SwarLogo Limburgs Jeugdkampioenschap 2018 - M SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: andere
Datums: van 27/10/2018 tot 03/11/2018
Scheidingssystemen: SB, OR, Vsch.
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR Vsch.
1 Boatca Luca -12 M 2008-••-•• 1298 Houthalen-Oost 6.0 1576 19.25 - 21.5
2 Mernier Martin -12 M 2008-••-•• 1439 Neerpelt 5.5 1473 20.00 - 22.5
3 Akulov Vladimir -12 M 2008-••-•• 1311 Leopoldsburg 5.0 1436 13.25 - 17.5
4 Camps Rune -12 M 2007-••-•• 1258 Leopoldsburg 4.5 1381 12.25 - 17.0
5 Akulov Vsevolod -12 M 2008-••-•• 1299 Leopoldsburg 4.0 1293 13.25 - 16.5
6 Dubois Sebastiaan -12 M 2007-••-•• 1303 Bilzen 2.0 1113 5.00 - 13.0
7 G Kolkiran Kerem -12 M 2008-••-•• 1150 Eisden 2.0 1238 2.00 - 10.0
8 Gelders Flore -12 F 2007-••-•• 1199 Houthalen-Oost 2.0 943 2.00 - 9.0
9 G Deferme Brecht -12 M 2008-••-•• 1150 Heusden 2.0 1380 2.00 - 5.0
10 G Robijns Nisse -12 F 2008-••-•• 1150 Heusden 1.0 403 1.00 0.0 3.0
11 Camps Senne -12 M 2008-••-•• 1150 Leopoldsburg 1.0 1093 0.50 1.0 5.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Boatca Luca 5 (1298) 6.0 ½-½ Mernier Martin 1 (1439) 5.5
2 Akulov Vsevolod 4 (1299) 4.0 ½-½ Akulov Vladimir 2 (1311) 5.0
3 Kolkiran Kerem 11 (1150) 2.0 0-1 Dubois Sebastiaan 3 (1303) 2.0
4 Camps Senne 8 (1150) 1.0 0-1 Camps Rune 6 (1258) 4.5
5 Gelders Flore 7 (1199) 2.0 1-0 Robijns Nisse 9 (1150) 1.0
  Deferme Brecht 10 (1150) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dubois Sebastiaan 3 (1303) 2.0 1-0 Gelders Flore 7 (1199) 2.0
2 Mernier Martin 1 (1439) 5.5 1-0 Camps Senne 8 (1150) 1.0
3 Akulov Vladimir 2 (1311) 5.0 ½-½ Boatca Luca 5 (1298) 6.0
4 Camps Rune 6 (1258) 4.5 ½-½ Akulov Vsevolod 4 (1299) 4.0
5 Robijns Nisse 9 (1150) 1.0 0-1 Kolkiran Kerem 11 (1150) 2.0
  Deferme Brecht 10 (1150) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Martin 1 (1439) 5.5 1-0 Dubois Sebastiaan 3 (1303) 2.0
2 Gelders Flore 7 (1199) 2.0 0-1 Akulov Vladimir 2 (1311) 5.0
3 Akulov Vsevolod 4 (1299) 4.0 1-0 Kolkiran Kerem 11 (1150) 2.0
4 Boatca Luca 5 (1298) 6.0 1-0 Camps Rune 6 (1258) 4.5
5 Camps Senne 8 (1150) 1.0 1-0 Robijns Nisse 9 (1150) 1.0
  Deferme Brecht 10 (1150) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Vladimir 2 (1311) 5.0 0-1 Mernier Martin 1 (1439) 5.5
2 Dubois Sebastiaan 3 (1303) 2.0 0-1 Akulov Vsevolod 4 (1299) 4.0
3 Camps Senne 8 (1150) 1.0 0-1 Boatca Luca 5 (1298) 6.0
4 Kolkiran Kerem 11 (1150) 2.0 1-0 Gelders Flore 7 (1199) 2.0
5 Camps Rune 6 (1258) 4.5 1-0 Robijns Nisse 9 (1150) 1.0
  Deferme Brecht 10 (1150) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Akulov Vsevolod 4 (1299) 4.0 0-1 Mernier Martin 1 (1439) 5.5
2 Boatca Luca 5 (1298) 6.0 1-0 Dubois Sebastiaan 3 (1303) 2.0
3 Akulov Vladimir 2 (1311) 5.0 1-0 Camps Rune 6 (1258) 4.5
4 Gelders Flore 7 (1199) 2.0 0-1 Deferme Brecht 10 (1150) 2.0
  Robijns Nisse 9 (1150) 1.0 1 Bye      
  Camps Senne 8 (1150) 1.0 0 Afwezig      
  Kolkiran Kerem 11 (1150) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mernier Martin 1 (1439) 5.5 0-1 Camps Rune 6 (1258) 4.5
2 Akulov Vsevolod 4 (1299) 4.0 0-1 Boatca Luca 5 (1298) 6.0
3 Dubois Sebastiaan 3 (1303) 2.0 0-1 Akulov Vladimir 2 (1311) 5.0
4 Robijns Nisse 9 (1150) 1.0 0-1 Deferme Brecht 10 (1150) 2.0
  Gelders Flore 7 (1199) 2.0 1 Bye      
  Camps Senne 8 (1150) 1.0 0 Afwezig      
  Kolkiran Kerem 11 (1150) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (03/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Boatca Luca 5 (1298) 6.0 1-0 Gelders Flore 7 (1199) 2.0
2 Deferme Brecht 10 (1150) 2.0 0-1 Mernier Martin 1 (1439) 5.5
3 Robijns Nisse 9 (1150) 1.0 0-1 Akulov Vladimir 2 (1311) 5.0
4 Camps Rune 6 (1258) 4.5 1-0 Dubois Sebastiaan 3 (1303) 2.0
  Akulov Vsevolod 4 (1299) 4.0 1 Bye      
  Camps Senne 8 (1150) 1.0 0 Afwezig      
  Kolkiran Kerem 11 (1150) 2.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Boatca Luca (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1298
FIDE-ID1259660
F-Elo1211
Landrou  (rou)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier Martin BEL 1439 5.5 W - ½ 0.5 0.31 +0.19
2 3      Akulov Vladimir BEL 1311 5.0 Z - ½ 1.0 0.48 +0.02
3 4      Camps Rune BEL 1258 4.5 W - 1 2.0 0.56 +0.44
4 3      Camps Senne BEL 1150 1.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
5 2      Dubois Sebastiaan BEL 1303 2.0 W v 1 4.0 0.49 +0.51
6 2      Akulov Vsevolod BEL 1299 4.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
7 1      Gelders Flore BEL 1199 2.0 W v 1 6.0 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 24.0 Totaal 6.0 3.68 +2.32
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1439
FIDE-ID254886
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Boatca Luca ROU 1298 6.0 Z - ½ 0.5 0.69 -0.19
2 2      Camps Senne BEL 1150 1.0 W - 1 1.5 0.84 +0.16
3 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 2.0 W - 1 2.5 0.68 +0.32
4 1      Akulov Vladimir BEL 1311 5.0 Z ^ 1 3.5 0.67 +0.33
5 1      Akulov Vsevolod BEL 1299 4.0 Z v 1 4.5 0.69 +0.31
6 1      Camps Rune BEL 1258 4.5 W v 0 4.5 0.74 -0.74
7 2      Deferme Brecht BEL 1150 2.0 Z v 1 5.5 0.84 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1252 24.5 Totaal 5.5 5.15 +0.35
Begin van de pagina
Akulov Vladimir (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1311
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov Vsevolod BEL 1299 4.0 Z - ½ 0.5 0.52 -0.02
2 3      Boatca Luca ROU 1298 6.0 W - ½ 1.0 0.52 -0.02
3 2      Gelders Flore BEL 1199 2.0 Z - 1 2.0 0.65 +0.35
4 1      Mernier Martin BEL 1439 5.5 W - 0 2.0 0.33 -0.33
5 3      Camps Rune BEL 1258 4.5 W ^ 1 3.0 0.57 +0.43
6 3      Dubois Sebastiaan BEL 1303 2.0 Z ^ 1 4.0 0.51 +0.49
7 3      Robijns Nisse BEL 1150 1.0 Z v 1 5.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1278 25.0 Totaal 5.0 3.81 +1.19
Begin van de pagina
Camps Rune (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16399
N-Elo1258
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Camps Senne BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.65 +0.35
2 4      Akulov Vsevolod BEL 1299 4.0 W - ½ 1.5 0.44 +0.06
3 4      Boatca Luca ROU 1298 6.0 Z - 0 1.5 0.44 -0.44
4 5      Robijns Nisse BEL 1150 1.0 W - 1 2.5 0.65 +0.35
5 3      Akulov Vladimir BEL 1311 5.0 Z v 0 2.5 0.43 -0.43
6 1      Mernier Martin BEL 1439 5.5 Z v 1 3.5 0.26 +0.74
7 4      Dubois Sebastiaan BEL 1303 2.0 W v 1 4.5 0.44 +0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1278 24.5 Totaal 4.5 3.31 +1.19
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1299
FIDE-ID251747
F-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov Vladimir BEL 1311 5.0 W - ½ 0.5 0.48 +0.02
2 4      Camps Rune BEL 1258 4.5 Z - ½ 1.0 0.56 -0.06
3 3      Kolkiran Kerem BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.70 +0.30
4 2      Dubois Sebastiaan BEL 1303 2.0 Z - 1 3.0 0.49 +0.51
5 1      Mernier Martin BEL 1439 5.5 W - 0 3.0 0.31 -0.31
6 2      Boatca Luca ROU 1298 6.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1293 25.0 Totaal 4.0 3.04 -0.04
Begin van de pagina
Dubois Sebastiaan (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19004
N-Elo1303
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Kolkiran Kerem BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
2 1      Gelders Flore BEL 1199 2.0 W - 1 2.0 0.64 +0.36
3 1      Mernier Martin BEL 1439 5.5 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
4 2      Akulov Vsevolod BEL 1299 4.0 W v 0 2.0 0.51 -0.51
5 2      Boatca Luca ROU 1298 6.0 Z v 0 2.0 0.51 -0.51
6 3      Akulov Vladimir BEL 1311 5.0 W ^ 0 2.0 0.49 -0.49
7 4      Camps Rune BEL 1258 4.5 Z ^ 0 2.0 0.56 -0.56
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 29.0 Totaal 2.0 3.73 -1.73
Begin van de pagina
Kolkiran Kerem (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17081
N-Elo1150
FIDE-ID260568
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dubois Sebastiaan BEL 1303 2.0 W - 0 0.0 0.30 -0.30
2 5      Robijns Nisse BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 3      Akulov Vsevolod BEL 1299 4.0 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
4 4      Gelders Flore BEL 1199 2.0 W - 1 2.0 0.43 +0.57
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1237 9.0 Totaal 2.0 1.53 +0.47
Begin van de pagina
Gelders Flore (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.15469
N-Elo1199
FIDE-ID255882
F-Elo1063
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Robijns Nisse BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.57 +0.43
2 1      Dubois Sebastiaan BEL 1303 2.0 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
3 2      Akulov Vladimir BEL 1311 5.0 W - 0 1.0 0.35 -0.35
4 4      Kolkiran Kerem BEL 1150 2.0 Z - 0 1.0 0.57 -0.57
5 4      Deferme Brecht BEL 1150 2.0 W - 0 1.0 0.57 -0.57
6        Bye           1 2.0    
7 1      Boatca Luca ROU 1298 6.0 Z v 0 2.0 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 18.0 Totaal 2.0 2.78 -1.78
Begin van de pagina
Deferme Brecht (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17993
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 4      Gelders Flore BEL 1199 2.0 Z v 1 1.0 0.43 +0.57
6 4      Robijns Nisse BEL 1150 1.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 2      Mernier Martin BEL 1439 5.5 W ^ 0 2.0 0.16 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1262 8.5 Totaal 2.0 1.09 +0.91
Begin van de pagina
Robijns Nisse (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.19576
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Gelders Flore BEL 1199 2.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
2 5      Kolkiran Kerem BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 5      Camps Senne BEL 1150 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 5      Camps Rune BEL 1258 4.5 Z ^ 0 0.0 0.35 -0.35
5        Bye           1 1.0    
6 4      Deferme Brecht BEL 1150 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 3      Akulov Vladimir BEL 1311 5.0 W v 0 1.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1203 16.5 Totaal 1.0 2.57 -2.57
Begin van de pagina
Camps Senne (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16407
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Camps Rune BEL 1258 4.5 W - 0 0.0 0.35 -0.35
2 2      Mernier Martin BEL 1439 5.5 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
3 5      Robijns Nisse BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 3      Boatca Luca ROU 1298 6.0 W v 0 1.0 0.30 -0.30
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1286 17.0 Totaal 1.0 1.31 -0.31
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR Vsch.
1 Boatca Luca 5 1298 1576 6.0 2 W ½ 3 Z ½ 4 W 1 11 Z 1 6 W 1 5 Z 1 8 W 1 19.25 - 21.5
2 Mernier Martin 1 1439 1473 5.5 1 Z ½ 11 W 1 6 W 1 3 Z 1 5 Z 1 4 W 0 9 Z 1 20.00 - 22.5
3 Akulov Vladimir 2 1311 1436 5.0 5 Z ½ 1 W ½ 8 Z 1 2 W 0 4 W 1 6 Z 1 10 Z 1 13.25 - 17.5
4 Camps Rune 6 1258 1381 4.5 11 Z 1 5 W ½ 1 Z 0 10 W 1 3 Z 0 2 Z 1 6 W 1 12.25 - 17.0
5 Akulov Vsevolod 4 1299 1293 4.0 3 W ½ 4 Z ½ 7 W 1 6 Z 1 2 W 0 1 W 0 B1 13.25 - 16.5
6 Dubois Sebastiaan 3 1303 1113 2.0 7 Z 1 8 W 1 2 Z 0 5 W 0 1 Z 0 3 W 0 4 Z 0 5.00 - 13.0
7 Kolkiran Kerem 11 1150 1238 2.0 6 W 0 10 Z 1 5 Z 0 8 W 1 A A A 2.00 - 10.0
8 Gelders Flore 7 1199 943 2.0 10 W 1 6 Z 0 3 W 0 7 Z 0 9 W 0 B1 1 Z 0 2.00 - 9.0
9 Deferme Brecht 10 1150 1380 2.0 A A A A 8 Z 1 10 Z 1 2 W 0 2.00 - 5.0
10 Robijns Nisse 9 1150 403 1.0 8 Z 0 7 W 0 11 Z 0 4 Z 0 B1 9 W 0 3 W 0 1.00 0.0 3.0
11 Camps Senne 8 1150 1093 1.0 4 W 0 2 Z 0 10 W 1 1 W 0 A A A 0.50 1.0 5.0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/05 07:57