SwarLogo Limburgs Jeugdkampioenschap 2018 - JS SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: andere
Datums: van 27/10/2018 tot 03/11/2018
Scheidingssystemen: SB, OR, Vsch.
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 Gelders Hanne -16 F 2004-••-•• 1333 Houthalen-Oost 4.5 1545 14.25 - 16.0
2 Akulov Lev -16 M 2003-••-•• 1732 Leopoldsburg 3.5 1741 13.25 - 19.5
3 Akulova Alicia -20 F 2002-••-•• 1552 Leopoldsburg 3.0 1596 11.25 - 17.5
4 Weynjes Tim -16 M 2004-••-•• 1566 Genk 3.0 2086 10.50 - 6.0
5 G Kuypers Anouck -20 F 2002-••-•• 1460 Eisden 3.0 1310 6.50 - 12.0
6 Van Eester Jef -16 M 2004-••-•• 1265 Houthalen-Oost 3.0 1321 6.50 - 12.0
7 G Schmiehusen Tijn -16 M 2004-••-•• 1261 Neerpelt 3.0 1353 6.50 - 12.0
8 Ooms Bram -20 M 2002-••-•• 1284 Lommel 2.0 1523 4.50 - 11.0
9 G Movsisyan Laert -16 M 2004-••-•• 1397 Eisden 1.0 518 1.00 - 3.0
10 De Jager Sean -16 M 2003-••-•• 1298 Leopoldsburg 0.0 529 0.00 - 0.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -20
Nr. Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 3 Akulova Alicia -20 F 2002-••-•• 1552 Leopoldsburg 3.0 1596 11.25 - 17.5
2 5 G Kuypers Anouck -20 F 2002-••-•• 1460 Eisden 3.0 1310 6.50 - 12.0
3 8 Ooms Bram -20 M 2002-••-•• 1284 Lommel 2.0 1523 4.50 - 11.0
Categorie: -16
Nr. Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 1 Gelders Hanne -16 F 2004-••-•• 1333 Houthalen-Oost 4.5 1545 14.25 - 16.0
2 2 Akulov Lev -16 M 2003-••-•• 1732 Leopoldsburg 3.5 1741 13.25 - 19.5
3 4 Weynjes Tim -16 M 2004-••-•• 1566 Genk 3.0 2086 10.50 - 6.0
4 6 Van Eester Jef -16 M 2004-••-•• 1265 Houthalen-Oost 3.0 1321 6.50 - 12.0
5 7 G Schmiehusen Tijn -16 M 2004-••-•• 1261 Neerpelt 3.0 1353 6.50 - 12.0
6 9 G Movsisyan Laert -16 M 2004-••-•• 1397 Eisden 1.0 518 1.00 - 3.0
7 10 De Jager Sean -16 M 2003-••-•• 1298 Leopoldsburg 0.0 529 0.00 - 0.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Lev 1 (1732) 3.5 1-0 Gelders Hanne 6 (1333) 4.5
2 Ooms Bram 8 (1284) 2.0 0-1 Akulova Alicia 3 (1552) 3.0
3 Kuypers Anouck 4 (1460) 3.0 1-0 Van Eester Jef 9 (1265) 3.0
4 Schmiehusen Tijn 10 (1261) 3.0 1-0 Movsisyan Laert 5 (1397) 1.0
  De Jager Sean 7 (1298) 0.0 0 Afwezig      
  Weynjes Tim 2 (1566) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Kuypers Anouck 4 (1460) 3.0 0-1 Akulov Lev 1 (1732) 3.5
2 Akulova Alicia 3 (1552) 3.0 1-0 Schmiehusen Tijn 10 (1261) 3.0
3 Movsisyan Laert 5 (1397) 1.0 0-1 Ooms Bram 8 (1284) 2.0
4 Gelders Hanne 6 (1333) 4.5 1-0 Van Eester Jef 9 (1265) 3.0
  De Jager Sean 7 (1298) 0.0 0 Afwezig      
  Weynjes Tim 2 (1566) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Lev 1 (1732) 3.5 ½-½ Akulova Alicia 3 (1552) 3.0
2 Ooms Bram 8 (1284) 2.0 1-0 Kuypers Anouck 4 (1460) 3.0
3 Schmiehusen Tijn 10 (1261) 3.0 0-1 Gelders Hanne 6 (1333) 4.5
4 Van Eester Jef 9 (1265) 3.0 1-0 Movsisyan Laert 5 (1397) 1.0
  De Jager Sean 7 (1298) 0.0 0 Afwezig      
  Weynjes Tim 2 (1566) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Ooms Bram 8 (1284) 2.0 0-1 Akulov Lev 1 (1732) 3.5
2 Akulova Alicia 3 (1552) 3.0 ½-½ Gelders Hanne 6 (1333) 4.5
3 Van Eester Jef 9 (1265) 3.0 1-0 Schmiehusen Tijn 10 (1261) 3.0
4 Movsisyan Laert 5 (1397) 1.0 0-1 Kuypers Anouck 4 (1460) 3.0
  De Jager Sean 7 (1298) 0.0 0 Afwezig      
  Weynjes Tim 2 (1566) 3.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Gelders Hanne 6 (1333) 4.5 0-1 Weynjes Tim 2 (1566) 3.0
2 Kuypers Anouck 4 (1460) 3.0 0-1 Schmiehusen Tijn 10 (1261) 3.0
3 De Jager Sean 7 (1298) 0.0 0-1 Van Eester Jef 9 (1265) 3.0
  Movsisyan Laert 5 (1397) 1.0 1 Bye      
  Akulov Lev 1 (1732) 3.5 0 Afwezig      
  Akulova Alicia 3 (1552) 3.0 0 Afwezig      
  Ooms Bram 8 (1284) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Eester Jef 9 (1265) 3.0 0-1 Weynjes Tim 2 (1566) 3.0
2 Gelders Hanne 6 (1333) 4.5 1-0 Kuypers Anouck 4 (1460) 3.0
3 Schmiehusen Tijn 10 (1261) 3.0 1-0 De Jager Sean 7 (1298) 0.0
  Akulov Lev 1 (1732) 3.5 0 Afwezig      
  Akulova Alicia 3 (1552) 3.0 0 Afwezig      
  Movsisyan Laert 5 (1397) 1.0 0 Afwezig      
  Ooms Bram 8 (1284) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Eester Jef 9 (1265) 3.0 0-1 Gelders Hanne 6 (1333) 4.5
2 Schmiehusen Tijn 10 (1261) 3.0 0-1 Weynjes Tim 2 (1566) 3.0
3 Kuypers Anouck 4 (1460) 3.0 1-0 De Jager Sean 7 (1298) 0.0
  Akulov Lev 1 (1732) 3.5 0 Afwezig      
  Akulova Alicia 3 (1552) 3.0 0 Afwezig      
  Movsisyan Laert 5 (1397) 1.0 0 Afwezig      
  Ooms Bram 8 (1284) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Gelders Hanne (Rank: 6)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.15463
N-Elo1333
FIDE-ID249033
F-Elo1273
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov Lev BEL 1732 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 4      Van Eester Jef BEL 1265 3.0 W - 1 1.0 0.59 +0.41
3 3      Schmiehusen Tijn BEL 1261 3.0 Z - 1 2.0 0.60 +0.40
4 2      Akulova Alicia BEL 1552 3.0 Z - ½ 2.5 0.22 +0.28
5 1      Weynjes Tim BEL 1566 3.0 W ^ 0 2.5 0.21 -0.21
6 2      Kuypers Anouck BEL 1460 3.0 W v 1 3.5 0.33 +0.67
7 1      Van Eester Jef BEL 1265 3.0 Z - 1 4.5 0.59 +0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1443 21.5 Totaal 4.5 2.62 +1.88
Begin van de pagina
Akulov Lev (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1732
FIDE-ID242853
F-Elo1976
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Gelders Hanne BEL 1333 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Kuypers Anouck BEL 1460 3.0 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
3 1      Akulova Alicia BEL 1552 3.0 W - ½ 2.5 0.74 -0.24
4 1      Ooms Bram BEL 1284 2.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
5        Afwezig           0 3.5    
6        Afwezig           0 3.5    
7        Afwezig           0 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1407 12.5 Totaal 3.5 3.41 +0.09
Begin van de pagina
Akulova Alicia (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1552
FIDE-ID242861
F-Elo1688
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Ooms Bram BEL 1284 2.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 2      Schmiehusen Tijn BEL 1261 3.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1      Akulov Lev BEL 1732 3.5 Z - ½ 2.5 0.26 +0.24
4 2      Gelders Hanne BEL 1333 4.5 W - ½ 3.0 0.78 -0.28
5        Afwezig           0 3.0    
6        Afwezig           0 3.0    
7        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1402 13.0 Totaal 3.0 2.72 +0.28
Begin van de pagina
Weynjes Tim (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.13273
N-Elo1566
FIDE-ID248126
F-Elo1564
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 1      Gelders Hanne BEL 1333 4.5 Z v 1 1.0 0.79 +0.21
6 1      Van Eester Jef BEL 1265 3.0 Z v 1 2.0 0.85 +0.15
7 2      Schmiehusen Tijn BEL 1261 3.0 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1286 10.5 Totaal 3.0 2.50 +0.50
Begin van de pagina
Kuypers Anouck (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.12091
N-Elo1460
FIDE-ID260576
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Eester Jef BEL 1265 3.0 W - 1 1.0 0.75 +0.25
2 1      Akulov Lev BEL 1732 3.5 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 2      Ooms Bram BEL 1284 2.0 Z - 0 1.0 0.73 -0.73
4 4      Movsisyan Laert BEL 1397 1.0 Z - 1 2.0 0.59 +0.41
5 2      Schmiehusen Tijn BEL 1261 3.0 W v 0 2.0 0.76 -0.76
6 2      Gelders Hanne BEL 1333 4.5 Z v 0 2.0 0.67 -0.67
7 3      De Jager Sean BEL 1298 0.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1367 17.0 Totaal 3.0 4.38 -1.38
Begin van de pagina
Van Eester Jef (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1265
FIDE-ID252107
F-Elo1031
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Kuypers Anouck BEL 1460 3.0 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
2 4      Gelders Hanne BEL 1333 4.5 Z - 0 0.0 0.41 -0.41
3 4      Movsisyan Laert BEL 1397 1.0 W - 1 1.0 0.32 +0.68
4 3      Schmiehusen Tijn BEL 1261 3.0 W - 1 2.0 0.51 +0.49
5 3      De Jager Sean BEL 1298 0.0 Z - 1 3.0 0.45 +0.55
6 1      Weynjes Tim BEL 1566 3.0 W v 0 3.0 0.15 -0.15
7 1      Gelders Hanne BEL 1333 4.5 W - 0 3.0 0.41 -0.41
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1378 19.0 Totaal 3.0 2.50 +0.50
Begin van de pagina
Schmiehusen Tijn (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14039
N-Elo1261
FIDE-ID250694
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Movsisyan Laert BEL 1397 1.0 W - 1 1.0 0.32 +0.68
2 2      Akulova Alicia BEL 1552 3.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 3      Gelders Hanne BEL 1333 4.5 W - 0 1.0 0.40 -0.40
4 3      Van Eester Jef BEL 1265 3.0 Z - 0 1.0 0.49 -0.49
5 2      Kuypers Anouck BEL 1460 3.0 Z - 1 2.0 0.24 +0.76
6 3      De Jager Sean BEL 1298 0.0 W ^ 1 3.0 0.45 +0.55
7 2      Weynjes Tim BEL 1566 3.0 W - 0 3.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1410 17.5 Totaal 3.0 2.19 +0.81
Begin van de pagina
Ooms Bram (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13290
N-Elo1284
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulova Alicia BEL 1552 3.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 3      Movsisyan Laert BEL 1397 1.0 Z - 1 1.0 0.35 +0.65
3 2      Kuypers Anouck BEL 1460 3.0 W - 1 2.0 0.27 +0.73
4 1      Akulov Lev BEL 1732 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1535 10.5 Totaal 2.0 0.87 +1.13
Begin van de pagina
Movsisyan Laert (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17080
N-Elo1397
FIDE-ID258130
F-Elo1425
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Schmiehusen Tijn BEL 1261 3.0 Z - 0 0.0 0.68 -0.68
2 3      Ooms Bram BEL 1284 2.0 W - 0 0.0 0.65 -0.65
3 4      Van Eester Jef BEL 1265 3.0 Z - 0 0.0 0.68 -0.68
4 4      Kuypers Anouck BEL 1460 3.0 W - 0 0.0 0.41 -0.41
5        Bye           1 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1317 11.0 Totaal 1.0 2.42 -2.42
Begin van de pagina
De Jager Sean (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16061
N-Elo1298
FIDE-ID253634
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 3      Van Eester Jef BEL 1265 3.0 W v 0 0.0 0.55 -0.55
6 3      Schmiehusen Tijn BEL 1261 3.0 Z v 0 0.0 0.55 -0.55
7 3      Kuypers Anouck BEL 1460 3.0 Z - 0 0.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1328 9.0 Totaal 0.0 1.39 -1.39
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR Vsch.
1 Gelders Hanne 6 1333 1545 4.5 2 Z 0 6 W 1 7 Z 1 3 Z ½ 4 W 0 5 W 1 6 Z 1 14.25 - 16.0
2 Akulov Lev 1 1732 1741 3.5 1 W 1 5 Z 1 3 W ½ 8 Z 1 A A A 13.25 - 19.5
3 Akulova Alicia 3 1552 1596 3.0 8 Z 1 7 W 1 2 Z ½ 1 W ½ A A A 11.25 - 17.5
4 Weynjes Tim 2 1566 2086 3.0 A A A A 1 Z 1 6 Z 1 7 Z 1 10.50 - 6.0
5 Kuypers Anouck 4 1460 1310 3.0 6 W 1 2 W 0 8 Z 0 9 Z 1 7 W 0 1 Z 0 10 W 1 6.50 - 12.0
6 Van Eester Jef 9 1265 1321 3.0 5 Z 0 1 Z 0 9 W 1 7 W 1 10 Z 1 4 W 0 1 W 0 6.50 - 12.0
7 Schmiehusen Tijn 10 1261 1353 3.0 9 W 1 3 Z 0 1 W 0 6 Z 0 5 Z 1 10 W 1 4 W 0 6.50 - 12.0
8 Ooms Bram 8 1284 1523 2.0 3 W 0 9 Z 1 5 W 1 2 W 0 A A A 4.50 - 11.0
9 Movsisyan Laert 5 1397 518 1.0 7 Z 0 8 W 0 6 Z 0 5 W 0 B1 A A 1.00 - 3.0
10 De Jager Sean 7 1298 529 0.0 A A A A 6 W 0 7 Z 0 5 Z 0 0.00 - 0.0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/05 07:58