SwarLogo de MERCATEL op 23rd U10 U8 SwarLogo
472
Organisator: de Mercatel
Arbiter: Herman Van de Wynkele
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 07/09/2019 tot 07/09/2019
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, OR, #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB OR #Win
1 Musabayev, Maxim 2009-••-•• M 1334 Mercatel 9.0 1945 51.00 51.00 - 9
2 Plomp, Mateo 2009-••-•• M 1385 Mercatel 8.0 1469 53.50 44.50 - 8
3 Ruzhansky, Elias 2011-••-•• M 1484 KGSRL Gent 7.0 1380 54.50 37.50 - 7
4 Ghisa, Alexander 2009-••-•• M 1131 Kapelle-op-den-Bos 6.0 1122 55.00 31.00 - 6
5 Vertongen, Jack 2009-••-•• M 1150 Mercatel 6.0 1129 52.00 28.00 - 6
6 Decraene, Lotus 2010-••-•• F 1188 Waregem 6.0 1122 51.00 29.00 - 6
7 Smolders, Pepijn 2010-••-•• M 939 Turnhout 6.0 744 47.00 28.00 - 6
8 Vandenhole, Kobe 2009-••-•• M 0 Aalst 5.5 531 50.00 26.25 - 5
9 Peeters, Yumi 2010-••-•• F 0 LSV-Chesspirant 5.5 470 46.00 24.25 - 5
10 Beuseling, Lander 2009-••-•• M 0 Mercatel 5.5 234 46.00 25.75 - 5
11 Bernard, Ivan 2010-••-•• M 0 5.5 340 41.50 22.00 - 5
12 Coorevits, Arthur 2009-••-•• M 1157 Mercatel 5.0 1018 52.00 23.00 - 5
13 Plomp, Luka 2010-••-•• M 0 Mercatel 5.0 583 48.00 24.00 - 5
14 Lowette, Arne 2011-••-•• M 0 Geel 5.0 162 44.00 21.75 - 4
15 Musabayev, Alexander 2009-••-•• M 0 Mercatel 5.0 201 43.00 21.50 - 4
16 Meert, Maarin 2011-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 5.0 395 40.50 18.00 - 5
17 Ip, Tobias 2011-••-•• M 0 Wetteren 5.0 266 39.50 18.00 - 5
18 Oloeriu, Cezar 2011-••-•• M 0 KGSRL Gent 5.0 36 41.00 20.00 - 5
19 Coorevits, Victor 2011-••-•• M 0 Mercatel 5.0 266 40.00 17.50 - 5
20 Peeters, Paul 2012-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 5.0 140 36.50 16.75 - 4
21 Lootens, Marie-Julie 2010-••-•• F 0 Aalter 5.0 36 35.50 18.50 - 5
22 Beuseling, Oskar 2011-••-•• M 0 Mercatel 4.5 493 44.50 19.25 - 4
23 Tanase, Bogdan 2009-••-•• M 0 KGSRL Gent 4.5 129 38.00 14.50 - 4
24 Warnier, Atousa 2010-••-•• M 0 4.0 215 42.50 14.00 - 4
25 Moh'd, Zain 2009-••-•• M 0 Landegem 4.0 122 40.50 14.00 - 4
26 Duchâteau, Jasper 2009-••-•• M 0 Mercatel 4.0 61 39.00 13.00 - 4
27 Cools, Daan 2010-••-•• M 0 De Drie Torens Gent 4.0 86 39.50 14.00 - 4
28 Jalalijam, Roza 2010-••-•• F 0 De Drie Torens Gent 4.0 85 37.00 13.25 - 3
29 Zootjes, Aäron 2009-••-•• M 0 Wachtebeke 4.0 105 36.50 11.00 - 4
30 Devos, Briek 2010-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 4.0 85 33.50 10.50 - 4
31 Meert, Senne 2012-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 4.0 -43 33.00 11.50 - 4
32 De Visscher, Raigan 2011-••-•• M 0 Wetteren 4.0 -43 34.00 11.00 - 4
33 Van Guyse, Tjorven 2009-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 3.5 -87 38.50 11.50 - 3
34 Verstraete, Lars 2010-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 3.0 23 37.00 6.50 - 3
35 Ferdinande, Ebben 2010-••-•• M 0 KGSRL Gent 3.0 7 36.00 7.00 - 3
36 Lootens, Emile-Henri 2012-••-•• M 0 Aalter 3.0 -125 34.00 8.00 - 3
37 Liao, Ylin 2010-••-•• M 0 De Drie Torens Gent 3.0 -125 30.50 4.50 - 3
38 Foulon, Oceane 2009-••-•• F 0 Aalter 3.0 -125 27.00 3.50 - 3
39 Verstrepen, Wannes 2010-••-•• M 0 2.0 -220 31.50 3.00 1.0 2
40 Van Brabandt, Mila 2010-••-•• F 0 2.0 -220 25.50 3.25 0.0 1
41 Clinckaert, Kasper 2012-••-•• M 0 Wetteren 1.0 -351 26.00 0.50 - 1
42 Formesyn, Jonas 2009-••-•• M 0 De Drie Torens Gent 0.5 -470 29.50 1.00 - 0
43 Pavlov, Konstantin 2009-••-•• M 0 KGSRL Gent 0.0 0 27.00 0.00 - 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: Min10
Nr. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB OR #Win
1 Musabayev, Maxim 2009-••-•• M 1334 Mercatel 9.0 1945 51.00 51.00 - 9
2 Plomp, Mateo 2009-••-•• M 1385 Mercatel 8.0 1469 53.50 44.50 - 8
3 Ghisa, Alexander 2009-••-•• M 1131 Kapelle-op-den-Bos 6.0 1122 55.00 31.00 - 6
4 Vertongen, Jack 2009-••-•• M 1150 Mercatel 6.0 1129 52.00 28.00 - 6
5 Decraene, Lotus 2010-••-•• F 1188 Waregem 6.0 1122 51.00 29.00 - 6
6 Smolders, Pepijn 2010-••-•• M 939 Turnhout 6.0 744 47.00 28.00 - 6
7 Vandenhole, Kobe 2009-••-•• M 0 Aalst 5.5 531 50.00 26.25 - 5
8 Peeters, Yumi 2010-••-•• F 0 LSV-Chesspirant 5.5 470 46.00 24.25 - 5
9 Beuseling, Lander 2009-••-•• M 0 Mercatel 5.5 234 46.00 25.75 - 5
10 Bernard, Ivan 2010-••-•• M 0 5.5 340 41.50 22.00 - 5
11 Coorevits, Arthur 2009-••-•• M 1157 Mercatel 5.0 1018 52.00 23.00 - 5
12 Plomp, Luka 2010-••-•• M 0 Mercatel 5.0 583 48.00 24.00 - 5
13 Musabayev, Alexander 2009-••-•• M 0 Mercatel 5.0 201 43.00 21.50 - 4
14 Lootens, Marie-Julie 2010-••-•• F 0 Aalter 5.0 36 35.50 18.50 - 5
15 Tanase, Bogdan 2009-••-•• M 0 KGSRL Gent 4.5 129 38.00 14.50 - 4
16 Warnier, Atousa 2010-••-•• M 0 4.0 215 42.50 14.00 - 4
17 Moh'd, Zain 2009-••-•• M 0 Landegem 4.0 122 40.50 14.00 - 4
18 Duchâteau, Jasper 2009-••-•• M 0 Mercatel 4.0 61 39.00 13.00 - 4
19 Cools, Daan 2010-••-•• M 0 De Drie Torens Gent 4.0 86 39.50 14.00 - 4
20 Jalalijam, Roza 2010-••-•• F 0 De Drie Torens Gent 4.0 85 37.00 13.25 - 3
21 Zootjes, Aäron 2009-••-•• M 0 Wachtebeke 4.0 105 36.50 11.00 - 4
22 Devos, Briek 2010-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 4.0 85 33.50 10.50 - 4
23 Van Guyse, Tjorven 2009-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 3.5 -87 38.50 11.50 - 3
24 Verstraete, Lars 2010-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 3.0 23 37.00 6.50 - 3
25 Ferdinande, Ebben 2010-••-•• M 0 KGSRL Gent 3.0 7 36.00 7.00 - 3
26 Liao, Ylin 2010-••-•• M 0 De Drie Torens Gent 3.0 -125 30.50 4.50 - 3
27 Foulon, Oceane 2009-••-•• F 0 Aalter 3.0 -125 27.00 3.50 - 3
28 Verstrepen, Wannes 2010-••-•• M 0 2.0 -220 31.50 3.00 1.0 2
29 Van Brabandt, Mila 2010-••-•• F 0 2.0 -220 25.50 3.25 0.0 1
30 Formesyn, Jonas 2009-••-•• M 0 De Drie Torens Gent 0.5 -470 29.50 1.00 - 0
31 Pavlov, Konstantin 2009-••-•• M 0 KGSRL Gent 0.0 0 27.00 0.00 - 0
Categorie: Min8
Nr. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf Buch SB OR #Win
1 Ruzhansky, Elias 2011-••-•• M 1484 KGSRL Gent 7.0 1380 54.50 37.50 - 7
2 Lowette, Arne 2011-••-•• M 0 Geel 5.0 162 44.00 21.75 - 4
3 Meert, Maarin 2011-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 5.0 395 40.50 18.00 - 5
4 Ip, Tobias 2011-••-•• M 0 Wetteren 5.0 266 39.50 18.00 - 5
5 Oloeriu, Cezar 2011-••-•• M 0 KGSRL Gent 5.0 36 41.00 20.00 - 5
6 Coorevits, Victor 2011-••-•• M 0 Mercatel 5.0 266 40.00 17.50 - 5
7 Peeters, Paul 2012-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 5.0 140 36.50 16.75 - 4
8 Beuseling, Oskar 2011-••-•• M 0 Mercatel 4.5 493 44.50 19.25 - 4
9 Meert, Senne 2012-••-•• M 0 LSV-Chesspirant 4.0 -43 33.00 11.50 - 4
10 De Visscher, Raigan 2011-••-•• M 0 Wetteren 4.0 -43 34.00 11.00 - 4
11 Lootens, Emile-Henri 2012-••-•• M 0 Aalter 3.0 -125 34.00 8.00 - 3
12 Clinckaert, Kasper 2012-••-•• M 0 Wetteren 1.0 -351 26.00 0.50 - 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ruzhansky, Elias 0.0 (1484) 1-0 Moh'd, Zain 0.0 (0)
2 Warnier, Atousa 0.0 (0) 0-1 Plomp, Mateo 0.0 (1385)
3 Musabayev, Maxim 0.0 (1334) 1-0 Verstraete, Lars 0.0 (0)
4 Ferdinande, Ebben 0.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 0.0 (1188)
5 Coorevits, Arthur 0.0 (1157) 1-0 Tanase, Bogdan 0.0 (0)
6 Jalalijam, Roza 0.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 0.0 (1150)
7 Ghisa, Alexander 0.0 (1131) 1-0 Lowette, Arne 0.0 (0)
8 Coorevits, Victor 0.0 (0) 0-1 Smolders, Pepijn 0.0 (939)
9 Verstrepen, Wannes 0.0 (0) 0-1 Ip, Tobias 0.0 (0)
10 Beuseling, Oskar 0.0 (0) 1-0 Liao, Ylin 0.0 (0)
11 Formesyn, Jonas 0.0 (0) 0-1 Peeters, Paul 0.0 (0)
12 Meert, Senne 0.0 (0) 0-1 Van Guyse, Tjorven 0.0 (0)
13 Beuseling, Lander 0.0 (0) 0-1 Meert, Maarin 0.0 (0)
14 Oloeriu, Cezar 0.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 0.0 (0)
15 Vandenhole, Kobe 0.0 (0) 1-0 De Visscher, Raigan 0.0 (0)
16 Bernard, Ivan 0.0 (0) 0-1 Plomp, Luka 0.0 (0)
17 Peeters, Yumi 0.0 (0) 1-0 Clinckaert, Kasper 0.0 (0)
18 Foulon, Oceane 0.0 (0) 0-1 Zootjes, Aäron 0.0 (0)
19 Devos, Briek 0.0 (0) 1-0 Lootens, Marie-Julie 0.0 (0)
20 Lootens, Emile-Henri 0.0 (0) 0-1 Cools, Daan 0.0 (0)
21 Duchâteau, Jasper 0.0 (0) 1-0 Van Brabandt, Mila 0.0 (0)
  Pavlov, Konstantin 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Plomp, Luka 1.0 (0) 0-1 Ruzhansky, Elias 1.0 (1484)
2 Plomp, Mateo 1.0 (1385) 1-0 Vandenhole, Kobe 1.0 (0)
3 Zootjes, Aäron 1.0 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 1.0 (1334)
4 Decraene, Lotus 1.0 (1188) 1-0 Peeters, Yumi 1.0 (0)
5 Cools, Daan 1.0 (0) 0-1 Coorevits, Arthur 1.0 (1157)
6 Vertongen, Jack 1.0 (1150) 1-0 Devos, Briek 1.0 (0)
7 Ip, Tobias 1.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 1.0 (1131)
8 Smolders, Pepijn 1.0 (939) 1-0 Duchâteau, Jasper 1.0 (0)
9 Van Guyse, Tjorven 1.0 (0) 0-1 Beuseling, Oskar 1.0 (0)
10 Musabayev, Alexander 1.0 (0) ½-½ Peeters, Paul 1.0 (0)
11 Meert, Maarin 1.0 (0) 1-0 Verstrepen, Wannes 0.0 (0)
12 Liao, Ylin 0.0 (0) 0-1 Coorevits, Victor 0.0 (0)
13 Meert, Senne 0.0 (0) 1-0 Formesyn, Jonas 0.0 (0)
14 De Visscher, Raigan 0.0 (0) 0-1 Beuseling, Lander 0.0 (0)
15 Moh'd, Zain 0.0 (0) 0-1 Oloeriu, Cezar 0.0 (0)
16 Clinckaert, Kasper 0.0 (0) 0-1 Warnier, Atousa 0.0 (0)
17 Verstraete, Lars 0.0 (0) 0-1 Bernard, Ivan 0.0 (0)
18 Lootens, Marie-Julie 0.0 (0) 1-0 Ferdinande, Ebben 0.0 (0)
19 Tanase, Bogdan 0.0 (0) 1-0 Foulon, Oceane 0.0 (0)
20 Van Brabandt, Mila 0.0 (0) ½-½ Jalalijam, Roza 0.0 (0)
21 Lowette, Arne 0.0 (0) 1-0 Lootens, Emile-Henri 0.0 (0)
  Pavlov, Konstantin 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ruzhansky, Elias 2.0 (1484) 1-0 Vertongen, Jack 2.0 (1150)
2 Ghisa, Alexander 2.0 (1131) 0-1 Plomp, Mateo 2.0 (1385)
3 Musabayev, Maxim 2.0 (1334) 1-0 Smolders, Pepijn 2.0 (939)
4 Beuseling, Oskar 2.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 2.0 (1188)
5 Coorevits, Arthur 2.0 (1157) 1-0 Meert, Maarin 2.0 (0)
6 Beuseling, Lander 1.0 (0) 1-0 Musabayev, Alexander 1.5 (0)
7 Coorevits, Victor 1.0 (0) 1-0 Van Guyse, Tjorven 1.0 (0)
8 Vandenhole, Kobe 1.0 (0) 1-0 Tanase, Bogdan 1.0 (0)
9 Peeters, Paul 1.5 (0) 0-1 Plomp, Luka 1.0 (0)
10 Peeters, Yumi 1.0 (0) 0-1 Lowette, Arne 1.0 (0)
11 Oloeriu, Cezar 1.0 (0) 1-0 Zootjes, Aäron 1.0 (0)
12 Devos, Briek 1.0 (0) 0-1 Ip, Tobias 1.0 (0)
13 Bernard, Ivan 1.0 (0) 1-0 Cools, Daan 1.0 (0)
14 Duchâteau, Jasper 1.0 (0) 1-0 Meert, Senne 1.0 (0)
15 Warnier, Atousa 1.0 (0) 1-0 Lootens, Marie-Julie 1.0 (0)
16 Jalalijam, Roza 0.5 (0) 1-0 Liao, Ylin 0.0 (0)
17 Formesyn, Jonas 0.0 (0) ½-½ Van Brabandt, Mila 0.5 (0)
18 Verstrepen, Wannes 0.0 (0) 0-1 De Visscher, Raigan 0.0 (0)
19 Foulon, Oceane 0.0 (0) 0-1 Moh'd, Zain 0.0 (0)
20 Lootens, Emile-Henri 0.0 (0) 1-0 Verstraete, Lars 0.0 (0)
21 Ferdinande, Ebben 0.0 (0) 1-0 Clinckaert, Kasper 0.0 (0)
  Pavlov, Konstantin 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Decraene, Lotus 3.0 (1188) 0-1 Ruzhansky, Elias 3.0 (1484)
2 Plomp, Mateo 3.0 (1385) 0-1 Musabayev, Maxim 3.0 (1334)
3 Vertongen, Jack 2.0 (1150) 1-0 Coorevits, Arthur 3.0 (1157)
4 Coorevits, Victor 2.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 2.0 (1131)
5 Smolders, Pepijn 2.0 (939) 0-1 Beuseling, Oskar 2.0 (0)
6 Lowette, Arne 2.0 (0) 0-1 Beuseling, Lander 2.0 (0)
7 Ip, Tobias 2.0 (0) 0-1 Vandenhole, Kobe 2.0 (0)
8 Plomp, Luka 2.0 (0) 1-0 Oloeriu, Cezar 2.0 (0)
9 Meert, Maarin 2.0 (0) 1-0 Duchâteau, Jasper 2.0 (0)
10 Bernard, Ivan 2.0 (0) 1-0 Warnier, Atousa 2.0 (0)
11 Musabayev, Alexander 1.5 (0) 0-1 Jalalijam, Roza 1.5 (0)
12 Van Guyse, Tjorven 1.0 (0) ½-½ Peeters, Paul 1.5 (0)
13 Tanase, Bogdan 1.0 (0) 0-1 Peeters, Yumi 1.0 (0)
14 Zootjes, Aäron 1.0 (0) 0-1 Meert, Senne 1.0 (0)
15 De Visscher, Raigan 1.0 (0) 1-0 Devos, Briek 1.0 (0)
16 Cools, Daan 1.0 (0) 1-0 Lootens, Marie-Julie 1.0 (0)
17 Moh'd, Zain 1.0 (0) 1-0 Lootens, Emile-Henri 1.0 (0)
18 Van Brabandt, Mila 1.0 (0) 0-1 Ferdinande, Ebben 1.0 (0)
19 Verstraete, Lars 0.0 (0) 1-0 Formesyn, Jonas 0.5 (0)
20 Clinckaert, Kasper 0.0 (0) 0-1 Verstrepen, Wannes 0.0 (0)
21 Liao, Ylin 0.0 (0) 1-0 Foulon, Oceane 0.0 (0)
  Pavlov, Konstantin 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ruzhansky, Elias 4.0 (1484) 0-1 Musabayev, Maxim 4.0 (1334)
2 Beuseling, Lander 3.0 (0) 0-1 Plomp, Mateo 3.0 (1385)
3 Vandenhole, Kobe 3.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 3.0 (1188)
4 Coorevits, Arthur 3.0 (1157) 1-0 Plomp, Luka 3.0 (0)
5 Beuseling, Oskar 3.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 3.0 (1150)
6 Ghisa, Alexander 3.0 (1131) 1-0 Meert, Maarin 3.0 (0)
7 Jalalijam, Roza 2.5 (0) 0-1 Bernard, Ivan 3.0 (0)
8 Peeters, Paul 2.0 (0) 0-1 Smolders, Pepijn 2.0 (939)
9 Peeters, Yumi 2.0 (0) 1-0 Coorevits, Victor 2.0 (0)
10 Oloeriu, Cezar 2.0 (0) 1-0 Cools, Daan 2.0 (0)
11 Duchâteau, Jasper 2.0 (0) 0-1 Lowette, Arne 2.0 (0)
12 Meert, Senne 2.0 (0) 0-1 Moh'd, Zain 2.0 (0)
13 Warnier, Atousa 2.0 (0) 1-0 Ip, Tobias 2.0 (0)
14 Ferdinande, Ebben 2.0 (0) 1-0 De Visscher, Raigan 2.0 (0)
15 Musabayev, Alexander 1.5 (0) 1-0 Van Guyse, Tjorven 1.5 (0)
16 Verstrepen, Wannes 1.0 (0) 0-1 Verstraete, Lars 1.0 (0)
17 Lootens, Marie-Julie 1.0 (0) 1-0 Liao, Ylin 1.0 (0)
18 Lootens, Emile-Henri 1.0 (0) 1-0 Zootjes, Aäron 1.0 (0)
19 Devos, Briek 1.0 (0) 1-0 Van Brabandt, Mila 1.0 (0)
20 Formesyn, Jonas 0.5 (0) 0-1 Tanase, Bogdan 1.0 (0)
21 Foulon, Oceane 0.0 (0) 1-0 Clinckaert, Kasper 0.0 (0)
  Pavlov, Konstantin 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 5.0 (1334) 1-0 Coorevits, Arthur 4.0 (1157)
2 Plomp, Mateo 4.0 (1385) 1-0 Ruzhansky, Elias 4.0 (1484)
3 Decraene, Lotus 4.0 (1188) 0-1 Ghisa, Alexander 4.0 (1131)
4 Vertongen, Jack 4.0 (1150) 1-0 Bernard, Ivan 4.0 (0)
5 Smolders, Pepijn 3.0 (939) 1-0 Warnier, Atousa 3.0 (0)
6 Oloeriu, Cezar 3.0 (0) 0-1 Beuseling, Lander 3.0 (0)
7 Lowette, Arne 3.0 (0) 0-1 Vandenhole, Kobe 3.0 (0)
8 Plomp, Luka 3.0 (0) 1-0 Ferdinande, Ebben 3.0 (0)
9 Meert, Maarin 3.0 (0) 0-1 Peeters, Yumi 3.0 (0)
10 Moh'd, Zain 3.0 (0) 0-1 Beuseling, Oskar 3.0 (0)
11 Cools, Daan 2.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 2.5 (0)
12 Tanase, Bogdan 2.0 (0) ½-½ Jalalijam, Roza 2.5 (0)
13 Peeters, Paul 2.0 (0) 1-0 Devos, Briek 2.0 (0)
14 De Visscher, Raigan 2.0 (0) 0-1 Duchâteau, Jasper 2.0 (0)
15 Verstraete, Lars 2.0 (0) 0-1 Meert, Senne 2.0 (0)
16 Lootens, Marie-Julie 2.0 (0) 1-0 Coorevits, Victor 2.0 (0)
17 Ip, Tobias 2.0 (0) 1-0 Lootens, Emile-Henri 2.0 (0)
18 Van Guyse, Tjorven 1.5 (0) 1-0 Verstrepen, Wannes 1.0 (0)
19 Liao, Ylin 1.0 (0) 0-1 Zootjes, Aäron 1.0 (0)
20 Van Brabandt, Mila 1.0 (0) 0-1 Foulon, Oceane 1.0 (0)
21 Clinckaert, Kasper 0.0 (0) 1-0 Formesyn, Jonas 0.5 (0)
  Pavlov, Konstantin 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ghisa, Alexander 5.0 (1131) 0-1 Musabayev, Maxim 6.0 (1334)
2 Vertongen, Jack 5.0 (1150) 0-1 Plomp, Mateo 5.0 (1385)
3 Ruzhansky, Elias 4.0 (1484) 1-0 Vandenhole, Kobe 4.0 (0)
4 Bernard, Ivan 4.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 4.0 (1188)
5 Coorevits, Arthur 4.0 (1157) 1-0 Beuseling, Oskar 4.0 (0)
6 Peeters, Yumi 4.0 (0) 1-0 Smolders, Pepijn 4.0 (939)
7 Beuseling, Lander 4.0 (0) 0-1 Plomp, Luka 4.0 (0)
8 Musabayev, Alexander 3.5 (0) 1-0 Moh'd, Zain 3.0 (0)
9 Duchâteau, Jasper 3.0 (0) 0-1 Ip, Tobias 3.0 (0)
10 Warnier, Atousa 3.0 (0) 0-1 Peeters, Paul 3.0 (0)
11 Ferdinande, Ebben 3.0 (0) 0-1 Meert, Maarin 3.0 (0)
12 Jalalijam, Roza 3.0 (0) 0-1 Oloeriu, Cezar 3.0 (0)
13 Meert, Senne 3.0 (0) 0-1 Lowette, Arne 3.0 (0)
14 Van Guyse, Tjorven 2.5 (0) 0-1 Lootens, Marie-Julie 3.0 (0)
15 Zootjes, Aäron 2.0 (0) 0-1 Tanase, Bogdan 2.5 (0)
16 Devos, Briek 2.0 (0) 0-1 Verstraete, Lars 2.0 (0)
17 Foulon, Oceane 2.0 (0) 0-1 Cools, Daan 2.0 (0)
18 Coorevits, Victor 2.0 (0) 1-0 De Visscher, Raigan 2.0 (0)
19 Lootens, Emile-Henri 2.0 (0) 1-0 Clinckaert, Kasper 1.0 (0)
20 Verstrepen, Wannes 1.0 (0) 1-0 Van Brabandt, Mila 1.0 (0)
21 Formesyn, Jonas 0.5 (0) 0-1 Liao, Ylin 1.0 (0)
  Pavlov, Konstantin 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 7.0 (1334) 1-0 Vertongen, Jack 5.0 (1150)
2 Plomp, Mateo 6.0 (1385) 1-0 Peeters, Yumi 5.0 (0)
3 Decraene, Lotus 5.0 (1188) 1-0 Coorevits, Arthur 5.0 (1157)
4 Plomp, Luka 5.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 5.0 (1131)
5 Ruzhansky, Elias 5.0 (1484) 1-0 Musabayev, Alexander 4.5 (0)
6 Smolders, Pepijn 4.0 (939) 1-0 Meert, Maarin 4.0 (0)
7 Beuseling, Oskar 4.0 (0) ½-½ Beuseling, Lander 4.0 (0)
8 Vandenhole, Kobe 4.0 (0) 1-0 Oloeriu, Cezar 4.0 (0)
9 Lowette, Arne 4.0 (0) ½-½ Bernard, Ivan 4.0 (0)
10 Ip, Tobias 4.0 (0) 1-0 Lootens, Marie-Julie 4.0 (0)
11 Tanase, Bogdan 3.5 (0) 1-0 Peeters, Paul 4.0 (0)
12 Cools, Daan 3.0 (0) 1-0 Ferdinande, Ebben 3.0 (0)
13 Lootens, Emile-Henri 3.0 (0) 0-1 Duchâteau, Jasper 3.0 (0)
14 Moh'd, Zain 3.0 (0) 1-0 Jalalijam, Roza 3.0 (0)
15 Meert, Senne 3.0 (0) 1-0 Warnier, Atousa 3.0 (0)
16 Verstraete, Lars 3.0 (0) 0-1 Coorevits, Victor 3.0 (0)
17 Liao, Ylin 2.0 (0) 0-1 Van Guyse, Tjorven 2.5 (0)
18 Zootjes, Aäron 2.0 (0) 1-0 Verstrepen, Wannes 2.0 (0)
19 De Visscher, Raigan 2.0 (0) 1-0 Foulon, Oceane 2.0 (0)
20 Formesyn, Jonas 0.5 (0) 0-1 Devos, Briek 2.0 (0)
21 Clinckaert, Kasper 1.0 (0) 0-1 Van Brabandt, Mila 1.0 (0)
  Pavlov, Konstantin 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (07/09/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Maxim 8.0 (1334) 1-0 Decraene, Lotus 6.0 (1188)
2 Coorevits, Arthur 5.0 (1157) 0-1 Plomp, Mateo 7.0 (1385)
3 Ghisa, Alexander 6.0 (1131) 0-1 Ruzhansky, Elias 6.0 (1484)
4 Vertongen, Jack 5.0 (1150) 1-0 Plomp, Luka 5.0 (0)
5 Ip, Tobias 5.0 (0) 0-1 Smolders, Pepijn 5.0 (939)
6 Peeters, Yumi 5.0 (0) ½-½ Vandenhole, Kobe 5.0 (0)
7 Beuseling, Lander 4.5 (0) 1-0 Tanase, Bogdan 4.5 (0)
8 Musabayev, Alexander 4.5 (0) ½-½ Lowette, Arne 4.5 (0)
9 Bernard, Ivan 4.5 (0) 1-0 Beuseling, Oskar 4.5 (0)
10 Peeters, Paul 4.0 (0) 1-0 Cools, Daan 4.0 (0)
11 Oloeriu, Cezar 4.0 (0) 1-0 Duchâteau, Jasper 4.0 (0)
12 Lootens, Marie-Julie 4.0 (0) 1-0 Moh'd, Zain 4.0 (0)
13 Coorevits, Victor 4.0 (0) 1-0 Meert, Senne 4.0 (0)
14 Meert, Maarin 4.0 (0) 1-0 Van Guyse, Tjorven 3.5 (0)
15 Ferdinande, Ebben 3.0 (0) 0-1 Zootjes, Aäron 3.0 (0)
16 Devos, Briek 3.0 (0) 1-0 Lootens, Emile-Henri 3.0 (0)
17 Warnier, Atousa 3.0 (0) 1-0 Verstraete, Lars 3.0 (0)
18 Jalalijam, Roza 3.0 (0) 1-0 Verstrepen, Wannes 2.0 (0)
19 Van Brabandt, Mila 2.0 (0) 0-1 De Visscher, Raigan 3.0 (0)
20 Clinckaert, Kasper 1.0 (0) 0-1 Liao, Ylin 2.0 (0)
21 Foulon, Oceane 2.0 (0) 1-0 Formesyn, Jonas 0.5 (0)
  Pavlov, Konstantin 0.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1334
FIDE-ID254711
F-Elo1334
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Verstraete, Lars BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Zootjes, Aäron BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Smolders, Pepijn BEL 939 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Plomp, Mateo BEL 1385 8.0 Z - 1 4.0 0.43 +0.57
5 1      Ruzhansky, Elias ENG 1484 7.0 Z - 1 5.0 0.30 +0.70
6 1      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.0 W - 1 6.0 0.73 +0.27
7 1      Ghisa, Alexander BEL 1131 6.0 Z v 1 7.0 0.76 +0.24
8 1      Vertongen, Jack BEL 1150 6.0 W v 1 8.0 0.74 +0.26
9 1      Decraene, Lotus BEL 1188 6.0 W v 1 9.0 0.70 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1204 51.0 Totaal 9.0 6.42 +2.58
Begin van de pagina
Plomp, Mateo (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo1385
FIDE-ID258083
F-Elo1405
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Warnier, Atousa NED 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vandenhole, Kobe BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Ghisa, Alexander BEL 1131 6.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
4 2      Musabayev, Maxim BEL 1334 9.0 W - 0 3.0 0.57 -0.57
5 2      Beuseling, Lander BEL 0 5.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Ruzhansky, Elias ENG 1484 7.0 W - 1 5.0 0.36 +0.64
7 2      Vertongen, Jack BEL 1150 6.0 Z - 1 6.0 0.79 +0.21
8 2      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 W - 1 7.0 0.92 +0.08
9 2      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.0 Z v 1 8.0 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1251 53.5 Totaal 8.0 7.00 +1.00
Begin van de pagina
Ruzhansky, Elias (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.21132
N-Elo1484
FIDE-ID472824
F-Elo1323
Landeng  (eng)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Moh'd, Zain BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Plomp, Luka BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Vertongen, Jack BEL 1150 6.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
4 1      Decraene, Lotus BEL 1188 6.0 Z - 1 4.0 0.85 +0.15
5 1      Musabayev, Maxim BEL 1334 9.0 W - 0 4.0 0.70 -0.70
6 2      Plomp, Mateo BEL 1385 8.0 Z - 0 4.0 0.64 -0.64
7 3      Vandenhole, Kobe BEL 0 5.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 5      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Ghisa, Alexander BEL 1131 6.0 Z v 1 7.0 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1237 54.5 Totaal 7.0 7.64 -0.64
Begin van de pagina
Ghisa, Alexander (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1131
FIDE-ID260959
F-Elo1135
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Lowette, Arne BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Ip, Tobias BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Plomp, Mateo BEL 1385 8.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
4 4      Coorevits, Victor BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Meert, Maarin BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Decraene, Lotus BEL 1188 6.0 Z - 1 5.0 0.42 +0.58
7 1      Musabayev, Maxim BEL 1334 9.0 W - 0 5.0 0.24 -0.24
8 4      Plomp, Luka BEL 0 5.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Ruzhansky, Elias ENG 1484 7.0 W - 0 6.0 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1347 55.0 Totaal 6.0 5.56 +0.44
Begin van de pagina
Vertongen, Jack (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1150
FIDE-ID256820
F-Elo1212
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Devos, Briek BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Ruzhansky, Elias ENG 1484 7.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
4 3      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.0 W - 1 3.0 0.49 +0.51
5 5      Beuseling, Oskar BEL 0 4.5 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Bernard, Ivan NED 0 5.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Plomp, Mateo BEL 1385 8.0 W - 0 5.0 0.21 -0.21
8 1      Musabayev, Maxim BEL 1334 9.0 Z - 0 5.0 0.26 -0.26
9 4      Plomp, Luka BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1340 52.0 Totaal 6.0 5.68 +0.32
Begin van de pagina
Decraene, Lotus (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1188
FIDE-ID258512
F-Elo1113
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Ferdinande, Ebben BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Beuseling, Oskar BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Ruzhansky, Elias ENG 1484 7.0 W - 0 3.0 0.15 -0.15
5 3      Vandenhole, Kobe BEL 0 5.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Ghisa, Alexander BEL 1131 6.0 W - 0 4.0 0.58 -0.58
7 4      Bernard, Ivan NED 0 5.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.0 W - 1 6.0 0.54 +0.46
9 1      Musabayev, Maxim BEL 1334 9.0 Z - 0 6.0 0.30 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1276 51.0 Totaal 6.0 6.17 -0.17
Begin van de pagina
Smolders, Pepijn (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo939
FIDE-ID258598
F-Elo1317
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Coorevits, Victor BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Duchâteau, Jasper BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Musabayev, Maxim BEL 1334 9.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Beuseling, Oskar BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 8      Peeters, Paul BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Warnier, Atousa NED 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
8 6      Meert, Maarin BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 5      Ip, Tobias BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1334 47.0 Totaal 6.0 7.44 -1.44
Begin van de pagina
Vandenhole, Kobe (Rank: 15)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      De Visscher, Raigan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Plomp, Mateo BEL 1385 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Tanase, Bogdan BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Ip, Tobias BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Decraene, Lotus BEL 1188 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Lowette, Arne BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Ruzhansky, Elias ENG 1484 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 8      Oloeriu, Cezar BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - ½ 5.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1352 50.0 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina
Peeters, Yumi (Rank: 17)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Clinckaert, Kasper BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Decraene, Lotus BEL 1188 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Lowette, Arne BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Tanase, Bogdan BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Coorevits, Victor BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Meert, Maarin BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Smolders, Pepijn BEL 939 6.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
8 2      Plomp, Mateo BEL 1385 8.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 6      Vandenhole, Kobe BEL 0 5.5 W ^ ½ 5.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1170 46.0 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina
Beuseling, Lander (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
FIDE-ID264806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Meert, Maarin BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      De Visscher, Raigan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Lowette, Arne BEL 0 5.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Plomp, Mateo BEL 1385 8.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Oloeriu, Cezar BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Plomp, Luka BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 7      Beuseling, Oskar BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
9 7      Tanase, Bogdan BEL 0 4.5 W - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1385 46.0 Totaal 5.5 4.08 +1.42
Begin van de pagina
Bernard, Ivan (Rank: 38)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19541
N-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Plomp, Luka BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Verstraete, Lars BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Cools, Daan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Warnier, Atousa NED 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Vertongen, Jack BEL 1150 6.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Decraene, Lotus BEL 1188 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 9      Lowette, Arne BEL 0 5.0 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
9 9      Beuseling, Oskar BEL 0 4.5 W - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1169 41.5 Totaal 5.5 3.66 +1.84
Begin van de pagina
Coorevits, Arthur (Rank: 5)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1157
FIDE-ID252395
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Tanase, Bogdan BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Cools, Daan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Meert, Maarin BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Vertongen, Jack BEL 1150 6.0 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
5 4      Plomp, Luka BEL 0 5.0 W v 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Musabayev, Maxim BEL 1334 9.0 Z - 0 4.0 0.27 -0.27
7 5      Beuseling, Oskar BEL 0 4.5 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Decraene, Lotus BEL 1188 6.0 Z - 0 5.0 0.46 -0.46
9 2      Plomp, Mateo BEL 1385 8.0 W - 0 5.0 0.21 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1264 52.0 Totaal 5.0 6.05 -1.05
Begin van de pagina
Plomp, Luka (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Bernard, Ivan NED 0 5.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Ruzhansky, Elias ENG 1484 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Peeters, Paul BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Oloeriu, Cezar BEL 0 5.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Ferdinande, Ebben BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Beuseling, Lander BEL 0 5.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Ghisa, Alexander BEL 1131 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 4      Vertongen, Jack BEL 1150 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1230 48.0 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina
Lowette, Arne (Rank: 29)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ghisa, Alexander BEL 1131 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Lootens, Emile-Henri BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Beuseling, Lander BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Duchâteau, Jasper BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Vandenhole, Kobe BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Bernard, Ivan NED 0 5.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
9 8      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z - ½ 5.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1131 44.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Musabayev, Alexander (Rank: 14)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
FIDE-ID264407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Oloeriu, Cezar BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Peeters, Paul BEL 0 5.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 6      Beuseling, Lander BEL 0 5.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
4 11      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
5 15      Van Guyse, Tjorven BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 11      Cools, Daan BEL 0 4.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 8      Moh'd, Zain BEL 0 4.0 W v 1 4.5 0.50 +0.50
8 5      Ruzhansky, Elias ENG 1484 7.0 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
9 8      Lowette, Arne BEL 0 5.0 W ^ ½ 5.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1484 43.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Meert, Maarin (Rank: 35)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19738
N-Elo0
FIDE-ID261947
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Beuseling, Lander BEL 0 5.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Verstrepen, Wannes BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      Duchâteau, Jasper BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Ghisa, Alexander BEL 1131 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 9      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 11      Ferdinande, Ebben BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 6      Smolders, Pepijn BEL 939 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 14      Van Guyse, Tjorven BEL 0 3.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1075 40.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Ip, Tobias (Rank: 31)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.21109
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Verstrepen, Wannes BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Ghisa, Alexander BEL 1131 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Devos, Briek BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Vandenhole, Kobe BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Warnier, Atousa NED 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      Lootens, Emile-Henri BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Duchâteau, Jasper BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 5      Smolders, Pepijn BEL 939 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1035 39.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Oloeriu, Cezar (Rank: 36)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16812
N-Elo0
FIDE-ID255351
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Moh'd, Zain BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Zootjes, Aäron BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Plomp, Luka BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Cools, Daan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Beuseling, Lander BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Vandenhole, Kobe BEL 0 5.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 11      Duchâteau, Jasper BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Coorevits, Victor (Rank: 30)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19978
N-Elo0
FIDE-ID264253
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Smolders, Pepijn BEL 939 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Liao, Ylin BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Van Guyse, Tjorven BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Ghisa, Alexander BEL 1131 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      De Visscher, Raigan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 16      Verstraete, Lars BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 13      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1035 40.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Peeters, Paul (Rank: 33)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo0
FIDE-ID258261
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Formesyn, Jonas BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 9      Plomp, Luka BEL 0 5.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
4 12      Van Guyse, Tjorven BEL 0 3.5 Z v ½ 2.0 0.50 +0.00
5 8      Smolders, Pepijn BEL 939 6.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Devos, Briek BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Warnier, Atousa NED 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Tanase, Bogdan BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 10      Cools, Daan BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0939 36.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Lootens, Marie-Julie (Rank: 41)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.20564
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Devos, Briek BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Ferdinande, Ebben BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Warnier, Atousa NED 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Cools, Daan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Liao, Ylin BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 16      Coorevits, Victor BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Van Guyse, Tjorven BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Ip, Tobias BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
9 12      Moh'd, Zain BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Beuseling, Oskar (Rank: 32)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19427
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Liao, Ylin BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Van Guyse, Tjorven BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Decraene, Lotus BEL 1188 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Smolders, Pepijn BEL 939 6.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 5      Vertongen, Jack BEL 1150 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Moh'd, Zain BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 7      Beuseling, Lander BEL 0 5.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
9 9      Bernard, Ivan NED 0 5.5 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1108 44.5 Totaal 4.5 2.82 +1.68
Begin van de pagina
Tanase, Bogdan (Rank: 26)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.20073
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Foulon, Oceane BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Vandenhole, Kobe BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Formesyn, Jonas BEL 0 0.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 W v ½ 2.5 0.50 +0.00
7 15      Zootjes, Aäron BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
8 11      Peeters, Paul BEL 0 5.0 W v 1 4.5 0.50 +0.50
9 7      Beuseling, Lander BEL 0 5.5 Z ^ 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1157 38.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Warnier, Atousa (Rank: 23)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Plomp, Mateo BEL 1385 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Clinckaert, Kasper BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Bernard, Ivan NED 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Ip, Tobias BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Smolders, Pepijn BEL 939 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Peeters, Paul BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 15      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      Verstraete, Lars BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1162 42.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Moh'd, Zain (Rank: 22)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.21097
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ruzhansky, Elias ENG 1484 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Oloeriu, Cezar BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Foulon, Oceane BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Lootens, Emile-Henri BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Beuseling, Oskar BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 14      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1484 40.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Duchâteau, Jasper (Rank: 21)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Brabandt, Mila BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Smolders, Pepijn BEL 939 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Meert, Maarin BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Lowette, Arne BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      De Visscher, Raigan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Ip, Tobias BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Lootens, Emile-Henri BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 11      Oloeriu, Cezar BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0939 39.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Cools, Daan (Rank: 20)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.20794
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Lootens, Emile-Henri BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Bernard, Ivan NED 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Oloeriu, Cezar BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Foulon, Oceane BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 12      Ferdinande, Ebben BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      Peeters, Paul BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1157 39.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Jalalijam, Roza (Rank: 27)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vertongen, Jack BEL 1150 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Van Brabandt, Mila BEL 0 2.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 16      Liao, Ylin BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
4 11      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
5 7      Bernard, Ivan NED 0 5.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
6 12      Tanase, Bogdan BEL 0 4.5 Z ^ ½ 3.0 0.50 +0.00
7 12      Oloeriu, Cezar BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
8 14      Moh'd, Zain BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 18      Verstrepen, Wannes BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 37.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Zootjes, Aäron (Rank: 18)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Foulon, Oceane BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Musabayev, Maxim BEL 1334 9.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Oloeriu, Cezar BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Lootens, Emile-Henri BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Liao, Ylin BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Tanase, Bogdan BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 18      Verstrepen, Wannes BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 15      Ferdinande, Ebben BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1334 36.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Devos, Briek (Rank: 19)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.17580
N-Elo0
FIDE-ID264768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Vertongen, Jack BEL 1150 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Ip, Tobias BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      De Visscher, Raigan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Van Brabandt, Mila BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Peeters, Paul BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Verstraete, Lars BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 20      Formesyn, Jonas BEL 0 0.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 16      Lootens, Emile-Henri BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 33.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Meert, Senne (Rank: 34)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.21168
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Guyse, Tjorven BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Formesyn, Jonas BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Duchâteau, Jasper BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Zootjes, Aäron BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Moh'd, Zain BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Verstraete, Lars BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Lowette, Arne BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 15      Warnier, Atousa NED 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 13      Coorevits, Victor BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
De Visscher, Raigan (Rank: 37)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.21159
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vandenhole, Kobe BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Beuseling, Lander BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Verstrepen, Wannes BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Devos, Briek BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Ferdinande, Ebben BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Duchâteau, Jasper BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Coorevits, Victor BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 19      Foulon, Oceane BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 19      Van Brabandt, Mila BEL 0 2.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Van Guyse, Tjorven (Rank: 12)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.21346
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Beuseling, Oskar BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Coorevits, Victor BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Peeters, Paul BEL 0 5.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 15      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
6 18      Verstrepen, Wannes BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 14      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
8 17      Liao, Ylin BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
9 14      Meert, Maarin BEL 0 5.0 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Verstraete, Lars (Rank: 24)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.21335
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Musabayev, Maxim BEL 1334 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Bernard, Ivan NED 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Lootens, Emile-Henri BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Formesyn, Jonas BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Verstrepen, Wannes BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Devos, Briek BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 16      Coorevits, Victor BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      Warnier, Atousa NED 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1334 37.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Ferdinande, Ebben (Rank: 25)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Decraene, Lotus BEL 1188 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Clinckaert, Kasper BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      Van Brabandt, Mila BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      De Visscher, Raigan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Plomp, Luka BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 11      Meert, Maarin BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 12      Cools, Daan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 15      Zootjes, Aäron BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 36.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Lootens, Emile-Henri (Rank: 42)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.20570
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Cools, Daan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Lowette, Arne BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Verstraete, Lars BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Moh'd, Zain BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Zootjes, Aäron BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Ip, Tobias BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 19      Clinckaert, Kasper BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 13      Duchâteau, Jasper BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
9 16      Devos, Briek BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Liao, Ylin (Rank: 10)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.21077
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Beuseling, Oskar BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Coorevits, Victor BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 21      Foulon, Oceane BEL 0 3.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
5 17      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Zootjes, Aäron BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 21      Formesyn, Jonas BEL 0 0.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 17      Van Guyse, Tjorven BEL 0 3.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
9 20      Clinckaert, Kasper BEL 0 1.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Foulon, Oceane (Rank: 40)

Rangschikking38
GeslachtF
Stamnr.18552
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Zootjes, Aäron BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Tanase, Bogdan BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Moh'd, Zain BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 21      Liao, Ylin BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 21      Clinckaert, Kasper BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 20      Van Brabandt, Mila BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 17      Cools, Daan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 19      De Visscher, Raigan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 21      Formesyn, Jonas BEL 0 0.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Verstrepen, Wannes (Rank: 9)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Ip, Tobias BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Meert, Maarin BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      De Visscher, Raigan BEL 0 4.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Clinckaert, Kasper BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Verstraete, Lars BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Van Guyse, Tjorven BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 20      Van Brabandt, Mila BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
8 18      Zootjes, Aäron BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 18      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 2.0 4.50 -2.50
Begin van de pagina
Van Brabandt, Mila (Rank: 43)

Rangschikking40
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Duchâteau, Jasper BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 17      Formesyn, Jonas BEL 0 0.5 Z - ½ 1.0 0.50 +0.00
4 18      Ferdinande, Ebben BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Devos, Briek BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 20      Foulon, Oceane BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 20      Verstrepen, Wannes BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 21      Clinckaert, Kasper BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
9 19      De Visscher, Raigan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.5 Totaal 2.0 4.50 -2.50
Begin van de pagina
Clinckaert, Kasper (Rank: 39)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.21153
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
CategorieMin8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Warnier, Atousa NED 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Ferdinande, Ebben BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Verstrepen, Wannes BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 21      Foulon, Oceane BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 21      Formesyn, Jonas BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
7 19      Lootens, Emile-Henri BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
8 21      Van Brabandt, Mila BEL 0 2.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
9 20      Liao, Ylin BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.0 Totaal 1.0 4.50 -3.50
Begin van de pagina
Formesyn, Jonas (Rank: 11)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.21285
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Peeters, Paul BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Van Brabandt, Mila BEL 0 2.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 19      Verstraete, Lars BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
5 20      Tanase, Bogdan BEL 0 4.5 W v 0 0.5 0.50 -0.50
6 21      Clinckaert, Kasper BEL 0 1.0 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
7 21      Liao, Ylin BEL 0 3.0 W v 0 0.5 0.50 -0.50
8 20      Devos, Briek BEL 0 4.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
9 21      Foulon, Oceane BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 0.5 4.50 -4.00
Begin van de pagina
Pavlov, Konstantin (Rank: 28)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieMin10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB OR #Win
1 Musabayev, Maxim 3 1334 1945 9.0 34 W 1 29 Z 1 7 W 1 2 Z 1 3 Z 1 12 W 1 4 Z 1 5 W 1 6 W 1 48.00 51.00 51.00 - 9
2 Plomp, Mateo 2 1385 1469 8.0 24 Z 1 8 W 1 4 Z 1 1 W 0 10 Z 1 3 W 1 5 Z 1 9 W 1 12 Z 1 49.50 53.50 44.50 - 8
3 Ruzhansky, Elias 1 1484 1380 7.0 25 W 1 13 Z 1 5 W 1 6 Z 1 1 W 0 2 Z 0 8 W 1 15 W 1 4 Z 1 50.50 54.50 37.50 - 7
4 Ghisa, Alexander 7 1131 1122 6.0 14 W 1 17 Z 1 2 W 0 19 Z 1 16 W 1 6 Z 1 1 W 0 13 Z 1 3 W 0 50.00 55.00 31.00 - 6
5 Vertongen, Jack 6 1150 1129 6.0 28 Z 1 30 W 1 3 Z 0 12 W 1 22 Z 1 11 W 1 2 W 0 1 Z 0 13 W 1 48.00 52.00 28.00 - 6
6 Decraene, Lotus 4 1188 1122 6.0 35 Z 1 9 W 1 22 Z 1 3 W 0 8 Z 1 4 W 0 11 Z 1 12 W 1 1 Z 0 48.00 51.00 29.00 - 6
7 Smolders, Pepijn 8 939 744 6.0 19 Z 1 26 W 1 1 Z 0 22 W 0 20 Z 1 24 W 1 9 Z 0 16 W 1 17 Z 1 43.00 47.00 28.00 - 6
8 Vandenhole, Kobe 15 0 531 5.5 32 W 1 2 Z 0 23 W 1 17 Z 1 6 W 0 14 Z 1 3 Z 0 18 W 1 9 Z ½ 46.00 50.00 26.25 - 5
9 Peeters, Yumi 17 0 470 5.5 41 W 1 6 Z 0 14 W 0 23 Z 1 19 W 1 16 Z 1 7 W 1 2 Z 0 8 W ½ 45.00 46.00 24.25 - 5
10 Beuseling, Lander 13 0 234 5.5 16 W 0 32 Z 1 15 W 1 14 Z 1 2 W 0 18 Z 1 13 W 0 22 Z ½ 23 W 1 42.00 46.00 25.75 - 5
11 Bernard, Ivan 38 0 340 5.5 13 W 0 34 Z 1 27 W 1 24 W 1 28 Z 1 5 Z 0 6 W 0 14 Z ½ 22 W 1 38.50 41.50 22.00 - 5
12 Coorevits, Arthur 5 1157 1018 5.0 23 W 1 27 Z 1 16 W 1 5 Z 0 13 W 1 1 Z 0 22 W 1 6 Z 0 2 W 0 48.00 52.00 23.00 - 5
13 Plomp, Luka 16 0 583 5.0 11 Z 1 3 W 0 20 Z 1 18 W 1 12 Z 0 35 W 1 10 Z 1 4 W 0 5 Z 0 45.00 48.00 24.00 - 5
14 Lowette, Arne 29 0 162 5.0 4 Z 0 36 W 1 9 Z 1 10 W 0 26 Z 1 8 W 0 31 Z 1 11 W ½ 15 Z ½ 41.00 44.00 21.75 - 4
15 Musabayev, Alexander 14 0 201 5.0 18 Z 1 20 W ½ 10 Z 0 28 W 0 33 W 1 27 Z 1 25 W 1 3 Z 0 14 W ½ 39.50 43.00 21.50 - 4
16 Meert, Maarin 35 0 395 5.0 10 Z 1 39 W 1 12 Z 0 26 W 1 4 Z 0 9 W 0 35 Z 1 7 Z 0 33 W 1 38.50 40.50 18.00 - 5
17 Ip, Tobias 31 0 266 5.0 39 Z 1 4 W 0 30 Z 1 8 W 0 24 Z 0 36 W 1 26 Z 1 21 W 1 7 W 0 37.50 39.50 18.00 - 5
18 Oloeriu, Cezar 36 0 36 5.0 15 W 0 25 Z 1 29 W 1 13 Z 0 27 W 1 10 W 0 28 Z 1 8 Z 0 26 W 1 37.00 41.00 20.00 - 5
19 Coorevits, Victor 30 0 266 5.0 7 W 0 37 Z 1 33 W 1 4 W 0 9 Z 0 21 Z 0 32 W 1 34 Z 1 31 W 1 37.00 40.00 17.50 - 5
20 Peeters, Paul 33 0 140 5.0 42 Z 1 15 Z ½ 13 W 0 33 Z ½ 7 W 0 30 W 1 24 Z 1 23 Z 0 27 W 1 36.00 36.50 16.75 - 4
21 Lootens, Marie-Julie 41 0 36 5.0 30 Z 0 35 W 1 24 Z 0 27 Z 0 37 W 1 19 W 1 33 Z 1 17 Z 0 25 W 1 32.50 35.50 18.50 - 5
22 Beuseling, Oskar 32 0 493 4.5 37 W 1 33 Z 1 6 W 0 7 Z 1 5 W 0 25 Z 1 12 Z 0 10 W ½ 11 Z 0 41.50 44.50 19.25 - 4
23 Tanase, Bogdan 26 0 129 4.5 12 Z 0 38 W 1 8 Z 0 9 W 0 42 Z 1 28 W ½ 29 Z 1 20 W 1 10 Z 0 37.50 38.00 14.50 - 4
24 Warnier, Atousa 23 0 215 4.0 2 W 0 41 Z 1 21 W 1 11 Z 0 17 W 1 7 Z 0 20 W 0 31 Z 0 34 W 1 41.50 42.50 14.00 - 4
25 Moh'd, Zain 22 0 122 4.0 3 Z 0 18 W 0 38 Z 1 36 W 1 31 Z 1 22 W 0 15 Z 0 28 W 1 21 Z 0 37.50 40.50 14.00 - 4
26 Duchâteau, Jasper 21 0 61 4.0 40 W 1 7 Z 0 31 W 1 16 Z 0 14 W 0 32 Z 1 17 W 0 36 Z 1 18 Z 0 37.00 39.00 13.00 - 4
27 Cools, Daan 20 0 86 4.0 36 Z 1 12 W 0 11 Z 0 21 W 1 18 Z 0 15 W 0 38 Z 1 35 W 1 20 Z 0 36.50 39.50 14.00 - 4
28 Jalalijam, Roza 27 0 85 4.0 5 W 0 40 Z ½ 37 W 1 15 Z 1 11 W 0 23 Z ½ 18 W 0 25 Z 0 39 W 1 35.00 37.00 13.25 - 3
29 Zootjes, Aäron 18 0 105 4.0 38 Z 1 1 W 0 18 Z 0 31 W 0 36 Z 0 37 Z 1 23 W 0 39 W 1 35 Z 1 34.50 36.50 11.00 - 4
30 Devos, Briek 19 0 85 4.0 21 W 1 5 Z 0 17 W 0 32 Z 0 40 W 1 20 Z 0 34 W 0 42 Z 1 36 W 1 33.00 33.50 10.50 - 4
31 Meert, Senne 34 0 -43 4.0 33 W 0 42 W 1 26 Z 0 29 Z 1 25 W 0 34 Z 1 14 W 0 24 W 1 19 Z 0 32.50 33.00 11.50 - 4
32 De Visscher, Raigan 37 0 -43 4.0 8 Z 0 10 W 0 39 Z 1 30 W 1 35 Z 0 26 W 0 19 Z 0 38 W 1 40 Z 1 32.00 34.00 11.00 - 4
33 Van Guyse, Tjorven 12 0 -87 3.5 31 Z 1 22 W 0 19 Z 0 20 W ½ 15 Z 0 39 W 1 21 W 0 37 Z 1 16 Z 0 36.50 38.50 11.50 - 3
34 Verstraete, Lars 24 0 23 3.0 1 Z 0 11 W 0 36 Z 0 42 W 1 39 Z 1 31 W 0 30 Z 1 19 W 0 24 Z 0 36.50 37.00 6.50 - 3
35 Ferdinande, Ebben 25 0 7 3.0 6 W 0 21 Z 0 41 W 1 40 Z 1 32 W 1 13 Z 0 16 W 0 27 Z 0 29 W 0 35.00 36.00 7.00 - 3
36 Lootens, Emile-Henri 42 0 -125 3.0 27 W 0 14 Z 0 34 W 1 25 Z 0 29 W 1 17 Z 0 41 W 1 26 W 0 30 Z 0 33.00 34.00 8.00 - 3
37 Liao, Ylin 10 0 -125 3.0 22 Z 0 19 W 0 28 Z 0 38 W 1 21 Z 0 29 W 0 42 Z 1 33 W 0 41 Z 1 30.00 30.50 4.50 - 3
38 Foulon, Oceane 40 0 -125 3.0 29 W 0 23 Z 0 25 W 0 37 Z 0 41 W 1 40 Z 1 27 W 0 32 Z 0 42 W 1 26.50 27.00 3.50 - 3
39 Verstrepen, Wannes 9 0 -220 2.0 17 W 0 16 Z 0 32 W 0 41 Z 1 34 W 0 33 Z 0 40 W 1 29 Z 0 28 Z 0 30.50 31.50 3.00 1.0 2
40 Van Brabandt, Mila 43 0 -220 2.0 26 Z 0 28 W ½ 42 Z ½ 35 W 0 30 Z 0 38 W 0 39 Z 0 41 Z 1 32 W 0 25.00 25.50 3.25 0.0 1
41 Clinckaert, Kasper 39 0 -351 1.0 9 Z 0 24 W 0 35 Z 0 39 W 0 38 Z 0 42 W 1 36 Z 0 40 W 0 37 W 0 25.50 26.00 0.50 - 1
42 Formesyn, Jonas 11 0 -470 0.5 20 W 0 31 Z 0 40 W ½ 34 Z 0 23 W 0 41 Z 0 37 W 0 30 W 0 38 Z 0 28.50 29.50 1.00 - 0
43 Pavlov, Konstantin 28 0 0 0.0 A A A A A A A A A 26.00 27.00 0.00 - 0
(©)FRBE-KBSB-v4.20 2019/08/27 (©) GMA 2015 Build : 2019/09/08 11:32