SwarLogo de MERCATEL op 23rd U20 U18 SwarLogo
472
Organisator: de Mercatel
Arbiter: Herman Van de Wynkele
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 07/09/2019 tot 07/09/2019
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, OR, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB OR #Win
1 Froeyman, Helmut 1976-••-•• M 2306 Deurne 6.5 2374 30.50 28.25 - 6
2 Verhalle, Elias 1991-••-•• M 1975 Mercatel 5.0 2006 28.50 17.25 - 4
3 Moerman, Thomas 2000-••-•• M 1919 Wetteren 5.0 1998 27.50 16.50 - 4
4 Achtergaele, Koen 1974-••-•• M 2065 Mercatel 5.0 1991 27.50 17.00 - 5
5 De Baets, Keano 1999-••-•• M 1681 Artevelde 4.5 1882 28.50 17.00 - 3
6 De Moyer, Tijl 1982-••-•• M 1740 Geraardsbergen 4.5 1700 21.00 12.25 - 4
7 De Fre, Hannes 2001-••-•• M 1727 KGSRL Gent 4.0 1586 19.50 6.50 - 4
8 Roos, David 1992-••-•• M 2137 Zottegem 3.5 2014 33.50 15.00 - 3
9 De Bakker, Mathisse 2001-••-•• M 0 Waregem 3.5 1758 28.50 11.75 - 3
10 Lahousse, Wouter 2002-••-•• M 1654 Wachtebeke 3.5 1688 26.00 8.50 - 3
11 Pollet, Pepijn 1995-••-•• M 1860 Waregem 3.5 1724 25.00 6.75 - 3
12 De Baets, Branko 2002-••-•• M 1564 Artevelde 3.5 1540 22.00 7.75 - 2
13 Daels, Emma 2002-••-•• F 1578 Tielt 3.5 1504 18.00 5.50 - 2
14 Baekelandt, Els 1972-••-•• F 1606 KGSRL Gent 3.0 1534 22.50 7.50 0.0 3
15 Lambrechts, Luk 1969-••-•• M 1571 Mercatel 3.0 1425 21.50 5.50 1.0 2
16 Ost, Roger 1955-••-•• M 1545 Waregem 2.5 1265 15.00 3.50 - 1
17 Langie, Jeroen 1998-••-•• M 1453 De Drie Torens Gent 2.0 1545 26.50 6.50 - 2
18 Nagy, Akos 1987-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 2.0 1395 23.50 5.00 - 1
19 Burssens, Ruben 2002-••-•• M 1150 Mercatel 1.0 749 22.00 2.50 - 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Min20
Nr. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB OR #Win
1 Moerman, Thomas 2000-••-•• M 1919 Wetteren 5.0 1998 27.50 16.50 - 4
2 De Baets, Keano 1999-••-•• M 1681 Artevelde 4.5 1882 28.50 17.00 - 3
3 De Fre, Hannes 2001-••-•• M 1727 KGSRL Gent 4.0 1586 19.50 6.50 - 4
4 De Bakker, Mathisse 2001-••-•• M 0 Waregem 3.5 1758 28.50 11.75 - 3
5 Lahousse, Wouter 2002-••-•• M 1654 Wachtebeke 3.5 1688 26.00 8.50 - 3
6 De Baets, Branko 2002-••-•• M 1564 Artevelde 3.5 1540 22.00 7.75 - 2
7 Daels, Emma 2002-••-•• F 1578 Tielt 3.5 1504 18.00 5.50 - 2
8 Burssens, Ruben 2002-••-•• M 1150 Mercatel 1.0 749 22.00 2.50 - 0
Categorie: Volw
Nr. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB OR #Win
1 Froeyman, Helmut 1976-••-•• M 2306 Deurne 6.5 2374 30.50 28.25 - 6
2 Verhalle, Elias 1991-••-•• M 1975 Mercatel 5.0 2006 28.50 17.25 - 4
3 Achtergaele, Koen 1974-••-•• M 2065 Mercatel 5.0 1991 27.50 17.00 - 5
4 De Moyer, Tijl 1982-••-•• M 1740 Geraardsbergen 4.5 1700 21.00 12.25 - 4
5 Roos, David 1992-••-•• M 2137 Zottegem 3.5 2014 33.50 15.00 - 3
6 Pollet, Pepijn 1995-••-•• M 1860 Waregem 3.5 1724 25.00 6.75 - 3
7 Baekelandt, Els 1972-••-•• F 1606 KGSRL Gent 3.0 1534 22.50 7.50 0.0 3
8 Lambrechts, Luk 1969-••-•• M 1571 Mercatel 3.0 1425 21.50 5.50 1.0 2
9 Ost, Roger 1955-••-•• M 1545 Waregem 2.5 1265 15.00 3.50 - 1
10 Langie, Jeroen 1998-••-•• M 1453 De Drie Torens Gent 2.0 1545 26.50 6.50 - 2
11 Nagy, Akos 1987-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 2.0 1395 23.50 5.00 - 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 0.0 (2306) 1-0 Lahousse, Wouter 0.0 (1654)
2 Baekelandt, Els 0.0 (1606) 0-1 Roos, David 0.0 (2137)
3 Achtergaele, Koen 0.0 (2065) 1-0 Daels, Emma 0.0 (1578)
4 Lambrechts, Luk 0.0 (1571) 0-1 Verhalle, Elias 0.0 (1975)
5 Moerman, Thomas 0.0 (1919) 1-0 De Baets, Branko 0.0 (1564)
6 Ost, Roger 0.0 (1545) 0-1 Pollet, Pepijn 0.0 (1860)
7 De Moyer, Tijl 0.0 (1740) 0-1 Langie, Jeroen 0.0 (1453)
8 Burssens, Ruben 0.0 (1150) 0-1 De Fre, Hannes 0.0 (1727)
9 De Baets, Keano 0.0 (1681) 1-0 De Bakker, Mathisse 0.0 (0)
  Nagy, Akos 0.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Pollet, Pepijn 1.0 (1860) 0-1 Froeyman, Helmut 1.0 (2306)
2 Roos, David 1.0 (2137) 1-0 De Baets, Keano 1.0 (1681)
3 De Fre, Hannes 1.0 (1727) 0-1 Achtergaele, Koen 1.0 (2065)
4 Verhalle, Elias 1.0 (1975) 1-0 Nagy, Akos 1.0 (0)
5 Langie, Jeroen 1.0 (1453) 0-1 Moerman, Thomas 1.0 (1919)
6 De Baets, Branko 0.0 (1564) 0-1 De Moyer, Tijl 0.0 (1740)
7 Lahousse, Wouter 0.0 (1654) 1-0 Lambrechts, Luk 0.0 (1571)
8 De Bakker, Mathisse 0.0 (0) 1-0 Baekelandt, Els 0.0 (1606)
9 Daels, Emma 0.0 (1578) ½-½ Ost, Roger 0.0 (1545)
  Burssens, Ruben 0.0 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 2.0 (2306) 1-0 Verhalle, Elias 2.0 (1975)
2 Achtergaele, Koen 2.0 (2065) 0-1 Roos, David 2.0 (2137)
3 Moerman, Thomas 2.0 (1919) 1-0 Pollet, Pepijn 1.0 (1860)
4 De Moyer, Tijl 1.0 (1740) 1-0 Burssens, Ruben 1.0 (1150)
5 De Bakker, Mathisse 1.0 (0) 1-0 De Fre, Hannes 1.0 (1727)
6 De Baets, Keano 1.0 (1681) 1-0 Langie, Jeroen 1.0 (1453)
7 Nagy, Akos 1.0 (0) 0-1 Lahousse, Wouter 1.0 (1654)
8 Baekelandt, Els 0.0 (1606) 1-0 Daels, Emma 0.5 (1578)
9 Ost, Roger 0.5 (1545) 0-1 De Baets, Branko 0.0 (1564)
  Lambrechts, Luk 0.0 (1571) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Roos, David 3.0 (2137) ½-½ Moerman, Thomas 3.0 (1919)
2 Achtergaele, Koen 2.0 (2065) 0-1 Froeyman, Helmut 3.0 (2306)
3 Verhalle, Elias 2.0 (1975) ½-½ De Baets, Keano 2.0 (1681)
4 Lahousse, Wouter 2.0 (1654) 0-1 De Moyer, Tijl 2.0 (1740)
5 Lambrechts, Luk 1.0 (1571) 0-1 De Bakker, Mathisse 2.0 (0)
6 Pollet, Pepijn 1.0 (1860) 1-0 Burssens, Ruben 1.0 (1150)
7 De Fre, Hannes 1.0 (1727) 1-0 Nagy, Akos 1.0 (0)
8 De Baets, Branko 1.0 (1564) 0-1 Baekelandt, Els 1.0 (1606)
9 Langie, Jeroen 1.0 (1453) 1-0 Ost, Roger 0.5 (1545)
  Daels, Emma 0.5 (1578) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 4.0 (2306) 1-0 Roos, David 3.5 (2137)
2 Moerman, Thomas 3.5 (1919) 1-0 De Bakker, Mathisse 3.0 (0)
3 De Moyer, Tijl 3.0 (1740) 0-1 Verhalle, Elias 2.5 (1975)
4 De Baets, Keano 2.5 (1681) 1-0 De Fre, Hannes 2.0 (1727)
5 Baekelandt, Els 2.0 (1606) 0-1 Achtergaele, Koen 2.0 (2065)
6 Langie, Jeroen 2.0 (1453) 0-1 Pollet, Pepijn 2.0 (1860)
7 Daels, Emma 1.5 (1578) 0-1 Lahousse, Wouter 2.0 (1654)
8 Burssens, Ruben 1.0 (1150) 0-1 Lambrechts, Luk 1.0 (1571)
9 Nagy, Akos 1.0 (0) 0-1 De Baets, Branko 1.0 (1564)
  Ost, Roger 0.5 (1545) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Moerman, Thomas 4.5 (1919) 0-1 Froeyman, Helmut 5.0 (2306)
2 Roos, David 3.5 (2137) 0-1 Verhalle, Elias 3.5 (1975)
3 Pollet, Pepijn 3.0 (1860) ½-½ De Baets, Keano 3.5 (1681)
4 Lahousse, Wouter 3.0 (1654) 0-1 Achtergaele, Koen 3.0 (2065)
5 De Bakker, Mathisse 3.0 (0) ½-½ De Moyer, Tijl 3.0 (1740)
6 De Fre, Hannes 2.0 (1727) 1-0 Langie, Jeroen 2.0 (1453)
7 Lambrechts, Luk 2.0 (1571) 1-0 Baekelandt, Els 2.0 (1606)
8 Burssens, Ruben 1.0 (1150) 0-1 Daels, Emma 1.5 (1578)
9 Ost, Roger 1.5 (1545) 0-1 Nagy, Akos 1.0 (0)
  De Baets, Branko 2.0 (1564) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.0 (2306) ½-½ De Baets, Keano 4.0 (1681)
2 Verhalle, Elias 4.5 (1975) ½-½ Moerman, Thomas 4.5 (1919)
3 Achtergaele, Koen 4.0 (2065) 1-0 De Bakker, Mathisse 3.5 (0)
4 De Moyer, Tijl 3.5 (1740) 1-0 Pollet, Pepijn 3.5 (1860)
5 De Fre, Hannes 3.0 (1727) 1-0 Lambrechts, Luk 3.0 (1571)
6 De Baets, Branko 3.0 (1564) ½-½ Lahousse, Wouter 3.0 (1654)
7 Daels, Emma 2.5 (1578) 1-0 Langie, Jeroen 2.0 (1453)
8 Nagy, Akos 2.0 (0) 0-1 Baekelandt, Els 2.0 (1606)
9 Ost, Roger 1.5 (1545) 1-0 Burssens, Ruben 1.0 (1150)
  Roos, David 3.5 (2137) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

FM Froeyman, Helmut (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13668
N-Elo2306
FIDE-ID203602
F-Elo2254
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lahousse, Wouter BEL 1654 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Pollet, Pepijn BEL 1860 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Verhalle, Elias BEL 1975 5.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
4 2      Achtergaele, Koen BEL 2065 5.0 Z - 1 4.0 0.80 +0.20
5 1      Roos, David BEL 2137 3.5 W v 1 5.0 0.72 +0.28
6 1      Moerman, Thomas BEL 1919 5.0 Z v 1 6.0 0.91 +0.09
7 1      De Baets, Keano BEL 1681 4.5 W v ½ 6.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1898 30.0 Totaal 6.5 6.07 +0.43
Begin van de pagina
Verhalle, Elias (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11400
N-Elo1975
FIDE-ID232084
F-Elo1899
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lambrechts, Luk BEL 1571 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Nagy, Akos BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2306 6.5 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
4 3      De Baets, Keano BEL 1681 4.5 W - ½ 2.5 0.85 -0.35
5 3      De Moyer, Tijl BEL 1740 4.5 Z - 1 3.5 0.79 +0.21
6 2      Roos, David BEL 2137 3.5 Z ^ 1 4.5 0.29 +0.71
7 2      Moerman, Thomas BEL 1919 5.0 W - ½ 5.0 0.58 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1892 29.0 Totaal 5.0 4.47 +0.53
Begin van de pagina
Moerman, Thomas (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.11463
N-Elo1919
FIDE-ID235644
F-Elo1834
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
CategorieMin20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Baets, Branko BEL 1564 3.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 5      Langie, Jeroen BEL 1453 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Pollet, Pepijn BEL 1860 3.5 W - 1 3.0 0.58 +0.42
4 1      Roos, David BEL 2137 3.5 Z v ½ 3.5 0.22 +0.28
5 2      De Bakker, Mathisse BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
6 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2306 6.5 W v 0 4.5 0.09 -0.09
7 2      Verhalle, Elias BEL 1975 5.0 Z ^ ½ 5.0 0.42 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1882 27.5 Totaal 5.0 4.04 +0.96
Begin van de pagina
Achtergaele, Koen (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.30732
N-Elo2065
FIDE-ID204323
F-Elo2063
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Daels, Emma BEL 1578 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Fre, Hannes BEL 1727 4.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 2      Roos, David BEL 2137 3.5 W - 0 2.0 0.40 -0.40
4 2 FM Froeyman, Helmut BEL 2306 6.5 W - 0 2.0 0.20 -0.20
5 5      Baekelandt, Els BEL 1606 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Lahousse, Wouter BEL 1654 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      De Bakker, Mathisse BEL 0 3.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1834 27.5 Totaal 5.0 5.16 -0.16
Begin van de pagina
De Baets, Keano (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1681
FIDE-ID247758
F-Elo1670
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
CategorieMin20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Bakker, Mathisse BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Roos, David BEL 2137 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Langie, Jeroen BEL 1453 2.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
4 3      Verhalle, Elias BEL 1975 5.0 Z - ½ 2.5 0.15 +0.35
5 4      De Fre, Hannes BEL 1727 4.0 W - 1 3.5 0.44 +0.56
6 3      Pollet, Pepijn BEL 1860 3.5 Z v ½ 4.0 0.27 +0.23
7 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2306 6.5 Z v ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1909 28.0 Totaal 4.5 2.73 +1.77
Begin van de pagina
De Moyer, Tijl (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.32999
N-Elo1740
FIDE-ID214566
F-Elo1866
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Langie, Jeroen BEL 1453 2.0 W - 0 0.0 0.84 -0.84
2 6      De Baets, Branko BEL 1564 3.5 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
3 4      Burssens, Ruben BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Lahousse, Wouter BEL 1654 3.5 Z - 1 3.0 0.62 +0.38
5 3      Verhalle, Elias BEL 1975 5.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
6 5      De Bakker, Mathisse BEL 0 3.5 Z v ½ 3.5 0.92 -0.42
7 4      Pollet, Pepijn BEL 1860 3.5 W - 1 4.5 0.34 +0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1609 22.0 Totaal 4.5 4.58 -0.08
Begin van de pagina
De Fre, Hannes (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14269
N-Elo1727
FIDE-ID246646
F-Elo1685
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Burssens, Ruben BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Achtergaele, Koen BEL 2065 5.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 5      De Bakker, Mathisse BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 7      Nagy, Akos BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 4      De Baets, Keano BEL 1681 4.5 Z - 0 2.0 0.56 -0.56
6 6      Langie, Jeroen BEL 1453 2.0 W ^ 1 3.0 0.83 +0.17
7 5      Lambrechts, Luk BEL 1571 3.0 W - 1 4.0 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1584 21.0 Totaal 4.0 4.98 -0.98
Begin van de pagina
Roos, David (Rank: 2)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2137
FIDE-ID210064
F-Elo2141
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Baekelandt, Els BEL 1606 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Baets, Keano BEL 1681 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Achtergaele, Koen BEL 2065 5.0 Z - 1 3.0 0.60 +0.40
4 1      Moerman, Thomas BEL 1919 5.0 W - ½ 3.5 0.78 -0.28
5 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2306 6.5 Z - 0 3.5 0.28 -0.28
6 2      Verhalle, Elias BEL 1975 5.0 W ^ 0 3.5 0.71 -0.71
7        Afwezig           0 3.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1925 29.0 Totaal 3.5 4.21 -0.71
Begin van de pagina
De Bakker, Mathisse (Rank: 18)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13652
N-Elo0
FIDE-ID256455
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieMin20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Baets, Keano BEL 1681 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Baekelandt, Els BEL 1606 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 5      De Fre, Hannes BEL 1727 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 5      Lambrechts, Luk BEL 1571 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 2      Moerman, Thomas BEL 1919 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      De Moyer, Tijl BEL 1740 4.5 W ^ ½ 3.5 0.08 +0.42
7 3      Achtergaele, Koen BEL 2065 5.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1758 29.0 Totaal 3.5 0.56 +2.94
Begin van de pagina
Lahousse, Wouter (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.13870
N-Elo1654
FIDE-ID244929
F-Elo1614
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
CategorieMin20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2306 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Lambrechts, Luk BEL 1571 3.0 W - 1 1.0 0.61 +0.39
3 7      Nagy, Akos BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      De Moyer, Tijl BEL 1740 4.5 W - 0 2.0 0.38 -0.38
5 7      Daels, Emma BEL 1578 3.5 Z - 1 3.0 0.60 +0.40
6 4      Achtergaele, Koen BEL 2065 5.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      De Baets, Branko BEL 1564 3.5 Z - ½ 3.5 0.62 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1804 28.0 Totaal 3.5 3.29 +0.21
Begin van de pagina
Pollet, Pepijn (Rank: 6)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.50679
N-Elo1860
FIDE-ID219967
F-Elo1667
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ost, Roger BEL 1545 2.5 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2306 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 3      Moerman, Thomas BEL 1919 5.0 Z - 0 1.0 0.42 -0.42
4 6      Burssens, Ruben BEL 1150 1.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Langie, Jeroen BEL 1453 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      De Baets, Keano BEL 1681 4.5 W - ½ 3.5 0.73 -0.23
7 4      De Moyer, Tijl BEL 1740 4.5 Z ^ 0 3.5 0.66 -0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1684 26.0 Totaal 3.5 4.59 -1.09
Begin van de pagina
De Baets, Branko (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1564
FIDE-ID248932
F-Elo1634
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
CategorieMin20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Moerman, Thomas BEL 1919 5.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 6      De Moyer, Tijl BEL 1740 4.5 W - 0 0.0 0.27 -0.27
3 9      Ost, Roger BEL 1545 2.5 Z - 1 1.0 0.53 +0.47
4 8      Baekelandt, Els BEL 1606 3.0 W ^ 0 1.0 0.44 -0.44
5 9      Nagy, Akos BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6        Bye           1 3.0    
7 6      Lahousse, Wouter BEL 1654 3.5 W v ½ 3.5 0.38 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1692 20.5 Totaal 3.5 2.65 -0.15
Begin van de pagina
Daels, Emma (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1578
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
CategorieMin20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Achtergaele, Koen BEL 2065 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Ost, Roger BEL 1545 2.5 W - ½ 0.5 0.55 -0.05
3 8      Baekelandt, Els BEL 1606 3.0 Z - 0 0.5 0.46 -0.46
4        Bye           1 1.5    
5 7      Lahousse, Wouter BEL 1654 3.5 W v 0 1.5 0.40 -0.40
6 8      Burssens, Ruben BEL 1150 1.0 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
7 7      Langie, Jeroen BEL 1453 2.0 W v 1 3.5 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1578 17.0 Totaal 3.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Baekelandt, Els (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.52213
N-Elo1606
FIDE-ID246557
F-Elo1632
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Roos, David BEL 2137 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      De Bakker, Mathisse BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 8      Daels, Emma BEL 1578 3.5 W - 1 1.0 0.54 +0.46
4 8      De Baets, Branko BEL 1564 3.5 Z ^ 1 2.0 0.56 +0.44
5 5      Achtergaele, Koen BEL 2065 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Lambrechts, Luk BEL 1571 3.0 Z - 0 2.0 0.55 -0.55
7 8      Nagy, Akos BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1783 24.0 Totaal 3.0 3.65 -0.65
Begin van de pagina
Lambrechts, Luk (Rank: 13)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14347
N-Elo1571
FIDE-ID245798
F-Elo1550
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Verhalle, Elias BEL 1975 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Lahousse, Wouter BEL 1654 3.5 Z - 0 0.0 0.39 -0.39
3        Bye           1 1.0    
4 5      De Bakker, Mathisse BEL 0 3.5 W v 0 1.0 0.92 -0.92
5 8      Burssens, Ruben BEL 1150 1.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 7      Baekelandt, Els BEL 1606 3.0 W - 1 3.0 0.45 +0.55
7 5      De Fre, Hannes BEL 1727 4.0 Z - 0 3.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1622 20.0 Totaal 3.0 3.05 -1.05
Begin van de pagina
Ost, Roger (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.97150
N-Elo1545
FIDE-ID244066
F-Elo1518
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Pollet, Pepijn BEL 1860 3.5 W - 0 0.0 0.14 -0.14
2 9      Daels, Emma BEL 1578 3.5 Z - ½ 0.5 0.45 +0.05
3 9      De Baets, Branko BEL 1564 3.5 W - 0 0.5 0.47 -0.47
4 9      Langie, Jeroen BEL 1453 2.0 Z v 0 0.5 0.63 -0.63
5        Bye           1 1.5    
6 9      Nagy, Akos BEL 0 2.0 W v 0 1.5 0.92 -0.92
7 9      Burssens, Ruben BEL 1150 1.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1521 15.5 Totaal 2.5 3.53 -2.03
Begin van de pagina
Langie, Jeroen (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1453
FIDE-ID236195
F-Elo1424
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Moyer, Tijl BEL 1740 4.5 Z - 1 1.0 0.16 +0.84
2 5      Moerman, Thomas BEL 1919 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      De Baets, Keano BEL 1681 4.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
4 9      Ost, Roger BEL 1545 2.5 W - 1 2.0 0.37 +0.63
5 6      Pollet, Pepijn BEL 1860 3.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 6      De Fre, Hannes BEL 1727 4.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
7 7      Daels, Emma BEL 1578 3.5 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1721 27.5 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Nagy, Akos (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.21388
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieVolw

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Verhalle, Elias BEL 1975 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Lahousse, Wouter BEL 1654 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      De Fre, Hannes BEL 1727 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      De Baets, Branko BEL 1564 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 9      Ost, Roger BEL 1545 2.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
7 8      Baekelandt, Els BEL 1606 3.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1678 21.5 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
Burssens, Ruben (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17961
N-Elo1150
FIDE-ID258970
F-Elo1005
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Fre, Hannes BEL 1727 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 4      De Moyer, Tijl BEL 1740 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Pollet, Pepijn BEL 1860 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Lambrechts, Luk BEL 1571 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 8      Daels, Emma BEL 1578 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 9      Ost, Roger BEL 1545 2.5 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1670 21.0 Totaal 1.0 0.48 -0.48
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB OR #Win
1 Froeyman, Helmut 1 2306 2374 6.5 10 W 1 11 Z 1 2 W 1 4 Z 1 8 W 1 3 Z 1 5 W ½ 27.00 30.50 28.25 - 6
2 Verhalle, Elias 4 1975 2006 5.0 15 Z 1 18 W 1 1 Z 0 5 W ½ 6 Z 1 8 Z 1 3 W ½ 27.00 28.50 17.25 - 4
3 Moerman, Thomas 5 1919 1998 5.0 12 W 1 17 Z 1 11 W 1 8 Z ½ 9 W 1 1 W 0 2 Z ½ 25.50 27.50 16.50 - 4
4 Achtergaele, Koen 3 2065 1991 5.0 13 W 1 7 Z 1 8 W 0 1 W 0 14 Z 1 10 Z 1 9 W 1 24.50 27.50 17.00 - 5
5 De Baets, Keano 9 1681 1882 4.5 9 W 1 8 Z 0 17 W 1 2 Z ½ 7 W 1 11 Z ½ 1 Z ½ 26.50 28.50 17.00 - 3
6 De Moyer, Tijl 7 1740 1700 4.5 17 W 0 12 Z 1 19 W 1 10 Z 1 2 W 0 9 Z ½ 11 W 1 20.50 21.00 12.25 - 4
7 De Fre, Hannes 8 1727 1586 4.0 19 Z 1 4 W 0 9 Z 0 18 W 1 5 Z 0 17 W 1 15 W 1 19.00 19.50 6.50 - 4
8 Roos, David 2 2137 2014 3.5 14 Z 1 5 W 1 4 Z 1 3 W ½ 1 Z 0 2 W 0 A 30.50 33.50 15.00 - 3
9 De Bakker, Mathisse 18 0 1758 3.5 5 Z 0 14 W 1 7 W 1 15 Z 1 3 Z 0 6 W ½ 4 Z 0 26.00 28.50 11.75 - 3
10 Lahousse, Wouter 10 1654 1688 3.5 1 Z 0 15 W 1 18 Z 1 6 W 0 13 Z 1 4 W 0 12 Z ½ 24.50 26.00 8.50 - 3
11 Pollet, Pepijn 6 1860 1724 3.5 16 Z 1 1 W 0 3 Z 0 19 W 1 17 Z 1 5 W ½ 6 Z 0 24.50 25.00 6.75 - 3
12 De Baets, Branko 14 1564 1540 3.5 3 Z 0 6 W 0 16 Z 1 14 W 0 18 Z 1 B1 10 W ½ 20.50 22.00 7.75 - 2
13 Daels, Emma 12 1578 1504 3.5 4 Z 0 16 W ½ 14 Z 0 B1 10 W 0 19 Z 1 17 W 1 17.50 18.00 5.50 - 2
14 Baekelandt, Els 11 1606 1534 3.0 8 W 0 9 Z 0 13 W 1 12 Z 1 4 W 0 15 Z 0 18 Z 1 21.00 22.50 7.50 0.0 3
15 Lambrechts, Luk 13 1571 1425 3.0 2 W 0 10 Z 0 B1 9 W 0 19 Z 1 14 W 1 7 Z 0 21.00 21.50 5.50 1.0 2
16 Ost, Roger 15 1545 1265 2.5 11 W 0 13 Z ½ 12 W 0 17 Z 0 B1 18 W 0 19 W 1 14.50 15.00 3.50 - 1
17 Langie, Jeroen 16 1453 1545 2.0 6 Z 1 3 W 0 5 Z 0 16 W 1 11 W 0 7 Z 0 13 Z 0 24.50 26.50 6.50 - 2
18 Nagy, Akos 19 0 1395 2.0 B1 2 Z 0 10 W 0 7 Z 0 12 W 0 16 Z 1 14 W 0 21.50 23.50 5.00 - 1
19 Burssens, Ruben 17 1150 749 1.0 7 W 0 B1 6 Z 0 11 Z 0 15 W 0 13 W 0 16 Z 0 20.00 22.00 2.50 - 0
(©)FRBE-KBSB-v4.20 2019/08/27 (©) GMA 2015 Build : 2019/09/08 11:50