SwarLogo 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 4 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 10"
Datums: van 25/05/2018 tot 25/05/2018
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Categorie: Bord 1
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR #Win SB
1 1 Bollen Jan Bord 1 1997 Hasselt 4.0 2139 - 3 8.50
2 2 Theunissen Kris Bord 1 2035 Hasselt 3.0 1968 1.0 3 5.00
3 3 Montforts Ton Bord 1 1689 MSK-Dilsen 3.0 2027 1.0 3 5.00
4 4 De Mon Gino Bord 1 1950 Eisden 3.0 1987 1.0 2 6.00
5 5 Stynen Koen Bord 1 2072 Borgerhout 2.0 1824 - 1 3.50
6 6 Carmans Wesley Bord 1 1731 Heusden 0.0 1160 - 0 0.00
Categorie: Bord 2
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR #Win SB
1 1 Bex Lennert Bord 2 1937 Hasselt 5.0 2428 - 5 10.00
2 2 Sarrechia Benito Bord 2 1604 MSK-Dilsen 3.0 1740 1.0 3 6.00
3 3 Reenaers Johan Bord 2 1720 Hasselt 3.0 1722 0.0 3 4.00
4 4 Cornet Luc Bord 2 1748 Eisden 2.0 1572 - 2 2.00
5 5 Pieters Nick Bord 2 1512 Heusden 1.0 1450 1.0 1 1.00
6 6 Kayikci Kaan Bord 2 1742 Heusden 1.0 1450 0.0 1 3.00
Categorie: Bord 3
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR #Win SB
1 1 Ulburghs Piet Bord 3 1721 Heusden 3.5 1598 - 3 7.25
2 2 Venken Kenneth Bord 3 1481 MSK-Dilsen 3.0 1548 1.0 3 6.00
3 3 Blommen Clint Bord 3 0 Heusden 3.0 1596 0.0 3 7.00
4 4 Steegmans Steven Bord 3 1614 Hasselt 2.5 1451 - 2 6.75
5 5 Raes Tom Bord 3 1626 Hasselt 2.0 1440 - 2 4.00
6 6 Donaldson Larry Bord 3 1519 Eisden 1.0 1267 - 1 2.50
Categorie: Bord 4
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat F-ELO Clubnaam PtnTot. Perf OR #Win SB
1 1 Jordens Ferdinand Bord 4 1415 Hasselt 4.5 1726 - 4 9.25
2 2 Somers Martijn Bord 4 1685 Heusden 3.0 1387 - 3 5.00
3 3 Lippens Ward Bord 4 0 Heusden 2.5 1384 1.0 2 6.25
4 4 Dethier Krista Bord 4 1397 Hasselt 2.5 1338 0.0 2 4.75
5 5 Corstjens Andre Bord 4 1374 MSK-Dilsen 1.5 1239 - 1 2.25
6 6 Harder Cindy Bord 4 1301 Eisden 1.0 1146 - 1 2.50
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (25/05/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 De Mon Gino 1 (1944) 3.0 1-0 Montforts Ton 6 (1746) 3.0
2 Bollen Jan 2 (2026) 4.0 1-0 Theunissen Kris 5 (2098) 3.0
3 Stynen Koen 3 (2064) 2.0 1-0 Carmans Wesley 4 (1642) 0.0

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
4 Cornet Luc 1 (1748) 2.0 0-1 Sarrechia Benito 6 (1632) 3.0
5 Bex Lennert 2 (1920) 5.0 1-0 Reenaers Johan 5 (1720) 3.0
6 Kayikci Kaan 3 (1503) 1.0 0-1 Pieters Nick 4 (1447) 1.0

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
7 Donaldson Larry 1 (1384) 1.0 0-1 Venken Kenneth 6 (1537) 3.0
8 Steegmans Steven 2 (1664) 2.5 1-0 Raes Tom 5 (1361) 2.0
9 Ulburghs Piet 3 (1673) 3.5 0-1 Blommen Clint 4 (1300) 3.0

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
10 Harder Cindy 1 (1241) 1.0 0-1 Corstjens Andre 6 (1231) 1.5
11 Jordens Ferdinand 2 (1371) 4.5 1-0 Dethier Krista 5 (1484) 2.5
12 Somers Martijn 3 (1595) 3.0 1-0 Lippens Ward 4 (1250) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 2 (25/05/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Montforts Ton 6 (1746) 3.0 1-0 Carmans Wesley 4 (1642) 0.0
2 Theunissen Kris 5 (2098) 3.0 1-0 Stynen Koen 3 (2064) 2.0
3 De Mon Gino 1 (1944) 3.0 ½-½ Bollen Jan 2 (2026) 4.0

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
4 Sarrechia Benito 6 (1632) 3.0 1-0 Pieters Nick 4 (1447) 1.0
5 Reenaers Johan 5 (1720) 3.0 1-0 Kayikci Kaan 3 (1503) 1.0
6 Cornet Luc 1 (1748) 2.0 0-1 Bex Lennert 2 (1920) 5.0

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
7 Venken Kenneth 6 (1537) 3.0 1-0 Blommen Clint 4 (1300) 3.0
8 Raes Tom 5 (1361) 2.0 0-1 Ulburghs Piet 3 (1673) 3.5
9 Donaldson Larry 1 (1384) 1.0 1-0 Steegmans Steven 2 (1664) 2.5

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
10 Corstjens Andre 6 (1231) 1.5 0-1 Lippens Ward 4 (1250) 2.5
11 Dethier Krista 5 (1484) 2.5 1-0 Somers Martijn 3 (1595) 3.0
12 Harder Cindy 1 (1241) 1.0 0-1 Jordens Ferdinand 2 (1371) 4.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (25/05/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bollen Jan 2 (2026) 4.0 1-0 Montforts Ton 6 (1746) 3.0
2 Stynen Koen 3 (2064) 2.0 ½-½ De Mon Gino 1 (1944) 3.0
3 Carmans Wesley 4 (1642) 0.0 0-1 Theunissen Kris 5 (2098) 3.0

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
4 Bex Lennert 2 (1920) 5.0 1-0 Sarrechia Benito 6 (1632) 3.0
5 Kayikci Kaan 3 (1503) 1.0 0-1 Cornet Luc 1 (1748) 2.0
6 Pieters Nick 4 (1447) 1.0 0-1 Reenaers Johan 5 (1720) 3.0

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
7 Steegmans Steven 2 (1664) 2.5 1-0 Venken Kenneth 6 (1537) 3.0
8 Ulburghs Piet 3 (1673) 3.5 1-0 Donaldson Larry 1 (1384) 1.0
9 Blommen Clint 4 (1300) 3.0 0-1 Raes Tom 5 (1361) 2.0

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
10 Jordens Ferdinand 2 (1371) 4.5 1-0 Corstjens Andre 6 (1231) 1.5
11 Somers Martijn 3 (1595) 3.0 1-0 Harder Cindy 1 (1241) 1.0
12 Lippens Ward 4 (1250) 2.5 1-0 Dethier Krista 5 (1484) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 4 (25/05/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Montforts Ton 6 (1746) 3.0 1-0 Theunissen Kris 5 (2098) 3.0
2 De Mon Gino 1 (1944) 3.0 1-0 Carmans Wesley 4 (1642) 0.0
3 Bollen Jan 2 (2026) 4.0 ½-½ Stynen Koen 3 (2064) 2.0

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
4 Sarrechia Benito 6 (1632) 3.0 1-0 Reenaers Johan 5 (1720) 3.0
5 Cornet Luc 1 (1748) 2.0 1-0 Pieters Nick 4 (1447) 1.0
6 Bex Lennert 2 (1920) 5.0 1-0 Kayikci Kaan 3 (1503) 1.0

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
7 Venken Kenneth 6 (1537) 3.0 1-0 Raes Tom 5 (1361) 2.0
8 Donaldson Larry 1 (1384) 1.0 0-1 Blommen Clint 4 (1300) 3.0
9 Steegmans Steven 2 (1664) 2.5 ½-½ Ulburghs Piet 3 (1673) 3.5

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
10 Corstjens Andre 6 (1231) 1.5 ½-½ Dethier Krista 5 (1484) 2.5
11 Harder Cindy 1 (1241) 1.0 1-0 Lippens Ward 4 (1250) 2.5
12 Jordens Ferdinand 2 (1371) 4.5 1-0 Somers Martijn 3 (1595) 3.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (25/05/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Stynen Koen 3 (2064) 2.0 0-1 Montforts Ton 6 (1746) 3.0
2 Carmans Wesley 4 (1642) 0.0 0-1 Bollen Jan 2 (2026) 4.0
3 Theunissen Kris 5 (2098) 3.0 1-0 De Mon Gino 1 (1944) 3.0

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
4 Kayikci Kaan 3 (1503) 1.0 1-0 Sarrechia Benito 6 (1632) 3.0
5 Pieters Nick 4 (1447) 1.0 0-1 Bex Lennert 2 (1920) 5.0
6 Reenaers Johan 5 (1720) 3.0 1-0 Cornet Luc 1 (1748) 2.0

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
7 Ulburghs Piet 3 (1673) 3.5 1-0 Venken Kenneth 6 (1537) 3.0
8 Blommen Clint 4 (1300) 3.0 1-0 Steegmans Steven 2 (1664) 2.5
9 Raes Tom 5 (1361) 2.0 1-0 Donaldson Larry 1 (1384) 1.0

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
10 Somers Martijn 3 (1595) 3.0 1-0 Corstjens Andre 6 (1231) 1.5
11 Lippens Ward 4 (1250) 2.5 ½-½ Jordens Ferdinand 2 (1371) 4.5
12 Dethier Krista 5 (1484) 2.5 1-0 Harder Cindy 1 (1241) 1.0
Begin van de pagina
Categorie Bord 1 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 4
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
De Mon Gino 1944 1987 1   ½ ½ 1 0 1 3.0 1.0 2 6.00 1.5 2
           
Bollen Jan 2026 2139 2 ½   ½ 1 1 1 4.0 - 3 8.50 2.5 2
               
Stynen Koen 2064 1824 3 ½ ½   1 0 0 2.0 - 1 3.50 1.0 2
       
Carmans Wesley 1642 1160 4 0 0 0   0 0 0.0 - 0 0.00 0.0 3
Theunissen Kris 2098 1968 5 1 0 1 1   0 3.0 1.0 3 5.00 1.0 3
           
Montforts Ton 1746 2027 6 0 0 1 1 1   3.0 1.0 3 5.00 1.0 3
           
Categorie Bord 2 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 4
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
Cornet Luc 1748 1572 1   0 1 1 0 0 2.0 - 2 2.00 0.0 2
       
Bex Lennert 1920 2428 2 1   1 1 1 1 5.0 - 5 10.00 2.0 2
                   
Kayikci Kaan 1503 1450 3 0 0   0 0 1 1.0 0.0 1 3.00 1.0 2
   
Pieters Nick 1447 1450 4 0 0 1   0 0 1.0 1.0 1 1.00 0.0 3
   
Reenaers Johan 1720 1722 5 1 0 1 1   0 3.0 0.0 3 4.00 0.0 3
           
Sarrechia Benito 1632 1740 6 1 0 0 1 1   3.0 1.0 3 6.00 1.0 3
           
Categorie Bord 3 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 4
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
Donaldson Larry 1384 1267 1   1 0 0 0 0 1.0 - 1 2.50 1.0 2
   
Steegmans Steven 1664 1451 2 0   ½ 0 1 1 2.5 - 2 6.75 1.5 2
         
Ulburghs Piet 1673 1598 3 1 ½   0 1 1 3.5 - 3 7.25 1.5 2
             
Blommen Clint 1300 1596 4 1 1 1   0 0 3.0 0.0 3 7.00 2.0 3
           
Raes Tom 1361 1440 5 1 0 0 1   0 2.0 - 2 4.00 1.0 3
       
Venken Kenneth 1537 1548 6 1 0 0 1 1   3.0 1.0 3 6.00 1.0 3
           
Categorie Bord 4 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 4
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
Harder Cindy 1241 1146 1   0 0 1 0 0 1.0 - 1 2.50 1.0 2
   
Jordens Ferdinand 1371 1726 2 1   1 ½ 1 1 4.5 - 4 9.25 2.5 2
                 
Somers Martijn 1595 1387 3 1 0   1 0 1 3.0 - 3 5.00 1.0 2
           
Lippens Ward 1250 1384 4 0 ½ 0   1 1 2.5 1.0 2 6.25 1.5 3
         
Dethier Krista 1484 1338 5 1 0 1 0   ½ 2.5 0.0 2 4.75 1.0 3
         
Corstjens Andre 1231 1239 6 1 0 0 0 ½   1.5 - 1 2.25 0.5 3
     
Bergertabel
DatumsParingen
R125/05/2018 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R225/05/2018 6 - 4 5 - 3 1 - 2
R325/05/2018 2 - 6 3 - 1 4 - 5
R425/05/2018 6 - 5 1 - 4 2 - 3
R525/05/2018 3 - 6 4 - 2 5 - 1

Bollen Jan (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.99691
N-Elo2026
FIDE-ID230197
F-Elo1997
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Theunissen Kris BEL 2098 3.0 W - 1 1.0 0.40 +0.60
2 3      De Mon Gino NED 1944 3.0 Z - ½ 1.5 0.61 -0.11
3 1      Montforts Ton NED 1746 3.0 W - 1 2.5 0.84 +0.16
4 3      Stynen Koen BEL 2064 2.0 W - ½ 3.0 0.45 +0.05
5 2      Carmans Wesley BEL 1642 0.0 Z - 1 4.0 0.91 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1898 11.0 Totaal 4.0 3.21 +0.79
Begin van de pagina
Theunissen Kris (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14231
N-Elo2098
FIDE-ID203629
F-Elo2035
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bollen Jan BEL 2026 4.0 Z - 0 0.0 0.60 -0.60
2 2      Stynen Koen BEL 2064 2.0 W - 1 1.0 0.55 +0.45
3 3      Carmans Wesley BEL 1642 0.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 1      Montforts Ton NED 1746 3.0 Z - 0 2.0 0.89 -0.89
5 3      De Mon Gino NED 1944 3.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1884 12.0 Totaal 3.0 3.67 -0.67
Begin van de pagina
Montforts Ton (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14265
N-Elo1746
FIDE-ID208019
F-Elo1689
Landned  (ned)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Mon Gino NED 1944 3.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
2 1      Carmans Wesley BEL 1642 0.0 W - 1 1.0 0.64 +0.36
3 1      Bollen Jan BEL 2026 4.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
4 1      Theunissen Kris BEL 2098 3.0 W - 1 2.0 0.11 +0.89
5 1      Stynen Koen BEL 2064 2.0 Z - 1 3.0 0.13 +0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1954 12.0 Totaal 3.0 1.28 +1.72
Begin van de pagina
De Mon Gino (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11986
N-Elo1944
FIDE-ID1049623
F-Elo1950
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Montforts Ton NED 1746 3.0 W - 1 1.0 0.76 +0.24
2 3      Bollen Jan BEL 2026 4.0 W - ½ 1.5 0.39 +0.11
3 2      Stynen Koen BEL 2064 2.0 Z - ½ 2.0 0.34 +0.16
4 2      Carmans Wesley BEL 1642 0.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
5 3      Theunissen Kris BEL 2098 3.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1915 12.0 Totaal 3.0 2.63 +0.37
Begin van de pagina
Stynen Koen (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.41076
N-Elo2064
FIDE-ID205923
F-Elo2072
Landbel  (bel)
Club(109) Borgerhout
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Carmans Wesley BEL 1642 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Theunissen Kris BEL 2098 3.0 Z - 0 1.0 0.45 -0.45
3 2      De Mon Gino NED 1944 3.0 W - ½ 1.5 0.66 -0.16
4 3      Bollen Jan BEL 2026 4.0 Z - ½ 2.0 0.55 -0.05
5 1      Montforts Ton NED 1746 3.0 W - 0 2.0 0.87 -0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1891 13.0 Totaal 2.0 3.45 -1.45
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1642
FIDE-ID229237
F-Elo1731
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Stynen Koen BEL 2064 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 1      Montforts Ton NED 1746 3.0 Z - 0 0.0 0.36 -0.36
3 3      Theunissen Kris BEL 2098 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 2      De Mon Gino NED 1944 3.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
5 2      Bollen Jan BEL 2026 4.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1975 15.0 Totaal 0.0 0.76 -0.76
Begin van de pagina
Bex Lennert (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1920
FIDE-ID232254
F-Elo1937
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Reenaers Johan BEL 1720 3.0 W - 1 1.0 0.76 +0.24
2 6      Cornet Luc BEL 1748 2.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
3 4      Sarrechia Benito BEL 1632 3.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 6      Kayikci Kaan BEL 1503 1.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 5      Pieters Nick BEL 1447 1.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1610 10.0 Totaal 5.0 4.17 +0.83
Begin van de pagina
Sarrechia Benito (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.37702
N-Elo1632
FIDE-ID211702
F-Elo1604
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cornet Luc BEL 1748 2.0 Z - 1 1.0 0.34 +0.66
2 4      Pieters Nick BEL 1447 1.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
3 4      Bex Lennert BEL 1920 5.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 4      Reenaers Johan BEL 1720 3.0 W - 1 3.0 0.38 +0.62
5 4      Kayikci Kaan BEL 1503 1.0 Z - 0 3.0 0.67 -0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1667 12.0 Totaal 3.0 2.29 +0.71
Begin van de pagina
Reenaers Johan (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.53163
N-Elo1720
FIDE-ID211680
F-Elo1720
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Bex Lennert BEL 1920 5.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
2 5      Kayikci Kaan BEL 1503 1.0 W - 1 1.0 0.78 +0.22
3 6      Pieters Nick BEL 1447 1.0 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 4      Sarrechia Benito BEL 1632 3.0 Z - 0 2.0 0.62 -0.62
5 6      Cornet Luc BEL 1748 2.0 W - 1 3.0 0.46 +0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1650 12.0 Totaal 3.0 2.93 +0.07
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1748
FIDE-ID205494
F-Elo1748
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Sarrechia Benito BEL 1632 3.0 W - 0 0.0 0.66 -0.66
2 6      Bex Lennert BEL 1920 5.0 W - 0 0.0 0.27 -0.27
3 5      Kayikci Kaan BEL 1503 1.0 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
4 5      Pieters Nick BEL 1447 1.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
5 6      Reenaers Johan BEL 1720 3.0 Z - 0 2.0 0.54 -0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1644 13.0 Totaal 2.0 3.12 -1.12
Begin van de pagina
Pieters Nick (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16508
N-Elo1447
FIDE-ID253650
F-Elo1512
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kayikci Kaan BEL 1503 1.0 Z - 1 1.0 0.42 +0.58
2 4      Sarrechia Benito BEL 1632 3.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
3 6      Reenaers Johan BEL 1720 3.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
4 5      Cornet Luc BEL 1748 2.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
5 5      Bex Lennert BEL 1920 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1704 14.0 Totaal 1.0 1.08 -0.08
Begin van de pagina
Kayikci Kaan (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.13096
N-Elo1503
FIDE-ID239917
F-Elo1742
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Pieters Nick BEL 1447 1.0 W - 0 0.0 0.58 -0.58
2 5      Reenaers Johan BEL 1720 3.0 Z - 0 0.0 0.22 -0.22
3 5      Cornet Luc BEL 1748 2.0 W - 0 0.0 0.20 -0.20
4 6      Bex Lennert BEL 1920 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 4      Sarrechia Benito BEL 1632 3.0 W - 1 1.0 0.33 +0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1693 14.0 Totaal 1.0 1.41 -0.41
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1673
FIDE-ID211850
F-Elo1721
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Blommen Clint BEL 1300 3.0 W - 0 0.0 0.90 -0.90
2 8      Raes Tom BEL 1361 2.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 8      Donaldson Larry BEL 1384 1.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
4 9      Steegmans Steven BEL 1664 2.5 Z - ½ 2.5 0.51 -0.01
5 7      Venken Kenneth BEL 1537 3.0 W - 1 3.5 0.68 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1449 11.5 Totaal 3.5 3.79 -0.29
Begin van de pagina
Venken Kenneth (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.43885
N-Elo1537
FIDE-ID247863
F-Elo1481
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Donaldson Larry BEL 1384 1.0 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
2 7      Blommen Clint BEL 1300 3.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 7      Steegmans Steven BEL 1664 2.5 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
4 7      Raes Tom BEL 1361 2.0 W - 1 3.0 0.73 +0.27
5 7      Ulburghs Piet BEL 1673 3.5 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1476 12.0 Totaal 3.0 2.88 +0.12
Begin van de pagina
Blommen Clint (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13991
N-Elo1300
FIDE-ID242799
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Ulburghs Piet BEL 1673 3.5 Z - 1 1.0 0.10 +0.90
2 7      Venken Kenneth BEL 1537 3.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 9      Raes Tom BEL 1361 2.0 W - 0 1.0 0.42 -0.42
4 8      Donaldson Larry BEL 1384 1.0 Z - 1 2.0 0.38 +0.62
5 8      Steegmans Steven BEL 1664 2.5 W - 1 3.0 0.10 +0.90
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1523 12.0 Totaal 3.0 1.20 +1.80
Begin van de pagina
Steegmans Steven (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19739
N-Elo1664
FIDE-ID211788
F-Elo1614
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Raes Tom BEL 1361 2.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 9      Donaldson Larry BEL 1384 1.0 Z - 0 1.0 0.84 -0.84
3 7      Venken Kenneth BEL 1537 3.0 W - 1 2.0 0.67 +0.33
4 9      Ulburghs Piet BEL 1673 3.5 W - ½ 2.5 0.49 +0.01
5 8      Blommen Clint BEL 1300 3.0 Z - 0 2.5 0.90 -0.90
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1451 12.5 Totaal 2.5 3.76 -1.26
Begin van de pagina
Raes Tom (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.44962
N-Elo1361
FIDE-ID211664
F-Elo1626
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Steegmans Steven BEL 1664 2.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 8      Ulburghs Piet BEL 1673 3.5 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 9      Blommen Clint BEL 1300 3.0 Z - 1 1.0 0.58 +0.42
4 7      Venken Kenneth BEL 1537 3.0 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
5 9      Donaldson Larry BEL 1384 1.0 W - 1 2.0 0.47 +0.53
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1511 13.0 Totaal 2.0 1.60 +0.40
Begin van de pagina
Donaldson Larry (Rank: 1)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1384
FIDE-ID253189
F-Elo1519
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Venken Kenneth BEL 1537 3.0 W - 0 0.0 0.30 -0.30
2 9      Steegmans Steven BEL 1664 2.5 W - 1 1.0 0.16 +0.84
3 8      Ulburghs Piet BEL 1673 3.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
4 8      Blommen Clint BEL 1300 3.0 W - 0 1.0 0.62 -0.62
5 9      Raes Tom BEL 1361 2.0 Z - 0 1.0 0.53 -0.53
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1507 14.0 Totaal 1.0 1.77 -0.77
Begin van de pagina
Jordens Ferdinand (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1371
FIDE-ID232424
F-Elo1415
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Dethier Krista BEL 1484 2.5 W - 1 1.0 0.35 +0.65
2 12      Harder Cindy NED 1241 1.0 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
3 10      Corstjens Andre BEL 1231 1.5 W - 1 3.0 0.69 +0.31
4 12      Somers Martijn BEL 1595 3.0 W - 1 4.0 0.22 +0.78
5 11      Lippens Ward BEL 1250 2.5 Z - ½ 4.5 0.66 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1360 10.5 Totaal 4.5 2.60 +1.90
Begin van de pagina
Somers Martijn (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.53791
N-Elo1595
FIDE-ID211761
F-Elo1685
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Lippens Ward BEL 1250 2.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 11      Dethier Krista BEL 1484 2.5 Z - 0 1.0 0.65 -0.65
3 11      Harder Cindy NED 1241 1.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
4 12      Jordens Ferdinand BEL 1371 4.5 Z - 0 2.0 0.78 -0.78
5 10      Corstjens Andre BEL 1231 1.5 W - 1 3.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1315 12.0 Totaal 3.0 4.11 -1.11
Begin van de pagina
Lippens Ward (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17292
N-Elo1250
FIDE-ID257702
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Somers Martijn BEL 1595 3.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 10      Corstjens Andre BEL 1231 1.5 Z - 1 1.0 0.53 +0.47
3 12      Dethier Krista BEL 1484 2.5 W - 1 2.0 0.21 +0.79
4 11      Harder Cindy NED 1241 1.0 Z - 0 2.0 0.51 -0.51
5 11      Jordens Ferdinand BEL 1371 4.5 W - ½ 2.5 0.34 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1384 12.5 Totaal 2.5 1.70 +0.80
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1484
FIDE-ID233250
F-Elo1397
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Jordens Ferdinand BEL 1371 4.5 Z - 0 0.0 0.65 -0.65
2 11      Somers Martijn BEL 1595 3.0 W - 1 1.0 0.35 +0.65
3 12      Lippens Ward BEL 1250 2.5 Z - 0 1.0 0.79 -0.79
4 10      Corstjens Andre BEL 1231 1.5 Z - ½ 1.5 0.81 -0.31
5 12      Harder Cindy NED 1241 1.0 W - 1 2.5 0.80 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1337 12.5 Totaal 2.5 3.40 -0.90
Begin van de pagina
Corstjens Andre (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.12268
N-Elo1231
FIDE-ID236322
F-Elo1374
Landbel  (bel)
Club(705) MSK-Dilsen
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Harder Cindy NED 1241 1.0 Z - 1 1.0 0.49 +0.51
2 10      Lippens Ward BEL 1250 2.5 W - 0 1.0 0.47 -0.47
3 10      Jordens Ferdinand BEL 1371 4.5 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
4 10      Dethier Krista BEL 1484 2.5 W - ½ 1.5 0.19 +0.31
5 10      Somers Martijn BEL 1595 3.0 Z - 0 1.5 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1388 13.5 Totaal 1.5 1.56 -0.06
Begin van de pagina
Harder Cindy (Rank: 1)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1241
FIDE-ID1053914
F-Elo1301
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Corstjens Andre BEL 1231 1.5 W - 0 0.0 0.51 -0.51
2 12      Jordens Ferdinand BEL 1371 4.5 W - 0 0.0 0.32 -0.32
3 11      Somers Martijn BEL 1595 3.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
4 11      Lippens Ward BEL 1250 2.5 W - 1 1.0 0.49 +0.51
5 12      Dethier Krista BEL 1484 2.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1386 14.0 Totaal 1.0 1.63 -0.63
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Categorie : Bord 1
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 OR #Win SB Koya # Z
1 Bollen Jan 2 2026 Bord 1 2139 4.0 2 W 1 4 Z ½ 3 W 1 5 W ½ 6 Z 1 - 3 8.50 2.5 2
2 Theunissen Kris 5 2098 Bord 1 1968 3.0 1 Z 0 5 W 1 6 Z 1 3 Z 0 4 W 1 1.0 3 5.00 1.0 3
3 Montforts Ton 6 1746 Bord 1 2027 3.0 4 Z 0 6 W 1 1 Z 0 2 W 1 5 Z 1 1.0 3 5.00 1.0 3
4 De Mon Gino 1 1944 Bord 1 1987 3.0 3 W 1 1 W ½ 5 Z ½ 6 W 1 2 Z 0 1.0 2 6.00 1.5 2
5 Stynen Koen 3 2064 Bord 1 1824 2.0 6 W 1 2 Z 0 4 W ½ 1 Z ½ 3 W 0 - 1 3.50 1.0 2
6 Carmans Wesley 4 1642 Bord 1 1160 0.0 5 Z 0 3 Z 0 2 W 0 4 Z 0 1 W 0 - 0 0.00 0.0 3
Categorie : Bord 2
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 OR #Win SB Koya # Z
1 Bex Lennert 2 1920 Bord 2 2428 5.0 3 W 1 4 Z 1 2 W 1 6 W 1 5 Z 1 - 5 10.00 2.0 2
2 Sarrechia Benito 6 1632 Bord 2 1740 3.0 4 Z 1 5 W 1 1 Z 0 3 W 1 6 Z 0 1.0 3 6.00 1.0 3
3 Reenaers Johan 5 1720 Bord 2 1722 3.0 1 Z 0 6 W 1 5 Z 1 2 Z 0 4 W 1 0.0 3 4.00 0.0 3
4 Cornet Luc 1 1748 Bord 2 1572 2.0 2 W 0 1 W 0 6 Z 1 5 W 1 3 Z 0 - 2 2.00 0.0 2
5 Pieters Nick 4 1447 Bord 2 1450 1.0 6 Z 1 2 Z 0 3 W 0 4 Z 0 1 W 0 1.0 1 1.00 0.0 3
6 Kayikci Kaan 3 1503 Bord 2 1450 1.0 5 W 0 3 Z 0 4 W 0 1 Z 0 2 W 1 0.0 1 3.00 1.0 2
Categorie : Bord 3
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 OR #Win SB Koya # Z
1 Ulburghs Piet 3 1673 Bord 3 1598 3.5 3 W 0 5 Z 1 6 W 1 4 Z ½ 2 W 1 - 3 7.25 1.5 2
2 Venken Kenneth 6 1537 Bord 3 1548 3.0 6 Z 1 3 W 1 4 Z 0 5 W 1 1 Z 0 1.0 3 6.00 1.0 3
3 Blommen Clint 4 1300 Bord 3 1596 3.0 1 Z 1 2 Z 0 5 W 0 6 Z 1 4 W 1 0.0 3 7.00 2.0 3
4 Steegmans Steven 2 1664 Bord 3 1451 2.5 5 W 1 6 Z 0 2 W 1 1 W ½ 3 Z 0 - 2 6.75 1.5 2
5 Raes Tom 5 1361 Bord 3 1440 2.0 4 Z 0 1 W 0 3 Z 1 2 Z 0 6 W 1 - 2 4.00 1.0 3
6 Donaldson Larry 1 1384 Bord 3 1267 1.0 2 W 0 4 W 1 1 Z 0 3 W 0 5 Z 0 - 1 2.50 1.0 2
Categorie : Bord 4
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 OR #Win SB Koya # Z
1 Jordens Ferdinand 2 1371 Bord 4 1726 4.5 4 W 1 6 Z 1 5 W 1 2 W 1 3 Z ½ - 4 9.25 2.5 2
2 Somers Martijn 3 1595 Bord 4 1387 3.0 3 W 1 4 Z 0 6 W 1 1 Z 0 5 W 1 - 3 5.00 1.0 2
3 Lippens Ward 4 1250 Bord 4 1384 2.5 2 Z 0 5 Z 1 4 W 1 6 Z 0 1 W ½ 1.0 2 6.25 1.5 3
4 Dethier Krista 5 1484 Bord 4 1338 2.5 1 Z 0 2 W 1 3 Z 0 5 Z ½ 6 W 1 0.0 2 4.75 1.0 3
5 Corstjens Andre 6 1231 Bord 4 1239 1.5 6 Z 1 3 W 0 1 Z 0 4 W ½ 2 Z 0 - 1 2.25 0.5 3
6 Harder Cindy 1 1241 Bord 4 1146 1.0 5 W 0 1 W 0 2 Z 0 3 W 1 4 Z 0 - 1 2.50 1.0 2
(©)FRBE-KBSB-v3.86 2018/05/21 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/27 00:35