SwarLogo Triathlon 2020 - Parties Lentes SwarLogo
525
Organisator: CELBAnderlues
Arbiter: 232521
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 04/01/2020 tot 05/01/2020
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, OR, ARO, #Win
FIDE
R1 R2 R3 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Invoer Rnk Cat Gebdat Geslacht Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-Elo EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf B Cut1 Buch OR ARO #Win
1 Dauw, Sterre 23 6 -20 # +1680 2002-••-•• M bel 15269 248886 2178 2211 2211 114 Mechelen 3 2.5 17.0 19.5 2533 6.50 6.50 - 2260 2
2 Vanhuyse, Nele 26 10 +20 # +1680 1991-••-•• F bel 11669 228818 2005 1985 1985 WFM 462 Zottegem 3 3.0 16.5 19.5 2609 4.00 4.00 - 1549 3
3 N Pucher, Olivier 3 1 +20 # +1680 1981-••-•• M fra 69060 620203 2330 2330 2330 FM 601 CRELEL Liège 3 2.5 16.5 19.0 2373 5.50 5.50 - 2053 2
4 N Navrotescu, Andreea-Cristiana 20 5 +20 # +1680 1996-••-•• F fra 0 675946 0 2244 2244 WIM 999 Etranger 3 2.0 16.5 18.5 2183 6.50 6.50 - 2062 2
5 Soubirou, Oriane 22 8 +20 # +1680 1993-••-•• F fra 15150 686034 2144 2144 2144 239 Boitsfort 3 2.0 16.0 18.0 2072 5.00 5.00 - 1943 2
6 Roos, Adrian 19 2 +20 # +1680 1990-••-•• M bel 11118 263621 2307 2289 2289 FM 462 Zottegem 3 2.5 15.5 18.0 2269 5.00 5.00 - 1883 2
7 Cools, Gorik 55 4 +20 # +1680 1964-••-•• M bel 80403 200298 2279 2248 2248 FM 239 Boitsfort 3 2.0 15.5 17.5 2086 6.00 6.00 - 1627 2
8 Maltezeanu, Stefan 24 9 +20 # +1680 1999-••-•• M lux 19806 4004655 2115 2115 2115 601 CRELEL Liège 3 2.0 15.5 17.5 2069 5.50 5.50 - 2071 2
9 Grobelny, Melodie 51 44 -20 # -1270 2005-••-•• F bel 10989 246379 1236 1198 1198 902 Auvelais 2 3.0 14.0 17.0 2101 4.00 4.00 - 1343 3
10 Desinte, David 32 17 +20 # +1680 1977-••-•• M bel 66800 207276 1785 1800 1800 501 CREC Charleroi 3 2.5 14.0 16.5 1989 5.50 5.50 - 1635 2
11 Damlakhi, Mahmoud 60 11 -20 # +1680 2002-••-•• M bel 17189 255394 1975 1971 1971 901 Namur-Echecs 3 2.0 14.0 16.0 1872 6.00 6.00 - 1755 1
12 Woyave, Pascal 43 31 +20 # -1680 1971-••-•• M bel 67989 202622 1575 1542 1542 621 Ans-Loncin 3 2.0 13.5 15.5 1777 3.50 3.50 - 1660 2
13 Real, Thibault 63 3 +20 # +1680 1995-••-•• M bel 66249 205559 2257 2256 2256 FM 239 Boitsfort 3 1.5 13.5 15.0 2160 7.00 7.00 - 2160 1
14 Musabayeva, Diana 30 18 -20 # +1680 2007-••-•• F bel 16881 254720 1770 1789 1789 472 Mercatel 3 2.0 13.0 15.0 1919 5.00 5.00 - 1849 2
15 Dallemagne, Brieuc 35 24 -20 # -1680 2003-••-•• M bel 12758 237760 1612 1628 1628 514 Fontaine-L'Evêque 3 2.0 13.0 15.0 1569 2.50 2.50 - 1452 2
16 Claudon, Andreas 62 19 -20 # +1680 2001-••-•• M fra 15816 26067978 1778 1778 1778 418 Geraardsbergen 3 2.0 12.5 14.5 1636 3.50 3.50 - 1431 2
17 Akuatse, Angel Kaleb 29 15 -20 # +1680 2001-••-•• M bel 13468 240257 1810 1831 1831 548 Caissa Europe 3 2.0 12.5 14.5 1834 3.00 3.00 - 1668 2
18 Wlogalski, Olivier 28 13 +20 # +1680 1965-••-•• M bel 78069 208353 1881 1878 1878 601 CRELEL Liège 3 1.5 12.5 14.0 1945 5.00 5.00 - 1945 1
19 Delbergue, Mossab 64 45 -20 # -1270 2002-••-•• M bel 20700 265101 1351 1195 1195 548 Caissa Europe 3 2.0 12.0 14.0 1634 5.00 5.00 - 1610 2
20 N Spirta, Boris 59 16 +20 # +1680 1972-••-•• M fra 79502 665053 1811 1811 1811 538 *Gilly 3 2.0 12.0 14.0 1772 5.00 5.00 - 1583 2
21 Scaillet, Timothe 37 28 +20 # -1680 1986-••-•• M bel 60044 220574 1526 1588 1588 901 Namur-Echecs 3 2.0 12.0 14.0 1744 4.50 4.50 - 1587 2
22 Keiser, Marc 34 23 +20 # -1680 1952-••-•• M bel 88951 263109 1617 1657 1657 501 CREC Charleroi 3 2.0 12.0 14.0 1476 3.00 3.00 - 1338 2
23 N Mergen, Mett 40 29 +20 # -1680 1947-••-•• M lux 0 4000331 0 1550 1550 999 Etranger 3 1.5 12.0 13.5 1611 6.00 6.00 - 1724 1
24 Raptis, Filippos 46 38 -20 # -1270 2009-••-•• M bel 20846 264903 1333 1340 1340 207 2 Fous Diogène 3 1.5 12.0 13.5 1611 5.50 5.50 - 1693 1
25 Bultijnck, Kristoff 38 26 +20 # -1680 1977-••-•• M bel 16944 254975 1591 1598 1598 233 Halle 3 1.5 11.5 13.0 1538 5.50 5.50 - 1524 1
26 Jassem, Philippe 65 22 +20 # -1680 1956-••-•• M bel 91073 206903 1685 1681 1681 244 Brussels Chess Club 3 2.0 11.0 13.0 1502 5.50 5.50 - 1316 2
27 Majewski, Maryian 8 34 +20 # -1270 1934-••-•• M bel 97520 246395 1389 1398 1398 525 Bourlette - Anderlues 3 2.0 11.0 13.0 1432 4.00 4.00 - 1699 2
28 N Dallemagne, Rodrigue 61 58 -20 # -1270 2007-••-•• M bel 14275 267058 0 0 0 901 Namur-Echecs 3 2.0 11.0 13.0 1294 4.00 4.00 - 1177 2
29 Loes, Pierre 7 36 +20 # -1270 1963-••-•• M bel 97627 241709 1322 1373 1373 525 Bourlette - Anderlues 3 2.0 11.0 13.0 1393 3.50 3.50 - 1624 2
30 Stinis, Steven 21 7 +20 # +1680 1978-••-•• M bel 6807 202770 2223 2166 2166 261 Opwijk 2 1.0 11.5 12.5 2011 5.50 5.50 - 1815 1
31 Navez, Antoine 11 47 -20 # -1270 2005-••-•• M bel 15981 252301 1237 1156 1156 525 Bourlette - Anderlues 3 1.5 11.0 12.5 1465 5.00 5.00 - 1560 1
32 Macai, Ioan 27 12 +20 # +1680 1953-••-•• M bel 92312 263311 1884 1888 1888 952 Wavre 3 1.0 11.0 12.0 1648 5.50 5.50 - 1627 1
33 Burssens, Maya 49 53 -20 # -1270 2008-••-•• F bel 16894 258237 1153 1050 1050 472 Mercatel 3 1.0 11.0 12.0 1192 5.00 5.00 - 1641 1
34 Burssens, Jorian 48 40 -20 # -1270 2004-••-•• M bel 16889 255424 1222 1271 1271 472 Mercatel 3 1.5 10.0 11.5 1376 4.50 4.50 - 1568 1
35 Van Hoyweghen, Mathis 17 49 -20 # -1270 2008-••-•• M bel 16937 254371 1167 1095 1095 525 Bourlette - Anderlues 3 1.5 10.0 11.5 887 4.00 4.00 - 1271 1
36 Guilfanov, Raphael 41 30 -20 # -1680 2005-••-•• M bel 19650 260983 1471 1543 1543 601 CRELEL Liège 3 1.0 10.5 11.5 1332 3.50 3.50 - 1457 1
37 Marechal, Georges 36 25 +20 # -1680 1946-••-•• M bel 79588 202339 1639 1620 1620 621 Ans-Loncin 3 1.0 10.0 11.0 1305 3.00 3.00 - 1427 1
38 Hauchamps, Maxime 54 39 -20 # -1270 2009-••-•• M bel 20540 264865 0 1282 1282 207 2 Fous Diogène 3 1.0 9.5 10.5 1361 4.50 4.50 - 1518 1
39 Wuillaume, Nathan 18 41 -20 # -1270 2005-••-•• M bel 18828 260231 1330 1271 1271 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 9.5 10.5 1378 4.00 4.00 - 1557 1
40 Castellana, Michael 4 21 +20 # -1680 1974-••-•• M bel 56871 229695 1699 1707 1707 525 Bourlette - Anderlues 2 1.0 9.0 10.0 1707 5.00 5.00 - 1693 1
41 Musabayev, Maxim 31 33 -20 # -1270 2009-••-•• M bel 16932 254711 1452 1440 1440 472 Mercatel 3 1.0 9.0 10.0 1445 5.00 5.00 - 1570 1
42 Goblet, Gilles 33 20 +20 # -1680 1974-••-•• M bel 19665 260207 1753 1721 1721 501 CREC Charleroi 3 1.0 9.0 10.0 1490 3.50 3.50 - 1615 1
43 De Nys, Noa 5 51 -20 # -1270 2006-••-•• M bel 17171 255912 1150 1070 1070 525 Bourlette - Anderlues 2 1.0 9.0 10.0 1425 3.50 3.50 - 1484 1
44 Menolascina, Francesco 9 42 -20 # -1270 2008-••-•• M bel 20412 262080 1239 1242 1242 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 9.0 10.0 1286 2.50 2.50 - 1432 1
45 N Pucher, Matthias 2 59 -20 # -1270 2009-••-•• M fra 0 45148937 0 0 0 999 Etranger 3 1.0 8.5 9.5 1403 5.50 5.50 - 1528 1
46 Navez, Alice 10 37 -20 # -1270 2005-••-•• F bel 16002 252336 1387 1361 1361 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 8.5 9.5 1083 4.50 4.50 - 1208 1
47 Guilfanov, Romain 42 50 -20 # -1270 2007-••-•• M bel 20515 264636 1090 1081 1081 601 CRELEL Liège 3 1.0 8.0 9.0 943 4.00 4.00 - 1262 1
48 Lepoutre, Florian 53 46 -20 # -1270 2006-••-•• M bel 16316 252204 1181 1157 1157 961 Braine Echecs 3 1.0 8.0 9.0 1182 3.00 3.00 - 1349 1
49 Ruzhansky, Elias 39 27 -20 # -1680 2011-••-•• M eng 21132 472824 1593 1593 1593 401 KGSRL Gent 3 2.0 6.0 8.0 1473 3.50 3.50 - 1681 2
50 Van Hoyweghen, Gabriel 16 52 -20 # -1270 2008-••-•• M bel 16940 254380 1150 1051 1051 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 7.0 8.0 777 3.00 3.00 - 1027 1
51 Henrotte, Corentin 6 14 +20 # +1680 1996-••-•• M bel 10295 232530 1853 1865 1865 525 Bourlette - Anderlues 0 0.0 7.5 7.5 0 4.50 4.50 - 0 0
52 Romboni, Charles 44 32 +20 # -1680 1994-••-•• M bel 13053 238988 1522 1488 1488 514 Fontaine-L'Evêque 3 0.0 7.0 7.0 867 5.00 5.00 - 1667 0
53 Keller, Louison 50 43 -20 # -1270 2005-••-•• M bel 15221 249084 1301 1211 1211 961 Braine Echecs 3 0.0 6.5 6.5 698 4.00 4.00 - 1556 0
54 Deschuyteneer, Lucien 45 35 +20 # -1270 1949-••-•• M bel 64068 209570 1376 1379 1379 418 Geraardsbergen 3 0.0 6.0 6.0 683 4.50 4.50 - 1483 0
55 Terribile, Flavio 15 56 +20 # -1270 1977-••-•• M bel 21209 266825 0 0 0 525 Bourlette - Anderlues 2 1.0 4.5 5.5 548 4.50 4.50 - 1095 1
56 Sieber, Sven 13 55 -20 # -1270 2007-••-•• M bel 22107 267074 0 0 0 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 4.5 5.5 406 4.00 4.00 - 1593 1
57 Quintin, Ilan 12 54 -20 # -1270 2007-••-•• M bel 20411 262099 1150 1004 1004 525 Bourlette - Anderlues 3 0.0 5.0 5.0 335 4.50 4.50 - 1135 0
58 Terribile, Alessio 14 48 -20 # -1270 2008-••-•• M bel 20415 261963 1150 0 1150 525 Bourlette - Anderlues 3 0.0 5.0 5.0 440 4.00 4.00 - 1240 0
59 Lepoutre, Elise 52 57 -20 # -1270 2010-••-•• F bel 21541 267066 0 0 0 961 Braine Echecs 2 1.0 3.0 4.0 -3 3.50 3.50 - 1593 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Invoer Rnk Cat Gebdat Geslacht Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-Elo EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf B Cut1 Buch OR ARO #Win
1 2 Vanhuyse, Nele 26 10 +20 # +1680 1991-••-•• F bel 11669 228818 2005 1985 1985 WFM 462 Zottegem 3 3.0 16.5 19.5 2609 4.00 4.00 - 1549 3
2 3 N Pucher, Olivier 3 1 +20 # +1680 1981-••-•• M fra 69060 620203 2330 2330 2330 FM 601 CRELEL Liège 3 2.5 16.5 19.0 2373 5.50 5.50 - 2053 2
3 4 N Navrotescu, Andreea-Cristiana 20 5 +20 # +1680 1996-••-•• F fra 0 675946 0 2244 2244 WIM 999 Etranger 3 2.0 16.5 18.5 2183 6.50 6.50 - 2062 2
4 5 Soubirou, Oriane 22 8 +20 # +1680 1993-••-•• F fra 15150 686034 2144 2144 2144 239 Boitsfort 3 2.0 16.0 18.0 2072 5.00 5.00 - 1943 2
5 6 Roos, Adrian 19 2 +20 # +1680 1990-••-•• M bel 11118 263621 2307 2289 2289 FM 462 Zottegem 3 2.5 15.5 18.0 2269 5.00 5.00 - 1883 2
6 7 Cools, Gorik 55 4 +20 # +1680 1964-••-•• M bel 80403 200298 2279 2248 2248 FM 239 Boitsfort 3 2.0 15.5 17.5 2086 6.00 6.00 - 1627 2
7 8 Maltezeanu, Stefan 24 9 +20 # +1680 1999-••-•• M lux 19806 4004655 2115 2115 2115 601 CRELEL Liège 3 2.0 15.5 17.5 2069 5.50 5.50 - 2071 2
8 10 Desinte, David 32 17 +20 # +1680 1977-••-•• M bel 66800 207276 1785 1800 1800 501 CREC Charleroi 3 2.5 14.0 16.5 1989 5.50 5.50 - 1635 2
9 12 Woyave, Pascal 43 31 +20 # -1680 1971-••-•• M bel 67989 202622 1575 1542 1542 621 Ans-Loncin 3 2.0 13.5 15.5 1777 3.50 3.50 - 1660 2
10 13 Real, Thibault 63 3 +20 # +1680 1995-••-•• M bel 66249 205559 2257 2256 2256 FM 239 Boitsfort 3 1.5 13.5 15.0 2160 7.00 7.00 - 2160 1
11 18 Wlogalski, Olivier 28 13 +20 # +1680 1965-••-•• M bel 78069 208353 1881 1878 1878 601 CRELEL Liège 3 1.5 12.5 14.0 1945 5.00 5.00 - 1945 1
12 20 N Spirta, Boris 59 16 +20 # +1680 1972-••-•• M fra 79502 665053 1811 1811 1811 538 *Gilly 3 2.0 12.0 14.0 1772 5.00 5.00 - 1583 2
13 21 Scaillet, Timothe 37 28 +20 # -1680 1986-••-•• M bel 60044 220574 1526 1588 1588 901 Namur-Echecs 3 2.0 12.0 14.0 1744 4.50 4.50 - 1587 2
14 22 Keiser, Marc 34 23 +20 # -1680 1952-••-•• M bel 88951 263109 1617 1657 1657 501 CREC Charleroi 3 2.0 12.0 14.0 1476 3.00 3.00 - 1338 2
15 23 N Mergen, Mett 40 29 +20 # -1680 1947-••-•• M lux 0 4000331 0 1550 1550 999 Etranger 3 1.5 12.0 13.5 1611 6.00 6.00 - 1724 1
16 25 Bultijnck, Kristoff 38 26 +20 # -1680 1977-••-•• M bel 16944 254975 1591 1598 1598 233 Halle 3 1.5 11.5 13.0 1538 5.50 5.50 - 1524 1
17 26 Jassem, Philippe 65 22 +20 # -1680 1956-••-•• M bel 91073 206903 1685 1681 1681 244 Brussels Chess Club 3 2.0 11.0 13.0 1502 5.50 5.50 - 1316 2
18 27 Majewski, Maryian 8 34 +20 # -1270 1934-••-•• M bel 97520 246395 1389 1398 1398 525 Bourlette - Anderlues 3 2.0 11.0 13.0 1432 4.00 4.00 - 1699 2
19 29 Loes, Pierre 7 36 +20 # -1270 1963-••-•• M bel 97627 241709 1322 1373 1373 525 Bourlette - Anderlues 3 2.0 11.0 13.0 1393 3.50 3.50 - 1624 2
20 30 Stinis, Steven 21 7 +20 # +1680 1978-••-•• M bel 6807 202770 2223 2166 2166 261 Opwijk 2 1.0 11.5 12.5 2011 5.50 5.50 - 1815 1
21 32 Macai, Ioan 27 12 +20 # +1680 1953-••-•• M bel 92312 263311 1884 1888 1888 952 Wavre 3 1.0 11.0 12.0 1648 5.50 5.50 - 1627 1
22 37 Marechal, Georges 36 25 +20 # -1680 1946-••-•• M bel 79588 202339 1639 1620 1620 621 Ans-Loncin 3 1.0 10.0 11.0 1305 3.00 3.00 - 1427 1
23 40 Castellana, Michael 4 21 +20 # -1680 1974-••-•• M bel 56871 229695 1699 1707 1707 525 Bourlette - Anderlues 2 1.0 9.0 10.0 1707 5.00 5.00 - 1693 1
24 42 Goblet, Gilles 33 20 +20 # -1680 1974-••-•• M bel 19665 260207 1753 1721 1721 501 CREC Charleroi 3 1.0 9.0 10.0 1490 3.50 3.50 - 1615 1
25 51 Henrotte, Corentin 6 14 +20 # +1680 1996-••-•• M bel 10295 232530 1853 1865 1865 525 Bourlette - Anderlues 0 0.0 7.5 7.5 0 4.50 4.50 - 0 0
26 52 Romboni, Charles 44 32 +20 # -1680 1994-••-•• M bel 13053 238988 1522 1488 1488 514 Fontaine-L'Evêque 3 0.0 7.0 7.0 867 5.00 5.00 - 1667 0
27 54 Deschuyteneer, Lucien 45 35 +20 # -1270 1949-••-•• M bel 64068 209570 1376 1379 1379 418 Geraardsbergen 3 0.0 6.0 6.0 683 4.50 4.50 - 1483 0
28 55 Terribile, Flavio 15 56 +20 # -1270 1977-••-•• M bel 21209 266825 0 0 0 525 Bourlette - Anderlues 2 1.0 4.5 5.5 548 4.50 4.50 - 1095 1
Categorie: -20
Nr. Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Invoer Rnk Cat Gebdat Geslacht Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-Elo EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf B Cut1 Buch OR ARO #Win
1 1 Dauw, Sterre 23 6 -20 # +1680 2002-••-•• M bel 15269 248886 2178 2211 2211 114 Mechelen 3 2.5 17.0 19.5 2533 6.50 6.50 - 2260 2
2 9 Grobelny, Melodie 51 44 -20 # -1270 2005-••-•• F bel 10989 246379 1236 1198 1198 902 Auvelais 2 3.0 14.0 17.0 2101 4.00 4.00 - 1343 3
3 11 Damlakhi, Mahmoud 60 11 -20 # +1680 2002-••-•• M bel 17189 255394 1975 1971 1971 901 Namur-Echecs 3 2.0 14.0 16.0 1872 6.00 6.00 - 1755 1
4 14 Musabayeva, Diana 30 18 -20 # +1680 2007-••-•• F bel 16881 254720 1770 1789 1789 472 Mercatel 3 2.0 13.0 15.0 1919 5.00 5.00 - 1849 2
5 15 Dallemagne, Brieuc 35 24 -20 # -1680 2003-••-•• M bel 12758 237760 1612 1628 1628 514 Fontaine-L'Evêque 3 2.0 13.0 15.0 1569 2.50 2.50 - 1452 2
6 16 Claudon, Andreas 62 19 -20 # +1680 2001-••-•• M fra 15816 26067978 1778 1778 1778 418 Geraardsbergen 3 2.0 12.5 14.5 1636 3.50 3.50 - 1431 2
7 17 Akuatse, Angel Kaleb 29 15 -20 # +1680 2001-••-•• M bel 13468 240257 1810 1831 1831 548 Caissa Europe 3 2.0 12.5 14.5 1834 3.00 3.00 - 1668 2
8 19 Delbergue, Mossab 64 45 -20 # -1270 2002-••-•• M bel 20700 265101 1351 1195 1195 548 Caissa Europe 3 2.0 12.0 14.0 1634 5.00 5.00 - 1610 2
9 24 Raptis, Filippos 46 38 -20 # -1270 2009-••-•• M bel 20846 264903 1333 1340 1340 207 2 Fous Diogène 3 1.5 12.0 13.5 1611 5.50 5.50 - 1693 1
10 28 N Dallemagne, Rodrigue 61 58 -20 # -1270 2007-••-•• M bel 14275 267058 0 0 0 901 Namur-Echecs 3 2.0 11.0 13.0 1294 4.00 4.00 - 1177 2
11 31 Navez, Antoine 11 47 -20 # -1270 2005-••-•• M bel 15981 252301 1237 1156 1156 525 Bourlette - Anderlues 3 1.5 11.0 12.5 1465 5.00 5.00 - 1560 1
12 33 Burssens, Maya 49 53 -20 # -1270 2008-••-•• F bel 16894 258237 1153 1050 1050 472 Mercatel 3 1.0 11.0 12.0 1192 5.00 5.00 - 1641 1
13 34 Burssens, Jorian 48 40 -20 # -1270 2004-••-•• M bel 16889 255424 1222 1271 1271 472 Mercatel 3 1.5 10.0 11.5 1376 4.50 4.50 - 1568 1
14 35 Van Hoyweghen, Mathis 17 49 -20 # -1270 2008-••-•• M bel 16937 254371 1167 1095 1095 525 Bourlette - Anderlues 3 1.5 10.0 11.5 887 4.00 4.00 - 1271 1
15 36 Guilfanov, Raphael 41 30 -20 # -1680 2005-••-•• M bel 19650 260983 1471 1543 1543 601 CRELEL Liège 3 1.0 10.5 11.5 1332 3.50 3.50 - 1457 1
16 38 Hauchamps, Maxime 54 39 -20 # -1270 2009-••-•• M bel 20540 264865 0 1282 1282 207 2 Fous Diogène 3 1.0 9.5 10.5 1361 4.50 4.50 - 1518 1
17 39 Wuillaume, Nathan 18 41 -20 # -1270 2005-••-•• M bel 18828 260231 1330 1271 1271 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 9.5 10.5 1378 4.00 4.00 - 1557 1
18 41 Musabayev, Maxim 31 33 -20 # -1270 2009-••-•• M bel 16932 254711 1452 1440 1440 472 Mercatel 3 1.0 9.0 10.0 1445 5.00 5.00 - 1570 1
19 43 De Nys, Noa 5 51 -20 # -1270 2006-••-•• M bel 17171 255912 1150 1070 1070 525 Bourlette - Anderlues 2 1.0 9.0 10.0 1425 3.50 3.50 - 1484 1
20 44 Menolascina, Francesco 9 42 -20 # -1270 2008-••-•• M bel 20412 262080 1239 1242 1242 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 9.0 10.0 1286 2.50 2.50 - 1432 1
21 45 N Pucher, Matthias 2 59 -20 # -1270 2009-••-•• M fra 0 45148937 0 0 0 999 Etranger 3 1.0 8.5 9.5 1403 5.50 5.50 - 1528 1
22 46 Navez, Alice 10 37 -20 # -1270 2005-••-•• F bel 16002 252336 1387 1361 1361 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 8.5 9.5 1083 4.50 4.50 - 1208 1
23 47 Guilfanov, Romain 42 50 -20 # -1270 2007-••-•• M bel 20515 264636 1090 1081 1081 601 CRELEL Liège 3 1.0 8.0 9.0 943 4.00 4.00 - 1262 1
24 48 Lepoutre, Florian 53 46 -20 # -1270 2006-••-•• M bel 16316 252204 1181 1157 1157 961 Braine Echecs 3 1.0 8.0 9.0 1182 3.00 3.00 - 1349 1
25 49 Ruzhansky, Elias 39 27 -20 # -1680 2011-••-•• M eng 21132 472824 1593 1593 1593 401 KGSRL Gent 3 2.0 6.0 8.0 1473 3.50 3.50 - 1681 2
26 50 Van Hoyweghen, Gabriel 16 52 -20 # -1270 2008-••-•• M bel 16940 254380 1150 1051 1051 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 7.0 8.0 777 3.00 3.00 - 1027 1
27 53 Keller, Louison 50 43 -20 # -1270 2005-••-•• M bel 15221 249084 1301 1211 1211 961 Braine Echecs 3 0.0 6.5 6.5 698 4.00 4.00 - 1556 0
28 56 Sieber, Sven 13 55 -20 # -1270 2007-••-•• M bel 22107 267074 0 0 0 525 Bourlette - Anderlues 3 1.0 4.5 5.5 406 4.00 4.00 - 1593 1
29 57 Quintin, Ilan 12 54 -20 # -1270 2007-••-•• M bel 20411 262099 1150 1004 1004 525 Bourlette - Anderlues 3 0.0 5.0 5.0 335 4.50 4.50 - 1135 0
30 58 Terribile, Alessio 14 48 -20 # -1270 2008-••-•• M bel 20415 261963 1150 0 1150 525 Bourlette - Anderlues 3 0.0 5.0 5.0 440 4.00 4.00 - 1240 0
31 59 Lepoutre, Elise 52 57 -20 # -1270 2010-••-•• F bel 21541 267066 0 0 0 961 Braine Echecs 2 1.0 3.0 4.0 -3 3.50 3.50 - 1593 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (04/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Navrotescu, Andreea-Cristiana 16.5 (2244) 1-0 Soubirou, Oriane 16.0 (2144)
2 Cools, Gorik 15.5 (2248) 0-1 Dauw, Sterre 17.0 (2211)
3 Maltezeanu, Stefan 15.5 (2115) 0-1 Pucher, Olivier 16.5 (2330)
4 Real, Thibault 13.5 (2256) 1-0 Stinis, Steven 11.5 (2166)
5 Roos, Adrian 15.5 (2289) 1-0 Macai, Ioan 11.0 (1888)
6 Wlogalski, Olivier 12.5 (1878) ½-½ Damlakhi, Mahmoud 14.0 (1971)
7 Burssens, Maya 11.0 (1050) 0-1 Vanhuyse, Nele 16.5 (1985)
8 Mergen, Mett 12.0 (1550) 1-0 Woyave, Pascal 13.5 (1542)
9 Raptis, Filippos 12.0 (1340) 1-0 Guilfanov, Raphael 10.5 (1543)
10 Musabayeva, Diana 13.0 (1789) 1-0 Marechal, Georges 10.0 (1620)
11 Bultijnck, Kristoff 11.5 (1598) 1-0 Dallemagne, Brieuc 13.0 (1628)
12 Romboni, Charles 7.0 (1488) 0-1 Akuatse, Angel Kaleb 12.5 (1831)
13 Desinte, David 14.0 (1800) 1-0 Claudon, Andreas 12.5 (1778)
14 Keller, Louison 6.5 (1211) 0-1 Wuillaume, Nathan 9.5 (1271)
15 Hauchamps, Maxime 9.5 (1282) 0-1 Navez, Antoine 11.0 (1156)
16 Spirta, Boris 12.0 (1811) 1-0 Musabayev, Maxim 9.0 (1440)
17 Deschuyteneer, Lucien 6.0 (1379) 0-1 Goblet, Gilles 9.0 (1721)
18 Castellana, Michael 9.0 (1707) 1-0 Menolascina, Francesco 9.0 (1242)
19 Delbergue, Mossab 12.0 (1195) 1-0 Keiser, Marc 12.0 (1657)
20 Scaillet, Timothe 12.0 (1588) 1-0 De Nys, Noa 9.0 (1070)
21 Navez, Alice 8.5 (1361) 0-1 Burssens, Jorian 10.0 (1271)
22 Van Hoyweghen, Mathis 10.0 (1095) 0-1 Pucher, Matthias 8.5 (0)
23 Jassem, Philippe 11.0 (1681) 1-0 Lepoutre, Florian 8.0 (1157)
24 Terribile, Alessio 5.0 (1150) 0-1 Majewski, Maryian 11.0 (1398)
25 Loes, Pierre 11.0 (1373) 1-0 Guilfanov, Romain 8.0 (1081)
26 Quintin, Ilan 5.0 (1004) 0-1 Grobelny, Melodie 14.0 (1198)
27 Dallemagne, Rodrigue 11.0 (0) 1-0 Van Hoyweghen, Gabriel 7.0 (1051)
28 Sieber, Sven 4.5 (0) 0-1 Terribile, Flavio 4.5 (0)
29 Ruzhansky, Elias 6.0 (1593) 1-0 Lepoutre, Elise 3.0 (0)
  Henrotte, Corentin 7.5 (1865) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (04/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dauw, Sterre 18.0 (2211) 1-0 Navrotescu, Andreea-Cristiana 17.5 (2244)
2 Pucher, Olivier 17.5 (2330) ½-½ Real, Thibault 14.5 (2256)
3 Mergen, Mett 13.0 (1550) 0-1 Roos, Adrian 16.5 (2289)
4 Vanhuyse, Nele 17.5 (1985) 1-0 Raptis, Filippos 13.0 (1340)
5 Bultijnck, Kristoff 12.5 (1598) 0-1 Musabayeva, Diana 14.0 (1789)
6 Akuatse, Angel Kaleb 13.5 (1831) 1-0 Wuillaume, Nathan 10.5 (1271)
7 Navez, Antoine 12.0 (1156) 0-1 Desinte, David 15.0 (1800)
8 Soubirou, Oriane 16.0 (2144) 1-0 Castellana, Michael 10.0 (1707)
9 Damlakhi, Mahmoud 14.5 (1971) 1-0 Scaillet, Timothe 13.0 (1588)
10 Goblet, Gilles 10.0 (1721) 0-1 Wlogalski, Olivier 13.0 (1878)
11 Delbergue, Mossab 13.0 (1195) 0-1 Spirta, Boris 13.0 (1811)
12 Burssens, Jorian 11.0 (1271) 0-1 Cools, Gorik 15.5 (2248)
13 Pucher, Matthias 9.5 (0) 0-1 Maltezeanu, Stefan 15.5 (2115)
14 Grobelny, Melodie 15.0 (1198) 1-0 Jassem, Philippe 12.0 (1681)
15 Majewski, Maryian 12.0 (1398) 1-0 Dallemagne, Rodrigue 12.0 (0)
16 Stinis, Steven 11.5 (2166) 1-0 Loes, Pierre 12.0 (1373)
17 Macai, Ioan 11.0 (1888) 1-0 Burssens, Maya 11.0 (1050)
18 Guilfanov, Raphael 10.5 (1543) 0-1 Woyave, Pascal 13.5 (1542)
19 Dallemagne, Brieuc 13.0 (1628) 1-0 Romboni, Charles 7.0 (1488)
20 Marechal, Georges 10.0 (1620) 0-1 Hauchamps, Maxime 9.5 (1282)
21 Claudon, Andreas 12.5 (1778) 1-0 Keller, Louison 6.5 (1211)
22 Keiser, Marc 12.0 (1657) 1-0 Deschuyteneer, Lucien 6.0 (1379)
23 Musabayev, Maxim 9.0 (1440) 1-0 Menolascina, Francesco 9.0 (1242)
24 Lepoutre, Florian 8.0 (1157) 0-1 Navez, Alice 8.5 (1361)
25 Terribile, Flavio 5.5 (0) 0-1 Van Hoyweghen, Mathis 10.0 (1095)
26 Guilfanov, Romain 8.0 (1081) 1-0 Terribile, Alessio 5.0 (1150)
27 Van Hoyweghen, Gabriel 7.0 (1051) 1-0 Quintin, Ilan 5.0 (1004)
28 Sieber, Sven 4.5 (0) 0-1 Ruzhansky, Elias 7.0 (1593)
  Lepoutre, Elise 3.0 (0) 1 Bye  
  Henrotte, Corentin 7.5 (1865) 0 Afwezig  
  De Nys, Noa 9.0 (1070) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (05/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Roos, Adrian 17.5 (2289) ½-½ Dauw, Sterre 19.0 (2211)
2 Real, Thibault 15.0 (2256) 0-1 Vanhuyse, Nele 18.5 (1985)
3 Musabayeva, Diana 15.0 (1789) 0-1 Pucher, Olivier 18.0 (2330)
4 Navrotescu, Andreea-Cristiana 17.5 (2244) 1-0 Akuatse, Angel Kaleb 14.5 (1831)
5 Desinte, David 16.0 (1800) ½-½ Damlakhi, Mahmoud 15.5 (1971)
6 Wlogalski, Olivier 14.0 (1878) 0-1 Soubirou, Oriane 17.0 (2144)
7 Spirta, Boris 14.0 (1811) 0-1 Maltezeanu, Stefan 16.5 (2115)
8 Cools, Gorik 16.5 (2248) 1-0 Majewski, Maryian 13.0 (1398)
9 Stinis, Steven 12.5 (2166) 0-1ff Grobelny, Melodie 16.0 (1198)
10 Woyave, Pascal 14.5 (1542) 1-0 Macai, Ioan 12.0 (1888)
11 Raptis, Filippos 13.0 (1340) ½-½ Mergen, Mett 13.0 (1550)
12 Wuillaume, Nathan 10.5 (1271) 0-1 Dallemagne, Brieuc 14.0 (1628)
13 Navez, Antoine 12.0 (1156) ½-½ Bultijnck, Kristoff 12.5 (1598)
14 Hauchamps, Maxime 10.5 (1282) 0-1 Claudon, Andreas 13.5 (1778)
15 Scaillet, Timothe 13.0 (1588) 1-0 Goblet, Gilles 10.0 (1721)
16 Musabayev, Maxim 10.0 (1440) 0-1 Keiser, Marc 13.0 (1657)
17 Navez, Alice 9.5 (1361) 0-1 Delbergue, Mossab 13.0 (1195)
18 Van Hoyweghen, Mathis 11.0 (1095) ½-½ Burssens, Jorian 11.0 (1271)
19 Loes, Pierre 12.0 (1373) 1-0 Pucher, Matthias 9.5 (0)
20 Dallemagne, Rodrigue 12.0 (0) 1-0 Guilfanov, Romain 9.0 (1081)
21 Jassem, Philippe 12.0 (1681) 1-0 Ruzhansky, Elias 8.0 (1593)
22 Burssens, Maya 11.0 (1050) 1-0 Van Hoyweghen, Gabriel 8.0 (1051)
23 Romboni, Charles 7.0 (1488) 0-1 Guilfanov, Raphael 10.5 (1543)
24 Keller, Louison 6.5 (1211) 0-1 Marechal, Georges 10.0 (1620)
25 De Nys, Noa 9.0 (1070) 1-0 Deschuyteneer, Lucien 6.0 (1379)
26 Menolascina, Francesco 9.0 (1242) 1-0 Terribile, Alessio 5.0 (1150)
27 Quintin, Ilan 5.0 (1004) 0-1 Lepoutre, Florian 8.0 (1157)
28 Lepoutre, Elise 4.0 (0) 0-1 Sieber, Sven 4.5 (0)
  Henrotte, Corentin 7.5 (1865) 0 Afwezig  
  Castellana, Michael 10.0 (1707) 0 Afwezig  
  Terribile, Flavio 5.5 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Dauw, Sterre (Rank: 6)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2178
FIDE-ID248886
F-Elo2211
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Cools, Gorik BEL 2248 2.0 Z - 1 1.0 0.45 +0.55
2 1 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2244 2.0 W - 1 2.0 0.45 +0.55
3 1 FM Roos, Adrian BEL 2289 2.5 Z ½ 2.5 0.39 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2260 6.5 Totaal 2.5 1.29 +1.21
Begin van de pagina
WFM Vanhuyse, Nele (Rank: 10)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.11669
N-Elo2005
FIDE-ID228818
F-Elo1985
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Burssens, Maya BEL 1050 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Raptis, Filippos BEL 1340 1.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
3 2 FM Real, Thibault BEL 2256 1.5 Z - 1 3.0 0.17 +0.83
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1548 4.0 Totaal 3.0 2.01 +0.99
Begin van de pagina
FM Pucher, Olivier (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.69060
N-Elo2330
FIDE-ID620203
F-Elo2330
Landfra  (fra)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Maltezeanu, Stefan LUX 2115 2.0 Z - 1 1.0 0.77 +0.23
2 2 FM Real, Thibault BEL 2256 1.5 W ½ 1.5 0.60 -0.10
3 3      Musabayeva, Diana BEL 1789 2.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2053 5.5 Totaal 2.5 2.29 +0.21
Begin van de pagina
WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID675946
F-Elo2244
Landfra  (fra)
Club(999) Etranger
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Soubirou, Oriane FRA 2144 2.0 W - 1 1.0 0.64 +0.36
2 1      Dauw, Sterre BEL 2211 2.5 Z 0 1.0 0.55 -0.55
3 4      Akuatse, Angel Kaleb BEL 1831 2.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2062 6.5 Totaal 2.0 2.11 -0.11
Begin van de pagina
Soubirou, Oriane (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.15150
N-Elo2144
FIDE-ID686034
F-Elo2144
Landfra  (fra)
Club(239) Boitsfort
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2244 2.0 Z - 0 0.0 0.36 -0.36
2 8      Castellana, Michael BEL 1707 1.0 W 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Wlogalski, Olivier BEL 1878 1.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1943 4.5 Totaal 2.0 2.10 -0.10
Begin van de pagina
FM Roos, Adrian (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.11118
N-Elo2307
FIDE-ID263621
F-Elo2289
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Macai, Ioan BEL 1888 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mergen, Mett LUX 1550 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Dauw, Sterre BEL 2211 2.5 W ½ 2.5 0.61 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1883 5.0 Totaal 2.5 2.45 +0.05
Begin van de pagina
FM Cools, Gorik (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.80403
N-Elo2279
FIDE-ID200298
F-Elo2248
Landbel  (bel)
Club(239) Boitsfort
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dauw, Sterre BEL 2211 2.5 W - 0 0.0 0.55 -0.55
2 12      Burssens, Jorian BEL 1271 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Majewski, Maryian BEL 1398 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1626 6.0 Totaal 2.0 2.39 -0.39
Begin van de pagina
Maltezeanu, Stefan (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19806
N-Elo2115
FIDE-ID4004655
F-Elo2115
Landlux  (lux)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 FM Pucher, Olivier FRA 2330 2.5 W - 0 0.0 0.23 -0.23
2 13      Pucher, Matthias FRA 0 1.0 Z 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Spirta, Boris FRA 1811 2.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2070 5.5 Totaal 2.0 2.01 -0.01
Begin van de pagina
Grobelny, Melodie (Rank: 44)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.10989
N-Elo1236
FIDE-ID246379
F-Elo1198
Landbel  (bel)
Club(902) Auvelais
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Quintin, Ilan BEL 1004 0.0 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
2 14      Jassem, Philippe BEL 1681 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 9      Stinis, Steven BEL 2166 1.0 Z - 1FF 3.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1617 3.0 Totaal 3.0 0.83 +1.17
Begin van de pagina
Desinte, David (Rank: 17)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.66800
N-Elo1785
FIDE-ID207276
F-Elo1800
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Claudon, Andreas FRA 1778 2.0 W - 1 1.0 0.53 +0.47
2 7      Navez, Antoine BEL 1156 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Damlakhi, Mahmoud BEL 1971 2.0 W - ½ 2.5 0.27 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1635 5.5 Totaal 2.5 1.72 +0.78
Begin van de pagina
Damlakhi, Mahmoud (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.17189
N-Elo1975
FIDE-ID255394
F-Elo1971
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Wlogalski, Olivier BEL 1878 1.5 Z - ½ 0.5 0.63 -0.13
2 9      Scaillet, Timothe BEL 1588 2.0 W - 1 1.5 0.91 +0.09
3 5      Desinte, David BEL 1800 2.5 Z - ½ 2.0 0.73 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1755 6.0 Totaal 2.0 2.27 -0.27
Begin van de pagina
Woyave, Pascal (Rank: 31)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.67989
N-Elo1575
FIDE-ID202622
F-Elo1542
Landbel  (bel)
Club(621) Ans-Loncin
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mergen, Mett LUX 1550 1.5 Z - 0 0.0 0.49 -0.49
2 18      Guilfanov, Raphael BEL 1543 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Macai, Ioan BEL 1888 1.0 W - 1 2.0 0.11 +0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1660 3.5 Totaal 2.0 1.10 +0.90
Begin van de pagina
FM Real, Thibault (Rank: 3)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.66249
N-Elo2257
FIDE-ID205559
F-Elo2256
Landbel  (bel)
Club(239) Boitsfort
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Stinis, Steven BEL 2166 1.0 W - 1 1.0 0.62 +0.38
2 2 FM Pucher, Olivier FRA 2330 2.5 Z ½ 1.5 0.40 +0.10
3 2 WFM Vanhuyse, Nele BEL 1985 3.0 W - 0 1.5 0.83 -0.83
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2160 6.5 Totaal 1.5 1.85 -0.35
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1770
FIDE-ID254720
F-Elo1789
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Marechal, Georges BEL 1620 1.0 W - 1 1.0 0.72 +0.28
2 5      Bultijnck, Kristoff BEL 1598 1.5 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
3 3 FM Pucher, Olivier FRA 2330 2.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1849 5.0 Totaal 2.0 1.55 +0.45
Begin van de pagina
Dallemagne, Brieuc (Rank: 24)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.12758
N-Elo1612
FIDE-ID237760
F-Elo1628
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie-20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Bultijnck, Kristoff BEL 1598 1.5 Z - 0 0.0 0.54 -0.54
2 19      Romboni, Charles BEL 1488 0.0 W - 1 1.0 0.69 +0.31
3 12      Wuillaume, Nathan BEL 1271 1.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1452 2.5 Totaal 2.0 2.12 -0.12
Begin van de pagina
Claudon, Andreas (Rank: 19)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15816
N-Elo1778
FIDE-ID26067978
F-Elo1778
Landfra  (fra)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Desinte, David BEL 1800 2.5 Z - 0 0.0 0.47 -0.47
2 21      Keller, Louison BEL 1211 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Hauchamps, Maxime BEL 1282 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1431 3.5 Totaal 2.0 2.31 -0.31
Begin van de pagina
Akuatse, Angel Kaleb (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.13468
N-Elo1810
FIDE-ID240257
F-Elo1831
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Romboni, Charles BEL 1488 0.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 6      Wuillaume, Nathan BEL 1271 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
3 4 WIM Navrotescu, Andreea-Cristiana FRA 2244 2.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1667 3.0 Totaal 2.0 1.88 +0.12
Begin van de pagina
Wlogalski, Olivier (Rank: 13)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.78069
N-Elo1881
FIDE-ID208353
F-Elo1878
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Damlakhi, Mahmoud BEL 1971 2.0 W - ½ 0.5 0.37 +0.13
2 10      Goblet, Gilles BEL 1721 1.0 Z - 1 1.5 0.71 +0.29
3 6      Soubirou, Oriane FRA 2144 2.0 W - 0 1.5 0.18 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1945 5.0 Totaal 1.5 1.26 +0.24
Begin van de pagina
Delbergue, Mossab (Rank: 45)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.20700
N-Elo1351
FIDE-ID265101
F-Elo1195
Landbel  (bel)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Keiser, Marc BEL 1657 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 11      Spirta, Boris FRA 1811 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Navez, Alice BEL 1361 1.0 Z - 1 2.0 0.28 +0.72
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1609 5.0 Totaal 2.0 0.44 +1.56
Begin van de pagina
Spirta, Boris (Rank: 16)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.79502
N-Elo1811
FIDE-ID665053
F-Elo1811
Landfra  (fra)
Club(538) *Gilly
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Musabayev, Maxim BEL 1440 1.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 11      Delbergue, Mossab BEL 1195 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Maltezeanu, Stefan LUX 2115 2.0 W - 0 2.0 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1583 5.0 Totaal 2.0 1.96 +0.04
Begin van de pagina
Scaillet, Timothe (Rank: 28)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.60044
N-Elo1526
FIDE-ID220574
F-Elo1588
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      De Nys, Noa BEL 1070 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Damlakhi, Mahmoud BEL 1971 2.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 15      Goblet, Gilles BEL 1721 1.0 W - 1 2.0 0.32 +0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1587 4.0 Totaal 2.0 1.33 +0.67
Begin van de pagina
Keiser, Marc (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.88951
N-Elo1617
FIDE-ID263109
F-Elo1657
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Delbergue, Mossab BEL 1195 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 22      Deschuyteneer, Lucien BEL 1379 0.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
3 16      Musabayev, Maxim BEL 1440 1.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1338 3.0 Totaal 2.0 2.53 -0.53
Begin van de pagina
Mergen, Mett (Rank: 29)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID4000331
F-Elo1550
Landlux  (lux)
Club(999) Etranger
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Woyave, Pascal BEL 1542 2.0 W - 1 1.0 0.51 +0.49
2 3 FM Roos, Adrian BEL 2289 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Raptis, Filippos BEL 1340 1.5 Z ½ 1.5 0.77 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1723 6.0 Totaal 1.5 1.36 +0.14
Begin van de pagina
Raptis, Filippos (Rank: 38)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.20846
N-Elo1333
FIDE-ID264903
F-Elo1340
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Guilfanov, Raphael BEL 1543 1.0 W - 1 1.0 0.24 +0.76
2 4 WFM Vanhuyse, Nele BEL 1985 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Mergen, Mett LUX 1550 1.5 W - ½ 1.5 0.23 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1692 5.5 Totaal 1.5 0.55 +0.95
Begin van de pagina
Bultijnck, Kristoff (Rank: 26)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16944
N-Elo1591
FIDE-ID254975
F-Elo1598
Landbel  (bel)
Club(233) Halle
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Dallemagne, Brieuc BEL 1628 2.0 W - 1 1.0 0.46 +0.54
2 5      Musabayeva, Diana BEL 1789 2.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
3 13      Navez, Antoine BEL 1156 1.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1524 5.5 Totaal 1.5 1.63 -0.13
Begin van de pagina
Jassem, Philippe (Rank: 22)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.91073
N-Elo1685
FIDE-ID206903
F-Elo1681
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Lepoutre, Florian BEL 1157 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Grobelny, Melodie BEL 1198 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 21      Ruzhansky, Elias ENG 1593 2.0 W - 1 2.0 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1316 6.0 Totaal 2.0 2.46 -0.46
Begin van de pagina
Majewski, Maryian (Rank: 34)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.97520
N-Elo1389
FIDE-ID246395
F-Elo1398
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie+20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Terribile, Alessio BEL 1150 0.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
2 15      Dallemagne, Rodrigue BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 8 FM Cools, Gorik BEL 2248 2.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1699 4.0 Totaal 2.0 1.81 +0.19
Begin van de pagina
Dallemagne, Rodrigue (Rank: 58)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.14275
N-Elo0
FIDE-ID267058
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Van Hoyweghen, Gabriel BEL 1051 1.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 15      Majewski, Maryian BEL 1398 2.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 20      Guilfanov, Romain BEL 1081 1.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1176 4.0 Totaal 2.0 0.24 +1.76
Begin van de pagina
Loes, Pierre (Rank: 36)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.97627
N-Elo1322
FIDE-ID241709
F-Elo1373
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie+20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Guilfanov, Romain BEL 1081 1.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 16      Stinis, Steven BEL 2166 1.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Pucher, Matthias FRA 0 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1623 3.0 Totaal 2.0 1.85 +0.15
Begin van de pagina
Stinis, Steven (Rank: 7)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.6807
N-Elo2223
FIDE-ID202770
F-Elo2166
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM Real, Thibault BEL 2256 1.5 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
2 16      Loes, Pierre BEL 1373 2.0 W 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Grobelny, Melodie BEL 1198 3.0 W 0ff 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1609 6.5 Totaal 1.0 1.30 -0.30
Begin van de pagina
Navez, Antoine (Rank: 47)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15981
N-Elo1237
FIDE-ID252301
F-Elo1156
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Hauchamps, Maxime BEL 1282 1.0 Z - 1 1.0 0.33 +0.67
2 7      Desinte, David BEL 1800 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Bultijnck, Kristoff BEL 1598 1.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1560 5.0 Totaal 1.5 0.49 +1.01
Begin van de pagina
Macai, Ioan (Rank: 12)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.92312
N-Elo1884
FIDE-ID263311
F-Elo1888
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM Roos, Adrian BEL 2289 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Burssens, Maya BEL 1050 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Woyave, Pascal BEL 1542 2.0 Z - 0 1.0 0.89 -0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1627 5.5 Totaal 1.0 1.89 -0.89
Begin van de pagina
Burssens, Maya (Rank: 53)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1153
FIDE-ID258237
F-Elo1050
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7 WFM Vanhuyse, Nele BEL 1985 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Macai, Ioan BEL 1888 1.0 Z 0 0.0 0.08 -0.08
3 22      Van Hoyweghen, Gabriel BEL 1051 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1641 5.0 Totaal 1.0 0.66 +0.34
Begin van de pagina
Burssens, Jorian (Rank: 40)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.16889
N-Elo1222
FIDE-ID255424
F-Elo1271
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Navez, Alice BEL 1361 1.0 Z - 1 1.0 0.38 +0.62
2 12 FM Cools, Gorik BEL 2248 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Van Hoyweghen, Mathis BEL 1095 1.5 Z - ½ 1.5 0.73 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1568 4.5 Totaal 1.5 1.19 +0.31
Begin van de pagina
Van Hoyweghen, Mathis (Rank: 49)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16937
N-Elo1167
FIDE-ID254371
F-Elo1095
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Pucher, Matthias FRA 0 1.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 25      Terribile, Flavio BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 18      Burssens, Jorian BEL 1271 1.5 W ½ 1.5 0.27 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1271 3.5 Totaal 1.5 2.11 -0.61
Begin van de pagina
Guilfanov, Raphael (Rank: 30)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.19650
N-Elo1471
FIDE-ID260983
F-Elo1543
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Raptis, Filippos BEL 1340 1.5 Z - 0 0.0 0.76 -0.76
2 18      Woyave, Pascal BEL 1542 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Romboni, Charles BEL 1488 0.0 Z - 1 1.0 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1456 3.5 Totaal 1.0 1.84 -0.84
Begin van de pagina
Marechal, Georges (Rank: 25)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.79588
N-Elo1639
FIDE-ID202339
F-Elo1620
Landbel  (bel)
Club(621) Ans-Loncin
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Musabayeva, Diana BEL 1789 2.0 Z - 0 0.0 0.28 -0.28
2 20      Hauchamps, Maxime BEL 1282 1.0 W - 0 0.0 0.88 -0.88
3 24      Keller, Louison BEL 1211 0.0 Z 1 1.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1427 3.0 Totaal 1.0 2.08 -1.08
Begin van de pagina
Hauchamps, Maxime (Rank: 39)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.20540
N-Elo0
FIDE-ID264865
F-Elo1282
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Navez, Antoine BEL 1156 1.5 W - 0 0.0 0.67 -0.67
2 20      Marechal, Georges BEL 1620 1.0 Z - 1 1.0 0.12 +0.88
3 14      Claudon, Andreas FRA 1778 2.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1518 4.5 Totaal 1.0 0.87 +0.13
Begin van de pagina
Wuillaume, Nathan (Rank: 41)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.18828
N-Elo1330
FIDE-ID260231
F-Elo1271
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Keller, Louison BEL 1211 0.0 Z - 1 1.0 0.58 +0.42
2 6      Akuatse, Angel Kaleb BEL 1831 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Dallemagne, Brieuc BEL 1628 2.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1556 4.0 Totaal 1.0 0.77 +0.23
Begin van de pagina
Castellana, Michael (Rank: 21)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.56871
N-Elo1699
FIDE-ID229695
F-Elo1707
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Menolascina, Francesco BEL 1242 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Soubirou, Oriane FRA 2144 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1693 3.0 Totaal 1.0 1.00 +0.00
Begin van de pagina
Musabayev, Maxim (Rank: 33)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1452
FIDE-ID254711
F-Elo1440
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Spirta, Boris FRA 1811 2.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 23      Menolascina, Francesco BEL 1242 1.0 W - 1 1.0 0.76 +0.24
3 16      Keiser, Marc BEL 1657 2.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1570 5.0 Totaal 1.0 1.08 -0.08
Begin van de pagina
Goblet, Gilles (Rank: 20)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.19665
N-Elo1753
FIDE-ID260207
F-Elo1721
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Deschuyteneer, Lucien BEL 1379 0.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 10      Wlogalski, Olivier BEL 1878 1.5 W - 0 1.0 0.29 -0.29
3 15      Scaillet, Timothe BEL 1588 2.0 Z - 0 1.0 0.68 -0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1615 3.5 Totaal 1.0 1.85 -0.85
Begin van de pagina
De Nys, Noa (Rank: 51)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.17171
N-Elo1150
FIDE-ID255912
F-Elo1070
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Scaillet, Timothe BEL 1588 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Afwezig           0 0.0    
3 25      Deschuyteneer, Lucien BEL 1379 0.0 W 1 1.0 0.14 +0.86
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1483 2.0 Totaal 1.0 0.22 +0.78
Begin van de pagina
Menolascina, Francesco (Rank: 42)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.20412
N-Elo1239
FIDE-ID262080
F-Elo1242
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Castellana, Michael BEL 1707 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Musabayev, Maxim BEL 1440 1.0 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
3 26      Terribile, Alessio BEL 1150 0.0 W - 1 1.0 0.63 +0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1432 2.0 Totaal 1.0 0.95 +0.05
Begin van de pagina
Pucher, Matthias (Rank: 59)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID45148937
F-Elo0
Landfra  (fra)
Club(999) Etranger
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Hoyweghen, Mathis BEL 1095 1.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      Maltezeanu, Stefan LUX 2115 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Loes, Pierre BEL 1373 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1527 5.5 Totaal 1.0 0.24 +0.76
Begin van de pagina
Navez, Alice (Rank: 37)

Rangschikking46
GeslachtF
Stamnr.16002
N-Elo1387
FIDE-ID252336
F-Elo1361
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Burssens, Jorian BEL 1271 1.5 W - 0 0.0 0.62 -0.62
2 24      Lepoutre, Florian BEL 1157 1.0 Z - 1 1.0 0.76 +0.24
3 17      Delbergue, Mossab BEL 1195 2.0 W 0 1.0 0.72 -0.72
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1207 4.5 Totaal 1.0 2.10 -1.10
Begin van de pagina
Guilfanov, Romain (Rank: 50)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.20515
N-Elo1090
FIDE-ID264636
F-Elo1081
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Loes, Pierre BEL 1373 2.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 26      Terribile, Alessio BEL 1150 0.0 W - 1 1.0 0.40 +0.60
3 20      Dallemagne, Rodrigue BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1261 4.0 Totaal 1.0 1.47 -0.47
Begin van de pagina
Lepoutre, Florian (Rank: 46)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.16316
N-Elo1181
FIDE-ID252204
F-Elo1157
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Jassem, Philippe BEL 1681 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Navez, Alice BEL 1361 1.0 W - 0 0.0 0.24 -0.24
3 27      Quintin, Ilan BEL 1004 0.0 Z 1 1.0 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1348 3.0 Totaal 1.0 1.02 -0.02
Begin van de pagina
Ruzhansky, Elias (Rank: 27)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.21132
N-Elo1593
FIDE-ID472824
F-Elo1593
Landeng  (eng)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Lepoutre, Elise BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 28      Sieber, Sven BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 21      Jassem, Philippe BEL 1681 2.0 Z 0 2.0 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1681 4.0 Totaal 2.0 2.22 -0.22
Begin van de pagina
Van Hoyweghen, Gabriel (Rank: 52)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.16940
N-Elo1150
FIDE-ID254380
F-Elo1051
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Dallemagne, Rodrigue BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 27      Quintin, Ilan BEL 1004 0.0 W 1 1.0 0.57 +0.43
3 22      Burssens, Maya BEL 1050 1.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1027 3.0 Totaal 1.0 1.99 -0.99
Begin van de pagina
Henrotte, Corentin (Rank: 14)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.10295
N-Elo1853
FIDE-ID232530
F-Elo1865
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie+20 # +1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Romboni, Charles (Rank: 32)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.13053
N-Elo1522
FIDE-ID238988
F-Elo1488
Landbel  (bel)
Club(514) Fontaine-L'Evêque
Categorie+20 # -1680

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Akuatse, Angel Kaleb BEL 1831 2.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 19      Dallemagne, Brieuc BEL 1628 2.0 Z 0 0.0 0.31 -0.31
3 23      Guilfanov, Raphael BEL 1543 1.0 W - 0 0.0 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1667 5.0 Totaal 0.0 0.85 -0.85
Begin van de pagina
Keller, Louison (Rank: 43)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.15221
N-Elo1301
FIDE-ID249084
F-Elo1211
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Wuillaume, Nathan BEL 1271 1.0 W - 0 0.0 0.42 -0.42
2 21      Claudon, Andreas FRA 1778 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 24      Marechal, Georges BEL 1620 1.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1556 4.0 Totaal 0.0 0.58 -0.58
Begin van de pagina
Deschuyteneer, Lucien (Rank: 35)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.64068
N-Elo1376
FIDE-ID209570
F-Elo1379
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie+20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Goblet, Gilles BEL 1721 1.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 22      Keiser, Marc BEL 1657 2.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
3 25      De Nys, Noa BEL 1070 1.0 Z - 0 0.0 0.86 -0.86
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1482 4.0 Totaal 0.0 1.15 -1.15
Begin van de pagina
Terribile, Flavio (Rank: 56)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.21209
N-Elo0
FIDE-ID266825
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie+20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Sieber, Sven BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 25      Van Hoyweghen, Mathis BEL 1095 1.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1095 2.5 Totaal 1.0 0.58 +0.42
Begin van de pagina
Sieber, Sven (Rank: 55)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.22107
N-Elo0
FIDE-ID267074
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Terribile, Flavio BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Ruzhansky, Elias ENG 1593 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 28      Lepoutre, Elise BEL 0 1.0 Z 1 1.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1593 4.0 Totaal 1.0 1.08 -0.08
Begin van de pagina
Quintin, Ilan (Rank: 54)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.20411
N-Elo1150
FIDE-ID262099
F-Elo1004
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Grobelny, Melodie BEL 1198 3.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
2 27      Van Hoyweghen, Gabriel BEL 1051 1.0 Z - 0 0.0 0.43 -0.43
3 27      Lepoutre, Florian BEL 1157 1.0 W 0 0.0 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1135 5.0 Totaal 0.0 0.98 -0.98
Begin van de pagina
Terribile, Alessio (Rank: 48)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.20415
N-Elo1150
FIDE-ID261963
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(525) Bourlette - Anderlues
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Majewski, Maryian BEL 1398 2.0 W - 0 0.0 0.19 -0.19
2 26      Guilfanov, Romain BEL 1081 1.0 Z - 0 0.0 0.60 -0.60
3 26      Menolascina, Francesco BEL 1242 1.0 Z - 0 0.0 0.37 -0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1240 4.0 Totaal 0.0 1.16 -1.16
Begin van de pagina
Lepoutre, Elise (Rank: 57)

Rangschikking59
GeslachtF
Stamnr.21541
N-Elo0
FIDE-ID267066
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(961) Braine Echecs
Categorie-20 # -1270

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Ruzhansky, Elias ENG 1593 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 28      Sieber, Sven BEL 0 1.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1593 3.0 Totaal 1.0 0.58 -0.58
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 B Cut1 Buch OR ARO #Win
1 Dauw, Sterre 6 2211 2533 19.5 7 Z 1 4 W 1 6 Z ½ 6.50 6.50 - 2260 2
2 Vanhuyse, Nele 10 1985 2609 19.5 33 Z 1 24 W 1 13 Z 1 4.00 4.00 - 1549 3
3 Pucher, Olivier 1 2330 2373 19.0 8 Z 1 13 W ½ 14 Z 1 5.50 5.50 - 2053 2
4 Navrotescu, Andreea-Cristiana 5 2244 2183 18.5 5 W 1 1 Z 0 17 W 1 6.50 6.50 - 2062 2
5 Soubirou, Oriane 8 2144 2072 18.0 4 Z 0 40 W 1 18 Z 1 5.00 5.00 - 1943 2
6 Roos, Adrian 2 2289 2269 18.0 32 W 1 23 Z 1 1 W ½ 5.00 5.00 - 1883 2
7 Cools, Gorik 4 2248 2086 17.5 1 W 0 34 Z 1 27 W 1 6.00 6.00 - 1627 2
8 Maltezeanu, Stefan 9 2115 2069 17.5 3 W 0 45 Z 1 20 Z 1 5.50 5.50 - 2071 2
9 Grobelny, Melodie 44 1198 2101 17.0 57 Z 1 26 W 1 30 Z 1FF 4.00 4.00 - 1343 3
10 Desinte, David 17 1800 1989 16.5 16 W 1 31 Z 1 11 W ½ 5.50 5.50 - 1635 2
11 Damlakhi, Mahmoud 11 1971 1872 16.0 18 Z ½ 21 W 1 10 Z ½ 6.00 6.00 - 1755 1
12 Woyave, Pascal 31 1542 1777 15.5 23 Z 0 36 Z 1 32 W 1 3.50 3.50 - 1660 2
13 Real, Thibault 3 2256 2160 15.0 30 W 1 3 Z ½ 2 W 0 7.00 7.00 - 2160 1
14 Musabayeva, Diana 18 1789 1919 15.0 37 W 1 25 Z 1 3 W 0 5.00 5.00 - 1849 2
15 Dallemagne, Brieuc 24 1628 1569 15.0 25 Z 0 52 W 1 39 Z 1 2.50 2.50 - 1452 2
16 Claudon, Andreas 19 1778 1636 14.5 10 Z 0 53 W 1 38 Z 1 3.50 3.50 - 1431 2
17 Akuatse, Angel Kaleb 15 1831 1834 14.5 52 Z 1 39 W 1 4 Z 0 3.00 3.00 - 1668 2
18 Wlogalski, Olivier 13 1878 1945 14.0 11 W ½ 42 Z 1 5 W 0 5.00 5.00 - 1945 1
19 Delbergue, Mossab 45 1195 1634 14.0 22 W 1 20 W 0 46 Z 1 5.00 5.00 - 1610 2
20 Spirta, Boris 16 1811 1772 14.0 41 W 1 19 Z 1 8 W 0 5.00 5.00 - 1583 2
21 Scaillet, Timothe 28 1588 1744 14.0 43 W 1 11 Z 0 42 W 1 4.50 4.50 - 1587 2
22 Keiser, Marc 23 1657 1476 14.0 19 Z 0 54 W 1 41 Z 1 3.00 3.00 - 1338 2
23 Mergen, Mett 29 1550 1611 13.5 12 W 1 6 W 0 24 Z ½ 6.00 6.00 - 1724 1
24 Raptis, Filippos 38 1340 1611 13.5 36 W 1 2 Z 0 23 W ½ 5.50 5.50 - 1693 1
25 Bultijnck, Kristoff 26 1598 1538 13.0 15 W 1 14 W 0 31 Z ½ 5.50 5.50 - 1524 1
26 Jassem, Philippe 22 1681 1502 13.0 48 W 1 9 Z 0 49 W 1 5.50 5.50 - 1316 2
27 Majewski, Maryian 34 1398 1432 13.0 58 Z 1 28 W 1 7 Z 0 4.00 4.00 - 1699 2
28 Dallemagne, Rodrigue 58 0 1294 13.0 50 W 1 27 Z 0 47 W 1 4.00 4.00 - 1177 2
29 Loes, Pierre 36 1373 1393 13.0 47 W 1 30 Z 0 45 W 1 3.50 3.50 - 1624 2
30 Stinis, Steven 7 2166 2011 12.5 13 Z 0 29 W 1 9 W 0ff 5.50 5.50 - 1815 1
31 Navez, Antoine 47 1156 1465 12.5 38 Z 1 10 W 0 25 W ½ 5.00 5.00 - 1560 1
32 Macai, Ioan 12 1888 1648 12.0 6 Z 0 33 W 1 12 Z 0 5.50 5.50 - 1627 1
33 Burssens, Maya 53 1050 1192 12.0 2 W 0 32 Z 0 50 W 1 5.00 5.00 - 1641 1
34 Burssens, Jorian 40 1271 1376 11.5 46 Z 1 7 W 0 35 Z ½ 4.50 4.50 - 1568 1
35 Van Hoyweghen, Mathis 49 1095 887 11.5 45 W 0 55 Z 1 34 W ½ 4.00 4.00 - 1271 1
36 Guilfanov, Raphael 30 1543 1332 11.5 24 Z 0 12 W 0 52 Z 1 3.50 3.50 - 1457 1
37 Marechal, Georges 25 1620 1305 11.0 14 Z 0 38 W 0 53 Z 1 3.00 3.00 - 1427 1
38 Hauchamps, Maxime 39 1282 1361 10.5 31 W 0 37 Z 1 16 W 0 4.50 4.50 - 1518 1
39 Wuillaume, Nathan 41 1271 1378 10.5 53 Z 1 17 Z 0 15 W 0 4.00 4.00 - 1557 1
40 Castellana, Michael 21 1707 1707 10.0 44 W 1 5 Z 0 A 5.00 5.00 - 1693 1
41 Musabayev, Maxim 33 1440 1445 10.0 20 Z 0 44 W 1 22 W 0 5.00 5.00 - 1570 1
42 Goblet, Gilles 20 1721 1490 10.0 54 Z 1 18 W 0 21 Z 0 3.50 3.50 - 1615 1
43 De Nys, Noa 51 1070 1425 10.0 21 Z 0 A 54 W 1 3.50 3.50 - 1484 1
44 Menolascina, Francesco 42 1242 1286 10.0 40 Z 0 41 Z 0 58 W 1 2.50 2.50 - 1432 1
45 Pucher, Matthias 59 0 1403 9.5 35 Z 1 8 W 0 29 Z 0 5.50 5.50 - 1528 1
46 Navez, Alice 37 1361 1083 9.5 34 W 0 48 Z 1 19 W 0 4.50 4.50 - 1208 1
47 Guilfanov, Romain 50 1081 943 9.0 29 Z 0 58 W 1 28 Z 0 4.00 4.00 - 1262 1
48 Lepoutre, Florian 46 1157 1182 9.0 26 Z 0 46 W 0 57 Z 1 3.00 3.00 - 1349 1
49 Ruzhansky, Elias 27 1593 1473 8.0 59 W 1 56 Z 1 26 Z 0 3.50 3.50 - 1681 2
50 Van Hoyweghen, Gabriel 52 1051 777 8.0 28 Z 0 57 W 1 33 Z 0 3.00 3.00 - 1027 1
51 Henrotte, Corentin 14 1865 0 7.5 A A A 4.50 4.50 - 0 0
52 Romboni, Charles 32 1488 867 7.0 17 W 0 15 Z 0 36 W 0 5.00 5.00 - 1667 0
53 Keller, Louison 43 1211 698 6.5 39 W 0 16 Z 0 37 W 0 4.00 4.00 - 1556 0
54 Deschuyteneer, Lucien 35 1379 683 6.0 42 W 0 22 Z 0 43 Z 0 4.50 4.50 - 1483 0
55 Terribile, Flavio 56 0 548 5.5 56 Z 1 35 W 0 A 4.50 4.50 - 1095 1
56 Sieber, Sven 55 0 406 5.5 55 W 0 49 W 0 59 Z 1 4.00 4.00 - 1593 1
57 Quintin, Ilan 54 1004 335 5.0 9 W 0 50 Z 0 48 W 0 4.50 4.50 - 1135 0
58 Terribile, Alessio 48 1150 440 5.0 27 W 0 47 Z 0 44 Z 0 4.00 4.00 - 1240 0
59 Lepoutre, Elise 57 0 -3 4.0 49 Z 0 B1 56 W 0 3.50 3.50 - 1593 0
(©)FRBE-KBSB-v4.26 2019/12/12 (©) GMA 2015 Build : 2020/01/06 19:04