SwarLogo Jeugdtornooi de Mercatel 22th -12 SwarLogo
472
Organisator: de Mercatel
Arbiter: Herman Van de Wynkele
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/09/2018 tot 01/09/2018
Scheidingssystemen: OR, B Med1, # Z, B Cut1, SB
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR B Med1 # Z B Cut1 SB
1 Cappan Pjotr M bel 14898 1464 436 LSV-Chesspirant 7.0 0.0 7.0 2008 - 19.50 3 25.00 27.50
2 Musabayeva Diana F bel 16881 1366 472 Mercatel 5.5 0.0 5.5 1421 - 22.00 4 29.00 22.25
3 N Dewever Niel M bel 19023 0 313 Waregem 5.0 0.0 5.0 961 - 17.50 3 24.50 12.50
4 Froeyman Hugo M bel 14489 1466 114 Mechelen 4.5 0.0 4.5 1274 - 18.50 3 24.00 14.00
5 N Smolders Bavo M bel 15540 1352 121 Turnhout 4.5 0.0 4.5 1262 - 18.00 3 23.50 14.25
6 Dutre Wonder M bel 18195 1227 422 MSV 4.0 0.0 4.0 1282 - 22.00 4 29.00 14.00
7 N Westerhof Joep M ned 19512 0 1471 S.S.V. Klim-Op Capelle a/d IJssel 4.0 0.0 4.0 995 - 17.50 4 23.00 11.50
8 N Tuerksoy Enes M bel 16871 0 401 KGSRL Gent 4.0 0.0 4.0 658 - 16.50 3 23.50 10.00
9 Raemdonck Loic M bel 18304 0 401 KGSRL Gent 4.0 0.0 4.0 450 - 15.00 3 19.50 8.50
10 Smolders Oscar M bel 16867 1323 121 Turnhout 3.5 0.0 3.5 1105 - 21.50 4 28.50 10.50
11 Decraene Jade F bel 15522 1346 304 Tielt 3.0 0.0 3.0 1095 - 19.00 4 26.00 7.50
12 Goossens Jente M bel 16417 0 430 Landegem 3.0 0.0 3.0 363 - 17.50 3 24.50 5.50
13 N Alves Renato M bel 17270 0 425 Dendermonde 3.0 0.0 3.0 119 - 16.50 3 21.50 6.00
14 Xing Daniel M bel 18102 0 401 KGSRL Gent 3.0 0.0 3.0 327 - 12.50 3 18.00 5.00
15 N De Loose Nicholas M bel 0 0 430 Landegem 2.0 0.0 2.0 -79 - 14.50 3 19.50 2.00
16 Noens Yoran M bel 19757 0 436 LSV-Chesspirant 2.0 0.0 2.0 166 - 14.50 3 19.00 3.00
17 N Yermzjam Antyom M bel 0 0 432 Wetteren 1.0 0.0 1.0 -579 - 13.00 3 18.00 2.00
18 Karaca Talha M bel 17801 0 401 KGSRL Gent 0.0 0.0 0.0 0 - 12.50 0 16.50 0.00
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Xing Daniel 16 (0) 1-0 Noens Yoran 8 (0)
2 Dutre Wonder 7 (1227) 1-0 De Loose Nicholas 15 (0)
3 Raemdonck Loic 18 (0) 0-1 Decraene Jade 5 (1346)
4 Dewever Niel 9 (0) 0-1 Musabayeva Diana 3 (1366)
5 Westerhof Joep 10 (0) 1-0 Smolders Bavo 4 (1352)
6 Yermzjam Antyom 11 (0) 0-1 Smolders Oscar 6 (1323)
7 Froeyman Hugo 1 (1466) 1-0 Tuerksoy Enes 12 (0)
8 Cappan Pjotr 2 (1464) 1-0 Goossens Jente 17 (0)
  Alves Renato 13 (0) 1 Bye    
  Karaca Talha 14 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Smolders Bavo 4 (1352) 0-1 Dutre Wonder 7 (1227)
2 Decraene Jade 5 (1346) 0-1 Cappan Pjotr 2 (1464)
3 De Loose Nicholas 15 (0) 0-1 Dewever Niel 9 (0)
4 Smolders Oscar 6 (1323) 1-0 Westerhof Joep 10 (0)
5 Musabayeva Diana 3 (1366) 1-0 Xing Daniel 16 (0)
6 Goossens Jente 17 (0) 1-0 Yermzjam Antyom 11 (0)
7 Tuerksoy Enes 12 (0) 1-0 Raemdonck Loic 18 (0)
8 Alves Renato 13 (0) 0-1 Froeyman Hugo 1 (1466)
  Noens Yoran 8 (0) 1 Bye    
  Karaca Talha 14 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Noens Yoran 8 (0) 0-1 Tuerksoy Enes 12 (0)
2 Dutre Wonder 7 (1227) 0-1 Musabayeva Diana 3 (1366)
3 Xing Daniel 16 (0) 0-1 Decraene Jade 5 (1346)
4 Dewever Niel 9 (0) 1-0 Alves Renato 13 (0)
5 Westerhof Joep 10 (0) 1-0 De Loose Nicholas 15 (0)
6 Cappan Pjotr 2 (1464) 1-0 Smolders Oscar 6 (1323)
7 Raemdonck Loic 18 (0) 0-1 Smolders Bavo 4 (1352)
8 Froeyman Hugo 1 (1466) 1-0 Goossens Jente 17 (0)
  Yermzjam Antyom 11 (0) 1 Bye    
  Karaca Talha 14 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Smolders Bavo 4 (1352) 1-0 Noens Yoran 8 (0)
2 Smolders Oscar 6 (1323) ½-½ Dutre Wonder 7 (1227)
3 Decraene Jade 5 (1346) 0-1 Westerhof Joep 10 (0)
4 Yermzjam Antyom 11 (0) 0-1 Dewever Niel 9 (0)
5 Musabayeva Diana 3 (1366) 1-0 Froeyman Hugo 1 (1466)
6 Tuerksoy Enes 12 (0) 0-1 Cappan Pjotr 2 (1464)
7 Alves Renato 13 (0) 0-1 Raemdonck Loic 18 (0)
8 Goossens Jente 17 (0) 1-0 Xing Daniel 16 (0)
  De Loose Nicholas 15 (0) 1 Bye    
  Karaca Talha 14 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Noens Yoran 8 (0) 0-1 Decraene Jade 5 (1346)
2 Westerhof Joep 10 (0) 0-1 Dutre Wonder 7 (1227)
3 Froeyman Hugo 1 (1466) 0-1 Dewever Niel 9 (0)
4 Smolders Bavo 4 (1352) 1-0 Smolders Oscar 6 (1323)
5 Cappan Pjotr 2 (1464) 1-0 Musabayeva Diana 3 (1366)
6 Raemdonck Loic 18 (0) 1-0 Yermzjam Antyom 11 (0)
7 Tuerksoy Enes 12 (0) 1-0 Goossens Jente 17 (0)
8 De Loose Nicholas 15 (0) 0-1 Alves Renato 13 (0)
  Xing Daniel 16 (0) 1 Bye    
  Karaca Talha 14 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Alves Renato 13 (0) 1-0 Noens Yoran 8 (0)
2 Dutre Wonder 7 (1227) ½-½ Froeyman Hugo 1 (1466)
3 Decraene Jade 5 (1346) 0-1 Smolders Bavo 4 (1352)
4 Dewever Niel 9 (0) 0-1 Cappan Pjotr 2 (1464)
5 Musabayeva Diana 3 (1366) 1-0 Westerhof Joep 10 (0)
6 Smolders Oscar 6 (1323) 1-0 Tuerksoy Enes 12 (0)
7 Yermzjam Antyom 11 (0) 0-1 De Loose Nicholas 15 (0)
8 Xing Daniel 16 (0) 0-1 Raemdonck Loic 18 (0)
  Goossens Jente 17 (0) 1 Bye    
  Karaca Talha 14 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Noens Yoran 8 (0) 1-0 Yermzjam Antyom 11 (0)
2 Cappan Pjotr 2 (1464) 1-0 Dutre Wonder 7 (1227)
3 Froeyman Hugo 1 (1466) 1-0 Decraene Jade 5 (1346)
4 Dewever Niel 9 (0) 1-0 Smolders Oscar 6 (1323)
5 Goossens Jente 17 (0) 0-1 Westerhof Joep 10 (0)
6 Smolders Bavo 4 (1352) ½-½ Musabayeva Diana 3 (1366)
7 Tuerksoy Enes 12 (0) 1-0 Alves Renato 13 (0)
8 De Loose Nicholas 15 (0) 0-1 Xing Daniel 16 (0)
  Raemdonck Loic 18 (0) 1 Bye    
  Karaca Talha 14 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Cappan Pjotr (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1405
FIDE-ID249300
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Goossens Jente BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Decraene Jade BEL 1346 3.0 Z - 1 2.0 0.66 +0.34
3 22      Smolders Oscar BEL 1323 3.5 W - 1 3.0 0.69 +0.31
4 30      Tuerksoy Enes BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 37      Musabayeva Diana BEL 1366 5.5 W - 1 5.0 0.63 +0.37
6 44      Dewever Niel BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
7 50      Dutre Wonder BEL 1227 4.0 W - 1 7.0 0.80 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1315 28.0 Totaal 7.0 5.54 +1.46
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1384
FIDE-ID254720
F-Elo1366
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dewever Niel BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Xing Daniel BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 18      Dutre Wonder BEL 1227 4.0 Z - 1 3.0 0.69 +0.31
4 29      Froeyman Hugo BEL 1466 4.5 W - 1 4.0 0.36 +0.64
5 37      Cappan Pjotr BEL 1464 7.0 Z - 0 4.0 0.37 -0.37
6 45      Westerhof Joep NED 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 54      Smolders Bavo BEL 1352 4.5 Z - ½ 5.5 0.52 -0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1377 32.0 Totaal 5.5 4.70 +0.80
Begin van de pagina
Dewever Niel (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo0
FIDE-ID259543
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayeva Diana BEL 1366 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      De Loose Nicholas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Alves Renato BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 28      Yermzjam Antyom BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 35      Froeyman Hugo BEL 1466 4.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 44      Cappan Pjotr BEL 1464 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 52      Smolders Oscar BEL 1323 3.5 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1404 26.5 Totaal 5.0 1.82 +3.18
Begin van de pagina
Froeyman Hugo (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1383
FIDE-ID254630
F-Elo1466
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Tuerksoy Enes BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Alves Renato BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 24      Goossens Jente BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 29      Musabayeva Diana BEL 1366 5.5 Z - 0 3.0 0.64 -0.64
5 35      Dewever Niel BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
6 42      Dutre Wonder BEL 1227 4.0 Z - ½ 3.5 0.80 -0.30
7 51      Decraene Jade BEL 1346 3.0 W - 1 4.5 0.66 +0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1313 27.5 Totaal 4.5 5.78 -1.28
Begin van de pagina
Smolders Bavo (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1352
FIDE-ID257818
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Westerhof Joep NED 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Dutre Wonder BEL 1227 4.0 W - 0 0.0 0.67 -0.67
3 23      Raemdonck Loic BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 25      Noens Yoran BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 36      Smolders Oscar BEL 1323 3.5 W - 1 3.0 0.54 +0.46
6 43      Decraene Jade BEL 1346 3.0 Z - 1 4.0 0.51 +0.49
7 54      Musabayeva Diana BEL 1366 5.5 W - ½ 4.5 0.48 +0.02
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1315 26.0 Totaal 4.5 4.96 -0.46
Begin van de pagina
Dutre Wonder (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo0
FIDE-ID259411
F-Elo1227
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Loose Nicholas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Smolders Bavo BEL 1352 4.5 Z - 1 2.0 0.33 +0.67
3 18      Musabayeva Diana BEL 1366 5.5 W - 0 2.0 0.31 -0.31
4 26      Smolders Oscar BEL 1323 3.5 Z - ½ 2.5 0.37 +0.13
5 34      Westerhof Joep NED 0 4.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 42      Froeyman Hugo BEL 1466 4.5 W - ½ 4.0 0.20 +0.30
7 50      Cappan Pjotr BEL 1464 7.0 Z - 0 4.0 0.20 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1394 31.0 Totaal 4.0 3.25 +0.75
Begin van de pagina
Westerhof Joep (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19512
N-Elo0
FIDE-ID1064240
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(1471) S.S.V. Klim-Op Capelle a/d IJssel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Smolders Bavo BEL 1352 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 12      Smolders Oscar BEL 1323 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      De Loose Nicholas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 27      Decraene Jade BEL 1346 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 34      Dutre Wonder BEL 1227 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 45      Musabayeva Diana BEL 1366 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 53      Goossens Jente BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1322 25.5 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Tuerksoy Enes (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16871
N-Elo0
FIDE-ID257826
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Froeyman Hugo BEL 1466 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Raemdonck Loic BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Noens Yoran BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 30      Cappan Pjotr BEL 1464 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 39      Goossens Jente BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 46      Smolders Oscar BEL 1323 3.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 55      Alves Renato BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1417 27.0 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Raemdonck Loic (Rank: 18)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18304
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Decraene Jade BEL 1346 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Tuerksoy Enes BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Smolders Bavo BEL 1352 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 31      Alves Renato BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 38      Yermzjam Antyom BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 48      Xing Daniel BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1349 18.5 Totaal 4.0 2.16 +0.84
Begin van de pagina
Smolders Oscar (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo0
FIDE-ID258091
F-Elo1323
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Yermzjam Antyom BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Westerhof Joep NED 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 22      Cappan Pjotr BEL 1464 7.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
4 26      Dutre Wonder BEL 1227 4.0 W - ½ 2.5 0.63 -0.13
5 36      Smolders Bavo BEL 1352 4.5 Z - 0 2.5 0.46 -0.46
6 46      Tuerksoy Enes BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 52      Dewever Niel BEL 0 5.0 Z - 0 3.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1347 29.5 Totaal 3.5 5.08 -1.58
Begin van de pagina
Decraene Jade (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo0
FIDE-ID258415
F-Elo1346
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Raemdonck Loic BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Cappan Pjotr BEL 1464 7.0 W - 0 1.0 0.34 -0.34
3 19      Xing Daniel BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 27      Westerhof Joep NED 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 33      Noens Yoran BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 43      Smolders Bavo BEL 1352 4.5 W - 0 3.0 0.49 -0.49
7 51      Froeyman Hugo BEL 1466 4.5 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1427 29.0 Totaal 3.0 4.85 -1.85
Begin van de pagina
Goossens Jente (Rank: 17)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16417
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Cappan Pjotr BEL 1464 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Yermzjam Antyom BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 24      Froeyman Hugo BEL 1466 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 32      Xing Daniel BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 39      Tuerksoy Enes BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 3.0    
7 53      Westerhof Joep NED 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1465 23.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Alves Renato (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.17270
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 16      Froeyman Hugo BEL 1466 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 20      Dewever Niel BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 31      Raemdonck Loic BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 40      De Loose Nicholas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 41      Noens Yoran BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 55      Tuerksoy Enes BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1466 21.5 Totaal 3.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina
Xing Daniel (Rank: 16)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo0
FIDE-ID259373
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Noens Yoran BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Musabayeva Diana BEL 1366 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Decraene Jade BEL 1346 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 32      Goossens Jente BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 2.0    
6 48      Raemdonck Loic BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 56      De Loose Nicholas BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1356 19.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
De Loose Nicholas (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dutre Wonder BEL 1227 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Dewever Niel BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Westerhof Joep NED 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 40      Alves Renato BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 47      Yermzjam Antyom BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 56      Xing Daniel BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 20.0 Totaal 2.0 2.58 -1.58
Begin van de pagina
Noens Yoran (Rank: 8)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19757
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Xing Daniel BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 17      Tuerksoy Enes BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Smolders Bavo BEL 1352 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 33      Decraene Jade BEL 1346 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 41      Alves Renato BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 49      Yermzjam Antyom BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1349 18.5 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina
Yermzjam Antyom (Rank: 11)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Smolders Oscar BEL 1323 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Goossens Jente BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 28      Dewever Niel BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 38      Raemdonck Loic BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 47      De Loose Nicholas BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 49      Noens Yoran BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1323 19.5 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina
Karaca Talha (Rank: 14)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17801
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR B Med1 # Z B Cut1 SB
1 Cappan Pjotr 2 1464 2008 7.0 12 W 1 11 Z 1 10 W 1 8 Z 1 2 W 1 3 Z 1 6 W 1 - 19.50 3 25.00 27.50
2 Musabayeva Diana 3 1366 1421 5.5 3 Z 1 14 W 1 6 Z 1 4 W 1 1 Z 0 7 W 1 5 Z ½ - 22.00 4 29.00 22.25
3 Dewever Niel 9 0 961 5.0 2 W 0 15 Z 1 13 W 1 17 Z 1 4 Z 1 1 W 0 10 W 1 - 17.50 3 24.50 12.50
4 Froeyman Hugo 1 1466 1274 4.5 8 W 1 13 Z 1 12 W 1 2 Z 0 3 W 0 6 Z ½ 11 W 1 - 18.50 3 24.00 14.00
5 Smolders Bavo 4 1352 1262 4.5 7 Z 0 6 W 0 9 Z 1 16 W 1 10 W 1 11 Z 1 2 W ½ - 18.00 3 23.50 14.25
6 Dutre Wonder 7 1227 1282 4.0 15 W 1 5 Z 1 2 W 0 10 Z ½ 7 Z 1 4 W ½ 1 Z 0 - 22.00 4 29.00 14.00
7 Westerhof Joep 10 0 995 4.0 5 W 1 10 Z 0 15 W 1 11 Z 1 6 W 0 2 Z 0 12 Z 1 - 17.50 4 23.00 11.50
8 Tuerksoy Enes 12 0 658 4.0 4 Z 0 9 W 1 16 Z 1 1 W 0 12 W 1 10 Z 0 13 W 1 - 16.50 3 23.50 10.00
9 Raemdonck Loic 18 0 450 4.0 11 W 0 8 Z 0 5 W 0 13 Z 1 17 W 1 14 Z 1 B1 - 15.00 3 19.50 8.50
10 Smolders Oscar 6 1323 1105 3.5 17 Z 1 7 W 1 1 Z 0 6 W ½ 5 Z 0 8 W 1 3 Z 0 - 21.50 4 28.50 10.50
11 Decraene Jade 5 1346 1095 3.0 9 Z 1 1 W 0 14 Z 1 7 W 0 16 Z 1 5 W 0 4 Z 0 - 19.00 4 26.00 7.50
12 Goossens Jente 17 0 363 3.0 1 Z 0 17 W 1 4 Z 0 14 W 1 8 Z 0 B1 7 W 0 - 17.50 3 24.50 5.50
13 Alves Renato 13 0 119 3.0 B1 4 W 0 3 Z 0 9 W 0 15 Z 1 16 W 1 8 Z 0 - 16.50 3 21.50 6.00
14 Xing Daniel 16 0 327 3.0 16 W 1 2 Z 0 11 W 0 12 Z 0 B1 9 W 0 15 Z 1 - 12.50 3 18.00 5.00
15 De Loose Nicholas 15 0 -79 2.0 6 Z 0 3 W 0 7 Z 0 B1 13 W 0 17 Z 1 14 W 0 - 14.50 3 19.50 2.00
16 Noens Yoran 8 0 166 2.0 14 Z 0 B1 8 W 0 5 Z 0 11 W 0 13 Z 0 17 W 1 - 14.50 3 19.00 3.00
17 Yermzjam Antyom 11 0 -579 1.0 10 W 0 12 Z 0 B1 3 W 0 9 Z 0 15 W 0 16 Z 0 - 13.00 3 18.00 2.00
18 Karaca Talha 14 0 0 0.0 A A A A A A A - 12.50 0 16.50 0.00
(©)FRBE-KBSB-v3.93 2018/09/01 (©) GMA 2015 Build : 2018/09/02 00:30