SwarLogo WWRR blitz SwarLogo
471
Organisator: Schaakclub De Pluspion
Arbiter: Van Dijck, Marc, De Vet, Sylvin
Toernooi: Zwitsers Snelschaak (11 Rondes)
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 01/03/2022 tot 01/03/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Gebdat Land F-Elo N-Elo PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch.
1 FM Vereggen, Lars 1997-••-•• ned 2402 2326 9.5 2437 75.50 81.50 70.25 59.5
2 FM Holtel, Jasper 1997-••-•• ger 2380 0 9.0 2350 71.50 75.50 59.00 52.5
3 FM Maerevoet, Sim 2001-••-•• bel 2202 2355 8.5 2260 72.00 77.00 54.50 53.5
4 IM Larkin, Vladyslav 2004-••-•• ukr 2248 0 8.0 2213 75.50 82.00 56.00 52.0
5 Knudsen, Simon 1999-••-•• ger 2297 0 8.0 2241 73.50 79.00 53.00 53.5
6 WFM Koridze, Lile 2001-••-•• geo 1978 1977 8.0 2164 71.50 75.50 52.25 49.0
7 Jansen, Bob 1985-••-•• ned 2151 2157 7.5 2100 70.00 76.00 48.25 49.0
8 Victor, Julian 2006-••-•• bel 1908 1910 7.5 2035 69.50 73.50 44.25 48.5
9 Dutre, Wonder 2007-••-•• bel 1655 1800 7.0 1881 63.50 66.00 35.00 41.0
10 Gloeckler, Christian 2011-••-•• ger 1477 0 7.0 1920 63.00 68.00 39.00 42.0
11 Gijsen, William 2001-••-•• ned 2025 0 7.0 1886 61.50 65.50 37.00 39.0
12 Godde, Matthias 2002-••-•• bel 1966 1989 7.0 1784 61.50 64.50 37.00 40.0
13 Kegels, Kristof 1977-••-•• bel 1973 1865 6.5 1890 69.50 74.50 40.75 44.0
14 Maters, Arthur 2004-••-•• ned 2075 0 6.5 1955 67.00 71.00 35.25 40.5
15 Stricker, Florian 1998-••-•• ger 2194 0 6.5 2029 66.00 70.50 34.50 44.5
16 Ruzhansky, Elias 2011-••-•• bel 1398 1702 6.5 1820 62.00 66.50 36.25 37.5
17 De Zoeten, Cato 2004-••-•• ned 1536 0 6.5 1893 61.50 65.50 36.50 39.0
18 De Baets, Keano 1999-••-•• bel 1723 1690 6.5 1696 58.00 62.00 32.25 34.0
19 Alvares, Thomas 2006-••-•• ned 1797 0 6.5 1760 57.00 59.50 29.75 36.5
20 Boeren, Jurriaan 2005-••-•• ned 1695 0 6.0 1821 64.50 69.00 33.00 39.5
21 Musabayeva, Diana 2007-••-•• bel 1704 1862 6.0 1693 64.00 67.00 29.00 41.0
22 FM Becx, Cesar 1959-••-•• ned 1990 0 6.0 1751 63.00 67.00 32.50 38.0
23 Van Batenburg, Mees 2009-••-•• ned 0 0 6.0 1907 58.50 62.50 31.00 39.0
24 Kurt, Sascha 2010-••-•• ned 1677 0 6.0 1662 58.50 61.00 26.75 32.5
25 Achtergaele, Koen 1974-••-•• bel 2050 2036 6.0 1696 53.00 57.00 29.75 34.5
26 Sazonov, Fedor 2009-••-•• bel 1630 1602 6.0 1712 51.50 54.50 28.00 24.5
27 Lee, Jungmin 2007-••-•• ned 0 0 6.0 1532 48.50 50.00 23.50 26.0
28 Li-Behn, Tobias 2004-••-•• ned 1538 0 5.5 1896 66.50 71.50 32.75 39.5
29 Van Vliet, Dennis 1976-••-•• bel 2068 2093 5.5 1795 61.00 65.00 27.50 35.0
30 Groen, Jari 2006-••-•• ned 1667 0 5.5 1675 58.00 61.00 24.00 31.0
31 Dewever, Niel 2006-••-•• bel 1654 1635 5.5 1681 57.00 59.50 22.25 32.5
32 Lahousse, Wouter 2002-••-•• bel 1742 1739 5.5 1477 47.50 49.00 17.50 21.0
33 Musabayev, Maxim 2009-••-•• bel 1427 1547 5.0 1768 60.50 64.50 27.00 33.5
34 Van Kuijk, Vadim 2005-••-•• ned 1902 0 5.0 1657 59.50 63.50 25.00 37.0
35 Achuthan, Dylan 2006-••-•• ned 1761 2029 5.0 1546 56.50 59.00 21.00 32.0
36 Wink, Luka 2010-••-•• ned 0 0 5.0 1667 54.50 56.00 20.50 28.0
37 Hubers, Daan 2004-••-•• ned 1538 0 5.0 1686 54.00 58.00 23.00 31.0
38 Tak, Rannveer 2013-••-•• rsa 1632 0 5.0 1638 54.00 57.50 22.25 32.5
39 De Bock, Thijs 2001-••-•• bel 1931 2010 5.0 1539 53.50 55.00 19.50 32.0
40 Dhuyvetter, Frederik 1988-••-•• bel 1787 1768 5.0 1475 52.50 56.50 21.00 31.0
41 Vandenhole, Kobe 2009-••-•• bel 1697 1739 5.0 1477 48.50 51.00 23.50 28.0
42 Bergstrom, Assar 2005-••-•• swe 1375 0 5.0 1420 46.50 49.00 16.00 19.0
43 Burssens, Maya 2008-••-•• bel 1260 1247 4.5 1505 55.50 58.50 19.75 30.0
44 Kantor, Nikita 1998-••-•• ger 1866 0 4.5 1568 54.00 57.00 19.75 30.5
45 Raugalas, Marius 1988-••-•• ltu 1713 0 4.5 1633 51.50 54.00 17.00 29.0
46 Remue, Jan 1967-••-•• bel 1491 1352 4.0 1552 55.00 57.50 16.50 25.0
47 Hematyar, Fardin 2002-••-•• ned 1589 1761 4.0 1482 51.00 53.50 12.50 26.0
48 Audenaert, Bart 1981-••-•• bel 1982 1978 4.0 1561 50.00 51.50 13.00 24.0
49 Ruzhansky, Michael 1972-••-•• eng 1748 0 4.0 1407 46.50 49.00 16.50 27.0
50 Bultijnck, Kristoff 1977-••-•• bel 1513 1635 4.0 1419 46.50 48.00 11.50 20.0
51 Lee, Jungbin 2005-••-•• ned 0 0 4.0 1265 45.50 47.00 14.00 21.0
52 Wink, Steven 1980-••-•• ned 0 0 4.0 802 41.50 43.00 10.50 14.0
53 Van der Burg Ralph 2005-••-•• ned 0 0 3.5 1093 44.50 47.00 12.50 18.0
54 Decraene, Lotus 2010-••-•• bel 1231 1308 3.0 1296 53.00 55.50 12.50 20.0
55 Van Der Velden, Alain 2000-••-•• ned 0 0 3.0 1583 48.50 52.50 14.00 26.0
56 Cleuren, Thomas 1994-••-•• bel 0 0 3.0 1203 46.00 47.50 11.00 19.0
57 Alvares, Eric 1971-••-•• ned 0 0 3.0 1014 43.00 46.00 11.00 20.0
58 Karlioglu, Boran 2004-••-•• bel 1432 1547 3.0 1284 41.50 43.00 7.00 18.0
59 Van Kuijk, Andre 1964-••-•• ned 1508 0 2.0 1038 42.50 45.00 7.00 13.0
Begin van de pagina
Ronde 1 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Boeren, Jurriaan 0.0 (1695) 0-1 Vereggen, Lars 0.0 (2402)
2 Holtel, Jasper 0.0 (2380) ½-½ Kurt, Sascha 0.0 (1677)
3 Groen, Jari 0.0 (1667) 0-1 Knudsen, Simon 0.0 (2297)
4 Larkin, Vladyslav 0.0 (2248) 1-0 Dutre, Wonder 0.0 (1655)
5 Dewever, Niel 0.0 (1654) 0-1 Maerevoet, Sim 0.0 (2202)
6 Stricker, Florian 0.0 (2194) 1-0 Tak, Rannveer 0.0 (1632)
7 Sazonov, Fedor 0.0 (1630) 0-1 Jansen, Bob 0.0 (2151)
8 Maters, Arthur 0.0 (2075) 1-0 Hematyar, Fardin 0.0 (1589)
9 Li-Behn, Tobias 0.0 (1538) 1-0 Van Vliet, Dennis 0.0 (2068)
10 Achtergaele, Koen 0.0 (2050) 0-1 Hubers, Daan 0.0 (1538)
11 De Zoeten, Cato 0.0 (1536) 1-0 Gijsen, William 0.0 (2025)
12 Becx, Cesar 0.0 (1990) 1-0 Bultijnck, Kristoff 0.0 (1513)
13 Van Kuijk, Andre 0.0 (1508) 0-1 Audenaert, Bart 0.0 (1982)
14 Koridze, Lile 0.0 (1978) 1-0 Remue, Jan 0.0 (1491)
15 Gloeckler, Christian 0.0 (1477) 0-1 Kegels, Kristof 0.0 (1973)
16 Godde, Matthias 0.0 (1966) 1-0 Karlioglu, Boran 0.0 (1432)
17 Musabayev, Maxim 0.0 (1427) 1-0 De Bock, Thijs 0.0 (1931)
18 Victor, Julian 0.0 (1908) 1-0 Ruzhansky, Elias 0.0 (1398)
19 Bergstrom, Assar 0.0 (1375) 0-1 Van Kuijk, Vadim 0.0 (1902)
20 Kantor, Nikita 0.0 (1866) 0-1 Burssens, Maya 0.0 (1260)
21 Decraene, Lotus 0.0 (1231) 0-1 Alvares, Thomas 0.0 (1797)
22 Dhuyvetter, Frederik 0.0 (1787) 0-1 Wink, Luka 0.0 (0)
23 Wink, Steven 0.0 (0) 0-1 Achuthan, Dylan 0.0 (1761)
24 Ruzhansky, Michael 0.0 (1748) 0-1 Lee, Jungbin 0.0 (0)
25 Van Batenburg, Mees 0.0 (0) 1-0 Lahousse, Wouter 0.0 (1742)
26 De Baets, Keano 0.0 (1723) 1-0 Lee, Jungmin 0.0 (0)
27 Cleuren, Thomas 0.0 (0) 0-1 Raugalas, Marius 0.0 (1713)
28 Musabayeva, Diana 0.0 (1704) 1-0 Van der Burg Ralph 0.0 (0)
29 Alvares, Eric 0.0 (0) 1-0 Vandenhole, Kobe 0.0 (1697)
  Van Der Velden, Alain 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Vereggen, Lars 1.0 (2402) 1-0 De Baets, Keano 1.0 (1723)
2 Knudsen, Simon 1.0 (2297) 1-0 Musabayeva, Diana 1.0 (1704)
3 Alvares, Thomas 1.0 (1797) 0-1 Larkin, Vladyslav 1.0 (2248)
4 Maerevoet, Sim 1.0 (2202) 1-0 Li-Behn, Tobias 1.0 (1538)
5 Achuthan, Dylan 1.0 (1761) 0-1 Stricker, Florian 1.0 (2194)
6 Jansen, Bob 1.0 (2151) 1-0 De Zoeten, Cato 1.0 (1536)
7 Raugalas, Marius 1.0 (1713) 0-1 Maters, Arthur 1.0 (2075)
8 Hubers, Daan 1.0 (1538) 0-1 Becx, Cesar 1.0 (1990)
9 Audenaert, Bart 1.0 (1982) ½-½ Musabayev, Maxim 1.0 (1427)
10 Burssens, Maya 1.0 (1260) 0-1 Koridze, Lile 1.0 (1978)
11 Kegels, Kristof 1.0 (1973) 1-0 Van Batenburg, Mees 1.0 (0)
12 Wink, Luka 1.0 (0) 0-1 Godde, Matthias 1.0 (1966)
13 Lee, Jungbin 1.0 (0) 0-1 Victor, Julian 1.0 (1908)
14 Van Kuijk, Vadim 1.0 (1902) 1-0 Van Der Velden, Alain 1.0 (0)
15 Kurt, Sascha 0.5 (1677) 1-0 Alvares, Eric 1.0 (0)
16 Van Vliet, Dennis 0.0 (2068) 0-1 Holtel, Jasper 0.5 (2380)
17 Hematyar, Fardin 0.0 (1589) 0-1 Achtergaele, Koen 0.0 (2050)
18 Gijsen, William 0.0 (2025) 1-0 Sazonov, Fedor 0.0 (1630)
19 De Bock, Thijs 0.0 (1931) 1-0 Van Kuijk, Andre 0.0 (1508)
20 Bultijnck, Kristoff 0.0 (1513) 0-1 Kantor, Nikita 0.0 (1866)
21 Remue, Jan 0.0 (1491) 0-1 Dhuyvetter, Frederik 0.0 (1787)
22 Karlioglu, Boran 0.0 (1432) 0-1 Ruzhansky, Michael 0.0 (1748)
23 Lahousse, Wouter 0.0 (1742) 0-1 Gloeckler, Christian 0.0 (1477)
24 Vandenhole, Kobe 0.0 (1697) 1-0 Bergstrom, Assar 0.0 (1375)
25 Ruzhansky, Elias 0.0 (1398) ½-½ Boeren, Jurriaan 0.0 (1695)
26 Lee, Jungmin 0.0 (0) 1-0 Groen, Jari 0.0 (1667)
27 Dutre, Wonder 0.0 (1655) 1-0 Decraene, Lotus 0.0 (1231)
28 Van der Burg Ralph 0.0 (0) 0-1 Dewever, Niel 0.0 (1654)
29 Tak, Rannveer 0.0 (1632) 1-0 Wink, Steven 0.0 (0)
  Cleuren, Thomas 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Maters, Arthur 2.0 (2075) ½-½ Vereggen, Lars 2.0 (2402)
2 Becx, Cesar 2.0 (1990) 0-1 Knudsen, Simon 2.0 (2297)
3 Larkin, Vladyslav 2.0 (2248) 1-0 Kegels, Kristof 2.0 (1973)
4 Koridze, Lile 2.0 (1978) ½-½ Maerevoet, Sim 2.0 (2202)
5 Stricker, Florian 2.0 (2194) 1-0 Van Kuijk, Vadim 2.0 (1902)
6 Godde, Matthias 2.0 (1966) 0-1 Jansen, Bob 2.0 (2151)
7 Victor, Julian 2.0 (1908) 1-0 Kurt, Sascha 1.5 (1677)
8 Holtel, Jasper 1.5 (2380) 1-0 Audenaert, Bart 1.5 (1982)
9 Musabayev, Maxim 1.5 (1427) 1-0 Gijsen, William 1.0 (2025)
10 Achtergaele, Koen 1.0 (2050) ½-½ Tak, Rannveer 1.0 (1632)
11 Li-Behn, Tobias 1.0 (1538) 1-0 De Bock, Thijs 1.0 (1931)
12 Kantor, Nikita 1.0 (1866) 0-1 Hubers, Daan 1.0 (1538)
13 De Zoeten, Cato 1.0 (1536) 1-0 Alvares, Thomas 1.0 (1797)
14 Dhuyvetter, Frederik 1.0 (1787) 0-1 Burssens, Maya 1.0 (1260)
15 Gloeckler, Christian 1.0 (1477) 1-0 Achuthan, Dylan 1.0 (1761)
16 Ruzhansky, Michael 1.0 (1748) 1-0 Wink, Luka 1.0 (0)
17 De Baets, Keano 1.0 (1723) 1-0 Lee, Jungbin 1.0 (0)
18 Van Batenburg, Mees 1.0 (0) 1-0 Raugalas, Marius 1.0 (1713)
19 Musabayeva, Diana 1.0 (1704) 1-0 Lee, Jungmin 1.0 (0)
20 Van Der Velden, Alain 1.0 (0) 1-0 Vandenhole, Kobe 1.0 (1697)
21 Alvares, Eric 1.0 (0) 0-1 Dutre, Wonder 1.0 (1655)
22 Dewever, Niel 1.0 (1654) 1-0 Cleuren, Thomas 1.0 (0)
23 Boeren, Jurriaan 0.5 (1695) 1-0 Lahousse, Wouter 0.0 (1742)
24 Groen, Jari 0.0 (1667) 0-1 Ruzhansky, Elias 0.5 (1398)
25 Bergstrom, Assar 0.0 (1375) 0-1 Van Vliet, Dennis 0.0 (2068)
26 Sazonov, Fedor 0.0 (1630) 0-1 Remue, Jan 0.0 (1491)
27 Decraene, Lotus 0.0 (1231) 0-1 Hematyar, Fardin 0.0 (1589)
28 Wink, Steven 0.0 (0) 0-1 Bultijnck, Kristoff 0.0 (1513)
29 Van Kuijk, Andre 0.0 (1508) 0-1 Karlioglu, Boran 0.0 (1432)
  Van der Burg Ralph 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Knudsen, Simon 3.0 (2297) 1-0 Victor, Julian 3.0 (1908)
2 Jansen, Bob 3.0 (2151) 0-1 Larkin, Vladyslav 3.0 (2248)
3 Vereggen, Lars 2.5 (2402) 1-0 Stricker, Florian 3.0 (2194)
4 Maters, Arthur 2.5 (2075) 0-1 Holtel, Jasper 2.5 (2380)
5 Maerevoet, Sim 2.5 (2202) 1-0 Musabayev, Maxim 2.5 (1427)
6 Becx, Cesar 2.0 (1990) 1-0 Koridze, Lile 2.5 (1978)
7 Kegels, Kristof 2.0 (1973) 1-0 Dewever, Niel 2.0 (1654)
8 Li-Behn, Tobias 2.0 (1538) 1-0 Godde, Matthias 2.0 (1966)
9 Van Kuijk, Vadim 2.0 (1902) 1-0 De Zoeten, Cato 2.0 (1536)
10 Hubers, Daan 2.0 (1538) 1-0 Ruzhansky, Michael 2.0 (1748)
11 Burssens, Maya 2.0 (1260) ½-½ De Baets, Keano 2.0 (1723)
12 Van Der Velden, Alain 2.0 (0) 0-1 Musabayeva, Diana 2.0 (1704)
13 Dutre, Wonder 2.0 (1655) 0-1 Gloeckler, Christian 2.0 (1477)
14 Audenaert, Bart 1.5 (1982) 0-1 Van Batenburg, Mees 2.0 (0)
15 Ruzhansky, Elias 1.5 (1398) ½-½ Achtergaele, Koen 1.5 (2050)
16 Kurt, Sascha 1.5 (1677) 0-1 Boeren, Jurriaan 1.5 (1695)
17 Tak, Rannveer 1.5 (1632) 0-1 De Bock, Thijs 1.0 (1931)
18 Van Vliet, Dennis 1.0 (2068) 1-0 Bultijnck, Kristoff 1.0 (1513)
19 Gijsen, William 1.0 (2025) 1-0 Remue, Jan 1.0 (1491)
20 Karlioglu, Boran 1.0 (1432) 0-1 Kantor, Nikita 1.0 (1866)
21 Alvares, Thomas 1.0 (1797) 1-0 Wink, Luka 1.0 (0)
22 Lee, Jungbin 1.0 (0) 0-1 Dhuyvetter, Frederik 1.0 (1787)
23 Achuthan, Dylan 1.0 (1761) 1-0 Lee, Jungmin 1.0 (0)
24 Raugalas, Marius 1.0 (1713) 1-0 Van der Burg Ralph 1.0 (0)
25 Vandenhole, Kobe 1.0 (1697) 0-1 Cleuren, Thomas 1.0 (0)
26 Hematyar, Fardin 1.0 (1589) 1-0 Alvares, Eric 1.0 (0)
27 Lahousse, Wouter 0.0 (1742) 1-0 Van Kuijk, Andre 0.0 (1508)
28 Bergstrom, Assar 0.0 (1375) 0-1 Groen, Jari 0.0 (1667)
29 Decraene, Lotus 0.0 (1231) 1-0 Sazonov, Fedor 0.0 (1630)
  Wink, Steven 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Larkin, Vladyslav 4.0 (2248) 1-0 Knudsen, Simon 4.0 (2297)
2 Holtel, Jasper 3.5 (2380) 0-1 Vereggen, Lars 3.5 (2402)
3 Stricker, Florian 3.0 (2194) 0-1 Maerevoet, Sim 3.5 (2202)
4 Musabayeva, Diana 3.0 (1704) 0-1 Jansen, Bob 3.0 (2151)
5 Gloeckler, Christian 3.0 (1477) 1-0 Becx, Cesar 3.0 (1990)
6 Kegels, Kristof 3.0 (1973) 0-1 Li-Behn, Tobias 3.0 (1538)
7 Victor, Julian 3.0 (1908) 1-0 Hubers, Daan 3.0 (1538)
8 Van Batenburg, Mees 3.0 (0) 0-1 Van Kuijk, Vadim 3.0 (1902)
9 De Baets, Keano 2.5 (1723) 0-1 Maters, Arthur 2.5 (2075)
10 Koridze, Lile 2.5 (1978) 1-0 Musabayev, Maxim 2.5 (1427)
11 Boeren, Jurriaan 2.5 (1695) 1-0 Burssens, Maya 2.5 (1260)
12 Ruzhansky, Michael 2.0 (1748) 0-1 Van Vliet, Dennis 2.0 (2068)
13 Achtergaele, Koen 2.0 (2050) 0-1 Raugalas, Marius 2.0 (1713)
14 Dewever, Niel 2.0 (1654) 0-1 Gijsen, William 2.0 (2025)
15 Godde, Matthias 2.0 (1966) 0-1 Dutre, Wonder 2.0 (1655)
16 De Bock, Thijs 2.0 (1931) 1-0 Hematyar, Fardin 2.0 (1589)
17 Kantor, Nikita 2.0 (1866) ½-½ Ruzhansky, Elias 2.0 (1398)
18 Cleuren, Thomas 2.0 (0) 0-1 Alvares, Thomas 2.0 (1797)
19 Dhuyvetter, Frederik 2.0 (1787) 1-0 Van Der Velden, Alain 2.0 (0)
20 De Zoeten, Cato 2.0 (1536) 1-0 Achuthan, Dylan 2.0 (1761)
21 Tak, Rannveer 1.5 (1632) 1-0 Audenaert, Bart 1.5 (1982)
22 Bultijnck, Kristoff 1.0 (1513) 0-1 Kurt, Sascha 1.5 (1677)
23 Wink, Luka 1.0 (0) 1-0 Lahousse, Wouter 1.0 (1742)
24 Lee, Jungmin 1.0 (0) 0-1 Vandenhole, Kobe 1.0 (1697)
25 Groen, Jari 1.0 (1667) 1-0 Wink, Steven 1.0 (0)
26 Remue, Jan 1.0 (1491) 1-0 Lee, Jungbin 1.0 (0)
27 Van der Burg Ralph 1.0 (0) 0-1 Karlioglu, Boran 1.0 (1432)
28 Alvares, Eric 1.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 1.0 (1231)
29 Sazonov, Fedor 0.0 (1630) 1-0 Bergstrom, Assar 0.0 (1375)
  Van Kuijk, Andre 0.0 (1508) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Maerevoet, Sim 4.5 (2202) 1-0 Larkin, Vladyslav 5.0 (2248)
2 Vereggen, Lars 4.5 (2402) 1-0 Victor, Julian 4.0 (1908)
3 Knudsen, Simon 4.0 (2297) 1-0 Li-Behn, Tobias 4.0 (1538)
4 Jansen, Bob 4.0 (2151) 1-0 Gloeckler, Christian 4.0 (1477)
5 Van Kuijk, Vadim 4.0 (1902) 0-1 Holtel, Jasper 3.5 (2380)
6 Maters, Arthur 3.5 (2075) 0-1 Koridze, Lile 3.5 (1978)
7 Van Vliet, Dennis 3.0 (2068) ½-½ Boeren, Jurriaan 3.5 (1695)
8 Raugalas, Marius 3.0 (1713) 0-1 Stricker, Florian 3.0 (2194)
9 Gijsen, William 3.0 (2025) 1-0 Dhuyvetter, Frederik 3.0 (1787)
10 Dutre, Wonder 3.0 (1655) 1-0 Becx, Cesar 3.0 (1990)
11 Hubers, Daan 3.0 (1538) 0-1 Kegels, Kristof 3.0 (1973)
12 De Bock, Thijs 3.0 (1931) 0-1 Musabayeva, Diana 3.0 (1704)
13 Alvares, Thomas 3.0 (1797) 0-1 Van Batenburg, Mees 3.0 (0)
14 Kurt, Sascha 2.5 (1677) ½-½ De Zoeten, Cato 3.0 (1536)
15 Musabayev, Maxim 2.5 (1427) 0-1 Kantor, Nikita 2.5 (1866)
16 Ruzhansky, Elias 2.5 (1398) 1-0 De Baets, Keano 2.5 (1723)
17 Burssens, Maya 2.5 (1260) 0-1 Tak, Rannveer 2.5 (1632)
18 Remue, Jan 2.0 (1491) 0-1 Achtergaele, Koen 2.0 (2050)
19 Hematyar, Fardin 2.0 (1589) 0-1 Godde, Matthias 2.0 (1966)
20 Achuthan, Dylan 2.0 (1761) 1-0 Cleuren, Thomas 2.0 (0)
21 Van Der Velden, Alain 2.0 (0) 1-0 Ruzhansky, Michael 2.0 (1748)
22 Vandenhole, Kobe 2.0 (1697) 1-0 Decraene, Lotus 2.0 (1231)
23 Karlioglu, Boran 2.0 (1432) 0-1 Groen, Jari 2.0 (1667)
24 Wink, Luka 2.0 (0) 0-1 Dewever, Niel 2.0 (1654)
25 Audenaert, Bart 1.5 (1982) ½-½ Sazonov, Fedor 1.0 (1630)
26 Lahousse, Wouter 1.0 (1742) ½-½ Van der Burg Ralph 1.0 (0)
27 Bultijnck, Kristoff 1.0 (1513) 1-0 Alvares, Eric 1.0 (0)
28 Lee, Jungbin 1.0 (0) 0-1 Van Kuijk, Andre 1.0 (1508)
29 Lee, Jungmin 1.0 (0) 1-0 Wink, Steven 1.0 (0)
  Bergstrom, Assar 0.0 (1375) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Maerevoet, Sim 5.5 (2202) 0-1 Vereggen, Lars 5.5 (2402)
2 Jansen, Bob 5.0 (2151) 0-1 Knudsen, Simon 5.0 (2297)
3 Larkin, Vladyslav 5.0 (2248) 0-1 Koridze, Lile 4.5 (1978)
4 Holtel, Jasper 4.5 (2380) 1-0 Gijsen, William 4.0 (2025)
5 Stricker, Florian 4.0 (2194) ½-½ Boeren, Jurriaan 4.0 (1695)
6 Kegels, Kristof 4.0 (1973) 1-0 Dutre, Wonder 4.0 (1655)
7 Li-Behn, Tobias 4.0 (1538) ½-½ Victor, Julian 4.0 (1908)
8 Gloeckler, Christian 4.0 (1477) 1-0 Van Kuijk, Vadim 4.0 (1902)
9 Musabayeva, Diana 4.0 (1704) 1-0 Van Batenburg, Mees 4.0 (0)
10 Kantor, Nikita 3.5 (1866) 0-1 Maters, Arthur 3.5 (2075)
11 De Zoeten, Cato 3.5 (1536) 0-1 Van Vliet, Dennis 3.5 (2068)
12 Tak, Rannveer 3.5 (1632) 0-1 Ruzhansky, Elias 3.5 (1398)
13 Achtergaele, Koen 3.0 (2050) ½-½ Vandenhole, Kobe 3.0 (1697)
14 Becx, Cesar 3.0 (1990) 1-0 Raugalas, Marius 3.0 (1713)
15 Godde, Matthias 3.0 (1966) 1-0 Kurt, Sascha 3.0 (1677)
16 Groen, Jari 3.0 (1667) 1-0 De Bock, Thijs 3.0 (1931)
17 Dewever, Niel 3.0 (1654) ½-½ Alvares, Thomas 3.0 (1797)
18 Dhuyvetter, Frederik 3.0 (1787) 1-0 Hubers, Daan 3.0 (1538)
19 Achuthan, Dylan 3.0 (1761) 1-0 Van Der Velden, Alain 3.0 (0)
20 De Baets, Keano 2.5 (1723) 0-1 Musabayev, Maxim 2.5 (1427)
21 Audenaert, Bart 2.0 (1982) 0-1 Burssens, Maya 2.5 (1260)
22 Ruzhansky, Michael 2.0 (1748) 1-0 Lee, Jungmin 2.0 (0)
23 Karlioglu, Boran 2.0 (1432) 0-1 Hematyar, Fardin 2.0 (1589)
24 Decraene, Lotus 2.0 (1231) 1-0 Bultijnck, Kristoff 2.0 (1513)
25 Van Kuijk, Andre 2.0 (1508) 0-1 Wink, Luka 2.0 (0)
26 Cleuren, Thomas 2.0 (0) 0-1 Remue, Jan 2.0 (1491)
27 Sazonov, Fedor 1.5 (1630) 1-0 Lahousse, Wouter 1.5 (1742)
28 Van der Burg Ralph 1.5 (0) 0-1 Bergstrom, Assar 1.0 (1375)
29 Wink, Steven 1.0 (0) 0-1 Lee, Jungbin 1.0 (0)
  Alvares, Eric 1.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Vereggen, Lars 6.5 (2402) 1-0 Knudsen, Simon 6.0 (2297)
2 Koridze, Lile 5.5 (1978) 0-1 Holtel, Jasper 5.5 (2380)
3 Musabayeva, Diana 5.0 (1704) 0-1 Maerevoet, Sim 5.5 (2202)
4 Gloeckler, Christian 5.0 (1477) 0-1 Larkin, Vladyslav 5.0 (2248)
5 Kegels, Kristof 5.0 (1973) ½-½ Jansen, Bob 5.0 (2151)
6 Van Vliet, Dennis 4.5 (2068) 0-1 Stricker, Florian 4.5 (2194)
7 Victor, Julian 4.5 (1908) 1-0 Maters, Arthur 4.5 (2075)
8 Boeren, Jurriaan 4.5 (1695) 1-0 Li-Behn, Tobias 4.5 (1538)
9 Ruzhansky, Elias 4.5 (1398) 1-0 Becx, Cesar 4.0 (1990)
10 Gijsen, William 4.0 (2025) 1-0 Achuthan, Dylan 4.0 (1761)
11 Van Batenburg, Mees 4.0 (0) 0-1 Godde, Matthias 4.0 (1966)
12 Van Kuijk, Vadim 4.0 (1902) 0-1 Groen, Jari 4.0 (1667)
13 Dutre, Wonder 4.0 (1655) 1-0 Dhuyvetter, Frederik 4.0 (1787)
14 Musabayev, Maxim 3.5 (1427) 0-1 Achtergaele, Koen 3.5 (2050)
15 Alvares, Thomas 3.5 (1797) 1-0 Kantor, Nikita 3.5 (1866)
16 Vandenhole, Kobe 3.5 (1697) 0-1 De Zoeten, Cato 3.5 (1536)
17 Burssens, Maya 3.5 (1260) 0-1 Dewever, Niel 3.5 (1654)
18 Raugalas, Marius 3.0 (1713) ½-½ Tak, Rannveer 3.5 (1632)
19 Hubers, Daan 3.0 (1538) 0-1 De Bock, Thijs 3.0 (1931)
20 Remue, Jan 3.0 (1491) 1-0 Ruzhansky, Michael 3.0 (1748)
21 Kurt, Sascha 3.0 (1677) 1-0 Decraene, Lotus 3.0 (1231)
22 Hematyar, Fardin 3.0 (1589) 1-0 Van Der Velden, Alain 3.0 (0)
23 Wink, Luka 3.0 (0) 0-1 De Baets, Keano 2.5 (1723)
24 Bultijnck, Kristoff 2.0 (1513) 0-1 Sazonov, Fedor 2.5 (1630)
25 Lee, Jungbin 2.0 (0) 1-0 Audenaert, Bart 2.0 (1982)
26 Lee, Jungmin 2.0 (0) 1-0 Van Kuijk, Andre 2.0 (1508)
27 Alvares, Eric 2.0 (0) 1-0 Karlioglu, Boran 2.0 (1432)
28 Bergstrom, Assar 2.0 (1375) 1-0 Cleuren, Thomas 2.0 (0)
29 Wink, Steven 1.0 (0) 0-1 Van der Burg Ralph 1.5 (0)
  Lahousse, Wouter 1.5 (1742) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Larkin, Vladyslav 6.0 (2248) 0-1 Vereggen, Lars 7.5 (2402)
2 Holtel, Jasper 6.5 (2380) 1-0 Maerevoet, Sim 6.5 (2202)
3 Knudsen, Simon 6.0 (2297) 1-0 Kegels, Kristof 5.5 (1973)
4 Stricker, Florian 5.5 (2194) 0-1 Victor, Julian 5.5 (1908)
5 Jansen, Bob 5.5 (2151) 1-0 Boeren, Jurriaan 5.5 (1695)
6 Koridze, Lile 5.5 (1978) 1-0 Ruzhansky, Elias 5.5 (1398)
7 Groen, Jari 5.0 (1667) 0-1 Gijsen, William 5.0 (2025)
8 Godde, Matthias 5.0 (1966) 1-0 Gloeckler, Christian 5.0 (1477)
9 Dutre, Wonder 5.0 (1655) 1-0 Musabayeva, Diana 5.0 (1704)
10 Maters, Arthur 4.5 (2075) 0-1 Alvares, Thomas 4.5 (1797)
11 Dewever, Niel 4.5 (1654) 0-1 Van Vliet, Dennis 4.5 (2068)
12 Li-Behn, Tobias 4.5 (1538) 0-1 Achtergaele, Koen 4.5 (2050)
13 De Zoeten, Cato 4.5 (1536) 1-0 Hematyar, Fardin 4.0 (1589)
14 Becx, Cesar 4.0 (1990) 1-0 Kurt, Sascha 4.0 (1677)
15 De Bock, Thijs 4.0 (1931) 1-0 Remue, Jan 4.0 (1491)
16 Tak, Rannveer 4.0 (1632) 1-0 Van Kuijk, Vadim 4.0 (1902)
17 Dhuyvetter, Frederik 4.0 (1787) 0-1 Van Batenburg, Mees 4.0 (0)
18 Achuthan, Dylan 4.0 (1761) ½-½ Musabayev, Maxim 3.5 (1427)
19 Kantor, Nikita 3.5 (1866) 1-0 Raugalas, Marius 3.5 (1713)
20 De Baets, Keano 3.5 (1723) 1-0 Vandenhole, Kobe 3.5 (1697)
21 Sazonov, Fedor 3.5 (1630) 1-0 Burssens, Maya 3.5 (1260)
22 Ruzhansky, Michael 3.0 (1748) 1-0 Alvares, Eric 3.0 (0)
23 Hubers, Daan 3.0 (1538) 0-1 Wink, Luka 3.0 (0)
24 Lee, Jungbin 3.0 (0) 0-1 Bergstrom, Assar 3.0 (1375)
25 Decraene, Lotus 3.0 (1231) 0-1 Lee, Jungmin 3.0 (0)
26 Lahousse, Wouter 2.5 (1742) 1-0 Karlioglu, Boran 2.0 (1432)
27 Van der Burg Ralph 2.5 (0) 0-1 Audenaert, Bart 2.0 (1982)
28 Van Kuijk, Andre 2.0 (1508) 0-1 Bultijnck, Kristoff 2.0 (1513)
29 Cleuren, Thomas 2.0 (0) 0-1 Wink, Steven 1.0 (0)
  Van Der Velden, Alain 3.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 10 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Vereggen, Lars 8.5 (2402) 0-1 Koridze, Lile 6.5 (1978)
2 Knudsen, Simon 7.0 (2297) ½-½ Holtel, Jasper 7.5 (2380)
3 Maerevoet, Sim 6.5 (2202) 1-0 Jansen, Bob 6.5 (2151)
4 Victor, Julian 6.5 (1908) 1-0 Godde, Matthias 6.0 (1966)
5 Gijsen, William 6.0 (2025) 0-1 Larkin, Vladyslav 6.0 (2248)
6 Van Vliet, Dennis 5.5 (2068) 0-1 Dutre, Wonder 6.0 (1655)
7 Alvares, Thomas 5.5 (1797) 0-1 Stricker, Florian 5.5 (2194)
8 Achtergaele, Koen 5.5 (2050) 0-1 De Zoeten, Cato 5.5 (1536)
9 Ruzhansky, Elias 5.5 (1398) 0-1 Kegels, Kristof 5.5 (1973)
10 Boeren, Jurriaan 5.5 (1695) ½-½ Groen, Jari 5.0 (1667)
11 Van Batenburg, Mees 5.0 (0) 1-0 Becx, Cesar 5.0 (1990)
12 De Bock, Thijs 5.0 (1931) 0-1 Gloeckler, Christian 5.0 (1477)
13 Musabayeva, Diana 5.0 (1704) 1-0 Tak, Rannveer 5.0 (1632)
14 Maters, Arthur 4.5 (2075) 1-0 Dewever, Niel 4.5 (1654)
15 De Baets, Keano 4.5 (1723) 1-0 Kantor, Nikita 4.5 (1866)
16 Sazonov, Fedor 4.5 (1630) 1-0 Achuthan, Dylan 4.5 (1761)
17 Van Kuijk, Vadim 4.0 (1902) 0-1 Li-Behn, Tobias 4.5 (1538)
18 Lee, Jungmin 4.0 (0) 1-0 Dhuyvetter, Frederik 4.0 (1787)
19 Musabayev, Maxim 4.0 (1427) 1-0 Ruzhansky, Michael 4.0 (1748)
20 Kurt, Sascha 4.0 (1677) 1-0 Bergstrom, Assar 4.0 (1375)
21 Hematyar, Fardin 4.0 (1589) 0-1 Wink, Luka 4.0 (0)
22 Remue, Jan 4.0 (1491) 0-1 Lahousse, Wouter 3.5 (1742)
23 Raugalas, Marius 3.5 (1713) 0-1 Vandenhole, Kobe 3.5 (1697)
24 Burssens, Maya 3.5 (1260) 0-1 Hubers, Daan 3.0 (1538)
25 Audenaert, Bart 3.0 (1982) 1-0 Decraene, Lotus 3.0 (1231)
26 Bultijnck, Kristoff 3.0 (1513) 1-0 Lee, Jungbin 3.0 (0)
27 Alvares, Eric 3.0 (0) 0-1 Van der Burg Ralph 2.5 (0)
28 Wink, Steven 2.0 (0) 1-0 Van Kuijk, Andre 2.0 (1508)
29 Karlioglu, Boran 2.0 (1432) 1-0 Cleuren, Thomas 2.0 (0)
  Van Der Velden, Alain 3.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 11 (01/03/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dutre, Wonder 7.0 (1655) 0-1 Vereggen, Lars 8.5 (2402)
2 Holtel, Jasper 8.0 (2380) 1-0 Victor, Julian 7.5 (1908)
3 Koridze, Lile 7.5 (1978) ½-½ Knudsen, Simon 7.5 (2297)
4 Kegels, Kristof 6.5 (1973) 0-1 Maerevoet, Sim 7.5 (2202)
5 Larkin, Vladyslav 7.0 (2248) 1-0 De Zoeten, Cato 6.5 (1536)
6 Stricker, Florian 6.5 (2194) 0-1 Jansen, Bob 6.5 (2151)
7 Van Batenburg, Mees 6.0 (0) 0-1 Gijsen, William 6.0 (2025)
8 Godde, Matthias 6.0 (1966) 1-0 Boeren, Jurriaan 6.0 (1695)
9 Gloeckler, Christian 6.0 (1477) 1-0 Musabayeva, Diana 6.0 (1704)
10 Groen, Jari 5.5 (1667) 0-1 Maters, Arthur 5.5 (2075)
11 Van Vliet, Dennis 5.5 (2068) 0-1 De Baets, Keano 5.5 (1723)
12 Achtergaele, Koen 5.5 (2050) ½-½ Sazonov, Fedor 5.5 (1630)
13 Li-Behn, Tobias 5.5 (1538) 0-1 Alvares, Thomas 5.5 (1797)
14 Ruzhansky, Elias 5.5 (1398) 1-0 De Bock, Thijs 5.0 (1931)
15 Becx, Cesar 5.0 (1990) 1-0 Musabayev, Maxim 5.0 (1427)
16 Wink, Luka 5.0 (0) 0-1 Kurt, Sascha 5.0 (1677)
17 Tak, Rannveer 5.0 (1632) 0-1 Lee, Jungmin 5.0 (0)
18 Lahousse, Wouter 4.5 (1742) 1-0 Kantor, Nikita 4.5 (1866)
19 Vandenhole, Kobe 4.5 (1697) ½-½ Achuthan, Dylan 4.5 (1761)
20 Dewever, Niel 4.5 (1654) 1-0 Bultijnck, Kristoff 4.0 (1513)
21 Bergstrom, Assar 4.0 (1375) 1-0 Audenaert, Bart 4.0 (1982)
22 Ruzhansky, Michael 4.0 (1748) 0-1 Van Kuijk, Vadim 4.0 (1902)
23 Dhuyvetter, Frederik 4.0 (1787) 1-0 Hematyar, Fardin 4.0 (1589)
24 Hubers, Daan 4.0 (1538) 1-0 Remue, Jan 4.0 (1491)
25 Van der Burg Ralph 3.5 (0) 0-1 Burssens, Maya 3.5 (1260)
26 Decraene, Lotus 3.0 (1231) 0-1 Raugalas, Marius 3.5 (1713)
27 Karlioglu, Boran 3.0 (1432) 0-1 Wink, Steven 3.0 (0)
28 Lee, Jungbin 3.0 (0) 1-0 Alvares, Eric 3.0 (0)
29 Van Kuijk, Andre 2.0 (1508) 0-1 Cleuren, Thomas 2.0 (0)
  Van Der Velden, Alain 3.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

FM Vereggen, Lars (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.50191
N-Elo2326
FIDE-ID1029258
F-Elo2402
Landned  (ned)
Club(174) Brasschaat
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Maters, Arthur NED 2075 6.5 Z - ½ 2.5 0.87 -0.37
4 3      Stricker, Florian GER 2194 6.5 W - 1 3.5 0.77 +0.23
5 2 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 Z 1 4.5 0.53 +0.47
6 2      Victor, Julian BEL 1908 7.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
7 1 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 Z 1 6.5 0.76 +0.24
8 1      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 W - 1 7.5 0.64 +0.36
9 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 Z 1 8.5 0.71 +0.29
10 1 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 W 0 8.5 0.92 -0.92
11 1      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 Z 1 9.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2032 81.5 Totaal 9.5 8.88 +0.62
Begin van de pagina

FM Holtel, Jasper (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID12956376
F-Elo2380
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 16      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 Z - 1 1.5 0.86 +0.14
3 8      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 W 1 2.5 0.92 +0.08
4 4      Maters, Arthur NED 2075 6.5 Z - 1 3.5 0.86 +0.14
5 2 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 W - 0 3.5 0.47 -0.47
6 5      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 4      Gijsen, William NED 2025 7.0 W 1 5.5 0.89 +0.11
8 2 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 Z 1 6.5 0.92 +0.08
9 2 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 W - 1 7.5 0.73 +0.27
10 2      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 Z - ½ 8.0 0.61 -0.11
11 2      Victor, Julian BEL 1908 7.5 W 1 9.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2046 75.5 Totaal 9.0 9.02 -0.02
Begin van de pagina

FM Maerevoet, Sim (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10832
N-Elo2355
FIDE-ID241725
F-Elo2202
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 Z - ½ 2.5 0.78 -0.28
4 5      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
5 3      Stricker, Florian GER 2194 6.5 Z - 1 4.5 0.51 +0.49
6 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 W 1 5.5 0.44 +0.56
7 1 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 W 0 5.5 0.24 -0.24
8 3      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 Z - 1 6.5 0.92 +0.08
9 2 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 Z 0 6.5 0.27 -0.27
10 3      Jansen, Bob NED 2151 7.5 W - 1 7.5 0.57 +0.43
11 4      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 Z - 1 8.5 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1968 77.0 Totaal 8.5 7.28 +1.22
Begin van de pagina

IM Larkin, Vladyslav (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID14152894
F-Elo2248
Landukr  (ukr)
Club(0)
Categorie-18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 W - 1 3.0 0.83 +0.17
4 2      Jansen, Bob NED 2151 7.5 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
5 1      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 W - 1 5.0 0.43 +0.57
6 1 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 Z - 0 5.0 0.56 -0.56
7 3 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 W 0 5.0 0.83 -0.83
8 4      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 Z 1 6.0 0.92 +0.08
9 1 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 W - 0 6.0 0.29 -0.29
10 5      Gijsen, William NED 2025 7.0 Z 1 7.0 0.78 +0.22
11 5      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 W - 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1953 82.0 Totaal 8.0 8.03 -0.03
Begin van de pagina

Knudsen, Simon (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID12985546
F-Elo2297
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Groen, Jari NED 1667 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
4 1      Victor, Julian BEL 1908 7.5 W - 1 4.0 0.91 +0.09
5 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 Z - 0 4.0 0.57 -0.57
6 3      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Jansen, Bob NED 2151 7.5 Z - 1 6.0 0.70 +0.30
8 1 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 Z - 0 6.0 0.36 -0.36
9 3      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 W 1 7.0 0.87 +0.13
10 2 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 W ½ 7.5 0.39 +0.11
11 3 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 Z ½ 8.0 0.87 -0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1994 79.0 Totaal 8.0 8.29 -0.29
Begin van de pagina

WFM Koridze, Lile (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.23187
N-Elo1977
FIDE-ID13612514
F-Elo1978
Landgeo  (geo)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Remue, Jan BEL 1491 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 W - ½ 2.5 0.22 +0.28
4 6 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 Z - 0 2.5 0.48 -0.48
5 10      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
6 6      Maters, Arthur NED 2075 6.5 Z - 1 4.5 0.37 +0.63
7 3 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 Z - 1 5.5 0.17 +0.83
8 2 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 W 0 5.5 0.08 -0.08
9 6      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 W - 1 6.5 0.92 +0.08
10 1 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 Z - 1 7.5 0.08 +0.92
11 3      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 W ½ 8.0 0.13 +0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1924 75.5 Totaal 8.0 5.21 +2.79
Begin van de pagina

Jansen, Bob (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2157
FIDE-ID1012550
F-Elo2151
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
4 2 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 W - 0 3.0 0.37 -0.37
5 4      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 W - 0 5.0 0.30 -0.30
8 5      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 Z - ½ 5.5 0.73 -0.23
9 5      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 W - 1 6.5 0.92 +0.08
10 3 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 Z - 0 6.5 0.43 -0.43
11 6      Stricker, Florian GER 2194 6.5 Z - 1 7.5 0.44 +0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1902 76.0 Totaal 7.5 7.61 -0.11
Begin van de pagina

Victor, Julian (Rank: 18)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1910
FIDE-ID257257
F-Elo1908
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Lee, Jungbin NED 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
4 1      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 Z 0 3.0 0.09 -0.09
5 7      Hubers, Daan NED 1538 5.0 W - 1 4.0 0.90 +0.10
6 2 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 7      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 Z ½ 4.5 0.90 -0.40
8 7      Maters, Arthur NED 2075 6.5 W - 1 5.5 0.28 +0.72
9 4      Stricker, Florian GER 2194 6.5 Z - 1 6.5 0.16 +0.84
10 4      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 W - 1 7.5 0.42 +0.58
11 2 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 Z 0 7.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1946 73.5 Totaal 7.5 5.54 +1.96
Begin van de pagina

Dutre, Wonder (Rank: 33)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1800
FIDE-ID259411
F-Elo1655
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 21      Alvares, Eric NED 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 W - 0 2.0 0.73 -0.73
5 15      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 Z - 1 3.0 0.14 +0.86
6 10 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 W - 1 4.0 0.12 +0.88
7 6      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 Z - 0 4.0 0.13 -0.13
8 13      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 W - 1 5.0 0.32 +0.68
9 9      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 W - 1 6.0 0.43 +0.57
10 6      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 Z - 1 7.0 0.08 +0.92
11 1 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 W 0 7.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1884 66.5 Totaal 7.0 3.95 +3.05
Begin van de pagina

Gloeckler, Christian (Rank: 44)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID34608966
F-Elo1477
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 Z - 1 1.0 0.18 +0.82
3 15      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 W - 1 2.0 0.16 +0.84
4 13      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 Z - 1 3.0 0.27 +0.73
5 5 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 4      Jansen, Bob NED 2151 7.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 8      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
8 4 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 8      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
10 12      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
11 9      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 W - 1 7.0 0.21 +0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1911 68.5 Totaal 7.0 1.38 +5.62
Begin van de pagina

Gijsen, William (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1053361
F-Elo2025
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 18      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 19      Remue, Jan BEL 1491 4.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
6 9      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 W - 1 4.0 0.80 +0.20
7 4 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 Z - 0 4.0 0.11 -0.11
8 10      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 W 1 5.0 0.82 +0.18
9 7      Groen, Jari NED 1667 5.5 Z - 1 6.0 0.90 +0.10
10 5 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 W - 0 6.0 0.22 -0.22
11 7      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1758 65.5 Totaal 7.0 8.35 -1.35
Begin van de pagina

Godde, Matthias (Rank: 16)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo1989
FIDE-ID243426
F-Elo1966
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Wink, Luka NED 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Jansen, Bob NED 2151 7.5 W - 0 2.0 0.26 -0.26
4 8      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 15      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 W - 0 2.0 0.86 -0.86
6 19      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
7 15      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 W - 1 4.0 0.84 +0.16
8 11      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 8      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
10 4      Victor, Julian BEL 1908 7.5 Z - 0 6.0 0.58 -0.58
11 8      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 W 1 7.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1680 64.5 Totaal 7.0 8.88 -1.88
Begin van de pagina

Kegels, Kristof (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.47490
N-Elo1865
FIDE-ID260690
F-Elo1973
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
4 7      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 W - 1 3.0 0.87 +0.13
5 6      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
6 11      Hubers, Daan NED 1538 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 W - 1 5.0 0.87 +0.13
8 5      Jansen, Bob NED 2151 7.5 W - ½ 5.5 0.27 +0.23
9 3      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 Z - 0 5.5 0.13 -0.13
10 9      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 Z 1 6.5 0.92 +0.08
11 4 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 W - 0 6.5 0.21 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1815 74.5 Totaal 6.5 7.12 -0.62
Begin van de pagina

Maters, Arthur (Rank: 8)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1054422
F-Elo2075
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 W - ½ 2.5 0.13 +0.37
4 4 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 W - 0 2.5 0.14 -0.14
5 9      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 Z - 1 3.5 0.89 +0.11
6 6 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 W - 0 3.5 0.63 -0.63
7 10      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 Z - 1 4.5 0.77 +0.23
8 7      Victor, Julian BEL 1908 7.5 Z - 0 4.5 0.72 -0.72
9 10      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 W - 0 4.5 0.83 -0.83
10 14      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
11 10      Groen, Jari NED 1667 5.5 Z - 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1879 71.0 Totaal 6.5 7.77 -1.27
Begin van de pagina

Stricker, Florian (Rank: 6)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID12976385
F-Elo2194
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
4 3 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
5 3 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 W 0 3.0 0.49 -0.49
6 8      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 Z 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
8 6      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 Z - 1 5.5 0.67 +0.33
9 4      Victor, Julian BEL 1908 7.5 W - 0 5.5 0.84 -0.84
10 7      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 Z - 1 6.5 0.92 +0.08
11 6      Jansen, Bob NED 2151 7.5 W - 0 6.5 0.56 -0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1930 70.5 Totaal 6.5 8.24 -1.74
Begin van de pagina

Ruzhansky, Elias (Rank: 47)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.21132
N-Elo1702
FIDE-ID472824
F-Elo1398
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Victor, Julian BEL 1908 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 W - ½ 0.5 0.15 +0.35
3 24      Groen, Jari NED 1667 5.5 Z - 1 1.5 0.17 +0.83
4 15      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 W ½ 2.0 0.08 +0.42
5 17      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 16      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 W - 1 3.5 0.13 +0.87
7 12      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 Z - 1 4.5 0.21 +0.79
8 9 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 W - 1 5.5 0.08 +0.92
9 6 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 Z 0 5.5 0.08 -0.08
10 9      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 W - 0 5.5 0.08 -0.08
11 14      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 W - 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1855 66.5 Totaal 6.5 1.22 +5.28
Begin van de pagina

De Zoeten, Cato (Rank: 40)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1060163
F-Elo1536
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Gijsen, William NED 2025 7.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Jansen, Bob NED 2151 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 W - 1 2.0 0.18 +0.82
4 9      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
5 20      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 W - 1 3.0 0.22 +0.78
6 14      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 Z - ½ 3.5 0.31 +0.19
7 11      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 W 0 3.5 0.08 -0.08
8 16      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 Z - 1 4.5 0.29 +0.71
9 13      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 W - 1 5.5 0.43 +0.57
10 8      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 Z 1 6.5 0.08 +0.92
11 5 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 Z - 0 6.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1905 65.5 Totaal 6.5 1.93 +4.57
Begin van de pagina

De Baets, Keano (Rank: 26)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1690
FIDE-ID247758
F-Elo1723
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Lee, Jungmin NED 0 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Lee, Jungbin NED 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 9      Maters, Arthur NED 2075 6.5 W - 0 2.5 0.11 -0.11
6 16      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 Z - 0 2.5 0.87 -0.87
7 20      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 W - 0 2.5 0.85 -0.85
8 23      Wink, Luka NED 0 5.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
9 20      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 W 1 4.5 0.54 +0.46
10 15      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 W - 1 5.5 0.31 +0.69
11 11      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 Z - 1 6.5 0.11 +0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1774 62.0 Totaal 6.5 6.55 -0.05
Begin van de pagina

Alvares, Thomas (Rank: 21)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1072668
F-Elo1797
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 IM Larkin, Vladyslav UKR 2248 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 Z - 0 1.0 0.82 -0.82
4 21      Wink, Luka NED 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 18      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 13      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 17      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 Z - ½ 3.5 0.69 -0.19
8 15      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 W - 1 4.5 0.40 +0.60
9 10      Maters, Arthur NED 2075 6.5 Z - 1 5.5 0.17 +0.83
10 7      Stricker, Florian GER 2194 6.5 W - 0 5.5 0.08 -0.08
11 13      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 Z - 1 6.5 0.82 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1792 60.0 Totaal 6.5 6.74 -0.24
Begin van de pagina

Boeren, Jurriaan (Rank: 30)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1067478
F-Elo1695
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Vereggen, Lars NED 2402 9.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 Z - ½ 0.5 0.85 -0.35
3 23      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 W - 1 1.5 0.43 +0.57
4 16      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 Z 1 2.5 0.53 +0.47
5 11      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
6 7      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 Z - ½ 4.0 0.10 +0.40
7 5      Stricker, Florian GER 2194 6.5 Z ½ 4.5 0.08 +0.42
8 8      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 W - 1 5.5 0.71 +0.29
9 5      Jansen, Bob NED 2151 7.5 Z - 0 5.5 0.08 -0.08
10 10      Groen, Jari NED 1667 5.5 W - ½ 6.0 0.54 -0.04
11 8      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 Z 0 6.0 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1823 69.5 Totaal 6.0 4.49 +1.51
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana (Rank: 28)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1862
FIDE-ID254720
F-Elo1704
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Lee, Jungmin NED 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Van Der Velden, Alain NED 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Jansen, Bob NED 2151 7.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 12      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 Z - 1 4.0 0.21 +0.79
7 9      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 3 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 9      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 Z 0 5.0 0.57 -0.57
10 13      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 W - 1 6.0 0.60 +0.40
11 9      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 Z - 0 6.0 0.79 -0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1906 66.5 Totaal 6.0 6.09 -0.09
Begin van de pagina

FM Becx, Cesar (Rank: 12)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1001183
F-Elo1990
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Hubers, Daan NED 1538 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 W - 0 2.0 0.14 -0.14
4 6 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 W - 1 3.0 0.52 +0.48
5 5      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 Z 0 3.0 0.92 -0.92
6 10      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 Z - 0 3.0 0.88 -0.88
7 14      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 W - 1 4.0 0.83 +0.17
8 9      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
9 14      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 W 1 5.0 0.86 +0.14
10 11      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
11 15      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1667 67.0 Totaal 6.0 8.75 -2.75
Begin van de pagina

Van Batenburg, Mees (Rank: 54)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1078259
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 11      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 14      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 8      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
6 13      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 9      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 11      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 17      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
10 11 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
11 7      Gijsen, William NED 2025 7.0 W - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1871 63.0 Totaal 6.0 0.88 +5.12
Begin van de pagina

Kurt, Sascha (Rank: 31)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1082647
F-Elo1677
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 15      Alvares, Eric NED 0 3.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 7      Victor, Julian BEL 1908 7.5 Z 0 1.5 0.21 -0.21
4 16      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 W 0 1.5 0.47 -0.47
5 22      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 Z - 1 2.5 0.72 +0.28
6 14      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 W ½ 3.0 0.69 -0.19
7 15      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 Z 0 3.0 0.16 -0.16
8 21      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 14 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 Z - 0 4.0 0.14 -0.14
10 20      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 W - 1 5.0 0.85 +0.15
11 16      Wink, Luka NED 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1732 62.0 Totaal 6.0 6.08 -0.08
Begin van de pagina

Achtergaele, Koen (Rank: 10)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.30732
N-Elo2036
FIDE-ID204323
F-Elo2050
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Hubers, Daan NED 1538 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 17      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 15      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
5 13      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 W - 0 2.0 0.88 -0.88
6 18      Remue, Jan BEL 1491 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 13      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 W - ½ 3.5 0.89 -0.39
8 14      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
9 12      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
10 8      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 W - 0 5.5 0.92 -0.92
11 12      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 W - ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1562 57.0 Totaal 6.0 10.05 -4.05
Begin van de pagina

Sazonov, Fedor (Rank: 36)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1602
FIDE-ID258105
F-Elo1630
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Jansen, Bob NED 2151 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Gijsen, William NED 2025 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 26      Remue, Jan BEL 1491 4.0 W - 0 0.0 0.69 -0.69
4 29      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
5 29      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
6 25      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 Z - ½ 1.5 0.11 +0.39
7 27      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 W 1 2.5 0.35 +0.65
8 24      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 Z - 1 3.5 0.66 +0.34
9 21      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 W 1 4.5 0.90 +0.10
10 16      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 W - 1 5.5 0.32 +0.68
11 12      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 Z - ½ 6.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1689 55.5 Totaal 6.0 5.00 +1.00
Begin van de pagina

Lee, Jungmin (Rank: 55)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1081802
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Groen, Jari NED 1667 5.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 19      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 24      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 29      Wink, Steven NED 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 22      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 26      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
9 25      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
10 18      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
11 17      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1645 51.0 Totaal 6.0 1.30 +4.70
Begin van de pagina

Li-Behn, Tobias (Rank: 38)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1069284
F-Elo1538
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 8      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 6      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 3      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 7      Victor, Julian BEL 1908 7.5 W - ½ 4.5 0.10 +0.40
8 8      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 Z - 0 4.5 0.29 -0.29
9 12      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 W - 0 4.5 0.08 -0.08
10 17      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 Z - 1 5.5 0.10 +0.90
11 13      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 W 0 5.5 0.18 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1980 71.5 Totaal 5.5 1.23 +4.27
Begin van de pagina

Van Vliet, Dennis (Rank: 9)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.26492
N-Elo2093
FIDE-ID209740
F-Elo2068
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 16 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
3 25      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 Z 1 1.0 0.92 +0.08
4 18      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
6 7      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 W - ½ 3.5 0.90 -0.40
7 11      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 Z 1 4.5 0.92 +0.08
8 6      Stricker, Florian GER 2194 6.5 W - 0 4.5 0.33 -0.33
9 11      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
10 6      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 W - 0 5.5 0.92 -0.92
11 11      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 W 0 5.5 0.89 -0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1728 65.5 Totaal 5.5 8.65 -3.15
Begin van de pagina

Groen, Jari (Rank: 32)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1067494
F-Elo1667
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Knudsen, Simon GER 2297 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Lee, Jungmin NED 0 6.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 24      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 W - 0 0.0 0.83 -0.83
4 28      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 Z 1 1.0 0.85 +0.15
5 25      Wink, Steven NED 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 23      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
7 16      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 W - 1 4.0 0.18 +0.82
8 12      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 Z - 1 5.0 0.21 +0.79
9 7      Gijsen, William NED 2025 7.0 W - 0 5.0 0.10 -0.10
10 10      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 Z - ½ 5.5 0.46 +0.04
11 10      Maters, Arthur NED 2075 6.5 W 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1792 62.0 Totaal 5.5 5.42 +0.08
Begin van de pagina

Dewever, Niel (Rank: 34)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo1635
FIDE-ID259543
F-Elo1654
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 22      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
5 14      Gijsen, William NED 2025 7.0 W - 0 2.0 0.10 -0.10
6 24      Wink, Luka NED 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 W - ½ 3.5 0.31 +0.19
8 17      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
9 11      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
10 14      Maters, Arthur NED 2075 6.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
11 20      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 W - 1 5.5 0.69 +0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1864 60.5 Totaal 5.5 5.15 +0.35
Begin van de pagina

Lahousse, Wouter (Rank: 25)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.13870
N-Elo1739
FIDE-ID244929
F-Elo1742
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 23      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 W - 0 0.0 0.82 -0.82
3 23      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 Z - 0 0.0 0.57 -0.57
4 27      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 W 1 1.0 0.79 +0.21
5 23      Wink, Luka NED 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 26      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
7 27      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 Z - 0 1.5 0.65 -0.65
8        Bye           1 2.5    
9 26      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 W 1 3.5 0.86 +0.14
10 22      Remue, Jan BEL 1491 4.0 Z 1 4.5 0.81 +0.19
11 18      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 W 1 5.5 0.33 +0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1585 47.0 Totaal 5.5 7.59 -3.09
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 46)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1547
FIDE-ID254711
F-Elo1427
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 9      Gijsen, William NED 2025 7.0 W - 1 2.5 0.08 +0.92
4 5 FM Maerevoet, Sim BEL 2202 8.5 Z 0 2.5 0.08 -0.08
5 10 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 15      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7 20      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 Z - 1 3.5 0.15 +0.85
8 14      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
9 18      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 Z - ½ 4.0 0.12 +0.38
10 19      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 W 1 5.0 0.13 +0.87
11 15 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1932 64.5 Totaal 5.0 1.04 +3.96
Begin van de pagina

Van Kuijk, Vadim (Rank: 19)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1058274
F-Elo1902
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Van Der Velden, Alain NED 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Stricker, Florian GER 2194 6.5 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
4 9      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 W - 1 3.0 0.90 +0.10
5 8      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 5 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 8      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 Z 0 4.0 0.92 -0.92
8 12      Groen, Jari NED 1667 5.5 W - 0 4.0 0.79 -0.79
9 16      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 Z - 0 4.0 0.83 -0.83
10 17      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 W - 0 4.0 0.90 -0.90
11 22      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 Z 1 5.0 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1727 63.0 Totaal 5.0 8.04 -3.04
Begin van de pagina

Achuthan, Dylan (Rank: 23)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.23494
N-Elo2029
FIDE-ID1057847
F-Elo1761
Landned  (ned)
Club(174) Brasschaat
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Wink, Steven NED 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Stricker, Florian GER 2194 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 Z - 0 1.0 0.84 -0.84
4 23      Lee, Jungmin NED 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 20      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 Z - 0 2.0 0.78 -0.78
6 20      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 19      Van Der Velden, Alain NED 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 10      Gijsen, William NED 2025 7.0 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
9 18      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 W - ½ 4.5 0.88 -0.38
10 16      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 Z 0 4.5 0.68 -0.68
11 19      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 Z - ½ 5.0 0.59 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1712 59.0 Totaal 5.0 7.71 -2.71
Begin van de pagina

Wink, Luka (Rank: 51)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1085930
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 12      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 21      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 23      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 24      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 25      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
8 23      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 23      Hubers, Daan NED 1538 5.0 Z 1 4.0 0.08 +0.92
10 21      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
11 16      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1702 57.0 Totaal 5.0 0.88 +4.12
Begin van de pagina

Hubers, Daan (Rank: 39)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1054589
F-Elo1538
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 Z - 1 2.0 0.13 +0.87
4 10      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 W - 1 3.0 0.23 +0.77
5 7      Victor, Julian BEL 1908 7.5 Z - 0 3.0 0.10 -0.10
6 11      Kegels, Kristof BEL 1973 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 18      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 Z - 0 3.0 0.19 -0.19
8 19      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 23      Wink, Luka NED 0 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
10 24      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 Z - 1 4.0 0.83 +0.17
11 24      Remue, Jan BEL 1491 4.0 W 1 5.0 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1800 58.0 Totaal 5.0 3.29 +1.71
Begin van de pagina

Tak, Rannveer (Rank: 35)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID14346613
F-Elo1632
Landrsa  (rsa)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Stricker, Florian GER 2194 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Wink, Steven NED 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 17      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 W - 0 1.5 0.15 -0.15
5 21      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 W 1 2.5 0.11 +0.89
6 17      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 Z - 1 3.5 0.90 +0.10
7 12      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 W - 0 3.5 0.79 -0.79
8 18      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 Z - ½ 4.0 0.39 +0.11
9 16      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 W 1 5.0 0.17 +0.83
10 13      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 Z - 0 5.0 0.40 -0.40
11 17      Lee, Jungmin NED 0 6.0 W - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1792 58.0 Totaal 5.0 4.91 +0.09
Begin van de pagina

De Bock, Thijs (Rank: 17)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo2010
FIDE-ID237809
F-Elo1931
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 19      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 17      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
5 16      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 W 1 3.0 0.88 +0.12
6 12      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 W - 0 3.0 0.79 -0.79
7 16      Groen, Jari NED 1667 5.5 Z - 0 3.0 0.82 -0.82
8 19      Hubers, Daan NED 1538 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 15      Remue, Jan BEL 1491 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
10 12      Gloeckler, Christian GER 1477 7.0 W - 0 5.0 0.92 -0.92
11 14      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1542 55.5 Totaal 5.0 9.78 -4.78
Begin van de pagina

Dhuyvetter, Frederik (Rank: 22)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.22039
N-Elo1768
FIDE-ID200824
F-Elo1787
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Wink, Luka NED 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 21      Remue, Jan BEL 1491 4.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
3 14      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 22      Lee, Jungbin NED 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 19      Van Der Velden, Alain NED 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Gijsen, William NED 2025 7.0 Z - 0 3.0 0.20 -0.20
7 18      Hubers, Daan NED 1538 5.0 W - 1 4.0 0.81 +0.19
8 13      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 Z - 0 4.0 0.68 -0.68
9 17      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
10 18      Lee, Jungmin NED 0 6.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
11 23      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 W - 1 5.0 0.76 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1593 55.5 Totaal 5.0 8.82 -3.82
Begin van de pagina

Vandenhole, Kobe (Rank: 29)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo1739
FIDE-ID268844
F-Elo1697
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Alvares, Eric NED 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 24      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 W - 1 1.0 0.87 +0.13
3 20      Van Der Velden, Alain NED 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 25      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 24      Lee, Jungmin NED 0 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 22      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 13      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 Z - ½ 3.5 0.11 +0.39
8 16      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 W - 0 3.5 0.71 -0.71
9 20      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 Z - 0 3.5 0.46 -0.46
10 23      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 Z - 1 4.5 0.48 +0.52
11 19      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 W - ½ 5.0 0.41 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1627 51.5 Totaal 5.0 7.64 -2.64
Begin van de pagina

Bergstrom, Assar (Rank: 48)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1767585
F-Elo1375
Landswe  (swe)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 Z - 0 0.0 0.13 -0.13
3 25      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 28      Groen, Jari NED 1667 5.5 W - 0 0.0 0.15 -0.15
5 29      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
6        Bye           1 1.0    
7 28      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 Z 1 2.0 0.92 +0.08
8 28      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
9 24      Lee, Jungbin NED 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
10 20      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 Z - 0 4.0 0.15 -0.15
11 21      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1803 47.5 Totaal 5.0 3.62 +0.38
Begin van de pagina

Burssens, Maya (Rank: 49)

Rangschikking43
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1247
FIDE-ID258237
F-Elo1260
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 11      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 11      Boeren, Jurriaan NED 1695 6.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 17      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 W - 0 2.5 0.10 -0.10
7 21      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
8 17      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 W 0 3.5 0.08 -0.08
9 21      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 Z - 0 3.5 0.10 -0.10
10 24      Hubers, Daan NED 1538 5.0 W - 0 3.5 0.17 -0.17
11 25      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 Z 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1748 59.0 Totaal 4.5 1.85 +2.65
Begin van de pagina

Kantor, Nikita (Rank: 20)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID12990922
F-Elo1866
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 20      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 12      Hubers, Daan NED 1538 5.0 W - 0 1.0 0.87 -0.87
4 20      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 17      Ruzhansky, Elias BEL 1398 6.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 15      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 10      Maters, Arthur NED 2075 6.5 W - 0 3.5 0.23 -0.23
8 15      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 Z - 0 3.5 0.60 -0.60
9 19      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 W - 1 4.5 0.70 +0.30
10 15      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 Z - 0 4.5 0.69 -0.69
11 18      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 Z - 0 4.5 0.67 -0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1601 57.5 Totaal 4.5 8.33 -3.83
Begin van de pagina

Raugalas, Marius (Rank: 27)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.23614
N-Elo0
FIDE-ID12848271
F-Elo1713
Landltu  (ltu)
Club(226) Europchess
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Maters, Arthur NED 2075 6.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 18      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 24      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 Z - 1 3.0 0.12 +0.88
6 8      Stricker, Florian GER 2194 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 14 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
8 18      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 W - ½ 3.5 0.61 -0.11
9 19      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 Z 0 3.5 0.30 -0.30
10 23      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 W - 0 3.5 0.52 -0.52
11 26      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1841 55.0 Totaal 4.5 5.58 -1.08
Begin van de pagina

Remue, Jan (Rank: 43)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.13718
N-Elo1352
FIDE-ID260746
F-Elo1491
Landbel  (bel)
Club(408) Gentbrugge
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14 WFM Koridze, Lile GEO 1978 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 W - 0 0.0 0.15 -0.15
3 26      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 Z - 1 1.0 0.31 +0.69
4 19      Gijsen, William NED 2025 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 26      Lee, Jungbin NED 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 18      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 26      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 20      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 W - 1 4.0 0.18 +0.82
9 15      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
10 22      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 W - 0 4.0 0.19 -0.19
11 24      Hubers, Daan NED 1538 5.0 Z 0 4.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1825 58.5 Totaal 4.0 3.42 +0.58
Begin van de pagina

Hematyar, Fardin (Rank: 37)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.13903
N-Elo1761
FIDE-ID1048481
F-Elo1589
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Maters, Arthur NED 2075 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Achtergaele, Koen BEL 2050 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 27      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
4 26      Alvares, Eric NED 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
6 19      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
7 23      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
8 22      Van Der Velden, Alain NED 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 13      De Zoeten, Cato NED 1536 6.5 Z - 0 4.0 0.57 -0.57
10 21      Wink, Luka NED 0 5.0 W 0 4.0 0.92 -0.92
11 23      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 Z - 0 4.0 0.24 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1751 53.0 Totaal 4.0 5.55 -1.55
Begin van de pagina

Audenaert, Bart (Rank: 13)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.56596
N-Elo1978
FIDE-ID205508
F-Elo1982
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 8 FM Holtel, Jasper GER 2380 9.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 14      Van Batenburg, Mees NED 0 6.0 W - 0 1.5 0.92 -0.92
5 21      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 Z 0 1.5 0.89 -0.89
6 25      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 W - ½ 2.0 0.89 -0.39
7 21      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 W 0 2.0 0.92 -0.92
8 25      Lee, Jungbin NED 0 4.0 Z 0 2.0 0.92 -0.92
9 27      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
10 25      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
11 21      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1555 53.0 Totaal 4.0 9.22 -5.22
Begin van de pagina

Ruzhansky, Michael (Rank: 24)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID484580
F-Elo1748
Landeng  (eng)
Club(0)
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Lee, Jungbin NED 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 22      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
3 16      Wink, Luka NED 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Hubers, Daan NED 1538 5.0 Z - 0 2.0 0.77 -0.77
5 12      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 W - 0 2.0 0.13 -0.13
6 21      Van Der Velden, Alain NED 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 22      Lee, Jungmin NED 0 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 20      Remue, Jan BEL 1491 4.0 Z - 0 3.0 0.82 -0.82
9 22      Alvares, Eric NED 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
10 19      Musabayev, Maxim BEL 1427 5.0 Z - 0 4.0 0.87 -0.87
11 22      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 W - 0 4.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1643 48.5 Totaal 4.0 8.35 -4.35
Begin van de pagina

Bultijnck, Kristoff (Rank: 41)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.16944
N-Elo1635
FIDE-ID254975
F-Elo1513
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12 FM Becx, Cesar NED 1990 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 W - 0 0.0 0.11 -0.11
3 28      Wink, Steven NED 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 18      Van Vliet, Dennis BEL 2068 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 22      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 W - 0 1.0 0.28 -0.28
6 27      Alvares, Eric NED 0 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
7 24      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 Z - 0 2.0 0.84 -0.84
8 24      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 W - 0 2.0 0.34 -0.34
9 28      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 Z 1 3.0 0.51 +0.49
10 26      Lee, Jungbin NED 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
11 20      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 Z - 0 4.0 0.31 -0.31
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1703 49.5 Totaal 4.0 5.31 -1.31
Begin van de pagina

Lee, Jungbin (Rank: 53)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1078356
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      Victor, Julian BEL 1908 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      De Baets, Keano BEL 1723 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 26      Remue, Jan BEL 1491 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 28      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 29      Wink, Steven NED 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 25      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
9 24      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
10 26      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
11 28      Alvares, Eric NED 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1670 49.0 Totaal 4.0 1.72 +2.28
Begin van de pagina

Wink, Steven (Rank: 52)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1087150
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Tak, Rannveer RSA 1632 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 28      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 25      Groen, Jari NED 1667 5.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
6 29      Lee, Jungmin NED 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 29      Lee, Jungbin NED 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 29      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
9 29      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
10 28      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 W 1 3.0 0.08 +0.92
11 27      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1585 41.0 Totaal 4.0 2.48 +0.52
Begin van de pagina

Van der Burg Ralph (Rank: 57)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1089862
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 24      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
5 27      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 26      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
7 28      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
8 29      Wink, Steven NED 0 4.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
9 27      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 W 0 2.5 0.08 -0.08
10 27      Alvares, Eric NED 0 3.0 Z 1 3.5 0.50 +0.50
11 25      Burssens, Maya BEL 1260 4.5 W 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1607 45.0 Totaal 3.5 1.64 +0.86
Begin van de pagina

Decraene, Lotus (Rank: 50)

Rangschikking54
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1308
FIDE-ID258512
F-Elo1231
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 27      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
4 29      Sazonov, Fedor BEL 1630 6.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
5 28      Alvares, Eric NED 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 22      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 24      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 W - 1 3.0 0.16 +0.84
8 21      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 25      Lee, Jungmin NED 0 6.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
10 25      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
11 26      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1694 56.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina

Van Der Velden, Alain (Rank: 59)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1049364
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 14      Van Kuijk, Vadim NED 1902 5.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 20      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 12      Musabayeva, Diana BEL 1704 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 19      Dhuyvetter, Frederik BEL 1787 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 21      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 19      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 22      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9        Afwezig           0 3.0    
10        Afwezig           0 3.0    
11        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1741 34.0 Totaal 3.0 0.56 +1.44
Begin van de pagina

Cleuren, Thomas (Rank: 56)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.22702
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(408) Gentbrugge
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Raugalas, Marius LTU 1713 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 22      Dewever, Niel BEL 1654 5.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 18      Alvares, Thomas NED 1797 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 20      Achuthan, Dylan NED 1761 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 26      Remue, Jan BEL 1491 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
8 28      Bergstrom, Assar SWE 1375 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
9 29      Wink, Steven NED 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
10 29      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
11 29      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1603 44.5 Totaal 3.0 1.22 +0.78
Begin van de pagina

Alvares, Eric (Rank: 58)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1086952
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Vandenhole, Kobe BEL 1697 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 15      Kurt, Sascha NED 1677 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Dutre, Wonder BEL 1655 7.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
4 26      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 28      Decraene, Lotus BEL 1231 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 27      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 2.0    
8 27      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 W 1 3.0 0.08 +0.92
9 22      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
10 27      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
11 28      Lee, Jungbin NED 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1567 43.5 Totaal 3.0 1.64 +0.36
Begin van de pagina

Karlioglu, Boran (Rank: 45)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1547
FIDE-ID254681
F-Elo1432
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Godde, Matthias BEL 1966 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Ruzhansky, Michael ENG 1748 4.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
3 29      Van Kuijk, Andre NED 1508 2.0 Z - 1 1.0 0.40 +0.60
4 20      Kantor, Nikita GER 1866 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 27      Van der Burg Ralph NED 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 23      Groen, Jari NED 1667 5.5 W - 0 2.0 0.21 -0.21
7 23      Hematyar, Fardin NED 1589 4.0 W - 0 2.0 0.29 -0.29
8 27      Alvares, Eric NED 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
9 26      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
10 29      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
11 27      Wink, Steven NED 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1726 46.0 Totaal 3.0 5.01 -2.01
Begin van de pagina

Van Kuijk, Andre (Rank: 42)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1058240
F-Elo1508
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Audenaert, Bart BEL 1982 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      De Bock, Thijs BEL 1931 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      Karlioglu, Boran BEL 1432 3.0 W - 0 0.0 0.60 -0.60
4 27      Lahousse, Wouter BEL 1742 5.5 Z - 0 0.0 0.21 -0.21
5        Bye           1 1.0    
6 28      Lee, Jungbin NED 0 4.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
7 25      Wink, Luka NED 0 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
8 26      Lee, Jungmin NED 0 6.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
9 28      Bultijnck, Kristoff BEL 1513 4.0 W - 0 2.0 0.49 -0.49
10 28      Wink, Steven NED 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
11 29      Cleuren, Thomas BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1720 43.5 Totaal 2.0 6.06 -5.06
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk F-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 B Cut1 Buch SB Vsch.
1 FM Vereggen, Lars 1 2402 2437 9.5 20 Z 1 18 W 1 14 Z ½ 15 W 1 2 Z 1 8 W 1 3 Z 1 5 W 1 4 Z 1 6 W 0 9 Z 1 75.50 81.50 70.25 59.5
2 FM Holtel, Jasper 2 2380 2350 9.0 24 W ½ 29 Z 1 48 W 1 14 Z 1 1 W 0 34 Z 1 11 W 1 6 Z 1 3 W 1 5 Z ½ 8 W 1 71.50 75.50 59.00 52.5
3 FM Maerevoet, Sim 5 2202 2260 8.5 31 Z 1 28 W 1 6 Z ½ 33 W 1 15 Z 1 4 W 1 1 W 0 21 Z 1 2 Z 0 7 W 1 13 Z 1 72.00 77.00 54.50 53.5
4 IM Larkin, Vladyslav 4 2248 2213 8.0 9 W 1 19 Z 1 13 W 1 7 Z 1 5 W 1 3 Z 0 6 W 0 10 Z 1 1 W 0 11 Z 1 17 W 1 75.50 82.00 56.00 52.0
5 Knudsen, Simon 3 2297 2241 8.0 30 Z 1 21 W 1 22 Z 1 8 W 1 4 Z 0 28 W 1 7 Z 1 1 Z 0 13 W 1 2 W ½ 6 Z ½ 73.50 79.00 53.00 53.5
6 WFM Koridze, Lile 14 1978 2164 8.0 46 W 1 43 Z 1 3 W ½ 22 Z 0 33 W 1 14 Z 1 4 Z 1 2 W 0 16 W 1 1 Z 1 5 W ½ 71.50 75.50 52.25 49.0
7 Jansen, Bob 7 2151 2100 7.5 26 Z 1 17 W 1 12 Z 1 4 W 0 21 Z 1 10 W 1 5 W 0 13 Z ½ 20 W 1 3 Z 0 15 Z 1 70.00 76.00 48.25 49.0
8 Victor, Julian 18 1908 2035 7.5 16 W 1 51 Z 1 24 W 1 5 Z 0 37 W 1 1 Z 0 28 Z ½ 14 W 1 15 Z 1 12 W 1 2 Z 0 69.50 73.50 44.25 48.5
9 Dutre, Wonder 33 1655 1881 7.0 4 Z 0 54 W 1 57 Z 1 10 W 0 12 Z 1 22 W 1 13 Z 0 40 W 1 21 W 1 29 Z 1 1 W 0 63.50 66.00 35.00 41.0
10 Gloeckler, Christian 44 1477 1920 7.0 13 W 0 32 Z 1 35 W 1 9 Z 1 22 W 1 7 Z 0 34 W 1 4 W 0 12 Z 0 39 Z 1 21 W 1 63.00 68.00 39.00 42.0
11 Gijsen, William 11 2025 1886 7.0 17 Z 0 26 W 1 33 Z 0 46 W 1 31 Z 1 40 W 1 2 Z 0 35 W 1 30 Z 1 4 W 0 23 Z 1 61.50 65.50 37.00 39.0
12 Godde, Matthias 16 1966 1784 7.0 58 W 1 36 Z 1 7 W 0 28 Z 0 9 W 0 47 Z 1 24 W 1 23 Z 1 10 W 1 8 Z 0 20 W 1 61.50 64.50 37.00 40.0
13 Kegels, Kristof 15 1973 1890 6.5 10 Z 1 23 W 1 4 Z 0 31 W 1 28 W 0 37 Z 1 9 W 1 7 W ½ 5 Z 0 16 Z 1 3 W 0 69.50 74.50 40.75 44.0
14 Maters, Arthur 8 2075 1955 6.5 47 W 1 45 Z 1 1 W ½ 2 W 0 18 Z 1 6 W 0 44 Z 1 8 Z 0 19 W 0 31 W 1 30 Z 1 67.00 71.00 35.25 40.5
15 Stricker, Florian 6 2194 2029 6.5 38 W 1 35 Z 1 34 W 1 1 Z 0 3 W 0 45 Z 1 20 W ½ 29 Z 1 8 W 0 19 Z 1 7 W 0 66.00 70.50 34.50 44.5
16 Ruzhansky, Elias 47 1398 1820 6.5 8 Z 0 20 W ½ 30 Z 1 25 W ½ 44 Z ½ 18 W 1 38 Z 1 22 W 1 6 Z 0 13 W 0 39 W 1 62.00 66.50 36.25 37.5
17 De Zoeten, Cato 40 1536 1893 6.5 11 W 1 7 Z 0 19 W 1 34 Z 0 35 W 1 24 Z ½ 29 W 0 41 Z 1 47 W 1 25 Z 1 4 Z 0 61.50 65.50 36.50 39.0
18 De Baets, Keano 26 1723 1696 6.5 27 W 1 1 Z 0 51 W 1 43 Z ½ 14 W 0 16 Z 0 33 W 0 36 Z 1 41 W 1 44 W 1 29 Z 1 58.00 62.00 32.25 34.0
19 Alvares, Thomas 21 1797 1760 6.5 54 Z 1 4 W 0 17 Z 0 36 W 1 56 Z 1 23 W 0 31 Z ½ 44 W 1 14 Z 1 15 W 0 28 Z 1 57.00 59.50 29.75 36.5
20 Boeren, Jurriaan 30 1695 1821 6.0 1 W 0 16 Z ½ 32 W 1 24 Z 1 43 W 1 29 Z ½ 15 Z ½ 28 W 1 7 Z 0 30 W ½ 12 Z 0 64.50 69.00 33.00 39.5
21 Musabayeva, Diana 28 1704 1693 6.0 53 W 1 5 Z 0 27 W 1 55 Z 1 7 W 0 39 Z 1 23 W 1 3 W 0 9 Z 0 38 W 1 10 Z 0 64.00 67.00 29.00 41.0
22 FM Becx, Cesar 12 1990 1751 6.0 50 W 1 37 Z 1 5 W 0 6 W 1 10 Z 0 9 Z 0 45 W 1 16 Z 0 24 W 1 23 Z 0 33 W 1 63.00 67.00 32.50 38.0
23 Van Batenburg, Mees 54 0 1907 6.0 32 W 1 13 Z 0 45 W 1 48 Z 1 34 W 0 19 Z 1 21 Z 0 12 W 0 40 Z 1 22 W 1 11 W 0 58.50 62.50 31.00 39.0
24 Kurt, Sascha 31 1677 1662 6.0 2 Z ½ 57 W 1 8 Z 0 20 W 0 50 Z 1 17 W ½ 12 Z 0 54 W 1 22 Z 0 42 W 1 36 Z 1 58.50 61.00 26.75 32.5
25 Achtergaele, Koen 10 2050 1696 6.0 37 W 0 47 Z 1 38 W ½ 16 Z ½ 45 W 0 46 Z 1 41 W ½ 33 Z 1 28 Z 1 17 W 0 26 W ½ 53.00 57.00 29.75 34.5
26 Sazonov, Fedor 36 1630 1712 6.0 7 W 0 11 Z 0 46 W 0 54 Z 0 42 W 1 48 Z ½ 32 W 1 50 Z 1 43 W 1 35 W 1 25 Z ½ 51.50 54.50 28.00 24.5
27 Lee, Jungmin 55 0 1532 6.0 18 Z 0 30 W 1 21 Z 0 35 Z 0 41 W 0 52 W 1 49 Z 0 59 W 1 54 Z 1 40 W 1 38 Z 1 48.50 50.00 23.50 26.0
28 Li-Behn, Tobias 38 1538 1896 5.5 29 W 1 3 Z 0 39 W 1 12 W 1 13 Z 1 5 Z 0 8 W ½ 20 Z 0 25 W 0 34 Z 1 19 W 0 66.50 71.50 32.75 39.5
29 Van Vliet, Dennis 9 2068 1795 5.5 28 Z 0 2 W 0 42 Z 1 50 W 1 49 Z 1 20 W ½ 17 Z 1 15 W 0 31 Z 1 9 W 0 18 W 0 61.00 65.00 27.50 35.0
30 Groen, Jari 32 1667 1675 5.5 5 W 0 27 Z 0 16 W 0 42 Z 1 52 W 1 58 Z 1 39 W 1 34 Z 1 11 W 0 20 Z ½ 14 W 0 58.00 61.00 24.00 31.0
31 Dewever, Niel 34 1654 1681 5.5 3 W 0 53 Z 1 56 W 1 13 Z 0 11 W 0 36 Z 1 19 W ½ 43 Z 1 29 W 0 14 Z 0 50 W 1 57.00 59.50 22.25 32.5
32 Lahousse, Wouter 25 1742 1477 5.5 23 Z 0 10 W 0 20 Z 0 59 W 1 36 Z 0 53 W ½ 26 Z 0 B1 58 W 1 46 Z 1 44 W 1 47.50 49.00 17.50 21.0
33 Musabayev, Maxim 46 1427 1768 5.0 39 W 1 48 Z ½ 11 W 1 3 Z 0 6 Z 0 44 W 0 18 Z 1 25 W 0 35 Z ½ 49 W 1 22 Z 0 60.50 64.50 27.00 33.5
34 Van Kuijk, Vadim 19 1902 1657 5.0 42 Z 1 55 W 1 15 Z 0 17 W 1 23 Z 1 2 W 0 10 Z 0 30 W 0 38 Z 0 28 W 0 49 Z 1 59.50 63.50 25.00 37.0
35 Achuthan, Dylan 23 1761 1546 5.0 52 Z 1 15 W 0 10 Z 0 27 W 1 17 Z 0 56 W 1 55 W 1 11 Z 0 33 W ½ 26 Z 0 41 Z ½ 56.50 59.00 21.00 32.0
36 Wink, Luka 51 0 1667 5.0 40 Z 1 12 W 0 49 Z 0 19 Z 0 32 W 1 31 W 0 59 Z 1 18 W 0 37 Z 1 47 Z 1 24 W 0 54.50 56.00 20.50 28.0
37 Hubers, Daan 39 1538 1686 5.0 25 Z 1 22 W 0 44 Z 1 49 W 1 8 Z 0 13 W 0 40 Z 0 39 W 0 36 W 0 43 Z 1 46 W 1 54.00 58.00 23.00 31.0
38 Tak, Rannveer 35 1632 1638 5.0 15 Z 0 52 W 1 25 Z ½ 39 W 0 48 W 1 43 Z 1 16 W 0 45 Z ½ 34 W 1 21 Z 0 27 W 0 54.00 57.50 22.25 32.5
39 De Bock, Thijs 17 1931 1539 5.0 33 Z 0 59 W 1 28 Z 0 38 Z 1 47 W 1 21 W 0 30 Z 0 37 Z 1 46 W 1 10 W 0 16 Z 0 53.50 55.00 19.50 32.0
40 Dhuyvetter, Frederik 22 1787 1475 5.0 36 W 0 46 Z 1 43 W 0 51 Z 1 55 W 1 11 Z 0 37 W 1 9 Z 0 23 W 0 27 Z 0 47 W 1 52.50 56.50 21.00 31.0
41 Vandenhole, Kobe 29 1697 1477 5.0 57 Z 0 42 W 1 55 Z 0 56 W 0 27 Z 1 54 W 1 25 Z ½ 17 W 0 18 Z 0 45 Z 1 35 W ½ 48.50 51.00 23.50 28.0
42 Bergstrom, Assar 48 1375 1420 5.0 34 W 0 41 Z 0 29 W 0 30 W 0 26 Z 0 B1 53 Z 1 56 W 1 51 Z 1 24 Z 0 48 W 1 46.50 49.00 16.00 19.0
43 Burssens, Maya 49 1260 1505 4.5 44 Z 1 6 W 0 40 Z 1 18 W ½ 20 Z 0 38 W 0 48 Z 1 31 W 0 26 Z 0 37 W 0 53 Z 1 55.50 58.50 19.75 30.0
44 Kantor, Nikita 20 1866 1568 4.5 43 W 0 50 Z 1 37 W 0 58 Z 1 16 W ½ 33 Z 1 14 W 0 19 Z 0 45 W 1 18 Z 0 32 Z 0 54.00 57.00 19.75 30.5
45 Raugalas, Marius 27 1713 1633 4.5 56 Z 1 14 W 0 23 Z 0 53 W 1 25 Z 1 15 W 0 22 Z 0 38 W ½ 44 Z 0 41 W 0 54 Z 1 51.50 54.00 17.00 29.0
46 Remue, Jan 43 1491 1552 4.0 6 Z 0 40 W 0 26 Z 1 11 Z 0 51 W 1 25 W 0 56 Z 1 49 W 1 39 Z 0 32 W 0 37 Z 0 55.00 57.50 16.50 25.0
47 Hematyar, Fardin 37 1589 1482 4.0 14 Z 0 25 W 0 54 Z 1 57 W 1 39 Z 0 12 W 0 58 Z 1 55 W 1 17 Z 0 36 W 0 40 Z 0 51.00 53.50 12.50 26.0
48 Audenaert, Bart 13 1982 1561 4.0 59 Z 1 33 W ½ 2 Z 0 23 W 0 38 Z 0 26 W ½ 43 W 0 51 Z 0 53 Z 1 54 W 1 42 Z 0 50.00 51.50 13.00 24.0
49 Ruzhansky, Michael 24 1748 1407 4.0 51 W 0 58 Z 1 36 W 1 37 Z 0 29 W 0 55 Z 0 27 W 1 46 Z 0 57 W 1 33 Z 0 34 W 0 46.50 49.00 16.50 27.0
50 Bultijnck, Kristoff 41 1513 1419 4.0 22 Z 0 44 W 0 52 Z 1 29 Z 0 24 W 0 57 W 1 54 Z 0 26 W 0 59 Z 1 51 W 1 31 Z 0 46.50 48.00 11.50 20.0
51 Lee, Jungbin 53 0 1265 4.0 49 Z 1 8 W 0 18 Z 0 40 W 0 46 Z 0 59 W 0 52 Z 1 48 W 1 42 W 0 50 Z 0 57 W 1 45.50 47.00 14.00 21.0
52 Wink, Steven 52 0 802 4.0 35 W 0 38 Z 0 50 W 0 B1 30 Z 0 27 Z 0 51 W 0 53 W 0 56 Z 1 59 W 1 58 Z 1 41.50 43.00 10.50 14.0
53 Van der Burg Ralph 57 0 1093 3.5 21 Z 0 31 W 0 B1 45 Z 0 58 W 0 32 Z ½ 42 W 0 52 Z 1 48 W 0 57 Z 1 43 W 0 44.50 47.00 12.50 18.0
54 Decraene, Lotus 50 1231 1296 3.0 19 W 0 9 Z 0 47 W 0 26 W 1 57 Z 1 41 Z 0 50 W 1 24 Z 0 27 W 0 48 Z 0 45 W 0 53.00 55.50 12.50 20.0
55 Van Der Velden, Alain 59 0 1583 3.0 B1 34 Z 0 41 W 1 21 W 0 40 Z 0 49 W 1 35 Z 0 47 Z 0 A A A 48.50 52.50 14.00 26.0
56 Cleuren, Thomas 56 0 1203 3.0 45 W 0 B1 31 Z 0 41 Z 1 19 W 0 35 Z 0 46 W 0 42 Z 0 52 W 0 58 Z 0 59 Z 1 46.00 47.50 11.00 19.0
57 Alvares, Eric 58 0 1014 3.0 41 W 1 24 Z 0 9 W 0 47 Z 0 54 W 0 50 Z 0 B1 58 W 1 49 Z 0 53 W 0 51 Z 0 43.00 46.00 11.00 20.0
58 Karlioglu, Boran 45 1432 1284 3.0 12 Z 0 49 W 0 59 Z 1 44 W 0 53 Z 1 30 W 0 47 W 0 57 Z 0 32 Z 0 56 W 1 52 W 0 41.50 43.00 7.00 18.0
59 Van Kuijk, Andre 42 1508 1038 2.0 48 W 0 39 Z 0 58 W 0 32 Z 0 B1 51 Z 1 36 W 0 27 Z 0 50 W 0 52 Z 0 56 W 0 42.50 45.00 7.00 13.0

(©)FRBE-KBSB-v5.24 2022/02/02 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/03/01 22:52