SwarLogo Jeugdtornooi de Mercatel 22th -16-14 SwarLogo
472
Organisator: de Mercatel
Arbiter: Herman Van de Wynkele
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/09/2018 tot 01/09/2018
Scheidingssystemen: OR, B Med1, # Z, B Cut1, SB
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR B Med1 # Z B Cut1 SB
1 Rogge Parcival M bel 14279 1700 436 LSV-Chesspirant 6.5 0.0 6.5 1855 - 20.50 4 25.50 25.75
2 Decruyenaere Victor M bel 13151 1338 436 LSV-Chesspirant 5.0 0.0 5.0 1538 - 19.00 3 25.50 15.00
3 N Vanhoucke Kobe M bel 14316 1428 401 KGSRL Gent 4.5 0.0 4.5 1527 - 21.50 3 28.00 19.00
4 Daels Emma F bel 10544 1610 304 Tielt 4.5 0.0 4.5 1485 - 20.50 4 27.00 16.00
5 N Heymans Berwout M bel 17261 1783 417 Aalst 4.5 0.0 4.5 1567 - 19.00 3 25.50 15.25
6 Burssens Ruben M bel 17961 1007 472 Mercatel 4.0 0.0 4.0 1275 - 20.00 3 25.00 14.00
7 Traest Alexander M bel 14314 1231 401 KGSRL Gent 4.0 0.0 4.0 1396 - 19.50 3 26.00 11.00
8 Phlips Daan M bel 13614 1562 401 KGSRL Gent 4.0 0.0 4.0 1370 - 17.00 3 22.00 9.50
9 Burssens Jorian M bel 16889 1254 472 Mercatel 4.0 0.0 4.0 1220 - 13.00 4 17.50 7.50
10 N Sleypen Maxim M bel 14276 1416 401 KGSRL Gent 3.0 0.0 3.0 1284 - 18.50 3 25.00 6.50
11 Coppens Pieter M bel 14562 1283 436 LSV-Chesspirant 3.0 0.0 3.0 1092 - 15.50 3 20.00 6.00
12 N Tempels Robbe M bel 15819 1012 472 Mercatel 3.0 0.0 3.0 1038 - 15.00 4 19.50 6.00
13 Bergmann Kenji M bel 15703 1007 318 Blankenberge 3.0 0.0 3.0 1075 - 15.00 3 21.50 4.50
14 Condes Adam Sean M bel 13390 962 436 LSV-Chesspirant 2.0 0.0 2.0 854 - 13.50 3 17.50 2.50
15 Schoutteet Jared M bel 14245 0 318 Blankenberge 1.0 0.0 1.0 334 - 15.50 3 20.50 2.50
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Burssens Ruben 12 (1007) 0-1 Traest Alexander 10 (1231)
2 Decruyenaere Victor 7 (1338) 1-0 Schoutteet Jared 15 (0)
3 Coppens Pieter 8 (1283) 0-1 Vanhoucke Kobe 5 (1428)
4 Daels Emma 3 (1610) 1-0 Tempels Robbe 11 (1012)
5 Heymans Berwout 1 (1783) 1-0 Burssens Jorian 9 (1254)
6 Bergmann Kenji 13 (1007) 0-1 Rogge Parcival 2 (1700)
7 Sleypen Maxim 6 (1416) 1-0 Condes Adam Sean 14 (962)
  Phlips Daan 4 (1562) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Tempels Robbe 11 (1012) 0-1 Burssens Ruben 12 (1007)
2 Vanhoucke Kobe 5 (1428) ½-½ Decruyenaere Victor 7 (1338)
3 Traest Alexander 10 (1231) 0-1 Daels Emma 3 (1610)
4 Burssens Jorian 9 (1254) 1-0 Coppens Pieter 8 (1283)
5 Phlips Daan 4 (1562) 0-1 Heymans Berwout 1 (1783)
6 Condes Adam Sean 14 (962) 0-1 Bergmann Kenji 13 (1007)
7 Rogge Parcival 2 (1700) 1-0 Sleypen Maxim 6 (1416)
  Schoutteet Jared 15 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Burssens Ruben 12 (1007) 1-0 Burssens Jorian 9 (1254)
2 Schoutteet Jared 15 (0) 0-1 Traest Alexander 10 (1231)
3 Daels Emma 3 (1610) 0-1 Vanhoucke Kobe 5 (1428)
4 Coppens Pieter 8 (1283) 1-0 Tempels Robbe 11 (1012)
5 Bergmann Kenji 13 (1007) 0-1 Phlips Daan 4 (1562)
6 Heymans Berwout 1 (1783) 0-1 Rogge Parcival 2 (1700)
7 Decruyenaere Victor 7 (1338) 1-0 Sleypen Maxim 6 (1416)
  Condes Adam Sean 14 (962) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vanhoucke Kobe 5 (1428) 0-1 Burssens Ruben 12 (1007)
2 Schoutteet Jared 15 (0) 0-1 Bergmann Kenji 13 (1007)
3 Traest Alexander 10 (1231) 1-0 Heymans Berwout 1 (1783)
4 Phlips Daan 4 (1562) 0-1 Daels Emma 3 (1610)
5 Sleypen Maxim 6 (1416) 1-0 Coppens Pieter 8 (1283)
6 Burssens Jorian 9 (1254) 1-0 Condes Adam Sean 14 (962)
7 Rogge Parcival 2 (1700) 1-0 Decruyenaere Victor 7 (1338)
  Tempels Robbe 11 (1012) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Daels Emma 3 (1610) 1-0 Burssens Ruben 12 (1007)
2 Condes Adam Sean 14 (962) 1-0 Schoutteet Jared 15 (0)
3 Heymans Berwout 1 (1783) ½-½ Vanhoucke Kobe 5 (1428)
4 Traest Alexander 10 (1231) 0-1 Rogge Parcival 2 (1700)
5 Decruyenaere Victor 7 (1338) 1-0 Phlips Daan 4 (1562)
6 Tempels Robbe 11 (1012) 1-0 Burssens Jorian 9 (1254)
7 Bergmann Kenji 13 (1007) 0-1 Sleypen Maxim 6 (1416)
  Coppens Pieter 8 (1283) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Burssens Ruben 12 (1007) 0-1 Decruyenaere Victor 7 (1338)
2 Burssens Jorian 9 (1254) 1-0 Schoutteet Jared 15 (0)
3 Vanhoucke Kobe 5 (1428) 1-0 Traest Alexander 10 (1231)
4 Rogge Parcival 2 (1700) 1-0 Daels Emma 3 (1610)
5 Coppens Pieter 8 (1283) 1-0 Condes Adam Sean 14 (962)
6 Phlips Daan 4 (1562) 1-0 Tempels Robbe 11 (1012)
7 Sleypen Maxim 6 (1416) 0-1 Heymans Berwout 1 (1783)
  Bergmann Kenji 13 (1007) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Schoutteet Jared 15 (0) 0-1 Tempels Robbe 11 (1012)
2 Vanhoucke Kobe 5 (1428) ½-½ Rogge Parcival 2 (1700)
3 Traest Alexander 10 (1231) 1-0 Coppens Pieter 8 (1283)
4 Decruyenaere Victor 7 (1338) ½-½ Daels Emma 3 (1610)
5 Condes Adam Sean 14 (962) 0-1 Phlips Daan 4 (1562)
6 Sleypen Maxim 6 (1416) 0-1 Burssens Jorian 9 (1254)
7 Heymans Berwout 1 (1783) 1-0 Bergmann Kenji 13 (1007)
  Burssens Ruben 12 (1007) 1 Bye    
Begin van de pagina

Rogge Parcival (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1694
FIDE-ID249254
F-Elo1700
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bergmann Kenji BEL 1007 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Sleypen Maxim BEL 1416 3.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 20      Heymans Berwout BEL 1783 4.5 Z - 1 3.0 0.39 +0.61
4 28      Decruyenaere Victor BEL 1338 5.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
5 32      Traest Alexander BEL 1231 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
6 39      Daels Emma BEL 1610 4.5 W - 1 6.0 0.62 +0.38
7 44      Vanhoucke Kobe BEL 1428 4.5 Z - ½ 6.5 0.83 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1401 28.5 Totaal 6.5 5.42 +1.08
Begin van de pagina
Decruyenaere Victor (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1312
FIDE-ID249971
F-Elo1338
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Vanhoucke Kobe BEL 1428 4.5 Z - ½ 1.5 0.38 +0.12
3 21      Sleypen Maxim BEL 1416 3.0 W - 1 2.5 0.39 +0.61
4 28      Rogge Parcival BEL 1700 6.5 Z - 0 2.5 0.10 -0.10
5 33      Phlips Daan BEL 1562 4.0 W - 1 3.5 0.22 +0.78
6 36      Burssens Ruben BEL 1007 4.0 Z - 1 4.5 0.88 +0.12
7 46      Daels Emma BEL 1610 4.5 W - ½ 5.0 0.17 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1453 27.5 Totaal 5.0 3.06 +1.94
Begin van de pagina
Vanhoucke Kobe (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14316
N-Elo1428
FIDE-ID247634
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Coppens Pieter BEL 1283 3.0 Z - 1 1.0 0.69 +0.31
2 9      Decruyenaere Victor BEL 1338 5.0 W - ½ 1.5 0.62 -0.12
3 17      Daels Emma BEL 1610 4.5 Z - 1 2.5 0.26 +0.74
4 22      Burssens Ruben BEL 1007 4.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
5 31      Heymans Berwout BEL 1783 4.5 Z - ½ 3.0 0.11 +0.39
6 38      Traest Alexander BEL 1231 4.0 W - 1 4.0 0.75 +0.25
7 44      Rogge Parcival BEL 1700 6.5 W - ½ 4.5 0.17 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1421 31.5 Totaal 4.5 3.52 +0.98
Begin van de pagina
Daels Emma (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1521
FIDE-ID240974
F-Elo1610
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Tempels Robbe BEL 1012 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Traest Alexander BEL 1231 4.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 17      Vanhoucke Kobe BEL 1428 4.5 W - 0 2.0 0.74 -0.74
4 25      Phlips Daan BEL 1562 4.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
5 29      Burssens Ruben BEL 1007 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 39      Rogge Parcival BEL 1700 6.5 Z - 0 4.0 0.38 -0.38
7 46      Decruyenaere Victor BEL 1338 5.0 Z - ½ 4.5 0.83 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1325 31.0 Totaal 4.5 5.27 -0.77
Begin van de pagina
Heymans Berwout (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1783
FIDE-ID257036
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Burssens Jorian BEL 1254 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Phlips Daan BEL 1562 4.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 20      Rogge Parcival BEL 1700 6.5 W - 0 2.0 0.61 -0.61
4 24      Traest Alexander BEL 1231 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 31      Vanhoucke Kobe BEL 1428 4.5 W - ½ 2.5 0.89 -0.39
6 42      Sleypen Maxim BEL 1416 3.0 Z - 1 3.5 0.90 +0.10
7 49      Bergmann Kenji BEL 1007 3.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1371 29.0 Totaal 4.5 5.94 -1.44
Begin van de pagina
Burssens Ruben (Rank: 12)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17961
N-Elo0
FIDE-ID258970
F-Elo1007
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Traest Alexander BEL 1231 4.0 W - 0 0.0 0.22 -0.22
2 8      Tempels Robbe BEL 1012 3.0 Z - 1 1.0 0.49 +0.51
3 15      Burssens Jorian BEL 1254 4.0 W - 1 2.0 0.19 +0.81
4 22      Vanhoucke Kobe BEL 1428 4.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 29      Daels Emma BEL 1610 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 36      Decruyenaere Victor BEL 1338 5.0 W - 0 3.0 0.12 -0.12
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1312 25.0 Totaal 4.0 1.18 +1.82
Begin van de pagina
Traest Alexander (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14314
N-Elo1189
FIDE-ID248371
F-Elo1231
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Burssens Ruben BEL 1007 4.0 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
2 10      Daels Emma BEL 1610 4.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 16      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 24      Heymans Berwout BEL 1783 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 32      Rogge Parcival BEL 1700 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 38      Vanhoucke Kobe BEL 1428 4.5 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
7 45      Coppens Pieter BEL 1283 3.0 W - 1 4.0 0.43 +0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1468 28.0 Totaal 4.0 2.63 +1.37
Begin van de pagina
Phlips Daan (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13614
N-Elo1331
FIDE-ID241890
F-Elo1562
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 12      Heymans Berwout BEL 1783 4.5 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 19      Bergmann Kenji BEL 1007 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 25      Daels Emma BEL 1610 4.5 W - 0 2.0 0.43 -0.43
5 33      Decruyenaere Victor BEL 1338 5.0 Z - 0 2.0 0.78 -0.78
6 41      Tempels Robbe BEL 1012 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 47      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1285 22.0 Totaal 4.0 4.19 -1.19
Begin van de pagina
Burssens Jorian (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16889
N-Elo1185
FIDE-ID255424
F-Elo1254
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Heymans Berwout BEL 1783 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Coppens Pieter BEL 1283 3.0 W - 1 1.0 0.46 +0.54
3 15      Burssens Ruben BEL 1007 4.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
4 27      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
5 34      Tempels Robbe BEL 1012 3.0 Z - 0 2.0 0.80 -0.80
6 37      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 48      Sleypen Maxim BEL 1416 3.0 Z - 1 4.0 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1243 20.5 Totaal 4.0 4.21 -0.21
Begin van de pagina
Sleypen Maxim (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14276
N-Elo1416
FIDE-ID247618
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Rogge Parcival BEL 1700 6.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 21      Decruyenaere Victor BEL 1338 5.0 Z - 0 1.0 0.61 -0.61
4 26      Coppens Pieter BEL 1283 3.0 W - 1 2.0 0.68 +0.32
5 35      Bergmann Kenji BEL 1007 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 42      Heymans Berwout BEL 1783 4.5 W - 0 3.0 0.10 -0.10
7 48      Burssens Jorian BEL 1254 4.0 W - 0 3.0 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1332 28.0 Totaal 3.0 4.10 -1.10
Begin van de pagina
Coppens Pieter (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14562
N-Elo1010
FIDE-ID251828
F-Elo1283
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vanhoucke Kobe BEL 1428 4.5 W - 0 0.0 0.31 -0.31
2 11      Burssens Jorian BEL 1254 4.0 Z - 0 0.0 0.54 -0.54
3 18      Tempels Robbe BEL 1012 3.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
4 26      Sleypen Maxim BEL 1416 3.0 Z - 0 1.0 0.32 -0.32
5        Bye           1 2.0    
6 40      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
7 45      Traest Alexander BEL 1231 4.0 Z - 0 3.0 0.57 -0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1217 20.5 Totaal 3.0 3.44 -1.44
Begin van de pagina
Tempels Robbe (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15819
N-Elo1012
FIDE-ID250830
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Daels Emma BEL 1610 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Burssens Ruben BEL 1007 4.0 W - 0 0.0 0.51 -0.51
3 18      Coppens Pieter BEL 1283 3.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
4        Bye           1 1.0    
5 34      Burssens Jorian BEL 1254 4.0 W - 1 2.0 0.20 +0.80
6 41      Phlips Daan BEL 1562 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 43      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1343 20.5 Totaal 3.0 1.96 +0.04
Begin van de pagina
Bergmann Kenji (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15703
N-Elo1129
FIDE-ID255416
F-Elo1007
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Rogge Parcival BEL 1700 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 Z - 1 1.0 0.56 +0.44
3 19      Phlips Daan BEL 1562 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 35      Sleypen Maxim BEL 1416 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6        Bye           1 3.0    
7 49      Heymans Berwout BEL 1783 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1484 21.0 Totaal 3.0 1.80 +0.20
Begin van de pagina
Condes Adam Sean (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.13390
N-Elo962
FIDE-ID237175
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Sleypen Maxim BEL 1416 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Bergmann Kenji BEL 1007 3.0 W - 0 0.0 0.44 -0.44
3        Bye           1 1.0    
4 27      Burssens Jorian BEL 1254 4.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
5 30      Schoutteet Jared BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 40      Coppens Pieter BEL 1283 3.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
7 47      Phlips Daan BEL 1562 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1304 18.0 Totaal 2.0 1.80 -0.80
Begin van de pagina
Schoutteet Jared (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14245
N-Elo0
FIDE-ID255440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Decruyenaere Victor BEL 1338 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 16      Traest Alexander BEL 1231 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Bergmann Kenji BEL 1007 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 30      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 37      Burssens Jorian BEL 1254 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 43      Tempels Robbe BEL 1012 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1134 21.0 Totaal 1.0 0.48 -0.48
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR B Med1 # Z B Cut1 SB
1 Rogge Parcival 2 1700 1855 6.5 13 Z 1 10 W 1 5 Z 1 2 W 1 7 Z 1 4 W 1 3 Z ½ - 20.50 4 25.50 25.75
2 Decruyenaere Victor 7 1338 1538 5.0 15 W 1 3 Z ½ 10 W 1 1 Z 0 8 W 1 6 Z 1 4 W ½ - 19.00 3 25.50 15.00
3 Vanhoucke Kobe 5 1428 1527 4.5 11 Z 1 2 W ½ 4 Z 1 6 W 0 5 Z ½ 7 W 1 1 W ½ - 21.50 3 28.00 19.00
4 Daels Emma 3 1610 1485 4.5 12 W 1 7 Z 1 3 W 0 8 Z 1 6 W 1 1 Z 0 2 Z ½ - 20.50 4 27.00 16.00
5 Heymans Berwout 1 1783 1567 4.5 9 W 1 8 Z 1 1 W 0 7 Z 0 3 W ½ 10 Z 1 13 W 1 - 19.00 3 25.50 15.25
6 Burssens Ruben 12 1007 1275 4.0 7 W 0 12 Z 1 9 W 1 3 Z 1 4 Z 0 2 W 0 B1 - 20.00 3 25.00 14.00
7 Traest Alexander 10 1231 1396 4.0 6 Z 1 4 W 0 15 Z 1 5 W 1 1 W 0 3 Z 0 11 W 1 - 19.50 3 26.00 11.00
8 Phlips Daan 4 1562 1370 4.0 B1 5 W 0 13 Z 1 4 W 0 2 Z 0 12 W 1 14 Z 1 - 17.00 3 22.00 9.50
9 Burssens Jorian 9 1254 1220 4.0 5 Z 0 11 W 1 6 Z 0 14 W 1 12 Z 0 15 W 1 10 Z 1 - 13.00 4 17.50 7.50
10 Sleypen Maxim 6 1416 1284 3.0 14 W 1 1 Z 0 2 Z 0 11 W 1 13 Z 1 5 W 0 9 W 0 - 18.50 3 25.00 6.50
11 Coppens Pieter 8 1283 1092 3.0 3 W 0 9 Z 0 12 W 1 10 Z 0 B1 14 W 1 7 Z 0 - 15.50 3 20.00 6.00
12 Tempels Robbe 11 1012 1038 3.0 4 Z 0 6 W 0 11 Z 0 B1 9 W 1 8 Z 0 15 Z 1 - 15.00 4 19.50 6.00
13 Bergmann Kenji 13 1007 1075 3.0 1 W 0 14 Z 1 8 W 0 15 Z 1 10 W 0 B1 5 Z 0 - 15.00 3 21.50 4.50
14 Condes Adam Sean 14 962 854 2.0 10 Z 0 13 W 0 B1 9 Z 0 15 W 1 11 Z 0 8 W 0 - 13.50 3 17.50 2.50
15 Schoutteet Jared 15 0 334 1.0 2 Z 0 B1 7 W 0 13 W 0 14 Z 0 9 Z 0 12 W 0 - 15.50 3 20.50 2.50
(©)FRBE-KBSB-v3.93 2018/09/01 (©) GMA 2015 Build : 2018/09/02 00:26