SwarLogo 21ste Limburgs Individueel Kampioenschap 50+ SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Jos Pots
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 14/11/2018 tot 26/03/2019
Scheidingssystemen: ARO, SB, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 pari. R4 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 3
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 Schuermans, Robert 60+ >= 2000 2118 2103 Deurne 3.0 2532 1683 5.00 6.0
2 Vandecan, Michel 60+ >=1800 1877 1857 Landen 2.5 1909 1636 3.25 5.0
3 Kuijpers, Domien 60+ >=1800 1810 1804 Eisden 2.5 1898 1625 4.25 5.0
4 Dethier, Krista 50+ 1356 1370 Hasselt 2.5 1818 1625 3.50 5.0
5 Pools, Robert 60+ >= 1600 1716 1700 Hasselt 2.5 1528 1326 2.25 4.5
6 Jacobs, Hein 50+ 1759 1777 MSK-Dilsen 2.0 1823 1706 2.00 5.0
7 Sarrechia, Benito 60+ >= 1400 1551 1582 MSK-Dilsen 2.0 1813 1696 3.00 4.0
8 De Wel, Herman 60+ >= 1600 1771 1773 Tessenderlo 2.0 1764 1647 3.00 4.5
9 Cornet, Luc 50+ 1784 1824 Eisden 2.0 1677 1550 2.25 4.0
10 Vercauteren, Daniel 60+ >= 1600 1637 1629 Overpelt 2.0 1679 1540 1.75 4.5
11 Indemans, Rudi 60+ >=1800 1811 1788 Hasselt 2.0 1588 1439 1.00 3.0
12 Berben, Jaak 60+ >= 1400 1538 1541 MSK-Dilsen 2.0 1548 1431 2.50 3.0
13 Laruelle, Leander 60+ >= 1600 1614 1622 Tessenderlo 1.5 1696 1730 1.25 2.0
14 Geerts, Luc 60+ >= 1600 1677 1639 Paal 1.5 1676 1690 2.00 3.5
15 Charles, Freddy 60+ >= 1600 1672 1676 Landen 1.5 1667 1667 2.25 4.0
16 Ulburghs, Piet 60+ >= 1600 1665 1673 Heusden 1.5 1666 1666 2.25 4.0
17 Kortzorg, Philippe 60+ >= 1400 1526 1729 Genk 1.5 1592 1592 1.50 3.5
18 Heylen, Leo 60+ >= 1400 1436 1479 MSK-Dilsen 1.5 1564 1564 1.25 2.0
19 Berta, Jos 60+ >= 1600 1724 1756 Hasselt 1.5 1589 1396 2.50 4.0
20 Maas, Willem 60+ <1400 1315 1315 Mol 1.0 1530 1687 1.00 2.0
21 Bork, Heinz 60+ <1400 1310 1347 Hasselt 1.0 1420 1545 0.00 1.0
22 Jacobs, Roger 60+ >= 1400 1519 1478 Tessenderlo 1.0 1419 1544 1.00 2.0
23 Schols, Geri 50+ 1572 1578 MSK-Dilsen 1.0 1372 1497 0.50 1.0
24 Cleuren, Johnny 60+ <1400 1314 1528 Genk 1.0 1336 1461 0.00 1.0
25 Corstjens, Andre 50+ 1169 1263 MSK-Dilsen 1.0 1356 1356 0.00 2.0
26 Jordens, Ferdinand 60+ <1400 1353 1435 Hasselt 0.5 1351 1645 1.00 1.5
27 Monard, Hubert 60+ <1400 1298 1478 Vlijtingen 0.5 1352 1642 0.25 1.5
28 Segers, Jan 60+ >= 1600 1637 1669 MSK-Dilsen 0.5 1195 1479 0.25 1.5
29 Marmenout, Sylvain 60+ >= 1400 1450 1469 Landen 0.0 827 1627 0.00 0.0
30 Bigi, Ernesto 60+ <1400 1173 1222 Eisden 0.0 552 1373 0.00 0.0
Begin van de pagina
Stand na ronde 3
Categorie: 50+
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 4 Dethier, Krista 50+ 1356 1370 Hasselt 2.5 1818 1625 3.50 5.0
2 6 Jacobs, Hein 50+ 1759 1777 MSK-Dilsen 2.0 1823 1706 2.00 5.0
3 9 Cornet, Luc 50+ 1784 1824 Eisden 2.0 1677 1550 2.25 4.0
4 23 Schols, Geri 50+ 1572 1578 MSK-Dilsen 1.0 1372 1497 0.50 1.0
5 25 Corstjens, Andre 50+ 1169 1263 MSK-Dilsen 1.0 1356 1356 0.00 2.0
Categorie: 60+ >= 2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 1 Schuermans, Robert 60+ >= 2000 2118 2103 Deurne 3.0 2532 1683 5.00 6.0
Categorie: 60+ >=1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 2 Vandecan, Michel 60+ >=1800 1877 1857 Landen 2.5 1909 1636 3.25 5.0
2 3 Kuijpers, Domien 60+ >=1800 1810 1804 Eisden 2.5 1898 1625 4.25 5.0
3 11 Indemans, Rudi 60+ >=1800 1811 1788 Hasselt 2.0 1588 1439 1.00 3.0
Categorie: 60+ >= 1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 5 Pools, Robert 60+ >= 1600 1716 1700 Hasselt 2.5 1528 1326 2.25 4.5
2 8 De Wel, Herman 60+ >= 1600 1771 1773 Tessenderlo 2.0 1764 1647 3.00 4.5
3 10 Vercauteren, Daniel 60+ >= 1600 1637 1629 Overpelt 2.0 1679 1540 1.75 4.5
4 13 Laruelle, Leander 60+ >= 1600 1614 1622 Tessenderlo 1.5 1696 1730 1.25 2.0
5 14 Geerts, Luc 60+ >= 1600 1677 1639 Paal 1.5 1676 1690 2.00 3.5
6 15 Charles, Freddy 60+ >= 1600 1672 1676 Landen 1.5 1667 1667 2.25 4.0
7 16 Ulburghs, Piet 60+ >= 1600 1665 1673 Heusden 1.5 1666 1666 2.25 4.0
8 19 Berta, Jos 60+ >= 1600 1724 1756 Hasselt 1.5 1589 1396 2.50 4.0
9 28 Segers, Jan 60+ >= 1600 1637 1669 MSK-Dilsen 0.5 1195 1479 0.25 1.5
Categorie: 60+ >= 1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 7 Sarrechia, Benito 60+ >= 1400 1551 1582 MSK-Dilsen 2.0 1813 1696 3.00 4.0
2 12 Berben, Jaak 60+ >= 1400 1538 1541 MSK-Dilsen 2.0 1548 1431 2.50 3.0
3 17 Kortzorg, Philippe 60+ >= 1400 1526 1729 Genk 1.5 1592 1592 1.50 3.5
4 18 Heylen, Leo 60+ >= 1400 1436 1479 MSK-Dilsen 1.5 1564 1564 1.25 2.0
5 22 Jacobs, Roger 60+ >= 1400 1519 1478 Tessenderlo 1.0 1419 1544 1.00 2.0
6 29 Marmenout, Sylvain 60+ >= 1400 1450 1469 Landen 0.0 827 1627 0.00 0.0
Categorie: 60+ <1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf ARO SB Vsch.
1 20 Maas, Willem 60+ <1400 1315 1315 Mol 1.0 1530 1687 1.00 2.0
2 21 Bork, Heinz 60+ <1400 1310 1347 Hasselt 1.0 1420 1545 0.00 1.0
3 24 Cleuren, Johnny 60+ <1400 1314 1528 Genk 1.0 1336 1461 0.00 1.0
4 26 Jordens, Ferdinand 60+ <1400 1353 1435 Hasselt 0.5 1351 1645 1.00 1.5
5 27 Monard, Hubert 60+ <1400 1298 1478 Vlijtingen 0.5 1352 1642 0.25 1.5
6 30 Bigi, Ernesto 60+ <1400 1173 1222 Eisden 0.0 552 1373 0.00 0.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (14/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Laruelle, Leander 1.5 (1614) 0-1 Schuermans, Robert 3.0 (2118)
2 Vandecan, Michel 2.5 (1877) 1-0 Schols, Geri 1.0 (1572)
3 Sarrechia, Benito 2.0 (1551) 1-0 Indemans, Rudi 2.0 (1811)
4 Kuijpers, Domien 2.5 (1810) 1-0 Berben, Jaak 2.0 (1538)
5 Kortzorg, Philippe 1.5 (1526) ½-½ Cornet, Luc 2.0 (1784)
6 De Wel, Herman 2.0 (1771) 1-0 Jacobs, Roger 1.0 (1519)
7 Marmenout, Sylvain 0.0 (1450) 0-1 Jacobs, Hein 2.0 (1759)
8 Berta, Jos 1.5 (1724) 1-0 Heylen, Leo 1.5 (1436)
9 Jordens, Ferdinand 0.5 (1353) ½-½ Pools, Robert 2.5 (1716)
10 Geerts, Luc 1.5 (1677) 1-0 Maas, Willem 1.0 (1315)
11 Cleuren, Johnny 1.0 (1314) 0-1 Charles, Freddy 1.5 (1672)
12 Ulburghs, Piet 1.5 (1665) 1-0 Bork, Heinz 1.0 (1310)
13 Monard, Hubert 0.5 (1298) ½-½ Segers, Jan 0.5 (1637)
14 Vercauteren, Daniel 2.0 (1637) 1-0 Bigi, Ernesto 0.0 (1173)
  Dethier, Krista 2.5 (1356) 1 Bye    
  Corstjens, Andre 1.0 (1169) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 3.0 (2118) 1-0 Geerts, Luc 1.5 (1677)
2 Charles, Freddy 1.5 (1672) ½-½ Vandecan, Michel 2.5 (1877)
3 Ulburghs, Piet 1.5 (1665) ½-½ Kuijpers, Domien 2.5 (1810)
4 Vercauteren, Daniel 2.0 (1637) ½-½ De Wel, Herman 2.0 (1771)
5 Jacobs, Hein 2.0 (1759) 1-0 Sarrechia, Benito 2.0 (1551)
6 Dethier, Krista 2.5 (1356) ½-½ Berta, Jos 1.5 (1724)
7 Cornet, Luc 2.0 (1784) 1-0 Jordens, Ferdinand 0.5 (1353)
8 Pools, Robert 2.5 (1716) 1-0 Monard, Hubert 0.5 (1298)
9 Segers, Jan 0.5 (1637) 0-1 Kortzorg, Philippe 1.5 (1526)
10 Indemans, Rudi 2.0 (1811) 1-0 Marmenout, Sylvain 0.0 (1450)
11 Heylen, Leo 1.5 (1436) ½-½ Laruelle, Leander 1.5 (1614)
12 Schols, Geri 1.0 (1572) 0-1 Maas, Willem 1.0 (1315)
13 Berben, Jaak 2.0 (1538) 1-0 Cleuren, Johnny 1.0 (1314)
14 Jacobs, Roger 1.0 (1519) 1-0 Bork, Heinz 1.0 (1310)
15 Bigi, Ernesto 0.0 (1173) 0-1 Corstjens, Andre 1.0 (1169)
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/12/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Jacobs, Hein 2.0 (1759) 0-1 Schuermans, Robert 3.0 (2118)
2 Vandecan, Michel 2.5 (1877) 1-0 Ulburghs, Piet 1.5 (1665)
3 Kuijpers, Domien 2.5 (1810) 1-0 Charles, Freddy 1.5 (1672)
4 De Wel, Herman 2.0 (1771) ½-½ Cornet, Luc 2.0 (1784)
5 Berta, Jos 1.5 (1724) 0-1ff Pools, Robert 2.5 (1716)
6 Kortzorg, Philippe 1.5 (1526) 0-1 Dethier, Krista 2.5 (1356)
7 Geerts, Luc 1.5 (1677) ½-½ Vercauteren, Daniel 2.0 (1637)
8 Maas, Willem 1.0 (1315) 0-1 Indemans, Rudi 2.0 (1811)
9 Sarrechia, Benito 2.0 (1551) 1-0 Jacobs, Roger 1.0 (1519)
10 Corstjens, Andre 1.0 (1169) 0-1 Berben, Jaak 2.0 (1538)
11 Laruelle, Leander 1.5 (1614) 1-0 Segers, Jan 0.5 (1637)
12 Jordens, Ferdinand 0.5 (1353) 0-1 Heylen, Leo 1.5 (1436)
13 Monard, Hubert 0.5 (1298) 0-1 Schols, Geri 1.0 (1572)
14 Bork, Heinz 1.0 (1310) 1-0 Marmenout, Sylvain 0.0 (1450)
15 Cleuren, Johnny 1.0 (1314) 1-0 Bigi, Ernesto 0.0 (1173)
Begin van de pagina
Ronde 4 (08/01/2019) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Schuermans, Robert 3.0 (2118) - Vandecan, Michel 2.5 (1877)
2 Dethier, Krista 2.5 (1356) - Pools, Robert 2.5 (1716)
3 Indemans, Rudi 2.0 (1811) - Kuijpers, Domien 2.5 (1810)
4 Cornet, Luc 2.0 (1784) - Vercauteren, Daniel 2.0 (1637)
5 Sarrechia, Benito 2.0 (1551) - De Wel, Herman 2.0 (1771)
6 Berben, Jaak 2.0 (1538) - Jacobs, Hein 2.0 (1759)
7 Berta, Jos 1.5 (1724) - Ulburghs, Piet 1.5 (1665)
8 Heylen, Leo 1.5 (1436) - Geerts, Luc 1.5 (1677)
9 Charles, Freddy 1.5 (1672) - Laruelle, Leander 1.5 (1614)
10 Jacobs, Roger 1.0 (1519) - Kortzorg, Philippe 1.5 (1526)
11 Schols, Geri 1.0 (1572) - Cleuren, Johnny 1.0 (1314)
12 Maas, Willem 1.0 (1315) - Corstjens, Andre 1.0 (1169)
13 Bork, Heinz 1.0 (1310) - Monard, Hubert 0.5 (1298)
14 Marmenout, Sylvain 0.0 (1450) - Jordens, Ferdinand 0.5 (1353)
  Bigi, Ernesto 0.0 (1173) 1 Bye    
  Segers, Jan 0.5 (1637) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Schuermans, Robert (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.6858
N-Elo2118
FIDE-ID200263
F-Elo2103
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie60+ >= 2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Laruelle, Leander BEL 1614 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Geerts, Luc BEL 1677 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Jacobs, Hein BEL 1759 2.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Vandecan, Michel BEL 1877 2.5 W - - 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1731 7.5 Totaal 3.0 2.74 +0.26
Begin van de pagina
Vandecan, Michel (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1877
FIDE-ID206709
F-Elo1857
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schols, Geri BEL 1572 1.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 2      Charles, Freddy BEL 1672 1.5 Z - ½ 1.5 0.76 -0.26
3 2      Ulburghs, Piet BEL 1665 1.5 W - 1 2.5 0.77 +0.23
4 1      Schuermans, Robert BEL 2118 3.0 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1756 7.0 Totaal 2.5 2.39 +0.11
Begin van de pagina
Kuijpers, Domien (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.71820
N-Elo1810
FIDE-ID225070
F-Elo1804
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Berben, Jaak BEL 1538 2.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 3      Ulburghs, Piet BEL 1665 1.5 Z - ½ 1.5 0.69 -0.19
3 3      Charles, Freddy BEL 1672 1.5 W - 1 2.5 0.69 +0.31
4 3      Indemans, Rudi BEL 1811 2.0 Z - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1671 7.0 Totaal 2.5 2.21 +0.29
Begin van de pagina
Dethier, Krista (Rank: 23)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1356
FIDE-ID233250
F-Elo1370
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 6      Berta, Jos BEL 1724 1.5 W v ½ 1.5 0.10 +0.40
3 6      Kortzorg, Philippe BEL 1526 1.5 Z - 1 2.5 0.28 +0.72
4 2      Pools, Robert BEL 1716 2.5 W - - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1655 5.5 Totaal 2.5 0.38 +1.12
Begin van de pagina
Pools, Robert (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1716
FIDE-ID207047
F-Elo1700
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Jordens, Ferdinand BEL 1353 0.5 Z - ½ 0.5 0.90 -0.40
2 8      Monard, Hubert BEL 1298 0.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 5      Berta, Jos BEL 1724 1.5 Z - 1FF 2.5 0.00 +0.00
4 2      Dethier, Krista BEL 1356 2.5 Z v - 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1432 5.0 Totaal 2.5 1.82 -0.32
Begin van de pagina
Jacobs, Hein (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.11177
N-Elo1759
FIDE-ID232475
F-Elo1777
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Marmenout, Sylvain BEL 1450 0.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 5      Sarrechia, Benito BEL 1551 2.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1      Schuermans, Robert BEL 2118 3.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
4 6      Berben, Jaak BEL 1538 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1664 7.0 Totaal 2.0 1.73 +0.27
Begin van de pagina
Sarrechia, Benito (Rank: 17)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.37702
N-Elo1551
FIDE-ID211702
F-Elo1582
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >= 1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Indemans, Rudi BEL 1811 2.0 W - 1 1.0 0.18 +0.82
2 5      Jacobs, Hein BEL 1759 2.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 9      Jacobs, Roger BEL 1519 1.0 W - 1 2.0 0.54 +0.46
4 5      De Wel, Herman BEL 1771 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1715 7.0 Totaal 2.0 0.95 +1.05
Begin van de pagina
De Wel, Herman (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.3336
N-Elo1771
FIDE-ID208582
F-Elo1773
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jacobs, Roger BEL 1519 1.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
2 4      Vercauteren, Daniel BEL 1637 2.0 Z - ½ 1.5 0.68 -0.18
3 4      Cornet, Luc BEL 1784 2.0 W - ½ 2.0 0.48 +0.02
4 5      Sarrechia, Benito BEL 1551 2.0 Z - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1622 7.0 Totaal 2.0 1.97 +0.03
Begin van de pagina
Cornet, Luc (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1784
FIDE-ID205494
F-Elo1824
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie50+

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kortzorg, Philippe BEL 1526 1.5 Z - ½ 0.5 0.82 -0.32
2 7      Jordens, Ferdinand BEL 1353 0.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 4      De Wel, Herman BEL 1771 2.0 Z - ½ 2.0 0.52 -0.02
4 4      Vercauteren, Daniel BEL 1637 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1571 6.0 Totaal 2.0 2.26 -0.26
Begin van de pagina
Vercauteren, Daniel (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.39373
N-Elo1637
FIDE-ID207675
F-Elo1629
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bigi, Ernesto BEL 1173 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Wel, Herman BEL 1771 2.0 W - ½ 1.5 0.32 +0.18
3 7      Geerts, Luc BEL 1677 1.5 Z - ½ 2.0 0.44 +0.06
4 4      Cornet, Luc BEL 1784 2.0 Z v - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1601 5.5 Totaal 2.0 1.68 +0.32
Begin van de pagina
Indemans, Rudi (Rank: 3)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.40525
N-Elo1811
FIDE-ID211257
F-Elo1788
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie60+ >=1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Sarrechia, Benito BEL 1551 2.0 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
2 10      Marmenout, Sylvain BEL 1450 0.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 8      Maas, Willem BEL 1315 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Kuijpers, Domien BEL 1810 2.5 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1531 5.5 Totaal 2.0 2.64 -0.64
Begin van de pagina
Berben, Jaak (Rank: 18)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.2909
N-Elo1538
FIDE-ID210650
F-Elo1541
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie60+ >= 1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Kuijpers, Domien BEL 1810 2.5 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 13      Cleuren, Johnny BEL 1314 1.0 W - 1 1.0 0.78 +0.22
3 10      Corstjens, Andre BEL 1169 1.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
4 6      Jacobs, Hein BEL 1759 2.0 W - - 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1513 6.5 Totaal 2.0 1.85 +0.15
Begin van de pagina
Laruelle, Leander (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.3441
N-Elo1614
FIDE-ID211419
F-Elo1622
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Schuermans, Robert BEL 2118 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Heylen, Leo BEL 1436 1.5 Z - ½ 0.5 0.73 -0.23
3 11      Segers, Jan BEL 1637 0.5 W - 1 1.5 0.47 +0.53
4 9      Charles, Freddy BEL 1672 1.5 Z - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1715 6.5 Totaal 1.5 1.28 +0.22
Begin van de pagina
Geerts, Luc (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.23990
N-Elo1677
FIDE-ID260460
F-Elo1639
Landbel  (bel)
Club(737) Paal
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Maas, Willem BEL 1315 1.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 1      Schuermans, Robert BEL 2118 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Vercauteren, Daniel BEL 1637 2.0 W - ½ 1.5 0.56 -0.06
4 8      Heylen, Leo BEL 1436 1.5 Z ^ - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1626 7.5 Totaal 1.5 1.54 -0.04
Begin van de pagina
Charles, Freddy (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.60241
N-Elo1672
FIDE-ID206482
F-Elo1676
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cleuren, Johnny BEL 1314 1.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 2      Vandecan, Michel BEL 1877 2.5 W - ½ 1.5 0.24 +0.26
3 3      Kuijpers, Domien BEL 1810 2.5 Z - 0 1.5 0.31 -0.31
4 9      Laruelle, Leander BEL 1614 1.5 W - - 1.5 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1653 7.5 Totaal 1.5 1.45 +0.05
Begin van de pagina
Ulburghs, Piet (Rank: 12)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1665
FIDE-ID211850
F-Elo1673
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie60+ >= 1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12