SwarLogo 24ste Criterium toernooi van Aalter 2019 C SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/05/2019 tot 01/05/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Land N-Elo F-Elo Titel NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Nemegeer, Arne -14 M bel 1795 1803 475 SK Rapid Aalter 7 6.0 1857 27.50 29.50 24.5 5
2 De Rycke, Tyani -14 F bel 1751 1787 436 LSV-Chesspirant 7 6.0 1871 26.25 28.50 24.5 5
3 Dreelinck, Adriaan -14 M bel 1727 1669 418 Van Pion tot Dame Geraardsbergen 7 5.5 1704 22.75 27.00 23.5 4
4 Paes, Martijn -14 M bel 1546 1612 231 Dolle Toren Leuven 7 5.5 1654 19.50 25.50 21.5 5
5 Peeters, Alex -14 M bel 1593 1624 307 Vliegend Peerd Bredene 7 5.0 1488 19.00 26.50 19.0 5
6 D'Haenens, Leon -14 M bel 1549 1583 436 LSV-Chesspirant 7 4.5 1563 17.25 27.00 21.0 4
7 Malfliet, Alexander -14 M bel 1382 1444 436 LSV-Chesspirant 7 4.5 1470 16.75 27.50 19.5 4
8 Deleu, Leen -14 F bel 1402 1386 401 KGSRL Gent 7 4.5 1473 15.75 26.00 20.0 4
9 Akulov, Mikhail -14 M bel 1681 1711 713 SC Leopoldsburg 7 4.5 1525 14.75 27.00 19.5 4
10 Pouleyn, Floris -14 M bel 1394 1458 401 KGSRL Gent 7 4.5 1277 14.75 23.50 18.5 4
11 De Prycker, Wannes -14 M bel 1150 1136 471 Wachtebeke 7 4.5 1157 12.25 21.50 16.5 4
12 Verboven, Wout -14 M bel 1701 1584 231 Dolle Toren Leuven 7 4.0 1624 15.75 31.50 21.5 3
13 Vander Donckt, Mattis -14 M bel 0 0 462 SC Caballos Zottegem 7 4.0 1217 13.50 25.00 16.0 4
14 Deleu, Karen -14 F bel 1441 1425 401 KGSRL Gent 7 4.0 1262 13.50 23.00 17.0 4
15 Cleuren, Mattice -14 M bel 1150 1291 430 De Vrijschaker Landegem 7 4.0 1175 12.75 24.50 16.5 3
16 Van De Vyver, Milan -14 M bel 0 1368 401 KGSRL Gent 7 4.0 1300 12.25 26.00 18.0 3
17 Vranckx, Jonas -14 M bel 1349 1453 114 Kon. Mechelse SK 7 4.0 1261 11.00 22.00 16.0 4
18 Deleu, Ellen -14 F bel 1354 1404 401 KGSRL Gent 7 4.0 1263 10.50 23.00 15.0 4
19 De Keukelaere, Wouter -14 M bel 1183 1240 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 1138 10.50 22.50 16.0 4
20 Loncke, Daan -14 M bel 0 0 312 Nikei Gistel 7 3.5 959 12.75 25.50 14.0 3
21 Jacobs, Maarten -14 M bel 0 1320 132 Oude God Mortsel 7 3.5 1226 10.00 23.50 16.0 3
22 Frere, Esther -14 F bel 847 0 436 LSV-Chesspirant 7 3.5 561 8.75 18.50 8.0 3
23 Goossens, Lowie -14 M bel 1196 1163 471 Wachtebeke 7 3.0 1046 8.50 24.50 15.0 3
24 Vanhercke, Andrew -14 M bel 0 0 312 Nikei Gistel 7 3.0 672 7.50 20.50 13.0 3
25 Van Steertegem, Maxim -14 M bel 1150 1053 261 Gambiet Opwijk 7 3.0 1084 7.00 24.00 12.0 3
26 Raemdonck, Loic -14 M bel 0 0 401 KGSRL Gent 7 3.0 633 7.00 19.50 12.0 3
27 Depickere, Yari -14 M bel 0 0 471 Wachtebeke 7 3.0 617 6.50 19.50 9.0 3
28 Massant, Fan -14 M bel 0 0 114 Kon. Mechelse SK 7 3.0 758 6.00 22.00 12.0 3
29 Muys, Elitha -14 F bel 829 0 436 LSV-Chesspirant 7 3.0 486 4.50 17.50 7.0 3
30 Vermeulen, Lucas -14 M bel 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 7 3.0 228 3.50 14.50 7.0 3
31 Toro, Miguel -14 M bel 0 0 475 SK Rapid Aalter 7 2.5 568 6.25 22.00 9.5 2
32 Declerck, Youri -14 M bel 0 0 312 Nikei Gistel 7 2.5 458 6.25 20.50 10.0 2
33 Van Sanden, Erhan -14 M bel 0 0 176 SK Rokade Westerlo 7 2.5 373 6.25 18.50 9.5 2
34 Van Meenen, Matteo -14 M bel 0 0 475 SK Rapid Aalter 6 2.0 497 5.00 19.00 8.0 1
35 Noens, Yoran -14 M bel 0 0 436 LSV-Chesspirant 7 2.0 248 4.50 20.50 9.0 2
36 Bonte, Jasper -14 M bel 0 0 475 SK Rapid Aalter 7 2.0 545 3.50 22.50 6.0 2
37 Van Wassenhove, Sverre -14 M bel 0 0 475 SK Rapid Aalter 7 2.0 474 3.50 20.50 10.0 2
38 Biesemans, Niel -14 M bel 0 0 114 Kon. Mechelse SK 6 2.0 141 1.50 16.00 6.0 1
39 Vermeulen, Lisa -14 F bel 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 6 1.0 -465 1.00 16.50 3.0 0
40 A Dewever, Niel -14 M bel 1479 1314 313 Kon. Waregemse SV 0 0.0 0 0.00 16.50 0.0 0
41 A Rolle, Mathieu -14 M bel 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 4 0.0 -380 0.00 16.50 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 6.0 (1795) 1-0 Van Steertegem, Maxim 3.0 (1150)
2 Frere, Esther 3.5 (847) 0-1 De Rycke, Tyani 6.0 (1751)
3 Dreelinck, Adriaan 5.5 (1727) 1-0 Muys, Elitha 3.0 (829)
4 Biesemans, Niel 2.0 (0) 0-1 Verboven, Wout 4.0 (1701)
5 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) 1-0 Rolle, Mathieu 0.0 (0)
6 Loncke, Daan 3.5 (0) 1-0 Peeters, Alex 5.0 (1593)
7 D'Haenens, Leon 4.5 (1549) 1-0 Massant, Fan 3.0 (0)
8 Noens, Yoran 2.0 (0) 0-1 Paes, Martijn 5.5 (1546)
9 Deleu, Karen 4.0 (1441) 1-0 Raemdonck, Loic 3.0 (0)
10 Bonte, Jasper 2.0 (0) 0-1 Deleu, Leen 4.5 (1402)
11 Pouleyn, Floris 4.5 (1394) 1-0 Toro, Miguel 2.5 (0)
12 Depickere, Yari 3.0 (0) 0-1 Malfliet, Alexander 4.5 (1382)
13 Van De Vyver, Milan 4.0 (1368) 1-0 Van Meenen, Matteo 2.0 (0)
14 Van Sanden, Erhan 2.5 (0) 0-1 Deleu, Ellen 4.0 (1354)
15 Vranckx, Jonas 4.0 (1349) 1-0 Van Wassenhove, Sverre 2.0 (0)
16 Vander Donckt, Mattis 4.0 (0) 1-0 Jacobs, Maarten 3.5 (1320)
17 Goossens, Lowie 3.0 (1196) 1-0 Vanhercke, Andrew 3.0 (0)
18 Vermeulen, Lisa 1.0 (0) 0-1 De Keukelaere, Wouter 4.0 (1183)
19 Cleuren, Mattice 4.0 (1150) 1-0 Vermeulen, Lucas 3.0 (0)
20 Declerck, Youri 2.5 (0) 0-1 De Prycker, Wannes 4.5 (1150)
  Dewever, Niel 0.0 (1479) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Malfliet, Alexander 4.5 (1382) 0-1 Nemegeer, Arne 6.0 (1795)
2 De Rycke, Tyani 6.0 (1751) 1-0 Van De Vyver, Milan 4.0 (1368)
3 Deleu, Ellen 4.0 (1354) 0-1 Dreelinck, Adriaan 5.5 (1727)
4 Verboven, Wout 4.0 (1701) 1-0 Vranckx, Jonas 4.0 (1349)
5 Goossens, Lowie 3.0 (1196) 0-1 Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
6 De Keukelaere, Wouter 4.0 (1183) 0-1 D'Haenens, Leon 4.5 (1549)
7 Paes, Martijn 5.5 (1546) 1-0 Cleuren, Mattice 4.0 (1150)
8 De Prycker, Wannes 4.5 (1150) 0-1 Deleu, Karen 4.0 (1441)
9 Deleu, Leen 4.5 (1402) ½-½ Loncke, Daan 3.5 (0)
10 Vander Donckt, Mattis 4.0 (0) 1-0 Pouleyn, Floris 4.5 (1394)
11 Peeters, Alex 5.0 (1593) 1-0 Bonte, Jasper 2.0 (0)
12 Jacobs, Maarten 3.5 (1320) 1-0 Toro, Miguel 2.5 (0)
13 Van Steertegem, Maxim 3.0 (1150) 1-0 Depickere, Yari 3.0 (0)
14 Van Meenen, Matteo 2.0 (0) 1-0 Frere, Esther 3.5 (847)
15 Muys, Elitha 3.0 (829) 0-1 Van Sanden, Erhan 2.5 (0)
16 Van Wassenhove, Sverre 2.0 (0) 1-0 Biesemans, Niel 2.0 (0)
17 Rolle, Mathieu 0.0 (0) 0-1 Vanhercke, Andrew 3.0 (0)
18 Massant, Fan 3.0 (0) 1-0 Vermeulen, Lisa 1.0 (0)
19 Vermeulen, Lucas 3.0 (0) 0-1 Noens, Yoran 2.0 (0)
20 Raemdonck, Loic 3.0 (0) 1-0 Declerck, Youri 2.5 (0)
  Dewever, Niel 0.0 (1479) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 6.0 (1795) 1-0 Paes, Martijn 5.5 (1546)
2 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) 0-1 De Rycke, Tyani 6.0 (1751)
3 Dreelinck, Adriaan 5.5 (1727) 1-0 Vander Donckt, Mattis 4.0 (0)
4 D'Haenens, Leon 4.5 (1549) 0-1 Verboven, Wout 4.0 (1701)
5 Deleu, Karen 4.0 (1441) 0-1 Deleu, Leen 4.5 (1402)
6 Loncke, Daan 3.5 (0) 0-1 Malfliet, Alexander 4.5 (1382)
7 De Prycker, Wannes 4.5 (1150) 0-1 Peeters, Alex 5.0 (1593)
8 Pouleyn, Floris 4.5 (1394) 1-0 Van Steertegem, Maxim 3.0 (1150)
9 Van De Vyver, Milan 4.0 (1368) 1-0 Massant, Fan 3.0 (0)
10 Noens, Yoran 2.0 (0) 0-1 Deleu, Ellen 4.0 (1354)
11 Vranckx, Jonas 4.0 (1349) 1-0 Raemdonck, Loic 3.0 (0)
12 Van Meenen, Matteo 2.0 (0) 0-1 Jacobs, Maarten 3.5 (1320)
13 Van Sanden, Erhan 2.5 (0) 0-1 Goossens, Lowie 3.0 (1196)
14 Vanhercke, Andrew 3.0 (0) 1-0 De Keukelaere, Wouter 4.0 (1183)
15 Cleuren, Mattice 4.0 (1150) 1-0 Van Wassenhove, Sverre 2.0 (0)
16 Toro, Miguel 2.5 (0) 1-0 Frere, Esther 3.5 (847)
17 Depickere, Yari 3.0 (0) 1-0 Muys, Elitha 3.0 (829)
18 Biesemans, Niel 2.0 (0) 1-0 Vermeulen, Lisa 1.0 (0)
19 Declerck, Youri 2.5 (0) 1-0 Rolle, Mathieu 0.0 (0)
20 Bonte, Jasper 2.0 (0) 1-0 Vermeulen, Lucas 3.0 (0)
  Dewever, Niel 0.0 (1479) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Verboven, Wout 4.0 (1701) ½-½ Nemegeer, Arne 6.0 (1795)
2 De Rycke, Tyani 6.0 (1751) ½-½ Dreelinck, Adriaan 5.5 (1727)
3 Deleu, Leen 4.5 (1402) 0-1 Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
4 Peeters, Alex 5.0 (1593) 1-0 Vranckx, Jonas 4.0 (1349)
5 Deleu, Ellen 4.0 (1354) 0-1 D'Haenens, Leon 4.5 (1549)
6 Paes, Martijn 5.5 (1546) 1-0 Goossens, Lowie 3.0 (1196)
7 Jacobs, Maarten 3.5 (1320) 1-0 Deleu, Karen 4.0 (1441)
8 Cleuren, Mattice 4.0 (1150) 0-1 Pouleyn, Floris 4.5 (1394)
9 Malfliet, Alexander 4.5 (1382) 1-0 Vander Donckt, Mattis 4.0 (0)
10 Vanhercke, Andrew 3.0 (0) 0-1 Van De Vyver, Milan 4.0 (1368)
11 De Keukelaere, Wouter 4.0 (1183) 1-0 Loncke, Daan 3.5 (0)
12 Bonte, Jasper 2.0 (0) 0-1 De Prycker, Wannes 4.5 (1150)
13 Van Steertegem, Maxim 3.0 (1150) 1-0 Van Meenen, Matteo 2.0 (0)
14 Toro, Miguel 2.5 (0) 1-0 Biesemans, Niel 2.0 (0)
15 Massant, Fan 3.0 (0) 1-0 Depickere, Yari 3.0 (0)
16 Van Wassenhove, Sverre 2.0 (0) 1-0 Noens, Yoran 2.0 (0)
17 Raemdonck, Loic 3.0 (0) 1-0 Van Sanden, Erhan 2.5 (0)
18 Frere, Esther 3.5 (847) ½-½ Declerck, Youri 2.5 (0)
19 Vermeulen, Lisa 1.0 (0) 0-1 Muys, Elitha 3.0 (829)
20 Rolle, Mathieu 0.0 (0) 0-1 Vermeulen, Lucas 3.0 (0)
  Dewever, Niel 0.0 (1479) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 6.0 (1795) ½-½ De Rycke, Tyani 6.0 (1751)
2 Dreelinck, Adriaan 5.5 (1727) ½-½ Verboven, Wout 4.0 (1701)
3 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) ½-½ Malfliet, Alexander 4.5 (1382)
4 Pouleyn, Floris 4.5 (1394) 0-1 Peeters, Alex 5.0 (1593)
5 D'Haenens, Leon 4.5 (1549) 1-0 Jacobs, Maarten 3.5 (1320)
6 Van De Vyver, Milan 4.0 (1368) ½-½ Paes, Martijn 5.5 (1546)
7 Deleu, Ellen 4.0 (1354) 0-1 Deleu, Leen 4.5 (1402)
8 Deleu, Karen 4.0 (1441) 1-0 Van Steertegem, Maxim 3.0 (1150)
9 Vranckx, Jonas 4.0 (1349) 1-0 Massant, Fan 3.0 (0)
10 Goossens, Lowie 3.0 (1196) 1-0 Raemdonck, Loic 3.0 (0)
11 De Keukelaere, Wouter 4.0 (1183) 1-0 Toro, Miguel 2.5 (0)
12 Vander Donckt, Mattis 4.0 (0) 0-1 Cleuren, Mattice 4.0 (1150)
13 De Prycker, Wannes 4.5 (1150) 1-0 Van Wassenhove, Sverre 2.0 (0)
14 Loncke, Daan 3.5 (0) 1-0 Vanhercke, Andrew 3.0 (0)
15 Muys, Elitha 3.0 (829) 0-1 Declerck, Youri 2.5 (0)
16 Biesemans, Niel 2.0 (0) 0-1 Depickere, Yari 3.0 (0)
17 Noens, Yoran 2.0 (0) 1-0 Van Meenen, Matteo 2.0 (0)
18 Van Sanden, Erhan 2.5 (0) 1-0 Bonte, Jasper 2.0 (0)
19 Vermeulen, Lucas 3.0 (0) 0-1 Frere, Esther 3.5 (847)
  Vermeulen, Lisa 1.0 (0) 1 Bye    
  Dewever, Niel 0.0 (1479) 0 Afwezig    
  Rolle, Mathieu 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Peeters, Alex 5.0 (1593) 0-1 Nemegeer, Arne 6.0 (1795)
2 De Rycke, Tyani 6.0 (1751) 1-0 Verboven, Wout 4.0 (1701)
3 D'Haenens, Leon 4.5 (1549) ½-½ Dreelinck, Adriaan 5.5 (1727)
4 Paes, Martijn 5.5 (1546) 1-0 Akulov, Mikhail 4.5 (1681)
5 Deleu, Leen 4.5 (1402) 1-0 Van De Vyver, Milan 4.0 (1368)
6 Malfliet, Alexander 4.5 (1382) 1-0 Deleu, Karen 4.0 (1441)
7 Goossens, Lowie 3.0 (1196) 0-1 Pouleyn, Floris 4.5 (1394)
8 Vranckx, Jonas 4.0 (1349) 0-1 De Keukelaere, Wouter 4.0 (1183)
9 Jacobs, Maarten 3.5 (1320) ½-½ Cleuren, Mattice 4.0 (1150)
10 Loncke, Daan 3.5 (0) 0-1 De Prycker, Wannes 4.5 (1150)
11 Declerck, Youri 2.5 (0) 0-1 Van Steertegem, Maxim 3.0 (1150)
12 Depickere, Yari 3.0 (0) 0-1 Deleu, Ellen 4.0 (1354)
13 Massant, Fan 3.0 (0) 1-0 Van Sanden, Erhan 2.5 (0)
14 Vanhercke, Andrew 3.0 (0) 1-0 Noens, Yoran 2.0 (0)
15 Raemdonck, Loic 3.0 (0) 1-0 Van Wassenhove, Sverre 2.0 (0)
16 Toro, Miguel 2.5 (0) 0-1 Vander Donckt, Mattis 4.0 (0)
17 Frere, Esther 3.5 (847) 1-0 Biesemans, Niel 2.0 (0)
18 Muys, Elitha 3.0 (829) 1-0 Bonte, Jasper 2.0 (0)
19 Vermeulen, Lucas 3.0 (0) 1-0 Vermeulen, Lisa 1.0 (0)
  Van Meenen, Matteo 2.0 (0) 1 Bye    
  Dewever, Niel 0.0 (1479) 0 Afwezig    
  Rolle, Mathieu 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 6.0 (1795) 1-0 D'Haenens, Leon 4.5 (1549)
2 Deleu, Leen 4.5 (1402) 0-1 De Rycke, Tyani 6.0 (1751)
3 Dreelinck, Adriaan 5.5 (1727) 1-0 Malfliet, Alexander 4.5 (1382)
4 Verboven, Wout 4.0 (1701) 0-1 Paes, Martijn 5.5 (1546)
5 De Keukelaere, Wouter 4.0 (1183) 0-1 Peeters, Alex 5.0 (1593)
6 Pouleyn, Floris 4.5 (1394) ½-½ De Prycker, Wannes 4.5 (1150)
7 Akulov, Mikhail 4.5 (1681) 1-0 Jacobs, Maarten 3.5 (1320)
8 Cleuren, Mattice 4.0 (1150) ½-½ Van De Vyver, Milan 4.0 (1368)
9 Deleu, Karen 4.0 (1441) 1-0 Massant, Fan 3.0 (0)
10 Deleu, Ellen 4.0 (1354) 1-0 Vanhercke, Andrew 3.0 (0)
11 Van Steertegem, Maxim 3.0 (1150) 0-1 Vranckx, Jonas 4.0 (1349)
12 Vander Donckt, Mattis 4.0 (0) 1-0 Goossens, Lowie 3.0 (1196)
13 Frere, Esther 3.5 (847) 1-0 Raemdonck, Loic 3.0 (0)
14 Declerck, Youri 2.5 (0) 0-1 Loncke, Daan 3.5 (0)
15 Van Wassenhove, Sverre 2.0 (0) 0-1 Muys, Elitha 3.0 (829)
16 Noens, Yoran 2.0 (0) 0-1 Depickere, Yari 3.0 (0)
17 Van Sanden, Erhan 2.5 (0) ½-½ Toro, Miguel 2.5 (0)
18 Van Meenen, Matteo 2.0 (0) 0-1 Vermeulen, Lucas 3.0 (0)
19 Bonte, Jasper 2.0 (0) 1-0 Vermeulen, Lisa 1.0 (0)
  Biesemans, Niel 2.0 (0) 1 Bye    
  Dewever, Niel 0.0 (1479) 0 Afwezig    
  Rolle, Mathieu 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Nemegeer, Arne (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1795
FIDE-ID250589
F-Elo1803
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Paes, Martijn BEL 1546 5.5 W - 1 3.0 0.81 +0.19
4 1      Verboven, Wout BEL 1701 4.0 Z - ½ 3.5 0.63 -0.13
5 1      De Rycke, Tyani BEL 1751 6.0 W - ½ 4.0 0.56 -0.06
6 1      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 Z - 1 5.0 0.76 +0.24
7 1      D'Haenens, Leon BEL 1549 4.5 W - 1 6.0 0.81 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1524 32.5 Totaal 6.0 5.41 +0.59
Begin van de pagina
De Rycke, Tyani (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1751
FIDE-ID247936
F-Elo1787
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Frere, Esther BEL 847 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Van De Vyver, Milan BEL 1368 4.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z - 1 3.0 0.60 +0.40
4 2      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 W - ½ 3.5 0.53 -0.03
5 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 6.0 Z - ½ 4.0 0.44 +0.06
6 2      Verboven, Wout BEL 1701 4.0 W - 1 5.0 0.57 +0.43
7 2      Deleu, Leen BEL 1402 4.5 Z - 1 6.0 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1503 32.0 Totaal 6.0 4.86 +1.14
Begin van de pagina
Dreelinck, Adriaan (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1727
FIDE-ID250503
F-Elo1669
Landbel  (bel)
Club(418) Van Pion tot Dame Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Muys, Elitha BEL 829 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Deleu, Ellen BEL 1354 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 3      Vander Donckt, Mattis BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 6.0 Z - ½ 3.5 0.47 +0.03
5 2      Verboven, Wout BEL 1701 4.0 W - ½ 4.0 0.54 -0.04
6 3      D'Haenens, Leon BEL 1549 4.5 Z - ½ 4.5 0.73 -0.23
7 3      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 W - 1 5.5 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1427 30.0 Totaal 5.5 5.37 +0.13
Begin van de pagina
Paes, Martijn (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1546
FIDE-ID251500
F-Elo1612
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Noens, Yoran BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 6.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
4 6      Goossens, Lowie BEL 1196 3.0 W - 1 3.0 0.89 +0.11
5 6      Van De Vyver, Milan BEL 1368 4.0 Z - ½ 3.5 0.73 -0.23
6 4      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 W - 1 4.5 0.32 +0.68
7 4      Verboven, Wout BEL 1701 4.0 Z - 1 5.5 0.29 +0.71
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1481 27.5 Totaal 5.5 4.26 +1.24
Begin van de pagina
Peeters, Alex (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1593
FIDE-ID252042
F-Elo1624
Landbel  (bel)
Club(307) Vliegend Peerd Bredene
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Loncke, Daan BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Bonte, Jasper BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      De Prycker, Wannes BEL 1150 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Vranckx, Jonas BEL 1349 4.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
5 4      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.5 Z - 1 4.0 0.76 +0.24
6 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 6.0 W - 0 4.0 0.24 -0.24
7 5      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1374 28.5 Totaal 5.0 5.48 -0.48
Begin van de pagina
D'Haenens, Leon (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1549
FIDE-ID251470
F-Elo1583
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Massant, Fan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 4      Verboven, Wout BEL 1701 4.0 W - 0 2.0 0.30 -0.30
4 5      Deleu, Ellen BEL 1354 4.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
5 5      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.5 W - 1 4.0 0.79 +0.21
6 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 W - ½ 4.5 0.27 +0.23
7 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 6.0 Z - 0 4.5 0.19 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1513 30.0 Totaal 4.5 4.12 +0.38
Begin van de pagina
Malfliet, Alexander (Rank: 13)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1382
FIDE-ID252557
F-Elo1444
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Depickere, Yari BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Loncke, Daan BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Vander Donckt, Mattis BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z - ½ 3.5 0.15 +0.35
6 6      Deleu, Karen BEL 1441 4.0 W - 1 4.5 0.42 +0.58
7 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 Z v 0 4.5 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1661 30.5 Totaal 4.5 3.52 +0.98
Begin van de pagina
Deleu, Leen (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.14517
N-Elo1402
FIDE-ID246700
F-Elo1386
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Bonte, Jasper BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Loncke, Daan BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 5      Deleu, Karen BEL 1441 4.0 Z - 1 2.5 0.45 +0.55
4 3      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 W ^ 0 2.5 0.16 -0.16
5 7      Deleu, Ellen BEL 1354 4.0 Z v 1 3.5 0.57 +0.43
6 5      Van De Vyver, Milan BEL 1368 4.0 W v 1 4.5 0.55 +0.45
7 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 6.0 W - 0 4.5 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1519 28.0 Totaal 4.5 3.68 +0.82
Begin van de pagina
Akulov, Mikhail (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1681
FIDE-ID243116
F-Elo1711
Landbel  (bel)
Club(713) SC Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Rolle, Mathieu BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Goossens, Lowie BEL 1196 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 6.0 W - 0 2.0 0.40 -0.40
4 3      Deleu, Leen BEL 1402 4.5 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
5 3      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 W ^ ½ 3.5 0.85 -0.35
6 4      Paes, Martijn BEL 1546 5.5 Z - 0 3.5 0.68 -0.68
7 7      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.5 W - 1 4.5 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1432 27.0 Totaal 4.5 5.51 -1.01
Begin van de pagina
Pouleyn, Floris (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo1394
FIDE-ID258768
F-Elo1458
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Toro, Miguel BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Vander Donckt, Mattis BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 8      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
4 8      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
5 4      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
6 7      Goossens, Lowie BEL 1196 3.0 Z - 1 4.0 0.76 +0.24
7 6      De Prycker, Wannes BEL 1150 4.5 W - ½ 4.5 0.80 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1247 26.0 Totaal 4.5 5.24 -0.74
Begin van de pagina
De Prycker, Wannes (Rank: 21)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15070
N-Elo1150
FIDE-ID254983
F-Elo1136
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Declerck, Youri BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Deleu, Karen BEL 1441 4.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 7      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Bonte, Jasper BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Van Wassenhove, Sverre BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Loncke, Daan BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.5 Z v ½ 4.5 0.20 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1476 23.5 Totaal 4.5 4.11 +0.39
Begin van de pagina
Verboven, Wout (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1701
FIDE-ID251119
F-Elo1584
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vranckx, Jonas BEL 1349 4.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 4      D'Haenens, Leon BEL 1549 4.5 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
4 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 6.0 W - ½ 3.5 0.37 +0.13
5 2      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 Z - ½ 4.0 0.46 +0.04
6 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 6.0 Z - 0 4.0 0.43 -0.43
7 4      Paes, Martijn BEL 1546 5.5 W - 0 4.0 0.71 -0.71
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1619 33.5 Totaal 4.0 4.48 -0.48
Begin van de pagina
Vander Donckt, Mattis (Rank: 37)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15999
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 16      Toro, Miguel BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Goossens, Lowie BEL 1196 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1361 27.5 Totaal 4.0 0.98 +3.02
Begin van de pagina
Deleu, Karen (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.14521
N-Elo1441
FIDE-ID246697
F-Elo1425
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Raemdonck, Loic BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Prycker, Wannes BEL 1150 4.5 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 5      Deleu, Leen BEL 1402 4.5 W - 0 2.0 0.55 -0.55
4 7      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.5 Z v 0 2.0 0.66 -0.66
5 8      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
6 6      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 Z - 0 3.0 0.58 -0.58
7 9      Massant, Fan BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1280 26.0 Totaal 4.0 5.33 -1.33
Begin van de pagina
Cleuren, Mattice (Rank: 20)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16132
N-Elo1150
FIDE-ID251950
F-Elo1291
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vermeulen, Lucas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Paes, Martijn BEL 1546 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Van Wassenhove, Sverre BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.5 W - 0 2.0 0.20 -0.20
5 12      Vander Donckt, Mattis BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.5 Z - ½ 3.5 0.28 +0.22
7 8      Van De Vyver, Milan BEL 1368 4.0 W - ½ 4.0 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1407 26.5 Totaal 4.0 3.54 +0.46
Begin van de pagina
Van De Vyver, Milan (Rank: 14)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.18347
N-Elo0
FIDE-ID261157
F-Elo1368
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 6.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 9      Massant, Fan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Vanhercke, Andrew BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Paes, Martijn BEL 1546 5.5 W - ½ 3.5 0.27 +0.23
6 5      Deleu, Leen BEL 1402 4.5 Z - 0 3.5 0.45 -0.45
7 8      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 Z - ½ 4.0 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1462 28.0 Totaal 4.0 4.35 -0.35
Begin van de pagina
Vranckx, Jonas (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1349
FIDE-ID256838
F-Elo1453
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Wassenhove, Sverre BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Verboven, Wout BEL 1701 4.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 11      Raemdonck, Loic BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
5 9      Massant, Fan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.0 W - 0 3.0 0.72 -0.72
7 11      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.76 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1406 24.0 Totaal 4.0 4.55 -0.55
Begin van de pagina
Deleu, Ellen (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.14510
N-Elo1354
FIDE-ID246689
F-Elo1404
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Sanden, Erhan BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 10      Noens, Yoran BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      D'Haenens, Leon BEL 1549 4.5 W - 0 2.0 0.25 -0.25
5 7      Deleu, Leen BEL 1402 4.5 W - 0 2.0 0.43 -0.43
6 12      Depickere, Yari BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Vanhercke, Andrew BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1559 25.0 Totaal 4.0 4.46 -0.46
Begin van de pagina
De Keukelaere, Wouter (Rank: 19)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1183
FIDE-ID251976
F-Elo1240
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Vermeulen, Lisa BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      D'Haenens, Leon BEL 1549 4.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 14      Vanhercke, Andrew BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 11      Loncke, Daan BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Toro, Miguel BEL 0 2.5 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Vranckx, Jonas BEL 1349 4.0 Z - 1 4.0 0.28 +0.72
7 5      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1497 23.5 Totaal 4.0 4.14 -0.14
Begin van de pagina
Loncke, Daan (Rank: 27)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.18540
N-Elo0
FIDE-ID264261
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Deleu, Leen BEL 1402 4.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 6      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
4 11      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.0 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
5 14      Vanhercke, Andrew BEL 0 3.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
6 10      De Prycker, Wannes BEL 1150 4.5 W ^ 0 2.5 0.08 -0.08
7 14      Declerck, Youri BEL 0 2.5 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1342 28.0 Totaal 3.5 1.40 +2.10
Begin van de pagina
Jacobs, Maarten (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo0
FIDE-ID261882
F-Elo1320
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vander Donckt, Mattis BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 12      Toro, Miguel BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Deleu, Karen BEL 1441 4.0 W - 1 3.0 0.34 +0.66
5 5      D'Haenens, Leon BEL 1549 4.5 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
6 9      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 W - ½ 3.5 0.72 -0.22
7 7      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z - 0 3.5 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1455 25.5 Totaal 3.5 4.13 -0.63
Begin van de pagina
Frere, Esther (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.14302
N-Elo847
FIDE-ID252166
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 16      Toro, Miguel BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 18      Declerck, Youri BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
5 19      Vermeulen, Lucas BEL 0 3.0 Z ^ 1 1.5 0.92 +0.08
6 17      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
7 13      Raemdonck, Loic BEL 0 3.0 W v 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1751 21.0 Totaal 3.5 5.60 -2.10
Begin van de pagina
Goossens, Lowie (Rank: 18)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16975
N-Elo1196
FIDE-ID254835
F-Elo1163
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vanhercke, Andrew BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Van Sanden, Erhan BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Paes, Martijn BEL 1546 5.5 Z - 0 2.0 0.11 -0.11
5 10      Raemdonck, Loic BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.5 W - 0 3.0 0.24 -0.24
7 12      Vander Donckt, Mattis BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1540 27.0 Totaal 3.0 4.11 -1.11
Begin van de pagina
Vanhercke, Andrew (Rank: 38)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.17971
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Goossens, Lowie BEL 1196 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Rolle, Mathieu BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 10      Van De Vyver, Milan BEL 1368 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Loncke, Daan BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Noens, Yoran BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Deleu, Ellen BEL 1354 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1275 20.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Van Steertegem, Maxim (Rank: 22)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo1150
FIDE-ID255483
F-Elo1053
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nemegeer, Arne BEL 1795 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Depickere, Yari BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
4 13      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Deleu, Karen BEL 1441 4.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
6 11      Declerck, Youri BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Vranckx, Jonas BEL 1349 4.0 W ^ 0 3.0 0.24 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1494 26.0 Totaal 3.0 3.43 -0.43
Begin van de pagina
Raemdonck, Loic (Rank: 30)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.18304
N-Elo0
FIDE-ID261092
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Deleu, Karen BEL 1441 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Declerck, Youri BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Vranckx, Jonas BEL 1349 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Van Sanden, Erhan BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Goossens, Lowie BEL 1196 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 15      Van Wassenhove, Sverre BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Frere, Esther BEL 847 3.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1208 21.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Depickere, Yari (Rank: 33)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19066
N-Elo0
FIDE-ID261289
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Muys, Elitha BEL 829 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 15      Massant, Fan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Deleu, Ellen BEL 1354 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Noens, Yoran BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1178 21.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Massant, Fan (Rank: 28)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.16087
N-Elo0
FIDE-ID258610
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      D'Haenens, Leon BEL 1549 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Vermeulen, Lisa BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Van De Vyver, Milan BEL 1368 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Depickere, Yari BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Vranckx, Jonas BEL 1349 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Van Sanden, Erhan BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Deleu, Karen BEL 1441 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1426 23.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Muys, Elitha (Rank: 24)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.13808
N-Elo829
FIDE-ID252174
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Van Sanden, Erhan BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 17      Depickere, Yari BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 19      Vermeulen, Lisa BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
5 15      Declerck, Youri BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 18      Bonte, Jasper BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
7 15      Van Wassenhove, Sverre BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1727 18.5 Totaal 3.0 5.60 -2.60
Begin van de pagina
Vermeulen, Lucas (Rank: 40)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.21111
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Noens, Yoran BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Bonte, Jasper BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Rolle, Mathieu BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 19      Frere, Esther BEL 847 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 19      Vermeulen, Lisa BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
7 18      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0998 14.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Toro, Miguel (Rank: 32)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.14722
N-Elo0
FIDE-ID251526
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Frere, Esther BEL 847 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 14      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 16      Vander Donckt, Mattis BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Van Sanden, Erhan BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1186 24.0 Totaal 2.5 1.82 +0.68
Begin van de pagina
Declerck, Youri (Rank: 41)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.17962
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      De Prycker, Wannes BEL 1150 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Raemdonck, Loic BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Rolle, Mathieu BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      Frere, Esther BEL 847 3.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 15      Muys, Elitha BEL 829 3.0 Z v 1 2.5 0.08 +0.92
6 11      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 3.0 W v 0 2.5 0.08 -0.08
7 14      Loncke, Daan BEL 0 3.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0994 20.5 Totaal 2.5 1.82 +0.68
Begin van de pagina
Van Sanden, Erhan (Rank: 35)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.17984
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) SK Rokade Westerlo
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Deleu, Ellen BEL 1354 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Muys, Elitha BEL 829 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 13      Goossens, Lowie BEL 1196 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Raemdonck, Loic BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Bonte, Jasper BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Massant, Fan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Toro, Miguel BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1126 20.5 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Van Meenen, Matteo (Rank: 34)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.19816
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van De Vyver, Milan BEL 1368 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Frere, Esther BEL 847 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 12      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Noens, Yoran BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 18      Vermeulen, Lucas BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1171 19.0 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina
Noens, Yoran (Rank: 29)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19757
N-Elo0
FIDE-ID264830
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Paes, Martijn BEL 1546 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Vermeulen, Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Deleu, Ellen BEL 1354 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Van Wassenhove, Sverre BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Vanhercke, Andrew BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Depickere, Yari BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1450 22.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Bonte, Jasper (Rank: 31)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.16124
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Deleu, Leen BEL 1402 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 20      Vermeulen, Lucas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      De Prycker, Wannes BEL 1150 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 18      Van Sanden, Erhan BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Muys, Elitha BEL 829 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 19      Vermeulen, Lisa BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1243 23.5 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
Van Wassenhove, Sverre (Rank: 36)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.15035
N-Elo0
FIDE-ID254789
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vranckx, Jonas BEL 1349 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Noens, Yoran BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      De Prycker, Wannes BEL 1150 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 15      Raemdonck, Loic BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Muys, Elitha BEL 829 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1119 22.5 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
Biesemans, Niel (Rank: 25)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.19993
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Verboven, Wout BEL 1701 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Van Wassenhove, Sverre BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Vermeulen, Lisa BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Toro, Miguel BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Depickere, Yari BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Frere, Esther BEL 847 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1274 16.0 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina
Vermeulen, Lisa (Rank: 39)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.21086
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Massant, Fan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Muys, Elitha BEL 829 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5        Bye           1 1.0    
6 19      Vermeulen, Lucas BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Bonte, Jasper BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1006 17.0 Totaal 1.0 2.16 -2.16
Begin van de pagina
Dewever, Niel (Rank: 9)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo1479
FIDE-ID259543
F-Elo1314
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Rolle, Mathieu (Rank: 26)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.19506
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Akulov, Mikhail BEL 1681 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Vanhercke, Andrew BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Declerck, Youri BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Vermeulen, Lucas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1681 13.0 Totaal 0.0 1.58 -1.58
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Nemegeer, Arne 1 1795 1857 6.0 25 W 1 7 Z 1 4 W 1 12 Z ½ 2 W ½ 5 Z 1 6 W 1 27.50 29.50 24.5 5
2 De Rycke, Tyani 2 1751 1871 6.0 22 Z 1 16 W 1 9 Z 1 3 W ½ 1 Z ½ 12 W 1 8 Z 1 26.25 28.50 24.5 5
3 Dreelinck, Adriaan 3 1727 1704 5.5 29 W 1 18 Z 1 13 W 1 2 Z ½ 12 W ½ 6 Z ½ 7 W 1 22.75 27.00 23.5 4
4 Paes, Martijn 8 1546 1654 5.5 35 Z 1 15 W 1 1 Z 0 23 W 1 16 Z ½ 9 W 1 12 Z 1 19.50 25.50 21.5 5
5 Peeters, Alex 6 1593 1488 5.0 20 Z 0 36 W 1 11 Z 1 17 W 1 10 Z 1 1 W 0 19 Z 1 19.00 26.50 19.0 5
6 D'Haenens, Leon 7 1549 1563 4.5 28 W 1 19 Z 1 12 W 0 18 Z 1 21 W 1 3 W ½ 1 Z 0 17.25 27.00 21.0 4
7 Malfliet, Alexander 13 1382 1470 4.5 27 Z 1 1 W 0 20 Z 1 13 W 1 9 Z ½ 14 W 1 3 Z 0 16.75 27.50 19.5 4
8 Deleu, Leen 11 1402 1473 4.5 36 Z 1 20 W ½ 14 Z 1 9 W 0 18 Z 1 16 W 1 2 W 0 15.75 26.00 20.0 4
9 Akulov, Mikhail 5 1681 1525 4.5 41 W 1 23 Z 1 2 W 0 8 Z 1 7 W ½ 4 Z 0 21 W 1 14.75 27.00 19.5 4
10 Pouleyn, Floris 12 1394 1277 4.5 31 W 1 13 Z 0 25 W 1 15 Z 1 5 W 0 23 Z 1 11 W ½ 14.75 23.50 18.5 4
11 De Prycker, Wannes 21 1150 1157 4.5 32 Z 1 14 W 0 5 W 0 36 Z 1 37 W 1 20 Z 1 10 Z ½ 12.25 21.50 16.5 4
12 Verboven, Wout 4 1701 1624 4.0 38 Z 1 17 W 1 6 Z 1 1 W ½ 3 Z ½ 2 Z 0 4 W 0 15.75 31.50 21.5 3
13 Vander Donckt, Mattis 37 0 1217 4.0 21 W 1 10 W 1 3 Z 0 7 Z 0 15 W 0 31 Z 1 23 W 1 13.50 25.00 16.0 4
14 Deleu, Karen 10 1441 1262 4.0 26 W 1 11 Z 1 8 W 0 21 Z 0 25 W 1 7 Z 0 28 W 1 13.50 23.00 17.0 4
15 Cleuren, Mattice 20 1150 1175 4.0 30 W 1 4 Z 0 37 W 1 10 W 0 13 Z 1 21 Z ½ 16 W ½ 12.75 24.50 16.5 3
16 Van De Vyver, Milan 14 1368 1300 4.0 34 W 1 2 Z 0 28 W 1 24 Z 1 4 W ½ 8 Z 0 15 Z ½ 12.25 26.00 18.0 3
17 Vranckx, Jonas 16 1349 1261 4.0 37 W 1 12 Z 0 26 W 1 5 Z 0 28 W 1 19 W 0 25 Z 1 11.00 22.00 16.0 4
18 Deleu, Ellen 15 1354 1263 4.0 33 Z 1 3 W 0 35 Z 1 6 W 0 8 W 0 27 Z 1 24 W 1 10.50 23.00 15.0 4
19 De Keukelaere, Wouter 19 1183 1138 4.0 39 Z 1 6 W 0 24 Z 0 20 W 1 31 W 1 17 Z 1 5 W 0 10.50 22.50 16.0 4
20 Loncke, Daan 27 0 959 3.5 5 W 1 8 Z ½ 7 W 0 19 Z 0 24 W 1 11 W 0 32 Z 1 12.75 25.50 14.0 3
21 Jacobs, Maarten 17 1320 1226 3.5 13 Z 0 31 W 1 34 Z 1 14 W 1 6 Z 0 15 W ½ 9 Z 0 10.00 23.50 16.0 3
22 Frere, Esther 23 847 561 3.5 2 W 0 34 Z 0 31 Z 0 32 W ½ 30 Z 1 38 W 1 26 W 1 8.75 18.50 8.0 3
23 Goossens, Lowie 18 1196 1046 3.0 24 W 1 9 W 0 33 Z 1 4 Z 0 26 W 1 10 W 0 13 Z 0 8.50 24.50 15.0 3
24 Vanhercke, Andrew 38 0 672 3.0 23 Z 0 41 Z 1 19 W 1 16 W 0 20 Z 0 35 W 1 18 Z 0 7.50 20.50 13.0 3
25 Van Steertegem, Maxim 22 1150 1084 3.0 1 Z 0 27 W 1 10 Z 0 34 W 1 14 Z 0 32 Z 1 17 W 0 7.00 24.00 12.0 3
26 Raemdonck, Loic 30 0 633 3.0 14 Z 0 32 W 1 17 Z 0 33 W 1 23 Z 0 37 W 1 22 Z 0 7.00 19.50 12.0 3
27 Depickere, Yari 33 0 617 3.0 7 W 0 25 Z 0 29 W 1 28 Z 0 38 Z 1 18 W 0 35 Z 1 6.50 19.50 9.0 3
28 Massant, Fan 28 0 758 3.0 6 Z 0 39 W 1 16 Z 0 27 W 1 17 Z 0 33 W 1 14 Z 0 6.00 22.00 12.0 3
29 Muys, Elitha 24 829 486 3.0 3 Z 0 33 W 0 27 Z 0 39 Z 1 32 W 0 36 W 1 37 Z 1 4.50 17.50 7.0 3
30 Vermeulen, Lucas 40 0 228 3.0 15 Z 0 35 W 0 36 Z 0 41 Z 1 22 W 0 39 W 1 34 Z 1 3.50 14.50 7.0 3
31 Toro, Miguel 32 0 568 2.5 10 Z 0 21 Z 0 22 W 1 38 W 1 19 Z 0 13 W 0 33 Z ½ 6.25 22.00 9.5 2
32 Declerck, Youri 41 0 458 2.5 11 W 0 26 Z 0 41 W 1 22 Z ½ 29 Z 1 25 W 0 20 W 0 6.25 20.50 10.0 2
33 Van Sanden, Erhan 35 0 373 2.5 18 W 0 29 Z 1 23 W 0 26 Z 0 36 W 1 28 Z 0 31 W ½ 6.25 18.50 9.5 2
34 Van Meenen, Matteo 34 0 497 2.0 16 Z 0 22 W 1 21 W 0 25 Z 0 35 Z 0 B1 30 W 0 5.00 19.00 8.0 1
35 Noens, Yoran 29 0 248 2.0 4 W 0 30 Z 1 18 W 0 37 Z 0 34 W 1 24 Z 0 27 W 0 4.50 20.50 9.0 2
36 Bonte, Jasper 31 0 545 2.0 8 W 0 5 Z 0 30 W 1 11 W 0 33 Z 0 29 Z 0 39 W 1 3.50 22.50 6.0 2
37 Van Wassenhove, Sverre 36 0 474 2.0 17 Z 0 38 W 1 15 Z 0 35 W 1 11 Z 0 26 Z 0 29 W 0 3.50 20.50 10.0 2
38 Biesemans, Niel 25 0 141 2.0 12 W 0 37 Z 0 39 W 1 31 Z 0 27 W 0 22 Z 0 B1 1.50 16.00 6.0 1
39 Vermeulen, Lisa 39 0 -465 1.0 19 W 0 28 Z 0 38 Z 0 29 W 0 B1 30 Z 0 36 Z 0 1.00 16.50 3.0 0
40 Dewever, Niel 9 1479 0 0.0 A A A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
41 Rolle, Mathieu 26 0 -380 0.0 9 Z 0 24 W 0 32 Z 0 30 W 0 A A A 0.00 16.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/05/01 17:59