SwarLogo LJK M 2020 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: andere
Datums: van 26/10/2019 tot 02/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Mernier, Martin -11 M 2008-••-•• 1506 Neerpelt 6.0 1505 25.00 22.0 -
2 Akulov, Vladimir -11 M 2008-••-•• 1371 Leopoldsburg 5.5 1409 20.75 20.0 -
3 Cadirgi, Emre -11 M 2009-••-•• 0 Houthalen-Oost 5.0 800 16.50 19.0 0.0
4 Boatca, Luca -11 M 2008-••-•• 1360 Houthalen-Oost 5.0 1305 16.00 23.0 1.0
5 Lehaen, Lars -11 M 2009-••-•• 1311 Houthalen-Oost 4.0 1222 14.50 21.0 0.0
6 Kuijpers, Sarie -11 F 2009-••-•• 0 Neerpelt 4.0 824 12.50 14.0 1.0
7 Akulov, Vsevolod -11 M 2008-••-•• 1232 Leopoldsburg 3.5 977 11.75 15.0 -
8 Dubois, Florian -11 M 2009-••-•• 0 Bilzen 3.0 521 9.00 15.0 -
9 Hanssen, Casper -11 M 2009-••-•• 0 Houthalen-Oost 3.0 548 8.00 13.0 -
10 Camps, Senne -11 M 2008-••-•• 0 Leopoldsburg 3.0 313 7.00 10.0 -
11 Schijns, Matz -11 M 2009-••-•• 0 Houthalen-Oost 3.0 119 7.00 8.0 -
12 Musiek, Yvar -11 M 2009-••-•• 0 Houthalen-Oost 3.0 139 6.00 11.0 -
13 Aerts, Arne -11 M 2009-••-•• 0 SLim Houthalen-Oost 2.0 -193 5.00 6.0 -
14 Rouwet, Fabio -11 M 2008-••-•• 0 SLim Houthalen-Oost 2.0 22 3.50 8.0 -
15 Robijns, Nisse -11 F 2008-••-•• 0 Heusden 1.5 -36 4.25 5.5 0.5
16 De Bruyne, Siemen -11 M 2008-••-•• 0 Heusden 1.5 0 3.25 3.5 0.5
17 Haesevoets, Hanne -11 F 2008-••-•• 0 SLim Runkst 1.0 -800 0.50 2.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hanssen, Casper 0.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 0.0 (1506)
2 Akulov, Vladimir 0.0 (1371) 1-0 Kuijpers, Sarie 0.0 (0)
3 Robijns, Nisse 0.0 (0) 0-1 Boatca, Luca 0.0 (1360)
4 Lehaen, Lars 0.0 (1311) 1-0 Rouwet, Fabio 0.0 (0)
5 Schijns, Matz 0.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 0.0 (1232)
6 Camps, Senne 0.0 (0) 1-0 Musiek, Yvar 0.0 (0)
7 Cadirgi, Emre 0.0 (0) 1-0 Dubois, Florian 0.0 (0)
  Aerts, Arne 0.0 (0) 0 Afwezig  
  De Bruyne, Siemen 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Haesevoets, Hanne 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Mernier, Martin 1.0 (1506) 0-1 Lehaen, Lars 1.0 (1311)
2 Akulov, Vsevolod 1.0 (1232) ½-½ Akulov, Vladimir 1.0 (1371)
3 Boatca, Luca 1.0 (1360) 1-0 Camps, Senne 1.0 (0)
4 Kuijpers, Sarie 0.0 (0) 0-1 Cadirgi, Emre 1.0 (0)
5 Dubois, Florian 0.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 0.0 (0)
6 Rouwet, Fabio 0.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 0.0 (0)
7 Musiek, Yvar 0.0 (0) 1-0 Robijns, Nisse 0.0 (0)
  Aerts, Arne 0.0 (0) 0 Afwezig  
  De Bruyne, Siemen 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Haesevoets, Hanne 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cadirgi, Emre 2.0 (0) 0-1 Boatca, Luca 2.0 (1360)
2 Lehaen, Lars 2.0 (1311) 1-0 Akulov, Vsevolod 1.5 (1232)
3 Akulov, Vladimir 1.5 (1371) 0-1 Mernier, Martin 1.0 (1506)
4 Camps, Senne 1.0 (0) 0-1 Dubois, Florian 1.0 (0)
5 Hanssen, Casper 1.0 (0) 1-0 Musiek, Yvar 1.0 (0)
6 Schijns, Matz 0.0 (0) 0-1 Kuijpers, Sarie 0.0 (0)
7 Robijns, Nisse 0.0 (0) 1-0 Aerts, Arne 0.0 (0)
  Rouwet, Fabio 0.0 (0) 1 Bye  
  De Bruyne, Siemen 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Haesevoets, Hanne 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Boatca, Luca 3.0 (1360) 1-0 Lehaen, Lars 3.0 (1311)
2 Mernier, Martin 2.0 (1506) 1-0 Cadirgi, Emre 2.0 (0)
3 Dubois, Florian 2.0 (0) 1-0 Hanssen, Casper 2.0 (0)
4 Musiek, Yvar 1.0 (0) 0-1 Akulov, Vladimir 1.5 (1371)
5 Akulov, Vsevolod 1.5 (1232) 1-0 Camps, Senne 1.0 (0)
6 Kuijpers, Sarie 1.0 (0) 1-0 Rouwet, Fabio 1.0 (0)
7 Schijns, Matz 0.0 (0) 1-0 Robijns, Nisse 1.0 (0)
  Aerts, Arne 0.0 (0) 1 Bye  
  De Bruyne, Siemen 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Haesevoets, Hanne 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Mernier, Martin 3.0 (1506) 1-0 Boatca, Luca 4.0 (1360)
2 Lehaen, Lars 3.0 (1311) 1-0 Dubois, Florian 3.0 (0)
3 Akulov, Vladimir 2.5 (1371) 1-0 Hanssen, Casper 2.0 (0)
4 Kuijpers, Sarie 2.0 (0) 1-0 Akulov, Vsevolod 2.5 (1232)
5 Camps, Senne 1.0 (0) 0-1 Schijns, Matz 1.0 (0)
6 Rouwet, Fabio 1.0 (0) 1-0 Robijns, Nisse 1.0 (0)
7 Aerts, Arne 1.0 (0) 0-1 Musiek, Yvar 1.0 (0)
8 Haesevoets, Hanne 0.0 (0) 0-1 De Bruyne, Siemen 0.0 (0)
  Cadirgi, Emre 2.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (02/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Boatca, Luca 4.0 (1360) 0-1 Akulov, Vladimir 3.5 (1371)
2 Dubois, Florian 3.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 4.0 (1506)
3 Lehaen, Lars 4.0 (1311) 0-1 Kuijpers, Sarie 3.0 (0)
4 Akulov, Vsevolod 2.5 (1232) 0-1 Cadirgi, Emre 3.0 (0)
5 Hanssen, Casper 2.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 2.0 (0)
6 Musiek, Yvar 2.0 (0) 1-0 Rouwet, Fabio 2.0 (0)
7 Robijns, Nisse 1.0 (0) 0-1 Camps, Senne 1.0 (0)
8 De Bruyne, Siemen 1.0 (0) 0-1 Aerts, Arne 1.0 (0)
  Haesevoets, Hanne 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (02/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Mernier, Martin 5.0 (1506) 1-0 Kuijpers, Sarie 4.0 (0)
2 Akulov, Vladimir 4.5 (1371) 1-0 Lehaen, Lars 4.0 (1311)
3 Hanssen, Casper 3.0 (0) 0-1 Boatca, Luca 4.0 (1360)
4 Cadirgi, Emre 4.0 (0) 1-0 Musiek, Yvar 3.0 (0)
5 Akulov, Vsevolod 2.5 (1232) 1-0 Dubois, Florian 3.0 (0)
6 Aerts, Arne 2.0 (0) 0-1 Camps, Senne 2.0 (0)
7 Schijns, Matz 2.0 (0) 1-0 Haesevoets, Hanne 1.0 (0)
8 De Bruyne, Siemen 1.0 (0) ½-½ Robijns, Nisse 1.0 (0)
  Rouwet, Fabio 2.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Mernier, Martin (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1416
FIDE-ID254886
F-Elo1506
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Lehaen, Lars BEL 1311 4.0 W - 0 1.0 0.75 -0.75
3 3      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.5 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
4 2      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Boatca, Luca BEL 1360 5.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
6 2      Dubois, Florian BEL 0 3.0 Z 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1347 29.5 Totaal 6.0 5.81 +0.19
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1371
FIDE-ID251739
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Akulov, Vsevolod BEL 1232 3.5 Z - ½ 1.5 0.69 -0.19
3 3      Mernier, Martin BEL 1506 6.0 W - 0 1.5 0.32 -0.32
4 4      Musiek, Yvar BEL 0 3.0 Z 1 2.5 0.92 +0.08
5 3      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
6 1      Boatca, Luca BEL 1360 5.0 Z 1 4.5 0.52 +0.48
7 2      Lehaen, Lars BEL 1311 4.0 W 1 5.5 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1352 28.5 Totaal 5.5 4.87 +0.63
Begin van de pagina
Cadirgi, Emre (Rank: 15)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo0
FIDE-ID262307
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dubois, Florian BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Boatca, Luca BEL 1360 5.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
4 2      Mernier, Martin BEL 1506 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5        Bye           1 3.0    
6 4      Akulov, Vsevolod BEL 1232 3.5 Z 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Musiek, Yvar BEL 0 3.0 W 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1366 24.5 Totaal 5.0 1.74 +2.26
Begin van de pagina
Boatca, Luca (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1360
FIDE-ID1259660
F-Elo1207
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Robijns, Nisse BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Camps, Senne BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Lehaen, Lars BEL 1311 4.0 W - 1 4.0 0.57 +0.43
5 1      Mernier, Martin BEL 1506 6.0 Z - 0 4.0 0.30 -0.30
6 1      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.5 W 0 4.0 0.48 -0.48
7 3      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1396 28.0 Totaal 5.0 5.03 -0.03
Begin van de pagina
Lehaen, Lars (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo0
FIDE-ID254177
F-Elo1311
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Rouwet, Fabio BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Mernier, Martin BEL 1506 6.0 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
3 2      Akulov, Vsevolod BEL 1232 3.5 W - 1 3.0 0.61 +0.39
4 1      Boatca, Luca BEL 1360 5.0 Z 0 3.0 0.43 -0.43
5 2      Dubois, Florian BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
7 2      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.5 Z 0 4.0 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1367 29.0 Totaal 4.0 4.47 -0.47
Begin van de pagina
Kuijpers, Sarie (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.17004
N-Elo0
FIDE-ID255335
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 4      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 6      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z 1 1.0 0.50 +0.50
4 6      Rouwet, Fabio BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Akulov, Vsevolod BEL 1232 3.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 3      Lehaen, Lars BEL 1311 4.0 Z 1 4.0 0.08 +0.92
7 1      Mernier, Martin BEL 1506 6.0 Z 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1355 29.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1232
FIDE-ID251747
F-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Schijns, Matz BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.5 W - ½ 1.5 0.31 +0.19
3 2      Lehaen, Lars BEL 1311 4.0 Z - 0 1.5 0.39 -0.39
4 5      Camps, Senne BEL 0 3.0 W 1 2.5 0.92 +0.08
5 4      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 Z 0 2.5 0.92 -0.92
6 4      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 W 0 2.5 0.92 -0.92
7 5      Dubois, Florian BEL 0 3.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1341 27.5 Totaal 3.5 5.30 -1.80
Begin van de pagina
Dubois, Florian (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19001
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 5      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Camps, Senne BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Lehaen, Lars BEL 1311 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 2      Mernier, Martin BEL 1506 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Akulov, Vsevolod BEL 1232 3.5 Z 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1349 27.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Hanssen, Casper (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo0
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier, Martin BEL 1506 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Rouwet, Fabio BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Musiek, Yvar BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Dubois, Florian BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 3      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 5      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
7 3      Boatca, Luca BEL 1360 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1412 27.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Camps, Senne (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16407
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Musiek, Yvar BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Boatca, Luca BEL 1360 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Dubois, Florian BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Akulov, Vsevolod BEL 1232 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 5      Schijns, Matz BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 7      Robijns, Nisse BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 6      Aerts, Arne BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1296 21.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Schijns, Matz (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.21037
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Akulov, Vsevolod BEL 1232 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Dubois, Florian BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 6      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 7      Robijns, Nisse BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 5      Camps, Senne BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 5      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 7      Haesevoets, Hanne BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1232 19.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Musiek, Yvar (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19007
N-Elo0
FIDE-ID262285
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Camps, Senne BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Robijns, Nisse BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 4      Akulov, Vladimir BEL 1371 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 7      Aerts, Arne BEL 0 2.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
6 6      Rouwet, Fabio BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 4      Cadirgi, Emre BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1371 22.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Aerts, Arne (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.21774
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 7      Robijns, Nisse BEL 0 1.5 Z 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 7      Musiek, Yvar BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 8      De Bruyne, Siemen BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 6      Camps, Senne BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 2.0 2.00 -1.00
Begin van de pagina
Rouwet, Fabio (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18124
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
Categorie-11

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lehaen, Lars BEL 1311 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 6      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50