SwarLogo de MERCATEL op 23rd U16 U14 SwarLogo
472
Organisator: de Mercatel
Arbiter: Herman Van de Wynkele
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 07/09/2019 tot 07/09/2019
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, OR, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB OR #Win
1 Rogge, Parcival 2004-••-•• M 1720 LSV-Chesspirant 6.0 1893 32.50 26.75 0.5 5
2 Victor, Julian 2006-••-•• M 1650 KGSRL Gent 6.0 1757 29.00 24.00 0.5 5
3 Nemegeer, Arne 2006-••-•• M 1790 Aalter 5.5 1754 29.50 21.50 - 5
4 Van Volsem, Merlijn 2004-••-•• M 1709 KGSRL Gent 5.0 1694 31.50 20.50 - 5
5 D'Haenens, Leon 2005-••-•• M 1557 LSV-Chesspirant 5.0 1674 30.00 18.00 - 5
6 Sleypen, Maxim 2004-••-•• M 1508 KGSRL Gent 5.0 1609 24.00 15.00 - 5
7 Naessens, Wolf 2005-••-•• M 1574 LSV-Chesspirant 4.0 1569 32.00 16.00 - 3
8 Deleu, Karen 2006-••-•• F 1404 KGSRL Gent 4.0 1501 29.50 13.00 - 4
9 Phlips, Daan 2003-••-•• M 1529 KGSRL Gent 4.0 1524 28.00 11.50 - 4
10 Decruyenaere, Laura 2004-••-•• F 1307 LSV-Chesspirant 4.0 1271 23.00 9.00 - 4
11 Deleu, Leen 2006-••-•• F 1390 KGSRL Gent 4.0 1236 22.00 10.50 - 4
12 Burssens, Jorian 2004-••-•• M 1182 Mercatel 4.0 1222 19.50 9.00 - 4
13 Musabayeva, Diana 2007-••-•• F 1666 Mercatel 3.5 1397 25.50 10.00 - 3
14 Karlioglu, Boran 2004-••-•• M 1382 Wachtebeke 3.5 1348 25.00 10.50 - 3
15 Debunne, Lasse 2006-••-•• M 1264 LSV-Chesspirant 3.5 1326 23.50 8.75 - 3
16 Dewever, Niel 2006-••-•• M 1461 Waregem 3.0 1337 29.00 9.00 - 3
17 Smolders, Bavo 2006-••-•• M 1409 Turnhout 3.0 1437 27.50 9.25 - 2
18 De Vidts, Bram 2004-••-•• M 1160 MSV 3.0 1073 23.00 6.00 - 3
19 Vander Donckt, Mattis 2005-••-•• M 0 Zottegem 3.0 723 22.50 6.00 - 3
20 Degroote, Seb 2005-••-•• M 0 Waregem 3.0 719 21.00 6.00 - 3
21 Deleu, Ellen 2005-••-•• F 1372 KGSRL Gent 3.0 1227 21.00 4.50 - 3
22 Van Herbruggen, Cas 2006-••-•• M 0 Zottegem 2.0 824 22.50 4.00 - 1
23 Goossens, Jente 2006-••-•• M 0 Landegem 2.0 851 21.00 3.50 - 1
24 Vermeulen, Lucas 2006-••-•• M 0 Landegem 2.0 592 19.00 3.00 - 1
25 Haesart, Wannes 2006-••-•• M 0 Landegem 2.0 178 18.00 3.00 - 1
26 Yermzjam, Artyom 2006-••-•• M 0 Wetteren 2.0 204 16.50 2.50 - 1
27 Van Meenen, Matteo 2006-••-•• M 0 Aalter 2.0 189 16.50 2.50 - 1
28 De Rycke, Tyani 2005-••-•• F 1770 LSV-Chesspirant 0.0 0 17.50 0.00 - 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Min16
Nr. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB OR #Win
1 Rogge, Parcival 2004-••-•• M 1720 LSV-Chesspirant 6.0 1893 32.50 26.75 0.5 5
2 Van Volsem, Merlijn 2004-••-•• M 1709 KGSRL Gent 5.0 1694 31.50 20.50 - 5
3 Sleypen, Maxim 2004-••-•• M 1508 KGSRL Gent 5.0 1609 24.00 15.00 - 5
4 Phlips, Daan 2003-••-•• M 1529 KGSRL Gent 4.0 1524 28.00 11.50 - 4
5 Decruyenaere, Laura 2004-••-•• F 1307 LSV-Chesspirant 4.0 1271 23.00 9.00 - 4
6 Burssens, Jorian 2004-••-•• M 1182 Mercatel 4.0 1222 19.50 9.00 - 4
7 Karlioglu, Boran 2004-••-•• M 1382 Wachtebeke 3.5 1348 25.00 10.50 - 3
8 De Vidts, Bram 2004-••-•• M 1160 MSV 3.0 1073 23.00 6.00 - 3
Categorie: Min14
Nr. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB OR #Win
1 Victor, Julian 2006-••-•• M 1650 KGSRL Gent 6.0 1757 29.00 24.00 0.5 5
2 Nemegeer, Arne 2006-••-•• M 1790 Aalter 5.5 1754 29.50 21.50 - 5
3 D'Haenens, Leon 2005-••-•• M 1557 LSV-Chesspirant 5.0 1674 30.00 18.00 - 5
4 Naessens, Wolf 2005-••-•• M 1574 LSV-Chesspirant 4.0 1569 32.00 16.00 - 3
5 Deleu, Karen 2006-••-•• F 1404 KGSRL Gent 4.0 1501 29.50 13.00 - 4
6 Deleu, Leen 2006-••-•• F 1390 KGSRL Gent 4.0 1236 22.00 10.50 - 4
7 Musabayeva, Diana 2007-••-•• F 1666 Mercatel 3.5 1397 25.50 10.00 - 3
8 Debunne, Lasse 2006-••-•• M 1264 LSV-Chesspirant 3.5 1326 23.50 8.75 - 3
9 Dewever, Niel 2006-••-•• M 1461 Waregem 3.0 1337 29.00 9.00 - 3
10 Smolders, Bavo 2006-••-•• M 1409 Turnhout 3.0 1437 27.50 9.25 - 2
11 Vander Donckt, Mattis 2005-••-•• M 0 Zottegem 3.0 723 22.50 6.00 - 3
12 Degroote, Seb 2005-••-•• M 0 Waregem 3.0 719 21.00 6.00 - 3
13 Deleu, Ellen 2005-••-•• F 1372 KGSRL Gent 3.0 1227 21.00 4.50 - 3
14 Van Herbruggen, Cas 2006-••-•• M 0 Zottegem 2.0 824 22.50 4.00 - 1
15 Goossens, Jente 2006-••-•• M 0 Landegem 2.0 851 21.00 3.50 - 1
16 Vermeulen, Lucas 2006-••-•• M 0 Landegem 2.0 592 19.00 3.00 - 1
17 Haesart, Wannes 2006-••-•• M 0 Landegem 2.0 178 18.00 3.00 - 1
18 Yermzjam, Artyom 2006-••-•• M 0 Wetteren 2.0 204 16.50 2.50 - 1
19 Van Meenen, Matteo 2006-••-•• M 0 Aalter 2.0 189 16.50 2.50 - 1
20 De Rycke, Tyani 2005-••-•• F 1770 LSV-Chesspirant 0.0 0 17.50 0.00 - 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 0.0 (1790) 1-0 Karlioglu, Boran 0.0 (1382)
2 Deleu, Ellen 0.0 (1372) 0-1 Rogge, Parcival 0.0 (1720)
3 Van Volsem, Merlijn 0.0 (1709) 1-0 Decruyenaere, Laura 0.0 (1307)
4 Burssens, Jorian 0.0 (1182) 0-1 Musabayeva, Diana 0.0 (1666)
5 Victor, Julian 0.0 (1650) 1-0 De Vidts, Bram 0.0 (1160)
6 Degroote, Seb 0.0 (0) 0-1 Naessens, Wolf 0.0 (1574)
7 D'Haenens, Leon 0.0 (1557) 1-0 Yermzjam, Artyom 0.0 (0)
8 Van Meenen, Matteo 0.0 (0) 0-1 Phlips, Daan 0.0 (1529)
9 Sleypen, Maxim 0.0 (1508) 1-0 Haesart, Wannes 0.0 (0)
10 Vermeulen, Lucas 0.0 (0) 0-1 Dewever, Niel 0.0 (1461)
11 Smolders, Bavo 0.0 (1409) 1-0 Goossens, Jente 0.0 (0)
12 Van Herbruggen, Cas 0.0 (0) 0-1 Deleu, Karen 0.0 (1404)
13 Deleu, Leen 0.0 (1390) 1-0 Vander Donckt, Mattis 0.0 (0)
  De Rycke, Tyani 0.0 (1770) 0 Afwezig    
  Debunne, Lasse 3.5 (1264) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Phlips, Daan 1.0 (1529) 0-1 Nemegeer, Arne 1.0 (1790)
2 Rogge, Parcival 1.0 (1720) 1-0 D'Haenens, Leon 1.0 (1557)
3 Dewever, Niel 1.0 (1461) 0-1 Van Volsem, Merlijn 1.0 (1709)
4 Musabayeva, Diana 1.0 (1666) 0-1 Sleypen, Maxim 1.0 (1508)
5 Deleu, Karen 1.0 (1404) 0-1 Victor, Julian 1.0 (1650)
6 Naessens, Wolf 1.0 (1574) ½-½ Smolders, Bavo 1.0 (1409)
7 Karlioglu, Boran 0.0 (1382) 1-0 Deleu, Leen 1.0 (1390)
8 Yermzjam, Artyom 0.0 (0) 0-1 Deleu, Ellen 0.0 (1372)
9 Decruyenaere, Laura 0.0 (1307) 1-0 Van Meenen, Matteo 0.0 (0)
10 Haesart, Wannes 0.0 (0) 0-1 Debunne, Lasse 0.0 (1264)
11 Goossens, Jente 0.0 (0) 0-1 Burssens, Jorian 0.0 (1182)
12 De Vidts, Bram 0.0 (1160) 1-0 Vermeulen, Lucas 0.0 (0)
13 Vander Donckt, Mattis 0.0 (0) 1-0 Degroote, Seb 0.0 (0)
  Van Herbruggen, Cas 0.0 (0) 1 Bye    
  De Rycke, Tyani 0.0 (1770) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 2.0 (1790) 0-1 Van Volsem, Merlijn 2.0 (1709)
2 Victor, Julian 2.0 (1650) ½-½ Rogge, Parcival 2.0 (1720)
3 Sleypen, Maxim 2.0 (1508) 0-1 Naessens, Wolf 1.5 (1574)
4 Smolders, Bavo 1.5 (1409) ½-½ Musabayeva, Diana 1.0 (1666)
5 D'Haenens, Leon 1.0 (1557) 1-0 Decruyenaere, Laura 1.0 (1307)
6 Deleu, Ellen 1.0 (1372) 0-1 Phlips, Daan 1.0 (1529)
7 Debunne, Lasse 1.0 (1264) 0-1 Dewever, Niel 1.0 (1461)
8 Burssens, Jorian 1.0 (1182) 0-1 Deleu, Karen 1.0 (1404)
9 Deleu, Leen 1.0 (1390) 1-0 De Vidts, Bram 1.0 (1160)
10 Karlioglu, Boran 1.0 (1382) 1-0 Van Herbruggen, Cas 1.0 (0)
11 Van Meenen, Matteo 0.0 (0) 0-1 Vander Donckt, Mattis 1.0 (0)
12 Degroote, Seb 0.0 (0) 1-0 Haesart, Wannes 0.0 (0)
13 Vermeulen, Lucas 0.0 (0) 1-0 Yermzjam, Artyom 0.0 (0)
  Goossens, Jente 0.0 (0) 1 Bye    
  De Rycke, Tyani 0.0 (1770) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Volsem, Merlijn 3.0 (1709) 0-1 Rogge, Parcival 2.5 (1720)
2 Naessens, Wolf 2.5 (1574) ½-½ Victor, Julian 2.5 (1650)
3 Smolders, Bavo 2.0 (1409) 0-1 Nemegeer, Arne 2.0 (1790)
4 Deleu, Karen 2.0 (1404) 0-1 D'Haenens, Leon 2.0 (1557)
5 Phlips, Daan 2.0 (1529) 1-0 Deleu, Leen 2.0 (1390)
6 Vander Donckt, Mattis 2.0 (0) 0-1 Sleypen, Maxim 2.0 (1508)
7 Dewever, Niel 2.0 (1461) 1-0 Karlioglu, Boran 2.0 (1382)
8 Musabayeva, Diana 1.5 (1666) 1-0 Deleu, Ellen 1.0 (1372)
9 Decruyenaere, Laura 1.0 (1307) 1-0 Degroote, Seb 1.0 (0)
10 Debunne, Lasse 1.0 (1264) 1-0 Vermeulen, Lucas 1.0 (0)
11 Van Herbruggen, Cas 1.0 (0) 0-1 Burssens, Jorian 1.0 (1182)
12 De Vidts, Bram 1.0 (1160) 1-0 Goossens, Jente 1.0 (0)
13 Yermzjam, Artyom 0.0 (0) 0-1 Van Meenen, Matteo 0.0 (0)
  Haesart, Wannes 0.0 (0) 1 Bye    
  De Rycke, Tyani 0.0 (1770) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Rogge, Parcival 3.5 (1720) 1-0 Phlips, Daan 3.0 (1529)
2 Nemegeer, Arne 3.0 (1790) 1-0 Naessens, Wolf 3.0 (1574)
3 Sleypen, Maxim 3.0 (1508) 0-1 Van Volsem, Merlijn 3.0 (1709)
4 Victor, Julian 3.0 (1650) 1-0 Dewever, Niel 3.0 (1461)
5 D'Haenens, Leon 3.0 (1557) 1-0 Musabayeva, Diana 2.5 (1666)
6 Burssens, Jorian 2.0 (1182) 0-1 Smolders, Bavo 2.0 (1409)
7 Decruyenaere, Laura 2.0 (1307) 0-1 Deleu, Karen 2.0 (1404)
8 Deleu, Leen 2.0 (1390) 0-1 Debunne, Lasse 2.0 (1264)
9 Karlioglu, Boran 2.0 (1382) 1-0 Vander Donckt, Mattis 2.0 (0)
10 Degroote, Seb 1.0 (0) 1-0 De Vidts, Bram 2.0 (1160)
11 Deleu, Ellen 1.0 (1372) 1-0 Vermeulen, Lucas 1.0 (0)
12 Goossens, Jente 1.0 (0) 1-0 Van Meenen, Matteo 1.0 (0)
13 Haesart, Wannes 1.0 (0) 0-1 Van Herbruggen, Cas 1.0 (0)
  Yermzjam, Artyom 0.0 (0) 1 Bye    
  De Rycke, Tyani 0.0 (1770) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Rogge, Parcival 4.5 (1720) ½-½ Nemegeer, Arne 4.0 (1790)
2 Van Volsem, Merlijn 4.0 (1709) 0-1 D'Haenens, Leon 4.0 (1557)
3 Debunne, Lasse 3.0 (1264) 0-1 Victor, Julian 4.0 (1650)
4 Naessens, Wolf 3.0 (1574) 1-0 Karlioglu, Boran 3.0 (1382)
5 Phlips, Daan 3.0 (1529) 1-0 Smolders, Bavo 3.0 (1409)
6 Dewever, Niel 3.0 (1461) 0-1 Sleypen, Maxim 3.0 (1508)
7 Deleu, Karen 3.0 (1404) 1-0 Musabayeva, Diana 2.5 (1666)
8 Goossens, Jente 2.0 (0) 0-1 Deleu, Leen 2.0 (1390)
9 De Vidts, Bram 2.0 (1160) 1-0 Deleu, Ellen 2.0 (1372)
10 Van Herbruggen, Cas 2.0 (0) 0-1 Decruyenaere, Laura 2.0 (1307)
11 Vander Donckt, Mattis 2.0 (0) 0-1 Burssens, Jorian 2.0 (1182)
12 Yermzjam, Artyom 1.0 (0) 0-1 Degroote, Seb 2.0 (0)
13 Van Meenen, Matteo 1.0 (0) 0-1 Haesart, Wannes 1.0 (0)
  Vermeulen, Lucas 1.0 (0) 1 Bye    
  De Rycke, Tyani 0.0 (1770) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Victor, Julian 5.0 (1650) 1-0 D'Haenens, Leon 5.0 (1557)
2 Naessens, Wolf 4.0 (1574) 0-1 Rogge, Parcival 5.0 (1720)
3 Nemegeer, Arne 4.5 (1790) 1-0 Deleu, Karen 4.0 (1404)
4 Sleypen, Maxim 4.0 (1508) 1-0 Phlips, Daan 4.0 (1529)
5 Smolders, Bavo 3.0 (1409) 0-1 Van Volsem, Merlijn 4.0 (1709)
6 Burssens, Jorian 3.0 (1182) 1-0 Dewever, Niel 3.0 (1461)
7 Deleu, Leen 3.0 (1390) 1-0 Degroote, Seb 3.0 (0)
8 Karlioglu, Boran 3.0 (1382) ½-½ Debunne, Lasse 3.0 (1264)
9 Decruyenaere, Laura 3.0 (1307) 1-0 De Vidts, Bram 3.0 (1160)
10 Musabayeva, Diana 2.5 (1666) 1-0 Goossens, Jente 2.0 (0)
11 Deleu, Ellen 2.0 (1372) 1-0 Van Herbruggen, Cas 2.0 (0)
12 Vermeulen, Lucas 2.0 (0) 0-1 Vander Donckt, Mattis 2.0 (0)
13 Haesart, Wannes 2.0 (0) 0-1 Yermzjam, Artyom 1.0 (0)
  Van Meenen, Matteo 1.0 (0) 1 Bye    
  De Rycke, Tyani 0.0 (1770) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Rogge, Parcival (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1720
FIDE-ID249254
F-Elo1849
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Deleu, Ellen BEL 1372 3.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 2      D'Haenens, Leon BEL 1557 5.0 W - 1 2.0 0.72 +0.28
3 2      Victor, Julian BEL 1650 6.0 Z - ½ 2.5 0.60 -0.10
4 1      Van Volsem, Merlijn BEL 1709 5.0 Z - 1 3.5 0.52 +0.48
5 1      Phlips, Daan BEL 1529 4.0 W ^ 1 4.5 0.75 +0.25
6 1      Nemegeer, Arne BEL 1790 5.5 W v ½ 5.0 0.40 +0.10
7 2      Naessens, Wolf BEL 1574 4.0 Z v 1 6.0 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1597 32.5 Totaal 6.0 4.58 +1.42
Begin van de pagina
Victor, Julian (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1650
FIDE-ID257257
F-Elo1609
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Vidts, Bram BEL 1160 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Deleu, Karen BEL 1404 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 2      Rogge, Parcival BEL 1720 6.0 W - ½ 2.5 0.40 +0.10
4 2      Naessens, Wolf BEL 1574 4.0 Z - ½ 3.0 0.60 -0.10
5 4      Dewever, Niel BEL 1461 3.0 W - 1 4.0 0.75 +0.25
6 3      Debunne, Lasse BEL 1264 3.5 Z - 1 5.0 0.91 +0.09
7 1      D'Haenens, Leon BEL 1557 5.0 W v 1 6.0 0.63 +0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1448 28.5 Totaal 6.0 5.02 +0.98
Begin van de pagina
Nemegeer, Arne (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1790
FIDE-ID250589
F-Elo1729
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Karlioglu, Boran BEL 1382 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Phlips, Daan BEL 1529 4.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 1      Van Volsem, Merlijn BEL 1709 5.0 W - 0 2.0 0.61 -0.61
4 3      Smolders, Bavo BEL 1409 3.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
5 2      Naessens, Wolf BEL 1574 4.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
6 1      Rogge, Parcival BEL 1720 6.0 Z - ½ 4.5 0.60 -0.10
7 3      Deleu, Karen BEL 1404 4.0 W ^ 1 5.5 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1532 29.5 Totaal 5.5 5.55 -0.05
Begin van de pagina
Van Volsem, Merlijn (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17843
N-Elo1709
FIDE-ID258806
F-Elo1554
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Decruyenaere, Laura BEL 1307 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dewever, Niel BEL 1461 3.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 1      Nemegeer, Arne BEL 1790 5.5 Z - 1 3.0 0.39 +0.61
4 1      Rogge, Parcival BEL 1720 6.0 W - 0 3.0 0.48 -0.48
5 3      Sleypen, Maxim BEL 1508 5.0 Z v 1 4.0 0.76 +0.24
6 2      D'Haenens, Leon BEL 1557 5.0 W - 0 4.0 0.70 -0.70
7 5      Smolders, Bavo BEL 1409 3.0 Z - 1 5.0 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1536 31.5 Totaal 5.0 4.91 +0.09
Begin van de pagina
D'Haenens, Leon (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1557
FIDE-ID251470
F-Elo1582
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Yermzjam, Artyom BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Rogge, Parcival BEL 1720 6.0 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
3 5      Decruyenaere, Laura BEL 1307 4.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
4 4      Deleu, Karen BEL 1404 4.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
5 5      Musabayeva, Diana BEL 1666 3.5 W - 1 4.0 0.35 +0.65
6 2      Van Volsem, Merlijn BEL 1709 5.0 Z v 1 5.0 0.30 +0.70
7 1      Victor, Julian BEL 1650 6.0 Z - 0 5.0 0.37 -0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1576 30.5 Totaal 5.0 3.73 +1.27
Begin van de pagina
Sleypen, Maxim (Rank: 10)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14276
N-Elo1508
FIDE-ID247618
F-Elo1619
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Haesart, Wannes BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Musabayeva, Diana BEL 1666 3.5 Z - 1 2.0 0.29 +0.71
3 3      Naessens, Wolf BEL 1574 4.0 W - 0 2.0 0.41 -0.41
4 6      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Van Volsem, Merlijn BEL 1709 5.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
6 6      Dewever, Niel BEL 1461 3.0 Z - 1 4.0 0.57 +0.43
7 4      Phlips, Daan BEL 1529 4.0 W - 1 5.0 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1587 24.5 Totaal 5.0 3.82 +1.18
Begin van de pagina
Naessens, Wolf (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1574
FIDE-ID249530
F-Elo1610
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Degroote, Seb BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Smolders, Bavo BEL 1409 3.0 W - ½ 1.5 0.72 -0.22
3 3      Sleypen, Maxim BEL 1508 5.0 Z - 1 2.5 0.59 +0.41
4 2      Victor, Julian BEL 1650 6.0 W ^ ½ 3.0 0.40 +0.10
5 2      Nemegeer, Arne BEL 1790 5.5 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
6 4      Karlioglu, Boran BEL 1382 3.5 W - 1 4.0 0.75 +0.25
7 2      Rogge, Parcival BEL 1720 6.0 W - 0 4.0 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1576 32.0 Totaal 4.0 3.90 +0.10
Begin van de pagina
Deleu, Karen (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.14521
N-Elo1404
FIDE-ID246697
F-Elo1425
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Herbruggen, Cas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Victor, Julian BEL 1650 6.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 8      Burssens, Jorian BEL 1182 4.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
4 4      D'Haenens, Leon BEL 1557 5.0 W - 0 2.0 0.30 -0.30
5 7      Decruyenaere, Laura BEL 1307 4.0 Z - 1 3.0 0.63 +0.37
6 7      Musabayeva, Diana BEL 1666 3.5 W - 1 4.0 0.18 +0.82
7 3      Nemegeer, Arne BEL 1790 5.5 Z v 0 4.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1525 30.0 Totaal 4.0 3.09 +0.91
Begin van de pagina
Phlips, Daan (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13614
N-Elo1529
FIDE-ID241890
F-Elo1660
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Nemegeer, Arne BEL 1790 5.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 6      Deleu, Ellen BEL 1372 3.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
4 5      Deleu, Leen BEL 1390 4.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
5 1      Rogge, Parcival BEL 1720 6.0 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
6 5      Smolders, Bavo BEL 1409 3.0 W ^ 1 4.0 0.66 +0.34
7 4      Sleypen, Maxim BEL 1508 5.0 Z - 0 4.0 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1531 28.5 Totaal 4.0 3.94 +0.06
Begin van de pagina
Decruyenaere, Laura (Rank: 17)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.12800
N-Elo1307
FIDE-ID240109
F-Elo1351
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Volsem, Merlijn BEL 1709 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      D'Haenens, Leon BEL 1557 5.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
4 9      Degroote, Seb BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Deleu, Karen BEL 1404 4.0 W - 0 2.0 0.37 -0.37
6 10      Van Herbruggen, Cas BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      De Vidts, Bram BEL 1160 3.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1457 24.0 Totaal 4.0 4.10 -0.10
Begin van de pagina
Deleu, Leen (Rank: 14)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.14517
N-Elo1390
FIDE-ID246700
F-Elo1386
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Karlioglu, Boran BEL 1382 3.5 Z - 0 1.0 0.51 -0.51
3 9      De Vidts, Bram BEL 1160 3.0 W v 1 2.0 0.79 +0.21
4 5      Phlips, Daan BEL 1529 4.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
5 8      Debunne, Lasse BEL 1264 3.5 W - 0 2.0 0.67 -0.67
6 8      Goossens, Jente BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Degroote, Seb BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1333 22.0 Totaal 4.0 5.04 -1.04
Begin van de pagina
Burssens, Jorian (Rank: 19)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16889
N-Elo1182
FIDE-ID255424
F-Elo1206
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayeva, Diana BEL 1666 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Goossens, Jente BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Deleu, Karen BEL 1404 4.0 W - 0 1.0 0.22 -0.22
4 11      Van Herbruggen, Cas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Smolders, Bavo BEL 1409 3.0 W - 0 2.0 0.21 -0.21
6 11      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 6      Dewever, Niel BEL 1461 3.0 W - 1 4.0 0.16 +0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1485 20.5 Totaal 4.0 3.43 +0.57
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 5)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1666
FIDE-ID254720
F-Elo1430
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Burssens, Jorian BEL 1182 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Sleypen, Maxim BEL 1508 5.0 W - 0 1.0 0.71 -0.71
3 4      Smolders, Bavo BEL 1409 3.0 Z - ½ 1.5 0.82 -0.32
4 8      Deleu, Ellen BEL 1372 3.0 W ^ 1 2.5 0.85 +0.15
5 5      D'Haenens, Leon BEL 1557 5.0 Z v 0 2.5 0.65 -0.65
6 7      Deleu, Karen BEL 1404 4.0 Z ^ 0 2.5 0.82 -0.82
7 10      Goossens, Jente BEL 0 2.0 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1405 26.0 Totaal 3.5 5.69 -2.19
Begin van de pagina
Karlioglu, Boran (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1382
FIDE-ID254681
F-Elo1382
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
CategorieMin16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nemegeer, Arne BEL 1790 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Deleu, Leen BEL 1390 4.0 W - 1 1.0 0.49 +0.51
3 10      Van Herbruggen, Cas BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Dewever, Niel BEL 1461 3.0 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
5 9      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Naessens, Wolf BEL 1574 4.0 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
7 8      Debunne, Lasse BEL 1264 3.5 W - ½ 3.5 0.66 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1495 25.0 Totaal 3.5 3.71 -0.21
Begin van de pagina
Debunne, Lasse (Rank: 18)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1264
FIDE-ID247529
F-Elo1318
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 10      Haesart, Wannes BEL 0 2.0 Z v 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Dewever, Niel BEL 1461 3.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
4 10      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Deleu, Leen BEL 1390 4.0 Z - 1 3.0 0.33 +0.67
6 3      Victor, Julian BEL 1650 6.0 W - 0 3.0 0.09 -0.09
7 8      Karlioglu, Boran BEL 1382 3.5 Z ^ ½ 3.5 0.34 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1470 20.5 Totaal 3.5 2.85 +0.65
Begin van de pagina
Dewever, Niel (Rank: 11)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo1461
FIDE-ID259543
F-Elo1348
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Volsem, Merlijn BEL 1709 5.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 7      Debunne, Lasse BEL 1264 3.5 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
4 7      Karlioglu, Boran BEL 1382 3.5 W - 1 3.0 0.61 +0.39
5 4      Victor, Julian BEL 1650 6.0 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
6 6      Sleypen, Maxim BEL 1508 5.0 W - 0 3.0 0.43 -0.43
7 6      Burssens, Jorian BEL 1182 4.0 Z - 0 3.0 0.84 -0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1449 29.0 Totaal 3.0 3.99 -0.99
Begin van de pagina
Smolders, Bavo (Rank: 12)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1409
FIDE-ID257818
F-Elo1551
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Goossens, Jente BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Naessens, Wolf BEL 1574 4.0 Z - ½ 1.5 0.28 +0.22
3 4      Musabayeva, Diana BEL 1666 3.5 W - ½ 2.0 0.18 +0.32
4 3      Nemegeer, Arne BEL 1790 5.5 W v 0 2.0 0.09 -0.09
5 6      Burssens, Jorian BEL 1182 4.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
6 5      Phlips, Daan BEL 1529 4.0 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
7 5      Van Volsem, Merlijn BEL 1709 5.0 W - 0 3.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1575 28.0 Totaal 3.0 2.75 +0.25
Begin van de pagina
De Vidts, Bram (Rank: 20)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16287
N-Elo1160
FIDE-ID251984
F-Elo1215
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
CategorieMin16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Victor, Julian BEL 1650 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Deleu, Leen BEL 1390 4.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
4 12      Goossens, Jente BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Degroote, Seb BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 9      Deleu, Ellen BEL 1372 3.0 W v 1 3.0 0.23 +0.77
7 9      Decruyenaere, Laura BEL 1307 4.0 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1429 24.0 Totaal 3.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina
Vander Donckt, Mattis (Rank: 28)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15999
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Deleu, Leen BEL 1390 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Degroote, Seb BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Sleypen, Maxim BEL 1508 5.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Karlioglu, Boran BEL 1382 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Burssens, Jorian BEL 1182 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1365 23.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Degroote, Seb (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Naessens, Wolf BEL 1574 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Haesart, Wannes BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Decruyenaere, Laura BEL 1307 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      De Vidts, Bram BEL 1160 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 12      Yermzjam, Artyom BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Deleu, Leen BEL 1390 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1357 22.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Deleu, Ellen (Rank: 16)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.14510
N-Elo1372
FIDE-ID246689
F-Elo1404
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Rogge, Parcival BEL 1720 6.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 8      Yermzjam, Artyom BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Phlips, Daan BEL 1529 4.0 W - 0 1.0 0.29 -0.29
4 8      Musabayeva, Diana BEL 1666 3.5 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
5 11      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      De Vidts, Bram BEL 1160 3.0 Z - 0 2.0 0.77 -0.77
7 11      Van Herbruggen, Cas BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1518 22.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Van Herbruggen, Cas (Rank: 27)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16852
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Deleu, Karen BEL 1404 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 10      Karlioglu, Boran BEL 1382 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Burssens, Jorian BEL 1182 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Haesart, Wannes BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Decruyenaere, Laura BEL 1307 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Deleu, Ellen BEL 1372 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1329 20.5 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Goossens, Jente (Rank: 26)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16417
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Smolders, Bavo BEL 1409 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Burssens, Jorian BEL 1182 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 12      De Vidts, Bram BEL 1160 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Deleu, Leen BEL 1390 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 10      Musabayeva, Diana BEL 1666 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1361 19.5 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Vermeulen, Lucas (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.21111
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Dewever, Niel BEL 1461 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Vidts, Bram BEL 1160 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Yermzjam, Artyom BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Debunne, Lasse BEL 1264 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Deleu, Ellen BEL 1372 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6        Bye           1 2.0    
7 12      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1314 17.5 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina
Haesart, Wannes (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.19504
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Sleypen, Maxim BEL 1508 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Debunne, Lasse BEL 1264 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Degroote, Seb BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 13      Van Herbruggen, Cas BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      Yermzjam, Artyom BEL 0 2.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1386 17.5 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina
Yermzjam, Artyom (Rank: 22)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19608
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      D'Haenens, Leon BEL 1557 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Deleu, Ellen BEL 1372 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      Van Meenen, Matteo BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 12      Degroote, Seb BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 13      Haesart, Wannes BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1464 17.0 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina
Van Meenen, Matteo (Rank: 23)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19816
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Phlips, Daan BEL 1529 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Decruyenaere, Laura BEL 1307 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      Yermzjam, Artyom BEL 0 2.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
5 12      Goossens, Jente BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Haesart, Wannes BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1418 17.0 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina
De Rycke, Tyani (Rank: 2)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1770
FIDE-ID247936
F-Elo1891
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB OR #Win
1 Rogge, Parcival 3 1720 1893 6.0 21 Z 1 5 W 1 2 Z ½ 4 Z 1 9 W 1 3 W ½ 7 Z 1 29.50 32.50 26.75 0.5 5
2 Victor, Julian 6 1650 1757 6.0 18 W 1 8 Z 1 1 W ½ 7 Z ½ 16 W 1 15 Z 1 5 W 1 26.00 29.00 24.00 0.5 5
3 Nemegeer, Arne 1 1790 1754 5.5 14 W 1 9 Z 1 4 W 0 17 Z 1 7 W 1 1 Z ½ 8 W 1 26.50 29.50 21.50 - 5
4 Van Volsem, Merlijn 4 1709 1694 5.0 10 W 1 16 Z 1 3 Z 1 1 W 0 6 Z 1 5 W 0 17 Z 1 28.50 31.50 20.50 - 5
5 D'Haenens, Leon 8 1557 1674 5.0 26 W 1 1 Z 0 10 W 1 8 Z 1 13 W 1 4 Z 1 2 Z 0 28.50 30.00 18.00 - 5
6 Sleypen, Maxim 10 1508 1609 5.0 25 W 1 13 Z 1 7 W 0 19 Z 1 4 W 0 16 Z 1 9 W 1 22.50 24.00 15.00 - 5
7 Naessens, Wolf 7 1574 1569 4.0 20 Z 1 17 W ½ 6 Z 1 2 W ½ 3 Z 0 14 W 1 1 W 0 29.00 32.00 16.00 - 3
8 Deleu, Karen 13 1404 1501 4.0 22 Z 1 2 W 0 12 Z 1 5 W 0 10 Z 1 13 W 1 3 Z 0 28.00 29.50 13.00 - 4
9 Phlips, Daan 9 1529 1524 4.0 27 Z 1 3 W 0 21 Z 1 11 W 1 1 Z 0 17 W 1 6 Z 0 26.50 28.00 11.50 - 4
10 Decruyenaere, Laura 17 1307 1271 4.0 4 Z 0 27 W 1 5 Z 0 20 W 1 8 W 0 22 Z 1 18 W 1 21.50 23.00 9.00 - 4
11 Deleu, Leen 14 1390 1236 4.0 19 W 1 14 Z 0 18 W 1 9 Z 0 15 W 0 23 Z 1 20 W 1 20.50 22.00 10.50 - 4
12 Burssens, Jorian 19 1182 1222 4.0 13 W 0 23 Z 1 8 W 0 22 Z 1 17 W 0 19 Z 1 16 W 1 18.00 19.50 9.00 - 4
13 Musabayeva, Diana 5 1666 1397 3.5 12 Z 1 6 W 0 17 Z ½ 21 W 1 5 Z 0 8 Z 0 23 W 1 24.00 25.50 10.00 - 3
14 Karlioglu, Boran 15 1382 1348 3.5 3 Z 0 11 W 1 22 W 1 16 Z 0 19 W 1 7 Z 0 15 W ½ 23.50 25.00 10.50 - 3
15 Debunne, Lasse 18 1264 1326 3.5 A 25 Z 1 16 W 0 24 W 1 11 Z 1 2 W 0 14 Z ½ 22.00 23.50 8.75 - 3
16 Dewever, Niel 11 1461 1337 3.0 24 Z 1 4 W 0 15 Z 1 14 W 1 2 Z 0 6 W 0 12 Z 0 27.50 29.00 9.00 - 3
17 Smolders, Bavo 12 1409 1437 3.0 23 W 1 7 Z ½ 13 W ½ 3 W 0 12 Z 1 9 Z 0 4 W 0 26.00 27.50 9.25 - 2
18 De Vidts, Bram 20 1160 1073 3.0 2 Z 0 24 W 1 11 Z 0 23 W 1 20 Z 0 21 W 1 10 Z 0 21.50 23.00 6.00 - 3
19 Vander Donckt, Mattis 28 0 723 3.0 11 Z 0 20 W 1 27 Z 1 6 W 0 14 Z 0 12 W 0 24 Z 1 21.00 22.50 6.00 - 3
20 Degroote, Seb 21 0 719 3.0 7 W 0 19 Z 0 25 W 1 10 Z 0 18 W 1 26 Z 1 11 Z 0 19.50 21.00 6.00 - 3
21 Deleu, Ellen 16 1372 1227 3.0 1 W 0 26 Z 1 9 W 0 13 Z 0 24 W 1 18 Z 0 22 W 1 19.50 21.00 4.50 - 3
22 Van Herbruggen, Cas 27 0 824 2.0 8 W 0 B1 14 Z 0 12 W 0 25 Z 1 10 W 0 21 Z 0 21.00 22.50 4.00 - 1
23 Goossens, Jente 26 0 851 2.0 17 Z 0 12 W 0 B1 18 Z 0 27 W 1 11 W 0 13 Z 0 19.50 21.00 3.50 - 1
24 Vermeulen, Lucas 25 0 592 2.0 16 W 0 18 Z 0 26 W 1 15 Z 0 21 Z 0 B1 19 W 0 17.50 19.00 3.00 - 1
25 Haesart, Wannes 24 0 178 2.0 6 Z 0 15 W 0 20 Z 0 B1 22 W 0 27 Z 1 26 W 0 16.50 18.00 3.00 - 1
26 Yermzjam, Artyom 22 0 204 2.0 5 Z 0 21 W 0 24 Z 0 27 W 0 B1 20 W 0 25 Z 1 15.50 16.50 2.50 - 1
27 Van Meenen, Matteo 23 0 189 2.0 9 W 0 10 Z 0 19 W 0 26 Z 1 23 Z 0 25 W 0 B1 15.50 16.50 2.50 - 1
28 De Rycke, Tyani 2 1770 0 0.0 A A A A A A A 16.50 17.50 0.00 - 0
(©)FRBE-KBSB-v4.20 2019/08/27 (©) GMA 2015 Build : 2019/09/08 11:46