SwarLogo 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap Dag 1 SwarLogo
700
Organisator: Schaakliga Limburg
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 10"
Datums: van 23/02/2018 tot 23/02/2018
Scheidingssystemen: SB, OR, ARO
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Categorie: Bord 1
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR ARO - -
1 1 Schoemans Roy Bord 1 M 1983-03-04 2258 Lommel 5.5 2289 22.25 - 1774 0 0
2 2 De Mon Gino Bord 1 M 1995-10-28 1944 Eisden 4.0 1909 17.00 1.0 1837 0 0
3 3 Theunissen Kris Bord 1 M 1970-12-23 2098 Hasselt 4.0 1931 16.00 1.0 1806 0 0
4 4 Buelen Billy Bord 1 M 1977-10-01 1577 Hasselt 4.0 1902 13.00 1.0 1910 0 0
5 5 Carmans Wesley Bord 1 M 1977-05-25 1642 Heusden 2.5 1694 11.25 - 1897 0 0
6 6 Englicky Pavel Bord 1 M 1954-09-17 1610 Neerpelt 1.0 1037 3.00 - 1904 0 0
7 7 Sarrau Jelle Bord 1 M 1988-05-19 2360 Heusden 0.0 0 2.50 - 0 0 0
Categorie: Bord 2
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR ARO - -
1 1 Van Kessel Wessel Bord 2 M 1994-11-15 2081 Lommel 5.5 2180 19.75 - 1693 0 0
2 2 Stynen Koen Bord 2 M 1973-08-11 2064 Borgerhout 5.0 2064 19.00 - 1696 0 0
3 3 Vanstraelen Roel Bord 2 M 1985-11-05 1926 Hasselt 3.5 1802 13.75 - 1719 0 0
4 4 Kayikci Kaan Bord 2 M 1998-06-10 1503 Heusden 3.0 1729 9.50 - 1789 0 0
5 5 Cornet Luc Bord 2 M 1967-02-21 1748 Eisden 2.5 1683 8.50 - 1748 0 0
6 6 Swijsen Willy Bord 2 M 1964-10-26 1453 Hasselt 1.5 1519 6.50 - 1798 0 0
7 7 Mernier Guillaume Bord 2 M 1981-01-21 1463 Neerpelt 0.0 916 3.00 - 1796 0 0
Categorie: Bord 3
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR ARO - -
1 1 Bex Lennert Bord 3 M 1996-11-29 1920 Hasselt 5.5 2013 22.00 0.5 1570 0 0
2 2 Schenning Albert Bord 3 M 1958-03-20 2029 Lommel 5.5 2068 19.50 0.5 1552 0 0
3 3 Ulburghs Piet Bord 3 M 1951-10-23 1673 Heusden 4.0 1728 12.50 - 1611 0 0
4 4 Jordens Ferdinand Bord 3 M 1943-04-20 1371 Hasselt 3.0 1593 8.00 - 1661 0 0
5 5 Pieters Nick Bord 3 M 1987-03-10 1447 Heusden 2.0 1481 6.00 - 1649 0 0
6 6 Mernier Simon Bord 3 M 2010-02-20 1514 Neerpelt 1.0 1333 4.50 - 1637 0 0
7 7 Donaldson Larry Bord 3 M 1966-02-14 1384 Eisden 0.0 796 1.50 - 1659 0 0
Categorie: Bord 4
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB OR ARO - -
1 1 Somers Martijn Bord 4 M 1988-03-05 1595 Heusden 5.0 1785 19.00 - 1508 0 0
2 2 Swevels Barry Bord 4 M 1991-06-19 2011 Lommel 4.5 1822 17.25 1.0 1438 0 0
3 3 Reenaers Johan Bord 4 M 1973-05-19 1720 Hasselt 4.5 1721 17.25 0.0 1487 0 0
4 4 Mernier Martin Bord 4 M 2008-11-06 1439 Neerpelt 3.0 1505 13.00 - 1534 0 0
5 5 Dethier Krista Bord 4 F 1967-09-02 1484 Hasselt 2.0 1380 8.50 - 1526 0 0
6 6 Menten Alysia Bord 4 F 2006-09-01 1150 Heusden 1.0 1185 4.50 0.0 1582 0 0
7 7 Harder Cindy Bord 4 F 1971-01-09 1241 Eisden 1.0 1208 4.00 1.0 1567 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (23/02/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Englicky Pavel 2 (1610) 0-1 De Mon Gino 7 (1944)
2 Carmans Wesley 3 (1642) 1ff-0 Sarrau Jelle 6 (2360)
3 Theunissen Kris 4 (2098) 1-0 Buelen Billy 5 (1577)
  Schoemans Roy 1 (2258) Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Mernier Guillaume 2 (1463) 0-1 Cornet Luc 7 (1748)
5 Kayikci Kaan 3 (1503) 0-1 Stynen Koen 6 (2064)
6 Vanstraelen Roel 4 (1926) ½-½ Swijsen Willy 5 (1453)
  Van Kessel Wessel 1 (2081) Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Mernier Simon 2 (1514) 1-0 Donaldson Larry 7 (1384)
8 Pieters Nick 3 (1447) 0-1 Ulburghs Piet 6 (1673)
9 Bex Lennert 4 (1920) 1-0 Jordens Ferdinand 5 (1371)
  Schenning Albert 1 (2029) Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Mernier Martin 2 (1439) 1-0 Harder Cindy 7 (1241)
11 Menten Alysia 3 (1150) 0-1 Somers Martijn 6 (1595)
12 Reenaers Johan 4 (1720) 1-0 Dethier Krista 5 (1484)
  Swevels Barry 1 (2011) Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (23/02/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Sarrau Jelle 6 (2360) 0-1ff Theunissen Kris 4 (2098)
2 De Mon Gino 7 (1944) 1-0 Carmans Wesley 3 (1642)
3 Schoemans Roy 1 (2258) 1-0 Englicky Pavel 2 (1610)
  Buelen Billy 5 (1577) Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Stynen Koen 6 (2064) ½-½ Vanstraelen Roel 4 (1926)
5 Cornet Luc 7 (1748) 0-1 Kayikci Kaan 3 (1503)
6 Van Kessel Wessel 1 (2081) 1-0 Mernier Guillaume 2 (1463)
  Swijsen Willy 5 (1453) Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Ulburghs Piet 6 (1673) 0-1 Bex Lennert 4 (1920)
8 Donaldson Larry 7 (1384) 0-1 Pieters Nick 3 (1447)
9 Schenning Albert 1 (2029) 1-0 Mernier Simon 2 (1514)
  Jordens Ferdinand 5 (1371) Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Somers Martijn 6 (1595) ½-½ Reenaers Johan 4 (1720)
11 Harder Cindy 7 (1241) 1-0 Menten Alysia 3 (1150)
12 Swevels Barry 1 (2011) 0-1 Mernier Martin 2 (1439)
  Dethier Krista 5 (1484) Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (23/02/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Carmans Wesley 3 (1642) ½-½ Schoemans Roy 1 (2258)
2 Theunissen Kris 4 (2098) 0-1 De Mon Gino 7 (1944)
3 Buelen Billy 5 (1577) 1ff-0 Sarrau Jelle 6 (2360)
  Englicky Pavel 2 (1610) Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Kayikci Kaan 3 (1503) 0-1 Van Kessel Wessel 1 (2081)
5 Vanstraelen Roel 4 (1926) ½-½ Cornet Luc 7 (1748)
6 Swijsen Willy 5 (1453) 0-1 Stynen Koen 6 (2064)
  Mernier Guillaume 2 (1463) Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Pieters Nick 3 (1447) 0-1 Schenning Albert 1 (2029)
8 Bex Lennert 4 (1920) 1-0 Donaldson Larry 7 (1384)
9 Jordens Ferdinand 5 (1371) 0-1 Ulburghs Piet 6 (1673)
  Mernier Simon 2 (1514) Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Menten Alysia 3 (1150) 0-1 Swevels Barry 1 (2011)
11 Reenaers Johan 4 (1720) 1-0 Harder Cindy 7 (1241)
12 Dethier Krista 5 (1484) 0-1 Somers Martijn 6 (1595)
  Mernier Martin 2 (1439) Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (23/02/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Mon Gino 7 (1944) 0-1 Buelen Billy 5 (1577)
2 Schoemans Roy 1 (2258) 1-0 Theunissen Kris 4 (2098)
3 Englicky Pavel 2 (1610) 0-1 Carmans Wesley 3 (1642)
  Sarrau Jelle 6 (2360) Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Cornet Luc 7 (1748) 1-0 Swijsen Willy 5 (1453)
5 Van Kessel Wessel 1 (2081) 1-0 Vanstraelen Roel 4 (1926)
6 Mernier Guillaume 2 (1463) 0-1 Kayikci Kaan 3 (1503)
  Stynen Koen 6 (2064) Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Donaldson Larry 7 (1384) 0-1 Jordens Ferdinand 5 (1371)
8 Schenning Albert 1 (2029) ½-½ Bex Lennert 4 (1920)
9 Mernier Simon 2 (1514) 0-1 Pieters Nick 3 (1447)
  Ulburghs Piet 6 (1673) Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Harder Cindy 7 (1241) 0-1 Dethier Krista 5 (1484)
11 Swevels Barry 1 (2011) 1-0 Reenaers Johan 4 (1720)
12 Mernier Martin 2 (1439) 1-0 Menten Alysia 3 (1150)
  Somers Martijn 6 (1595) Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (23/02/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Theunissen Kris 4 (2098) 1-0 Englicky Pavel 2 (1610)
2 Buelen Billy 5 (1577) 0-1 Schoemans Roy 1 (2258)
3 Sarrau Jelle 6 (2360) 0-1ff De Mon Gino 7 (1944)
  Carmans Wesley 3 (1642) Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Vanstraelen Roel 4 (1926) 1-0 Mernier Guillaume 2 (1463)
5 Swijsen Willy 5 (1453) 0-1 Van Kessel Wessel 1 (2081)
6 Stynen Koen 6 (2064) 1-0 Cornet Luc 7 (1748)
  Kayikci Kaan 3 (1503) Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Bex Lennert 4 (1920) 1-0 Mernier Simon 2 (1514)
8 Jordens Ferdinand 5 (1371) 0-1 Schenning Albert 1 (2029)
9 Ulburghs Piet 6 (1673) 1-0 Donaldson Larry 7 (1384)
  Pieters Nick 3 (1447) Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Reenaers Johan 4 (1720) 1-0 Mernier Martin 2 (1439)
11 Dethier Krista 5 (1484) 0-1 Swevels Barry 1 (2011)
12 Somers Martijn 6 (1595) 1-0 Harder Cindy 7 (1241)
  Menten Alysia 3 (1150) Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (23/02/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Schoemans Roy 1 (2258) 1ff-0 Sarrau Jelle 6 (2360)
2 Englicky Pavel 2 (1610) 0-1 Buelen Billy 5 (1577)
3 Carmans Wesley 3 (1642) 0-1 Theunissen Kris 4 (2098)
  De Mon Gino 7 (1944) Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Van Kessel Wessel 1 (2081) ½-½ Stynen Koen 6 (2064)
5 Mernier Guillaume 2 (1463) 0-1 Swijsen Willy 5 (1453)
6 Kayikci Kaan 3 (1503) 0-1 Vanstraelen Roel 4 (1926)
  Cornet Luc 7 (1748) Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Schenning Albert 1 (2029) 1-0 Ulburghs Piet 6 (1673)
8 Mernier Simon 2 (1514) 0-1 Jordens Ferdinand 5 (1371)
9 Pieters Nick 3 (1447) 0-1 Bex Lennert 4 (1920)
  Donaldson Larry 7 (1384) Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Swevels Barry 1 (2011) ½-½ Somers Martijn 6 (1595)
11 Mernier Martin 2 (1439) 0-1 Dethier Krista 5 (1484)
12 Menten Alysia 3 (1150) 0-1 Reenaers Johan 4 (1720)
  Harder Cindy 7 (1241) Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (23/02/2018)
Categorie Bord 1
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Buelen Billy 5 (1577) 1-0 Carmans Wesley 3 (1642)
2 Sarrau Jelle 6 (2360) 0-1ff Englicky Pavel 2 (1610)
3 De Mon Gino 7 (1944) 0-1 Schoemans Roy 1 (2258)
  Theunissen Kris 4 (2098) Bye    

Categorie Bord 2
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
4 Swijsen Willy 5 (1453) 0-1 Kayikci Kaan 3 (1503)
5 Stynen Koen 6 (2064) 1-0 Mernier Guillaume 2 (1463)
6 Cornet Luc 7 (1748) 0-1 Van Kessel Wessel 1 (2081)
  Vanstraelen Roel 4 (1926) Bye    

Categorie Bord 3
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Jordens Ferdinand 5 (1371) 1-0 Pieters Nick 3 (1447)
8 Ulburghs Piet 6 (1673) 1-0 Mernier Simon 2 (1514)
9 Donaldson Larry 7 (1384) 0-1 Schenning Albert 1 (2029)
  Bex Lennert 4 (1920) Bye    

Categorie Bord 4
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
10 Dethier Krista 5 (1484) 0-1 Menten Alysia 3 (1150)
11 Somers Martijn 6 (1595) 1-0 Mernier Martin 2 (1439)
12 Harder Cindy 7 (1241) 0-1 Swevels Barry 1 (2011)
  Reenaers Johan 4 (1720) Bye    
Begin van de pagina
Categorie Bord 1 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap Dag 1
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 Bye Ptn. SB OR ARO 1/2 Punten
Schoemans Roy 2258 2289 1   1 ½ 1 1 1FF 1 b 5.5 22.25 - 1774
                     
Englicky Pavel 1610 1037 2 0   0 0 0 1FF 0 b 1.0 3.00 - 1904
   
Carmans Wesley 1642 1694 3 ½ 1   0 0 1FF 0 b 2.5 11.25 - 1897
         
Theunissen Kris 2098 1931 4 0 1 1   1 1FF 0 b 4.0 16.00 1.0 1806
               
Buelen Billy 1577 1902 5 0 1 1 0   1FF 1 b 4.0 13.00 1.0 1910
               
Sarrau Jelle 2360 0 6 0ff 0ff 0ff 0ff 0ff   0ff b 0.0 2.50 - 0
De Mon Gino 1944 1909 7 0 1 1 1 0 1FF   b 4.0 17.00 1.0 1837
               
Categorie Bord 2 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap Dag 1
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 Bye Ptn. SB OR ARO 1/2 Punten
Van Kessel Wessel 2081 2180 1   1 1 1 1 ½ 1 b 5.5 19.75 - 1693
                     
Mernier Guillaume 1463 916 2 0   0 0 0 0 0 b 0.0 3.00 - 1796
Kayikci Kaan 1503 1729 3 0 1   0 1 0 1 b 3.0 9.50 - 1789
           
Vanstraelen Roel 1926 1802 4 0 1 1   ½ ½ ½ b 3.5 13.75 - 1719
             
Swijsen Willy 1453 1519 5 0 1 0 ½   0 0 b 1.5 6.50 - 1798
     
Stynen Koen 2064 2064 6 ½ 1 1 ½ 1   1 b 5.0 19.00 - 1696
                   
Cornet Luc 1748 1683 7 0 1 0 ½ 1 0   b 2.5 8.50 - 1748
         
Categorie Bord 3 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap Dag 1
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 Bye Ptn. SB OR ARO 1/2 Punten
Schenning Albert 2029 2068 1   1 1 ½ 1 1 1 b 5.5 19.50 0.5 1552
                     
Mernier Simon 1514 1333 2 0   0 0 0 0 1 b 1.0 4.50 - 1637
   
Pieters Nick 1447 1481 3 0 1   0 0 0 1 b 2.0 6.00 - 1649
       
Bex Lennert 1920 2013 4 ½ 1 1   1 1 1 b 5.5 22.00 0.5 1570
                     
Jordens Ferdinand 1371 1593 5 0 1 1 0   0 1 b 3.0 8.00 - 1661
           
Ulburghs Piet 1673 1728 6 0 1 1 0 1   1 b 4.0 12.50 - 1611
               
Donaldson Larry 1384 796 7 0 0 0 0 0 0   b 0.0 1.50 - 1659
Categorie Bord 4 2de Limburgs Ploegenrapidkampioenschap Dag 1
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 Bye Ptn. SB OR ARO 1/2 Punten
Swevels Barry 2011 1822 1   0 1 1 1 ½ 1 b 4.5 17.25 1.0 1438
                 
Mernier Martin 1439 1505 2 1   1 0 0 0 1 b 3.0 13.00 - 1534
           
Menten Alysia 1150 1185 3 0 0   0 1 0 0 b 1.0 4.50 0.0 1582
   
Reenaers Johan 1720 1721 4 0 1 1   1 ½ 1 b 4.5 17.25 0.0 1487
                 
Dethier Krista 1484 1380 5 0 1 0 0   0 1 b 2.0 8.50 - 1526
       
Somers Martijn 1595 1785 6 ½ 1 1 ½ 1   1 b 5.0 19.00 - 1508
                   
Harder Cindy 1241 1208 7 0 0 1 0 0 0   b 1.0 4.00 1.0 1567
   
Bergertabel
DatumsParingen
R123/02/2018 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R223/02/2018 8 - 5 6 - 4 7 - 3 1 - 2
R323/02/2018 2 - 8 3 - 1 4 - 7 5 - 6
R423/02/2018 8 - 6 7 - 5 1 - 4 2 - 3
R523/02/2018 3 - 8 4 - 2 5 - 1 6 - 7
R623/02/2018 8 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R723/02/2018 4 - 8 5 - 3 6 - 2 7 - 1

Schoemans Roy (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.26824
N-Elo2258
FIDE-ID202800
F-Elo2230
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           0 0.0    
2 4      Englicky Pavel BEL 1610 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 2      Carmans Wesley BEL 1642 2.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 3      Theunissen Kris BEL 2098 4.0 W - 1 2.5 0.71 +0.29
5 3      Buelen Billy BEL 1577 4.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 2 FM Sarrau Jelle BEL 2360 0.0 W - 1FF 4.5 0.00 +0.00
7 4      De Mon Gino NED 1944 4.0 Z - 1 5.5 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1871 15.5 Totaal 5.5 4.33 +0.17
Begin van de pagina
De Mon Gino (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11986
N-Elo1944
FIDE-ID1049623
F-Elo1949
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Englicky Pavel BEL 1610 1.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 3      Carmans Wesley BEL 1642 2.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 3      Theunissen Kris BEL 2098 4.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
4 2      Buelen Billy BEL 1577 4.0 W - 0 3.0 0.90 -0.90
5 4 FM Sarrau Jelle BEL 2360 0.0 Z - 1FF 4.0 0.00 +0.00
6        Bye           0 4.0    
7 4      Schoemans Roy BEL 2258 5.5 W - 0 4.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1924 17.0 Totaal 4.0 3.06 -0.06
Begin van de pagina
Theunissen Kris (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14231
N-Elo2098
FIDE-ID203629
F-Elo2064
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Buelen Billy BEL 1577 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Sarrau Jelle BEL 2360 0.0 Z - 1FF 2.0 0.00 +0.00
3 3      De Mon Gino NED 1944 4.0 W - 0 2.0 0.71 -0.71
4 3      Schoemans Roy BEL 2258 5.5 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
5 2      Englicky Pavel BEL 1610 1.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Carmans Wesley BEL 1642 2.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7        Bye           0 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1898 17.0 Totaal 4.0 3.76 -0.76
Begin van de pagina
Buelen Billy (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11208
N-Elo1577
FIDE-ID210773
F-Elo1607
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Theunissen Kris BEL 2098 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           0 0.0    
3 4 FM Sarrau Jelle BEL 2360 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
4 2      De Mon Gino NED 1944 4.0 Z - 1 2.0 0.10 +0.90
5 3      Schoemans Roy BEL 2258 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 3      Englicky Pavel BEL 1610 1.0 Z - 1 3.0 0.45 +0.55
7 2      Carmans Wesley BEL 1642 2.5 W - 1 4.0 0.41 +0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1985 17.0 Totaal 4.0 1.12 +1.88
Begin van de pagina
Carmans Wesley (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1642
FIDE-ID229237
F-Elo1779
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 FM Sarrau Jelle BEL 2360 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
2 3      De Mon Gino NED 1944 4.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 2      Schoemans Roy BEL 2258 5.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 4      Englicky Pavel BEL 1610 1.0 Z - 1 2.5 0.54 +0.46
5        Bye           0 2.5    
6 4      Theunissen Kris BEL 2098 4.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7 2      Buelen Billy BEL 1577 4.0 Z - 0 2.5 0.59 -0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1974 18.5 Totaal 2.5 1.44 +0.06
Begin van de pagina
Englicky Pavel (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14427
N-Elo1610
FIDE-ID211044
F-Elo1678
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Mon Gino NED 1944 4.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 4      Schoemans Roy BEL 2258 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           0 0.0    
4 4      Carmans Wesley BEL 1642 2.5 W - 0 0.0 0.46 -0.46
5 2      Theunissen Kris BEL 2098 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
6 3      Buelen Billy BEL 1577 4.0 W - 0 0.0 0.55 -0.55
7 3 FM Sarrau Jelle BEL 2360 0.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1979 20.0 Totaal 1.0 1.29 -1.29
Begin van de pagina
FM Sarrau Jelle (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.39012
N-Elo2360
FIDE-ID207608
F-Elo2364
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 1

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Carmans Wesley BEL 1642 2.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2 2      Theunissen Kris BEL 2098 4.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
3 4      Buelen Billy BEL 1577 4.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
4        Bye           0 0.0    
5 4      De Mon Gino NED 1944 4.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
6 2      Schoemans Roy BEL 2258 5.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
7 3      Englicky Pavel BEL 1610 1.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1854 21.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Van Kessel Wessel (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10785
N-Elo2081
FIDE-ID233404
F-Elo2089
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           0 0.0    
2 7      Mernier Guillaume BEL 1463 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Kayikci Kaan BEL 1503 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Vanstraelen Roel BEL 1926 3.5 W - 1 3.0 0.71 +0.29
5 6      Swijsen Willy BEL 1453 1.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 5      Stynen Koen BEL 2064 5.0 W - ½ 4.5 0.52 -0.02
7 7      Cornet Luc BEL 1748 2.5 Z - 1 5.5 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1692 15.5 Totaal 5.5 4.87 +0.63
Begin van de pagina
Stynen Koen (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.41076
N-Elo2064
FIDE-ID205923
F-Elo2068
Landbel  (bel)
Club(109) Borgerhout
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kayikci Kaan BEL 1503 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vanstraelen Roel BEL 1926 3.5 W - ½ 1.5 0.69 -0.19
3 7      Swijsen Willy BEL 1453 1.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4        Bye           0 2.5    
5 7      Cornet Luc BEL 1748 2.5 W - 1 3.5 0.87 +0.13
6 5      Van Kessel Wessel BEL 2081 5.5 Z - ½ 4.0 0.48 +0.02
7 6      Mernier Guillaume BEL 1463 0.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1695 16.0 Totaal 5.0 4.80 +0.20
Begin van de pagina
Vanstraelen Roel (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.20800
N-Elo1926
FIDE-ID211990
F-Elo1925
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Swijsen Willy BEL 1453 1.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 5      Stynen Koen BEL 2064 5.0 Z - ½ 1.0 0.31 +0.19
3 6      Cornet Luc BEL 1748 2.5 W - ½ 1.5 0.73 -0.23
4 6      Van Kessel Wessel BEL 2081 5.5 Z - 0 1.5 0.29 -0.29
5 5      Mernier Guillaume BEL 1463 0.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 7      Kayikci Kaan BEL 1503 3.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7        Bye           0 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1718 17.5 Totaal 3.5 4.09 -0.59
Begin van de pagina
Kayikci Kaan (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.13096
N-Elo1503
FIDE-ID239917
F-Elo1702
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Stynen Koen BEL 2064 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Cornet Luc BEL 1748 2.5 Z - 1 1.0 0.20 +0.80
3 5      Van Kessel Wessel BEL 2081 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Mernier Guillaume BEL 1463 0.0 Z - 1 2.0 0.56 +0.44
5        Bye           0 2.0    
6 7      Vanstraelen Roel BEL 1926 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 5      Swijsen Willy BEL 1453 1.5 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1789 18.0 Totaal 3.0 1.57 +1.43
Begin van de pagina
Cornet Luc (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.8419
N-Elo1748
FIDE-ID205494
F-Elo1792
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mernier Guillaume BEL 1463 0.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
2 6      Kayikci Kaan BEL 1503 3.0 W - 0 1.0 0.80 -0.80
3 6      Vanstraelen Roel BEL 1926 3.5 Z - ½ 1.5 0.27 +0.23
4 5      Swijsen Willy BEL 1453 1.5 W - 1 2.5 0.85 +0.15
5 7      Stynen Koen BEL 2064 5.0 Z - 0 2.5 0.13 -0.13
6        Bye           0 2.5    
7 7      Van Kessel Wessel BEL 2081 5.5 W - 0 2.5 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1748 18.5 Totaal 2.5 3.01 -0.51
Begin van de pagina
Swijsen Willy (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.50200
N-Elo1453
FIDE-ID229806
F-Elo1545
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vanstraelen Roel BEL 1926 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2        Bye           0 0.5    
3 7      Stynen Koen BEL 2064 5.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
4 5      Cornet Luc BEL 1748 2.5 Z - 0 0.5 0.15 -0.15
5 6      Van Kessel Wessel BEL 2081 5.5 W - 0 0.5 0.08 -0.08
6 6      Mernier Guillaume BEL 1463 0.0 Z - 1 1.5 0.49 +0.51
7 5      Kayikci Kaan BEL 1503 3.0 W - 0 1.5 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1797 19.5 Totaal 1.5 1.31 +0.19
Begin van de pagina
Mernier Guillaume (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo1463
FIDE-ID257133
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieBord 2

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cornet Luc BEL 1748 2.5 W - 0 0.0 0.16 -0.16
2 7      Van Kessel Wessel BEL 2081 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           0 0.0    
4 7      Kayikci Kaan BEL 1503 3.0 W - 0 0.0 0.44 -0.44
5 5      Vanstraelen Roel BEL 1926 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
6 6      Swijsen Willy BEL 1453 1.5 W - 0 0.0 0.51 -0.51
7 6      Stynen Koen BEL 2064 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1795 21.0 Totaal 0.0 1.35 -1.35
Begin van de pagina
Bex Lennert (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.11210
N-Elo1920
FIDE-ID232254
F-Elo1891
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Jordens Ferdinand BEL 1371 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Ulburghs Piet BEL 1673 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 10      Donaldson Larry BEL 1384 0.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 10      Schenning Albert NED 2029 5.5 Z - ½ 3.5 0.35 +0.15
5 9      Mernier Simon BEL 1514 1.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
6 11      Pieters Nick BEL 1447 2.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
7        Bye           0 5.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1569 15.5 Totaal 5.5 4.84 +0.66
Begin van de pagina
Schenning Albert (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11483
N-Elo2029
FIDE-ID1018680
F-Elo2086
Landned  (ned)
Club(708) Lommel
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           0 0.0    
2 11      Mernier Simon BEL 1514 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Pieters Nick BEL 1447 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Bex Lennert BEL 1920 5.5 W - ½ 2.5 0.65 -0.15
5 10      Jordens Ferdinand BEL 1371 3.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 9      Ulburghs Piet BEL 1673 4.0 W - 1 4.5 0.89 +0.11
7 11      Donaldson Larry BEL 1384 0.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1551 15.5 Totaal 5.5 5.22 +0.28
Begin van de pagina
Ulburghs Piet (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1673
FIDE-ID211850
F-Elo1709
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Pieters Nick BEL 1447 2.0 Z - 1 1.0 0.79 +0.21
2 9      Bex Lennert BEL 1920 5.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 11      Jordens Ferdinand BEL 1371 3.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4        Bye           0 2.0    
5 11      Donaldson Larry BEL 1384 0.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
6 9      Schenning Albert NED 2029 5.5 Z - 0 3.0 0.11 -0.11
7 10      Mernier Simon BEL 1514 1.0 W - 1 4.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1610 17.0 Totaal 4.0 3.49 +0.51
Begin van de pagina
Jordens Ferdinand (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.50207
N-Elo1371
FIDE-ID232424
F-Elo1418
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Bex Lennert BEL 1920 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           0 0.0    
3 11      Ulburghs Piet BEL 1673 4.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
4 9      Donaldson Larry BEL 1384 0.0 Z - 1 1.0 0.48 +0.52
5 10      Schenning Albert NED 2029 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 10      Mernier Simon BEL 1514 1.0 Z - 1 2.0 0.31 +0.69
7 9      Pieters Nick BEL 1447 2.0 W - 1 3.0 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1661 18.0 Totaal 3.0 1.50 +1.50
Begin van de pagina
Pieters Nick (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16508
N-Elo1447
FIDE-ID253650
F-Elo1493
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Ulburghs Piet BEL 1673 4.0 W - 0 0.0 0.21 -0.21
2 10      Donaldson Larry BEL 1384 0.0 Z - 1 1.0 0.59 +0.41
3 9      Schenning Albert NED 2029 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Mernier Simon BEL 1514 1.0 Z - 1 2.0 0.41 +0.59
5        Bye           0 2.0    
6 11      Bex Lennert BEL 1920 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 9      Jordens Ferdinand BEL 1371 3.0 Z - 0 2.0 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1648 19.0 Totaal 2.0 1.97 +0.03
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1514
FIDE-ID254894
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Donaldson Larry BEL 1384 0.0 W - 1 1.0 0.68 +0.32
2 11      Schenning Albert NED 2029 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3        Bye           0 1.0    
4 11      Pieters Nick BEL 1447 2.0 W - 0 1.0 0.59 -0.59
5 9      Bex Lennert BEL 1920 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 10      Jordens Ferdinand BEL 1371 3.0 W - 0 1.0 0.69 -0.69
7 10      Ulburghs Piet BEL 1673 4.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1637 20.0 Totaal 1.0 2.41 -1.41
Begin van de pagina
Donaldson Larry (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16402
N-Elo1384
FIDE-ID253189
F-Elo1569
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
CategorieBord 3

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Mernier Simon BEL 1514 1.0 Z - 0 0.0 0.32 -0.32
2 10      Pieters Nick BEL 1447 2.0 W - 0 0.0 0.41 -0.41
3 10      Bex Lennert BEL 1920 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 9      Jordens Ferdinand BEL 1371 3.0 W - 0 0.0 0.52 -0.52
5 11      Ulburghs Piet BEL 1673 4.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
6        Bye           0 0.0    
7 11      Schenning Albert NED 2029 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1659 21.0 Totaal 0.0 1.57 -1.57
Begin van de pagina
Somers Martijn (Rank: 6)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.53791
N-Elo1595
FIDE-ID211761
F-Elo1685
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Menten Alysia BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Reenaers Johan BEL 1720 4.5 W - ½ 1.5 0.33 +0.17
3 14      Dethier Krista BEL 1484 2.0 Z - 1 2.5 0.65 +0.35
4        Bye           0 2.5    
5 14      Harder Cindy NED 1241 1.0 W - 1 3.5 0.89 +0.11
6 12      Swevels Barry BEL 2011 4.5 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
7 13      Mernier Martin BEL 1439 3.0 W - 1 5.0 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1507 16.0 Totaal 5.0 3.58 +1.42
Begin van de pagina
Swevels Barry (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.25704
N-Elo2011
FIDE-ID233374
F-Elo1982
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           0 0.0    
2 14      Mernier Martin BEL 1439 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 12      Menten Alysia BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 13      Reenaers Johan BEL 1720 4.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
5 13      Dethier Krista BEL 1484 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 12      Somers Martijn BEL 1595 5.0 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 14      Harder Cindy NED 1241 1.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1438 16.5 Totaal 4.5 5.45 -0.95
Begin van de pagina
Reenaers Johan (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.53163
N-Elo1720
FIDE-ID211680
F-Elo1692
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Dethier Krista BEL 1484 2.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
2 12      Somers Martijn BEL 1595 5.0 Z - ½ 1.5 0.67 -0.17
3 13      Harder Cindy NED 1241 1.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 13      Swevels Barry BEL 2011 4.5 Z - 0 2.5 0.15 -0.15
5 12      Mernier Martin BEL 1439 3.0 W - 1 3.5 0.84 +0.16
6 14      Menten Alysia BEL 1150 1.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7        Bye           0 4.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1486 16.5 Totaal 4.5 4.30 +0.20
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1439
FIDE-ID254886
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Harder Cindy NED 1241 1.0 W - 1 1.0 0.76 +0.24
2 14      Swevels Barry BEL 2011 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3        Bye           0 2.0    
4 14      Menten Alysia BEL 1150 1.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
5 12      Reenaers Johan BEL 1720 4.5 Z - 0 3.0 0.16 -0.16
6 13      Dethier Krista BEL 1484 2.0 W - 0 3.0 0.44 -0.44
7 13      Somers Martijn BEL 1595 5.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1533 18.0 Totaal 3.0 2.57 +0.43
Begin van de pagina
Dethier Krista (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.10701
N-Elo1484
FIDE-ID233250
F-Elo1334
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Reenaers Johan BEL 1720 4.5 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
2        Bye           0 0.0    
3 14      Somers Martijn BEL 1595 5.0 W - 0 0.0 0.35 -0.35
4 12      Harder Cindy NED 1241 1.0 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
5 13      Swevels Barry BEL 2011 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 13      Mernier Martin BEL 1439 3.0 Z - 1 2.0 0.56 +0.44
7 12      Menten Alysia BEL 1150 1.0 W - 0 2.0 0.88 -0.88
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1526 19.0 Totaal 2.0 2.87 -0.87
Begin van de pagina
Menten Alysia (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.17791
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Somers Martijn BEL 1595 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Harder Cindy NED 1241 1.0 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
3 12      Swevels Barry BEL 2011 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Mernier Martin BEL 1439 3.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
5        Bye           0 0.0    
6 14      Reenaers Johan BEL 1720 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
7 12      Dethier Krista BEL 1484 2.0 Z - 1 1.0 0.12 +0.88
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1581 20.0 Totaal 1.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Harder Cindy (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1241
FIDE-ID1053914
F-Elo1360
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieBord 4

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Mernier Martin BEL 1439 3.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
2 13      Menten Alysia BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.62 +0.38
3 13      Reenaers Johan BEL 1720 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Dethier Krista BEL 1484 2.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
5 14      Somers Martijn BEL 1595 5.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
6        Bye           0 1.0    
7 14      Swevels Barry BEL 2011 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1566 20.0 Totaal 1.0 1.33 -0.33
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Categorie : Bord 1
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR ARO
1 Schoemans Roy 1 2258 Bord 1 2289 5.5 B 6 W 1 5 Z ½ 3 W 1 4 Z 1 7 W 1FF 2 Z 1 22.25 - 1774
2 De Mon Gino 7 1944 Bord 1 1909 4.0 6 Z 1 5 W 1 3 Z 1 4 W 0 7 Z 1FF B 1 W 0 17.00 1.0 1837
3 Theunissen Kris 4 2098 Bord 1 1931 4.0 4 W 1 7 Z 1FF 2 W 0 1 Z 0 6 W 1 5 Z 1 B 16.00 1.0 1806
4 Buelen Billy 5 1577 Bord 1 1902 4.0 3 Z 0 B 7 W 1FF 2 Z 1 1 W 0 6 Z 1 5 W 1 13.00 1.0 1910
5 Carmans Wesley 3 1642 Bord 1 1694 2.5 7 W 1FF 2 Z 0 1 W ½ 6 Z 1 B 3 W 0 4 Z 0 11.25 - 1897
6 Englicky Pavel 2 1610 Bord 1 1037 1.0 2 W 0 1 Z 0 B 5 W 0 3 Z 0 4 W 0 7 Z 1FF 3.00 - 1904
7 Sarrau Jelle 6 2360 Bord 1 0 0.0 5 Z 0ff 3 W 0ff 4 Z 0ff B 2 W 0ff 1 Z 0ff 6 W 0ff 2.50 - 0
Categorie : Bord 2
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR ARO
1 Van Kessel Wessel 1 2081 Bord 2 2180 5.5 B 7 W 1 4 Z 1 3 W 1 6 Z 1 2 W ½ 5 Z 1 19.75 - 1693
2 Stynen Koen 6 2064 Bord 2 2064 5.0 4 Z 1 3 W ½ 6 Z 1 B 5 W 1 1 Z ½ 7 W 1 19.00 - 1696
3 Vanstraelen Roel 4 1926 Bord 2 1802 3.5 6 W ½ 2 Z ½ 5 W ½ 1 Z 0 7 W 1 4 Z 1 B 13.75 - 1719
4 Kayikci Kaan 3 1503 Bord 2 1729 3.0 2 W 0 5 Z 1 1 W 0 7 Z 1 B 3 W 0 6 Z 1 9.50 - 1789
5 Cornet Luc 7 1748 Bord 2 1683 2.5 7 Z 1 4 W 0 3 Z ½ 6 W 1 2 Z 0 B 1 W 0 8.50 - 1748
6 Swijsen Willy 5 1453 Bord 2 1519 1.5 3 Z ½ B 2 W 0 5 Z 0 1 W 0 7 Z 1 4 W 0 6.50 - 1798
7 Mernier Guillaume 2 1463 Bord 2 916 0.0 5 W 0 1 Z 0 B 4 W 0 3 Z 0 6 W 0 2 Z 0 3.00 - 1796
Categorie : Bord 3
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR ARO
1 Bex Lennert 4 1920 Bord 3 2013 5.5 4 W 1 3 Z 1 7 W 1 2 Z ½ 6 W 1 5 Z 1 B 22.00 0.5 1570
2 Schenning Albert 1 2029 Bord 3 2068 5.5 B 6 W 1 5 Z 1 1 W ½ 4 Z 1 3 W 1 7 Z 1 19.50 0.5 1552
3 Ulburghs Piet 6 1673 Bord 3 1728 4.0 5 Z 1 1 W 0 4 Z 1 B 7 W 1 2 Z 0 6 W 1 12.50 - 1611
4 Jordens Ferdinand 5 1371 Bord 3 1593 3.0 1 Z 0 B 3 W 0 7 Z 1 2 W 0 6 Z 1 5 W 1 8.00 - 1661
5 Pieters Nick 3 1447 Bord 3 1481 2.0 3 W 0 7 Z 1 2 W 0 6 Z 1 B 1 W 0 4 Z 0 6.00 - 1649
6 Mernier Simon 2 1514 Bord 3 1333 1.0 7 W 1 2 Z 0 B 5 W 0 1 Z 0 4 W 0 3 Z 0 4.50 - 1637
7 Donaldson Larry 7 1384 Bord 3 796 0.0 6 Z 0 5 W 0 1 Z 0 4 W 0 3 Z 0 B 2 W 0 1.50 - 1659
Categorie : Bord 4
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Cat. Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB OR ARO
1 Somers Martijn 6 1595 Bord 4 1785 5.0 6 Z 1 3 W ½ 5 Z 1 B 7 W 1 2 Z ½ 4 W 1 19.00 - 1508
2 Swevels Barry 1 2011 Bord 4 1822 4.5 B 4 W 0 6 Z 1 3 W 1 5 Z 1 1 W ½ 7 Z 1 17.25 1.0 1438
3 Reenaers Johan 4 1720 Bord 4 1721 4.5 5 W 1 1 Z ½ 7 W 1 2 Z 0 4 W 1 6 Z 1 B 17.25 0.0 1487
4 Mernier Martin 2 1439 Bord 4 1505 3.0 7 W 1 2 Z 1 B 6 W 1 3 Z 0 5 W 0 1 Z 0 13.00 - 1534
5 Dethier Krista 5 1484 Bord 4 1380 2.0 3 Z 0 B 1 W 0 7 Z 1 2 W 0 4 Z 1 6 W 0 8.50 - 1526
6 Menten Alysia 3 1150 Bord 4 1185 1.0 1 W 0 7 Z 0 2 W 0 4 Z 0 B 3 W 0 5 Z 1 4.50 0.0 1582
7 Harder Cindy 7 1241 Bord 4 1208 1.0 4 Z 0 6 W 1 3 Z 0 5 W 0 1 Z 0 B 2 W 0 4.00 1.0 1567
(©)FRBE-KBSB-v3.83 2018/04/26 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/01 16:13