SwarLogo 3de VSF 50+65+ rapidkampioenschap SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Lennert Bex
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 27/10/2019 tot 27/10/2019
Scheidingssystemen: SB, OR, Vsch.
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 Schuermans, Robert 65+ +2000 M 1950-••-•• 2147 Deurne 8.0 2321 42.75 - 40.5
2 Roofthoofd, Marcel 65+ +2000 M 1952-••-•• 2189 Mechelen 6.5 2204 35.00 - 33.5
3 Penson, Thierry 50+ +1850 M 1955-••-•• 2188 Deurne 6.5 2176 33.25 - 33.0
4 Van Herck, Marcel 65+ +2000 M 1948-••-•• 2000 Deurne 6.5 2086 32.00 - 31.0
5 Van Mechelen, Jan 50+ +1850 M 1966-••-•• 2226 Deurne 6.0 2125 31.00 1.0 37.0
6 Miulescu, Gabriel 65+ -2000 M 1949-••-•• 1925 Wavre 6.0 2082 30.00 0.0 30.5
7 Macai, Ioan 65+ -2000 M 1953-••-•• 1888 Wavre 5.5 2030 24.50 - 29.5
8 Van De Wynkele, Herman 65+ +2000 M 1951-••-•• 2078 MSV 5.5 1924 21.25 - 25.5
9 Ulburghs, Piet 65+ -1850 M 1951-••-•• 1694 Heusden 5.5 1845 20.75 - 21.0
10 Kuijpers, Domien 65+ -2000 M 1953-••-•• 1859 Eisden 5.0 1905 22.50 - 26.5
11 Grecuccio, Nicola 50+ +1850 M 1968-••-•• 2125 Houthalen-Oost 5.0 1930 22.00 - 25.0
12 Barzeele, Raf 65+ -2000 M 1954-••-•• 1973 Oostkamp 5.0 1910 16.00 - 27.0
13 Porteman, Eric 65+ -2000 M 1954-••-•• 1920 CRELEL Liège 4.5 1919 20.25 - 28.5
14 Romero, Reinaldo Herrera 50+ +1850 M 1969-••-•• 1897 Wetteren 4.5 1911 19.25 - 28.5
15 Kocur, Marc 50+ -1850 M 1965-••-•• 1848 Genk 4.5 1807 15.75 - 24.0
16 Daenen, Serge 50+ -1850 M 1961-••-•• 1832 Deurne 4.5 1814 12.50 - 23.0
17 Taets, Ivan 50+ -1700 M 1956-••-•• 1565 S.K. Gazel 4.0 1705 17.00 - 19.5
18 De Spiegelaere, Chris 65+ -1850 M 1951-••-•• 1703 KBSK Brugge 4.0 1709 14.50 - 20.0
19 Van Houtte, Filip 50+ -1850 M 1957-••-•• 1801 KBSK Brugge 4.0 1749 13.50 - 20.5
20 Cornet, Luc 50+ -1850 M 1967-••-•• 1746 Eisden 4.0 1654 11.50 - 21.0
21 Foulon, Greta 65+ -1850 F 1946-••-•• 1745 Deurne 4.0 1685 11.50 - 19.0
22 Englicky, Pavel 65+ -1850 M 1954-••-•• 1652 Neerpelt 4.0 1648 11.50 - 15.5
23 Dethier, Krista 50+ -1700 F 1967-••-•• 1411 Hasselt 4.0 1514 11.25 - 14.0
24 Bruynseels, Roger 65+ -1500 M 1944-••-•• 1405 Deurne 4.0 1432 9.00 - 15.0
25 Kuypers, Filip 50+ -1700 M 1966-••-•• 1699 Eisden 4.0 1492 8.75 - 14.0
26 Marmenout, Sylvain 65+ -1500 M 1949-••-•• 1453 Landen 3.5 1513 10.00 - 15.5
27 Pools, Robert 65+ -1850 M 1951-••-•• 1686 Hasselt 3.0 1423 7.00 - 13.0
28 Bigi, Ernesto 65+ -1500 M 1949-••-•• 1288 Eisden 2.0 1287 6.00 - 13.0
29 Van Tendeloo, Maria 50+ -1700 F 1961-••-•• 1130 Deurne 1.5 1056 5.75 - 11.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: 65+ +2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 1 Schuermans, Robert 65+ +2000 M 1950-••-•• 2147 Deurne 8.0 2321 42.75 - 40.5
2 2 Roofthoofd, Marcel 65+ +2000 M 1952-••-•• 2189 Mechelen 6.5 2204 35.00 - 33.5
3 4 Van Herck, Marcel 65+ +2000 M 1948-••-•• 2000 Deurne 6.5 2086 32.00 - 31.0
4 8 Van De Wynkele, Herman 65+ +2000 M 1951-••-•• 2078 MSV 5.5 1924 21.25 - 25.5
Categorie: 65+ -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 6 Miulescu, Gabriel 65+ -2000 M 1949-••-•• 1925 Wavre 6.0 2082 30.00 0.0 30.5
2 7 Macai, Ioan 65+ -2000 M 1953-••-•• 1888 Wavre 5.5 2030 24.50 - 29.5
3 10 Kuijpers, Domien 65+ -2000 M 1953-••-•• 1859 Eisden 5.0 1905 22.50 - 26.5
4 12 Barzeele, Raf 65+ -2000 M 1954-••-•• 1973 Oostkamp 5.0 1910 16.00 - 27.0
5 13 Porteman, Eric 65+ -2000 M 1954-••-•• 1920 CRELEL Liège 4.5 1919 20.25 - 28.5
Categorie: 65+ -1850
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 9 Ulburghs, Piet 65+ -1850 M 1951-••-•• 1694 Heusden 5.5 1845 20.75 - 21.0
2 18 De Spiegelaere, Chris 65+ -1850 M 1951-••-•• 1703 KBSK Brugge 4.0 1709 14.50 - 20.0
3 21 Foulon, Greta 65+ -1850 F 1946-••-•• 1745 Deurne 4.0 1685 11.50 - 19.0
4 22 Englicky, Pavel 65+ -1850 M 1954-••-•• 1652 Neerpelt 4.0 1648 11.50 - 15.5
5 27 Pools, Robert 65+ -1850 M 1951-••-•• 1686 Hasselt 3.0 1423 7.00 - 13.0
Categorie: 65+ -1500
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 24 Bruynseels, Roger 65+ -1500 M 1944-••-•• 1405 Deurne 4.0 1432 9.00 - 15.0
2 26 Marmenout, Sylvain 65+ -1500 M 1949-••-•• 1453 Landen 3.5 1513 10.00 - 15.5
3 28 Bigi, Ernesto 65+ -1500 M 1949-••-•• 1288 Eisden 2.0 1287 6.00 - 13.0
Categorie: 50+ +1850
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 3 Penson, Thierry 50+ +1850 M 1955-••-•• 2188 Deurne 6.5 2176 33.25 - 33.0
2 5 Van Mechelen, Jan 50+ +1850 M 1966-••-•• 2226 Deurne 6.0 2125 31.00 1.0 37.0
3 11 Grecuccio, Nicola 50+ +1850 M 1968-••-•• 2125 Houthalen-Oost 5.0 1930 22.00 - 25.0
4 14 Romero, Reinaldo Herrera 50+ +1850 M 1969-••-•• 1897 Wetteren 4.5 1911 19.25 - 28.5
Categorie: 50+ -1850
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 15 Kocur, Marc 50+ -1850 M 1965-••-•• 1848 Genk 4.5 1807 15.75 - 24.0
2 16 Daenen, Serge 50+ -1850 M 1961-••-•• 1832 Deurne 4.5 1814 12.50 - 23.0
3 19 Van Houtte, Filip 50+ -1850 M 1957-••-•• 1801 KBSK Brugge 4.0 1749 13.50 - 20.5
4 20 Cornet, Luc 50+ -1850 M 1967-••-•• 1746 Eisden 4.0 1654 11.50 - 21.0
Categorie: 50+ -1700
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 17 Taets, Ivan 50+ -1700 M 1956-••-•• 1565 S.K. Gazel 4.0 1705 17.00 - 19.5
2 23 Dethier, Krista 50+ -1700 F 1967-••-•• 1411 Hasselt 4.0 1514 11.25 - 14.0
3 25 Kuypers, Filip 50+ -1700 M 1966-••-•• 1699 Eisden 4.0 1492 8.75 - 14.0
4 29 Van Tendeloo, Maria 50+ -1700 F 1961-••-•• 1130 Deurne 1.5 1056 5.75 - 11.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Daenen, Serge 0.0 (1832) 0-1 Van Mechelen, Jan 0.0 (2226)
2 Roofthoofd, Marcel 0.0 (2189) 1-0 Van Houtte, Filip 0.0 (1801)
3 Ulburghs, Piet 0.0 (1694) 0-1 Penson, Thierry 0.0 (2188)
4 Grecuccio, Nicola 0.0 (2125) 1-0 Foulon, Greta 0.0 (1745)
5 Cornet, Luc 0.0 (1746) 0-1 Schuermans, Robert 0.0 (2147)
6 Van De Wynkele, Herman 0.0 (2078) 1-0 Kuypers, Filip 0.0 (1699)
7 De Spiegelaere, Chris 0.0 (1703) 1-0 Van Herck, Marcel 0.0 (2000)
8 Barzeele, Raf 0.0 (1973) 1-0 Pools, Robert 0.0 (1686)
9 Englicky, Pavel 0.0 (1652) 0-1 Miulescu, Gabriel 0.0 (1925)
10 Romero, Reinaldo Herrera 0.0 (1897) 1-0 Taets, Ivan 0.0 (1565)
11 Marmenout, Sylvain 0.0 (1453) 0-1 Macai, Ioan 0.0 (1888)
12 Porteman, Eric 0.0 (1920) 1-0 Dethier, Krista 0.0 (1411)
13 Bruynseels, Roger 0.0 (1405) 0-1 Kuijpers, Domien 0.0 (1859)
14 Kocur, Marc 0.0 (1848) 1-0 Bigi, Ernesto 0.0 (1288)
  Van Tendeloo, Maria 0.0 (1130) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Mechelen, Jan 1.0 (2226) 1-0 Romero, Reinaldo Herrera 1.0 (1897)
2 Miulescu, Gabriel 1.0 (1925) ½-½ Roofthoofd, Marcel 1.0 (2189)
3 Penson, Thierry 1.0 (2188) 1-0 Porteman, Eric 1.0 (1920)
4 Macai, Ioan 1.0 (1888) 1-0 Grecuccio, Nicola 1.0 (2125)
5 Schuermans, Robert 1.0 (2147) 1-0 Kocur, Marc 1.0 (1848)
6 Kuijpers, Domien 1.0 (1859) 1-0 Van De Wynkele, Herman 1.0 (2078)
7 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1130) 0-1 Barzeele, Raf 1.0 (1973)
8 Van Houtte, Filip 0.0 (1801) 1-0 De Spiegelaere, Chris 1.0 (1703)
9 Van Herck, Marcel 0.0 (2000) 1-0 Englicky, Pavel 0.0 (1652)
10 Pools, Robert 0.0 (1686) 0-1 Daenen, Serge 0.0 (1832)
11 Taets, Ivan 0.0 (1565) 1-0 Ulburghs, Piet 0.0 (1694)
12 Foulon, Greta 0.0 (1745) 1-0 Marmenout, Sylvain 0.0 (1453)
13 Dethier, Krista 0.0 (1411) 0-1 Cornet, Luc 0.0 (1746)
14 Kuypers, Filip 0.0 (1699) ½-½ Bruynseels, Roger 0.0 (1405)
  Bigi, Ernesto 0.0 (1288) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Barzeele, Raf 2.0 (1973) 0-1 Van Mechelen, Jan 2.0 (2226)
2 Macai, Ioan 2.0 (1888) 0-1 Penson, Thierry 2.0 (2188)
3 Kuijpers, Domien 2.0 (1859) ½-½ Schuermans, Robert 2.0 (2147)
4 Roofthoofd, Marcel 1.5 (2189) 1-0 Grecuccio, Nicola 1.0 (2125)
5 Van De Wynkele, Herman 1.0 (2078) 0-1 Miulescu, Gabriel 1.5 (1925)
6 Cornet, Luc 1.0 (1746) 0-1 Van Herck, Marcel 1.0 (2000)
7 Romero, Reinaldo Herrera 1.0 (1897) 1-0 Foulon, Greta 1.0 (1745)
8 Porteman, Eric 1.0 (1920) 1-0 De Spiegelaere, Chris 1.0 (1703)
9 Kocur, Marc 1.0 (1848) ½-½ Taets, Ivan 1.0 (1565)
10 Daenen, Serge 1.0 (1832) 1-0 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1130)
11 Bigi, Ernesto 1.0 (1288) 0-1 Van Houtte, Filip 1.0 (1801)
12 Ulburghs, Piet 0.0 (1694) 1-0 Kuypers, Filip 0.5 (1699)
13 Bruynseels, Roger 0.5 (1405) 0-1 Pools, Robert 0.0 (1686)
14 Englicky, Pavel 0.0 (1652) 0-1 Dethier, Krista 0.0 (1411)
  Marmenout, Sylvain 0.0 (1453) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Mechelen, Jan 3.0 (2226) 1-0 Penson, Thierry 3.0 (2188)
2 Schuermans, Robert 2.5 (2147) 1-0 Roofthoofd, Marcel 2.5 (2189)
3 Miulescu, Gabriel 2.5 (1925) 1-0 Kuijpers, Domien 2.5 (1859)
4 Van Herck, Marcel 2.0 (2000) 1-0 Macai, Ioan 2.0 (1888)
5 Porteman, Eric 2.0 (1920) 1-0 Barzeele, Raf 2.0 (1973)
6 Van Houtte, Filip 2.0 (1801) 0-1 Romero, Reinaldo Herrera 2.0 (1897)
7 Taets, Ivan 1.5 (1565) 0-1 Daenen, Serge 2.0 (1832)
8 Foulon, Greta 1.0 (1745) 0-1 Kocur, Marc 1.5 (1848)
9 Grecuccio, Nicola 1.0 (2125) 1-0 Marmenout, Sylvain 1.0 (1453)
10 Pools, Robert 1.0 (1686) 0-1 Van De Wynkele, Herman 1.0 (2078)
11 Dethier, Krista 1.0 (1411) 0-1 Ulburghs, Piet 1.0 (1694)
12 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1130) 0-1 Cornet, Luc 1.0 (1746)
13 De Spiegelaere, Chris 1.0 (1703) 1-0 Bigi, Ernesto 1.0 (1288)
14 Kuypers, Filip 0.5 (1699) 0-1 Englicky, Pavel 0.0 (1652)
  Bruynseels, Roger 0.5 (1405) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Miulescu, Gabriel 3.5 (1925) 0-1 Van Mechelen, Jan 4.0 (2226)
2 Penson, Thierry 3.0 (2188) 0-1 Schuermans, Robert 3.5 (2147)
3 Daenen, Serge 3.0 (1832) 0-1 Van Herck, Marcel 3.0 (2000)
4 Romero, Reinaldo Herrera 3.0 (1897) ½-½ Porteman, Eric 3.0 (1920)
5 Roofthoofd, Marcel 2.5 (2189) 1-0 Kocur, Marc 2.5 (1848)
6 Barzeele, Raf 2.0 (1973) 1-0 Kuijpers, Domien 2.5 (1859)
7 Ulburghs, Piet 2.0 (1694) 0-1 Grecuccio, Nicola 2.0 (2125)
8 Van De Wynkele, Herman 2.0 (2078) 1-0 Van Houtte, Filip 2.0 (1801)
9 Macai, Ioan 2.0 (1888) 1-0 De Spiegelaere, Chris 2.0 (1703)
10 Cornet, Luc 2.0 (1746) 1-0 Bruynseels, Roger 1.5 (1405)
11 Marmenout, Sylvain 1.0 (1453) ½-½ Taets, Ivan 1.5 (1565)
12 Dethier, Krista 1.0 (1411) 0-1 Foulon, Greta 1.0 (1745)
13 Bigi, Ernesto 1.0 (1288) 1-0 Pools, Robert 1.0 (1686)
14 Englicky, Pavel 1.0 (1652) 1-0 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1130)
  Kuypers, Filip 0.5 (1699) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Mechelen, Jan 5.0 (2226) 0-1 Schuermans, Robert 4.5 (2147)
2 Van Herck, Marcel 4.0 (2000) 0-1 Roofthoofd, Marcel 3.5 (2189)
3 Porteman, Eric 3.5 (1920) 1-0 Miulescu, Gabriel 3.5 (1925)
4 Grecuccio, Nicola 3.0 (2125) 0-1 Romero, Reinaldo Herrera 3.5 (1897)
5 Penson, Thierry 3.0 (2188) 1-0 Daenen, Serge 3.0 (1832)
6 Van De Wynkele, Herman 3.0 (2078) 0-1 Macai, Ioan 3.0 (1888)
7 Cornet, Luc 3.0 (1746) 0-1 Barzeele, Raf 3.0 (1973)
8 Kuijpers, Domien 2.5 (1859) ½-½ Van Houtte, Filip 2.0 (1801)
9 Kocur, Marc 2.5 (1848) ½-½ Ulburghs, Piet 2.0 (1694)
10 Foulon, Greta 2.0 (1745) 1-0 Bigi, Ernesto 2.0 (1288)
11 Taets, Ivan 2.0 (1565) 1-0 Englicky, Pavel 2.0 (1652)
12 De Spiegelaere, Chris 2.0 (1703) 1-0 Kuypers, Filip 1.5 (1699)
13 Bruynseels, Roger 1.5 (1405) 0-1 Marmenout, Sylvain 1.5 (1453)
14 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1130) ½-½ Dethier, Krista 1.0 (1411)
  Pools, Robert 1.0 (1686) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 5.5 (2147) 1-0 Porteman, Eric 4.5 (1920)
2 Roofthoofd, Marcel 4.5 (2189) 1-0 Van Mechelen, Jan 5.0 (2226)
3 Romero, Reinaldo Herrera 4.5 (1897) 0-1 Van Herck, Marcel 4.0 (2000)
4 Barzeele, Raf 4.0 (1973) 0-1 Penson, Thierry 4.0 (2188)
5 Macai, Ioan 4.0 (1888) ½-½ Miulescu, Gabriel 3.5 (1925)
6 Daenen, Serge 3.0 (1832) 0-1 Grecuccio, Nicola 3.0 (2125)
7 De Spiegelaere, Chris 3.0 (1703) 0-1 Van De Wynkele, Herman 3.0 (2078)
8 Kuijpers, Domien 3.0 (1859) 1-0 Taets, Ivan 3.0 (1565)
9 Kocur, Marc 3.0 (1848) 1-0 Cornet, Luc 3.0 (1746)
10 Van Houtte, Filip 2.5 (1801) 1-0 Foulon, Greta 3.0 (1745)
11 Marmenout, Sylvain 2.5 (1453) 0-1 Ulburghs, Piet 2.5 (1694)
12 Pools, Robert 2.0 (1686) 0-1 Englicky, Pavel 2.0 (1652)
13 Bigi, Ernesto 2.0 (1288) 0-1 Bruynseels, Roger 1.5 (1405)
14 Kuypers, Filip 1.5 (1699) 1-0 Van Tendeloo, Maria 1.5 (1130)
  Dethier, Krista 1.5 (1411) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Herck, Marcel 5.0 (2000) ½-½ Schuermans, Robert 6.5 (2147)
2 Penson, Thierry 5.0 (2188) ½-½ Roofthoofd, Marcel 5.5 (2189)
3 Van Mechelen, Jan 5.0 (2226) 1-0 Porteman, Eric 4.5 (1920)
4 Romero, Reinaldo Herrera 4.5 (1897) 0-1 Macai, Ioan 4.5 (1888)
5 Grecuccio, Nicola 4.0 (2125) 1-0 Kuijpers, Domien 4.0 (1859)
6 Van De Wynkele, Herman 4.0 (2078) 1-0 Kocur, Marc 4.0 (1848)
7 Miulescu, Gabriel 4.0 (1925) 1-0 Barzeele, Raf 4.0 (1973)
8 Ulburghs, Piet 3.5 (1694) 1-0 Van Houtte, Filip 3.5 (1801)
9 Englicky, Pavel 3.0 (1652) ½-½ Daenen, Serge 3.0 (1832)
10 Foulon, Greta 3.0 (1745) 1-0 De Spiegelaere, Chris 3.0 (1703)
11 Taets, Ivan 3.0 (1565) ½-½ Kuypers, Filip 2.5 (1699)
12 Bruynseels, Roger 2.5 (1405) ½-½ Dethier, Krista 2.5 (1411)
13 Marmenout, Sylvain 2.5 (1453) 1-0 Bigi, Ernesto 2.0 (1288)
14 Van Tendeloo, Maria 1.5 (1130) 0-1 Pools, Robert 2.0 (1686)
  Cornet, Luc 3.0 (1746) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 7.0 (2147) 1-0 Macai, Ioan 5.5 (1888)
2 Van Herck, Marcel 5.5 (2000) 1-0 Van Mechelen, Jan 6.0 (2226)
3 Roofthoofd, Marcel 6.0 (2189) ½-½ Van De Wynkele, Herman 5.0 (2078)
4 Grecuccio, Nicola 5.0 (2125) 0-1 Penson, Thierry 5.5 (2188)
5 Miulescu, Gabriel 5.0 (1925) 1-0 Romero, Reinaldo Herrera 4.5 (1897)
6 Porteman, Eric 4.5 (1920) 0-1 Ulburghs, Piet 4.5 (1694)
7 Barzeele, Raf 4.0 (1973) 1-0 Foulon, Greta 4.0 (1745)
8 Kuijpers, Domien 4.0 (1859) 1-0 Cornet, Luc 4.0 (1746)
9 Kocur, Marc 4.0 (1848) ½-½ Englicky, Pavel 3.5 (1652)
10 Daenen, Serge 3.5 (1832) 1-0 Marmenout, Sylvain 3.5 (1453)
11 Van Houtte, Filip 3.5 (1801) ½-½ Taets, Ivan 3.5 (1565)
12 Dethier, Krista 3.0 (1411) 1-0 Pools, Robert 3.0 (1686)
13 Kuypers, Filip 3.0 (1699) 1-0 Bigi, Ernesto 2.0 (1288)
14 Van Tendeloo, Maria 1.5 (1130) 0-1 Bruynseels, Roger 3.0 (1405)
  De Spiegelaere, Chris 3.0 (1703) 1 Bye  
Begin van de pagina

Schuermans, Robert (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.6858
N-Elo2064
FIDE-ID200263
F-Elo2147
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie65+ +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cornet, Luc BEL 1746 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Kocur, Marc BEL 1848 4.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 3      Kuijpers, Domien BEL 1859 5.0 Z - ½ 2.5 0.84 -0.34
4 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2189 6.5 W - 1 3.5 0.44 +0.56
5 2      Penson, Thierry BEL 2188 6.5 Z - 1 4.5 0.44 +0.56
6 1 FM Van Mechelen, Jan BEL 2226 6.0 Z 1 5.5 0.39 +0.61
7 1      Porteman, Eric BEL 1920 4.5 W 1 6.5 0.79 +0.21
8 1      Van Herck, Marcel BEL 2000 6.5 Z ½ 7.0 0.70 -0.20
9 1      Macai, Ioan BEL 1888 5.5 W 1 8.0 0.82 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1984 49.0 Totaal 8.0 6.19 +1.81
Begin van de pagina
FM Roofthoofd, Marcel (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.12653
N-Elo2239
FIDE-ID200174
F-Elo2189
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie65+ +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Houtte, Filip BEL 1801 4.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 2 IM Miulescu, Gabriel ROU 1925 6.0 Z - ½ 1.5 0.82 -0.32
3 4      Grecuccio, Nicola BEL 2125 5.0 W - 1 2.5 0.59 +0.41
4 2      Schuermans, Robert BEL 2147 8.0 Z 0 2.5 0.56 -0.56
5 5      Kocur, Marc BEL 1848 4.5 W - 1 3.5 0.88 +0.12
6 2      Van Herck, Marcel BEL 2000 6.5 Z - 1 4.5 0.75 +0.25
7 2 FM Van Mechelen, Jan BEL 2226 6.0 W 1 5.5 0.45 +0.55
8 2      Penson, Thierry BEL 2188 6.5 Z ½ 6.0 0.50 +0.00
9 3      Van De Wynkele, Herman BEL 2078 5.5 W ½ 6.5 0.65 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2037 52.0 Totaal 6.5 6.11 +0.39
Begin van de pagina
Penson, Thierry (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.25763
N-Elo2198
FIDE-ID200239
F-Elo2188
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie50+ +1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ulburghs, Piet BEL 1694 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Porteman, Eric BEL 1920 4.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 2      Macai, Ioan BEL 1888 5.5 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
4 1 FM Van Mechelen, Jan BEL 2226 6.0 Z - 0 3.0 0.45 -0.45
5 2      Schuermans, Robert BEL 2147 8.0 W - 0 3.0 0.56 -0.56
6 5      Daenen, Serge BEL 1832 4.5 W 1 4.0 0.89 +0.11
7 4      Barzeele, Raf BEL 1973 5.0 Z - 1 5.0 0.77 +0.23
8 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2189 6.5 W - ½ 5.5 0.50 +0.00
9 4      Grecuccio, Nicola BEL 2125 5.0 Z 1 6.5 0.59 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1999 50.5 Totaal 6.5 6.36 +0.14
Begin van de pagina
Van Herck, Marcel (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.1112
N-Elo2112
FIDE-ID200344
F-Elo2000
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie65+ +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Spiegelaere, Chris BEL 1703 4.0 Z - 0 0.0 0.85 -0.85
2 9      Englicky, Pavel BEL 1652 4.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
3 6      Cornet, Luc BEL 1746 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
4 4      Macai, Ioan BEL 1888 5.5 W - 1 3.0 0.65 +0.35
5 3      Daenen, Serge BEL 1832 4.5 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
6 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2189 6.5 W - 0 4.0 0.25 -0.25
7 3      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1897 4.5 Z 1 5.0 0.64 +0.36
8 1      Schuermans, Robert BEL 2147 8.0 W ½ 5.5 0.30 +0.20
9 2 FM Van Mechelen, Jan BEL 2226 6.0 W 1 6.5 0.21 +0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1920 47.0 Totaal 6.5 5.32 +1.18
Begin van de pagina
FM Van Mechelen, Jan (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14354
N-Elo2227
FIDE-ID201863
F-Elo2226
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie50+ +1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Daenen, Serge BEL 1832 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1897 4.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 1      Barzeele, Raf BEL 1973 5.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
4 1      Penson, Thierry BEL 2188 6.5 W - 1 4.0 0.55 +0.45
5 1 IM Miulescu, Gabriel ROU 1925 6.0 Z - 1 5.0 0.85 +0.15
6 1      Schuermans, Robert BEL 2147 8.0 W 0 5.0 0.61 -0.61
7 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2189 6.5 Z 0 5.0 0.55 -0.55
8 3      Porteman, Eric BEL 1920 4.5 W 1 6.0 0.86 +0.14
9 2      Van Herck, Marcel BEL 2000 6.5 Z 0 6.0 0.79 -0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2007 52.0 Totaal 6.0 6.82 -0.82
Begin van de pagina
IM Miulescu, Gabriel (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19476
N-Elo2007
FIDE-ID1200690
F-Elo1925
Landrou  (rou)
Club(952) Wavre
Categorie65+ -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Englicky, Pavel BEL 1652 4.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2189 6.5 W - ½ 1.5 0.18 +0.32
3 5      Van De Wynkele, Herman BEL 2078 5.5 Z - 1 2.5 0.30 +0.70
4 3      Kuijpers, Domien BEL 1859 5.0 W 1 3.5 0.59 +0.41
5 1 FM Van Mechelen, Jan BEL 2226 6.0 W - 0 3.5 0.15 -0.15
6 3      Porteman, Eric BEL 1920 4.5 Z 0 3.5 0.51 -0.51
7 5      Macai, Ioan BEL 1888 5.5 Z - ½ 4.0 0.55 -0.05
8 7      Barzeele, Raf BEL 1973 5.0 W 1 5.0 0.43 +0.57
9 5      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1897 4.5 W - 1 6.0 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1964 46.5 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Macai, Ioan (Rank: 12)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.92312
N-Elo1906
FIDE-ID263311
F-Elo1888
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie65+ -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Marmenout, Sylvain BEL 1453 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Grecuccio, Nicola BEL 2125 5.0 W - 1 2.0 0.20 +0.80
3 2      Penson, Thierry BEL 2188 6.5 W - 0 2.0 0.15 -0.15
4 4      Van Herck, Marcel BEL 2000 6.5 Z - 0 2.0 0.35 -0.35
5 9      De Spiegelaere, Chris BEL 1703 4.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
6 6      Van De Wynkele, Herman BEL 2078 5.5 Z - 1 4.0 0.25 +0.75
7 5 IM Miulescu, Gabriel ROU 1925 6.0 W - ½ 4.5 0.45 +0.05
8 4      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1897 4.5 Z 1 5.5 0.49 +0.51
9 1      Schuermans, Robert BEL 2147 8.0 Z - 0 5.5 0.18 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1946 49.5 Totaal 5.5 3.73 +1.77
Begin van de pagina
Van De Wynkele, Herman (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.9644
N-Elo2049
FIDE-ID207144
F-Elo2078
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie65+ +2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kuypers, Filip BEL 1699 4.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 6      Kuijpers, Domien BEL 1859 5.0 Z - 0 1.0 0.78 -0.78
3 5 IM Miulescu, Gabriel ROU 1925 6.0 W - 0 1.0 0.70 -0.70
4 10      Pools, Robert BEL 1686 3.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Van Houtte, Filip BEL 1801 4.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
6 6      Macai, Ioan BEL 1888 5.5 W - 0 3.0 0.75 -0.75
7 7      De Spiegelaere, Chris BEL 1703 4.0 Z - 1 4.0 0.91 +0.09
8 6      Kocur, Marc BEL 1848 4.5 W - 1 5.0 0.79 +0.21
9 3 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2189 6.5 Z - ½ 5.5 0.35 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1844 42.5 Totaal 5.5 6.94 -1.44
Begin van de pagina
Ulburghs, Piet (Rank: 21)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1727
FIDE-ID211850
F-Elo1694
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie65+ -1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Penson, Thierry BEL 2188 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Taets, Ivan BEL 1565 4.0 Z - 0 0.0 0.67 -0.67
3 12      Kuypers, Filip BEL 1699 4.0 W - 1 1.0 0.49 +0.51
4 11      Dethier, Krista BEL 1411 4.0 Z 1 2.0 0.84 +0.16
5 7      Grecuccio, Nicola BEL 2125 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      Kocur, Marc BEL 1848 4.5 Z - ½ 2.5 0.29 +0.21
7 11      Marmenout, Sylvain BEL 1453 3.5 Z 1 3.5 0.80 +0.20
8 8      Van Houtte, Filip BEL 1801 4.0 W - 1 4.5 0.35 +0.65
9 6      Porteman, Eric BEL 1920 4.5 Z - 1 5.5 0.21 +0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1778 40.0 Totaal 5.5 3.81 +1.69
Begin van de pagina
Kuijpers, Domien (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.71820
N-Elo1789
FIDE-ID225070
F-Elo1859
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie65+ -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Bruynseels, Roger BEL 1405 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van De Wynkele, Herman BEL 2078 5.5 W - 1 2.0 0.22 +0.78
3 3      Schuermans, Robert BEL 2147 8.0 W - ½ 2.5 0.16 +0.34
4 3 IM Miulescu, Gabriel ROU 1925 6.0 Z - 0 2.5 0.41 -0.41
5 6      Barzeele, Raf BEL 1973 5.0 Z - 0 2.5 0.34 -0.34
6 8      Van Houtte, Filip BEL 1801 4.0 W ½ 3.0 0.58 -0.08
7 8      Taets, Ivan BEL 1565 4.0 W 1 4.0 0.85 +0.15
8 5      Grecuccio, Nicola BEL 2125 5.0 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
9 8      Cornet, Luc BEL 1746 4.0 W - 1 5.0 0.65 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1862 45.5 Totaal 5.0 4.31 +0.69
Begin van de pagina
Grecuccio, Nicola (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.44041
N-Elo2146
FIDE-ID204617
F-Elo2125
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie50+ +1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Foulon, Greta BEL 1745 4.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 4      Macai, Ioan BEL 1888 5.5 Z - 0 1.0 0.80 -0.80
3 4 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2189 6.5 Z - 0 1.0 0.41 -0.41
4 9      Marmenout, Sylvain BEL 1453 3.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Ulburghs, Piet BEL 1694 5.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1897 4.5 W - 0 3.0 0.79 -0.79
7 6      Daenen, Serge BEL 1832 4.5 Z 1 4.0 0.85 +0.15
8 5      Kuijpers, Domien BEL 1859 5.0 W - 1 5.0 0.82 +0.18
9 4      Penson, Thierry BEL 2188 6.5 W - 0 5.0 0.41 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1860 45.5 Totaal 5.0 6.83 -1.83
Begin van de pagina
Barzeele, Raf (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.85081
N-Elo2001
FIDE-ID204455
F-Elo1973
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie65+ -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Pools, Robert BEL 1686 3.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 7      Van Tendeloo, Maria BEL 1130 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1 FM Van Mechelen, Jan BEL 2226 6.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
4 5      Porteman, Eric BEL 1920 4.5 Z - 0 2.0 0.57 -0.57
5 6      Kuijpers, Domien BEL 1859 5.0 W - 1 3.0 0.66 +0.34
6 7      Cornet, Luc BEL 1746 4.0 Z 1 4.0 0.79 +0.21
7 4      Penson, Thierry BEL 2188 6.5 W - 0 4.0 0.23 -0.23
8 7 IM Miulescu, Gabriel ROU 1925 6.0 Z - 0 4.0 0.57 -0.57
9 7      Foulon, Greta BEL 1745 4.0 W - 1 5.0 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1825 40.5 Totaal 5.0 5.56 -0.56
Begin van de pagina
Porteman, Eric (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.28291
N-Elo1817
FIDE-ID204099
F-Elo1920
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie65+ -2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dethier, Krista BEL 1411 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Penson, Thierry BEL 2188 6.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 8      De Spiegelaere, Chris BEL 1703 4.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
4 5      Barzeele, Raf BEL 1973 5.0 W - 1 3.0 0.43 +0.57
5 4      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1897 4.5 Z - ½ 3.5 0.53 -0.03
6 3 IM Miulescu, Gabriel ROU 1925 6.0 W - 1 4.5 0.49 +0.51
7 1      Schuermans, Robert BEL 2147 8.0 Z - 0 4.5 0.21 -0.21
8 3 FM Van Mechelen, Jan BEL 2226 6.0 Z 0 4.5 0.14 -0.14
9 6      Ulburghs, Piet BEL 1694 5.5 W 0 4.5 0.79 -0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1907 49.5 Totaal 4.5 4.46 +0.04
Begin van de pagina
Romero, Reinaldo Herrera (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.12210
N-Elo1897
FIDE-ID235784
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie50+ +1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Taets, Ivan BEL 1565 4.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 1 FM Van Mechelen, Jan BEL 2226 6.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 7      Foulon, Greta BEL 1745 4.0 W - 1 2.0 0.70 +0.30
4 6      Van Houtte, Filip BEL 1801 4.0 Z - 1 3.0 0.63 +0.37
5 4      Porteman, Eric BEL 1920 4.5 W - ½ 3.5 0.47 +0.03
6 4      Grecuccio, Nicola BEL 2125 5.0 Z - 1 4.5 0.21 +0.79
7 3      Van Herck, Marcel BEL 2000 6.5 W 0 4.5 0.36 -0.36
8 4      Macai, Ioan BEL 1888 5.5 W 0 4.5 0.51 -0.51
9 5 IM Miulescu, Gabriel ROU 1925 6.0 Z - 0 4.5 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1910 45.5 Totaal 4.5 4.34 +0.16
Begin van de pagina
Kocur, Marc (Rank: 14)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.3778
N-Elo1861
FIDE-ID205036
F-Elo1848
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie50+ -1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bigi, Ernesto BEL 1288 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Schuermans, Robert BEL 2147 8.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 9      Taets, Ivan BEL 1565 4.0 W - ½ 1.5 0.84 -0.34
4 8      Foulon, Greta BEL 1745 4.0 Z - 1 2.5 0.64 +0.36
5 5 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2189 6.5 Z 0 2.5 0.12 -0.12
6 9      Ulburghs, Piet BEL 1694 5.5 W - ½ 3.0 0.71 -0.21
7 9      Cornet, Luc BEL 1746 4.0 W 1 4.0 0.64 +0.36
8 6      Van De Wynkele, Herman BEL 2078 5.5 Z - 0 4.0 0.21 -0.21
9 9      Englicky, Pavel BEL 1652 4.0 W - ½ 4.5 0.75 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1789 43.5 Totaal 4.5 4.98 -0.48
Begin van de pagina
Daenen, Serge (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17973
N-Elo1678
FIDE-ID665304
F-Elo1832
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie50+ -1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Van Mechelen, Jan BEL 2226 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Pools, Robert BEL 1686 3.0 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
3 10      Van Tendeloo, Maria BEL 1130 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Taets, Ivan BEL 1565 4.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
5 3      Van Herck, Marcel BEL 2000 6.5 W 0 3.0 0.28 -0.28
6 5      Penson, Thierry BEL 2188 6.5 Z - 0 3.0 0.11 -0.11
7 6      Grecuccio, Nicola BEL 2125 5.0 W - 0 3.0 0.15 -0.15
8 9      Englicky, Pavel BEL 1652 4.0 Z - ½ 3.5 0.74 -0.24
9 10      Marmenout, Sylvain BEL 1453 3.5 W - 1 4.5 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1780 40.0 Totaal 4.5 4.71 -0.21
Begin van de pagina
Taets, Ivan (Rank: 24)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.7510
N-Elo1543
FIDE-ID244171
F-Elo1565
Landbel  (bel)
Club(320) S.K. Gazel
Categorie50+ -1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1897 4.5 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 11      Ulburghs, Piet BEL 1694 5.5 W - 1 1.0 0.33 +0.67
3 9      Kocur, Marc BEL 1848 4.5 Z - ½ 1.5 0.16 +0.34
4 7      Daenen, Serge BEL 1832 4.5 W - 0 1.5 0.18 -0.18
5 11      Marmenout, Sylvain BEL 1453 3.5 Z ½ 2.0 0.65 -0.15
6 11      Englicky, Pavel BEL 1652 4.0 W 1 3.0 0.38 +0.62
7 8      Kuijpers, Domien BEL 1859 5.0 Z - 0 3.0 0.15 -0.15
8 11      Kuypers, Filip BEL 1699 4.0 W - ½ 3.5 0.32 +0.18
9 11      Van Houtte, Filip BEL 1801 4.0 Z ½ 4.0 0.20 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1748 39.5 Totaal 4.0 2.49 +1.51
Begin van de pagina
De Spiegelaere, Chris (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.3417
N-Elo1715
FIDE-ID214744
F-Elo1703
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie65+ -1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Herck, Marcel BEL 2000 6.5 W - 1 1.0 0.15 +0.85
2 8      Van Houtte, Filip BEL 1801 4.0 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
3 8      Porteman, Eric BEL 1920 4.5 Z 0 1.0 0.22 -0.22
4 13      Bigi, Ernesto BEL 1288 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Macai, Ioan BEL 1888 5.5 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
6 12      Kuypers, Filip BEL 1699 4.0 W - 1 3.0 0.51 +0.49
7 7      Van De Wynkele, Herman BEL 2078 5.5 W 0 3.0 0.09 -0.09
8 10      Foulon, Greta BEL 1745 4.0 Z - 0 3.0 0.44 -0.44
9        Bye           1 4.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1802 36.0 Totaal 4.0 2.96 +0.04
Begin van de pagina
Van Houtte, Filip (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.28134
N-Elo1733
FIDE-ID206695
F-Elo1801
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie50+ -1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2189 6.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 8      De Spiegelaere, Chris BEL 1703 4.0 W - 1 1.0 0.63 +0.37
3 11      Bigi, Ernesto BEL 1288 2.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1897 4.5 W - 0 2.0 0.37 -0.37
5 8      Van De Wynkele, Herman BEL 2078 5.5 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
6 8      Kuijpers, Domien BEL 1859 5.0 Z - ½ 2.5 0.42 +0.08
7 10      Foulon, Greta BEL 1745 4.0 W 1 3.5 0.58 +0.42
8 8      Ulburghs, Piet BEL 1694 5.5 Z 0 3.5 0.65 -0.65
9 11      Taets, Ivan BEL 1565 4.0 W - ½ 4.0 0.80 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1779 41.0 Totaal 4.0 4.63 -0.63
Begin van de pagina
Cornet, Luc (Rank: 17)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1776
FIDE-ID205494
F-Elo1746
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie50+ -1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Schuermans, Robert BEL 2147 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Dethier, Krista BEL 1411 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
3 6      Van Herck, Marcel BEL 2000 6.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
4 12      Van Tendeloo, Maria BEL 1130 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Bruynseels, Roger BEL 1405 4.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
6 7      Barzeele, Raf BEL 1973 5.0 W 0 3.0 0.21 -0.21
7 9      Kocur, Marc BEL 1848 4.5 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
8        Bye           1 4.0    
9 8      Kuijpers, Domien BEL 1859 5.0 Z 0 4.0 0.35 -0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1721 38.5 Totaal 4.0 3.87 -0.87
Begin van de pagina
Foulon, Greta (Rank: 18)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.45675
N-Elo1709
FIDE-ID201790
F-Elo1745
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie65+ -1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Grecuccio, Nicola BEL 2125 5.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 12      Marmenout, Sylvain BEL 1453 3.5 W - 1 1.0 0.85 +0.15
3 7      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1897 4.5 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
4 8      Kocur, Marc BEL 1848 4.5 W - 0 1.0 0.36 -0.36
5 12      Dethier, Krista BEL 1411 4.0 Z 1 2.0 0.88 +0.12
6 10      Bigi, Ernesto BEL 1288 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Van Houtte, Filip BEL 1801 4.0 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
8 10      De Spiegelaere, Chris BEL 1703 4.0 W 1 4.0 0.56 +0.44
9 7      Barzeele, Raf BEL 1973 5.0 Z - 0 4.0 0.21 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1722 36.5 Totaal 4.0 4.59 -0.59
Begin van de pagina
Englicky, Pavel (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.14427
N-Elo1604
FIDE-ID211044
F-Elo1652
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie65+ -1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9 IM Miulescu, Gabriel ROU 1925 6.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 9      Van Herck, Marcel BEL 2000 6.5 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
3 14      Dethier, Krista BEL 1411 4.0 W - 0 0.0 0.80 -0.80
4 14      Kuypers, Filip BEL 1699 4.0 Z - 1 1.0 0.43 +0.57
5 14      Van Tendeloo, Maria BEL 1130 1.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
6 11      Taets, Ivan BEL 1565 4.0 Z - 0 2.0 0.62 -0.62
7 12      Pools, Robert BEL 1686 3.0 Z - 1 3.0 0.45 +0.55
8 9      Daenen, Serge BEL 1832 4.5 W - ½ 3.5 0.26 +0.24
9 9      Kocur, Marc BEL 1848 4.5 Z - ½ 4.0 0.25 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1677 38.0 Totaal 4.0 4.01 -0.01
Begin van de pagina
Dethier, Krista (Rank: 26)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1395
FIDE-ID233250
F-Elo1411
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie50+ -1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Porteman, Eric BEL 1920 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Cornet, Luc BEL 1746 4.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
3 14      Englicky, Pavel BEL 1652 4.0 Z - 1 1.0 0.20 +0.80
4 11      Ulburghs, Piet BEL 1694 5.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
5 12      Foulon, Greta BEL 1745 4.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
6 14      Van Tendeloo, Maria BEL 1130 1.5 Z - ½ 1.5 0.84 -0.34
7        Bye           1 2.5    
8 12      Bruynseels, Roger BEL 1405 4.0 Z ½ 3.0 0.51 -0.01
9 12      Pools, Robert BEL 1686 3.0 W - 1 4.0 0.17 +0.83
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1622 30.5 Totaal 4.0 2.20 +0.80
Begin van de pagina
Bruynseels, Roger (Rank: 27)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.41131
N-Elo1373
FIDE-ID200522
F-Elo1405
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie65+ -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Kuijpers, Domien BEL 1859 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Kuypers, Filip BEL 1699 4.0 Z - ½ 0.5 0.15 +0.35
3 13      Pools, Robert BEL 1686 3.0 W - 0 0.5 0.16 -0.16
4        Bye           1 1.5    
5 10      Cornet, Luc BEL 1746 4.0 Z 0 1.5 0.12 -0.12
6 13      Marmenout, Sylvain BEL 1453 3.5 W 0 1.5 0.43 -0.43
7 13      Bigi, Ernesto BEL 1288 2.0 Z - 1 2.5 0.66 +0.34
8 12      Dethier, Krista BEL 1411 4.0 W ½ 3.0 0.49 +0.01
9 14      Van Tendeloo, Maria BEL 1130 1.5 Z - 1 4.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1534 27.0 Totaal 4.0 2.92 +0.08
Begin van de pagina
Kuypers, Filip (Rank: 20)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.19786
N-Elo0
FIDE-ID260584
F-Elo1699
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie50+ -1700

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van De Wynkele, Herman BEL 2078 5.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 14      Bruynseels, Roger BEL 1405 4.0 W - ½ 0.5 0.85 -0.35
3 12      Ulburghs, Piet BEL 1694 5.5 Z - 0 0.5 0.51 -0.51
4 14      Englicky, Pavel BEL 1652 4.0 W 0 0.5 0.57 -0.57
5        Bye           1 1.5    
6 12      De Spiegelaere, Chris BEL 1703 4.0 Z 0 1.5 0.49 -0.49
7 14      Van Tendeloo, Maria BEL 1130 1.5 W 1 2.5 0.92 +0.08
8 11      Taets, Ivan BEL 1565 4.0 Z - ½ 3.0 0.68 -0.18
9 13      Bigi, Ernesto BEL 1288 2.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1564 30.5 Totaal 4.0 5.03 -2.03
Begin van de pagina
Marmenout, Sylvain (Rank: 25)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1412
FIDE-ID211478
F-Elo1453
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie65+ -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Macai, Ioan BEL 1888 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Foulon, Greta BEL 1745 4.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
3        Bye           1 1.0    
4 9      Grecuccio, Nicola BEL 2125 5.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Taets, Ivan BEL 1565 4.0 W - ½ 1.5 0.35 +0.15
6 13      Bruynseels, Roger BEL 1405 4.0 Z 1 2.5 0.57 +0.43
7 11      Ulburghs, Piet BEL 1694 5.5 W - 0 2.5 0.20 -0.20
8 13      Bigi, Ernesto BEL 1288 2.0 W - 1 3.5 0.72 +0.28
9 10      Daenen, Serge BEL 1832 4.5 Z 0 3.5 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1692 34.5 Totaal 3.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Pools, Robert (Rank: 22)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1693
FIDE-ID207047
F-Elo1686
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie65+ -1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1</