SwarLogo 25ste Limburgs Rapidkampioenschap 2018 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 16/10/2018 tot 16/10/2018
Scheidingssystemen: SB, AROct, Vsch.
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Gebdat F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 Vandecan Michel +1720 1954-••-•• 1787 Landen 5.5 1932 19.50 1727 19.0
2 Oger Daniel +1720 1945-••-•• 1837 Namur-Echecs 4.5 1790 15.50 1723 18.5
3 Ulburghs Piet +1720 1951-••-•• 1743 Heusden 4.5 1826 15.00 1741 22.0
4 De Wel Herman +1720 1938-••-•• 1772 Tessenderlo 4.0 1747 14.50 1734 16.5
5 Kiebooms Julien -1720 1943-••-•• 1682 Tessenderlo 4.0 1724 13.00 1739 17.5
6 Geerts Luc -1720 1956-••-•• 1714 Paal 3.5 1658 11.25 1716 18.0
7 Plu Gustaaf -1650 1950-••-•• 1622 Tessenderlo 3.0 1568 9.00 1682 8.0
8 Marmenout Sylvain -1650 1949-••-•• 1477 Landen 3.0 1589 8.00 1706 8.0
9 Pools Robert -1720 1951-••-•• 1716 Hasselt 3.0 1539 7.50 1643 11.0
10 Laruelle Leander -1720 1941-••-•• 1653 Tessenderlo 2.5 1506 9.50 1671 9.5
11 Vercauteren Daniel -1650 1954-••-•• 1638 Overpelt 2.5 1545 6.75 1717 11.0
12 Bigi Ernesto -1650 1949-••-•• 1285 Eisden 2.0 1469 6.00 1671 9.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +1720
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Gebdat F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 1 Vandecan Michel +1720 1954-••-•• 1787 Landen 5.5 1932 19.50 1727 19.0
2 2 Oger Daniel +1720 1945-••-•• 1837 Namur-Echecs 4.5 1790 15.50 1723 18.5
3 3 Ulburghs Piet +1720 1951-••-•• 1743 Heusden 4.5 1826 15.00 1741 22.0
4 4 De Wel Herman +1720 1938-••-•• 1772 Tessenderlo 4.0 1747 14.50 1734 16.5
Categorie: -1720
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Gebdat F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 5 Kiebooms Julien -1720 1943-••-•• 1682 Tessenderlo 4.0 1724 13.00 1739 17.5
2 6 Geerts Luc -1720 1956-••-•• 1714 Paal 3.5 1658 11.25 1716 18.0
3 9 Pools Robert -1720 1951-••-•• 1716 Hasselt 3.0 1539 7.50 1643 11.0
4 10 Laruelle Leander -1720 1941-••-•• 1653 Tessenderlo 2.5 1506 9.50 1671 9.5
Categorie: -1650
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Gebdat F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf SB AROct Vsch.
1 7 Plu Gustaaf -1650 1950-••-•• 1622 Tessenderlo 3.0 1568 9.00 1682 8.0
2 8 Marmenout Sylvain -1650 1949-••-•• 1477 Landen 3.0 1589 8.00 1706 8.0
3 11 Vercauteren Daniel -1650 1954-••-•• 1638 Overpelt 2.5 1545 6.75 1717 11.0
4 12 Bigi Ernesto -1650 1949-••-•• 1285 Eisden 2.0 1469 6.00 1671 9.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (16/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Kiebooms Julien 7 (1682) 4.0 1-0 Oger Daniel 1 (1837) 4.5
2 Vandecan Michel 2 (1787) 5.5 0-1 Laruelle Leander 8 (1653) 2.5
3 Vercauteren Daniel 9 (1638) 2.5 0-1 De Wel Herman 3 (1772) 4.0
4 Ulburghs Piet 4 (1743) 4.5 1-0 Plu Gustaaf 10 (1622) 3.0
5 Marmenout Sylvain 11 (1477) 3.0 0-1 Pools Robert 5 (1716) 3.0
6 Geerts Luc 6 (1714) 3.5 1-0 Bigi Ernesto 12 (1285) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Wel Herman 3 (1772) 4.0 0-1 Geerts Luc 6 (1714) 3.5
2 Laruelle Leander 8 (1653) 2.5 0-1 Ulburghs Piet 4 (1743) 4.5
3 Pools Robert 5 (1716) 3.0 0-1 Kiebooms Julien 7 (1682) 4.0
4 Oger Daniel 1 (1837) 4.5 1-0 Marmenout Sylvain 11 (1477) 3.0
5 Plu Gustaaf 10 (1622) 3.0 0-1 Vandecan Michel 2 (1787) 5.5
6 Bigi Ernesto 12 (1285) 2.0 0-1 Vercauteren Daniel 9 (1638) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Ulburghs Piet 4 (1743) 4.5 1-0 Geerts Luc 6 (1714) 3.5
2 Kiebooms Julien 7 (1682) 4.0 0-1 De Wel Herman 3 (1772) 4.0
3 Vercauteren Daniel 9 (1638) 2.5 0-1 Oger Daniel 1 (1837) 4.5
4 Vandecan Michel 2 (1787) 5.5 1-0 Pools Robert 5 (1716) 3.0
5 Plu Gustaaf 10 (1622) 3.0 1-0 Laruelle Leander 8 (1653) 2.5
6 Marmenout Sylvain 11 (1477) 3.0 0-1 Bigi Ernesto 12 (1285) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Oger Daniel 1 (1837) 4.5 1-0 Ulburghs Piet 4 (1743) 4.5
2 De Wel Herman 3 (1772) 4.0 ½-½ Vandecan Michel 2 (1787) 5.5
3 Geerts Luc 6 (1714) 3.5 1-0 Kiebooms Julien 7 (1682) 4.0
4 Pools Robert 5 (1716) 3.0 0-1 Vercauteren Daniel 9 (1638) 2.5
5 Bigi Ernesto 12 (1285) 2.0 1-0 Plu Gustaaf 10 (1622) 3.0
6 Laruelle Leander 8 (1653) 2.5 0-1 Marmenout Sylvain 11 (1477) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Geerts Luc 6 (1714) 3.5 0-1 Oger Daniel 1 (1837) 4.5
2 Ulburghs Piet 4 (1743) 4.5 1-0 De Wel Herman 3 (1772) 4.0
3 Vandecan Michel 2 (1787) 5.5 1-0 Vercauteren Daniel 9 (1638) 2.5
4 Kiebooms Julien 7 (1682) 4.0 1-0 Bigi Ernesto 12 (1285) 2.0
5 Laruelle Leander 8 (1653) 2.5 0-1 Pools Robert 5 (1716) 3.0
6 Marmenout Sylvain 11 (1477) 3.0 1-0 Plu Gustaaf 10 (1622) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Oger Daniel 1 (1837) 4.5 0-1 Vandecan Michel 2 (1787) 5.5
2 Kiebooms Julien 7 (1682) 4.0 ½-½ Ulburghs Piet 4 (1743) 4.5
3 Vercauteren Daniel 9 (1638) 2.5 ½-½ Geerts Luc 6 (1714) 3.5
4 De Wel Herman 3 (1772) 4.0 1-0 Marmenout Sylvain 11 (1477) 3.0
5 Plu Gustaaf 10 (1622) 3.0 1-0 Pools Robert 5 (1716) 3.0
6 Bigi Ernesto 12 (1285) 2.0 0-1 Laruelle Leander 8 (1653) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (16/10/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Vandecan Michel 2 (1787) 5.5 1-0 Ulburghs Piet 4 (1743) 4.5
2 De Wel Herman 3 (1772) 4.0 ½-½ Oger Daniel 1 (1837) 4.5
3 Geerts Luc 6 (1714) 3.5 0-1 Plu Gustaaf 10 (1622) 3.0
4 Laruelle Leander 8 (1653) 2.5 ½-½ Kiebooms Julien 7 (1682) 4.0
5 Marmenout Sylvain 11 (1477) 3.0 1-0 Vercauteren Daniel 9 (1638) 2.5
6 Pools Robert 5 (1716) 3.0 1-0 Bigi Ernesto 12 (1285) 2.0
Begin van de pagina

Vandecan Michel (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.37401
N-Elo1877
FIDE-ID206709
F-Elo1787
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie+1720

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Laruelle Leander BEL 1653 2.5 W - 0 0.0 0.68 -0.68
2 5      Plu Gustaaf BEL 1622 3.0 Z - 1 1.0 0.72 +0.28
3 4      Pools Robert BEL 1716 3.0 W - 1 2.0 0.60 +0.40
4 2      De Wel Herman BEL 1772 4.0 Z - ½ 2.5 0.52 -0.02
5 3      Vercauteren Daniel BEL 1638 2.5 W - 1 3.5 0.70 +0.30
6 1      Oger Daniel BEL 1837 4.5 Z v 1 4.5 0.43 +0.57
7 1      Ulburghs Piet BEL 1743 4.5 W v 1 5.5 0.56 +0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1711 24.0 Totaal 5.5 4.21 +1.29
Begin van de pagina
Oger Daniel (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.83275
N-Elo1868
FIDE-ID263443
F-Elo1837
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie+1720

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Kiebooms Julien BEL 1682 4.0 Z - 0 0.0 0.71 -0.71
2 4      Marmenout Sylvain BEL 1477 3.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 3      Vercauteren Daniel BEL 1638 2.5 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
4 1      Ulburghs Piet BEL 1743 4.5 W - 1 3.0 0.63 +0.37
5 1      Geerts Luc BEL 1714 3.5 Z ^ 1 4.0 0.67 +0.33
6 1      Vandecan Michel BEL 1787 5.5 W ^ 0 4.0 0.57 -0.57
7 2      De Wel Herman BEL 1772 4.0 Z v ½ 4.5 0.59 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1687 27.0 Totaal 4.5 4.83 -0.33
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1665
FIDE-ID211850
F-Elo1743
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie+1720

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Plu Gustaaf BEL 1622 3.0 W - 1 1.0 0.66 +0.34
2 2      Laruelle Leander BEL 1653 2.5 Z - 1 2.0 0.62 +0.38
3 1      Geerts Luc BEL 1714 3.5 W - 1 3.0 0.54 +0.46
4 1      Oger Daniel BEL 1837 4.5 Z - 0 3.0 0.37 -0.37
5 2      De Wel Herman BEL 1772 4.0 W v 1 4.0 0.46 +0.54
6 2      Kiebooms Julien BEL 1682 4.0 Z v ½ 4.5 0.58 -0.08
7 1      Vandecan Michel BEL 1787 5.5 Z v 0 4.5 0.44 -0.44
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1723 27.0 Totaal 4.5 3.67 +0.83
Begin van de pagina
De Wel Herman (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.3336
N-Elo1771
FIDE-ID208582
F-Elo1772
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie+1720

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vercauteren Daniel BEL 1638 2.5 Z - 1 1.0 0.68 +0.32
2 1      Geerts Luc BEL 1714 3.5 W - 0 1.0 0.58 -0.58
3 2      Kiebooms Julien BEL 1682 4.0 Z - 1 2.0 0.62 +0.38
4 2      Vandecan Michel BEL 1787 5.5 W ^ ½ 2.5 0.48 +0.02
5 2      Ulburghs Piet BEL 1743 4.5 Z ^ 0 2.5 0.54 -0.54
6 4      Marmenout Sylvain BEL 1477 3.0 W ^ 1 3.5 0.85 +0.15
7 2      Oger Daniel BEL 1837 4.5 W v ½ 4.0 0.41 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1696 27.5 Totaal 4.0 4.16 -0.16
Begin van de pagina
Kiebooms Julien (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.3387
N-Elo1662
FIDE-ID211362
F-Elo1682
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie-1720

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Oger Daniel BEL 1837 4.5 W - 1 1.0 0.29 +0.71
2 3      Pools Robert BEL 1716 3.0 Z - 1 2.0 0.45 +0.55
3 2      De Wel Herman BEL 1772 4.0 W - 0 2.0 0.38 -0.38
4 3      Geerts Luc BEL 1714 3.5 Z v 0 2.0 0.46 -0.46
5 4      Bigi Ernesto BEL 1285 2.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
6 2      Ulburghs Piet BEL 1743 4.5 W - ½ 3.5 0.42 +0.08
7 4      Laruelle Leander BEL 1653 2.5 Z ^ ½ 4.0 0.54 -0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1674 24.0 Totaal 4.0 3.46 +0.54
Begin van de pagina
Geerts Luc (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.23990
N-Elo1677
FIDE-ID260460
F-Elo1714
Landbel  (bel)
Club(737) Paal
Categorie-1720

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bigi Ernesto BEL 1285 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Wel Herman BEL 1772 4.0 Z - 1 2.0 0.42 +0.58
3 1      Ulburghs Piet BEL 1743 4.5 Z - 0 2.0 0.46 -0.46
4 3      Kiebooms Julien BEL 1682 4.0 W - 1 3.0 0.54 +0.46
5 1      Oger Daniel BEL 1837 4.5 W - 0 3.0 0.33 -0.33
6 3      Vercauteren Daniel BEL 1638 2.5 Z - ½ 3.5 0.60 -0.10
7 3      Plu Gustaaf BEL 1622 3.0 W v 0 3.5 0.63 -0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1654 24.5 Totaal 3.5 3.90 -0.40
Begin van de pagina
Plu Gustaaf (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.31208
N-Elo1529
FIDE-ID211613
F-Elo1622
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie-1650

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Ulburghs Piet BEL 1743 4.5 Z - 0 0.0 0.34 -0.34
2 5      Vandecan Michel BEL 1787 5.5 W - 0 0.0 0.28 -0.28
3 5      Laruelle Leander BEL 1653 2.5 W - 1 1.0 0.46 +0.54
4 5      Bigi Ernesto BEL 1285 2.0 Z ^ 0 1.0 0.88 -0.88
5 6      Marmenout Sylvain BEL 1477 3.0 Z ^ 0 1.0 0.69 -0.69
6 5      Pools Robert BEL 1716 3.0 W - 1 2.0 0.37 +0.63
7 3      Geerts Luc BEL 1714 3.5 Z ^ 1 3.0 0.37 +0.63
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1625 24.0 Totaal 3.0 3.39 -0.39
Begin van de pagina
Marmenout Sylvain (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1450
FIDE-ID211478
F-Elo1477
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1650

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Pools Robert BEL 1716 3.0 W - 0 0.0 0.20 -0.20
2 4      Oger Daniel BEL 1837 4.5 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
3 6      Bigi Ernesto BEL 1285 2.0 W - 0 0.0 0.75 -0.75
4 6      Laruelle Leander BEL 1653 2.5 Z - 1 1.0 0.27 +0.73
5 6      Plu Gustaaf BEL 1622 3.0 W ^ 1 2.0 0.31 +0.69
6 4      De Wel Herman BEL 1772 4.0 Z ^ 0 2.0 0.15 -0.15
7 5      Vercauteren Daniel BEL 1638 2.5 W ^ 1 3.0 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1646 21.5 Totaal 3.0 2.07 +0.93
Begin van de pagina
Pools Robert (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1716
FIDE-ID207047
F-Elo1716
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1720

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Marmenout Sylvain BEL 1477 3.0 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
2 3      Kiebooms Julien BEL 1682 4.0 W - 0 1.0 0.55 -0.55
3 4      Vandecan Michel BEL 1787 5.5 Z - 0 1.0 0.40 -0.40
4 4      Vercauteren Daniel BEL 1638 2.5 W - 0 1.0 0.61 -0.61
5 5      Laruelle Leander BEL 1653 2.5 Z - 1 2.0 0.59 +0.41
6 5      Plu Gustaaf BEL 1622 3.0 Z - 0 2.0 0.63 -0.63
7 6      Bigi Ernesto BEL 1285 2.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1592 22.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Laruelle Leander (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.3441
N-Elo1614
FIDE-ID211419
F-Elo1653
Landbel  (bel)
Club(707) Tessenderlo
Categorie-1720

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandecan Michel BEL 1787 5.5 Z - 1 1.0 0.32 +0.68
2 2      Ulburghs Piet BEL 1743 4.5 W - 0 1.0 0.38 -0.38
3 5      Plu Gustaaf BEL 1622 3.0 Z - 0 1.0 0.54 -0.54
4 6      Marmenout Sylvain BEL 1477 3.0 W v 0 1.0 0.73 -0.73
5 5      Pools Robert BEL 1716 3.0 W v 0 1.0 0.41 -0.41
6 6      Bigi Ernesto BEL 1285 2.0 Z v 1 2.0 0.90 +0.10
7 4      Kiebooms Julien BEL 1682 4.0 W ^ ½ 2.5 0.46 +0.04
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1616 25.0 Totaal 2.5 3.74 -1.24
Begin van de pagina
Vercauteren Daniel (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.39373
N-Elo1637
FIDE-ID207675
F-Elo1638
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-1650

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Wel Herman BEL 1772 4.0 W - 0 0.0 0.32 -0.32
2 6      Bigi Ernesto BEL 1285 2.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 3      Oger Daniel BEL 1837 4.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
4 4      Pools Robert BEL 1716 3.0 Z - 1 2.0 0.39 +0.61
5 3      Vandecan Michel BEL 1787 5.5 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
6 3      Geerts Luc BEL 1714 3.5 W ^ ½ 2.5 0.40 +0.10
7 5      Marmenout Sylvain BEL 1477 3.0 Z ^ 0 2.5 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1655 25.5 Totaal 2.5 3.25 -0.75
Begin van de pagina
Bigi Ernesto (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.13429
N-Elo1173
FIDE-ID252379
F-Elo1285
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1650

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Geerts Luc BEL 1714 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Vercauteren Daniel BEL 1638 2.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 6      Marmenout Sylvain BEL 1477 3.0 Z - 1 1.0 0.25 +0.75
4 5      Plu Gustaaf BEL 1622 3.0 W - 1 2.0 0.12 +0.88
5 4      Kiebooms Julien BEL 1682 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 6      Laruelle Leander BEL 1653 2.5 W - 0 2.0 0.10 -0.10
7 6      Pools Robert BEL 1716 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1643 21.5 Totaal 2.0 0.82 +1.18
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB AROct Vsch.
1 Vandecan Michel 2 1787 1932 5.5 10 W 0 7 Z 1 9 W 1 4 Z ½ 11 W 1 2 Z 1 3 W 1 19.50 1727 19.0
2 Oger Daniel 1 1837 1790 4.5 5 Z 0 8 W 1 11 Z 1 3 W 1 6 Z 1 1 W 0 4 Z ½ 15.50 1723 18.5
3 Ulburghs Piet 4 1743 1826 4.5 7 W 1 10 Z 1 6 W 1 2 Z 0 4 W 1 5 Z ½ 1 Z 0 15.00 1741 22.0
4 De Wel Herman 3 1772 1747 4.0 11 Z 1 6 W 0 5 Z 1 1 W ½ 3 Z 0 8 W 1 2 W ½ 14.50 1734 16.5
5 Kiebooms Julien 7 1682 1724 4.0 2 W 1 9 Z 1 4 W 0 6 Z 0 12 W 1 3 W ½ 10 Z ½ 13.00 1739 17.5
6 Geerts Luc 6 1714 1658 3.5 12 W 1 4 Z 1 3 Z 0 5 W 1 2 W 0 11 Z ½ 7 W 0 11.25 1716 18.0
7 Plu Gustaaf 10 1622 1568 3.0 3 Z 0 1 W 0 10 W 1 12 Z 0 8 Z 0 9 W 1 6 Z 1 9.00 1682 8.0
8 Marmenout Sylvain 11 1477 1589 3.0 9 W 0 2 Z 0 12 W 0 10 Z 1 7 W 1 4 Z 0 11 W 1 8.00 1706 8.0
9 Pools Robert 5 1716 1539 3.0 8 Z 1 5 W 0 1 Z 0 11 W 0 10 Z 1 7 Z 0 12 W 1 7.50 1643 11.0
10 Laruelle Leander 8 1653 1506 2.5 1 Z 1 3 W 0 7 Z 0 8 W 0 9 W 0 12 Z 1 5 W ½ 9.50 1671 9.5
11 Vercauteren Daniel 9 1638 1545 2.5 4 W 0 12 Z 1 2 W 0 9 Z 1 1 Z 0 6 W ½ 8 Z 0 6.75 1717 11.0
12 Bigi Ernesto 12 1285 1469 2.0 6 Z 0 11 W 0 8 Z 1 7 W 1 5 Z 0 10 W 0 9 Z 0 6.00 1671 9.0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/10/16 18:58