SwarLogo 24ste Criterium toernooi Aalter 2019 A SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Arbiter: Natasha Dalle
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/05/2019 tot 01/05/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Land N-Elo F-Elo Titel NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Froeyman, Helmut +20 M bel 2304 2269 FM 124 Kon. SK Deurne 7 6.0 2404 28.25 30.50 25.0 5
2 Van Kessel, Wessel +20 M bel 2104 2100 708 Noordlimburgse SK 7 6.0 2357 25.75 28.50 24.5 5
3 Piceu, Tom +20 M bel 2381 2282 IM 362 Het Trouwe Paard Oostkamp 7 5.5 2315 24.00 29.00 22.5 5
4 Dauw, Sterre -20 M bel 2184 2053 114 Kon. Mechelse SK 7 5.0 2103 21.50 28.00 21.0 5
5 Peeters, Tim +20 M bel 2040 2038 176 SK Rokade Westerlo 7 5.0 2102 20.50 29.50 22.0 5
6 De Weird, Matthias +20 M bel 2006 2030 462 SC Caballos Zottegem 7 5.0 1980 17.75 23.00 19.5 4
7 De Reese, Elias -20 M bel 1768 1770 401 KGSRL Gent 7 5.0 2028 17.00 25.00 20.0 5
8 Cocquyt, Tijs +20 M bel 2135 2117 301 KOSK Oostende 7 4.5 1997 17.50 25.50 19.0 4
9 Roos, David +20 M bel 2162 2141 462 SC Caballos Zottegem 7 4.5 2137 17.00 29.00 22.0 4
10 De Block, Fabio -20 M bel 1982 2038 261 Gambiet Opwijk 7 4.5 1954 15.25 26.50 17.5 4
11 Chaerle, Josse +20 M bel 2017 2018 302 KISK Ieper 7 4.5 1884 15.25 23.00 19.5 4
12 Reynaert, Igor +20 M bel 2013 1952 301 KOSK Oostende 7 4.5 1808 15.00 23.50 18.0 4
13 De Bock, Thijs -20 M bel 1969 1985 114 Kon. Mechelse SK 7 4.0 2032 15.00 28.00 20.0 4
14 Dayer, Glenn +20 M bel 1809 1779 301 KOSK Oostende 7 4.0 1852 12.75 25.00 16.5 3
15 Dechamps, Mark +20 M bel 2001 0 305 Kon. SK Groeninge Kortrijk 7 4.0 1838 12.75 24.00 16.5 3
16 Vintioen, Ben +20 M bel 1880 1890 432 De Wetterse Vrijpion 7 4.0 1836 12.25 22.50 16.0 3
17 De Baets, Keano -20 M bel 1667 1690 465 SK Artevelde 7 4.0 1706 12.00 23.00 14.5 3
18 Lahousse, Wouter -20 M bel 1680 1614 471 Wachtebeke 7 4.0 1846 11.50 24.50 18.0 4
19 Cuvelier, Annelies +20 F bel 1786 1696 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 1741 10.00 23.50 16.0 4
20 De Ruyck, Nick +20 M bel 1526 0 430 De Vrijschaker Landegem 7 4.0 1646 9.50 21.00 13.0 4
21 Vanden Bussche, Steven +20 M bel 2051 2035 301 KOSK Oostende 7 3.5 1872 12.00 26.00 18.0 3
22 Huettl, Sofie -20 F bel 1756 1754 302 KISK Ieper 7 3.5 1846 11.50 24.50 17.0 3
23 Snoeck, Sarah +20 F bel 1673 1672 430 De Vrijschaker Landegem 7 3.5 1681 10.00 24.00 15.0 3
24 Geldhof, Alexander +20 M bel 1607 0 340 Izegemse SK 7 3.5 1560 9.75 19.50 12.0 3
25 Van Puyvelde, Stijn +20 M bel 1783 1760 462 SC Caballos Zottegem 7 3.0 1674 8.75 23.50 14.5 2
26 Ooms, Kylion -20 M bel 1449 1334 471 Wachtebeke 7 3.0 1523 7.50 22.50 13.0 2
27 Bultijnck, Kristoff +20 M bel 1491 1570 233 SK De Zwarte Dame 7 3.0 1501 7.50 21.50 12.0 3
28 Silantev, Ilia -20 M bel 1365 1310 231 Dolle Toren Leuven 7 3.0 1438 7.25 19.50 8.0 2
29 Mernier, Guillaume +20 M bel 1524 1492 726 Neerpelter SK 7 3.0 1592 7.00 23.00 13.0 3
30 Pierloot, Luc +20 M bel 1613 1526 301 KOSK Oostende 7 3.0 1576 7.00 23.00 11.0 3
31 Daels, Emma -20 F bel 1493 1538 304 SC Pionniers Tielt 7 3.0 1478 7.00 21.00 11.0 3
32 Langie, Jeroen +20 M bel 1449 1472 404 De Drie Torens Gent 7 3.0 1477 6.00 23.00 11.0 3
33 De Baets, Branko -20 M bel 1513 1634 465 SK Artevelde 7 3.0 1345 6.00 17.50 10.0 3
34 Lejzerowicz,Thierry +20 M bel 0 0 0 7 3.0 1097 4.50 15.50 7.0 3
35 Van Lommel, Lars -20 M bel 1268 1209 114 Kon. Mechelse SK 7 2.5 1335 5.75 20.00 9.0 2
36 Daels, Ilse -20 F bel 1557 1599 304 SC Pionniers Tielt 7 2.5 1418 4.50 20.50 9.5 2
37 Van Der Avort, Bart +20 M bel 0 0 121 Kon. Turnhoutse SK 7 2.0 1305 5.00 18.50 9.0 2
38 Condes, Alexie Sheen -20 F bel 1159 1209 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 1206 4.50 18.50 7.0 2
39 Burssens, Ruben -20 M bel 888 1005 472 Mercatel 7 2.0 968 2.50 20.50 9.0 2
40 Verbanck, Mario +20 M bel 1150 1268 303 KBSK Brugge 7 2.0 1080 2.50 17.00 5.0 2
41 Verhelst, Eleen -20 F bel 1271 1332 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 1062 2.00 16.50 4.0 2
42 Ingels, Nick +20 M bel 1150 1187 436 LSV-Chesspirant 7 1.5 955 1.25 15.00 3.5 1
43 Van Campenhout, Arne -20 M bel 1150 1179 436 LSV-Chesspirant 7 1.0 955 0.50 15.00 4.0 1
44 Van Coppenolle, Marc +20 M bel 0 0 313 Kon. Waregemse SV 7 0.5 699 0.75 15.50 2.5 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Land N-Elo F-Elo Titel NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 1 Froeyman, Helmut +20 M bel 2304 2269 FM 124 Kon. SK Deurne 7 6.0 2404 28.25 30.50 25.0 5
2 2 Van Kessel, Wessel +20 M bel 2104 2100 708 Noordlimburgse SK 7 6.0 2357 25.75 28.50 24.5 5
3 3 Piceu, Tom +20 M bel 2381 2282 IM 362 Het Trouwe Paard Oostkamp 7 5.5 2315 24.00 29.00 22.5 5
4 5 Peeters, Tim +20 M bel 2040 2038 176 SK Rokade Westerlo 7 5.0 2102 20.50 29.50 22.0 5
5 6 De Weird, Matthias +20 M bel 2006 2030 462 SC Caballos Zottegem 7 5.0 1980 17.75 23.00 19.5 4
6 8 Cocquyt, Tijs +20 M bel 2135 2117 301 KOSK Oostende 7 4.5 1997 17.50 25.50 19.0 4
7 9 Roos, David +20 M bel 2162 2141 462 SC Caballos Zottegem 7 4.5 2137 17.00 29.00 22.0 4
8 11 Chaerle, Josse +20 M bel 2017 2018 302 KISK Ieper 7 4.5 1884 15.25 23.00 19.5 4
9 12 Reynaert, Igor +20 M bel 2013 1952 301 KOSK Oostende 7 4.5 1808 15.00 23.50 18.0 4
10 14 Dayer, Glenn +20 M bel 1809 1779 301 KOSK Oostende 7 4.0 1852 12.75 25.00 16.5 3
11 15 Dechamps, Mark +20 M bel 2001 0 305 Kon. SK Groeninge Kortrijk 7 4.0 1838 12.75 24.00 16.5 3
12 16 Vintioen, Ben +20 M bel 1880 1890 432 De Wetterse Vrijpion 7 4.0 1836 12.25 22.50 16.0 3
13 19 Cuvelier, Annelies +20 F bel 1786 1696 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 1741 10.00 23.50 16.0 4
14 20 De Ruyck, Nick +20 M bel 1526 0 430 De Vrijschaker Landegem 7 4.0 1646 9.50 21.00 13.0 4
15 21 Vanden Bussche, Steven +20 M bel 2051 2035 301 KOSK Oostende 7 3.5 1872 12.00 26.00 18.0 3
16 23 Snoeck, Sarah +20 F bel 1673 1672 430 De Vrijschaker Landegem 7 3.5 1681 10.00 24.00 15.0 3
17 24 Geldhof, Alexander +20 M bel 1607 0 340 Izegemse SK 7 3.5 1560 9.75 19.50 12.0 3
18 25 Van Puyvelde, Stijn +20 M bel 1783 1760 462 SC Caballos Zottegem 7 3.0 1674 8.75 23.50 14.5 2
19 27 Bultijnck, Kristoff +20 M bel 1491 1570 233 SK De Zwarte Dame 7 3.0 1501 7.50 21.50 12.0 3
20 29 Mernier, Guillaume +20 M bel 1524 1492 726 Neerpelter SK 7 3.0 1592 7.00 23.00 13.0 3
21 30 Pierloot, Luc +20 M bel 1613 1526 301 KOSK Oostende 7 3.0 1576 7.00 23.00 11.0 3
22 32 Langie, Jeroen +20 M bel 1449 1472 404 De Drie Torens Gent 7 3.0 1477 6.00 23.00 11.0 3
23 34 Lejzerowicz,Thierry +20 M bel 0 0 0 7 3.0 1097 4.50 15.50 7.0 3
24 37 Van Der Avort, Bart +20 M bel 0 0 121 Kon. Turnhoutse SK 7 2.0 1305 5.00 18.50 9.0 2
25 40 Verbanck, Mario +20 M bel 1150 1268 303 KBSK Brugge 7 2.0 1080 2.50 17.00 5.0 2
26 42 Ingels, Nick +20 M bel 1150 1187 436 LSV-Chesspirant 7 1.5 955 1.25 15.00 3.5 1
27 44 Van Coppenolle, Marc +20 M bel 0 0 313 Kon. Waregemse SV 7 0.5 699 0.75 15.50 2.5 0
Categorie: -20
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Land N-Elo F-Elo Titel NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 4 Dauw, Sterre -20 M bel 2184 2053 114 Kon. Mechelse SK 7 5.0 2103 21.50 28.00 21.0 5
2 7 De Reese, Elias -20 M bel 1768 1770 401 KGSRL Gent 7 5.0 2028 17.00 25.00 20.0 5
3 10 De Block, Fabio -20 M bel 1982 2038 261 Gambiet Opwijk 7 4.5 1954 15.25 26.50 17.5 4
4 13 De Bock, Thijs -20 M bel 1969 1985 114 Kon. Mechelse SK 7 4.0 2032 15.00 28.00 20.0 4
5 17 De Baets, Keano -20 M bel 1667 1690 465 SK Artevelde 7 4.0 1706 12.00 23.00 14.5 3
6 18 Lahousse, Wouter -20 M bel 1680 1614 471 Wachtebeke 7 4.0 1846 11.50 24.50 18.0 4
7 22 Huettl, Sofie -20 F bel 1756 1754 302 KISK Ieper 7 3.5 1846 11.50 24.50 17.0 3
8 26 Ooms, Kylion -20 M bel 1449 1334 471 Wachtebeke 7 3.0 1523 7.50 22.50 13.0 2
9 28 Silantev, Ilia -20 M bel 1365 1310 231 Dolle Toren Leuven 7 3.0 1438 7.25 19.50 8.0 2
10 31 Daels, Emma -20 F bel 1493 1538 304 SC Pionniers Tielt 7 3.0 1478 7.00 21.00 11.0 3
11 33 De Baets, Branko -20 M bel 1513 1634 465 SK Artevelde 7 3.0 1345 6.00 17.50 10.0 3
12 35 Van Lommel, Lars -20 M bel 1268 1209 114 Kon. Mechelse SK 7 2.5 1335 5.75 20.00 9.0 2
13 36 Daels, Ilse -20 F bel 1557 1599 304 SC Pionniers Tielt 7 2.5 1418 4.50 20.50 9.5 2
14 38 Condes, Alexie Sheen -20 F bel 1159 1209 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 1206 4.50 18.50 7.0 2
15 39 Burssens, Ruben -20 M bel 888 1005 472 Mercatel 7 2.0 968 2.50 20.50 9.0 2
16 41 Verhelst, Eleen -20 F bel 1271 1332 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 1062 2.00 16.50 4.0 2
17 43 Van Campenhout, Arne -20 M bel 1150 1179 436 LSV-Chesspirant 7 1.0 955 0.50 15.00 4.0 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Piceu, Tom 5.5 (2381) 1-0 De Baets, Keano 4.0 (1667)
2 Pierloot, Luc 3.0 (1613) 0-1 Froeyman, Helmut 6.0 (2304)
3 Dauw, Sterre 5.0 (2184) 1-0 Geldhof, Alexander 3.5 (1607)
4 Daels, Ilse 2.5 (1557) 0-1 Roos, David 4.5 (2162)
5 Cocquyt, Tijs 4.5 (2135) 1-0 De Ruyck, Nick 4.0 (1526)
6 Mernier, Guillaume 3.0 (1524) 0-1 Van Kessel, Wessel 6.0 (2104)
7 Vanden Bussche, Steven 3.5 (2051) 1-0 De Baets, Branko 3.0 (1513)
8 Daels, Emma 3.0 (1493) 0-1 Peeters, Tim 5.0 (2040)
9 Chaerle, Josse 4.5 (2017) 1-0 Bultijnck, Kristoff 3.0 (1491)
10 Ooms, Kylion 3.0 (1449) 0-1 Reynaert, Igor 4.5 (2013)
11 De Weird, Matthias 5.0 (2006) 1-0 Langie, Jeroen 3.0 (1449)
12 Silantev, Ilia 3.0 (1365) 0-1 Dechamps, Mark 4.0 (2001)
13 De Block, Fabio 4.5 (1982) 1-0 Verhelst, Eleen 2.0 (1271)
14 Van Lommel, Lars 2.5 (1268) 0-1 De Bock, Thijs 4.0 (1969)
15 Vintioen, Ben 4.0 (1880) 1-0 Condes, Alexie Sheen 2.0 (1159)
16 Ingels, Nick 1.5 (1150) 0-1 Dayer, Glenn 4.0 (1809)
17 Cuvelier, Annelies 4.0 (1786) 1-0 Verbanck, Mario 2.0 (1150)
18 Van Campenhout, Arne 1.0 (1150) 0-1 Van Puyvelde, Stijn 3.0 (1783)
19 De Reese, Elias 5.0 (1768) 1-0 Burssens, Ruben 2.0 (888)
20 Lejzerowicz,Thierry 3.0 (0) 0-1 Huettl, Sofie 3.5 (1756)
21 Lahousse, Wouter 4.0 (1680) 1-0 Van Coppenolle, Marc 0.5 (0)
22 Van Der Avort, Bart 2.0 (0) 0-1 Snoeck, Sarah 3.5 (1673)
Begin van de pagina
Ronde 2 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dechamps, Mark 4.0 (2001) 0-1 Piceu, Tom 5.5 (2381)
2 Froeyman, Helmut 6.0 (2304) 1-0 De Block, Fabio 4.5 (1982)
3 De Bock, Thijs 4.0 (1969) 1-0 Dauw, Sterre 5.0 (2184)
4 Roos, David 4.5 (2162) 1-0 Vintioen, Ben 4.0 (1880)
5 Dayer, Glenn 4.0 (1809) 0-1 Cocquyt, Tijs 4.5 (2135)
6 Van Kessel, Wessel 6.0 (2104) 1-0 Cuvelier, Annelies 4.0 (1786)
7 Van Puyvelde, Stijn 3.0 (1783) ½-½ Vanden Bussche, Steven 3.5 (2051)
8 Peeters, Tim 5.0 (2040) 1-0 De Reese, Elias 5.0 (1768)
9 Huettl, Sofie 3.5 (1756) 1-0 Chaerle, Josse 4.5 (2017)
10 Reynaert, Igor 4.5 (2013) 0-1 Lahousse, Wouter 4.0 (1680)
11 Snoeck, Sarah 3.5 (1673) ½-½ De Weird, Matthias 5.0 (2006)
12 De Baets, Keano 4.0 (1667) 1-0 Silantev, Ilia 3.0 (1365)
13 Verhelst, Eleen 2.0 (1271) 0-1 Pierloot, Luc 3.0 (1613)
14 Geldhof, Alexander 3.5 (1607) ½-½ Van Lommel, Lars 2.5 (1268)
15 Condes, Alexie Sheen 2.0 (1159) 0-1 Daels, Ilse 2.5 (1557)
16 De Ruyck, Nick 4.0 (1526) 1-0 Ingels, Nick 1.5 (1150)
17 Verbanck, Mario 2.0 (1150) 0-1 Mernier, Guillaume 3.0 (1524)
18 De Baets, Branko 3.0 (1513) 1-0 Van Campenhout, Arne 1.0 (1150)
19 Burssens, Ruben 2.0 (888) 0-1 Daels, Emma 3.0 (1493)
20 Bultijnck, Kristoff 3.0 (1491) 1-0 Lejzerowicz,Thierry 3.0 (0)
21 Van Coppenolle, Marc 0.5 (0) 0-1 Ooms, Kylion 3.0 (1449)
22 Langie, Jeroen 3.0 (1449) 1-0 Van Der Avort, Bart 2.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Piceu, Tom 5.5 (2381) ½-½ Van Kessel, Wessel 6.0 (2104)
2 Peeters, Tim 5.0 (2040) 0-1 Froeyman, Helmut 6.0 (2304)
3 Lahousse, Wouter 4.0 (1680) 0-1 Roos, David 4.5 (2162)
4 Cocquyt, Tijs 4.5 (2135) 0-1 De Bock, Thijs 4.0 (1969)
5 Vanden Bussche, Steven 3.5 (2051) 1-0 Huettl, Sofie 3.5 (1756)
6 De Weird, Matthias 5.0 (2006) ½-½ Van Puyvelde, Stijn 3.0 (1783)
7 Dauw, Sterre 5.0 (2184) 1-0 Snoeck, Sarah 3.5 (1673)
8 Chaerle, Josse 4.5 (2017) 1-0 Pierloot, Luc 3.0 (1613)
9 Daels, Ilse 2.5 (1557) 0-1 Reynaert, Igor 4.5 (2013)
10 Mernier, Guillaume 3.0 (1524) 0-1 Dechamps, Mark 4.0 (2001)
11 De Block, Fabio 4.5 (1982) 1-0 De Ruyck, Nick 4.0 (1526)
12 Vintioen, Ben 4.0 (1880) 1-0 De Baets, Branko 3.0 (1513)
13 Daels, Emma 3.0 (1493) 0-1 Dayer, Glenn 4.0 (1809)
14 Cuvelier, Annelies 4.0 (1786) 1-0 Bultijnck, Kristoff 3.0 (1491)
15 De Reese, Elias 5.0 (1768) 1-0 Langie, Jeroen 3.0 (1449)
16 Ooms, Kylion 3.0 (1449) ½-½ De Baets, Keano 4.0 (1667)
17 Silantev, Ilia 3.0 (1365) 0-1 Geldhof, Alexander 3.5 (1607)
18 Van Lommel, Lars 2.5 (1268) 1-0 Verhelst, Eleen 2.0 (1271)
19 Lejzerowicz,Thierry 3.0 (0) 0-1 Condes, Alexie Sheen 2.0 (1159)
20 Van Der Avort, Bart 2.0 (0) 1-0 Verbanck, Mario 2.0 (1150)
21 Van Campenhout, Arne 1.0 (1150) 0-1 Burssens, Ruben 2.0 (888)
22 Ingels, Nick 1.5 (1150) ½-½ Van Coppenolle, Marc 0.5 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.0 (2304) ½-½ Roos, David 4.5 (2162)
2 De Bock, Thijs 4.0 (1969) 0-1 Piceu, Tom 5.5 (2381)
3 Van Kessel, Wessel 6.0 (2104) 1-0 Vanden Bussche, Steven 3.5 (2051)
4 De Block, Fabio 4.5 (1982) 0-1 Dauw, Sterre 5.0 (2184)
5 Vintioen, Ben 4.0 (1880) ½-½ Cocquyt, Tijs 4.5 (2135)
6 Dayer, Glenn 4.0 (1809) 0-1 Peeters, Tim 5.0 (2040)
7 Van Puyvelde, Stijn 3.0 (1783) 0-1 Chaerle, Josse 4.5 (2017)
8 Reynaert, Igor 4.5 (2013) 1-0 Cuvelier, Annelies 4.0 (1786)
9 Huettl, Sofie 3.5 (1756) 0-1 De Weird, Matthias 5.0 (2006)
10 Dechamps, Mark 4.0 (2001) 0-1 De Reese, Elias 5.0 (1768)
11 Snoeck, Sarah 3.5 (1673) 0-1 Lahousse, Wouter 4.0 (1680)
12 De Baets, Keano 4.0 (1667) 1-0 Van Lommel, Lars 2.5 (1268)
13 Geldhof, Alexander 3.5 (1607) 0-1 Ooms, Kylion 3.0 (1449)
14 Pierloot, Luc 3.0 (1613) 1-0 Daels, Emma 3.0 (1493)
15 Bultijnck, Kristoff 3.0 (1491) 1-0 Daels, Ilse 2.5 (1557)
16 De Ruyck, Nick 4.0 (1526) 1-0 Langie, Jeroen 3.0 (1449)
17 Condes, Alexie Sheen 2.0 (1159) 0-1 Mernier, Guillaume 3.0 (1524)
18 De Baets, Branko 3.0 (1513) 0-1 Van Der Avort, Bart 2.0 (0)
19 Burssens, Ruben 2.0 (888) 1-0 Ingels, Nick 1.5 (1150)
20 Van Coppenolle, Marc 0.5 (0) 0-1 Van Campenhout, Arne 1.0 (1150)
21 Verbanck, Mario 2.0 (1150) 0-1 Silantev, Ilia 3.0 (1365)
22 Verhelst, Eleen 2.0 (1271) 0-1 Lejzerowicz,Thierry 3.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Piceu, Tom 5.5 (2381) 0-1 Froeyman, Helmut 6.0 (2304)
2 Roos, David 4.5 (2162) 0-1 Van Kessel, Wessel 6.0 (2104)
3 Dauw, Sterre 5.0 (2184) 1-0 De Weird, Matthias 5.0 (2006)
4 Peeters, Tim 5.0 (2040) 1-0 De Bock, Thijs 4.0 (1969)
5 Chaerle, Josse 4.5 (2017) 1-0 Lahousse, Wouter 4.0 (1680)
6 De Reese, Elias 5.0 (1768) 1-0 Reynaert, Igor 4.5 (2013)
7 Cocquyt, Tijs 4.5 (2135) 1-0 De Baets, Keano 4.0 (1667)
8 Vanden Bussche, Steven 3.5 (2051) 1-0 Vintioen, Ben 4.0 (1880)
9 Ooms, Kylion 3.0 (1449) 0-1 Dechamps, Mark 4.0 (2001)
10 Pierloot, Luc 3.0 (1613) 0-1 De Block, Fabio 4.5 (1982)
11 De Ruyck, Nick 4.0 (1526) 0-1 Dayer, Glenn 4.0 (1809)
12 Cuvelier, Annelies 4.0 (1786) 1-0 Burssens, Ruben 2.0 (888)
13 Mernier, Guillaume 3.0 (1524) 1-0 Van Puyvelde, Stijn 3.0 (1783)
14 Van Der Avort, Bart 2.0 (0) 0-1 Huettl, Sofie 3.5 (1756)
15 Geldhof, Alexander 3.5 (1607) 1-0 Bultijnck, Kristoff 3.0 (1491)
16 Van Lommel, Lars 2.5 (1268) 0-1 Snoeck, Sarah 3.5 (1673)
17 Daels, Ilse 2.5 (1557) ½-½ Silantev, Ilia 3.0 (1365)
18 Lejzerowicz,Thierry 3.0 (0) 0-1 De Baets, Branko 3.0 (1513)
19 Daels, Emma 3.0 (1493) 1-0 Condes, Alexie Sheen 2.0 (1159)
20 Langie, Jeroen 3.0 (1449) 1-0 Van Campenhout, Arne 1.0 (1150)
21 Ingels, Nick 1.5 (1150) 0-1 Verhelst, Eleen 2.0 (1271)
22 Verbanck, Mario 2.0 (1150) 1-0 Van Coppenolle, Marc 0.5 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.0 (2304) ½-½ Van Kessel, Wessel 6.0 (2104)
2 De Reese, Elias 5.0 (1768) 0-1 Dauw, Sterre 5.0 (2184)
3 Chaerle, Josse 4.5 (2017) 0-1 Peeters, Tim 5.0 (2040)
4 Cocquyt, Tijs 4.5 (2135) 0-1 Piceu, Tom 5.5 (2381)
5 Roos, David 4.5 (2162) 1-0 Vanden Bussche, Steven 3.5 (2051)
6 Reynaert, Igor 4.5 (2013) ½-½ Dayer, Glenn 4.0 (1809)
7 De Weird, Matthias 5.0 (2006) 1-0 Cuvelier, Annelies 4.0 (1786)
8 Dechamps, Mark 4.0 (2001) ½-½ Huettl, Sofie 3.5 (1756)
9 Lahousse, Wouter 4.0 (1680) 0-1 De Block, Fabio 4.5 (1982)
10 De Bock, Thijs 4.0 (1969) 1-0 Mernier, Guillaume 3.0 (1524)
11 De Baets, Keano 4.0 (1667) ½-½ Vintioen, Ben 4.0 (1880)
12 Snoeck, Sarah 3.5 (1673) 1-0 Ooms, Kylion 3.0 (1449)
13 Van Puyvelde, Stijn 3.0 (1783) 1-0 Geldhof, Alexander 3.5 (1607)
14 Langie, Jeroen 3.0 (1449) 1-0 Pierloot, Luc 3.0 (1613)
15 Burssens, Ruben 2.0 (888) 0-1 De Ruyck, Nick 4.0 (1526)
16 De Baets, Branko 3.0 (1513) 0-1 Daels, Emma 3.0 (1493)
17 Bultijnck, Kristoff 3.0 (1491) 1-0 Van Der Avort, Bart 2.0 (0)
18 Silantev, Ilia 3.0 (1365) 1-0 Van Lommel, Lars 2.5 (1268)
19 Van Campenhout, Arne 1.0 (1150) 0-1 Daels, Ilse 2.5 (1557)
20 Verhelst, Eleen 2.0 (1271) 0-1 Verbanck, Mario 2.0 (1150)
21 Condes, Alexie Sheen 2.0 (1159) 1-0 Ingels, Nick 1.5 (1150)
22 Van Coppenolle, Marc 0.5 (0) 0-1 Lejzerowicz,Thierry 3.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dauw, Sterre 5.0 (2184) 0-1 Froeyman, Helmut 6.0 (2304)
2 Van Kessel, Wessel 6.0 (2104) 1-0 Peeters, Tim 5.0 (2040)
3 Piceu, Tom 5.5 (2381) 1-0 Roos, David 4.5 (2162)
4 De Block, Fabio 4.5 (1982) ½-½ Chaerle, Josse 4.5 (2017)
5 De Weird, Matthias 5.0 (2006) 1-0 De Bock, Thijs 4.0 (1969)
6 Vanden Bussche, Steven 3.5 (2051) 0-1 De Reese, Elias 5.0 (1768)
7 Huettl, Sofie 3.5 (1756) 0-1 Cocquyt, Tijs 4.5 (2135)
8 Snoeck, Sarah 3.5 (1673) 0-1 Reynaert, Igor 4.5 (2013)
9 Dayer, Glenn 4.0 (1809) ½-½ Dechamps, Mark 4.0 (2001)
10 Vintioen, Ben 4.0 (1880) 1-0 Bultijnck, Kristoff 3.0 (1491)
11 Cuvelier, Annelies 4.0 (1786) 1-0 Langie, Jeroen 3.0 (1449)
12 De Ruyck, Nick 4.0 (1526) 1-0 Van Puyvelde, Stijn 3.0 (1783)
13 Mernier, Guillaume 3.0 (1524) 0-1 Lahousse, Wouter 4.0 (1680)
14 Daels, Emma 3.0 (1493) 0-1 De Baets, Keano 4.0 (1667)
15 Daels, Ilse 2.5 (1557) 0-1 Geldhof, Alexander 3.5 (1607)
16 Ooms, Kylion 3.0 (1449) ½-½ Silantev, Ilia 3.0 (1365)
17 Pierloot, Luc 3.0 (1613) 1-0 Condes, Alexie Sheen 2.0 (1159)
18 Verbanck, Mario 2.0 (1150) 0-1 De Baets, Branko 3.0 (1513)
19 Lejzerowicz,Thierry 3.0 (0) 1-0 Burssens, Ruben 2.0 (888)
20 Van Der Avort, Bart 2.0 (0) 0-1 Van Lommel, Lars 2.5 (1268)
21 Van Coppenolle, Marc 0.5 (0) 0-1 Verhelst, Eleen 2.0 (1271)
22 Ingels, Nick 1.5 (1150) 1-0 Van Campenhout, Arne 1.0 (1150)
Begin van de pagina

FM Froeyman, Helmut (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13668
N-Elo2304
FIDE-ID203602
F-Elo2269
Landbel  (bel)
Club(124) Kon. SK Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pierloot, Luc BEL 1613 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Block, Fabio BEL 1982 4.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 2      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
4 1      Roos, David BEL 2162 4.5 W - ½ 3.5 0.69 -0.19
5 1 IM Piceu, Tom BEL 2381 5.5 Z - 1 4.5 0.39 +0.61
6 1      Van Kessel, Wessel BEL 2104 6.0 W - ½ 5.0 0.76 -0.26
7 1      Dauw, Sterre BEL 2184 5.0 Z - 1 6.0 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2066 33.5 Totaal 6.0 5.11 +0.89
Begin van de pagina
Van Kessel, Wessel (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10785
N-Elo2104
FIDE-ID233404
F-Elo2100
Landbel  (bel)
Club(708) Noordlimburgse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mernier, Guillaume BEL 1524 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Cuvelier, Annelies BEL 1786 4.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 1 IM Piceu, Tom BEL 2381 5.5 Z - ½ 2.5 0.17 +0.33
4 3      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 3.5 W - 1 3.5 0.57 +0.43
5 2      Roos, David BEL 2162 4.5 Z - 1 4.5 0.42 +0.58
6 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.0 Z - ½ 5.0 0.24 +0.26
7 2      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 W - 1 6.0 0.59 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2035 31.5 Totaal 6.0 3.78 +2.22
Begin van de pagina
IM Piceu, Tom (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.51861
N-Elo2381
FIDE-ID201952
F-Elo2282
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Baets, Keano BEL 1667 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Dechamps, Mark BEL 2001 4.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 1      Van Kessel, Wessel BEL 2104 6.0 W - ½ 2.5 0.83 -0.33
4 2      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
5 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.0 W ^ 0 3.5 0.61 -0.61
6 4      Cocquyt, Tijs BEL 2135 4.5 Z - 1 4.5 0.81 +0.19
7 3      Roos, David BEL 2162 4.5 W - 1 5.5 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2048 33.0 Totaal 5.5 5.78 -0.28
Begin van de pagina
Dauw, Sterre (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2184
FIDE-ID248886
F-Elo2053
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Geldhof, Alexander BEL 1607 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 Z - 0 1.0 0.77 -0.77
3 7      Snoeck, Sarah BEL 1673 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      De Block, Fabio BEL 1982 4.5 Z ^ 1 3.0 0.76 +0.24
5 3      De Weird, Matthias BEL 2006 5.0 W - 1 4.0 0.73 +0.27
6 2      De Reese, Elias BEL 1768 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.0 W - 0 5.0 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1901 31.5 Totaal 5.0 5.36 -0.36
Begin van de pagina
Peeters, Tim (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.28231
N-Elo2040
FIDE-ID210382
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(176) SK Rokade Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Daels, Emma BEL 1493 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Reese, Elias BEL 1768 5.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 2 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.0 W - 0 2.0 0.18 -0.18
4 6      Dayer, Glenn BEL 1809 4.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
5 4      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 W - 1 4.0 0.60 +0.40
6 3      Chaerle, Josse BEL 2017 4.5 Z - 1 5.0 0.53 +0.47
7 2      Van Kessel, Wessel BEL 2104 6.0 Z - 0 5.0 0.41 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1923 32.5 Totaal 5.0 4.26 +0.74
Begin van de pagina
De Weird, Matthias (Rank: 11)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.25933
N-Elo2006
FIDE-ID214973
F-Elo2030
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Langie, Jeroen BEL 1449 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Snoeck, Sarah BEL 1673 3.5 Z - ½ 1.5 0.88 -0.38
3 6      Van Puyvelde, Stijn BEL 1783 3.0 W - ½ 2.0 0.78 -0.28
4 9      Huettl, Sofie BEL 1756 3.5 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
5 3      Dauw, Sterre BEL 2184 5.0 Z - 0 3.0 0.27 -0.27
6 7      Cuvelier, Annelies BEL 1786 4.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
7 5      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 W - 1 5.0 0.55 +0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1800 26.0 Totaal 5.0 4.99 +0.01
Begin van de pagina
De Reese, Elias (Rank: 19)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15179
N-Elo1768
FIDE-ID249238
F-Elo1770
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 15      Langie, Jeroen BEL 1449 3.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 10      Dechamps, Mark BEL 2001 4.0 Z - 1 3.0 0.21 +0.79
5 6      Reynaert, Igor BEL 2013 4.5 W - 1 4.0 0.20 +0.80
6 2      Dauw, Sterre BEL 2184 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 6      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 3.5 Z - 1 5.0 0.16 +0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1803 27.0 Totaal 5.0 2.61 +2.39
Begin van de pagina
Cocquyt, Tijs (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.30805
N-Elo2135
FIDE-ID208493
F-Elo2117
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Ruyck, Nick BEL 1526 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dayer, Glenn BEL 1809 4.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 4      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 W - 0 2.0 0.72 -0.72
4 5      Vintioen, Ben BEL 1880 4.0 Z - ½ 2.5 0.81 -0.31
5 7      De Baets, Keano BEL 1667 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
6 4 IM Piceu, Tom BEL 2381 5.5 W - 0 3.5 0.19 -0.19
7 7      Huettl, Sofie BEL 1756 3.5 Z - 1 4.5 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1855 29.0 Totaal 4.5 5.34 -0.84
Begin van de pagina
Roos, David (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2162
FIDE-ID210064
F-Elo2141
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Daels, Ilse BEL 1557 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vintioen, Ben BEL 1880 4.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 3      Lahousse, Wouter BEL 1680 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.0 Z - ½ 3.5 0.31 +0.19
5 2      Van Kessel, Wessel BEL 2104 6.0 W - 0 3.5 0.58 -0.58
6 5      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 3.5 W - 1 4.5 0.65 +0.35
7 3 IM Piceu, Tom BEL 2381 5.5 Z - 0 4.5 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1993 31.5 Totaal 4.5 4.44 +0.06
Begin van de pagina
De Block, Fabio (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo1982
FIDE-ID226181
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Verhelst, Eleen BEL 1271 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 11      De Ruyck, Nick BEL 1526 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Dauw, Sterre BEL 2184 5.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
5 10      Pierloot, Luc BEL 1613 3.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
6 9      Lahousse, Wouter BEL 1680 4.0 Z - 1 4.0 0.85 +0.15
7 4      Chaerle, Josse BEL 2017 4.5 W - ½ 4.5 0.45 +0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1799 28.5 Totaal 4.5 4.41 +0.09
Begin van de pagina
Chaerle, Josse (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.50013
N-Elo2017
FIDE-ID229920
F-Elo2018
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bultijnck, Kristoff BEL 1491 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Huettl, Sofie BEL 1756 3.5 Z - 0 1.0 0.82 -0.82
3 8      Pierloot, Luc BEL 1613 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Van Puyvelde, Stijn BEL 1783 3.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
5 5      Lahousse, Wouter BEL 1680 4.0 W - 1 4.0 0.88 +0.12
6 3      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 W - 0 4.0 0.47 -0.47
7 4      De Block, Fabio BEL 1982 4.5 Z - ½ 4.5 0.55 -0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1763 26.0 Totaal 4.5 5.35 -0.85
Begin van de pagina
Reynaert, Igor (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15091
N-Elo2013
FIDE-ID220230
F-Elo1952
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Ooms, Kylion BEL 1449 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Lahousse, Wouter BEL 1680 4.0 W - 0 1.0 0.88 -0.88
3 9      Daels, Ilse BEL 1557 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Cuvelier, Annelies BEL 1786 4.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
5 6      De Reese, Elias BEL 1768 5.0 Z - 0 3.0 0.80 -0.80
6 6      Dayer, Glenn BEL 1809 4.0 W - ½ 3.5 0.76 -0.26
7 8      Snoeck, Sarah BEL 1673 3.5 Z - 1 4.5 0.88 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1674 26.0 Totaal 4.5 5.95 -1.45
Begin van de pagina
De Bock, Thijs (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo1969
FIDE-ID237809
F-Elo1985
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Lommel, Lars BEL 1268 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dauw, Sterre BEL 2184 5.0 W - 1 2.0 0.23 +0.77
3 4      Cocquyt, Tijs BEL 2135 4.5 Z - 1 3.0 0.28 +0.72
4 2 IM Piceu, Tom BEL 2381 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 4      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 Z v 0 3.0 0.40 -0.40
6 10      Mernier, Guillaume BEL 1524 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      De Weird, Matthias BEL 2006 5.0 Z - 0 4.0 0.45 -0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1934 30.5 Totaal 4.0 3.28 +0.72
Begin van de pagina
Dayer, Glenn (Rank: 16)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.24384
N-Elo1809
FIDE-ID214094
F-Elo1779
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Ingels, Nick BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Cocquyt, Tijs BEL 2135 4.5 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 13      Daels, Emma BEL 1493 3.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
4 6      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 W - 0 2.0 0.21 -0.21
5 11      De Ruyck, Nick BEL 1526 4.0 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
6 6      Reynaert, Igor BEL 2013 4.5 Z - ½ 3.5 0.24 +0.26
7 9      Dechamps, Mark BEL 2001 4.0 W - ½ 4.0 0.25 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1765 26.5 Totaal 4.0 3.46 +0.54
Begin van de pagina
Dechamps, Mark (Rank: 12)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.24414
N-Elo2001
FIDE-ID206547
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kon. SK Groeninge Kortrijk
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Silantev, Ilia BEL 1365 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 IM Piceu, Tom BEL 2381 5.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 10      Mernier, Guillaume BEL 1524 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      De Reese, Elias BEL 1768 5.0 W - 0 2.0 0.79 -0.79
5 9      Ooms, Kylion BEL 1449 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Huettl, Sofie BEL 1756 3.5 W ^ ½ 3.5 0.80 -0.30
7 9      Dayer, Glenn BEL 1809 4.0 Z - ½ 4.0 0.75 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1721 27.0 Totaal 4.0 5.19 -1.19
Begin van de pagina
Vintioen, Ben (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.38822
N-Elo1880
FIDE-ID223786
F-Elo1890
Landbel  (bel)
Club(432) De Wetterse Vrijpion
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Condes, Alexie Sheen BEL 1159 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Roos, David BEL 2162 4.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 12      De Baets, Branko BEL 1513 3.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 5      Cocquyt, Tijs BEL 2135 4.5 W - ½ 2.5 0.19 +0.31
5 8      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 3.5 Z - 0 2.5 0.27 -0.27
6 11      De Baets, Keano BEL 1667 4.0 Z - ½ 3.0 0.77 -0.27
7 10      Bultijnck, Kristoff BEL 1491 3.0 W - 1 4.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1739 24.5 Totaal 4.0 4.12 -0.12
Begin van de pagina
De Baets, Keano (Rank: 23)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1667
FIDE-ID247758
F-Elo1690
Landbel  (bel)
Club(465) SK Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Piceu, Tom BEL 2381 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Silantev, Ilia BEL 1365 3.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
3 16      Ooms, Kylion BEL 1449 3.0 Z - ½ 1.5 0.78 -0.28
4 12      Van Lommel, Lars BEL 1268 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 7      Cocquyt, Tijs BEL 2135 4.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 11      Vintioen, Ben BEL 1880 4.0 W - ½ 3.0 0.23 +0.27
7 14      Daels, Emma BEL 1493 3.0 Z - 1 4.0 0.73 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1710 25.5 Totaal 4.0 3.67 +0.33
Begin van de pagina
Lahousse, Wouter (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.13870
N-Elo1680
FIDE-ID244929
F-Elo1614
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Coppenolle, Marc BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Reynaert, Igor BEL 2013 4.5 Z - 1 2.0 0.12 +0.88
3 3      Roos, David BEL 2162 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 11      Snoeck, Sarah BEL 1673 3.5 Z - 1 3.0 0.51 +0.49
5 5      Chaerle, Josse BEL 2017 4.5 Z v 0 3.0 0.12 -0.12
6 9      De Block, Fabio BEL 1982 4.5 W - 0 3.0 0.15 -0.15
7 13      Mernier, Guillaume BEL 1524 3.0 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1895 25.0 Totaal 4.0 2.61 +1.39
Begin van de pagina
Cuvelier, Annelies (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1786
FIDE-ID213950
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Verbanck, Mario BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van Kessel, Wessel BEL 2104 6.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 14      Bultijnck, Kristoff BEL 1491 3.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
4 8      Reynaert, Igor BEL 2013 4.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
5 12      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      De Weird, Matthias BEL 2006 5.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
7 11      Langie, Jeroen BEL 1449 3.0 W - 1 4.0 0.88 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1585 25.5 Totaal 4.0 4.13 -0.13
Begin van de pagina
De Ruyck, Nick (Rank: 27)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.9181
N-Elo1526
FIDE-ID230502
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cocquyt, Tijs BEL 2135 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Ingels, Nick BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
3 11      De Block, Fabio BEL 1982 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Langie, Jeroen BEL 1449 3.0 W - 1 2.0 0.61 +0.39
5 11      Dayer, Glenn BEL 1809 4.0 W - 0 2.0 0.16 -0.16
6 15      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 12      Van Puyvelde, Stijn BEL 1783 3.0 W - 1 4.0 0.18 +0.82
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1599 22.5 Totaal 4.0 2.94 +1.06
Begin van de pagina
Vanden Bussche, Steven (Rank: 7)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.11317
N-Elo2051
FIDE-ID228699
F-Elo2035
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Baets, Branko BEL 1513 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Van Puyvelde, Stijn BEL 1783 3.0 Z - ½ 1.5 0.83 -0.33
3 5      Huettl, Sofie BEL 1756 3.5 W - 1 2.5 0.85 +0.15
4 3      Van Kessel, Wessel BEL 2104 6.0 Z ^ 0 2.5 0.43 -0.43
5 8      Vintioen, Ben BEL 1880 4.0 W - 1 3.5 0.73 +0.27
6 5      Roos, David BEL 2162 4.5 Z - 0 3.5 0.35 -0.35
7 6      De Reese, Elias BEL 1768 5.0 W - 0 3.5 0.84 -0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1852 29.0 Totaal 3.5 4.95 -1.45
Begin van de pagina
Huettl, Sofie (Rank: 20)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.12524
N-Elo1756
FIDE-ID236730
F-Elo1754
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Lejzerowicz,Thierry BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Chaerle, Josse BEL 2017 4.5 W - 1 2.0 0.18 +0.82
3 5      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 3.5 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
4 9      De Weird, Matthias BEL 2006 5.0 W v 0 2.0 0.19 -0.19
5 14      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Dechamps, Mark BEL 2001 4.0 Z - ½ 3.5 0.20 +0.30
7 7      Cocquyt, Tijs BEL 2135 4.5 W - 0 3.5 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2042 26.5 Totaal 3.5 2.65 +0.85
Begin van de pagina
Snoeck, Sarah (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.8851
N-Elo1673
FIDE-ID228184
F-Elo1672
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      De Weird, Matthias BEL 2006 5.0 W - ½ 1.5 0.12 +0.38
3 7      Dauw, Sterre BEL 2184 5.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 11      Lahousse, Wouter BEL 1680 4.0 W v 0 1.5 0.49 -0.49
5 16      Van Lommel, Lars BEL 1268 2.5 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
6 12      Ooms, Kylion BEL 1449 3.0 W - 1 3.5 0.78 +0.22
7 8      Reynaert, Igor BEL 2013 4.5 W - 0 3.5 0.12 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1766 26.0 Totaal 3.5 3.43 +0.07
Begin van de pagina
Geldhof, Alexander (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.39161
N-Elo1607
FIDE-ID216496
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegemse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dauw, Sterre BEL 2184 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van Lommel, Lars BEL 1268 2.5 W - ½ 0.5 0.88 -0.38
3 17      Silantev, Ilia BEL 1365 3.0 Z - 1 1.5 0.80 +0.20
4 13      Ooms, Kylion BEL 1449 3.0 W v 0 1.5 0.71 -0.71
5 15      Bultijnck, Kristoff BEL 1491 3.0 W - 1 2.5 0.66 +0.34
6 13      Van Puyvelde, Stijn BEL 1783 3.0 Z ^ 0 2.5 0.27 -0.27
7 15      Daels, Ilse BEL 1557 2.5 Z v 1 3.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1585 22.0 Totaal 3.5 3.97 -0.47
Begin van de pagina
Van Puyvelde, Stijn (Rank: 18)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.6246
N-Elo1783
FIDE-ID207764
F-Elo1760
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 3.5 W - ½ 1.5 0.17 +0.33
3 6      De Weird, Matthias BEL 2006 5.0 Z - ½ 2.0 0.22 +0.28
4 7      Chaerle, Josse BEL 2017 4.5 W - 0 2.0 0.21 -0.21
5 13      Mernier, Guillaume BEL 1524 3.0 Z - 0 2.0 0.82 -0.82
6 13      Geldhof, Alexander BEL 1607 3.5 W - 1 3.0 0.73 +0.27
7 12      De Ruyck, Nick BEL 1526 4.0 Z ^ 0 3.0 0.82 -0.82
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1697 24.5 Totaal 3.0 3.89 -0.89
Begin van de pagina
Ooms, Kylion (Rank: 33)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.15665
N-Elo1449
FIDE-ID251046
F-Elo1334
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Reynaert, Igor BEL 2013 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Van Coppenolle, Marc BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      De Baets, Keano BEL 1667 4.0 W - ½ 1.5 0.22 +0.28
4 13      Geldhof, Alexander BEL 1607 3.5 Z - 1 2.5 0.29 +0.71
5 9      Dechamps, Mark BEL 2001 4.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 12      Snoeck, Sarah BEL 1673 3.5 Z v 0 2.5 0.22 -0.22
7 16      Silantev, Ilia BEL 1365 3.0 W - ½ 3.0 0.62 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1721 23.0 Totaal 3.0 2.43 +0.57
Begin van de pagina
Bultijnck, Kristoff (Rank: 31)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.16944
N-Elo1491
FIDE-ID254975
F-Elo1570
Landbel  (bel)
Club(233) SK De Zwarte Dame
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Chaerle, Josse BEL 2017 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Lejzerowicz,Thierry BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Cuvelier, Annelies BEL 1786 4.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
4 15      Daels, Ilse BEL 1557 2.5 W - 1 2.0 0.41 +0.59
5 15      Geldhof, Alexander BEL 1607 3.5 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
6 17      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Vintioen, Ben BEL 1880 4.0 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1769 23.5 Totaal 3.0 2.91 +0.09
Begin van de pagina
Silantev, Ilia (Rank: 34)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo1365
FIDE-ID258300
F-Elo1310
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dechamps, Mark BEL 2001 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Baets, Keano BEL 1667 4.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
3 17      Geldhof, Alexander BEL 1607 3.5 W - 0 0.0 0.20 -0.20
4 21      Verbanck, Mario BEL 1150 2.0 Z ^ 1 1.0 0.77 +0.23
5 17      Daels, Ilse BEL 1557 2.5 Z - ½ 1.5 0.25 +0.25
6 18      Van Lommel, Lars BEL 1268 2.5 W - 1 2.5 0.63 +0.37
7 16      Ooms, Kylion BEL 1449 3.0 Z - ½ 3.0 0.38 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1528 21.5 Totaal 3.0 2.46 +0.54
Begin van de pagina
Mernier, Guillaume (Rank: 28)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo1524
FIDE-ID257133
F-Elo1492
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelter SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Kessel, Wessel BEL 2104 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Verbanck, Mario BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
3 10      Dechamps, Mark BEL 2001 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Condes, Alexie Sheen BEL 1159 2.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
5 13      Van Puyvelde, Stijn BEL 1783 3.0 W - 1 3.0 0.18 +0.82
6 10      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Lahousse, Wouter BEL 1680 4.0 W - 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1692 25.0 Totaal 3.0 2.51 +0.49
Begin van de pagina
Pierloot, Luc (Rank: 24)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.12261
N-Elo1613
FIDE-ID238848
F-Elo1526
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Verhelst, Eleen BEL 1271 2.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
3 8      Chaerle, Josse BEL 2017 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Daels, Emma BEL 1493 3.0 W - 1 2.0 0.66 +0.34
5 10      De Block, Fabio BEL 1982 4.5 W - 0 2.0 0.10 -0.10
6 14      Langie, Jeroen BEL 1449 3.0 Z - 0 2.0 0.72 -0.72
7 17      Condes, Alexie Sheen BEL 1159 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1667 25.0 Totaal 3.0 3.44 -0.44
Begin van de pagina
Daels, Emma (Rank: 30)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1493
FIDE-ID240974
F-Elo1538
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Peeters, Tim BEL 2040 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Dayer, Glenn BEL 1809 4.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
4 14      Pierloot, Luc BEL 1613 3.0 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
5 19      Condes, Alexie Sheen BEL 1159 2.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
6 16      De Baets, Branko BEL 1513 3.0 Z - 1 3.0 0.47 +0.53
7 14      De Baets, Keano BEL 1667 4.0 W - 0 3.0 0.27 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1527 23.0 Totaal 3.0 3.09 -0.09
Begin van de pagina
Langie, Jeroen (Rank: 32)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1449
FIDE-ID236195
F-Elo1472
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Weird, Matthias BEL 2006 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      De Reese, Elias BEL 1768 5.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 16      De Ruyck, Nick BEL 1526 4.0 Z - 0 1.0 0.39 -0.39
5 20      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
6 14      Pierloot, Luc BEL 1613 3.0 W - 1 3.0 0.28 +0.72
7 11      Cuvelier, Annelies BEL 1786 4.0 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1641 24.0 Totaal 3.0 2.77 +0.23
Begin van de pagina
De Baets, Branko (Rank: 29)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1513
FIDE-ID248932
F-Elo1634
Landbel  (bel)
Club(465) SK Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
3 12      Vintioen, Ben BEL 1880 4.0 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
4 18      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 18      Lejzerowicz,Thierry BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 16      Daels, Emma BEL 1493 3.0 W - 0 2.0 0.53 -0.53
7 18      Verbanck, Mario BEL 1150 2.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1544 18.5 Totaal 3.0 4.35 -1.35
Begin van de pagina
Lejzerowicz,Thierry (Rank: 43)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Huettl, Sofie BEL 1756 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Bultijnck, Kristoff BEL 1491 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Condes, Alexie Sheen BEL 1159 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 22      Verhelst, Eleen BEL 1271 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
5 18      De Baets, Branko BEL 1513 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 22      Van Coppenolle, Marc BEL 0 0.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 19      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1346 16.0 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina
Van Lommel, Lars (Rank: 36)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.14527
N-Elo1268
FIDE-ID251100
F-Elo1209
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Geldhof, Alexander BEL 1607 3.5 Z - ½ 0.5 0.12 +0.38
3 18      Verhelst, Eleen BEL 1271 2.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
4 12      De Baets, Keano BEL 1667 4.0 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
5 16      Snoeck, Sarah BEL 1673 3.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 18      Silantev, Ilia BEL 1365 3.0 Z - 0 1.5 0.37 -0.37
7 20      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1592 22.0 Totaal 2.5 2.15 +0.35
Begin van de pagina
Daels, Ilse (Rank: 26)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.10542
N-Elo1557
FIDE-ID240982
F-Elo1599
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Roos, David BEL 2162 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Condes, Alexie Sheen BEL 1159 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Reynaert, Igor BEL 2013 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Bultijnck, Kristoff BEL 1491 3.0 Z - 0 1.0 0.59 -0.59
5 17      Silantev, Ilia BEL 1365 3.0 W - ½ 1.5 0.75 -0.25
6 19      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 15      Geldhof, Alexander BEL 1607 3.5 W v 0 2.5 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1563 21.5 Totaal 2.5 3.77 -1.27
Begin van de pagina
Van Der Avort, Bart (Rank: 44)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.15835
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Snoeck, Sarah BEL 1673 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Langie, Jeroen BEL 1449 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 20      Verbanck, Mario BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 18      De Baets, Branko BEL 1513 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 14      Huettl, Sofie BEL 1756 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      Bultijnck, Kristoff BEL 1491 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 20      Van Lommel, Lars BEL 1268 2.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1471 20.5 Totaal 2.0 0.56 +1.44
Begin van de pagina
Condes, Alexie Sheen (Rank: 37)

Rangschikking38
GeslachtF
Stamnr.12749
N-Elo1159
FIDE-ID237183
F-Elo1209
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vintioen, Ben BEL 1880 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Daels, Ilse BEL 1557 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Lejzerowicz,Thierry BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 17      Mernier, Guillaume BEL 1524 3.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
5 19      Daels, Emma BEL 1493 3.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
6 21      Ingels, Nick BEL 1150 1.5 W - 1 2.0 0.51 +0.49
7 17      Pierloot, Luc BEL 1613 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1536 20.0 Totaal 2.0 1.89 +0.11
Begin van de pagina
Burssens, Ruben (Rank: 41)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.17961
N-Elo888
FIDE-ID258970
F-Elo1005
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      De Reese, Elias BEL 1768 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Daels, Emma BEL 1493 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 21      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.18 +0.82
4 19      Ingels, Nick BEL 1150 1.5 W - 1 2.0 0.18 +0.82
5 12      Cuvelier, Annelies BEL 1786 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
6 15      De Ruyck, Nick BEL 1526 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 19      Lejzerowicz,Thierry BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1478 21.5 Totaal 2.0 1.60 +0.40
Begin van de pagina
Verbanck, Mario (Rank: 38)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.30431
N-Elo1150
FIDE-ID236756
F-Elo1268
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Cuvelier, Annelies BEL 1786 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Mernier, Guillaume BEL 1524 3.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
3 20      Van Der Avort, Bart BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 21      Silantev, Ilia BEL 1365 3.0 W - 0 0.0 0.23 -0.23
5 22      Van Coppenolle, Marc BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
6 20      Verhelst, Eleen BEL 1271 2.0 Z ^ 1 2.0 0.34 +0.66
7 18      De Baets, Branko BEL 1513 3.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1491 17.5 Totaal 2.0 2.69 -0.69
Begin van de pagina
Verhelst, Eleen (Rank: 35)

Rangschikking41
GeslachtF
Stamnr.13806
N-Elo1271
FIDE-ID244295
F-Elo1332
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Block, Fabio BEL 1982 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Pierloot, Luc BEL 1613 3.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
3 18      Van Lommel, Lars BEL 1268 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 22      Lejzerowicz,Thierry BEL 0 3.0 W ^ 0 0.0 0.92 -0.92
5 21      Ingels, Nick BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.66 +0.34
6 20      Verbanck, Mario BEL 1150 2.0 W ^ 0 1.0 0.66 -0.66
7 21      Van Coppenolle, Marc BEL 0 0.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1432 17.0 Totaal 2.0 3.86 -1.86
Begin van de pagina
Ingels, Nick (Rank: 40)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.24147
N-Elo1150
FIDE-ID229156
F-Elo1187
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Dayer, Glenn BEL 1809 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      De Ruyck, Nick BEL 1526 4.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
3 22      Van Coppenolle, Marc BEL 0 0.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 19      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 Z - 0 0.5 0.82 -0.82
5 21      Verhelst, Eleen BEL 1271 2.0 W ^ 0 0.5 0.34 -0.34
6 21      Condes, Alexie Sheen BEL 1159 2.0 Z v 0 0.5 0.49 -0.49
7 22      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.0 W ^ 1 1.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1300 15.5 Totaal 1.5 3.24 -1.74
Begin van de pagina
Van Campenhout, Arne (Rank: 39)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.15268
N-Elo1150
FIDE-ID248983
F-Elo1179
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Puyvelde, Stijn BEL 1783 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      De Baets, Branko BEL 1513 3.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
3 21      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 W - 0 0.0 0.82 -0.82
4 20      Van Coppenolle, Marc BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
5 20      Langie, Jeroen BEL 1449 3.0 Z ^ 0 1.0 0.15 -0.15
6 19      Daels, Ilse BEL 1557 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 22      Ingels, Nick BEL 1150 1.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1390 15.5 Totaal 1.0 2.65 -1.65
Begin van de pagina
Van Coppenolle, Marc (Rank: 42)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.21112
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Lahousse, Wouter BEL 1680 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Ooms, Kylion BEL 1449 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 22      Ingels, Nick BEL 1150 1.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 20      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
5 22      Verbanck, Mario BEL 1150 2.0 Z v 0 0.5 0.08 -0.08
6 22      Lejzerowicz,Thierry BEL 0 3.0 W v 0 0.5 0.50 -0.50
7 21      Verhelst, Eleen BEL 1271 2.0 W ^ 0 0.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1308 16.5 Totaal 0.5 0.98 -0.48
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Froeyman, Helmut 2 2304 2404 6.0 30 Z 1 10 W 1 5 Z 1 9 W ½ 3 Z 1 2 W ½ 4 Z 1 28.25 30.50 25.0 5
2 Van Kessel, Wessel 6 2104 2357 6.0 29 Z 1 19 W 1 3 Z ½ 21 W 1 9 Z 1 1 Z ½ 5 W 1 25.75 28.50 24.5 5
3 Piceu, Tom 1 2381 2315 5.5 17 W 1 15 Z 1 2 W ½ 13 Z 1 1 W 0 8 Z 1 9 W 1 24.00 29.00 22.5 5
4 Dauw, Sterre 3 2184 2103 5.0 24 W 1 13 Z 0 23 W 1 10 Z 1 6 W 1 7 Z 1 1 W 0 21.50 28.00 21.0 5
5 Peeters, Tim 8 2040 2102 5.0 31 Z 1 7 W 1 1 W 0 14 Z 1 13 W 1 11 Z 1 2 Z 0 20.50 29.50 22.0 5
6 De Weird, Matthias 11 2006 1980 5.0 32 W 1 23 Z ½ 25 W ½ 22 Z 1 4 Z 0 19 W 1 13 W 1 17.75 23.00 19.5 4
7 De Reese, Elias 19 1768 2028 5.0 39 W 1 5 Z 0 32 W 1 15 Z 1 12 W 1 4 W 0 21 Z 1 17.00 25.00 20.0 5
8 Cocquyt, Tijs 5 2135 1997 4.5 20 W 1 14 Z 1 13 W 0 16 Z ½ 17 W 1 3 W 0 22 Z 1 17.50 25.50 19.0 4
9 Roos, David 4 2162 2137 4.5 36 Z 1 16 W 1 18 Z 1 1 Z ½ 2 W 0 21 W 1 3 Z 0 17.00 29.00 22.0 4
10 De Block, Fabio 13 1982 1954 4.5 41 W 1 1 Z 0 20 W 1 4 W 0 30 Z 1 18 Z 1 11 W ½ 15.25 26.50 17.5 4
11 Chaerle, Josse 9 2017 1884 4.5 27 W 1 22 Z 0 30 W 1 25 Z 1 18 W 1 5 W 0 10 Z ½ 15.25 23.00 19.5 4
12 Reynaert, Igor 10 2013 1808 4.5 26 Z 1 18 W 0 36 Z 1 19 W 1 7 Z 0 14 W ½ 23 Z 1 15.00 23.50 18.0 4
13 De Bock, Thijs 14 1969 2032 4.0 35 Z 1 4 W 1 8 Z 1 3 W 0 5 Z 0 29 W 1 6 Z 0 15.00 28.00 20.0 4
14 Dayer, Glenn 16 1809 1852 4.0 42 Z 1 8 W 0 31 Z 1 5 W 0 20 Z 1 12 Z ½ 15 W ½ 12.75 25.00 16.5 3
15 Dechamps, Mark 12 2001 1838 4.0 28 Z 1 3 W 0 29 Z 1 7 W 0 26 Z 1 22 W ½ 14 Z ½ 12.75 24.00 16.5 3
16 Vintioen, Ben 15 1880 1836 4.0 38 W 1 9 Z 0 33 W 1 8 W ½ 21 Z 0 17 Z ½ 27 W 1 12.25 22.50 16.0 3
17 De Baets, Keano 23 1667 1706 4.0 3 Z 0 28 W 1 26 Z ½ 35 W 1 8 Z 0 16 W ½ 31 Z 1 12.00 23.00 14.5 3
18 Lahousse, Wouter 21 1680 1846 4.0 44 W 1 12 Z 1 9 W 0 23 Z 1 11 Z 0 10 W 0 29 Z 1 11.50 24.50 18.0 4
19 Cuvelier, Annelies 17 1786 1741 4.0 40 W 1 2 Z 0 27 W 1 12 Z 0 39 W 1 6 Z 0 32 W 1 10.00 23.50 16.0 4
20 De Ruyck, Nick 27 1526 1646 4.0 8 Z 0 42 W 1 10 Z 0 32 W 1 14 W 0 39 Z 1 25 W 1 9.50 21.00 13.0 4
21 Vanden Bussche, Steven 7 2051 1872 3.5 33 W 1 25 Z ½ 22 W 1 2 Z 0 16 W 1 9 Z 0 7 W 0 12.00 26.00 18.0 3
22 Huettl, Sofie 20 1756 1846 3.5 34 Z 1 11 W 1 21 Z 0 6 W 0 37 Z 1 15 Z ½ 8 W 0 11.50 24.50 17.0 3
23 Snoeck, Sarah 22 1673 1681 3.5 37 Z 1 6 W ½ 4 Z 0 18 W 0 35 Z 1 26 W 1 12 W 0 10.00 24.00 15.0 3
24 Geldhof, Alexander 25 1607 1560 3.5 4 Z 0 35 W ½ 28 Z 1 26 W 0 27 W 1 25 Z 0 36 Z 1 9.75 19.50 12.0 3
25 Van Puyvelde, Stijn 18 1783 1674 3.0 43 Z 1 21 W ½ 6 Z ½ 11 W 0 29 Z 0 24 W 1 20 Z 0 8.75 23.50 14.5 2
26 Ooms, Kylion 33 1449 1523 3.0 12 W 0 44 Z 1 17 W ½ 24 Z 1 15 W 0 23 Z 0 28 W ½ 7.50 22.50 13.0 2
27 Bultijnck, Kristoff 31 1491 1501 3.0 11 Z 0 34 W 1 19 Z 0 36 W 1 24 Z 0 37 W 1 16 Z 0 7.50 21.50 12.0 3
28 Silantev, Ilia 34 1365 1438 3.0 15 W 0 17 Z 0 24 W 0 40 Z 1 36 Z ½ 35 W 1 26 Z ½ 7.25 19.50 8.0 2
29 Mernier, Guillaume 28 1524 1592 3.0 2 W 0 40 Z 1 15 W 0 38 Z 1 25 W 1 13 Z 0 18 W 0 7.00 23.00 13.0 3
30 Pierloot, Luc 24 1613 1576 3.0 1 W 0 41 Z 1 11 Z 0 31 W 1 10 W 0 32 Z 0 38 W 1 7.00 23.00 11.0 3
31 Daels, Emma 30 1493 1478 3.0 5 W 0 39 Z 1 14 W 0 30 Z 0 38 W 1 33 Z 1 17 W 0 7.00 21.00 11.0 3
32 Langie, Jeroen 32 1449 1477 3.0 6 Z 0 37 W 1 7 Z 0 20 Z 0 43 W 1 30 W 1 19 Z 0 6.00 23.00 11.0 3
33 De Baets, Branko 29 1513 1345 3.0 21 Z 0 43 W 1 16 Z 0 37 W 0 34 Z 1 31 W 0 40 Z 1 6.00 17.50 10.0 3
34 Lejzerowicz,Thierry 43 0 1097 3.0 22 W 0 27 Z 0 38 W 0 41 Z 1 33 W 0 44 Z 1 39 W 1 4.50 15.50 7.0 3
35 Van Lommel, Lars 36 1268 1335 2.5 13 W 0 24 Z ½ 41 W 1 17 Z 0 23 W 0 28 Z 0 37 Z 1 5.75 20.00 9.0 2
36 Daels, Ilse 26 1557 1418 2.5 9 W 0 38 Z 1 12 W 0 27 Z 0 28 W ½ 43 Z 1 24 W 0 4.50 20.50 9.5 2
37 Van Der Avort, Bart 44 0 1305 2.0 23 W 0 32 Z 0 40 W 1 33 Z 1 22 W 0 27 Z 0 35 W 0 5.00 18.50 9.0 2
38 Condes, Alexie Sheen 37 1159 1206 2.0 16 Z 0 36 W 0 34 Z 1 29 W 0 31 Z 0 42 W 1 30 Z 0 4.50 18.50 7.0 2
39 Burssens, Ruben 41 888 968 2.0 7 Z 0 31 W 0 43 Z 1 42 W 1 19 Z 0 20 W 0 34 Z 0 2.50 20.50 9.0 2
40 Verbanck, Mario 38 1150 1080 2.0 19 Z 0 29 W 0 37 Z 0 28 W 0 44 W 1 41 Z 1 33 W 0 2.50 17.00 5.0 2
41 Verhelst, Eleen 35 1271 1062 2.0 10 Z 0 30 W 0 35 Z 0 34 W 0 42 Z 1 40 W 0 44 Z 1 2.00 16.50 4.0 2
42 Ingels, Nick 40 1150 955 1.5 14 W 0 20 Z 0 44 W ½ 39 Z 0 41 W 0 38 Z 0 43 W 1 1.25 15.00 3.5 1
43 Van Campenhout, Arne 39 1150 955 1.0 25 W 0 33 Z 0 39 W 0 44 Z 1 32 Z 0 36 W 0 42 Z 0 0.50 15.00 4.0 1
44 Van Coppenolle, Marc 42 0 699 0.5 18 Z 0 26 W 0 42 Z ½ 43 W 0 40 Z 0 34 W 0 41 W 0 0.75 15.50 2.5 0
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/05/01 18:02