SwarLogo 8ste Limburgs Raindropkampioenschap 2018 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: NA Pavel Englicky
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 10"
Datums: van 31/10/2018 tot 31/10/2018
Scheidingssystemen: SB, OR, Vsch.
----
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf SB OR Vsch. - -
1 Mernier Guillaume +15 1981-••-•• M 1463 726 7 6.0 1682 25.50 1.0 24.0 0 0
2 Vints Heidi +15 1987-••-•• F 1448 736 7 6.0 1711 24.00 0.0 27.0 0 0
3 Jannis Guido +15 1966-••-•• M 1797 714 7 5.0 1619 19.50 - 19.0 0 0
4 Cillen Jeroen +15 1972-••-•• M 1795 732 7 5.0 1634 19.00 - 20.0 0 0
5 Huysmans Quinten -15 2005-••-•• M 1492 726 7 5.0 1572 17.50 - 24.0 0 0
6 G Jansen Sander -15 2004-••-•• M 1323 726 7 5.0 1461 17.50 - 19.0 0 0
7 Van Eester Vic -15 2005-••-•• M 1226 726 7 4.0 1392 15.50 - 18.0 0 0
8 Mernier Simon -10 2010-••-•• M 1514 726 7 4.0 1354 12.50 - 20.0 0 0
9 Heynickx Andreas -10 2010-••-•• M 1310 726 7 4.0 1212 12.50 - 14.0 0 0
10 Mernier Martin -10 2008-••-•• M 1439 726 7 4.0 1287 11.50 - 17.0 0 0
11 G Englicky Luka -10 2009-••-•• M 0 726 6 4.0 1268 11.50 - 15.0 0 0
12 Hanssen Casper -10 2009-••-•• M 1150 6 4.0 1335 10.00 - 16.0 0 0
13 Van Eester Jef -15 2004-••-•• M 1265 726 7 4.0 1221 9.00 - 15.0 0 0
14 Saenen Louis -10 2011-••-•• M 0 714 7 4.0 1375 7.50 - 14.0 0 0
15 Jacobs Kiano -15 2006-••-•• M 1086 736 7 3.0 1285 8.50 - 14.0 0 0
16 Eijkenboom Luca-Zsofia -15 2006-••-•• F 1292 714 7 3.0 1152 8.00 - 12.0 0 0
17 G Weltens Toon -10 2011-••-•• M 1150 726 7 3.0 1172 7.00 - 11.0 0 0
18 G Segers Berre -15 2007-••-•• M 1102 726 7 3.0 1240 6.50 - 12.0 0 0
19 G Engelen Arne -15 2006-••-•• M 1150 736 6 3.0 1035 5.50 - 9.0 0 0
20 G Weltens Mathias -10 2009-••-•• M 1218 726 7 3.0 1158 5.00 - 10.0 0 0
21 G Segers Warre -10 2009-••-•• M 1150 726 6 2.0 897 3.00 - 8.0 0 0
22 Huysmans Carsten -10 2010-••-•• M 1194 726 7 2.0 946 2.00 - 9.0 0 0
23 G Rombouts Jim -10 2009-••-•• M 1150 726 6 2.0 819 2.00 - 5.0 0 0
24 G Meekers Tibo -10 2010-••-•• M 1282 714 6 2.0 765 1.50 - 5.0 0 0
25 G Vandenberg Dhyo -10 2009-••-•• M 0 736 6 1.0 467 3.00 - 7.0 0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +15
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf SB OR Vsch. - -
1 1 Mernier Guillaume +15 1981-••-•• M 1463 726 7 6.0 1682 25.50 1.0 24.0 0 0
2 2 Vints Heidi +15 1987-••-•• F 1448 736 7 6.0 1711 24.00 0.0 27.0 0 0
3 3 Jannis Guido +15 1966-••-•• M 1797 714 7 5.0 1619 19.50 - 19.0 0 0
4 4 Cillen Jeroen +15 1972-••-•• M 1795 732 7 5.0 1634 19.00 - 20.0 0 0
Categorie: -15
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf SB OR Vsch. - -
1 5 Huysmans Quinten -15 2005-••-•• M 1492 726 7 5.0 1572 17.50 - 24.0 0 0
2 6 G Jansen Sander -15 2004-••-•• M 1323 726 7 5.0 1461 17.50 - 19.0 0 0
3 7 Van Eester Vic -15 2005-••-•• M 1226 726 7 4.0 1392 15.50 - 18.0 0 0
4 13 Van Eester Jef -15 2004-••-•• M 1265 726 7 4.0 1221 9.00 - 15.0 0 0
5 15 Jacobs Kiano -15 2006-••-•• M 1086 736 7 3.0 1285 8.50 - 14.0 0 0
6 16 Eijkenboom Luca-Zsofia -15 2006-••-•• F 1292 714 7 3.0 1152 8.00 - 12.0 0 0
7 18 G Segers Berre -15 2007-••-•• M 1102 726 7 3.0 1240 6.50 - 12.0 0 0
8 19 G Engelen Arne -15 2006-••-•• M 1150 736 6 3.0 1035 5.50 - 9.0 0 0
Categorie: -10
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht EloUsed Titel Clubnaam #Part. PtnTot. Perf SB OR Vsch. - -
1 8 Mernier Simon -10 2010-••-•• M 1514 726 7 4.0 1354 12.50 - 20.0 0 0
2 9 Heynickx Andreas -10 2010-••-•• M 1310 726 7 4.0 1212 12.50 - 14.0 0 0
3 10 Mernier Martin -10 2008-••-•• M 1439 726 7 4.0 1287 11.50 - 17.0 0 0
4 11 G Englicky Luka -10 2009-••-•• M 0 726 6 4.0 1268 11.50 - 15.0 0 0
5 12 Hanssen Casper -10 2009-••-•• M 1150 6 4.0 1335 10.00 - 16.0 0 0
6 14 Saenen Louis -10 2011-••-•• M 0 714 7 4.0 1375 7.50 - 14.0 0 0
7 17 G Weltens Toon -10 2011-••-•• M 1150 726 7 3.0 1172 7.00 - 11.0 0 0
8 20 G Weltens Mathias -10 2009-••-•• M 1218 726 7 3.0 1158 5.00 - 10.0 0 0
9 21 G Segers Warre -10 2009-••-•• M 1150 726 6 2.0 897 3.00 - 8.0 0 0
10 22 Huysmans Carsten -10 2010-••-•• M 1194 726 7 2.0 946 2.00 - 9.0 0 0
11 23 G Rombouts Jim -10 2009-••-•• M 1150 726 6 2.0 819 2.00 - 5.0 0 0
12 24 G Meekers Tibo -10 2010-••-•• M 1282 714 6 2.0 765 1.50 - 5.0 0 0
13 25 G Vandenberg Dhyo -10 2009-••-•• M 0 736 6 1.0 467 3.00 - 7.0 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (31/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Jannis Guido 1 (1797) 5.0 0-1 Van Eester Vic 13 (1226) 4.0
2 Weltens Mathias 14 (1218) 3.0 0-1 Cillen Jeroen 2 (1795) 5.0
3 Mernier Simon 3 (1514) 4.0 1-0 Huysmans Carsten 15 (1194) 2.0
4 Weltens Toon 20 (1150) 3.0 0-1 Huysmans Quinten 4 (1492) 5.0
5 Mernier Guillaume 5 (1463) 6.0 1-0 Segers Warre 19 (1150) 2.0
6 Engelen Arne 18 (1150) 3.0 0-1 Vints Heidi 6 (1448) 6.0
7 Mernier Martin 7 (1439) 4.0 1-0 Rombouts Jim 16 (1150) 2.0
8 Segers Berre 21 (1102) 3.0 0-1 Jansen Sander 8 (1323) 5.0
9 Heynickx Andreas 9 (1310) 4.0 0-1 Jacobs Kiano 22 (1086) 3.0
10 Hanssen Casper 17 (1150) 4.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 10 (1292) 3.0
11 Meekers Tibo 11 (1282) 2.0 0-1 Saenen Louis 25 (0) 4.0
12 Englicky Luka 24 (0) 4.0 1-0 Van Eester Jef 12 (1265) 4.0
  Vandenberg Dhyo 23 (0) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (31/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cillen Jeroen 2 (1795) 5.0 1-0 Jansen Sander 8 (1323) 5.0
2 Eijkenboom Luca-Zsofia 10 (1292) 3.0 0-1 Mernier Simon 3 (1514) 4.0
3 Huysmans Quinten 4 (1492) 5.0 1-0 Vandenberg Dhyo 23 (0) 1.0
4 Van Eester Vic 13 (1226) 4.0 0-1 Mernier Guillaume 5 (1463) 6.0
5 Vints Heidi 6 (1448) 6.0 1-0 Englicky Luka 24 (0) 4.0
6 Jacobs Kiano 22 (1086) 3.0 0-1 Mernier Martin 7 (1439) 4.0
7 Saenen Louis 25 (0) 4.0 0-1 Jannis Guido 1 (1797) 5.0
8 Rombouts Jim 16 (1150) 2.0 0-1 Heynickx Andreas 9 (1310) 4.0
9 Segers Warre 19 (1150) 2.0 1-0 Meekers Tibo 11 (1282) 2.0
10 Van Eester Jef 12 (1265) 4.0 1-0 Engelen Arne 18 (1150) 3.0
11 Weltens Toon 20 (1150) 3.0 1-0 Weltens Mathias 14 (1218) 3.0
12 Huysmans Carsten 15 (1194) 2.0 0-1 Segers Berre 21 (1102) 3.0
  Hanssen Casper 17 (1150) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (31/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Guillaume 5 (1463) 6.0 1-0 Cillen Jeroen 2 (1795) 5.0
2 Mernier Simon 3 (1514) 4.0 0-1 Vints Heidi 6 (1448) 6.0
3 Mernier Martin 7 (1439) 4.0 0-1 Huysmans Quinten 4 (1492) 5.0
4 Jannis Guido 1 (1797) 5.0 1-0 Weltens Toon 20 (1150) 3.0
5 Jansen Sander 8 (1323) 5.0 1-0 Jacobs Kiano 22 (1086) 3.0
6 Heynickx Andreas 9 (1310) 4.0 1-0 Saenen Louis 25 (0) 4.0
7 Segers Berre 21 (1102) 3.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 10 (1292) 3.0
8 Vandenberg Dhyo 23 (0) 1.0 0-1 Van Eester Jef 12 (1265) 4.0
9 Englicky Luka 24 (0) 4.0 0-1 Van Eester Vic 13 (1226) 4.0
10 Segers Warre 19 (1150) 2.0 0-1 Hanssen Casper 17 (1150) 4.0
11 Meekers Tibo 11 (1282) 2.0 0-1 Huysmans Carsten 15 (1194) 2.0
12 Weltens Mathias 14 (1218) 3.0 1-0 Rombouts Jim 16 (1150) 2.0
  Engelen Arne 18 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (31/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Huysmans Quinten 4 (1492) 5.0 1-0 Mernier Guillaume 5 (1463) 6.0
2 Vints Heidi 6 (1448) 6.0 1-0 Mernier Martin 7 (1439) 4.0
3 Van Eester Jef 12 (1265) 4.0 0-1 Jannis Guido 1 (1797) 5.0
4 Cillen Jeroen 2 (1795) 5.0 1-0 Segers Berre 21 (1102) 3.0
5 Hanssen Casper 17 (1150) 4.0 0-1 Mernier Simon 3 (1514) 4.0
6 Jansen Sander 8 (1323) 5.0 1-0 Heynickx Andreas 9 (1310) 4.0
7 Van Eester Vic 13 (1226) 4.0 1-0 Weltens Mathias 14 (1218) 3.0
8 Eijkenboom Luca-Zsofia 10 (1292) 3.0 1-0 Weltens Toon 20 (1150) 3.0
9 Huysmans Carsten 15 (1194) 2.0 1-0 Vandenberg Dhyo 23 (0) 1.0
10 Saenen Louis 25 (0) 4.0 1-0 Segers Warre 19 (1150) 2.0
11 Engelen Arne 18 (1150) 3.0 0-1 Englicky Luka 24 (0) 4.0
12 Jacobs Kiano 22 (1086) 3.0 1-0 Meekers Tibo 11 (1282) 2.0
  Rombouts Jim 16 (1150) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (31/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vints Heidi 6 (1448) 6.0 1-0 Huysmans Quinten 4 (1492) 5.0
2 Jannis Guido 1 (1797) 5.0 1-0 Cillen Jeroen 2 (1795) 5.0
3 Mernier Simon 3 (1514) 4.0 1-0 Van Eester Vic 13 (1226) 4.0
4 Mernier Guillaume 5 (1463) 6.0 1-0 Jansen Sander 8 (1323) 5.0
5 Mernier Martin 7 (1439) 4.0 1-0 Saenen Louis 25 (0) 4.0
6 Heynickx Andreas 9 (1310) 4.0 0-1 Hanssen Casper 17 (1150) 4.0
7 Jacobs Kiano 22 (1086) 3.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 10 (1292) 3.0
8 Segers Berre 21 (1102) 3.0 0-1 Van Eester Jef 12 (1265) 4.0
9 Englicky Luka 24 (0) 4.0 1-0 Huysmans Carsten 15 (1194) 2.0
10 Vandenberg Dhyo 23 (0) 1.0 0-1 Weltens Mathias 14 (1218) 3.0
11 Rombouts Jim 16 (1150) 2.0 0-1 Engelen Arne 18 (1150) 3.0
12 Weltens Toon 20 (1150) 3.0 1-0 Segers Warre 19 (1150) 2.0
  Meekers Tibo 11 (1282) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (31/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Jannis Guido 1 (1797) 5.0 0-1 Vints Heidi 6 (1448) 6.0
2 Huysmans Quinten 4 (1492) 5.0 1-0 Mernier Simon 3 (1514) 4.0
3 Van Eester Jef 12 (1265) 4.0 0-1 Mernier Guillaume 5 (1463) 6.0
4 Cillen Jeroen 2 (1795) 5.0 1-0 Jacobs Kiano 22 (1086) 3.0
5 Van Eester Vic 13 (1226) 4.0 1-0 Mernier Martin 7 (1439) 4.0
6 Jansen Sander 8 (1323) 5.0 1-0 Englicky Luka 24 (0) 4.0
7 Huysmans Carsten 15 (1194) 2.0 0-1 Hanssen Casper 17 (1150) 4.0
8 Eijkenboom Luca-Zsofia 10 (1292) 3.0 0-1 Heynickx Andreas 9 (1310) 4.0
9 Weltens Mathias 14 (1218) 3.0 1-0 Segers Berre 21 (1102) 3.0
10 Engelen Arne 18 (1150) 3.0 0-1 Weltens Toon 20 (1150) 3.0
11 Saenen Louis 25 (0) 4.0 1-0 Rombouts Jim 16 (1150) 2.0
12 Meekers Tibo 11 (1282) 2.0 1-0 Vandenberg Dhyo 23 (0) 1.0
  Segers Warre 19 (1150) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (31/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Guillaume 5 (1463) 6.0 1-0 Vints Heidi 6 (1448) 6.0
2 Cillen Jeroen 2 (1795) 5.0 1-0 Huysmans Quinten 4 (1492) 5.0
3 Hanssen Casper 17 (1150) 4.0 0-1 Jannis Guido 1 (1797) 5.0
4 Mernier Simon 3 (1514) 4.0 0-1 Jansen Sander 8 (1323) 5.0
5 Heynickx Andreas 9 (1310) 4.0 1-0 Van Eester Vic 13 (1226) 4.0
6 Mernier Martin 7 (1439) 4.0 1-0 Weltens Mathias 14 (1218) 3.0
7 Jacobs Kiano 22 (1086) 3.0 0-1 Van Eester Jef 12 (1265) 4.0
8 Weltens Toon 20 (1150) 3.0 0-1 Saenen Louis 25 (0) 4.0
9 Segers Warre 19 (1150) 2.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 10 (1292) 3.0
10 Segers Berre 21 (1102) 3.0 1-0 Meekers Tibo 11 (1282) 2.0
11 Huysmans Carsten 15 (1194) 2.0 0-1 Engelen Arne 18 (1150) 3.0
12 Rombouts Jim 16 (1150) 2.0 1-0 Vandenberg Dhyo 23 (0) 1.0
  Englicky Luka 24 (0) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina

Mernier Guillaume (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo1463
FIDE-ID257133
F-Elo1491
Landbel  (bel)
Club(726) 726
Categorie+15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Segers Warre BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 4      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
3 1      Cillen Jeroen BEL 1795 5.0 W - 1 3.0 0.12 +0.88
4 1      Huysmans Quinten BEL 1492 5.0 Z - 0 3.0 0.46 -0.46
5 4      Jansen Sander X„r 1323 5.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
6 3      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 Z - 1 5.0 0.76 +0.24
7 1      Vints Heidi BEL 1448 6.0 W v 1 6.0 0.52 +0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1385 31.0 Totaal 6.0 4.21 +1.79
Begin van de pagina
Vints Heidi (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.45543
N-Elo1448
FIDE-ID207780
F-Elo1519
Landbel  (bel)
Club(736) 736
Categorie+15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Engelen Arne X„r 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 5      Englicky Luka BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Mernier Simon BEL 1514 4.0 Z - 1 3.0 0.41 +0.59
4 2      Mernier Martin BEL 1439 4.0 W - 1 4.0 0.51 +0.49
5 1      Huysmans Quinten BEL 1492 5.0 W v 1 5.0 0.44 +0.56
6 1      Jannis Guido BEL 1797 5.0 Z v 1 6.0 0.11 +0.89
7 1      Mernier Guillaume BEL 1463 6.0 Z v 0 6.0 0.48 -0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1475 31.0 Totaal 6.0 3.72 +2.28
Begin van de pagina
Jannis Guido (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.86894
N-Elo1797
FIDE-ID263060
F-Elo1804
Landbel  (bel)
Club(714) 714
Categorie+15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Saenen Louis BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Weltens Toon X„r 1150 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Cillen Jeroen BEL 1795 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 1      Vints Heidi BEL 1448 6.0 W - 0 4.0 0.89 -0.89
7 3      Hanssen Casper BEL 1150 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1339 30.0 Totaal 5.0 5.99 -0.99
Begin van de pagina
Cillen Jeroen (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.48259
N-Elo1795
FIDE-ID207217
F-Elo1864
Landbel  (bel)
Club(732) 732
Categorie+15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Weltens Mathias X„r 1218 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Jansen Sander X„r 1323 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Mernier Guillaume BEL 1463 6.0 Z - 0 2.0 0.88 -0.88
4 4      Segers Berre X„r 1102 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Jannis Guido BEL 1797 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Jacobs Kiano X„r 1086 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Huysmans Quinten BEL 1492 5.0 W - 1 5.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1354 30.0 Totaal 5.0 5.92 -0.92
Begin van de pagina
Huysmans Quinten (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo1492
FIDE-ID255270
F-Elo1208
Landbel  (bel)
Club(726) 726
Categorie-15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Weltens Toon X„r 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 3      Vandenberg Dhyo BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Mernier Martin BEL 1439 4.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
4 1      Mernier Guillaume BEL 1463 6.0 W - 1 4.0 0.54 +0.46
5 1      Vints Heidi BEL 1448 6.0 Z - 0 4.0 0.56 -0.56
6 2      Mernier Simon BEL 1514 4.0 W - 1 5.0 0.47 +0.53
7 2      Cillen Jeroen BEL 1795 5.0 Z - 0 5.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1468 29.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Jansen Sander (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17380
N-Elo1323
Landx„r  (x„r)
Club(726) 726
Categorie-15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Segers Berre X„r 1102 3.0 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
2 1      Cillen Jeroen BEL 1795 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Jacobs Kiano X„r 1086 3.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
4 6      Heynickx Andreas X„r 1310 4.0 W - 1 3.0 0.52 +0.48
5 4      Mernier Guillaume BEL 1463 6.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
6 6      Englicky Luka BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Mernier Simon BEL 1514 4.0 Z - 1 5.0 0.25 +0.75
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1378 29.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Van Eester Vic (Rank: 13)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo1226
FIDE-ID252115
F-Elo1008
Landbel  (bel)
Club(726) 726
Categorie-15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Jannis Guido BEL 1797 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Mernier Guillaume BEL 1463 6.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
3 9      Englicky Luka BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Weltens Mathias X„r 1218 3.0 W - 1 3.0 0.51 +0.49
5 3      Mernier Simon BEL 1514 4.0 Z v 0 3.0 0.16 -0.16
6 5      Mernier Martin BEL 1439 4.0 W v 1 4.0 0.23 +0.77
7 5      Heynickx Andreas X„r 1310 4.0 Z - 0 4.0 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1456 30.0 Totaal 4.0 2.48 +1.52
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 3)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1514
FIDE-ID254894
F-Elo1421
Landbel  (bel)
Club(726) 726
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Huysmans Carsten X„r 1194 2.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
2 2      Eijkenboom Luca-Zsofia X„r 1292 3.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 2      Vints Heidi BEL 1448 6.0 W - 0 2.0 0.59 -0.59
4 5      Hanssen Casper BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
5 3      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 W - 1 4.0 0.84 +0.16
6 2      Huysmans Quinten BEL 1492 5.0 Z - 0 4.0 0.53 -0.53
7 4      Jansen Sander X„r 1323 5.0 W - 0 4.0 0.75 -0.75
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1303 29.0 Totaal 4.0 5.26 -1.26
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo1310
Landx„r  (x„r)
Club(726) 726
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Jacobs Kiano X„r 1086 3.0 W - 0 0.0 0.78 -0.78
2 8      Rombouts Jim BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
3 6      Saenen Louis BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Jansen Sander X„r 1323 5.0 Z - 0 2.0 0.48 -0.48
5 6      Hanssen Casper BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.71 -0.71
6 8      Eijkenboom Luca-Zsofia X„r 1292 3.0 Z - 1 3.0 0.53 +0.47
7 5      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 W - 1 4.0 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1204 25.0 Totaal 4.0 4.75 -0.75
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1439
FIDE-ID254886
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(726) 726
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Rombouts Jim BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 6      Jacobs Kiano X„r 1086 3.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 3      Huysmans Quinten BEL 1492 5.0 W - 0 2.0 0.43 -0.43
4 2      Vints Heidi BEL 1448 6.0 Z - 0 2.0 0.49 -0.49
5 5      Saenen Louis BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 Z ^ 0 3.0 0.77 -0.77
7 6      Weltens Mathias X„r 1218 3.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1270 27.0 Totaal 4.0 5.12 -1.12
Begin van de pagina
Englicky Luka (Rank: 24)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19972
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) 726
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Vints Heidi BEL 1448 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Engelen Arne X„r 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 9      Huysmans Carsten X„r 1194 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 6      Jansen Sander X„r 1323 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1267 24.0 Totaal 4.0 0.48 +2.52
Begin van de pagina
Hanssen Casper (Rank: 17)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Eijkenboom Luca-Zsofia X„r 1292 3.0 W - 0 0.0 0.31 -0.31
2        Bye           1 1.0    
3 10      Segers Warre BEL 1150 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Mernier Simon BEL 1514 4.0 W v 0 2.0 0.10 -0.10
5 6      Heynickx Andreas X„r 1310 4.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
6 7      Huysmans Carsten X„r 1194 2.0 Z - 1 4.0 0.44 +0.56
7 3      Jannis Guido BEL 1797 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1376 20.0 Totaal 4.0 1.72 +1.28
Begin van de pagina
Van Eester Jef (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1265
FIDE-ID252107
F-Elo1031
Landbel  (bel)
Club(726) 726
Categorie-15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Englicky Luka BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Engelen Arne X„r 1150 3.0 W - 1 1.0 0.66 +0.34
3 8      Vandenberg Dhyo BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Jannis Guido BEL 1797 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Segers Berre X„r 1102 3.0 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
6 3      Mernier Guillaume BEL 1463 6.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
7 7      Jacobs Kiano X„r 1086 3.0 Z ^ 1 4.0 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1319 25.0 Totaal 4.0 4.27 -0.27
Begin van de pagina
Saenen Louis (Rank: 25)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo0
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) 714
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Meekers Tibo X„r 1282 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      Jannis Guido BEL 1797 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Heynickx Andreas X„r 1310 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Segers Warre BEL 1150 2.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
5 5      Mernier Martin BEL 1439 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Rombouts Jim BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 8      Weltens Toon X„r 1150 3.0 Z v 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1325 22.0 Totaal 4.0 0.56 +3.44
Begin van de pagina
Jacobs Kiano (Rank: 22)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.18001
N-Elo1086
Landx„r  (x„r)
Club(736) 736
Categorie-15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Heynickx Andreas X„r 1310 4.0 Z - 1 1.0 0.22 +0.78
2 6      Mernier Martin BEL 1439 4.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 5      Jansen Sander X„r 1323 5.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
4 12      Meekers Tibo X„r 1282 2.0 W - 1 2.0 0.25 +0.75
5 7      Eijkenboom Luca-Zsofia X„r 1292 3.0 W v 1 3.0 0.24 +0.76
6 4      Cillen Jeroen BEL 1795 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 W - 0 3.0 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1386 27.0 Totaal 3.0 1.37 +1.63
Begin van de pagina
Eijkenboom Luca-Zsofia (Rank: 10)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo1292
Landx„r  (x„r)
Club(714) 714
Categorie-15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Hanssen Casper BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.69 +0.31
2 2      Mernier Simon BEL 1514 4.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 7      Segers Berre X„r 1102 3.0 Z - 0 1.0 0.75 -0.75
4 8      Weltens Toon X„r 1150 3.0 W - 1 2.0 0.69 +0.31
5 7      Jacobs Kiano X„r 1086 3.0 Z - 0 2.0 0.76 -0.76
6 8      Heynickx Andreas X„r 1310 4.0 W - 0 2.0 0.47 -0.47
7 9      Segers Warre BEL 1150 2.0 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1208 23.0 Totaal 3.0 4.27 -1.27
Begin van de pagina
Weltens Toon (Rank: 20)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18103
N-Elo1150
Landx„r  (x„r)
Club(726) 726
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Huysmans Quinten BEL 1492 5.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 11      Weltens Mathias X„r 1218 3.0 W - 1 1.0 0.41 +0.59
3 4      Jannis Guido BEL 1797 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Eijkenboom Luca-Zsofia X„r 1292 3.0 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
5 12      Segers Warre BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Engelen Arne X„r 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Saenen Louis BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1349 25.0 Totaal 3.0 2.84 +0.16
Begin van de pagina
Segers Berre (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17849
N-Elo1102
Landx„r  (x„r)
Club(726) 726
Categorie-15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Jansen Sander X„r 1323 5.0 W - 0 0.0 0.22 -0.22
2 12      Huysmans Carsten X„r 1194 2.0 Z - 1 1.0 0.37 +0.63
3 7      Eijkenboom Luca-Zsofia X„r 1292 3.0 W - 1 2.0 0.25 +0.75
4 4      Cillen Jeroen BEL 1795 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 W - 0 2.0 0.28 -0.28
6 9      Weltens Mathias X„r 1218 3.0 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
7 10      Meekers Tibo X„r 1282 2.0 W - 1 3.0 0.26 +0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1338 24.0 Totaal 3.0 1.80 +1.20
Begin van de pagina
Engelen Arne (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.18003
N-Elo1150
Landx„r  (x„r)
Club(736) 736
Categorie-15

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vints Heidi BEL 1448 6.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 10      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 Z - 0 0.0 0.34 -0.34
3        Bye           1 1.0    
4 11      Englicky Luka BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.92 -0.92
5 11      Rombouts Jim BEL 1150 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Weltens Toon X„r 1150 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Huysmans Carsten X„r 1194 2.0 Z - 1 3.0 0.44 +0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1241 21.0 Totaal 3.0 2.85 -0.85
Begin van de pagina
Weltens Mathias (Rank: 14)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17853
N-Elo1218
Landx„r  (x„r)
Club(726) 726
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cillen Jeroen BEL 1795 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Weltens Toon X„r 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.59 -0.59
3 12      Rombouts Jim BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.59 +0.41
4 7      Van Eester Vic BEL 1226 4.0 Z - 0 1.0 0.49 -0.49
5 10      Vandenberg Dhyo BEL 0 1.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      Segers Berre X„r 1102 3.0 W ^ 1 3.0 0.66 +0.34
7 6      Mernier Martin BEL 1439 4.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1310 22.0 Totaal 3.0 3.55 -0.55
Begin van de pagina
Segers Warre (Rank: 19)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19989
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) 726
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mernier Guillaume BEL 1463 6.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 9      Meekers Tibo X„r 1282 2.0 W - 1 1.0 0.32 +0.68
3 10      Hanssen Casper BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Saenen Louis BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 12      Weltens Toon X„r 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 9      Eijkenboom Luca-Zsofia X„r 1292 3.0 W - 0 2.0 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1267 22.0 Totaal 2.0 2.69 -1.69
Begin van de pagina
Huysmans Carsten (Rank: 15)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17852
N-Elo1194
Landx„r  (x„r)
Club(726) 726
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Mernier Simon BEL 1514 4.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
2 12      Segers Berre X„r 1102 3.0 W - 0 0.0 0.63 -0.63
3 11      Meekers Tibo X„r 1282 2.0 Z - 1 1.0 0.38 +0.62
4 9      Vandenberg Dhyo BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Englicky Luka BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 7      Hanssen Casper BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.56 -0.56
7 11      Engelen Arne X„r 1150 3.0 W v 0 2.0 0.56 -0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1239 21.0 Totaal 2.0 4.10 -2.10
Begin van de pagina
Rombouts Jim (Rank: 16)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19987
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(726) 726
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Mernier Martin BEL 1439 4.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
2 8      Heynickx Andreas X„r 1310 4.0 W - 0 0.0 0.29 -0.29
3 12      Weltens Mathias X„r 1218 3.0 Z - 0 0.0 0.41 -0.41
4        Bye           1 1.0    
5 11      Engelen Arne X„r 1150 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Saenen Louis BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.92 -0.92
7 12      Vandenberg Dhyo BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 19.0 Totaal 2.0 3.20 -2.20
Begin van de pagina
Meekers Tibo (Rank: 11)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.17830
N-Elo1282
Landx„r  (x„r)
Club(714) 714
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Saenen Louis BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Segers Warre BEL 1150 2.0 Z - 0 0.0 0.68 -0.68
3 11      Huysmans Carsten X„r 1194 2.0 W - 0 0.0 0.62 -0.62
4 12      Jacobs Kiano X„r 1086 3.0 Z - 0 0.0 0.75 -0.75
5        Bye           1 1.0    
6 12      Vandenberg Dhyo BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
7 10      Segers Berre X„r 1102 3.0 Z v 0 2.0 0.74 -0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1133 15.0 Totaal 2.0 4.63 -3.63
Begin van de pagina
Vandenberg Dhyo (Rank: 23)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.20146
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) 736
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Huysmans Quinten BEL 1492 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Van Eester Jef BEL 1265 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Huysmans Carsten X„r 1194 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Weltens Mathias X„r 1218 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 12      Meekers Tibo X„r 1282 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 12      Rombouts Jim BEL 1150 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 18.0 Totaal 1.0 0.48 -0.48
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR Vsch.
1 Mernier Guillaume 5 1463 1682 6.0 21 W 1 7 Z 1 4 W 1 5 Z 0 6 W 1 13 Z 1 2 W 1 25.50 1.0 24.0
2 Vints Heidi 6 1448 1711 6.0 19 Z 1 11 W 1 8 Z 1 10 W 1 5 W 1 3 Z 1 1 Z 0 24.00 0.0 27.0
3 Jannis Guido 1 1797 1619 5.0 7 W 0 14 Z 1 17 W 1 13 Z 1 4 W 1 2 W 0 12 Z 1 19.50 - 19.0
4 Cillen Jeroen 2 1795 1634 5.0 20 Z 1 6 W 1 1 Z 0 18 W 1 3 Z 0 15 W 1 5 W 1 19.00 - 20.0
5 Huysmans Quinten 4 1492 1572 5.0 17 Z 1 25 W 1 10 Z 1 1 W 1 2 Z 0 8 W 1 4 Z 0 17.50 - 24.0
6 Jansen Sander 8 1323 1461 5.0 18 Z 1 4 Z 0 15 W 1 9 W 1 1 Z 0 11 W 1 8 Z 1 17.50 - 19.0
7 Van Eester Vic 13 1226 1392 4.0 3 Z 1 1 W 0 11 Z 1 20 W 1 8 Z 0 10 W 1 9 Z 0 15.50 - 18.0
8 Mernier Simon 3 1514 1354 4.0 22 W 1 16 Z 1 2 W 0 12 Z 1 7 W 1 5 Z 0 6 W 0 12.50 - 20.0
9 Heynickx Andreas 9 1310 1212 4.0 15 W 0 23 Z 1 14 W 1 6 Z 0 12 W 0 16 Z 1 7 W 1 12.50 - 14.0
10 Mernier Martin 7 1439 1287 4.0 23 W 1 15 Z 1 5 W 0 2 Z 0 14 W 1 7 Z 0 20 W 1 11.50 - 17.0
11 Englicky Luka 24 0 1268 4.0 13 W 1 2 Z 0 7 W 0 19 Z 1 22 W 1 6 Z 0 B1 11.50 - 15.0
12 Hanssen Casper 17 1150 1335 4.0 16 W 0 B1 21 Z 1 8 W 0 9 Z 1 22 Z 1 3 W 0 10.00 - 16.0
13 Van Eester Jef 12 1265 1221 4.0 11 Z 0 19 W 1 25 Z 1 3 W 0 18 Z 1 1 W 0 15 Z 1 9.00 - 15.0
14 Saenen Louis 25 0 1375 4.0 24 Z 1 3 W 0 9 Z 0 21 W 1 10 Z 0 23 W 1 17 Z 1 7.50 - 14.0
15 Jacobs Kiano 22 1086 1285 3.0 9 Z 1 10 W 0 6 Z 0 24 W 1 16 W 1 4 Z 0 13 W 0 8.50 - 14.0
16 Eijkenboom Luca-Zsofia 10 1292 1152 3.0 12 Z 1 8 W 0 18 Z 0 17 W 1 15 Z 0 9 W 0 21 Z 1 8.00 - 12.0
17 Weltens Toon 20 1150 1172 3.0 5 W 0 20 W 1 3 Z 0 16 Z 0 21 W 1 19 Z 1 14 W 0 7.00 - 11.0
18 Segers Berre 21 1102 1240 3.0 6 W 0 22 Z 1 16 W 1 4 Z 0 13 W 0 20 Z 0 24 W 1 6.50 - 12.0
19 Engelen Arne 18 1150 1035 3.0 2 W 0 13 Z 0 B1 11 W 0 23 Z 1 17 W 0 22 Z 1 5.50 - 9.0
20 Weltens Mathias 14 1218 1158 3.0 4 W 0 17 Z 0 23 W 1 7 Z 0 25 Z 1 18 W 1 10 Z 0 5.00 - 10.0
21 Segers Warre 19 1150 897 2.0 1 Z 0 24 W 1 12 W 0 14 Z 0 17 Z 0 B1 16 W 0 3.00 - 8.0
22 Huysmans Carsten 15 1194 946 2.0 8 Z 0 18 W 0 24 Z 1 25 W 1 11 Z 0 12 W 0 19 W 0 2.00 - 9.0
23 Rombouts Jim 16 1150 819 2.0 10 Z 0 9 W 0 20 Z 0 B1 19 W 0 14 Z 0 25 W 1 2.00 - 5.0
24 Meekers Tibo 11 1282 765 2.0 14 W 0 21 Z 0 22 W 0 15 Z 0 B1 25 W 1 18 Z 0 1.50 - 5.0
25 Vandenberg Dhyo 23 0 467 1.0 B1 5 Z 0 13 W 0 22 Z 0 20 W 0 24 Z 0 23 Z 0 3.00 - 7.0
(©)FRBE-KBSB-v3.94 2018/09/25 (©) GMA 2015 Build : 2018/10/31 17:32