 0.5 (1546) 0-1 Mesotten, Raf 0.0 (1825)
9 Lehaen, Lars 0.0 (1311) 1-0 Conte, Fortunato 0.0 (1593)
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Grecuccio, Nicola 3.0 (2104) 1-0 Lehaen, Frank 3.0 (1900)
2 Karpez, Dani 2.0 (1500) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 2.0 (2058)
3 Van Stiphout, Marc 2.0 (1664) 1-0 Bex, Lennert 2.0 (1960)
4 Kucuktopal, Burak 2.0 (0) 0-1 Cillen, Jeroen 2.0 (1836)
5 Mesotten, Raf 1.0 (1825) 0-1 Geboers, Jimmy 1.5 (1936)
6 Govoreanu, Matei 1.5 (1607) 1-0 Cornet, Luc 1.0 (1729)
7 Cleuren, Johnny 1.0 (1516) 0-1 Lehaen, Lars 1.0 (1311)
8 Schouteden, Linda 0.5 (1150) 0-1 Boatca, Luca 1.0 (1207)
9 Conte, Fortunato 0.0 (1593) 1-0 Conte, Roberto 0.5 (1546)
Begin van de pagina
Ronde 5 (26/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Reyes Quesada, Yunior 3.0 (2058) 1-0 Grecuccio, Nicola 4.0 (2104)
2 Lehaen, Frank 3.0 (1900) ½-½ Van Stiphout, Marc 3.0 (1664)
3 Cillen, Jeroen 3.0 (1836) 0-1 Govoreanu, Matei 2.5 (1607)
4 Geboers, Jimmy 2.5 (1936) ½-½ Bex, Lennert 2.0 (1960)
5 Boatca, Luca 2.0 (1207) 0-1 Karpez, Dani 2.0 (1500)
6 Lehaen, Lars 2.0 (1311) 1-0 Kucuktopal, Burak 2.0 (0)
7 Cornet, Luc 1.0 (1729) 0-1 Mesotten, Raf 1.0 (1825)
8 Schouteden, Linda 0.5 (1150) 0-1 Conte, Fortunato 1.0 (1593)
9 Conte, Roberto 0.5 (1546) ½-½ Cleuren, Johnny 1.0 (1516)
Begin van de pagina
Ronde 6 (26/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Grecuccio, Nicola 4.0 (2104) 1-0 Van Stiphout, Marc 3.5 (1664)
2 Govoreanu, Matei 3.5 (1607) 0-1 Reyes Quesada, Yunior 4.0 (2058)
3 Lehaen, Frank 3.5 (1900) 0-1 Geboers, Jimmy 3.0 (1936)
4 Karpez, Dani 3.0 (1500) 1-0 Cillen, Jeroen 3.0 (1836)
5 Bex, Lennert 2.5 (1960) 1-0 Lehaen, Lars 3.0 (1311)
6 Mesotten, Raf 2.0 (1825) ½-½ Kucuktopal, Burak 2.0 (0)
7 Conte, Fortunato 2.0 (1593) 0-1 Boatca, Luca 2.0 (1207)
8 Cleuren, Johnny 1.5 (1516) 1-0 Schouteden, Linda 0.5 (1150)
9 Conte, Roberto 1.0 (1546) 0-1 Cornet, Luc 1.0 (1729)
Begin van de pagina
Ronde 7 (26/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Karpez, Dani 4.0 (1500) 0-1 Grecuccio, Nicola 5.0 (2104)
2 Reyes Quesada, Yunior 5.0 (2058) 1-0 Geboers, Jimmy 4.0 (1936)
3 Bex, Lennert 3.5 (1960) 1-0 Lehaen, Frank 3.5 (1900)
4 Van Stiphout, Marc 3.5 (1664) 1-0 Govoreanu, Matei 3.5 (1607)
5 Boatca, Luca 3.0 (1207) 1-0 Lehaen, Lars 3.0 (1311)
6 Cillen, Jeroen 3.0 (1836) 1-0 Conte, Roberto 1.0 (1546)
7 Kucuktopal, Burak 2.5 (0) 1-0 Cleuren, Johnny 2.5 (1516)
8 Schouteden, Linda 0.5 (1150) 0-1 Mesotten, Raf 2.5 (1825)
9 Cornet, Luc 2.0 (1729) 0-1 Conte, Fortunato 2.0 (1593)
Begin van de pagina

Reyes Quesada, Yunior (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14989
N-Elo2023
FIDE-ID3506762
F-Elo2058
Landcub  (cub)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Conte, Fortunato BEL 1593 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Van Stiphout, Marc BEL 1664 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Lehaen, Frank BEL 1900 3.5 W - 0 2.0 0.71 -0.71
4 2      Karpez, Dani BEL 1500 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Grecuccio, Nicola BEL 2104 6.0 W - 1 4.0 0.44 +0.56
6 2      Govoreanu, Matei BEL 1607 3.5 Z 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Geboers, Jimmy BEL 1936 4.0 W 1 6.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1757 28.5 Totaal 6.0 5.50 +0.50
Begin van de pagina
Grecuccio, Nicola (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.44041
N-Elo2148
FIDE-ID204617
F-Elo2104
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Govoreanu, Matei BEL 1607 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Cillen, Jeroen BEL 1836 4.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 1      Bex, Lennert BEL 1960 4.5 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
4 1      Lehaen, Frank BEL 1900 3.5 W - 1 4.0 0.76 +0.24
5 1      Reyes Quesada, Yunior CUB 2058 6.0 Z - 0 4.0 0.56 -0.56
6 1      Van Stiphout, Marc BEL 1664 4.5 W 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Karpez, Dani BEL 1500 4.0 Z 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1789 30.0 Totaal 6.0 5.60 +0.40
Begin van de pagina
Van Stiphout, Marc (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.38890
N-Elo1697
FIDE-ID211915
F-Elo1664
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Kucuktopal, Burak BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Reyes Quesada, Yunior CUB 2058 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Boatca, Luca BEL 1207 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Bex, Lennert BEL 1960 4.5 W - 1 3.0 0.15 +0.85
5 2      Lehaen, Frank BEL 1900 3.5 Z - ½ 3.5 0.20 +0.30
6 1      Grecuccio, Nicola BEL 2104 6.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 4      Govoreanu, Matei BEL 1607 3.5 W 1 4.5 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1806 31.0 Totaal 4.5 2.93 +1.57
Begin van de pagina
Bex, Lennert (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1930
FIDE-ID232254
F-Elo1960
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Conte, Roberto BEL 1546 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Cornet, Luc BEL 1729 2.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
3 1      Grecuccio, Nicola BEL 2104 6.0 W - 0 2.0 0.31 -0.31
4 3      Van Stiphout, Marc BEL 1664 4.5 Z - 0 2.0 0.85 -0.85
5 4      Geboers, Jimmy BEL 1936 4.0 Z - ½ 2.5 0.53 -0.03
6 5      Lehaen, Lars BEL 1311 3.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
7 3      Lehaen, Frank BEL 1900 3.5 W 1 4.5 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1741 24.0 Totaal 4.5 4.90 -0.40
Begin van de pagina
Geboers, Jimmy (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1831
FIDE-ID262919
F-Elo1936
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cleuren, Johnny BEL 1516 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 6      Lehaen, Lars BEL 1311 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 3      Govoreanu, Matei BEL 1607 3.5 W - ½ 1.5 0.88 -0.38
4 5      Mesotten, Raf BEL 1825 3.5 Z - 1 2.5 0.65 +0.35
5 4      Bex, Lennert BEL 1960 4.5 W ½ 3.0 0.47 +0.03
6 3      Lehaen, Frank BEL 1900 3.5 Z 1 4.0 0.55 +0.45
7 2      Reyes Quesada, Yunior CUB 2058 6.0 Z 0 4.0 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1739 26.5 Totaal 4.0 4.72 -0.72
Begin van de pagina
Karpez, Dani (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.54569
N-Elo1482
FIDE-ID211303
F-Elo1500
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lehaen, Frank BEL 1900 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Mesotten, Raf BEL 1825 3.5 Z - 1 1.0 0.13 +0.87
3 5      Cornet, Luc BEL 1729 2.0 Z - 1 2.0 0.21 +0.79
4 2      Reyes Quesada, Yunior CUB 2058 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Boatca, Luca BEL 1207 4.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
6 4      Cillen, Jeroen BEL 1836 4.0 W - 1 4.0 0.12 +0.88
7 1      Grecuccio, Nicola BEL 2104 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1808 29.0 Totaal 4.0 1.55 +2.45
Begin van de pagina
Cillen, Jeroen (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1875
FIDE-ID207217
F-Elo1836
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Lehaen, Lars BEL 1311 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Grecuccio, Nicola BEL 2104 6.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 4      Cleuren, Johnny BEL 1516 2.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 4      Kucuktopal, Burak BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Govoreanu, Matei BEL 1607 3.5 W - 0 3.0 0.79 -0.79
6 4      Karpez, Dani BEL 1500 4.0 Z 0 3.0 0.88 -0.88
7 6      Conte, Roberto BEL 1546 1.0 W - 1 4.0 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1597 23.5 Totaal 4.0 5.39 -1.39
Begin van de pagina
Boatca, Luca (Rank: 16)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1372
FIDE-ID1259660
F-Elo1207
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Mesotten, Raf BEL 1825 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Lehaen, Frank BEL 1900 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Van Stiphout, Marc BEL 1664 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Schouteden, Linda BEL 1150 0.5 Z - 1 2.0 0.58 +0.42
5 5      Karpez, Dani BEL 1500 4.0 W 0 2.0 0.15 -0.15
6 7      Conte, Fortunato BEL 1593 3.0 Z - 1 3.0 0.09 +0.91
7 5      Lehaen, Lars BEL 1311 3.0 W - 1 4.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1563 22.0 Totaal 4.0 1.42 +2.58
Begin van de pagina
Lehaen, Frank (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.39535
N-Elo1928
FIDE-ID206741
F-Elo1900
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Karpez, Dani BEL 1500 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Boatca, Luca BEL 1207 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Reyes Quesada, Yunior CUB 2058 6.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
4 1      Grecuccio, Nicola BEL 2104 6.0 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
5 2      Van Stiphout, Marc BEL 1664 4.5 W - ½ 3.5 0.80 -0.30
6 3      Geboers, Jimmy BEL 1936 4.0 W - 0 3.5 0.45 -0.45
7 3      Bex, Lennert BEL 1960 4.5 Z 0 3.5 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1775 33.0 Totaal 3.5 4.04 -0.54
Begin van de pagina
Govoreanu, Matei (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1569
FIDE-ID258059
F-Elo1607
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Grecuccio, Nicola BEL 2104 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Cleuren, Johnny BEL 1516 2.5 Z - 1 1.0 0.62 +0.38
3 3      Geboers, Jimmy BEL 1936 4.0 Z ½ 1.5 0.12 +0.38
4 6      Cornet, Luc BEL 1729 2.0 W - 1 2.5 0.33 +0.67
5 3      Cillen, Jeroen BEL 1836 4.0 Z 1 3.5 0.21 +0.79
6 2      Reyes Quesada, Yunior CUB 2058 6.0 W 0 3.5 0.08 -0.08
7 4      Van Stiphout, Marc BEL 1664 4.5 Z 0 3.5 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1834 29.0 Totaal 3.5 1.86 +1.64
Begin van de pagina
Kucuktopal, Burak (Rank: 18)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.21084
N-Elo0
FIDE-ID265217
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Stiphout, Marc BEL 1664 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Conte, Fortunato BEL 1593 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 7      Schouteden, Linda BEL 1150 0.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 4      Cillen, Jeroen BEL 1836 4.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Lehaen, Lars BEL 1311 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 6      Mesotten, Raf BEL 1825 3.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 7      Cleuren, Johnny BEL 1516 2.5 W - 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1556 21.0 Totaal 3.5 0.56 +2.94
Begin van de pagina
Mesotten, Raf (Rank: 7)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.12908
N-Elo1857
FIDE-ID238716
F-Elo1825
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Boatca, Luca BEL 1207 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Karpez, Dani BEL 1500 4.0 W - 0 0.0 0.87 -0.87
3 8      Conte, Roberto BEL 1546 1.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
4 5      Geboers, Jimmy BEL 1936 4.0 W 0 1.0 0.35 -0.35
5 7      Cornet, Luc BEL 1729 2.0 Z 1 2.0 0.63 +0.37
6 6      Kucuktopal, Burak BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 8      Schouteden, Linda BEL 1150 0.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1511 19.0 Totaal 3.5 5.45 -1.95
Begin van de pagina
Lehaen, Lars (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo0
FIDE-ID254177
F-Elo1311
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Cillen, Jeroen BEL 1836 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0