SwarLogo 16de Jeugdtoernooi van het 17de Jeugdtoernooi Stap 3 SwarLogo
700
Organisator: SLim
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 11 min. QPF
Datums: van 01/06/2019 tot 01/06/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 7
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Mernier, Simon Stap 4 M 1350 Neerpelt 7.0 2101 26.50 28.0 -
2 Mernier, Martin Stap 4 M 1306 Neerpelt 5.0 1451 16.00 22.0 -
3 Akulov, Yaroslav Stap 4 M 1300 Leopoldsburg 4.0 1337 13.50 17.0 -
4 Akulov, Vsevolod Stap 4 M 1350 Leopoldsburg 4.0 1322 10.50 17.0 -
5 Lehaen, Lars Stap 4 M 1250 Houthalen-Oost 4.0 1329 10.50 13.0 -
6 Akulov, Vladimir Stap 4 M 1350 Leopoldsburg 4.0 1315 10.00 12.0 -
7 Saenen, Louis Stap 3 M 1300 Overpelt 3.5 1264 8.25 13.5 -
8 Hanssen, Casper Stap 3 M 1250 Houthalen-Oost 3.0 1237 8.00 15.0 -
9 Heynickx, Andreas Stap 3 M 1250 Neerpelt 3.0 1207 5.50 11.0 -
10 Vendrix, Warre Stap 3 M 1200 SLim Runkst 3.0 1193 4.50 11.0 -
11 Wertelaers, Lukas Stap 3 M 1200 SLim Runkst 1.0 956 0.50 7.0 -
12 Berghs, Robrecht Stap 3 M 1200 SLim Runkst 0.5 849 1.75 1.5 -
Begin van de pagina
Stand na ronde 7
Categorie: Stap 3
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 7 Saenen, Louis Stap 3 M 1300 Overpelt 3.5 1264 8.25 13.5 -
2 8 Hanssen, Casper Stap 3 M 1250 Houthalen-Oost 3.0 1237 8.00 15.0 -
3 9 Heynickx, Andreas Stap 3 M 1250 Neerpelt 3.0 1207 5.50 11.0 -
4 10 Vendrix, Warre Stap 3 M 1200 SLim Runkst 3.0 1193 4.50 11.0 -
5 11 Wertelaers, Lukas Stap 3 M 1200 SLim Runkst 1.0 956 0.50 7.0 -
6 12 Berghs, Robrecht Stap 3 M 1200 SLim Runkst 0.5 849 1.75 1.5 -
Categorie: Stap 4
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Mernier, Simon Stap 4 M 1350 Neerpelt 7.0 2101 26.50 28.0 -
2 2 Mernier, Martin Stap 4 M 1306 Neerpelt 5.0 1451 16.00 22.0 -
3 3 Akulov, Yaroslav Stap 4 M 1300 Leopoldsburg 4.0 1337 13.50 17.0 -
4 4 Akulov, Vsevolod Stap 4 M 1350 Leopoldsburg 4.0 1322 10.50 17.0 -
5 5 Lehaen, Lars Stap 4 M 1250 Houthalen-Oost 4.0 1329 10.50 13.0 -
6 6 Akulov, Vladimir Stap 4 M 1350 Leopoldsburg 4.0 1315 10.00 12.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Mernier, Simon 7.0 (1350) 1-0 Saenen, Louis 3.5 (1300)
32 Hanssen, Casper 3.0 (1250) 1-0 Akulov, Vladimir 4.0 (1350)
33 Akulov, Vsevolod 4.0 (1350) 1-0 Heynickx, Andreas 3.0 (1250)
34 Lehaen, Lars 4.0 (1250) 0-1 Mernier, Martin 5.0 (1306)
35 Akulov, Yaroslav 4.0 (1300) 1-0 Vendrix, Warre 3.0 (1200)
36 Wertelaers, Lukas 1.0 (1200) 1-0 Berghs, Robrecht 0.5 (1200)
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Akulov, Yaroslav 4.0 (1300) 0-1 Mernier, Simon 7.0 (1350)
32 Hanssen, Casper 3.0 (1250) 0-1 Akulov, Vsevolod 4.0 (1350)
33 Mernier, Martin 5.0 (1306) 1-0 Wertelaers, Lukas 1.0 (1200)
34 Akulov, Vladimir 4.0 (1350) 0-1 Lehaen, Lars 4.0 (1250)
35 Saenen, Louis 3.5 (1300) 1-0 Vendrix, Warre 3.0 (1200)
36 Heynickx, Andreas 3.0 (1250) 1-0 Berghs, Robrecht 0.5 (1200)
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Mernier, Simon 7.0 (1350) 1-0 Mernier, Martin 5.0 (1306)
32 Akulov, Vsevolod 4.0 (1350) 0-1 Akulov, Yaroslav 4.0 (1300)
33 Lehaen, Lars 4.0 (1250) 0-1 Saenen, Louis 3.5 (1300)
34 Wertelaers, Lukas 1.0 (1200) 0-1 Hanssen, Casper 3.0 (1250)
35 Vendrix, Warre 3.0 (1200) 1-0 Heynickx, Andreas 3.0 (1250)
36 Berghs, Robrecht 0.5 (1200) 0-1 Akulov, Vladimir 4.0 (1350)
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Akulov, Vsevolod 4.0 (1350) 0-1 Mernier, Simon 7.0 (1350)
32 Mernier, Martin 5.0 (1306) 1-0 Hanssen, Casper 3.0 (1250)
33 Saenen, Louis 3.5 (1300) 0-1 Akulov, Yaroslav 4.0 (1300)
34 Akulov, Vladimir 4.0 (1350) 1-0 Wertelaers, Lukas 1.0 (1200)
35 Heynickx, Andreas 3.0 (1250) 0-1 Lehaen, Lars 4.0 (1250)
36 Vendrix, Warre 3.0 (1200) 1-0 Berghs, Robrecht 0.5 (1200)
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Mernier, Simon 7.0 (1350) 1-0 Akulov, Vladimir 4.0 (1350)
32 Akulov, Yaroslav 4.0 (1300) 0-1 Mernier, Martin 5.0 (1306)
33 Lehaen, Lars 4.0 (1250) 0-1 Akulov, Vsevolod 4.0 (1350)
34 Hanssen, Casper 3.0 (1250) 1-0 Vendrix, Warre 3.0 (1200)
35 Berghs, Robrecht 0.5 (1200) ½-½ Saenen, Louis 3.5 (1300)
36 Wertelaers, Lukas 1.0 (1200) 0-1 Heynickx, Andreas 3.0 (1250)
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Hanssen, Casper 3.0 (1250) 0-1 Mernier, Simon 7.0 (1350)
32 Mernier, Martin 5.0 (1306) 1-0 Akulov, Vsevolod 4.0 (1350)
33 Heynickx, Andreas 3.0 (1250) 1-0 Akulov, Yaroslav 4.0 (1300)
34 Saenen, Louis 3.5 (1300) 0-1 Akulov, Vladimir 4.0 (1350)
35 Vendrix, Warre 3.0 (1200) 1-0 Wertelaers, Lukas 1.0 (1200)
36 Berghs, Robrecht 0.5 (1200) 0-1 Lehaen, Lars 4.0 (1250)
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
31 Mernier, Simon 7.0 (1350) 1-0 Heynickx, Andreas 3.0 (1250)
32 Akulov, Vladimir 4.0 (1350) 1-0 Mernier, Martin 5.0 (1306)
33 Akulov, Yaroslav 4.0 (1300) 1-0 Hanssen, Casper 3.0 (1250)
34 Lehaen, Lars 4.0 (1250) 1-0 Vendrix, Warre 3.0 (1200)
35 Akulov, Vsevolod 4.0 (1350) 1-0 Berghs, Robrecht 0.5 (1200)
36 Wertelaers, Lukas 1.0 (1200) 0-1 Saenen, Louis 3.5 (1300)
Begin van de pagina

Mernier, Simon (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1350
FIDE-ID254894
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Saenen, Louis BEL 1300 3.5 W - 1 1.0 0.57 +0.43
2 1      Akulov, Yaroslav BEL 1300 4.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
3 1      Mernier, Martin BEL 1306 5.0 W - 1 3.0 0.56 +0.44
4 1      Akulov, Vsevolod BEL 1350 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Hanssen, Casper BEL 1250 3.0 Z v 1 6.0 0.64 +0.36
7 1      Heynickx, Andreas BEL 1250 3.0 W v 1 7.0 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1300 26.5 Totaal 7.0 3.98 +3.02
Begin van de pagina
Mernier, Martin (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1306
FIDE-ID254886
F-Elo1506
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lehaen, Lars BEL 1250 4.0 Z - 1 1.0 0.58 +0.42
2 3      Wertelaers, Lukas BEL 1200 1.0 W - 1 2.0 0.64 +0.36
3 1      Mernier, Simon BEL 1350 7.0 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
4 2      Hanssen, Casper BEL 1250 3.0 W - 1 3.0 0.58 +0.42
5 2      Akulov, Yaroslav BEL 1300 4.0 Z - 1 4.0 0.51 +0.49
6 2      Akulov, Vsevolod BEL 1350 4.0 W - 1 5.0 0.44 +0.56
7 2      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.0 Z v 0 5.0 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1292 27.0 Totaal 5.0 3.63 +1.37
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1300
FIDE-ID251755
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vendrix, Warre BEL 1200 3.0 W - 1 1.0 0.64 +0.36
2 1      Mernier, Simon BEL 1350 7.0 W - 0 1.0 0.43 -0.43
3 2      Akulov, Vsevolod BEL 1350 4.0 Z - 1 2.0 0.43 +0.57
4 3      Saenen, Louis BEL 1300 3.5 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Mernier, Martin BEL 1306 5.0 W - 0 3.0 0.49 -0.49
6 3      Heynickx, Andreas BEL 1250 3.0 Z - 0 3.0 0.57 -0.57
7 3      Hanssen, Casper BEL 1250 3.0 W v 1 4.0 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1286 28.5 Totaal 4.0 3.63 +0.37
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1350
FIDE-ID251747
F-Elo1213
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Heynickx, Andreas BEL 1250 3.0 W - 1 1.0 0.64 +0.36
2 2      Hanssen, Casper BEL 1250 3.0 Z - 1 2.0 0.64 +0.36
3 2      Akulov, Yaroslav BEL 1300 4.0 W - 0 2.0 0.57 -0.57
4 1      Mernier, Simon BEL 1350 7.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
5 3      Lehaen, Lars BEL 1250 4.0 Z ^ 1 3.0 0.64 +0.36
6 2      Mernier, Martin BEL 1306 5.0 Z - 0 3.0 0.56 -0.56
7 5      Berghs, Robrecht BEL 1200 0.5 W ^ 1 4.0 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1272 26.5 Totaal 4.0 4.25 -0.25
Begin van de pagina
Lehaen, Lars (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo1250
FIDE-ID254177
F-Elo1289
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mernier, Martin BEL 1306 5.0 W - 0 0.0 0.42 -0.42
2 4      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.0 Z - 1 1.0 0.36 +0.64
3 3      Saenen, Louis BEL 1300 3.5 W - 0 1.0 0.43 -0.43
4 5      Heynickx, Andreas BEL 1250 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 3      Akulov, Vsevolod BEL 1350 4.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
6 6      Berghs, Robrecht BEL 1200 0.5 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
7 4      Vendrix, Warre BEL 1200 3.0 W v 1 4.0 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1279 23.0 Totaal 4.0 3.21 +0.79
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1350
FIDE-ID251739
F-Elo1352
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
CategorieStap 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hanssen, Casper BEL 1250 3.0 Z - 0 0.0 0.64 -0.64
2 4      Lehaen, Lars BEL 1250 4.0 W - 0 0.0 0.64 -0.64
3 6      Berghs, Robrecht BEL 1200 0.5 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
4 4      Wertelaers, Lukas BEL 1200 1.0 W - 1 2.0 0.70 +0.30
5 1      Mernier, Simon BEL 1350 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 4      Saenen, Louis BEL 1300 3.5 Z ^ 1 3.0 0.57 +0.43
7 2      Mernier, Martin BEL 1306 5.0 W ^ 1 4.0 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1265 24.0 Totaal 4.0 4.31 -0.31
Begin van de pagina
Saenen, Louis (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo1300
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier, Simon BEL 1350 7.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
2 5      Vendrix, Warre BEL 1200 3.0 W - 1 1.0 0.64 +0.36
3 3      Lehaen, Lars BEL 1250 4.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
4 3      Akulov, Yaroslav BEL 1300 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 5      Berghs, Robrecht BEL 1200 0.5 Z - ½ 2.5 0.64 -0.14
6 4      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.0 W v 0 2.5 0.43 -0.43
7 6      Wertelaers, Lukas BEL 1200 1.0 Z v 1 3.5 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1264 23.5 Totaal 3.5 3.85 -0.35
Begin van de pagina
Hanssen, Casper (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo1250
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.0 W - 1 1.0 0.36 +0.64
2 2      Akulov, Vsevolod BEL 1350 4.0 W - 0 1.0 0.36 -0.36
3 4      Wertelaers, Lukas BEL 1200 1.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
4 2      Mernier, Martin BEL 1306 5.0 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
5 4      Vendrix, Warre BEL 1200 3.0 W - 1 3.0 0.57 +0.43
6 1      Mernier, Simon BEL 1350 7.0 W - 0 3.0 0.36 -0.36
7 3      Akulov, Yaroslav BEL 1300 4.0 Z ^ 0 3.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1293 28.0 Totaal 3.0 3.07 -0.07
Begin van de pagina
Heynickx, Andreas (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo1250
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov, Vsevolod BEL 1350 4.0 Z - 0 0.0 0.36 -0.36
2 6      Berghs, Robrecht BEL 1200 0.5 W - 1 1.0 0.57 +0.43
3 5      Vendrix, Warre BEL 1200 3.0 Z - 0 1.0 0.57 -0.57
4 5      Lehaen, Lars BEL 1250 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5 6      Wertelaers, Lukas BEL 1200 1.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
6 3      Akulov, Yaroslav BEL 1300 4.0 W - 1 3.0 0.43 +0.57
7 1      Mernier, Simon BEL 1350 7.0 Z ^ 0 3.0 0.36 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1264 23.5 Totaal 3.0 3.36 -0.36
Begin van de pagina
Vendrix, Warre (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18119
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Akulov, Yaroslav BEL 1300 4.0 Z - 0 0.0 0.36 -0.36
2 5      Saenen, Louis BEL 1300 3.5 Z - 0 0.0 0.36 -0.36
3 5      Heynickx, Andreas BEL 1250 3.0 W - 1 1.0 0.43 +0.57
4 6      Berghs, Robrecht BEL 1200 0.5 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 4      Hanssen, Casper BEL 1250 3.0 Z v 0 2.0 0.43 -0.43
6 5      Wertelaers, Lukas BEL 1200 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 4      Lehaen, Lars BEL 1250 4.0 Z v 0 3.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1250 19.0 Totaal 3.0 3.01 -0.01
Begin van de pagina
Wertelaers, Lukas (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19133
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Berghs, Robrecht BEL 1200 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Mernier, Martin BEL 1306 5.0 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
3 4      Hanssen, Casper BEL 1250 3.0 W - 0 1.0 0.43 -0.43
4 4      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.0 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
5 6      Heynickx, Andreas BEL 1250 3.0 W - 0 1.0 0.43 -0.43
6 5      Vendrix, Warre BEL 1200 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 6      Saenen, Louis BEL 1300 3.5 W ^ 0 1.0 0.36 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1265 22.0 Totaal 1.0 2.88 -1.88
Begin van de pagina
Berghs, Robrecht (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19136
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
CategorieStap 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Wertelaers, Lukas BEL 1200 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 6      Heynickx, Andreas BEL 1250 3.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
3 6      Akulov, Vladimir BEL 1350 4.0 W - 0 0.0 0.30 -0.30
4 6      Vendrix, Warre BEL 1200 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 5      Saenen, Louis BEL 1300 3.5 W ^ ½ 0.5 0.36 +0.14
6 6      Lehaen, Lars BEL 1250 4.0 W ^ 0 0.5 0.43 -0.43
7 5      Akulov, Vsevolod BEL 1350 4.0 Z ^ 0 0.5 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1271 22.5 Totaal 0.5 2.82 -2.32
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Mernier, Simon 1 1350 2101 7.0 7 W 1 3 Z 1 2 W 1 4 Z 1 6 W 1 8 Z 1 9 W 1 26.50 28.0 -
2 Mernier, Martin 4 1306 1451 5.0 5 Z 1 11 W 1 1 Z 0 8 W 1 3 Z 1 4 W 1 6 Z 0 16.00 22.0 -
3 Akulov, Yaroslav 5 1300 1337 4.0 10 W 1 1 W 0 4 Z 1 7 Z 1 2 W 0 9 Z 0 8 W 1 13.50 17.0 -
4 Akulov, Vsevolod 3 1350 1322 4.0 9 W 1 8 Z 1 3 W 0 1 W 0 5 Z 1 2 Z 0 12 W 1 10.50 17.0 -
5 Lehaen, Lars 9 1250 1329 4.0 2 W 0 6 Z 1 7 W 0 9 Z 1 4 W 0 12 Z 1 10 W 1 10.50 13.0 -
6 Akulov, Vladimir 2 1350 1315 4.0 8 Z 0 5 W 0 12 Z 1 11 W 1 1 Z 0 7 Z 1 2 W 1 10.00 12.0 -
7 Saenen, Louis 6 1300 1264 3.5 1 Z 0 10 W 1 5 Z 1 3 W 0 12 Z ½ 6 W 0 11 Z 1 8.25 13.5 -
8 Hanssen, Casper 7 1250 1237 3.0 6 W 1 4 W 0 11 Z 1 2 Z 0 10 W 1 1 W 0 3 Z 0 8.00 15.0 -
9 Heynickx, Andreas 8 1250 1207 3.0 4 Z 0 12 W 1 10 Z 0 5 W 0 11 Z 1 3 W 1 1 Z 0 5.50 11.0 -
10 Vendrix, Warre 10 1200 1193 3.0 3 Z 0 7 Z 0 9 W 1 12 W 1 8 Z 0 11 W 1 5 Z 0 4.50 11.0 -
11 Wertelaers, Lukas 11 1200 956 1.0 12 W 1 2 Z 0 8 W 0 6 Z 0 9 W 0 10 Z 0 7 W 0 0.50 7.0 -
12 Berghs, Robrecht 12 1200 849 0.5 11 Z 0 9 Z 0 6 W 0 10 Z 0 7 W ½ 5 W 0 4 Z 0 1.75 1.5 -
(©)FRBE-KBSB-v4.14 2019/06/06 (©) GMA 2015 Build : 2019/06/07 15:38