SwarLogo Jeugdschaakcriterium Aalter 2022 -16 Volw -1500 SwarLogo
475
Organisator: Rapid Aalter
Arbiter: Mark Christiaens, Frank Ongenaert
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 20 min. met incr. 5"
Datums: van 26/05/2022 tot 26/05/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam Invoer Rnk Cat Gebdat Geslacht Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-Elo EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win -
1
Musabayeva, Diana
  1 Musabayeva, Diana 1912 6.0
1 W 1 13 Noens, Yoran 1165 4.0
2 Z 1 9 Faybish, Dana 1261 4.0
3 W 1 11 Debunne, Lasse 1266 4.0
4 Z 1 3 Stroobant, Filip 0 5.0
5 W ½ 2 Dutre, Wonder 1812 6.0
6 Z ½ 4 Vanherck, Jorre 1324 5.0
7 W 1 6 Toledo, Samuel 1502 4.5
6 1 Jeugd -16 2007-••-•• F bel 16881 254720 1912 1628 1912 436 LSV-Chesspirant 7 6.0 0.0 6.0 1864 27.00 32.50 25.5 5 0
2
Dutre, Wonder
  2 Dutre, Wonder 1812 6.0
1 Z 1 14 Van Parys, Dago 1158 4.0
2 W 1 10 Cotman, Lothar 1246 4.0
3 Z 1 16 Celiktas, Ayhan 1263 3.5
4 W 1 6 Toledo, Samuel 1502 4.5
5 Z ½ 1 Musabayeva, Diana 1912 6.0
6 Z 1 3 Stroobant, Filip 0 5.0
7 W ½ 4 Vanherck, Jorre 1324 5.0
1 2 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 18195 259411 1812 1600 1812 422 MSV 7 6.0 0.0 6.0 1805 26.50 32.00 26.0 5 0
3 N
Stroobant, Filip
  3 Stroobant, Filip 0 5.0
1 W 1 5 Bastien, Sidan 1176 5.0
2 Z 1 7 Vandermeulen, Oscar 1289 4.5
3 Z 1 12 Van Overstraeten, Frank 1298 4.0
4 W 0 1 Musabayeva, Diana 1912 6.0
5 Z 1 10 Cotman, Lothar 1246 4.0
6 W 0 2 Dutre, Wonder 1812 6.0
7 Z 1 8 Roose, Hoara 1150 4.0
29 29 1978-••-•• M bel 21779 0 0 0 0 162 Mol 7 5.0 0.0 5.0 1578 21.50 33.50 22.0 5 0
4
Vanherck, Jorre
  4 Vanherck, Jorre 1324 5.0
1 Z 0 8 Roose, Hoara 1150 4.0
2 W 1 27 Dombrecht, Cid 0 2.5
3 Z 1 24 Van Stechelman, Stan 0 2.5
4 W 1 16 Celiktas, Ayhan 1263 3.5
5 Z 1 11 Debunne, Lasse 1266 4.0
6 W ½ 1 Musabayeva, Diana 1912 6.0
7 Z ½ 2 Dutre, Wonder 1812 6.0
10 4 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 15758 252468 1324 1236 1324 261 Opwijk 7 5.0 0.0 5.0 1448 18.00 28.00 19.5 4 0
5
Bastien, Sidan
  5 Bastien, Sidan 1176 5.0
1 Z 0 3 Stroobant, Filip 0 5.0
2 W 1 28 Biesemans, Niel 0 2.0
3 Z 1 23 Demuenynck Giordano 0 3.0
4 W 1 12 Van Overstraeten, Frank 1298 4.0
5 Z 1 8 Roose, Hoara 1150 4.0
6 W 0 6 Toledo, Samuel 1502 4.5
7 Z 1 11 Debunne, Lasse 1266 4.0
15 15 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 16118 259292 1176 1186 1176 475 Aalter 7 5.0 0.0 5.0 1244 16.00 25.50 19.0 5 0
6
Toledo, Samuel
  6 Toledo, Samuel 1502 4.5
1 W ½ 20 Kaminskiy, Volodimyr 1150 3.0
2 Z 1 21 Peeters, Jurre 670 3.0
3 W 1 9 Faybish, Dana 1261 4.0
4 Z 0 2 Dutre, Wonder 1812 6.0
5 W 1 15 Daems, Thibaut 680 3.5
6 Z 1 5 Bastien, Sidan 1176 5.0
7 Z 0 1 Musabayeva, Diana 1912 6.0
20 3 Volw. -1500 1981-••-•• M bel 22646 270172 0 1502 1502 207 2 Fous Diogène 7 4.5 0.0 4.5 1468 16.50 30.00 19.5 4 0
7
Vandermeulen, Oscar
  7 Vandermeulen, Oscar 1289 4.5
1 Z ½ 15 Daems, Thibaut 680 3.5
2 W 0 3 Stroobant, Filip 0 5.0
3 Z 1 27 Dombrecht, Cid 0 2.5
4 W ½ 18 Foulon, Thales 894 3.0
5 Z 1 22 Xing, Daniel 1208 3.0
6 W 1 13 Noens, Yoran 1165 4.0
7 Z ½ 10 Cotman, Lothar 1246 4.0
9 6 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 16598 254339 1289 1591 1289 472 de Mercatel 7 4.5 0.0 4.5 1136 13.75 24.00 16.0 3 0
8
Roose, Hoara
  8 Roose, Hoara 1150 4.0
1 W 1 4 Vanherck, Jorre 1324 5.0
2 Z 0 11 Debunne, Lasse 1266 4.0
3 W 1 25 Repa Lukas 0 2.5
4 Z 1 17 Dieltjens Ben 0 3.0
5 W 0 5 Bastien, Sidan 1176 5.0
6 Z 1 9 Faybish, Dana 1261 4.0
7 W 0 3 Stroobant, Filip 0 5.0
23 19 Jeugd -16 2007-••-•• F bel 14727 248240 1150 1124 1150 303 KBSK Brugge 7 4.0 0.0 4.0 1090 14.00 28.00 18.0 4 0
9
Faybish, Dana
  9 Faybish, Dana 1261 4.0
1 Z 1 24 Van Stechelman, Stan 0 2.5
2 W 0 1 Musabayeva, Diana 1912 6.0
3 Z 0 6 Toledo, Samuel 1502 4.5
4 W 1 14 Van Parys, Dago 1158 4.0
5 Z 1 12 Van Overstraeten, Frank 1298 4.0
6 W 0 8 Roose, Hoara 1150 4.0
7 W 1 23 Demuenynck Giordano 0 3.0
25 10 Jeugd -16 2007-••-•• F bel 14639 249270 1261 1224 1261 209 Anderlecht 7 4.0 0.0 4.0 1263 13.00 27.50 15.0 4 0
10
Cotman, Lothar
  10 Cotman, Lothar 1246 4.0
1 W 1 23 Demuenynck Giordano 0 3.0
2 Z 0 2 Dutre, Wonder 1812 6.0
3 W ½ 18 Foulon, Thales 894 3.0
4 Z 1 20 Kaminskiy, Volodimyr 1150 3.0
5 W 0 3 Stroobant, Filip 0 5.0
6 Z 1 15 Daems, Thibaut 680 3.5
7 W ½ 7 Vandermeulen, Oscar 1289 4.5
12 11 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 16246 255173 1246 1226 1246 261 Opwijk 7 4.0 0.0 4.0 1124 12.75 27.50 16.0 3 0
11
Debunne, Lasse
  11 Debunne, Lasse 1266 4.0
1 Z 1 28 Biesemans, Niel 0 2.0
2 W 1 8 Roose, Hoara 1150 4.0
3 Z 0 1 Musabayeva, Diana 1912 6.0
4 W 1 15 Daems, Thibaut 680 3.5
5 W 0 4 Vanherck, Jorre 1324 5.0
6 Z 1 17 Dieltjens Ben 0 3.0
7 W 0 5 Bastien, Sidan 1176 5.0
21 8 Jeugd -16 2006-••-•• M bel 14392 247529 1266 1288 1266 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 1181 12.00 28.00 19.0 4 0
12
Van Overstraeten, Frank
  12 Van Overstraeten, Frank 1298 4.0
1 W 1 18 Foulon, Thales 894 3.0
2 Z 1 17 Dieltjens Ben 0 3.0
3 W 0 3 Stroobant, Filip 0 5.0
4 Z 0 5 Bastien, Sidan 1176 5.0
5 W 0 9 Faybish, Dana 1261 4.0
6 W 1 24 Van Stechelman, Stan 0 2.5
7 Z 1 20 Kaminskiy, Volodimyr 1150 3.0
28 5 Volw. -1500 1967-••-•• M bel 19645 261173 1298 1312 1298 233 Halle 7 4.0 0.0 4.0 1076 11.50 25.50 16.0 4 0
13
Noens, Yoran
  13 Noens, Yoran 1165 4.0
1 Z 0 1 Musabayeva, Diana 1912 6.0
2 W 0 24 Van Stechelman, Stan 0 2.5
3 Z 1 28 Biesemans, Niel 0 2.0
4 W 1 23 Demuenynck Giordano 0 3.0
5 Z 1 26 Cotman, Dirk 1288 2.5
6 Z 0 7 Vandermeulen, Oscar 1289 4.5
7 W 1 17 Dieltjens Ben 0 3.0
4 16 Jeugd -16 2006-••-•• M bel 19757 264830 0 1165 1165 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 1079 9.50 22.50 13.0 4 0
14
Van Parys, Dago
  14 Van Parys, Dago 1158 4.0
1 W 0 2 Dutre, Wonder 1812 6.0
2 Z 1 29 Van Den Berghe, Janti 0 1.0
3 W 0 17 Dieltjens Ben 0 3.0
4 Z 0 9 Faybish, Dana 1261 4.0
5 W 1 25 Repa Lukas 0 2.5
6 W 1 26 Cotman, Dirk 1288 2.5
7 Z 1 19 Voesterzoons, Jules 1240 3.0
8 17 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 17461 257419 1158 1167 1158 401 KGSRL Gent 7 4.0 0.0 4.0 1139 8.00 21.00 12.0 4 0
15
Daems, Thibaut
  15 Daems, Thibaut 680 3.5
1 W ½ 7 Vandermeulen, Oscar 1289 4.5
2 Z 1 19 Voesterzoons, Jules 1240 3.0
3 W 1 20 Kaminskiy, Volodimyr 1150 3.0
4 Z 0 11 Debunne, Lasse 1266 4.0
5 Z 0 6 Toledo, Samuel 1502 4.5
6 W 0 10 Cotman, Lothar 1246 4.0
7 Z 1 24 Van Stechelman, Stan 0 2.5
5 21 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 23263 271390 680 1206 680 114 Mechelen 7 3.5 0.0 3.5 966 10.75 25.50 15.5 3 0
16
Celiktas, Ayhan
  16 Celiktas, Ayhan 1263 3.5
1 W 1 29 Van Den Berghe, Janti 0 1.0
2 Z 1 25 Repa Lukas 0 2.5
3 W 0 2 Dutre, Wonder 1812 6.0
4 Z 0 4 Vanherck, Jorre 1324 5.0
5 W 0 17 Dieltjens Ben 0 3.0
6 Z ½ 18 Foulon, Thales 894 3.0
7 W 1 27 Dombrecht, Cid 0 2.5
11 9 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 18084 258822 1263 1219 1263 101 KASK 7 3.5 0.0 3.5 1048 6.00 21.50 15.0 3 0
17 N
Dieltjens Ben
  17 Dieltjens Ben 0 3.0
1 Z 1 22 Xing, Daniel 1208 3.0
2 W 0 12 Van Overstraeten, Frank 1298 4.0
3 Z 1 14 Van Parys, Dago 1158 4.0
4 W 0 8 Roose, Hoara 1150 4.0
5 Z 1 16 Celiktas, Ayhan 1263 3.5
6 W 0 11 Debunne, Lasse 1266 4.0
7 Z 0 13 Noens, Yoran 1165 4.0
26 28 Jeugd -16 ---••-•• M 0 0 0 0 0 0 7 3.0 0.0 3.0 1165 10.00 26.00 15.0 3 0
18
Foulon, Thales
  18 Foulon, Thales 894 3.0
1 Z 0 12 Van Overstraeten, Frank 1298 4.0
2 W 1 22 Xing, Daniel 1208 3.0
3 Z ½ 10 Cotman, Lothar 1246 4.0
4 Z ½ 7 Vandermeulen, Oscar 1289 4.5
5 W 0 19 Voesterzoons, Jules 1240 3.0
6 W ½ 16 Celiktas, Ayhan 1263 3.5
7 Z ½ 21 Peeters, Jurre 670 3.0
7 20 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 16129 259322 894 1053 894 475 Aalter 7 3.0 0.0 3.0 1123 9.75 24.00 12.0 1 0
19
Voesterzoons, Jules
  19 Voesterzoons, Jules 1240 3.0
1 Z ½ 27 Dombrecht, Cid 0 2.5
2 W 0 15 Daems, Thibaut 680 3.5
3 Z ½ 26 Cotman, Dirk 1288 2.5
4 W ½ 24 Van Stechelman, Stan 0 2.5
5 Z 1 18 Foulon, Thales 894 3.0
6 W ½ 20 Kaminskiy, Volodimyr 1150 3.0
7 W 0 14 Van Parys, Dago 1158 4.0
24 12 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 21280 267880 1240 1174 1240 418 Geraardsbergen 7 3.0 0.0 3.0 951 8.00 20.50 12.0 1 0
20
Kaminskiy, Volodimyr
  20 Kaminskiy, Volodimyr 1150 3.0
1 Z ½ 6 Toledo, Samuel 1502 4.5
2 W 1 26 Cotman, Dirk 1288 2.5
3 Z 0 15 Daems, Thibaut 680 3.5
4 W 0 10 Cotman, Lothar 1246 4.0
5 W 1 28 Biesemans, Niel 0 2.0
6 Z ½ 19 Voesterzoons, Jules 1240 3.0
7 W 0 12 Van Overstraeten, Frank 1298 4.0
14 18 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 16787 256587 1150 1120 1150 475 Aalter 7 3.0 0.0 3.0 1103 7.75 23.00 13.5 2 0
21
Peeters, Jurre
  21 Peeters, Jurre 670 3.0
1 Z ½ 26 Cotman, Dirk 1288 2.5
2 W 0 6 Toledo, Samuel 1502 4.5
3 Z 0 22 Xing, Daniel 1208 3.0
4 W 1 27 Dombrecht, Cid 0 2.5
5 Z 0 24 Van Stechelman, Stan 0 2.5
6 - B1        
7 W ½ 18 Foulon, Thales 894 3.0
13 22 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 16199 266922 670 0 670 114 Mechelen 6 3.0 0.0 3.0 657 6.75 19.00 10.0 1 0
22
Xing, Daniel
  22 Xing, Daniel 1208 3.0
1 W 0 17 Dieltjens Ben 0 3.0
2 Z 0 18 Foulon, Thales 894 3.0
3 W 1 21 Peeters, Jurre 670 3.0
4 Z 1 25 Repa Lukas 0 2.5
5 W 0 7 Vandermeulen, Oscar 1289 4.5
6 Z 0 23 Demuenynck Giordano 0 3.0
7 - B1        
16 13 Jeugd -16 2006-••-•• M bel 18102 259373 1208 1065 1208 401 KGSRL Gent 6 3.0 0.0 3.0 786 6.50 19.50 10.0 2 0
23 N
Demuenynck Giordano
  23 Demuenynck Giordano 0 3.0
1 Z 0 10 Cotman, Lothar 1246 4.0
2 - B1        
3 W 0 5 Bastien, Sidan 1176 5.0
4 Z 0 13 Noens, Yoran 1165 4.0
5 W 1 29 Van Den Berghe, Janti 0 1.0
6 W 1 22 Xing, Daniel 1208 3.0
7 Z 0 9 Faybish, Dana 1261 4.0
19 26 Jeugd -16 2006-••-•• M 0 0 0 0 0 340 Izegem 6 3.0 0.0 3.0 892 5.50 22.50 11.0 2 0
24
Van Stechelman, Stan
  24 Van Stechelman, Stan 0 2.5
1 W 0 9 Faybish, Dana 1261 4.0
2 Z 1 13 Noens, Yoran 1165 4.0
3 W 0 4 Vanherck, Jorre 1324 5.0
4 Z ½ 19 Voesterzoons, Jules 1240 3.0
5 W 1 21 Peeters, Jurre 670 3.0
6 Z 0 12 Van Overstraeten, Frank 1298 4.0
7 W 0 15 Daems, Thibaut 680 3.5
18 25 Volw. -1500 1976-••-•• M bel 23622 274879 0 0 0 475 Aalter 7 2.5 0.0 2.5 989 8.00 26.00 11.0 2 0
25 N
Repa Lukas
  25 Repa Lukas 0 2.5
1 - B1        
2 W 0 16 Celiktas, Ayhan 1263 3.5
3 Z 0 8 Roose, Hoara 1150 4.0
4 W 0 22 Xing, Daniel 1208 3.0
5 Z 0 14 Van Parys, Dago 1158 4.0
6 Z 1 28 Biesemans, Niel 0 2.0
7 W ½ 26 Cotman, Dirk 1288 2.5
30 30 1900-••-•• M bel 0 0 0 0 0 0 6 2.5 0.0 2.5 818 5.75 21.00 9.5 1 0
26
Cotman, Dirk
  26 Cotman, Dirk 1288 2.5
1 W ½ 21 Peeters, Jurre 670 3.0
2 Z 0 20 Kaminskiy, Volodimyr 1150 3.0
3 W ½ 19 Voesterzoons, Jules 1240 3.0
4 Z 1 29 Van Den Berghe, Janti 0 1.0
5 W 0 13 Noens, Yoran 1165 4.0
6 Z 0 14 Van Parys, Dago 1158 4.0
7 Z ½ 25 Repa Lukas 0 2.5
27 7 Volw. -1500 1965-••-•• M bel 13052 240931 1288 1297 1288 261 Opwijk 7 2.5 0.0 2.5 952 4.25 19.00 10.5 1 0
27
Dombrecht, Cid
  27 Dombrecht, Cid 0 2.5
1 W ½ 19 Voesterzoons, Jules 1240 3.0
2 Z 0 4 Vanherck, Jorre 1324 5.0
3 W 0 7 Vandermeulen, Oscar 1289 4.5
4 Z 0 21 Peeters, Jurre 670 3.0
5 - B1        
6 W 1 29 Van Den Berghe, Janti 0 1.0
7 Z 0 16 Celiktas, Ayhan 1263 3.5
22 27 Jeugd -16 2006-••-•• M bel 20513 0 0 0 0 303 KBSK Brugge 6 2.5 0.0 2.5 771 3.50 20.50 8.5 1 0
28
Biesemans, Niel
  28 Biesemans, Niel 0 2.0
1 W 0 11 Debunne, Lasse 1266 4.0
2 Z 0 5 Bastien, Sidan 1176 5.0
3 W 0 13 Noens, Yoran 1165 4.0
4 - B1        
5 Z 0 20 Kaminskiy, Volodimyr 1150 3.0
6 W 0 25 Repa Lukas 0 2.5
7 Z 1 29 Van Den Berghe, Janti 0 1.0
2 23 Jeugd -16 2006-••-•• M bel 19993 269018 0 0 0 114 Mechelen 6 2.0 0.0 2.0 520 2.00 20.00 5.0 1 0
29
Van Den Berghe, Janti
  29 Van Den Berghe, Janti 0 1.0
1 Z 0 16 Celiktas, Ayhan 1263 3.5
2 W 0 14 Van Parys, Dago 1158 4.0
3 - B1        
4 W 0 26 Cotman, Dirk 1288 2.5
5 Z 0 23 Demuenynck Giordano 0 3.0
6 Z 0 27 Dombrecht, Cid 0 2.5
7 W 0 28 Biesemans, Niel 0 2.0
17 24 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 18555 0 0 0 0 475 Aalter 6 1.0 0.0 1.0 -182 2.00 18.00 5.0 0 0
30 A
Monte, Thibault
  30 Monte, Thibault 1200 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
3 14 Jeugd -16 2007-••-•• M bel 16965 255645 0 1200 1200 318 Blankenberge 0 0.0 0.0 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (26/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva, Diana 0.0 1-0 Noens, Yoran 0.0
2 Van Parys, Dago 0.0 0-1 Dutre, Wonder 0.0
3 Toledo, Samuel 0.0 ½-½ Kaminskiy, Volodimyr 0.0
4 Roose, Hoara 0.0 1-0 Vanherck, Jorre 0.0
5 Van Overstraeten, Frank 0.0 1-0 Foulon, Thales 0.0
6 Daems, Thibaut 0.0 ½-½ Vandermeulen, Oscar 0.0
7 Cotman, Dirk 0.0 ½-½ Peeters, Jurre 0.0
8 Biesemans, Niel 0.0 0-1 Debunne, Lasse 0.0
9 Celiktas, Ayhan 0.0 1-0 Van Den Berghe, Janti 0.0
10 Van Stechelman, Stan 0.0 0-1 Faybish, Dana 0.0
11 Cotman, Lothar 0.0 1-0 Demuenynck Giordano 0.0
12 Dombrecht, Cid 0.0 ½-½ Voesterzoons, Jules 0.0
13 Xing, Daniel 0.0 0-1 Dieltjens Ben 0.0
14 Stroobant, Filip 0.0 1-0 Bastien, Sidan 0.0
  Repa Lukas 0.0 1 Bye  
  Monte, Thibault 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Faybish, Dana 1.0 0-1 Musabayeva, Diana 1.0
2 Dutre, Wonder 1.0 1-0 Cotman, Lothar 1.0
3 Dieltjens Ben 1.0 0-1 Van Overstraeten, Frank 1.0
4 Debunne, Lasse 1.0 1-0 Roose, Hoara 1.0
5 Repa Lukas 1.0 0-1 Celiktas, Ayhan 1.0
6 Vandermeulen, Oscar 0.5 0-1 Stroobant, Filip 1.0
7 Peeters, Jurre 0.5 0-1 Toledo, Samuel 0.5
8 Kaminskiy, Volodimyr 0.5 1-0 Cotman, Dirk 0.5
9 Voesterzoons, Jules 0.5 0-1 Daems, Thibaut 0.5
10 Vanherck, Jorre 0.0 1-0 Dombrecht, Cid 0.5
11 Foulon, Thales 0.0 1-0 Xing, Daniel 0.0
12 Bastien, Sidan 0.0 1-0 Biesemans, Niel 0.0
13 Noens, Yoran 0.0 0-1 Van Stechelman, Stan 0.0
14 Van Den Berghe, Janti 0.0 0-1 Van Parys, Dago 0.0
  Demuenynck Giordano 0.0 1 Bye  
  Monte, Thibault 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva, Diana 2.0 1-0 Debunne, Lasse 2.0
2 Celiktas, Ayhan 2.0 0-1 Dutre, Wonder 2.0
3 Van Overstraeten, Frank 2.0 0-1 Stroobant, Filip 2.0
4 Daems, Thibaut 1.5 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 1.5
5 Toledo, Samuel 1.5 1-0 Faybish, Dana 1.0
6 Van Stechelman, Stan 1.0 0-1 Vanherck, Jorre 1.0
7 Cotman, Lothar 1.0 ½-½ Foulon, Thales 1.0
8 Demuenynck Giordano 1.0 0-1 Bastien, Sidan 1.0
9 Van Parys, Dago 1.0 0-1 Dieltjens Ben 1.0
10 Roose, Hoara 1.0 1-0 Repa Lukas 1.0
11 Dombrecht, Cid 0.5 0-1 Vandermeulen, Oscar 0.5
12 Cotman, Dirk 0.5 ½-½ Voesterzoons, Jules 0.5
13 Xing, Daniel 0.0 1-0 Peeters, Jurre 0.5
14 Biesemans, Niel 0.0 0-1 Noens, Yoran 0.0
  Van Den Berghe, Janti 0.0 1 Bye  
  Monte, Thibault 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant, Filip 3.0 0-1 Musabayeva, Diana 3.0
2 Dutre, Wonder 3.0 1-0 Toledo, Samuel 2.5
3 Debunne, Lasse 2.0 1-0 Daems, Thibaut 2.5
4 Vanherck, Jorre 2.0 1-0 Celiktas, Ayhan 2.0
5 Bastien, Sidan 2.0 1-0 Van Overstraeten, Frank 2.0
6 Dieltjens Ben 2.0 0-1 Roose, Hoara 2.0
7 Vandermeulen, Oscar 1.5 ½-½ Foulon, Thales 1.5
8 Kaminskiy, Volodimyr 1.5 0-1 Cotman, Lothar 1.5
9 Van Den Berghe, Janti 1.0 0-1 Cotman, Dirk 1.0
10 Faybish, Dana 1.0 1-0 Van Parys, Dago 1.0
11 Voesterzoons, Jules 1.0 ½-½ Van Stechelman, Stan 1.0
12 Repa Lukas 1.0 0-1 Xing, Daniel 1.0
13 Noens, Yoran 1.0 1-0 Demuenynck Giordano 1.0
14 Peeters, Jurre 0.5 1-0 Dombrecht, Cid 0.5
  Biesemans, Niel 0.0 1 Bye  
  Monte, Thibault 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (26/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva, Diana 4.0 ½-½ Dutre, Wonder 4.0
2 Debunne, Lasse 3.0 0-1 Vanherck, Jorre 3.0
3 Roose, Hoara 3.0 0-1 Bastien, Sidan 3.0
4 Cotman, Lothar 2.5 0-1 Stroobant, Filip 3.0
5 Toledo, Samuel 2.5 1-0 Daems, Thibaut 2.5
6 Van Overstraeten, Frank 2.0 0-1 Faybish, Dana 2.0
7 Xing, Daniel 2.0 0-1 Vandermeulen, Oscar 2.0
8 Cotman, Dirk 2.0 0-1 Noens, Yoran 2.0
9 Celiktas, Ayhan 2.0 0-1 Dieltjens Ben 2.0
10 Foulon, Thales 2.0 0-1 Voesterzoons, Jules 1.5
11 Van Stechelman, Stan 1.5 1-0 Peeters, Jurre 1.5
12 Kaminskiy, Volodimyr 1.5 1-0 Biesemans, Niel 1.0
13 Van Parys, Dago 1.0 1-0 Repa Lukas 1.0
14 Demuenynck Giordano 1.0 1-0 Van Den Berghe, Janti 1.0
  Dombrecht, Cid 0.5 1 Bye  
  Monte, Thibault 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (26/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vanherck, Jorre 4.0 ½-½ Musabayeva, Diana 4.5
2 Stroobant, Filip 4.0 0-1 Dutre, Wonder 4.5
3 Bastien, Sidan 4.0 0-1 Toledo, Samuel 3.5
4 Vandermeulen, Oscar 3.0 1-0 Noens, Yoran 3.0
5 Dieltjens Ben 3.0 0-1 Debunne, Lasse 3.0
6 Faybish, Dana 3.0 0-1 Roose, Hoara 3.0
7 Daems, Thibaut 2.5 0-1 Cotman, Lothar 2.5
8 Voesterzoons, Jules 2.5 ½-½ Kaminskiy, Volodimyr 2.5
9 Van Overstraeten, Frank 2.0 1-0 Van Stechelman, Stan 2.5
10 Van Parys, Dago 2.0 1-0 Cotman, Dirk 2.0
11 Foulon, Thales 2.0 ½-½ Celiktas, Ayhan 2.0
12 Demuenynck Giordano 2.0 1-0 Xing, Daniel 2.0
13 Dombrecht, Cid 1.5 1-0 Van Den Berghe, Janti 1.0
14 Biesemans, Niel 1.0 0-1 Repa Lukas 1.0
  Peeters, Jurre 1.5 1 Bye  
  Monte, Thibault 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (26/05/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Dutre, Wonder 5.5 ½-½ Vanherck, Jorre 4.5
2 Musabayeva, Diana 5.0 1-0 Toledo, Samuel 4.5
3 Debunne, Lasse 4.0 0-1 Bastien, Sidan 4.0
4 Roose, Hoara 4.0 0-1 Stroobant, Filip 4.0
5 Cotman, Lothar 3.5 ½-½ Vandermeulen, Oscar 4.0
6 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 0-1 Van Overstraeten, Frank 3.0
7 Faybish, Dana 3.0 1-0 Demuenynck Giordano 3.0
8 Voesterzoons, Jules 3.0 0-1 Van Parys, Dago 3.0
9 Noens, Yoran 3.0 1-0 Dieltjens Ben 3.0
10 Celiktas, Ayhan 2.5 1-0 Dombrecht, Cid 2.5
11 Peeters, Jurre 2.5 ½-½ Foulon, Thales 2.5
12 Van Stechelman, Stan 2.5 0-1 Daems, Thibaut 2.5
13 Repa Lukas 2.0 ½-½ Cotman, Dirk 2.0
14 Van Den Berghe, Janti 1.0 0-1 Biesemans, Niel 1.0
  Xing, Daniel 2.0 1 Bye  
  Monte, Thibault 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1912
FIDE-ID254720
F-Elo1628
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Noens, Yoran BEL 1165 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Faybish, Dana BEL 1261 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Debunne, Lasse BEL 1266 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Stroobant, Filip BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Dutre, Wonder BEL 1812 6.0 W - ½ 4.5 0.64 -0.14
6 1      Vanherck, Jorre BEL 1324 5.0 Z - ½ 5.0 0.92 -0.42
7 2      Toledo, Samuel BEL 1502 4.5 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1388 32.5 Totaal 6.0 6.16 -0.16
Begin van de pagina

Dutre, Wonder (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1812
FIDE-ID259411
F-Elo1600
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Parys, Dago BEL 1158 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Cotman, Lothar BEL 1246 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Celiktas, Ayhan BEL 1263 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Toledo, Samuel BEL 1502 4.5 W - 1 4.0 0.86 +0.14
5 1      Musabayeva, Diana BEL 1912 6.0 Z ½ 4.5 0.36 +0.14
6 2      Stroobant, Filip BEL 0 5.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Vanherck, Jorre BEL 1324 5.0 W ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 32.0 Totaal 6.0 5.82 +0.18
Begin van de pagina

Stroobant, Filip (Rank: 29)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.21779
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bastien, Sidan BEL 1176 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Vandermeulen, Oscar BEL 1289 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Van Overstraeten, Frank BEL 1298 4.0 Z 1 3.0 0.08 +0.92
4 1      Musabayeva, Diana BEL 1912 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 4      Cotman, Lothar BEL 1246 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 2      Dutre, Wonder BEL 1812 6.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Roose, Hoara BEL 1150 4.0 Z 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1411 33.5 Totaal 5.0 0.56 +4.44
Begin van de pagina

Vanherck, Jorre (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15758
N-Elo1324
FIDE-ID252468
F-Elo1236
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Roose, Hoara BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.73 -0.73
2 10      Dombrecht, Cid BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Van Stechelman, Stan BEL 0 2.5 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Celiktas, Ayhan BEL 1263 3.5 W - 1 3.0 0.58 +0.42
5 2      Debunne, Lasse BEL 1266 4.0 Z - 1 4.0 0.58 +0.42
6 1      Musabayeva, Diana BEL 1912 6.0 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
7 1      Dutre, Wonder BEL 1812 6.0 Z ½ 5.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1480 28.5 Totaal 5.0 3.89 +1.11
Begin van de pagina

Bastien, Sidan (Rank: 15)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo1176
FIDE-ID259292
F-Elo1186
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Stroobant, Filip BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 12      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Demuenynck Giordano 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Van Overstraeten, Frank BEL 1298 4.0 W - 1 3.0 0.33 +0.67
5 3      Roose, Hoara BEL 1150 4.0 Z - 1 4.0 0.54 +0.46
6 3      Toledo, Samuel BEL 1502 4.5 W - 0 4.0 0.13 -0.13
7 3      Debunne, Lasse BEL 1266 4.0 Z 1 5.0 0.38 +0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1304 26.5 Totaal 5.0 4.14 +0.86
Begin van de pagina

Toledo, Samuel (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22646
N-Elo0
FIDE-ID270172
F-Elo1502
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 3.0 W - ½ 0.5 0.89 -0.39
2 7      Peeters, Jurre BEL 670 3.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 5      Faybish, Dana BEL 1261 4.0 W - 1 2.5 0.80 +0.20
4 2      Dutre, Wonder BEL 1812 6.0 Z 0 2.5 0.14 -0.14
5 5      Daems, Thibaut BEL 680 3.5 W 1 3.5 0.92 +0.08
6 3      Bastien, Sidan BEL 1176 5.0 Z - 1 4.5 0.87 +0.13
7 2      Musabayeva, Diana BEL 1912 6.0 Z 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1237 30.5 Totaal 4.5 4.62 -0.12
Begin van de pagina

Vandermeulen, Oscar (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1289
FIDE-ID254339
F-Elo1591
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Daems, Thibaut BEL 680 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 6      Stroobant, Filip BEL 0 5.0 W - 0 0.5 0.92 -0.92
3 11      Dombrecht, Cid BEL 0 2.5 Z 1 1.5 0.92 +0.08
4 7      Foulon, Thales BEL 894 3.0 W - ½ 2.0 0.92 -0.42
5 7      Xing, Daniel BEL 1208 3.0 Z - 1 3.0 0.61 +0.39
6 4      Noens, Yoran BEL 1165 4.0 W - 1 4.0 0.67 +0.33
7 5      Cotman, Lothar BEL 1246 4.0 Z - ½ 4.5 0.56 -0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1038 25.0 Totaal 4.5 5.52 -1.02
Begin van de pagina

Roose, Hoara (Rank: 19)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.14727
N-Elo1150
FIDE-ID248240
F-Elo1124
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vanherck, Jorre BEL 1324 5.0 W - 1 1.0 0.27 +0.73
2 4      Debunne, Lasse BEL 1266 4.0 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
3 10      Repa Lukas BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Dieltjens Ben 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Bastien, Sidan BEL 1176 5.0 W - 0 3.0 0.46 -0.46
6 6      Faybish, Dana BEL 1261 4.0 Z - 1 4.0 0.35 +0.65
7 4      Stroobant, Filip BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1256 28.5 Totaal 4.0 4.18 -0.18
Begin van de pagina

Faybish, Dana (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.14639
N-Elo1261
FIDE-ID249270
F-Elo1224
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Stechelman, Stan BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayeva, Diana BEL 1912 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Toledo, Samuel BEL 1502 4.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
4 10      Van Parys, Dago BEL 1158 4.0 W 1 2.0 0.64 +0.36
5 6      Van Overstraeten, Frank BEL 1298 4.0 Z - 1 3.0 0.45 +0.55
6 6      Roose, Hoara BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.65 -0.65
7 7      Demuenynck Giordano 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1404 28.0 Totaal 4.0 3.86 +0.14
Begin van de pagina

Cotman, Lothar (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1246
FIDE-ID255173
F-Elo1226
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Demuenynck Giordano 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dutre, Wonder BEL 1812 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Foulon, Thales BEL 894 3.0 W - ½ 1.5 0.89 -0.39
4 8      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 3.0 Z - 1 2.5 0.63 +0.37
5 4      Stroobant, Filip BEL 0 5.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
6 7      Daems, Thibaut BEL 680 3.5 Z 1 3.5 0.92 +0.08
7 5      Vandermeulen, Oscar BEL 1289 4.5 W - ½ 4.0 0.44 +0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1165 28.0 Totaal 4.0 4.80 -0.80
Begin van de pagina

Debunne, Lasse (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1266
FIDE-ID247529
F-Elo1288
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Roose, Hoara BEL 1150 4.0 W - 1 2.0 0.66 +0.34
3 1      Musabayeva, Diana BEL 1912 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Daems, Thibaut BEL 680 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Vanherck, Jorre BEL 1324 5.0 W 0 3.0 0.42 -0.42
6 5      Dieltjens Ben 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Bastien, Sidan BEL 1176 5.0 W - 0 4.0 0.62 -0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1248 28.5 Totaal 4.0 4.54 -0.54
Begin van de pagina

Van Overstraeten, Frank (Rank: 5)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19645
N-Elo1298
FIDE-ID261173
F-Elo1312
Landbel  (bel)
Club(233) Halle
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Foulon, Thales BEL 894 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dieltjens Ben 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Stroobant, Filip BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 5      Bastien, Sidan BEL 1176 5.0 Z - 0 2.0 0.67 -0.67
5 6      Faybish, Dana BEL 1261 4.0 W - 0 2.0 0.55 -0.55
6 9      Van Stechelman, Stan BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 6      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 3.0 Z 1 4.0 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1120 25.5 Totaal 4.0 5.60 -1.60
Begin van de pagina

Noens, Yoran (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19757
N-Elo0
FIDE-ID264830
F-Elo1165
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayeva, Diana BEL 1912 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Van Stechelman, Stan BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 14      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 13      Demuenynck Giordano 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Cotman, Dirk BEL 1288 2.5 Z - 1 3.0 0.33 +0.67
6 4      Vandermeulen, Oscar BEL 1289 4.5 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
7 9      Dieltjens Ben 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1496 23.5 Totaal 4.0 4.42 -0.42
Begin van de pagina

Van Parys, Dago (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17461
N-Elo1158
FIDE-ID257419
F-Elo1167
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dutre, Wonder BEL 1812 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Dieltjens Ben 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Faybish, Dana BEL 1261 4.0 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
5 13      Repa Lukas BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 10      Cotman, Dirk BEL 1288 2.5 W - 1 3.0 0.32 +0.68
7 8      Voesterzoons, Jules BEL 1240 3.0 Z - 1 4.0 0.39 +0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 22.0 Totaal 4.0 3.91 +0.09
Begin van de pagina

Daems, Thibaut (Rank: 21)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.23263
N-Elo680
FIDE-ID271390
F-Elo1206
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vandermeulen, Oscar BEL 1289 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 9      Voesterzoons, Jules BEL 1240 3.0 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
3 4      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 3.0 W - 1 2.5 0.08 +0.92
4 3      Debunne, Lasse BEL 1266 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
5 5      Toledo, Samuel BEL 1502 4.5 Z 0 2.5 0.08 -0.08
6 7      Cotman, Lothar BEL 1246 4.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7 12      Van Stechelman, Stan BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1282 25.5 Totaal 3.5 1.40 +2.10
Begin van de pagina

Celiktas, Ayhan (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo1263
FIDE-ID258822
F-Elo1219
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Repa Lukas BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Dutre, Wonder BEL 1812 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      Vanherck, Jorre BEL 1324 5.0 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
5 9      Dieltjens Ben 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 11      Foulon, Thales BEL 894 3.0 Z - ½ 2.5 0.90 -0.40
7 10      Dombrecht, Cid BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1343 23.0 Totaal 3.5 5.08 -1.58
Begin van de pagina

Dieltjens Ben (Rank: 28)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Xing, Daniel BEL 1208 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Van Overstraeten, Frank BEL 1298 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Van Parys, Dago BEL 1158 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 6      Roose, Hoara BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Celiktas, Ayhan BEL 1263 3.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 5      Debunne, Lasse BEL 1266 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Noens, Yoran BEL 1165 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1215 26.5 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina

Foulon, Thales (Rank: 20)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo894
FIDE-ID259322
F-Elo1053
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Overstraeten, Frank BEL 1298 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Xing, Daniel BEL 1208 3.0 W - 1 1.0 0.14 +0.86
3 7      Cotman, Lothar BEL 1246 4.0 Z - ½ 1.5 0.11 +0.39
4 7      Vandermeulen, Oscar BEL 1289 4.5 Z - ½ 2.0 0.08 +0.42
5 10      Voesterzoons, Jules BEL 1240 3.0 W - 0 2.0 0.11 -0.11
6 11      Celiktas, Ayhan BEL 1263 3.5 W ½ 2.5 0.10 +0.40
7 11      Peeters, Jurre BEL 670 3.0 Z - ½ 3.0 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1173 25.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina

Voesterzoons, Jules (Rank: 12)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.21280
N-Elo1240
FIDE-ID267880
F-Elo1174
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dombrecht, Cid BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 9      Daems, Thibaut BEL 680 3.5 W - 0 0.5 0.92 -0.92
3 12      Cotman, Dirk BEL 1288 2.5 Z - ½ 1.0 0.43 +0.07
4 11      Van Stechelman, Stan BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 10      Foulon, Thales BEL 894 3.0 Z - 1 2.5 0.89 +0.11
6 8      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 3.0 W ½ 3.0 0.62 -0.12
7 8      Van Parys, Dago BEL 1158 4.0 W - 0 3.0 0.61 -0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1034 21.0 Totaal 3.0 5.31 -2.31
Begin van de pagina

Kaminskiy, Volodimyr (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo1150
FIDE-ID256587
F-Elo1120
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Toledo, Samuel BEL 1502 4.5 Z - ½ 0.5 0.11 +0.39
2 8      Cotman, Dirk BEL 1288 2.5 W - 1 1.5 0.31 +0.69
3 4      Daems, Thibaut BEL 680 3.5 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
4 8      Cotman, Lothar BEL 1246 4.0 W - 0 1.5 0.37 -0.37
5 12      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 8      Voesterzoons, Jules BEL 1240 3.0 Z ½ 3.0 0.38 +0.12
7 6      Van Overstraeten, Frank BEL 1298 4.0 W - 0 3.0 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1209 23.5 Totaal 3.0 3.31 -0.31
Begin van de pagina

Peeters, Jurre (Rank: 22)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo670
FIDE-ID266922
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cotman, Dirk BEL 1288 2.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 7      Toledo, Samuel BEL 1502 4.5 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 13      Xing, Daniel BEL 1208 3.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 14      Dombrecht, Cid BEL 0 2.5 W 1 1.5 0.92 +0.08
5 11      Van Stechelman, Stan BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
6        Bye           1 2.5    
7 11      Foulon, Thales BEL 894 3.0 W ½ 3.0 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1223 18.0 Totaal 3.0 2.30 -0.30
Begin van de pagina

Xing, Daniel (Rank: 13)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo1208
FIDE-ID259373
F-Elo1065
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Dieltjens Ben 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Foulon, Thales BEL 894 3.0 Z - 0 0.0 0.86 -0.86
3 13      Peeters, Jurre BEL 670 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 12      Repa Lukas BEL 0 2.5 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Vandermeulen, Oscar BEL 1289 4.5 W - 0 2.0 0.39 -0.39
6 12      Demuenynck Giordano 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0951 19.0 Totaal 3.0 4.93 -2.93
Begin van de pagina

Demuenynck Giordano (Rank: 26)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(340) Izegem
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cotman, Lothar BEL 1246 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 8      Bastien, Sidan BEL 1176 5.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Noens, Yoran BEL 1165 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Xing, Daniel BEL 1208 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 7      Faybish, Dana BEL 1261 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1211 21.0 Totaal 3.0 0.90 +1.10
Begin van de pagina

Van Stechelman, Stan (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.23622
N-Elo0
FIDE-ID274879
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Faybish, Dana BEL 1261 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Noens, Yoran BEL 1165 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 6      Vanherck, Jorre BEL 1324 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Voesterzoons, Jules BEL 1240 3.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 11      Peeters, Jurre BEL 670 3.0 W - 1 2.5 0.08 +0.92
6 9      Van Overstraeten, Frank BEL 1298 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 12      Daems, Thibaut BEL 680 3.5 W 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1091 26.5 Totaal 2.5 0.56 +1.94
Begin van de pagina

Repa Lukas (Rank: 30)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 5      Celiktas, Ayhan BEL 1263 3.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Roose, Hoara BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Xing, Daniel BEL 1208 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Van Parys, Dago BEL 1158 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 14      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      Cotman, Dirk BEL 1288 2.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1213 19.0 Totaal 2.5 0.90 +0.60
Begin van de pagina

Cotman, Dirk (Rank: 7)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.13052
N-Elo1288
FIDE-ID240931
F-Elo1297
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Peeters, Jurre BEL 670 3.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 8      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 3.0 Z - 0 0.5 0.69 -0.69
3 12      Voesterzoons, Jules BEL 1240 3.0 W - ½ 1.0 0.57 -0.07
4 9      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Noens, Yoran BEL 1165 4.0 W - 0 2.0 0.67 -0.67
6 10      Van Parys, Dago BEL 1158 4.0 Z - 0 2.0 0.68 -0.68
7 13      Repa Lukas BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1076 20.5 Totaal 2.5 5.37 -2.87
Begin van de pagina

Dombrecht, Cid (Rank: 27)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.20513
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Voesterzoons, Jules BEL 1240 3.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 10      Vanherck, Jorre BEL 1324 5.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 11      Vandermeulen, Oscar BEL 1289 4.5 W 0 0.5 0.08 -0.08
4 14      Peeters, Jurre BEL 670 3.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
5        Bye           1 1.5    
6 13      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
7 10      Celiktas, Ayhan BEL 1263 3.5 Z 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1157 20.0 Totaal 2.5 0.90 +0.60
Begin van de pagina

Biesemans, Niel (Rank: 23)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19993
N-Elo0
FIDE-ID269018
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Debunne, Lasse BEL 1266 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Bastien, Sidan BEL 1176 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Noens, Yoran BEL 1165 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 12      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1150 3.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
6 14      Repa Lukas BEL 0 2.5 W 0 1.0 0.50 -0.50
7 14      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1189 19.5 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina

Van Den Berghe, Janti (Rank: 24)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.18555
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Celiktas, Ayhan BEL 1263 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van Parys, Dago BEL 1158 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 9      Cotman, Dirk BEL 1288 2.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Demuenynck Giordano 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Dombrecht, Cid BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 14      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1236 17.5 Totaal 1.0 1.74 -1.74
Begin van de pagina

Monte, Thibault (Rank: 14)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16965
N-Elo0
FIDE-ID255645
F-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win -
1 Musabayeva, Diana 1 1912 1864 6.0 13 W 1 9 Z 1 11 W 1 3 Z 1 2 W ½ 4 Z ½ 6 W 1 27.00 32.50 25.5 5 0
2 Dutre, Wonder 2 1812 1805 6.0 14 Z 1 10 W 1 16 Z 1 6 W 1 1 Z ½ 3 Z 1 4 W ½ 26.50 32.00 26.0 5 0
3 Stroobant, Filip 29 0 1578 5.0 5 W 1 7 Z 1 12 Z 1 1 W 0 10 Z 1 2 W 0 8 Z 1 21.50 33.50 22.0 5 0
4 Vanherck, Jorre 4 1324 1448 5.0 8 Z 0 27 W 1 24 Z 1 16 W 1 11 Z 1 1 W ½ 2 Z ½ 18.00 28.00 19.5 4 0
5 Bastien, Sidan 15 1176 1244 5.0 3 Z 0 28 W 1 23 Z 1 12 W 1 8 Z 1 6 W 0 11 Z 1 16.00 25.50 19.0 5 0
6 Toledo, Samuel 3 1502 1468 4.5 20 W ½ 21 Z 1 9 W 1 2 Z 0 15 W 1 5 Z 1 1 Z 0 16.50 30.00 19.5 4 0
7 Vandermeulen, Oscar 6 1289 1136 4.5 15 Z ½ 3 W 0 27 Z 1 18 W ½ 22 Z 1 13 W 1 10 Z ½ 13.75 24.00 16.0 3 0
8 Roose, Hoara 19 1150 1090 4.0 4 W 1 11 Z 0 25 W 1 17 Z 1 5 W 0 9 Z 1 3 W 0 14.00 28.00 18.0 4 0
9 Faybish, Dana 10 1261 1263 4.0 24 Z 1 1 W 0 6 Z 0 14 W 1 12 Z 1 8 W 0 23 W 1 13.00 27.50 15.0 4 0
10 Cotman, Lothar 11 1246 1124 4.0 23 W 1 2 Z 0 18 W ½ 20 Z 1 3 W 0 15 Z 1 7 W ½ 12.75 27.50 16.0 3 0
11 Debunne, Lasse 8 1266 1181 4.0 28 Z 1 8 W 1 1 Z 0 15 W 1 4 W 0 17 Z 1 5 W 0 12.00 28.00 19.0 4 0
12 Van Overstraeten, Frank 5 1298 1076 4.0 18 W 1 17 Z 1 3 W 0 5 Z 0 9 W 0 24 W 1 20 Z 1 11.50 25.50 16.0 4 0
13 Noens, Yoran 16 1165 1079 4.0 1 Z 0 24 W 0 28 Z 1 23 W 1 26 Z 1 7 Z 0 17 W 1 9.50 22.50 13.0 4 0
14 Van Parys, Dago 17 1158 1139 4.0 2 W 0 29 Z 1 17 W 0 9 Z 0 25 W 1 26 W 1 19 Z 1 8.00 21.00 12.0 4 0
15 Daems, Thibaut 21 680 966 3.5 7 W ½ 19 Z 1 20 W 1 11 Z 0 6 Z 0 10 W 0 24 Z 1 10.75 25.50 15.5 3 0
16 Celiktas, Ayhan 9 1263 1048 3.5 29 W 1 25 Z 1 2 W 0 4 Z 0 17 W 0 18 Z ½ 27 W 1 6.00 21.50 15.0 3 0
17 Dieltjens Ben 28 0 1165 3.0 22 Z 1 12 W 0 14 Z 1 8 W 0 16 Z 1 11 W 0 13 Z 0 10.00 26.00 15.0 3 0
18 Foulon, Thales 20 894 1123 3.0 12 Z 0 22 W 1 10 Z ½ 7 Z ½ 19 W 0 16 W ½ 21 Z ½ 9.75 24.00 12.0 1 0
19 Voesterzoons, Jules 12 1240 951 3.0 27 Z ½ 15 W 0 26 Z ½ 24 W ½ 18 Z 1 20 W ½ 14 W 0 8.00 20.50 12.0 1 0
20 Kaminskiy, Volodimyr 18 1150 1103 3.0 6 Z ½ 26 W 1 15 Z 0 10 W 0 28 W 1 19 Z ½ 12 W 0 7.75 23.00 13.5 2 0
21 Peeters, Jurre 22 670 657 3.0 26 Z ½ 6 W 0 22 Z 0 27 W 1 24 Z 0 B1 18 W ½ 6.75 19.00 10.0 1 0
22 Xing, Daniel 13 1208 786 3.0 17 W 0 18 Z 0 21 W 1 25 Z 1 7 W 0 23 Z 0 B1 6.50 19.50 10.0 2 0
23 Demuenynck Giordano 26 0 892 3.0 10 Z 0 B1 5 W 0 13 Z 0 29 W 1 22 W 1 9 Z 0 5.50 22.50 11.0 2 0
24 Van Stechelman, Stan 25 0 989 2.5 9 W 0 13 Z 1 4 W 0 19 Z ½ 21 W 1 12 Z 0 15 W 0 8.00 26.00 11.0 2 0
25 Repa Lukas 30 0 818 2.5 B1 16 W 0 8 Z 0 22 W 0 14 Z 0 28 Z 1 26 W ½ 5.75 21.00 9.5 1 0
26 Cotman, Dirk 7 1288 952 2.5 21 W ½ 20 Z 0 19 W ½ 29 Z 1 13 W 0 14 Z 0 25 Z ½ 4.25 19.00 10.5 1 0
27 Dombrecht, Cid 27 0 771 2.5 19 W ½ 4 Z 0 7 W 0 21 Z 0 B1 29 W 1 16 Z 0 3.50 20.50 8.5 1 0
28 Biesemans, Niel 23 0 520 2.0 11 W 0 5 Z 0 13 W 0 B1 20 Z 0 25 W 0 29 Z 1 2.00 20.00 5.0 1 0
29 Van Den Berghe, Janti 24 0 -182 1.0 16 Z 0 14 W 0 B1 26 W 0 23 Z 0 27 Z 0 28 W 0 2.00 18.00 5.0 0 0
30 Monte, Thibault 14 1200 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.37 2022/05/12 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/05/26 17:56