SwarLogo 24ste Criterium toernooi van Aalter 2019 E SwarLogo
475
Organisator: SK Rapid Aalter
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 01/05/2019 tot 01/05/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land Stamnr. FIDE-ID N-Elo F-Elo NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Musabayev, Maxim -10 M bel 16932 254711 1321 1334 472 Mercatel 9 8.5 51.75 46.00 43.5 8
2 Vertongen, Jack -10 M bel 17122 256820 1112 1168 472 Mercatel 9 8.0 40.50 44.00 40.0 8
3 Hauchamps, Maxime -10 M bel 20540 264865 0 0 207 Fous Diogène 9 7.0 38.75 45.50 39.0 6
4 Bharathi Mugilan, Dhanyadha -10 F bel 20038 28513525 0 0 303 KBSK Brugge 9 6.5 34.50 44.00 34.5 6
5 Coorevits, Arthur -10 M bel 16261 252395 1197 1232 472 Mercatel 9 6.5 32.50 42.50 32.0 6
6 Decraene, Lotus -10 F bel 16320 258512 1216 1132 304 SC Pionniers Tielt 9 6.5 32.50 41.00 31.5 6
7 Plomp, Luka -10 M bel 18157 258288 610 0 472 Mercatel 9 6.5 31.75 44.50 36.5 6
8 Ghisa, Alexander -10 M bel 19897 260959 0 1150 260 SK Het Wit Paard 9 6.0 34.50 46.00 35.0 6
9 Wambecq, Ward -10 M bel 19723 262226 0 0 231 Dolle Toren Leuven 9 6.0 31.00 43.50 34.5 4
10 Van Loo, Ides -10 M bel 19742 0 0 0 114 Kon. Mechelse SK 9 6.0 30.50 40.00 29.0 6
11 Lejzerowicz, Nathan -10 M bel 17674 264989 0 0 209 The Belgian Chess Club 9 6.0 29.50 39.00 28.0 6
12 Aishajiang, Ehsan -10 M bel 17669 256897 1069 1374 230 Leuven Centraal 9 6.0 29.00 45.00 35.0 5
13 Peeters, Yumi -10 F bel 16559 258270 0 0 436 LSV-Chesspirant 9 6.0 28.00 39.50 30.0 6
14 Van Ingelgem, Alex -10 M bel 18137 0 0 0 230 Leuven Centraal 9 6.0 24.50 36.50 29.0 6
15 Verbanck, Kasper -10 M bel 21096 0 0 0 401 KGSRL Gent 9 6.0 24.00 34.50 28.0 6
16 Akulov, Yaroslav -10 M bel 15498 251755 0 1233 713 SC Leopoldsburg 9 5.5 26.25 42.50 30.5 5
17 Raptis, Filippos -10 M bel 20846 264903 0 0 207 Fous Diogène 9 5.5 23.75 37.50 28.5 5
18 Brock, Matthias -10 M bel 19336 0 0 0 121 Kon. Turnhoutse SK 9 5.0 23.50 40.00 29.0 5
19 Maes, Lander -10 M bel 19230 264741 620 0 121 Kon. Turnhoutse SK 9 5.0 23.50 39.50 26.0 5
20 De Rycke, Killian -10 M bel 15710 258245 0 1319 436 LSV-Chesspirant 9 5.0 23.00 42.50 32.0 5
21 Debyser, Lennert -10 M bel 20400 0 0 0 401 KGSRL Gent 9 5.0 22.00 35.00 26.0 5
22 Lootens, Marie-Julie -10 F bel 20564 0 0 0 475 SK Rapid Aalter 9 5.0 21.00 37.00 24.0 5
23 Beuseling, Lander -10 M bel 19207 264806 0 0 472 Mercatel 9 5.0 20.50 37.50 28.0 4
24 Smolders, Pepijn -10 M bel 16862 258598 640 0 121 Kon. Turnhoutse SK 9 5.0 20.00 38.50 23.0 5
25 Devos, Toon -10 M bel 21092 0 0 0 475 SK Rapid Aalter 9 5.0 20.00 37.50 26.0 5
26 Verhaeghe, Clement -10 M bel 17005 258490 0 0 318 Kon. Blankenbergse SC 9 5.0 20.00 34.00 25.0 5
27 Bredikhina, Polina -10 F bel 20194 0 0 0 304 SC Pionniers Tielt 9 5.0 18.50 34.50 25.0 5
28 De Man, Silas -10 M bel 19502 0 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 9 5.0 17.50 37.50 25.0 5
29 Neuteleers, Wannes -10 M bel 16831 258385 0 0 231 Dolle Toren Leuven 9 5.0 17.00 33.50 23.0 5
30 Mehta, Aaryan -10 M bel 19826 264113 0 0 166 TSMechelen 9 5.0 16.75 30.00 19.5 4
31 Moh'D, Zain -10 M bel 21097 0 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 9 5.0 13.50 27.50 21.0 5
32 Raes, Lander -10 M bel 19554 0 0 0 471 Wachtebeke 9 4.5 18.25 34.50 24.0 4
33 Bernard, Ivan -10 M bel 19541 0 0 0 1610 Terneuzen 9 4.5 17.25 37.00 26.0 4
34 Deschepper, Matteo -10 M bel 17956 258440 0 0 340 Izegemse SK 9 4.5 16.75 36.50 22.5 4
35 Scheerlynck, Louis -10 M bel 19509 0 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 9 4.5 16.75 31.50 20.0 4
36 Jalalijam, Roza -10 F bel 19420 259179 0 0 404 De Drie Torens Gent 9 4.5 16.25 30.00 19.0 4
37 Van Steertegem, Alex -10 M bel 19639 264970 0 0 261 Gambiet Opwijk 9 4.0 17.00 35.00 22.0 4
38 Cloetens, Jannes -10 M bel 20031 0 0 0 303 KBSK Brugge 9 4.0 15.50 34.00 21.0 4
39 Vynck, Isolde -10 F bel 19743 264750 0 0 436 LSV-Chesspirant 9 4.0 15.00 36.00 25.0 4
40 Saravanakumar, Atchaya -10 F bel 19468 264296 0 0 303 KBSK Brugge 9 4.0 14.00 37.00 24.0 4
41 De Beir, Sien -10 F bel 19531 0 0 0 312 Nikei Gistel 9 4.0 14.00 35.00 22.0 4
42 Birla, Advik -10 M bel 20730 0 0 0 166 TSMechelen 9 4.0 14.00 31.50 16.0 4
43 Plaetevoet, William -10 M bel 20548 0 0 0 312 Nikei Gistel 9 4.0 13.00 31.00 17.0 4
44 De Cock, Milo -10 M bel 21093 0 0 0 401 KGSRL Gent 9 4.0 11.50 33.50 19.0 4
45 Haelvoet, Mattis -10 M bel 21114 0 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 9 4.0 11.50 30.00 16.0 4
46 Devos, Briek -10 M bel 17580 264768 0 0 436 LSV-Chesspirant 9 4.0 10.50 33.50 18.0 4
47 Steen, Milo -10 M bel 19524 0 0 0 312 Nikei Gistel 9 4.0 10.50 25.50 15.0 4
48 Stroobant, Hanne -10 F bel 19676 0 0 0 162 Molse Schaakclub 9 4.0 10.50 25.00 15.0 4
49 Cools, Daan -10 M bel 20794 0 0 0 0 9 3.5 12.25 33.50 19.0 3
50 Liao, Yilin -10 F chn 21077 0 0 0 404 De Drie Torens Gent 9 3.5 10.25 28.00 14.0 3
51 Casteleyn, Bas -10 M bel 21104 0 0 0 302 KISK Ieper 9 3.5 8.50 26.00 14.0 3
52 Vandenholen, Senne -10 M bel 20239 0 0 0 462 SC Caballos Zottegem 9 3.5 8.25 28.50 16.5 3
53 Verbeke, Anna -10 F bel 17765 0 0 0 362 Het Trouwe Paard Oostkamp 9 3.0 11.00 32.50 18.0 3
54 Dugar, Akash -10 M bel 19977 0 0 0 166 TSMechelen 9 3.0 11.00 32.00 18.0 3
55 Roose, Ella -10 F bel 20547 0 0 0 312 Nikei Gistel 9 3.0 7.50 28.00 12.0 3
56 Mees, Pieterjan -10 M bel 19533 0 0 0 312 Nikei Gistel 9 3.0 7.25 24.50 11.5 2
57 Heerman, Gilles -10 M bel 17980 0 0 0 418 Van Pion tot Dame Geraardsbergen 9 3.0 6.50 32.00 12.0 3
58 Van Der Kelen, Tibe -10 M bel 19443 259578 0 0 301 KOSK Oostende 9 3.0 6.50 29.50 15.0 3
59 Foulon, Oceane -10 F bel 18552 0 0 0 475 SK Rapid Aalter 9 2.5 8.75 31.00 16.0 2
60 Van Ewijk, Abel -10 M bel 21087 0 0 0 430 De Vrijschaker Landegem 9 2.5 6.75 29.50 15.0 2
61 De Guchtenaere, Jayden -10 M bel 20585 0 0 0 475 SK Rapid Aalter 9 2.5 4.00 28.00 6.5 2
62 Batier, Nuka -10 M bel 21094 0 0 0 401 KGSRL Gent 9 2.0 5.75 28.00 11.5 1
63 Ip, Lucas -10 M bel 21108 0 0 0 432 De Wetterse Vrijpion 9 2.0 4.50 22.00 5.0 2
64 Buyle, Idris -10 M bel 21098 0 0 0 312 Nikei Gistel 9 2.0 4.00 27.50 9.0 2
65 Musabayev, Alexander -10 M bel 17951 264407 0 0 472 Mercatel 9 1.5 3.00 28.00 7.5 1
66 Malfait, Senne -10 M bel 21099 0 0 0 312 Nikei Gistel 9 1.0 2.00 29.00 6.0 1
67 Aelbrecht, Lasse -10 M bel 21089 0 0 0 462 SC Caballos Zottegem 0 0.0 0.00 24.50 0.0 0
68 Masyn, Myro -10 M bel 20504 0 0 0 318 Kon. Blankenbergse SC 0 0.0 0.00 24.50 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 8.5 (1321) 1-0 Smolders, Pepijn 5.0 (640)
2 Ip, Lucas 2.0 (0) 0-1 De Rycke, Killian 5.0 (1319)
3 Akulov, Yaroslav 5.5 (1233) 1-0 Jalalijam, Roza 4.5 (0)
4 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0) 1-0 Decraene, Lotus 6.5 (1216)
5 Coorevits, Arthur 6.5 (1197) 1-0 Liao, Yilin 3.5 (0)
6 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 6.0 (1150)
7 Vertongen, Jack 8.0 (1112) 1-0 Malfait, Senne 1.0 (0)
8 Mees, Pieterjan 3.0 (0) 0-1 Aishajiang, Ehsan 6.0 (1069)
9 Bredikhina, Polina 5.0 (0) 1-0 Mehta, Aaryan 5.0 (0)
10 Moh'D, Zain 5.0 (0) 0-1 Maes, Lander 5.0 (620)
11 Plomp, Luka 6.5 (610) 1-0 Musabayev, Alexander 1.5 (0)
12 Neuteleers, Wannes 5.0 (0) 1-0 Batier, Nuka 2.0 (0)
13 Bernard, Ivan 4.5 (0) 0-1 Peeters, Yumi 6.0 (0)
14 Plaetevoet, William 4.0 (0) 0-1 Beuseling, Lander 5.0 (0)
15 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 6.5 (0) 1-0 Raes, Lander 4.5 (0)
16 Raptis, Filippos 5.5 (0) 1-0 Birla, Advik 4.0 (0)
17 Brock, Matthias 5.0 (0) 1-0 Roose, Ella 3.0 (0)
18 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0) 1-0 Buyle, Idris 2.0 (0)
19 Casteleyn, Bas 3.5 (0) 0-1 Scheerlynck, Louis 4.5 (0)
20 Steen, Milo 4.0 (0) 0-1 Cloetens, Jannes 4.0 (0)
21 Cools, Daan 3.5 (0) 1-0 Stroobant, Hanne 4.0 (0)
22 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0) 0-1 De Beir, Sien 4.0 (0)
23 De Cock, Milo 4.0 (0) 1-0 Van Ewijk, Abel 2.5 (0)
24 Van Ingelgem, Alex 6.0 (0) 1-0 De Guchtenaere, Jayden 2.5 (0)
25 De Man, Silas 5.0 (0) 0-1 Van Loo, Ides 6.0 (0)
26 Van Steertegem, Alex 4.0 (0) 1-0 Debyser, Lennert 5.0 (0)
27 Deschepper, Matteo 4.5 (0) ½-½ Vandenholen, Senne 3.5 (0)
28 Verbanck, Kasper 6.0 (0) 1-0 Devos, Briek 4.0 (0)
29 Devos, Toon 5.0 (0) 1-0 Verbeke, Anna 3.0 (0)
30 Verhaeghe, Clement 5.0 (0) 1-0 Dugar, Akash 3.0 (0)
31 Foulon, Oceane 2.5 (0) 0-1 Vynck, Isolde 4.0 (0)
32 Wambecq, Ward 6.0 (0) 1-0 Haelvoet, Mattis 4.0 (0)
33 Hauchamps, Maxime 7.0 (0) 1-0 Heerman, Gilles 3.0 (0)
  Aelbrecht, Lasse 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Masyn, Myro 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Cock, Milo 4.0 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 8.5 (1321)
2 De Rycke, Killian 5.0 (1319) 1-0 Devos, Toon 5.0 (0)
3 Hauchamps, Maxime 7.0 (0) 1-0 Akulov, Yaroslav 5.5 (1233)
4 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0) 0-1 Coorevits, Arthur 6.5 (1197)
5 Ghisa, Alexander 6.0 (1150) 1-0 Neuteleers, Wannes 5.0 (0)
6 Peeters, Yumi 6.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 8.0 (1112)
7 Aishajiang, Ehsan 6.0 (1069) 1-0 Raptis, Filippos 5.5 (0)
8 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0) 1-0 Bredikhina, Polina 5.0 (0)
9 Maes, Lander 5.0 (620) 0-1 Van Ingelgem, Alex 6.0 (0)
10 Scheerlynck, Louis 4.5 (0) 0-1 Plomp, Luka 6.5 (610)
11 Beuseling, Lander 5.0 (0) 1-0 Van Steertegem, Alex 4.0 (0)
12 Van Loo, Ides 6.0 (0) 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 6.5 (0)
13 Verbanck, Kasper 6.0 (0) 0-1 Brock, Matthias 5.0 (0)
14 Cloetens, Jannes 4.0 (0) 0-1 Verhaeghe, Clement 5.0 (0)
15 Vynck, Isolde 4.0 (0) 1-0 Cools, Daan 3.5 (0)
16 De Beir, Sien 4.0 (0) 0-1 Wambecq, Ward 6.0 (0)
17 Decraene, Lotus 6.5 (1216) 1-0 Deschepper, Matteo 4.5 (0)
18 Vandenholen, Senne 3.5 (0) 1-0 Batier, Nuka 2.0 (0)
19 Malfait, Senne 1.0 (0) 0-1 Bernard, Ivan 4.5 (0)
20 Birla, Advik 4.0 (0) 0-1 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0)
21 Buyle, Idris 2.0 (0) 1-0 Mees, Pieterjan 3.0 (0)
22 Mehta, Aaryan 5.0 (0) ½-½ Casteleyn, Bas 3.5 (0)
23 De Guchtenaere, Jayden 2.5 (0) 0-1 Moh'D, Zain 5.0 (0)
24 Musabayev, Alexander 1.5 (0) 0-1 De Man, Silas 5.0 (0)
25 Debyser, Lennert 5.0 (0) 1-0 Plaetevoet, William 4.0 (0)
26 Devos, Briek 4.0 (0) 0-1 Raes, Lander 4.5 (0)
27 Dugar, Akash 3.0 (0) 1-0 Roose, Ella 3.0 (0)
28 Stroobant, Hanne 4.0 (0) 0-1 Foulon, Oceane 2.5 (0)
29 Haelvoet, Mattis 4.0 (0) 1-0 Steen, Milo 4.0 (0)
30 Smolders, Pepijn 5.0 (640) 1-0 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0)
31 Van Ewijk, Abel 2.5 (0) 1-0 Ip, Lucas 2.0 (0)
32 Jalalijam, Roza 4.5 (0) 0-1 Verbeke, Anna 3.0 (0)
33 Liao, Yilin 3.5 (0) 0-1 Heerman, Gilles 3.0 (0)
  Aelbrecht, Lasse 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Masyn, Myro 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 8.5 (1321) 1-0 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 6.5 (0)
2 Brock, Matthias 5.0 (0) 0-1 De Rycke, Killian 5.0 (1319)
3 Coorevits, Arthur 6.5 (1197) 0-1 Hauchamps, Maxime 7.0 (0)
4 Van Ingelgem, Alex 6.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 6.0 (1150)
5 Vertongen, Jack 8.0 (1112) 1-0 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0)
6 Verhaeghe, Clement 5.0 (0) 0-1 Aishajiang, Ehsan 6.0 (1069)
7 Plomp, Luka 6.5 (610) 1-0 Vynck, Isolde 4.0 (0)
8 Wambecq, Ward 6.0 (0) ½-½ Beuseling, Lander 5.0 (0)
9 Akulov, Yaroslav 5.5 (1233) 1-0 Vandenholen, Senne 3.5 (0)
10 Heerman, Gilles 3.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 6.5 (1216)
11 Smolders, Pepijn 5.0 (640) 0-1 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0)
12 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0) 0-1 Maes, Lander 5.0 (620)
13 Bernard, Ivan 4.5 (0) 1-0 Scheerlynck, Louis 4.5 (0)
14 Moh'D, Zain 5.0 (0) 1-0 Buyle, Idris 2.0 (0)
15 Neuteleers, Wannes 5.0 (0) 1-0 Cloetens, Jannes 4.0 (0)
16 Cools, Daan 3.5 (0) 0-1 Peeters, Yumi 6.0 (0)
17 Raes, Lander 4.5 (0) 1-0 De Beir, Sien 4.0 (0)
18 Raptis, Filippos 5.5 (0) 1-0 De Cock, Milo 4.0 (0)
19 De Man, Silas 5.0 (0) 1-0 Van Ewijk, Abel 2.5 (0)
20 Verbeke, Anna 3.0 (0) 0-1 Debyser, Lennert 5.0 (0)
21 Devos, Toon 5.0 (0) 0-1 Van Loo, Ides 6.0 (0)
22 Van Steertegem, Alex 4.0 (0) 0-1 Dugar, Akash 3.0 (0)
23 Foulon, Oceane 2.5 (0) 0-1 Verbanck, Kasper 6.0 (0)
24 Bredikhina, Polina 5.0 (0) 1-0 Haelvoet, Mattis 4.0 (0)
25 Deschepper, Matteo 4.5 (0) 1-0 Mehta, Aaryan 5.0 (0)
26 Casteleyn, Bas 3.5 (0) 0-1 Birla, Advik 4.0 (0)
27 Batier, Nuka 2.0 (0) ½-½ Musabayev, Alexander 1.5 (0)
28 Mees, Pieterjan 3.0 (0) ½-½ De Guchtenaere, Jayden 2.5 (0)
29 Plaetevoet, William 4.0 (0) 1-0 Devos, Briek 4.0 (0)
30 Ip, Lucas 2.0 (0) 0-1 Stroobant, Hanne 4.0 (0)
31 Roose, Ella 3.0 (0) 0-1 Jalalijam, Roza 4.5 (0)
32 Steen, Milo 4.0 (0) 1-0 Liao, Yilin 3.5 (0)
33 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0) 1-0 Malfait, Senne 1.0 (0)
  Aelbrecht, Lasse 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Masyn, Myro 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Aishajiang, Ehsan 6.0 (1069) 0-1 Musabayev, Maxim 8.5 (1321)
2 De Rycke, Killian 5.0 (1319) 0-1 Vertongen, Jack 8.0 (1112)
3 Ghisa, Alexander 6.0 (1150) 1-0 Plomp, Luka 6.5 (610)
4 Beuseling, Lander 5.0 (0) 0-1 Hauchamps, Maxime 7.0 (0)
5 Coorevits, Arthur 6.5 (1197) ½-½ Wambecq, Ward 6.0 (0)
6 Neuteleers, Wannes 5.0 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 5.5 (1233)
7 Decraene, Lotus 6.5 (1216) 1-0 Raptis, Filippos 5.5 (0)
8 Maes, Lander 5.0 (620) 1-0 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0)
9 Raes, Lander 4.5 (0) ½-½ Bernard, Ivan 4.5 (0)
10 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 6.5 (0) 1-0 Van Ingelgem, Alex 6.0 (0)
11 Peeters, Yumi 6.0 (0) 1-0 Brock, Matthias 5.0 (0)
12 Verbanck, Kasper 6.0 (0) 1-0 De Man, Silas 5.0 (0)
13 Debyser, Lennert 5.0 (0) 1-0 Verhaeghe, Clement 5.0 (0)
14 Dugar, Akash 3.0 (0) 0-1 Bredikhina, Polina 5.0 (0)
15 Van Loo, Ides 6.0 (0) 1-0 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0)
16 Vynck, Isolde 4.0 (0) 1-0 Moh'D, Zain 5.0 (0)
17 Buyle, Idris 2.0 (0) 0-1 Deschepper, Matteo 4.5 (0)
18 Vandenholen, Senne 3.5 (0) 0-1 Smolders, Pepijn 5.0 (640)
19 Birla, Advik 4.0 (0) 1-0 Plaetevoet, William 4.0 (0)
20 Cloetens, Jannes 4.0 (0) 0-1 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0)
21 Jalalijam, Roza 4.5 (0) ½-½ Cools, Daan 3.5 (0)
22 De Beir, Sien 4.0 (0) 1-0 Steen, Milo 4.0 (0)
23 Scheerlynck, Louis 4.5 (0) 1-0 De Cock, Milo 4.0 (0)
24 Stroobant, Hanne 4.0 (0) 0-1 Devos, Toon 5.0 (0)
25 Van Ewijk, Abel 2.5 (0) ½-½ Foulon, Oceane 2.5 (0)
26 Haelvoet, Mattis 4.0 (0) 0-1 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0)
27 Heerman, Gilles 3.0 (0) 0-1 Van Steertegem, Alex 4.0 (0)
28 Verbeke, Anna 3.0 (0) 1-0 Casteleyn, Bas 3.5 (0)
29 Batier, Nuka 2.0 (0) ½-½ Mees, Pieterjan 3.0 (0)
30 De Guchtenaere, Jayden 2.5 (0) 0-1 Mehta, Aaryan 5.0 (0)
31 Musabayev, Alexander 1.5 (0) 0-1 Devos, Briek 4.0 (0)
32 Malfait, Senne 1.0 (0) 1-0 Ip, Lucas 2.0 (0)
33 Liao, Yilin 3.5 (0) 1-0 Roose, Ella 3.0 (0)
  Aelbrecht, Lasse 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Masyn, Myro 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 8.5 (1321) 1-0 Vertongen, Jack 8.0 (1112)
2 Hauchamps, Maxime 7.0 (0) 1-0 Ghisa, Alexander 6.0 (1150)
3 Debyser, Lennert 5.0 (0) 0-1 De Rycke, Killian 5.0 (1319)
4 Akulov, Yaroslav 5.5 (1233) 1-0 Peeters, Yumi 6.0 (0)
5 Van Loo, Ides 6.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 6.5 (1216)
6 Vynck, Isolde 4.0 (0) 0-1 Aishajiang, Ehsan 6.0 (1069)
7 Wambecq, Ward 6.0 (0) 1-0 Maes, Lander 5.0 (620)
8 Plomp, Luka 6.5 (610) 1-0 Verbanck, Kasper 6.0 (0)
9 Bredikhina, Polina 5.0 (0) 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 6.5 (0)
10 Deschepper, Matteo 4.5 (0) 0-1 Coorevits, Arthur 6.5 (1197)
11 Bernard, Ivan 4.5 (0) 1-0 Beuseling, Lander 5.0 (0)
12 Brock, Matthias 5.0 (0) 1-0 Raes, Lander 4.5 (0)
13 Smolders, Pepijn 5.0 (640) 1-0 Neuteleers, Wannes 5.0 (0)
14 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0) 1-0 Birla, Advik 4.0 (0)
15 Raptis, Filippos 5.5 (0) 1-0 De Beir, Sien 4.0 (0)
16 De Man, Silas 5.0 (0) 1-0 Scheerlynck, Louis 4.5 (0)
17 Devos, Toon 5.0 (0) 1-0 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0)
18 Van Ingelgem, Alex 6.0 (0) 1-0 Dugar, Akash 3.0 (0)
19 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0) 1-0 Van Steertegem, Alex 4.0 (0)
20 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0) 1-0 Verbeke, Anna 3.0 (0)
21 Moh'D, Zain 5.0 (0) 0-1 Verhaeghe, Clement 5.0 (0)
22 Cools, Daan 3.5 (0) 1-0 Van Ewijk, Abel 2.5 (0)
23 Foulon, Oceane 2.5 (0) 1-0 Vandenholen, Senne 3.5 (0)
24 Mehta, Aaryan 5.0 (0) 0-1 Jalalijam, Roza 4.5 (0)
25 Liao, Yilin 3.5 (0) 0-1 Batier, Nuka 2.0 (0)
26 Steen, Milo 4.0 (0) 1-0 Buyle, Idris 2.0 (0)
27 Mees, Pieterjan 3.0 (0) 0-1 Cloetens, Jannes 4.0 (0)
28 De Cock, Milo 4.0 (0) 1-0 Heerman, Gilles 3.0 (0)
29 Devos, Briek 4.0 (0) 1-0 Malfait, Senne 1.0 (0)
30 Plaetevoet, William 4.0 (0) 1-0 Haelvoet, Mattis 4.0 (0)
31 De Guchtenaere, Jayden 2.5 (0) 0-1 Stroobant, Hanne 4.0 (0)
32 Casteleyn, Bas 3.5 (0) 1-0 Musabayev, Alexander 1.5 (0)
33 Roose, Ella 3.0 (0) 1-0 Ip, Lucas 2.0 (0)
  Aelbrecht, Lasse 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Masyn, Myro 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hauchamps, Maxime 7.0 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 8.5 (1321)
2 De Rycke, Killian 5.0 (1319) 0-1 Aishajiang, Ehsan 6.0 (1069)
3 Vertongen, Jack 8.0 (1112) 1-0 Akulov, Yaroslav 5.5 (1233)
4 Decraene, Lotus 6.5 (1216) 0-1 Plomp, Luka 6.5 (610)
5 Ghisa, Alexander 6.0 (1150) 0-1 Wambecq, Ward 6.0 (0)
6 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 6.5 (0) 1-0 Bernard, Ivan 4.5 (0)
7 Maes, Lander 5.0 (620) 0-1 Coorevits, Arthur 6.5 (1197)
8 Raptis, Filippos 5.5 (0) 1-0 Smolders, Pepijn 5.0 (640)
9 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0) 0-1 Brock, Matthias 5.0 (0)
10 Van Ingelgem, Alex 6.0 (0) 1-0 De Man, Silas 5.0 (0)
11 Verbanck, Kasper 6.0 (0) 0-1 Debyser, Lennert 5.0 (0)
12 Verhaeghe, Clement 5.0 (0) 0-1 Devos, Toon 5.0 (0)
13 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0) 1-0 Vynck, Isolde 4.0 (0)
14 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0) 0-1 Van Loo, Ides 6.0 (0)
15 Peeters, Yumi 6.0 (0) 1-0 Bredikhina, Polina 5.0 (0)
16 Beuseling, Lander 5.0 (0) 1-0 Foulon, Oceane 2.5 (0)
17 Raes, Lander 4.5 (0) 1-0 Cools, Daan 3.5 (0)
18 Jalalijam, Roza 4.5 (0) 0-1 Deschepper, Matteo 4.5 (0)
19 Batier, Nuka 2.0 (0) 0-1 Plaetevoet, William 4.0 (0)
20 Birla, Advik 4.0 (0) 0-1 Neuteleers, Wannes 5.0 (0)
21 Cloetens, Jannes 4.0 (0) 1-0 Scheerlynck, Louis 4.5 (0)
22 De Beir, Sien 4.0 (0) 1-0 Stroobant, Hanne 4.0 (0)
23 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0) 0-1 De Cock, Milo 4.0 (0)
24 Devos, Briek 4.0 (0) 1-0 Steen, Milo 4.0 (0)
25 Dugar, Akash 3.0 (0) 0-1 Verbeke, Anna 3.0 (0)
26 Van Steertegem, Alex 4.0 (0) 1-0 Moh'D, Zain 5.0 (0)
27 Van Ewijk, Abel 2.5 (0) 1-0 Casteleyn, Bas 3.5 (0)
28 Vandenholen, Senne 3.5 (0) 0-1 Mehta, Aaryan 5.0 (0)
29 Buyle, Idris 2.0 (0) 0-1 Liao, Yilin 3.5 (0)
30 Haelvoet, Mattis 4.0 (0) 1-0 Malfait, Senne 1.0 (0)
31 Heerman, Gilles 3.0 (0) 0-1 Mees, Pieterjan 3.0 (0)
32 Roose, Ella 3.0 (0) 1-0 De Guchtenaere, Jayden 2.5 (0)
33 Ip, Lucas 2.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 1.5 (0)
  Aelbrecht, Lasse 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Masyn, Myro 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 8.5 (1321) ½-½ Plomp, Luka 6.5 (610)
2 Aishajiang, Ehsan 6.0 (1069) ½-½ Hauchamps, Maxime 7.0 (0)
3 Wambecq, Ward 6.0 (0) ½-½ Bharathi Mugilan, Dhanyadha 6.5 (0)
4 Coorevits, Arthur 6.5 (1197) 0-1 Vertongen, Jack 8.0 (1112)
5 De Rycke, Killian 5.0 (1319) 1-0 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0)
6 Akulov, Yaroslav 5.5 (1233) ½-½ Raptis, Filippos 5.5 (0)
7 Devos, Toon 5.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 6.5 (1216)
8 Van Loo, Ides 6.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 6.0 (1150)
9 Brock, Matthias 5.0 (0) 1-0 Van Ingelgem, Alex 6.0 (0)
10 Debyser, Lennert 5.0 (0) 0-1 Peeters, Yumi 6.0 (0)
11 Bernard, Ivan 4.5 (0) 1-0 Deschepper, Matteo 4.5 (0)
12 Beuseling, Lander 5.0 (0) 1-0 Raes, Lander 4.5 (0)
13 Smolders, Pepijn 5.0 (640) 1-0 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0)
14 Neuteleers, Wannes 5.0 (0) 0-1 Maes, Lander 5.0 (620)
15 Plaetevoet, William 4.0 (0) 0-1 Cloetens, Jannes 4.0 (0)
16 Verbeke, Anna 3.0 (0) 0-1 De Beir, Sien 4.0 (0)
17 De Cock, Milo 4.0 (0) 0-1 Van Steertegem, Alex 4.0 (0)
18 De Man, Silas 5.0 (0) 1-0 Verhaeghe, Clement 5.0 (0)
19 Vynck, Isolde 4.0 (0) 0-1 Devos, Briek 4.0 (0)
20 Bredikhina, Polina 5.0 (0) 0-1 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0)
21 Cools, Daan 3.5 (0) 0-1 Verbanck, Kasper 6.0 (0)
22 Foulon, Oceane 2.5 (0) 0-1 Jalalijam, Roza 4.5 (0)
23 Mehta, Aaryan 5.0 (0) 1-0 Van Ewijk, Abel 2.5 (0)
24 Moh'D, Zain 5.0 (0) 1-0 Batier, Nuka 2.0 (0)
25 Scheerlynck, Louis 4.5 (0) 1-0 Birla, Advik 4.0 (0)
26 Steen, Milo 4.0 (0) 0-1 Dugar, Akash 3.0 (0)
27 Stroobant, Hanne 4.0 (0) 0-1 Haelvoet, Mattis 4.0 (0)
28 Liao, Yilin 3.5 (0) 1-0 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0)
29 Mees, Pieterjan 3.0 (0) 0-1 Roose, Ella 3.0 (0)
30 Musabayev, Alexander 1.5 (0) 0-1 Vandenholen, Senne 3.5 (0)
31 Casteleyn, Bas 3.5 (0) 1-0 Buyle, Idris 2.0 (0)
32 Malfait, Senne 1.0 (0) 0-1 Heerman, Gilles 3.0 (0)
33 De Guchtenaere, Jayden 2.5 (0) 0-1 Ip, Lucas 2.0 (0)
  Aelbrecht, Lasse 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Masyn, Myro 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Wambecq, Ward 6.0 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 8.5 (1321)
2 Vertongen, Jack 8.0 (1112) 1-0 Aishajiang, Ehsan 6.0 (1069)
3 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 6.5 (0) 0-1 Hauchamps, Maxime 7.0 (0)
4 Plomp, Luka 6.5 (610) 1-0 De Rycke, Killian 5.0 (1319)
5 Decraene, Lotus 6.5 (1216) 1-0 Brock, Matthias 5.0 (0)
6 Ghisa, Alexander 6.0 (1150) 1-0 Peeters, Yumi 6.0 (0)
7 Bernard, Ivan 4.5 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 5.5 (1233)
8 Coorevits, Arthur 6.5 (1197) 1-0 Beuseling, Lander 5.0 (0)
9 Cloetens, Jannes 4.0 (0) 0-1 Raptis, Filippos 5.5 (0)
10 Devos, Toon 5.0 (0) 1-0 Smolders, Pepijn 5.0 (640)
11 Maes, Lander 5.0 (620) 0-1 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0)
12 De Beir, Sien 4.0 (0) 0-1 Verbanck, Kasper 6.0 (0)
13 Van Steertegem, Alex 4.0 (0) 0-1 De Man, Silas 5.0 (0)
14 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0) 1-0 Debyser, Lennert 5.0 (0)
15 Devos, Briek 4.0 (0) 0-1 Van Ingelgem, Alex 6.0 (0)
16 Deschepper, Matteo 4.5 (0) 0-1 Van Loo, Ides 6.0 (0)
17 Jalalijam, Roza 4.5 (0) 0-1 Raes, Lander 4.5 (0)
18 Mehta, Aaryan 5.0 (0) 1-0 De Cock, Milo 4.0 (0)
19 Dugar, Akash 3.0 (0) 0-1 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0)
20 Haelvoet, Mattis 4.0 (0) 0-1 Vynck, Isolde 4.0 (0)
21 Scheerlynck, Louis 4.5 (0) ½-½ Liao, Yilin 3.5 (0)
22 Roose, Ella 3.0 (0) 0-1 Moh'D, Zain 5.0 (0)
23 Verbeke, Anna 3.0 (0) 0-1 Neuteleers, Wannes 5.0 (0)
24 Verhaeghe, Clement 5.0 (0) 1-0 Plaetevoet, William 4.0 (0)
25 Van Ewijk, Abel 2.5 (0) 0-1 Bredikhina, Polina 5.0 (0)
26 Foulon, Oceane 2.5 (0) 0-1 Casteleyn, Bas 3.5 (0)
27 Vandenholen, Senne 3.5 (0) 0-1 Cools, Daan 3.5 (0)
28 Batier, Nuka 2.0 (0) 0-1 Steen, Milo 4.0 (0)
29 Birla, Advik 4.0 (0) 1-0 Mees, Pieterjan 3.0 (0)
30 Heerman, Gilles 3.0 (0) 0-1 Stroobant, Hanne 4.0 (0)
31 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0) 1-0 Musabayev, Alexander 1.5 (0)
32 Ip, Lucas 2.0 (0) 1-0 Buyle, Idris 2.0 (0)
33 Malfait, Senne 1.0 (0) 0-1 De Guchtenaere, Jayden 2.5 (0)
  Aelbrecht, Lasse 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Masyn, Myro 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (1/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 8.5 (1321) 1-0 Ghisa, Alexander 6.0 (1150)
2 Plomp, Luka 6.5 (610) 0-1 Vertongen, Jack 8.0 (1112)
3 Hauchamps, Maxime 7.0 (0) ½-½ Decraene, Lotus 6.5 (1216)
4 Akulov, Yaroslav 5.5 (1233) 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 6.5 (0)
5 Raptis, Filippos 5.5 (0) 0-1 Coorevits, Arthur 6.5 (1197)
6 Aishajiang, Ehsan 6.0 (1069) ½-½ Wambecq, Ward 6.0 (0)
7 Van Ingelgem, Alex 6.0 (0) 1-0 De Rycke, Killian 5.0 (1319)
8 Brock, Matthias 5.0 (0) 0-1 Van Loo, Ides 6.0 (0)
9 Peeters, Yumi 6.0 (0) 1-0 De Man, Silas 5.0 (0)
10 Verbanck, Kasper 6.0 (0) 1-0 Devos, Toon 5.0 (0)
11 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0) 1-0 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0)
12 Beuseling, Lander 5.0 (0) ½-½ Mehta, Aaryan 5.0 (0)
13 Smolders, Pepijn 5.0 (640) 1-0 Bernard, Ivan 4.5 (0)
14 Raes, Lander 4.5 (0) 0-1 Maes, Lander 5.0 (620)
15 Moh'D, Zain 5.0 (0) 1-0 Cloetens, Jannes 4.0 (0)
16 Bredikhina, Polina 5.0 (0) 1-0 De Beir, Sien 4.0 (0)
17 Debyser, Lennert 5.0 (0) 1-0 Devos, Briek 4.0 (0)
18 Neuteleers, Wannes 5.0 (0) 1-0 Van Steertegem, Alex 4.0 (0)
19 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0) 0-1 Verhaeghe, Clement 5.0 (0)
20 Vynck, Isolde 4.0 (0) 0-1 Jalalijam, Roza 4.5 (0)
21 Casteleyn, Bas 3.5 (0) 0-1 Deschepper, Matteo 4.5 (0)
22 Cools, Daan 3.5 (0) 0-1 Scheerlynck, Louis 4.5 (0)
23 Liao, Yilin 3.5 (0) 0-1 Birla, Advik 4.0 (0)
24 De Cock, Milo 4.0 (0) 1-0 Verbeke, Anna 3.0 (0)
25 Stroobant, Hanne 4.0 (0) 1-0 Dugar, Akash 3.0 (0)
26 Plaetevoet, William 4.0 (0) 1-0 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0)
27 Steen, Milo 4.0 (0) 1-0 Roose, Ella 3.0 (0)
28 Haelvoet, Mattis 4.0 (0) 1-0 Foulon, Oceane 2.5 (0)
29 Vandenholen, Senne 3.5 (0) 1-0 Van Ewijk, Abel 2.5 (0)
30 Heerman, Gilles 3.0 (0) 1-0 Batier, Nuka 2.0 (0)
31 Mees, Pieterjan 3.0 (0) 1-0 Ip, Lucas 2.0 (0)
32 Musabayev, Alexander 1.5 (0) 0-1 De Guchtenaere, Jayden 2.5 (0)
33 Buyle, Idris 2.0 (0) 1-0 Malfait, Senne 1.0 (0)
  Aelbrecht, Lasse 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Masyn, Myro 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1321
FIDE-ID254711
F-Elo1334
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Smolders, Pepijn BEL 640 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Cock, Milo BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 6.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 6.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
5 1      Vertongen, Jack BEL 1112 8.0 W - 1 5.0 0.77 +0.23
6 1      Hauchamps, Maxime BEL 0 7.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Plomp, Luka BEL 610 6.5 W - ½ 6.5 0.92 -0.42
8 1      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z v 1 7.5 0.92 +0.08
9 1      Ghisa, Alexander BEL 1150 6.0 W v 1 8.5 0.73 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0916 55.0 Totaal 8.5 7.83 +0.67
Begin van de pagina
Vertongen, Jack (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1112
FIDE-ID256820
F-Elo1168
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Malfait, Senne BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Peeters, Yumi BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      De Rycke, Killian BEL 1319 5.0 Z - 1 4.0 0.23 +0.77
5 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.5 Z - 0 4.0 0.23 -0.23
6 3      Akulov, Yaroslav BEL 1233 5.5 W - 1 5.0 0.34 +0.66
7 4      Coorevits, Arthur BEL 1197 6.5 Z - 1 6.0 0.38 +0.62
8 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 6.0 W v 1 7.0 0.56 +0.44
9 2      Plomp, Luka BEL 610 6.5 Z v 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1124 49.0 Totaal 8.0 5.42 +2.58
Begin van de pagina
Hauchamps, Maxime (Rank: 34)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.20540
N-Elo0
FIDE-ID264865
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Akulov, Yaroslav BEL 1233 5.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Coorevits, Arthur BEL 1197 6.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 4      Beuseling, Lander BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 2      Ghisa, Alexander BEL 1150 6.0 W v 1 5.0 0.08 +0.92
6 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.5 W - 0 5.0 0.08 -0.08
7 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 6.0 Z - ½ 5.5 0.08 +0.42
8 3      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 6.5 Z - 1 6.5 0.50 +0.50
9 3      Decraene, Lotus BEL 1216 6.5 W - ½ 7.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 53.5 Totaal 7.0 1.98 +5.02
Begin van de pagina
Bharathi Mugilan, Dhanyadha (Rank: 16)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.20038
N-Elo0
FIDE-ID28513525
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Raes, Lander BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Van Ingelgem, Alex BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 9      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 6      Bernard, Ivan BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 3      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z v ½ 5.5 0.50 +0.00
8 3      Hauchamps, Maxime BEL 0 7.0 W - 0 5.5 0.50 -0.50
9 4      Akulov, Yaroslav BEL 1233 5.5 Z - 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1277 53.0 Totaal 6.5 3.66 +2.84
Begin van de pagina
Coorevits, Arthur (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1197
FIDE-ID252395
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Liao, Yilin CHN 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Hauchamps, Maxime BEL 0 7.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 5      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 10      Deschepper, Matteo BEL 0 4.5 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 7      Maes, Lander BEL 620 5.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 4      Vertongen, Jack BEL 1112 8.0 W v 0 4.5 0.62 -0.62
8 8      Beuseling, Lander BEL 0 5.0 W ^ 1 5.5 0.92 +0.08
9 5      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 Z - 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0866 50.5 Totaal 6.5 7.98 -1.48
Begin van de pagina
Decraene, Lotus (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1216
FIDE-ID258512
F-Elo1132
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 17      Deschepper, Matteo BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Plomp, Luka BEL 610 6.5 W - 0 4.0 0.92 -0.92
7 7      Devos, Toon BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 5      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Hauchamps, Maxime BEL 0 7.0 Z - ½ 6.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0610 48.5 Totaal 6.5 8.28 -1.78
Begin van de pagina
Plomp, Luka (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo610
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Musabayev, Alexander BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Scheerlynck, Louis BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Vynck, Isolde BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Ghisa, Alexander BEL 1150 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 8      Verbanck, Kasper BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Decraene, Lotus BEL 1216 6.5 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
7 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.5 Z - ½ 5.5 0.08 +0.42
8 4      De Rycke, Killian BEL 1319 5.0 W ^ 1 6.5 0.08 +0.92
9 2      Vertongen, Jack BEL 1112 8.0 W v 0 6.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1223 50.0 Totaal 6.5 4.08 +2.42
Begin van de pagina
Ghisa, Alexander (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo0
FIDE-ID260959
F-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(260) SK Het Wit Paard
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Van Ingelgem, Alex BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Plomp, Luka BEL 610 6.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 2      Hauchamps, Maxime BEL 0 7.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
6 5      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
7 8      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 6      Peeters, Yumi BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.5 Z - 0 6.0 0.27 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0965 56.0 Totaal 6.0 7.63 -1.63
Begin van de pagina
Wambecq, Ward (Rank: 67)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo0
FIDE-ID262226
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 16      De Beir, Sien BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 8      Beuseling, Lander BEL 0 5.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 5      Coorevits, Arthur BEL 1197 6.5 Z - ½ 3.0 0.08 +0.42
5 7      Maes, Lander BEL 620 5.0 W v 1 4.0 0.08 +0.92
6 5      Ghisa, Alexander BEL 1150 6.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
7 3      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 6.5 W - ½ 5.5 0.50 +0.00
8 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.5 W - 0 5.5 0.08 -0.08
9 6      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 6.0 Z ^ ½ 6.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1071 51.5 Totaal 6.0 2.40 +3.60
Begin van de pagina
Van Loo, Ides (Rank: 60)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19742
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      De Man, Silas BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 21      Devos, Toon BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 15      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Decraene, Lotus BEL 1216 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 14      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Ghisa, Alexander BEL 1150 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 16      Deschepper, Matteo BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1183 49.5 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
Lejzerowicz, Nathan (Rank: 38)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.17674
N-Elo0
FIDE-ID264989
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(209) The Belgian Chess Club
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Decraene, Lotus BEL 1216 6.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Coorevits, Arthur BEL 1197 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Smolders, Pepijn BEL 640 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 15      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 19      Van Steertegem, Alex BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Vynck, Isolde BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      De Rycke, Killian BEL 1319 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 11      Maes, Lander BEL 620 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
9 11      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0998 47.0 Totaal 6.0 2.40 +3.60
Begin van de pagina
Aishajiang, Ehsan (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo1069
FIDE-ID256897
F-Elo1374
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Mees, Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Verhaeghe, Clement BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.5 W - 0 3.0 0.19 -0.19
5 6      Vynck, Isolde BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      De Rycke, Killian BEL 1319 5.0 Z - 1 5.0 0.19 +0.81
7 2      Hauchamps, Maxime BEL 0 7.0 W - ½ 5.5 0.92 -0.42
8 2      Vertongen, Jack BEL 1112 8.0 Z - 0 5.5 0.44 -0.44
9 6      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 W ^ ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1250 52.0 Totaal 6.0 6.34 -0.34
Begin van de pagina
Peeters, Yumi (Rank: 48)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Bernard, Ivan BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Vertongen, Jack BEL 1112 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Cools, Daan BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Akulov, Yaroslav BEL 1233 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 15      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 10      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 6      Ghisa, Alexander BEL 1150 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 9      De Man, Silas BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1165 47.5 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
Van Ingelgem, Alex (Rank: 59)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18137
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      De Guchtenaere, Jayden BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Maes, Lander BEL 620 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 4      Ghisa, Alexander BEL 1150 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 6.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 18      Dugar, Akash BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      De Man, Silas BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 15      Devos, Briek BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      De Rycke, Killian BEL 1319 5.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1029 42.0 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
Verbanck, Kasper (Rank: 63)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.21096
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Devos, Briek BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 23      Foulon, Oceane BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      De Man, Silas BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Plomp, Luka BEL 610 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 21      Cools, Daan BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      De Beir, Sien BEL 0 4.0 Z v 1 5.0 0.50 +0.50
9 10      Devos, Toon BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0610 40.5 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 3)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo0
FIDE-ID251755
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(713) SC Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jalalijam, Roza BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Hauchamps, Maxime BEL 0 7.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      Vandenholen, Senne BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Peeters, Yumi BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Vertongen, Jack BEL 1112 8.0 Z - 0 4.0 0.66 -0.66
7 6      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
8 7      Bernard, Ivan BEL 0 4.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
9 4      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 6.5 W - 0 5.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1112 50.5 Totaal 5.5 8.02 -2.52
Begin van de pagina
Raptis, Filippos (Rank: 51)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.20846
N-Elo0
FIDE-ID264903
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Birla, Advik BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      De Cock, Milo BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Decraene, Lotus BEL 1216 6.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      De Beir, Sien BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Smolders, Pepijn BEL 640 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 6      Akulov, Yaroslav BEL 1233 5.5 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
8 9      Cloetens, Jannes BEL 0 4.0 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
9 5      Coorevits, Arthur BEL 1197 6.5 W v 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1071 45.5 Totaal 5.5 2.40 +3.10
Begin van de pagina
Brock, Matthias (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.19336
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Roose, Ella BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Verbanck, Kasper BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      De Rycke, Killian BEL 1319 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 11      Peeters, Yumi BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Raes, Lander BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Van Ingelgem, Alex BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 5      Decraene, Lotus BEL 1216 6.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 8      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1267 47.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Maes, Lander (Rank: 10)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo620
FIDE-ID264741
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Moh'D, Zain BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Van Ingelgem, Alex BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 12      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 7      Coorevits, Arthur BEL 1197 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 14      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
8 11      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
9 14      Raes, Lander BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 48.0 Totaal 5.0 7.44 -2.44
Begin van de pagina
De Rycke, Killian (Rank: 2)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
FIDE-ID258245
F-Elo1319
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Ip, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Devos, Toon BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Vertongen, Jack BEL 1112 8.0 W - 0 3.0 0.77 -0.77
5 3      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 6.0 W - 0 4.0 0.81 -0.81
7 5      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 4      Plomp, Luka BEL 610 6.5 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
9 7      Van Ingelgem, Alex BEL 0 6.0 Z ^ 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0930 49.5 Totaal 5.0 8.02 -3.02
Begin van de pagina
Debyser, Lennert (Rank: 27)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.20400
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Van Steertegem, Alex BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Plaetevoet, William BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Verbeke, Anna BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Verhaeghe, Clement BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      De Rycke, Killian BEL 1319 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      Verbanck, Kasper BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 10      Peeters, Yumi BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 14      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 17      Devos, Briek BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1319 42.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Lootens, Marie-Julie (Rank: 40)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.20564
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ghisa, Alexander BEL 1150 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Birla, Advik BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Maes, Lander BEL 620 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Cloetens, Jannes BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Verbeke, Anna BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 20      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 14      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 11      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0885 44.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Beuseling, Lander (Rank: 15)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
FIDE-ID264806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Plaetevoet, William BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Van Steertegem, Alex BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 8      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 4      Hauchamps, Maxime BEL 0 7.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
5 11      Bernard, Ivan BEL 0 4.5 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
6 16      Foulon, Oceane BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 12      Raes, Lander BEL 0 4.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
8 8      Coorevits, Arthur BEL 1197 6.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
9 12      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 W - ½ 5.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 44.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Smolders, Pepijn (Rank: 9)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo640
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Van Der Kelen, Tibe BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 18      Vandenholen, Senne BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 13      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 10      Devos, Toon BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
9 13      Bernard, Ivan BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1321 45.0 Totaal 5.0 7.44 -2.44
Begin van de pagina
Devos, Toon (Rank: 30)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.21092
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Verbeke, Anna BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      De Rycke, Killian BEL 1319 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 24      Stroobant, Hanne BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Van Der Kelen, Tibe BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Verhaeghe, Clement BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Decraene, Lotus BEL 1216 6.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 10      Smolders, Pepijn BEL 640 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
9 10      Verbanck, Kasper BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1058 43.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Verhaeghe, Clement (Rank: 65)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17005
N-Elo0
FIDE-ID258490
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Dugar, Akash BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Cloetens, Jannes BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 13      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 21      Moh'D, Zain BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Devos, Toon BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 18      De Man, Silas BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 24      Plaetevoet, William BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 19      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1069 41.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Bredikhina, Polina (Rank: 68)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.20194
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 24      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Dugar, Akash BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 9      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 6.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 15      Peeters, Yumi BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 20      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 25      Van Ewijk, Abel BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 16      De Beir, Sien BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
De Man, Silas (Rank: 26)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19502
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Musabayev, Alexander BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Van Ewijk, Abel BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Verbanck, Kasper BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 16      Scheerlynck, Louis BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Van Ingelgem, Alex BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 18      Verhaeghe, Clement BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 13      Van Steertegem, Alex BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 9      Peeters, Yumi BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Neuteleers, Wannes (Rank: 47)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16831
N-Elo0
FIDE-ID258385
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Batier, Nuka BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Ghisa, Alexander BEL 1150 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Cloetens, Jannes BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Akulov, Yaroslav BEL 1233 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Smolders, Pepijn BEL 640 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 20      Birla, Advik BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Maes, Lander BEL 620 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 23      Verbeke, Anna BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 18      Van Steertegem, Alex BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0910 38.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Mehta, Aaryan (Rank: 44)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19826
N-Elo0
FIDE-ID264113
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Casteleyn, Bas BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 25      Deschepper, Matteo BEL 0 4.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 30      De Guchtenaere, Jayden BEL 0 2.5 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
5 24      Jalalijam, Roza BEL 0 4.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 28      Vandenholen, Senne BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 23      Van Ewijk, Abel BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
8 18      De Cock, Milo BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 12      Beuseling, Lander BEL 0 5.0 Z v ½ 5.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Moh'D, Zain (Rank: 45)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.21097
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Maes, Lander BEL 620 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      De Guchtenaere, Jayden BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Buyle, Idris BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 16      Vynck, Isolde BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 21      Verhaeghe, Clement BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 26      Van Steertegem, Alex BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Batier, Nuka BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 22      Roose, Ella BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 15      Cloetens, Jannes BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 31.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Raes, Lander (Rank: 50)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19554
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Devos, Briek BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      De Beir, Sien BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Bernard, Ivan BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 12      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
6 17      Cools, Daan BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 12      Beuseling, Lander BEL 0 5.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
8 17      Jalalijam, Roza BEL 0 4.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
9 14      Maes, Lander BEL 620 5.0 W - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 42.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Bernard, Ivan (Rank: 14)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.19541
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(1610) Terneuzen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Peeters, Yumi BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Malfait, Senne BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Scheerlynck, Louis BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Raes, Lander BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 11      Beuseling, Lander BEL 0 5.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
6 6      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 0 6.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
7 11      Deschepper, Matteo BEL 0 4.5 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
8 7      Akulov, Yaroslav BEL 1233 5.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
9 13      Smolders, Pepijn BEL 640 5.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0936 42.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Deschepper, Matteo (Rank: 28)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.17956
N-Elo0
FIDE-ID258440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegemse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Vandenholen, Senne BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 17      Decraene, Lotus BEL 1216 6.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 25      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 W v 1 1.5 0.50 +0.50
4 17      Buyle, Idris BEL 0 2.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
5 10      Coorevits, Arthur BEL 1197 6.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
6 18      Jalalijam, Roza BEL 0 4.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 11      Bernard, Ivan BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
8 16      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 0 3.5 0.50 -0.50
9 21      Casteleyn, Bas BEL 0 3.5 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1206 42.0 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Scheerlynck, Louis (Rank: 54)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19509
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Casteleyn, Bas BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Plomp, Luka BEL 610 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Bernard, Ivan BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      De Cock, Milo BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      De Man, Silas BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 21      Cloetens, Jannes BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      Birla, Advik BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 21      Liao, Yilin CHN 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 22      Cools, Daan BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0610 38.5 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Jalalijam, Roza (Rank: 37)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov, Yaroslav BEL 1233 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Verbeke, Anna BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Roose, Ella BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Cools, Daan BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 24      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 18      Deschepper, Matteo BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 22      Foulon, Oceane BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
8 17      Raes, Lander BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
9 20      Vynck, Isolde BEL 0 4.0 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1233 35.5 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Van Steertegem, Alex (Rank: 61)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.19639
N-Elo0
FIDE-ID264970
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Beuseling, Lander BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 22      Dugar, Akash BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 27      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 26      Moh'D, Zain BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      De Cock, Milo BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 13      De Man, Silas BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 18      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Cloetens, Jannes (Rank: 21)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.20031
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Steen, Milo BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Verhaeghe, Clement BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 15      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Mees, Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 21      Scheerlynck, Louis BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Plaetevoet, William BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 15      Moh'D, Zain BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vynck, Isolde (Rank: 66)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.19743
N-Elo0
FIDE-ID264750
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Foulon, Oceane BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Cools, Daan BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 7      Plomp, Luka BEL 610 6.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 16      Moh'D, Zain BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 13      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 19      Devos, Briek BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 20      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 20      Jalalijam, Roza BEL 0 4.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0839 42.0 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Saravanakumar, Atchaya (Rank: 53)

Rangschikking40
GeslachtF
Stamnr.19468
N-Elo0
FIDE-ID264296
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Buyle, Idris BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Vertongen, Jack BEL 1112 8.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Maes, Lander BEL 620 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Birla, Advik BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Smolders, Pepijn BEL 640 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 19      Dugar, Akash BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 19      Verhaeghe, Clement BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0790 42.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
De Beir, Sien (Rank: 23)

Rangschikking41
GeslachtF
Stamnr.19531
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Der Kelen, Tibe BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 16      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 17      Raes, Lander BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 22      Steen, Milo BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 22      Stroobant, Hanne BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Verbeke, Anna BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      Verbanck, Kasper BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 16      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Birla, Advik (Rank: 17)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.20730
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Casteleyn, Bas BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Plaetevoet, William BEL 0 4.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      Scheerlynck, Louis BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 29      Mees, Pieterjan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 23      Liao, Yilin CHN 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Plaetevoet, William (Rank: 49)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.20548
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Beuseling, Lander BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Devos, Briek BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Birla, Advik BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 30      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Batier, Nuka BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Cloetens, Jannes BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 24      Verhaeghe, Clement BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 26      Van Der Kelen, Tibe BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
De Cock, Milo (Rank: 24)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.21093
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Van Ewijk, Abel BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Raptis, Filippos BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Scheerlynck, Louis BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Van Der Kelen, Tibe BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Van Steertegem, Alex BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 24      Verbeke, Anna BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1321 39.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Haelvoet, Mattis (Rank: 33)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.21114
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 29      Steen, Milo BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 24      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 26      Van Der Kelen, Tibe BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 30      Plaetevoet, William BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 30      Malfait, Senne BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 27      Stroobant, Hanne BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 20      Vynck, Isolde BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 28      Foulon, Oceane BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Devos, Briek (Rank: 29)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.17580
N-Elo0
FIDE-ID264768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Verbanck, Kasper BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Raes, Lander BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Plaetevoet, William BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 31      Musabayev, Alexander BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 29      Malfait, Senne BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 24      Steen, Milo BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 19      Vynck, Isolde BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 15      Van Ingelgem, Alex BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 17      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Steen, Milo (Rank: 55)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.19524
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Cloetens, Jannes BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 29      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Liao, Yilin CHN 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 22      De Beir, Sien BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Buyle, Idris BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 24      Devos, Briek BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Dugar, Akash BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 28      Batier, Nuka BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 27      Roose, Ella BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Stroobant, Hanne (Rank: 56)

Rangschikking48
GeslachtF
Stamnr.19676
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Molse Schaakclub
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Cools, Daan BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Foulon, Oceane BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Ip, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Devos, Toon BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 31      De Guchtenaere, Jayden BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 22      De Beir, Sien BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 27      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 30      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 25      Dugar, Akash BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Cools, Daan (Rank: 22)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.20794
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Stroobant, Hanne BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Vynck, Isolde BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 16      Peeters, Yumi BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Jalalijam, Roza BEL 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 22      Van Ewijk, Abel BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 17      Raes, Lander BEL 0 4.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 21      Verbanck, Kasper BEL 0 6.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 27      Vandenholen, Senne BEL 0 3.5 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
9 22      Scheerlynck, Louis BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Liao, Yilin (Rank: 39)

Rangschikking50
GeslachtF
Stamnr.21077
N-Elo0
Landchn  (chn)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Coorevits, Arthur BEL 1197 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Steen, Milo BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 33      Roose, Ella BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 25      Batier, Nuka BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 29      Buyle, Idris BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 28      Van Der Kelen, Tibe BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 21      Scheerlynck, Louis BEL 0 4.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 23      Birla, Advik BEL 0 4.0 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 32.0 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Casteleyn, Bas (Rank: 20)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.21104
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Scheerlynck, Louis BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 26      Birla, Advik BEL 0 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 28      Verbeke, Anna BEL 0 3.0 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
5 32      Musabayev, Alexander BEL 0 1.5 W ^ 1 1.5 0.50 +0.50
6 27      Van Ewijk, Abel BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 31      Buyle, Idris BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
8 26      Foulon, Oceane BEL 0 2.5 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
9 21      Deschepper, Matteo BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Vandenholen, Senne (Rank: 62)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.20239
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Deschepper, Matteo BEL 0 4.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 18      Batier, Nuka BEL 0 2.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 9      Akulov, Yaroslav BEL 1233 5.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
4 18      Smolders, Pepijn BEL 640 5.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
5 23      Foulon, Oceane BEL 0 2.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
6 28      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
7 30      Musabayev, Alexander BEL 0 1.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
8 27      Cools, Daan BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 29      Van Ewijk, Abel BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0936 32.0 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
Verbeke, Anna (Rank: 64)

Rangschikking53
GeslachtF
Stamnr.17765
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Devos, Toon BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 32      Jalalijam, Roza BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 28      Casteleyn, Bas BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 25      Dugar, Akash BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      De Beir, Sien BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 23      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 24      De Cock, Milo BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 39.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Dugar, Akash (Rank: 31)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.19977
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Verhaeghe, Clement BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Roose, Ella BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Van Steertegem, Alex BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 18      Van Ingelgem, Alex BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 25      Verbeke, Anna BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Steen, Milo BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 19      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 25      Stroobant, Hanne BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Roose, Ella (Rank: 52)

Rangschikking55
GeslachtF
Stamnr.20547
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Dugar, Akash BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Jalalijam, Roza BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 33      Liao, Yilin CHN 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 33      Ip, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 32      De Guchtenaere, Jayden BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      Mees, Pieterjan BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
8 22      Moh'D, Zain BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 27      Steen, Milo BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Mees, Pieterjan (Rank: 43)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.19533
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Aishajiang, Ehsan BEL 1069 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Buyle, Idris BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      De Guchtenaere, Jayden BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 29      Batier, Nuka BEL 0 2.0 Z - ½ 1.0 0.50 +0.00
5 27      Cloetens, Jannes BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 31      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      Roose, Ella BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 29      Birla, Advik BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 31      Ip, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1069 28.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Heerman, Gilles (Rank: 35)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.17980
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Van Pion tot Dame Geraardsbergen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Hauchamps, Maxime BEL 0 7.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 33      Liao, Yilin CHN 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Decraene, Lotus BEL 1216 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Van Steertegem, Alex BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      De Cock, Milo BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 31      Mees, Pieterjan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 32      Malfait, Senne BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 30      Stroobant, Hanne BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 30      Batier, Nuka BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1216 35.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Van Der Kelen, Tibe (Rank: 57)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.19443
N-Elo0
FIDE-ID259578
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      De Beir, Sien BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 30      Smolders, Pepijn BEL 640 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 33      Malfait, Senne BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Devos, Toon BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 23      De Cock, Milo BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 28      Liao, Yilin CHN 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 31      Musabayev, Alexander BEL 0 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 26      Plaetevoet, William BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0640 32.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Foulon, Oceane (Rank: 32)

Rangschikking59
GeslachtF
Stamnr.18552
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Vynck, Isolde BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Stroobant, Hanne BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 23      Verbanck, Kasper BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Van Ewijk, Abel BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 23      Vandenholen, Senne BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 16      Beuseling, Lander BEL 0 5.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 22      Jalalijam, Roza BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 26      Casteleyn, Bas BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 28      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 37.0 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
Van Ewijk, Abel (Rank: 58)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.21087
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      De Cock, Milo BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 31      Ip, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      De Man, Silas BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Foulon, Oceane BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 22      Cools, Daan BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 27      Casteleyn, Bas BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 23      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
8 25      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 29      Vandenholen, Senne BEL 0 3.5 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
De Guchtenaere, Jayden (Rank: 25)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.20585
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Van Ingelgem, Alex BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Moh'D, Zain BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Mees, Pieterjan BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 30      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 31      Stroobant, Hanne BEL 0 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
6 32      Roose, Ella BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
7 33      Ip, Lucas BEL 0 2.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
8 33      Malfait, Senne BEL 0 1.0 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
9 32      Musabayev, Alexander BEL 0 1.5 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
Batier, Nuka (Rank: 13)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.21094
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Vandenholen, Senne BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Musabayev, Alexander BEL 0 1.5 W ^ ½ 0.5 0.50 +0.00
4 29      Mees, Pieterjan BEL 0 3.0 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
5 25      Liao, Yilin CHN 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Plaetevoet, William BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Moh'D, Zain BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 28      Steen, Milo BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 30      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 2.0 4.50 -2.50
Begin van de pagina
Ip, Lucas (Rank: 36)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.21108
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) De Wetterse Vrijpion
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Rycke, Killian BEL 1319 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Van Ewijk, Abel BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Stroobant, Hanne BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 32      Malfait, Senne BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 33      Roose, Ella BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 33      Musabayev, Alexander BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7 33      De Guchtenaere, Jayden BEL 0 2.5 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
8 32      Buyle, Idris BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
9 31      Mees, Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1319 24.5 Totaal 2.0 4.08 -2.08
Begin van de pagina
Buyle, Idris (Rank: 19)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.21098
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Mees, Pieterjan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Moh'D, Zain BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Deschepper, Matteo BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Steen, Milo BEL 0 4.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 29      Liao, Yilin CHN 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 31      Casteleyn, Bas BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 32      Ip, Lucas BEL 0 2.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
9 33      Malfait, Senne BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 2.0 4.50 -2.50
Begin van de pagina
Musabayev, Alexander (Rank: 46)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
FIDE-ID264407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Plomp, Luka BEL 610 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      De Man, Silas BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Batier, Nuka BEL 0 2.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 31      Devos, Briek BEL 0 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 32      Casteleyn, Bas BEL 0 3.5 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
6 33      Ip, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
7 30      Vandenholen, Senne BEL 0 3.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
8 31      Van Der Kelen, Tibe BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
9 32      De Guchtenaere, Jayden BEL 0 2.5 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0610 32.0 Totaal 1.5 4.08 -2.58
Begin van de pagina
Malfait, Senne (Rank: 41)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.21099
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vertongen, Jack BEL 1112 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Bernard, Ivan BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      Van Der Kelen, Tibe BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 32      Ip, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 29      Devos, Briek BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 30      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 32      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 33      De Guchtenaere, Jayden BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
9 33      Buyle, Idris BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1112 33.0 Totaal 1.0 4.08 -3.08
Begin van de pagina
Aelbrecht, Lasse (Rank: 12)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.21089
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Masyn, Myro (Rank: 42)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.20504
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Musabayev, Maxim 1 1321 1428 8.5 24 W 1 44 Z 1 4 W 1 12 Z 1 2 W 1 3 Z 1 7 W ½ 9 Z 1 8 W 1 51.75 46.00 43.5 8
2 Vertongen, Jack 7 1112 1335 8.0 66 W 1 13 Z 1 40 W 1 20 Z 1 1 Z 0 16 W 1 5 Z 1 12 W 1 7 Z 1 40.50 44.00 40.0 8
3 Hauchamps, Maxime 34 0 1009 7.0 57 W 1 16 W 1 5 Z 1 23 Z 1 8 W 1 1 W 0 12 Z ½ 4 Z 1 6 W ½ 38.75 45.50 39.0 6
4 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 16 0 450 6.5 32 W 1 10 Z 1 1 Z 0 14 W 1 27 Z 1 33 W 1 9 Z ½ 3 W 0 16 Z 1 34.50 44.00 34.5 6
5 Coorevits, Arthur 5 1197 998 6.5 50 W 1 11 Z 1 3 W 0 9 W ½ 34 Z 1 19 Z 1 2 W 0 23 W 1 17 Z 1 32.50 42.50 32.0 6
6 Decraene, Lotus 4 1216 982 6.5 11 Z 0 34 W 1 57 Z 1 17 W 1 10 Z 1 7 W 0 25 Z 1 18 W 1 3 Z ½ 32.50 41.00 31.5 6
7 Plomp, Luka 11 610 820 6.5 65 W 1 35 Z 1 39 W 1 8 Z 0 15 W 1 6 Z 1 1 Z ½ 20 W 1 2 W 0 31.75 44.50 36.5 6
8 Ghisa, Alexander 6 1150 930 6.0 22 Z 1 29 W 1 14 Z 1 7 W 1 3 Z 0 9 W 0 10 Z 1 13 W 1 1 Z 0 34.50 46.00 35.0 6
9 Wambecq, Ward 67 0 712 6.0 45 W 1 41 Z 1 23 W ½ 5 Z ½ 19 W 1 8 Z 1 4 W ½ 1 W 0 12 Z ½ 31.00 43.50 34.5 4
10 Van Loo, Ides 60 0 380 6.0 28 Z 1 4 W 0 25 Z 1 11 W 1 6 W 0 22 Z 1 8 W 0 34 Z 1 18 Z 1 30.50 40.00 29.0 6
11 Lejzerowicz, Nathan 38 0 672 6.0 6 W 1 5 W 0 24 Z 1 10 Z 0 37 W 1 39 W 1 20 Z 0 19 Z 1 22 W 1 29.50 39.00 28.0 6
12 Aishajiang, Ehsan 8 1069 980 6.0 56 Z 1 17 W 1 26 Z 1 1 W 0 39 Z 1 20 Z 1 3 W ½ 2 Z 0 9 W ½ 29.00 45.00 35.0 5
13 Peeters, Yumi 48 0 505 6.0 33 Z 1 2 W 0 49 Z 1 18 W 1 16 Z 0 27 W 1 21 Z 1 8 Z 0 28 W 1 28.00 39.50 30.0 6
14 Van Ingelgem, Alex 59 0 460 6.0 61 W 1 19 Z 1 8 W 0 4 Z 0 54 W 1 28 W 1 18 Z 0 46 Z 1 20 W 1 24.50 36.50 29.0 6
15 Verbanck, Kasper 63 0 185 6.0 46 W 1 18 W 0 59 Z 1 28 W 1 7 Z 0 21 W 0 49 Z 1 41 Z 1 25 W 1 24.00 34.50 28.0 6
16 Akulov, Yaroslav 3 1233 944 5.5 36 W 1 3 Z 0 52 W 1 29 Z 1 13 W 1 2 Z 0 17 W ½ 33 Z 1 4 W 0 26.25 42.50 30.5 5
17 Raptis, Filippos 51 0 675 5.5 42 W 1 12 Z 0 44 W 1 6 Z 0 41 W 1 24 W 1 16 Z ½ 38 Z 1 5 W 0 23.75 37.50 28.5 5
18 Brock, Matthias 18 0 318 5.0 55 W 1 15 Z 1 20 W 0 13 Z 0 32 W 1 40 Z 1 14 W 1 6 Z 0 10 W 0 23.50 40.00 29.0 5
19 Maes, Lander 10 620 345 5.0 31 Z 1 14 W 0 22 Z 1 40 W 1 9 Z 0 5 W 0 29 Z 1 11 W 0 32 Z 1 23.50 39.50 26.0 5
20 De Rycke, Killian 2 1319 993 5.0 63 Z 1 25 W 1 18 Z 1 2 W 0 21 Z 1 12 W 0 11 W 1 7 Z 0 14 Z 0 23.00 42.50 32.0 5
21 Debyser, Lennert 27 0 183 5.0 37 Z 0 43 W 1 53 Z 1 26 W 1 20 W 0 15 Z 1 13 W 0 22 Z 0 46 W 1 22.00 35.00 26.0 5
22 Lootens, Marie-Julie 40 0 233 5.0 8 W 0 42 Z 1 19 W 0 38 Z 1 53 W 1 10 W 0 27 Z 1 21 W 1 11 Z 0 21.00 37.00 24.0 5
23 Beuseling, Lander 15 0 169 5.0 43 Z 1 37 W 1 9 Z ½ 3 W 0 33 Z 0 59 W 1 32 W 1 5 Z 0 30 W ½ 20.50 37.50 28.0 4
24 Smolders, Pepijn 9 640 365 5.0 1 Z 0 58 W 1 11 W 0 52 Z 1 29 W 1 17 Z 0 40 W 1 25 Z 0 33 W 1 20.00 38.50 23.0 5
25 Devos, Toon 30 0 389 5.0 53 W 1 20 Z 0 10 W 0 48 Z 1 58 W 1 26 Z 1 6 W 0 24 W 1 15 Z 0 20.00 37.50 26.0 5
26 Verhaeghe, Clement 65 0 155 5.0 54 W 1 38 Z 1 12 W 0 21 Z 0 31 Z 1 25 W 0 28 Z 0 43 W 1 40 Z 1 20.00 34.00 25.0 5
27 Bredikhina, Polina 68 0 36 5.0 30 W 1 40 Z 0 45 W 1 54 Z 1 4 W 0 13 Z 0 22 W 0 60 Z 1 41 W 1 18.50 34.50 25.0 5
28 De Man, Silas 26 0 36 5.0 10 W 0 65 Z 1 60 W 1 15 Z 0 35 W 1 14 Z 0 26 W 1 37 Z 1 13 Z 0 17.50 37.50 25.0 5
29 Neuteleers, Wannes 47 0 441 5.0 62 W 1 8 Z 0 38 W 1 16 W 0 24 Z 0 42 Z 1 19 W 0 53 Z 1 37 W 1 17.00 33.50 23.0 5
30 Mehta, Aaryan 44 0 36 5.0 27 Z 0 51 W ½ 34 Z 0 61 Z 1 36 W 0 52 Z 1 60 W 1 44 W 1 23 Z ½ 16.75 30.00 19.5 4
31 Moh'D, Zain 45 0 105 5.0 19 W 0 61 Z 1 64 W 1 39 Z 0 26 W 0 37 Z 0 62 W 1 55 Z 1 38 W 1 13.50 27.50 21.0 5
32 Raes, Lander 50 0 69 4.5 4 Z 0 46 Z 1 41 W 1 33 W ½ 18 Z 0 49 W 1 23 Z 0 36 Z 1 19 W 0 18.25 34.50 24.0 4
33 Bernard, Ivan 14 0 208 4.5 13 W 0 66 Z 1 35 W 1 32 Z ½ 23 W 1 4 Z 0 34 W 1 16 W 0 24 Z 0 17.25 37.00 26.0 4
34 Deschepper, Matteo 28 0 268 4.5 52 W ½ 6 Z 0 30 W 1 64 Z 1 5 W 0 36 Z 1 33 Z 0 10 W 0 51 Z 1 16.75 36.50 22.5 4
35 Scheerlynck, Louis 54 0 68 4.5 51 Z 1 7 W 0 33 Z 0 44 W 1 28 Z 0 38 Z 0 42 W 1 50 W ½ 49 Z 1 16.75 31.50 20.0 4
36 Jalalijam, Roza 37 0 137 4.5 16 Z 0 53 W 0 55 Z 1 49 W ½ 30 Z 1 34 W 0 59 Z 1 32 W 0 39 Z 1 16.25 30.00 19.0 4
37 Van Steertegem, Alex 61 0 -43 4.0 21 W 1 23 Z 0 54 W 0 57 Z 1 11 Z 0 31 W 1 44 Z 1 28 W 0 29 Z 0 17.00 35.00 22.0 4
38 Cloetens, Jannes 21 0 -43 4.0 47 Z 1 26 W 0 29 Z 0 22 W 0 56 Z 1 35 W 1 43 Z 1 17 W 0 31 Z 0 15.50 34.00 21.0 4
39 Vynck, Isolde 66 0 144 4.0 59 Z 1 49 W 1 7 Z 0 31 W 1 12 W 0 11 Z 0 46 W 0 45 Z 1 36 W 0 15.00 36.00 25.0 4
40 Saravanakumar, Atchaya 53 0 221 4.0 64 W 1 27 W 1 2 Z 0 19 Z 0 42 W 1 18 W 0 24 Z 0 54 Z 1 26 W 0 14.00 37.00 24.0 4
41 De Beir, Sien 23 0 -43 4.0 58 Z 1 9 W 0 32 Z 0 47 W 1 17 Z 0 48 W 1 53 Z 1 15 W 0 27 Z 0 14.00 35.00 22.0 4
42 Birla, Advik 17 0 -43 4.0 17 Z 0 22 W 0 51 Z 1 43 W 1 40 Z 0 29 W 0 35 Z 0 56 W 1 50 Z 1 14.00 31.50 16.0 4
43 Plaetevoet, William 49 0 -43 4.0 23 W 0 21 Z 0 46 W 1 42 Z 0 45 W 1 62 Z 1 38 W 0 26 Z 0 58 W 1 13.00 31.00 17.0 4
44 De Cock, Milo 24 0 104 4.0 60 W 1 1 W 0 17 Z 0 35 Z 0 57 W 1 58 Z 1 37 W 0 30 Z 0 53 W 1 11.50 33.50 19.0 4
45 Haelvoet, Mattis 33 0 -43 4.0 9 Z 0 47 W 1 27 Z 0 58 W 0 43 Z 0 66 W 1 48 Z 1 39 W 0 59 W 1 11.50 30.00 16.0 4
46 Devos, Briek 29 0 -43 4.0 15 Z 0 32 W 0 43 Z 0 65 Z 1 66 W 1 47 W 1 39 Z 1 14 W 0 21 Z 0 10.50 33.50 18.0 4
47 Steen, Milo 55 0 -43 4.0 38 W 0 45 Z 0 50 W 1 41 Z 0 64 W 1 46 Z 0 54 W 0 62 Z 1 55 W 1 10.50 25.50 15.0 4
48 Stroobant, Hanne 56 0 -43 4.0 49 Z 0 59 W 0 63 Z 1 25 W 0 61 Z 1 41 Z 0 45 W 0 57 Z 1 54 W 1 10.50 25.00 15.0 4
49 Cools, Daan 22 0 -87 3.5 48 W 1 39 Z 0 13 W 0 36 Z ½ 60 W 1 32 Z 0 15 W 0 52 Z 1 35 W 0 12.25 33.50 19.0 3
50 Liao, Yilin 39 0 46 3.5 5 Z 0 57 W 0 47 Z 0 55 W 1 62 W 0 64 Z 1 58 W 1 35 Z ½ 42 W 0 10.25 28.00 14.0 3
51 Casteleyn, Bas 20 0 -87 3.5 35 W 0 30 Z ½ 42 W 0 53 Z 0 65 W 1 60 Z 0 64 W 1 59 Z 1 34 W 0 8.50 26.00 14.0 3
52 Vandenholen, Senne 62 0 121 3.5 34 Z ½ 62 W 1 16 Z 0 24 W 0 59 Z 0 30 W 0 65 Z 1 49 W 0 60 W 1 8.25 28.50 16.5 3
53 Verbeke, Anna 64 0 -125 3.0 25 Z 0 36 Z 1 21 W 0 51 W 1 22 Z 0 54 Z 1 41 W 0 29 W 0 44 Z 0 11.00 32.50 18.0 3
54 Dugar, Akash 31 0 -125 3.0 26 Z 0 55 W 1 37 Z 1 27 W 0 14 Z 0 53 W 0 47 Z 1 40 W 0 48 Z 0 11.00 32.00 18.0 3
55 Roose, Ella 52 0 -125 3.0 18 Z 0 54 Z 0 36 W 0 50 Z 0 63 W 1 61 W 1 56 Z 1 31 W 0 47 Z 0 7.50 28.00 12.0 3
56 Mees, Pieterjan 43 0 -6 3.0 12 W 0 64 Z 0 61 W ½ 62 Z ½ 38 W 0 57 Z 1 55 W 0 42 Z 0 63 W 1 7.25 24.50 11.5 2
57 Heerman, Gilles 35 0 10 3.0 3 Z 0 50 Z 1 6 W 0 37 W 0 44 Z 0 56 W 0 66 Z 1 48 W 0 62 W 1 6.50 32.00 12.0 3
58 Van Der Kelen, Tibe 57 0 -54 3.0 41 W 0 24 Z 0 66 W 1 45 Z 1 25 Z 0 44 W 0 50 Z 0 65 W 1 43 Z 0 6.50 29.50 15.0 3
59 Foulon, Oceane 32 0 -175 2.5 39 W 0 48 Z 1 15 W 0 60 Z ½ 52 W 1 23 Z 0 36 W 0 51 W 0 45 Z 0 8.75 31.00 16.0 2
60 Van Ewijk, Abel 58 0 -175 2.5 44 Z 0 63 W 1 28 Z 0 59 W ½ 49 Z 0 51 W 1 30 Z 0 27 W 0 52 Z 0 6.75 29.50 15.0 2
61 De Guchtenaere, Jayden 25 0 -175 2.5 14 Z 0 31 W 0 56 Z ½ 30 W 0 48 W 0 55 Z 0 63 W 0 66 Z 1 65 Z 1 4.00 28.00 6.5 2
62 Batier, Nuka 13 0 -220 2.0 29 Z 0 52 Z 0 65 W ½ 56 W ½ 50 Z 1 43 W 0 31 Z 0 47 W 0 57 Z 0 5.75 28.00 11.5 1
63 Ip, Lucas 36 0 -73 2.0 20 W 0 60 Z 0 48 W 0 66 Z 0 55 Z 0 65 W 0 61 Z 1 64 W 1 56 Z 0 4.50 22.00 5.0 2
64 Buyle, Idris 19 0 -220 2.0 40 Z 0 56 W 1 31 Z 0 34 W 0 47 Z 0 50 W 0 51 Z 0 63 Z 0 66 W 1 4.00 27.50 9.0 2
65 Musabayev, Alexander 46 0 -216 1.5 7 Z 0 28 W 0 62 Z ½ 46 W 0 51 Z 0 63 Z 1 52 W 0 58 Z 0 61 W 0 3.00 28.00 7.5 1
66 Malfait, Senne 41 0 -227 1.0 2 Z 0 33 W 0 58 Z 0 63 W 1 46 Z 0 45 Z 0 57 W 0 61 W 0 64 Z 0 2.00 29.00 6.0 1
67 Aelbrecht, Lasse 12 0 0 0.0 A A A A A A A A A 0.00 24.50 0.0 0
68 Masyn, Myro 42 0 0 0.0 A A A A A A A A A 0.00 24.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.11 2019/03/21 (©) GMA 2015 Build : 2019/05/01 17:56