SwarLogo WWRR blitz SwarLogo
471
Organisator: Schaakclub De Pluspion
Arbiter: Van Dyck, Marc
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 25/02/2020 tot 25/02/2020
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, OR, #Win
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Gebdat F-Elo NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB OR #Win
1 De Ruiter, Danny 1991-••-•• 2415 471 Wachtebeke 11 9.5 2440 67.50 72.50 60.25 - 9
2 Hautot, Stephane 1980-••-•• 2402 627 Wirtzfeld 11 9.0 2398 69.00 74.00 56.25 - 8
3 Blom, Vincent 1992-••-•• 2235 471 Wachtebeke 11 8.5 2303 69.00 73.00 52.00 - 6
4 Roos, Adrian 1990-••-•• 2214 462 Zottegem 11 8.0 2270 71.00 76.00 51.00 0.0 7
5 Defromont, Benjamin 2003-••-•• 2110 301 KOSK Oostende 11 8.0 2232 69.00 74.00 48.25 1.0 7
6 De Rover, Yong Hoon 1979-••-•• 2386 471 Wachtebeke 11 7.5 2275 70.00 75.00 45.25 - 6
7 Soubirou, Oriane 1993-••-•• 2129 239 Boitsfort 11 6.0 2039 65.50 70.50 33.25 1.0 5
8 De Baets, Branko 2002-••-•• 1627 465 Artevelde 11 6.0 1718 49.00 50.00 22.00 0.0 5
9 Liveyns, Rune 2004-••-•• 1803 422 MSV 11 5.5 1919 68.00 73.00 30.50 - 5
10 Kegels, Kristof 1977-••-•• 1945 401 KGSRL Gent 11 5.5 2001 68.00 72.50 29.75 - 5
11 Vintioen, Ben 1994-••-•• 1908 432 Wetteren 11 5.5 1979 64.50 66.50 25.75 - 5
12 N Bishoen, Bob 1980-••-•• 1965 0 11 5.5 1825 59.50 61.50 25.25 - 5
13 N Alonso, Jose Antonio 1968-••-•• 1762 0 9 5.5 1747 55.00 57.00 24.50 - 5
14 N Weijers, Ralf 1983-••-•• 1871 0 11 5.5 1746 52.00 53.00 20.25 - 5
15 Karlioglu, Boran 2004-••-•• 1396 471 Wachtebeke 11 5.5 1551 47.00 48.00 18.00 - 5
16 Romero, Reinaldo Herrera 1969-••-•• 1910 432 Wetteren 11 5.0 1867 64.50 65.50 21.75 - 4
17 Heymans, Berwout 2003-••-•• 1684 417 Aalst 11 5.0 1748 63.50 68.00 26.00 - 5
18 Van Vliet, Dennis 1976-••-•• 2118 471 Wachtebeke 11 5.0 1917 61.00 66.00 25.75 - 4
19 Dutre, Wonder 2007-••-•• 1523 422 MSV 11 5.0 1692 56.50 60.50 25.25 - 3
20 Van Bunderen, Gert 1967-••-•• 1764 130 Hoboken 11 5.0 1695 55.50 56.50 17.00 - 5
21 Malfliet, Alexander 2006-••-•• 1453 436 LSV-Chesspirant 11 5.0 1521 48.50 49.50 14.00 - 5
22 Carpentier, Julian 1993-••-•• 1653 194 ChessLooks Lier 11 5.0 1608 47.00 48.00 12.50 - 5
23 Burssens, Maya 2008-••-•• 1236 472 Mercatel 11 4.5 1350 44.00 45.00 10.25 - 4
24 Herrygers, Rik 1983-••-•• 1672 601 CRELEL Liège 11 4.0 1451 48.00 49.00 9.50 - 3
25 De Vet, Sylvin 1947-••-•• 1566 176 Westerlo 9 3.5 1404 46.00 47.00 9.25 - 3
26 Rottiers, Frans 1945-••-•• 1123 471 Wachtebeke 11 2.0 1127 47.00 48.00 5.50 - 1
27 Liveyns, Jurgen 1969-••-•• 0 422 MSV 11 1.0 1123 47.00 48.00 1.50 0.5 0
28 N Daems, Jan 1951-••-•• 1203 0 11 1.0 1034 46.50 47.50 1.50 0.5 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +1850
Nr. Aangesl. Naam Voornaam Gebdat F-Elo NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB OR #Win
1 De Ruiter, Danny 1991-••-•• 2415 471 Wachtebeke 11 9.5 2440 67.50 72.50 60.25 - 9
2 Hautot, Stephane 1980-••-•• 2402 627 Wirtzfeld 11 9.0 2398 69.00 74.00 56.25 - 8
3 Blom, Vincent 1992-••-•• 2235 471 Wachtebeke 11 8.5 2303 69.00 73.00 52.00 - 6
4 Roos, Adrian 1990-••-•• 2214 462 Zottegem 11 8.0 2270 71.00 76.00 51.00 0.0 7
5 Defromont, Benjamin 2003-••-•• 2110 301 KOSK Oostende 11 8.0 2232 69.00 74.00 48.25 1.0 7
6 De Rover, Yong Hoon 1979-••-•• 2386 471 Wachtebeke 11 7.5 2275 70.00 75.00 45.25 - 6
7 Soubirou, Oriane 1993-••-•• 2129 239 Boitsfort 11 6.0 2039 65.50 70.50 33.25 1.0 5
8 Kegels, Kristof 1977-••-•• 1945 401 KGSRL Gent 11 5.5 2001 68.00 72.50 29.75 - 5
9 Vintioen, Ben 1994-••-•• 1908 432 Wetteren 11 5.5 1979 64.50 66.50 25.75 - 5
10 N Bishoen, Bob 1980-••-•• 1965 0 11 5.5 1825 59.50 61.50 25.25 - 5
11 N Weijers, Ralf 1983-••-•• 1871 0 11 5.5 1746 52.00 53.00 20.25 - 5
12 Romero, Reinaldo Herrera 1969-••-•• 1910 432 Wetteren 11 5.0 1867 64.50 65.50 21.75 - 4
13 Van Vliet, Dennis 1976-••-•• 2118 471 Wachtebeke 11 5.0 1917 61.00 66.00 25.75 - 4
Categorie: -1850
Nr. Aangesl. Naam Voornaam Gebdat F-Elo NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB OR #Win
1 De Baets, Branko 2002-••-•• 1627 465 Artevelde 11 6.0 1718 49.00 50.00 22.00 0.0 5
2 Liveyns, Rune 2004-••-•• 1803 422 MSV 11 5.5 1919 68.00 73.00 30.50 - 5
3 N Alonso, Jose Antonio 1968-••-•• 1762 0 9 5.5 1747 55.00 57.00 24.50 - 5
4 Heymans, Berwout 2003-••-•• 1684 417 Aalst 11 5.0 1748 63.50 68.00 26.00 - 5
5 Dutre, Wonder 2007-••-•• 1523 422 MSV 11 5.0 1692 56.50 60.50 25.25 - 3
6 Van Bunderen, Gert 1967-••-•• 1764 130 Hoboken 11 5.0 1695 55.50 56.50 17.00 - 5
7 Carpentier, Julian 1993-••-•• 1653 194 ChessLooks Lier 11 5.0 1608 47.00 48.00 12.50 - 5
8 Herrygers, Rik 1983-••-•• 1672 601 CRELEL Liège 11 4.0 1451 48.00 49.00 9.50 - 3
9 De Vet, Sylvin 1947-••-•• 1566 176 Westerlo 9 3.5 1404 46.00 47.00 9.25 - 3
Categorie: -1500
Nr. Aangesl. Naam Voornaam Gebdat F-Elo NrClub Clubnaam #Part. PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB OR #Win
1 Karlioglu, Boran 2004-••-•• 1396 471 Wachtebeke 11 5.5 1551 47.00 48.00 18.00 - 5
2 Malfliet, Alexander 2006-••-•• 1453 436 LSV-Chesspirant 11 5.0 1521 48.50 49.50 14.00 - 5
3 Burssens, Maya 2008-••-•• 1236 472 Mercatel 11 4.5 1350 44.00 45.00 10.25 - 4
4 Rottiers, Frans 1945-••-•• 1123 471 Wachtebeke 11 2.0 1127 47.00 48.00 5.50 - 1
5 Liveyns, Jurgen 1969-••-•• 0 422 MSV 11 1.0 1123 47.00 48.00 1.50 0.5 0
6 N Daems, Jan 1951-••-•• 1203 0 11 1.0 1034 46.50 47.50 1.50 0.5 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Liveyns, Rune 0.0 (1803) 0-1 De Ruiter, Danny 0.0 (2415)
2 Hautot, Stephane 0.0 (2402) 1-0 Van Bunderen, Gert 0.0 (1764)
3 Heymans, Berwout 0.0 (1684) 0-1 De Rover, Yong Hoon 0.0 (2386)
4 Blom, Vincent 0.0 (2235) 1-0 Herrygers, Rik 0.0 (1672)
5 Carpentier, Julian 0.0 (1653) 0-1 Roos, Adrian 0.0 (2214)
6 Soubirou, Oriane 0.0 (2129) 1-0 De Baets, Branko 0.0 (1627)
7 Dutre, Wonder 0.0 (1523) ½-½ Van Vliet, Dennis 0.0 (2118)
8 Defromont, Benjamin 0.0 (2110) 1-0 Malfliet, Alexander 0.0 (1453)
9 Karlioglu, Boran 0.0 (1396) 0-1 Bishoen, Bob 0.0 (1965)
10 Kegels, Kristof 0.0 (1945) 1-0 Burssens, Maya 0.0 (1236)
11 Daems, Jan 0.0 (1203) 0-1 Romero, Reinaldo Herrera 0.0 (1910)
12 Vintioen, Ben 0.0 (1908) 1-0 Rottiers, Frans 0.0 (1123)
13 Liveyns, Jurgen 0.0 (0) 0-1 Weijers, Ralf 0.0 (1871)
  De Vet, Sylvin 0.0 (1566) 0 Afwezig  
  Alonso, Jose Antonio 0.0 (1762) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Ruiter, Danny 1.0 (2415) 1-0 Defromont, Benjamin 1.0 (2110)
2 Bishoen, Bob 1.0 (1965) 0-1 Hautot, Stephane 1.0 (2402)
3 De Rover, Yong Hoon 1.0 (2386) 1-0 Kegels, Kristof 1.0 (1945)
4 Romero, Reinaldo Herrera 1.0 (1910) 0-1 Blom, Vincent 1.0 (2235)
5 Roos, Adrian 1.0 (2214) 1-0 Vintioen, Ben 1.0 (1908)
6 Weijers, Ralf 1.0 (1871) 0-1 Soubirou, Oriane 1.0 (2129)
7 Van Vliet, Dennis 0.5 (2118) ½-½ Liveyns, Rune 0.0 (1803)
8 Van Bunderen, Gert 0.0 (1764) 0-1 Dutre, Wonder 0.5 (1523)
9 Burssens, Maya 0.0 (1236) 0-1 Heymans, Berwout 0.0 (1684)
10 Herrygers, Rik 0.0 (1672) 0-1 Karlioglu, Boran 0.0 (1396)
11 Rottiers, Frans 0.0 (1123) 0-1 Carpentier, Julian 0.0 (1653)
12 De Baets, Branko 0.0 (1627) 1-0 Daems, Jan 0.0 (1203)
13 Malfliet, Alexander 0.0 (1453) 1-0 Liveyns, Jurgen 0.0 (0)
  De Vet, Sylvin 0.0 (1566) 0 Afwezig  
  Alonso, Jose Antonio 0.0 (1762) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Blom, Vincent 2.0 (2235) ½-½ De Ruiter, Danny 2.0 (2415)
2 Hautot, Stephane 2.0 (2402) 1-0 Roos, Adrian 2.0 (2214)
3 Soubirou, Oriane 2.0 (2129) ½-½ De Rover, Yong Hoon 2.0 (2386)
4 Dutre, Wonder 1.5 (1523) 0-1 Bishoen, Bob 1.0 (1965)
5 Heymans, Berwout 1.0 (1684) 0-1 Van Vliet, Dennis 1.0 (2118)
6 Defromont, Benjamin 1.0 (2110) 1-0 Weijers, Ralf 1.0 (1871)
7 Kegels, Kristof 1.0 (1945) 1-0 De Baets, Branko 1.0 (1627)
8 Carpentier, Julian 1.0 (1653) 0-1 Romero, Reinaldo Herrera 1.0 (1910)
9 Vintioen, Ben 1.0 (1908) 1-0 Malfliet, Alexander 1.0 (1453)
10 Karlioglu, Boran 1.0 (1396) 0-1 Liveyns, Rune 0.5 (1803)
11 Daems, Jan 0.0 (1203) 0-1 Van Bunderen, Gert 0.0 (1764)
12 Alonso, Jose Antonio 0.0 (1762) 1-0 Burssens, Maya 0.0 (1236)
13 Liveyns, Jurgen 0.0 (0) 0-1 Herrygers, Rik 0.0 (1672)
14 De Vet, Sylvin 0.0 (1566) 0-1 Rottiers, Frans 0.0 (1123)
Begin van de pagina
Ronde 4 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Ruiter, Danny 2.5 (2415) 1-0 Hautot, Stephane 3.0 (2402)
2 De Rover, Yong Hoon 2.5 (2386) ½-½ Blom, Vincent 2.5 (2235)
3 Roos, Adrian 2.0 (2214) 1-0 Soubirou, Oriane 2.5 (2129)
4 Van Vliet, Dennis 2.0 (2118) 0-1 Kegels, Kristof 2.0 (1945)
5 Romero, Reinaldo Herrera 2.0 (1910) 0-1 Defromont, Benjamin 2.0 (2110)
6 Bishoen, Bob 2.0 (1965) ½-½ Vintioen, Ben 2.0 (1908)
7 Liveyns, Rune 1.5 (1803) 0-1 Dutre, Wonder 1.5 (1523)
8 Weijers, Ralf 1.0 (1871) 1-0 Carpentier, Julian 1.0 (1653)
9 Van Bunderen, Gert 1.0 (1764) 1-0 Karlioglu, Boran 1.0 (1396)
10 De Baets, Branko 1.0 (1627) 0-1 Alonso, Jose Antonio 1.0 (1762)
11 Malfliet, Alexander 1.0 (1453) 0-1 Heymans, Berwout 1.0 (1684)
12 Herrygers, Rik 1.0 (1672) 1-0 Rottiers, Frans 1.0 (1123)
13 Daems, Jan 0.0 (1203) 0-1 De Vet, Sylvin 0.0 (1566)
14 Burssens, Maya 0.0 (1236) 1-0 Liveyns, Jurgen 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Kegels, Kristof 3.0 (1945) 0-1 De Ruiter, Danny 3.5 (2415)
2 Hautot, Stephane 3.0 (2402) 1-0 De Rover, Yong Hoon 3.0 (2386)
3 Blom, Vincent 3.0 (2235) ½-½ Roos, Adrian 3.0 (2214)
4 Defromont, Benjamin 3.0 (2110) 1-0 Dutre, Wonder 2.5 (1523)
5 Soubirou, Oriane 2.5 (2129) 1-0 Bishoen, Bob 2.5 (1965)
6 Vintioen, Ben 2.5 (1908) 0-1 Van Vliet, Dennis 2.0 (2118)
7 Alonso, Jose Antonio 2.0 (1762) ½-½ Romero, Reinaldo Herrera 2.0 (1910)
8 Heymans, Berwout 2.0 (1684) 0-1 Weijers, Ralf 2.0 (1871)
9 Herrygers, Rik 2.0 (1672) 0-1 Van Bunderen, Gert 2.0 (1764)
10 Carpentier, Julian 1.0 (1653) 0-1 Liveyns, Rune 1.5 (1803)
11 Karlioglu, Boran 1.0 (1396) 0-1 De Baets, Branko 1.0 (1627)
12 De Vet, Sylvin 1.0 (1566) ½-½ Burssens, Maya 1.0 (1236)
13 Rottiers, Frans 1.0 (1123) 0-1 Malfliet, Alexander 1.0 (1453)
14 Liveyns, Jurgen 0.0 (0) ½-½ Daems, Jan 0.0 (1203)
Begin van de pagina
Ronde 6 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Ruiter, Danny 4.5 (2415) 0-1 Roos, Adrian 3.5 (2214)
2 Defromont, Benjamin 4.0 (2110) ½-½ Hautot, Stephane 4.0 (2402)
3 Soubirou, Oriane 3.5 (2129) 0-1 Blom, Vincent 3.5 (2235)
4 De Rover, Yong Hoon 3.0 (2386) 1-0 Van Vliet, Dennis 3.0 (2118)
5 Weijers, Ralf 3.0 (1871) ½-½ Kegels, Kristof 3.0 (1945)
6 Van Bunderen, Gert 3.0 (1764) 1-0 Bishoen, Bob 2.5 (1965)
7 Romero, Reinaldo Herrera 2.5 (1910) 0-1 Vintioen, Ben 2.5 (1908)
8 Liveyns, Rune 2.5 (1803) 1-0 Alonso, Jose Antonio 2.5 (1762)
9 Dutre, Wonder 2.5 (1523) 0-1 Heymans, Berwout 2.0 (1684)
10 De Baets, Branko 2.0 (1627) ½-½ Herrygers, Rik 2.0 (1672)
11 Malfliet, Alexander 2.0 (1453) 0-1 De Vet, Sylvin 1.5 (1566)
12 Burssens, Maya 1.5 (1236) 0-1 Karlioglu, Boran 1.0 (1396)
13 Daems, Jan 0.5 (1203) 0-1 Carpentier, Julian 1.0 (1653)
14 Rottiers, Frans 1.0 (1123) ½-½ Liveyns, Jurgen 0.5 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hautot, Stephane 4.5 (2402) ½-½ Blom, Vincent 4.5 (2235)
2 Roos, Adrian 4.5 (2214) 0-1 Defromont, Benjamin 4.5 (2110)
3 Van Bunderen, Gert 4.0 (1764) 0-1 De Ruiter, Danny 4.5 (2415)
4 Vintioen, Ben 3.5 (1908) 0-1 De Rover, Yong Hoon 4.0 (2386)
5 Kegels, Kristof 3.5 (1945) 1-0 Soubirou, Oriane 3.5 (2129)
6 Liveyns, Rune 3.5 (1803) 1-0 Weijers, Ralf 3.5 (1871)
7 Van Vliet, Dennis 3.0 (2118) 0-1 Romero, Reinaldo Herrera 2.5 (1910)
8 Heymans, Berwout 3.0 (1684) 1-0 Alonso, Jose Antonio 2.5 (1762)
9 Bishoen, Bob 2.5 (1965) 1-0 De Baets, Branko 2.5 (1627)
10 Herrygers, Rik 2.5 (1672) ½-½ Dutre, Wonder 2.5 (1523)
11 De Vet, Sylvin 2.5 (1566) 0-1 Carpentier, Julian 2.0 (1653)
12 Karlioglu, Boran 2.0 (1396) 1-0 Liveyns, Jurgen 1.0 (0)
13 Malfliet, Alexander 2.0 (1453) 1-0 Daems, Jan 0.5 (1203)
14 Burssens, Maya 1.5 (1236) 1-0 Rottiers, Frans 1.5 (1123)
Begin van de pagina
Ronde 8 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Ruiter, Danny 5.5 (2415) 1-0 De Rover, Yong Hoon 5.0 (2386)
2 Blom, Vincent 5.0 (2235) ½-½ Defromont, Benjamin 5.5 (2110)
3 Kegels, Kristof 4.5 (1945) 0-1 Hautot, Stephane 5.0 (2402)
4 Roos, Adrian 4.5 (2214) 1-0 Liveyns, Rune 4.5 (1803)
5 Heymans, Berwout 4.0 (1684) 1-0 Van Bunderen, Gert 4.0 (1764)
6 Romero, Reinaldo Herrera 3.5 (1910) 0-1 Soubirou, Oriane 3.5 (2129)
7 Weijers, Ralf 3.5 (1871) 0-1 Vintioen, Ben 3.5 (1908)
8 Bishoen, Bob 3.5 (1965) 1-0 Herrygers, Rik 3.0 (1672)
9 Van Vliet, Dennis 3.0 (2118) 1-0 Malfliet, Alexander 3.0 (1453)
10 Carpentier, Julian 3.0 (1653) 0-1 Karlioglu, Boran 3.0 (1396)
11 Dutre, Wonder 3.0 (1523) 1-0 Burssens, Maya 2.5 (1236)
12 Alonso, Jose Antonio 2.5 (1762) 1-0 De Vet, Sylvin 2.5 (1566)
13 Liveyns, Jurgen 1.0 (0) 0-1 De Baets, Branko 2.5 (1627)
14 Rottiers, Frans 1.5 (1123) ½-½ Daems, Jan 0.5 (1203)
Begin van de pagina
Ronde 9 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Ruiter, Danny 6.5 (2415) 1-0 Heymans, Berwout 5.0 (1684)
2 Soubirou, Oriane 4.5 (2129) 0-1 Hautot, Stephane 6.0 (2402)
3 Defromont, Benjamin 6.0 (2110) 1-0 Bishoen, Bob 4.5 (1965)
4 De Rover, Yong Hoon 5.0 (2386) ½-½ Roos, Adrian 5.5 (2214)
5 Liveyns, Rune 4.5 (1803) 0-1 Blom, Vincent 5.5 (2235)
6 Vintioen, Ben 4.5 (1908) 1-0 Kegels, Kristof 4.5 (1945)
7 Van Bunderen, Gert 4.0 (1764) 0-1 Van Vliet, Dennis 4.0 (2118)
8 Karlioglu, Boran 4.0 (1396) ½-½ Dutre, Wonder 4.0 (1523)
9 De Baets, Branko 3.5 (1627) ½-½ Romero, Reinaldo Herrera 3.5 (1910)
10 Malfliet, Alexander 3.0 (1453) 1-0 Weijers, Ralf 3.5 (1871)
11 Alonso, Jose Antonio 3.5 (1762) 1-0 Rottiers, Frans 2.0 (1123)
12 Herrygers, Rik 3.0 (1672) 0-1 Carpentier, Julian 3.0 (1653)
13 De Vet, Sylvin 2.5 (1566) 1-0 Liveyns, Jurgen 1.0 (0)
14 Daems, Jan 1.0 (1203) 0-1 Burssens, Maya 2.5 (1236)
Begin van de pagina
Ronde 10 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vintioen, Ben 5.5 (1908) 0-1 De Ruiter, Danny 7.5 (2415)
2 De Rover, Yong Hoon 5.5 (2386) 1-0 Defromont, Benjamin 7.0 (2110)
3 Hautot, Stephane 7.0 (2402) 1-0 Van Vliet, Dennis 5.0 (2118)
4 Blom, Vincent 6.5 (2235) 1-0 Heymans, Berwout 5.0 (1684)
5 Roos, Adrian 6.0 (2214) 1-0 Alonso, Jose Antonio 4.5 (1762)
6 Dutre, Wonder 4.5 (1523) ½-½ Soubirou, Oriane 4.5 (2129)
7 Bishoen, Bob 4.5 (1965) 0-1 Liveyns, Rune 4.5 (1803)
8 Kegels, Kristof 4.5 (1945) 1-0 Karlioglu, Boran 4.5 (1396)
9 De Baets, Branko 4.0 (1627) 1-0 Van Bunderen, Gert 4.0 (1764)
10 Romero, Reinaldo Herrera 4.0 (1910) 1-0 De Vet, Sylvin 3.5 (1566)
11 Burssens, Maya 3.5 (1236) 0-1 Malfliet, Alexander 4.0 (1453)
12 Carpentier, Julian 4.0 (1653) 1-0 Liveyns, Jurgen 1.0 (0)
13 Weijers, Ralf 3.5 (1871) 1-0 Rottiers, Frans 2.0 (1123)
14 Daems, Jan 1.0 (1203) 0-1 Herrygers, Rik 3.0 (1672)
Begin van de pagina
Ronde 11 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Ruiter, Danny 8.5 (2415) 1-0 Romero, Reinaldo Herrera 5.0 (1910)
2 Liveyns, Rune 5.5 (1803) 0-1 Hautot, Stephane 8.0 (2402)
3 Blom, Vincent 7.5 (2235) 1-0 Kegels, Kristof 5.5 (1945)
4 Defromont, Benjamin 7.0 (2110) 1-0 Vintioen, Ben 5.5 (1908)
5 Van Vliet, Dennis 5.0 (2118) 0-1 Roos, Adrian 7.0 (2214)
6 Malfliet, Alexander 5.0 (1453) 0-1 De Rover, Yong Hoon 6.5 (2386)
7 Soubirou, Oriane 5.0 (2129) 1-0 Carpentier, Julian 5.0 (1653)
8 Heymans, Berwout 5.0 (1684) 0-1 De Baets, Branko 5.0 (1627)
9 Alonso, Jose Antonio 4.5 (1762) 1-0 Dutre, Wonder 5.0 (1523)
10 De Vet, Sylvin 3.5 (1566) 0-1 Weijers, Ralf 4.5 (1871)
11 Rottiers, Frans 2.0 (1123) 0-1 Bishoen, Bob 4.5 (1965)
12 Karlioglu, Boran 4.5 (1396) 1-0 Daems, Jan 1.0 (1203)
13 Herrygers, Rik 4.0 (1672) 0-1 Burssens, Maya 3.5 (1236)
14 Liveyns, Jurgen 1.0 (0) 0-1 Van Bunderen, Gert 4.0 (1764)
Begin van de pagina

FM De Ruiter, Danny (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14771
N-Elo2291
FIDE-ID1020650
F-Elo2415
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 1 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 Z - ½ 2.5 0.74 -0.24
4 1 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 W - 1 3.5 0.52 +0.48
5 1      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 Z 1 4.5 0.92 +0.08
6 1 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 W 0 4.5 0.76 -0.76
7 3      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 Z 1 5.5 0.92 +0.08
8 1 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 W 1 6.5 0.54 +0.46
9 1      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 W 1 7.5 0.92 +0.08
10 1      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 Z 1 8.5 0.92 +0.08
11 1      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 W 1 9.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2032 72.5 Totaal 9.5 8.94 +0.56
Begin van de pagina
IM Hautot, Stephane (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.91308
N-Elo2337
FIDE-ID202282
F-Elo2402
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
4 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 Z - 0 3.0 0.48 -0.48
5 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 W 1 4.0 0.52 +0.48
6 2 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 Z - ½ 4.5 0.85 -0.35
7 1 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 W - ½ 5.0 0.72 -0.22
8 3      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
9 2      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 Z 1 7.0 0.83 +0.17
10 3      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 W 1 8.0 0.84 +0.16
11 2      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 Z 1 9.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2098 74.0 Totaal 9.0 8.66 +0.34
Begin van de pagina
FM Blom, Vincent (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14781
N-Elo2300
FIDE-ID1014358
F-Elo2235
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 W - ½ 2.5 0.26 +0.24
4 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 Z - ½ 3.0 0.30 +0.20
5 3 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 W - ½ 3.5 0.53 -0.03
6 3      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 Z - 1 4.5 0.64 +0.36
7 1 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 Z - ½ 5.0 0.28 +0.22
8 2 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 W - ½ 5.5 0.67 -0.17
9 5      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 Z 1 6.5 0.92 +0.08
10 4      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 W 1 7.5 0.92 +0.08
11 3      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 W 1 8.5 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2060 73.0 Totaal 8.5 7.15 +1.35
Begin van de pagina
FM Roos, Adrian (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11118
N-Elo2307
FIDE-ID263621
F-Elo2214
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 2 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
4 3      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 W - 1 3.0 0.62 +0.38
5 3 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 Z ½ 3.5 0.47 +0.03
6 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 Z - 1 4.5 0.24 +0.76
7 2 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 W 0 4.5 0.64 -0.64
8 4      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
9 4 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 Z - ½ 6.0 0.27 +0.23
10 5      Alonso, Jose Antonio GER 1762 5.5 W 1 7.0 0.92 +0.08
11 5      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 Z 1 8.0 0.63 +0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2083 75.0 Totaal 8.0 6.75 +1.25
Begin van de pagina
FM Defromont, Benjamin (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19724
N-Elo2304
FIDE-ID36068829
F-Elo2110
Landfra  (fra)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 6      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 W - 1 2.0 0.80 +0.20
4 5      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
5 4      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 W ½ 4.5 0.15 +0.35
7 2 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 Z - 1 5.5 0.36 +0.64
8 2 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 Z - ½ 6.0 0.33 +0.17
9 3      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 W 1 7.0 0.69 +0.31
10 2 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 Z 0 7.0 0.17 -0.17
11 4      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 W 1 8.0 0.76 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2025 74.0 Totaal 8.0 6.00 +2.00
Begin van de pagina
IM De Rover, Yong Hoon (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16455
N-Elo2371
FIDE-ID1010298
F-Elo2386
Landned  (ned)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 Z - ½ 2.5 0.82 -0.32
4 2 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 W - ½ 3.0 0.70 -0.20
5 2 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 Z - 0 3.0 0.48 -0.48
6 4      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 W - 1 4.0 0.83 +0.17
7 4      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 Z 0 5.0 0.46 -0.46
9 4 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 W ½ 5.5 0.73 -0.23
10 2 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 W 1 6.5 0.83 +0.17
11 6      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 Z 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2055 75.0 Totaal 7.5 8.53 -1.03
Begin van de pagina
Soubirou, Oriane (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.15150
N-Elo2144
FIDE-ID686034
F-Elo2129
Landfra  (fra)
Club(239) Boitsfort
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 3 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 W - ½ 2.5 0.18 +0.32
4 3 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 Z - 0 2.5 0.38 -0.38
5 5      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 W 1 3.5 0.72 +0.28
6 3 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 W - 0 3.5 0.36 -0.36
7 5      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 Z - 0 3.5 0.74 -0.74
8 6      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 Z - 1 4.5 0.78 +0.22
9 2 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 W - 0 4.5 0.17 -0.17
10 6      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 Z ½ 5.0 0.92 -0.42
11 7      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1975 70.5 Totaal 6.0 6.91 -0.91
Begin van de pagina
De Baets, Branko (Rank: 20)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1587
FIDE-ID248932
F-Elo1627
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Daems, Jan NED 1203 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 10      Alonso, Jose Antonio GER 1762 5.5 W - 0 1.0 0.32 -0.32
5 11      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
6 10      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 W - ½ 2.5 0.44 +0.06
7 9      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 Z - 0 2.5 0.12 -0.12
8 13      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
9 9      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 W ½ 4.0 0.16 +0.34
10 9      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 W - 1 5.0 0.32 +0.68
11 8      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 Z - 1 6.0 0.42 +0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1743 49.0 Totaal 6.0 4.62 +1.38
Begin van de pagina
Liveyns, Rune (Rank: 14)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1777
FIDE-ID243981
F-Elo1803
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 Z - ½ 0.5 0.14 +0.36
3 10      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 Z 1 1.5 0.92 +0.08
4 7      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 W 0 1.5 0.84 -0.84
5 10      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 Z - 1 2.5 0.70 +0.30
6 8      Alonso, Jose Antonio GER 1762 5.5 W 1 3.5 0.56 +0.44
7 6      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 W - 1 4.5 0.41 +0.59
8 4 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
9 5 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
10 7      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 Z 1 5.5 0.29 +0.71
11 2 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 W - 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1959 72.0 Totaal 5.5 4.18 +1.32
Begin van de pagina
Kegels, Kristof (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.47490
N-Elo1859
FIDE-ID260690
F-Elo1945
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 4      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 Z - 1 3.0 0.27 +0.73
5 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 Z ½ 3.5 0.60 -0.10
7 5      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 W - 1 4.5 0.26 +0.74
8 3 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 W - 0 4.5 0.08 -0.08
9 6      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 Z 0 4.5 0.55 -0.55
10 8      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
11 3 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 Z - 0 5.5 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1974 72.5 Totaal 5.5 4.79 +0.71
Begin van de pagina
Vintioen, Ben (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.38822
N-Elo1890
FIDE-ID223786
F-Elo1908
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 9      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 Z - ½ 2.5 0.42 +0.08
5 6      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 W - 0 2.5 0.23 -0.23
6 7      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 Z 1 3.5 0.50 +0.50
7 4 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
8 7      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 Z 1 4.5 0.55 +0.45
9 6      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 W - 1 5.5 0.45 +0.55
10 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 W - 0 5.5 0.08 -0.08
11 4 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 Z 0 5.5 0.24 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1955 66.5 Totaal 5.5 4.53 +0.97
Begin van de pagina
Bishoen, Bob (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1054104
F-Elo1965
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 W ½ 2.5 0.58 -0.08
5 5      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 Z - 0 2.5 0.28 -0.28
6 6      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 Z - 0 2.5 0.76 -0.76
7 9      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 W 1 3.5 0.88 +0.12
8 8      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 W - 1 4.5 0.85 +0.15
9 3 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 Z 0 4.5 0.31 -0.31
10 7      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 W 0 4.5 0.71 -0.71
11 11      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1768 61.5 Totaal 5.5 7.21 -1.71
Begin van de pagina
Alonso, Jose Antonio (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID16213130
F-Elo1762
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 12      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 W 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
5 7      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 W - ½ 2.5 0.30 +0.20
6 8      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 Z - 0 2.5 0.44 -0.44
7 8      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 Z - 0 2.5 0.61 -0.61
8 12      De Vet, Sylvin BEL 1566 3.5 W 1 3.5 0.75 +0.25
9 11      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
10 5 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 Z 0 4.5 0.08 -0.08
11 9      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 W 1 5.5 0.80 +0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1631 44.5 Totaal 5.5 5.50 +0.00
Begin van de pagina
Weijers, Ralf (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1059815
F-Elo1871
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 6 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
4 8      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
5 8      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
6 5      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 W - ½ 3.5 0.40 +0.10
7 6      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 Z - 0 3.5 0.59 -0.59
8 7      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 W - 0 3.5 0.45 -0.45
9 10      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 Z - 0 3.5 0.92 -0.92
10 13      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
11 10      De Vet, Sylvin BEL 1566 3.5 Z 1 5.5 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1737 52.0 Totaal 5.5 6.96 -1.46
Begin van de pagina
Karlioglu, Boran (Rank: 24)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1402
FIDE-ID254681
F-Elo1396
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 Z - 1 1.0 0.17 +0.83
3 10      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 Z 0 1.0 0.10 -0.10
5 11      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
6 12      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
7 12      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
8 10      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 Z 1 4.0 0.18 +0.82
9 8      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 W - ½ 4.5 0.33 +0.17
10 8      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
11 12      Daems, Jan NED 1203 1.0 W - 1 5.5 0.75 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1639 48.0 Totaal 5.5 3.61 +1.89
Begin van de pagina
Romero, Reinaldo Herrera (Rank: 11)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.12210
N-Elo1869
FIDE-ID235784
F-Elo1910
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Daems, Jan NED 1203 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 8      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
4 5 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
5 7      Alonso, Jose Antonio GER 1762 5.5 Z - ½ 2.5 0.70 -0.20
6 7      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 7      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 Z - 1 3.5 0.23 +0.77
8 6      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 W 0 3.5 0.22 -0.22
9 9      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 Z - ½ 4.0 0.84 -0.34
10 10      De Vet, Sylvin BEL 1566 3.5 W - 1 5.0 0.88 +0.12
11 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 Z 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1884 63.5 Totaal 5.0 5.56 -0.56
Begin van de pagina
Heymans, Berwout (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1906
FIDE-ID257036
F-Elo1684
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
5 8      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 W - 0 2.0 0.26 -0.26
6 9      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
7 8      Alonso, Jose Antonio GER 1762 5.5 W 1 4.0 0.39 +0.61
8 5      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 W 1 5.0 0.39 +0.61
9 1 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
10 4 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 Z 0 5.0 0.08 -0.08
11 8      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 W 0 5.0 0.58 -0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1853 67.0 Totaal 5.0 4.36 +0.64
Begin van de pagina
Van Vliet, Dennis (Rank: 7)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.26492
N-Elo2068
FIDE-ID209740
F-Elo2118
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie+1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 W - ½ 1.0 0.86 -0.36
3 5      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 W - 0 2.0 0.73 -0.73
5 6      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
6 4 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 Z 0 3.0 0.17 -0.17
7 7      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 W - 0 3.0 0.77 -0.77
8 9      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
9 7      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 Z - 1 5.0 0.89 +0.11
10 3 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 Z - 0 5.0 0.16 -0.16
11 5 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 W 0 5.0 0.37 -0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1908 66.0 Totaal 5.0 7.48 -2.48
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 22)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1562
FIDE-ID259411
F-Elo1523
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 Z - 1 1.5 0.20 +0.80
3 4      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 W 0 1.5 0.08 -0.08
4 7      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 Z 1 2.5 0.16 +0.84
5 4 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 9      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 W 0 2.5 0.29 -0.29
7 10      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 Z ½ 3.0 0.30 +0.20
8 11      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 W - 1 4.0 0.84 +0.16
9 8      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 Z ½ 4.5 0.67 -0.17
10 6      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 W - ½ 5.0 0.08 +0.42
11 9      Alonso, Jose Antonio GER 1762 5.5 Z - 0 5.0 0.20 -0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1785 59.5 Totaal 5.0 2.98 +2.02
Begin van de pagina
Van Bunderen, Gert (Rank: 15)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.18686
N-Elo1891
FIDE-ID209023
F-Elo1764
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 IM Hautot, Stephane BEL 2402 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 W - 0 0.0 0.80 -0.80
3 11      Daems, Jan NED 1203 1.0 Z 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 W - 1 2.0 0.90 +0.10
5 9      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 Z - 1 3.0 0.63 +0.37
6 6      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 W - 1 4.0 0.24 +0.76
7 3 FM De Ruiter, Danny NED 2415 9.5 W 0 4.0 0.08 -0.08
8 5      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 Z 0 4.0 0.61 -0.61
9 7      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 W - 0 4.0 0.11 -0.11
10 9      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 Z - 0 4.0 0.68 -0.68
11 14      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1800 56.5 Totaal 5.0 5.97 -0.97
Begin van de pagina
Malfliet, Alexander (Rank: 23)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1615
FIDE-ID252557
F-Elo1453
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8 FM Defromont, Benjamin FRA 2110 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
5 13      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
6 11      De Vet, Sylvin BEL 1566 3.5 W - 0 2.0 0.35 -0.35
7 13      Daems, Jan NED 1203 1.0 W 1 3.0 0.81 +0.19
8 9      Van Vliet, Dennis BEL 2118 5.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
9 10      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
10 11      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 Z 1 5.0 0.78 +0.22
11 6 IM De Rover, Yong Hoon NED 2386 7.5 W 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1720 48.5 Totaal 5.0 4.35 +0.65
Begin van de pagina
Carpentier, Julian (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.10500
N-Elo1807
FIDE-ID236950
F-Elo1653
Landbel  (bel)
Club(194) ChessLooks Lier
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 FM Roos, Adrian BEL 2214 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
4 8      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
5 10      Liveyns, Rune BEL 1803 5.5 W - 0 1.0 0.30 -0.30
6 13      Daems, Jan NED 1203 1.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
7 11      De Vet, Sylvin BEL 1566 3.5 Z 1 3.0 0.62 +0.38
8 10      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 W 0 3.0 0.82 -0.82
9 12      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 Z - 1 4.0 0.47 +0.53
10 12      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
11 7      Soubirou, Oriane FRA 2129 6.0 Z 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1688 47.0 Totaal 5.0 5.53 -0.53
Begin van de pagina
Burssens, Maya (Rank: 25)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1153
FIDE-ID258237
F-Elo1236
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Kegels, Kristof BEL 1945 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Heymans, Berwout BEL 1684 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Alonso, Jose Antonio GER 1762 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 12      De Vet, Sylvin BEL 1566 3.5 Z - ½ 1.5 0.12 +0.38
6 12      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 W - 0 1.5 0.29 -0.29
7 14      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 W 1 2.5 0.65 +0.35
8 11      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 Z - 0 2.5 0.16 -0.16
9 14      Daems, Jan NED 1203 1.0 Z 1 3.5 0.55 +0.45
10 11      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 W 0 3.5 0.22 -0.22
11 13      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 Z 1 4.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1532 43.0 Totaal 4.5 3.23 +1.27
Begin van de pagina
Herrygers, Rik (Rank: 18)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15896
N-Elo1648
FIDE-ID250880
F-Elo1672
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM Blom, Vincent NED 2235 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 W - 0 0.0 0.83 -0.83
3 13      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 12      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 W - 0 2.0 0.37 -0.37
6 10      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 Z - ½ 2.5 0.56 -0.06
7 10      Dutre, Wonder BEL 1523 5.0 W - ½ 3.0 0.70 -0.20
8 8      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 Z - 0 3.0 0.15 -0.15
9 12      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 W 0 3.0 0.53 -0.53
10 14      Daems, Jan NED 1203 1.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
11 13      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 W 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1572 49.0 Totaal 4.0 6.90 -2.90
Begin van de pagina
De Vet, Sylvin (Rank: 21)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.34533
N-Elo1539
FIDE-ID214787
F-Elo1566
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-1850

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 14      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 W 0 0.0 0.92 -0.92
4 13      Daems, Jan NED 1203 1.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
5 12      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 W - ½ 1.5 0.88 -0.38
6 11      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 Z - 1 2.5 0.65 +0.35
7 11      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 W 0 2.5 0.38 -0.38
8 12      Alonso, Jose Antonio GER 1762 5.5 Z 0 2.5 0.25 -0.25
9 13      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
10 10      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 Z 0 3.5 0.12 -0.12
11 10      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 W 0 3.5 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1526 34.5 Totaal 3.5 5.16 -1.66
Begin van de pagina
Rottiers, Frans (Rank: 27)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.44679
N-Elo1150
FIDE-ID228010
F-Elo1123
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vintioen, Ben BEL 1908 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      De Vet, Sylvin BEL 1566 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 12      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
6 14      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
7 14      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 Z 0 1.5 0.35 -0.35
8 14      Daems, Jan NED 1203 1.0 W - ½ 2.0 0.39 +0.11
9 11      Alonso, Jose Antonio GER 1762 5.5 Z 0 2.0 0.08 -0.08
10 13      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 Z 0 2.0 0.08 -0.08
11 11      Bishoen, Bob NED 1965 5.5 W 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1628 46.0 Totaal 2.0 2.34 -0.34
Begin van de pagina
Liveyns, Jurgen (Rank: 28)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.17703
N-Elo0
FIDE-ID257753
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Weijers, Ralf NED 1871 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 14      Daems, Jan NED 1203 1.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
6 14      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 Z - ½ 1.0 0.08 +0.42
7 12      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
8 13      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
9 13      De Vet, Sylvin BEL 1566 3.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
10 12      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
11 14      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1505 47.0 Totaal 1.0 0.88 +0.12
Begin van de pagina
Daems, Jan (Rank: 26)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1050761
F-Elo1203
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1910 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Baets, Branko BEL 1627 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Van Bunderen, Gert BEL 1764 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 13      De Vet, Sylvin BEL 1566 3.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
5 14      Liveyns, Jurgen BEL 0 1.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
6 13      Carpentier, Julian BEL 1653 5.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
7 13      Malfliet, Alexander BEL 1453 5.0 Z 0 0.5 0.19 -0.19
8 14      Rottiers, Frans BEL 1123 2.0 Z ½ 1.0 0.61 -0.11
9 14      Burssens, Maya BEL 1236 4.5 W 0 1.0 0.45 -0.45
10 14      Herrygers, Rik BEL 1672 4.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
11 12      Karlioglu, Boran BEL 1396 5.5 Z 0 1.0 0.25 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1540 46.5 Totaal 1.0 2.92 -1.92
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 B Cut1 Buch SB OR #Win
1 FM De Ruiter, Danny 1 2415 2440 9.5 9 Z 1 5 W 1 3 Z ½ 2 W 1 10 Z 1 4 W 0 20 Z 1 6 W 1 17 W 1 11 Z 1 16 W 1 67.50 72.50 60.25 - 9
2 IM Hautot, Stephane 2 2402 2398 9.0 20 W 1 12 Z 1 4 W 1 1 Z 0 6 W 1 5 Z ½ 3 W ½ 10 Z 1 7 Z 1 18 W 1 9 Z 1 69.00 74.00 56.25 - 8
3 FM Blom, Vincent 4 2235 2303 8.5 24 W 1 16 Z 1 1 W ½ 6 Z ½ 4 W ½ 7 Z 1 2 Z ½ 5 W ½ 9 Z 1 17 W 1 10 W 1 69.00 73.00 52.00 - 6
4 FM Roos, Adrian 5 2214 2270 8.0 22 Z 1 11 W 1 2 Z 0 7 W 1 3 Z ½ 1 Z 1 5 W 0 9 W 1 6 Z ½ 13 W 1 18 Z 1 71.00 76.00 51.00 0.0 7
5 FM Defromont, Benjamin 8 2110 2232 8.0 21 W 1 1 Z 0 14 W 1 16 Z 1 19 W 1 2 W ½ 4 Z 1 3 Z ½ 12 W 1 6 Z 0 11 W 1 69.00 74.00 48.25 1.0 7
6 IM De Rover, Yong Hoon 3 2386 2275 7.5 17 Z 1 10 W 1 7 Z ½ 3 W ½ 2 Z 0 18 W 1 11 Z 1 1 Z 0 4 W ½ 5 W 1 21 Z 1 70.00 75.00 45.25 - 6
7 Soubirou, Oriane 6 2129 2039 6.0 8 W 1 14 Z 1 6 W ½ 4 Z 0 12 W 1 3 W 0 10 Z 0 16 Z 1 2 W 0 19 Z ½ 22 W 1 65.50 70.50 33.25 1.0 5
8 De Baets, Branko 20 1627 1718 6.0 7 Z 0 28 W 1 10 Z 0 13 W 0 15 Z 1 24 W ½ 12 Z 0 27 Z 1 16 W ½ 20 W 1 17 Z 1 49.00 50.00 22.00 0.0 5
9 Liveyns, Rune 14 1803 1919 5.5 1 W 0 18 Z ½ 15 Z 1 19 W 0 22 Z 1 13 W 1 14 W 1 4 Z 0 3 W 0 12 Z 1 2 W 0 68.00 73.00 30.50 - 5
10 Kegels, Kristof 10 1945 2001 5.5 23 W 1 6 Z 0 8 W 1 18 Z 1 1 W 0 14 Z ½ 7 W 1 2 W 0 11 Z 0 15 W 1 3 Z 0 68.00 72.50 29.75 - 5
11 Vintioen, Ben 12 1908 1979 5.5 26 W 1 4 Z 0 21 W 1 12 Z ½ 18 W 0 16 Z 1 6 W 0 14 Z 1 10 W 1 1 W 0 5 Z 0 64.50 66.50 25.75 - 5
12 Bishoen, Bob 9 1965 1825 5.5 15 Z 1 2 W 0 19 Z 1 11 W ½ 7 Z 0 20 Z 0 8 W 1 24 W 1 5 Z 0 9 W 0 26 Z 1 59.50 61.50 25.25 - 5
13 Alonso, Jose Antonio 16 1762 1747 5.5 A A 23 W 1 8 Z 1 16 W ½ 9 Z 0 17 Z 0 25 W 1 26 W 1 4 Z 0 19 W 1 55.00 57.00 24.50 - 5
14 Weijers, Ralf 13 1871 1746 5.5 27 Z 1 7 W 0 5 Z 0 22 W 1 17 Z 1 10 W ½ 9 Z 0 11 W 0 21 Z 0 26 W 1 25 Z 1 52.00 53.00 20.25 - 5
15 Karlioglu, Boran 24 1396 1551 5.5 12 W 0 24 Z 1 9 W 0 20 Z 0 8 W 0 23 Z 1 27 W 1 22 Z 1 19 W ½ 10 Z 0 28 W 1 47.00 48.00 18.00 - 5
16 Romero, Reinaldo Herrera 11 1910 1867 5.0 28 Z 1 3 W 0 22 Z 1 5 W 0 13 Z ½ 11 W 0 18 Z 1 7 W 0 8 Z ½ 25 W 1 1 Z 0 64.50 65.50 21.75 - 4
17 Heymans, Berwout 17 1684 1748 5.0 6 W 0 23 Z 1 18 W 0 21 Z 1 14 W 0 19 Z 1 13 W 1 20 W 1 1 Z 0 3 Z 0 8 W 0 63.50 68.00 26.00 - 5
18 Van Vliet, Dennis 7 2118 1917 5.0 19 Z ½ 9 W ½ 17 Z 1 10 W 0 11 Z 1 6 Z 0 16 W 0 21 W 1 20 Z 1 2 Z 0 4 W 0 61.00 66.00 25.75 - 4
19 Dutre, Wonder 22 1523 1692 5.0 18 W ½ 20 Z 1 12 W 0 9 Z 1 5 Z 0 17 W 0 24 Z ½ 23 W 1 15 Z ½ 7 W ½ 13 Z 0 56.50 60.50 25.25 - 3
20 Van Bunderen, Gert 15 1764 1695 5.0 2 Z 0 19 W 0 28 Z 1 15 W 1 24 Z 1 12 W 1 1 W 0 17 Z 0 18 W 0 8 Z 0 27 Z 1 55.50 56.50 17.00 - 5
21 Malfliet, Alexander 23 1453 1521 5.0 5 Z 0 27 W 1 11 Z 0 17 W 0 26 Z 1 25 W 0 28 W 1 18 Z 0 14 W 1 23 Z 1 6 W 0 48.50 49.50 14.00 - 5
22 Carpentier, Julian 19 1653 1608 5.0 4 W 0 26 Z 1 16 W 0 14 Z 0 9 W 0 28 Z 1 25 Z 1 15 W 0 24 Z 1 27 W 1 7 Z 0 47.00 48.00 12.50 - 5
23 Burssens, Maya 25 1236 1350 4.5 10 Z 0 17 W 0 13 Z 0 27 W 1 25 Z ½ 15 W 0 26 W 1 19 Z 0 28 Z 1 21 W 0 24 Z 1 44.00 45.00 10.25 - 4
24 Herrygers, Rik 18 1672 1451 4.0 3 Z 0 15 W 0 27 Z 1 26 W 1 20 W 0 8 Z ½ 19 W ½ 12 Z 0 22 W 0 28 Z 1 23 W 0 48.00 49.00 9.50 - 3
25 De Vet, Sylvin 21 1566 1404 3.5 A A 26 W 0 28 Z 1 23 W ½ 21 Z 1 22 W 0 13 Z 0 27 W 1 16 Z 0 14 W 0 46.00 47.00 9.25 - 3
26 Rottiers, Frans 27 1123 1127 2.0 11 Z 0 22 W 0 25 Z 1 24 Z 0 21 W 0 27 W ½ 23 Z 0 28 W ½ 13 Z 0 14 Z 0 12 W 0 47.00 48.00 5.50 - 1
27 Liveyns, Jurgen 28 0 1123 1.0 14 W 0 21 Z 0 24 W 0 23 Z 0 28 W ½ 26 Z ½ 15 Z 0 8 W 0 25 Z 0 22 Z 0 20 W 0 47.00 48.00 1.50 0.5 0
28 Daems, Jan 26 1203 1034 1.0 16 W 0 8 Z 0 20 W 0 25 W 0 27 Z ½ 22 W 0 21 Z 0 26 Z ½ 23 W 0 24 W 0 15 Z 0 46.50 47.50 1.50 0.5 0
(©)FRBE-KBSB-v4.31 2020/02/17 (©) GMA 2015 Build : 2020/02/25 22:34