SwarLogo 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap 2018 Dag 3 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Arbiter: Luc Cornet, Lennert Bex
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 27/04/2018 tot 27/04/2018
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, ARO, #Win
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf OR SB Buch ARO #Win
1 Bex Lennert M 1996-11-29 1903 Hasselt 6.0 2037 - 22.50 28.00 1737 6
2 Bollen Jan M 1958-09-03 1981 Hasselt 5.5 1985 - 23.50 30.50 1747 5
3 Theunissen Kris M 1970-12-23 2097 Hasselt 5.0 1905 - 19.00 28.00 1685 5
4 Kayikci Kaan M 1998-06-10 0 Heusden 5.0 1832 - 10.50 22.00 1734 5
5 Buelen Billy M 1977-10-01 1627 Hasselt 4.5 1755 - 13.50 25.50 1654 4
6 Reenaers Johan M 1973-05-19 1758 Hasselt 4.0 1743 - 11.00 24.00 1693 3
7 Pieters Nick M 1987-03-10 1391 Heusden 3.5 1651 - 11.75 27.00 1654 3
8 Dethier Krista F 1967-09-02 1335 Hasselt 3.5 1576 - 11.25 25.00 1701 2
9 Carmans Wesley M 1977-05-25 1748 Heusden 3.5 1592 - 9.00 21.00 1588 2
10 Somers Martijn M 1988-03-05 1701 Heusden 3.5 1643 - 8.25 25.00 1701 3
11 Ulburghs Piet M 1951-10-23 1679 Heusden 3.0 1658 - 8.50 26.00 1715 3
12 Cornet Luc M 1967-02-21 1794 Eisden 3.0 1584 - 8.00 25.50 1635 3
13 Jordens Ferdinand M 1943-04-20 1361 Hasselt 3.0 1486 - 5.00 21.50 1647 3
14 Swijsen Willy M 1964-10-26 1427 Hasselt 3.0 1417 - 4.00 20.00 1542 2
15 Donaldson Larry M 1966-02-14 1391 Eisden 2.0 1470 - 4.00 22.00 1653 2
16 Ten Alexander M 1999-04-03 0 Hasselt 1.0 816 - 2.50 21.50 1616 0
17 Harder Cindy F 1971-01-09 1321 Eisden 1.0 856 - 2.00 22.00 1661 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (27/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Reenaers Johan 9 (1693) 4.0 0-1 Theunissen Kris 1 (2052) 5.0
2 Bollen Jan 2 (1960) 5.5 1-0 Buelen Billy 10 (1648) 4.5
3 Swijsen Willy 11 (1540) 3.0 0-1 Bex Lennert 3 (1907) 6.0
4 Cornet Luc 4 (1781) 3.0 1-0 Donaldson Larry 12 (1533) 2.0
5 Pieters Nick 13 (1485) 3.5 ½-½ Carmans Wesley 5 (1771) 3.5
6 Ulburghs Piet 6 (1716) 3.0 1-0 Jordens Ferdinand 14 (1438) 3.0
7 Harder Cindy 15 (1343) 1.0 0-1 Kayikci Kaan 7 (1712) 5.0
8 Somers Martijn 8 (1697) 3.5 1-0 Ten Alexander 17 (0) 1.0
  Dethier Krista 16 (1339) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Theunissen Kris 1 (2052) 5.0 0-1 Ulburghs Piet 6 (1716) 3.0
2 Kayikci Kaan 7 (1712) 5.0 0-1 Bollen Jan 2 (1960) 5.5
3 Bex Lennert 3 (1907) 6.0 1-0 Somers Martijn 8 (1697) 3.5
4 Dethier Krista 16 (1339) 3.5 0-1 Cornet Luc 4 (1781) 3.0
5 Carmans Wesley 5 (1771) 3.5 ½-½ Reenaers Johan 9 (1693) 4.0
6 Buelen Billy 10 (1648) 4.5 1-0 Pieters Nick 13 (1485) 3.5
7 Jordens Ferdinand 14 (1438) 3.0 1-0 Swijsen Willy 11 (1540) 3.0
8 Donaldson Larry 12 (1533) 2.0 1-0 Harder Cindy 15 (1343) 1.0
  Ten Alexander 17 (0) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bollen Jan 2 (1960) 5.5 1-0 Cornet Luc 4 (1781) 3.0
2 Ulburghs Piet 6 (1716) 3.0 0-1 Bex Lennert 3 (1907) 6.0
3 Buelen Billy 10 (1648) 4.5 0-1 Theunissen Kris 1 (2052) 5.0
4 Donaldson Larry 12 (1533) 2.0 1-0 Carmans Wesley 5 (1771) 3.5
5 Ten Alexander 17 (0) 1.0 0-1 Kayikci Kaan 7 (1712) 5.0
6 Somers Martijn 8 (1697) 3.5 1-0 Dethier Krista 16 (1339) 3.5
7 Pieters Nick 13 (1485) 3.5 1-0 Jordens Ferdinand 14 (1438) 3.0
8 Reenaers Johan 9 (1693) 4.0 1-0 Swijsen Willy 11 (1540) 3.0
  Harder Cindy 15 (1343) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bex Lennert 3 (1907) 6.0 0-1 Bollen Jan 2 (1960) 5.5
2 Theunissen Kris 1 (2052) 5.0 1-0 Donaldson Larry 12 (1533) 2.0
3 Cornet Luc 4 (1781) 3.0 0-1 Somers Martijn 8 (1697) 3.5
4 Kayikci Kaan 7 (1712) 5.0 1-0 Ulburghs Piet 6 (1716) 3.0
5 Pieters Nick 13 (1485) 3.5 1-0 Reenaers Johan 9 (1693) 4.0
6 Carmans Wesley 5 (1771) 3.5 1-0 Harder Cindy 15 (1343) 1.0
7 Dethier Krista 16 (1339) 3.5 ½-½ Buelen Billy 10 (1648) 4.5
8 Jordens Ferdinand 14 (1438) 3.0 1-0 Ten Alexander 17 (0) 1.0
  Swijsen Willy 11 (1540) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Bollen Jan 2 (1960) 5.5 0-1 Theunissen Kris 1 (2052) 5.0
2 Somers Martijn 8 (1697) 3.5 0-1 Kayikci Kaan 7 (1712) 5.0
3 Bex Lennert 3 (1907) 6.0 1-0 Pieters Nick 13 (1485) 3.5
4 Ulburghs Piet 6 (1716) 3.0 0-1 Cornet Luc 4 (1781) 3.0
5 Donaldson Larry 12 (1533) 2.0 0-1 Jordens Ferdinand 14 (1438) 3.0
6 Buelen Billy 10 (1648) 4.5 1-0 Carmans Wesley 5 (1771) 3.5
7 Harder Cindy 15 (1343) 1.0 0-1 Reenaers Johan 9 (1693) 4.0
8 Swijsen Willy 11 (1540) 3.0 0-1 Dethier Krista 16 (1339) 3.5
  Ten Alexander 17 (0) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Theunissen Kris 1 (2052) 5.0 0-1 Bex Lennert 3 (1907) 6.0
2 Jordens Ferdinand 14 (1438) 3.0 0-1 Bollen Jan 2 (1960) 5.5
3 Cornet Luc 4 (1781) 3.0 0-1 Kayikci Kaan 7 (1712) 5.0
4 Reenaers Johan 9 (1693) 4.0 1-0 Somers Martijn 8 (1697) 3.5
5 Dethier Krista 16 (1339) 3.5 1-0 Pieters Nick 13 (1485) 3.5
6 Donaldson Larry 12 (1533) 2.0 0-1 Buelen Billy 10 (1648) 4.5
7 Carmans Wesley 5 (1771) 3.5 1-0 Ulburghs Piet 6 (1716) 3.0
8 Harder Cindy 15 (1343) 1.0 0-1 Swijsen Willy 11 (1540) 3.0
  Ten Alexander 17 (0) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Kayikci Kaan 7 (1712) 5.0 0-1 Bex Lennert 3 (1907) 6.0
2 Bollen Jan 2 (1960) 5.5 ½-½ Reenaers Johan 9 (1693) 4.0
3 Theunissen Kris 1 (2052) 5.0 1-0 Dethier Krista 16 (1339) 3.5
4 Buelen Billy 10 (1648) 4.5 1-0 Jordens Ferdinand 14 (1438) 3.0
5 Somers Martijn 8 (1697) 3.5 ½-½ Carmans Wesley 5 (1771) 3.5
6 Pieters Nick 13 (1485) 3.5 1-0 Cornet Luc 4 (1781) 3.0
7 Swijsen Willy 11 (1540) 3.0 1-0 Donaldson Larry 12 (1533) 2.0
8 Ulburghs Piet 6 (1716) 3.0 1-0 Harder Cindy 15 (1343) 1.0
  Ten Alexander 17 (0) 1.0 0 Afwezig      
Begin van de pagina

Bex Lennert (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1903
FIDE-ID232254
F-Elo1907
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Swijsen Willy BEL 1540 3.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 3      Somers Martijn BEL 1697 3.5 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 2      Ulburghs Piet BEL 1716 3.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
4 1      Bollen Jan BEL 1960 5.5 W - 0 3.0 0.43 -0.43
5 3      Pieters Nick BEL 1485 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Theunissen Kris BEL 2052 5.0 Z v 1 5.0 0.31 +0.69
7 1      Kayikci Kaan BEL 1712 5.0 Z v 1 6.0 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1737 28.5 Totaal 6.0 4.83 +1.17
Begin van de pagina
Bollen Jan (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.99691
N-Elo1981
FIDE-ID230197
F-Elo1960
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Buelen Billy BEL 1648 4.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 2      Kayikci Kaan BEL 1712 5.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 1      Cornet Luc BEL 1781 3.0 W - 1 3.0 0.73 +0.27
4 1      Bex Lennert BEL 1907 6.0 Z - 1 4.0 0.57 +0.43
5 1      Theunissen Kris BEL 2052 5.0 W - 0 4.0 0.37 -0.37
6 2      Jordens Ferdinand BEL 1438 3.0 Z v 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Reenaers Johan BEL 1693 4.0 W v ½ 5.5 0.82 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1747 30.5 Totaal 5.5 5.08 +0.42
Begin van de pagina
Theunissen Kris (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14231
N-Elo2097
FIDE-ID203629
F-Elo2052
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Reenaers Johan BEL 1693 4.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 1      Ulburghs Piet BEL 1716 3.0 W - 0 1.0 0.88 -0.88
3 3      Buelen Billy BEL 1648 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Donaldson Larry BEL 1533 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Bollen Jan BEL 1960 5.5 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
6 1      Bex Lennert BEL 1907 6.0 W ^ 0 4.0 0.69 -0.69
7 3      Dethier Krista BEL 1339 3.5 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1685 28.5 Totaal 5.0 5.86 -0.86
Begin van de pagina
Kayikci Kaan (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.13096
N-Elo0
FIDE-ID239917
F-Elo1712
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Harder Cindy NED 1343 1.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 2      Bollen Jan BEL 1960 5.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 5      Ten Alexander BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Ulburghs Piet BEL 1716 3.0 W - 1 3.0 0.49 +0.51
5 2      Somers Martijn BEL 1697 3.5 Z - 1 4.0 0.52 +0.48
6 3      Cornet Luc BEL 1781 3.0 Z - 1 5.0 0.40 +0.60
7 1      Bex Lennert BEL 1907 6.0 W v 0 5.0 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1734 23.0 Totaal 5.0 3.67 +1.33
Begin van de pagina
Buelen Billy (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.11208
N-Elo1627
FIDE-ID210773
F-Elo1648
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bollen Jan BEL 1960 5.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 6      Pieters Nick BEL 1485 3.5 W - 1 1.0 0.72 +0.28
3 3      Theunissen Kris BEL 2052 5.0 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Dethier Krista BEL 1339 3.5 Z ^ ½ 1.5 0.86 -0.36
5 6      Carmans Wesley BEL 1771 3.5 W - 1 2.5 0.33 +0.67
6 6      Donaldson Larry BEL 1533 2.0 Z ^ 1 3.5 0.66 +0.34
7 4      Jordens Ferdinand BEL 1438 3.0 W v 1 4.5 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1654 26.0 Totaal 4.5 3.56 +0.94
Begin van de pagina
Reenaers Johan (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.53163
N-Elo1758
FIDE-ID211680
F-Elo1693
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Theunissen Kris BEL 2052 5.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 5      Carmans Wesley BEL 1771 3.5 Z - ½ 0.5 0.39 +0.11
3 8      Swijsen Willy BEL 1540 3.0 W ^ 1 1.5 0.70 +0.30
4 5      Pieters Nick BEL 1485 3.5 Z v 0 1.5 0.77 -0.77
5 7      Harder Cindy NED 1343 1.0 Z v 1 2.5 0.89 +0.11
6 4      Somers Martijn BEL 1697 3.5 W v 1 3.5 0.49 +0.51
7 2      Bollen Jan BEL 1960 5.5 Z v ½ 4.0 0.18 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1692 25.0 Totaal 4.0 3.52 +0.48
Begin van de pagina
Pieters Nick (Rank: 13)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16508
N-Elo1391
FIDE-ID253650
F-Elo1485
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Carmans Wesley BEL 1771 3.5 W - ½ 0.5 0.16 +0.34
2 6      Buelen Billy BEL 1648 4.5 Z - 0 0.5 0.28 -0.28
3 7      Jordens Ferdinand BEL 1438 3.0 W v 1 1.5 0.57 +0.43
4 5      Reenaers Johan BEL 1693 4.0 W v 1 2.5 0.23 +0.77
5 3      Bex Lennert BEL 1907 6.0 Z ^ 0 2.5 0.08 -0.08
6 5      Dethier Krista BEL 1339 3.5 Z ^ 0 2.5 0.70 -0.70
7 6      Cornet Luc BEL 1781 3.0 W ^ 1 3.5 0.15 +0.85
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1653 27.5 Totaal 3.5 2.17 +1.33
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 16)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1335
FIDE-ID233250
F-Elo1339
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Cornet Luc BEL 1781 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Somers Martijn BEL 1697 3.5 Z v 0 1.0 0.10 -0.10
4 7      Buelen Billy BEL 1648 4.5 W - ½ 1.5 0.14 +0.36
5 8      Swijsen Willy BEL 1540 3.0 Z - 1 2.5 0.24 +0.76
6 5      Pieters Nick BEL 1485 3.5 W v 1 3.5 0.30 +0.70
7 3      Theunissen Kris BEL 2052 5.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1700 22.5 Totaal 3.5 0.94 +1.56
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1748
FIDE-ID229237
F-Elo1771
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Pieters Nick BEL 1485 3.5 Z - ½ 0.5 0.84 -0.34
2 5      Reenaers Johan BEL 1693 4.0 W - ½ 1.0 0.61 -0.11
3 4      Donaldson Larry BEL 1533 2.0 Z v 0 1.0 0.80 -0.80
4 6      Harder Cindy NED 1343 1.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Buelen Billy BEL 1648 4.5 Z - 0 2.0 0.67 -0.67
6 7      Ulburghs Piet BEL 1716 3.0 W v 1 3.0 0.58 +0.42
7 5      Somers Martijn BEL 1697 3.5 Z v ½ 3.5 0.60 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1587 21.5 Totaal 3.5 5.02 -1.52
Begin van de pagina
Somers Martijn (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.53791
N-Elo1701
FIDE-ID211761
F-Elo1697
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ten Alexander BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Bex Lennert BEL 1907 6.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 6      Dethier Krista BEL 1339 3.5 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 3      Cornet Luc BEL 1781 3.0 Z - 1 3.0 0.38 +0.62
5 2      Kayikci Kaan BEL 1712 5.0 W - 0 3.0 0.48 -0.48
6 4      Reenaers Johan BEL 1693 4.0 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
7 5      Carmans Wesley BEL 1771 3.5 W v ½ 3.5 0.40 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1700 26.0 Totaal 3.5 3.82 -0.32
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 6)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1679
FIDE-ID211850
F-Elo1716
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jordens Ferdinand BEL 1438 3.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 1      Theunissen Kris BEL 2052 5.0 Z - 1 2.0 0.12 +0.88
3 2      Bex Lennert BEL 1907 6.0 W - 0 2.0 0.25 -0.25
4 4      Kayikci Kaan BEL 1712 5.0 Z - 0 2.0 0.51 -0.51
5 4      Cornet Luc BEL 1781 3.0 W - 0 2.0 0.41 -0.41
6 7      Carmans Wesley BEL 1771 3.5 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
7 8      Harder Cindy NED 1343 1.0 W - 1 3.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1714 26.5 Totaal 3.0 3.44 -0.44
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1794
FIDE-ID205494
F-Elo1781
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Donaldson Larry BEL 1533 2.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
2 4      Dethier Krista BEL 1339 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Bollen Jan BEL 1960 5.5 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
4 3      Somers Martijn BEL 1697 3.5 W - 0 2.0 0.62 -0.62
5 4      Ulburghs Piet BEL 1716 3.0 Z - 1 3.0 0.59 +0.41
6 3      Kayikci Kaan BEL 1712 5.0 W - 0 3.0 0.60 -0.60
7 6      Pieters Nick BEL 1485 3.5 Z ^ 0 3.0 0.85 -0.85
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1634 26.0 Totaal 3.0 4.66 -1.66
Begin van de pagina
Jordens Ferdinand (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1361
FIDE-ID232424
F-Elo1438
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ulburghs Piet BEL 1716 3.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2 7      Swijsen Willy BEL 1540 3.0 W - 1 1.0 0.36 +0.64
3 7      Pieters Nick BEL 1485 3.5 Z - 0 1.0 0.43 -0.43
4 8      Ten Alexander BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Donaldson Larry BEL 1533 2.0 Z v 1 3.0 0.37 +0.63
6 2      Bollen Jan BEL 1960 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 4      Buelen Billy BEL 1648 4.5 Z ^ 0 3.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1647 22.5 Totaal 3.0 2.56 +0.44
Begin van de pagina
Swijsen Willy (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.50200
N-Elo1427
FIDE-ID229806
F-Elo1540
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3