SwarLogo 68ste Limburgs Individueel Kampioenschap 2018-2019 SwarLogo
700
Organisator: Liga Limburg
Arbiter: Lennert Bex
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet
Datums: van 28/09/2018 tot 26/04/2019
Scheidingssystemen: OR, SB, Vsch., AROct
FIDE
R1 pari. R2 Kaarten Amerikaans Rooster
Stand na ronde 1
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 Bouma Peter -2000 1866 1860 MSK-Dilsen 1.0 2275 - 0.00 1.0 0
2 Willen Ronny -2000 1838 1843 Eisden 1.0 2246 - 0.00 1.0 0
3 Cornet Luc -1800 1782 1811 Eisden 1.0 2182 - 0.00 1.0 0
4 Somers Martijn -1800 1674 1741 Heusden 1.0 2221 - 0.00 1.0 0
5 Vaneylen Urbain -1800 1662 1647 Hasselt 1.0 2185 - 0.00 1.0 0
6 Buelen Billy -1800 1641 1590 Hasselt 1.0 2171 - 0.00 1.0 0
7 Steegmans Steven -1600 1566 1555 Hasselt 1.0 2130 - 0.00 1.0 0
8 Grobet Sam -1400 0 1557 Eisden 1.0 2091 - 0.00 1.0 0
9 Swijsen Willy -1600 1434 1489 Hasselt 1.0 2493 - 0.00 1.0 0
10 Dethier Krista -1400 1336 1352 Hasselt 1.0 2400 - 0.00 1.0 0
11 Pools Robert -1800 1716 1715 Hasselt 0.0 0 - 0.00 0.0 0
12 Carmans Wesley -1800 1693 1762 Heusden 0.0 634 - 0.00 0.0 0
13 Venken Kenneth -1800 1600 1647 MSK-Dilsen 0.0 536 - 0.00 0.0 0
14 Pieters Nick -1600 1475 1457 Heusden 0.0 1066 - 0.00 0.0 0
15 Marmenout Sylvain -1600 1446 1490 Landen 0.0 1038 - 0.00 0.0 0
16 Bastiaansen Wim -1600 1421 1489 Heusden 0.0 874 - 0.00 0.0 0
17 Donaldson Larry -1400 1385 1397 Eisden 0.0 862 - 0.00 0.0 0
18 Jordens Ferdinand -1400 1371 1434 Hasselt 0.0 841 - 0.00 0.0 0
19 Dyserinck Thomas -1400 1330 1349 Eisden 0.0 766 - 0.00 0.0 0
20 Harder Cindy -1400 1291 1271 Eisden 0.0 757 - 0.00 0.0 0
21 Geelen Dave -1400 1256 1313 Hasselt 0.0 0 - 0.00 0.0 0
22 Brien Peter -1400 0 0 Bilzen 0.0 982 - 0.00 0.0 0
Begin van de pagina
Stand na ronde 1
Categorie: -2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 1 Bouma Peter -2000 1866 1860 MSK-Dilsen 1.0 2275 - 0.00 1.0 0
2 2 Willen Ronny -2000 1838 1843 Eisden 1.0 2246 - 0.00 1.0 0
Categorie: -1800
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 3 Cornet Luc -1800 1782 1811 Eisden 1.0 2182 - 0.00 1.0 0
2 4 Somers Martijn -1800 1674 1741 Heusden 1.0 2221 - 0.00 1.0 0
3 5 Vaneylen Urbain -1800 1662 1647 Hasselt 1.0 2185 - 0.00 1.0 0
4 6 Buelen Billy -1800 1641 1590 Hasselt 1.0 2171 - 0.00 1.0 0
5 11 Pools Robert -1800 1716 1715 Hasselt 0.0 0 - 0.00 0.0 0
6 12 Carmans Wesley -1800 1693 1762 Heusden 0.0 634 - 0.00 0.0 0
7 13 Venken Kenneth -1800 1600 1647 MSK-Dilsen 0.0 536 - 0.00 0.0 0
Categorie: -1600
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 7 Steegmans Steven -1600 1566 1555 Hasselt 1.0 2130 - 0.00 1.0 0
2 9 Swijsen Willy -1600 1434 1489 Hasselt 1.0 2493 - 0.00 1.0 0
3 14 Pieters Nick -1600 1475 1457 Heusden 0.0 1066 - 0.00 0.0 0
4 15 Marmenout Sylvain -1600 1446 1490 Landen 0.0 1038 - 0.00 0.0 0
5 16 Bastiaansen Wim -1600 1421 1489 Heusden 0.0 874 - 0.00 0.0 0
Categorie: -1400
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Vsch. AROct
1 8 Grobet Sam -1400 0 1557 Eisden 1.0 2091 - 0.00 1.0 0
2 10 Dethier Krista -1400 1336 1352 Hasselt 1.0 2400 - 0.00 1.0 0
3 17 Donaldson Larry -1400 1385 1397 Eisden 0.0 862 - 0.00 0.0 0
4 18 Jordens Ferdinand -1400 1371 1434 Hasselt 0.0 841 - 0.00 0.0 0
5 19 Dyserinck Thomas -1400 1330 1349 Eisden 0.0 766 - 0.00 0.0 0
6 20 Harder Cindy -1400 1291 1271 Eisden 0.0 757 - 0.00 0.0 0
7 21 Geelen Dave -1400 1256 1313 Hasselt 0.0 0 - 0.00 0.0 0
8 22 Brien Peter -1400 0 0 Bilzen 0.0 982 - 0.00 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (28/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bouma Peter 1 (1866) 1.0 1-0 Pieters Nick 12 (1475) 0.0
2 Marmenout Sylvain 13 (1446) 0.0 0-1 Willen Ronny 2 (1838) 1.0
3 Cornet Luc 3 (1782) 1.0 1-0 Brien Peter 22 (0) 0.0
4 Swijsen Willy 14 (1434) 1.0 1-0 Carmans Wesley 5 (1693) 0.0
5 Somers Martijn 6 (1674) 1.0 1-0 Bastiaansen Wim 15 (1421) 0.0
6 Donaldson Larry 16 (1385) 0.0 0-1 Vaneylen Urbain 7 (1662) 1.0
7 Buelen Billy 8 (1641) 1.0 1-0 Jordens Ferdinand 17 (1371) 0.0
8 Dethier Krista 18 (1336) 1.0 1-0 Venken Kenneth 9 (1600) 0.0
9 Steegmans Steven 10 (1566) 1.0 1-0 Dyserinck Thomas 19 (1330) 0.0
10 Harder Cindy 20 (1291) 0.0 0-1 Grobet Sam 11 (1557) 1.0
  Geelen Dave 21 (1256) 0.0 0 Afwezig      
  Pools Robert 4 (1716) 0.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/10/2018) Paringen
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Buelen Billy 8 (1641) 1.0 - Bouma Peter 1 (1866) 1.0
2 Willen Ronny 2 (1838) 1.0 - Steegmans Steven 10 (1566) 1.0
3 Grobet Sam 11 (1557) 1.0 - Cornet Luc 3 (1782) 1.0
4 Swijsen Willy 14 (1434) 1.0 - Somers Martijn 6 (1674) 1.0
5 Vaneylen Urbain 7 (1662) 1.0 - Dethier Krista 18 (1336) 1.0
6 Jordens Ferdinand 17 (1371) 0.0 - Pools Robert 4 (1716) 0.0
7 Carmans Wesley 5 (1693) 0.0 - Donaldson Larry 16 (1385) 0.0
8 Venken Kenneth 9 (1600) 0.0 - Dyserinck Thomas 19 (1330) 0.0
9 Pieters Nick 12 (1475) 0.0 - Harder Cindy 20 (1291) 0.0
10 Brien Peter 22 (0) 0.0 - Marmenout Sylvain 13 (1446) 0.0
11 Bastiaansen Wim 15 (1421) 0.0 - Geelen Dave 21 (1256) 0.0
Begin van de pagina

Bouma Peter (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16635
N-Elo1866
FIDE-ID253065
F-Elo1860
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Pieters Nick BEL 1475 0.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1      Buelen Billy BEL 1641 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1558 1.0 Totaal 1.0 0.91 +0.09
Begin van de pagina
Willen Ronny (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.95001
N-Elo1838
FIDE-ID207470
F-Elo1843
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Marmenout Sylvain BEL 1446 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Steegmans Steven BEL 1566 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1506 1.0 Totaal 1.0 0.92 +0.08
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1782
FIDE-ID205494
F-Elo1811
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Brien Peter BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Grobet Sam BEL 1557 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1557 1.0 Totaal 1.0 0.92 +0.08
Begin van de pagina
Somers Martijn (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.53791
N-Elo1674
FIDE-ID211761
F-Elo1741
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Bastiaansen Wim BEL 1421 0.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
2 4      Swijsen Willy BEL 1434 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1427 1.0 Totaal 1.0 0.81 +0.19
Begin van de pagina
Vaneylen Urbain (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.9849
N-Elo1662
FIDE-ID211966
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Donaldson Larry BEL 1385 0.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 5      Dethier Krista BEL 1336 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1360 1.0 Totaal 1.0 0.83 +0.17
Begin van de pagina
Buelen Billy (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.11208
N-Elo1641
FIDE-ID210773
F-Elo1590
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Jordens Ferdinand BEL 1371 0.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 1      Bouma Peter BEL 1866 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1618 1.0 Totaal 1.0 0.83 +0.17
Begin van de pagina
Steegmans Steven (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19739
N-Elo1566
FIDE-ID211788
F-Elo1555
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dyserinck Thomas BEL 1330 0.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
2 2      Willen Ronny BEL 1838 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1584 1.0 Totaal 1.0 0.80 +0.20
Begin van de pagina
Grobet Sam (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18383
N-Elo0
FIDE-ID257575
F-Elo1557
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Harder Cindy NED 1291 0.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
2 3      Cornet Luc BEL 1782 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1536 1.0 Totaal 1.0 0.82 +0.18
Begin van de pagina
Swijsen Willy (Rank: 14)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.50200
N-Elo1434
FIDE-ID229806
F-Elo1489
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Carmans Wesley BEL 1693 0.0 W - 1 1.0 0.18 +0.82
2 4      Somers Martijn BEL 1674 1.0 W - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1683 1.0 Totaal 1.0 0.18 +0.82
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 18)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1336
FIDE-ID233250
F-Elo1352
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Venken Kenneth BEL 1600 0.0 W - 1 1.0 0.18 +0.82
2 5      Vaneylen Urbain BEL 1662 1.0 Z - - 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1631 1.0 Totaal 1.0 0.18 +0.82
Begin van de pagina
Pools Robert (Rank: 4)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.20451
N-Elo1716
FIDE-ID207047
F-Elo1715
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 6      Jordens Ferdinand BEL 1371 0.0 Z v - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1371 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 5)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1693
FIDE-ID229237
F-Elo1762
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Swijsen Willy BEL 1434 1.0 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
2 7      Donaldson Larry BEL 1385 0.0 W - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1409 1.0 Totaal 0.0 0.82 -0.82
Begin van de pagina
Venken Kenneth (Rank: 9)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1600
FIDE-ID247863
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
Categorie-1800

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dethier Krista BEL 1336 1.0 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
2 8      Dyserinck Thomas BEL 1330 0.0 W - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1333 1.0 Totaal 0.0 0.82 -0.82
Begin van de pagina
Pieters Nick (Rank: 12)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16508
N-Elo1475
FIDE-ID253650
F-Elo1457
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Bouma Peter BEL 1866 1.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 9      Harder Cindy NED 1291 0.0 W - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1578 1.0 Totaal 0.0 0.09 -0.09
Begin van de pagina
Marmenout Sylvain (Rank: 13)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.59463
N-Elo1446
FIDE-ID211478
F-Elo1490
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Willen Ronny BEL 1838 1.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Brien Peter BEL 0 0.0 Z - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1838 1.0 Totaal 0.0 0.08 -0.08
Begin van de pagina
Bastiaansen Wim (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.78701
N-Elo1421
FIDE-ID210625
F-Elo1489
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Somers Martijn BEL 1674 1.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
2 11      Geelen Dave BEL 1256 0.0 W - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1465 1.0 Totaal 0.0 0.19 -0.19
Begin van de pagina
Donaldson Larry (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1385
FIDE-ID253189
F-Elo1397
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vaneylen Urbain BEL 1662 1.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 7      Carmans Wesley BEL 1693 0.0 Z - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1677 1.0 Totaal 0.0 0.17 -0.17
Begin van de pagina
Jordens Ferdinand (Rank: 17)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1371
FIDE-ID232424
F-Elo1434
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Buelen Billy BEL 1641 1.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 6      Pools Robert BEL 1716 0.0 W - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1678 1.0 Totaal 0.0 0.17 -0.17
Begin van de pagina
Dyserinck Thomas (Rank: 19)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15575
N-Elo1330
FIDE-ID251402
F-Elo1349
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Steegmans Steven BEL 1566 1.0 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
2 8      Venken Kenneth BEL 1600 0.0 Z - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1583 1.0 Totaal 0.0 0.20 -0.20
Begin van de pagina
Harder Cindy (Rank: 20)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1291
FIDE-ID1053914
F-Elo1271
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Grobet Sam BEL 1557 1.0 W - 0 0.0 0.18 -0.18
2 9      Pieters Nick BEL 1475 0.0 Z - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1516 1.0 Totaal 0.0 0.18 -0.18
Begin van de pagina
Geelen Dave (Rank: 21)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.46507
N-Elo1256
FIDE-ID242845
F-Elo1313
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 11      Bastiaansen Wim BEL 1421 0.0 Z v - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1421 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Brien Peter (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19725
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-1400

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cornet Luc BEL 1782 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Marmenout Sylvain BEL 1446 0.0 W - - 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1614 1.0 Totaal 0.0 0.08 -0.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 OR SB Vsch. AROct
1 Bouma Peter 1 1866 2275 1.0 14 W 1 6 Z - - 0.00 1.0 0
2 Willen Ronny 2 1838 2246 1.0 15 Z 1 7 W - - 0.00 1.0 0
3 Cornet Luc 3 1782 2182 1.0 22 W 1 8 Z - - 0.00 1.0 0
4 Somers Martijn 6 1674 2221 1.0 16 W 1 9 Z - - 0.00 1.0 0
5 Vaneylen Urbain 7 1662 2185 1.0 17 Z 1 10 W - - 0.00 1.0 0
6 Buelen Billy 8 1641 2171 1.0 18 W 1 1 W - - 0.00 1.0 0
7 Steegmans Steven 10 1566 2130 1.0 19 W 1 2 Z - - 0.00 1.0 0
8 Grobet Sam 11 1557 2091 1.0 20 Z 1 3 W - - 0.00 1.0 0
9 Swijsen Willy 14 1434 2493 1.0 12 W 1 4 W - - 0.00 1.0 0
10 Dethier Krista 18 1336 2400 1.0 13 W 1 5 Z - - 0.00 1.0 0
11 Pools Robert 4 1716 0 0.0 A 18 Z - - 0.00 0.0 0
12 Carmans Wesley 5 1693 634 0.0 9 Z 0 17 W - - 0.00 0.0 0
13 Venken Kenneth 9 1600 536 0.0 10 Z 0 19 W - - 0.00 0.0 0
14 Pieters Nick 12 1475 1066 0.0 1 Z 0 20 W - - 0.00 0.0 0
15 Marmenout Sylvain 13 1446 1038 0.0 2 W 0 22 Z - - 0.00 0.0 0
16 Bastiaansen Wim 15 1421 874 0.0 4 Z 0 21 W - - 0.00 0.0 0
17 Donaldson Larry 16 1385 862 0.0 5 W 0 12 Z - - 0.00 0.0 0
18 Jordens Ferdinand 17 1371 841 0.0 6 Z 0 11 W - - 0.00 0.0 0
19 Dyserinck Thomas 19 1330 766 0.0 7 Z 0 13 Z - - 0.00 0.0 0
20 Harder Cindy 20 1291 757 0.0 8 W 0 14 Z - - 0.00 0.0 0
21 Geelen Dave 21 1256 0 0.0 A 16 Z - - 0.00 0.0 0
22 Brien Peter 22 0 982 0.0 3 Z 0 15 W - - 0.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.94 2018/09/25 (©) GMA 2015 Build : 2018/10/02 10:06