SwarLogo 22ste Limburgs Individueel Kampioenschap voor 50-plussers 2019-2020 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Jos POTS
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 13/11/2019 tot 17/03/2020
Scheidingssystemen: ARO, SB, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 Pari. R4 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 3
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 Cornet, Luc 50+ 1776 1789 Eisden 3.0 2624 1824 5.00 6.0
2 Charles, Freddy 60+ >=1600 1665 1692 Landen 2.5 1922 1649 2.75 5.0
3 Vandecan, Michel 60+ >=1800 1827 1824 Landen 2.5 1852 1576 4.00 4.5
4 Schuermans, Robert 60+ >=2000 2064 2009 Deurne 2.0 1818 1627 3.00 5.0
5 Berben, Jaak 60+ >=1400 1528 1527 MSK-Dilsen 2.0 1733 1616 2.50 3.5
6 Geerts, Luc 60+ >=1600 1697 1677 Paal 2.0 1733 1616 1.75 4.5
7 Sarrechia, Benito 60+ >=1400 1583 1617 MSK-Dilsen 2.0 1627 1510 1.50 4.0
8 Pools, Robert 60+ >=1600 1693 1702 Hasselt 2.0 1617 1500 2.50 4.0
9 Vercauteren, Daniel 60+ >=1600 1634 1635 Overpelt 2.0 1554 1437 2.25 4.0
10 De Wel, Herman 60+ >=1600 1781 1744 Tessenderlo 1.5 1659 1659 2.25 4.0
11 Marmenout, Sylvain 60+ >=1400 1412 1433 Landen 1.5 1653 1653 2.25 3.5
12 Heylen, Leo 60+ >=1400 1418 1446 MSK-Dilsen 1.5 1647 1650 0.75 2.5
13 Indemans, Rudi 60+ >=1800 1843 1854 Hasselt 1.5 1635 1635 2.50 4.0
14 Maas, Willem 60+ <1400 1278 1336 Mol 1.5 1619 1629 2.50 3.0
15 Schols, Geri 50+ 1557 1563 MSK-Dilsen 1.5 1519 1555 1.25 3.5
16 Jacobs, Hein 50+ 1752 1755 MSK-Dilsen 1.5 1546 1546 2.75 3.0
17 Plu, Gustaaf 60+ >=1400 1548 1623 Tessenderlo 1.5 1491 1530 0.75 2.0
18 Kortzorg, Philippe 60+ >=1400 1544 1641 Genk 1.5 1497 1497 0.75 2.5
19 Berta, Jos 60+ >=1600 1708 1733 Hasselt 1.5 1343 1293 1.25 2.0
20 Bork, Heinz 60+ <1400 1322 1372 Hasselt 1.0 776 1576 0.00 1.0
21 Jacobs, Roger 60+ >=1400 1486 1469 Tessenderlo 1.0 1437 1562 0.50 2.0
22 Monard, Hubert 60+ <1400 1268 1378 Vlijtingen 1.0 756 1556 0.50 2.0
23 Cleuren, Johnny 60+ <1400 1336 1486 Genk 0.5 1341 1625 1.00 1.5
24 Bigi, Ernesto 60+ <1400 1189 1234 Eisden 0.5 1281 1604 0.75 1.0
25 Jordens, Ferdinand 60+ <1400 1371 1406 Hasselt 0.0 753 1553 0.00 0.0
Begin van de pagina
Stand na ronde 3
Categorie: 60+ >=2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 4 Schuermans, Robert 60+ >=2000 2064 2009 Deurne 2.0 1818 1627 3.00 5.0
Categorie: 60+ >=1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 3 Vandecan, Michel 60+ >=1800 1827 1824 Landen 2.5 1852 1576 4.00 4.5
2 13 Indemans, Rudi 60+ >=1800 1843 1854 Hasselt 1.5 1635 1635 2.50 4.0
Categorie: 60+ >=1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 2 Charles, Freddy 60+ >=1600 1665 1692 Landen 2.5 1922 1649 2.75 5.0
2 6 Geerts, Luc 60+ >=1600 1697 1677 Paal 2.0 1733 1616 1.75 4.5
3 8 Pools, Robert 60+ >=1600 1693 1702 Hasselt 2.0 1617 1500 2.50 4.0
4 9 Vercauteren, Daniel 60+ >=1600 1634 1635 Overpelt 2.0 1554 1437 2.25 4.0
5 10 De Wel, Herman 60+ >=1600 1781 1744 Tessenderlo 1.5 1659 1659 2.25 4.0
6 19 Berta, Jos 60+ >=1600 1708 1733 Hasselt 1.5 1343 1293 1.25 2.0
Categorie: 60+ >=1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 5 Berben, Jaak 60+ >=1400 1528 1527 MSK-Dilsen 2.0 1733 1616 2.50 3.5
2 7 Sarrechia, Benito 60+ >=1400 1583 1617 MSK-Dilsen 2.0 1627 1510 1.50 4.0
3 11 Marmenout, Sylvain 60+ >=1400 1412 1433 Landen 1.5 1653 1653 2.25 3.5
4 12 Heylen, Leo 60+ >=1400 1418 1446 MSK-Dilsen 1.5 1647 1650 0.75 2.5
5 17 Plu, Gustaaf 60+ >=1400 1548 1623 Tessenderlo 1.5 1491 1530 0.75 2.0
6 18 Kortzorg, Philippe 60+ >=1400 1544 1641 Genk 1.5 1497 1497 0.75 2.5
7 21 Jacobs, Roger 60+ >=1400 1486 1469 Tessenderlo 1.0 1437 1562 0.50 2.0
Categorie: 60+ <1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 14 Maas, Willem 60+ <1400 1278 1336 Mol 1.5 1619 1629 2.50 3.0
2 20 Bork, Heinz 60+ <1400 1322 1372 Hasselt 1.0 776 1576 0.00 1.0
3 22 Monard, Hubert 60+ <1400 1268 1378 Vlijtingen 1.0 756 1556 0.50 2.0
4 23 Cleuren, Johnny 60+ <1400 1336 1486 Genk 0.5 1341 1625 1.00 1.5
5 24 Bigi, Ernesto 60+ <1400 1189 1234 Eisden 0.5 1281 1604 0.75 1.0
6 25 Jordens, Ferdinand 60+ <1400 1371 1406 Hasselt 0.0 753 1553 0.00 0.0
Categorie: 50+
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 1 Cornet, Luc 50+ 1776 1789 Eisden 3.0 2624 1824 5.00 6.0
2 15 Schols, Geri 50+ 1557 1563 MSK-Dilsen 1.5 1519 1555 1.25 3.5
3 16 Jacobs, Hein 50+ 1752 1755 MSK-Dilsen 1.5 1546 1546 2.75 3.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (13/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 0.0 (2064) 1-0 Plu, Gustaaf 0.0 (1548)
2 Kortzorg, Philippe 0.0 (1544) 0-1 Indemans, Rudi 0.0 (1843)
3 Vandecan, Michel 0.0 (1827) ½-½ Berben, Jaak 0.0 (1528)
4 Jacobs, Roger 0.0 (1486) 0-1 De Wel, Herman 0.0 (1781)
5 Jacobs, Hein 0.0 (1752) ½-½ Heylen, Leo 0.0 (1418)
6 Marmenout, Sylvain 0.0 (1412) 1-0 Berta, Jos 0.0 (1708)
7 Geerts, Luc 0.0 (1697) 1-0 Jordens, Ferdinand 0.0 (1371)
8 Cleuren, Johnny 0.0 (1336) ½-½ Pools, Robert 0.0 (1693)
9 Charles, Freddy 0.0 (1665) 1-0 Bork, Heinz 0.0 (1322)
10 Maas, Willem 0.0 (1278) ½-½ Vercauteren, Daniel 0.0 (1634)
11 Sarrechia, Benito 0.0 (1583) 1-0 Monard, Hubert 0.0 (1268)
12 Bigi, Ernesto 0.0 (1189) 0-1 Schols, Geri 0.0 (1557)
  Cornet, Luc 0.0 (1776) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schols, Geri 1.0 (1557) 0-1 Schuermans, Robert 1.0 (2064)
2 Indemans, Rudi 1.0 (1843) ½-½ Geerts, Luc 1.0 (1697)
3 De Wel, Herman 1.0 (1781) ½-½ Charles, Freddy 1.0 (1665)
4 Cornet, Luc 1.0 (1776) 1-0 Sarrechia, Benito 1.0 (1583)
5 Pools, Robert 0.5 (1693) 1-0 Marmenout, Sylvain 1.0 (1412)
6 Heylen, Leo 0.5 (1418) 0-1 Vandecan, Michel 0.5 (1827)
7 Berben, Jaak 0.5 (1528) ½-½ Jacobs, Hein 0.5 (1752)
8 Vercauteren, Daniel 0.5 (1634) 1-0 Cleuren, Johnny 0.5 (1336)
9 Berta, Jos 0.0 (1708) ½-½ Maas, Willem 0.5 (1278)
10 Plu, Gustaaf 0.0 (1548) ½-½ Bigi, Ernesto 0.0 (1189)
11 Jordens, Ferdinand 0.0 (1371) 0-1 Kortzorg, Philippe 0.0 (1544)
12 Bork, Heinz 0.0 (1322) 0-1 Jacobs, Roger 0.0 (1486)
  Monard, Hubert 0.0 (1268) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (10/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 2.0 (2064) 0-1 Cornet, Luc 2.0 (1776)
2 Charles, Freddy 1.5 (1665) 1-0 Indemans, Rudi 1.5 (1843)
3 Vandecan, Michel 1.5 (1827) 1-0 De Wel, Herman 1.5 (1781)
4 Jacobs, Hein 1.0 (1752) ½-½ Pools, Robert 1.5 (1693)
5 Geerts, Luc 1.5 (1697) ½-½ Vercauteren, Daniel 1.5 (1634)
6 Sarrechia, Benito 1.0 (1583) 1-0 Jacobs, Roger 1.0 (1486)
7 Marmenout, Sylvain 1.0 (1412) ½-½ Schols, Geri 1.0 (1557)
8 Kortzorg, Philippe 1.0 (1544) ½-½ Maas, Willem 1.0 (1278)
9 Monard, Hubert 1.0 (1268) 0-1 Berben, Jaak 1.0 (1528)
10 Bigi, Ernesto 0.5 (1189) 0-1 Berta, Jos 0.5 (1708)
11 Cleuren, Johnny 0.5 (1336) 0-1 Plu, Gustaaf 0.5 (1548)
12 Jordens, Ferdinand 0.0 (1371) 0-1 Heylen, Leo 0.5 (1418)
  Bork, Heinz 0.0 (1322) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (07/01/2020) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cornet, Luc 3.0 (1776) - Vandecan, Michel 2.5 (1827)
2 Vercauteren, Daniel 2.0 (1634) - Charles, Freddy 2.5 (1665)
3 Pools, Robert 2.0 (1693) - Schuermans, Robert 2.0 (2064)
4 Berben, Jaak 2.0 (1528) - Geerts, Luc 2.0 (1697)
5 Indemans, Rudi 1.5 (1843) - Sarrechia, Benito 2.0 (1583)
6 De Wel, Herman 1.5 (1781) - Marmenout, Sylvain 1.5 (1412)
7 Maas, Willem 1.5 (1278) - Jacobs, Hein 1.5 (1752)
8 Berta, Jos 1.5 (1708) - Kortzorg, Philippe 1.5 (1544)
9 Schols, Geri 1.5 (1557) - Heylen, Leo 1.5 (1418)
10 Plu, Gustaaf 1.5 (1548) - Bork, Heinz 1.0 (1322)
11 Jacobs, Roger 1.0 (1486) - Monard, Hubert 1.0 (1268)
12 Bigi, Ernesto 0.5 (1189) - Cleuren, Johnny 0.5 (1336)
  Jordens, Ferdinand 0.0 (1371) 1 Bye  
Begin van de pagina

Cornet, Luc (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1776
FIDE-ID205494
F-Elo1789
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Sarrechia, Benito BEL 1583 2.0 W 1 2.0 0.75 +0.25
3 1      Schuermans, Robert BEL 2064 2.0 Z - 1 3.0 0.16 +0.84
4 1      Vandecan, Michel BEL 1827 2.5 W - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1824 6.5 Totaal 3.0 0.91 +1.09
Begin van de pagina
Charles, Freddy (Rank: 10)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.60241
N-Elo1665
FIDE-ID206482
F-Elo1692
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bork, Heinz BEL 1322 1.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 3      De Wel, Herman BEL 1781 1.5 Z - ½ 1.5 0.34 +0.16
3 2      Indemans, Rudi BEL 1843 1.5 W - 1 2.5 0.27 +0.73
4 2      Vercauteren, Daniel BEL 1634 2.0 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1645 6.0 Totaal 2.5 1.49 +1.01
Begin van de pagina
Vandecan, Michel (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1827
FIDE-ID206709
F-Elo1824
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Berben, Jaak BEL 1528 2.0 W - ½ 0.5 0.85 -0.35
2 6      Heylen, Leo BEL 1418 1.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 3      De Wel, Herman BEL 1781 1.5 W - 1 2.5 0.56 +0.44
4 1      Cornet, Luc BEL 1776 3.0 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1625 8.0 Totaal 2.5 2.33 +0.17
Begin van de pagina
Schuermans, Robert (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.6858
N-Elo2064
FIDE-ID200263
F-Elo2009
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie60+ >=2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Plu, Gustaaf BEL 1548 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Schols, Geri BEL 1557 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Cornet, Luc BEL 1776 3.0 W - 0 2.0 0.84 -0.84
4 3      Pools, Robert BEL 1693 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1643 8.0 Totaal 2.0 2.68 -0.68
Begin van de pagina
Berben, Jaak (Rank: 16)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.2909
N-Elo1528
FIDE-ID210650
F-Elo1527
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vandecan, Michel BEL 1827 2.5 Z - ½ 0.5 0.15 +0.35
2 7      Jacobs, Hein BEL 1752 1.5 W - ½ 1.0 0.22 +0.28
3 9      Monard, Hubert BEL 1268 1.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
4 4      Geerts, Luc BEL 1697 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1636 7.0 Totaal 2.0 1.19 +0.81
Begin van de pagina
Geerts, Luc (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.23990
N-Elo1697
FIDE-ID260460
F-Elo1677
Landbel  (bel)
Club(737) Paal
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Jordens, Ferdinand BEL 1371 0.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 2      Indemans, Rudi BEL 1843 1.5 Z - ½ 1.5 0.30 +0.20
3 5      Vercauteren, Daniel BEL 1634 2.0 W - ½ 2.0 0.59 -0.09
4 4      Berben, Jaak BEL 1528 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1594 5.5 Totaal 2.0 1.76 +0.24
Begin van de pagina
Sarrechia, Benito (Rank: 12)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.37702
N-Elo1583
FIDE-ID211702
F-Elo1617
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Monard, Hubert BEL 1268 1.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 4      Cornet, Luc BEL 1776 3.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 6      Jacobs, Roger BEL 1486 1.0 W - 1 2.0 0.63 +0.37
4 5      Indemans, Rudi BEL 1843 1.5 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1593 6.5 Totaal 2.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina
Pools, Robert (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1693
FIDE-ID207047
F-Elo1702
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Cleuren, Johnny BEL 1336 0.5 Z - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 5      Marmenout, Sylvain BEL 1412 1.5 W - 1 1.5 0.84 +0.16
3 4      Jacobs, Hein BEL 1752 1.5 Z - ½ 2.0 0.42 +0.08
4 3      Schuermans, Robert BEL 2064 2.0 W - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1641 5.5 Totaal 2.0 2.15 -0.15
Begin van de pagina
Vercauteren, Daniel (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.39373
N-Elo1634
FIDE-ID207675
F-Elo1635
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Maas, Willem BEL 1278 1.5 Z - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 8      Cleuren, Johnny BEL 1336 0.5 W - 1 1.5 0.85 +0.15
3 5      Geerts, Luc BEL 1697 2.0 Z - ½ 2.0 0.41 +0.09
4 2      Charles, Freddy BEL 1665 2.5 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1494 6.5 Totaal 2.0 2.15 -0.15
Begin van de pagina
De Wel, Herman (Rank: 4)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.3336
N-Elo1781
FIDE-ID208582
F-Elo1744
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jacobs, Roger BEL 1486 1.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 3      Charles, Freddy BEL 1665 2.5 W - ½ 1.5 0.66 -0.16
3 3      Vandecan, Michel BEL 1827 2.5 Z 0 1.5 0.44 -0.44
4 6      Marmenout, Sylvain BEL 1412 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1597 7.5 Totaal 1.5 1.95 -0.45
Begin van de pagina
Marmenout, Sylvain (Rank: 19)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1412
FIDE-ID211478
F-Elo1433
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Berta, Jos BEL 1708 1.5 W - 1 1.0 0.15 +0.85
2 5      Pools, Robert BEL 1693 2.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 7      Schols, Geri BEL 1557 1.5 W ½ 1.5 0.31 +0.19
4 6      De Wel, Herman BEL 1781 1.5 Z - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1684 6.5 Totaal 1.5 0.62 +0.88
Begin van de pagina
Heylen, Leo (Rank: 18)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14745
N-Elo1418
FIDE-ID211230
F-Elo1446
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Jacobs, Hein BEL 1752 1.5 Z - ½ 0.5 0.12 +0.38
2 6      Vandecan, Michel BEL 1827 2.5 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 12      Jordens, Ferdinand BEL 1371 0.0 Z - 1 1.5 0.57 +0.43
4 9      Schols, Geri BEL 1557 1.5 Z - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1626 5.5 Totaal 1.5 0.77 +0.73
Begin van de pagina
Indemans, Rudi (Rank: 2)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.40525
N-Elo1843
FIDE-ID211257
F-Elo1854
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Kortzorg, Philippe BEL 1544 1.5 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 2      Geerts, Luc BEL 1697 2.0 W - ½ 1.5 0.70 -0.20
3 2      Charles, Freddy BEL 1665 2.5 Z - 0 1.5 0.73 -0.73
4 5      Sarrechia, Benito BEL 1583 2.0 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1622 8.0 Totaal 1.5 2.28 -0.78
Begin van de pagina
Maas, Willem (Rank: 23)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14197
N-Elo1278
FIDE-ID243990
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vercauteren, Daniel BEL 1634 2.0 W - ½ 0.5 0.11 +0.39
2 9      Berta, Jos BEL 1708 1.5 Z - ½ 1.0 0.08 +0.42
3 8      Kortzorg, Philippe BEL 1544 1.5 Z ½ 1.5 0.18 +0.32
4 7      Jacobs, Hein BEL 1752 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1659 6.5 Totaal 1.5 0.37 +1.13
Begin van de pagina
Schols, Geri (Rank: 13)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.29351
N-Elo1557
FIDE-ID211729
F-Elo1563
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bigi, Ernesto BEL 1189 0.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 1      Schuermans, Robert BEL 2064 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Marmenout, Sylvain BEL 1412 1.5 Z - ½ 1.5 0.69 -0.19
4 9      Heylen, Leo BEL 1418 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1520 5.5 Totaal 1.5 1.67 -0.17
Begin van de pagina
Jacobs, Hein (Rank: 6)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.11177
N-Elo1752
FIDE-ID232475
F-Elo1755
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie50+