SwarLogo 24ste Criterium toernooi van Aalter 2019 D SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/05/2019 tot 01/05/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-Elo NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Zouaghi, Amir -12 M bel 14606 249262 1538 1610 401 KGSRL Gent 7 7.0 30.50 28.50 28.0 7
2 Mernier, Simon -12 M bel 16673 254894 1150 1443 726 Neerpelter SK 7 6.0 28.00 29.00 23.5 5
3 Froeyman, Hugo -12 M bel 14489 254630 1555 1603 114 Kon. Mechelse SK 7 6.0 26.00 31.00 25.0 6
4 Dutre, Wonder -12 M bel 18195 259411 1397 1323 422 MSV 7 5.5 24.00 30.50 23.5 5
5 Dreelinck, Jacob -12 M bel 14086 250511 1607 1508 418 Van Pion tot Dame Geraardsbergen 7 5.5 23.75 27.50 23.5 4
6 Oloeriu, Calin -12 M bel 14577 253022 1372 1436 401 KGSRL Gent 7 5.0 22.25 30.50 23.0 4
7 Vergauwen, Floris -12 M bel 15669 254452 1222 1139 261 Gambiet Opwijk 7 5.0 21.75 29.50 22.0 3
8 De Groof, Mathijs -12 M bel 18979 258580 650 0 121 Kon. Turnhoutse SK 7 5.0 18.50 24.50 18.0 5
9 Musabayeva, Diana -12 F bel 16881 254720 1514 1430 472 Mercatel 7 5.0 18.00 25.50 21.0 5
10 Vandermeulen, Oscar -12 M bel 16598 254339 1073 0 472 Mercatel 7 5.0 17.50 26.00 21.0 5
11 Smolders, Oscar -12 M bel 16867 258091 1354 1340 121 Kon. Turnhoutse SK 7 5.0 17.00 26.50 22.0 5
12 Meysman, Kaito -12 M bel 16017 254290 1262 1193 303 KBSK Brugge 7 5.0 17.00 26.00 22.0 5
13 Govoreanu, Matei -12 M bel 16824 258059 1271 1473 176 SK Rokade Westerlo 7 5.0 17.00 26.00 21.0 5
14 Celiktas, Kaan -12 M bel 18081 258571 0 1259 101 KASK 7 5.0 17.00 26.00 21.0 5
15 Dechamps, Norah -12 F bel 15395 258431 0 1221 305 Kon. SK Groeninge Kortrijk 7 5.0 16.50 23.50 19.0 5
16 Chen, Jiaqi -12 M bel 13867 251569 1413 1522 436 LSV-Chesspirant 7 4.5 17.75 29.00 23.0 4
17 Groffils, Leonard -12 M bel 17827 258202 0 0 714 De Pelterpion Overpelt 7 4.5 17.75 25.00 17.5 3
18 Sazonov, Fedor -12 M bel 17684 258105 1218 1269 121 Kon. Turnhoutse SK 7 4.5 17.25 25.00 18.5 4
19 Plomp, Mateo -12 M bel 17780 258083 0 1416 472 Mercatel 7 4.5 15.50 26.00 18.5 4
20 Wouters, Tibo -12 M bel 16007 258539 1347 1410 121 Kon. Turnhoutse SK 7 4.5 14.50 21.00 15.5 4
21 Froeyman, Evelien -12 F bel 19625 262170 0 1197 114 Kon. Mechelse SK 7 4.5 13.75 23.50 17.0 4
22 Akulov, Vsevolod -12 M bel 14794 251747 0 1213 713 SC Leopoldsburg 7 4.5 13.50 24.00 18.5 4
23 Mernier, Martin -12 M bel 16670 254886 1306 1506 726 Neerpelter SK 7 4.0 16.00 27.50 18.5 3
24 Celiktas, Ayhan -12 M bel 18084 258822 0 1254 101 KASK 7 4.0 14.50 26.00 19.0 4
25 Gellinck, Simon -12 M bel 16027 252921 1314 1261 303 KBSK Brugge 7 4.0 14.00 27.00 19.0 4
26 Akulov, Vladimir -12 M bel 14824 251739 0 1352 713 SC Leopoldsburg 7 4.0 14.00 26.50 20.0 3
27 Van Coppenolle, Lander -12 M bel 19360 261807 0 1310 303 KBSK Brugge 7 4.0 12.50 26.50 22.0 4
28 De Kneef, Thibo -12 M bel 16692 257338 0 0 475 SK Rapid Aalter 7 4.0 12.50 24.00 16.0 4
29 Vissers, Robbe -12 M bel 19983 262340 0 0 114 Kon. Mechelse SK 7 4.0 12.50 22.50 16.0 4
30 Hanssens, Daan -12 M bel 19069 258458 0 1265 305 Kon. SK Groeninge Kortrijk 7 4.0 12.00 26.00 17.0 4
31 Wang, Yixuan -12 F bel 18680 259241 0 0 301 KOSK Oostende 7 4.0 11.50 23.50 17.0 4
32 Van Houtte, Femke -12 F bel 16220 259136 0 0 318 Kon. Blankenbergse SC 7 4.0 11.00 23.00 13.0 4
33 Burssens, Maya -12 F bel 16894 258237 1186 1034 472 Mercatel 7 4.0 11.00 22.50 17.0 4
34 Neirynck, Jasper -12 M bel 17987 259314 0 1195 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 11.00 22.00 17.0 4
35 Vagenende, Lars -12 M bel 16208 255670 0 0 436 LSV-Chesspirant 7 4.0 11.00 20.50 14.0 4
36 Decraene, Merlijn -12 M bel 15524 255556 1156 1165 304 SC Pionniers Tielt 7 4.0 9.50 23.50 16.0 4
37 Decraene, Jade -12 F bel 15522 258415 1189 1267 304 SC Pionniers Tielt 7 4.0 8.50 24.50 17.0 4
38 Depickere, Keylan -12 M bel 20538 0 0 0 471 Wachtebeke 7 4.0 8.50 20.00 12.0 4
39 Lauwers, Brent -12 M bel 14694 250104 1162 1261 260 SK Het Wit Paard 7 3.5 12.00 26.00 16.0 3
40 D'Huysser, Aaron -12 M bel 20248 0 0 0 302 KISK Ieper 7 3.5 10.25 23.00 13.0 3
41 Foulon, Thales -12 M bel 16129 259322 0 0 475 SK Rapid Aalter 7 3.5 9.25 24.00 13.0 3
42 Vander Donckt, Xander -12 M bel 16001 258253 0 0 462 SC Caballos Zottegem 7 3.5 7.00 17.50 10.0 3
43 Bastien, Sidan -12 M bel 16118 259292 0 1163 475 SK Rapid Aalter 7 3.0 10.50 27.00 16.0 3
44 Christiaens, Celeste -12 F bel 20137 264849 1034 0 261 Gambiet Opwijk 7 3.0 10.50 24.50 14.0 3
45 De Maeseneer, Wout -12 M bel 20861 264920 0 0 240 SC Richard Reti 6 3.0 9.50 23.50 14.0 2
46 Peeters, Jurre -12 M bel 16199 0 0 0 260 SK Het Wit Paard 7 3.0 9.00 23.50 11.0 3
47 Van Nieuwenburgh, Gilles -12 M bel 0 0 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 7 3.0 7.50 22.50 14.0 3
48 Muys, Zephira -12 F bel 15726 259349 0 0 436 LSV-Chesspirant 7 3.0 7.50 22.00 11.0 3
49 Maes, Jasper -12 M bel 19553 0 0 0 471 Wachtebeke 7 3.0 7.25 22.00 12.0 2
50 Kaminskiy, Volodimyr -12 M bel 16787 256587 0 1049 475 SK Rapid Aalter 7 3.0 7.00 22.00 15.0 3
51 Beerland, Tristan -12 M bel 21106 0 0 0 302 KISK Ieper 7 3.0 7.00 22.00 9.0 3
52 Lambrecht, Rune -12 M bel 14234 249297 1150 0 318 Kon. Blankenbergse SC 7 3.0 7.00 21.50 11.0 3
53 Vynck, Arnon -12 M bel 16557 259284 0 0 436 LSV-Chesspirant 6 3.0 6.50 19.50 10.0 2
54 Legein, Jonas -12 M bel 20549 0 0 0 312 Nikei Gistel 7 3.0 5.75 17.50 8.5 2
55 Christiaens, Nyssa -12 F bel 15412 257311 0 0 475 SK Rapid Aalter 7 3.0 5.50 21.00 9.0 3
56 Devos, Klaas -12 M bel 16555 255572 0 0 436 LSV-Chesspirant 7 3.0 5.50 20.50 12.0 3
57 Gupta, Arnav -12 M bel 19656 264644 0 0 162 Molse Schaakclub 7 3.0 5.50 20.00 11.0 3
58 Bellens, Toon -12 M bel 20798 0 0 0 404 De Drie Torens Gent 7 3.0 5.50 19.50 11.0 3
59 Du Four, Maurice -12 M bel 16121 0 0 0 436 LSV-Chesspirant 7 3.0 4.00 18.00 9.0 3
60 Morren, Amber -12 F bel 19417 259160 0 0 240 SC Richard Reti 7 3.0 4.00 17.50 8.0 3
61 Van Outryve, Vincent -12 M bel 17589 259403 0 0 436 LSV-Chesspirant 7 3.0 3.00 15.50 9.0 3
62 De Beir, Willem -12 M bel 18539 0 0 0 312 Nikei Gistel 7 2.5 7.75 22.50 10.0 2
63 Roose, Luka -12 M bel 19530 0 0 0 312 Nikei Gistel 7 2.5 5.75 20.00 11.0 2
64 Frere, David -12 M bel 15719 255599 0 0 436 LSV-Chesspirant 7 2.5 4.25 22.50 11.0 2
65 Latowski, Karol -12 M bel 16338 259306 0 0 475 SK Rapid Aalter 7 2.0 5.00 23.50 10.0 2
66 De Ruyck, Teo -12 M bel 16785 0 0 0 475 SK Rapid Aalter 7 2.0 5.00 21.50 6.0 2
67 Quinten, Steen -12 M bel 19516 0 0 0 312 Nikei Gistel 7 2.0 5.00 20.00 10.0 2
68 Vermeulen, Hailey -12 F bel 21117 0 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 6 2.0 4.00 17.00 8.0 1
69 Vandendriessche, Kyra -12 F bel 21100 0 0 0 312 Nikei Gistel 7 2.0 3.50 17.00 8.0 2
70 Rozas, Eitan -12 M bel 19507 0 0 0 0 7 2.0 3.00 18.00 7.0 2
71 Cockx, Thibault -12 M bel 20550 0 0 0 312 Nikei Gistel 7 2.0 3.00 17.00 7.0 2
72 De Meulenaere, Yaro -12 M bel 20041 0 0 0 318 Kon. Blankenbergse SC 7 2.0 2.50 18.50 6.0 2
73 Vandenberghe, Milan -12 M bel 20546 0 0 0 312 Nikei Gistel 6 2.0 2.00 18.50 5.0 1
74 Nikoghosyan, David -12 M bel 19548 0 0 0 302 KISK Ieper 7 2.0 1.50 18.50 8.0 2
75 Sarrazyn, Jarno -12 M bel 19997 0 0 0 362 Het Trouwe Paard Oostkamp 7 2.0 1.00 15.00 4.0 2
76 Saelens, August -12 M bel 19519 0 0 0 312 Nikei Gistel 6 1.0 1.00 15.50 3.0 0
77 Bonne, Joppe -12 M bel 19525 0 0 0 312 Nikei Gistel 6 1.0 0.50 17.00 2.0 0
78 Van Den Berghe, Janti -12 M bel 18555 0 0 0 475 SK Rapid Aalter 7 1.0 0.50 15.50 4.0 1
79 De Loose, Nicholas -12 M bel 19503 0 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 6 1.0 0.00 17.50 1.0 0
80 Keirse, Quinten -12 M bel 15519 254282 1323 0 309 Torrewachters Roeselare 0 0.0 0.00 16.50 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 D'Huysser, Aaron 3.5 (0) 0-1 Dreelinck, Jacob 5.5 (1607)
2 Froeyman, Hugo 6.0 (1555) 1-0 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0)
3 De Ruyck, Teo 2.0 (0) 0-1 Zouaghi, Amir 7.0 (1538)
4 Musabayeva, Diana 5.0 (1514) 1-0 Cockx, Thibault 2.0 (0)
5 Depickere, Keylan 4.0 (0) 0-1 Plomp, Mateo 4.5 (1416)
6 Chen, Jiaqi 4.5 (1413) 1-0 Devos, Klaas 3.0 (0)
7 Du Four, Maurice 3.0 (0) 0-1 Dutre, Wonder 5.5 (1397)
8 Oloeriu, Calin 5.0 (1372) 1-0 Foulon, Thales 3.5 (0)
9 Frere, David 2.5 (0) 0-1 Smolders, Oscar 5.0 (1354)
10 Akulov, Vladimir 4.0 (1352) 1-0 Christiaens, Nyssa 3.0 (0)
11 Groffils, Leonard 4.5 (0) 1-0 Wouters, Tibo 4.5 (1347)
12 Gellinck, Simon 4.0 (1314) 1-0 Gupta, Arnav 3.0 (0)
13 Bonne, Joppe 1.0 (0) 0-1 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1310)
14 Mernier, Martin 4.0 (1306) 1-0 Bellens, Toon 3.0 (0)
15 Latowski, Karol 2.0 (0) 0-1 Govoreanu, Matei 5.0 (1271)
16 Hanssens, Daan 4.0 (1265) 1-0 Legein, Jonas 3.0 (0)
17 Maes, Jasper 3.0 (0) 0-1 Meysman, Kaito 5.0 (1262)
18 Celiktas, Kaan 5.0 (1259) 1-0 Morren, Amber 3.0 (0)
19 Muys, Zephira 3.0 (0) 0-1 Celiktas, Ayhan 4.0 (1254)
20 Vergauwen, Floris 5.0 (1222) 1-0 Beerland, Tristan 3.0 (0)
21 Nikoghosyan, David 2.0 (0) 0-1 Dechamps, Norah 5.0 (1221)
22 Sazonov, Fedor 4.5 (1218) 1-0 Peeters, Jurre 3.0 (0)
23 Quinten, Steen 2.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 4.5 (1213)
24 Froeyman, Evelien 4.5 (1197) 1-0 Roose, Luka 2.5 (0)
25 Rozas, Eitan 2.0 (0) 0-1 Neirynck, Jasper 4.0 (1195)
26 Decraene, Jade 4.0 (1189) 1-0 Saelens, August 1.0 (0)
27 Sarrazyn, Jarno 2.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 4.0 (1186)
28 Bastien, Sidan 3.0 (1163) 1-0 Vagenende, Lars 4.0 (0)
29 De Groof, Mathijs 5.0 (650) 0-1 Lauwers, Brent 3.5 (1162)
30 Decraene, Merlijn 4.0 (1156) 1-0 Van Den Berghe, Janti 1.0 (0)
31 Van Houtte, Femke 4.0 (0) 0-1 Mernier, Simon 6.0 (1150)
32 Lambrecht, Rune 3.0 (1150) 1-0 Van Outryve, Vincent 3.0 (0)
33 Vandenberghe, Milan 2.0 (0) 0-1 Vandermeulen, Oscar 5.0 (1073)
34 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1049) 1-0 Vandendriessche, Kyra 2.0 (0)
35 Vander Donckt, Xander 3.5 (0) 0-1 Christiaens, Celeste 3.0 (1034)
36 Van Nieuwenburgh, Gilles 3.0 (0) 1-0 Vermeulen, Hailey 2.0 (0)
37 Vissers, Robbe 4.0 (0) 0-1 De Beir, Willem 2.5 (0)
38 De Kneef, Thibo 4.0 (0) 1-0 Vynck, Arnon 3.0 (0)
39 Wang, Yixuan 4.0 (0) 1-0 De Loose, Nicholas 1.0 (0)
  De Maeseneer, Wout 3.0 (0) 1 Bye    
  Keirse, Quinten 0.0 (1323) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Jacob 5.5 (1607) 1-0 Froeyman, Evelien 4.5 (1197)
2 Akulov, Vsevolod 4.5 (1213) 0-1 Froeyman, Hugo 6.0 (1555)
3 Zouaghi, Amir 7.0 (1538) 1-0 Decraene, Jade 4.0 (1189)
4 Neirynck, Jasper 4.0 (1195) 0-1 Musabayeva, Diana 5.0 (1514)
5 Plomp, Mateo 4.5 (1416) 1-0 Bastien, Sidan 3.0 (1163)
6 Burssens, Maya 4.0 (1186) 0-1 Chen, Jiaqi 4.5 (1413)
7 Dutre, Wonder 5.5 (1397) 1-0 Decraene, Merlijn 4.0 (1156)
8 Lauwers, Brent 3.5 (1162) 0-1 Oloeriu, Calin 5.0 (1372)
9 Smolders, Oscar 5.0 (1354) 1-0 Lambrecht, Rune 3.0 (1150)
10 Mernier, Simon 6.0 (1150) 1-0 Gellinck, Simon 4.0 (1314)
11 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1310) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1049)
12 Vandermeulen, Oscar 5.0 (1073) 0-1 Mernier, Martin 4.0 (1306)
13 Govoreanu, Matei 5.0 (1271) 1-0 Van Nieuwenburgh, Gilles 3.0 (0)
14 Christiaens, Celeste 3.0 (1034) 0-1 Hanssens, Daan 4.0 (1265)
15 Meysman, Kaito 5.0 (1262) 1-0 De Kneef, Thibo 4.0 (0)
16 De Beir, Willem 2.5 (0) 0-1 Celiktas, Kaan 5.0 (1259)
17 Celiktas, Ayhan 4.0 (1254) 1-0 Groffils, Leonard 4.5 (0)
18 Christiaens, Nyssa 3.0 (0) 0-1 Vergauwen, Floris 5.0 (1222)
19 Dechamps, Norah 5.0 (1221) 0-1 Wang, Yixuan 4.0 (0)
20 De Maeseneer, Wout 3.0 (0) 1-0 Sazonov, Fedor 4.5 (1218)
21 Beerland, Tristan 3.0 (0) 0-1 Akulov, Vladimir 4.0 (1352)
22 Wouters, Tibo 4.5 (1347) 1-0 Muys, Zephira 3.0 (0)
23 De Loose, Nicholas 1.0 (0) 0-1 Nikoghosyan, David 2.0 (0)
24 Peeters, Jurre 3.0 (0) 0-1 D'Huysser, Aaron 3.5 (0)
25 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0) 0-1 Quinten, Steen 2.0 (0)
26 Roose, Luka 2.5 (0) 1-0 De Ruyck, Teo 2.0 (0)
27 Cockx, Thibault 2.0 (0) 0-1 Rozas, Eitan 2.0 (0)
28 Saelens, August 1.0 (0) 0-1 Depickere, Keylan 4.0 (0)
29 Devos, Klaas 3.0 (0) 1-0 Sarrazyn, Jarno 2.0 (0)
30 Vagenende, Lars 4.0 (0) 1-0 Du Four, Maurice 3.0 (0)
31 Foulon, Thales 3.5 (0) 0-1 De Groof, Mathijs 5.0 (650)
32 Van Den Berghe, Janti 1.0 (0) 0-1 Frere, David 2.5 (0)
33 Gupta, Arnav 3.0 (0) 0-1 Van Houtte, Femke 4.0 (0)
34 Van Outryve, Vincent 3.0 (0) 1-0 Bonne, Joppe 1.0 (0)
35 Bellens, Toon 3.0 (0) 1-0 Vandenberghe, Milan 2.0 (0)
36 Vandendriessche, Kyra 2.0 (0) 0-1 Latowski, Karol 2.0 (0)
37 Legein, Jonas 3.0 (0) ½-½ Vander Donckt, Xander 3.5 (0)
38 Vermeulen, Hailey 2.0 (0) 0-1 Maes, Jasper 3.0 (0)
39 Morren, Amber 3.0 (0) 0-1 Vissers, Robbe 4.0 (0)
  Vynck, Arnon 3.0 (0) 1 Bye    
  Keirse, Quinten 0.0 (1323) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Mernier, Martin 4.0 (1306) 0-1 Dreelinck, Jacob 5.5 (1607)
2 Froeyman, Hugo 6.0 (1555) 1-0 Govoreanu, Matei 5.0 (1271)
3 Hanssens, Daan 4.0 (1265) 0-1 Zouaghi, Amir 7.0 (1538)
4 Musabayeva, Diana 5.0 (1514) 1-0 Meysman, Kaito 5.0 (1262)
5 Celiktas, Kaan 5.0 (1259) 1-0 Plomp, Mateo 4.5 (1416)
6 Chen, Jiaqi 4.5 (1413) 1-0 Celiktas, Ayhan 4.0 (1254)
7 Vergauwen, Floris 5.0 (1222) ½-½ Dutre, Wonder 5.5 (1397)
8 Oloeriu, Calin 5.0 (1372) ½-½ Mernier, Simon 6.0 (1150)
9 Smolders, Oscar 5.0 (1354) 1-0 De Maeseneer, Wout 3.0 (0)
10 Wang, Yixuan 4.0 (0) 0-1 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1310)
11 Akulov, Vladimir 4.0 (1352) 1-0 D'Huysser, Aaron 3.5 (0)
12 Depickere, Keylan 4.0 (0) 0-1 Wouters, Tibo 4.5 (1347)
13 Gellinck, Simon 4.0 (1314) 1-0 Devos, Klaas 3.0 (0)
14 Frere, David 2.5 (0) 0-1 Dechamps, Norah 5.0 (1221)
15 Sazonov, Fedor 4.5 (1218) ½-½ Groffils, Leonard 4.5 (0)
16 Latowski, Karol 2.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 4.5 (1213)
17 Froeyman, Evelien 4.5 (1197) 1-0 Bellens, Toon 3.0 (0)
18 Maes, Jasper 3.0 (0) 0-1 Neirynck, Jasper 4.0 (1195)
19 Decraene, Jade 4.0 (1189) 1-0 De Beir, Willem 2.5 (0)
20 Nikoghosyan, David 2.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 4.0 (1186)
21 Bastien, Sidan 3.0 (1163) 1-0 Quinten, Steen 2.0 (0)
22 Rozas, Eitan 2.0 (0) 0-1 Lauwers, Brent 3.5 (1162)
23 Decraene, Merlijn 4.0 (1156) 1-0 Roose, Luka 2.5 (0)
24 Lambrecht, Rune 3.0 (1150) 0-1 Vagenende, Lars 4.0 (0)
25 Van Houtte, Femke 4.0 (0) 0-1 Vandermeulen, Oscar 5.0 (1073)
26 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1049) 1-0 Christiaens, Nyssa 3.0 (0)
27 Vissers, Robbe 4.0 (0) 1-0 Christiaens, Celeste 3.0 (1034)
28 Vynck, Arnon 3.0 (0) 0-1 De Groof, Mathijs 5.0 (650)
29 De Kneef, Thibo 4.0 (0) 1-0 Van Outryve, Vincent 3.0 (0)
30 Van Nieuwenburgh, Gilles 3.0 (0) 1-0 Legein, Jonas 3.0 (0)
31 Vander Donckt, Xander 3.5 (0) 0-1 Beerland, Tristan 3.0 (0)
32 Morren, Amber 3.0 (0) 1-0 De Loose, Nicholas 1.0 (0)
33 Muys, Zephira 3.0 (0) 1-0 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0)
34 De Ruyck, Teo 2.0 (0) 0-1 Peeters, Jurre 3.0 (0)
35 Du Four, Maurice 3.0 (0) 1-0 Saelens, August 1.0 (0)
36 Sarrazyn, Jarno 2.0 (0) 0-1 Foulon, Thales 3.5 (0)
37 Van Den Berghe, Janti 1.0 (0) 0-1 Cockx, Thibault 2.0 (0)
38 Vandenberghe, Milan 2.0 (0) 0-1 Gupta, Arnav 3.0 (0)
39 Bonne, Joppe 1.0 (0) 0-1 Vandendriessche, Kyra 2.0 (0)
  Vermeulen, Hailey 2.0 (0) 1 Bye    
  Keirse, Quinten 0.0 (1323) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Jacob 5.5 (1607) ½-½ Chen, Jiaqi 4.5 (1413)
2 Froeyman, Hugo 6.0 (1555) 1-0 Smolders, Oscar 5.0 (1354)
3 Zouaghi, Amir 7.0 (1538) 1-0 Akulov, Vladimir 4.0 (1352)
4 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1310) 1-0 Musabayeva, Diana 5.0 (1514)
5 Dutre, Wonder 5.5 (1397) 1-0 Celiktas, Kaan 5.0 (1259)
6 Mernier, Simon 6.0 (1150) ½-½ Vergauwen, Floris 5.0 (1222)
7 Plomp, Mateo 4.5 (1416) 0-1 Oloeriu, Calin 5.0 (1372)
8 Wouters, Tibo 4.5 (1347) 0-1 Bastien, Sidan 3.0 (1163)
9 Burssens, Maya 4.0 (1186) 0-1 Gellinck, Simon 4.0 (1314)
10 Lauwers, Brent 3.5 (1162) ½-½ Mernier, Martin 4.0 (1306)
11 Govoreanu, Matei 5.0 (1271) 1-0 Decraene, Merlijn 4.0 (1156)
12 Vandermeulen, Oscar 5.0 (1073) 1-0 Hanssens, Daan 4.0 (1265)
13 Meysman, Kaito 5.0 (1262) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1049)
14 Celiktas, Ayhan 4.0 (1254) 1-0 De Kneef, Thibo 4.0 (0)
15 Dechamps, Norah 5.0 (1221) 1-0 Vissers, Robbe 4.0 (0)
16 Akulov, Vsevolod 4.5 (1213) 1-0 Wang, Yixuan 4.0 (0)
17 De Groof, Mathijs 5.0 (650) 1-0 Froeyman, Evelien 4.5 (1197)
18 Neirynck, Jasper 4.0 (1195) 1-0 Van Nieuwenburgh, Gilles 3.0 (0)
19 De Maeseneer, Wout 3.0 (0) 0-1 Decraene, Jade 4.0 (1189)
20 Vagenende, Lars 4.0 (0) 0-1 Sazonov, Fedor 4.5 (1218)
21 Groffils, Leonard 4.5 (0) 1-0 Lambrecht, Rune 3.0 (1150)
22 Christiaens, Celeste 3.0 (1034) 1-0 Morren, Amber 3.0 (0)
23 Beerland, Tristan 3.0 (0) 0-1 Muys, Zephira 3.0 (0)
24 D'Huysser, Aaron 3.5 (0) ½-½ De Beir, Willem 2.5 (0)
25 Peeters, Jurre 3.0 (0) 1-0 Depickere, Keylan 4.0 (0)
26 Devos, Klaas 3.0 (0) 1-0 Nikoghosyan, David 2.0 (0)
27 Quinten, Steen 2.0 (0) 1-0 Du Four, Maurice 3.0 (0)
28 Foulon, Thales 3.5 (0) 1-0 Rozas, Eitan 2.0 (0)
29 Roose, Luka 2.5 (0) ½-½ Frere, David 2.5 (0)
30 Cockx, Thibault 2.0 (0) 0-1 Van Houtte, Femke 4.0 (0)
31 Gupta, Arnav 3.0 (0) 1-0 Vermeulen, Hailey 2.0 (0)
32 Bellens, Toon 3.0 (0) 1-0 Vynck, Arnon 3.0 (0)
33 Van Outryve, Vincent 3.0 (0) 0-1 Latowski, Karol 2.0 (0)
34 Vandendriessche, Kyra 2.0 (0) 0-1 Maes, Jasper 3.0 (0)
35 Legein, Jonas 3.0 (0) 0-1 De Ruyck, Teo 2.0 (0)
36 De Loose, Nicholas 1.0 (0) 0-1 Vander Donckt, Xander 3.5 (0)
37 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0) 1-0 Sarrazyn, Jarno 2.0 (0)
38 Christiaens, Nyssa 3.0 (0) 1-0 Bonne, Joppe 1.0 (0)
39 Saelens, August 1.0 (0) 0-1 Van Den Berghe, Janti 1.0 (0)
  Vandenberghe, Milan 2.0 (0) 1 Bye    
  Keirse, Quinten 0.0 (1323) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Zouaghi, Amir 7.0 (1538) 1-0 Froeyman, Hugo 6.0 (1555)
2 Chen, Jiaqi 4.5 (1413) 1-0 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1310)
3 Oloeriu, Calin 5.0 (1372) ½-½ Dreelinck, Jacob 5.5 (1607)
4 Musabayeva, Diana 5.0 (1514) 0-1 Dutre, Wonder 5.5 (1397)
5 Smolders, Oscar 5.0 (1354) 1-0 Dechamps, Norah 5.0 (1221)
6 Akulov, Vladimir 4.0 (1352) ½-½ Akulov, Vsevolod 4.5 (1213)
7 Gellinck, Simon 4.0 (1314) 1-0 Neirynck, Jasper 4.0 (1195)
8 Decraene, Jade 4.0 (1189) 0-1 Govoreanu, Matei 5.0 (1271)
9 Bastien, Sidan 3.0 (1163) 0-1 Meysman, Kaito 5.0 (1262)
10 Celiktas, Kaan 5.0 (1259) 0-1 Mernier, Simon 6.0 (1150)
11 Vandermeulen, Oscar 5.0 (1073) 1-0 Celiktas, Ayhan 4.0 (1254)
12 Vergauwen, Floris 5.0 (1222) 1-0 De Groof, Mathijs 5.0 (650)
13 Mernier, Martin 4.0 (1306) ½-½ Groffils, Leonard 4.5 (0)
14 Sazonov, Fedor 4.5 (1218) 1-0 Lauwers, Brent 3.5 (1162)
15 Latowski, Karol 2.0 (0) 0-1 Plomp, Mateo 4.5 (1416)
16 Maes, Jasper 3.0 (0) ½-½ Wouters, Tibo 4.5 (1347)
17 Hanssens, Daan 4.0 (1265) 1-0 Gupta, Arnav 3.0 (0)
18 Froeyman, Evelien 4.5 (1197) 1-0 Peeters, Jurre 3.0 (0)
19 Muys, Zephira 3.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 4.0 (1186)
20 Decraene, Merlijn 4.0 (1156) 1-0 Bellens, Toon 3.0 (0)
21 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1049) 1-0 Quinten, Steen 2.0 (0)
22 Van Houtte, Femke 4.0 (0) 0-1 Christiaens, Celeste 3.0 (1034)
23 De Kneef, Thibo 4.0 (0) 1-0 Vagenende, Lars 4.0 (0)
24 Vissers, Robbe 4.0 (0) 1-0 De Maeseneer, Wout 3.0 (0)
25 Wang, Yixuan 4.0 (0) 1-0 Devos, Klaas 3.0 (0)
26 Van Nieuwenburgh, Gilles 3.0 (0) 0-1 Foulon, Thales 3.5 (0)
27 Vander Donckt, Xander 3.5 (0) 0-1 D'Huysser, Aaron 3.5 (0)
28 De Beir, Willem 2.5 (0) 0-1 Roose, Luka 2.5 (0)
29 Frere, David 2.5 (0) 1-0 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0)
30 Lambrecht, Rune 3.0 (1150) 1-0 Rozas, Eitan 2.0 (0)
31 Van Den Berghe, Janti 1.0 (0) 0-1 Beerland, Tristan 3.0 (0)
32 De Ruyck, Teo 2.0 (0) 0-1 Christiaens, Nyssa 3.0 (0)
33 Depickere, Keylan 4.0 (0) 1-0 Van Outryve, Vincent 3.0 (0)
34 Du Four, Maurice 3.0 (0) 1-0 Vandenberghe, Milan 2.0 (0)
35 Vermeulen, Hailey 2.0 (0) 1-0 Cockx, Thibault 2.0 (0)
36 Morren, Amber 3.0 (0) 0-1 Vandendriessche, Kyra 2.0 (0)
37 Vynck, Arnon 3.0 (0) 1-0 Nikoghosyan, David 2.0 (0)
38 Bonne, Joppe 1.0 (0) 0-1 Legein, Jonas 3.0 (0)
39 Sarrazyn, Jarno 2.0 (0) 1-0 De Loose, Nicholas 1.0 (0)
  Saelens, August 1.0 (0) 1 Bye    
  Keirse, Quinten 0.0 (1323) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dutre, Wonder 5.5 (1397) 0-1 Zouaghi, Amir 7.0 (1538)
2 Froeyman, Hugo 6.0 (1555) 1-0 Chen, Jiaqi 4.5 (1413)
3 Dreelinck, Jacob 5.5 (1607) ½-½ Vergauwen, Floris 5.0 (1222)
4 Govoreanu, Matei 5.0 (1271) 0-1 Oloeriu, Calin 5.0 (1372)
5 Mernier, Simon 6.0 (1150) 1-0 Smolders, Oscar 5.0 (1354)
6 Meysman, Kaito 5.0 (1262) 1-0 Gellinck, Simon 4.0 (1314)
7 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1310) 0-1 Vandermeulen, Oscar 5.0 (1073)
8 Akulov, Vsevolod 4.5 (1213) 0-1 Sazonov, Fedor 4.5 (1218)
9 Mernier, Martin 4.0 (1306) 1-0 Akulov, Vladimir 4.0 (1352)
10 Bastien, Sidan 3.0 (1163) 0-1 Musabayeva, Diana 5.0 (1514)
11 Plomp, Mateo 4.5 (1416) 1-0 Decraene, Merlijn 4.0 (1156)
12 De Groof, Mathijs 5.0 (650) 1-0 Hanssens, Daan 4.0 (1265)
13 Christiaens, Celeste 3.0 (1034) 0-1 Celiktas, Kaan 5.0 (1259)
14 Celiktas, Ayhan 4.0 (1254) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1049)
15 Dechamps, Norah 5.0 (1221) 1-0 De Kneef, Thibo 4.0 (0)
16 Foulon, Thales 3.5 (0) ½-½ Froeyman, Evelien 4.5 (1197)
17 Neirynck, Jasper 4.0 (1195) 0-1 Vissers, Robbe 4.0 (0)
18 Groffils, Leonard 4.5 (0) 1-0 Decraene, Jade 4.0 (1189)
19 Burssens, Maya 4.0 (1186) 1-0 Wang, Yixuan 4.0 (0)
20 Wouters, Tibo 4.5 (1347) 1-0 Frere, David 2.5 (0)
21 Lauwers, Brent 3.5 (1162) 1-0 Maes, Jasper 3.0 (0)
22 D'Huysser, Aaron 3.5 (0) 1-0 Roose, Luka 2.5 (0)
23 Peeters, Jurre 3.0 (0) 1-0 Lambrecht, Rune 3.0 (1150)
24 Beerland, Tristan 3.0 (0) 0-1 Van Houtte, Femke 4.0 (0)
25 De Maeseneer, Wout 3.0 (0) 0-1 Muys, Zephira 3.0 (0)
26 Quinten, Steen 2.0 (0) 0-1 Depickere, Keylan 4.0 (0)
27 Devos, Klaas 3.0 (0) 1-0 Vermeulen, Hailey 2.0 (0)
28 Christiaens, Nyssa 3.0 (0) 1-0 Du Four, Maurice 3.0 (0)
29 Gupta, Arnav 3.0 (0) 1-0 Vynck, Arnon 3.0 (0)
30 Bellens, Toon 3.0 (0) 0-1 Van Nieuwenburgh, Gilles 3.0 (0)
31 Vagenende, Lars 4.0 (0) 1-0 Latowski, Karol 2.0 (0)
32 Vandendriessche, Kyra 2.0 (0) 0-1 Legein, Jonas 3.0 (0)
33 De Beir, Willem 2.5 (0) 0-1 Vander Donckt, Xander 3.5 (0)
34 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0) 1-0 Saelens, August 1.0 (0)
35 Rozas, Eitan 2.0 (0) 0-1 De Ruyck, Teo 2.0 (0)
36 Cockx, Thibault 2.0 (0) 1-0 Sarrazyn, Jarno 2.0 (0)
37 Vandenberghe, Milan 2.0 (0) 0-1 Morren, Amber 3.0 (0)
38 Nikoghosyan, David 2.0 (0) 1-0 Van Den Berghe, Janti 1.0 (0)
39 Van Outryve, Vincent 3.0 (0) 1-0 De Loose, Nicholas 1.0 (0)
  Bonne, Joppe 1.0 (0) 1 Bye    
  Keirse, Quinten 0.0 (1323) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Zouaghi, Amir 7.0 (1538) 1-0 Meysman, Kaito 5.0 (1262)
2 Oloeriu, Calin 5.0 (1372) 0-1 Froeyman, Hugo 6.0 (1555)
3 Vandermeulen, Oscar 5.0 (1073) 0-1 Mernier, Simon 6.0 (1150)
4 Sazonov, Fedor 4.5 (1218) 0-1 Dreelinck, Jacob 5.5 (1607)
5 Chen, Jiaqi 4.5 (1413) 0-1 Dutre, Wonder 5.5 (1397)
6 Vergauwen, Floris 5.0 (1222) ½-½ Plomp, Mateo 4.5 (1416)
7 Musabayeva, Diana 5.0 (1514) 1-0 Celiktas, Ayhan 4.0 (1254)
8 Smolders, Oscar 5.0 (1354) 1-0 Burssens, Maya 4.0 (1186)
9 Gellinck, Simon 4.0 (1314) 0-1 Dechamps, Norah 5.0 (1221)
10 Celiktas, Kaan 5.0 (1259) 1-0 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1310)
11 De Groof, Mathijs 5.0 (650) 1-0 Mernier, Martin 4.0 (1306)
12 Vissers, Robbe 4.0 (0) 0-1 Govoreanu, Matei 5.0 (1271)
13 Akulov, Vladimir 4.0 (1352) ½-½ Groffils, Leonard 4.5 (0)
14 Lauwers, Brent 3.5 (1162) 0-1 Wouters, Tibo 4.5 (1347)
15 Foulon, Thales 3.5 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 4.5 (1213)
16 Froeyman, Evelien 4.5 (1197) 1-0 D'Huysser, Aaron 3.5 (0)
17 Hanssens, Daan 4.0 (1265) 1-0 Devos, Klaas 3.0 (0)
18 Muys, Zephira 3.0 (0) 0-1 Neirynck, Jasper 4.0 (1195)
19 Decraene, Jade 4.0 (1189) 1-0 Gupta, Arnav 3.0 (0)
20 Van Houtte, Femke 4.0 (0) 1-0 Bastien, Sidan 3.0 (1163)
21 Decraene, Merlijn 4.0 (1156) 1-0 Peeters, Jurre 3.0 (0)
22 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1049) 0-1 Vagenende, Lars 4.0 (0)
23 Wang, Yixuan 4.0 (0) 1-0 Christiaens, Celeste 3.0 (1034)
24 De Kneef, Thibo 4.0 (0) 1-0 Christiaens, Nyssa 3.0 (0)
25 Depickere, Keylan 4.0 (0) 1-0 Van Nieuwenburgh, Gilles 3.0 (0)
26 Frere, David 2.5 (0) 0-1 Vander Donckt, Xander 3.5 (0)
27 Legein, Jonas 3.0 (0) ½-½ Maes, Jasper 3.0 (0)
28 Roose, Luka 2.5 (0) 0-1 Beerland, Tristan 3.0 (0)
29 Lambrecht, Rune 3.0 (1150) 1-0 Nikoghosyan, David 2.0 (0)
30 Latowski, Karol 2.0 (0) 0-1 De Maeseneer, Wout 3.0 (0)
31 Morren, Amber 3.0 (0) 1-0 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0)
32 De Ruyck, Teo 2.0 (0) 0-1 Van Outryve, Vincent 3.0 (0)
33 Du Four, Maurice 3.0 (0) 1-0 Vandendriessche, Kyra 2.0 (0)
34 Vynck, Arnon 3.0 (0) 1-0 Cockx, Thibault 2.0 (0)
35 Vermeulen, Hailey 2.0 (0) 0-1 Bellens, Toon 3.0 (0)
36 Quinten, Steen 2.0 (0) 0-1 De Beir, Willem 2.5 (0)
37 Sarrazyn, Jarno 2.0 (0) 1-0 Bonne, Joppe 1.0 (0)
38 Van Den Berghe, Janti 1.0 (0) 0-1 Rozas, Eitan 2.0 (0)
39 Saelens, August 1.0 (0) 0-1 Vandenberghe, Milan 2.0 (0)
  De Loose, Nicholas 1.0 (0) 1 Bye    
  Keirse, Quinten 0.0 (1323) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Zouaghi, Amir (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1538
FIDE-ID249262
F-Elo1610
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Ruyck, Teo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Decraene, Jade BEL 1189 4.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 3      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
4 3      Akulov, Vladimir BEL 1352 4.0 W - 1 4.0 0.74 +0.26
5 1      Froeyman, Hugo BEL 1555 6.0 W - 1 5.0 0.48 +0.52
6 1      Dutre, Wonder BEL 1397 5.5 Z - 1 6.0 0.69 +0.31
7 1      Meysman, Kaito BEL 1262 5.0 W v 1 7.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1336 30.5 Totaal 7.0 5.38 +1.62
Begin van de pagina
Mernier, Simon (Rank: 33)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1150
FIDE-ID254894
F-Elo1443
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelter SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Van Houtte, Femke BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 W - 1 2.0 0.28 +0.72
3 8      Oloeriu, Calin BEL 1372 5.0 Z - ½ 2.5 0.22 +0.28
4 6      Vergauwen, Floris BEL 1222 5.0 W - ½ 3.0 0.40 +0.10
5 10      Celiktas, Kaan BEL 1259 5.0 Z - 1 4.0 0.35 +0.65
6 5      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 W - 1 5.0 0.24 +0.76
7 3      Vandermeulen, Oscar BEL 1073 5.0 Z - 1 6.0 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1265 33.0 Totaal 6.0 3.02 +2.98
Begin van de pagina
Froeyman, Hugo (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1555
FIDE-ID254630
F-Elo1603
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Akulov, Vsevolod BEL 1213 4.5 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 2      Govoreanu, Matei BEL 1271 5.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 2      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 W - 1 4.0 0.76 +0.24
5 1      Zouaghi, Amir BEL 1538 7.0 Z - 0 4.0 0.52 -0.52
6 2      Chen, Jiaqi BEL 1413 4.5 W - 1 5.0 0.69 +0.31
7 2      Oloeriu, Calin BEL 1372 5.0 Z ^ 1 6.0 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1360 33.0 Totaal 6.0 5.35 +0.65
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1397
FIDE-ID259411
F-Elo1323
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Du Four, Maurice BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Decraene, Merlijn BEL 1156 4.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 7      Vergauwen, Floris BEL 1222 5.0 Z - ½ 2.5 0.73 -0.23
4 5      Celiktas, Kaan BEL 1259 5.0 W - 1 3.5 0.69 +0.31
5 4      Musabayeva, Diana BEL 1514 5.0 Z ^ 1 4.5 0.34 +0.66
6 1      Zouaghi, Amir BEL 1538 7.0 W v 0 4.5 0.31 -0.31
7 5      Chen, Jiaqi BEL 1413 4.5 Z ^ 1 5.5 0.48 +0.52
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1350 33.5 Totaal 5.5 4.27 +1.23
Begin van de pagina
Dreelinck, Jacob (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1607
FIDE-ID250511
F-Elo1508
Landbel  (bel)
Club(418) Van Pion tot Dame Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      D'Huysser, Aaron BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Froeyman, Evelien BEL 1197 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
4 1      Chen, Jiaqi BEL 1413 4.5 W - ½ 3.5 0.75 -0.25
5 3      Oloeriu, Calin BEL 1372 5.0 Z - ½ 4.0 0.79 -0.29
6 3      Vergauwen, Floris BEL 1222 5.0 W - ½ 4.5 0.91 -0.41
7 4      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 Z - 1 5.5 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 31.0 Totaal 5.5 6.05 -0.55
Begin van de pagina
Oloeriu, Calin (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1372
FIDE-ID253022
F-Elo1436
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Foulon, Thales BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Lauwers, Brent BEL 1162 3.5 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 8      Mernier, Simon BEL 1150 6.0 W - ½ 2.5 0.78 -0.28
4 7      Plomp, Mateo BEL 1416 4.5 Z - 1 3.5 0.44 +0.56
5 3      Dreelinck, Jacob BEL 1607 5.5 W v ½ 4.0 0.21 +0.29
6 4      Govoreanu, Matei BEL 1271 5.0 Z - 1 5.0 0.64 +0.36
7 2      Froeyman, Hugo BEL 1555 6.0 W - 0 5.0 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1360 34.0 Totaal 5.0 4.02 +0.98
Begin van de pagina
Vergauwen, Floris (Rank: 21)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15669
N-Elo1222
FIDE-ID254452
F-Elo1139
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 18      Christiaens, Nyssa BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Dutre, Wonder BEL 1397 5.5 W - ½ 2.5 0.27 +0.23
4 6      Mernier, Simon BEL 1150 6.0 Z - ½ 3.0 0.60 -0.10
5 12      De Groof, Mathijs BEL 650 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Dreelinck, Jacob BEL 1607 5.5 Z - ½ 4.5 0.09 +0.41
7 6      Plomp, Mateo BEL 1416 4.5 W - ½ 5.0 0.25 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1244 32.5 Totaal 5.0 3.97 +1.03
Begin van de pagina
De Groof, Mathijs (Rank: 37)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo650
FIDE-ID258580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Lauwers, Brent BEL 1162 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Foulon, Thales BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 28      Vynck, Arnon BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 17      Froeyman, Evelien BEL 1197 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 12      Vergauwen, Floris BEL 1222 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 12      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 11      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1230 27.5 Totaal 5.0 2.24 +2.76
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1514
FIDE-ID254720
F-Elo1430
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cockx, Thibault BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Neirynck, Jasper BEL 1195 4.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 4      Meysman, Kaito BEL 1262 5.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
4 4      Van Coppenolle, Lander BEL 1310 4.0 Z - 0 3.0 0.76 -0.76
5 4      Dutre, Wonder BEL 1397 5.5 W - 0 3.0 0.66 -0.66
6 10      Bastien, Sidan BEL 1163 3.0 Z ^ 1 4.0 0.89 +0.11
7 7      Celiktas, Ayhan BEL 1254 4.0 W - 1 5.0 0.82 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1263 27.5 Totaal 5.0 5.73 -0.73
Begin van de pagina
Vandermeulen, Oscar (Rank: 34)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1073
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Vandenberghe, Milan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 25      Van Houtte, Femke BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 W - 1 3.0 0.25 +0.75
5 11      Celiktas, Ayhan BEL 1254 4.0 W - 1 4.0 0.26 +0.74
6 7      Van Coppenolle, Lander BEL 1310 4.0 Z - 1 5.0 0.20 +0.80
7 3      Mernier, Simon BEL 1150 6.0 W - 0 5.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1257 28.0 Totaal 5.0 3.15 +1.85
Begin van de pagina
Smolders, Oscar (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo1354
FIDE-ID258091
F-Elo1340
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Frere, David BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 9      De Maeseneer, Wout BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Froeyman, Hugo BEL 1555 6.0 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
5 5      Dechamps, Norah BEL 1221 5.0 W - 1 4.0 0.68 +0.32
6 5      Mernier, Simon BEL 1150 6.0 Z - 0 4.0 0.76 -0.76
7 8      Burssens, Maya BEL 1186 4.0 W - 1 5.0 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1252 29.5 Totaal 5.0 5.00 +0.00
Begin van de pagina
Meysman, Kaito (Rank: 18)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo1262
FIDE-ID254290
F-Elo1193
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Maes, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      De Kneef, Thibo BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Musabayeva, Diana BEL 1514 5.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
4 13      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1049 3.0 W - 1 3.0 0.77 +0.23
5 9      Bastien, Sidan BEL 1163 3.0 Z - 1 4.0 0.64 +0.36
6 6      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 W - 1 5.0 0.43 +0.57
7 1      Zouaghi, Amir BEL 1538 7.0 Z - 0 5.0 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1315 29.0 Totaal 5.0 4.04 +0.96
Begin van de pagina
Govoreanu, Matei (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1271
FIDE-ID258059
F-Elo1473
Landbel  (bel)
Club(176) SK Rokade Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Latowski, Karol BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Van Nieuwenburgh, Gilles BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Froeyman, Hugo BEL 1555 6.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 11      Decraene, Merlijn BEL 1156 4.0 W - 1 3.0 0.66 +0.34
5 8      Decraene, Jade BEL 1189 4.0 Z - 1 4.0 0.61 +0.39
6 4      Oloeriu, Calin BEL 1372 5.0 W - 0 4.0 0.36 -0.36
7 12      Vissers, Robbe BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1318 28.0 Totaal 5.0 4.55 +0.45
Begin van de pagina
Celiktas, Kaan (Rank: 19)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18081
N-Elo0
FIDE-ID258571
F-Elo1259
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Morren, Amber BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      De Beir, Willem BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Plomp, Mateo BEL 1416 4.5 W - 1 3.0 0.29 +0.71
4 5      Dutre, Wonder BEL 1397 5.5 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
5 10      Mernier, Simon BEL 1150 6.0 W v 0 3.0 0.65 -0.65
6 13      Christiaens, Celeste BEL 1034 3.0 Z - 1 4.0 0.78 +0.22
7 10      Van Coppenolle, Lander BEL 1310 4.0 W - 1 5.0 0.43 +0.57
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1261 28.5 Totaal 5.0 4.30 +0.70
Begin van de pagina
Dechamps, Norah (Rank: 22)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.15395
N-Elo0
FIDE-ID258431
F-Elo1221
Landbel  (bel)
Club(305) Kon. SK Groeninge Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Nikoghosyan, David BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 19      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 14      Frere, David BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 15      Vissers, Robbe BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
6 15      De Kneef, Thibo BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 9      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 Z - 1 5.0 0.37 +0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1334 25.5 Totaal 5.0 5.29 -0.29
Begin van de pagina
Chen, Jiaqi (Rank: 6)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13867
N-Elo1413
FIDE-ID251569
F-Elo1522
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Devos, Klaas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Burssens, Maya BEL 1186 4.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 6      Celiktas, Ayhan BEL 1254 4.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
4 1      Dreelinck, Jacob BEL 1607 5.5 Z - ½ 3.5 0.25 +0.25
5 2      Van Coppenolle, Lander BEL 1310 4.0 W - 1 4.5 0.64 +0.36
6 2      Froeyman, Hugo BEL 1555 6.0 Z ^ 0 4.5 0.31 -0.31
7 5      Dutre, Wonder BEL 1397 5.5 W v 0 4.5 0.52 -0.52
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1384 32.0 Totaal 4.5 4.14 +0.36
Begin van de pagina
Groffils, Leonard (Rank: 51)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo0
FIDE-ID258202
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) De Pelterpion Overpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 17      Celiktas, Ayhan BEL 1254 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 21      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 W - 1 2.5 0.08 +0.92
5 13      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 Z v ½ 3.0 0.08 +0.42
6 18      Decraene, Jade BEL 1189 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 13      Akulov, Vladimir BEL 1352 4.0 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1259 28.0 Totaal 4.5 0.56 +3.94
Begin van de pagina
Sazonov, Fedor (Rank: 23)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1218
FIDE-ID258105
F-Elo1269
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 20      De Maeseneer, Wout BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 15      Groffils, Leonard BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 20      Vagenende, Lars BEL 0 4.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
5 14      Lauwers, Brent BEL 1162 3.5 W ^ 1 3.5 0.58 +0.42
6 8      Akulov, Vsevolod BEL 1213 4.5 Z - 1 4.5 0.51 +0.49
7 4      Dreelinck, Jacob BEL 1607 5.5 W - 0 4.5 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1327 28.0 Totaal 4.5 4.86 -0.36
Begin van de pagina
Plomp, Mateo (Rank: 5)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo0
FIDE-ID258083
F-Elo1416
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Depickere, Keylan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Bastien, Sidan BEL 1163 3.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 5      Celiktas, Kaan BEL 1259 5.0 Z - 0 2.0 0.71 -0.71
4 7      Oloeriu, Calin BEL 1372 5.0 W - 0 2.0 0.56 -0.56
5 15      Latowski, Karol BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 11      Decraene, Merlijn BEL 1156 4.0 W - 1 4.0 0.82 +0.18
7 6      Vergauwen, Floris BEL 1222 5.0 Z - ½ 4.5 0.75 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1234 28.0 Totaal 4.5 5.49 -0.99
Begin van de pagina
Wouters, Tibo (Rank: 11)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1347
FIDE-ID258539
F-Elo1410
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Groffils, Leonard BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 22      Muys, Zephira BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Depickere, Keylan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Bastien, Sidan BEL 1163 3.0 W - 0 2.0 0.74 -0.74
5 16      Maes, Jasper BEL 0 3.0 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 20      Frere, David BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 14      Lauwers, Brent BEL 1162 3.5 Z - 1 4.5 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1162 23.5 Totaal 4.5 6.08 -1.58
Begin van de pagina
Froeyman, Evelien (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.19625
N-Elo0
FIDE-ID262170
F-Elo1197
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Roose, Luka BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Dreelinck, Jacob BEL 1607 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Bellens, Toon BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 17      De Groof, Mathijs BEL 650 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 18      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 16      Foulon, Thales BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 16      D'Huysser, Aaron BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1128 26.0 Totaal 4.5 5.60 -1.10
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 24)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo1213
Landbel  (bel)
Club(713) SC Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Quinten, Steen BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Froeyman, Hugo BEL 1555 6.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 16      Latowski, Karol BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 16      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Akulov, Vladimir BEL 1352 4.0 Z - ½ 3.5 0.31 +0.19
6 8      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 W - 0 3.5 0.49 -0.49
7 15      Foulon, Thales BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1375 26.0 Totaal 4.5 4.60 -0.10
Begin van de pagina
Mernier, Martin (Rank: 15)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1306
FIDE-ID254886
F-Elo1506
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelter SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bellens, Toon BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Vandermeulen, Oscar BEL 1073 5.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 1      Dreelinck, Jacob BEL 1607 5.5 W - 0 2.0 0.15 -0.15
4 10      Lauwers, Brent BEL 1162 3.5 Z - ½ 2.5 0.69 -0.19
5 13      Groffils, Leonard BEL 0 4.5 W - ½ 3.0 0.92 -0.42
6 9      Akulov, Vladimir BEL 1352 4.0 W - 1 4.0 0.44 +0.56
7 11      De Groof, Mathijs BEL 650 5.0 Z ^ 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1168 30.5 Totaal 4.0 4.83 -0.83
Begin van de pagina
Celiktas, Ayhan (Rank: 20)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo0
FIDE-ID258822
F-Elo1254
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Muys, Zephira BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Groffils, Leonard BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Chen, Jiaqi BEL 1413 4.5 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
4 14      De Kneef, Thibo BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 11      Vandermeulen, Oscar BEL 1073 5.0 Z - 0 3.0 0.74 -0.74
6 14      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1049 3.0 W - 1 4.0 0.76 +0.24
7 7      Musabayeva, Diana BEL 1514 5.0 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1262 29.0 Totaal 4.0 4.73 -0.73
Begin van de pagina
Gellinck, Simon (Rank: 13)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1314
FIDE-ID252921
F-Elo1261
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Gupta, Arnav BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Mernier, Simon BEL 1150 6.0 Z - 0 1.0 0.72 -0.72
3 13      Devos, Klaas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Burssens, Maya BEL 1186 4.0 Z - 1 3.0 0.67 +0.33
5 7      Neirynck, Jasper BEL 1195 4.0 W - 1 4.0 0.66 +0.34
6 6      Meysman, Kaito BEL 1262 5.0 Z - 0 4.0 0.57 -0.57
7 9      Dechamps, Norah BEL 1221 5.0 W - 0 4.0 0.63 -0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1202 30.0 Totaal 4.0 5.09 -1.09
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 10)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo1352
Landbel  (bel)
Club(713) SC Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Christiaens, Nyssa BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 21      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 11      D'Huysser, Aaron BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Zouaghi, Amir BEL 1538 7.0 Z v 0 3.0 0.26 -0.26
5 6      Akulov, Vsevolod BEL 1213 4.5 W - ½ 3.5 0.69 -0.19
6 9      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 Z - 0 3.5 0.56 -0.56
7 13      Groffils, Leonard BEL 0 4.5 W v ½ 4.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1352 29.5 Totaal 4.0 5.19 -1.19
Begin van de pagina
Van Coppenolle, Lander (Rank: 14)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo0
FIDE-ID261807
F-Elo1310
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Bonne, Joppe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1049 3.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 10      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 4      Musabayeva, Diana BEL 1514 5.0 W - 1 4.0 0.24 +0.76
5 2      Chen, Jiaqi BEL 1413 4.5 Z - 0 4.0 0.36 -0.36
6 7      Vandermeulen, Oscar BEL 1073 5.0 W v 0 4.0 0.80 -0.80
7 10      Celiktas, Kaan BEL 1259 5.0 Z - 0 4.0 0.57 -0.57
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1261 27.5 Totaal 4.0 4.63 -0.63
Begin van de pagina
De Kneef, Thibo (Rank: 39)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.16692
N-Elo0
FIDE-ID257338
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Vynck, Arnon BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Meysman, Kaito BEL 1262 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 29      Van Outryve, Vincent BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Celiktas, Ayhan BEL 1254 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 23      Vagenende, Lars BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Dechamps, Norah BEL 1221 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 24      Christiaens, Nyssa BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1245 27.0 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Vissers, Robbe (Rank: 77)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19983
N-Elo0
FIDE-ID262340
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      De Beir, Willem BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 39      Morren, Amber BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 27      Christiaens, Celeste BEL 1034 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 15      Dechamps, Norah BEL 1221 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 24      De Maeseneer, Wout BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 17      Neirynck, Jasper BEL 1195 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 12      Govoreanu, Matei BEL 1271 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1180 25.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Hanssens, Daan (Rank: 17)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo1265
Landbel  (bel)
Club(305) Kon. SK Groeninge Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Legein, Jonas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Christiaens, Celeste BEL 1034 3.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 3      Zouaghi, Amir BEL 1538 7.0 W - 0 2.0 0.17 -0.17
4 12      Vandermeulen, Oscar BEL 1073 5.0 Z - 0 2.0 0.75 -0.75
5 17      Gupta, Arnav BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 12      De Groof, Mathijs BEL 650 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 17      Devos, Klaas BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1073 29.0 Totaal 4.0 5.39 -1.39
Begin van de pagina
Wang, Yixuan (Rank: 79)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.18680
N-Elo0
FIDE-ID259241
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      De Loose, Nicholas BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 19      Dechamps, Norah BEL 1221 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 10      Van Coppenolle, Lander BEL 1310 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 16      Akulov, Vsevolod BEL 1213 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 25      Devos, Klaas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 19      Burssens, Maya BEL 1186 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 23      Christiaens, Celeste BEL 1034 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1192 24.5 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Van Houtte, Femke (Rank: 71)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.16220
N-Elo0
FIDE-ID259136
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Mernier, Simon BEL 1150 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Gupta, Arnav BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 25      Vandermeulen, Oscar BEL 1073 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 30      Cockx, Thibault BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 22      Christiaens, Celeste BEL 1034 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 24      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 20      Bastien, Sidan BEL 1163 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1105 25.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Burssens, Maya (Rank: 28)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1186
FIDE-ID258237
F-Elo1034
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Sarrazyn, Jarno BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Chen, Jiaqi BEL 1413 4.5 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 20      Nikoghosyan, David BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 W - 0 2.0 0.33 -0.33
5 19      Muys, Zephira BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 19      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 8      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 Z - 0 4.0 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1360 24.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Neirynck, Jasper (Rank: 26)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.17987
N-Elo0
FIDE-ID259314
F-Elo1195
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Rozas, Eitan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Musabayeva, Diana BEL 1514 5.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 18      Maes, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 18      Van Nieuwenburgh, Gilles BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
6 17      Vissers, Robbe BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 18      Muys, Zephira BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1414 24.0 Totaal 4.0 5.07 -1.07
Begin van de pagina
Vagenende, Lars (Rank: 68)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo0
FIDE-ID255670
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Bastien, Sidan BEL 1163 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Du Four, Maurice BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 24      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 20      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 23      De Kneef, Thibo BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 31      Latowski, Karol BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 22      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1049 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1145 22.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Decraene, Merlijn (Rank: 31)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1156
FIDE-ID255556
F-Elo1165
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Dutre, Wonder BEL 1397 5.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 23      Roose, Luka BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Govoreanu, Matei BEL 1271 5.0 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
5 20      Bellens, Toon BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 11      Plomp, Mateo BEL 1416 4.5 Z - 0 3.0 0.18 -0.18
7 21      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1361 24.5 Totaal 4.0 4.40 -0.40
Begin van de pagina
Decraene, Jade (Rank: 27)

Rangschikking37
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo1189
FIDE-ID258415
F-Elo1267
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Saelens, August BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Zouaghi, Amir BEL 1538 7.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 19      De Beir, Willem BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 19      De Maeseneer, Wout BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 8      Govoreanu, Matei BEL 1271 5.0 W - 0 3.0 0.39 -0.39
6 18      Groffils, Leonard BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 19      Gupta, Arnav BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1404 26.0 Totaal 4.0 5.10 -1.10
Begin van de pagina
Depickere, Keylan (Rank: 45)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.20538
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Plomp, Mateo BEL 1416 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Saelens, August BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 33      Van Outryve, Vincent BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 26      Quinten, Steen BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 25      Van Nieuwenburgh, Gilles BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1381 21.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Lauwers, Brent (Rank: 30)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo1162
FIDE-ID250104
F-Elo1261
Landbel  (bel)
Club(260) SK Het Wit Paard
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      De Groof, Mathijs BEL 650 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Oloeriu, Calin BEL 1372 5.0 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 22      Rozas, Eitan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 W - ½ 2.5 0.31 +0.19
5 14      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 Z - 0 2.5 0.42 -0.42
6 21      Maes, Jasper BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 14      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 W - 0 3.5 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1178 28.0 Totaal 3.5 3.98 -0.48
Begin van de pagina
D'Huysser, Aaron (Rank: 44)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.20248
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Dreelinck, Jacob BEL 1607 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Akulov, Vladimir BEL 1352 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      De Beir, Willem BEL 0 2.5 W ^ ½ 1.5 0.50 +0.00
5 27      Vander Donckt, Xander BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 22      Roose, Luka BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 16      Froeyman, Evelien BEL 1197 4.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1385 25.5 Totaal 3.5 2.24 +1.26
Begin van de pagina
Foulon, Thales (Rank: 48)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Oloeriu, Calin BEL 1372 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      De Groof, Mathijs BEL 650 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 36      Sarrazyn, Jarno BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 28      Rozas, Eitan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 26      Van Nieuwenburgh, Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 16      Froeyman, Evelien BEL 1197 4.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 15      Akulov, Vsevolod BEL 1213 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1108 26.0 Totaal 3.5 1.82 +1.68
Begin van de pagina
Vander Donckt, Xander (Rank: 75)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.16001
N-Elo0
FIDE-ID258253
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Christiaens, Celeste BEL 1034 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 37      Legein, Jonas BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 31      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 36      De Loose, Nicholas BEL 0 1.0 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
5 27      D'Huysser, Aaron BEL 0 3.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
6 33      De Beir, Willem BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 26      Frere, David BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1034 18.5 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Bastien, Sidan (Rank: 29)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo0
FIDE-ID259292
F-Elo1163
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Vagenende, Lars BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Plomp, Mateo BEL 1416 4.5 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 21      Quinten, Steen BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 Z - 1 3.0 0.26 +0.74
5 9      Meysman, Kaito BEL 1262 5.0 W - 0 3.0 0.36 -0.36
6 10      Musabayeva, Diana BEL 1514 5.0 W - 0 3.0 0.11 -0.11
7 20      Van Houtte, Femke BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1384 29.0 Totaal 3.0 3.68 -0.68
Begin van de pagina
Christiaens, Celeste (Rank: 36)

Rangschikking44
GeslachtF
Stamnr.20137
N-Elo1034
FIDE-ID264849
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Vander Donckt, Xander BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 27      Vissers, Robbe BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 22      Morren, Amber BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 22      Van Houtte, Femke BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 13      Celiktas, Kaan BEL 1259 5.0 W - 0 3.0 0.22 -0.22
7 23      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1262 27.5 Totaal 3.0 5.03 -2.03
Begin van de pagina
De Maeseneer, Wout (Rank: 41)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.20861
N-Elo0
FIDE-ID264920
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SC Richard Reti
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 20      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 W v 1 2.0 0.08 +0.92
3 9      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 19      Decraene, Jade BEL 1189 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 24      Vissers, Robbe BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 25      Muys, Zephira BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 30      Latowski, Karol BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1253 22.5 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina
Peeters, Jurre (Rank: 62)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) SK Het Wit Paard
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Sazonov, Fedor BEL 1218 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      D'Huysser, Aaron BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 34      De Ruyck, Teo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 25      Depickere, Keylan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Froeyman, Evelien BEL 1197 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 23      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 21      Decraene, Merlijn BEL 1156 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1180 25.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Van Nieuwenburgh, Gilles (Rank: 80)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Govoreanu, Matei BEL 1271 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 30      Legein, Jonas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 18      Neirynck, Jasper BEL 1195 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 26      Foulon, Thales BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 30      Bellens, Toon BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 25      Depickere, Keylan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1233 24.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Muys, Zephira (Rank: 59)

Rangschikking48
GeslachtF
Stamnr.15726
N-Elo0
FIDE-ID259349
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Celiktas, Ayhan BEL 1254 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 33      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 23      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Burssens, Maya BEL 1186 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 25      De Maeseneer, Wout BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Neirynck, Jasper BEL 1195 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1245 24.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Maes, Jasper (Rank: 57)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.19553
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Meysman, Kaito BEL 1262 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 38      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Neirynck, Jasper BEL 1195 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 34      Vandendriessche, Kyra BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 21      Lauwers, Brent BEL 1162 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 27      Legein, Jonas BEL 0 3.0 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1241 24.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Kaminskiy, Volodimyr (Rank: 35)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo0
FIDE-ID256587
F-Elo1049
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Vandendriessche, Kyra BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Van Coppenolle, Lander BEL 1310 4.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 26      Christiaens, Nyssa BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Meysman, Kaito BEL 1262 5.0 Z v 0 2.0 0.23 -0.23
5 21      Quinten, Steen BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 14      Celiktas, Ayhan BEL 1254 4.0 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
7 22      Vagenende, Lars BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1275 24.0 Totaal 3.0 4.33 -1.33
Begin van de pagina
Beerland, Tristan (Rank: 38)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.21106
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vergauwen, Floris BEL 1222 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Akulov, Vladimir BEL 1352 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 31      Vander Donckt, Xander BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 23      Muys, Zephira BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 31      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 24      Van Houtte, Femke BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 28      Roose, Luka BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1287 23.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Lambrecht, Rune (Rank: 32)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.14234
N-Elo1150
FIDE-ID249297
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Van Outryve, Vincent BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 24      Vagenende, Lars BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 21      Groffils, Leonard BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 30      Rozas, Eitan BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 23      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 29      Nikoghosyan, David BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1354 23.5 Totaal 3.0 5.76 -2.76
Begin van de pagina
Vynck, Arnon (Rank: 78)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.16557
N-Elo0
FIDE-ID259284
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      De Kneef, Thibo BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 28      De Groof, Mathijs BEL 650 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 32      Bellens, Toon BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 37      Nikoghosyan, David BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 29      Gupta, Arnav BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 34      Cockx, Thibault BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0650 19.0 Totaal 3.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina
Legein, Jonas (Rank: 56)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.20549
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 37      Vander Donckt, Xander BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 30      Van Nieuwenburgh, Gilles BEL 0 3.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 35      De Ruyck, Teo BEL 0 2.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
5 38      Bonne, Joppe BEL 0 1.0 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
6 32      Vandendriessche, Kyra BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
7 27      Maes, Jasper BEL 0 3.0 W ^ ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1265 18.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Christiaens, Nyssa (Rank: 69)

Rangschikking55
GeslachtF
Stamnr.15412
N-Elo0
FIDE-ID257311
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Akulov, Vladimir BEL 1352 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Vergauwen, Floris BEL 1222 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1049 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 38      Bonne, Joppe BEL 0 1.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
5 32      De Ruyck, Teo BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 28      Du Four, Maurice BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 24      De Kneef, Thibo BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1207 22.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Devos, Klaas (Rank: 46)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.16555
N-Elo0
FIDE-ID255572
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Chen, Jiaqi BEL 1413 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Sarrazyn, Jarno BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 26      Nikoghosyan, David BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 25      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 27      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1330 22.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Gupta, Arnav (Rank: 52)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.19656
N-Elo0
FIDE-ID264644
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Molse Schaakclub
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Van Houtte, Femke BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 38      Vandenberghe, Milan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 31      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 29      Vynck, Arnon BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 19      Decraene, Jade BEL 1189 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1256 23.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Bellens, Toon (Rank: 53)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.20798
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Mernier, Martin BEL 1306 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Vandenberghe, Milan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Froeyman, Evelien BEL 1197 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 32      Vynck, Arnon BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Decraene, Merlijn BEL 1156 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 30      Van Nieuwenburgh, Gilles BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 35      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1219 22.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Du Four, Maurice (Rank: 47)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.16121
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dutre, Wonder BEL 1397 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Vagenende, Lars BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Saelens, August BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 27      Quinten, Steen BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 34      Vandenberghe, Milan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 28      Christiaens, Nyssa BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 33      Vandendriessche, Kyra BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1397 19.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Morren, Amber (Rank: 58)

Rangschikking60
GeslachtF
Stamnr.19417
N-Elo0
FIDE-ID259160
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SC Richard Reti
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Celiktas, Kaan BEL 1259 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 39      Vissers, Robbe BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      De Loose, Nicholas BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 22      Christiaens, Celeste BEL 1034 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 36      Vandendriessche, Kyra BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 37      Vandenberghe, Milan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 31      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1146 19.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Van Outryve, Vincent (Rank: 72)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.17589
N-Elo0
FIDE-ID259403
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Bonne, Joppe BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 29      De Kneef, Thibo BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 33      Latowski, Karol BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 33      Depickere, Keylan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 39      De Loose, Nicholas BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 32      De Ruyck, Teo BEL 0 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 17.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
De Beir, Willem (Rank: 60)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.18539
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Vissers, Robbe BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 16      Celiktas, Kaan BEL 1259 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Decraene, Jade BEL 1189 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      D'Huysser, Aaron BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 28      Roose, Luka BEL 0 2.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 33      Vander Donckt, Xander BEL 0 3.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
7 36      Quinten, Steen BEL 0 2.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1224 24.5 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Roose, Luka (Rank: 64)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.19530
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Froeyman, Evelien BEL 1197 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      De Ruyck, Teo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 23      Decraene, Merlijn BEL 1156 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 29      Frere, David BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 28      De Beir, Willem BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 22      D'Huysser, Aaron BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 28      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1176 22.0 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Frere, David (Rank: 49)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.15719
N-Elo0
FIDE-ID255599
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Smolders, Oscar BEL 1354 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Dechamps, Norah BEL 1221 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 29      Roose, Luka BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 29      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 20      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
7 26      Vander Donckt, Xander BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1307 23.5 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Latowski, Karol (Rank: 55)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.16338
N-Elo0
FIDE-ID259306
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Govoreanu, Matei BEL 1271 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 36      Vandendriessche, Kyra BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Akulov, Vsevolod BEL 1213 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 33      Van Outryve, Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Plomp, Mateo BEL 1416 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 31      Vagenende, Lars BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 30      De Maeseneer, Wout BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1300 26.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
De Ruyck, Teo (Rank: 43)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.16785
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Zouaghi, Amir BEL 1538 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Roose, Luka BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 34      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 35      Legein, Jonas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 32      Christiaens, Nyssa BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 35      Rozas, Eitan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 32      Van Outryve, Vincent BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1538 23.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Quinten, Steen (Rank: 63)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.19516
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Akulov, Vsevolod BEL 1213 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 21      Bastien, Sidan BEL 1163 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Du Four, Maurice BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 21      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1049 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 26      Depickere, Keylan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 36      De Beir, Willem BEL 0 2.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1141 22.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Vermeulen, Hailey (Rank: 76)

Rangschikking68
GeslachtF
Stamnr.21117
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Van Nieuwenburgh, Gilles BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 38      Maes, Jasper BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 31      Gupta, Arnav BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 35      Cockx, Thibault BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 27      Devos, Klaas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 35      Bellens, Toon BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 17.0 Totaal 2.0 3.00 -2.00
Begin van de pagina
Vandendriessche, Kyra (Rank: 74)

Rangschikking69
GeslachtF
Stamnr.21100
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1049 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 36      Latowski, Karol BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 39      Bonne, Joppe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 34      Maes, Jasper BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 36      Morren, Amber BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 32      Legein, Jonas BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 33      Du Four, Maurice BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1049 18.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Rozas, Eitan (Rank: 65)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.19507
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Neirynck, Jasper BEL 1195 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Cockx, Thibault BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Lauwers, Brent BEL 1162 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Foulon, Thales BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 30      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 35      De Ruyck, Teo BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 38      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1169 19.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Cockx, Thibault (Rank: 50)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.20550
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayeva, Diana BEL 1514 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Rozas, Eitan BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 37      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 30      Van Houtte, Femke BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 35      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 36      Sarrazyn, Jarno BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 34      Vynck, Arnon BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1514 19.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
De Meulenaere, Yaro (Rank: 42)

Rangschikking72
GeslachtM
Stamnr.20041
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Froeyman, Hugo BEL 1555 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Quinten, Steen BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      Muys, Zephira BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 37      Sarrazyn, Jarno BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 29      Frere, David BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 34      Saelens, August BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 31      Morren, Amber BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1555 19.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Vandenberghe, Milan (Rank: 73)

Rangschikking73
GeslachtM
Stamnr.20546
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Vandermeulen, Oscar BEL 1073 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Bellens, Toon BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 38      Gupta, Arnav BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 34      Du Four, Maurice BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 37      Morren, Amber BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 39      Saelens, August BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1073 18.0 Totaal 2.0 2.58 -1.58
Begin van de pagina
Nikoghosyan, David (Rank: 61)

Rangschikking74
GeslachtM
Stamnr.19548
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Dechamps, Norah BEL 1221 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      De Loose, Nicholas BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Burssens, Maya BEL 1186 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 26      Devos, Klaas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 37      Vynck, Arnon BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 38      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1185 20.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Sarrazyn, Jarno (Rank: 67)

Rangschikking75
GeslachtM
Stamnr.19997
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Burssens, Maya BEL 1186 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Devos, Klaas BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 36      Foulon, Thales BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 37      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 39      De Loose, Nicholas BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 36      Cockx, Thibault BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 37      Bonne, Joppe BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1186 16.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Saelens, August (Rank: 66)

Rangschikking76
GeslachtM
Stamnr.19519
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Decraene, Jade BEL 1189 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Depickere, Keylan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Du Four, Maurice BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 39      Van Den Berghe, Janti BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 34      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 39      Vandenberghe, Milan BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1189 16.0 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina
Bonne, Joppe (Rank: 54)

Rangschikking77
GeslachtM
Stamnr.19525
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Coppenolle, Lander BEL 1310 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Van Outryve, Vincent BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 39      Vandendriessche, Kyra BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 38      Christiaens, Nyssa BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 38      Legein, Jonas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 37      Sarrazyn, Jarno BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1310 17.0 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina
Van Den Berghe, Janti (Rank: 70)

Rangschikking78
GeslachtM
Stamnr.18555
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Decraene, Merlijn BEL 1156 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Frere, David BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 37      Cockx, Thibault BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 39      Saelens, August BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 31      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 38      Nikoghosyan, David BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 38      Rozas, Eitan BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1156 16.5 Totaal 1.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina
De Loose, Nicholas (Rank: 40)

Rangschikking79
GeslachtM
Stamnr.19503
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Nikoghosyan, David BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Morren, Amber BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 36      Vander Donckt, Xander BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 39      Sarrazyn, Jarno BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
6 39      Van Outryve, Vincent BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 17.5 Totaal 1.0 3.00 -3.00
Begin van de pagina
Keirse, Quinten (Rank: 12)

Rangschikking80
GeslachtM
Stamnr.15519
N-Elo1323
FIDE-ID254282
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(309) Torrewachters Roeselare
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Zouaghi, Amir 3 1538 2108 7.0 66 Z 1 37 W 1 30 Z 1 26 W 1 3 W 1 4 Z 1 12 W 1 30.50 28.50 28.0 7
2 Mernier, Simon 33 1150 1488 6.0 32 Z 1 25 W 1 6 Z ½ 7 W ½ 14 Z 1 11 W 1 10 Z 1 28.00 29.00 23.5 5
3 Froeyman, Hugo 2 1555 1627 6.0 72 W 1 22 Z 1 13 W 1 11 W 1 1 Z 0 16 W 1 6 Z 1 26.00 31.00 25.0 6
4 Dutre, Wonder 7 1397 1520 5.5 59 Z 1 36 W 1 7 Z ½ 14 W 1 9 Z 1 1 W 0 16 Z 1 24.00 30.50 23.5 5
5 Dreelinck, Jacob 1 1607 1498 5.5 40 Z 1 21 W 1 23 Z 1 16 W ½ 6 Z ½ 7 W ½ 18 Z 1 23.75 27.50 23.5 4
6 Oloeriu, Calin 8 1372 1463 5.0 41 W 1 39 Z 1 2 W ½ 19 Z 1 5 W ½ 13 Z 1 3 W 0 22.25 30.50 23.0 4
7 Vergauwen, Floris 21 1222 1306 5.0 51 W 1 55 Z 1 4 W ½ 2 Z ½ 8 W 1 5 Z ½ 19 W ½ 21.75 29.50 22.0 3
8 De Groof, Mathijs 37 650 979 5.0 39 W 0 41 Z 1 53 Z 1 21 W 1 7 Z 0 30 W 1 23 W 1 18.50 24.50 18.0 5
9 Musabayeva, Diana 4 1514 1400 5.0 71 W 1 34 Z 1 12 W 1 27 Z 0 4 W 0 43 Z 1 24 W 1 18.00 25.50 21.0 5
10 Vandermeulen, Oscar 34 1073 1248 5.0 73 Z 1 23 W 0 32 Z 1 30 W 1 24 W 1 27 Z 1 2 W 0 17.50 26.00 21.0 5
11 Smolders, Oscar 9 1354 1325 5.0 64 Z 1 52 W 1 45 W 1 3 Z 0 15 W 1 2 Z 0 33 W 1 17.00 26.50 22.0 5
12 Meysman, Kaito 18 1262 1344 5.0 49 Z 1 28 W 1 9 Z 0 50 W 1 43 Z 1 25 W 1 1 Z 0 17.00 26.00 22.0 5
13 Govoreanu, Matei 16 1271 1284 5.0 65 Z 1 47 W 1 3 Z 0 36 W 1 37 Z 1 6 W 0 29 Z 1 17.00 26.00 21.0 5
14 Celiktas, Kaan 19 1259 1304 5.0 60 W 1 62 Z 1 19 W 1 4 Z 0 2 W 0 44 Z 1 27 W 1 17.00 26.00 21.0 5
15 Dechamps, Norah 22 1221 1126 5.0 74 Z 1 31 W 0 64 Z 1 29 W 1 11 Z 0 28 W 1 25 Z 1 16.50 23.50 19.0 5
16 Chen, Jiaqi 6 1413 1434 4.5 56 W 1 33 Z 1 24 W 1 5 Z ½ 27 W 1 3 Z 0 4 W 0 17.75 29.00 23.0 4
17 Groffils, Leonard 51 0 1361 4.5 20 W 1 24 Z 0 18 Z ½ 52 W 1 23 Z ½ 37 W 1 26 Z ½ 17.75 25.00 17.5 3
18 Sazonov, Fedor 23 1218 1138 4.5 46 W 1 45 Z 0 17 W ½ 35 Z 1 39 W 1 22 Z 1 5 W 0 17.25 25.00 18.5 4
19 Plomp, Mateo 5 1416 1274 4.5 38 Z 1 43 W 1 14 Z 0 6 W 0 65 Z 1 36 W 1 7 Z ½ 15.50 26.00 18.5 4
20 Wouters, Tibo 11 1347 1111 4.5 17 Z 0 48 W 1 38 Z 1 43 W 0 49 Z ½ 64 W 1 39 Z 1 14.50 21.00 15.5 4
21 Froeyman, Evelien 25 1197 1013 4.5 63 W 1 5 Z 0 58 W 1 8 Z 0 46 W 1 41 Z ½ 40 W 1 13.75 23.50 17.0 4
22 Akulov, Vsevolod 24 1213 1156 4.5 67 Z 1 3 W 0 65 Z 1 31 W 1 26 Z ½ 18 W 0 41 Z 1 13.50 24.00 18.5 4
23 Mernier, Martin 15 1306 1180 4.0 58 W 1 10 Z 1 5 W 0 39 Z ½ 17 W ½ 26 W 1 8 Z 0 16.00 27.50 18.5 3
24 Celiktas, Ayhan 20 1254 1137 4.0 48 Z 1 17 W 1 16 Z 0 28 W 1 10 Z 0 50 W 1 9 Z 0 14.50 26.00 19.0 4
25 Gellinck, Simon 13 1314 1170 4.0 57 W 1 2 Z 0 56 W 1 33 Z 1 34 W 1 12 Z 0 15 W 0 14.00 27.00 19.0 4
26 Akulov, Vladimir 10 1352 1174 4.0 55 W 1 51 Z 1 40 W 1 1 Z 0 22 W ½ 23 Z 0 17 W ½ 14.00 26.50 20.0 3
27 Van Coppenolle, Lander 14 1310 1211 4.0 77 Z 1 50 W 1 31 Z 1 9 W 1 16 Z 0 10 W 0 14 Z 0 12.50 26.50 22.0 4
28 De Kneef, Thibo 39 0 584 4.0 53 W 1 12 Z 0 61 W 1 24 Z 0 35 W 1 15 Z 0 55 W 1 12.50 24.00 16.0 4
29 Vissers, Robbe 77 0 724 4.0 62 W 0 60 Z 1 44 W 1 15 Z 0 45 W 1 34 Z 1 13 W 0 12.50 22.50 16.0 4
30 Hanssens, Daan 17 1265 1065 4.0 54 W 1 44 Z 1 1 W 0 10 Z 0 57 W 1 8 Z 0 56 W 1 12.00 26.00 17.0 4
31 Wang, Yixuan 79 0 902 4.0 79 W 1 15 Z 1 27 W 0 22 Z 0 56 W 1 33 Z 0 44 W 1 11.50 23.50 17.0 4
32 Van Houtte, Femke 71 0 681 4.0 2 W 0 57 Z 1 10 W 0 71 Z 1 44 W 0 51 Z 1 43 W 1 11.00 23.00 13.0 4
33 Burssens, Maya 28 1186 1082 4.0 75 Z 1 16 W 0 74 Z 1 25 W 0 48 Z 1 31 W 1 11 Z 0 11.00 22.50 17.0 4
34 Neirynck, Jasper 26 1195 1022 4.0 70 Z 1 9 W 0 49 Z 1 47 W 1 25 Z 0 29 W 0 48 Z 1 11.00 22.00 17.0 4
35 Vagenende, Lars 68 0 704 4.0 43 Z 0 59 W 1 52 Z 1 18 W 0 28 Z 0 65 W 1 50 Z 1 11.00 20.50 14.0 4
36 Decraene, Merlijn 31 1156 1065 4.0 78 W 1 4 Z 0 63 W 1 13 Z 0 58 W 1 19 Z 0 46 W 1 9.50 23.50 16.0 4
37 Decraene, Jade 27 1189 1015 4.0 76 W 1 1 Z 0 62 W 1 45 Z 1 13 W 0 17 Z 0 57 W 1 8.50 24.50 17.0 4
38 Depickere, Keylan 45 0 445 4.0 19 W 0 76 Z 1 20 W 0 46 Z 0 61 W 1 67 Z 1 47 W 1 8.50 20.00 12.0 4
39 Lauwers, Brent 30 1162 1076 3.5 8 Z 1 6 W 0 70 Z 1 23 W ½ 18 Z 0 49 W 1 20 W 0 12.00 26.00 16.0 3
40 D'Huysser, Aaron 44 0 594 3.5 5 W 0 46 Z 1 26 Z 0 62 W ½ 42 Z 1 63 W 1 21 Z 0 10.25 23.00 13.0 3
41 Foulon, Thales 48 0 633 3.5 6 Z 0 8 W 0 75 Z 1 70 W 1 47 Z 1 21 W ½ 22 W 0 9.25 24.00 13.0 3
42 Vander Donckt, Xander 75 0 148 3.5 44 W 0 54 Z ½ 51 W 0 79 Z 1 40 W 0 62 Z 1 64 Z 1 7.00 17.50 10.0 3
43 Bastien, Sidan 29 1163 1061 3.0 35 W 1 19 Z 0 67 W 1 20 Z 1 12 W 0 9 W 0 32 Z 0 10.50 27.00 16.0 3
44 Christiaens, Celeste 36 1034 756 3.0 42 Z 1 30 W 0 29 Z 0 60 W 1 32 Z 1 14 W 0 31 Z 0 10.50 24.50 14.0 3
45 De Maeseneer, Wout 41 0 502 3.0 B1 18 W 1 11 Z 0 37 W 0 29 Z 0 48 W 0 65 Z 1 9.50 23.50 14.0 2
46 Peeters, Jurre 62 0 617 3.0 18 Z 0 40 W 0 66 Z 1 38 W 1 21 Z 0 52 W 1 36 Z 0 9.00 23.50 11.0 3
47 Van Nieuwenburgh, Gilles 80 0 295 3.0 68 W 1 13 Z 0 54 W 1 34 Z 0 41 W 0 58 Z 1 38 Z 0 7.50 22.50 14.0 3
48 Muys, Zephira 59 0 655 3.0 24 W 0 20 Z 0 72 W 1 51 Z 1 33 W 0 45 Z 1 34 W 0 7.50 22.00 11.0 3
49 Maes, Jasper 57 0 652 3.0 12 W 0 68 Z 1 34 W 0 69 Z 1 20 W ½ 39 Z 0 54 Z ½ 7.25 22.00 12.0 2
50 Kaminskiy, Volodimyr 35 1049 860 3.0 69 W 1 27 Z 0 55 W 1 12 Z 0 67 W 1 24 Z 0 35 W 0 7.00 22.00 15.0 3
51 Beerland, Tristan 38 0 311 3.0 7 Z 0 26 W 0 42 Z 1 48 W 0 78 Z 1 32 W 0 63 Z 1 7.00 22.00 9.0 3
52 Lambrecht, Rune 32 1150 779 3.0 61 W 1 11 Z 0 35 W 0 17 Z 0 70 W 1 46 Z 0 74 W 1 7.00 21.50 11.0 3
53 Vynck, Arnon 78 0 -17 3.0 28 Z 0 B1 8 W 0 58 Z 0 74 W 1 57 Z 0 71 W 1 6.50 19.50 10.0 2
54 Legein, Jonas 56 0 124 3.0 30 Z 0 42 W ½ 47 Z 0 66 W 0 77 Z 1 69 Z 1 49 W ½ 5.75 17.50 8.5 2
55 Christiaens, Nyssa 69 0 461 3.0 26 Z 0 7 W 0 50 Z 0 77 W 1 66 Z 1 59 W 1 28 Z 0 5.50 21.00 9.0 3
56 Devos, Klaas 46 0 513 3.0 16 Z 0 75 W 1 25 Z 0 74 W 1 31 Z 0 68 W 1 30 Z 0 5.50 20.50 12.0 3
57 Gupta, Arnav 52 0 481 3.0 25 Z 0 32 W 0 73 Z 1 68 W 1 30 Z 0 53 W 1 37 Z 0 5.50 20.00 11.0 3
58 Bellens, Toon 53 0 466 3.0 23 Z 0 73 W 1 21 Z 0 53 W 1 36 Z 0 47 W 0 68 Z 1 5.50 19.50 11.0 3
59 Du Four, Maurice 47 0 143 3.0 4 W 0 35 Z 0 76 W 1 67 Z 0 73 W 1 55 Z 0 69 W 1 4.00 18.00 9.0 3
60 Morren, Amber 58 0 271 3.0 14 Z 0 29 W 0 79 W 1 44 Z 0 69 W 0 73 Z 1 72 W 1 4.00 17.50 8.0 3
61 Van Outryve, Vincent 72 0 107 3.0 52 Z 0 77 W 1 28 Z 0 65 W 0 38 Z 0 79 W 1 66 Z 1 3.00 15.50 9.0 3
62 De Beir, Willem 60 0 240 2.5 29 Z 1 14 W 0 37 Z 0 40 Z ½ 63 W 0 42 W 0 67 Z 1 7.75 22.50 10.0 2
63 Roose, Luka 64 0 226 2.5 21 Z 0 66 W 1 36 Z 0 64 W ½ 62 Z 1 40 Z 0 51 W 0 5.75 20.00 11.0 2
64 Frere, David 49 0 450 2.5 11 W 0 78 Z 1 15 W 0 63 Z ½ 72 W 1 20 Z 0 42 W 0 4.25 22.50 11.0 2
65 Latowski, Karol 55 0 391 2.0 13 W 0 69 Z 1 22 W 0 61 Z 1 19 W 0 35 Z 0 45 W 0 5.00 23.50 10.0 2
66 De Ruyck, Teo 43 0 54 2.0 1 W 0 63 Z 0 46 W 0 54 Z 1 55 W 0 70 Z 1 61 W 0 5.00 21.50 6.0 2
67 Quinten, Steen 63 0 323 2.0 22 W 0 72 Z 1 43 Z 0 59 W 1 50 Z 0 38 W 0 62 W 0 5.00 20.00 10.0 2
68 Vermeulen, Hailey 76 0 -284 2.0 47 Z 0 49 W 0 B1 57 Z 0 71 W 1 56 Z 0 58 W 0 4.00 17.00 8.0 1
69 Vandendriessche, Kyra 74 0 -16 2.0 50 Z 0 65 W 0 77 Z 1 49 W 0 60 Z 1 54 W 0 59 Z 0 3.50 17.00 8.0 2
70 Rozas, Eitan 65 0 335 2.0 34 W 0 71 Z 1 39 W 0 41 Z 0 52 Z 0 66 W 0 78 Z 1 3.00 18.00 7.0 2
71 Cockx, Thibault 50 0 50 2.0 9 Z 0 70 W 0 78 Z 1 32 W 0 68 Z 0 75 W 1 53 Z 0 3.00 17.00 7.0 2
72 De Meulenaere, Yaro 42 0 56 2.0 3 Z 0 67 W 0 48 Z 0 75 W 1 64 Z 0 76 W 1 60 Z 0 2.50 18.50 6.0 2
73 Vandenberghe, Milan 73 0 -105 2.0 10 W 0 58 Z 0 57 W 0 B1 59 Z 0 60 W 0 76 Z 1 2.00 18.50 5.0 1
74 Nikoghosyan, David 61 0 342 2.0 15 W 0 79 Z 1 33 W 0 56 Z 0 53 Z 0 78 W 1 52 Z 0 1.50 18.50 8.0 2
75 Sarrazyn, Jarno 67 0 3 2.0 33 W 0 56 Z 0 41 W 0 72 Z 0 79 W 1 71 Z 0 77 W 1 1.00 15.00 4.0 2
76 Saelens, August 66 0 -602 1.0 37 Z 0 38 W 0 59 Z 0 78 W 0 B1 72 Z 0 73 W 0 1.00 15.50 3.0 0
77 Bonne, Joppe 54 0 -582 1.0 27 W 0 61 Z 0 69 W 0 55 Z 0 54 W 0 B1 75 Z 0 0.50 17.00 2.0 0
78 Van Den Berghe, Janti 70 0 -144 1.0 36 Z 0 64 W 0 71 W 0 76 Z 1 51 W 0 74 Z 0 70 W 0 0.50 15.50 4.0 1
79 De Loose, Nicholas 40 0 -800 1.0 31 Z 0 74 W 0 60 Z 0 42 W 0 75 Z 0 61 Z 0 B1 0.00 17.50 1.0 0
80 Keirse, Quinten 12 1323 0 0.0 A A A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/05/01 17:55