SwarLogo Limburgs Jeugdkampioenschap 2018 - PiPu SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: andere
Datums: van 27/10/2018 tot 03/11/2018
Scheidingssystemen: SB, OR, Vsch.
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 Heynickx Andreas -10 M 2010-••-•• 1310 Neerpelt 6.5 1603 24.75 - 26.0
2 Groffils Leonard -08 M 2011-••-•• 1228 Overpelt 5.0 1351 17.00 - 21.0
3 G Musiek Yvar -10 M 2009-••-•• 1154 SLim Runkst 5.0 1308 13.00 - 17.0
4 G Hanssen Casper -10 M 2009-••-•• 1150 Houthalen-Oost 4.5 1239 17.25 1.5 17.0
5 Lehaen Lars -10 M 2009-••-•• 1150 Houthalen-Oost 4.5 1360 15.50 1.5 20.0
6 Akulov Yaroslav -10 M 2010-••-•• 1337 Leopoldsburg 4.5 1275 14.75 0.0 17.0
7 G Cadirgi Emre -10 M 2009-••-•• 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1277 15.00 - 17.0
8 Mernier Simon -10 M 2010-••-•• 1514 Neerpelt 4.0 1950 14.50 - 22.0
9 Saenen Louis -08 M 2011-••-•• 1246 Overpelt 4.0 1234 12.50 - 18.0
10 Kuijpers Sarie -10 F 2009-••-•• 1150 Neerpelt 4.0 1266 11.50 - 17.0
11 G Huysmans Carsten -10 M 2010-••-•• 1194 Neerpelt 4.0 1211 10.00 - 16.0
12 Dubois Florian -10 M 2009-••-•• 1170 Bilzen 4.0 1200 8.00 - 12.0
13 G Vendrix Warre -10 M 2009-••-•• 1150 SLim Runkst 3.0 1177 14.00 - 18.0
14 Vdovychenko Victoria -10 F 2009-••-•• 1150 Houthalen-Oost 3.0 1140 7.50 - 12.0
15 G Meekers Tibo -10 M 2010-••-•• 1150 Overpelt 3.0 1041 7.50 - 12.0
16 G Mouatassim Rayan -10 M 2010-••-•• 1150 Bilzen 3.0 1102 7.50 - 10.0
17 G Dementiev Aaron -10 M 2010-••-•• 1150 SLim Runkst 3.0 1172 5.50 - 12.0
18 G Mernier Paul -08 M 2011-••-•• 1150 Neerpelt 3.0 1116 4.00 - 8.0
19 G Eijkenboom Zoelle -10 F 2010-••-•• 1150 Overpelt 2.5 968 3.25 - 9.0
20 G Cadirgi Arda -08 M 2011-••-•• 1150 SLim Houthalen-Oost 2.0 1016 5.50 - 12.0
21 G Steeno Matz -10 M 2010-••-•• 1150 Bilzen 1.5 947 4.00 - 5.0
22 G Van Achte Seppe -10 M 2010-••-•• 1150 Houthalen-Oost 1.0 1007 4.00 - 6.0
23 G Mernier Joanne -08 F 2012-••-•• 1150 Neerpelt 1.0 354 2.00 - 5.0
24 G Vandenberg Dhyo -10 M 2009-••-•• 1150 Heusden 1.0 1025 0.50 - 1.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -10
Nr. Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 1 Heynickx Andreas -10 M 2010-••-•• 1310 Neerpelt 6.5 1603 24.75 - 26.0
2 3 G Musiek Yvar -10 M 2009-••-•• 1154 SLim Runkst 5.0 1308 13.00 - 17.0
3 4 G Hanssen Casper -10 M 2009-••-•• 1150 Houthalen-Oost 4.5 1239 17.25 1.5 17.0
4 5 Lehaen Lars -10 M 2009-••-•• 1150 Houthalen-Oost 4.5 1360 15.50 1.5 20.0
5 6 Akulov Yaroslav -10 M 2010-••-•• 1337 Leopoldsburg 4.5 1275 14.75 0.0 17.0
6 7 G Cadirgi Emre -10 M 2009-••-•• 1150 SLim Houthalen-Oost 4.0 1277 15.00 - 17.0
7 8 Mernier Simon -10 M 2010-••-•• 1514 Neerpelt 4.0 1950 14.50 - 22.0
8 10 Kuijpers Sarie -10 F 2009-••-•• 1150 Neerpelt 4.0 1266 11.50 - 17.0
9 11 G Huysmans Carsten -10 M 2010-••-•• 1194 Neerpelt 4.0 1211 10.00 - 16.0
10 12 Dubois Florian -10 M 2009-••-•• 1170 Bilzen 4.0 1200 8.00 - 12.0
11 13 G Vendrix Warre -10 M 2009-••-•• 1150 SLim Runkst 3.0 1177 14.00 - 18.0
12 14 Vdovychenko Victoria -10 F 2009-••-•• 1150 Houthalen-Oost 3.0 1140 7.50 - 12.0
13 15 G Meekers Tibo -10 M 2010-••-•• 1150 Overpelt 3.0 1041 7.50 - 12.0
14 16 G Mouatassim Rayan -10 M 2010-••-•• 1150 Bilzen 3.0 1102 7.50 - 10.0
15 17 G Dementiev Aaron -10 M 2010-••-•• 1150 SLim Runkst 3.0 1172 5.50 - 12.0
16 19 G Eijkenboom Zoelle -10 F 2010-••-•• 1150 Overpelt 2.5 968 3.25 - 9.0
17 21 G Steeno Matz -10 M 2010-••-•• 1150 Bilzen 1.5 947 4.00 - 5.0
18 22 G Van Achte Seppe -10 M 2010-••-•• 1150 Houthalen-Oost 1.0 1007 4.00 - 6.0
19 24 G Vandenberg Dhyo -10 M 2009-••-•• 1150 Heusden 1.0 1025 0.50 - 1.0
Categorie: -08
Nr. Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 2 Groffils Leonard -08 M 2011-••-•• 1228 Overpelt 5.0 1351 17.00 - 21.0
2 9 Saenen Louis -08 M 2011-••-•• 1246 Overpelt 4.0 1234 12.50 - 18.0
3 18 G Mernier Paul -08 M 2011-••-•• 1150 Neerpelt 3.0 1116 4.00 - 8.0
4 20 G Cadirgi Arda -08 M 2011-••-•• 1150 SLim Houthalen-Oost 2.0 1016 5.50 - 12.0
5 23 G Mernier Joanne -08 F 2012-••-•• 1150 Neerpelt 1.0 354 2.00 - 5.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Simon 1 (1514) 4.0 1-0 Dementiev Aaron 12 (1150) 3.0
2 Steeno Matz 13 (1150) 1.5 0-1 Akulov Yaroslav 2 (1337) 4.5
3 Heynickx Andreas 3 (1310) 6.5 1-0 Mernier Paul 14 (1150) 3.0
4 Vdovychenko Victoria 15 (1150) 3.0 0-1 Saenen Louis 4 (1246) 4.0
5 Groffils Leonard 5 (1228) 5.0 1-0 Van Achte Seppe 16 (1150) 1.0
6 Vendrix Warre 17 (1150) 3.0 1-0 Huysmans Carsten 6 (1194) 4.0
7 Dubois Florian 7 (1170) 4.0 0-1 Cadirgi Arda 18 (1150) 2.0
8 Mernier Joanne 19 (1150) 1.0 0-1 Musiek Yvar 8 (1154) 5.0
9 Lehaen Lars 9 (1150) 4.5 1-0 Eijkenboom Zoelle 21 (1150) 2.5
10 Mouatassim Rayan 22 (1150) 3.0 0-1 Kuijpers Sarie 10 (1150) 4.0
11 Cadirgi Emre 11 (1150) 4.0 1-0 Hanssen Casper 23 (1150) 4.5
  Meekers Tibo 24 (1150) 3.0 1 Bye      
  Vandenberg Dhyo 20 (1150) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Kuijpers Sarie 10 (1150) 4.0 0-1 Mernier Simon 1 (1514) 4.0
2 Akulov Yaroslav 2 (1337) 4.5 0-1 Lehaen Lars 9 (1150) 4.5
3 Cadirgi Arda 18 (1150) 2.0 0-1 Heynickx Andreas 3 (1310) 6.5
4 Saenen Louis 4 (1246) 4.0 0-1 Cadirgi Emre 11 (1150) 4.0
5 Meekers Tibo 24 (1150) 3.0 0-1 Groffils Leonard 5 (1228) 5.0
6 Musiek Yvar 8 (1154) 5.0 0-1 Vendrix Warre 17 (1150) 3.0
7 Huysmans Carsten 6 (1194) 4.0 1-0 Vdovychenko Victoria 15 (1150) 3.0
8 Van Achte Seppe 16 (1150) 1.0 1-0 Dubois Florian 7 (1170) 4.0
9 Dementiev Aaron 12 (1150) 3.0 1-0 Mernier Joanne 19 (1150) 1.0
10 Eijkenboom Zoelle 21 (1150) 2.5 ½-½ Steeno Matz 13 (1150) 1.5
11 Mernier Paul 14 (1150) 3.0 0-1 Mouatassim Rayan 22 (1150) 3.0
  Hanssen Casper 23 (1150) 4.5 1 Bye      
  Vandenberg Dhyo 20 (1150) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Simon 1 (1514) 4.0 1-0 Lehaen Lars 9 (1150) 4.5
2 Heynickx Andreas 3 (1310) 6.5 1-0 Cadirgi Emre 11 (1150) 4.0
3 Groffils Leonard 5 (1228) 5.0 0-1 Vendrix Warre 17 (1150) 3.0
4 Dementiev Aaron 12 (1150) 3.0 0-1 Akulov Yaroslav 2 (1337) 4.5
5 Van Achte Seppe 16 (1150) 1.0 0-1 Saenen Louis 4 (1246) 4.0
6 Mouatassim Rayan 22 (1150) 3.0 0-1 Huysmans Carsten 6 (1194) 4.0
7 Hanssen Casper 23 (1150) 4.5 1-0 Musiek Yvar 8 (1154) 5.0
8 Kuijpers Sarie 10 (1150) 4.0 1-0 Meekers Tibo 24 (1150) 3.0
9 Steeno Matz 13 (1150) 1.5 0-1 Cadirgi Arda 18 (1150) 2.0
10 Dubois Florian 7 (1170) 4.0 1-0 Eijkenboom Zoelle 21 (1150) 2.5
11 Vdovychenko Victoria 15 (1150) 3.0 1-0 Mernier Paul 14 (1150) 3.0
  Mernier Joanne 19 (1150) 1.0 1 Bye      
  Vandenberg Dhyo 20 (1150) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vendrix Warre 17 (1150) 3.0 0-1 Mernier Simon 1 (1514) 4.0
2 Akulov Yaroslav 2 (1337) 4.5 ½-½ Heynickx Andreas 3 (1310) 6.5
3 Saenen Louis 4 (1246) 4.0 1-0 Kuijpers Sarie 10 (1150) 4.0
4 Cadirgi Emre 11 (1150) 4.0 0-1 Groffils Leonard 5 (1228) 5.0
5 Huysmans Carsten 6 (1194) 4.0 1-0 Cadirgi Arda 18 (1150) 2.0
6 Lehaen Lars 9 (1150) 4.5 ½-½ Hanssen Casper 23 (1150) 4.5
7 Mernier Joanne 19 (1150) 1.0 0-1 Dubois Florian 7 (1170) 4.0
8 Musiek Yvar 8 (1154) 5.0 1-0 Van Achte Seppe 16 (1150) 1.0
9 Mouatassim Rayan 22 (1150) 3.0 0-1 Dementiev Aaron 12 (1150) 3.0
10 Meekers Tibo 24 (1150) 3.0 0-1 Vdovychenko Victoria 15 (1150) 3.0
11 Mernier Paul 14 (1150) 3.0 1-0 Steeno Matz 13 (1150) 1.5
  Eijkenboom Zoelle 21 (1150) 2.5 1 Bye      
  Vandenberg Dhyo 20 (1150) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 3 (1310) 6.5 1-0 Saenen Louis 4 (1246) 4.0
2 Groffils Leonard 5 (1228) 5.0 1-0 Huysmans Carsten 6 (1194) 4.0
3 Lehaen Lars 9 (1150) 4.5 1-0 Vendrix Warre 17 (1150) 3.0
4 Hanssen Casper 23 (1150) 4.5 1-0 Akulov Yaroslav 2 (1337) 4.5
5 Dubois Florian 7 (1170) 4.0 0-1 Cadirgi Emre 11 (1150) 4.0
6 Dementiev Aaron 12 (1150) 3.0 0-1 Musiek Yvar 8 (1154) 5.0
7 Cadirgi Arda 18 (1150) 2.0 0-1 Kuijpers Sarie 10 (1150) 4.0
8 Eijkenboom Zoelle 21 (1150) 2.5 0-1 Vdovychenko Victoria 15 (1150) 3.0
9 Mernier Paul 14 (1150) 3.0 1-0 Mernier Joanne 19 (1150) 1.0
10 Steeno Matz 13 (1150) 1.5 0-1 Meekers Tibo 24 (1150) 3.0
11 Vandenberg Dhyo 20 (1150) 1.0 0-1 Mouatassim Rayan 22 (1150) 3.0
  Mernier Simon 1 (1514) 4.0 0 Afwezig      
  Van Achte Seppe 16 (1150) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Groffils Leonard 5 (1228) 5.0 0-1 Heynickx Andreas 3 (1310) 6.5
2 Huysmans Carsten 6 (1194) 4.0 0-1 Lehaen Lars 9 (1150) 4.5
3 Kuijpers Sarie 10 (1150) 4.0 1-0 Hanssen Casper 23 (1150) 4.5
4 Vendrix Warre 17 (1150) 3.0 0-1 Saenen Louis 4 (1246) 4.0
5 Vdovychenko Victoria 15 (1150) 3.0 0-1 Musiek Yvar 8 (1154) 5.0
6 Cadirgi Emre 11 (1150) 4.0 0-1 Akulov Yaroslav 2 (1337) 4.5
7 Mouatassim Rayan 22 (1150) 3.0 0-1 Dubois Florian 7 (1170) 4.0
8 Cadirgi Arda 18 (1150) 2.0 0-1 Dementiev Aaron 12 (1150) 3.0
9 Meekers Tibo 24 (1150) 3.0 1-0 Mernier Paul 14 (1150) 3.0
10 Mernier Joanne 19 (1150) 1.0 0-1 Eijkenboom Zoelle 21 (1150) 2.5
11 Vandenberg Dhyo 20 (1150) 1.0 0-1 Steeno Matz 13 (1150) 1.5
  Mernier Simon 1 (1514) 4.0 0 Afwezig      
  Van Achte Seppe 16 (1150) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Heynickx Andreas 3 (1310) 6.5 1-0 Lehaen Lars 9 (1150) 4.5
2 Saenen Louis 4 (1246) 4.0 0-1 Groffils Leonard 5 (1228) 5.0
3 Musiek Yvar 8 (1154) 5.0 1-0 Kuijpers Sarie 10 (1150) 4.0
4 Akulov Yaroslav 2 (1337) 4.5 1-0 Vdovychenko Victoria 15 (1150) 3.0
5 Hanssen Casper 23 (1150) 4.5 1-0 Vendrix Warre 17 (1150) 3.0
6 Dubois Florian 7 (1170) 4.0 1-0 Meekers Tibo 24 (1150) 3.0
7 Dementiev Aaron 12 (1150) 3.0 0-1 Cadirgi Emre 11 (1150) 4.0
8 Eijkenboom Zoelle 21 (1150) 2.5 0-1 Huysmans Carsten 6 (1194) 4.0
9 Mernier Paul 14 (1150) 3.0 1-0 Cadirgi Arda 18 (1150) 2.0
10 Steeno Matz 13 (1150) 1.5 0-1 Mouatassim Rayan 22 (1150) 3.0
11 Mernier Joanne 19 (1150) 1.0 0-1 Vandenberg Dhyo 20 (1150) 1.0
  Mernier Simon 1 (1514) 4.0 0 Afwezig      
  Van Achte Seppe 16 (1150) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Heynickx Andreas (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo1310
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Mernier Paul BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.71 +0.29
2 3      Cadirgi Arda BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
3 2      Cadirgi Emre BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
4 2      Akulov Yaroslav BEL 1337 4.5 Z - ½ 3.5 0.46 +0.04
5 1      Saenen Louis BEL 1246 4.0 W v 1 4.5 0.59 +0.41
6 1      Groffils Leonard BEL 1228 5.0 Z v 1 5.5 0.61 +0.39
7 1      Lehaen Lars BEL 1150 4.5 W v 1 6.5 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1201 27.0 Totaal 6.5 4.50 +2.00
Begin van de pagina
Groffils Leonard (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo1228
FIDE-ID258202
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Achte Seppe BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.61 +0.39
2 5      Meekers Tibo BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.61 +0.39
3 3      Vendrix Warre BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.61 -0.61
4 4      Cadirgi Emre BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.61 +0.39
5 2      Huysmans Carsten BEL 1194 4.0 W - 1 4.0 0.55 +0.45
6 1      Heynickx Andreas BEL 1310 6.5 W - 0 4.0 0.39 -0.39
7 2      Saenen Louis BEL 1246 4.0 Z ^ 1 5.0 0.47 +0.53
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1192 25.5 Totaal 5.0 3.85 +1.15
Begin van de pagina
Musiek Yvar (Rank: 8)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19007
N-Elo1154
Landbel  (bel)
Club(759) SLim Runkst
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mernier Joanne BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.51 +0.49
2 6      Vendrix Warre BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.51 -0.51
3 7      Hanssen Casper BEL 1150 4.5 Z - 0 1.0 0.51 -0.51
4 8      Van Achte Seppe BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.51 +0.49
5 6      Dementiev Aaron BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.51 +0.49
6 5      Vdovychenko Victoria BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.51 +0.49
7 3      Kuijpers Sarie BEL 1150 4.0 W - 1 5.0 0.51 +0.49
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 19.5 Totaal 5.0 3.57 +1.43
Begin van de pagina
Hanssen Casper (Rank: 23)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cadirgi Emre BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 7      Musiek Yvar BEL 1154 5.0 W v 1 2.0 0.49 +0.51
4 6      Lehaen Lars BEL 1150 4.5 Z v ½ 2.5 0.50 +0.00
5 4      Akulov Yaroslav BEL 1337 4.5 W - 1 3.5 0.26 +0.74
6 3      Kuijpers Sarie BEL 1150 4.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
7 5      Vendrix Warre BEL 1150 3.0 W v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1181 25.0 Totaal 4.5 2.75 +0.75
Begin van de pagina
Lehaen Lars (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo1150
FIDE-ID254177
F-Elo1289
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Eijkenboom Zoelle BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Akulov Yaroslav BEL 1337 4.5 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
3 1      Mernier Simon BEL 1514 4.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
4 6      Hanssen Casper BEL 1150 4.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 3      Vendrix Warre BEL 1150 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 2      Huysmans Carsten BEL 1194 4.0 Z ^ 1 4.5 0.44 +0.56
7 1      Heynickx Andreas BEL 1310 6.5 Z v 0 4.5 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1257 29.0 Totaal 4.5 2.59 +1.91
Begin van de pagina
Akulov Yaroslav (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1337
FIDE-ID251755
F-Elo1239
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Steeno Matz BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.74 +0.26
2 2      Lehaen Lars BEL 1150 4.5 W - 0 1.0 0.74 -0.74
3 4      Dementiev Aaron BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
4 2      Heynickx Andreas BEL 1310 6.5 W - ½ 2.5 0.54 -0.04
5 4      Hanssen Casper BEL 1150 4.5 Z ^ 0 2.5 0.74 -0.74
6 6      Cadirgi Emre BEL 1150 4.0 Z ^ 1 3.5 0.74 +0.26
7 4      Vdovychenko Victoria BEL 1150 3.0 W ^ 1 4.5 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1172 27.0 Totaal 4.5 4.98 -0.48
Begin van de pagina
Cadirgi Emre (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19394
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(751) SLim Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Hanssen Casper BEL 1150 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Saenen Louis BEL 1246 4.0 Z - 1 2.0 0.37 +0.63
3 2      Heynickx Andreas BEL 1310 6.5 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
4 4      Groffils Leonard BEL 1228 5.0 W - 0 2.0 0.39 -0.39
5 5      Dubois Florian BEL 1170 4.0 Z - 1 3.0 0.47 +0.53
6 6      Akulov Yaroslav BEL 1337 4.5 W - 0 3.0 0.26 -0.26
7 7      Dementiev Aaron BEL 1150 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 31.5 Totaal 4.0 2.78 +1.22
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 1)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1514
FIDE-ID254894
F-Elo1421
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dementiev Aaron BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 1      Kuijpers Sarie BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      Lehaen Lars BEL 1150 4.5 W - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Vendrix Warre BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.90 +0.10
5        Afwezig           0 4.0    
6        Afwezig           0 4.0    
7        Afwezig           0 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 14.5 Totaal 4.0 3.60 +0.40
Begin van de pagina
Saenen Louis (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo1246
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-08

<
Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vdovychenko Victoria BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.63 +0.37
2 4      Cadirgi Emre BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.63 -0.63
3 5      Van Achte Seppe BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.63 +0.37
4 3      Kuijpers Sarie BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.63 +0.37
5 1      Heynickx Andreas BEL 1310 6.5 Z - 0 3.0 0.41 -0.41
6 4