SwarLogo Limburgs Jeugdkampioenschap 2018 - C SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: andere
Datums: van 27/10/2018 tot 03/11/2018
Scheidingssystemen: SB, OR, Vsch.
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 Huysmans Quinten -14 M 2005-••-•• 1492 Neerpelt 6.0 1607 21.50 - 23.0
2 Robijns Krieke -14 M 2006-••-•• 1362 Heusden 5.0 1481 16.00 - 21.0
3 Akulov Mikhail -14 M 2006-••-•• 1569 Leopoldsburg 4.0 2172 17.50 - 22.0
4 Jacobs Kiano -14 M 2006-••-•• 1150 Heusden 4.0 1335 12.50 - 16.0
5 Eijkenboom Luca-Zsofia -14 F 2006-••-•• 1292 Overpelt 3.5 1316 10.75 - 13.5
6 Van Eester Vic -14 M 2005-••-•• 1226 Houthalen-Oost 3.5 1286 10.00 - 13.5
7 G Movsisyan Julia -14 F 2005-••-•• 1342 Eisden 3.0 1240 8.50 - 13.0
8 Kuijpers Maura -14 F 2005-••-•• 1298 Neerpelt 3.0 1231 8.00 - 14.0
9 Gelders Marte -14 F 2006-••-•• 1279 Houthalen-Oost 3.0 1227 7.50 - 8.0
10 G Schmiehusen Giel -14 M 2005-••-•• 1182 Neerpelt 3.0 1195 7.00 - 10.0
11 Jeurissen Brent -14 M 2005-••-•• 1242 Overpelt 2.0 1120 4.75 - 10.0
12 Hoogmartens Armin -14 M 2005-••-•• 1247 Eisden 2.0 1215 4.50 - 4.0
13 G Engelen Arne -14 M 2006-••-•• 1150 Heusden 2.0 1199 3.00 - 3.0
14 G Deferme Lien -14 F 2006-••-•• 1150 Heusden 1.0 366 1.00 - 3.0
15 Nysen Maxima -14 F 2006-••-•• 1150 Bilzen 0.0 450 0.00 - 0.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Mikhail 1 (1569) 4.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 6 (1292) 3.5
2 Gelders Marte 7 (1279) 3.0 0-1 Huysmans Quinten 2 (1492) 6.0
3 Robijns Krieke 3 (1362) 5.0 1-0 Van Eester Vic 10 (1226) 3.5
4 Schmiehusen Giel 11 (1182) 3.0 0-1 Movsisyan Julia 4 (1342) 3.0
5 Kuijpers Maura 5 (1298) 3.0 1-0 Nysen Maxima 12 (1150) 0.0
  Jacobs Kiano 15 (1150) 4.0 1 Bye      
  Deferme Lien 14 (1150) 1.0 0 Afwezig      
  Engelen Arne 13 (1150) 2.0 0 Afwezig      
  Hoogmartens Armin 8 (1247) 2.0 0 Afwezig      
  Jeurissen Brent 9 (1242) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Movsisyan Julia 4 (1342) 3.0 0-1 Akulov Mikhail 1 (1569) 4.0
2 Huysmans Quinten 2 (1492) 6.0 1-0 Kuijpers Maura 5 (1298) 3.0
3 Jacobs Kiano 15 (1150) 4.0 0-1 Robijns Krieke 3 (1362) 5.0
4 Eijkenboom Luca-Zsofia 6 (1292) 3.5 1-0 Schmiehusen Giel 11 (1182) 3.0
5 Van Eester Vic 10 (1226) 3.5 1-0 Gelders Marte 7 (1279) 3.0
6 Nysen Maxima 12 (1150) 0.0 0-1 Jeurissen Brent 9 (1242) 2.0
  Deferme Lien 14 (1150) 1.0 0 Afwezig      
  Engelen Arne 13 (1150) 2.0 0 Afwezig      
  Hoogmartens Armin 8 (1247) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Mikhail 1 (1569) 4.0 1-0 Huysmans Quinten 2 (1492) 6.0
2 Robijns Krieke 3 (1362) 5.0 1-0 Movsisyan Julia 4 (1342) 3.0
3 Kuijpers Maura 5 (1298) 3.0 0-1 Jacobs Kiano 15 (1150) 4.0
4 Jeurissen Brent 9 (1242) 2.0 ½-½ Eijkenboom Luca-Zsofia 6 (1292) 3.5
5 Schmiehusen Giel 11 (1182) 3.0 ½-½ Van Eester Vic 10 (1226) 3.5
6 Gelders Marte 7 (1279) 3.0 1-0 Nysen Maxima 12 (1150) 0.0
  Deferme Lien 14 (1150) 1.0 0 Afwezig      
  Engelen Arne 13 (1150) 2.0 0 Afwezig      
  Hoogmartens Armin 8 (1247) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Robijns Krieke 3 (1362) 5.0 0-1 Akulov Mikhail 1 (1569) 4.0
2 Huysmans Quinten 2 (1492) 6.0 1-0 Jacobs Kiano 15 (1150) 4.0
3 Van Eester Vic 10 (1226) 3.5 1-0 Jeurissen Brent 9 (1242) 2.0
4 Eijkenboom Luca-Zsofia 6 (1292) 3.5 0-1 Kuijpers Maura 5 (1298) 3.0
5 Movsisyan Julia 4 (1342) 3.0 1-0 Gelders Marte 7 (1279) 3.0
6 Nysen Maxima 12 (1150) 0.0 0-1 Schmiehusen Giel 11 (1182) 3.0
  Deferme Lien 14 (1150) 1.0 0 Afwezig      
  Engelen Arne 13 (1150) 2.0 0 Afwezig      
  Hoogmartens Armin 8 (1247) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Huysmans Quinten 2 (1492) 6.0 1-0 Robijns Krieke 3 (1362) 5.0
2 Jacobs Kiano 15 (1150) 4.0 1-0 Van Eester Vic 10 (1226) 3.5
3 Kuijpers Maura 5 (1298) 3.0 1-0 Movsisyan Julia 4 (1342) 3.0
4 Jeurissen Brent 9 (1242) 2.0 ½-½ Schmiehusen Giel 11 (1182) 3.0
5 Gelders Marte 7 (1279) 3.0 0-1 Eijkenboom Luca-Zsofia 6 (1292) 3.5
6 Engelen Arne 13 (1150) 2.0 0-1 Hoogmartens Armin 8 (1247) 2.0
  Deferme Lien 14 (1150) 1.0 1 Bye      
  Akulov Mikhail 1 (1569) 4.0 0 Afwezig      
  Nysen Maxima 12 (1150) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Eester Vic 10 (1226) 3.5 0-1 Huysmans Quinten 2 (1492) 6.0
2 Robijns Krieke 3 (1362) 5.0 1-0 Kuijpers Maura 5 (1298) 3.0
3 Eijkenboom Luca-Zsofia 6 (1292) 3.5 1-0 Jacobs Kiano 15 (1150) 4.0
4 Movsisyan Julia 4 (1342) 3.0 1-0 Jeurissen Brent 9 (1242) 2.0
5 Schmiehusen Giel 11 (1182) 3.0 1-0 Deferme Lien 14 (1150) 1.0
6 Hoogmartens Armin 8 (1247) 2.0 0-1 Gelders Marte 7 (1279) 3.0
  Engelen Arne 13 (1150) 2.0 1 Bye      
  Akulov Mikhail 1 (1569) 4.0 0 Afwezig      
  Nysen Maxima 12 (1150) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Huysmans Quinten 2 (1492) 6.0 1-0 Eijkenboom Luca-Zsofia 6 (1292) 3.5
2 Schmiehusen Giel 11 (1182) 3.0 0-1 Robijns Krieke 3 (1362) 5.0
3 Jacobs Kiano 15 (1150) 4.0 1-0 Movsisyan Julia 4 (1342) 3.0
4 Kuijpers Maura 5 (1298) 3.0 0-1 Van Eester Vic 10 (1226) 3.5
5 Jeurissen Brent 9 (1242) 2.0 0-1 Gelders Marte 7 (1279) 3.0
6 Deferme Lien 14 (1150) 1.0 0-1 Engelen Arne 13 (1150) 2.0
  Hoogmartens Armin 8 (1247) 2.0 1 Bye      
  Akulov Mikhail 1 (1569) 4.0 0 Afwezig      
  Nysen Maxima 12 (1150) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Huysmans Quinten (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16601
N-Elo1492
FIDE-ID255270
F-Elo1208
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Gelders Marte BEL 1279 3.0 Z - 1 1.0 0.77 +0.23
2 2      Kuijpers Maura BEL 1298 3.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
3 1      Akulov Mikhail BEL 1569 4.0 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
4 2      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
5 1      Robijns Krieke BEL 1362 5.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
6 1      Van Eester Vic BEL 1226 3.5 Z - 1 5.0 0.82 +0.18
7 1      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 3.5 W v 1 6.0 0.76 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1310 26.0 Totaal 6.0 5.05 +0.95
Begin van de pagina
Robijns Krieke (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17797
N-Elo1362
FIDE-ID257923
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Eester Vic BEL 1226 3.5 W - 1 1.0 0.68 +0.32
2 3      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 2      Movsisyan Julia BEL 1342 3.0 W - 1 3.0 0.53 +0.47
4 1      Akulov Mikhail BEL 1569 4.0 W v 0 3.0 0.23 -0.23
5 1      Huysmans Quinten BEL 1492 6.0 Z v 0 3.0 0.32 -0.32
6 2      Kuijpers Maura BEL 1298 3.0 W - 1 4.0 0.59 +0.41
7 2      Schmiehusen Giel BEL 1182 3.0 Z - 1 5.0 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1322 26.5 Totaal 5.0 3.86 +1.14
Begin van de pagina
Akulov Mikhail (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1569
FIDE-ID243116
F-Elo1751
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 3.5 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 1      Movsisyan Julia BEL 1342 3.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 1      Huysmans Quinten BEL 1492 6.0 W - 1 3.0 0.61 +0.39
4 1      Robijns Krieke BEL 1362 5.0 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
5        Afwezig           0 4.0    
6        Afwezig           0 4.0    
7        Afwezig           0 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1372 17.5 Totaal 4.0 3.00 +1.00
Begin van de pagina
Jacobs Kiano (Rank: 15)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18001
N-Elo1150
FIDE-ID258164
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Robijns Krieke BEL 1362 5.0 W v 0 1.0 0.23 -0.23
3 3      Kuijpers Maura BEL 1298 3.0 Z v 1 2.0 0.30 +0.70
4 2      Huysmans Quinten BEL 1492 6.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
5 2      Van Eester Vic BEL 1226 3.5 W - 1 3.0 0.40 +0.60
6 3      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 3.5 Z ^ 0 3.0 0.31 -0.31
7 3      Movsisyan Julia BEL 1342 3.0 W v 1 4.0 0.25 +0.75
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1335 24.0 Totaal 4.0 1.61 +1.39
Begin van de pagina
Eijkenboom Luca-Zsofia (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo1292
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov Mikhail BEL 1569 4.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 4      Schmiehusen Giel BEL 1182 3.0 W - 1 1.0 0.65 +0.35
3 4      Jeurissen Brent BEL 1242 2.0 Z - ½ 1.5 0.57 -0.07
4 4      Kuijpers Maura BEL 1298 3.0 W - 0 1.5 0.49 -0.49
5 5      Gelders Marte BEL 1279 3.0 Z v 1 2.5 0.52 +0.48
6 3      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W v 1 3.5 0.69 +0.31
7 1      Huysmans Quinten BEL 1492 6.0 Z v 0 3.5 0.24 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1316 25.0 Totaal 3.5 3.33 +0.17
Begin van de pagina
Van Eester Vic (Rank: 10)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo1226
FIDE-ID252115
F-Elo1008
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Robijns Krieke BEL 1362 5.0 Z - 0 0.0 0.32 -0.32
2 5      Gelders Marte BEL 1279 3.0 W - 1 1.0 0.43 +0.57
3 5      Schmiehusen Giel BEL 1182 3.0 Z - ½ 1.5 0.56 -0.06
4 3      Jeurissen Brent BEL 1242 2.0 W v 1 2.5 0.48 +0.52
5 2      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 Z v 0 2.5 0.60 -0.60
6 1      Huysmans Quinten BEL 1492 6.0 W v 0 2.5 0.18 -0.18
7 4      Kuijpers Maura BEL 1298 3.0 Z v 1 3.5 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1286 26.0 Totaal 3.5 2.97 +0.53
Begin van de pagina
Movsisyan Julia (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.17077
N-Elo1342
FIDE-ID258121
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Schmiehusen Giel BEL 1182 3.0 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
2 1      Akulov Mikhail BEL 1569 4.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 2      Robijns Krieke BEL 1362 5.0 Z - 0 1.0 0.47 -0.47
4 5      Gelders Marte BEL 1279 3.0 W ^ 1 2.0 0.59 +0.41
5 3      Kuijpers Maura BEL 1298 3.0 Z ^ 0 2.0 0.56 -0.56
6 4      Jeurissen Brent BEL 1242 2.0 W - 1 3.0 0.64 +0.36
7 3      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 Z - 0 3.0 0.75 -0.75
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1297 24.0 Totaal 3.0 3.93 -0.93
Begin van de pagina
Kuijpers Maura (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.15487
N-Elo1298
FIDE-ID251178
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Nysen Maxima BEL 1150 0.0 W - 1 1.0 0.70 +0.30
2 2      Huysmans Quinten BEL 1492 6.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 3      Jacobs Kiano BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.70 -0.70
4 4      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 3.5 Z - 1 2.0 0.51 +0.49
5 3      Movsisyan Julia BEL 1342 3.0 W ^ 1 3.0 0.44 +0.56
6 2      Robijns Krieke BEL 1362 5.0 Z ^ 0 3.0 0.41 -0.41
7 4      Van Eester Vic BEL 1226 3.5 W - 0 3.0 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1287 25.0 Totaal 3.0 3.61 -0.61
Begin van de pagina
Gelders Marte (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.15467
N-Elo1279
FIDE-ID255513
F-Elo1175
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Huysmans Quinten BEL 1492 6.0 W - 0 0.0 0.23 -0.23
2 5      Van Eester Vic BEL 1226 3.5 Z - 0 0.0 0.57 -0.57
3 6      Nysen Maxima BEL 1150 0.0 W - 1 1.0 0.67 +0.33
4 5      Movsisyan Julia BEL 1342 3.0 Z - 0 1.0 0.41 -0.41
5 5      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 3.5 W - 0 1.0 0.48 -0.48
6 6      Hoogmartens Armin BEL 1247 2.0 Z ^ 1 2.0 0.54 +0.46
7 5      Jeurissen Brent BEL 1242 2.0 Z ^ 1 3.0 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1284 20.0 Totaal 3.0 3.45 -0.45
Begin van de pagina
Schmiehusen Giel (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15475
N-Elo1182
FIDE-ID250686
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Movsisyan Julia BEL 1342 3.0 W - 0 0.0 0.29 -0.29
2 4      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 3.5 Z - 0 0.0 0.35 -0.35
3 5      Van Eester Vic BEL 1226 3.5 W - ½ 0.5 0.44 +0.06
4 6      Nysen Maxima BEL 1150 0.0 Z ^ 1 1.5 0.54 +0.46
5 4      Jeurissen Brent BEL 1242 2.0 Z v ½ 2.0 0.42 +0.08
6 5      Deferme Lien BEL 1150 1.0 W v 1 3.0 0.54 +0.46
7 2      Robijns Krieke BEL 1362 5.0 W v 0 3.0 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1252 18.0 Totaal 3.0 2.84 +0.16
Begin van de pagina
Jeurissen Brent (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13976
N-Elo1242
FIDE-ID247855
F-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 6      Nysen Maxima BEL 1150 0.0 Z v 1 1.0 0.63 +0.37
3 4      Eijkenboom Luca-Zsofia BEL 1292 3.5 W v ½ 1.5 0.43 +0.07
4 3      Van Eester Vic BEL 1226 3.5 Z - 0 1.5 0.52 -0.52
5 4      Schmiehusen Giel BEL 1182 3.0 W - ½ 2.0 0.58 -0.08
6 4      Movsisyan Julia BEL 1342 3.0 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
7 5      Gelders Marte BEL 1279 3.0 W - 0 2.0 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1245 16.0 Totaal 2.0 2.97 -0.97
Begin van de pagina
Hoogmartens Armin (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.12864
N-Elo1247
FIDE-ID256218
F-Elo1404
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 6      Engelen Arne BEL 1150 2.0 Z v 1 1.0 0.63 +0.37
6 6      Gelders Marte BEL 1279 3.0 W v 0 1.0 0.46 -0.46
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1214 5.0 Totaal 2.0 1.09 -0.09
Begin van de pagina
Engelen Arne (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.18003
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 6      Hoogmartens Armin BEL 1247 2.0 W v 0 0.0 0.37 -0.37
6        Bye           1 1.0    
7 6      Deferme Lien BEL 1150 1.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1198 3.0 Totaal 2.0 0.87 +0.13
Begin van de pagina
Deferme Lien (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.17992
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Bye           1 1.0    
6 5      Schmiehusen Giel BEL 1182 3.0 Z v 0 1.0 0.46 -0.46
7 6      Engelen Arne BEL 1150 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1166 5.0 Totaal 1.0 0.96 -0.96
Begin van de pagina
Nysen Maxima (Rank: 12)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.19005
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kuijpers Maura BEL 1298 3.0 Z - 0 0.0 0.30 -0.30
2 6      Jeurissen Brent BEL 1242 2.0 W - 0 0.0 0.37 -0.37
3 6      Gelders Marte BEL 1279 3.0 Z - 0 0.0 0.33 -0.33
4 6      Schmiehusen Giel BEL 1182 3.0 W - 0 0.0 0.46 -0.46
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1250 11.0 Totaal 0.0 1.46 -1.46
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR Vsch.
1 Huysmans Quinten 2 1492 1607 6.0 9 Z 1 8 W 1 3 Z 0 4 W 1 2 W 1 6 Z 1 5 W 1 21.50 - 23.0
2 Robijns Krieke 3 1362 1481 5.0 6 W 1 4 Z 1 7 W 1 3 W 0 1 Z 0 8 W 1 10 Z 1 16.00 - 21.0
3 Akulov Mikhail 1 1569 2172 4.0 5 W 1 7 Z 1 1 W 1 2 Z 1 A A A 17.50 - 22.0
4 Jacobs Kiano 15 1150 1335 4.0 B1 2 W 0 8 Z 1 1 Z 0 6 W 1 5 Z 0 7 W 1 12.50 - 16.0
5 Eijkenboom Luca-Zsofia 6 1292 1316 3.5 3 Z 0 10 W 1 11 Z ½ 8 W 0 9 Z 1 4 W 1 1 Z 0 10.75 - 13.5
6 Van Eester Vic 10 1226 1286 3.5 2 Z 0 9 W 1 10 Z ½ 11 W 1 4 Z 0 1 W 0 8 Z 1 10.00 - 13.5
7 Movsisyan Julia 4 1342 1240 3.0 10 Z 1 3 W 0 2 Z 0 9 W 1 8 Z 0 11 W 1 4 Z 0 8.50 - 13.0
8 Kuijpers Maura 5 1298 1231 3.0 15 W 1 1 Z 0 4 W 0 5 Z 1 7 W 1 2 Z 0 6 W 0 8.00 - 14.0
9 Gelders Marte 7 1279 1227 3.0 1 W 0 6 Z 0 15 W 1 7 Z 0 5 W 0 12 Z 1 11 Z 1 7.50 - 8.0
10 Schmiehusen Giel 11 1182 1195 3.0 7 W 0 5 Z 0 6 W ½ 15 Z 1 11 Z ½ 14 W 1 2 W 0 7.00 - 10.0
11 Jeurissen Brent 9 1242 1120 2.0 A 15 Z 1 5 W ½ 6 Z 0 10 W ½ 7 Z 0 9 W 0 4.75 - 10.0
12 Hoogmartens Armin 8 1247 1215 2.0 A A A A 13 Z 1 9 W 0 B1 4.50 - 4.0
13 Engelen Arne 13 1150 1199 2.0 A A A A 12 W 0 B1 14 Z 1 3.00 - 3.0
14 Deferme Lien 14 1150 366 1.0 A A A A B1 10 Z 0 13 W 0 1.00 - 3.0
15 Nysen Maxima 12 1150 450 0.0 8 Z 0 11 W 0 9 Z 0 10 W 0 A A A 0.00 - 0.0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/05 07:57