SwarLogo Jeugdtornooi de Mercatel 22th -8 SwarLogo
472
Organisator: de Mercatel
Arbiter: Herman Van de Wynkele
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 01/09/2018 tot 01/09/2018
Scheidingssystemen: OR, B Med1, # Z, B Cut1, SB
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR B Med1 # Z B Cut1 SB
1 Plomp Luka M bel 18157 0 472 Mercatel 8.0 0.0 8.0 336 - 25.00 4 39.00 35.00
2 Smolders Pepijn M bel 16862 0 121 Turnhout 7.5 0.0 7.5 273 - 25.00 5 39.50 32.00
3 Peeters Yumi F bel 16559 0 436 LSV-Chesspirant 6.5 0.0 6.5 166 - 25.00 5 40.50 30.50
4 De Groof Mathijs M bel 18979 0 121 Turnhout 6.0 0.0 6.0 117 1.0 24.00 4 39.50 19.00
5 N Maes Lander M bel 19230 0 121 Turnhout 6.0 0.0 6.0 117 0.0 24.00 4 39.50 20.50
6 Peeters Paul M bel 17594 0 436 LSV-Chesspirant 5.0 0.0 5.0 36 - 20.00 4 35.50 10.50
7 De Bie Jonah M bel 19668 0 432 Wetteren 4.5 0.0 4.5 0 - 25.50 5 41.00 11.75
8 N Coorevits Victor M bel 0 0 472 Mercatel 3.5 0.0 3.5 -87 0.5 22.50 5 36.50 8.25
9 N Ayupov Amin M bel 0 0 313 Waregem 3.5 0.0 3.5 -87 0.5 22.50 4 37.00 5.25
10 N Ayupov Ali M bel 0 0 313 Waregem 2.0 0.0 2.0 -220 - 22.50 5 38.00 1.50
11 N Westerhof Jurre M bel 0 0 0 1.0 0.0 1.0 -351 - 22.50 4 38.00 0.50
12 N Maes Niels M bel 0 0 0 0.5 0.0 0.5 -470 - 22.50 5 35.00 1.75
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 De Bie Jonah 4 0-1 Maes Lander 1
2 Coorevits Victor 11 0-1 De Groof Mathijs 2
3 Peeters Yumi 9 1-0 Smolders Pepijn 3
4 Ayupov Amin 5 1-0 Westerhof Jurre 8
5 Plomp Luka 7 1-0 Ayupov Ali 6
6 Maes Niels 12 0-1 Peeters Paul 10
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Maes Lander 1 1-0 Ayupov Amin 5
2 De Groof Mathijs 2 0-1 Peeters Yumi 9
3 Smolders Pepijn 3 1-0 Coorevits Victor 11
4 Westerhof Jurre 8 0-1 De Bie Jonah 4
5 Ayupov Ali 6 1-0 Maes Niels 12
6 Peeters Paul 10 0-1 Plomp Luka 7
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Peeters Yumi 9 0-1 Maes Lander 1
2 Maes Niels 12 0-1 De Groof Mathijs 2
3 Plomp Luka 7 ½-½ Smolders Pepijn 3
4 De Bie Jonah 4 1-0 Peeters Paul 10
5 Ayupov Amin 5 1-0 Ayupov Ali 6
6 Coorevits Victor 11 1-0 Westerhof Jurre 8
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Maes Lander 1 0-1 Plomp Luka 7
2 De Groof Mathijs 2 1-0 De Bie Jonah 4
3 Smolders Pepijn 3 1-0 Ayupov Ali 6
4 Ayupov Amin 5 0-1 Peeters Yumi 9
5 Westerhof Jurre 8 1-0 Maes Niels 12
6 Peeters Paul 10 1-0 Coorevits Victor 11
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Maes Lander 1 0-1 De Groof Mathijs 2
2 De Bie Jonah 4 0-1 Smolders Pepijn 3
3 Peeters Paul 10 1-0 Ayupov Amin 5
4 Ayupov Ali 6 1-0 Westerhof Jurre 8
5 Plomp Luka 7 ½-½ Peeters Yumi 9
6 Coorevits Victor 11 ½-½ Maes Niels 12
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Smolders Pepijn 3 1-0 Maes Lander 1
2 De Groof Mathijs 2 0-1 Plomp Luka 7
3 Peeters Yumi 9 ½-½ De Bie Jonah 4
4 Maes Niels 12 0-1 Ayupov Amin 5
5 Ayupov Ali 6 0-1 Coorevits Victor 11
6 Westerhof Jurre 8 0-1 Peeters Paul 10
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Maes Lander 1 1-0 Ayupov Ali 6
2 De Groof Mathijs 2 0-1 Smolders Pepijn 3
3 De Bie Jonah 4 1-0 Maes Niels 12
4 Ayupov Amin 5 ½-½ Coorevits Victor 11
5 Plomp Luka 7 1-0 Westerhof Jurre 8
6 Peeters Paul 10 0-1 Peeters Yumi 9
Begin van de pagina
Ronde 8 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Maes Niels 12 0-1 Maes Lander 1
2 Westerhof Jurre 8 0-1 De Groof Mathijs 2
3 Smolders Pepijn 3 1-0 Peeters Paul 10
4 Ayupov Ali 6 0-1 De Bie Jonah 4
5 Ayupov Amin 5 0-1 Plomp Luka 7
6 Coorevits Victor 11 ½-½ Peeters Yumi 9
Begin van de pagina
Ronde 9 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Maes Lander 1 1-0 Coorevits Victor 11
2 De Groof Mathijs 2 1-0 Ayupov Amin 5
3 Westerhof Jurre 8 0-1 Smolders Pepijn 3
4 Plomp Luka 7 1-0 De Bie Jonah 4
5 Peeters Paul 10 1-0 Ayupov Ali 6
6 Peeters Yumi 9 1-0 Maes Niels 12
Begin van de pagina

Plomp Luka (Rank: 7)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ayupov Ali BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Peeters Paul BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 15      Smolders Pepijn BEL 0 7.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 19      Maes Lander BEL 0 6.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
5 29      Peeters Yumi BEL 0 6.5 W - ½ 4.0 0.50 +0.00
6 32      De Groof Mathijs BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 41      Westerhof Jurre BEL 0 1.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
8 47      Ayupov Amin BEL 0 3.5 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
9 52      De Bie Jonah BEL 0 4.5 W - 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 8.0 4.50 +3.50
Begin van de pagina
Smolders Pepijn (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo0
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Peeters Yumi BEL 0 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Coorevits Victor BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Plomp Luka BEL 0 8.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 21      Ayupov Ali BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
5 26      De Bie Jonah BEL 0 4.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
6 31      Maes Lander BEL 0 6.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
7 38      De Groof Mathijs BEL 0 6.0 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
8 45      Peeters Paul BEL 0 5.0 W - 1 6.5 0.50 +0.50
9 51      Westerhof Jurre BEL 0 1.0 Z - 1 7.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 42.5 Totaal 7.5 4.50 +3.00
Begin van de pagina
Peeters Yumi (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Smolders Pepijn BEL 0 7.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      De Groof Mathijs BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 13      Maes Lander BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 22      Ayupov Amin BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 29      Plomp Luka BEL 0 8.0 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 33      De Bie Jonah BEL 0 4.5 W - ½ 4.0 0.50 +0.00
7 42      Peeters Paul BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 48      Coorevits Victor BEL 0 3.5 Z - ½ 5.5 0.50 +0.00
9 54      Maes Niels BEL 0 0.5 W - 1 6.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 44.5 Totaal 6.5 4.50 +2.00
Begin van de pagina
De Groof Mathijs (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo0
FIDE-ID258580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Coorevits Victor BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Peeters Yumi BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 14      Maes Niels BEL 0 0.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 20      De Bie Jonah BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 25      Maes Lander BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 32      Plomp Luka BEL 0 8.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
7 38      Smolders Pepijn BEL 0 7.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 44      Westerhof Jurre BEL 0 1.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 50      Ayupov Amin BEL 0 3.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Maes Lander (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Bie Jonah BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Ayupov Amin BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 13      Peeters Yumi BEL 0 6.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 19      Plomp Luka BEL 0 8.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 25      De Groof Mathijs BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 31      Smolders Pepijn BEL 0 7.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 37      Ayupov Ali BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 43      Maes Niels BEL 0 0.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 49      Coorevits Victor BEL 0 3.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Peeters Paul (Rank: 10)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo0
FIDE-ID258261
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Maes Niels BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Plomp Luka BEL 0 8.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 16      De Bie Jonah BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 24      Coorevits Victor BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 27      Ayupov Amin BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 36      Westerhof Jurre BEL 0 1.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 42      Peeters Yumi BEL 0 6.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 45      Smolders Pepijn BEL 0 7.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 53      Ayupov Ali BEL 0 2.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 37.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
De Bie Jonah (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19668
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Maes Lander BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Westerhof Jurre BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Peeters Paul BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 20      De Groof Mathijs BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 26      Smolders Pepijn BEL 0 7.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 33      Peeters Yumi BEL 0 6.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 39      Maes Niels BEL 0 0.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
8 46      Ayupov Ali BEL 0 2.0 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
9 52      Plomp Luka BEL 0 8.0 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 42.5 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Coorevits Victor (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Groof Mathijs BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Smolders Pepijn BEL 0 7.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Westerhof Jurre BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Peeters Paul BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 30      Maes Niels BEL 0 0.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 35      Ayupov Ali BEL 0 2.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 40      Ayupov Amin BEL 0 3.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
8 48      Peeters Yumi BEL 0 6.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 49      Maes Lander BEL 0 6.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Ayupov Amin (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Westerhof Jurre BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Maes Lander BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 17      Ayupov Ali BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 22      Peeters Yumi BEL 0 6.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 27      Peeters Paul BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 34      Maes Niels BEL 0 0.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 40      Coorevits Victor BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
8 47      Plomp Luka BEL 0 8.0 W - 0 3.5 0.50 -0.50
9 50      De Groof Mathijs BEL 0 6.0 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Ayupov Ali (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Plomp Luka BEL 0 8.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Maes Niels BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Ayupov Amin BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Smolders Pepijn BEL 0 7.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      Westerhof Jurre BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 35      Coorevits Victor BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 37      Maes Lander BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 46      De Bie Jonah BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 53      Peeters Paul BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 2.0 4.50 -2.50
Begin van de pagina
Westerhof Jurre (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Ayupov Amin BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      De Bie Jonah BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Coorevits Victor BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 23      Maes Niels BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 28      Ayupov Ali BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 36      Peeters Paul BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 41      Plomp Luka BEL 0 8.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 44      De Groof Mathijs BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
9 51      Smolders Pepijn BEL 0 7.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.5 Totaal 1.0 4.50 -3.50
Begin van de pagina
Maes Niels (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Peeters Paul BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Ayupov Ali BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      De Groof Mathijs BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 23      Westerhof Jurre BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 30      Coorevits Victor BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
6 34      Ayupov Amin BEL 0 3.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
7 39      De Bie Jonah BEL 0 4.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
8 43      Maes Lander BEL 0 6.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
9 54      Peeters Yumi BEL 0 6.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 0.5 4.50 -4.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 OR B Med1 # Z B Cut1 SB
1 Plomp Luka 7 0 336 8.0 10 W 1 6 Z 1 2 W ½ 5 Z 1 3 W ½ 4 Z 1 11 W 1 9 Z 1 7 W 1 - 25.00 4 39.00 35.00
2 Smolders Pepijn 3 0 273 7.5 3 Z 0 8 W 1 1 Z ½ 10 W 1 7 Z 1 5 W 1 4 Z 1 6 W 1 11 Z 1 - 25.00 5 39.50 32.00
3 Peeters Yumi 9 0 166 6.5 2 W 1 4 Z 1 5 W 0 9 Z 1 1 Z ½ 7 W ½ 6 Z 1 8 Z ½ 12 W 1 - 25.00 5 40.50 30.50
4 De Groof Mathijs 2 0 117 6.0 8 Z 1 3 W 0 12 Z 1 7 W 1 5 Z 1 1 W 0 2 W 0 11 Z 1 9 W 1 1.0 24.00 4 39.50 19.00
5 Maes Lander 1 0 117 6.0 7 Z 1 9 W 1 3 Z 1 1 W 0 4 W 0 2 Z 0 10 W 1 12 Z 1 8 W 1 0.0 24.00 4 39.50 20.50
6 Peeters Paul 10 0 36 5.0 12 Z 1 1 W 0 7 Z 0 8 W 1 9 W 1 11 Z 1 3 W 0 2 Z 0 10 W 1 - 20.00 4 35.50 10.50
7 De Bie Jonah 4 0 0 4.5 5 W 0 11 Z 1 6 W 1 4 Z 0 2 W 0 3 Z ½ 12 W 1 10 Z 1 1 Z 0 - 25.50 5 41.00 11.75
8 Coorevits Victor 11 0 -87 3.5 4 W 0 2 Z 0 11 W 1 6 Z 0 12 W ½ 10 Z 1 9 Z ½ 3 W ½ 5 Z 0 0.5 22.50 5 36.50 8.25
9 Ayupov Amin 5 0 -87 3.5 11 W 1 5 Z 0 10 W 1 3 W 0 6 Z 0 12 Z 1 8 W ½ 1 W 0 4 Z 0 0.5 22.50 4 37.00 5.25
10 Ayupov Ali 6 0 -220 2.0 1 Z 0 12 W 1 9 Z 0 2 Z 0 11 W 1 8 W 0 5 Z 0 7 W 0 6 Z 0 - 22.50 5 38.00 1.50
11 Westerhof Jurre 8 0 -351 1.0 9 Z 0 7 W 0 8 Z 0 12 W 1 10 Z 0 6 W 0 1 Z 0 4 W 0 2 W 0 - 22.50 4 38.00 0.50
12 Maes Niels 12 0 -470 0.5 6 W 0 10 Z 0 4 W 0 11 Z 0 8 Z ½ 9 W 0 7 Z 0 5 W 0 3 Z 0 - 22.50 5 35.00 1.75
(©)FRBE-KBSB-v3.93 2018/09/01 (©) GMA 2015 Build : 2018/09/02 00:36