SwarLogo 69ste Limburgs Individueel Kampioenschap 2019-2020 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Lennert BEX
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 27/09/2019 tot 08/05/2020
Scheidingssystemen: SB, Vsch., AROct
FIDE
R1 R2 R3 Pari. R4 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 3
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. AROct
1 Bouma, Peter -2000 1862 1856 MSK-Dilsen 3.0 2464 5.00 6.0 1707
2 Mesotten, Raf -2000 1808 1844 Landen 3.0 2406 5.00 6.0 1681
3 Vandecan, Michel -2000 1839 1845 Landen 2.5 1910 3.75 5.0 1671
4 Pools, Robert -1800 1688 1689 Hasselt 2.5 1890 2.75 5.0 1764
5 Somers, Martijn -1800 1683 1741 Heusden 2.0 1785 2.50 5.0 1818
6 Goenen, Ferhat -1800 1731 1716 Eisden 2.0 1683 2.50 4.0 1659
7 Cornet, Luc -1800 1774 1801 Eisden 2.0 1668 2.50 4.0 1621
8 Willen, Ronny -2000 1835 1840 Eisden 2.0 1714 2.50 3.5 1616
9 Buelen, Billy -1800 1689 1644 Hasselt 2.0 1822 2.00 5.0 1871
10 Bex, Lennert -2000 1933 1923 Hasselt 2.0 1736 2.00 4.0 1644
11 Charles, Freddy -1800 1673 1655 Landen 2.0 1615 1.50 4.0 1808
12 Vaneylen, Urbain -1800 1654 1652 Hasselt 1.5 1643 2.00 4.0 1839
13 Pieters, Nick -1600 1558 1539 Heusden 1.5 1656 2.00 3.5 1805
14 Carmans, Wesley -1800 1688 1730 Heusden 1.5 1548 1.50 3.5 1644
15 Dethier, Krista -1400 1380 1400 Hasselt 1.5 1356 1.00 2.5 1731
16 Donaldson, Larry -1400 1358 1385 Eisden 1.0 1417 1.50 2.0 1623
17 Marmenout, Sylvain -1600 1412 1434 Landen 1.0 1361 1.00 2.0 1774
18 Grobet, Sam -1600 1578 1573 Eisden 1.0 1564 0.50 2.0 1849
19 Venken, Kenneth -1600 1569 1605 MSK-Dilsen 1.0 1590 0.00 2.0 1886
20 Swijsen, Willy -1600 1455 1483 Hasselt 1.0 1496 0.00 2.0 1770
21 Steegmans, Steven -1600 1599 1586 Hasselt 1.0 1523 0.00 1.0 1811
22 Bastiaansen, Wim -1400 1369 1437 Heusden 1.0 831 0.00 1.0 1683
23 Ceyssens, Benjamin -1400 0 0 Landen 1.0 1355 0.00 1.0 1533
24 Jordens, Ferdinand -1400 1373 1422 Hasselt 0.0 610 0.00 0.0 1689
25 Luxem, Kim -1400 0 0 Landen 0.0 727 0.00 0.0 1673
26 Harder, Cindy -1400 1323 1298 Eisden 0.0 781 0.00 0.0 1644
Begin van de pagina
Stand na ronde 3
Categorie: -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. AROct
1 1 Bouma, Peter -2000 1862 1856 MSK-Dilsen 3.0 2464 5.00 6.0 1707
2 2 Mesotten, Raf -2000 1808 1844 Landen 3.0 2406 5.00 6.0 1681
3 3 Vandecan, Michel -2000 1839 1845 Landen 2.5 1910 3.75 5.0 1671
4 8 Willen, Ronny -2000 1835 1840 Eisden 2.0 1714 2.50 3.5 1616
5 10 Bex, Lennert -2000 1933 1923 Hasselt 2.0 1736 2.00 4.0 1644
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. AROct
1 4 Pools, Robert -1800 1688 1689 Hasselt 2.5 1890 2.75 5.0 1764
2 5 Somers, Martijn -1800 1683 1741 Heusden 2.0 1785 2.50 5.0 1818
3 6 Goenen, Ferhat -1800 1731 1716 Eisden 2.0 1683 2.50 4.0 1659
4 7 Cornet, Luc -1800 1774 1801 Eisden 2.0 1668 2.50 4.0 1621
5 9 Buelen, Billy -1800 1689 1644 Hasselt 2.0 1822 2.00 5.0 1871
6 11 Charles, Freddy -1800 1673 1655 Landen 2.0 1615 1.50 4.0 1808
7 12 Vaneylen, Urbain -1800 1654 1652 Hasselt 1.5 1643 2.00 4.0 1839
8 14 Carmans, Wesley -1800 1688 1730 Heusden 1.5 1548 1.50 3.5 1644
Categorie: -1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. AROct
1 13 Pieters, Nick -1600 1558 1539 Heusden 1.5 1656 2.00 3.5 1805
2 17 Marmenout, Sylvain -1600 1412 1434 Landen 1.0 1361 1.00 2.0 1774
3 18 Grobet, Sam -1600 1578 1573 Eisden 1.0 1564 0.50 2.0 1849
4 19 Venken, Kenneth -1600 1569 1605 MSK-Dilsen 1.0 1590 0.00 2.0 1886
5 20 Swijsen, Willy -1600 1455 1483 Hasselt 1.0 1496 0.00 2.0 1770
6 21 Steegmans, Steven -1600 1599 1586 Hasselt 1.0 1523 0.00 1.0 1811
Categorie: -1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. AROct
1 15 Dethier, Krista -1400 1380 1400 Hasselt 1.5 1356 1.00 2.5 1731
2 16 Donaldson, Larry -1400 1358 1385 Eisden 1.0 1417 1.50 2.0 1623
3 22 Bastiaansen, Wim -1400 1369 1437 Heusden 1.0 831 0.00 1.0 1683
4 23 Ceyssens, Benjamin -1400 0 0 Landen 1.0 1355 0.00 1.0 1533
5 24 Jordens, Ferdinand -1400 1373 1422 Hasselt 0.0 610 0.00 0.0 1689
6 25 Luxem, Kim -1400 0 0 Landen 0.0 727 0.00 0.0 1673
7 26 Harder, Cindy -1400 1323 1298 Eisden 0.0 781 0.00 0.0 1644
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (27/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Steegmans, Steven 0.0 (1599) 0-1 Bex, Lennert 0.0 (1933)
2 Bouma, Peter 0.0 (1862) 1-0 Grobet, Sam 0.0 (1578)
3 Venken, Kenneth 0.0 (1569) 0-1 Vandecan, Michel 0.0 (1839)
4 Willen, Ronny 0.0 (1835) ½-½ Pieters, Nick 0.0 (1558)
5 Swijsen, Willy 0.0 (1455) 0-1 Mesotten, Raf 0.0 (1808)
6 Cornet, Luc 0.0 (1774) 1-0 Marmenout, Sylvain 0.0 (1412)
7 Dethier, Krista 0.0 (1380) 0-1 Goenen, Ferhat 0.0 (1731)
8 Buelen, Billy 0.0 (1689) 1-0 Jordens, Ferdinand 0.0 (1373)
9 Donaldson, Larry 0.0 (1358) ½-½ Carmans, Wesley 0.0 (1688)
10 Pools, Robert 0.0 (1688) 1-0 Harder, Cindy 0.0 (1323)
11 Bastiaansen, Wim 0.0 (1369) 0-1 Somers, Martijn 0.0 (1683)
12 Charles, Freddy 0.0 (1673) 1-0 Luxem, Kim 0.0 (0)
13 Ceyssens, Benjamin 0.0 (0) 0-1 Vaneylen, Urbain 0.0 (1654)
Begin van de pagina
Ronde 2 (18/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bex, Lennert 1.0 (1933) 0-1 Buelen, Billy 1.0 (1689)
2 Goenen, Ferhat 1.0 (1731) 0-1 Bouma, Peter 1.0 (1862)
3 Vandecan, Michel 1.0 (1839) ½-½ Pools, Robert 1.0 (1688)
4 Mesotten, Raf 1.0 (1808) 1-0 Charles, Freddy 1.0 (1673)
5 Somers, Martijn 1.0 (1683) 1-0 Cornet, Luc 1.0 (1774)
6 Vaneylen, Urbain 1.0 (1654) ½-½ Willen, Ronny 0.5 (1835)
7 Pieters, Nick 0.5 (1558) 1-0 Donaldson, Larry 0.5 (1358)
8 Carmans, Wesley 0.5 (1688) 1-0 Steegmans, Steven 0.0 (1599)
9 Grobet, Sam 0.0 (1578) 1-0 Bastiaansen, Wim 0.0 (1369)
10 Jordens, Ferdinand 0.0 (1373) 0-1 Venken, Kenneth 0.0 (1569)
11 Harder, Cindy 0.0 (1323) 0-1 Swijsen, Willy 0.0 (1455)
12 Marmenout, Sylvain 0.0 (1412) 1-0 Ceyssens, Benjamin 0.0 (0)
13 Luxem, Kim 0.0 (0) 0-1 Dethier, Krista 0.0 (1380)
Begin van de pagina
Ronde 3 (29/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bouma, Peter 2.0 (1862) 1-0 Somers, Martijn 2.0 (1683)
2 Buelen, Billy 2.0 (1689) 0-1 Mesotten, Raf 2.0 (1808)
3 Vaneylen, Urbain 1.5 (1654) 0-1 Vandecan, Michel 1.5 (1839)
4 Pools, Robert 1.5 (1688) 1-0 Carmans, Wesley 1.5 (1688)
5 Cornet, Luc 1.0 (1774) 1-0 Pieters, Nick 1.5 (1558)
6 Venken, Kenneth 1.0 (1569) 0-1 Bex, Lennert 1.0 (1933)
7 Willen, Ronny 1.0 (1835) 1-0 Grobet, Sam 1.0 (1578)
8 Swijsen, Willy 1.0 (1455) 0-1 Goenen, Ferhat 1.0 (1731)
9 Charles, Freddy 1.0 (1673) 1-0 Marmenout, Sylvain 1.0 (1412)
10 Dethier, Krista 1.0 (1380) ½-½ Donaldson, Larry 0.5 (1358)
11 Steegmans, Steven 0.0 (1599) 1-0 Harder, Cindy 0.0 (1323)
12 Ceyssens, Benjamin 0.0 (0) 1-0 Jordens, Ferdinand 0.0 (1373)
13 Bastiaansen, Wim 0.0 (1369) 1ff-0 Luxem, Kim 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/01/2020) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Mesotten, Raf 3.0 (1808) - Bouma, Peter 3.0 (1862)
2 Vandecan, Michel 2.5 (1839) - Buelen, Billy 2.0 (1689)
3 Bex, Lennert 2.0 (1933) - Pools, Robert 2.5 (1688)
4 Somers, Martijn 2.0 (1683) - Willen, Ronny 2.0 (1835)
5 Goenen, Ferhat 2.0 (1731) - Cornet, Luc 2.0 (1774)
6 Carmans, Wesley 1.5 (1688) - Charles, Freddy 2.0 (1673)
7 Pieters, Nick 1.5 (1558) - Dethier, Krista 1.5 (1380)
8 Grobet, Sam 1.0 (1578) - Vaneylen, Urbain 1.5 (1654)
9 Marmenout, Sylvain 1.0 (1412) - Steegmans, Steven 1.0 (1599)
10 Bastiaansen, Wim 1.0 (1369) - Venken, Kenneth 1.0 (1569)
11 Donaldson, Larry 1.0 (1358) - Swijsen, Willy 1.0 (1455)
12 Harder, Cindy 0.0 (1323) - Ceyssens, Benjamin 1.0 (0)
13 Jordens, Ferdinand 0.0 (1373) - Luxem, Kim 0.0 (0)
Begin van de pagina

Bouma, Peter (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16635
N-Elo1862
FIDE-ID253065
F-Elo1856
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Grobet, Sam BEL 1578 1.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 2      Goenen, Ferhat BEL 1731 2.0 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
3 1      Somers, Martijn BEL 1683 2.0 W - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Mesotten, Raf BEL 1808 3.0 Z - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1700 8.0 Totaal 3.0 2.25 +0.75
Begin van de pagina
Mesotten, Raf (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.12908
N-Elo1808
FIDE-ID238716
F-Elo1844
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Swijsen, Willy BEL 1455 1.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 4      Charles, Freddy BEL 1673 2.0 W - 1 2.0 0.68 +0.32
3 2      Buelen, Billy BEL 1689 2.0 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
4 1      Bouma, Peter BEL 1862 3.0 W - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1669 8.0 Totaal 3.0 2.23 +0.77
Begin van de pagina
Vandecan, Michel (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1839
FIDE-ID206709
F-Elo1845
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Venken, Kenneth BEL 1569 1.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 3      Pools, Robert BEL 1688 2.5 W - ½ 1.5 0.70 -0.20
3 3      Vaneylen, Urbain BEL 1654 1.5 Z - 1 2.5 0.74 +0.26
4 2      Buelen, Billy BEL 1689 2.0 W - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1650 7.0 Totaal 2.5 2.27 +0.23
Begin van de pagina
Pools, Robert (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1688
FIDE-ID207047
F-Elo1689
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Harder, Cindy NED 1323 0.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 3      Vandecan, Michel BEL 1839 2.5 Z - ½ 1.5 0.30 +0.20
3 4      Carmans, Wesley BEL 1688 1.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
4 3      Bex, Lennert BEL 1933 2.0 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1695 6.0 Totaal 2.5 1.70 +0.80
Begin van de pagina
Somers, Martijn (Rank: 11)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.53791
N-Elo1683
FIDE-ID211761
F-Elo1741
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Bastiaansen, Wim BEL 1369 1.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 5      Cornet, Luc BEL 1774 2.0 W - 1 2.0 0.38 +0.62
3 1      Bouma, Peter BEL 1862 3.0 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
4 4      Willen, Ronny BEL 1835 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1710 8.0 Totaal 2.0 1.51 +0.49
Begin van de pagina
Goenen, Ferhat (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.37311
N-Elo1731
FIDE-ID256889
F-Elo1716
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dethier, Krista BEL 1380 1.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 2      Bouma, Peter BEL 1862 3.0 W - 0 1.0 0.32 -0.32
3 8      Swijsen, Willy BEL 1455 1.0 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 5      Cornet, Luc BEL 1774 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1617 7.5 Totaal 2.0 2.04 -0.04
Begin van de pagina
Cornet, Luc (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1774
FIDE-ID205494
F-Elo1801
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Marmenout, Sylvain BEL 1412 1.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 5      Somers, Martijn BEL 1683 2.0 Z - 0 1.0 0.62 -0.62
3 5      Pieters, Nick BEL 1558 1.5 W - 1 2.0 0.78 +0.22
4 5      Goenen, Ferhat BEL 1731 2.0 Z - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1596 6.5 Totaal 2.0 2.30 -0.30
Begin van de pagina
Willen, Ronny (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1835
FIDE-ID207470
F-Elo1840
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Pieters, Nick BEL 1558 1.5 W - ½ 0.5 0.83 -0.33
2 6      Vaneylen, Urbain BEL 1654 1.5 Z - ½ 1.0 0.74 -0.24
3 7      Grobet, Sam BEL 1578 1.0 W 1 2.0 0.82 +0.18
4 4      Somers, Martijn BEL 1683 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1618 6.0 Totaal 2.0 2.39 -0.39
Begin van de pagina
Buelen, Billy (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.11208
N-Elo1689
FIDE-ID210773
F-Elo1644
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Jordens, Ferdinand BEL 1373 0.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 1      Bex, Lennert BEL 1933 2.0 Z - 1 2.0 0.20 +0.80
3 2      Mesotten, Raf BEL 1808 3.0 W - 0 2.0 0.34 -0.34
4 2      Vandecan, Michel BEL 1839 2.5 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1738 7.5 Totaal 2.0 1.41 +0.59
Begin van de pagina
Bex, Lennert (Rank: 1)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1933
FIDE-ID232254
F-Elo1923
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Steegmans, Steven BEL 1599 1.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 1      Buelen, Billy BEL 1689 2.0 W - 0 1.0 0.80 -0.80
3 6      Venken, Kenneth BEL 1569 1.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
4 3      Pools, Robert BEL 1688 2.5 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1636 6.5 Totaal 2.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina
Charles, Freddy (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.60241
N-Elo1673
FIDE-ID206482
F-Elo1655
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Luxem, Kim BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Mesotten, Raf BEL 1808 3.0 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
3 9      Marmenout, Sylvain BEL 1412 1.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
4 6      Carmans, Wesley BEL 1688 1.5 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1636 5.5 Totaal 2.0 2.06 -0.06
Begin van de pagina
Vaneylen, Urbain (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.9849
N-Elo1654
FIDE-ID211966
F-Elo1652
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Ceyssens, Benjamin BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Willen, Ronny BEL 1835 2.0 W - ½ 1.5 0.26 +0.24
3 3      Vandecan, Michel BEL 1839 2.5 W 0 1.5 0.26 -0.26
4 8      Grobet, Sam BEL 1578 1.0 Z - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1750 6.5 Totaal 1.5 1.44 +0.06
Begin van de pagina
Pieters, Nick (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16508
N-Elo1558
FIDE-ID253650
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Willen, Ronny BEL 1835 2.0 Z - ½ 0.5 0.17 +0.33
2 7      Donaldson, Larry BEL 1358 1.0 W - 1 1.5 0.76 +0.24
3 5      Cornet, Luc BEL 1774 2.0 Z - 0 1.5 0.22 -0.22
4 7      Dethier, Krista BEL 1380 1.5 W - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1586 6.5 Totaal 1.5 1.15 +0.35
Begin van de pagina
Carmans, Wesley (Rank: 9)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1688
FIDE-ID229237
F-Elo1730
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Donaldson, Larry BEL 1358 1.0 Z - ½ 0.5 0.88 -0.38
2 8      Steegmans, Steven BEL 1599 1.0 W - 1 1.5 0.62 +0.38
3 4      Pools, Robert BEL 1688 2.5 Z 0 1.5 0.50 -0.50
4 6      Charles, Freddy BEL 1673 2.0 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1579 6.5 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina
Dethier, Krista (Rank: 20)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1380
FIDE-ID233250
F-Elo1400
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Goenen, Ferhat BEL 1731 2.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 13      Luxem, Kim BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Donaldson, Larry BEL 1358 1.0 W - ½ 1.5 0.53 -0.03
4 7      Pieters, Nick BEL 1558 1.5 Z - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1549 4.5 Totaal 1.5 1.56 -0.06
Begin van de pagina
Donaldson, Larry (Rank: 23)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1358
FIDE-ID253189
F-Elo1385
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Carmans, Wesley BEL 1688 1.5 W - ½ 0.5 0.12 +0.38
2 7      Pieters, Nick BEL 1558 1.5 Z - 0 0.5 0.24 -0.24
3 10      Dethier, Krista BEL 1380 1.5 Z - ½ 1.0 0.47 +0.03
4 11      Swijsen, Willy BEL 1455 1.0 W - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1520 5.5 Totaal 1.0 0.83 +0.17
Begin van de pagina
Marmenout, Sylvain (Rank: 19)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1412
FIDE-ID211478
F-Elo1434
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Cornet, Luc BEL 1774 2.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 12      Ceyssens, Benjamin BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Charles, Freddy BEL 1673 2.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 9      Steegmans, Steven BEL 1599 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1682 6.0 Totaal 1.0 1.20 -0.20
Begin van de pagina
Grobet, Sam (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.18383
N-Elo1578
FIDE-ID257575
F-Elo1573
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bouma, Peter BEL 1862 3.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
2 9      Bastiaansen, Wim BEL 1369 1.0 W - 1 1.0 0.77 +0.23
3 7      Willen, Ronny BEL 1835 2.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 8      Vaneylen, Urbain BEL 1654 1.5 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1680 7.5 Totaal 1.0 1.11 -0.11
Begin van de pagina
Venken, Kenneth (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1569
FIDE-ID247863
F-Elo1605
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vandecan, Michel BEL 1839 2.5 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 10      Jordens, Ferdinand BEL 1373 0.0 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
3 6      Bex, Lennert BEL 1933 2.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
4 10      Bastiaansen, Wim BEL 1369 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1628 5.5 Totaal 1.0 1.02 -0.02
Begin van de pagina
Swijsen, Willy (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.50200
N-Elo1455
FIDE-ID229806
F-Elo1483
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mesotten, Raf BEL 1808 3.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 11      Harder, Cindy NED 1323 0.0 Z - 1 1.0 0.68 +0.32
3 8      Goenen, Ferhat BEL 1731 2.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
4 11      Donaldson, Larry BEL 1358 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1555 6.0 Totaal 1.0 0.96 +0.04
Begin van de pagina
Steegmans, Steven (Rank: 14)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19739
N-Elo1599
FIDE-ID211788
F-Elo1586
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Bex, Lennert BEL 1933 2.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 8      Carmans, Wesley BEL 1688 1.5 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
3 11      Harder, Cindy NED 1323 0.0 W 1 1.0 0.83 +0.17
4 9      Marmenout, Sylvain BEL 1412 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1589 4.5 Totaal 1.0 1.33 -0.33
Begin van de pagina
Bastiaansen, Wim (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.78701
N-Elo1369
FIDE-ID210625
F-Elo1437
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Somers, Martijn BEL 1683 2.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
2 9      Grobet, Sam BEL 1578 1.0 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
3 13      Luxem, Kim BEL 0 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
4 10      Venken, Kenneth BEL 1569 1.0 W - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1610 4.0 Totaal 1.0 0.37 -0.37
Begin van de pagina
Ceyssens, Benjamin (Rank: 26)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.21283
N-Elo0
FIDE-ID265411
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vaneylen, Urbain BEL 1654 1.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Marmenout, Sylvain BEL 1412 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Jordens, Ferdinand BEL 1373 0.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 12      Harder, Cindy NED 1323 0.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1440 2.5 Totaal 1.0 0.24 +0.76
Begin van de pagina
Jordens, Ferdinand (Rank: 21)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1373
FIDE-ID232424
F-Elo1422
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn.