SwarLogo Debutantentoernooi stap 2 B SwarLogo
471
Organisator: De Pluspion
Arbiter: Dhuyvetter Koen
Toernooi: Zwitsers Snelschaak (4 Rondes)
Speeltempo: 10 min. QPF
Datums: van 17/10/2020 tot 17/10/2020
Scheidingssystemen: Buch, B Med1, Vsch., SB
VSF
R1 R2 R3 R4 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Invoer Rnk Geslacht Land #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. B Med1 Vsch. SB
1 Dierick Aaron 5 5 M bel 4 4.0 0.0 4.0 6.50 10.0 6.50
2 Vandevoorde Lowie 1 1 M bel 4 3.0 0.0 3.0 7.00 7.0 5.00
3 Van De Walle Jaimie 7 7 M bel 4 2.5 0.0 2.5 10.00 8.0 5.25
4 Van Den Eede Kasper 9 9 M bel 3 2.5 0.0 2.5 7.00 4.5 3.75
5 Hemeryk Wolf 2 2 M bel 4 2.5 0.0 2.5 7.00 4.5 3.50
6 Baertsoen Leon 8 8 M bel 4 2.0 0.0 2.0 10.00 7.0 3.50
7 Van Guyse Tjorven 11 11 M bel 3 2.0 0.0 2.0 9.00 5.0 2.00
8 Moh'd Zain 4 4 M bel 4 2.0 0.0 2.0 8.00 6.0 2.50
9 Abramenko Aleksei 6 6 M bel 4 1.5 0.0 1.5 8.00 4.0 1.75
10 Reybroek Arjen 10 10 M bel 3 1.0 0.0 1.0 8.50 3.0 1.00
11 Colman Tristan 3 3 M bel 3 1.0 0.0 1.0 6.00 1.0 0.00
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (17/10/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
21 Vandevoorde Lowie 0.0 (0) 1-0 Abramenko Aleksei 0.0 (0)
22 Van De Walle Jaimie 0.0 (0) 1-0 Hemeryk Wolf 0.0 (0)
23 Colman Tristan 0.0 (0) 0-1 Baertsoen Leon 0.0 (0)
24 Van Den Eede Kasper 0.0 (0) 0-1 Moh'd Zain 0.0 (0)
25 Dierick Aaron 0.0 (0) 1-0 Reybroek Arjen 0.0 (0)
  Van Guyse Tjorven 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (17/10/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
21 Baertsoen Leon 1.0 (0) 1-0 Vandevoorde Lowie 1.0 (0)
22 Moh'd Zain 1.0 (0) 0-1 Van De Walle Jaimie 1.0 (0)
23 Van Guyse Tjorven 1.0 (0) 0-1 Dierick Aaron 1.0 (0)
24 Hemeryk Wolf 0.0 (0) ½-½ Van Den Eede Kasper 0.0 (0)
25 Abramenko Aleksei 0.0 (0) 1-0 Colman Tristan 0.0 (0)
  Reybroek Arjen 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (17/10/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
21 Dierick Aaron 2.0 (0) 1-0 Baertsoen Leon 2.0 (0)
22 Van De Walle Jaimie 2.0 (0) ½-½ Abramenko Aleksei 1.0 (0)
23 Vandevoorde Lowie 1.0 (0) 1-0 Van Guyse Tjorven 1.0 (0)
24 Reybroek Arjen 1.0 (0) 0-1 Moh'd Zain 1.0 (0)
25 Colman Tristan 0.0 (0) 0-1 Hemeryk Wolf 0.5 (0)
  Van Den Eede Kasper 0.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/10/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
21 Van De Walle Jaimie 2.5 (0) 0-1 Dierick Aaron 3.0 (0)
22 Moh'd Zain 2.0 (0) 0-1 Vandevoorde Lowie 2.0 (0)
23 Baertsoen Leon 2.0 (0) 0-1 Hemeryk Wolf 1.5 (0)
24 Abramenko Aleksei 1.5 (0) 0-1 Van Den Eede Kasper 1.5 (0)
25 Van Guyse Tjorven 1.0 (0) 1-0 Reybroek Arjen 1.0 (0)
  Colman Tristan 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina

Dierick Aaron (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Reybroek Arjen BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 23      Van Guyse Tjorven BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 21      Baertsoen Leon BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 21      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 4.0 2.00 +2.00
Begin van de pagina
Vandevoorde Lowie (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Abramenko Aleksei BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 21      Baertsoen Leon BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 23      Van Guyse Tjorven BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 22      Moh'd Zain BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.5 Totaal 3.0 2.00 +1.00
Begin van de pagina
Van De Walle Jaimie (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Hemeryk Wolf BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 22      Moh'd Zain BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 22      Abramenko Aleksei BEL 0 1.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
4 21      Dierick Aaron BEL 0 4.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.0 Totaal 2.5 2.00 +0.50
Begin van de pagina
Van Den Eede Kasper (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Moh'd Zain BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Hemeryk Wolf BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3        Bye           1 1.5    
4 24      Abramenko Aleksei BEL 0 1.5 Z 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.0 Totaal 2.5 1.50 +0.00
Begin van de pagina
Hemeryk Wolf (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Van Den Eede Kasper BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 25      Colman Tristan BEL 0 1.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
4 23      Baertsoen Leon BEL 0 2.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 2.5 2.00 +0.50
Begin van de pagina
Baertsoen Leon (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Colman Tristan BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 21      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 21      Dierick Aaron BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 23      Hemeryk Wolf BEL 0 2.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 10.5 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina
Van Guyse Tjorven (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 23      Dierick Aaron BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
3 23      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Reybroek Arjen BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 2.0 1.50 -0.50
Begin van de pagina
Moh'd Zain (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Van Den Eede Kasper BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 22      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 24      Reybroek Arjen BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 22      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 2.0 2.00 +0.00
Begin van de pagina
Abramenko Aleksei (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Colman Tristan BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 24      Van Den Eede Kasper BEL 0 2.5 W 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 1.5 2.00 -0.50
Begin van de pagina
Reybroek Arjen (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Dierick Aaron BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 24      Moh'd Zain BEL 0 2.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Van Guyse Tjorven BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 8.0 Totaal 1.0 1.50 -1.50
Begin van de pagina
Colman Tristan (Rank: 3)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Baertsoen Leon BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Abramenko Aleksei BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Hemeryk Wolf BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 6.0 Totaal 1.0 1.50 -1.50
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 B Med1 Vsch. SB
1 Dierick Aaron 5 0 800 4.0 10 W 1 7 Z 1 6 W 1 3 Z 1 6.50 10.0 6.50
2 Vandevoorde Lowie 1 0 193 3.0 9 W 1 6 Z 0 7 W 1 8 Z 1 7.00 7.0 5.00
3 Van De Walle Jaimie 7 0 87 2.5 5 W 1 8 Z 1 9 W ½ 1 W 0 10.00 8.0 5.25
4 Van Den Eede Kasper 9 0 0 2.5 8 W 0 5 Z ½ B1 9 Z 1 7.00 4.5 3.75
5 Hemeryk Wolf 2 0 87 2.5 3 Z 0 4 W ½ 11 Z 1 6 Z 1 7.00 4.5 3.50
6 Baertsoen Leon 8 0 0 2.0 11 Z 1 2 W 1 1 Z 0 5 W 0 10.00 7.0 3.50
7 Van Guyse Tjorven 11 0 -125 2.0 B1 1 W 0 2 Z 0 10 W 1 9.00 5.0 2.00
8 Moh'd Zain 4 0 0 2.0 4 Z 1 3 W 0 10 Z 1 2 W 0 8.00 6.0 2.50
9 Abramenko Aleksei 6 0 -95 1.5 2 Z 0 11 W 1 3 Z ½ 4 W 0 8.00 4.0 1.75
10 Reybroek Arjen 10 0 -800 1.0 1 Z 0 B1 8 W 0 7 Z 0 8.50 3.0 1.00
11 Colman Tristan 3 0 -800 1.0 6 W 0 9 Z 0 5 W 0 B1 6.00 1.0 0.00
(©)FRBE-KBSB-v4.48 2020/10/10 (©) GMA 2015 Build : 2020/10/17 15:40