SwarLogo WWRR Rapid SwarLogo
471
Organisator: Schaakclub De Pluspion
Arbiter: Van Dyck, Marc, Jongerius, Marc
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 27/02/2022 tot 27/02/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Gebdat Land F-Elo #Ptn B Cut1 Buch SB Vsch.
1 IM Larkin, Vladyslav 2004-••-•• ukr 2231 7.0 29.50 34.00 34.00 28.0
2 WFM Koridze, Lile 2001-••-•• geo 1961 5.5 29.50 33.50 24.00 23.5
3 Li-Behn, Tobias 2004-••-•• ned 1538 5.0 28.50 30.50 18.00 18.0
4 Van Vliet, Dennis 1976-••-•• bel 2060 5.0 26.00 28.50 17.00 22.0
5 Vandenhole, Kobe 2009-••-•• bel 1860 5.0 26.00 28.00 16.00 18.0
6 Godde, Matthias 2002-••-•• bel 1955 5.0 24.50 27.00 18.50 20.5
7 Ruzhansky, Elias 2011-••-•• bel 1476 4.5 29.50 33.00 18.75 22.5
8 Maters, Arthur 2004-••-•• ned 2005 4.5 27.00 29.50 16.25 18.0
9 Kurt, Sascha 2010-••-•• ned 1677 4.5 27.00 28.00 14.75 19.5
10 Boeren, Jurriaan 2005-••-•• ned 1695 4.5 22.50 23.50 11.50 16.0
11 Gloeckler, Christian 2011-••-•• ger 1424 4.0 27.50 31.00 16.25 18.5
12 FM Becx, Cesar 1959-••-•• ned 2181 4.0 26.50 29.50 14.50 20.0
13 Bergstrom, Assar 2005-••-•• swe 1410 4.0 24.00 25.00 10.50 15.0
14 Ouaki, Mark 2003-••-•• bel 1948 4.0 22.50 23.50 10.75 17.5
15 Alvares, Thomas 2006-••-•• ned 1797 4.0 22.00 24.00 12.00 15.0
16 De Bock, Thijs 2001-••-•• bel 1985 4.0 19.50 20.50 10.00 13.0
17 Karlioglu, Boran 2004-••-•• bel 1422 4.0 18.50 19.50 7.00 12.0
18 Musabayeva, Diana 2007-••-•• bel 1589 3.5 25.50 27.50 12.25 17.5
19 Achtergaele, Koen 1974-••-•• bel 2050 3.5 25.50 26.50 10.25 14.0
20 De Baets, Keano 1999-••-•• bel 1632 3.5 25.00 27.50 10.75 17.0
21 Kegels, Kristof 1977-••-•• bel 1913 3.5 22.00 24.50 10.25 15.0
22 Demiddele, Kevin 1980-••-•• bel 1953 3.5 21.00 24.00 10.75 13.5
23 Wink, Luka 2010-••-•• ned 0 3.0 23.00 25.50 10.00 15.0
24 Ruzhansky, Michael 1972-••-•• eng 0 3.0 21.50 24.50 9.25 12.0
25 Hubers, Daan 2004-••-•• ned 1761 3.0 21.00 23.00 8.00 13.0
26 Bultijnck, Kristoff 1977-••-•• bel 1498 3.0 19.50 20.50 5.50 11.0
27 Musabayev, Maxim 2009-••-•• bel 1502 3.0 19.50 20.50 5.00 9.0
28 Fragoso Mendes, Manuel 1991-••-•• bel 1210 3.0 17.50 18.50 5.00 8.0
29 Decraene, Lotus 2010-••-•• bel 1322 3.0 16.00 17.00 5.75 10.0
30 Pathak. Raghav 2014-••-•• ned 1409 2.5 22.50 24.50 7.50 11.0
31 Bauwens, Steven 1986-••-•• bel 1776 2.5 22.00 24.00 6.00 14.0
32 Burssens, Maya 2008-••-•• bel 1122 2.0 24.50 25.50 4.00 8.0
33 Wink, Steven 1980-••-•• ned 0 2.0 18.50 20.50 4.00 9.0
34 Vermeulen, Ruud 1958-••-•• ned 0 2.0 14.00 15.00 3.00 5.0
35 Alvares, Eric 1971-••-•• ned 0 2.0 14.00 15.00 2.00 3.0
36 Galeote Lopez, Jose 1994-••-•• bel 0 1.0 20.50 21.50 2.00 5.0
37 Hanssens, Daan 2008-••-•• bel 1232 1.0 18.50 19.50 1.00 4.0
38 Viaene, Lucas 2009-••-•• bel 0 1.0 16.50 17.50 1.00 1.0
Begin van de pagina
Ronde 1 (27/02/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Li-Behn, Tobias 0.0 (1538) 0-1 Larkin, Vladyslav 0.0 (2231)
2 Becx, Cesar 0.0 (2181) 1-0 Musabayev, Maxim 0.0 (1502)
3 Bultijnck, Kristoff 0.0 (1498) 0-1 Van Vliet, Dennis 0.0 (2060)
4 Achtergaele, Koen 0.0 (2050) 0-1 Ruzhansky, Elias 0.0 (1476)
5 Gloeckler, Christian 0.0 (1424) 1-0 Maters, Arthur 0.0 (2005)
6 De Bock, Thijs 0.0 (1985) 1-0 Karlioglu, Boran 0.0 (1422)
7 Bergstrom, Assar 0.0 (1410) 0-1 Koridze, Lile 0.0 (1961)
8 Godde, Matthias 0.0 (1955) 1-0 Pathak. Raghav 0.0 (1409)
9 Decraene, Lotus 0.0 (1322) 0-1 Demiddele, Kevin 0.0 (1953)
10 Ouaki, Mark 0.0 (1948) 1-0 Hanssens, Daan 0.0 (1232)
11 Fragoso Mendes, Manuel 0.0 (1210) 0-1 Kegels, Kristof 0.0 (1913)
12 Vandenhole, Kobe 0.0 (1860) 1-0 Burssens, Maya 0.0 (1122)
13 Wink, Luka 0.0 (0) 1-0 Alvares, Thomas 0.0 (1797)
14 Bauwens, Steven 0.0 (1776) 1-0 Wink, Steven 0.0 (0)
15 Vermeulen, Ruud 0.0 (0) 0-1 Hubers, Daan 0.0 (1761)
16 Boeren, Jurriaan 0.0 (1695) 1-0 Galeote Lopez, Jose 0.0 (0)
17 Viaene, Lucas 0.0 (0) 0-1 Kurt, Sascha 0.0 (1677)
18 De Baets, Keano 0.0 (1632) 1-0 Ruzhansky, Michael 0.0 (0)
19 Alvares, Eric 0.0 (0) 0-1 Musabayeva, Diana 0.0 (1589)
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/02/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Larkin, Vladyslav 1.0 (2231) 1-0 Vandenhole, Kobe 1.0 (1860)
2 Hubers, Daan 1.0 (1761) 0-1 Becx, Cesar 1.0 (2181)
3 Van Vliet, Dennis 1.0 (2060) 1-0 Bauwens, Steven 1.0 (1776)
4 Kurt, Sascha 1.0 (1677) 1-0 De Bock, Thijs 1.0 (1985)
5 Koridze, Lile 1.0 (1961) 1-0 Boeren, Jurriaan 1.0 (1695)
6 Musabayeva, Diana 1.0 (1589) ½-½ Godde, Matthias 1.0 (1955)
7 Demiddele, Kevin 1.0 (1953) 0-1 De Baets, Keano 1.0 (1632)
8 Ruzhansky, Elias 1.0 (1476) 1-0 Ouaki, Mark 1.0 (1948)
9 Kegels, Kristof 1.0 (1913) 0-1 Gloeckler, Christian 1.0 (1424)
10 Maters, Arthur 0.0 (2005) 1-0 Wink, Luka 1.0 (0)
11 Hanssens, Daan 0.0 (1232) 0-1 Achtergaele, Koen 0.0 (2050)
12 Alvares, Thomas 0.0 (1797) 1-0 Fragoso Mendes, Manuel 0.0 (1210)
13 Burssens, Maya 0.0 (1122) 0-1 Li-Behn, Tobias 0.0 (1538)
14 Musabayev, Maxim 0.0 (1502) 1-0 Vermeulen, Ruud 0.0 (0)
15 Wink, Steven 0.0 (0) 0-1 Bultijnck, Kristoff 0.0 (1498)
16 Karlioglu, Boran 0.0 (1422) 1-0 Viaene, Lucas 0.0 (0)
17 Galeote Lopez, Jose 0.0 (0) 0-1 Bergstrom, Assar 0.0 (1410)
18 Pathak. Raghav 0.0 (1409) 1-0 Alvares, Eric 0.0 (0)
19 Ruzhansky, Michael 0.0 (0) ½-½ Decraene, Lotus 0.0 (1322)
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/02/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Kurt, Sascha 2.0 (1677) 0-1 Larkin, Vladyslav 2.0 (2231)
2 Becx, Cesar 2.0 (2181) 0-1 Ruzhansky, Elias 2.0 (1476)
3 De Baets, Keano 2.0 (1632) 0-1 Van Vliet, Dennis 2.0 (2060)
4 Gloeckler, Christian 2.0 (1424) 0-1 Koridze, Lile 2.0 (1961)
5 Godde, Matthias 1.5 (1955) 1-0 Achtergaele, Koen 1.0 (2050)
6 De Bock, Thijs 1.0 (1985) 0-1 Musabayeva, Diana 1.5 (1589)
7 Boeren, Jurriaan 1.0 (1695) 0-1 Maters, Arthur 1.0 (2005)
8 Li-Behn, Tobias 1.0 (1538) 1-0 Demiddele, Kevin 1.0 (1953)
9 Ouaki, Mark 1.0 (1948) 1-0 Musabayev, Maxim 1.0 (1502)
10 Bultijnck, Kristoff 1.0 (1498) 0-1 Kegels, Kristof 1.0 (1913)
11 Vandenhole, Kobe 1.0 (1860) 1-0 Karlioglu, Boran 1.0 (1422)
12 Bergstrom, Assar 1.0 (1410) 0-1 Alvares, Thomas 1.0 (1797)
13 Bauwens, Steven 1.0 (1776) 1-0 Pathak. Raghav 1.0 (1409)
14 Wink, Luka 1.0 (0) 1-0 Hubers, Daan 1.0 (1761)
15 Decraene, Lotus 0.5 (1322) 1-0 Hanssens, Daan 0.0 (1232)
16 Fragoso Mendes, Manuel 0.0 (1210) 0-1 Ruzhansky, Michael 0.5 (0)
17 Viaene, Lucas 0.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 0.0 (1122)
18 Alvares, Eric 0.0 (0) 0-1 Wink, Steven 0.0 (0)
19 Vermeulen, Ruud 0.0 (0) 0-1 Galeote Lopez, Jose 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/02/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Larkin, Vladyslav 3.0 (2231) 1-0 Koridze, Lile 3.0 (1961)
2 Van Vliet, Dennis 3.0 (2060) 0-1 Ruzhansky, Elias 3.0 (1476)
3 Becx, Cesar 2.0 (2181) 1-0 Godde, Matthias 2.5 (1955)
4 Musabayeva, Diana 2.5 (1589) ½-½ Ouaki, Mark 2.0 (1948)
5 Maters, Arthur 2.0 (2005) ½-½ Kurt, Sascha 2.0 (1677)
6 Kegels, Kristof 2.0 (1913) ½-½ De Baets, Keano 2.0 (1632)
7 Li-Behn, Tobias 2.0 (1538) 1-0 Vandenhole, Kobe 2.0 (1860)
8 Alvares, Thomas 2.0 (1797) 0-1 Gloeckler, Christian 2.0 (1424)
9 Wink, Luka 2.0 (0) ½-½ Bauwens, Steven 2.0 (1776)
10 Hubers, Daan 1.0 (1761) 1-0 Decraene, Lotus 1.5 (1322)
11 Ruzhansky, Michael 1.5 (0) ½-½ Demiddele, Kevin 1.0 (1953)
12 Achtergaele, Koen 1.0 (2050) 1-0 Karlioglu, Boran 1.0 (1422)
13 Pathak. Raghav 1.0 (1409) 1-0 De Bock, Thijs 1.0 (1985)
14 Burssens, Maya 1.0 (1122) 0-1 Boeren, Jurriaan 1.0 (1695)
15 Musabayev, Maxim 1.0 (1502) 0-1 Bergstrom, Assar 1.0 (1410)
16 Galeote Lopez, Jose 1.0 (0) 0-1 Bultijnck, Kristoff 1.0 (1498)
17 Wink, Steven 1.0 (0) 1-0 Vermeulen, Ruud 0.0 (0)
18 Hanssens, Daan 0.0 (1232) 1-0 Viaene, Lucas 0.0 (0)
19 Alvares, Eric 0.0 (0) 0-1 Fragoso Mendes, Manuel 0.0 (1210)
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/02/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ruzhansky, Elias 4.0 (1476) 0-1 Larkin, Vladyslav 4.0 (2231)
2 Musabayeva, Diana 3.0 (1589) 0-1 Becx, Cesar 3.0 (2181)
3 Gloeckler, Christian 3.0 (1424) 0-1 Van Vliet, Dennis 3.0 (2060)
4 Koridze, Lile 3.0 (1961) 1-0 Li-Behn, Tobias 3.0 (1538)
5 Bauwens, Steven 2.5 (1776) 0-1 Maters, Arthur 2.5 (2005)
6 Godde, Matthias 2.5 (1955) 1-0 De Baets, Keano 2.5 (1632)
7 Ouaki, Mark 2.5 (1948) 1-0 Wink, Luka 2.5 (0)
8 Kurt, Sascha 2.5 (1677) 1-0 Kegels, Kristof 2.5 (1913)
9 Bultijnck, Kristoff 2.0 (1498) 0-1 Achtergaele, Koen 2.0 (2050)
10 Vandenhole, Kobe 2.0 (1860) 1-0 Pathak. Raghav 2.0 (1409)
11 Wink, Steven 2.0 (0) 0-1 Alvares, Thomas 2.0 (1797)
12 Bergstrom, Assar 2.0 (1410) 1-0 Hubers, Daan 2.0 (1761)
13 Boeren, Jurriaan 2.0 (1695) 1-0 Ruzhansky, Michael 2.0 (0)
14 Demiddele, Kevin 1.5 (1953) 1-0 Musabayev, Maxim 1.0 (1502)
15 Decraene, Lotus 1.5 (1322) 0-1 Burssens, Maya 1.0 (1122)
16 De Bock, Thijs 1.0 (1985) 1-0 Hanssens, Daan 1.0 (1232)
17 Karlioglu, Boran 1.0 (1422) 1-0 Galeote Lopez, Jose 1.0 (0)
18 Fragoso Mendes, Manuel 1.0 (1210) 1-0 Viaene, Lucas 0.0 (0)
19 Vermeulen, Ruud 0.0 (0) 1-0 Alvares, Eric 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/02/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Larkin, Vladyslav 5.0 (2231) 1-0 Van Vliet, Dennis 4.0 (2060)
2 Koridze, Lile 4.0 (1961) 1-0 Becx, Cesar 4.0 (2181)
3 Ruzhansky, Elias 4.0 (1476) 0-1 Godde, Matthias 3.5 (1955)
4 Maters, Arthur 3.5 (2005) 1-0 Ouaki, Mark 3.5 (1948)
5 Achtergaele, Koen 3.0 (2050) ½-½ Kurt, Sascha 3.5 (1677)
6 Vandenhole, Kobe 3.0 (1860) 1-0 Musabayeva, Diana 3.0 (1589)
7 Alvares, Thomas 3.0 (1797) 0-1 Li-Behn, Tobias 3.0 (1538)
8 Gloeckler, Christian 3.0 (1424) ½-½ Boeren, Jurriaan 3.0 (1695)
9 Kegels, Kristof 2.5 (1913) 0-1 Bergstrom, Assar 3.0 (1410)
10 Demiddele, Kevin 2.5 (1953) ½-½ Wink, Luka 2.5 (0)
11 De Baets, Keano 2.5 (1632) 1-0 Bauwens, Steven 2.5 (1776)
12 Burssens, Maya 2.0 (1122) 0-1 De Bock, Thijs 2.0 (1985)
13 Hubers, Daan 2.0 (1761) 1-0 Fragoso Mendes, Manuel 2.0 (1210)
14 Ruzhansky, Michael 2.0 (0) 1-0 Bultijnck, Kristoff 2.0 (1498)
15 Karlioglu, Boran 2.0 (1422) 1-0 Wink, Steven 2.0 (0)
16 Pathak. Raghav 2.0 (1409) ½-½ Decraene, Lotus 1.5 (1322)
17 Musabayev, Maxim 1.0 (1502) 1-0 Galeote Lopez, Jose 1.0 (0)
18 Hanssens, Daan 1.0 (1232) 0-1 Vermeulen, Ruud 1.0 (0)
19 Viaene, Lucas 0.0 (0) 0-1 Alvares, Eric 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/02/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Maters, Arthur 4.5 (2005) 0-1 Larkin, Vladyslav 6.0 (2231)
2 Godde, Matthias 4.5 (1955) ½-½ Koridze, Lile 5.0 (1961)
3 Becx, Cesar 4.0 (2181) 0-1 Vandenhole, Kobe 4.0 (1860)
4 Van Vliet, Dennis 4.0 (2060) 1-0 Bergstrom, Assar 4.0 (1410)
5 Kurt, Sascha 4.0 (1677) ½-½ Ruzhansky, Elias 4.0 (1476)
6 Li-Behn, Tobias 4.0 (1538) 1-0 De Baets, Keano 3.5 (1632)
7 Boeren, Jurriaan 3.5 (1695) 1-0 Achtergaele, Koen 3.5 (2050)
8 Ouaki, Mark 3.5 (1948) ½-½ Gloeckler, Christian 3.5 (1424)
9 De Bock, Thijs 3.0 (1985) 1-0 Hubers, Daan 3.0 (1761)
10 Musabayeva, Diana 3.0 (1589) ½-½ Demiddele, Kevin 3.0 (1953)
11 Ruzhansky, Michael 3.0 (0) 0-1 Alvares, Thomas 3.0 (1797)
12 Wink, Luka 3.0 (0) 0-1 Karlioglu, Boran 3.0 (1422)
13 Bauwens, Steven 2.5 (1776) 0-1 Kegels, Kristof 2.5 (1913)
14 Bultijnck, Kristoff 2.0 (1498) 1-0 Pathak. Raghav 2.5 (1409)
15 Wink, Steven 2.0 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 2.0 (1502)
16 Decraene, Lotus 2.0 (1322) 1-0 Vermeulen, Ruud 2.0 (0)
17 Fragoso Mendes, Manuel 2.0 (1210) 1-0 Burssens, Maya 2.0 (1122)
18 Alvares, Eric 1.0 (0) 1-0 Hanssens, Daan 1.0 (1232)
19 Galeote Lopez, Jose 1.0 (0) 0-1 Viaene, Lucas 0.0 (0)
Begin van de pagina

IM Larkin, Vladyslav (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID14152894
F-Elo2231
Landukr  (ukr)
Club(0)
Categorie-18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vandenhole, Kobe BEL 1860 5.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      Kurt, Sascha NED 1677 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1 WFM Koridze, Lile GEO 1961 5.5 W - 1 4.0 0.83 +0.17
5 1      Ruzhansky, Elias BEL 1476 4.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Van Vliet, Dennis BEL 2060 5.0 W - 1 6.0 0.73 +0.27
7 1      Maters, Arthur NED 2005 4.5 Z 1 7.0 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1796 34.0 Totaal 7.0 6.01 +0.99
Begin van de pagina

WFM Koridze, Lile (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.23187
N-Elo1977
FIDE-ID13612514
F-Elo1961
Landgeo  (geo)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Bergstrom, Assar SWE 1410 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Boeren, Jurriaan NED 1695 4.5 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 4      Gloeckler, Christian GER 1424 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2231 7.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
5 4      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2 FM Becx, Cesar NED 2181 4.0 W - 1 5.0 0.22 +0.78
7 2      Godde, Matthias BEL 1955 5.0 Z - ½ 5.5 0.51 -0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1776 33.5 Totaal 5.5 4.48 +1.02
Begin van de pagina

Li-Behn, Tobias (Rank: 20)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1069284
F-Elo1538
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2231 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Burssens, Maya BEL 1122 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Demiddele, Kevin BEL 1953 3.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 7      Vandenhole, Kobe BEL 1860 5.0 W - 1 3.0 0.13 +0.87
5 4 WFM Koridze, Lile GEO 1961 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Alvares, Thomas NED 1797 4.0 Z - 1 4.0 0.18 +0.82
7 6      De Baets, Keano BEL 1632 3.5 W - 1 5.0 0.37 +0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1793 30.5 Totaal 5.0 1.84 +3.16
Begin van de pagina

Van Vliet, Dennis (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.26492
N-Elo2093
FIDE-ID209740
F-Elo2060
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Bultijnck, Kristoff BEL 1498 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Bauwens, Steven BEL 1776 2.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 3      De Baets, Keano BEL 1632 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Ruzhansky, Elias BEL 1476 4.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
5 3      Gloeckler, Christian GER 1424 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2231 7.0 Z - 0 4.0 0.27 -0.27
7 4      Bergstrom, Assar SWE 1410 4.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1635 28.5 Totaal 5.0 5.71 -0.71
Begin van de pagina

Vandenhole, Kobe (Rank: 12)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo1739
FIDE-ID268844
F-Elo1860
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Burssens, Maya BEL 1122 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2231 7.0 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
3 11      Karlioglu, Boran BEL 1422 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.0 Z - 0 2.0 0.87 -0.87
5 10      Pathak. Raghav NED 1409 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Musabayeva, Diana BEL 1589 3.5 W - 1 4.0 0.83 +0.17
7 3 FM Becx, Cesar NED 2181 4.0 Z - 1 5.0 0.13 +0.87
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1641 28.0 Totaal 5.0 4.69 +0.31
Begin van de pagina

Godde, Matthias (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo1989
FIDE-ID243426
F-Elo1955
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Pathak. Raghav NED 1409 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Musabayeva, Diana BEL 1589 3.5 Z - ½ 1.5 0.90 -0.40
3 5      Achtergaele, Koen BEL 2050 3.5 W - 1 2.5 0.37 +0.63
4 3 FM Becx, Cesar NED 2181 4.0 Z 0 2.5 0.21 -0.21
5 6      De Baets, Keano BEL 1632 3.5 W 1 3.5 0.87 +0.13
6 3      Ruzhansky, Elias BEL 1476 4.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2 WFM Koridze, Lile GEO 1961 5.5 W ½ 5.0 0.49 +0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1756 27.0 Totaal 5.0 4.68 +0.32
Begin van de pagina

Ruzhansky, Elias (Rank: 23)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.21132
N-Elo1702
FIDE-ID472824
F-Elo1476
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Achtergaele, Koen BEL 2050 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Ouaki, Mark BEL 1948 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 2 FM Becx, Cesar NED 2181 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Van Vliet, Dennis BEL 2060 5.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
5 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2231 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
6 3      Godde, Matthias BEL 1955 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 5      Kurt, Sascha NED 1677 4.5 Z ½ 4.5 0.24 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2014 33.0 Totaal 4.5 0.72 +3.78
Begin van de pagina

Maters, Arthur (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1054422
F-Elo2005
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Gloeckler, Christian GER 1424 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Wink, Luka NED 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Boeren, Jurriaan NED 1695 4.5 Z 1 2.0 0.86 +0.14
4 5      Kurt, Sascha NED 1677 4.5 W - ½ 2.5 0.87 -0.37
5 5      Bauwens, Steven BEL 1776 2.5 Z - 1 3.5 0.79 +0.21
6 4      Ouaki, Mark BEL 1948 4.0 W - 1 4.5 0.58 +0.42
7 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2231 7.0 W - 0 4.5 0.21 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1791 29.5 Totaal 4.5 5.15 -0.65
Begin van de pagina

Kurt, Sascha (Rank: 17)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1082647
F-Elo1677
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Viaene, Lucas BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Bock, Thijs BEL 1985 4.0 W - 1 2.0 0.14 +0.86
3 1 IM Larkin, Vladyslav UKR 2231 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Maters, Arthur NED 2005 4.5 Z - ½ 2.5 0.13 +0.37
5 8      Kegels, Kristof BEL 1913 3.5 W - 1 3.5 0.20 +0.80
6 5      Achtergaele, Koen BEL 2050 3.5 Z - ½ 4.0 0.10 +0.40
7 5      Ruzhansky, Elias BEL 1476 4.5 W ½ 4.5 0.76 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1943 28.0 Totaal 4.5 2.33 +2.17
Begin van de pagina

Boeren, Jurriaan (Rank: 16)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1067478
F-Elo1695
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Galeote Lopez, Jose BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5 WFM Koridze, Lile GEO 1961 5.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 7      Maters, Arthur NED 2005 4.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 14      Burssens, Maya BEL 1122 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Ruzhansky, Michael ENG 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Gloeckler, Christian GER 1424 4.0 Z - ½ 3.5 0.83 -0.33
7 7      Achtergaele, Koen BEL 2050 3.5 W - 1 4.5 0.11 +0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1712 23.5 Totaal 4.5 4.02 +0.48
Begin van de pagina

Gloeckler, Christian (Rank: 24)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID34608966
F-Elo1424
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Maters, Arthur NED 2005 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Kegels, Kristof BEL 1913 3.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 4 WFM Koridze, Lile GEO 1961 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Alvares, Thomas NED 1797 4.0 Z - 1 3.0 0.10 +0.90
5 3      Van Vliet, Dennis BEL 2060 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Boeren, Jurriaan NED 1695 4.5 W - ½ 3.5 0.17 +0.33
7 8      Ouaki, Mark BEL 1948 4.0 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1911 31.0 Totaal 4.0 0.67 +3.33
Begin van de pagina

FM Becx, Cesar (Rank: 2)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1001183
F-Elo2181
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayev, Maxim BEL 1502 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Hubers, Daan NED 1761 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Ruzhansky, Elias BEL 1476 4.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 3      Godde, Matthias BEL 1955 5.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
5 2      Musabayeva, Diana BEL 1589 3.5 Z 1 4.0 0.92 +0.08
6 2 WFM Koridze, Lile GEO 1961 5.5 Z - 0 4.0 0.78 -0.78
7 3      Vandenhole, Kobe BEL 1860 5.0 W - 0 4.0 0.87 -0.87
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1729 29.5 Totaal 4.0 6.12 -2.12
Begin van de pagina

Bergstrom, Assar (Rank: 26)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1767585
F-Elo1410
Landswe  (swe)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7 WFM Koridze, Lile GEO 1961 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Galeote Lopez, Jose BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Alvares, Thomas NED 1797 4.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
4 15      Musabayev, Maxim BEL 1502 3.0 Z - 1 2.0 0.37 +0.63
5 12      Hubers, Daan NED 1761 3.0 W - 1 3.0 0.11 +0.89
6 9      Kegels, Kristof BEL 1913 3.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Van Vliet, Dennis BEL 2060 5.0 Z 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1832 25.0 Totaal 4.0 1.73 +2.27
Begin van de pagina

Ouaki, Mark (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18047
N-Elo1977
FIDE-ID257460
F-Elo1948
Landbel  (bel)
Club(226) Europchess
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Hanssens, Daan BEL 1232 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Ruzhansky, Elias BEL 1476 4.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      Musabayev, Maxim BEL 1502 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Musabayeva, Diana BEL 1589 3.5 Z - ½ 2.5 0.90 -0.40
5 7      Wink, Luka NED 0 3.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
6 4      Maters, Arthur NED 2005 4.5 Z - 0 3.5 0.42 -0.42
7 8      Gloeckler, Christian GER 1424 4.0 W - ½ 4.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1538 23.5 Totaal 4.0 5.92 -1.92
Begin van de pagina

Alvares, Thomas (Rank: 13)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1072668
F-Elo1797
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Wink, Luka NED 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 12      Fragoso Mendes, Manuel BEL 1210 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Bergstrom, Assar SWE 1410 4.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
4 8      Gloeckler, Christian GER 1424 4.0 W - 0 2.0 0.90 -0.90
5 11      Wink, Steven NED 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.0 W - 0 3.0 0.82 -0.82
7 11      Ruzhansky, Michael ENG 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1395 24.0 Totaal 4.0 6.31 -2.31
Begin van de pagina

De Bock, Thijs (Rank: 6)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo2010
FIDE-ID237809
F-Elo1985
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Karlioglu, Boran BEL 1422 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Kurt, Sascha NED 1677 4.5 Z - 0 1.0 0.86 -0.86
3 6      Musabayeva, Diana BEL 1589 3.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 13      Pathak. Raghav NED 1409 2.5 Z 0 1.0 0.92 -0.92
5 16      Hanssens, Daan BEL 1232 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 12      Burssens, Maya BEL 1122 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Hubers, Daan NED 1761 3.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1458 20.5 Totaal 4.0 6.24 -2.24
Begin van de pagina

Karlioglu, Boran (Rank: 25)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1547
FIDE-ID254681
F-Elo1422
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Bock, Thijs BEL 1985 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Viaene, Lucas BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Vandenhole, Kobe BEL 1860 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Achtergaele, Koen BEL 2050 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Galeote Lopez, Jose BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 15      Wink, Steven NED 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 12      Wink, Luka NED 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1965 19.5 Totaal 4.0 3.92 +0.08
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1862
FIDE-ID254720
F-Elo1589
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Alvares, Eric NED 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Godde, Matthias BEL 1955 5.0 W - ½ 1.5 0.10 +0.40
3 6      De Bock, Thijs BEL 1985 4.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
4 4      Ouaki, Mark BEL 1948 4.0 W ½ 3.0 0.10 +0.40
5 2 FM Becx, Cesar NED 2181 4.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Vandenhole, Kobe BEL 1860 5.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 10      Demiddele, Kevin BEL 1953 3.5 W - ½ 3.5 0.10 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1980 27.5 Totaal 3.5 1.55 +1.95
Begin van de pagina

Achtergaele, Koen (Rank: 4)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.30732
N-Elo2036
FIDE-ID204323
F-Elo2050
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Ruzhansky, Elias BEL 1476 4.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Hanssens, Daan BEL 1232 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Godde, Matthias BEL 1955 5.0 Z - 0 1.0 0.63 -0.63
4 12      Karlioglu, Boran BEL 1422 4.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Bultijnck, Kristoff BEL 1498 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Kurt, Sascha NED 1677 4.5 W - ½ 3.5 0.90 -0.40
7 7      Boeren, Jurriaan NED 1695 4.5 Z 0 3.5 0.89 -0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1565 26.5 Totaal 3.5 6.10 -2.60
Begin van de pagina

De Baets, Keano (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1690
FIDE-ID247758
F-Elo1632
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Ruzhansky, Michael ENG 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Demiddele, Kevin BEL 1953 3.5 Z - 1 2.0 0.13 +0.87
3 3      Van Vliet, Dennis BEL 2060 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Kegels, Kristof BEL 1913 3.5 Z - ½ 2.5 0.16 +0.34
5 6      Godde, Matthias BEL 1955 5.0 Z - 0 2.5 0.13 -0.13
6 11      Bauwens, Steven BEL 1776 2.5 W - 1 3.5 0.31 +0.69
7 6      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.0 Z - 0 3.5 0.63 -0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1865 27.5 Totaal 3.5 2.36 +1.14
Begin van de pagina

Kegels, Kristof (Rank: 11)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.47490
N-Elo1865
FIDE-ID260690
F-Elo1913
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Fragoso Mendes, Manuel BEL 1210 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Gloeckler, Christian GER 1424 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 10      Bultijnck, Kristoff BEL 1498 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      De Baets, Keano BEL 1632 3.5 W - ½ 2.5 0.84 -0.34
5 8      Kurt, Sascha NED 1677 4.5 Z - 0 2.5 0.80 -0.80
6 9      Bergstrom, Assar SWE 1410 4.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
7 13      Bauwens, Steven BEL 1776 2.5 Z 1 3.5 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1518 24.5 Totaal 3.5 6.00 -2.50
Begin van de pagina

Demiddele, Kevin (Rank: 9)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.21440
N-Elo1988
FIDE-ID262781
F-Elo1953
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+18 # +1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Decraene, Lotus BEL 1322 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Baets, Keano BEL 1632 3.5 W - 0 1.0 0.87 -0.87
3 8      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 11      Ruzhansky, Michael ENG 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 14      Musabayev, Maxim BEL 1502 3.0 W 1 2.5 0.92 +0.08
6 10      Wink, Luka NED 0 3.0 W ½ 3.0 0.92 -0.42
7 10      Musabayeva, Diana BEL 1589 3.5 Z - ½ 3.5 0.90 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1516 24.0 Totaal 3.5 6.37 -2.87
Begin van de pagina

Wink, Luka (Rank: 32)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1085930
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Alvares, Thomas NED 1797 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Maters, Arthur NED 2005 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Hubers, Daan NED 1761 3.0 W 1 2.0 0.08 +0.92
4 9      Bauwens, Steven BEL 1776 2.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 7      Ouaki, Mark BEL 1948 4.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 10      Demiddele, Kevin BEL 1953 3.5 Z - ½ 3.0 0.08 +0.42
7 12      Karlioglu, Boran BEL 1422 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1808 25.5 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina

Ruzhansky, Michael (Rank: 37)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID484580
F-Elo0
Landeng  (eng)
Club(0)
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      De Baets, Keano BEL 1632 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Decraene, Lotus BEL 1322 3.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 16      Fragoso Mendes, Manuel BEL 1210 3.0 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
4 11      Demiddele, Kevin BEL 1953 3.5 W ½ 2.0 0.08 +0.42
5 13      Boeren, Jurriaan NED 1695 4.5 Z 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Bultijnck, Kristoff BEL 1498 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 11      Alvares, Thomas NED 1797 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1586 24.5 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina

Hubers, Daan (Rank: 15)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1054589
F-Elo1761
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vermeulen, Ruud NED 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Becx, Cesar NED 2181 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Wink, Luka NED 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Decraene, Lotus BEL 1322 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Bergstrom, Assar SWE 1410 4.0 Z 0 2.0 0.89 -0.89
6 13      Fragoso Mendes, Manuel BEL 1210 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      De Bock, Thijs BEL 1985 4.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1621 23.0 Totaal 3.0 4.87 -1.87
Begin van de pagina

Bultijnck, Kristoff (Rank: 22)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.16944
N-Elo1635
FIDE-ID254975
F-Elo1498
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Vliet, Dennis BEL 2060 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Wink, Steven NED 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Kegels, Kristof BEL 1913 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Galeote Lopez, Jose BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Achtergaele, Koen BEL 2050 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Ruzhansky, Michael ENG 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 14      Pathak. Raghav NED 1409 2.5 W - 1 3.0 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1858 20.5 Totaal 3.0 3.62 -0.62
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 21)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1547
FIDE-ID254711
F-Elo1502
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Becx, Cesar NED 2181 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Vermeulen, Ruud NED 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Ouaki, Mark BEL 1948 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Bergstrom, Assar SWE 1410 4.0 W - 0 1.0 0.63 -0.63
5 14      Demiddele, Kevin BEL 1953 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 17      Galeote Lopez, Jose BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
7 15      Wink, Steven NED 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1873 20.5 Totaal 3.0 3.63 -0.63
Begin van de pagina

Fragoso Mendes, Manuel (Rank: 30)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.23261
N-Elo0
FIDE-ID270989
F-Elo1210
Landbel  (bel)
Club(278) Le Pantin
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Kegels, Kristof BEL 1913 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Alvares, Thomas NED 1797 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Ruzhansky, Michael ENG 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 19      Alvares, Eric NED 0 2.0 Z 1 1.0 0.92 +0.08
5 18      Viaene, Lucas BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 13      Hubers, Daan NED 1761 3.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
7 17      Burssens, Maya BEL 1122 2.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1648 18.5 Totaal 3.0 3.62 -0.62
Begin van de pagina

Decraene, Lotus (Rank: 28)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1308
FIDE-ID258512
F-Elo1322
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Demiddele, Kevin BEL 1953 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Ruzhansky, Michael ENG 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 15      Hanssens, Daan BEL 1232 1.0 W - 1 1.5 0.62 +0.38
4 10      Hubers, Daan NED 1761 3.0 Z 0 1.5 0.08 -0.08
5 15      Burssens, Maya BEL 1122 2.0 W 0 1.5 0.76 -0.76
6 16      Pathak. Raghav NED 1409 2.5 Z ½ 2.0 0.38 +0.12
7 16      Vermeulen, Ruud NED 0 2.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1495 17.0 Totaal 3.0 3.76 -0.76
Begin van de pagina

Pathak. Raghav (Rank: 27)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1084259
F-Elo1409
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Godde, Matthias BEL 1955 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Alvares, Eric NED 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Bauwens, Steven BEL 1776 2.5 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
4 13      De Bock, Thijs BEL 1985 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 10      Vandenhole, Kobe BEL 1860 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 16      Decraene, Lotus BEL 1322 3.0 W - ½ 2.5 0.62 -0.12
7 14      Bultijnck, Kristoff BEL 1498 3.0 Z 0 2.5 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1732 24.5 Totaal 2.5 2.26 +0.24
Begin van de pagina

Bauwens, Steven (Rank: 14)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.22161
N-Elo1728
FIDE-ID212555
F-Elo1776
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie+18 # -1850

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Wink, Steven NED 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Vliet, Dennis BEL 2060 5.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 13      Pathak. Raghav NED 1409 2.5 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 9      Wink, Luka NED 0 3.0 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 5      Maters, Arthur NED 2005 4.5 W - 0 2.5 0.21 -0.21
6 11      De Baets, Keano BEL 1632 3.5 Z - 0 2.5 0.69 -0.69
7 13      Kegels, Kristof BEL 1913 3.5 W - 0 2.5 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1803 24.0 Totaal 2.5 4.12 -1.62
Begin van de pagina

Burssens, Maya (Rank: 31)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1247
FIDE-ID258237
F-Elo1122
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vandenhole, Kobe BEL 1860 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Li-Behn, Tobias NED 1538 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Viaene, Lucas BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 14      Boeren, Jurriaan NED 1695 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Decraene, Lotus BEL 1322 3.0 Z - 1 2.0 0.24 +0.76
6 12      De Bock, Thijs BEL 1985 4.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
7 17      Fragoso Mendes, Manuel BEL 1210 3.0 Z - 0 2.0 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1601 25.5 Totaal 2.0 1.86 +0.14
Begin van de pagina

Wink, Steven (Rank: 33)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1087150
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bauwens, Steven BEL 1776 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Bultijnck, Kristoff BEL 1498 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Alvares, Eric NED 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Vermeulen, Ruud NED 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Alvares, Thomas NED 1797 4.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
6 15      Karlioglu, Boran BEL 1422 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 15      Musabayev, Maxim BEL 1502 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1599 20.5 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina

Vermeulen, Ruud (Rank: 34)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1088580
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Hubers, Daan NED 1761 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Musabayev, Maxim BEL 1502 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Galeote Lopez, Jose BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Wink, Steven NED 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 19      Alvares, Eric NED 0 2.0 W 1 1.0 0.50 +0.50
6 18      Hanssens, Daan BEL 1232 1.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
7 16      Decraene, Lotus BEL 1322 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1454 15.0 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina

Alvares, Eric (Rank: 38)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1086952
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Musabayeva, Diana BEL 1589 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Pathak. Raghav NED 1409 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Wink, Steven NED 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Fragoso Mendes, Manuel BEL 1210 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 19      Vermeulen, Ruud NED 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 19      Viaene, Lucas BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
7 18      Hanssens, Daan BEL 1232 1.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1360 15.0 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina

Galeote Lopez, Jose (Rank: 35)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.22981
N-Elo0
FIDE-ID273813
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie+18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Boeren, Jurriaan NED 1695 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Bergstrom, Assar SWE 1410 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Vermeulen, Ruud NED 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Bultijnck, Kristoff BEL 1498 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Karlioglu, Boran BEL 1422 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 17      Musabayev, Maxim BEL 1502 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 19      Viaene, Lucas BEL 0 1.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1505 21.5 Totaal 1.0 1.40 -0.40
Begin van de pagina

Hanssens, Daan (Rank: 29)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo1249
FIDE-ID258458
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Ouaki, Mark BEL 1948 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Achtergaele, Koen BEL 2050 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Decraene, Lotus BEL 1322 3.0 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
4 18      Viaene, Lucas BEL 0 1.0 W 1 1.0 0.92 +0.08
5 16      De Bock, Thijs BEL 1985 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 18      Vermeulen, Ruud NED 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
7 18      Alvares, Eric NED 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1826 19.5 Totaal 1.0 3.38 -2.38
Begin van de pagina

Viaene, Lucas (Rank: 36)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.21933
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-18 # -1500

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Kurt, Sascha NED 1677 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Karlioglu, Boran BEL 1422 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Burssens, Maya BEL 1122 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 18      Hanssens, Daan BEL 1232 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 18      Fragoso Mendes, Manuel BEL 1210 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
6 19      Alvares, Eric NED 0 2.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
7 19      Galeote Lopez, Jose BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1332 17.5 Totaal 1.0 1.40 -0.40
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk F-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB Vsch.
1 IM Larkin, Vladyslav 1 2231 2711 7.0 3 Z 1 5 W 1 9 Z 1 2 W 1 7 Z 1 4 W 1 8 Z 1 29.50 34.00 34.00 28.0
2 WFM Koridze, Lile 7 1961 2051 5.5 13 Z 1 10 W 1 11 Z 1 1 Z 0 3 W 1 12 W 1 6 Z ½ 29.50 33.50 24.00 23.5
3 Li-Behn, Tobias 20 1538 1915 5.0 1 W 0 32 Z 1 22 W 1 5 W 1 2 Z 0 15 Z 1 20 W 1 28.50 30.50 18.00 18.0
4 Van Vliet, Dennis 3 2060 1924 5.0 26 Z 1 31 W 1 20 Z 1 7 W 0 11 Z 1 1 Z 0 13 W 1 26.00 28.50 17.00 22.0
5 Vandenhole, Kobe 12 1860 1869 5.0 32 W 1 1 Z 0 17 W 1 3 Z 0 30 W 1 18 W 1 12 Z 1 26.00 28.00 16.00 18.0
6 Godde, Matthias 8 1955 1955 5.0 30 W 1 18 Z ½ 19 W 1 12 Z 0 20 W 1 7 Z 1 2 W ½ 24.50 27.00 18.50 20.5
7 Ruzhansky, Elias 23 1476 1958 4.5 19 Z 1 14 W 1 12 Z 1 4 Z 1 1 W 0 6 W 0 9 Z ½ 29.50 33.00 18.75 22.5
8 Maters, Arthur 5 2005 1901 4.5 11 Z 0 23 W 1 10 Z 1 9 W ½ 31 Z 1 14 W 1 1 W 0 27.00 29.50 16.25 18.0
9 Kurt, Sascha 17 1677 1936 4.5 38 Z 1 16 W 1 1 W 0 8 Z ½ 21 W 1 19 Z ½ 7 W ½ 27.00 28.00 14.75 19.5
10 Boeren, Jurriaan 16 1695 1728 4.5 36 W 1 2 Z 0 8 W 0 32 Z 1 24 W 1 11 Z ½ 19 W 1 22.50 23.50 11.50 16.0
11 Gloeckler, Christian 24 1424 1852 4.0 8 W 1 21 Z 1 2 W 0 15 Z 1 4 W 0 10 W ½ 14 Z ½ 27.50 31.00 16.25 18.5
12 FM Becx, Cesar 2 2181 1893 4.0 27 W 1 25 Z 1 7 W 0 6 W 1 18 Z 1 2 Z 0 5 W 0 26.50 29.50 14.50 20.0
13 Bergstrom, Assar 26 1410 1693 4.0 2 W 0 36 Z 1 15 W 0 27 Z 1 25 W 1 21 Z 1 4 Z 0 24.00 25.00 10.50 15.0
14 Ouaki, Mark 10 1948 1669 4.0 37 W 1 7 Z 0 27 W 1 18 Z ½ 23 W 1 8 Z 0 11 W ½ 22.50 23.50 10.75 17.5
15 Alvares, Thomas 13 1797 1473 4.0 23 Z 0 28 W 1 13 Z 1 11 W 0 33 Z 1 3 W 0 24 Z 1 22.00 24.00 12.00 15.0
16 De Bock, Thijs 6 1985 1674 4.0 17 W 1 9 Z 0 18 W 0 30 Z 0 37 W 1 32 Z 1 25 W 1 19.50 20.50 10.00 13.0
17 Karlioglu, Boran 25 1422 1415 4.0 16 Z 0 38 W 1 5 Z 0 19 Z 0 36 W 1 33 W 1 23 Z 1 18.50 19.50 7.00 12.0
18 Musabayeva, Diana 19 1589 1840 3.5 35 Z 1 6 W ½ 16 Z 1 14 W ½ 12 W 0 5 Z 0 22 W ½ 25.50 27.50 12.25 17.5
19 Achtergaele, Koen 4 2050 1704 3.5 7 W 0 37 Z 1 6 Z 0 17 W 1 26 Z 1 9 W ½ 10 Z 0 25.50 26.50 10.25 14.0
20 De Baets, Keano 18 1632 1771 3.5 24 W 1 22 Z 1 4 W 0 21 Z ½ 6 Z 0 31 W 1 3 Z 0 25.00 27.50 10.75 17.0
21 Kegels, Kristof 11 1913 1591 3.5 28 Z 1 11 W 0 26 Z 1 20 W ½ 9 Z 0 13 W 0 31 Z 1 22.00 24.50 10.25 15.0
22 Demiddele, Kevin 9 1953 1569 3.5 29 Z 1 20 W 0 3 Z 0 24 Z ½ 27 W 1 23 W ½ 18 Z ½ 21.00 24.00 10.75 13.5
23 Wink, Luka 32 0 1759 3.0 15 W 1 8 Z 0 25 W 1 31 W ½ 14 Z 0 22 Z ½ 17 W 0 23.00 25.50 10.00 15.0
24 Ruzhansky, Michael 37 0 1537 3.0 20 Z 0 29 W ½ 28 Z 1 22 W ½ 10 Z 0 26 W 1 15 W 0 21.50 24.50 9.25 12.0
25 Hubers, Daan 15 1761 1521 3.0 34 Z 1 12 W 0 23 Z 0 29 W 1 13 Z 0 28 W 1 16 Z 0 21.00 23.00 8.00 13.0
26 Bultijnck, Kristoff 22 1498 1435 3.0 4 W 0 33 Z 1 21 W 0 36 Z 1 19 W 0 24 Z 0 30 W 1 19.50 20.50 5.50 11.0
27 Musabayev, Maxim 21 1502 1439 3.0 12 Z 0 34 W 1 14 Z 0 13 W 0 22 Z 0 36 W 1 33 Z 1 19.50 20.50 5.00 9.0
28 Fragoso Mendes, Manuel 30 1210 1147 3.0 21 W 0 15 Z 0 24 W 0 35 Z 1 38 W 1 25 Z 0 32 W 1 17.50 18.50 5.00 8.0
29 Decraene, Lotus 28 1322 1243 3.0 22 W 0 24 Z ½ 37 W 1 25 Z 0 32 W 0 30 Z ½ 34 W 1 16.00 17.00 5.75 10.0
30 Pathak. Raghav 27 1409 1474 2.5 6 Z 0 35 W 1 31 Z 0 16 W 1 5 Z 0 29 W ½ 26 Z 0 22.50 24.50 7.50 11.0
31 Bauwens, Steven 14 1776 1580 2.5 33 W 1 4 Z 0 30 W 1 23 Z ½ 8 W 0 20 Z 0 21 W 0 22.00 24.00 6.00 14.0
32 Burssens, Maya 31 1122 1177 2.0 5 Z 0 3 W 0 38 Z 1 10 W 0 29 Z 1 16 W 0 28 Z 0 24.50 25.50 4.00 8.0
33 Wink, Steven 33 0 984 2.0 31 Z 0 26 W 0 35 Z 1 34 W 1 15 W 0 17 Z 0 27 W 0 18.50 20.50 4.00 9.0
34 Vermeulen, Ruud 34 0 673 2.0 25 W 0 27 Z 0 36 W 0 33 Z 0 35 W 1 37 Z 1 29 Z 0 14.00 15.00 3.00 5.0
35 Alvares, Eric 38 0 619 2.0 18 W 0 30 Z 0 33 W 0 28 W 0 34 Z 0 38 Z 1 37 W 1 14.00 15.00 2.00 3.0
36 Galeote Lopez, Jose 35 0 779 1.0 10 Z 0 13 W 0 34 Z 1 26 W 0 17 Z 0 27 Z 0 38 W 0 20.50 21.50 2.00 5.0
37 Hanssens, Daan 29 1232 949 1.0 14 Z 0 19 W 0 29 Z 0 38 W 1 16 Z 0 34 W 0 35 Z 0 18.50 19.50 1.00 4.0
38 Viaene, Lucas 36 0 656 1.0 9 W 0 17 Z 0 32 W 0 37 Z 0 28 Z 0 35 W 0 36 Z 1 16.50 17.50 1.00 1.0

(©)FRBE-KBSB-v5.24 2022/02/02 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/02/27 17:58