SwarLogo Belgische Rapidmeisterschaft 2018 SwarLogo
607
Organisator: SvDB
Arbiter: IA Jos Pots, IA Sylvin De Vet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 16/09/2018 tot 16/09/2018
Scheidingssystemen: Buch, SB, Vsch., # Z, + Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB Vsch. # Z + Z
1 FM Dardha Daniel +2200 # -20 M 2005-••-•• bel 2274 Hoboken 8.5 2646 44.00 48.00 42.5 4 3
2 GM Fridman Daniel +2200 # -65 M 1976-••-•• ger 2675 Wirtzfeld 7.5 2628 45.00 41.25 40.5 4 3
3 GM Dgebuadze Alexandre +2200 # -65 M 1971-••-•• bel 2508 Wirtzfeld 7.0 2502 45.50 39.75 39.0 4 4
4 IM Zatonskih Anna +2200 # -65 F 1978-••-•• usa 2398 Wirtzfeld 6.5 2393 45.50 35.25 34.5 5 4
5 FM Dardha Arben +2200 # -65 M 1972-••-•• bel 2286 Hoboken 6.5 2323 42.50 35.50 34.0 5 3
6 Sheripov Inal -2000 # -65 M 1971-••-•• rus 1978 Rochade Eupen 6.0 2341 44.50 31.50 34.0 4 3
7 GM Berelowitsch Alexander +2200 # -65 M 1967-••-•• ger 2552 Rochade Eupen 6.0 2411 43.50 33.00 33.5 5 2
8 IM Godart Francois +2200 # -65 M 1994-••-•• bel 2366 CRELEL Liège 6.0 2367 43.00 31.00 35.0 4 3
9 FM Ahn Martin +2200 # -65 M 1972-••-•• bel 2262 Rochade Eupen 6.0 2148 42.00 30.75 31.5 5 3
10 IM Braun Christian +2200 # -65 M 1986-••-•• ger 2361 KSK47 Eynatten 6.0 2285 40.50 30.00 34.0 5 2
11 FM Marcziter Dmitrii +2200 # -65 M 1972-••-•• ger 2244 Rochade Eupen 6.0 2259 40.00 28.00 32.0 5 3
12 Real Thibault -2200 # -65 M 1995-••-•• bel 2148 Boitsfort 6.0 2142 36.50 26.00 30.0 4 3
13 FM Baltic Fatih -2200 # -20 M 2002-••-•• ger 2157 Germany 6.0 2089 36.00 28.50 30.0 4 1
14 FM Lenaerts Lennert +2200 # -20 M 1998-••-•• bel 2303 Genk 6.0 2126 35.00 28.75 29.5 4 1
15 FM Tomov Georgi +2200 # -65 M 1979-••-•• fid 2254 Europchess 6.0 2123 33.50 24.50 29.0 4 3
16 FM Huesmann Thomas +2200 # -65 M 1961-••-•• bel 2240 Rochade Eupen 5.5 2077 37.00 24.75 30.0 4 3
17 Van Lishout Francois -2200 # -65 M 1980-••-•• bel 2023 Rochade Eupen 5.5 1981 36.50 24.25 25.5 4 1
18 Klein Gernot -2000 # -65 M 1954-••-•• ger 1975 Rochade Eupen 5.5 1875 35.50 24.00 24.0 4 1
19 Mueller Martin -2200 # -65 M 1976-••-•• ger 2114 Europchess 5.5 2058 34.50 22.50 28.0 4 2
20 FM Meessen Rudolf +2200 # -65 M 1968-••-•• bel 2222 Rochade Eupen 5.5 2018 34.00 23.00 25.5 5 3
21 Van Den Bosch Arno -2200 # -20 M 1998-••-•• bel 2132 Dolle Toren Leuven 5.5 1951 34.00 22.75 27.0 5 3
22 Uhoda Philippe -2200 # -65 M 1961-••-•• bel 2012 Namur-Echecs 5.0 2177 41.50 24.75 28.0 4 1
23 Alessi David -1800 # -65 M 1991-••-•• bel 1797 CRELEL Liège 5.0 2032 39.50 23.00 26.5 4 2
24 Mohammadi Nia Borna -2200 # -20 M 2003-••-•• ger 2046 Germany 5.0 2070 39.50 22.00 27.0 4 2
25 Beles Milan -2200 # -65 M 1959-••-•• svk 2047 Europchess 5.0 2054 39.00 23.50 26.5 5 2
26 Vanstreels Luk -2200 # -65 M 1986-••-•• bel 2078 KSK47 Eynatten 5.0 2003 37.50 22.25 27.5 5 1
27 Lauwaet Stephan -1800 # -65 M 1960-••-•• bel 1761 Herve 5.0 1874 35.00 16.00 22.0 5 2
28 De Witte Stein -1800 # -65 M 1991-••-•• bel 1799 Schaakhuis Leuven 5.0 1901 34.00 18.25 22.5 4 1
29 Ouaki Mark -1800 # -20 M 2003-••-•• bel 1719 Europchess 5.0 1970 33.00 17.00 25.0 4 1
30 Abubakirov Khumid -2000 # -65 M 1963-••-•• bel 1849 Rochade Eupen 5.0 1842 32.50 18.50 20.0 5 2
31 Fryns Patrick -2000 # -65 M 1971-••-•• bel 1854 KSK47 Eynatten 5.0 1885 31.50 16.25 21.0 4 2
32 Heldenbergh Nils -1800 # -20 M 2005-••-•• bel 1634 CRELEL Liège 4.5 1987 41.00 22.00 26.0 5 2
33 Van De Wynkele Herman -2200 # +65 M 1951-••-•• bel 2033 MSV 4.5 1949 38.00 19.00 23.5 5 2
34 WCM Vanduyfhuys Daria -1800 # -20 F 2003-••-•• bel 1688 KGSRL Gent 4.5 1916 35.50 15.75 23.0 5 2
35 Huynh Laurent -2000 # -20 M 2003-••-•• bel 1899 CREB Bruxelles 4.5 1852 35.00 16.75 24.5 4 1
36 Willockx Ritsaart -2000 # -65 M 1978-••-•• bel 1942 Aalst 4.5 1853 34.50 16.25 23.5 5 3
37 IM Miulescu Gabriel -2000 # +65 M 1949-••-•• rou 1985 Wavre 4.5 1880 34.00 15.25 23.5 5 3
38 Damlakhi Mahmoud -1400 # -20 M 2002-••-•• bel 1392 Namur-Echecs 4.5 1787 33.00 19.75 21.5 4 1
39 Claudon Andreas -1800 # -20 M 2001-••-•• fra 1751 France 4.5 1796 33.00 15.00 22.0 4 1
40 Peters Mathias -2000 # +65 M 1931-••-•• bel 1871 KSK47 Eynatten 4.5 1798 32.50 16.00 19.5 4 2
41 Bode Dorel-Ion -2000 # -65 M 1967-••-•• rou 1931 Malmedy 4.5 1789 31.00 14.00 21.5 5 2
42 WFM Gitu Paula-Alexandra -2000 # -20 F 1999-••-•• mda 1903 Europchess 4.0 2082 44.00 21.00 29.0 5 3
43 Timmermans Daniel -2000 # +65 M 1951-••-•• bel 1878 CRELEL Liège 4.0 1826 38.00 17.00 22.5 5 1
44 Wlogalski Olivier -2000 # -65 M 1965-••-•• bel 1909 CRELEL Liège 4.0 1861 36.50 15.75 23.5 4 0
45 Seibt Sascha -2000 # -20 M 2001-••-•• bel 1877 KSK47 Eynatten 4.0 1767 34.50 13.50 19.0 4 1
46 Cornil Etienne -2000 # -65 M 1969-••-•• bel 1960 CREB Bruxelles 4.0 1692 32.50 14.75 20.5 4 1
47 Godart Clara -1800 # -20 F 2002-••-•• bel 1687 Philippeville 4.0 1704 32.00 15.00 19.0 4 1
48 Belva Frederic -2000 # -65 M 1973-••-•• bel 1937 Marche-en-Famenne 4.0 1666 31.50 12.50 18.0 4 0
49 Paulus Werner -1800 # +65 M 1947-••-•• bel 1704 KSK47 Eynatten 4.0 1624 31.00 10.25 17.0 5 2
50 Hammers Michael -1800 # -20 M 2000-••-•• bel 1633 KSK47 Eynatten 4.0 1835 30.00 12.00 17.0 4 1
51 Nica Radu-Catalin -1600 # -65 M 1964-••-•• bel 1525 Excelsior 4.0 1596 29.00 12.50 15.5 4 1
52 Wertz Yannick -1400 # -20 M 2007-••-•• bel 1172 Rochade Eupen 4.0 1487 27.00 11.25 14.5 5 2
53 Vernimmen Pierre -2000 # -20 M 2002-••-•• bel 1808 Namur-Echecs 3.5 1860 33.50 13.25 20.5 4 2
54 Baeten Wim -1600 # -65 M 1981-••-•• bel 1505 Aalst 3.5 1672 33.50 12.00 17.0 4 1
55 Terwagne Bertrand -1800 # -65 M 1986-••-•• bel 1746 CRELEL Liège 3.5 1680 32.00 10.25 17.0 4 2
56 Loncke Matthieu -1400 # -20 M 2004-••-•• fra 0 Mouscron 3.5 1350 28.00 10.25 15.0 4 0
57 Laurent Yann -1600 # -20 M 2002-••-•• bel 1591 Rochade Eupen 3.5 1531 28.00 9.25 14.5 5 1
58 Ahn Maximilian -1400 # -20 M 2010-••-•• bel 0 Rochade Eupen 3.5 1302 26.00 10.50 13.5 4 0
59 Govoreanu Matei -1600 # -20 M 2009-••-•• bel 1501 Westerlo 3.5 1368 26.00 8.00 11.0 4 0
60 Lentz Sebastien -2200 # -65 M 1987-••-•• bel 2013 Herve 3.0 1736 34.00 8.50 21.0 5 3
61 Bertram Johannes -2000 # -65 M 1978-••-•• ger 1965 Europchess 3.0 1666 34.00 8.50 18.0 5 2
62 Deschuyteneer Lucien -1600 # +65 M 1949-••-•• bel 1511 Geraardsbergen 3.0 1585 31.00 10.50 15.0 5 1
63 Parreira Luis Miguel -1800 # -65 M 1974-••-•• por 1751 Europchess 3.0 1582 29.00 7.00 17.0 4 1
64 Vernimmen Thomas -1400 # -20 M 2005-••-•• bel 1324 Namur-Echecs 3.0 1432 28.00 6.25 13.5 5 0
65 Oostenbach Ronny -1400 # -65 M 1968-••-•• bel 1303 Landen 3.0 1414 27.50 6.50 12.0 4 1
66 Koep Erich -1600 # +65 M 1941-••-•• bel 1449 Rochade Eupen 2.5 1362 27.00 5.25 11.0 5 1
67 Mohammadi Nia Nosratollah -1600 # -65 M 1970-••-•• ger 1486 Germany 2.5 1253 25.00 4.25 8.0 4 0
68 Scheen Pascal -1400 # -65 M 1975-••-•• bel 1385 Rochade Eupen 2.5 1380 24.50 5.75 12.5 5 1
69 Pinoy Sebastien -1400 # -65 M 1982-••-•• bel 1394 Namur-Echecs 2.0 1093 25.50 5.25 8.5 4 0
70 Ahn Anastasia -1400 # -20 F 2008-••-•• bel 1144 Rochade Eupen 2.0 1003 25.50 4.50 9.0 5 1
71 Pinoy Alexandre -1400 # -20 M 2010-••-•• bel 0 Namur-Echecs 2.0 1145 21.50 4.00 7.0 5 1
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +2200
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB Vsch. # Z + Z
1 1 FM Dardha Daniel +2200 # -20 M 2005-••-•• bel 2274 Hoboken 8.5 2646 44.00 48.00 42.5 4 3
2 2 GM Fridman Daniel +2200 # -65 M 1976-••-•• ger 2675 Wirtzfeld 7.5 2628 45.00 41.25 40.5 4 3
3 3 GM Dgebuadze Alexandre +2200 # -65 M 1971-••-•• bel 2508 Wirtzfeld 7.0 2502 45.50 39.75 39.0 4 4
4 4 IM Zatonskih Anna +2200 # -65 F 1978-••-•• usa 2398 Wirtzfeld 6.5 2393 45.50 35.25 34.5 5 4
5 5 FM Dardha Arben +2200 # -65 M 1972-••-•• bel 2286 Hoboken 6.5 2323 42.50 35.50 34.0 5 3
6 7 GM Berelowitsch Alexander +2200 # -65 M 1967-••-•• ger 2552 Rochade Eupen 6.0 2411 43.50 33.00 33.5 5 2
7 8 IM Godart Francois +2200 # -65 M 1994-••-•• bel 2366 CRELEL Liège 6.0 2367 43.00 31.00 35.0 4 3
8 9 FM Ahn Martin +2200 # -65 M 1972-••-•• bel 2262 Rochade Eupen 6.0 2148 42.00 30.75 31.5 5 3
9 10 IM Braun Christian +2200 # -65 M 1986-••-•• ger 2361 KSK47 Eynatten 6.0 2285 40.50 30.00 34.0 5 2
10 11 FM Marcziter Dmitrii +2200 # -65 M 1972-••-•• ger 2244 Rochade Eupen 6.0 2259 40.00 28.00 32.0 5 3
11 14 FM Lenaerts Lennert +2200 # -20 M 1998-••-•• bel 2303 Genk 6.0 2126 35.00 28.75 29.5 4 1
12 15 FM Tomov Georgi +2200 # -65 M 1979-••-•• fid 2254 Europchess 6.0 2123 33.50 24.50 29.0 4 3
13 16 FM Huesmann Thomas +2200 # -65 M 1961-••-•• bel 2240 Rochade Eupen 5.5 2077 37.00 24.75 30.0 4 3
14 20 FM Meessen Rudolf +2200 # -65 M 1968-••-•• bel 2222 Rochade Eupen 5.5 2018 34.00 23.00 25.5 5 3
Categorie: -2200
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB Vsch. # Z + Z
1 12 Real Thibault -2200 # -65 M 1995-••-•• bel 2148 Boitsfort 6.0 2142 36.50 26.00 30.0 4 3
2 13 FM Baltic Fatih -2200 # -20 M 2002-••-•• ger 2157 Germany 6.0 2089 36.00 28.50 30.0 4 1
3 17 Van Lishout Francois -2200 # -65 M 1980-••-•• bel 2023 Rochade Eupen 5.5 1981 36.50 24.25 25.5 4 1
4 19 Mueller Martin -2200 # -65 M 1976-••-•• ger 2114 Europchess 5.5 2058 34.50 22.50 28.0 4 2
5 21 Van Den Bosch Arno -2200 # -20 M 1998-••-•• bel 2132 Dolle Toren Leuven 5.5 1951 34.00 22.75 27.0 5 3
6 22 Uhoda Philippe -2200 # -65 M 1961-••-•• bel 2012 Namur-Echecs 5.0 2177 41.50 24.75 28.0 4 1
7 24 Mohammadi Nia Borna -2200 # -20 M 2003-••-•• ger 2046 Germany 5.0 2070 39.50 22.00 27.0 4 2
8 25 Beles Milan -2200 # -65 M 1959-••-•• svk 2047 Europchess 5.0 2054 39.00 23.50 26.5 5 2
9 26 Vanstreels Luk -2200 # -65 M 1986-••-•• bel 2078 KSK47 Eynatten 5.0 2003 37.50 22.25 27.5 5 1
10 33 Van De Wynkele Herman -2200 # +65 M 1951-••-•• bel 2033 MSV 4.5 1949 38.00 19.00 23.5 5 2
11 60 Lentz Sebastien -2200 # -65 M 1987-••-•• bel 2013 Herve 3.0 1736 34.00 8.50 21.0 5 3
Categorie: -2000
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB Vsch. # Z + Z
1 6 Sheripov Inal -2000 # -65 M 1971-••-•• rus 1978 Rochade Eupen 6.0 2341 44.50 31.50 34.0 4 3
2 18 Klein Gernot -2000 # -65 M 1954-••-•• ger 1975 Rochade Eupen 5.5 1875 35.50 24.00 24.0 4 1
3 30 Abubakirov Khumid -2000 # -65 M 1963-••-•• bel 1849 Rochade Eupen 5.0 1842 32.50 18.50 20.0 5 2
4 31 Fryns Patrick -2000 # -65 M 1971-••-•• bel 1854 KSK47 Eynatten 5.0 1885 31.50 16.25 21.0 4 2
5 35 Huynh Laurent -2000 # -20 M 2003-••-•• bel 1899 CREB Bruxelles 4.5 1852 35.00 16.75 24.5 4 1
6 36 Willockx Ritsaart -2000 # -65 M 1978-••-•• bel 1942 Aalst 4.5 1853 34.50 16.25 23.5 5 3
7 37 IM Miulescu Gabriel -2000 # +65 M 1949-••-•• rou 1985 Wavre 4.5 1880 34.00 15.25 23.5 5 3
8 40 Peters Mathias -2000 # +65 M 1931-••-•• bel 1871 KSK47 Eynatten 4.5 1798 32.50 16.00 19.5 4 2
9 41 Bode Dorel-Ion -2000 # -65 M 1967-••-•• rou 1931 Malmedy 4.5 1789 31.00 14.00 21.5 5 2
10 42 WFM Gitu Paula-Alexandra -2000 # -20 F 1999-••-•• mda 1903 Europchess 4.0 2082 44.00 21.00 29.0 5 3
11 43 Timmermans Daniel -2000 # +65 M 1951-••-•• bel 1878 CRELEL Liège 4.0 1826 38.00 17.00 22.5 5 1
12 44 Wlogalski Olivier -2000 # -65 M 1965-••-•• bel 1909 CRELEL Liège 4.0 1861 36.50 15.75 23.5 4 0
13 45 Seibt Sascha -2000 # -20 M 2001-••-•• bel 1877 KSK47 Eynatten 4.0 1767 34.50 13.50 19.0 4 1
14 46 Cornil Etienne -2000 # -65 M 1969-••-•• bel 1960 CREB Bruxelles 4.0 1692 32.50 14.75 20.5 4 1
15 48 Belva Frederic -2000 # -65 M 1973-••-•• bel 1937 Marche-en-Famenne 4.0 1666 31.50 12.50 18.0 4 0
16 53 Vernimmen Pierre -2000 # -20 M 2002-••-•• bel 1808 Namur-Echecs 3.5 1860 33.50 13.25 20.5 4 2
17 61 Bertram Johannes -2000 # -65 M 1978-••-•• ger 1965 Europchess 3.0 1666 34.00 8.50 18.0 5 2
Categorie: -1800
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB Vsch. # Z + Z
1 23 Alessi David -1800 # -65 M 1991-••-•• bel 1797 CRELEL Liège 5.0 2032 39.50 23.00 26.5 4 2
2 27 Lauwaet Stephan -1800 # -65 M 1960-••-•• bel 1761 Herve 5.0 1874 35.00 16.00 22.0 5 2
3 28 De Witte Stein -1800 # -65 M 1991-••-•• bel 1799 Schaakhuis Leuven 5.0 1901 34.00 18.25 22.5 4 1
4 29 Ouaki Mark -1800 # -20 M 2003-••-•• bel 1719 Europchess 5.0 1970 33.00 17.00 25.0 4 1
5 32 Heldenbergh Nils -1800 # -20 M 2005-••-•• bel 1634 CRELEL Liège 4.5 1987 41.00 22.00 26.0 5 2
6 34 WCM Vanduyfhuys Daria -1800 # -20 F 2003-••-•• bel 1688 KGSRL Gent 4.5 1916 35.50 15.75 23.0 5 2
7 39 Claudon Andreas -1800 # -20 M 2001-••-•• fra 1751 France 4.5 1796 33.00 15.00 22.0 4 1
8 47 Godart Clara -1800 # -20 F 2002-••-•• bel 1687 Philippeville 4.0 1704 32.00 15.00 19.0 4 1
9 49 Paulus Werner -1800 # +65 M 1947-••-•• bel 1704 KSK47 Eynatten 4.0 1624 31.00 10.25 17.0 5 2
10 50 Hammers Michael -1800 # -20 M 2000-••-•• bel 1633 KSK47 Eynatten 4.0 1835 30.00 12.00 17.0 4 1
11 55 Terwagne Bertrand -1800 # -65 M 1986-••-•• bel 1746 CRELEL Liège 3.5 1680 32.00 10.25 17.0 4 2
12 63 Parreira Luis Miguel -1800 # -65 M 1974-••-•• por 1751 Europchess 3.0 1582 29.00 7.00 17.0 4 1
Categorie: -1600
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB Vsch. # Z + Z
1 51 Nica Radu-Catalin -1600 # -65 M 1964-••-•• bel 1525 Excelsior 4.0 1596 29.00 12.50 15.5 4 1
2 54 Baeten Wim -1600 # -65 M 1981-••-•• bel 1505 Aalst 3.5 1672 33.50 12.00 17.0 4 1
3 57 Laurent Yann -1600 # -20 M 2002-••-•• bel 1591 Rochade Eupen 3.5 1531 28.00 9.25 14.5 5 1
4 59 Govoreanu Matei -1600 # -20 M 2009-••-•• bel 1501 Westerlo 3.5 1368 26.00 8.00 11.0 4 0
5 62 Deschuyteneer Lucien -1600 # +65 M 1949-••-•• bel 1511 Geraardsbergen 3.0 1585 31.00 10.50 15.0 5 1
6 66 Koep Erich -1600 # +65 M 1941-••-•• bel 1449 Rochade Eupen 2.5 1362 27.00 5.25 11.0 5 1
7 67 Mohammadi Nia Nosratollah -1600 # -65 M 1970-••-•• ger 1486 Germany 2.5 1253 25.00 4.25 8.0 4 0
Categorie: -1400
Nr. Cl. Titel Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Land EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB Vsch. # Z + Z
1 38 Damlakhi Mahmoud -1400 # -20 M 2002-••-•• bel 1392 Namur-Echecs 4.5 1787 33.00 19.75 21.5 4 1
2 52 Wertz Yannick -1400 # -20 M 2007-••-•• bel 1172 Rochade Eupen 4.0 1487 27.00 11.25 14.5 5 2
3 56 Loncke Matthieu -1400 # -20 M 2004-••-•• fra 0 Mouscron 3.5 1350 28.00 10.25 15.0 4 0
4 58 Ahn Maximilian -1400 # -20 M 2010-••-•• bel 0 Rochade Eupen 3.5 1302 26.00 10.50 13.5 4 0
5 64 Vernimmen Thomas -1400 # -20 M 2005-••-•• bel 1324 Namur-Echecs 3.0 1432 28.00 6.25 13.5 5 0
6 65 Oostenbach Ronny -1400 # -65 M 1968-••-•• bel 1303 Landen 3.0 1414 27.50 6.50 12.0 4 1
7 68 Scheen Pascal -1400 # -65 M 1975-••-•• bel 1385 Rochade Eupen 2.5 1380 24.50 5.75 12.5 5 1
8 69 Pinoy Sebastien -1400 # -65 M 1982-••-•• bel 1394 Namur-Echecs 2.0 1093 25.50 5.25 8.5 4 0
9 70 Ahn Anastasia -1400 # -20 F 2008-••-•• bel 1144 Rochade Eupen 2.0 1003 25.50 4.50 9.0 5 1
10 71 Pinoy Alexandre -1400 # -20 M 2010-••-•• bel 0 Namur-Echecs 2.0 1145 21.50 4.00 7.0 5 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (16/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Fridman Daniel 1 (2675) 7.5 1-0 Timmermans Daniel 37 (1878) 4.0
2 Seibt Sascha 38 (1877) 4.0 0-1 Berelowitsch Alexander 2 (2552) 6.0
3 Dgebuadze Alexandre 3 (2508) 7.0 1-0 Peters Mathias 39 (1871) 4.5
4 Fryns Patrick 40 (1854) 5.0 0-1 Zatonskih Anna 4 (2398) 6.5
5 Godart Francois 5 (2366) 6.0 1-0 Abubakirov Khumid 41 (1849) 5.0
6 Vernimmen Pierre 42 (1808) 3.5 0-1 Braun Christian 6 (2361) 6.0
7 Lenaerts Lennert 7 (2303) 6.0 1-0 De Witte Stein 43 (1799) 5.0
8 Alessi David 44 (1797) 5.0 0-1 Dardha Arben 8 (2286) 6.5
9 Dardha Daniel 9 (2274) 8.5 1-0 Lauwaet Stephan 45 (1761) 5.0
10 Claudon Andreas 46 (1751) 4.5 0-1 Ahn Martin 10 (2262) 6.0
11 Tomov Georgi 11 (2254) 6.0 1-0 Parreira Luis Miguel 47 (1751) 3.0
12 Terwagne Bertrand 48 (1746) 3.5 0-1 Marcziter Dmitrii 12 (2244) 6.0
13 Huesmann Thomas 13 (2240) 5.5 1-0 Ouaki Mark 49 (1719) 5.0
14 Paulus Werner 50 (1704) 4.0 0-1 Meessen Rudolf 14 (2222) 5.5
15 Baltic Fatih 15 (2157) 6.0 1-0 Vanduyfhuys Daria 51 (1688) 4.5
16 Godart Clara 52 (1687) 4.0 0-1 Real Thibault 16 (2148) 6.0
17 Van Den Bosch Arno 17 (2132) 5.5 0-1 Heldenbergh Nils 53 (1634) 4.5
18 Hammers Michael 54 (1633) 4.0 0-1 Mueller Martin 18 (2114) 5.5
19 Vanstreels Luk 19 (2078) 5.0 1-0 Laurent Yann 55 (1591) 3.5
20 Nica Radu-Catalin 56 (1525) 4.0 0-1 Beles Milan 20 (2047) 5.0
21 Mohammadi Nia Borna 21 (2046) 5.0 1-0 Deschuyteneer Lucien 57 (1511) 3.0
22 Baeten Wim 58 (1505) 3.5 0-1 Van De Wynkele Herman 22 (2033) 4.5
23 Van Lishout Francois 23 (2023) 5.5 1-0 Govoreanu Matei 59 (1501) 3.5
24 Mohammadi Nia Nosratollah 60 (1486) 2.5 0-1 Lentz Sebastien 24 (2013) 3.0
25 Uhoda Philippe 25 (2012) 5.0 1-0 Koep Erich 61 (1449) 2.5
26 Pinoy Sebastien 62 (1394) 2.0 0-1 Miulescu Gabriel 26 (1985) 4.5
27 Klein Gernot 28 (1975) 5.5 1-0 Damlakhi Mahmoud 63 (1392) 4.5
28 Scheen Pascal 64 (1385) 2.5 0-1 Bertram Johannes 29 (1965) 3.0
29 Cornil Etienne 30 (1960) 4.0 ½-½ Vernimmen Thomas 65 (1324) 3.0
30 Oostenbach Ronny 66 (1303) 3.0 0-1 Willockx Ritsaart 31 (1942) 4.5
31 Belva Frederic 32 (1937) 4.0 1-0 Wertz Yannick 67 (1172) 4.0
32 Ahn Anastasia 68 (1144) 2.0 0-1 Bode Dorel-Ion 33 (1931) 4.5
33 Wlogalski Olivier 34 (1909) 4.0 1-0 Pinoy Alexandre 71 (0) 2.0
34 Loncke Matthieu 70 (0) 3.5 0-1 Gitu Paula-Alexandra 35 (1903) 4.0
35 Huynh Laurent 36 (1899) 4.5 1-0 Ahn Maximilian 69 (0) 3.5
  Sheripov Inal 27 (1978) 6.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (16/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Beles Milan 20 (2047) 5.0 0-1 Fridman Daniel 1 (2675) 7.5
2 Berelowitsch Alexander 2 (2552) 6.0 1-0 Vanstreels Luk 19 (2078) 5.0
3 Van De Wynkele Herman 22 (2033) 4.5 0-1 Dgebuadze Alexandre 3 (2508) 7.0
4 Zatonskih Anna 4 (2398) 6.5 1-0 Mohammadi Nia Borna 21 (2046) 5.0
5 Lentz Sebastien 24 (2013) 3.0 0-1 Godart Francois 5 (2366) 6.0
6 Braun Christian 6 (2361) 6.0 1-0 Van Lishout Francois 23 (2023) 5.5
7 Miulescu Gabriel 26 (1985) 4.5 ½-½ Lenaerts Lennert 7 (2303) 6.0
8 Dardha Arben 8 (2286) 6.5 ½-½ Uhoda Philippe 25 (2012) 5.0
9 Bertram Johannes 29 (1965) 3.0 0-1 Dardha Daniel 9 (2274) 8.5
10 Ahn Martin 10 (2262) 6.0 ½-½ Klein Gernot 28 (1975) 5.5
11 Willockx Ritsaart 31 (1942) 4.5 0-1 Tomov Georgi 11 (2254) 6.0
12 Marcziter Dmitrii 12 (2244) 6.0 1-0 Belva Frederic 32 (1937) 4.0
13 Bode Dorel-Ion 33 (1931) 4.5 0-1 Huesmann Thomas 13 (2240) 5.5
14 Meessen Rudolf 14 (2222) 5.5 1-0 Wlogalski Olivier 34 (1909) 4.0
15 Gitu Paula-Alexandra 35 (1903) 4.0 1-0 Baltic Fatih 15 (2157) 6.0
16 Real Thibault 16 (2148) 6.0 1-0 Huynh Laurent 36 (1899) 4.5
17 Mueller Martin 18 (2114) 5.5 0-1 Sheripov Inal 27 (1978) 6.0
18 Heldenbergh Nils 53 (1634) 4.5 1-0 Cornil Etienne 30 (1960) 4.0
19 Vernimmen Thomas 65 (1324) 3.0 0-1 Van Den Bosch Arno 17 (2132) 5.5
20 Timmermans Daniel 37 (1878) 4.0 1-0 Hammers Michael 54 (1633) 4.0
21 Laurent Yann 55 (1591) 3.5 0-1 Seibt Sascha 38 (1877) 4.0
22 Peters Mathias 39 (1871) 4.5 1-0 Nica Radu-Catalin 56 (1525) 4.0
23 Deschuyteneer Lucien 57 (1511) 3.0 ½-½ Fryns Patrick 40 (1854) 5.0
24 Abubakirov Khumid 41 (1849) 5.0 1-0 Baeten Wim 58 (1505) 3.5
25 Govoreanu Matei 59 (1501) 3.5 0-1 Vernimmen Pierre 42 (1808) 3.5
26 De Witte Stein 43 (1799) 5.0 1-0 Mohammadi Nia Nosratollah 60 (1486) 2.5
27 Koep Erich 61 (1449) 2.5 0-1 Alessi David 44 (1797) 5.0
28 Lauwaet Stephan 45 (1761) 5.0 1-0 Pinoy Sebastien 62 (1394) 2.0
29 Damlakhi Mahmoud 63 (1392) 4.5 1-0 Claudon Andreas 46 (1751) 4.5
30 Parreira Luis Miguel 47 (1751) 3.0 1-0 Scheen Pascal 64 (1385) 2.5
31 Wertz Yannick 67 (1172) 4.0 0-1 Terwagne Bertrand 48 (1746) 3.5
32 Ouaki Mark 49 (1719) 5.0 1-0 Oostenbach Ronny 66 (1303) 3.0
33 Pinoy Alexandre 71 (0) 2.0 0-1 Paulus Werner 50 (1704) 4.0
34 Vanduyfhuys Daria 51 (1688) 4.5 1-0 Ahn Anastasia 68 (1144) 2.0
35 Ahn Maximilian 69 (0) 3.5 1-0 Godart Clara 52 (1687) 4.0
  Loncke Matthieu 70 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (16/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Fridman Daniel 1 (2675) 7.5 1-0 Marcziter Dmitrii 12 (2244) 6.0
2 Tomov Georgi 11 (2254) 6.0 0-1 Berelowitsch Alexander 2 (2552) 6.0
3 Dgebuadze Alexandre 3 (2508) 7.0 1-0 Meessen Rudolf 14 (2222) 5.5
4 Huesmann Thomas 13 (2240) 5.5 0-1 Zatonskih Anna 4 (2398) 6.5
5 Godart Francois 5 (2366) 6.0 1-0 Real Thibault 16 (2148) 6.0
6 Sheripov Inal 27 (1978) 6.0 1-0 Braun Christian 6 (2361) 6.0
7 Dardha Daniel 9 (2274) 8.5 1-0 Heldenbergh Nils 53 (1634) 4.5
8 Lenaerts Lennert 7 (2303) 6.0 0-1 Gitu Paula-Alexandra 35 (1903) 4.0
9 Klein Gernot 28 (1975) 5.5 0-1 Dardha Arben 8 (2286) 6.5
10 Uhoda Philippe 25 (2012) 5.0 0-1 Ahn Martin 10 (2262) 6.0
11 Baltic Fatih 15 (2157) 6.0 1-0 Miulescu Gabriel 26 (1985) 4.5
12 Van Den Bosch Arno 17 (2132) 5.5 1-0 Peters Mathias 39 (1871) 4.5
13 Seibt Sascha 38 (1877) 4.0 0-1 Mueller Martin 18 (2114) 5.5
14 Vanstreels Luk 19 (2078) 5.0 1-0 Abubakirov Khumid 41 (1849) 5.0
15 Vernimmen Pierre 42 (1808) 3.5 1-0 Beles Milan 20 (2047) 5.0
16 Mohammadi Nia Borna 21 (2046) 5.0 1-0 De Witte Stein 43 (1799) 5.0
17 Alessi David 44 (1797) 5.0 ½-½ Van De Wynkele Herman 22 (2033) 4.5
18 Van Lishout Francois 23 (2023) 5.5 1-0 Lauwaet Stephan 45 (1761) 5.0
19 Parreira Luis Miguel 47 (1751) 3.0 0-1 Lentz Sebastien 24 (2013) 3.0
20 Terwagne Bertrand 48 (1746) 3.5 0-1 Bertram Johannes 29 (1965) 3.0
21 Ouaki Mark 49 (1719) 5.0 1-0 Willockx Ritsaart 31 (1942) 4.5
22 Belva Frederic 32 (1937) 4.0 0-1 Vanduyfhuys Daria 51 (1688) 4.5
23 Paulus Werner 50 (1704) 4.0 ½-½ Bode Dorel-Ion 33 (1931) 4.5
24 Wlogalski Olivier 34 (1909) 4.0 1-0 Damlakhi Mahmoud 63 (1392) 4.5
25 Huynh Laurent 36 (1899) 4.5 1-0 Loncke Matthieu 70 (0) 3.5
26 Ahn Maximilian 69 (0) 3.5 0-1 Timmermans Daniel 37 (1878) 4.0
27 Cornil Etienne 30 (1960) 4.0 1-0 Deschuyteneer Lucien 57 (1511) 3.0
28 Fryns Patrick 40 (1854) 5.0 1-0 Vernimmen Thomas 65 (1324) 3.0
29 Claudon Andreas 46 (1751) 4.5 1-0 Mohammadi Nia Nosratollah 60 (1486) 2.5
30 Godart Clara 52 (1687) 4.0 1-0 Koep Erich 61 (1449) 2.5
31 Hammers Michael 54 (1633) 4.0 1-0 Pinoy Sebastien 62 (1394) 2.0
32 Scheen Pascal 64 (1385) 2.5 ½-½ Laurent Yann 55 (1591) 3.5
33 Nica Radu-Catalin 56 (1525) 4.0 1-0 Wertz Yannick 67 (1172) 4.0
34 Baeten Wim 58 (1505) 3.5 1-0 Pinoy Alexandre 71 (0) 2.0
35 Oostenbach Ronny 66 (1303) 3.0 1-0 Govoreanu Matei 59 (1501) 3.5
  Ahn Anastasia 68 (1144) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Gitu Paula-Alexandra 35 (1903) 4.0 0-1 Fridman Daniel 1 (2675) 7.5
2 Berelowitsch Alexander 2 (2552) 6.0 0-1 Godart Francois 5 (2366) 6.0
3 Sheripov Inal 27 (1978) 6.0 0-1 Dgebuadze Alexandre 3 (2508) 7.0
4 Zatonskih Anna 4 (2398) 6.5 0-1 Dardha Daniel 9 (2274) 8.5
5 Dardha Arben 8 (2286) 6.5 1-0 Ahn Martin 10 (2262) 6.0
6 Braun Christian 6 (2361) 6.0 1-0 Mohammadi Nia Borna 21 (2046) 5.0
7 Lentz Sebastien 24 (2013) 3.0 0-1 Tomov Georgi 11 (2254) 6.0
8 Marcziter Dmitrii 12 (2244) 6.0 1-0 Van Lishout Francois 23 (2023) 5.5
9 Bertram Johannes 29 (1965) 3.0 0-1 Huesmann Thomas 13 (2240) 5.5
10 Meessen Rudolf 14 (2222) 5.5 0-1 Huynh Laurent 36 (1899) 4.5
11 Timmermans Daniel 37 (1878) 4.0 ½-½ Baltic Fatih 15 (2157) 6.0
12 Real Thibault 16 (2148) 6.0 1-0 Wlogalski Olivier 34 (1909) 4.0
13 Vanduyfhuys Daria 51 (1688) 4.5 ½-½ Van Den Bosch Arno 17 (2132) 5.5
14 Mueller Martin 18 (2114) 5.5 1-0 Vernimmen Pierre 42 (1808) 3.5
15 Heldenbergh Nils 53 (1634) 4.5 ½-½ Vanstreels Luk 19 (2078) 5.0
16 Van De Wynkele Herman 22 (2033) 4.5 1-0 Ouaki Mark 49 (1719) 5.0
17 Cornil Etienne 30 (1960) 4.0 0-1 Lenaerts Lennert 7 (2303) 6.0
18 Bode Dorel-Ion 33 (1931) 4.5 0-1 Uhoda Philippe 25 (2012) 5.0
19 Miulescu Gabriel 26 (1985) 4.5 ½-½ Fryns Patrick 40 (1854) 5.0
20 Alessi David 44 (1797) 5.0 1-0 Klein Gernot 28 (1975) 5.5
21 Beles Milan 20 (2047) 5.0 1-0 Paulus Werner 50 (1704) 4.0
22 Willockx Ritsaart 31 (1942) 4.5 1-0 Terwagne Bertrand 48 (1746) 3.5
23 Godart Clara 52 (1687) 4.0 1-0 Belva Frederic 32 (1937) 4.0
24 Damlakhi Mahmoud 63 (1392) 4.5 1-0 Seibt Sascha 38 (1877) 4.0
25 Peters Mathias 39 (1871) 4.5 0-1 Hammers Michael 54 (1633) 4.0
26 Abubakirov Khumid 41 (1849) 5.0 1-0 Nica Radu-Catalin 56 (1525) 4.0
27 De Witte Stein 43 (1799) 5.0 ½-½ Baeten Wim 58 (1505) 3.5
28 Lauwaet Stephan 45 (1761) 5.0 1-0 Oostenbach Ronny 66 (1303) 3.0
29 Ahn Anastasia 68 (1144) 2.0 0-1 Parreira Luis Miguel 47 (1751) 3.0
30 Loncke Matthieu 70 (0) 3.5 ½-½ Claudon Andreas 46 (1751) 4.5
31 Laurent Yann 55 (1591) 3.5 1-0 Ahn Maximilian 69 (0) 3.5
32 Vernimmen Thomas 65 (1324) 3.0 ½-½ Scheen Pascal 64 (1385) 2.5
33 Deschuyteneer Lucien 57 (1511) 3.0 1-0 Govoreanu Matei 59 (1501) 3.5
34 Mohammadi Nia Nosratollah 60 (1486) 2.5 0-1 Wertz Yannick 67 (1172) 4.0
35 Pinoy Sebastien 62 (1394) 2.0 ½-½ Koep Erich 61 (1449) 2.5
  Pinoy Alexandre 71 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Fridman Daniel 1 (2675) 7.5 1-0 Godart Francois 5 (2366) 6.0
2 Dgebuadze Alexandre 3 (2508) 7.0 ½-½ Dardha Daniel 9 (2274) 8.5
3 Berelowitsch Alexander 2 (2552) 6.0 1-0 Dardha Arben 8 (2286) 6.5
4 Real Thibault 16 (2148) 6.0 0-1 Zatonskih Anna 4 (2398) 6.5
5 Mueller Martin 18 (2114) 5.5 0-1 Braun Christian 6 (2361) 6.0
6 Tomov Georgi 11 (2254) 6.0 0-1 Gitu Paula-Alexandra 35 (1903) 4.0
7 Huynh Laurent 36 (1899) 4.5 0-1 Marcziter Dmitrii 12 (2244) 6.0
8 Huesmann Thomas 13 (2240) 5.5 0-1 Sheripov Inal 27 (1978) 6.0
9 Lenaerts Lennert 7 (2303) 6.0 1-0 Van De Wynkele Herman 22 (2033) 4.5
10 Ahn Martin 10 (2262) 6.0 ½-½ Timmermans Daniel 37 (1878) 4.0
11 Baltic Fatih 15 (2157) 6.0 1-0 Heldenbergh Nils 53 (1634) 4.5
12 Van Den Bosch Arno 17 (2132) 5.5 0-1 Alessi David 44 (1797) 5.0
13 Vanstreels Luk 19 (2078) 5.0 1-0 Vanduyfhuys Daria 51 (1688) 4.5
14 Uhoda Philippe 25 (2012) 5.0 ½-½ Meessen Rudolf 14 (2222) 5.5
15 Fryns Patrick 40 (1854) 5.0 0-1 Beles Milan 20 (2047) 5.0
16 Mohammadi Nia Borna 21 (2046) 5.0 1-0 Abubakirov Khumid 41 (1849) 5.0
17 Van Lishout Francois 23 (2023) 5.5 0-1 Godart Clara 52 (1687) 4.0
18 Vernimmen Pierre 42 (1808) 3.5 0-1 Lentz Sebastien 24 (2013) 3.0
19 Parreira Luis Miguel 47 (1751) 3.0 0-1 Miulescu Gabriel 26 (1985) 4.5
20 Ouaki Mark 49 (1719) 5.0 1-0 Bertram Johannes 29 (1965) 3.0
21 Hammers Michael 54 (1633) 4.0 0-1 Willockx Ritsaart 31 (1942) 4.5
22 Wlogalski Olivier 34 (1909) 4.0 1-0 Lauwaet Stephan 45 (1761) 5.0
23 Damlakhi Mahmoud 63 (1392) 4.5 0-1 Cornil Etienne 30 (1960) 4.0
24 Klein Gernot 28 (1975) 5.5 1-0 Laurent Yann 55 (1591) 3.5
25 Baeten Wim 58 (1505) 3.5 1-0 Bode Dorel-Ion 33 (1931) 4.5
26 Paulus Werner 50 (1704) 4.0 0-1 De Witte Stein 43 (1799) 5.0
27 Claudon Andreas 46 (1751) 4.5 1-0 Deschuyteneer Lucien 57 (1511) 3.0
28 Belva Frederic 32 (1937) 4.0 1-0 Loncke Matthieu 70 (0) 3.5
29 Seibt Sascha 38 (1877) 4.0 1-0 Vernimmen Thomas 65 (1324) 3.0
30 Oostenbach Ronny 66 (1303) 3.0 0-1 Peters Mathias 39 (1871) 4.5
31 Terwagne Bertrand 48 (1746) 3.5 1-0 Ahn Anastasia 68 (1144) 2.0
32 Nica Radu-Catalin 56 (1525) 4.0 ½-½ Ahn Maximilian 69 (0) 3.5
33 Pinoy Alexandre 71 (0) 2.0 0-1 Scheen Pascal 64 (1385) 2.5
34 Wertz Yannick 67 (1172) 4.0 ½-½ Pinoy Sebastien 62 (1394) 2.0
35 Koep Erich 61 (1449) 2.5 1-0 Mohammadi Nia Nosratollah 60 (1486) 2.5
  Govoreanu Matei 59 (1501) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 9 (2274) 8.5 1-0 Fridman Daniel 1 (2675) 7.5
2 Zatonskih Anna 4 (2398) 6.5 0-1 Dgebuadze Alexandre 3 (2508) 7.0
3 Marcziter Dmitrii 12 (2244) 6.0 ½-½ Berelowitsch Alexander 2 (2552) 6.0
4 Godart Francois 5 (2366) 6.0 0-1 Sheripov Inal 27 (1978) 6.0
5 Braun Christian 6 (2361) 6.0 1-0 Gitu Paula-Alexandra 35 (1903) 4.0
6 Baltic Fatih 15 (2157) 6.0 ½-½ Lenaerts Lennert 7 (2303) 6.0
7 Dardha Arben 8 (2286) 6.5 1-0 Vanstreels Luk 19 (2078) 5.0
8 Ahn Martin 10 (2262) 6.0 1-0 Alessi David 44 (1797) 5.0
9 Uhoda Philippe 25 (2012) 5.0 1-0 Tomov Georgi 11 (2254) 6.0
10 Miulescu Gabriel 26 (1985) 4.5 0-1 Huesmann Thomas 13 (2240) 5.5
11 Willockx Ritsaart 31 (1942) 4.5 0-1 Real Thibault 16 (2148) 6.0
12 Wlogalski Olivier 34 (1909) 4.0 ½-½ Mueller Martin 18 (2114) 5.5
13 Beles Milan 20 (2047) 5.0 1-0 Huynh Laurent 36 (1899) 4.5
14 Timmermans Daniel 37 (1878) 4.0 0-1 Mohammadi Nia Borna 21 (2046) 5.0
15 Lentz Sebastien 24 (2013) 3.0 0-1 Ouaki Mark 49 (1719) 5.0
16 De Witte Stein 43 (1799) 5.0 1-0 Godart Clara 52 (1687) 4.0
17 Meessen Rudolf 14 (2222) 5.5 0-1 Claudon Andreas 46 (1751) 4.5
18 Van De Wynkele Herman 22 (2033) 4.5 0-1 Van Den Bosch Arno 17 (2132) 5.5
19 Heldenbergh Nils 53 (1634) 4.5 1-0 Klein Gernot 28 (1975) 5.5
20 Vanduyfhuys Daria 51 (1688) 4.5 1-0 Cornil Etienne 30 (1960) 4.0
21 Van Lishout Francois 23 (2023) 5.5 1-0 Baeten Wim 58 (1505) 3.5
22 Bertram Johannes 29 (1965) 3.0 0-1 Vernimmen Pierre 42 (1808) 3.5
23 Lauwaet Stephan 45 (1761) 5.0 1-0 Belva Frederic 32 (1937) 4.0
24 Seibt Sascha 38 (1877) 4.0 1-0 Parreira Luis Miguel 47 (1751) 3.0
25 Peters Mathias 39 (1871) 4.5 ½-½ Terwagne Bertrand 48 (1746) 3.5
26 Scheen Pascal 64 (1385) 2.5 0-1 Fryns Patrick 40 (1854) 5.0
27 Abubakirov Khumid 41 (1849) 5.0 0-1 Damlakhi Mahmoud 63 (1392) 4.5
28 Bode Dorel-Ion 33 (1931) 4.5 1-0 Hammers Michael 54 (1633) 4.0
29 Wertz Yannick 67 (1172) 4.0 1-0 Paulus Werner 50 (1704) 4.0
30 Laurent Yann 55 (1591) 3.5 1-0 Loncke Matthieu 70 (0) 3.5
31 Koep Erich 61 (1449) 2.5 0-1 Nica Radu-Catalin 56 (1525) 4.0
32 Ahn Maximilian 69 (0) 3.5 0-1 Deschuyteneer Lucien 57 (1511) 3.0
33 Govoreanu Matei 59 (1501) 3.5 1-0 Ahn Anastasia 68 (1144) 2.0
34 Pinoy Sebastien 62 (1394) 2.0 0-1 Oostenbach Ronny 66 (1303) 3.0
35 Vernimmen Thomas 65 (1324) 3.0 1-0 Pinoy Alexandre 71 (0) 2.0
  Mohammadi Nia Nosratollah 60 (1486) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (16/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dgebuadze Alexandre 3 (2508) 7.0 ½-½ Braun Christian 6 (2361) 6.0
2 Sheripov Inal 27 (1978) 6.0 0-1 Dardha Daniel 9 (2274) 8.5
3 Fridman Daniel 1 (2675) 7.5 1-0 Berelowitsch Alexander 2 (2552) 6.0
4 Marcziter Dmitrii 12 (2244) 6.0 0-1 Dardha Arben 8 (2286) 6.5
5 Gitu Paula-Alexandra 35 (1903) 4.0 0-1 Zatonskih Anna 4 (2398) 6.5
6 Mohammadi Nia Borna 21 (2046) 5.0 0-1 Godart Francois 5 (2366) 6.0
7 Lenaerts Lennert 7 (2303) 6.0 ½-½ Beles Milan 20 (2047) 5.0
8 Real Thibault 16 (2148) 6.0 0-1 Ahn Martin 10 (2262) 6.0
9 Huesmann Thomas 13 (2240) 5.5 ½-½ Uhoda Philippe 25 (2012) 5.0
10 Ouaki Mark 49 (1719) 5.0 0-1 Baltic Fatih 15 (2157) 6.0
11 Van Den Bosch Arno 17 (2132) 5.5 1-0 Wlogalski Olivier 34 (1909) 4.0
12 Mueller Martin 18 (2114) 5.5 1-0 Vanduyfhuys Daria 51 (1688) 4.5
13 Vanstreels Luk 19 (2078) 5.0 ½-½ De Witte Stein 43 (1799) 5.0
14 Alessi David 44 (1797) 5.0 1-0 Heldenbergh Nils 53 (1634) 4.5
15 Claudon Andreas 46 (1751) 4.5 1-0 Lentz Sebastien 24 (2013) 3.0
16 Tomov Georgi 11 (2254) 6.0 1-0 Seibt Sascha 38 (1877) 4.0
17 Fryns Patrick 40 (1854) 5.0 0-1 Van Lishout Francois 23 (2023) 5.5
18 Vernimmen Pierre 42 (1808) 3.5 ½-½ Miulescu Gabriel 26 (1985) 4.5
19 Godart Clara 52 (1687) 4.0 0-1 Willockx Ritsaart 31 (1942) 4.5
20 Huynh Laurent 36 (1899) 4.5 0-1 Lauwaet Stephan 45 (1761) 5.0
21 Damlakhi Mahmoud 63 (1392) 4.5 1-0 Timmermans Daniel 37 (1878) 4.0
22 Terwagne Bertrand 48 (1746) 3.5 0-1 Meessen Rudolf 14 (2222) 5.5
23 Nica Radu-Catalin 56 (1525) 4.0 0-1 Van De Wynkele Herman 22 (2033) 4.5
24 Klein Gernot 28 (1975) 5.5 1-0 Wertz Yannick 67 (1172) 4.0
25 Cornil Etienne 30 (1960) 4.0 1-0 Laurent Yann 55 (1591) 3.5
26 Deschuyteneer Lucien 57 (1511) 3.0 0-1 Bode Dorel-Ion 33 (1931) 4.5
27 Baeten Wim 58 (1505) 3.5 0-1 Peters Mathias 39 (1871) 4.5
28 Hammers Michael 54 (1633) 4.0 1-0 Bertram Johannes 29 (1965) 3.0
29 Belva Frederic 32 (1937) 4.0 1-0 Scheen Pascal 64 (1385) 2.5
30 Govoreanu Matei 59 (1501) 3.5 0-1 Abubakirov Khumid 41 (1849) 5.0
31 Parreira Luis Miguel 47 (1751) 3.0 1-0 Vernimmen Thomas 65 (1324) 3.0
32 Oostenbach Ronny 66 (1303) 3.0 0-1 Koep Erich 61 (1449) 2.5
33 Loncke Matthieu 70 (0) 3.5 1-0 Ahn Maximilian 69 (0) 3.5
34 Ahn Anastasia 68 (1144) 2.0 0-1 Paulus Werner 50 (1704) 4.0
35 Mohammadi Nia Nosratollah 60 (1486) 2.5 1-0 Pinoy Alexandre 71 (0) 2.0
  Pinoy Sebastien 62 (1394) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 8 (16/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 9 (2274) 8.5 1-0 Dardha Arben 8 (2286) 6.5
2 Dgebuadze Alexandre 3 (2508) 7.0 0-1 Fridman Daniel 1 (2675) 7.5
3 Godart Francois 5 (2366) 6.0 1-0 Braun Christian 6 (2361) 6.0
4 Zatonskih Anna 4 (2398) 6.5 1-0 Baltic Fatih 15 (2157) 6.0
5 Ahn Martin 10 (2262) 6.0 1-0 Sheripov Inal 27 (1978) 6.0
6 Berelowitsch Alexander 2 (2552) 6.0 1-0 Mueller Martin 18 (2114) 5.5
7 Uhoda Philippe 25 (2012) 5.0 ½-½ Lenaerts Lennert 7 (2303) 6.0
8 Beles Milan 20 (2047) 5.0 ½-½ Marcziter Dmitrii 12 (2244) 6.0
9 Alessi David 44 (1797) 5.0 ½-½ Huesmann Thomas 13 (2240) 5.5
10 Claudon Andreas 46 (1751) 4.5 0-1 Van Den Bosch Arno 17 (2132) 5.5
11 De Witte Stein 43 (1799) 5.0 0-1 Tomov Georgi 11 (2254) 6.0
12 Gitu Paula-Alexandra 35 (1903) 4.0 0-1 Real Thibault 16 (2148) 6.0
13 Willockx Ritsaart 31 (1942) 4.5 0-1 Vanstreels Luk 19 (2078) 5.0
14 Lauwaet Stephan 45 (1761) 5.0 0-1 Mohammadi Nia Borna 21 (2046) 5.0
15 Van Lishout Francois 23 (2023) 5.5 1-0 Ouaki Mark 49 (1719) 5.0
16 Meessen Rudolf 14 (2222) 5.5 1-0 Damlakhi Mahmoud 63 (1392) 4.5
17 Van De Wynkele Herman 22 (2033) 4.5 1-0 Wlogalski Olivier 34 (1909) 4.0
18 Miulescu Gabriel 26 (1985) 4.5 0-1 Heldenbergh Nils 53 (1634) 4.5
19 Vanduyfhuys Daria 51 (1688) 4.5 0-1 Klein Gernot 28 (1975) 5.5
20 Peters Mathias 39 (1871) 4.5 ½-½ Cornil Etienne 30 (1960) 4.0
21 Bode Dorel-Ion 33 (1931) 4.5 1-0 Vernimmen Pierre 42 (1808) 3.5
22 Lentz Sebastien 24 (2013) 3.0 0-1 Fryns Patrick 40 (1854) 5.0
23 Abubakirov Khumid 41 (1849) 5.0 1-0 Belva Frederic 32 (1937) 4.0
24 Huynh Laurent 36 (1899) 4.5 1-0 Parreira Luis Miguel 47 (1751) 3.0
25 Timmermans Daniel 37 (1878) 4.0 1-0 Godart Clara 52 (1687) 4.0
26 Seibt Sascha 38 (1877) 4.0 1-0 Hammers Michael 54 (1633) 4.0
27 Koep Erich 61 (1449) 2.5 0-1 Terwagne Bertrand 48 (1746) 3.5
28 Paulus Werner 50 (1704) 4.0 1-0 Loncke Matthieu 70 (0) 3.5
29 Laurent Yann 55 (1591) 3.5 0-1 Baeten Wim 58 (1505) 3.5
30 Deschuyteneer Lucien 57 (1511) 3.0 ½-½ Nica Radu-Catalin 56 (1525) 4.0
31 Wertz Yannick 67 (1172) 4.0 ½-½ Govoreanu Matei 59 (1501) 3.5
32 Bertram Johannes 29 (1965) 3.0 1-0 Oostenbach Ronny 66 (1303) 3.0
33 Scheen Pascal 64 (1385) 2.5 ½-½ Mohammadi Nia Nosratollah 60 (1486) 2.5
34 Vernimmen Thomas 65 (1324) 3.0 1-0 Pinoy Sebastien 62 (1394) 2.0
35 Pinoy Alexandre 71 (0) 2.0 0-1 Ahn Anastasia 68 (1144) 2.0
  Ahn Maximilian 69 (0) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 9 (16/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 9 (2274) 8.5 1-0 Ahn Martin 10 (2262) 6.0
2 Fridman Daniel 1 (2675) 7.5 ½-½ Zatonskih Anna 4 (2398) 6.5
3 Godart Francois 5 (2366) 6.0 0-1 Dgebuadze Alexandre 3 (2508) 7.0
4 Braun Christian 6 (2361) 6.0 ½-½ Berelowitsch Alexander 2 (2552) 6.0
5 Dardha Arben 8 (2286) 6.5 1-0 Van Den Bosch Arno 17 (2132) 5.5
6 Lenaerts Lennert 7 (2303) 6.0 1-0 Vanstreels Luk 19 (2078) 5.0
7 Tomov Georgi 11 (2254) 6.0 1-0 Beles Milan 20 (2047) 5.0
8 Mohammadi Nia Borna 21 (2046) 5.0 0-1 Marcziter Dmitrii 12 (2244) 6.0
9 Huesmann Thomas 13 (2240) 5.5 ½-½ Van Lishout Francois 23 (2023) 5.5
10 Baltic Fatih 15 (2157) 6.0 1-0 Uhoda Philippe 25 (2012) 5.0
11 Real Thibault 16 (2148) 6.0 1-0 Alessi David 44 (1797) 5.0
12 Sheripov Inal 27 (1978) 6.0 1-0 Van De Wynkele Herman 22 (2033) 4.5
13 Heldenbergh Nils 53 (1634) 4.5 0-1 Meessen Rudolf 14 (2222) 5.5
14 Mueller Martin 18 (2114) 5.5 1-0 Bode Dorel-Ion 33 (1931) 4.5
15 Klein Gernot 28 (1975) 5.5 1-0 Claudon Andreas 46 (1751) 4.5
16 Cornil Etienne 30 (1960) 4.0 0-1 Abubakirov Khumid 41 (1849) 5.0
17 Peters Mathias 39 (1871) 4.5 ½-½ Willockx Ritsaart 31 (1942) 4.5
18 Fryns Patrick 40 (1854) 5.0 1-0 Gitu Paula-Alexandra 35 (1903) 4.0
19 Damlakhi Mahmoud 63 (1392) 4.5 ½-½ Huynh Laurent 36 (1899) 4.5
20 De Witte Stein 43 (1799) 5.0 1-0 Timmermans Daniel 37 (1878) 4.0
21 Ouaki Mark 49 (1719) 5.0 1-0 Seibt Sascha 38 (1877) 4.0
22 Vernimmen Pierre 42 (1808) 3.5 0-1 Lauwaet Stephan 45 (1761) 5.0
23 Baeten Wim 58 (1505) 3.5 0-1 Miulescu Gabriel 26 (1985) 4.5
24 Wlogalski Olivier 34 (1909) 4.0 ½-½ Paulus Werner 50 (1704) 4.0
25 Terwagne Bertrand 48 (1746) 3.5 0-1 Vanduyfhuys Daria 51 (1688) 4.5
26 Hammers Michael 54 (1633) 4.0 1-0 Lentz Sebastien 24 (2013) 3.0
27 Nica Radu-Catalin 56 (1525) 4.0 1-0 Bertram Johannes 29 (1965) 3.0
28 Belva Frederic 32 (1937) 4.0 1-0 Deschuyteneer Lucien 57 (1511) 3.0
29 Parreira Luis Miguel 47 (1751) 3.0 0-1 Wertz Yannick 67 (1172) 4.0
30 Godart Clara 52 (1687) 4.0 1-0 Vernimmen Thomas 65 (1324) 3.0
31 Mohammadi Nia Nosratollah 60 (1486) 2.5 0-1 Laurent Yann 55 (1591) 3.5
32 Govoreanu Matei 59 (1501) 3.5 1-0 Scheen Pascal 64 (1385) 2.5
33 Ahn Maximilian 69 (0) 3.5 1-0 Koep Erich 61 (1449) 2.5
34 Loncke Matthieu 70 (0) 3.5 1-0 Ahn Anastasia 68 (1144) 2.0
35 Pinoy Sebastien 62 (1394) 2.0 0-1 Pinoy Alexandre 71 (0) 2.0
  Oostenbach Ronny 66 (1303) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina

FM Dardha Daniel (Rank: 9)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2280
FIDE-ID240990
F-Elo2274
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+2200 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Lauwaet Stephan BEL 1761 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Bertram Johannes GER 1965 3.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 7      Heldenbergh Nils BEL 1634 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 4 IM Zatonskih Anna USA 2398 6.5 Z - 1 4.0 0.33 +0.67
5 2 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2508 7.0 Z - ½ 4.5 0.21 +0.29
6 1 GM Fridman Daniel GER 2675 7.5 W - 1 5.5 0.08 +0.92
7 2      Sheripov Inal RUS 1978 6.0 Z ^ 1 6.5 0.85 +0.15
8 1 FM Dardha Arben BEL 2286 6.5 W v 1 7.5 0.48 +0.52
9 1 FM Ahn Martin BEL 2262 6.0 W v 1 8.5 0.52 +0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2163 52.0 Totaal 8.5 5.17 +3.33
Begin van de pagina
GM Fridman Daniel (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.95064
N-Elo2585
FIDE-ID11600454
F-Elo2675
Landger  (ger)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Timmermans Daniel BEL 1878 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Beles Milan SVK 2047 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1 FM Marcziter Dmitrii GER 2244 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1 WFM Gitu Paula-Alexandra MDA 1903 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1 IM Godart Francois BEL 2366 6.0 W - 1 5.0 0.86 +0.14
6 1 FM Dardha Daniel BEL 2274 8.5 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
7 3 GM Berelowitsch Alexander GER 2552 6.0 W v 1 6.0 0.67 +0.33
8 2 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2508 7.0 Z v 1 7.0 0.72 +0.28
9 2 IM Zatonskih Anna USA 2398 6.5 W v ½ 7.5 0.83 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2241 53.0 Totaal 7.5 7.68 -0.18
Begin van de pagina
GM Dgebuadze Alexandre (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.49301
N-Elo2519
FIDE-ID203882
F-Elo2508
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Peters Mathias BEL 1871 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van De Wynkele Herman BEL 2033 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3 FM Meessen Rudolf BEL 2222 5.5 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 3      Sheripov Inal RUS 1978 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 2 FM Dardha Daniel BEL 2274 8.5 W - ½ 4.5 0.79 -0.29
6 2 IM Zatonskih Anna USA 2398 6.5 Z - 1 5.5 0.65 +0.35
7 1 IM Braun Christian GER 2361 6.0 W v ½ 6.0 0.70 -0.20
8 2 GM Fridman Daniel GER 2675 7.5 W v 0 6.0 0.28 -0.28
9 3 IM Godart Francois BEL 2366 6.0 Z v 1 7.0 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2242 55.0 Totaal 7.0 6.71 +0.29
Begin van de pagina
IM Zatonskih Anna (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.60612
N-Elo2431
FIDE-ID14101572
F-Elo2398
Landusa  (usa)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Fryns Patrick BEL 1854 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Mohammadi Nia Borna GER 2046 5.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 4 FM Huesmann Thomas BEL 2240 5.5 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
4 4 FM Dardha Daniel BEL 2274 8.5 W - 0 3.0 0.67 -0.67
5 4      Real Thibault BEL 2148 6.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
6 2 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2508 7.0 W - 0 4.0 0.35 -0.35
7 5 WFM Gitu Paula-Alexandra MDA 1903 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 4 FM Baltic Fatih GER 2157 6.0 W ^ 1 6.0 0.80 +0.20
9 2 GM Fridman Daniel GER 2675 7.5 Z - ½ 6.5 0.17 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2200 54.5 Totaal 6.5 6.24 +0.26
Begin van de pagina
FM Dardha Arben (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.20214
N-Elo2296
FIDE-ID4700481
F-Elo2286
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Alessi David BEL 1797 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Uhoda Philippe BEL 2012 5.0 W - ½ 1.5 0.83 -0.33
3 9      Klein Gernot GER 1975 5.5 Z - 1 2.5 0.86 +0.14
4 5 FM Ahn Martin BEL 2262 6.0 W - 1 3.5 0.53 +0.47
5 3 GM Berelowitsch Alexander GER 2552 6.0 Z - 0 3.5 0.18 -0.18
6 7      Vanstreels Luk BEL 2078 5.0 W v 1 4.5 0.77 +0.23
7 4 FM Marcziter Dmitrii GER 2244 6.0 Z v 1 5.5 0.56 +0.44
8 1 FM Dardha Daniel BEL 2274 8.5 Z - 0 5.5 0.52 -0.52
9 5      Van Den Bosch Arno BEL 2132 5.5 W ^ 1 6.5 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2147 52.5 Totaal 6.5 5.88 +0.62
Begin van de pagina
Sheripov Inal (Rank: 27)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.50015
N-Elo1978
FIDE-ID24123609
F-Elo0
Landrus  (rus)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 17      Mueller Martin GER 2114 5.5 Z v 1 2.0 0.32 +0.68
3 6 IM Braun Christian GER 2361 6.0 W v 1 3.0 0.09 +0.91
4 3 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2508 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 8 FM Huesmann Thomas BEL 2240 5.5 Z - 1 4.0 0.18 +0.82
6 4 IM Godart Francois BEL 2366 6.0 Z - 1 5.0 0.09 +0.91
7 2 FM Dardha Daniel BEL 2274 8.5 W - 0 5.0 0.15 -0.15
8 5 FM Ahn Martin BEL 2262 6.0 Z ^ 0 5.0 0.16 -0.16
9 12      Van De Wynkele Herman BEL 2033 4.5 W ^ 1 6.0 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2269 49.0 Totaal 6.0 1.49 +3.51
Begin van de pagina
GM Berelowitsch Alexander (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.95012
N-Elo2525
FIDE-ID14101440
F-Elo2552
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Seibt Sascha BEL 1877 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vanstreels Luk BEL 2078 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2 FM Tomov Georgi FID 2254 6.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
4 2 IM Godart Francois BEL 2366 6.0 W - 0 3.0 0.74 -0.74
5 3 FM Dardha Arben BEL 2286 6.5 W - 1 4.0 0.82 +0.18
6 3 FM Marcziter Dmitrii GER 2244 6.0 Z ^ ½ 4.5 0.86 -0.36
7 3 GM Fridman Daniel GER 2675 7.5 Z ^ 0 4.5 0.33 -0.33
8 6      Mueller Martin GER 2114 5.5 W ^ 1 5.5 0.92 +0.08
9 4 IM Braun Christian GER 2361 6.0 Z ^ ½ 6.0 0.75 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2250 52.5 Totaal 6.0 7.11 -1.11
Begin van de pagina
IM Godart Francois (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.71757
N-Elo2430
FIDE-ID208078
F-Elo2366
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Abubakirov Khumid BEL 1849 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Lentz Sebastien BEL 2013 3.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 5      Real Thibault BEL 2148 6.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
4 2 GM Berelowitsch Alexander GER 2552 6.0 Z - 1 4.0 0.26 +0.74
5 1 GM Fridman Daniel GER 2675 7.5 Z - 0 4.0 0.14 -0.14
6 4      Sheripov Inal RUS 1978 6.0 W - 0 4.0 0.91 -0.91
7 6      Mohammadi Nia Borna GER 2046 5.0 Z - 1 5.0 0.87 +0.13
8 3 IM Braun Christian GER 2361 6.0 W - 1 6.0 0.51 +0.49
9 3 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2508 7.0 W ^ 0 6.0 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2236 51.5 Totaal 6.0 5.59 +0.41
Begin van de pagina
FM Ahn Martin (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.93815
N-Elo2235
FIDE-ID200972
F-Elo2262
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Claudon Andreas FRA 1751 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Klein Gernot GER 1975 5.5 W - ½ 1.5 0.84 -0.34
3 10      Uhoda Philippe BEL 2012 5.0 Z - 1 2.5 0.81 +0.19
4 5 FM Dardha Arben BEL 2286 6.5 Z - 0 2.5 0.47 -0.47
5 10      Timmermans Daniel BEL 1878 4.0 W - ½ 3.0 0.91 -0.41
6 8      Alessi David BEL 1797 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 8      Real Thibault BEL 2148 6.0 Z ^ 1 5.0 0.66 +0.34
8 5      Sheripov Inal RUS 1978 6.0 W ^ 1 6.0 0.84 +0.16
9 1 FM Dardha Daniel BEL 2274 8.5 Z - 0 6.0 0.48 -0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2011 51.0 Totaal 6.0 6.85 -0.85
Begin van de pagina
IM Braun Christian (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.95083
N-Elo2394
FIDE-ID4692098
F-Elo2361
Landger  (ger)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vernimmen Pierre BEL 1808 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van Lishout Francois BEL 2023 5.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 6      Sheripov Inal RUS 1978 6.0 Z - 0 2.0 0.91 -0.91
4 6      Mohammadi Nia Borna GER 2046 5.0 W - 1 3.0 0.86 +0.14
5 5      Mueller Martin GER 2114 5.5 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
6 5 WFM Gitu Paula-Alexandra MDA 1903 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2508 7.0 Z - ½ 5.5 0.30 +0.20
8 3 IM Godart Francois BEL 2366 6.0 Z ^ 0 5.5 0.49 -0.49
9 4 GM Berelowitsch Alexander GER 2552 6.0 W v ½ 6.0 0.25 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2144 48.5 Totaal 6.0 6.34 -0.34
Begin van de pagina
FM Marcziter Dmitrii (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.10824
N-Elo2255
FIDE-ID13900765
F-Elo2244
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Terwagne Bertrand BEL 1746 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Belva Frederic BEL 1937 4.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 1 GM Fridman Daniel GER 2675 7.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Van Lishout Francois BEL 2023 5.5 W - 1 3.0 0.78 +0.22
5 7      Huynh Laurent BEL 1899 4.5 Z - 1 4.0 0.89 +0.11
6 3 GM Berelowitsch Alexander GER 2552 6.0 W - ½ 4.5 0.14 +0.36
7 4 FM Dardha Arben BEL 2286 6.5 W - 0 4.5 0.44 -0.44
8 8      Beles Milan SVK 2047 5.0 Z - ½ 5.0 0.75 -0.25
9 8      Mohammadi Nia Borna GER 2046 5.0 Z - 1 6.0 0.76 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2134 47.5 Totaal 6.0 5.62 +0.38
Begin van de pagina
Real Thibault (Rank: 16)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.66249
N-Elo2233
FIDE-ID205559
F-Elo2148
Landbel  (bel)
Club(239) Boitsfort
Categorie-2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Godart Clara BEL 1687 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Huynh Laurent BEL 1899 4.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 5 IM Godart Francois BEL 2366 6.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
4 12      Wlogalski Olivier BEL 1909 4.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
5 4 IM Zatonskih Anna USA 2398 6.5 W - 0 3.0 0.19 -0.19
6 11      Willockx Ritsaart BEL 1942 4.5 Z - 1 4.0 0.76 +0.24
7 8 FM Ahn Martin BEL 2262 6.0 W - 0 4.0 0.34 -0.34
8 12 WFM Gitu Paula-Alexandra MDA 1903 4.0 Z - 1 5.0 0.80 +0.20
9 11      Alessi David BEL 1797 5.0 W - 1 6.0 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2018 44.5 Totaal 6.0 5.73 +0.27
Begin van de pagina
FM Baltic Fatih (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID12979090
F-Elo2157
Landger  (ger)
Club(50201) Germany
Categorie-2200 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1688 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15 WFM Gitu Paula-Alexandra MDA 1903 4.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
3 11 IM Miulescu Gabriel ROU 1985 4.5 W - 1 2.0 0.73 +0.27
4 11      Timmermans Daniel BEL 1878 4.0 Z ^ ½ 2.5 0.84 -0.34
5 11      Heldenbergh Nils BEL 1634 4.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 6 FM Lenaerts Lennert BEL 2303 6.0 W - ½ 4.0 0.30 +0.20
7 10      Ouaki Mark BEL 1719 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 4 IM Zatonskih Anna USA 2398 6.5 Z - 0 5.0 0.20 -0.20
9 10      Uhoda Philippe BEL 2012 5.0 W - 1 6.0 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1946 44.0 Totaal 6.0 6.33 -0.33
Begin van de pagina
FM Lenaerts Lennert (Rank: 7)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.3003
N-Elo2329
FIDE-ID211435
F-Elo2303
Landbel  (bel)
Club(727) Genk
Categorie+2200 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Witte Stein BEL 1799 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7 IM Miulescu Gabriel ROU 1985 4.5 Z - ½ 1.5 0.87 -0.37
3 8 WFM Gitu Paula-Alexandra MDA 1903 4.0 W - 0 1.5 0.92 -0.92
4 17      Cornil Etienne BEL 1960 4.0 Z ^ 1 2.5 0.88 +0.12
5 9      Van De Wynkele Herman BEL 2033 4.5 W ^ 1 3.5 0.83 +0.17
6 6 FM Baltic Fatih GER 2157 6.0 Z - ½ 4.0 0.70 -0.20
7 7      Beles Milan SVK 2047 5.0 W - ½ 4.5 0.81 -0.31
8 7      Uhoda Philippe BEL 2012 5.0 Z - ½ 5.0 0.85 -0.35
9 6      Vanstreels Luk BEL 2078 5.0 W - 1 6.0 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1997 43.0 Totaal 6.0 7.56 -1.56
Begin van de pagina
FM Tomov Georgi (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.12054
N-Elo2307
FIDE-ID2908964
F-Elo2254
Landfid  (fid)
Club(226) Europchess
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Parreira Luis Miguel POR 1751 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Willockx Ritsaart BEL 1942 4.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 2 GM Berelowitsch Alexander GER 2552 6.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
4 7      Lentz Sebastien BEL 2013 3.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
5 6 WFM Gitu Paula-Alexandra MDA 1903 4.0 W - 0 3.0 0.89 -0.89
6 9      Uhoda Philippe BEL 2012 5.0 Z - 0 3.0 0.80 -0.80
7 16      Seibt Sascha BEL 1877 4.0 W - 1 4.0 0.91 +0.09
8 11      De Witte Stein BEL 1799 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 7      Beles Milan SVK 2047 5.0 W - 1 6.0 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1988 39.5 Totaal 6.0 7.02 -1.02
Begin van de pagina
FM Huesmann Thomas (Rank: 13)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.95206
N-Elo2174
FIDE-ID200441
F-Elo2240
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Ouaki Mark BEL 1719 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Bode Dorel-Ion ROU 1931 4.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 4 IM Zatonskih Anna USA 2398 6.5 W - 0 2.0 0.29 -0.29
4 9      Bertram Johannes GER 1965 3.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
5 8      Sheripov Inal RUS 1978 6.0 W - 0 3.0 0.82 -0.82
6 10 IM Miulescu Gabriel ROU 1985 4.5 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
7 9      Uhoda Philippe BEL 2012 5.0 W - ½ 4.5 0.79 -0.29
8 9      Alessi David BEL 1797 5.0 Z - ½ 5.0 0.92 -0.42
9 9      Van Lishout Francois BEL 2023 5.5 W - ½ 5.5 0.78 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1978 45.0 Totaal 5.5 7.02 -1.52
Begin van de pagina
Van Lishout Francois (Rank: 23)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.98329
N-Elo2091
FIDE-ID205699
F-Elo2023
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6 IM Braun Christian GER 2361 6.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 18      Lauwaet Stephan BEL 1761 5.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
4 8 FM Marcziter Dmitrii GER 2244 6.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
5 17      Godart Clara BEL 1687 4.0 W - 0 2.0 0.88 -0.88
6 21      Baeten Wim BEL 1505 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      Fryns Patrick BEL 1854 5.0 Z ^ 1 4.0 0.72 +0.28
8 15      Ouaki Mark BEL 1719 5.0 W ^ 1 5.0 0.86 +0.14
9 9 FM Huesmann Thomas BEL 2240 5.5 Z - ½ 5.5 0.22 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1874 43.5 Totaal 5.5 5.68 -0.18
Begin van de pagina
Klein Gernot (Rank: 28)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.97926
N-Elo1838
FIDE-ID4695496
F-Elo1975
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Damlakhi Mahmoud BEL 1392 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10 FM Ahn Martin BEL 2262 6.0 Z - ½ 1.5 0.16 +0.34
3 9 FM Dardha Arben BEL 2286 6.5 W - 0 1.5 0.14 -0.14
4 20      Alessi David BEL 1797 5.0 Z - 0 1.5 0.73 -0.73
5 24      Laurent Yann BEL 1591 3.5 W - 1 2.5 0.91 +0.09
6 19      Heldenbergh Nils BEL 1634 4.5 Z - 0 2.5 0.88 -0.88
7 24      Wertz Yannick BEL 1172 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
8 19 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1688 4.5 Z - 1 4.5 0.84 +0.16
9 15      Claudon Andreas FRA 1751 4.5 W - 1 5.5 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1730 43.0 Totaal 5.5 6.28 -0.78
Begin van de pagina
Mueller Martin (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.50293
N-Elo2078
FIDE-ID4649974
F-Elo2114
Landger  (ger)
Club(226) Europchess
Categorie-2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Hammers Michael BEL 1633 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Sheripov Inal RUS 1978 6.0 W - 0 1.0 0.68 -0.68
3 13      Seibt Sascha BEL 1877 4.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
4 14      Vernimmen Pierre BEL 1808 3.5 W - 1 3.0 0.86 +0.14
5 5 IM Braun Christian GER 2361 6.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
6 12      Wlogalski Olivier BEL 1909 4.0 Z - ½ 3.5 0.76 -0.26
7 12 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1688 4.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
8 6 GM Berelowitsch Alexander GER 2552 6.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
9 14      Bode Dorel-Ion ROU 1931 4.5 W - 1 5.5 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1970 42.5 Totaal 5.5 5.95 -0.45
Begin van de pagina
FM Meessen Rudolf (Rank: 14)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.345
N-Elo2279
FIDE-ID202029
F-Elo2222
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie+2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Paulus Werner BEL 1704 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Wlogalski Olivier BEL 1909 4.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2508 7.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 10      Huynh Laurent BEL 1899 4.5 W - 0 2.0 0.87 -0.87
5 14      Uhoda Philippe BEL 2012 5.0 Z - ½ 2.5 0.77 -0.27
6 17      Claudon Andreas FRA 1751 4.5 W ^ 0 2.5 0.92 -0.92
7 22      Terwagne Bertrand BEL 1746 3.5 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
8 16      Damlakhi Mahmoud BEL 1392 4.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
9 13      Heldenbergh Nils BEL 1634 4.5 Z ^ 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1839 41.5 Totaal 5.5 7.26 -1.76
Begin van de pagina
Van Den Bosch Arno (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.10546
N-Elo2086
FIDE-ID231835
F-Elo2132
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-2200 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Heldenbergh Nils BEL 1634 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 19      Vernimmen Thomas BEL 1324 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Peters Mathias BEL 1871 4.5 W ^ 1 2.0 0.82 +0.18
4 13 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1688 4.5 Z ^ ½ 2.5 0.92 -0.42
5 12      Alessi David BEL 1797 5.0 W - 0 2.5 0.88 -0.88
6 18      Van De Wynkele Herman BEL 2033 4.5 Z - 1 3.5 0.64 +0.36
7 11      Wlogalski Olivier BEL 1909 4.0 W - 1 4.5 0.78 +0.22
8 10      Claudon Andreas FRA 1751 4.5 Z - 1 5.5 0.91 +0.09
9 5 FM Dardha Arben BEL 2286 6.5 Z - 0 5.5 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1810 41.0 Totaal 5.5 7.08 -1.58
Begin van de pagina
Uhoda Philippe (Rank: 25)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.63011
N-Elo2083
FIDE-ID201340
F-Elo2012
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Koep Erich BEL 1449 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8 FM Dardha Arben BEL 2286 6.5 Z - ½ 1.5 0.17 +0.33
3 10 FM Ahn Martin BEL 2262 6.0 W - 0 1.5 0.19 -0.19
4 18      Bode Dorel-Ion ROU 1931 4.5 Z - 1 2.5 0.61 +0.39
5 14 FM Meessen Rudolf BEL 2222 5.5 W - ½ 3.0 0.23 +0.27
6 9 FM Tomov Georgi FID 2254 6.0 W v 1 4.0 0.20 +0.80
7 9 FM Huesmann Thomas BEL 2240 5.5 Z v ½ 4.5 0.21 +0.29
8 7 FM Lenaerts Lennert BEL 2303 6.0 W - ½ 5.0 0.15 +0.35
9 10 FM Baltic Fatih GER 2157 6.0 Z - 0 5.0 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2122 48.5 Totaal 5.0 2.99 +2.01
Begin van de pagina
Alessi David (Rank: 44)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.60389
N-Elo1847
FIDE-ID201065
F-Elo1797
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-1800 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8 FM Dardha Arben BEL 2286 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Koep Erich BEL 1449 2.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 17      Van De Wynkele Herman BEL 2033 4.5 W - ½ 1.5 0.20 +0.30
4 20      Klein Gernot GER 1975 5.5 W - 1 2.5 0.27 +0.73
5 12      Van Den Bosch Arno BEL 2132 5.5 Z - 1 3.5 0.12 +0.88
6 8 FM Ahn Martin BEL 2262 6.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 14      Heldenbergh Nils BEL 1634 4.5 W v 1 4.5 0.72 +0.28
8 9 FM Huesmann Thomas BEL 2240 5.5 W v ½ 5.0 0.08 +0.42
9 11      Real Thibault BEL 2148 6.0 Z - 0 5.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2017 46.5 Totaal 5.0 2.55 +2.45
Begin van de pagina
Mohammadi Nia Borna (Rank: 21)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID16207319
F-Elo2046
Landger  (ger)
Club(50201) Germany
Categorie-2200 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Deschuyteneer Lucien BEL 1511 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 IM Zatonskih Anna USA 2398 6.5 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 16      De Witte Stein BEL 1799 5.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
4 6 IM Braun Christian GER 2361 6.0 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
5 16      Abubakirov Khumid BEL 1849 5.0 W - 1 3.0 0.75 +0.25
6 14      Timmermans Daniel BEL 1878 4.0 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
7 6 IM Godart Francois BEL 2366 6.0 W - 0 4.0 0.13 -0.13
8 14      Lauwaet Stephan BEL 1761 5.0 Z - 1 5.0 0.84 +0.16
9 8 FM Marcziter Dmitrii GER 2244 6.0 W - 0 5.0 0.24 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2018 46.5 Totaal 5.0 4.66 +0.34
Begin van de pagina
Beles Milan (Rank: 20)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.18876
N-Elo2047
FIDE-ID14913020
F-Elo2047
Landsvk  (svk)
Club(226) Europchess
Categorie-2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Nica Radu-Catalin BEL 1525 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 GM Fridman Daniel GER 2675 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Vernimmen Pierre BEL 1808 3.5 Z - 0 1.0 0.80 -0.80
4 21      Paulus Werner BEL 1704 4.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
5 15      Fryns Patrick BEL 1854 5.0 Z ^ 1 3.0 0.75 +0.25
6 13      Huynh Laurent BEL 1899 4.5 W ^ 1 4.0 0.70 +0.30
7 7 FM Lenaerts Lennert BEL 2303 6.0 Z - ½ 4.5 0.19 +0.31
8 8 FM Marcziter Dmitrii GER 2244 6.0 W - ½ 5.0 0.25 +0.25
9 7 FM Tomov Georgi FID 2254 6.0 Z - 0 5.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2029 46.5 Totaal 5.0 4.80 +0.20
Begin van de pagina
Vanstreels Luk (Rank: 19)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.97641
N-Elo2141
FIDE-ID205737
F-Elo2078
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Laurent Yann BEL 1591 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 GM Berelowitsch Alexander GER 2552 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Abubakirov Khumid BEL 1849 5.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
4 15      Heldenbergh Nils BEL 1634 4.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 13 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1688 4.5 W - 1 3.5 0.91 +0.09
6 7 FM Dardha Arben BEL 2286 6.5 Z - 0 3.5 0.23 -0.23
7 13      De Witte Stein BEL 1799 5.0 W - ½ 4.0 0.84 -0.34
8 13      Willockx Ritsaart BEL 1942 4.5 Z - 1 5.0 0.68 +0.32
9 6 FM Lenaerts Lennert BEL 2303 6.0 Z - 0 5.0 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1960 45.5 Totaal 5.0 5.59 -0.59
Begin van de pagina
Lauwaet Stephan (Rank: 45)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.91529
N-Elo1764
FIDE-ID218120
F-Elo1761
Landbel  (bel)
Club(622) Herve
Categorie-1800 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9 FM Dardha Daniel BEL 2274 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Pinoy Sebastien BEL 1394 2.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 18      Van Lishout Francois BEL 2023 5.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 28      Oostenbach Ronny BEL 1303 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 22      Wlogalski Olivier BEL 1909 4.0 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
6 23      Belva Frederic BEL 1937 4.0 W - 1 3.0 0.27 +0.73
7 20      Huynh Laurent BEL 1899 4.5 Z - 1 4.0 0.31 +0.69
8 14      Mohammadi Nia Borna GER 2046 5.0 W - 0 4.0 0.16 -0.16
9 22      Vernimmen Pierre BEL 1808 3.5 Z - 1 5.0 0.43 +0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1843 40.0 Totaal 5.0 3.55 +1.45
Begin van de pagina
De Witte Stein (Rank: 43)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.13279
N-Elo1751
FIDE-ID238090
F-Elo1799
Landbel  (bel)
Club(234) Schaakhuis Leuven
Categorie-1800 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7 FM Lenaerts Lennert BEL 2303 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Mohammadi Nia Nosratollah GER 1486 2.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
3 16      Mohammadi Nia Borna GER 2046 5.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
4 27      Baeten Wim BEL 1505 3.5 W - ½ 1.5 0.85 -0.35
5 26      Paulus Werner BEL 1704 4.0 Z - 1 2.5 0.63 +0.37
6 16      Godart Clara BEL 1687 4.0 W - 1 3.5 0.65 +0.35
7 13      Vanstreels Luk BEL 2078 5.0 Z ^ ½ 4.0 0.16 +0.34
8 11 FM Tomov Georgi FID 2254 6.0 W ^ 0 4.0 0.08 -0.08
9 20      Timmermans Daniel BEL 1878 4.0 W - 1 5.0 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1882 40.0 Totaal 5.0 3.89 +1.11
Begin van de pagina
Ouaki Mark (Rank: 49)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.18047
N-Elo1562
FIDE-ID257460
F-Elo1719
Landbel  (bel)
Club(226) Europchess
Categorie-1800 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13 FM Huesmann Thomas BEL 2240 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Oostenbach Ronny BEL 1303 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 21      Willockx Ritsaart BEL 1942 4.5 W - 1 2.0 0.22 +0.78
4 16      Van De Wynkele Herman BEL 2033 4.5 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
5 20      Bertram Johannes GER 1965 3.0 W v 1 3.0 0.19 +0.81
6 15      Lentz Sebastien BEL 2013 3.0 Z v 1 4.0 0.15 +0.85
7 10 FM Baltic Fatih GER 2157 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 15      Van Lishout Francois BEL 2023 5.5 Z - 0 4.0 0.14 -0.14
9 21      Seibt Sascha BEL 1877 4.0 W - 1 5.0 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1950 39.0 Totaal 5.0 2.21 +2.79
Begin van de pagina
Abubakirov Khumid (Rank: 41)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.13406
N-Elo1565
FIDE-ID240613
F-Elo1849
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 IM Godart Francois BEL 2366 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Baeten Wim BEL 1505 3.5 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 14      Vanstreels Luk BEL 2078 5.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
4 26      Nica Radu-Catalin BEL 1525 4.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
5 16      Mohammadi Nia Borna GER 2046 5.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
6 27      Damlakhi Mahmoud BEL 1392 4.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 30      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
8 23      Belva Frederic BEL 1937 4.0 W - 1 4.0 0.38 +0.62
9 16      Cornil Etienne BEL 1960 4.0 Z - 1 5.0 0.35 +0.65
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1812 39.5 Totaal 5.0 4.83 +0.17
Begin van de pagina
Fryns Patrick (Rank: 40)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.99945
N-Elo1765
FIDE-ID206237
F-Elo1854
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 IM Zatonskih Anna USA 2398 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Deschuyteneer Lucien BEL 1511 3.0 Z - ½ 0.5 0.88 -0.38
3 28      Vernimmen Thomas BEL 1324 3.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 19 IM Miulescu Gabriel ROU 1985 4.5 Z - ½ 2.0 0.32 +0.18
5 15      Beles Milan SVK 2047 5.0 W - 0 2.0 0.25 -0.25
6 26      Scheen Pascal BEL 1385 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      Van Lishout Francois BEL 2023 5.5 W - 0 3.0 0.28 -0.28
8 22      Lentz Sebastien BEL 2013 3.0 Z - 1 4.0 0.29 +0.71
9 18 WFM Gitu Paula-Alexandra MDA 1903 4.0 W - 1 5.0 0.43 +0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1843 37.0 Totaal 5.0 4.37 +0.63
Begin van de pagina
Heldenbergh Nils (Rank: 53)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.14450
N-Elo1724
FIDE-ID246387
F-Elo1634
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-1800 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Van Den Bosch Arno BEL 2132 5.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 18      Cornil Etienne BEL 1960 4.0 W - 1 2.0 0.13 +0.87
3 7 FM Dardha Daniel BEL 2274 8.5 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
4 15      Vanstreels Luk BEL 2078 5.0 W v ½ 2.5 0.08 +0.42
5 11 FM Baltic Fatih GER 2157 6.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 19      Klein Gernot GER 1975 5.5 W - 1 3.5 0.12 +0.88
7 14      Alessi David BEL 1797 5.0 Z - 0 3.5 0.28 -0.28
8 18 IM Miulescu Gabriel ROU 1985 4.5 Z - 1 4.5 0.11 +0.89
9 13 FM Meessen Rudolf BEL 2222 5.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2064 49.5 Totaal 4.5 1.04 +3.46
Begin van de pagina
Van De Wynkele Herman (Rank: 22)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.9644
N-Elo2043
FIDE-ID207144
F-Elo2033
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-2200 # +65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Baeten Wim BEL 1505 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2508 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Alessi David BEL 1797 5.0 Z - ½ 1.5 0.80 -0.30
4 16      Ouaki Mark BEL 1719 5.0 W - 1 2.5 0.86 +0.14
5 9 FM Lenaerts Lennert BEL 2303 6.0 Z ^ 0 2.5 0.17 -0.17
6 18      Van Den Bosch Arno BEL 2132 5.5 W ^ 0 2.5 0.36 -0.36
7 23      Nica Radu-Catalin BEL 1525 4.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 17      Wlogalski Olivier BEL 1909 4.0 W - 1 4.5 0.67 +0.33
9 12      Sheripov Inal RUS 1978 6.0 Z - 0 4.5 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1930 46.0 Totaal 4.5 5.36 -0.86
Begin van de pagina
WCM Vanduyfhuys Daria (Rank: 51)

Rangschikking34
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo1908
FIDE-ID246336
F-Elo1688
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-1800 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15 FM Baltic Fatih GER 2157 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Ahn Anastasia BEL 1144 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 22      Belva Frederic BEL 1937 4.0 Z - 1 2.0 0.19 +0.81
4 13      Van Den Bosch Arno BEL 2132 5.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 13      Vanstreels Luk BEL 2078 5.0 Z - 0 2.5 0.09 -0.09
6 20      Cornil Etienne BEL 1960 4.0 W - 1 3.5 0.17 +0.83
7 12      Mueller Martin GER 2114 5.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
8 19      Klein Gernot GER 1975 5.5 W - 0 3.5 0.16 -0.16
9 25      Terwagne Bertrand BEL 1746 3.5 Z - 1 4.5 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1915 41.0 Totaal 4.5 2.19 +2.31
Begin van de pagina
Huynh Laurent (Rank: 36)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.10726
N-Elo2041
FIDE-ID238430
F-Elo1899
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-2000 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Ahn Maximilian BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Real Thibault BEL 2148 6.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 25      Loncke Matthieu FRA 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10 FM Meessen Rudolf BEL 2222 5.5 Z - 1 3.0 0.13 +0.87
5 7 FM Marcziter Dmitrii GER 2244 6.0 W - 0 3.0 0.11 -0.11
6 13      Beles Milan SVK 2047 5.0 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
7 20      Lauwaet Stephan BEL 1761 5.0 W - 0 3.0 0.69 -0.69
8 24      Parreira Luis Miguel POR 1751 3.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
9 19      Damlakhi Mahmoud BEL 1392 4.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1937 42.0 Totaal 4.5 4.88 -0.38
Begin van de pagina
Willockx Ritsaart (Rank: 31)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.32913
N-Elo1925
FIDE-ID208108
F-Elo1942
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Oostenbach Ronny BEL 1303 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11 FM Tomov Georgi FID 2254 6.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 21      Ouaki Mark BEL 1719 5.0 Z - 0 1.0 0.78 -0.78
4 22      Terwagne Bertrand BEL 1746 3.5 W - 1 2.0 0.75 +0.25
5 21      Hammers Michael BEL 1633 4.0 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
6 11      Real Thibault BEL 2148 6.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
7 19      Godart Clara BEL 1687 4.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
8 13      Vanstreels Luk BEL 2078 5.0 W - 0 4.0 0.32 -0.32
9 17      Peters Mathias BEL 1871 4.5 Z - ½ 4.5 0.60 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1826 41.0 Totaal 4.5 5.42 -0.92
Begin van de pagina
IM Miulescu Gabriel (Rank: 26)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.19476
N-Elo2034
FIDE-ID1200690
F-Elo1985
Landrou  (rou)
Club(952) Wavre
Categorie-2000 # +65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Pinoy Sebastien BEL 1394 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7 FM Lenaerts Lennert BEL 2303 6.0 W - ½ 1.5 0.13 +0.37
3 11 FM Baltic Fatih GER 2157 6.0 Z - 0 1.5 0.27 -0.27
4 19      Fryns Patrick BEL 1854 5.0 W v ½ 2.0 0.68 -0.18
5 19      Parreira Luis Miguel POR 1751 3.0 Z v 1 3.0 0.79 +0.21
6 10 FM Huesmann Thomas BEL 2240 5.5 W - 0 3.0 0.19 -0.19
7 18      Vernimmen Pierre BEL 1808 3.5 Z - ½ 3.5 0.73 -0.23
8 18      Heldenbergh Nils BEL 1634 4.5 W - 0 3.5 0.89 -0.89
9 23      Baeten Wim BEL 1505 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1849 39.0 Totaal 4.5 5.52 -1.02
Begin van de pagina
Damlakhi Mahmoud (Rank: 63)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.17189
N-Elo1635
FIDE-ID255394
F-Elo1392
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-1400 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Klein Gernot GER 1975 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Claudon Andreas FRA 1751 4.5 W - 1 1.0 0.10 +0.90
3 24      Wlogalski Olivier BEL 1909 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      Seibt Sascha BEL 1877 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 23      Cornil Etienne BEL 1960 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 27      Abubakirov Khumid BEL 1849 5.0 Z v 1 3.0 0.08 +0.92
7 21      Timmermans Daniel BEL 1878 4.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
8 16 FM Meessen Rudolf BEL 2222 5.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 19      Huynh Laurent BEL 1899 4.5 W v ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1924 41.0 Totaal 4.5 0.74 +3.76
Begin van de pagina
Claudon Andreas (Rank: 46)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID26067978
F-Elo1751
Landfra  (fra)
Club(50200) France
Categorie-1800 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10 FM Ahn Martin BEL 2262 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Damlakhi Mahmoud BEL 1392 4.5 Z - 0 0.0 0.90 -0.90
3 29      Mohammadi Nia Nosratollah GER 1486 2.5 W - 1 1.0 0.82 +0.18
4 30      Loncke Matthieu FRA 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 27      Deschuyteneer Lucien BEL 1511 3.0 W - 1 2.5 0.80 +0.20
6 17 FM Meessen Rudolf BEL 2222 5.5 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
7 15      Lentz Sebastien BEL 2013 3.0 W - 1 4.5 0.18 +0.82
8 10      Van Den Bosch Arno BEL 2132 5.5 W v 0 4.5 0.09 -0.09
9 15      Klein Gernot GER 1975 5.5 Z v 0 4.5 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1874 39.0 Totaal 4.5 4.09 +0.41
Begin van de pagina
Peters Mathias (Rank: 39)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.97462
N-Elo1877
FIDE-ID205435
F-Elo1871
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-2000 # +65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2508 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Nica Radu-Catalin BEL 1525 4.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
3 12      Van Den Bosch Arno BEL 2132 5.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 25      Hammers Michael BEL 1633 4.0 W - 0 1.0 0.80 -0.80
5 30      Oostenbach Ronny BEL 1303 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 25      Terwagne Bertrand BEL 1746 3.5 W - ½ 2.5 0.67 -0.17
7 27      Baeten Wim BEL 1505 3.5 Z - 1 3.5 0.90 +0.10
8 20      Cornil Etienne BEL 1960 4.0 W - ½ 4.0 0.38 +0.12
9 17      Willockx Ritsaart BEL 1942 4.5 W - ½ 4.5 0.40 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1806 39.0 Totaal 4.5 5.22 -0.72
Begin van de pagina
Bode Dorel-Ion (Rank: 33)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.14158
N-Elo1931
FIDE-ID1207792
F-Elo1931
Landrou  (rou)
Club(641) Malmedy
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Ahn Anastasia BEL 1144 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13 FM Huesmann Thomas BEL 2240 5.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 23      Paulus Werner BEL 1704 4.0 Z - ½ 1.5 0.79 -0.29
4 18      Uhoda Philippe BEL 2012 5.0 W - 0 1.5 0.39 -0.39
5 25      Baeten Wim BEL 1505 3.5 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
6 28      Hammers Michael BEL 1633 4.0 W - 1 2.5 0.85 +0.15
7 26      Deschuyteneer Lucien BEL 1511 3.0 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
8 21      Vernimmen Pierre BEL 1808 3.5 W ^ 1 4.5 0.67 +0.33
9 14      Mueller Martin GER 2114 5.5 Z - 0 4.5 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1741 36.0 Totaal 4.5 5.86 -1.36
Begin van de pagina
WFM Gitu Paula-Alexandra (Rank: 35)

Rangschikking42
GeslachtF
Stamnr.15101
N-Elo1990
FIDE-ID13904620
F-Elo1903
Landmda  (mda)
Club(226) Europchess
Categorie-2000 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Loncke Matthieu FRA 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15 FM Baltic Fatih GER 2157 6.0 W - 1 2.0 0.19 +0.81
3 8 FM Lenaerts Lennert BEL 2303 6.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 1 GM Fridman Daniel GER 2675 7.5 W v 0 3.0 0.08 -0.08
5 6 FM Tomov Georgi FID 2254 6.0 Z v 1 4.0 0.11 +0.89
6 5 IM Braun Christian GER 2361 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 5 IM Zatonskih Anna USA 2398 6.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 12      Real Thibault BEL 2148 6.0 W - 0 4.0 0.20 -0.20
9 18      Fryns Patrick BEL 1854 5.0 Z - 0 4.0 0.57 -0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2268 52.5 Totaal 4.0 2.31 +1.69
Begin van de pagina
Timmermans Daniel (Rank: 37)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.37176
N-Elo1913
FIDE-ID202924
F-Elo1878
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-2000 # +65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 GM Fridman Daniel GER 2675 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Hammers Michael BEL 1633 4.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
3 26      Ahn Maximilian BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11 FM Baltic Fatih GER 2157 6.0 W - ½ 2.5 0.16 +0.34
5 10 FM Ahn Martin BEL 2262 6.0 Z - ½ 3.0 0.09 +0.41
6 14      Mohammadi Nia Borna GER 2046 5.0 W - 0 3.0 0.28 -0.28
7 21      Damlakhi Mahmoud BEL 1392 4.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 25      Godart Clara BEL 1687 4.0 W - 1 4.0 0.75 +0.25
9 20      De Witte Stein BEL 1799 5.0 Z - 0 4.0 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1956 45.5 Totaal 4.0 4.61 -0.61
Begin van de pagina
Wlogalski Olivier (Rank: 34)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.78069
N-Elo1895
FIDE-ID208353
F-Elo1909
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Pinoy Alexandre BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14 FM Meessen Rudolf BEL 2222 5.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 24      Damlakhi Mahmoud BEL 1392 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Real Thibault BEL 2148 6.0 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
5 22      Lauwaet Stephan BEL 1761 5.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
6 12      Mueller Martin GER 2114 5.5 W - ½ 3.5 0.24 +0.26
7 11      Van Den Bosch Arno BEL 2132 5.5 Z - 0 3.5 0.22 -0.22
8 17      Van De Wynkele Herman BEL 2033 4.5 Z - 0 3.5 0.33 -0.33
9 24      Paulus Werner BEL 1704 4.0 W - ½ 4.0 0.76 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1938 42.5 Totaal 4.0 4.43 -0.43
Begin van de pagina
Seibt Sascha (Rank: 38)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.14182
N-Elo1880
FIDE-ID243566
F-Elo1877
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-2000 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 GM Berelowitsch Alexander GER 2552 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Laurent Yann BEL 1591 3.5 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 13      Mueller Martin GER 2114 5.5 W - 0 1.0 0.20 -0.20
4 24      Damlakhi Mahmoud BEL 1392 4.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 29      Vernimmen Thomas BEL 1324 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 24      Parreira Luis Miguel POR 1751 3.0 W - 1 3.0 0.67 +0.33
7 16 FM Tomov Georgi FID 2254 6.0 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
8 26      Hammers Michael BEL 1633 4.0 W - 1 4.0 0.80 +0.20
9 21      Ouaki Mark BEL 1719 5.0 Z - 0 4.0 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1814 40.5 Totaal 4.0 5.23 -1.23
Begin van de pagina
Cornil Etienne (Rank: 30)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.35556
N-Elo1887
FIDE-ID201898
F-Elo1960
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Vernimmen Thomas BEL 1324 3.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 18      Heldenbergh Nils BEL 1634 4.5 Z - 0 0.5 0.87 -0.87
3 27      Deschuyteneer Lucien BEL 1511 3.0 W ^ 1 1.5 0.92 +0.08
4 17 FM Lenaerts Lennert BEL 2303 6.0 W ^ 0 1.5 0.12 -0.12
5 23      Damlakhi Mahmoud BEL 1392 4.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 20 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1688 4.5 Z ^ 0 2.5 0.83 -0.83
7 25      Laurent Yann BEL 1591 3.5 W ^ 1 3.5 0.90 +0.10
8 20      Peters Mathias BEL 1871 4.5 Z - ½ 4.0 0.62 -0.12
9 16      Abubakirov Khumid BEL 1849 5.0 W - 0 4.0 0.65 -0.65
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1684 38.5 Totaal 4.0 6.75 -2.75
Begin van de pagina
Godart Clara (Rank: 52)

Rangschikking47
GeslachtF
Stamnr.10297
N-Elo1610
FIDE-ID232726
F-Elo1687
Landbel  (bel)
Club(909) Philippeville
Categorie-1800 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Real Thibault BEL 2148 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Ahn Maximilian BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 30      Koep Erich BEL 1449 2.5 W - 1 1.0 0.80 +0.20
4 23      Belva Frederic BEL 1937 4.0 W - 1 2.0 0.19 +0.81
5 17      Van Lishout Francois BEL 2023 5.5 Z - 1 3.0 0.12 +0.88
6 16      De Witte Stein BEL 1799 5.0 Z - 0 3.0 0.35 -0.35
7 19      Willockx Ritsaart BEL 1942 4.5 W v 0 3.0 0.19 -0.19
8 25      Timmermans Daniel BEL 1878 4.0 Z v 0 3.0 0.25 -0.25
9 30      Vernimmen Thomas BEL 1324 3.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1812 38.0 Totaal 4.0 3.80 +0.20
Begin van de pagina
Belva Frederic (Rank: 32)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.91553
N-Elo1905
FIDE-ID205885
F-Elo1937
Landbel  (bel)
Club(810) Marche-en-Famenne
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Wertz Yannick BEL 1172 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12 FM Marcziter Dmitrii GER 2244 6.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 22 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1688 4.5 W - 0 1.0 0.81 -0.81
4 23      Godart Clara BEL 1687 4.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
5 28      Loncke Matthieu FRA 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 23      Lauwaet Stephan BEL 1761 5.0 Z ^ 0 2.0 0.73 -0.73
7 29      Scheen Pascal BEL 1385 2.5 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
8 23      Abubakirov Khumid BEL 1849 5.0 Z - 0 3.0 0.62 -0.62
9 28      Deschuyteneer Lucien BEL 1511 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1662 37.5 Totaal 4.0 6.79 -2.79
Begin van de pagina
Paulus Werner (Rank: 50)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.20885
N-Elo1560
FIDE-ID207012
F-Elo1704
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1800 # +65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14 FM Meessen Rudolf BEL 2222 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Pinoy Alexandre BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 23      Bode Dorel-Ion ROU 1931 4.5 W - ½ 1.5 0.21 +0.29
4 21      Beles Milan SVK 2047 5.0 Z - 0 1.5 0.12 -0.12
5 26      De Witte Stein BEL 1799 5.0 W v 0 1.5 0.37 -0.37
6 29      Wertz Yannick BEL 1172 4.0 Z v 0 1.5 0.92 -0.92
7 34      Ahn Anastasia BEL 1144 2.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
8 28      Loncke Matthieu FRA 0 3.5 W v 1 3.5 0.92 +0.08
9 24      Wlogalski Olivier BEL 1909 4.0 Z v ½ 4.0 0.24 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1746 35.5 Totaal 4.0 4.70 -0.70
Begin van de pagina
Hammers Michael (Rank: 54)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.13201
N-Elo1830
FIDE-ID237256
F-Elo1633
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-1800 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Mueller Martin GER 2114 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Timmermans Daniel BEL 1878 4.0 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
3 31      Pinoy Sebastien BEL 1394 2.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
4 25      Peters Mathias BEL 1871 4.5 Z - 1 2.0 0.20 +0.80
5 21      Willockx Ritsaart BEL 1942 4.5 W - 0 2.0 0.14 -0.14
6 28      Bode Dorel-Ion ROU 1931 4.5 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
7 28      Bertram Johannes GER 1965 3.0 W v 1 3.0 0.12 +0.88
8 26      Seibt Sascha BEL 1877 4.0 Z v 0 3.0 0.20 -0.20
9 26      Lentz Sebastien BEL 2013 3.0 W - 1 4.0 0.09 +0.91
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1887 35.0 Totaal 4.0 1.98 +2.02
Begin van de pagina
Nica Radu-Catalin (Rank: 56)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.87611
N-Elo1494
FIDE-ID219320
F-Elo1525
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior
Categorie-1600 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Beles Milan SVK 2047 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Peters Mathias BEL 1871 4.5 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
3 33      Wertz Yannick BEL 1172 4.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
4 26      Abubakirov Khumid BEL 1849 5.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
5 32      Ahn Maximilian BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 31      Koep Erich BEL 1449 2.5 Z - 1 2.5 0.60 +0.40
7 23      Van De Wynkele Herman BEL 2033 4.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
8 30      Deschuyteneer Lucien BEL 1511 3.0 Z - ½ 3.0 0.52 -0.02
9 27      Bertram Johannes GER 1965 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1737 35.0 Totaal 4.0 3.41 +0.59
Begin van de pagina
Wertz Yannick (Rank: 67)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.15457
N-Elo1015
FIDE-ID253880
F-Elo1172
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-1400 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Belva Frederic BEL 1937 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Terwagne Bertrand BEL 1746 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 33      Nica Radu-Catalin BEL 1525 4.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
4 34      Mohammadi Nia Nosratollah GER 1486 2.5 Z - 1 1.0 0.14 +0.86
5 34      Pinoy Sebastien BEL 1394 2.0 W - ½ 1.5 0.22 +0.28
6 29      Paulus Werner BEL 1704 4.0 W v 1 2.5 0.08 +0.92
7 24      Klein Gernot GER 1975 5.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
8 31      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 W - ½ 3.0 0.12 +0.38
9 29      Parreira Luis Miguel POR 1751 3.0 Z v 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1668 32.0 Totaal 4.0 0.99 +3.01
Begin van de pagina
Vernimmen Pierre (Rank: 42)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.16068
N-Elo1857
FIDE-ID251917
F-Elo1808
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-2000 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6 IM Braun Christian GER 2361 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
3 15      Beles Milan SVK 2047 5.0 W - 1 2.0 0.20 +0.80
4 14      Mueller Martin GER 2114 5.5 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
5 18      Lentz Sebastien BEL 2013 3.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
6 22      Bertram Johannes GER 1965 3.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
7 18 IM Miulescu Gabriel ROU 1985 4.5 W - ½ 3.5 0.27 +0.23
8 21      Bode Dorel-Ion ROU 1931 4.5 Z - 0 3.5 0.33 -0.33
9 22      Lauwaet Stephan BEL 1761 5.0 W - 0 3.5 0.57 -0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1964 40.0 Totaal 3.5 2.98 +0.52
Begin van de pagina
Baeten Wim (Rank: 58)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID234460
F-Elo1505
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-1600 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van De Wynkele Herman BEL 2033 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Abubakirov Khumid BEL 1849 5.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
3 34      Pinoy Alexandre BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 27      De Witte Stein BEL 1799 5.0 Z - ½ 1.5 0.15 +0.35
5 25      Bode Dorel-Ion ROU 1931 4.5 W - 1 2.5 0.08 +0.92
6 21      Van Lishout Francois BEL 2023 5.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 27      Peters Mathias BEL 1871 4.5 W v 0 2.5 0.10 -0.10
8 29      Laurent Yann BEL 1591 3.5 Z v 1 3.5 0.38 +0.62
9 23 IM Miulescu Gabriel ROU 1985 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1885 39.0 Totaal 3.5 1.99 +1.51
Begin van de pagina
Terwagne Bertrand (Rank: 48)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.14104
N-Elo1768
FIDE-ID243078
F-Elo1746
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-1800 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12 FM Marcziter Dmitrii GER 2244 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Wertz Yannick BEL 1172 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 20      Bertram Johannes GER 1965 3.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
4 22      Willockx Ritsaart BEL 1942 4.5 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
5 31      Ahn Anastasia BEL 1144 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 25      Peters Mathias BEL 1871 4.5 Z - ½ 2.5 0.33 +0.17
7 22 FM Meessen Rudolf BEL 2222 5.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
8 27      Koep Erich BEL 1449 2.5 Z - 1 3.5 0.85 +0.15
9 25 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1688 4.5 W - 0 3.5 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1744 36.5 Totaal 3.5 4.23 -0.73
Begin van de pagina
Loncke Matthieu (Rank: 70)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID45197148
F-Elo0
Landfra  (fra)
Club(508) Mouscron
Categorie-1400 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34 WFM Gitu Paula-Alexandra MDA 1903 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 25      Huynh Laurent BEL 1899 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 30      Claudon Andreas FRA 1751 4.5 W v ½ 1.5 0.08 +0.42
5 28      Belva Frederic BEL 1937 4.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
6 30      Laurent Yann BEL 1591 3.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
7 33      Ahn Maximilian BEL 0 3.5 W v 1 2.5 0.50 +0.50
8 28      Paulus Werner BEL 1704 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
9 34      Ahn Anastasia BEL 1144 2.0 W - 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1704 30.0 Totaal 3.5 1.06 +1.44
Begin van de pagina
Laurent Yann (Rank: 55)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.13936
N-Elo1582
FIDE-ID245291
F-Elo1591
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-1600 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vanstreels Luk BEL 2078 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Seibt Sascha BEL 1877 4.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
3 32      Scheen Pascal BEL 1385 2.5 Z - ½ 0.5 0.76 -0.26
4 31      Ahn Maximilian BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
5 24      Klein Gernot GER 1975 5.5 Z ^ 0 1.5 0.09 -0.09
6 30      Loncke Matthieu FRA 0 3.5 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
7 25      Cornil Etienne BEL 1960 4.0 Z - 0 2.5 0.10 -0.10
8 29      Baeten Wim BEL 1505 3.5 W - 0 2.5 0.62 -0.62
9 31      Mohammadi Nia Nosratollah GER 1486 2.5 Z - 1 3.5 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1752 34.0 Totaal 3.5 4.29 -0.79
Begin van de pagina
Ahn Maximilian (Rank: 69)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.17012
N-Elo0
FIDE-ID255840
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-1400 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Huynh Laurent BEL 1899 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Godart Clara BEL 1687 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 26      Timmermans Daniel BEL 1878 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 31      Laurent Yann BEL 1591 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 32      Nica Radu-Catalin BEL 1525 4.0 Z v ½ 1.5 0.08 +0.42
6 32      Deschuyteneer Lucien BEL 1511 3.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
7 33      Loncke Matthieu FRA 0 3.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
8        Bye           1 2.5    
9 33      Koep Erich BEL 1449 2.5 W v 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1648 29.0 Totaal 3.5 1.06 +1.44
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 59)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo0
FIDE-ID258059
F-Elo1501
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-1600 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Van Lishout Francois BEL 2023 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Vernimmen Pierre BEL 1808 3.5 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 35      Oostenbach Ronny BEL 1303 3.0 Z - 0 0.0 0.76 -0.76
4 33      Deschuyteneer Lucien BEL 1511 3.0 Z - 0 0.0 0.49 -0.49
5        Bye           1 1.0    
6 33      Ahn Anastasia BEL 1144 2.0 W v 1 2.0 0.89 +0.11
7 30      Abubakirov Khumid BEL 1849 5.0 W v 0 2.0 0.11 -0.11
8 31      Wertz Yannick BEL 1172 4.0 Z - ½ 2.5 0.88 -0.38
9 32      Scheen Pascal BEL 1385 2.5 W ^ 1 3.5 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1524 28.5 Totaal 3.5 4.01 -1.51
Begin van de pagina
Lentz Sebastien (Rank: 24)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.56774
N-Elo2019
FIDE-ID205656
F-Elo2013
Landbel  (bel)
Club(622) Herve
Categorie-2200 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Mohammadi Nia Nosratollah GER 1486 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5 IM Godart Francois BEL 2366 6.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 19      Parreira Luis Miguel POR 1751 3.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
4 7 FM Tomov Georgi FID 2254 6.0 W - 0 2.0 0.20 -0.20
5 18      Vernimmen Pierre BEL 1808 3.5 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
6 15      Ouaki Mark BEL 1719 5.0 W - 0 3.0 0.85 -0.85
7 15      Claudon Andreas FRA 1751 4.5 Z - 0 3.0 0.82 -0.82
8 22      Fryns Patrick BEL 1854 5.0 W ^ 0 3.0 0.71 -0.71
9 26      Hammers Michael BEL 1633 4.0 Z ^ 0 3.0 0.91 -0.91
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1846 39.5 Totaal 3.0 6.10 -3.10
Begin van de pagina
Bertram Johannes (Rank: 29)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.60503
N-Elo1938
FIDE-ID24630985
F-Elo1965
Landger  (ger)
Club(226) Europchess
Categorie-2000 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Scheen Pascal BEL 1385 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9 FM Dardha Daniel BEL 2274 8.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 20      Terwagne Bertrand BEL 1746 3.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
4 9 FM Huesmann Thomas BEL 2240 5.5 W - 0 2.0 0.17 -0.17
5 20      Ouaki Mark BEL 1719 5.0 Z - 0 2.0 0.81 -0.81
6 22      Vernimmen Pierre BEL 1808 3.5 W - 0 2.0 0.71 -0.71
7 28      Hammers Michael BEL 1633 4.0 Z - 0 2.0 0.88 -0.88
8 32      Oostenbach Ronny BEL 1303 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
9 27      Nica Radu-Catalin BEL 1525 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1737 39.5 Totaal 3.0 6.25 -3.25
Begin van de pagina
Deschuyteneer Lucien (Rank: 57)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.64068
N-Elo1378
FIDE-ID209570
F-Elo1511
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-1600 # +65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Mohammadi Nia Borna GER 2046 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Fryns Patrick BEL 1854 5.0 W - ½ 0.5 0.12 +0.38
3 27      Cornil Etienne BEL 1960 4.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 33      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 W - 1 1.5 0.51 +0.49
5 27      Claudon Andreas FRA 1751 4.5 Z v 0 1.5 0.20 -0.20
6 32      Ahn Maximilian BEL 0 3.5 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
7 26      Bode Dorel-Ion ROU 1931 4.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
8 30      Nica Radu-Catalin BEL 1525 4.0 W - ½ 3.0 0.48 +0.02
9 28      Belva Frederic BEL 1937 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1813 38.0 Totaal 3.0 2.55 +0.45
Begin van de pagina
Parreira Luis Miguel (Rank: 47)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.12300
N-Elo1916
FIDE-ID1903071
F-Elo1751
Landpor  (por)
Club(226) Europchess
Categorie-1800 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11 FM Tomov Georgi FID 2254 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Scheen Pascal BEL 1385 2.5 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 19      Lentz Sebastien BEL 2013 3.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
4 29      Ahn Anastasia BEL 1144 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 19 IM Miulescu Gabriel ROU 1985 4.5 W - 0 2.0 0.21 -0.21
6 24      Seibt Sascha BEL 1877 4.0 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
7 31      Vernimmen Thomas BEL 1324 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 24      Huynh Laurent BEL 1899 4.5 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
9 29      Wertz Yannick BEL 1172 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1672 33.5 Totaal 3.0 4.76 -1.76
Begin van de pagina
Vernimmen Thomas (Rank: 65)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.16597
N-Elo1289
FIDE-ID255130
F-Elo1324
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-1400 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Cornil Etienne BEL 1960 4.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 19      Van Den Bosch Arno BEL 2132 5.5 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 28      Fryns Patrick BEL 1854 5.0 Z v 0 0.5 0.08 -0.08
4 32      Scheen Pascal BEL 1385 2.5 W v ½ 1.0 0.42 +0.08
5 29      Seibt Sascha BEL 1877 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 35      Pinoy Alexandre BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 31      Parreira Luis Miguel POR 1751 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 34      Pinoy Sebastien BEL 1394 2.0 W - 1 3.0 0.40 +0.60
9 30      Godart Clara BEL 1687 4.0 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1755 32.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Oostenbach Ronny (Rank: 66)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.73393
N-Elo1503
FIDE-ID260533
F-Elo1303
Landbel  (bel)
Club(712) Landen
Categorie-1400 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Willockx Ritsaart BEL 1942 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Ouaki Mark BEL 1719 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 35      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 W - 1 1.0 0.24 +0.76
4 28      Lauwaet Stephan BEL 1761 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 30      Peters Mathias BEL 1871 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 34      Pinoy Sebastien BEL 1394 2.0 Z - 1 2.0 0.38 +0.62
7 32      Koep Erich BEL 1449 2.5 W - 0 2.0 0.30 -0.30
8 32      Bertram Johannes GER 1965 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1700 30.0 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina
Koep Erich (Rank: 61)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.20893
N-Elo1314
FIDE-ID205478
F-Elo1449
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-1600 # +65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Uhoda Philippe BEL 2012 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Alessi David BEL 1797 5.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 30      Godart Clara BEL 1687 4.0 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
4 35      Pinoy Sebastien BEL 1394 2.0 Z - ½ 0.5 0.58 -0.08
5 35      Mohammadi Nia Nosratollah GER 1486 2.5 W - 1 1.5 0.45 +0.55
6 31      Nica Radu-Catalin BEL 1525 4.0 W v 0 1.5 0.40 -0.40
7 32      Oostenbach Ronny BEL 1303 3.0 Z v 1 2.5 0.70 +0.30
8 27      Terwagne Bertrand BEL 1746 3.5 W ^ 0 2.5 0.15 -0.15
9 33      Ahn Maximilian BEL 0 3.5 Z ^ 0 2.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1618 32.5 Totaal 2.5 3.59 -1.09
Begin van de pagina
Mohammadi Nia Nosratollah (Rank: 60)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID16207335
F-Elo1486
Landger  (ger)
Club(50201) Germany
Categorie-1600 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Lentz Sebastien BEL 2013 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      De Witte Stein BEL 1799 5.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
3 29      Claudon Andreas FRA 1751 4.5 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
4 34      Wertz Yannick BEL 1172 4.0 W - 0 0.0 0.86 -0.86
5 35      Koep Erich BEL 1449 2.5 Z - 0 0.0 0.55 -0.55
6        Bye           1 1.0    
7 35      Pinoy Alexandre BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
8 33      Scheen Pascal BEL 1385 2.5 Z v ½ 2.5 0.64 -0.14
9 31      Laurent Yann BEL 1591 3.5 W - 0 2.5 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1594 27.0 Totaal 2.5 3.73 -2.23
Begin van de pagina
Scheen Pascal (Rank: 64)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.97802
N-Elo1269
FIDE-ID220590
F-Elo1385
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-1400 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Bertram Johannes GER 1965 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Parreira Luis Miguel POR 1751 3.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
3 32      Laurent Yann BEL 1591 3.5 W - ½ 0.5 0.24 +0.26
4 32      Vernimmen Thomas BEL 1324 3.0 Z - ½ 1.0 0.58 -0.08
5 33      Pinoy Alexandre BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 26      Fryns Patrick BEL 1854 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 29      Belva Frederic BEL 1937 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 33      Mohammadi Nia Nosratollah GER 1486 2.5 W - ½ 2.5 0.36 +0.14
9 32      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 Z - 0 2.5 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1676 29.5 Totaal 2.5 2.78 -0.28
Begin van de pagina
Pinoy Sebastien (Rank: 62)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.67083
N-Elo0
FIDE-ID257788
F-Elo1394
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-1400 # -65

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26 IM Miulescu Gabriel ROU 1985 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Lauwaet Stephan BEL 1761 5.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
3 31      Hammers Michael BEL 1633 4.0 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
4 35      Koep Erich BEL 1449 2.5 W - ½ 0.5 0.42 +0.08
5 34      Wertz Yannick BEL 1172 4.0 Z - ½ 1.0 0.78 -0.28
6 34      Oostenbach Ronny BEL 1303 3.0 W ^ 0 1.0 0.62 -0.62
7        Bye           1 2.0    
8 34      Vernimmen Thomas BEL 1324 3.0 Z v 0 2.0 0.60 -0.60
9 35      Pinoy Alexandre BEL 0 2.0 W v 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1518 28.0 Totaal 2.0 3.72 -2.72
Begin van de pagina
Ahn Anastasia (Rank: 68)

Rangschikking70
GeslachtF
Stamnr.15454
N-Elo1150
FIDE-ID252220
F-Elo1144
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-1400 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Bode Dorel-Ion ROU 1931 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34 WCM Vanduyfhuys Daria BEL 1688 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 29      Parreira Luis Miguel POR 1751 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 31      Terwagne Bertrand BEL 1746 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 33      Govoreanu Matei BEL 1501 3.5 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
7 34      Paulus Werner BEL 1704 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
8 35      Pinoy Alexandre BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
9 34      Loncke Matthieu FRA 0 3.5 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1720 28.5 Totaal 2.0 2.35 -1.35
Begin van de pagina
Pinoy Alexandre (Rank: 71)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.16954
N-Elo0
FIDE-ID259098
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-1400 # -20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Wlogalski Olivier BEL 1909 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Paulus Werner BEL 1704 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 34      Baeten Wim BEL 1505 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 33      Scheen Pascal BEL 1385 2.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 35      Vernimmen Thomas BEL 1324 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
7 35      Mohammadi Nia Nosratollah GER 1486 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
8 35      Ahn Anastasia BEL 1144 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
9 35      Pinoy Sebastien BEL 1394 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1481 23.5 Totaal 2.0 0.64 +0.36
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Buch SB Vsch. # Z + Z
1 Dardha Daniel 9 2274 2646 8.5 27 W 1 61 Z 1 32 W 1 4 Z 1 3 Z ½ 2 W 1 6 Z 1 5 W 1 9 W 1 44.00 48.00 42.5 4 3
2 Fridman Daniel 1 2675 2628 7.5 43 W 1 25 Z 1 11 W 1 42 Z 1 8 W 1 1 Z 0 7 W 1 3 Z 1 4 W ½ 45.00 41.25 40.5 4 3
3 Dgebuadze Alexandre 3 2508 2502 7.0 40 W 1 33 Z 1 20 W 1 6 Z 1 1 W ½ 4 Z 1 10 W ½ 2 W 0 8 Z 1 45.50 39.75 39.0 4 4
4 Zatonskih Anna 4 2398 2393 6.5 31 Z 1 24 W 1 16 Z 1 1 W 0 12 Z 1 3 W 0 42 Z 1 13 W 1 2 Z ½ 45.50 35.25 34.5 5 4
5 Dardha Arben 8 2286 2323 6.5 23 Z 1 22 W ½ 18 Z 1 9 W 1 7 Z 0 26 W 1 11 Z 1 1 Z 0 21 W 1 42.50 35.50 34.0 5 3
6 Sheripov Inal 27 1978 2341 6.0 B1 19 Z 1 10 W 1 3 W 0 16 Z 1 8 Z 1 1 W 0 9 Z 0 33 W 1 44.50 31.50 34.0 4 3
7 Berelowitsch Alexander 2 2552 2411 6.0 45 Z 1 26 W 1 15 Z 1 8 W 0 5 W 1 11 Z ½ 2 Z 0 19 W 1 10 Z ½ 43.50 33.00 33.5 5 2
8 Godart Francois 5 2366 2367 6.0 30 W 1 60 Z 1 12 W 1 7 Z 1 2 Z 0 6 W 0 24 Z 1 10 W 1 3 W 0 43.00 31.00 35.0 4 3
9 Ahn Martin 10 2262 2148 6.0 39 Z 1 18 W ½ 22 Z 1 5 Z 0 43 W ½ 23 W 1 12 Z 1 6 W 1 1 Z 0 42.00 30.75 31.5 5 3
10 Braun Christian 6 2361 2285 6.0 53 Z 1 17 W 1 6 Z 0 24 W 1 19 Z 1 42 W 1 3 Z ½ 8 Z 0 7 W ½ 40.50 30.00 34.0 5 2
11 Marcziter Dmitrii 12 2244 2259 6.0 55 Z 1 48 W 1 2 Z 0 17 W 1 35 Z 1 7 W ½ 5 W 0 25 Z ½ 24 Z 1 40.00 28.00 32.0 5 3
12 Real Thibault 16 2148 2142 6.0 47 Z 1 35 W 1 8 Z 0 44 W 1 4 W 0 36 Z 1 9 W 0 42 Z 1 23 W 1 36.50 26.00 30.0 4 3
13 Baltic Fatih 15 2157 2089 6.0 34 W 1 42 Z 0 37 W 1 43 Z ½ 32 W 1 14 W ½ 29 Z 1 4 Z 0 22 W 1 36.00 28.50 30.0 4 1
14 Lenaerts Lennert 7 2303 2126 6.0 28 W 1 37 Z ½ 42 W 0 46 Z 1 33 W 1 13 Z ½ 25 W ½ 22 Z ½ 26 W 1 35.00 28.75 29.5 4 1
15 Tomov Georgi 11 2254 2123 6.0 63 W 1 36 Z 1 7 W 0 60 Z 1 42 W 0 22 Z 0 45 W 1 28 Z 1 25 W 1 33.50 24.50 29.0 4 3
16 Huesmann Thomas 13 2240 2077 5.5 29 W 1 41 Z 1 4 W 0 61 Z 1 6 W 0 37 Z 1 22 W ½ 23 Z ½ 17 W ½ 37.00 24.75 30.0 4 3
17 Van Lishout Francois 23 2023 1981 5.5 59 W 1 10 Z 0 27 W 1 11 Z 0 47 W 0 54 W 1 31 Z 1 29 W 1 16 Z ½ 36.50 24.25 25.5 4 1
18 Klein Gernot 28 1975 1875 5.5 38 W 1 9 Z ½ 5 W 0 23 Z 0 57 W 1 32 Z 0 52 W 1 34 Z 1 39 W 1 35.50 24.00 24.0 4 1
19 Mueller Martin 18 2114 2058 5.5 50 Z 1 6 W 0 45 Z 1 53 W 1 10 W 0 44 Z ½ 34 W 1 7 Z 0 41 W 1 34.50 22.50 28.0 4 2
20 Meessen Rudolf 14 2222 2018 5.5 49 Z 1 44 W 1 3 Z 0 35 W 0 22 Z ½ 39 W 0 55 Z 1 38 W 1 32 Z 1 34.00 23.00 25.5 5 3
21 Van Den Bosch Arno 17 2132 1951 5.5 32 W 0 64 Z 1 40 W 1 34 Z ½ 23 W 0 33 Z 1 44 W 1 39 Z 1 5 Z 0 34.00 22.75 27.0 5 3
22 Uhoda Philippe 25 2012 2177 5.0 66 W 1 5 Z ½ 9 W 0 41 Z 1 20 W ½ 15 W 1 16 Z ½ 14 W ½ 13 Z 0 41.50 24.75 28.0 4 1
23 Alessi David 44 1797 2032 5.0 5 W 0 66 Z 1 33 W ½ 18 W 1 21 Z 1 9 Z 0 32 W 1 16 W ½ 12 Z 0 39.50 23.00 26.5 4 2
24 Mohammadi Nia Borna 21 2046 2070 5.0 62 W 1 4 Z 0 28 W 1 10 Z 0 30 W 1 43 Z 1 8 W 0 27 Z 1 11 W 0 39.50 22.00 27.0 4 2
25 Beles Milan 20 2047 2054 5.0 51 Z 1 2 W 0 53 Z 0 49 W 1 31 Z 1 35 W 1 14 Z ½ 11 W ½ 15 Z 0 39.00 23.50 26.5 5 2
26 Vanstreels Luk 19 2078 2003 5.0 57 W 1 7 Z 0 30 W 1 32 Z ½ 34 W 1 5 Z 0 28 W ½ 36 Z 1 14 Z 0 37.50 22.25 27.5 5 1
27 Lauwaet Stephan 45 1761 1874 5.0 1 Z 0 69 W 1 17 Z 0 65 W 1 44 Z 0 48 W 1 35 Z 1 24 W 0 53 Z 1 35.00 16.00 22.0 5 2
28 De Witte Stein 43 1799 1901 5.0 14 Z 0 67 W 1 24 Z 0 54 W ½ 49 Z 1 47 W 1 26 Z ½ 15 W 0 43 W 1 34.00 18.25 22.5 4 1
29 Ouaki Mark 49 1719 1970 5.0 16 Z 0 65 W 1 36 W 1 33 Z 0 61 W 1 60 Z 1 13 W 0 17 Z 0 45 W 1 33.00 17.00 25.0 4 1
30 Abubakirov Khumid 41 1849 1842 5.0 8 Z 0 54 W 1 26 Z 0 51 W 1 24 Z 0 38 W 0 59 Z 1 48 W 1 46 Z 1 32.50 18.50 20.0 5 2
31 Fryns Patrick 40 1854 1885 5.0 4 W 0 62 Z ½ 64 W 1 37 Z ½ 25 W 0 68 Z 1 17 W 0 60 Z 1 42 W 1 31.50 16.25 21.0 4 2
32 Heldenbergh Nils 53 1634 1987 4.5 21 Z 1 46 W 1 1 Z 0 26 W ½ 13 Z 0 18 W 1 23 Z 0 37 Z 1 20 W 0 41.00 22.00 26.0 5 2
33 Van De Wynkele Herman 22 2033 1949 4.5 54 Z 1 3 W 0 23 Z ½ 29 W 1 14 Z 0 21 W 0 51 Z 1 44 W 1 6 Z 0 38.00 19.00 23.5 5 2
34 Vanduyfhuys Daria 51 1688 1916 4.5 13 Z 0 70 W 1 48 Z 1 21 W ½ 26 Z 0 46 W 1 19 Z 0 18 W 0 55 Z 1 35.50 15.75 23.0 5 2
35 Huynh Laurent 36 1899 1852 4.5 58 W 1 12 Z 0 56 W 1 20 Z 1 11 W 0 25 Z 0 27 W 0 63 W 1 38 Z ½ 35.00 16.75 24.5 4 1
36 Willockx Ritsaart 31 1942 1853 4.5 65 Z 1 15 W 0 29 Z 0 55 W 1 50 Z 1 12 W 0 47 Z 1 26 W 0 40 Z ½ 34.50 16.25 23.5 5 3
37 Miulescu Gabriel 26 1985 1880 4.5 69 Z 1 14 W ½ 13 Z 0 31 W ½ 63 Z 1 16 W 0 53 Z ½ 32 W 0 54 Z 1 34.00 15.25 23.5 5 3
38 Damlakhi Mahmoud 63 1392 1787 4.5 18 Z 0 39 W 1 44 Z 0 45 W 1 46 W 0 30 Z 1 43 W 1 20 Z 0 35 W ½ 33.00 19.75 21.5 4 1
39 Claudon Andreas 46 1751 1796 4.5 9 W 0 38 Z 0 67 W 1 56 Z ½ 62 W 1 20 Z 1 60 W 1 21 W 0 18 Z 0 33.00 15.00 22.0 4 1
40 Peters Mathias 39 1871 1798 4.5 3 Z 0 51 W 1 21 Z 0 50 W 0 65 Z 1 55 W ½ 54 Z 1 46 W ½ 36 W ½ 32.50 16.00 19.5 4 2
41 Bode Dorel-Ion 33 1931 1789 4.5 70 Z 1 16 W 0 49 Z ½ 22 W 0 54 Z 0 50 W 1 62 Z 1 53 W 1 19 Z 0 31.00 14.00 21.5 5 2
42 Gitu Paula-Alexandra 35 1903 2082 4.0 56 Z 1 13 W 1 14 Z 1 2 W 0 15 Z 1 10 Z 0 4 W 0 12 W 0 31 Z 0 44.00 21.00 29.0 5 3
43 Timmermans Daniel 37 1878 1826 4.0 2 Z 0 50 W 1 58 Z 1 13 W ½ 9 Z ½ 24 W 0 38 Z 0 47 W 1 28 Z 0 38.00 17.00 22.5 5 1
44 Wlogalski Olivier 34 1909 1861 4.0 71 W 1 20 Z 0 38 W 1 12 Z 0 27 W 1 19 W ½ 21 Z 0 33 Z 0 49 W ½ 36.50 15.75 23.5 4 0
45 Seibt Sascha 38 1877 1767 4.0 7 W 0 57 Z 1 19 W 0 38 Z 0 64 W 1 63 W 1 15 Z 0 50 W 1 29 Z 0 34.50 13.50 19.0 4 1
46 Cornil Etienne 30 1960 1692 4.0 64 W ½ 32 Z 0 62 W 1 14 W 0 38 Z 1 34 Z 0 57 W 1 40 Z ½ 30 W 0 32.50 14.75 20.5 4 1
47 Godart Clara 52 1687 1704 4.0 12 W 0 58 Z 0 66 W 1 48 W 1 17 Z 1 28 Z 0 36 W 0 43 Z 0 64 W 1 32.00 15.00 19.0 4 1
48 Belva Frederic 32 1937 1666 4.0 52 W 1 11 Z 0 34 W 0 47 Z 0 56 W 1 27 Z 0 68 W 1 30 Z 0 62 W 1 31.50 12.50 18.0 4 0
49 Paulus Werner 50 1704 1624 4.0 20 W 0 71 Z 1 41 W ½ 25 Z 0 28 W 0 52 Z 0 70 Z 1 56 W 1 44 Z ½ 31.00 10.25 17.0 5 2
50 Hammers Michael 54 1633 1835 4.0 19 W 0 43 Z 0 69 W 1 40 Z 1 36 W 0 41 Z 0 61 W 1 45 Z 0 60 W 1 30.00 12.00 17.0 4 1
51 Nica Radu-Catalin 56 1525 1596 4.0 25 W 0 40 Z 0 52 W 1 30 Z 0 58 W ½ 66 Z 1 33 W 0 62 Z ½ 61 W 1 29.00 12.50 15.5 4 1
52 Wertz Yannick 67 1172 1487 4.0 48 Z 0 55 W 0 51 Z 0 67 Z 1 69 W ½ 49 W 1 18 Z 0 59 W ½ 63 Z 1 27.00 11.25 14.5 5 2
53 Vernimmen Pierre 42 1808 1860 3.5 10 W 0 59 Z 1 25 W 1 19 Z 0 60 W 0 61 Z 1 37 W ½ 41 Z 0 27 W 0 33.50 13.25 20.5 4 2
54 Baeten Wim 58 1505 1672 3.5 33 W 0 30 Z 0 71 W 1 28 Z ½ 41 W 1 17 Z 0 40 W 0 57 Z 1 37 W 0 33.50 12.00 17.0 4 1
55 Terwagne Bertrand 48 1746 1680 3.5 11 W 0 52 Z 1 61 W 0 36 Z 0 70 W 1 40 Z ½ 20 W 0 66 Z 1 34 W 0 32.00 10.25 17.0 4 2
56 Loncke Matthieu 70 0 1350 3.5 42 W 0 B1 35 Z 0 39 W ½ 48 Z 0 57 Z 0 58 W 1 49 Z 0 70 W 1 28.00 10.25 15.0 4 0
57 Laurent Yann 55 1591 1531 3.5 26 Z 0 45 W 0 68 Z ½ 58 W 1 18 Z 0 56 W 1 46 Z 0 54 W 0 67 Z 1 28.00 9.25 14.5 5 1
58 Ahn Maximilian 69 0 1302 3.5 35 Z 0 47 W 1 43 W 0 57 Z 0 51 Z ½ 62 W 0 56 Z 0 B1 66 W 1 26.00 10.50 13.5 4 0
59 Govoreanu Matei 59 1501 1368 3.5 17 Z 0 53 W 0 65 Z 0 62 Z 0 B1 70 W 1 30 W 0 52 Z ½ 68 W 1 26.00 8.00 11.0 4 0
60 Lentz Sebastien 24 2013 1736 3.0 67 Z 1 8 W 0 63 Z 1 15 W 0 53 Z 1 29 W 0 39 Z 0 31 W 0 50 Z 0 34.00 8.50 21.0 5 3
61 Bertram Johannes 29 1965 1666 3.0 68 Z 1 1 W 0 55 Z 1 16 W 0 29 Z 0 53 W 0 50 Z 0 65 W 1 51 Z 0 34.00 8.50 18.0 5 2
62 Deschuyteneer Lucien 57 1511 1585 3.0 24 Z 0 31 W ½ 46 Z 0 59 W 1 39 Z 0 58 Z 1 41 W 0 51 W ½ 48 Z 0 31.00 10.50 15.0 5 1
63 Parreira Luis Miguel 47 1751 1582 3.0 15 Z 0 68 W 1 60 W 0 70 Z 1 37 W 0 45 Z 0 64 W 1 35 Z 0 52 W 0 29.00 7.00 17.0 4 1
64 Vernimmen Thomas 65 1324 1432 3.0 46 Z ½ 21 W 0 31 Z 0 68 W ½ 45 Z 0 71 W 1 63 Z 0 69 W 1 47 Z 0 28.00 6.25 13.5 5 0
65 Oostenbach Ronny 66 1303 1414 3.0 36 W 0 29 Z 0 59 W 1 27 Z 0 40 W 0 69 Z 1 66 W 0 61 Z 0 B1 27.50 6.50 12.0 4 1
66 Koep Erich 61 1449 1362 2.5 22 Z 0 23 W 0 47 Z 0 69 Z ½ 67 W 1 51 W 0 65 Z 1 55 W 0 58 Z 0 27.00 5.25 11.0 5 1
67 Mohammadi Nia Nosratollah 60 1486 1253 2.5 60 W 0 28 Z 0 39 Z 0 52 W 0 66 Z 0 B1 71 W 1 68 Z ½ 57 W 0 25.00 4.25 8.0 4 0
68 Scheen Pascal 64 1385 1380 2.5 61 W 0 63 Z 0 57 W ½ 64 Z ½ 71 Z 1 31 W 0 48 Z 0 67 W ½ 59 Z 0 24.50 5.75 12.5 5 1
69 Pinoy Sebastien 62 1394 1093 2.0 37 W 0 27 Z 0 50 Z 0 66 W ½ 52 Z ½ 65 W 0 B1 64 Z 0 71 W 0 25.50 5.25 8.5 4 0
70 Ahn Anastasia 68 1144 1003 2.0 41 W 0 34 Z 0 B1 63 W 0 55 Z 0 59 Z 0 49 W 0 71 Z 1 56 Z 0 25.50 4.50 9.0 5 1
71 Pinoy Alexandre 71 0 1145 2.0 44 Z 0 49 W 0 54 Z 0 B1 68 W 0 64 Z 0 67 Z 0 70 W 0 69 Z 1 21.50 4.00 7.0 5 1
(©)FRBE-KBSB-v3.93 2018/09/01 (©) GMA 2015 Build : 2018/09/16 18:12