SwarLogo 21ste Limburgs Jeugdrapidkampioenschap 2019 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 02/02/2019 tot 02/02/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 Boatca, Luca -12 M 1344 Houthalen-Oost 7.0 2082 30.00 28.0 -
2 Mernier, Martin -12 M 1347 Neerpelt 6.0 1567 23.00 25.0 -
3 Mernier, Simon -10 M 1340 Neerpelt 5.0 1414 19.00 20.5 -
4 Gelders, Marte -14 F 1300 Houthalen-Oost 5.0 1372 17.00 21.0 -
5 Lehaen, Lars -10 M 1289 Houthalen-Oost 5.0 1400 16.50 20.0 -
6 Van Eester, Jef -16 M 1300 Houthalen-Oost 4.5 1385 18.50 21.0 1.0
7 Robijns, Krieke -14 M 1350 Heusden 4.5 1391 18.50 20.5 0.0
8 Van Eester, Vic -14 M 1250 Houthalen-Oost 4.0 1282 13.00 19.0 -
9 Dubois, Sebastiaan -12 M 1150 Bilzen 4.0 1263 12.50 13.0 -
10 Eijkenboom, Luca-Zsofia -14 F 1300 Overpelt 4.0 1291 12.00 18.0 -
11 Hanssen, Casper -10 M 1250 Houthalen-Oost 4.0 1262 11.50 16.0 -
12 Musiek, Yvar -10 M 1200 Houthalen-Oost 4.0 1243 11.50 15.0 -
13 Van Der Beek, Justys -08 M 1150 SLim Bilzen 4.0 1192 10.00 12.0 -
14 Nysen, Maxima -14 F 1200 Bilzen 4.0 1279 9.50 16.0 -
15 Brackez, Tijs -12 M 1150 SLim Bilzen 3.5 1227 10.25 15.0 0.5
16 Dieussaert, Thiebe -10 M 1200 Bilzen 3.5 1199 9.25 15.0 0.5
17 Van Achte, Seppe -10 M 1150 Houthalen-Oost 3.0 1179 10.00 14.0 -
18 Van Der Beek, Iren -14 M 1150 SLim Bilzen 3.0 1134 8.50 12.0 -
19 Stox, Siebrecht -12 M 1150 SLim Runkst 3.0 1134 7.50 12.0 -
20 Brien, Sam -12 M 1150 Bilzen 3.0 1067 7.00 13.0 -
21 Hermans, Thibaut -16 M 1250 Bilzen 3.0 1129 5.50 11.0 -
22 Robijns, Nisse -12 F 1150 Heusden 3.0 1107 5.00 8.0 -
23 Elen, Yore -12 M 1150 Heusden 2.5 1069 4.75 12.5 0.5
24 Jansen, Nathan -10 M 1200 Heusden 2.5 1083 4.25 11.5 0.5
25 Elen, Launo -08 M 1150 Heusden 2.0 1013 3.00 8.0 -
26 Driesen, Jelle -10 M 1150 SLim Bilzen 2.0 932 3.00 6.0 -
27 Klingeleers, Giel -08 M 1150 Bilzen 2.0 923 2.50 6.0 -
28 Steeno, Matz -10 M 1150 Bilzen 1.5 774 2.25 5.5 0.5
29 Letchenko, Polina -12 F 1150 SLim Bilzen 1.5 812 1.50 4.5 0.5
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -16
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 6 Van Eester, Jef -16 M 1300 Houthalen-Oost 4.5 1385 18.50 21.0 1.0
2 21 Hermans, Thibaut -16 M 1250 Bilzen 3.0 1129 5.50 11.0 -
Categorie: -14
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 4 Gelders, Marte -14 F 1300 Houthalen-Oost 5.0 1372 17.00 21.0 -
2 7 Robijns, Krieke -14 M 1350 Heusden 4.5 1391 18.50 20.5 0.0
3 8 Van Eester, Vic -14 M 1250 Houthalen-Oost 4.0 1282 13.00 19.0 -
4 10 Eijkenboom, Luca-Zsofia -14 F 1300 Overpelt 4.0 1291 12.00 18.0 -
5 14 Nysen, Maxima -14 F 1200 Bilzen 4.0 1279 9.50 16.0 -
6 18 Van Der Beek, Iren -14 M 1150 SLim Bilzen 3.0 1134 8.50 12.0 -
Categorie: -12
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 1 Boatca, Luca -12 M 1344 Houthalen-Oost 7.0 2082 30.00 28.0 -
2 2 Mernier, Martin -12 M 1347 Neerpelt 6.0 1567 23.00 25.0 -
3 9 Dubois, Sebastiaan -12 M 1150 Bilzen 4.0 1263 12.50 13.0 -
4 15 Brackez, Tijs -12 M 1150 SLim Bilzen 3.5 1227 10.25 15.0 0.5
5 19 Stox, Siebrecht -12 M 1150 SLim Runkst 3.0 1134 7.50 12.0 -
6 20 Brien, Sam -12 M 1150 Bilzen 3.0 1067 7.00 13.0 -
7 22 Robijns, Nisse -12 F 1150 Heusden 3.0 1107 5.00 8.0 -
8 23 Elen, Yore -12 M 1150 Heusden 2.5 1069 4.75 12.5 0.5
9 29 Letchenko, Polina -12 F 1150 SLim Bilzen 1.5 812 1.50 4.5 0.5
Categorie: -10
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 3 Mernier, Simon -10 M 1340 Neerpelt 5.0 1414 19.00 20.5 -
2 5 Lehaen, Lars -10 M 1289 Houthalen-Oost 5.0 1400 16.50 20.0 -
3 11 Hanssen, Casper -10 M 1250 Houthalen-Oost 4.0 1262 11.50 16.0 -
4 12 Musiek, Yvar -10 M 1200 Houthalen-Oost 4.0 1243 11.50 15.0 -
5 16 Dieussaert, Thiebe -10 M 1200 Bilzen 3.5 1199 9.25 15.0 0.5
6 17 Van Achte, Seppe -10 M 1150 Houthalen-Oost 3.0 1179 10.00 14.0 -
7 24 Jansen, Nathan -10 M 1200 Heusden 2.5 1083 4.25 11.5 0.5
8 26 Driesen, Jelle -10 M 1150 SLim Bilzen 2.0 932 3.00 6.0 -
9 28 Steeno, Matz -10 M 1150 Bilzen 1.5 774 2.25 5.5 0.5
Categorie: -08
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. OR
1 13 Van Der Beek, Justys -08 M 1150 SLim Bilzen 4.0 1192 10.00 12.0 -
2 25 Elen, Launo -08 M 1150 Heusden 2.0 1013 3.00 8.0 -
3 27 Klingeleers, Giel -08 M 1150 Bilzen 2.0 923 2.50 6.0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (02/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Robijns, Krieke 4.5 (1350) 1-0 Nysen, Maxima 4.0 (1200)
2 Driesen, Jelle 2.0 (1150) 0-1 Mernier, Martin 6.0 (1347)
3 Boatca, Luca 7.0 (1344) 1-0 Klingeleers, Giel 2.0 (1150)
4 Van Der Beek, Iren 3.0 (1150) 0-1 Mernier, Simon 5.0 (1340)
5 Eijkenboom, Luca-Zsofia 4.0 (1300) 1-0 Steeno, Matz 1.5 (1150)
6 Dubois, Sebastiaan 4.0 (1150) 0-1 Van Eester, Jef 4.5 (1300)
7 Gelders, Marte 5.0 (1300) 1-0 Brackez, Tijs 3.5 (1150)
8 Letchenko, Polina 1.5 (1150) 0-1 Lehaen, Lars 5.0 (1289)
9 Hermans, Thibaut 3.0 (1250) 0-1 Van Achte, Seppe 3.0 (1150)
10 Elen, Launo 2.0 (1150) 0-1 Hanssen, Casper 4.0 (1250)
11 Van Eester, Vic 4.0 (1250) 1-0 Robijns, Nisse 3.0 (1150)
12 Stox, Siebrecht 3.0 (1150) 0-1 Dieussaert, Thiebe 3.5 (1200)
13 Jansen, Nathan 2.5 (1200) ½-½ Elen, Yore 2.5 (1150)
14 Van Der Beek, Justys 4.0 (1150) 0-1 Musiek, Yvar 4.0 (1200)
  Brien, Sam 3.0 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (02/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Lehaen, Lars 5.0 (1289) 0-1 Robijns, Krieke 4.5 (1350)
2 Mernier, Martin 6.0 (1347) 1-0 Hanssen, Casper 4.0 (1250)
3 Dieussaert, Thiebe 3.5 (1200) 0-1 Boatca, Luca 7.0 (1344)
4 Mernier, Simon 5.0 (1340) 1-0 Van Eester, Vic 4.0 (1250)
5 Musiek, Yvar 4.0 (1200) 0-1 Eijkenboom, Luca-Zsofia 4.0 (1300)
6 Van Eester, Jef 4.5 (1300) 1-0 Brien, Sam 3.0 (1150)
7 Van Achte, Seppe 3.0 (1150) 0-1 Gelders, Marte 5.0 (1300)
8 Hermans, Thibaut 3.0 (1250) 1-0 Jansen, Nathan 2.5 (1200)
9 Elen, Yore 2.5 (1150) 1-0 Letchenko, Polina 1.5 (1150)
10 Nysen, Maxima 4.0 (1200) 1-0 Driesen, Jelle 2.0 (1150)
11 Klingeleers, Giel 2.0 (1150) 0-1 Elen, Launo 2.0 (1150)
12 Brackez, Tijs 3.5 (1150) 1-0 Van Der Beek, Iren 3.0 (1150)
13 Steeno, Matz 1.5 (1150) 0-1 Stox, Siebrecht 3.0 (1150)
14 Robijns, Nisse 3.0 (1150) 0-1 Dubois, Sebastiaan 4.0 (1150)
  Van Der Beek, Justys 4.0 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (02/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Robijns, Krieke 4.5 (1350) ½-½ Mernier, Simon 5.0 (1340)
2 Eijkenboom, Luca-Zsofia 4.0 (1300) 0-1 Mernier, Martin 6.0 (1347)
3 Boatca, Luca 7.0 (1344) 1-0 Van Eester, Jef 4.5 (1300)
4 Gelders, Marte 5.0 (1300) 1-0 Elen, Yore 2.5 (1150)
5 Dubois, Sebastiaan 4.0 (1150) 0-1 Lehaen, Lars 5.0 (1289)
6 Brackez, Tijs 3.5 (1150) 1-0 Hermans, Thibaut 3.0 (1250)
7 Hanssen, Casper 4.0 (1250) 0-1 Van Achte, Seppe 3.0 (1150)
8 Van Eester, Vic 4.0 (1250) 1-0 Van Der Beek, Justys 4.0 (1150)
9 Elen, Launo 2.0 (1150) 0-1 Dieussaert, Thiebe 3.5 (1200)
10 Stox, Siebrecht 3.0 (1150) 1-0 Musiek, Yvar 4.0 (1200)
11 Brien, Sam 3.0 (1150) 0-1 Nysen, Maxima 4.0 (1200)
12 Jansen, Nathan 2.5 (1200) 1-0 Klingeleers, Giel 2.0 (1150)
13 Letchenko, Polina 1.5 (1150) ½-½ Steeno, Matz 1.5 (1150)
14 Van Der Beek, Iren 3.0 (1150) 1-0 Robijns, Nisse 3.0 (1150)
  Driesen, Jelle 2.0 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (02/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Mernier, Martin 6.0 (1347) 1-0 Gelders, Marte 5.0 (1300)
2 Mernier, Simon 5.0 (1340) 0-1 Boatca, Luca 7.0 (1344)
3 Van Eester, Jef 4.5 (1300) 1-0 Robijns, Krieke 4.5 (1350)
4 Nysen, Maxima 4.0 (1200) 0-1 Eijkenboom, Luca-Zsofia 4.0 (1300)
5 Lehaen, Lars 5.0 (1289) 1-0 Stox, Siebrecht 3.0 (1150)
6 Van Achte, Seppe 3.0 (1150) 0-1 Van Eester, Vic 4.0 (1250)
7 Dieussaert, Thiebe 3.5 (1200) ½-½ Brackez, Tijs 3.5 (1150)
8 Hanssen, Casper 4.0 (1250) 1-0 Jansen, Nathan 2.5 (1200)
9 Elen, Yore 2.5 (1150) 0-1 Van Der Beek, Iren 3.0 (1150)
10 Driesen, Jelle 2.0 (1150) 0-1 Hermans, Thibaut 3.0 (1250)
11 Musiek, Yvar 4.0 (1200) 1-0 Elen, Launo 2.0 (1150)
12 Van Der Beek, Justys 4.0 (1150) 0-1 Dubois, Sebastiaan 4.0 (1150)
13 Steeno, Matz 1.5 (1150) 0-1 Brien, Sam 3.0 (1150)
14 Robijns, Nisse 3.0 (1150) 1-0 Letchenko, Polina 1.5 (1150)
  Klingeleers, Giel 2.0 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (02/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Boatca, Luca 7.0 (1344) 1-0 Mernier, Martin 6.0 (1347)
2 Eijkenboom, Luca-Zsofia 4.0 (1300) 0-1 Lehaen, Lars 5.0 (1289)
3 Gelders, Marte 5.0 (1300) 0-1 Van Eester, Jef 4.5 (1300)
4 Van Eester, Vic 4.0 (1250) 1-0 Dieussaert, Thiebe 3.5 (1200)
5 Brackez, Tijs 3.5 (1150) 0-1 Mernier, Simon 5.0 (1340)
6 Hermans, Thibaut 3.0 (1250) 0-1 Robijns, Krieke 4.5 (1350)
7 Dubois, Sebastiaan 4.0 (1150) 0-1 Hanssen, Casper 4.0 (1250)
8 Brien, Sam 3.0 (1150) 0-1 Musiek, Yvar 4.0 (1200)
9 Stox, Siebrecht 3.0 (1150) 0-1 Nysen, Maxima 4.0 (1200)
10 Van Der Beek, Iren 3.0 (1150) 1-0 Van Achte, Seppe 3.0 (1150)
11 Jansen, Nathan 2.5 (1200) 1-0 Driesen, Jelle 2.0 (1150)
12 Elen, Launo 2.0 (1150) 0-1 Elen, Yore 2.5 (1150)
13 Klingeleers, Giel 2.0 (1150) 0-1 Robijns, Nisse 3.0 (1150)
14 Letchenko, Polina 1.5 (1150) 0-1 Van Der Beek, Justys 4.0 (1150)
  Steeno, Matz 1.5 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (02/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Lehaen, Lars 5.0 (1289) 0-1 Boatca, Luca 7.0 (1344)
2 Mernier, Martin 6.0 (1347) 1-0 Van Eester, Vic 4.0 (1250)
3 Van Eester, Jef 4.5 (1300) ½-½ Mernier, Simon 5.0 (1340)
4 Robijns, Krieke 4.5 (1350) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 4.0 (1300)
5 Musiek, Yvar 4.0 (1200) 0-1 Gelders, Marte 5.0 (1300)
6 Hanssen, Casper 4.0 (1250) 1-0 Van Der Beek, Iren 3.0 (1150)
7 Nysen, Maxima 4.0 (1200) 1-0 Jansen, Nathan 2.5 (1200)
8 Elen, Yore 2.5 (1150) 0-1 Brackez, Tijs 3.5 (1150)
9 Dieussaert, Thiebe 3.5 (1200) 0-1 Dubois, Sebastiaan 4.0 (1150)
10 Van Der Beek, Justys 4.0 (1150) 1-0 Hermans, Thibaut 3.0 (1250)
11 Van Achte, Seppe 3.0 (1150) 1-0 Stox, Siebrecht 3.0 (1150)
12 Robijns, Nisse 3.0 (1150) 0-1 Brien, Sam 3.0 (1150)
13 Klingeleers, Giel 2.0 (1150) 1-0 Steeno, Matz 1.5 (1150)
14 Driesen, Jelle 2.0 (1150) 0-1 Elen, Launo 2.0 (1150)
  Letchenko, Polina 1.5 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (02/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Boatca, Luca 7.0 (1344) 1-0 Robijns, Krieke 4.5 (1350)
2 Van Eester, Jef 4.5 (1300) 0-1 Mernier, Martin 6.0 (1347)
3 Mernier, Simon 5.0 (1340) 1-0 Hanssen, Casper 4.0 (1250)
4 Gelders, Marte 5.0 (1300) 1-0 Nysen, Maxima 4.0 (1200)
5 Van Eester, Vic 4.0 (1250) 0-1 Lehaen, Lars 5.0 (1289)
6 Brackez, Tijs 3.5 (1150) 0-1 Musiek, Yvar 4.0 (1200)
7 Eijkenboom, Luca-Zsofia 4.0 (1300) 1-0 Van Achte, Seppe 3.0 (1150)
8 Van Der Beek, Iren 3.0 (1150) 0-1 Van Der Beek, Justys 4.0 (1150)
9 Brien, Sam 3.0 (1150) 0-1 Dubois, Sebastiaan 4.0 (1150)
10 Jansen, Nathan 2.5 (1200) 0-1 Dieussaert, Thiebe 3.5 (1200)
11 Stox, Siebrecht 3.0 (1150) 1-0 Elen, Yore 2.5 (1150)
12 Hermans, Thibaut 3.0 (1250) 1-0 Klingeleers, Giel 2.0 (1150)
13 Elen, Launo 2.0 (1150) 0-1 Robijns, Nisse 3.0 (1150)
14 Steeno, Matz 1.5 (1150) 0-1 Driesen, Jelle 2.0 (1150)
  Letchenko, Polina 1.5 (1150) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Boatca, Luca (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1344
FIDE-ID1259660
F-Elo1211
Landrou  (rou)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Klingeleers, Giel BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.75 +0.25
2 3      Dieussaert, Thiebe BEL 1200 3.5 Z - 1 2.0 0.69 +0.31
3 3      Van Eester, Jef BEL 1300 4.5 W - 1 3.0 0.56 +0.44
4 2      Mernier, Simon BEL 1340 5.0 Z - 1 4.0 0.51 +0.49
5 1      Mernier, Martin BEL 1347 6.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Lehaen, Lars BEL 1289 5.0 Z - 1 6.0 0.58 +0.42
7 1      Robijns, Krieke BEL 1350 4.5 W v 1 7.0 0.49 +0.51
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1282 30.5 Totaal 7.0 4.08 +2.92
Begin van de pagina
Mernier, Martin (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1347
FIDE-ID254886
F-Elo1506
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Driesen, Jelle BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
2 2      Hanssen, Casper BEL 1250 4.0 W - 1 2.0 0.63 +0.37
3 2      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1300 4.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
4 1      Gelders, Marte BEL 1300 5.0 W - 1 4.0 0.57 +0.43
5 1      Boatca, Luca ROU 1344 7.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
6 2      Van Eester, Vic BEL 1250 4.0 W - 1 5.0 0.63 +0.37
7 2      Van Eester, Jef BEL 1300 4.5 Z - 1 6.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1270 30.5 Totaal 6.0 4.22 +1.78
Begin van de pagina
Mernier, Simon (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1340
FIDE-ID254894
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Der Beek, Iren BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
2 4      Van Eester, Vic BEL 1250 4.0 W - 1 2.0 0.62 +0.38
3 1      Robijns, Krieke BEL 1350 4.5 Z - ½ 2.5 0.49 +0.01
4 2      Boatca, Luca ROU 1344 7.0 W - 0 2.5 0.49 -0.49
5 5      Brackez, Tijs BEL 1150 3.5 Z ^ 1 3.5 0.75 +0.25
6 3      Van Eester, Jef BEL 1300 4.5 Z - ½ 4.0 0.56 -0.06
7 3      Hanssen, Casper BEL 1250 4.0 W ^ 1 5.0 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1256 30.5 Totaal 5.0 4.28 +0.72
Begin van de pagina
Gelders, Marte (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.15467
N-Elo1300
FIDE-ID255513
F-Elo1234
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Brackez, Tijs BEL 1150 3.5 W - 1 1.0 0.70 +0.30
2 7      Van Achte, Seppe BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.70 +0.30
3 4      Elen, Yore BEL 1150 2.5 W - 1 3.0 0.70 +0.30
4 1      Mernier, Martin BEL 1347 6.0 Z v 0 3.0 0.43 -0.43
5 3      Van Eester, Jef BEL 1300 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 5      Musiek, Yvar BEL 1200 4.0 Z - 1 4.0 0.64 +0.36
7 4      Nysen, Maxima BEL 1200 4.0 W - 1 5.0 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1213 27.5 Totaal 5.0 4.31 +0.69
Begin van de pagina
Lehaen, Lars (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo1289
FIDE-ID254177
F-Elo1289
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Letchenko, Polina BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.69 +0.31
2 1      Robijns, Krieke BEL 1350 4.5 W - 0 1.0 0.42 -0.42
3 5      Dubois, Sebastiaan BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.69 +0.31
4 5      Stox, Siebrecht BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
5 2      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1300 4.0 Z - 1 4.0 0.48 +0.52
6 1      Boatca, Luca ROU 1344 7.0 W - 0 4.0 0.42 -0.42
7 5      Van Eester, Vic BEL 1250 4.0 Z ^ 1 5.0 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1242 28.0 Totaal 5.0 3.94 +1.06
Begin van de pagina
Van Eester, Jef (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1300
FIDE-ID252107
F-Elo1011
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dubois, Sebastiaan BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
2 6      Brien, Sam BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.70 +0.30
3 3      Boatca, Luca ROU 1344 7.0 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
4 3      Robijns, Krieke BEL 1350 4.5 W - 1 3.0 0.43 +0.57
5 3      Gelders, Marte BEL 1300 5.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Mernier, Simon BEL 1340 5.0 W - ½ 4.5 0.44 +0.06
7 2      Mernier, Martin BEL 1347 6.0 W v 0 4.5 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1283 34.5 Totaal 4.5 3.64 +0.86
Begin van de pagina
Robijns, Krieke (Rank: 1)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1350
FIDE-ID257923
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nysen, Maxima BEL 1200 4.0 W - 1 1.0 0.70 +0.30
2 1      Lehaen, Lars BEL 1289 5.0 Z - 1 2.0 0.58 +0.42
3 1      Mernier, Simon BEL 1340 5.0 W - ½ 2.5 0.51 -0.01
4 3      Van Eester, Jef BEL 1300 4.5 Z - 0 2.5 0.57 -0.57
5 6      Hermans, Thibaut BEL 1250 3.0 Z v 1 3.5 0.64 +0.36
6 4      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1300 4.0 W v 1 4.5 0.57 +0.43
7 1      Boatca, Luca ROU 1344 7.0 Z v 0 4.5 0.51 -0.51
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1289 32.5 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Van Eester, Vic (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo1250
FIDE-ID252115
F-Elo1002
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Robijns, Nisse BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.64 +0.36
2 4      Mernier, Simon BEL 1340 5.0 Z - 0 1.0 0.38 -0.38
3 8      Van Der Beek, Justys BEL 1150 4.0 W - 1 2.0 0.64 +0.36
4 6      Van Achte, Seppe BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
5 4      Dieussaert, Thiebe BEL 1200 3.5 W - 1 4.0 0.57 +0.43
6 2      Mernier, Martin BEL 1347 6.0 Z v 0 4.0 0.37 -0.37
7 5      Lehaen, Lars BEL 1289 5.0 W - 0 4.0 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1232 29.5 Totaal 4.0 3.69 +0.31
Begin van de pagina
Dubois, Sebastiaan (Rank: 20)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19004
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Eester, Jef BEL 1300 4.5 W - 0 0.0 0.30 -0.30
2 14      Robijns, Nisse BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Lehaen, Lars BEL 1289 5.0 W - 0 1.0 0.31 -0.31
4 12      Van Der Beek, Justys BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Hanssen, Casper BEL 1250 4.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
6 9      Dieussaert, Thiebe BEL 1200 3.5 Z - 1 3.0 0.43 +0.57
7 9      Brien, Sam BEL 1150 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1212 27.0 Totaal 4.0 2.90 +1.10
Begin van de pagina
Eijkenboom, Luca-Zsofia (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo1300
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Steeno, Matz BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.70 +0.30
2 5      Musiek, Yvar BEL 1200 4.0 Z - 1 2.0 0.64 +0.36
3 2      Mernier, Martin BEL 1347 6.0 W - 0 2.0 0.43 -0.43
4 4      Nysen, Maxima BEL 1200 4.0 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
5 2      Lehaen, Lars BEL 1289 5.0 W - 0 3.0 0.52 -0.52
6 4      Robijns, Krieke BEL 1350 4.5 Z - 0 3.0 0.43 -0.43
7 7      Van Achte, Seppe BEL 1150 3.0 W ^ 1 4.0 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1240 28.0 Totaal 4.0 4.06 -0.06
Begin van de pagina
Hanssen, Casper (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo1250
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Elen, Launo BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.64 +0.36
2 2      Mernier, Martin BEL 1347 6.0 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
3 7      Van Achte, Seppe BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.64 -0.64
4 8      Jansen, Nathan BEL 1200 2.5 W - 1 2.0 0.57 +0.43
5 7      Dubois, Sebastiaan BEL 1150 4.0 Z ^ 1 3.0 0.64 +0.36
6 6      Van Der Beek, Iren BEL 1150 3.0 W - 1 4.0 0.64 +0.36
7 3      Mernier, Simon BEL 1340 5.0 Z - 0 4.0 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1212 25.5 Totaal 4.0 3.88 +0.12
Begin van de pagina
Musiek, Yvar (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19007
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Der Beek, Justys BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
2 5      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1300 4.0 W - 0 1.0 0.36 -0.36
3 10      Stox, Siebrecht BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.57 -0.57
4 11      Elen, Launo BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.57 +0.43
5 8      Brien, Sam BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
6 5      Gelders, Marte BEL 1300 5.0 W - 0 3.0 0.36 -0.36
7 6      Brackez, Tijs BEL 1150 3.5 Z - 1 4.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1192 24.5 Totaal 4.0 3.57 +0.43
Begin van de pagina
Van Der Beek, Justys (Rank: 28)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.20498
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Musiek, Yvar BEL 1200 4.0 W - 0 0.0 0.43 -0.43
2        Bye           1 1.0    
3 8      Van Eester, Vic BEL 1250 4.0 Z v 0 1.0 0.36 -0.36
4 12      Dubois, Sebastiaan BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Letchenko, Polina BEL 1150 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Hermans, Thibaut BEL 1250 3.0 W v 1 3.0 0.36 +0.64
7 8      Van Der Beek, Iren BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1191 19.5 Totaal 4.0 2.65 +0.35
Begin van de pagina
Nysen, Maxima (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.19005
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Robijns, Krieke BEL 1350 4.5 Z - 0 0.0 0.30 -0.30
2 10      Driesen, Jelle BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.57 +0.43
3 11      Brien, Sam BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
4 4      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1300 4.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
5 9      Stox, Siebrecht BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
6 7      Jansen, Nathan BEL 1200 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Gelders, Marte BEL 1300 5.0 Z v 0 4.0 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1228 24.0 Totaal 4.0 3.23 +0.77
Begin van de pagina
Brackez, Tijs (Rank: 22)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20500
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Gelders, Marte BEL 1300 5.0 Z - 0 0.0 0.30 -0.30
2 12      Van Der Beek, Iren BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Hermans, Thibaut BEL 1250 3.0 W - 1 2.0 0.36 +0.64
4 7      Dieussaert, Thiebe BEL 1200 3.5 Z - ½ 2.5 0.43 +0.07
5 5      Mernier, Simon BEL 1340 5.0 W - 0 2.5 0.25 -0.25
6 8      Elen, Yore BEL 1150 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 6      Musiek, Yvar BEL 1200 4.0 W - 0 3.5 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 26.0 Totaal 3.5 2.77 +0.73
Begin van de pagina
Dieussaert, Thiebe (Rank: 12)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19000
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Stox, Siebrecht BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.57 +0.43
2 3      Boatca, Luca ROU 1344 7.0 W - 0 1.0 0.31 -0.31
3 9      Elen, Launo BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.57 +0.43
4 7      Brackez, Tijs BEL 1150 3.5 W - ½ 2.5 0.57 -0.07
5 4      Van Eester, Vic BEL 1250 4.0 Z - 0 2.5 0.43 -0.43
6 9      Dubois, Sebastiaan BEL 1150 4.0 W ^ 0 2.5 0.57 -0.57
7 10      Jansen, Nathan BEL 1200 2.5 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1199 26.0 Totaal 3.5 3.52 -0.02
Begin van de pagina
Van Achte, Seppe (Rank: 23)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19124
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Hermans, Thibaut BEL 1250 3.0 Z - 1 1.0 0.36 +0.64
2 7      Gelders, Marte BEL 1300 5.0 W - 0 1.0 0.30 -0.30
3 7      Hanssen, Casper BEL 1250 4.0 Z - 1 2.0 0.36 +0.64
4 6      Van Eester, Vic BEL 1250 4.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
5 10      Van Der Beek, Iren BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Stox, Siebrecht BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1300 4.0 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1235 26.0 Totaal 3.0 2.68 +0.32
Begin van de pagina
Van Der Beek, Iren (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.20499
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mernier, Simon BEL 1340 5.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
2 12      Brackez, Tijs BEL 1150 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Robijns, Nisse BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Elen, Yore BEL 1150 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Van Achte, Seppe BEL 1150 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Hanssen, Casper BEL 1250 4.0 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
7 8      Van Der Beek, Justys BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1191 25.0 Totaal 3.0 3.11 -0.11
Begin van de pagina
Stox, Siebrecht (Rank: 26)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.20485
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dieussaert, Thiebe BEL 1200 3.5 W - 0 0.0 0.43 -0.43
2 13      Steeno, Matz BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Musiek, Yvar BEL 1200 4.0 W - 1 2.0 0.43 +0.57
4 5      Lehaen, Lars BEL 1289 5.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
5 9      Nysen, Maxima BEL 1200 4.0 W - 0 2.0 0.43 -0.43
6 11      Van Achte, Seppe BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Elen, Yore BEL 1150 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1191 23.5 Totaal 3.0 3.10 -0.10
Begin van de pagina
Brien, Sam (Rank: 29)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19148
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 6      Van Eester, Jef BEL 1300 4.5 Z v 0 1.0 0.30 -0.30
3 11      Nysen, Maxima BEL 1200 4.0 W - 0 1.0 0.43 -0.43
4 13      Steeno, Matz BEL 1150 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Musiek, Yvar BEL 1200 4.0 W v 0 2.0 0.43 -0.43
6 12      Robijns, Nisse BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Dubois, Sebastiaan BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1191 21.0 Totaal 3.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Hermans, Thibaut (Rank: 9)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19006
N-Elo1250
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Achte, Seppe BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.64 -0.64
2 8      Jansen, Nathan BEL 1200 2.5 W - 1 1.0 0.57 +0.43
3 6      Brackez, Tijs BEL 1150 3.5 Z ^ 0 1.0 0.64 -0.64
4 10      Driesen, Jelle BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.64 +0.36
5 6      Robijns, Krieke BEL 1350 4.5 W - 0 2.0 0.36 -0.36
6 10      Van Der Beek, Justys BEL 1150 4.0 Z ^ 0 2.0 0.64 -0.64
7 12      Klingeleers, Giel BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1185 21.5 Totaal 3.0 4.13 -1.13
Begin van de pagina
Robijns, Nisse (Rank: 25)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.19576
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van Eester, Vic BEL 1250 4.0 Z - 0 0.0 0.36 -0.36
2 14      Dubois, Sebastiaan BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Van Der Beek, Iren BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 14      Letchenko, Polina BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 13      Klingeleers, Giel BEL 1150 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Brien, Sam BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      Elen, Launo BEL 1150 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1164 19.5 Totaal 3.0 3.36 -0.36
Begin van de pagina
Elen, Yore (Rank: 27)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.20674
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Jansen, Nathan BEL 1200 2.5 Z - ½ 0.5 0.43 +0.07
2 9      Letchenko, Polina BEL 1150 1.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 4      Gelders, Marte BEL 1300 5.0 Z v 0 1.5 0.30 -0.30
4 9      Van Der Beek, Iren BEL 1150 3.0 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
5 12      Elen, Launo BEL 1150 2.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
6 8      Brackez, Tijs BEL 1150 3.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
7 11      Stox, Siebrecht BEL 1150 3.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1178 20.5 Totaal 2.5 3.23 -0.73
Begin van de pagina
Jansen, Nathan (Rank: 13)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.20318
N-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Elen, Yore BEL 1150 2.5 W - ½ 0.5 0.57 -0.07
2 8      Hermans, Thibaut BEL 1250 3.0 Z - 0 0.5 0.43 -0.43
3 12      Klingeleers, Giel BEL 1150 2.0 W v 1 1.5 0.57 +0.43
4 8      Hanssen, Casper BEL 1250 4.0 Z v 0 1.5 0.43 -0.43
5 11      Driesen, Jelle BEL 1150 2.0 W v 1 2.5 0.57 +0.43
6 7      Nysen, Maxima BEL 1200 4.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
7 10      Dieussaert, Thiebe BEL 1200 3.5 W ^ 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1192 21.0 Totaal 2.5 3.57 -1.07
Begin van de pagina
Elen, Launo (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.20677
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Hanssen, Casper BEL 1250 4.0 W - 0 0.0 0.36 -0.36
2 11      Klingeleers, Giel BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Dieussaert, Thiebe BEL 1200 3.5 W - 0 1.0 0.43 -0.43
4 11      Musiek, Yvar BEL 1200 4.0 Z - 0 1.0 0.43 -0.43
5 12      Elen, Yore BEL 1150 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 14      Driesen, Jelle BEL 1150 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      Robijns, Nisse BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1178 21.0 Totaal 2.0 3.22 -1.22
Begin van de pagina
Driesen, Jelle (Rank: 21)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.20492
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Mernier, Martin BEL 1347 6.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
2 10      Nysen, Maxima BEL 1200 4.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
3        Bye           1 1.0    
4 10      Hermans, Thibaut BEL 1250 3.0 W v 0 1.0 0.36 -0.36
5 11      Jansen, Nathan BEL 1200 2.5 Z - 0 1.0 0.43 -0.43
6 14      Elen, Launo BEL 1150 2.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 14      Steeno, Matz BEL 1150 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1216 19.0 Totaal 2.0 2.47 -1.47
Begin van de pagina
Klingeleers, Giel (Rank: 17)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.18998
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Boatca, Luca ROU 1344 7.0 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
2 11      Elen, Launo BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Jansen, Nathan BEL 1200 2.5 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
4        Bye           1 1.0    
5 13      Robijns, Nisse BEL 1150 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Steeno, Matz BEL 1150 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 12      Hermans, Thibaut BEL 1250 3.0 Z ^ 0 2.0 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1207 19.0 Totaal 2.0 2.54 -1.54
Begin van de pagina
Steeno, Matz (Rank: 19)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19839
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 1300 4.0 Z - 0 0.0 0.30 -0.30
2 13      Stox, Siebrecht BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Letchenko, Polina BEL 1150 1.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 13      Brien, Sam BEL 1150 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.5    
6 13      Klingeleers, Giel BEL 1150 2.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
7 14      Driesen, Jelle BEL 1150 2.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1175 15.5 Totaal 1.5 2.80 -2.30
Begin van de pagina
Letchenko, Polina (Rank: 16)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.20495
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(763) SLim Bilzen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Lehaen, Lars BEL 1289 5.0 W - 0 0.0 0.31 -0.31
2 9      Elen, Yore BEL 1150 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Steeno, Matz BEL 1150 1.5 W ^ ½ 0.5 0.50 +0.00
4 14      Robijns, Nisse BEL 1150 3.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 14      Van Der Beek, Justys BEL 1150 4.0 W v 0 0.5 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.5    
7        Afwezig           0 1.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1177 16.0 Totaal 1.5 2.31 -1.81
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Vsch. OR
1 Boatca, Luca 3 1344 2082 7.0 27 W 1 16 Z 1 6 W 1 3 Z 1 2 W 1 5 Z 1 7 W 1 30.00 28.0 -
2 Mernier, Martin 2 1347 1567 6.0 26 Z 1 11 W 1 10 Z 1 4 W 1 1 Z 0 8 W 1 6 Z 1 23.00 25.0 -
3 Mernier, Simon 4 1340 1414 5.0 18 Z 1 8 W 1 7 Z ½ 1 W 0 15 Z 1 6 Z ½ 11 W 1 19.00 20.5 -
4 Gelders, Marte 7 1300 1372 5.0 15 W 1 17 Z 1 23 W 1 2 Z 0 6 W 0 12 Z 1 14 W 1 17.00 21.0 -
5 Lehaen, Lars 8 1289 1400 5.0 29 Z 1 7 W 0 9 Z 1 19 W 1 10 Z 1 1 W 0 8 Z 1 16.50 20.0 -
6 Van Eester, Jef 6 1300 1385 4.5 9 Z 1 20 W 1 1 Z 0 7 W 1 4 Z 1 3 W ½ 2 W 0 18.50 21.0 1.0
7 Robijns, Krieke 1 1350 1391 4.5 14 W 1 5 Z 1 3 W ½ 6 Z 0 21 Z 1 10 W 1 1 Z 0 18.50 20.5 0.0
8 Van Eester, Vic 11 1250 1282 4.0 22 W 1 3 Z 0 13 W 1 17 Z 1 16 W 1 2 Z 0 5 W 0 13.00 19.0 -
9 Dubois, Sebastiaan 20 1150 1263 4.0 6 W 0 22 Z 1 5 W 0 13 Z 1 11 W 0 16 Z 1 20 Z 1 12.50 13.0 -
10 Eijkenboom, Luca-Zsofia 5 1300 1291 4.0 28 W 1 12 Z 1 2 W 0 14 Z 1 5 W 0 7 Z 0 17 W 1 12.00 18.0 -
11 Hanssen, Casper 10 1250 1262 4.0 25 Z 1 2 Z 0 17 W 0 24 W 1 9 Z 1 18 W 1 3 Z 0 11.50 16.0 -
12 Musiek, Yvar 14 1200 1243 4.0 13 Z 1 10 W 0 19 Z 0 25 W 1 20 Z 1 4 W 0 15 Z 1 11.50 15.0 -
13 Van Der Beek, Justys 28 1150 1192 4.0 12 W 0 B1 8 Z 0 9 W 0 29 Z 1 21 W 1 18 Z 1 10.00 12.0 -
14 Nysen, Maxima 15 1200 1279 4.0 7 Z 0 26 W 1 20 Z 1 10 W 0 19 Z 1 24 W 1 4 Z 0 9.50 16.0 -
15 Brackez, Tijs 22 1150 1227 3.5 4 Z 0 18 W 1 21 W 1 16 Z ½ 3 W 0 23 Z 1 12 W 0 10.25 15.0 0.5
16 Dieussaert, Thiebe 12 1200 1199 3.5 19 Z 1 1 W 0 25 Z 1 15 W ½ 8 Z 0 9 W 0 24 Z 1 9.25 15.0 0.5
17 Van Achte, Seppe 23 1150 1179 3.0 21 Z 1 4 W 0 11 Z 1 8 W 0 18 Z 0 19 W 1 10 Z 0 10.00 14.0 -
18 Van Der Beek, Iren 18 1150 1134 3.0 3 W 0 15 Z 0 22 W 1 23 Z 1 17 W 1 11 Z 0 13 W 0 8.50 12.0 -
19 Stox, Siebrecht 26 1150 1134 3.0 16 W 0 28 Z 1 12 W 1 5 Z 0 14 W 0 17 Z 0 23 W 1 7.50 12.0 -
20 Brien, Sam 29 1150 1067 3.0 B1 6 Z 0 14 W 0 28 Z 1 12 W 0 22 Z 1 9 W 0 7.00 13.0 -
21 Hermans, Thibaut 9 1250 1129 3.0 17 W 0 24 W 1 15 Z 0 26 Z 1 7 W 0 13 Z 0 27 W 1 5.50 11.0 -
22 Robijns, Nisse 25 1150 1107 3.0 8 Z 0 9 W 0 18 Z 0 29 W 1 27 Z 1 20 W 0 25 Z 1 5.00 8.0 -
23 Elen, Yore 27 1150 1069 2.5 24 Z ½ 29 W 1 4 Z 0 18 W 0 25 Z 1 15 W 0 19 Z 0 4.75 12.5 0.5
24 Jansen, Nathan 13 1200 1083 2.5 23 W ½ 21 Z 0 27 W 1 11 Z 0 26 W 1 14 Z 0 16 W 0 4.25 11.5 0.5
25 Elen, Launo 24 1150 1013 2.0 11 W 0 27 Z 1 16 W 0 12 Z 0 23 W 0 26 Z 1 22 W 0 3.00 8.0 -
26 Driesen, Jelle 21 1150 932 2.0 2 W 0 14 Z 0 B1 21 W 0 24 Z 0 25 W 0 28 Z 1 3.00 6.0 -
27 Klingeleers, Giel 17 1150 923 2.0 1 Z 0 25 W 0 24 Z 0 B1 22 W 0 28 W 1 21 Z 0 2.50 6.0 -
28 Steeno, Matz 19 1150 774 1.5 10 Z 0 19 W 0 29 Z ½ 20 W 0 B1 27 Z 0 26 W 0 2.25 5.5 0.5
29 Letchenko, Polina 16 1150 812 1.5 5 W 0 23 Z 0 28 W ½ 22 Z 0 13 W 0 B1 A 1.50 4.5 0.5
(©)FRBE-KBSB-v4.06 2019/01/02 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/02 22:07