SwarLogo Jeugdtornooi de Mercatel 22th -20 SwarLogo
472
Organisator: de Mercatel
Arbiter: Herman Van de Wynkele
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/09/2018 tot 01/09/2018
Scheidingssystemen: OR, B Med1, # Z, B Cut1, SB
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Cat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Titel NrClub Clubnaam #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf OR B Med1 # Z B Cut1 SB
1 De Vleeschauwer Maarten M bel 10185 2141 472 Mercatel 6.5 0.0 6.5 2383 - 20.00 3 25.50 25.75
2 Roos David M bel 11789 2141 462 Zottegem 5.5 0.0 5.5 2227 0.5 21.50 3 28.00 21.25
3 N Froeyman Helmut M bel 13668 2310 124 Deurne 5.5 0.0 5.5 2215 0.5 21.00 3 27.50 22.50
4 Tomme Lowie M bel 11412 2086 313 Waregem 4.0 0.0 4.0 1990 - 21.00 3 27.50 14.50
5 N Decruyenaere Robbert M bel 10967 1883 436 LSV-Chesspirant 4.0 0.0 4.0 1835 - 20.50 4 27.00 11.00
6 Devolder Dieter M bel 27961 1983 313 Waregem 4.0 0.0 4.0 1962 - 20.50 3 26.00 15.75
7 N Moerman Thomas M bel 11463 1906 432 Wetteren 4.0 0.0 4.0 1803 - 17.50 4 23.00 11.00
8 Condes Alexie Sheen F bel 12749 1242 436 LSV-Chesspirant 4.0 0.0 4.0 1536 - 16.50 4 22.00 10.00
9 N Vanhauwere Anton M bel 12936 1477 462 Zottegem 4.0 0.0 4.0 1733 - 16.50 4 20.50 12.25
10 Verhalle Elias M bel 11400 1973 472 Mercatel 3.5 0.0 3.5 1858 - 18.00 4 24.50 8.00
11 Langie Jeroen M bel 12160 1449 404 De Drie Torens Gent 3.5 0.0 3.5 1555 - 17.50 3 24.00 9.50
12 De Blende Nando M bel 11064 1749 425 Dendermonde 3.0 0.0 3.0 1566 - 17.00 3 21.00 7.00
13 N Ost Roger M bel 97150 1545 313 Waregem 3.0 0.0 3.0 1562 - 16.50 3 23.00 6.00
14 De Bakker Mathisse M bel 13652 0 313 Waregem 3.0 0.0 3.0 1518 - 16.00 3 20.00 6.50
15 N Lambrechts Luk M bel 14347 1546 472 Mercatel 3.0 0.0 3.0 1262 - 12.50 2 18.00 4.50
16 Boodts Jeroen M bel 8834 1776 425 Dendermonde 2.5 0.0 2.5 1637 - 17.50 3 23.00 7.00
17 N Ingels Nick M bel 24147 1152 436 LSV-Chesspirant 2.0 0.0 2.0 1075 1.0 14.00 3 18.00 4.00
18 Philips Alessandro M bel 16125 0 430 Landegem 2.0 0.0 2.0 1213 1.0 13.50 4 17.50 4.50
19 Verzele Christophe M bel 23167 1295 425 Dendermonde 2.0 0.0 2.0 1004 1.0 11.50 3 15.00 3.50
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Lambrechts Luk 11 0-1 Roos David 2
2 De Vleeschauwer Maarten 3 1-0 Ost Roger 12
3 Vanhauwere Anton 13 ½-½ Tomme Lowie 4
4 Verzele Christophe 15 0-1 Verhalle Elias 6
5 Froeyman Helmut 1 1-0 Boodts Jeroen 9
6 De Blende Nando 10 1-0 De Bakker Mathisse 19
7 Ingels Nick 17 0-1 Decruyenaere Robbert 8
8 Moerman Thomas 7 1-0 Condes Alexie Sheen 16
9 Devolder Dieter 5 0-1 Langie Jeroen 14
  Philips Alessandro 18 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Roos David 2 1-0 Moerman Thomas 7
2 Ost Roger 12 1-0 Verzele Christophe 15
3 Boodts Jeroen 9 1-0 Vanhauwere Anton 13
4 Verhalle Elias 6 1-0 Philips Alessandro 18
5 Decruyenaere Robbert 8 0-1 Froeyman Helmut 1
6 Langie Jeroen 14 0-1 De Vleeschauwer Maarten 3
7 Tomme Lowie 4 1-0 De Blende Nando 10
8 Condes Alexie Sheen 16 0-1 Devolder Dieter 5
9 De Bakker Mathisse 19 1-0 Lambrechts Luk 11
  Ingels Nick 17 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 De Vleeschauwer Maarten 3 1-0 Roos David 2
2 Moerman Thomas 7 1-0 Ost Roger 12
3 Vanhauwere Anton 13 1-0 De Bakker Mathisse 19
4 Froeyman Helmut 1 1-0 Verhalle Elias 6
5 De Blende Nando 10 1-0 Ingels Nick 17
6 Philips Alessandro 18 0-1 Boodts Jeroen 9
7 Devolder Dieter 5 ½-½ Tomme Lowie 4
8 Lambrechts Luk 11 0-1 Condes Alexie Sheen 16
9 Langie Jeroen 14 0-1 Decruyenaere Robbert 8
  Verzele Christophe 15 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Roos David 2 1-0 Decruyenaere Robbert 8
2 Ost Roger 12 0-1 Vanhauwere Anton 13
3 Verhalle Elias 6 1-0 De Blende Nando 10
4 De Vleeschauwer Maarten 3 ½-½ Froeyman Helmut 1
5 Boodts Jeroen 9 0-1 Devolder Dieter 5
6 De Bakker Mathisse 19 1-0 Verzele Christophe 15
7 Ingels Nick 17 0-1 Langie Jeroen 14
8 Tomme Lowie 4 1-0 Moerman Thomas 7
9 Condes Alexie Sheen 16 1-0 Philips Alessandro 18
  Lambrechts Luk 11 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Froeyman Helmut 1 ½-½ Roos David 2
2 Vanhauwere Anton 13 ½-½ Verhalle Elias 6
3 Tomme Lowie 4 0-1 De Vleeschauwer Maarten 3
4 De Blende Nando 10 0-1 Condes Alexie Sheen 16
5 Langie Jeroen 14 ½-½ Boodts Jeroen 9
6 Verzele Christophe 15 0-1 Ingels Nick 17
7 Philips Alessandro 18 0-1 Lambrechts Luk 11
8 Devolder Dieter 5 1-0 Moerman Thomas 7
9 Decruyenaere Robbert 8 1-0 De Bakker Mathisse 19
  Ost Roger 12 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Roos David 2 1-0 Tomme Lowie 4
2 Lambrechts Luk 11 0-1 Ost Roger 12
3 Decruyenaere Robbert 8 1-0 Vanhauwere Anton 13
4 Verhalle Elias 6 0-1 De Vleeschauwer Maarten 3
5 Devolder Dieter 5 ½-½ Froeyman Helmut 1
6 Boodts Jeroen 9 0-1 De Blende Nando 10
7 Verzele Christophe 15 1-0 Philips Alessandro 18
8 Moerman Thomas 7 1-0 Ingels Nick 17
9 Condes Alexie Sheen 16 1-0 Langie Jeroen 14
  De Bakker Mathisse 19 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/09/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Roos David 2 1-0 Devolder Dieter 5
2 De Blende Nando 10 0-1 Vanhauwere Anton 13
3 Tomme Lowie 4 1-0 Verhalle Elias 6
4 Froeyman Helmut 1 1-0 Condes Alexie Sheen 16
5 De Vleeschauwer Maarten 3 1-0 Decruyenaere Robbert 8
6 Lambrechts Luk 11 1-0 Verzele Christophe 15
7 Ingels Nick 17 0-1 Philips Alessandro 18
8 De Bakker Mathisse 19 0-1 Moerman Thomas 7
  Langie Jeroen 14 1 Bye  
  Boodts Jeroen 9 0 Afwezig  
  Ost Roger 12 0 Afwezig  
Begin van de pagina

De Vleeschauwer Maarten (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10185
N-Elo2087
FIDE-ID214809
F-Elo2141
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Ost Roger BEL 1545 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Langie Jeroen BEL 1449 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 19      Roos David BEL 2141 5.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 31      Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 W - ½ 3.5 0.28 +0.22
5 39      Tomme Lowie BEL 2086 4.0 Z - 1 4.5 0.58 +0.42
6 49      Verhalle Elias BEL 1973 3.5 Z - 1 5.5 0.72 +0.28
7 59      Decruyenaere Robbert BEL 1883 4.0 W - 1 6.5 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1912 29.0 Totaal 6.5 4.74 +1.76
Begin van de pagina
Roos David (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2118
FIDE-ID210064
F-Elo2141
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lambrechts Luk BEL 1546 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Moerman Thomas BEL 1906 4.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
3 19      De Vleeschauwer Maarten BEL 2141 6.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 28      Decruyenaere Robbert BEL 1883 4.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 37      Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 Z - ½ 3.5 0.28 +0.22
6 46      Tomme Lowie BEL 2086 4.0 W - 1 4.5 0.58 +0.42
7 55      Devolder Dieter BEL 1983 4.0 W - 1 5.5 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1979 31.0 Totaal 5.5 4.60 +0.90
Begin van de pagina
Froeyman Helmut (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13668
N-Elo2310
FIDE-ID203602
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Boodts Jeroen BEL 1776 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Decruyenaere Robbert BEL 1883 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 22      Verhalle Elias BEL 1973 3.5 W - 1 3.0 0.88 +0.12
4 31      De Vleeschauwer Maarten BEL 2141 6.5 Z - ½ 3.5 0.72 -0.22
5 37      Roos David BEL 2141 5.5 W - ½ 4.0 0.72 -0.22
6 50      Devolder Dieter BEL 1983 4.0 Z - ½ 4.5 0.87 -0.37
7 58      Condes Alexie Sheen BEL 1242 4.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1877 30.0 Totaal 5.5 5.95 -0.45
Begin van de pagina
Tomme Lowie (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11412
N-Elo2072
FIDE-ID228338
F-Elo2086
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vanhauwere Anton BEL 1477 4.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 16      De Blende Nando BEL 1749 3.0 W - 1 1.5 0.88 +0.12
3 25      Devolder Dieter BEL 1983 4.0 Z - ½ 2.0 0.64 -0.14
4 35      Moerman Thomas BEL 1906 4.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
5 39      De Vleeschauwer Maarten BEL 2141 6.5 W - 0 3.0 0.42 -0.42
6 46      Roos David BEL 2141 5.5 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
7 57      Verhalle Elias BEL 1973 3.5 W - 1 4.0 0.65 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1910 30.5 Totaal 4.0 4.67 -0.67
Begin van de pagina
Decruyenaere Robbert (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10967
N-Elo1883
FIDE-ID240427
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ingels Nick BEL 1152 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 27      Langie Jeroen BEL 1449 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 28      Roos David BEL 2141 5.5 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 45      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 48      Vanhauwere Anton BEL 1477 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 59      De Vleeschauwer Maarten BEL 2141 6.5 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1778 30.0 Totaal 4.0 4.12 -0.12
Begin van de pagina
Devolder Dieter (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.27961
N-Elo1998
FIDE-ID210013
F-Elo1983
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Langie Jeroen BEL 1449 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 17      Condes Alexie Sheen BEL 1242 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 25      Tomme Lowie BEL 2086 4.0 W - ½ 1.5 0.36 +0.14
4 32      Boodts Jeroen BEL 1776 2.5 Z - 1 2.5 0.77 +0.23
5 44      Moerman Thomas BEL 1906 4.0 W - 1 3.5 0.61 +0.39
6 50      Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 W - ½ 4.0 0.13 +0.37
7 55      Roos David BEL 2141 5.5 Z - 0 4.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1844 29.0 Totaal 4.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina
Moerman Thomas (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.11463
N-Elo1906
FIDE-ID235644
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Condes Alexie Sheen BEL 1242 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Roos David BEL 2141 5.5 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
3 20      Ost Roger BEL 1545 3.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 35      Tomme Lowie BEL 2086 4.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 44      Devolder Dieter BEL 1983 4.0 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
6 53      Ingels Nick BEL 1152 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 62      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1691 25.5 Totaal 4.0 4.52 -0.52
Begin van de pagina
Condes Alexie Sheen (Rank: 16)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.12749
N-Elo1175
FIDE-ID237183
F-Elo1242
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Moerman Thomas BEL 1906 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Devolder Dieter BEL 1983 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      Lambrechts Luk BEL 1546 3.0 Z - 1 1.0 0.14 +0.86
4 36      Philips Alessandro BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 40      De Blende Nando BEL 1749 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 54      Langie Jeroen BEL 1449 3.5 W - 1 4.0 0.23 +0.77
7 58      Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1823 25.0 Totaal 4.0 1.61 +2.39
Begin van de pagina
Vanhauwere Anton (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.12936
N-Elo1477
FIDE-ID239496
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Tomme Lowie BEL 2086 4.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 12      Boodts Jeroen BEL 1776 2.5 Z - 0 0.5 0.15 -0.15
3 21      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 29      Ost Roger BEL 1545 3.0 Z - 1 2.5 0.41 +0.59
5 38      Verhalle Elias BEL 1973 3.5 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
6 48      Decruyenaere Robbert BEL 1883 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 56      De Blende Nando BEL 1749 3.0 Z - 1 4.0 0.17 +0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1835 23.0 Totaal 4.0 1.89 +2.11
Begin van de pagina
Verhalle Elias (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.11400
N-Elo1938
FIDE-ID232084
F-Elo1973
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Verzele Christophe BEL 1295 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Philips Alessandro BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 22      Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
4 30      De Blende Nando BEL 1749 3.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
5 38      Vanhauwere Anton BEL 1477 4.0 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 49      De Vleeschauwer Maarten BEL 2141 6.5 W - 0 3.5 0.28 -0.28
7 57      Tomme Lowie BEL 2086 4.0 Z - 0 3.5 0.35 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1843 27.0 Totaal 3.5 4.29 -0.79
Begin van de pagina
Langie Jeroen (Rank: 14)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1447
FIDE-ID236195
F-Elo1449
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Devolder Dieter BEL 1983 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 15      De Vleeschauwer Maarten BEL 2141 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 27      Decruyenaere Robbert BEL 1883 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 34      Ingels Nick BEL 1152 2.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
5 41      Boodts Jeroen BEL 1776 2.5 W - ½ 2.5 0.13 +0.37
6 54      Condes Alexie Sheen BEL 1242 4.0 Z - 0 2.5 0.77 -0.77
7        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1696 23.0 Totaal 3.5 1.99 +0.51
Begin van de pagina
De Blende Nando (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.11064
N-Elo1863
FIDE-ID226173
F-Elo1749
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Tomme Lowie BEL 2086 4.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 23      Ingels Nick BEL 1152 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 30      Verhalle Elias BEL 1973 3.5 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
5 40      Condes Alexie Sheen BEL 1242 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 51      Boodts Jeroen BEL 1776 2.5 Z - 1 3.0 0.46 +0.54
7 56      Vanhauwere Anton BEL 1477 4.0 W - 0 3.0 0.83 -0.83
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1617 23.0 Totaal 3.0 4.39 -1.39
Begin van de pagina
Ost Roger (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.97150
N-Elo1545
FIDE-ID244066
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Vleeschauwer Maarten BEL 2141 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Verzele Christophe BEL 1295 2.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
3 20      Moerman Thomas BEL 1906 4.0 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
4 29      Vanhauwere Anton BEL 1477 4.0 W - 0 1.0 0.59 -0.59
5        Bye           1 2.0    
6 47      Lambrechts Luk BEL 1546 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1673 19.5 Totaal 3.0 2.08 -0.08
Begin van de pagina
De Bakker Mathisse (Rank: 19)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.13652
N-Elo0
FIDE-ID256455
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Blende Nando BEL 1749 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Lambrechts Luk BEL 1546 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 21      Vanhauwere Anton BEL 1477 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 33      Verzele Christophe BEL 1295 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 45      Decruyenaere Robbert BEL 1883 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6        Bye           1 3.0    
7 62      Moerman Thomas BEL 1906 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1642 20.0 Totaal 3.0 0.48 +1.52
Begin van de pagina
Lambrechts Luk (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.14347
N-Elo1546
FIDE-ID245798
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Roos David BEL 2141 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 26      Condes Alexie Sheen BEL 1242 4.0 W - 0 0.0 0.86 -0.86
4        Bye           1 1.0    
5 43      Philips Alessandro BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 47      Ost Roger BEL 1545 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 60      Verzele Christophe BEL 1295 2.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1555 19.5 Totaal 3.0 4.09 -2.09
Begin van de pagina
Boodts Jeroen (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.8834
N-Elo1848
FIDE-ID225762
F-Elo1776
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Froeyman Helmut BEL 2310 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Vanhauwere Anton BEL 1477 4.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
3 24      Philips Alessandro BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 32      Devolder Dieter BEL 1983 4.0 W - 0 2.0 0.23 -0.23
5 41      Langie Jeroen BEL 1449 3.5 Z - ½ 2.5 0.87 -0.37
6 51      De Blende Nando BEL 1749 3.0 W - 0 2.5 0.54 -0.54
7        Afwezig           0 2.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1793 22.0 Totaal 2.5 3.49 -0.99
Begin van de pagina
Ingels Nick (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.24147
N-Elo1152
FIDE-ID229156
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Decruyenaere Robbert BEL 1883 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 23      De Blende Nando BEL 1749 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 34      Langie Jeroen BEL 1449 3.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
5 42      Verzele Christophe BEL 1295 2.0 Z - 1 2.0 0.31 +0.69
6 53      Moerman Thomas BEL 1906 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 61      Philips Alessandro BEL 0 2.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1656 18.5 Totaal 2.0 1.62 -0.62
Begin van de pagina
Philips Alessandro (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16125
N-Elo0
FIDE-ID257770
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 13      Verhalle Elias BEL 1973 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 24      Boodts Jeroen BEL 1776 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 36      Condes Alexie Sheen BEL 1242 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 43      Lambrechts Luk BEL 1546 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 52      Verzele Christophe BEL 1295 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 61      Ingels Nick BEL 1152 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1497 17.0 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
Verzele Christophe (Rank: 15)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.23167
N-Elo1295
FIDE-ID232130
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Verhalle Elias BEL 1973 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Ost Roger BEL 1545 3.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
3        Bye           1 1.0    
4 33      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 42      Ingels Nick BEL 1152 2.0 W - 0 1.0 0.69 -0.69
6 52      Philips Alessandro BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 60      Lambrechts Luk BEL 1546 3.0 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1554 16.5 Totaal 2.0 2.99 -1.99
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR B Med1 # Z B Cut1 SB
1 De Vleeschauwer Maarten 3 2141 2383 6.5 13 W 1 11 Z 1 2 W 1 3 W ½ 4 Z 1 10 Z 1 5 W 1 - 20.00 3 25.50 25.75
2 Roos David 2 2141 2227 5.5 15 Z 1 7 W 1 1 Z 0 5 W 1 3 Z ½ 4 W 1 6 W 1 0.5 21.50 3 28.00 21.25
3 Froeyman Helmut 1 2310 2215 5.5 16 W 1 5 Z 1 10 W 1 1 Z ½ 2 W ½ 6 Z ½ 8 W 1 0.5 21.00 3 27.50 22.50
4 Tomme Lowie 4 2086 1990 4.0 9 Z ½ 12 W 1 6 Z ½ 7 W 1 1 W 0 2 Z 0 10 W 1 - 21.00 3 27.50 14.50
5 Decruyenaere Robbert 8 1883 1835 4.0 17 Z 1 3 W 0 11 Z 1 2 Z 0 14 W 1 9 W 1 1 Z 0 - 20.50 4 27.00 11.00
6 Devolder Dieter 5 1983 1962 4.0 11 W 0 8 Z 1 4 W ½ 16 Z 1 7 W 1 3 W ½ 2 Z 0 - 20.50 3 26.00 15.75
7 Moerman Thomas 7 1906 1803 4.0 8 W 1 2 Z 0 13 W 1 4 Z 0 6 Z 0 17 W 1 14 Z 1 - 17.50 4 23.00 11.00
8 Condes Alexie Sheen 16 1242 1536 4.0 7 Z 0 6 W 0 15 Z 1 18 W 1 12 Z 1 11 W 1 3 Z 0 - 16.50 4 22.00 10.00
9 Vanhauwere Anton 13 1477 1733 4.0 4 W ½ 16 Z 0 14 W 1 13 Z 1 10 W ½ 5 Z 0 12 Z 1 - 16.50 4 20.50 12.25
10 Verhalle Elias 6 1973 1858 3.5 19 Z 1 18 W 1 3 Z 0 12 W 1 9 Z ½ 1 W 0 4 Z 0 - 18.00 4 24.50 8.00
11 Langie Jeroen 14 1449 1555 3.5 6 Z 1 1 W 0 5 W 0 17 Z 1 16 W ½ 8 Z 0 B1 - 17.50 3 24.00 9.50
12 De Blende Nando 10 1749 1566 3.0 14 W 1 4 Z 0 17 W 1 10 Z 0 8 W 0 16 Z 1 9 W 0 - 17.00 3 21.00 7.00
13 Ost Roger 12 1545 1562 3.0 1 Z 0 19 W 1 7 Z 0 9 W 0 B1 15 Z 1 A - 16.50 3 23.00 6.00
14 De Bakker Mathisse 19 0 1518 3.0 12 Z 0 15 W 1 9 Z 0 19 W 1 5 Z 0 B1 7 W 0 - 16.00 3 20.00 6.50
15 Lambrechts Luk 11 1546 1262 3.0 2 W 0 14 Z 0 8 W 0 B1 18 Z 1 13 W 0 19 W 1 - 12.50 2 18.00 4.50
16 Boodts Jeroen 9 1776 1637 2.5 3 Z 0 9 W 1 18 Z 1 6 W 0 11 Z ½ 12 W 0 A - 17.50 3 23.00 7.00
17 Ingels Nick 17 1152 1075 2.0 5 W 0 B1 12 Z 0 11 W 0 19 Z 1 7 Z 0 18 W 0 1.0 14.00 3 18.00 4.00
18 Philips Alessandro 18 0 1213 2.0 B1 10 Z 0 16 W 0 8 Z 0 15 W 0 19 Z 0 17 Z 1 1.0 13.50 4 17.50 4.50
19 Verzele Christophe 15 1295 1004 2.0 10 W 0 13 Z 0 B1 14 Z 0 17 W 0 18 W 1 15 Z 0 1.0 11.50 3 15.00 3.50
(©)FRBE-KBSB-v3.93 2018/09/01 (©) GMA 2015 Build : 2018/09/02 00:28