SwarLogo Jeugdschaakcriterium Zottegem 2022 -10 SwarLogo
462
Organisator: Caballos Zottegem
Arbiter: David Roos, Hans Temmerman
Toernooi: Zwitsers Rapid (9 Rondes)
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 11/11/2022 tot 11/11/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win -
1
Surkol, Hector
  1 Surkol, Hector 1441 7.5
1 W 1 28 George, Lucas 0 3.5
2 Z 1 9 Naessens, Lowie 0 5.5
3 W 1 4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
4 Z 0 3 Algera, Rune 0 7.0
5 W ½ 10 Peeters, Paul 1150 5.0
6 W 1 12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
7 Z 1 5 Gilson, Pacome 1175 6.0
8 W 1 2 Stroobant, Arne 1420 7.5
9 Z 1 8 Claes, Ben 0 5.5
Jeugd -10 M 19469 1441 Westerlo 7.5 1383 42.00 51.50 36.5 7 0
2
Stroobant, Arne
  2 Stroobant, Arne 1420 7.5
1 Z 1 32 De Groote, Tuur 0 3.0
2 W 1 14 Meert, Senne 0 5.0
3 Z ½ 11 Seyns, Odilon 650 5.0
4 W 1 6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
5 W 1 3 Algera, Rune 0 7.0
6 Z 1 10 Peeters, Paul 1150 5.0
7 W 1 4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
8 Z 0 1 Surkol, Hector 1441 7.5
9 W 1 15 Heyndels, Tuur 660 5.0
Jeugd -10 M 19678 1420 Westerlo 7.5 1356 40.00 50.00 39.5 7 0
3
Algera, Rune
  3 Algera, Rune 0 7.0
1 Z 1 16 Li, Hansi 670 5.0
2 W 1 6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
3 Z 1 33 De Boeck, Adriaan 0 3.0
4 W 1 1 Surkol, Hector 1441 7.5
5 Z 0 2 Stroobant, Arne 1420 7.5
6 W 1 5 Gilson, Pacome 1175 6.0
7 Z 1 7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
8 W 1 10 Peeters, Paul 1150 5.0
9 Z 0 4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
Jeugd -10 M 23707 0 Neerpelt 7.0 1132 37.50 51.50 39.0 7 0
4
Tumenjargal, Suldee
  4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
1 Z 1 35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
2 W 1 21 Theys, Quinten 0 4.0
3 Z 0 1 Surkol, Hector 1441 7.5
4 W 1 14 Meert, Senne 0 5.0
5 Z 1 11 Seyns, Odilon 650 5.0
6 W ½ 7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
7 Z 0 2 Stroobant, Arne 1420 7.5
8 W 1 6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
9 W 1 3 Algera, Rune 0 7.0
Jeugd -10 M 19937 680 Blankenberge 6.5 789 31.75 49.50 33.0 6 0
5
Gilson, Pacome
  5 Gilson, Pacome 1175 6.0
1 W 1 22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
2 Z 1 31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
3 W ½ 7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
4 Z ½ 10 Peeters, Paul 1150 5.0
5 W 1 15 Heyndels, Tuur 660 5.0
6 Z 0 3 Algera, Rune 0 7.0
7 W 0 1 Surkol, Hector 1441 7.5
8 Z 1 12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
9 W 1 16 Li, Hansi 670 5.0
Jeugd -10 M 20829 1175 SCRR (Brussel) 6.0 1016 27.25 47.00 31.5 5 0
6
Uyttendaele, Samuel
  6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
1 W 1 34 Lampo, Arthur 0 2.0
2 Z 0 3 Algera, Rune 0 7.0
3 W 1 20 Arnou, Aram 0 4.5
4 Z 0 2 Stroobant, Arne 1420 7.5
5 W 1 24 Neirynck, Kobe 0 4.0
6 Z 1 14 Meert, Senne 0 5.0
7 W 1 21 Theys, Quinten 0 4.0
8 Z 0 4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
9 W 1 13 Wong, Matthew 0 5.0
Jeugd -10 M 22506 1035 Geraardsbergen 6.0 852 24.00 45.00 29.0 6 0
7
Shchetinin, Mykyta
  7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
1 Z 1 20 Arnou, Aram 0 4.5
2 W 1 13 Wong, Matthew 0 5.0
3 Z ½ 5 Gilson, Pacome 1175 6.0
4 W ½ 11 Seyns, Odilon 650 5.0
5 Z 1 16 Li, Hansi 670 5.0
6 Z ½ 4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
7 W 0 3 Algera, Rune 0 7.0
8 W 0 8 Claes, Ben 0 5.5
9 Z 1 17 Lot, Nathan 0 4.5
Jeugd -10 M 24637 640 Opwijk 5.5 551 27.75 49.00 31.5 4 0
8
Claes, Ben
  8 Claes, Ben 0 5.5
1 W 1 30 Shah, Priyanshi 0 3.5
2 Z 0 10 Peeters, Paul 1150 5.0
3 W 1 24 Neirynck, Kobe 0 4.0
4 W 0 16 Li, Hansi 670 5.0
5 Z 1 25 Obuchowski, Nina 0 4.0
6 Z 1 15 Heyndels, Tuur 660 5.0
7 W ½ 12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
8 Z 1 7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
9 W 0 1 Surkol, Hector 1441 7.5
Jeugd -10 M 22860 0 Mechelen 5.5 587 24.00 44.00 28.5 5 0
9
Naessens, Lowie
  9 Naessens, Lowie 0 5.5
1 Z 1 26 Sepulveda-Pinna, Sophia 0 4.0
2 W 0 1 Surkol, Hector 1441 7.5
3 Z 0 21 Theys, Quinten 0 4.0
4 W 1 19 De Roeck, Emeric 0 4.5
5 Z ½ 18 Floryn, Juliette 0 4.5
6 W 0 17 Lot, Nathan 0 4.5
7 Z 1 27 Geraerts, Jules 0 3.5
8 W 1 31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
9 Z 1 10 Peeters, Paul 1150 5.0
Jeugd -10 M 22816 0 LSV-Chesspirant 5.5 368 21.25 39.50 23.5 5 0
10
Peeters, Paul
  10 Peeters, Paul 1150 5.0
1 Z 1 18 Floryn, Juliette 0 4.5
2 W 1 8 Claes, Ben 0 5.5
3 Z 1 12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
4 W ½ 5 Gilson, Pacome 1175 6.0
5 Z ½ 1 Surkol, Hector 1441 7.5
6 W 0 2 Stroobant, Arne 1420 7.5
7 Z 1 16 Li, Hansi 670 5.0
8 Z 0 3 Algera, Rune 0 7.0
9 W 0 9 Naessens, Lowie 0 5.5
Jeugd -10 M 17594 1150 LSV-Chesspirant 5.0 991 26.75 53.50 32.5 4 0
11
Seyns, Odilon
  11 Seyns, Odilon 650 5.0
1 W 1 23 Vandermolen, Bastiaan 0 4.0
2 Z 1 27 Geraerts, Jules 0 3.5
3 W ½ 2 Stroobant, Arne 1420 7.5
4 Z ½ 7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
5 W 0 4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
6 Z 0 21 Theys, Quinten 0 4.0
7 W 1 24 Neirynck, Kobe 0 4.0
8 Z 0 13 Wong, Matthew 0 5.0
9 W 1 18 Floryn, Juliette 0 4.5
Jeugd -10 M 21853 650 Turnhout 5.0 473 22.00 44.00 27.5 4 0
12
Di Marcantonio, Tigo
  12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
1 Z 1 25 Obuchowski, Nina 0 4.0
2 W 1 19 De Roeck, Emeric 0 4.5
3 W 0 10 Peeters, Paul 1150 5.0
4 Z 1 13 Wong, Matthew 0 5.0
5 W ½ 22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
6 Z 0 1 Surkol, Hector 1441 7.5
7 Z ½ 8 Claes, Ben 0 5.5
8 W 0 5 Gilson, Pacome 1175 6.0
9 Z 1 21 Theys, Quinten 0 4.0
Jeugd -10 M 20180 0 LSV-Chesspirant 5.0 461 21.75 45.00 28.0 4 0
13
Wong, Matthew
  13 Wong, Matthew 0 5.0
1 Z 1 17 Lot, Nathan 0 4.5
2 Z 0 7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
3 W 1 28 George, Lucas 0 3.5
4 W 0 12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
5 Z 0 14 Meert, Senne 0 5.0
6 W 1 20 Arnou, Aram 0 4.5
7 Z 1 31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
8 W 1 11 Seyns, Odilon 650 5.0
9 Z 0 6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
Jeugd -10 M 23913 0 Hoboken 5.0 301 20.50 42.00 25.0 5 0
14
Meert, Senne
  14 Meert, Senne 0 5.0
1 W 1 24 Neirynck, Kobe 0 4.0
2 Z 0 2 Stroobant, Arne 1420 7.5
3 W 1 29 Badi, Amina 0 3.5
4 Z 0 4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
5 W 1 13 Wong, Matthew 0 5.0
6 W 0 6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
7 Z 1 25 Obuchowski, Nina 0 4.0
8 Z 0 15 Heyndels, Tuur 660 5.0
9 W 1 23 Vandermolen, Bastiaan 0 4.0
Jeugd -10 M 21168 0 LSV-Chesspirant 5.0 465 19.50 44.50 25.0 5 0
15
Heyndels, Tuur
  15 Heyndels, Tuur 660 5.0
1 Z 0 21 Theys, Quinten 0 4.0
2 W 1 35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
3 Z 1 18 Floryn, Juliette 0 4.5
4 W 1 25 Obuchowski, Nina 0 4.0
5 Z 0 5 Gilson, Pacome 1175 6.0
6 W 0 8 Claes, Ben 0 5.5
7 Z 1 22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
8 W 1 14 Meert, Senne 0 5.0
9 Z 0 2 Stroobant, Arne 1420 7.5
Jeugd -10 M 22840 660 Mechelen 5.0 481 19.50 42.50 26.0 5 0
16
Li, Hansi
  16 Li, Hansi 670 5.0
1 W 0 3 Algera, Rune 0 7.0
2 Z 1 34 Lampo, Arthur 0 2.0
3 W 1 27 Geraerts, Jules 0 3.5
4 Z 1 8 Claes, Ben 0 5.5
5 W 0 7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
6 Z 1 22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
7 W 0 10 Peeters, Paul 1150 5.0
8 W 1 17 Lot, Nathan 0 4.5
9 Z 0 5 Gilson, Pacome 1175 6.0
Jeugd -10 M 22843 670 Dolle Toren Leuven 5.0 532 19.00 42.50 27.0 5 0
17
Lot, Nathan
  17 Lot, Nathan 0 4.5
1 W 0 13 Wong, Matthew 0 5.0
2 Z 0 20 Arnou, Aram 0 4.5
3 W 1 23 Vandermolen, Bastiaan 0 4.0
4 Z ½ 27 Geraerts, Jules 0 3.5
5 W 1 29 Badi, Amina 0 3.5
6 Z 1 9 Naessens, Lowie 0 5.5
7 W 1 18 Floryn, Juliette 0 4.5
8 Z 0 16 Li, Hansi 670 5.0
9 W 0 7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
Jeugd -10 M 21306 0 Dworp 4.5 146 18.25 40.00 22.0 4 0
18
Floryn, Juliette
  18 Floryn, Juliette 0 4.5
1 W 0 10 Peeters, Paul 1150 5.0
2 Z 1 30 Shah, Priyanshi 0 3.5
3 W 0 15 Heyndels, Tuur 660 5.0
4 Z 1 26 Sepulveda-Pinna, Sophia 0 4.0
5 W ½ 9 Naessens, Lowie 0 5.5
6 Z 1 27 Geraerts, Jules 0 3.5
7 Z 0 17 Lot, Nathan 0 4.5
8 W 1 21 Theys, Quinten 0 4.0
9 Z 0 11 Seyns, Odilon 650 5.0
Jeugd -10 F 23176 0 Blankenberge 4.5 273 16.75 39.00 22.5 4 0
19
De Roeck, Emeric
  19 De Roeck, Emeric 0 4.5
1 - B1        
2 Z 0 12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
3 W ½ 22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
4 Z 0 9 Naessens, Lowie 0 5.5
5 W 0 27 Geraerts, Jules 0 3.5
6 Z 1 29 Badi, Amina 0 3.5
7 W ½ 28 George, Lucas 0 3.5
8 Z ½ 20 Arnou, Aram 0 4.5
9 W 1 33 De Boeck, Adriaan 0 3.0
Jeugd -10 M 24664 0 Hoboken 4.5 -43 15.50 35.50 20.0 2 0
20
Arnou, Aram
  20 Arnou, Aram 0 4.5
1 W 0 7 Shchetinin, Mykyta 640 5.5
2 W 1 17 Lot, Nathan 0 4.5
3 Z 0 6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
4 Z 0 31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
5 W 1 33 De Boeck, Adriaan 0 3.0
6 Z 0 13 Wong, Matthew 0 5.0
7 Z 1 34 Lampo, Arthur 0 2.0
8 W ½ 19 De Roeck, Emeric 0 4.5
9 Z 1 22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
Jeugd -10 M 25341 0 KBSK Brugge 4.5 186 14.50 36.00 18.0 4 0
21
Theys, Quinten
  21 Theys, Quinten 0 4.0
1 W 1 15 Heyndels, Tuur 660 5.0
2 Z 0 4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
3 W 1 9 Naessens, Lowie 0 5.5
4 Z 0 22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
5 W 1 31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
6 W 1 11 Seyns, Odilon 650 5.0
7 Z 0 6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
8 Z 0 18 Floryn, Juliette 0 4.5
9 W 0 12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
Jeugd -10 M 21753 0 Westerlo 4.0 300 18.50 44.50 25.0 4 0
22
Zjuravlyov, Maximilian
  22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
1 Z 0 5 Gilson, Pacome 1175 6.0
2 W 1 26 Sepulveda-Pinna, Sophia 0 4.0
3 Z ½ 19 De Roeck, Emeric 0 4.5
4 W 1 21 Theys, Quinten 0 4.0
5 Z ½ 12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
6 W 0 16 Li, Hansi 670 5.0
7 W 0 15 Heyndels, Tuur 660 5.0
8 Z 1 24 Neirynck, Kobe 0 4.0
9 W 0 20 Arnou, Aram 0 4.5
Jeugd -10 M 23435 0 Brasschaat 4.0 242 16.00 41.00 22.0 3 0
23
Vandermolen, Bastiaan
  23 Vandermolen, Bastiaan 0 4.0
1 Z 0 11 Seyns, Odilon 650 5.0
2 W 0 33 De Boeck, Adriaan 0 3.0
3 Z 0 17 Lot, Nathan 0 4.5
4 - B1        
5 W 1 30 Shah, Priyanshi 0 3.5
6 Z 0 24 Neirynck, Kobe 0 4.0
7 W 1 32 De Groote, Tuur 0 3.0
8 W 1 25 Obuchowski, Nina 0 4.0
9 Z 0 14 Meert, Senne 0 5.0
Jeugd -10 M 20064 0 KBSK Brugge 4.0 -6 12.50 33.50 16.0 3 0
24
Neirynck, Kobe
  24 Neirynck, Kobe 0 4.0
1 Z 0 14 Meert, Senne 0 5.0
2 W 1 32 De Groote, Tuur 0 3.0
3 Z 0 8 Claes, Ben 0 5.5
4 W 1 33 De Boeck, Adriaan 0 3.0
5 Z 0 6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
6 W 1 23 Vandermolen, Bastiaan 0 4.0
7 Z 0 11 Seyns, Odilon 650 5.0
8 W 0 22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
9 Z 1 31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
Jeugd -10 M 22864 0 Izegem 4.0 151 12.00 37.50 19.0 4 0
25
Obuchowski, Nina
  25 Obuchowski, Nina 0 4.0
1 W 0 12 Di Marcantonio, Tigo 0 5.0
2 Z 1 28 George, Lucas 0 3.5
3 W 1 31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
4 Z 0 15 Heyndels, Tuur 660 5.0
5 W 0 8 Claes, Ben 0 5.5
6 Z 1 32 De Groote, Tuur 0 3.0
7 W 0 14 Meert, Senne 0 5.0
8 Z 0 23 Vandermolen, Bastiaan 0 4.0
9 Z 1 34 Lampo, Arthur 0 2.0
Jeugd -10 F 22833 0 Brussels Chess Club 4.0 37 11.00 35.00 20.0 4 0
26
Sepulveda-Pinna, Sophia
  26 Sepulveda-Pinna, Sophia 0 4.0
1 W 0 9 Naessens, Lowie 0 5.5
2 Z 0 22 Zjuravlyov, Maximilian 0 4.0
3 - B1        
4 W 0 18 Floryn, Juliette 0 4.5
5 Z 1 34 Lampo, Arthur 0 2.0
6 Z 0 31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
7 W 1 35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
8 Z 0 28 George, Lucas 0 3.5
9 W 1 32 De Groote, Tuur 0 3.0
Jeugd -10 F 23880 0 Leuven Centraal 4.0 -87 9.50 30.00 16.0 3 0
27
Geraerts, Jules
  27 Geraerts, Jules 0 3.5
1 Z 1 33 De Boeck, Adriaan 0 3.0
2 W 0 11 Seyns, Odilon 650 5.0
3 Z 0 16 Li, Hansi 670 5.0
4 W ½ 17 Lot, Nathan 0 4.5
5 Z 1 19 De Roeck, Emeric 0 4.5
6 W 0 18 Floryn, Juliette 0 4.5
7 W 0 9 Naessens, Lowie 0 5.5
8 Z 0 32 De Groote, Tuur 0 3.0
9 W 1 35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
Jeugd -10 M 21572 0 Dworp 3.5 67 10.75 36.00 18.0 3 0
28 A
George, Lucas
  28 George, Lucas 0 3.5
1 Z 0 1 Surkol, Hector 1441 7.5
2 W 0 25 Obuchowski, Nina 0 4.0
3 Z 0 13 Wong, Matthew 0 5.0
4 W 0 32 De Groote, Tuur 0 3.0
5 - B1        
6 Z 1 30 Shah, Priyanshi 0 3.5
7 Z ½ 19 De Roeck, Emeric 0 4.5
8 W 1 26 Sepulveda-Pinna, Sophia 0 4.0
9 - A        
Jeugd -10 M 21360 0 Namur-Echecs 3.5 104 10.50 36.50 12.5 2 0
29
Badi, Amina
  29 Badi, Amina 0 3.5
1 W 0 31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
2 - B1        
3 Z 0 14 Meert, Senne 0 5.0
4 W ½ 35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
5 Z 0 17 Lot, Nathan 0 4.5
6 W 0 19 De Roeck, Emeric 0 4.5
7 Z ½ 33 De Boeck, Adriaan 0 3.0
8 W 1 34 Lampo, Arthur 0 2.0
9 Z ½ 30 Shah, Priyanshi 0 3.5
Jeugd -10 F 21323 0 LSV-Chesspirant 3.5 -141 8.75 29.00 15.0 1 0
30
Shah, Priyanshi
  30 Shah, Priyanshi 0 3.5
1 Z 0 8 Claes, Ben 0 5.5
2 W 0 18 Floryn, Juliette 0 4.5
3 Z 1 32 De Groote, Tuur 0 3.0
4 W 0 34 Lampo, Arthur 0 2.0
5 Z 0 23 Vandermolen, Bastiaan 0 4.0
6 W 0 28 George, Lucas 0 3.5
7 - B1        
8 Z 1 35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
9 W ½ 29 Badi, Amina 0 3.5
Jeugd -10 F 23929 0 Hoboken 3.5 -141 8.50 28.50 12.5 2 0
31
Matthynssens, Alexander
  31 Matthynssens, Alexander 0 3.0
1 Z 1 29 Badi, Amina 0 3.5
2 W 0 5 Gilson, Pacome 1175 6.0
3 Z 0 25 Obuchowski, Nina 0 4.0
4 W 1 20 Arnou, Aram 0 4.5
5 Z 0 21 Theys, Quinten 0 4.0
6 W 1 26 Sepulveda-Pinna, Sophia 0 4.0
7 W 0 13 Wong, Matthew 0 5.0
8 Z 0 9 Naessens, Lowie 0 5.5
9 W 0 24 Neirynck, Kobe 0 4.0
Jeugd -10 M 23378 0 Hoboken 3.0 6 11.00 39.50 19.0 3 0
32
De Groote, Tuur
  32 De Groote, Tuur 0 3.0
1 W 0 2 Stroobant, Arne 1420 7.5
2 Z 0 24 Neirynck, Kobe 0 4.0
3 W 0 30 Shah, Priyanshi 0 3.5
4 Z 1 28 George, Lucas 0 3.5
5 Z 1 35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
6 W 0 25 Obuchowski, Nina 0 4.0
7 Z 0 23 Vandermolen, Bastiaan 0 4.0
8 W 1 27 Geraerts, Jules 0 3.5
9 Z 0 26 Sepulveda-Pinna, Sophia 0 4.0
Jeugd -10 M 24667 0 Zottegem 3.0 33 9.00 34.50 13.0 3 0
33
De Boeck, Adriaan
  33 De Boeck, Adriaan 0 3.0
1 W 0 27 Geraerts, Jules 0 3.5
2 Z 1 23 Vandermolen, Bastiaan 0 4.0
3 W 0 3 Algera, Rune 0 7.0
4 Z 0 24 Neirynck, Kobe 0 4.0
5 Z 0 20 Arnou, Aram 0 4.5
6 W ½ 35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
7 W ½ 29 Badi, Amina 0 3.5
8 - B1        
9 Z 0 19 De Roeck, Emeric 0 4.5
Jeugd -10 M 20236 0 Zottegem 3.0 -193 8.50 34.00 13.5 1 0
34
Lampo, Arthur
  34 Lampo, Arthur 0 2.0
1 Z 0 6 Uyttendaele, Samuel 1035 6.0
2 W 0 16 Li, Hansi 670 5.0
3 Z 0 35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
4 Z 1 30 Shah, Priyanshi 0 3.5
5 W 0 26 Sepulveda-Pinna, Sophia 0 4.0
6 - B1        
7 W 0 20 Arnou, Aram 0 4.5
8 Z 0 29 Badi, Amina 0 3.5
9 W 0 25 Obuchowski, Nina 0 4.0
Jeugd -10 M 23661 0 Blankenberge 2.0 -109 5.50 33.50 10.0 1 0
35
Batsaikhan, Esu
  35 Batsaikhan, Esu 0 2.0
1 W 0 4 Tumenjargal, Suldee 680 6.5
2 Z 0 15 Heyndels, Tuur 660 5.0
3 W 1 34 Lampo, Arthur 0 2.0
4 Z ½ 29 Badi, Amina 0 3.5
5 W 0 32 De Groote, Tuur 0 3.0
6 Z ½ 33 De Boeck, Adriaan 0 3.0
7 Z 0 26 Sepulveda-Pinna, Sophia 0 4.0
8 W 0 30 Shah, Priyanshi 0 3.5
9 Z 0 27 Geraerts, Jules 0 3.5
Jeugd -10 F 23471 0 Blankenberge 2.0 -71 4.25 31.50 12.0 1 0
36 A
Dieltjens, Rafael
  36 Dieltjens, Rafael 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
Jeugd -10 M 22822 0 Brussels Chess Club 0.0 0 0.00 27.00 0.0 0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 0.0 1-0 George, Lucas 0.0
2 De Groote, Tuur 0.0 0-1 Stroobant, Arne 0.0
3 Gilson, Pacome 0.0 1-0 Zjuravlyov, Maximilian 0.0
4 Floryn, Juliette 0.0 0-1 Peeters, Paul 0.0
5 Uyttendaele, Samuel 0.0 1-0 Lampo, Arthur 0.0
6 Batsaikhan, Esu 0.0 0-1 Tumenjargal, Suldee 0.0
7 Li, Hansi 0.0 0-1 Algera, Rune 0.0
8 Theys, Quinten 0.0 1-0 Heyndels, Tuur 0.0
9 Seyns, Odilon 0.0 1-0 Vandermolen, Bastiaan 0.0
10 Arnou, Aram 0.0 0-1 Shchetinin, Mykyta 0.0
11 De Boeck, Adriaan 0.0 0-1 Geraerts, Jules 0.0
12 Obuchowski, Nina 0.0 0-1 Di Marcantonio, Tigo 0.0
13 Meert, Senne 0.0 1-0 Neirynck, Kobe 0.0
14 Sepulveda-Pinna, Sophia 0.0 0-1 Naessens, Lowie 0.0
15 Claes, Ben 0.0 1-0 Shah, Priyanshi 0.0
16 Badi, Amina 0.0 0-1 Matthynssens, Alexander 0.0
17 Lot, Nathan 0.0 0-1 Wong, Matthew 0.0
  De Roeck, Emeric 0.0 1 Bye  
  Dieltjens, Rafael 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Naessens, Lowie 1.0 0-1 Surkol, Hector 1.0
2 Stroobant, Arne 1.0 1-0 Meert, Senne 1.0
3 Matthynssens, Alexander 1.0 0-1 Gilson, Pacome 1.0
4 Peeters, Paul 1.0 1-0 Claes, Ben 1.0
5 Algera, Rune 1.0 1-0 Uyttendaele, Samuel 1.0
6 Tumenjargal, Suldee 1.0 1-0 Theys, Quinten 1.0
7 Geraerts, Jules 1.0 0-1 Seyns, Odilon 1.0
8 Shchetinin, Mykyta 1.0 1-0 Wong, Matthew 1.0
9 Di Marcantonio, Tigo 1.0 1-0 De Roeck, Emeric 1.0
10 Lampo, Arthur 0.0 0-1 Li, Hansi 0.0
11 Heyndels, Tuur 0.0 1-0 Batsaikhan, Esu 0.0
12 Vandermolen, Bastiaan 0.0 0-1 De Boeck, Adriaan 0.0
13 Arnou, Aram 0.0 1-0 Lot, Nathan 0.0
14 George, Lucas 0.0 0-1 Obuchowski, Nina 0.0
15 Neirynck, Kobe 0.0 1-0 De Groote, Tuur 0.0
16 Zjuravlyov, Maximilian 0.0 1-0 Sepulveda-Pinna, Sophia 0.0
17 Shah, Priyanshi 0.0 0-1 Floryn, Juliette 0.0
  Badi, Amina 0.0 1 Bye  
  Dieltjens, Rafael 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 2.0 1-0 Tumenjargal, Suldee 2.0
2 Seyns, Odilon 2.0 ½-½ Stroobant, Arne 2.0
3 Gilson, Pacome 2.0 ½-½ Shchetinin, Mykyta 2.0
4 Di Marcantonio, Tigo 2.0 0-1 Peeters, Paul 2.0
5 De Boeck, Adriaan 1.0 0-1 Algera, Rune 2.0
6 Uyttendaele, Samuel 1.0 1-0 Arnou, Aram 1.0
7 Li, Hansi 1.0 1-0 Geraerts, Jules 1.0
8 Floryn, Juliette 1.0 0-1 Heyndels, Tuur 1.0
9 Meert, Senne 1.0 1-0 Badi, Amina 1.0
10 Theys, Quinten 1.0 1-0 Naessens, Lowie 1.0
11 Claes, Ben 1.0 1-0 Neirynck, Kobe 1.0
12 Obuchowski, Nina 1.0 1-0 Matthynssens, Alexander 1.0
13 De Roeck, Emeric 1.0 ½-½ Zjuravlyov, Maximilian 1.0
14 Wong, Matthew 1.0 1-0 George, Lucas 0.0
15 Lot, Nathan 0.0 1-0 Vandermolen, Bastiaan 0.0
16 De Groote, Tuur 0.0 0-1 Shah, Priyanshi 0.0
17 Batsaikhan, Esu 0.0 1-0 Lampo, Arthur 0.0
  Sepulveda-Pinna, Sophia 0.0 1 Bye  
  Dieltjens, Rafael 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Algera, Rune 3.0 1-0 Surkol, Hector 3.0
2 Peeters, Paul 3.0 ½-½ Gilson, Pacome 2.5
3 Shchetinin, Mykyta 2.5 ½-½ Seyns, Odilon 2.5
4 Stroobant, Arne 2.5 1-0 Uyttendaele, Samuel 2.0
5 Tumenjargal, Suldee 2.0 1-0 Meert, Senne 2.0
6 Claes, Ben 2.0 0-1 Li, Hansi 2.0
7 Heyndels, Tuur 2.0 1-0 Obuchowski, Nina 2.0
8 Wong, Matthew 2.0 0-1 Di Marcantonio, Tigo 2.0
9 Zjuravlyov, Maximilian 1.5 1-0 Theys, Quinten 2.0
10 Naessens, Lowie 1.0 1-0 De Roeck, Emeric 1.5
11 Neirynck, Kobe 1.0 1-0 De Boeck, Adriaan 1.0
12 Matthynssens, Alexander 1.0 1-0 Arnou, Aram 1.0
13 Geraerts, Jules 1.0 ½-½ Lot, Nathan 1.0
14 Sepulveda-Pinna, Sophia 1.0 0-1 Floryn, Juliette 1.0
15 Badi, Amina 1.0 ½-½ Batsaikhan, Esu 1.0
16 Shah, Priyanshi 1.0 0-1 Lampo, Arthur 0.0
17 George, Lucas 0.0 0-1 De Groote, Tuur 0.0
  Vandermolen, Bastiaan 0.0 1 Bye  
  Dieltjens, Rafael 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant, Arne 3.5 1-0 Algera, Rune 4.0
2 Surkol, Hector 3.0 ½-½ Peeters, Paul 3.5
3 Gilson, Pacome 3.0 1-0 Heyndels, Tuur 3.0
4 Seyns, Odilon 3.0 0-1 Tumenjargal, Suldee 3.0
5 Li, Hansi 3.0 0-1 Shchetinin, Mykyta 3.0
6 Di Marcantonio, Tigo 3.0 ½-½ Zjuravlyov, Maximilian 2.5
7 Uyttendaele, Samuel 2.0 1-0 Neirynck, Kobe 2.0
8 Meert, Senne 2.0 1-0 Wong, Matthew 2.0
9 Floryn, Juliette 2.0 ½-½ Naessens, Lowie 2.0
10 Obuchowski, Nina 2.0 0-1 Claes, Ben 2.0
11 Theys, Quinten 2.0 1-0 Matthynssens, Alexander 2.0
12 Lot, Nathan 1.5 1-0 Badi, Amina 1.5
13 De Roeck, Emeric 1.5 0-1 Geraerts, Jules 1.5
14 Batsaikhan, Esu 1.5 0-1 De Groote, Tuur 1.0
15 Arnou, Aram 1.0 1-0 De Boeck, Adriaan 1.0
16 Lampo, Arthur 1.0 0-1 Sepulveda-Pinna, Sophia 1.0
17 Vandermolen, Bastiaan 1.0 1-0 Shah, Priyanshi 1.0
  George, Lucas 0.0 1 Bye  
  Dieltjens, Rafael 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Peeters, Paul 4.0 0-1 Stroobant, Arne 4.5
2 Algera, Rune 4.0 1-0 Gilson, Pacome 4.0
3 Tumenjargal, Suldee 4.0 ½-½ Shchetinin, Mykyta 4.0
4 Surkol, Hector 3.5 1-0 Di Marcantonio, Tigo 3.5
5 Meert, Senne 3.0 0-1 Uyttendaele, Samuel 3.0
6 Zjuravlyov, Maximilian 3.0 0-1 Li, Hansi 3.0
7 Heyndels, Tuur 3.0 0-1 Claes, Ben 3.0
8 Theys, Quinten 3.0 1-0 Seyns, Odilon 3.0
9 Naessens, Lowie 2.5 0-1 Lot, Nathan 2.5
10 Geraerts, Jules 2.5 0-1 Floryn, Juliette 2.5
11 Matthynssens, Alexander 2.0 1-0 Sepulveda-Pinna, Sophia 2.0
12 De Groote, Tuur 2.0 0-1 Obuchowski, Nina 2.0
13 Neirynck, Kobe 2.0 1-0 Vandermolen, Bastiaan 2.0
14 Wong, Matthew 2.0 1-0 Arnou, Aram 2.0
15 Badi, Amina 1.5 0-1 De Roeck, Emeric 1.5
16 De Boeck, Adriaan 1.0 ½-½ Batsaikhan, Esu 1.5
17 Shah, Priyanshi 1.0 0-1 George, Lucas 1.0
  Lampo, Arthur 1.0 1 Bye  
  Dieltjens, Rafael 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant, Arne 5.5 1-0 Tumenjargal, Suldee 4.5
2 Shchetinin, Mykyta 4.5 0-1 Algera, Rune 5.0
3 Gilson, Pacome 4.0 0-1 Surkol, Hector 4.5
4 Li, Hansi 4.0 0-1 Peeters, Paul 4.0
5 Uyttendaele, Samuel 4.0 1-0 Theys, Quinten 4.0
6 Claes, Ben 4.0 ½-½ Di Marcantonio, Tigo 3.5
7 Lot, Nathan 3.5 1-0 Floryn, Juliette 3.5
8 Zjuravlyov, Maximilian 3.0 0-1 Heyndels, Tuur 3.0
9 Seyns, Odilon 3.0 1-0 Neirynck, Kobe 3.0
10 Obuchowski, Nina 3.0 0-1 Meert, Senne 3.0
11 Matthynssens, Alexander 3.0 0-1 Wong, Matthew 3.0
12 Geraerts, Jules 2.5 0-1 Naessens, Lowie 2.5
13 De Roeck, Emeric 2.5 ½-½ George, Lucas 2.0
14 Vandermolen, Bastiaan 2.0 1-0 De Groote, Tuur 2.0
15 Lampo, Arthur 2.0 0-1 Arnou, Aram 2.0
16 Sepulveda-Pinna, Sophia 2.0 1-0 Batsaikhan, Esu 2.0
17 De Boeck, Adriaan 1.5 ½-½ Badi, Amina 1.5
  Shah, Priyanshi 1.0 1 Bye  
  Dieltjens, Rafael 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 5.5 1-0 Stroobant, Arne 6.5
2 Algera, Rune 6.0 1-0 Peeters, Paul 5.0
3 Tumenjargal, Suldee 4.5 1-0 Uyttendaele, Samuel 5.0
4 Shchetinin, Mykyta 4.5 0-1 Claes, Ben 4.5
5 Li, Hansi 4.0 1-0 Lot, Nathan 4.5
6 Di Marcantonio, Tigo 4.0 0-1 Gilson, Pacome 4.0
7 Heyndels, Tuur 4.0 1-0 Meert, Senne 4.0
8 Wong, Matthew 4.0 1-0 Seyns, Odilon 4.0
9 Floryn, Juliette 3.5 1-0 Theys, Quinten 4.0
10 Naessens, Lowie 3.5 1-0 Matthynssens, Alexander 3.0
11 Neirynck, Kobe 3.0 0-1 Zjuravlyov, Maximilian 3.0
12 Vandermolen, Bastiaan 3.0 1-0 Obuchowski, Nina 3.0
13 Arnou, Aram 3.0 ½-½ De Roeck, Emeric 3.0
14 George, Lucas 2.5 1-0 Sepulveda-Pinna, Sophia 3.0
15 De Groote, Tuur 2.0 1-0 Geraerts, Jules 2.5
16 Badi, Amina 2.0 1-0 Lampo, Arthur 2.0
17 Batsaikhan, Esu 2.0 0-1 Shah, Priyanshi 2.0
  De Boeck, Adriaan 2.0 1 Bye  
  Dieltjens, Rafael 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Tumenjargal, Suldee 5.5 1-0 Algera, Rune 7.0
2 Claes, Ben 5.5 0-1 Surkol, Hector 6.5
3 Stroobant, Arne 6.5 1-0 Heyndels, Tuur 5.0
4 Gilson, Pacome 5.0 1-0 Li, Hansi 5.0
5 Uyttendaele, Samuel 5.0 1-0 Wong, Matthew 5.0
6 Peeters, Paul 5.0 0-1 Naessens, Lowie 4.5
7 Lot, Nathan 4.5 0-1 Shchetinin, Mykyta 4.5
8 Seyns, Odilon 4.0 1-0 Floryn, Juliette 4.5
9 Theys, Quinten 4.0 0-1 Di Marcantonio, Tigo 4.0
10 Meert, Senne 4.0 1-0 Vandermolen, Bastiaan 4.0
11 Zjuravlyov, Maximilian 4.0 0-1 Arnou, Aram 3.5
12 De Roeck, Emeric 3.5 1-0 De Boeck, Adriaan 3.0
13 Matthynssens, Alexander 3.0 0-1 Neirynck, Kobe 3.0
14 Sepulveda-Pinna, Sophia 3.0 1-0 De Groote, Tuur 3.0
15 Shah, Priyanshi 3.0 ½-½ Badi, Amina 3.0
16 Lampo, Arthur 2.0 0-1 Obuchowski, Nina 3.0
17 Geraerts, Jules 2.5 1-0 Batsaikhan, Esu 2.0
  Dieltjens, Rafael 0.0 0 Afwezig  
  George, Lucas 3.5 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Surkol, Hector (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19469
N-Elo1441
FIDE-ID264130
F-Elo1314
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      George, Lucas BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Naessens, Lowie BEL 0 5.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Tumenjargal, Suldee BEL 680 6.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Algera, Rune BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
5 2      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 W - ½ 3.5 0.85 -0.35
6 4      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Gilson, Pacome BEL 1175 6.0 Z - 1 5.5 0.82 +0.18
8 1      Stroobant, Arne BEL 1420 7.5 W 1 6.5 0.53 +0.47
9 2      Claes, Ben BEL 0 5.5 Z 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1106 51.5 Totaal 7.5 7.72 -0.22
Begin van de pagina

Stroobant, Arne (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19678
N-Elo1420
FIDE-ID261661
F-Elo1444
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Groote, Tuur BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Meert, Senne BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Seyns, Odilon BEL 650 5.0 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
4 4      Uyttendaele, Samuel BEL 1035 6.0 W - 1 3.5 0.91 +0.09
5 1      Algera, Rune BEL 0 7.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 Z 1 5.5 0.83 +0.17
7 1      Tumenjargal, Suldee BEL 680 6.5 W 1 6.5 0.92 +0.08
8 1      Surkol, Hector BEL 1441 7.5 Z 0 6.5 0.47 -0.47
9 3      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 W 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0936 50.0 Totaal 7.5 7.73 -0.23
Begin van de pagina

Algera, Rune (Rank: 24)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.23707
N-Elo0
FIDE-ID274585
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Li, Hansi BEL 670 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Uyttendaele, Samuel BEL 1035 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 5      De Boeck, Adriaan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Surkol, Hector BEL 1441 7.5 W 1 4.0 0.08 +0.92
5 1      Stroobant, Arne BEL 1420 7.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
6 2      Gilson, Pacome BEL 1175 6.0 W 1 5.0 0.08 +0.92
7 2      Shchetinin, Mykyta BEL 640 5.5 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
8 2      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 W 1 7.0 0.08 +0.92
9 1      Tumenjargal, Suldee BEL 680 6.5 Z 0 7.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1026 52.0 Totaal 7.0 1.14 +5.86
Begin van de pagina

Tumenjargal, Suldee (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19937
N-Elo680
FIDE-ID269310
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Batsaikhan, Esu BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Theys, Quinten BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Surkol, Hector BEL 1441 7.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Meert, Senne BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Seyns, Odilon BEL 650 5.0 Z - 1 4.0 0.54 +0.46
6 3      Shchetinin, Mykyta BEL 640 5.5 W - ½ 4.5 0.56 -0.06
7 1      Stroobant, Arne BEL 1420 7.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
8 3      Uyttendaele, Samuel BEL 1035 6.0 W 1 5.5 0.11 +0.89
9 1      Algera, Rune BEL 0 7.0 W 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1037 49.5 Totaal 6.5 5.05 +1.45
Begin van de pagina

Gilson, Pacome (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.20829
N-Elo1175
FIDE-ID264229
F-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Zjuravlyov, Maximilian BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Matthynssens, Alexander BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Shchetinin, Mykyta BEL 640 5.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
4 2      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 Z - ½ 3.0 0.53 -0.03
5 3      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Algera, Rune BEL 0 7.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
7 3      Surkol, Hector BEL 1441 7.5 W - 0 4.0 0.18 -0.18
8 6      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 Z 1 5.0 0.92 +0.08
9 4      Li, Hansi BEL 670 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0912 47.0 Totaal 6.0 7.15 -1.15
Begin van de pagina

Uyttendaele, Samuel (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22506
N-Elo1035
FIDE-ID268950
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lampo, Arthur BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Algera, Rune BEL 0 7.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Arnou, Aram BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Stroobant, Arne BEL 1420 7.5 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
5 7      Neirynck, Kobe BEL 0 4.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Meert, Senne BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Theys, Quinten BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Tumenjargal, Suldee BEL 680 6.5 Z - 0 5.0 0.89 -0.89
9 5      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1050 45.5 Totaal 6.0 7.42 -1.42
Begin van de pagina

Shchetinin, Mykyta (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.24637
N-Elo640
FIDE-ID279293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Arnou, Aram BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Gilson, Pacome BEL 1175 6.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
4 3      Seyns, Odilon BEL 650 5.0 W - ½ 3.0 0.49 +0.01
5 5      Li, Hansi BEL 670 5.0 Z - 1 4.0 0.46 +0.54
6 3      Tumenjargal, Suldee BEL 680 6.5 Z - ½ 4.5 0.44 +0.06
7 2      Algera, Rune BEL 0 7.0 W - 0 4.5 0.92 -0.92
8 4      Claes, Ben BEL 0 5.5 W 0 4.5 0.92 -0.92
9 7      Lot, Nathan BEL 0 4.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0793 49.0 Totaal 5.5 6.07 -0.57
Begin van de pagina

Claes, Ben (Rank: 15)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.22860
N-Elo0
FIDE-ID268941
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Shah, Priyanshi BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Neirynck, Kobe BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Li, Hansi BEL 670 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Obuchowski, Nina BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 6      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
8 4      Shchetinin, Mykyta BEL 640 5.5 Z 1 5.5 0.08 +0.92
9 2      Surkol, Hector BEL 1441 7.5 W - 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0912 44.5 Totaal 5.5 2.40 +3.10
Begin van de pagina

Naessens, Lowie (Rank: 14)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.22816
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Sepulveda-Pinna, Sophia BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Surkol, Hector BEL 1441 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Theys, Quinten BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      De Roeck, Emeric BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Floryn, Juliette BEL 0 4.5 Z ½ 2.5 0.50 +0.00
6 9      Lot, Nathan BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 12      Geraerts, Jules BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
8 10      Matthynssens, Alexander BEL 0 3.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 6      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 Z 1 5.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1295 40.5 Totaal 5.5 3.66 +1.84
Begin van de pagina

Peeters, Paul (Rank: 4)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo1150
FIDE-ID258261
F-Elo1114
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Floryn, Juliette BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Claes, Ben BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Gilson, Pacome BEL 1175 6.0 W - ½ 3.5 0.47 +0.03
5 2      Surkol, Hector BEL 1441 7.5 Z ½ 4.0 0.15 +0.35
6 1      Stroobant, Arne BEL 1420 7.5 W 0 4.0 0.17 -0.17
7 4      Li, Hansi BEL 670 5.0 Z 1 5.0 0.92 +0.08
8 2      Algera, Rune BEL 0 7.0 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
9 6      Naessens, Lowie BEL 0 5.5 W 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1176 53.5 Totaal 5.0 6.31 -1.31
Begin van de pagina

Seyns, Odilon (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.21853
N-Elo650
FIDE-ID269131
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Geraerts, Jules BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Stroobant, Arne BEL 1420 7.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
4 3      Shchetinin, Mykyta BEL 640 5.5 Z - ½ 3.0 0.51 -0.01
5 4      Tumenjargal, Suldee BEL 680 6.5 W - 0 3.0 0.46 -0.46
6 8      Theys, Quinten BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 9      Neirynck, Kobe BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 8      Wong, Matthew BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
9 8      Floryn, Juliette BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0913 44.5 Totaal 5.0 6.57 -1.57
Begin van de pagina

Di Marcantonio, Tigo (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.20180
N-Elo0
FIDE-ID261955
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Obuchowski, Nina BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      De Roeck, Emeric BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Wong, Matthew BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Zjuravlyov, Maximilian BEL 0 4.0 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
6 4      Surkol, Hector BEL 1441 7.5 Z 0 3.5 0.08 -0.08
7 6      Claes, Ben BEL 0 5.5 Z - ½ 4.0 0.50 +0.00
8 6      Gilson, Pacome BEL 1175 6.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
9 9      Theys, Quinten BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1255 45.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina

Wong, Matthew (Rank: 35)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.23913
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Lot, Nathan BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Shchetinin, Mykyta BEL 640 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      George, Lucas BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
5 8      Meert, Senne BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Arnou, Aram BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Matthynssens, Alexander BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Seyns, Odilon BEL 650 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
9 5      Uyttendaele, Samuel BEL 1035 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0775 42.0 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina

Meert, Senne (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.21168
N-Elo0
FIDE-ID267473
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Neirynck, Kobe BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Stroobant, Arne BEL 1420 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Badi, Amina BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Tumenjargal, Suldee BEL 680 6.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Uyttendaele, Samuel BEL 1035 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Obuchowski, Nina BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 7      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 10      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0948 45.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina

Heyndels, Tuur (Rank: 8)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.22840
N-Elo660
FIDE-ID272973
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Theys, Quinten BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Batsaikhan, Esu BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Floryn, Juliette BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Obuchowski, Nina BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Gilson, Pacome BEL 1175 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Claes, Ben BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 8      Zjuravlyov, Maximilian BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 7      Meert, Senne BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 3      Stroobant, Arne BEL 1420 7.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1297 42.5 Totaal 5.0 6.60 -1.60
Begin van de pagina

Li, Hansi (Rank: 7)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.22843
N-Elo670
FIDE-ID273066
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Algera, Rune BEL 0 7.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Lampo, Arthur BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Geraerts, Jules BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Claes, Ben BEL 0 5.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Shchetinin, Mykyta BEL 640 5.5 W - 0 3.0 0.54 -0.54
6 6      Zjuravlyov, Maximilian BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 5      Lot, Nathan BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 4      Gilson, Pacome BEL 1175 6.0 Z 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0988 43.0 Totaal 5.0 6.22 -1.22
Begin van de pagina

Lot, Nathan (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.21306
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Arnou, Aram BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Geraerts, Jules BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 12      Badi, Amina BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 9      Naessens, Lowie BEL 0 5.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 7      Floryn, Juliette BEL 0 4.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
8 5      Li, Hansi BEL 670 5.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
9 7      Shchetinin, Mykyta BEL 640 5.5 W 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0655 41.0 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina

Floryn, Juliette (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.23176
N-Elo0
FIDE-ID276286
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Shah, Priyanshi BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Sepulveda-Pinna, Sophia BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Naessens, Lowie BEL 0 5.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 10      Geraerts, Jules BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 7      Lot, Nathan BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
8 9      Theys, Quinten BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 8      Seyns, Odilon BEL 650 5.0 Z 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0820 40.0 Totaal 4.5 3.24 +1.26
Begin van de pagina

De Roeck, Emeric (Rank: 36)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.24664
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
3 13      Zjuravlyov, Maximilian BEL 0 4.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 10      Naessens, Lowie BEL 0 5.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
5 13      Geraerts, Jules BEL 0 3.5 W 0 1.5 0.50 -0.50
6 15      Badi, Amina BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 13      George, Lucas BEL 0 3.5 W - ½ 3.0 0.50 +0.00
8 13      Arnou, Aram BEL 0 4.5 Z ½ 3.5 0.50 +0.00
9 12      De Boeck, Adriaan BEL 0 3.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 4.5 4.00 -0.50
Begin van de pagina

Arnou, Aram (Rank: 27)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.25341
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Shchetinin, Mykyta BEL 640 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Lot, Nathan BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Uyttendaele, Samuel BEL 1035 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Matthynssens, Alexander BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      De Boeck, Adriaan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Wong, Matthew BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Lampo, Arthur BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 13      De Roeck, Emeric BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 11      Zjuravlyov, Maximilian BEL 0 4.0 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0837 37.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina

Theys, Quinten (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.21753
N-Elo0
FIDE-ID273104
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Tumenjargal, Suldee BEL 680 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Naessens, Lowie BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Zjuravlyov, Maximilian BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Matthynssens, Alexander BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Seyns, Odilon BEL 650 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 5      Uyttendaele, Samuel BEL 1035 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 9      Floryn, Juliette BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 9      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0756 44.5 Totaal 4.0 2.82 +1.18
Begin van de pagina

Zjuravlyov, Maximilian (Rank: 20)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.23435
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gilson, Pacome BEL 1175 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Sepulveda-Pinna, Sophia BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      De Roeck, Emeric BEL 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 9      Theys, Quinten BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
5 6      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 Z ½ 3.0 0.50 +0.00
6 6      Li, Hansi BEL 670 5.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 11      Neirynck, Kobe BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 11      Arnou, Aram BEL 0 4.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0835 42.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina

Vandermolen, Bastiaan (Rank: 26)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.20064
N-Elo0
FIDE-ID278238
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Seyns, Odilon BEL 650 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Boeck, Adriaan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Lot, Nathan BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 17      Shah, Priyanshi BEL 0 3.5 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Neirynck, Kobe BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 14      De Groote, Tuur BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 12      Obuchowski, Nina BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      Meert, Senne BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0650 32.0 Totaal 4.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina

Neirynck, Kobe (Rank: 31)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.22864
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Meert, Senne BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      De Groote, Tuur BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Claes, Ben BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      De Boeck, Adriaan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Uyttendaele, Samuel BEL 1035 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Seyns, Odilon BEL 650 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 11      Zjuravlyov, Maximilian BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 13      Matthynssens, Alexander BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0842 38.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina

Obuchowski, Nina (Rank: 29)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.22833
N-Elo0
FIDE-ID269336
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Di Marcantonio, Tigo BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      George, Lucas BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Matthynssens, Alexander BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Claes, Ben BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 12      De Groote, Tuur BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Meert, Senne BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 12      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 16      Lampo, Arthur BEL 0 2.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0660 36.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

Sepulveda-Pinna, Sophia (Rank: 32)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.23880
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Naessens, Lowie BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Zjuravlyov, Maximilian BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 14      Floryn, Juliette BEL 0 4.5 W 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Lampo, Arthur BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Matthynssens, Alexander BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Batsaikhan, Esu BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 14      George, Lucas BEL 0 3.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 14      De Groote, Tuur BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.5 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina

Geraerts, Jules (Rank: 28)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.21572
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Boeck, Adriaan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Seyns, Odilon BEL 650 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Li, Hansi BEL 670 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Lot, Nathan BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 13      De Roeck, Emeric BEL 0 4.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 10      Floryn, Juliette BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 12      Naessens, Lowie BEL 0 5.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 15      De Groote, Tuur BEL 0 3.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
9 17      Batsaikhan, Esu BEL 0 2.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0660 37.0 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina

George, Lucas (Rank: 18)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.21360
N-Elo0
FIDE-ID270563
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(901) Namur-Echecs
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Surkol, Hector BEL 1441 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Obuchowski, Nina BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Wong, Matthew BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      De Groote, Tuur BEL 0 3.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 17      Shah, Priyanshi BEL 0 3.5 Z 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      De Roeck, Emeric BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 14      Sepulveda-Pinna, Sophia BEL 0 4.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
9        Afwezig           0 3.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1441 31.5 Totaal 3.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina

Badi, Amina (Rank: 34)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.21323
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Matthynssens, Alexander BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 9      Meert, Senne BEL 0 5.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Batsaikhan, Esu BEL 0 2.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 12      Lot, Nathan BEL 0 4.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 15      De Roeck, Emeric BEL 0 4.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
7 17      De Boeck, Adriaan BEL 0 3.0 Z - ½ 2.0 0.50 +0.00
8 16      Lampo, Arthur BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 15      Shah, Priyanshi BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.5 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina

Shah, Priyanshi (Rank: 33)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.23929
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Claes, Ben BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Floryn, Juliette BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      De Groote, Tuur BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Lampo, Arthur BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      George, Lucas BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 17      Batsaikhan, Esu BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
9 15      Badi, Amina BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina

Matthynssens, Alexander (Rank: 16)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.23378
N-Elo0
FIDE-ID274801
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Badi, Amina BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Gilson, Pacome BEL 1175 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Obuchowski, Nina BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Arnou, Aram BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Theys, Quinten BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Sepulveda-Pinna, Sophia BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 10      Naessens, Lowie BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 13      Neirynck, Kobe BEL 0 4.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1175 40.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina

De Groote, Tuur (Rank: 19)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.24667
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Stroobant, Arne BEL 1420 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Neirynck, Kobe BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Shah, Priyanshi BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      George, Lucas BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 14      Batsaikhan, Esu BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Obuchowski, Nina BEL 0 4.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
7 14      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 15      Geraerts, Jules BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 14      Sepulveda-Pinna, Sophia BEL 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1420 36.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina

De Boeck, Adriaan (Rank: 11)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.20236
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Geraerts, Jules BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Algera, Rune BEL 0 7.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Neirynck, Kobe BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      Arnou, Aram BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 16      Batsaikhan, Esu BEL 0 2.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 17      Badi, Amina BEL 0 3.5 W ½ 2.0 0.50 +0.00
8        Bye           1 3.0    
9 12      De Roeck, Emeric BEL 0 4.5 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina

Lampo, Arthur (Rank: 22)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.23661
N-Elo0
FIDE-ID276308
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Uyttendaele, Samuel BEL 1035 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Li, Hansi BEL 670 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Batsaikhan, Esu BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 16      Shah, Priyanshi BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Sepulveda-Pinna, Sophia BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 15      Arnou, Aram BEL 0 4.5 W 0 2.0 0.50 -0.50
8 16      Badi, Amina BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 16      Obuchowski, Nina BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0852 32.5 Totaal 2.0 3.16 -2.16
Begin van de pagina

Batsaikhan, Esu (Rank: 23)

Rangschikking35
GeslachtF
Stamnr.23471
N-Elo0
FIDE-ID273015
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Tumenjargal, Suldee BEL 680 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Lampo, Arthur BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Badi, Amina BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 14      De Groote, Tuur BEL 0 3.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 16      De Boeck, Adriaan BEL 0 3.0 Z ½ 2.0 0.50 +0.00
7 16      Sepulveda-Pinna, Sophia BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
8 17      Shah, Priyanshi BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 17      Geraerts, Jules BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0670 34.0 Totaal 2.0 3.66 -1.66
Begin van de pagina

Dieltjens, Rafael (Rank: 30)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.22822
N-Elo0
FIDE-ID269328
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win -
1 Surkol, Hector 1 1441 1383 7.5 28 W 1 9 Z 1 4 W 1 3 Z 0 10 W ½ 12 W 1 5 Z 1 2 W 1 8 Z 1 42.00 51.50 36.5 7 0
2 Stroobant, Arne 2 1420 1356 7.5 32 Z 1 14 W 1 11 Z ½ 6 W 1 3 W 1 10 Z 1 4 W 1 1 Z 0 15 W 1 40.00 50.00 39.5 7 0
3 Algera, Rune 24 0 1132 7.0 16 Z 1 6 W 1 33 Z 1 1 W 1 2 Z 0 5 W 1 7 Z 1 10 W 1 4 Z 0 37.50 51.50 39.0 7 0
4 Tumenjargal, Suldee 6 680 789 6.5 35 Z 1 21 W 1 1 Z 0 14 W 1 11 Z 1 7 W ½ 2 Z 0 6 W 1 3 W 1 31.75 49.50 33.0 6 0
5 Gilson, Pacome 3 1175 1016 6.0 22 W 1 31 Z 1 7 W ½ 10 Z ½ 15 W 1 3 Z 0 1 W 0 12 Z 1 16 W 1 27.25 47.00 31.5 5 0
6 Uyttendaele, Samuel 5 1035 852 6.0 34 W 1 3 Z 0 20 W 1 2 Z 0 24 W 1 14 Z 1 21 W 1 4 Z 0 13 W 1 24.00 45.00 29.0 6 0
7 Shchetinin, Mykyta 10 640 551 5.5 20 Z 1 13 W 1 5 Z ½ 11 W ½ 16 Z 1 4 Z ½ 3 W 0 8 W 0 17 Z 1 27.75 49.00 31.5 4 0
8 Claes, Ben 15 0 587 5.5 30 W 1 10 Z 0 24 W 1 16 W 0 25 Z 1 15 Z 1 12 W ½ 7 Z 1 1 W 0 24.00 44.00 28.5 5 0
9 Naessens, Lowie 14 0 368 5.5 26 Z 1 1 W 0 21 Z 0 19 W 1 18 Z ½ 17 W 0 27 Z 1 31 W 1 10 Z 1 21.25 39.50 23.5 5 0
10 Peeters, Paul 4 1150 991 5.0 18 Z 1 8 W 1 12 Z 1 5 W ½ 1 Z ½ 2 W 0 16 Z 1 3 Z 0 9 W 0 26.75 53.50 32.5 4 0
11 Seyns, Odilon 9 650 473 5.0 23 W 1 27 Z 1 2 W ½ 7 Z ½ 4 W 0 21 Z 0 24 W 1 13 Z 0 18 W 1 22.00 44.00 27.5 4 0
12 Di Marcantonio, Tigo 12 0 461 5.0 25 Z 1 19 W 1 10 W 0 13 Z 1 22 W ½ 1 Z 0 8 Z ½ 5 W 0 21 Z 1 21.75 45.00 28.0 4 0
13 Wong, Matthew 35 0 301 5.0 17 Z 1 7 Z 0 28 W 1 12 W 0 14 Z 0 20 W 1 31 Z 1 11 W 1 6 Z 0 20.50 42.00 25.0 5 0
14 Meert, Senne 13 0 465 5.0 24 W 1 2 Z 0 29 W 1 4 Z 0 13 W 1 6 W 0 25 Z 1 15 Z 0 23 W 1 19.50 44.50 25.0 5 0
15 Heyndels, Tuur 8 660 481 5.0 21 Z 0 35 W 1 18 Z 1 25 W 1 5 Z 0 8 W 0 22 Z 1 14 W 1 2 Z 0 19.50 42.50 26.0 5 0
16 Li, Hansi 7 670 532 5.0 3 W 0 34 Z 1 27 W 1 8 Z 1 7 W 0 22 Z 1 10 W 0 17 W 1 5 Z 0 19.00 42.50 27.0 5 0
17 Lot, Nathan 17 0 146 4.5 13 W 0 20 Z 0 23 W 1 27 Z ½ 29 W 1 9 Z 1 18 W 1 16 Z 0 7 W 0 18.25 40.00 22.0 4 0
18 Floryn, Juliette 21 0 273 4.5 10 W 0 30 Z 1 15 W 0 26 Z 1 9 W ½ 27 Z 1 17 Z 0 21 W 1 11 Z 0 16.75 39.00 22.5 4 0
19 De Roeck, Emeric 36 0 -43 4.5 B1 12 Z 0 22 W ½ 9 Z 0 27 W 0 29 Z 1 28 W ½ 20 Z ½ 33 W 1 15.50 35.50 20.0 2 0
20 Arnou, Aram 27 0 186 4.5 7 W 0 17 W 1 6 Z 0 31 Z 0 33 W 1 13 Z 0 34 Z 1 19 W ½ 22 Z 1 14.50 36.00 18.0 4 0
21 Theys, Quinten 25 0 300 4.0 15 W 1 4 Z 0 9 W 1 22 Z 0 31 W 1 11 W 1 6 Z 0 18 Z 0 12 W 0 18.50 44.50 25.0 4 0
22 Zjuravlyov, Maximilian 20 0 242 4.0 5 Z 0 26 W 1 19 Z ½ 21 W 1 12 Z ½ 16 W 0 15 W 0 24 Z 1 20 W 0 16.00 41.00 22.0 3 0
23 Vandermolen, Bastiaan 26 0 -6 4.0 11 Z 0 33 W 0 17 Z 0 B1 30 W 1 24 Z 0 32 W 1 25 W 1 14 Z 0 12.50 33.50 16.0 3 0
24 Neirynck, Kobe 31 0 151 4.0 14 Z 0 32 W 1 8 Z 0 33 W 1 6 Z 0 23 W 1 11 Z 0 22 W 0 31 Z 1 12.00 37.50 19.0 4 0
25 Obuchowski, Nina 29 0 37 4.0 12 W 0 28 Z 1 31 W 1 15 Z 0 8 W 0 32 Z 1 14 W 0 23 Z 0 34 Z 1 11.00 35.00 20.0 4 0
26 Sepulveda-Pinna, Sophia 32 0 -87 4.0 9 W 0 22 Z 0 B1 18 W 0 34 Z 1 31 Z 0 35 W 1 28 Z 0 32 W 1 9.50 30.00 16.0 3 0
27 Geraerts, Jules 28 0 67 3.5 33 Z 1 11 W 0 16 Z 0 17 W ½ 19 Z 1 18 W 0 9 W 0 32 Z 0 35 W 1 10.75 36.00 18.0 3 0
28 George, Lucas 18 0 104 3.5 1 Z 0 25 W 0 13 Z 0 32 W 0 B1 30 Z 1 19 Z ½ 26 W 1 A 10.50 36.50 12.5 2 0
29 Badi, Amina 34 0 -141 3.5 31 W 0 B1 14 Z 0 35 W ½ 17 Z 0 19 W 0 33 Z ½ 34 W 1 30 Z ½ 8.75 29.00 15.0 1 0
30 Shah, Priyanshi 33 0 -141 3.5 8 Z 0 18 W 0 32 Z 1 34 W 0 23 Z 0 28 W 0 B1 35 Z 1 29 W ½ 8.50 28.50 12.5 2 0
31 Matthynssens, Alexander 16 0 6 3.0 29 Z 1 5 W 0 25 Z 0 20 W 1 21 Z 0 26 W 1 13 W 0 9 Z 0 24 W 0 11.00 39.50 19.0 3 0
32 De Groote, Tuur 19 0 33 3.0 2 W 0 24 Z 0 30 W 0 28 Z 1 35 Z 1 25 W 0 23 Z 0 27 W 1 26 Z 0 9.00 34.50 13.0 3 0
33 De Boeck, Adriaan 11 0 -193 3.0 27 W 0 23 Z 1 3 W 0 24 Z 0 20 Z 0 35 W ½ 29 W ½ B1 19 Z 0 8.50 34.00 13.5 1 0
34 Lampo, Arthur 22 0 -109 2.0 6 Z 0 16 W 0 35 Z 0 30 Z 1 26 W 0 B1 20 W 0 29 Z 0 25 W 0 5.50 33.50 10.0 1 0
35 Batsaikhan, Esu 23 0 -71 2.0 4 W 0 15 Z 0 34 W 1 29 Z ½ 32 W 0 33 Z ½ 26 Z 0 30 W 0 27 Z 0 4.25 31.50 12.0 1 0
36 Dieltjens, Rafael 30 0 0 0.0 A A A A A A A A A 0.00 27.00 0.0 0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.52 2022/11/05 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/11/11 21:57