SwarLogo 22ste Limburgs Individueel Kampioenschap voor 50-plussers 2019-2020 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Jos POTS
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 13/11/2019 tot 17/03/2020
Scheidingssystemen: ARO, SB, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pari. R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 8
Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 Schuermans, Robert 60+ >=2000 2064 2064 2009 Deurne 7.0 2006 1659 31.50 30.0
2 Cornet, Luc 50+ 1776 1776 1789 Eisden 5.5 1848 1746 24.75 28.5
3 Indemans, Rudi 60+ >=1800 1843 1843 1854 Hasselt 5.0 1780 1730 22.25 24.0
4 Vandecan, Michel 60+ >=1800 1827 1827 1824 Landen 5.0 1765 1646 21.50 24.0
5 Pools, Robert 60+ >=1600 1693 1693 1702 Hasselt 5.0 1690 1640 18.75 21.5
6 De Wel, Herman 60+ >=1600 1781 1781 1744 Tessenderlo 5.0 1713 1626 19.75 23.0
7 Geerts, Luc 60+ >=1600 1697 1697 1677 Paal 5.0 1755 1597 18.75 21.5
8 Berta, Jos 60+ >=1600 1708 1708 1733 Hasselt 5.0 1608 1503 19.75 19.5
9 Charles, Freddy 60+ >=1600 1665 1665 1692 Landen 4.5 1787 1744 18.50 26.5
10 Berben, Jaak 60+ >=1400 1528 1528 1527 MSK-Dilsen 4.5 1638 1658 16.75 20.5
11 Kortzorg, Philippe 60+ >=1400 1544 1544 1641 Genk 4.5 1602 1545 13.75 17.0
12 Vercauteren, Daniel 60+ >=1600 1634 1634 1635 Overpelt 4.5 1539 1496 15.75 19.5
13 Plu, Gustaaf 60+ >=1400 1548 1548 1623 Tessenderlo 4.0 1595 1609 13.25 19.5
14 Schols, Geri 50+ 1557 1557 1563 MSK-Dilsen 4.0 1548 1561 13.00 18.0
15 Sarrechia, Benito 60+ >=1400 1583 1583 1617 MSK-Dilsen 3.5 1523 1573 11.25 19.0
16 Maas, Willem 60+ <1400 1278 1278 1336 Mol 3.5 1509 1572 14.00 16.5
17 Heylen, Leo 60+ >=1400 1418 1418 1446 MSK-Dilsen 3.5 1504 1555 11.25 15.5
18 Jacobs, Roger 60+ >=1400 1486 1486 1469 Tessenderlo 3.5 1390 1500 8.00 14.5
19 Marmenout, Sylvain 60+ >=1400 1412 1412 1433 Landen 3.5 1425 1475 11.50 14.0
20 Jacobs, Hein 50+ 1752 1752 1755 MSK-Dilsen 3.5 1618 1451 12.00 16.5
21 Jordens, Ferdinand 60+ <1400 1371 1371 1406 Hasselt 3.0 1293 1459 6.50 12.0
22 Bigi, Ernesto 60+ <1400 1189 1189 1234 Eisden 3.0 1274 1457 7.25 11.0
23 Cleuren, Johnny 60+ <1400 1336 1336 1486 Genk 2.5 1318 1514 7.00 12.0
24 Bork, Heinz 60+ <1400 1322 1322 1372 Hasselt 2.5 1223 1453 7.00 10.0
25 Monard, Hubert 60+ <1400 1268 1268 1378 Vlijtingen 2.5 1178 1408 6.75 12.0
Begin van de pagina
Stand na ronde 8
Categorie: 60+ >=2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 1 Schuermans, Robert 60+ >=2000 2064 2064 2009 Deurne 7.0 2006 1659 31.50 30.0
Categorie: 60+ >=1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 3 Indemans, Rudi 60+ >=1800 1843 1843 1854 Hasselt 5.0 1780 1730 22.25 24.0
2 4 Vandecan, Michel 60+ >=1800 1827 1827 1824 Landen 5.0 1765 1646 21.50 24.0
Categorie: 60+ >=1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 5 Pools, Robert 60+ >=1600 1693 1693 1702 Hasselt 5.0 1690 1640 18.75 21.5
2 6 De Wel, Herman 60+ >=1600 1781 1781 1744 Tessenderlo 5.0 1713 1626 19.75 23.0
3 7 Geerts, Luc 60+ >=1600 1697 1697 1677 Paal 5.0 1755 1597 18.75 21.5
4 8 Berta, Jos 60+ >=1600 1708 1708 1733 Hasselt 5.0 1608 1503 19.75 19.5
5 9 Charles, Freddy 60+ >=1600 1665 1665 1692 Landen 4.5 1787 1744 18.50 26.5
6 12 Vercauteren, Daniel 60+ >=1600 1634 1634 1635 Overpelt 4.5 1539 1496 15.75 19.5
Categorie: 60+ >=1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 10 Berben, Jaak 60+ >=1400 1528 1528 1527 MSK-Dilsen 4.5 1638 1658 16.75 20.5
2 11 Kortzorg, Philippe 60+ >=1400 1544 1544 1641 Genk 4.5 1602 1545 13.75 17.0
3 13 Plu, Gustaaf 60+ >=1400 1548 1548 1623 Tessenderlo 4.0 1595 1609 13.25 19.5
4 15 Sarrechia, Benito 60+ >=1400 1583 1583 1617 MSK-Dilsen 3.5 1523 1573 11.25 19.0
5 17 Heylen, Leo 60+ >=1400 1418 1418 1446 MSK-Dilsen 3.5 1504 1555 11.25 15.5
6 18 Jacobs, Roger 60+ >=1400 1486 1486 1469 Tessenderlo 3.5 1390 1500 8.00 14.5
7 19 Marmenout, Sylvain 60+ >=1400 1412 1412 1433 Landen 3.5 1425 1475 11.50 14.0
Categorie: 60+ <1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 16 Maas, Willem 60+ <1400 1278 1278 1336 Mol 3.5 1509 1572 14.00 16.5
2 21 Jordens, Ferdinand 60+ <1400 1371 1371 1406 Hasselt 3.0 1293 1459 6.50 12.0
3 22 Bigi, Ernesto 60+ <1400 1189 1189 1234 Eisden 3.0 1274 1457 7.25 11.0
4 23 Cleuren, Johnny 60+ <1400 1336 1336 1486 Genk 2.5 1318 1514 7.00 12.0
5 24 Bork, Heinz 60+ <1400 1322 1322 1372 Hasselt 2.5 1223 1453 7.00 10.0
6 25 Monard, Hubert 60+ <1400 1268 1268 1378 Vlijtingen 2.5 1178 1408 6.75 12.0
Categorie: 50+
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat EloUsed N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 2 Cornet, Luc 50+ 1776 1776 1789 Eisden 5.5 1848 1746 24.75 28.5
2 14 Schols, Geri 50+ 1557 1557 1563 MSK-Dilsen 4.0 1548 1561 13.00 18.0
3 20 Jacobs, Hein 50+ 1752 1752 1755 MSK-Dilsen 3.5 1618 1451 12.00 16.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (13/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 0.0 (2064) 1-0 Plu, Gustaaf 0.0 (1548)
2 Kortzorg, Philippe 0.0 (1544) 0-1 Indemans, Rudi 0.0 (1843)
3 Vandecan, Michel 0.0 (1827) ½-½ Berben, Jaak 0.0 (1528)
4 Jacobs, Roger 0.0 (1486) 0-1 De Wel, Herman 0.0 (1781)
5 Jacobs, Hein 0.0 (1752) ½-½ Heylen, Leo 0.0 (1418)
6 Marmenout, Sylvain 0.0 (1412) 1-0 Berta, Jos 0.0 (1708)
7 Geerts, Luc 0.0 (1697) 1-0 Jordens, Ferdinand 0.0 (1371)
8 Cleuren, Johnny 0.0 (1336) ½-½ Pools, Robert 0.0 (1693)
9 Charles, Freddy 0.0 (1665) 1-0 Bork, Heinz 0.0 (1322)
10 Maas, Willem 0.0 (1278) ½-½ Vercauteren, Daniel 0.0 (1634)
11 Sarrechia, Benito 0.0 (1583) 1-0 Monard, Hubert 0.0 (1268)
12 Bigi, Ernesto 0.0 (1189) 0-1 Schols, Geri 0.0 (1557)
  Cornet, Luc 0.0 (1776) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schols, Geri 1.0 (1557) 0-1 Schuermans, Robert 1.0 (2064)
2 Indemans, Rudi 1.0 (1843) ½-½ Geerts, Luc 1.0 (1697)
3 De Wel, Herman 1.0 (1781) ½-½ Charles, Freddy 1.0 (1665)
4 Cornet, Luc 1.0 (1776) 1-0 Sarrechia, Benito 1.0 (1583)
5 Pools, Robert 0.5 (1693) 1-0 Marmenout, Sylvain 1.0 (1412)
6 Heylen, Leo 0.5 (1418) 0-1 Vandecan, Michel 0.5 (1827)
7 Berben, Jaak 0.5 (1528) ½-½ Jacobs, Hein 0.5 (1752)
8 Vercauteren, Daniel 0.5 (1634) 1-0 Cleuren, Johnny 0.5 (1336)
9 Berta, Jos 0.0 (1708) ½-½ Maas, Willem 0.5 (1278)
10 Plu, Gustaaf 0.0 (1548) ½-½ Bigi, Ernesto 0.0 (1189)
11 Jordens, Ferdinand 0.0 (1371) 0-1 Kortzorg, Philippe 0.0 (1544)
12 Bork, Heinz 0.0 (1322) 0-1 Jacobs, Roger 0.0 (1486)
  Monard, Hubert 0.0 (1268) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (10/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 2.0 (2064) 0-1 Cornet, Luc 2.0 (1776)
2 Charles, Freddy 1.5 (1665) 1-0 Indemans, Rudi 1.5 (1843)
3 Vandecan, Michel 1.5 (1827) 1-0 De Wel, Herman 1.5 (1781)
4 Jacobs, Hein 1.0 (1752) ½-½ Pools, Robert 1.5 (1693)
5 Geerts, Luc 1.5 (1697) ½-½ Vercauteren, Daniel 1.5 (1634)
6 Sarrechia, Benito 1.0 (1583) 1-0 Jacobs, Roger 1.0 (1486)
7 Marmenout, Sylvain 1.0 (1412) ½-½ Schols, Geri 1.0 (1557)
8 Kortzorg, Philippe 1.0 (1544) ½-½ Maas, Willem 1.0 (1278)
9 Monard, Hubert 1.0 (1268) 0-1 Berben, Jaak 1.0 (1528)
10 Bigi, Ernesto 0.5 (1189) 0-1 Berta, Jos 0.5 (1708)
11 Cleuren, Johnny 0.5 (1336) 0-1 Plu, Gustaaf 0.5 (1548)
12 Jordens, Ferdinand 0.0 (1371) 0-1 Heylen, Leo 0.5 (1418)
  Bork, Heinz 0.0 (1322) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (07/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cornet, Luc 3.0 (1776) 1-0 Vandecan, Michel 2.5 (1827)
2 Vercauteren, Daniel 2.0 (1634) 0-1 Charles, Freddy 2.5 (1665)
3 Pools, Robert 2.0 (1693) 0-1 Schuermans, Robert 2.0 (2064)
4 Berben, Jaak 2.0 (1528) 1ff-0 Geerts, Luc 2.0 (1697)
5 Indemans, Rudi 1.5 (1843) 1-0 Sarrechia, Benito 2.0 (1583)
6 De Wel, Herman 1.5 (1781) 1-0 Marmenout, Sylvain 1.5 (1412)
7 Maas, Willem 1.5 (1278) 0-1 Jacobs, Hein 1.5 (1752)
8 Berta, Jos 1.5 (1708) 1-0 Kortzorg, Philippe 1.5 (1544)
9 Schols, Geri 1.5 (1557) ½-½ Heylen, Leo 1.5 (1418)
10 Plu, Gustaaf 1.5 (1548) 1-0 Bork, Heinz 1.0 (1322)
11 Jacobs, Roger 1.0 (1486) ½-½ Monard, Hubert 1.0 (1268)
12 Bigi, Ernesto 0.5 (1189) ½-½ Cleuren, Johnny 0.5 (1336)
  Jordens, Ferdinand 0.0 (1371) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (21/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Charles, Freddy 3.5 (1665) 1-0 Cornet, Luc 4.0 (1776)
2 Berben, Jaak 3.0 (1528) 0-1 Schuermans, Robert 3.0 (2064)
3 Jacobs, Hein 2.5 (1752) 0-1ff Indemans, Rudi 2.5 (1843)
4 Vandecan, Michel 2.5 (1827) ½-½ Berta, Jos 2.5 (1708)
5 Plu, Gustaaf 2.5 (1548) ½-½ De Wel, Herman 2.5 (1781)
6 Sarrechia, Benito 2.0 (1583) ½-½ Geerts, Luc 2.0 (1697)
7 Schols, Geri 2.0 (1557) ½-½ Pools, Robert 2.0 (1693)
8 Heylen, Leo 2.0 (1418) ½-½ Vercauteren, Daniel 2.0 (1634)
9 Kortzorg, Philippe 1.5 (1544) 1-0 Jacobs, Roger 1.5 (1486)
10 Marmenout, Sylvain 1.5 (1412) 0-1 Maas, Willem 1.5 (1278)
11 Monard, Hubert 1.5 (1268) 0-1 Bigi, Ernesto 1.0 (1189)
12 Bork, Heinz 1.0 (1322) 0-1 Jordens, Ferdinand 1.0 (1371)
  Cleuren, Johnny 1.0 (1336) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (04/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 4.0 (2064) 1-0 Charles, Freddy 4.5 (1665)
2 Cornet, Luc 4.0 (1776) 0-1 Indemans, Rudi 3.5 (1843)
3 De Wel, Herman 3.0 (1781) 1-0 Berben, Jaak 3.0 (1528)
4 Berta, Jos 3.0 (1708) 0-1 Plu, Gustaaf 3.0 (1548)
5 Jacobs, Hein 2.5 (1752) 0-1ff Vandecan, Michel 3.0 (1827)
6 Heylen, Leo 2.5 (1418) 0-1 Geerts, Luc 2.5 (1697)
7 Pools, Robert 2.5 (1693) 1ff-0 Kortzorg, Philippe 2.5 (1544)
8 Vercauteren, Daniel 2.5 (1634) ½-½ Schols, Geri 2.5 (1557)
9 Maas, Willem 2.5 (1278) 0-1 Sarrechia, Benito 2.5 (1583)
10 Jordens, Ferdinand 2.0 (1371) 1-0 Bigi, Ernesto 2.0 (1189)
11 Cleuren, Johnny 2.0 (1336) ½-½ Monard, Hubert 1.5 (1268)
12 Bork, Heinz 1.0 (1322) 1-0 Marmenout, Sylvain 1.5 (1412)
  Jacobs, Roger 1.5 (1486) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (19/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Indemans, Rudi 4.5 (1843) 0-1 Schuermans, Robert 5.0 (2064)
2 Charles, Freddy 4.5 (1665) 0-1 Vandecan, Michel 4.0 (1827)
3 Plu, Gustaaf 4.0 (1548) 0-1 Cornet, Luc 4.0 (1776)
4 Geerts, Luc 3.5 (1697) ½-½ De Wel, Herman 4.0 (1781)
5 Pools, Robert 3.5 (1693) 1-0 Sarrechia, Benito 3.5 (1583)
6 Schols, Geri 3.0 (1557) 0-1 Berta, Jos 3.0 (1708)
7 Berben, Jaak 3.0 (1528) ½-½ Vercauteren, Daniel 3.0 (1634)
8 Jacobs, Roger 2.5 (1486) 1-0 Jordens, Ferdinand 3.0 (1371)
9 Cleuren, Johnny 2.5 (1336) 0-1ff Kortzorg, Philippe 2.5 (1544)
10 Maas, Willem 2.5 (1278) 1-0 Heylen, Leo 2.5 (1418)
11 Monard, Hubert 2.0 (1268) ½-½ Bork, Heinz 2.0 (1322)
12 Bigi, Ernesto 2.0 (1189) 0-1 Marmenout, Sylvain 1.5 (1412)
  Jacobs, Hein 2.5 (1752) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (03/03/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 6.0 (2064) 1ff-0 Vandecan, Michel 5.0 (1827)
2 Cornet, Luc 5.0 (1776) ½-½ Pools, Robert 4.5 (1693)
3 De Wel, Herman 4.5 (1781) ½-½ Indemans, Rudi 4.5 (1843)
4 Berta, Jos 4.0 (1708) 1-0 Charles, Freddy 4.5 (1665)
5 Geerts, Luc 4.0 (1697) 1-0 Plu, Gustaaf 4.0 (1548)
6 Vercauteren, Daniel 3.5 (1634) 1-0 Jacobs, Roger 3.5 (1486)
7 Sarrechia, Benito 3.5 (1583) 0-1 Kortzorg, Philippe 3.5 (1544)
8 Berben, Jaak 3.5 (1528) 1-0 Maas, Willem 3.5 (1278)
9 Jordens, Ferdinand 3.0 (1371) 0-1 Schols, Geri 3.0 (1557)
10 Jacobs, Hein 2.5 (1752) 1-0 Cleuren, Johnny 2.5 (1336)
11 Heylen, Leo 2.5 (1418) 1-0 Bork, Heinz 2.5 (1322)
12 Marmenout, Sylvain 2.5 (1412) 1-0 Monard, Hubert 2.5 (1268)
  Bigi, Ernesto 2.0 (1189) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (17/03/2020) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 7.0 (2064) - Vandecan, Michel 5.0 (1827)
2 De Wel, Herman 5.0 (1781) - Cornet, Luc 5.5 (1776)
3 Indemans, Rudi 5.0 (1843) - Berta, Jos 5.0 (1708)
4 Pools, Robert 5.0 (1693) - Geerts, Luc 5.0 (1697)
5 Charles, Freddy 4.5 (1665) - Berben, Jaak 4.5 (1528)
6 Kortzorg, Philippe 4.5 (1544) - Vercauteren, Daniel 4.5 (1634)
7 Schols, Geri 4.0 (1557) - Plu, Gustaaf 4.0 (1548)
8 Jacobs, Roger 3.5 (1486) - Jacobs, Hein 3.5 (1752)
9 Sarrechia, Benito 3.5 (1583) - Heylen, Leo 3.5 (1418)
10 Maas, Willem 3.5 (1278) - Bigi, Ernesto 3.0 (1189)
11 Monard, Hubert 2.5 (1268) - Jordens, Ferdinand 3.0 (1371)
12 Bork, Heinz 2.5 (1322) - Cleuren, Johnny 2.5 (1336)
  Marmenout, Sylvain 3.5 (1412) 1 Bye  
Begin van de pagina

Schuermans, Robert (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.6858
N-Elo2064
FIDE-ID200263
F-Elo2009
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie60+ >=2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Plu, Gustaaf BEL 1548 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Schols, Geri BEL 1557 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Cornet, Luc BEL 1776 5.5 W - 0 2.0 0.84 -0.84
4 3      Pools, Robert BEL 1693 5.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
5 2      Berben, Jaak BEL 1528 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Charles, Freddy BEL 1665 4.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Indemans, Rudi BEL 1843 5.0 Z 1 6.0 0.78 +0.22
8 1      Vandecan, Michel BEL 1827 5.0 W 1FF 7.0 0.00 +0.00
9 1      Vandecan, Michel BEL 1827 5.0 W - 7.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1696 42.5 Totaal 7.0 6.20 -0.20
Begin van de pagina
Cornet, Luc (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1776
FIDE-ID205494
F-Elo1789
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.5 W 1 2.0 0.75 +0.25
3 1      Schuermans, Robert BEL 2064 7.0 Z - 1 3.0 0.16 +0.84
4 1      Vandecan, Michel BEL 1827 5.0 W - 1 4.0 0.43 +0.57
5 1      Charles, Freddy BEL 1665 4.5 Z 0 4.0 0.65 -0.65
6 2      Indemans, Rudi BEL 1843 5.0 W 0 4.0 0.41 -0.41
7 3      Plu, Gustaaf BEL 1548 4.0 Z 1 5.0 0.79 +0.21
8 2      Pools, Robert BEL 1693 5.0 W - ½ 5.5 0.61 -0.11
9 2      De Wel, Herman BEL 1781 5.0 Z - 5.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1750 39.0 Totaal 5.5 3.80 +0.70
Begin van de pagina
Indemans, Rudi (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.40525
N-Elo1843
FIDE-ID211257
F-Elo1854
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Kortzorg, Philippe BEL 1544 4.5 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 2      Geerts, Luc BEL 1697 5.0 W - ½ 1.5 0.70 -0.20
3 2      Charles, Freddy BEL 1665 4.5 Z - 0 1.5 0.73 -0.73
4 5      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.5 W - 1 2.5 0.82 +0.18
5 3      Jacobs, Hein BEL 1752 3.5 Z 1FF 3.5 0.00 +0.00
6 2      Cornet, Luc BEL 1776 5.5 Z 1 4.5 0.59 +0.41
7 1      Schuermans, Robert BEL 2064 7.0 W 0 4.5 0.22 -0.22
8 3      De Wel, Herman BEL 1781 5.0 Z ½ 5.0 0.59 -0.09
9 3      Berta, Jos BEL 1708 5.0 W - - 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1730 43.5 Totaal 5.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vandecan, Michel (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1827
FIDE-ID206709
F-Elo1824
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Berben, Jaak BEL 1528 4.5 W - ½ 0.5 0.85 -0.35
2 6      Heylen, Leo BEL 1418 3.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 3      De Wel, Herman BEL 1781 5.0 W - 1 2.5 0.56 +0.44
4 1      Cornet, Luc BEL 1776 5.5 Z - 0 2.5 0.57 -0.57
5 4      Berta, Jos BEL 1708 5.0 W ½ 3.0 0.66 -0.16
6 5      Jacobs, Hein BEL 1752 3.5 Z - 1FF 4.0 0.00 +0.00
7 2      Charles, Freddy BEL 1665 4.5 Z 1 5.0 0.71 +0.29
8 1      Schuermans, Robert BEL 2064 7.0 Z 0ff 5.0 0.00 +0.00
9 1      Schuermans, Robert BEL 2064 7.0 Z - 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1750 45.5 Totaal 5.0 4.27 -0.27
Begin van de pagina
Pools, Robert (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1693
FIDE-ID207047
F-Elo1702
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Cleuren, Johnny BEL 1336 2.5 Z - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 5      Marmenout, Sylvain BEL 1412 3.5 W - 1 1.5 0.84 +0.16
3 4      Jacobs, Hein BEL 1752 3.5 Z - ½ 2.0 0.42 +0.08
4 3      Schuermans, Robert BEL 2064 7.0 W 0 2.0 0.10 -0.10
5 7      Schols, Geri BEL 1557 4.0 Z - ½ 2.5 0.68 -0.18
6 7      Kortzorg, Philippe BEL 1544 4.5 W - 1FF 3.5 0.00 +0.00
7 5      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.5 W 1 4.5 0.65 +0.35
8 2      Cornet, Luc BEL 1776 5.5 Z - ½ 5.0 0.39 +0.11
9 4      Geerts, Luc BEL 1697 5.0 W - 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1635 39.0 Totaal 5.0 3.97 +0.03
Begin van de pagina
De Wel, Herman (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.3336
N-Elo1781
FIDE-ID208582
F-Elo1744
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Jacobs, Roger BEL 1486 3.5 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 3      Charles, Freddy BEL 1665 4.5 W - ½ 1.5 0.66 -0.16
3 3      Vandecan, Michel BEL 1827 5.0 Z 0 1.5 0.44 -0.44
4 6      Marmenout, Sylvain BEL 1412 3.5 W - 1 2.5 0.90 +0.10
5 5      Plu, Gustaaf BEL 1548 4.0 Z - ½ 3.0 0.79 -0.29
6 3      Berben, Jaak BEL 1528 4.5 W - 1 4.0 0.81 +0.19
7 4      Geerts, Luc BEL 1697 5.0 Z - ½ 4.5 0.62 -0.12
8 3      Indemans, Rudi BEL 1843 5.0 W ½ 5.0 0.41 +0.09
9 2      Cornet, Luc BEL 1776 5.5 W - - 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1642 40.5 Totaal 5.0 5.48 -0.48
Begin van de pagina
Geerts, Luc (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.23990
N-Elo1697
FIDE-ID260460
F-Elo1677
Landbel  (bel)
Club(737) Paal
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Jordens, Ferdinand BEL 1371 3.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 2      Indemans, Rudi BEL 1843 5.0 Z - ½ 1.5 0.30 +0.20
3 5      Vercauteren, Daniel BEL 1634 4.5 W - ½ 2.0 0.59 -0.09
4 4      Berben, Jaak BEL 1528 4.5 Z - 0ff 2.0 0.00 +0.00
5 6      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.5 Z ½ 2.5 0.66 -0.16
6 6      Heylen, Leo BEL 1418 3.5 Z - 1 3.5 0.84 +0.16
7 4      De Wel, Herman BEL 1781 5.0 W - ½ 4.0 0.38 +0.12
8 5      Plu, Gustaaf BEL 1548 4.0 W 1 5.0 0.70 +0.30
9 4      Pools, Robert BEL 1693 5.0 Z - - 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1599 38.0 Totaal 5.0 4.34 +0.66
Begin van de pagina
Berta, Jos (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.3689
N-Elo1708
FIDE-ID210676
F-Elo1733
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Marmenout, Sylvain BEL 1412 3.5 Z - 0 0.0 0.85 -0.85
2 9      Maas, Willem BEL 1278 3.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 10      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 Z 1 1.5 0.92 +0.08
4 8      Kortzorg, Philippe BEL 1544 4.5 W - 1 2.5 0.72 +0.28
5 4      Vandecan, Michel BEL 1827 5.0 Z - ½ 3.0 0.34 +0.16
6 4      Plu, Gustaaf BEL 1548 4.0 W - 0 3.0 0.71 -0.71
7 6      Schols, Geri BEL 1557 4.0 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
8 4      Charles, Freddy BEL 1665 4.5 W - 1 5.0 0.56 +0.44
9 3      Indemans, Rudi BEL 1843 5.0 Z - 5.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1540 37.0 Totaal 5.0 5.72 -0.72
Begin van de pagina
Charles, Freddy (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.60241
N-Elo1665
FIDE-ID206482
F-Elo1692
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bork, Heinz BEL 1322 2.5 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 3      De Wel, Herman BEL 1781 5.0 Z - ½ 1.5 0.34 +0.16
3 2      Indemans, Rudi BEL 1843 5.0 W - 1 2.5 0.27 +0.73
4 2      Vercauteren, Daniel BEL 1634 4.5 Z - 1 3.5 0.54 +0.46
5 1      Cornet, Luc BEL 1776 5.5 W 1 4.5 0.35 +0.65
6 1      Schuermans, Robert BEL 2064 7.0 Z 0 4.5 0.08 -0.08
7 2      Vandecan, Michel BEL 1827 5.0 W 0 4.5 0.29 -0.29
8 4      Berta, Jos BEL 1708 5.0 Z 0 4.5 0.44 -0.44
9 5      Berben, Jaak BEL 1528 4.5 W - 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1720 44.0 Totaal 4.5 3.19 +1.31
Begin van de pagina
Berben, Jaak (Rank: 16)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.2909
N-Elo1528
FIDE-ID210650
F-Elo1527
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vandecan, Michel BEL 1827 5.0 Z - ½ 0.5 0.15 +0.35
2 7      Jacobs, Hein BEL 1752 3.5 W - ½ 1.0 0.22 +0.28
3 9      Monard, Hubert BEL 1268 2.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
4 4      Geerts, Luc BEL 1697 5.0 W - 1FF 3.0 0.00 +0.00
5 2      Schuermans, Robert BEL 2064 7.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
6 3      De Wel, Herman BEL 1781 5.0 Z - 0 3.0 0.19 -0.19
7 7      Vercauteren, Daniel BEL 1634 4.5 W - ½ 3.5 0.36 +0.14
8 8      Maas, Willem BEL 1278 3.5 W - 1 4.5 0.81 +0.19
9 5      Charles, Freddy BEL 1665 4.5 Z - - 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1662 40.5 Totaal 4.5 2.63 +0.87
Begin van de pagina
Kortzorg, Philippe (Rank: 15)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.86657
N-Elo1544
FIDE-ID211389
F-Elo1641
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Indemans, Rudi BEL 1843 5.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 11      Jordens, Ferdinand BEL 1371 3.0 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
3 8      Maas, Willem BEL 1278 3.5 W - ½ 1.5 0.82 -0.32
4 8      Berta, Jos BEL 1708 5.0 Z - 0 1.5 0.28 -0.28
5 9      Jacobs, Roger BEL 1486 3.5 W - 1 2.5 0.58 +0.42
6 7      Pools, Robert BEL 1693 5.0 Z - 0ff 2.5 0.00 +0.00
7 9      Cleuren, Johnny BEL 1336 2.5 Z 1FF 3.5 0.00 +0.00
8 7      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.5 Z 1 4.5 0.45 +0.55
9 6      Vercauteren, Daniel BEL 1634 4.5 W - - 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1548 35.5 Totaal 4.5 3.01 +0.49
Begin van de pagina
Vercauteren, Daniel (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.39373
N-Elo1634
FIDE-ID207675
F-Elo1635
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie60+ >=1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Maas, Willem BEL 1278 3.5 Z - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 8      Cleuren, Johnny BEL 1336 2.5 W - 1 1.5 0.85 +0.15
3 5      Geerts, Luc BEL 1697 5.0 Z - ½ 2.0 0.41 +0.09
4 2      Charles, Freddy BEL 1665 4.5 W - 0 2.0 0.46 -0.46
5 8      Heylen, Leo BEL 1418 3.5 Z ½ 2.5 0.78 -0.28
6 8      Schols, Geri BEL 1557 4.0 W - ½ 3.0 0.61 -0.11
7 7      Berben, Jaak BEL 1528 4.5 Z - ½ 3.5 0.64 -0.14
8 6      Jacobs, Roger BEL 1486 3.5 W - 1 4.5 0.70 +0.30
9 6      Kortzorg, Philippe BEL 1544 4.5 Z - - 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1501 35.5 Totaal 4.5 5.34 -0.84
Begin van de pagina
Plu, Gustaaf (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.31208
N-Elo1548
FIDE-ID211613
F-Elo1623
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Schuermans, Robert BEL 2064 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 W - ½ 0.5 0.90 -0.40
3 11      Cleuren, Johnny BEL 1336 2.5 Z - 1 1.5 0.77 +0.23
4 10      Bork, Heinz BEL 1322 2.5 W - 1 2.5 0.79 +0.21
5 5      De Wel, Herman BEL 1781 5.0 W ½ 3.0 0.21 +0.29
6 4      Berta, Jos BEL 1708 5.0 Z - 1 4.0 0.29 +0.71
7 3      Cornet, Luc BEL 1776 5.5 W - 0 4.0 0.21 -0.21
8 5      Geerts, Luc BEL 1697 5.0 Z - 0 4.0 0.30 -0.30
9 7      Schols, Geri BEL 1557 4.0 Z - - 4.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1603 39.5 Totaal 4.0 3.55 +0.45
Begin van de pagina
Schols, Geri (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.29351
N-Elo1557
FIDE-ID211729
F-Elo1563
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 1      Schuermans, Robert BEL 2064 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Marmenout, Sylvain BEL 1412 3.5 Z - ½ 1.5 0.69 -0.19
4 9      Heylen, Leo BEL 1418 3.5 W - ½ 2.0 0.69 -0.19
5 7      Pools, Robert BEL 1693 5.0 W - ½ 2.5 0.32 +0.18
6 8      Vercauteren, Daniel BEL 1634 4.5 Z - ½ 3.0 0.39 +0.11
7 6      Berta, Jos BEL 1708 5.0 W - 0 3.0 0.30 -0.30
8 9      Jordens, Ferdinand BEL 1371 3.0 Z - 1 4.0 0.74 +0.26
9 7      Plu, Gustaaf BEL 1548 4.0 W - - 4.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1559 38.5 Totaal 4.0 4.11 -0.11
Begin van de pagina
Sarrechia, Benito (Rank: 12)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.37702
N-Elo1583
FIDE-ID211702
F-Elo1617
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Monard, Hubert BEL 1268 2.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 4      Cornet, Luc BEL 1776 5.5 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 6      Jacobs, Roger BEL 1486 3.5 W - 1 2.0 0.63 +0.37
4 5      Indemans, Rudi BEL 1843 5.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 6      Geerts, Luc BEL 1697 5.0 W ½ 2.5 0.34 +0.16
6 9      Maas, Willem BEL 1278 3.5 Z - 1 3.5 0.86 +0.14
7 5      Pools, Robert BEL 1693 5.0 Z - 0 3.5 0.35 -0.35
8 7      Kortzorg, Philippe BEL 1544 4.5 W - 0 3.5 0.55 -0.55
9 9      Heylen, Leo BEL 1418 3.5 W - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1555 38.0 Totaal 3.5 4.02 -0.52
Begin van de pagina
Maas, Willem (Rank: 23)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14197
N-Elo1278
FIDE-ID243990
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vercauteren, Daniel BEL 1634 4.5 W - ½ 0.5 0.11 +0.39
2 9      Berta, Jos BEL 1708 5.0 Z - ½ 1.0 0.08 +0.42
3 8      Kortzorg, Philippe BEL 1544 4.5 Z ½ 1.5 0.18 +0.32
4 7      Jacobs, Hein BEL 1752 3.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 10      Marmenout, Sylvain BEL 1412 3.5 Z - 1 2.5 0.32 +0.68
6 9      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.5 W - 0 2.5 0.14 -0.14
7 10      Heylen, Leo BEL 1418 3.5 W - 1 3.5 0.31 +0.69
8 8      Berben, Jaak BEL 1528 4.5 Z - 0 3.5 0.19 -0.19
9 10      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 W - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1529 35.5 Totaal 3.5 1.41 +2.09
Begin van de pagina
Heylen, Leo (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14745
N-Elo1418
FIDE-ID211230
F-Elo1446
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Jacobs, Hein BEL 1752 3.5 Z - ½ 0.5 0.12 +0.38
2 6      Vandecan, Michel BEL 1827 5.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 12      Jordens, Ferdinand BEL 1371 3.0 Z - 1 1.5 0.57 +0.43
4 9      Schols, Geri BEL 1557 4.0 Z ½ 2.0 0.31 +0.19
5 8      Vercauteren, Daniel BEL 1634 4.5 W - ½ 2.5 0.22 +0.28
6 6      Geerts, Luc BEL 1697 5.0 W - 0 2.5 0.16 -0.16
7 10      Maas, Willem BEL 1278 3.5 Z - 0 2.5 0.69 -0.69
8 11      Bork, Heinz BEL 1322 2.5 W - 1 3.5 0.63 +0.37
9 9      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.5 Z - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1557 34.5 Totaal 3.5 2.78 +0.72
Begin van de pagina
Jacobs, Roger (Rank: 17)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.90123
N-Elo1486
FIDE-ID211265
F-Elo1469
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Wel, Herman BEL 1781 5.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 12      Bork, Heinz BEL 1322 2.5 Z - 1 1.0 0.72 +0.28
3 6      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.5 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
4 11      Monard, Hubert BEL 1268 2.5 W - ½ 1.5 0.78 -0.28
5 9      Kortzorg, Philippe BEL 1544 4.5 Z - 0 1.5 0.42 -0.42
6        Bye           1 2.5    
7 8      Jordens, Ferdinand BEL 1371 3.0 W 1 3.5 0.66 +0.34
8 6      Vercauteren, Daniel BEL 1634 4.5 Z 0 3.5 0.30 -0.30
9 8      Jacobs, Hein BEL 1752 3.5 W - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1531 29.0 Totaal 3.5 3.40 -0.90
Begin van de pagina
Marmenout, Sylvain (Rank: 19)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1412
FIDE-ID211478
F-Elo1433
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >=1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Berta, Jos BEL 1708 5.0 W - 1 1.0 0.15 +0.85
2 5      Pools, Robert BEL 1693 5.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 7      Schols, Geri BEL 1557 4.0 W ½ 1.5 0.31 +0.19
4 6      De Wel, Herman BEL 1781 5.0 Z - 0 1.5 0.10 -0.10
5 10      Maas, Willem BEL 1278 3.5 W - 0 1.5 0.68 -0.68
6 12      Bork, Heinz BEL 1322 2.5 Z - 0 1.5 0.62 -0.62
7 12      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 Z 1 2.5 0.78 +0.22
8 12      Monard, Hubert BEL 1268 2.5 W 1 3.5 0.69 +0.31
9        Bye           1 4.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1474 30.5 Totaal 4.5 3.49 +0.01
Begin van de pagina
Jacobs, Hein (Rank: 6)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.11177
N-Elo1752
FIDE-ID232475
F-Elo1755
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Heylen, Leo BEL 1418 3.5 W - ½ 0.5 0.88 -0.38
2 7      Berben, Jaak BEL 1528 4.5 Z - ½ 1.0 0.78 -0.28
3 4      Pools, Robert BEL 1693 5.0 W - ½ 1.5 0.58 -0.08
4 7      Maas, Willem BEL 1278 3.5 Z 1 2.5 0.92 +0.08
5 3      Indemans, Rudi BEL 1843 5.0 W - 0ff 2.5 0.00 +0.00
6 5      Vandecan, Michel BEL 1827 5.0 W 0ff 2.5 0.00 +0.00
7        Afwezig           0 2.5    
8 10      Cleuren, Johnny BEL 1336 2.5 W 1 3.5 0.92 +0.08
9 8      Jacobs, Roger BEL 1486 3.5 Z - - 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1551 32.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Jordens, Ferdinand (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1371
FIDE-ID232424
F-Elo1406
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Geerts, Luc BEL 1697 5.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
2 11      Kortzorg, Philippe BEL 1544 4.5 W - 0 0.0 0.27 -0.27
3 12      Heylen, Leo BEL 1418 3.5 W - 0 0.0 0.43 -0.43
4        Bye           1 1.0    
5 12      Bork, Heinz BEL 1322 2.5 Z 1 2.0 0.57 +0.43
6 10      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
7 8      Jacobs, Roger BEL 1486 3.5 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
8 9      Schols, Geri BEL 1557 4.0 W 0 3.0 0.26 -0.26
9 11      Monard, Hubert BEL 1268 2.5 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1435 28.5 Totaal 3.0 2.74 -0.74
Begin van de pagina
Bigi, Ernesto (Rank: 25)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1189
FIDE-ID252379
F-Elo1234
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Schols, Geri BEL 1557 4.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 10      Plu, Gustaaf BEL 1548 4.0 Z - ½ 0.5 0.10 +0.40
3 10      Berta, Jos BEL 1708 5.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
4 12      Cleuren, Johnny BEL 1336 2.5 W - ½ 1.0 0.30 +0.20
5 11      Monard, Hubert BEL 1268 2.5 Z - 1 2.0 0.39 +0.61
6 10      Jordens, Ferdinand BEL 1371 3.0 Z 0 2.0 0.26 -0.26
7 12      Marmenout, Sylvain BEL 1412 3.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
8        Bye           1 3.0    
9 10      Maas, Willem BEL 1278 3.5 Z - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1434 28.0 Totaal 3.0 1.45 +0.55
Begin van de pagina
Cleuren, Johnny (Rank: 21)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.99424
N-Elo1336
FIDE-ID239852
F-Elo1486
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Pools, Robert BEL 1693 5.0 W - ½ 0.5 0.11 +0.39
2 8      Vercauteren, Daniel BEL 1634 4.5 Z - 0 0.5 0.15 -0.15
3 11      Plu, Gustaaf BEL 1548 4.0 W - 0 0.5 0.23 -0.23
4 12      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 Z - ½ 1.0 0.70 -0.20
5        Bye           1 2.0    
6 11      Monard, Hubert BEL 1268 2.5 W ½ 2.5 0.59 -0.09
7 9      Kortzorg, Philippe BEL 1544 4.5 W 0ff 2.5 0.00 +0.00
8 10      Jacobs, Hein BEL 1752 3.5 Z 0 2.5 0.08 -0.08
9 12      Bork, Heinz BEL 1322 2.5 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1493 29.5 Totaal 2.5 1.86 -0.36
Begin van de pagina
Bork, Heinz (Rank: 22)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.12556
N-Elo1322
FIDE-ID210749
F-Elo1372
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Charles, Freddy BEL 1665 4.5 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 12      Jacobs, Roger BEL 1486 3.5 W - 0 0.0 0.28 -0.28
3        Bye           1 1.0    
4 10      Plu, Gustaaf BEL 1548 4.0 Z 0 1.0 0.21 -0.21
5 12      Jordens, Ferdinand BEL 1371 3.0 W 0 1.0 0.43 -0.43
6 12      Marmenout, Sylvain BEL 1412 3.5 W - 1 2.0 0.38 +0.62
7 11      Monard, Hubert BEL 1268 2.5 Z ½ 2.5 0.58 -0.08
8 11      Heylen, Leo BEL 1418 3.5 Z - 0 2.5 0.37 -0.37
9 12      Cleuren, Johnny BEL 1336 2.5 W - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1438 27.0 Totaal 2.5 2.37 -0.87
Begin van de pagina
Monard, Hubert (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.12073
N-Elo1268
FIDE-ID236403
F-Elo1378
Landbel  (bel)
Club(725) Vlijtingen
Categorie60+ <1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Sarrechia, Benito BEL 1583 3.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2        Bye           1 1.0    
3 9      Berben, Jaak BEL 1528 4.5 W 0 1.0 0.18 -0.18
4 11      Jacobs, Roger BEL 1486 3.5 Z - ½ 1.5 0.22 +0.28
5 11      Bigi, Ernesto BEL 1189 3.0 W - 0 1.5 0.61 -0.61
6 11      Cleuren, Johnny BEL 1336 2.5 Z ½ 2.0 0.41 +0.09
7 11      Bork, Heinz BEL 1322 2.5 W ½ 2.5 0.42 +0.08
8 12      Marmenout, Sylvain BEL 1412 3.5 Z - 0 2.5 0.31 -0.31
9 11      Jordens, Ferdinand BEL 1371 3.0 W - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1403 26.0 Totaal 2.5 2.29 -0.79
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 ARO SB Vsch.
1 Schuermans, Robert 1 2064 2006 7.0 13 W 1 14 Z 1 2 W 0 5 Z 1 10 Z 1 9 W 1 3 Z 1 4 W 1FF 4 W - 1659 31.50 30.0
2 Cornet, Luc 5 1776 1848 5.5 B1 15 W 1 1 Z 1 4 W 1 9 Z 0 3 W 0 13 Z 1 5 W ½ 6 Z - 1746 24.75 28.5
3 Indemans, Rudi 2 1843 1780 5.0 11 Z 1 7 W ½ 9 Z 0 15 W 1 20 Z 1FF 2 Z 1 1 W 0 6 Z ½ 8 W - 1730 22.25 24.0
4 Vandecan, Michel 3 1827 1765 5.0 10 W ½ 17 Z 1 6 W 1 2 Z 0 8 W ½ 20 Z 1FF 9 Z 1 1 Z 0ff 1 Z - 1646 21.50 24.0
5 Pools, Robert 9 1693 1690 5.0 23 Z ½ 19 W 1 20 Z ½ 1 W 0 14 Z ½ 11 W 1FF 15 W 1 2 Z ½ 7 W - 1640 18.75 21.5
6 De Wel, Herman 4 1781 1713 5.0 18 Z 1 9 W ½ 4 Z 0 19 W 1 13 Z ½ 10 W 1 7 Z ½ 3 W ½ 2 W - 1626 19.75 23.0
7 Geerts, Luc 8 1697 1755 5.0 21 W 1 3 Z ½ 12 W ½ 10 Z 0ff 15 Z ½ 17 Z 1 6 W ½ 13 W 1 5 Z - 1597 18.75 21.5
8 Berta, Jos 7 1708 1608 5.0 19 Z 0 16 W ½ 22 Z 1 11 W 1 4 Z ½ 13 W 0 14 Z 1 9 W 1 3 Z - 1503 19.75 19.5
9 Charles, Freddy 10 1665 1787 4.5 24 W 1 6 Z ½ 3 W 1 12 Z 1 2 W 1 1 Z 0 4 W 0 8 Z 0 10 W - 1744 18.50 26.5
10 Berben, Jaak 16 1528 1638 4.5 4 Z ½ 20 W ½ 25 Z 1 7 W 1FF 1 W 0 6 Z 0 12 W ½ 16 W 1 9 Z - 1658 16.75 20.5
11 Kortzorg, Philippe 15 1544 1602 4.5 3 W 0 21 Z 1 16 W ½ 8 Z 0 18 W 1 5 Z 0ff 23 Z 1FF 15 Z 1 12 W - 1545 13.75 17.0
12 Vercauteren, Daniel 11 1634 1539 4.5 16 Z ½ 23 W 1 7 Z ½ 9 W 0 17 Z ½ 14 W ½ 10 Z ½ 18 W 1 11 Z - 1496 15.75 19.5
13 Plu, Gustaaf 14 1548 1595 4.0 1 Z 0 22 W ½ 23 Z 1 24 W 1 6 W ½ 8 Z 1 2 W 0 7 Z 0 14 Z - 1609 13.25 19.5
14 Schols, Geri 13 1557 1548 4.0 22 Z 1 1 W 0 19 Z ½ 17 W ½ 5 W ½ 12 Z ½ 8 W 0 21 Z 1 13 W - 1561 13.00 18.0
15 Sarrechia, Benito 12 1583 1523 3.5 25 W 1 2 Z 0 18 W 1 3 Z 0 7 W ½ 16 Z 1 5 Z 0 11 W 0 17 W - 1573 11.25 19.0
16 Maas, Willem 23 1278 1509 3.5 12 W ½ 8 Z ½ 11 Z ½ 20 W 0 19 Z 1 15 W 0 17 W 1 10 Z 0 22 W - 1572 14.00 16.5
17 Heylen, Leo 18 1418 1504 3.5 20 Z ½ 4 W 0 21 Z 1 14 Z ½ 12 W ½ 7 W 0 16 Z 0 24 W 1 15 Z - 1555 11.25 15.5
18 Jacobs, Roger 17 1486 1390 3.5 6 W 0 24 Z 1 15 Z 0 25 W ½ 11 Z 0 B1 21 W 1 12 Z 0 20 W - 1500 8.00 14.5
19 Marmenout, Sylvain 19 1412 1425 3.5 8 W 1 5 Z 0 14 W ½ 6 Z 0 16 W 0 24 Z 0 22 Z 1 25 W 1 B1 1475 11.50 14.0
20 Jacobs, Hein 6 1752 1618 3.5 17 W ½ 10 Z ½ 5 W ½ 16 Z 1 3 W 0ff 4 W 0ff A 23 W 1 18 Z - 1451 12.00 16.5
21 Jordens, Ferdinand 20 1371 1293 3.0 7 Z 0 11 W 0 17 W 0 B1 24 Z 1 22 W 1 18 Z 0 14 W 0 25 Z - 1459 6.50 12.0
22 Bigi, Ernesto 25 1189 1274 3.0 14 W 0 13 Z ½ 8 W 0 23 W ½ 25 Z 1 21 Z 0 19 W 0 B1 16 Z - 1457 7.25 11.0
23 Cleuren, Johnny 21 1336 1318 2.5 5 W ½ 12 Z 0 13 W 0 22 Z ½ B1 25 W ½ 11 W 0ff 20 Z 0 24 Z - 1514 7.00 12.0
24 Bork, Heinz 22 1322 1223 2.5 9 Z 0 18 W 0 B1 13 Z 0 21 W 0 19 W 1 25 Z ½ 17 Z 0 23 W - 1453 7.00 10.0
25 Monard, Hubert 24 1268 1178 2.5 15 Z 0 B1 10 W 0 18 Z ½ 22 W 0 23 Z ½ 24 W ½ 19 Z 0 21 W - 1408 6.75 12.0
(©)FRBE-KBSB-v4.35 2020/03/01 (©) GMA 2015 Build : 2020/03/03 17:23