SwarLogo Jeugdschaakcriterium Zottegem 2022 -14 SwarLogo
462
Organisator: Caballos Zottegem
Arbiter: David Roos, Hans Temmerman
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 20 min. met incr. 5"
Datums: van 11/11/2022 tot 11/11/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win -
1
Plomp, Mateo
  1 Plomp, Mateo 1554 6.0
1 Z 1 14 Christiaens, Nyssa 0 4.0
2 W 1 21 Van Lierde, Kasper 0 3.0
3 Z 1 11 De Ketelaere, Raphael 1487 4.0
4 W 1 2 Orban, Pieter-Jan 1504 6.0
5 Z ½ 3 Ghisa, Alexander 1494 5.0
6 W 1 4 Froeyman, Hugo 1762 5.0
7 Z ½ 5 Slodicka, Anton 1123 4.5
Jeugd -14 M 17780 1554 de Mercatel 6.0 1696 26.75 31.50 26.0 5 0
2
Orban, Pieter-Jan
  2 Orban, Pieter-Jan 1504 6.0
1 W 1 22 Baert, Rowan 0 3.0
2 Z 1 17 Vander Donckt, Xander 620 3.5
3 W 1 6 Vagenende, Lars 1168 4.5
4 Z 0 1 Plomp, Mateo 1554 6.0
5 W 1 10 Van Gestel, Jef 0 4.0
6 W 1 3 Ghisa, Alexander 1494 5.0
7 Z 1 11 De Ketelaere, Raphael 1487 4.0
Jeugd -14 M 23247 1504 LSV-Chesspirant 6.0 1597 24.00 30.00 24.0 6 0
3
Ghisa, Alexander
  3 Ghisa, Alexander 1494 5.0
1 Z 1 26 Beuseling, Lander 0 2.0
2 W 1 10 Van Gestel, Jef 0 4.0
3 Z 1 8 Duthoi, Mattijs 0 4.0
4 W ½ 4 Froeyman, Hugo 1762 5.0
5 W ½ 1 Plomp, Mateo 1554 6.0
6 Z 0 2 Orban, Pieter-Jan 1504 6.0
7 W 1 12 Hanssen, Casper 0 4.0
Jeugd -14 M 19897 1494 Kapelle-op-den-Bos 5.0 1480 19.50 31.00 22.5 4 0
4
Froeyman, Hugo
  4 Froeyman, Hugo 1762 5.0
1 W 1 29 Hertoghe, Stan 0 1.5
2 Z ½ 5 Slodicka, Anton 1123 4.5
3 W 1 9 Strynckx, Thibeau 0 4.0
4 Z ½ 3 Ghisa, Alexander 1494 5.0
5 W 1 14 Christiaens, Nyssa 0 4.0
6 Z 0 1 Plomp, Mateo 1554 6.0
7 W 1 15 Van Ewijk, Uma 1112 4.0
Jeugd -14 M 14489 1762 Deurne 5.0 1574 18.25 29.00 21.0 4 0
5
Slodicka, Anton
  5 Slodicka, Anton 1123 4.5
1 W 1 30 Marechal, Wouter 0 1.0
2 W ½ 4 Froeyman, Hugo 1762 5.0
3 Z ½ 7 Hanssens, Daan 1255 4.5
4 Z ½ 12 Hanssen, Casper 0 4.0
5 W ½ 9 Strynckx, Thibeau 0 4.0
6 Z 1 10 Van Gestel, Jef 0 4.0
7 W ½ 1 Plomp, Mateo 1554 6.0
Jeugd -14 M 17480 1123 Oudenaarde 4.5 1138 16.75 28.50 18.5 2 0
6
Vagenende, Lars
  6 Vagenende, Lars 1168 4.5
1 W 1 12 Hanssen, Casper 0 4.0
2 Z 1 25 Moh'D, Zain 0 2.0
3 Z 0 2 Orban, Pieter-Jan 1504 6.0
4 W 0 10 Van Gestel, Jef 0 4.0
5 W 1 13 Ip, Lucas 0 4.0
6 Z ½ 8 Duthoi, Mattijs 0 4.0
7 W 1 14 Christiaens, Nyssa 0 4.0
Jeugd -14 M 16208 1168 LSV-Chesspirant 4.5 983 16.00 28.00 18.0 4 0
7
Hanssens, Daan
  7 Hanssens, Daan 1255 4.5
1 Z 1 19 Subramamian, Santosh 0 3.0
2 W 0 8 Duthoi, Mattijs 0 4.0
3 W ½ 5 Slodicka, Anton 1123 4.5
4 Z 0 9 Strynckx, Thibeau 0 4.0
5 Z 1 18 Vynck, Arnon 986 3.5
6 W 1 21 Van Lierde, Kasper 0 3.0
7 Z 1 16 Vermeulen, Hailey 1150 3.5
Jeugd -14 M 19069 1255 Kortrijk 4.5 1064 15.25 25.50 15.5 4 0
8
Duthoi, Mattijs
  8 Duthoi, Mattijs 0 4.0
1 W 1 15 Van Ewijk, Uma 1112 4.0
2 Z 1 7 Hanssens, Daan 1255 4.5
3 W 0 3 Ghisa, Alexander 1494 5.0
4 Z 1 16 Vermeulen, Hailey 1150 3.5
5 Z 0 11 De Ketelaere, Raphael 1487 4.0
6 W ½ 6 Vagenende, Lars 1168 4.5
7 Z ½ 17 Vander Donckt, Xander 620 3.5
Jeugd -14 M 23853 0 LSV-Chesspirant 4.0 1234 16.00 29.00 18.5 3 0
9
Strynckx, Thibeau
  9 Strynckx, Thibeau 0 4.0
1 Z ½ 18 Vynck, Arnon 986 3.5
2 W 1 15 Van Ewijk, Uma 1112 4.0
3 Z 0 4 Froeyman, Hugo 1762 5.0
4 W 1 7 Hanssens, Daan 1255 4.5
5 Z ½ 5 Slodicka, Anton 1123 4.5
6 W 0 16 Vermeulen, Hailey 1150 3.5
7 W 1 22 Baert, Rowan 0 3.0
Jeugd -14 M 23341 0 Izegem 4.0 1105 15.50 28.00 16.0 3 0
10
Van Gestel, Jef
  10 Van Gestel, Jef 0 4.0
1 W 1 16 Vermeulen, Hailey 1150 3.5
2 Z 0 3 Ghisa, Alexander 1494 5.0
3 W 1 13 Ip, Lucas 0 4.0
4 Z 1 6 Vagenende, Lars 1168 4.5
5 Z 0 2 Orban, Pieter-Jan 1504 6.0
6 W 0 5 Slodicka, Anton 1123 4.5
7 Z 1 20 Badi, Ahmed 0 3.0
Jeugd -14 M 25482 0 Chessmates Kapellen 4.0 970 15.00 30.50 17.0 4 0
11
De Ketelaere, Raphael
  11 De Ketelaere, Raphael 1487 4.0
1 W 1 28 Seresia, Nathan 0 2.0
2 Z 1 13 Ip, Lucas 0 4.0
3 W 0 1 Plomp, Mateo 1554 6.0
4 Z 1 19 Subramamian, Santosh 0 3.0
5 W 1 8 Duthoi, Mattijs 0 4.0
6 Z 0 15 Van Ewijk, Uma 1112 4.0
7 W 0 2 Orban, Pieter-Jan 1504 6.0
Jeugd -14 M 23915 1487 KBSK Brugge 4.0 1267 13.00 29.00 20.0 4 0
12
Hanssen, Casper
  12 Hanssen, Casper 0 4.0
1 Z 0 6 Vagenende, Lars 1168 4.5
2 W 1 24 Van Parys, Tristan 0 2.0
3 Z 1 21 Van Lierde, Kasper 0 3.0
4 W ½ 5 Slodicka, Anton 1123 4.5
5 Z ½ 16 Vermeulen, Hailey 1150 3.5
6 W 1 17 Vander Donckt, Xander 620 3.5
7 Z 0 3 Ghisa, Alexander 1494 5.0
Jeugd -14 M 19131 0 Houthalen-Oost 4.0 844 12.50 26.00 16.5 3 0
13
Ip, Lucas
  13 Ip, Lucas 0 4.0
1 Z 1 20 Badi, Ahmed 0 3.0
2 W 0 11 De Ketelaere, Raphael 1487 4.0
3 Z 0 10 Van Gestel, Jef 0 4.0
4 W 1 23 Esprit, Kobe 0 2.5
5 Z 0 6 Vagenende, Lars 1168 4.5
6 W 1 24 Van Parys, Tristan 0 2.0
7 Z 1 19 Subramamian, Santosh 0 3.0
Jeugd -14 M 21108 0 Wetteren 4.0 429 10.50 23.00 14.0 4 0
14
Christiaens, Nyssa
  14 Christiaens, Nyssa 0 4.0
1 W 0 1 Plomp, Mateo 1554 6.0
2 Z 1 30 Marechal, Wouter 0 1.0
3 W 1 25 Moh'D, Zain 0 2.0
4 Z 1 20 Badi, Ahmed 0 3.0
5 Z 0 4 Froeyman, Hugo 1762 5.0
6 W 1 19 Subramamian, Santosh 0 3.0
7 Z 0 6 Vagenende, Lars 1168 4.5
Jeugd -14 F 15412 0 Aalter 4.0 691 9.00 24.50 17.0 4 0
15
Van Ewijk, Uma
  15 Van Ewijk, Uma 1112 4.0
1 Z 0 8 Duthoi, Mattijs 0 4.0
2 Z 0 9 Strynckx, Thibeau 0 4.0
3 W 1 30 Marechal, Wouter 0 1.0
4 W 1 26 Beuseling, Lander 0 2.0
5 Z 1 24 Van Parys, Tristan 0 2.0
6 W 1 11 De Ketelaere, Raphael 1487 4.0
7 Z 0 4 Froeyman, Hugo 1762 5.0
Jeugd -14 F 22510 1112 LSV-Chesspirant 4.0 987 9.00 22.00 14.0 4 0
16
Vermeulen, Hailey
  16 Vermeulen, Hailey 1150 3.5
1 Z 0 10 Van Gestel, Jef 0 4.0
2 W 1 18 Vynck, Arnon 986 3.5
3 Z 1 26 Beuseling, Lander 0 2.0
4 W 0 8 Duthoi, Mattijs 0 4.0
5 W ½ 12 Hanssen, Casper 0 4.0
6 Z 1 9 Strynckx, Thibeau 0 4.0
7 W 0 7 Hanssens, Daan 1255 4.5
Jeugd -14 F 21117 1150 Landegem 3.5 856 11.50 26.00 14.5 3 0
17
Vander Donckt, Xander
  17 Vander Donckt, Xander 620 3.5
1 Z 1 23 Esprit, Kobe 0 2.5
2 W 0 2 Orban, Pieter-Jan 1504 6.0
3 Z 0 19 Subramamian, Santosh 0 3.0
4 W 1 18 Vynck, Arnon 986 3.5
5 W 1 20 Badi, Ahmed 0 3.0
6 Z 0 12 Hanssen, Casper 0 4.0
7 W ½ 8 Duthoi, Mattijs 0 4.0
Jeugd -14 M 16001 620 Zottegem 3.5 444 11.00 26.00 14.5 3 0
18
Vynck, Arnon
  18 Vynck, Arnon 986 3.5
1 W ½ 9 Strynckx, Thibeau 0 4.0
2 Z 0 16 Vermeulen, Hailey 1150 3.5
3 W 1 29 Hertoghe, Stan 0 1.5
4 Z 0 17 Vander Donckt, Xander 620 3.5
5 W 0 7 Hanssens, Daan 1255 4.5
6 Z 1 30 Marechal, Wouter 0 1.0
7 W 1 24 Van Parys, Tristan 0 2.0
Jeugd -14 M 16557 986 LSV-Chesspirant 3.5 767 6.50 20.00 11.5 3 0
19
Subramamian, Santosh
  19 Subramamian, Santosh 0 3.0
1 W 0 7 Hanssens, Daan 1255 4.5
2 Z 1 29 Hertoghe, Stan 0 1.5
3 W 1 17 Vander Donckt, Xander 620 3.5
4 W 0 11 De Ketelaere, Raphael 1487 4.0
5 Z 1 21 Van Lierde, Kasper 0 3.0
6 Z 0 14 Christiaens, Nyssa 0 4.0
7 W 0 13 Ip, Lucas 0 4.0
Jeugd -14 M 25031 0 Leuven Centraal 3.0 430 8.00 24.50 14.0 3 0
20
Badi, Ahmed
  20 Badi, Ahmed 0 3.0
1 W 0 13 Ip, Lucas 0 4.0
2 Z 1 28 Seresia, Nathan 0 2.0
3 W 1 22 Baert, Rowan 0 3.0
4 W 0 14 Christiaens, Nyssa 0 4.0
5 Z 0 17 Vander Donckt, Xander 620 3.5
6 Z 1 25 Moh'D, Zain 0 2.0
7 W 0 10 Van Gestel, Jef 0 4.0
Jeugd -14 M 19791 0 LSV-Chesspirant 3.0 39 7.00 22.50 13.0 3 0
21
Van Lierde, Kasper
  21 Van Lierde, Kasper 0 3.0
1 W 1 27 Heerman, Gilles 0 2.0
2 Z 0 1 Plomp, Mateo 1554 6.0
3 W 0 12 Hanssen, Casper 0 4.0
4 Z 1 25 Moh'D, Zain 0 2.0
5 W 0 19 Subramamian, Santosh 0 3.0
6 Z 0 7 Hanssens, Daan 1255 4.5
7 W 1 26 Beuseling, Lander 0 2.0
Jeugd -14 M 21751 0 Zottegem 3.0 351 6.00 23.50 12.0 3 0
22
Baert, Rowan
  22 Baert, Rowan 0 3.0
1 Z 0 2 Orban, Pieter-Jan 1504 6.0
2 W 1 23 Esprit, Kobe 0 2.5
3 Z 0 20 Badi, Ahmed 0 3.0
4 W 0 24 Van Parys, Tristan 0 2.0
5 Z 1 30 Marechal, Wouter 0 1.0
6 W 1 26 Beuseling, Lander 0 2.0
7 Z 0 9 Strynckx, Thibeau 0 4.0
Jeugd -14 M 25469 0 3.0 165 5.50 20.50 11.0 3 0
23
Esprit, Kobe
  23 Esprit, Kobe 0 2.5
1 W 0 17 Vander Donckt, Xander 620 3.5
2 Z 0 22 Baert, Rowan 0 3.0
3 W 1 28 Seresia, Nathan 0 2.0
4 Z 0 13 Ip, Lucas 0 4.0
5 W 0 25 Moh'D, Zain 0 2.0
6 Z 1 27 Heerman, Gilles 0 2.0
7 Z ½ 29 Hertoghe, Stan 0 1.5
Jeugd -14 M 22862 0 Izegem 2.5 -13 4.75 18.00 7.5 2 0
24
Van Parys, Tristan
  24 Van Parys, Tristan 0 2.0
1 W 0 25 Moh'D, Zain 0 2.0
2 Z 0 12 Hanssen, Casper 0 4.0
3 W 1 27 Heerman, Gilles 0 2.0
4 Z 1 22 Baert, Rowan 0 3.0
5 W 0 15 Van Ewijk, Uma 1112 4.0
6 Z 0 13 Ip, Lucas 0 4.0
7 Z 0 18 Vynck, Arnon 986 3.5
Jeugd -14 M 18558 0 Oostkamp 2.0 142 5.00 22.50 9.0 2 0
25
Moh'D, Zain
  25 Moh'D, Zain 0 2.0
1 Z 1 24 Van Parys, Tristan 0 2.0
2 W 0 6 Vagenende, Lars 1168 4.5
3 Z 0 14 Christiaens, Nyssa 0 4.0
4 W 0 21 Van Lierde, Kasper 0 3.0
5 Z 1 23 Esprit, Kobe 0 2.5
6 W 0 20 Badi, Ahmed 0 3.0
7 W 0 27 Heerman, Gilles 0 2.0
Jeugd -14 M 21097 0 Landegem 2.0 9 4.50 21.00 10.0 2 0
26
Beuseling, Lander
  26 Beuseling, Lander 0 2.0
1 W 0 3 Ghisa, Alexander 1494 5.0
2 Z 1 27 Heerman, Gilles 0 2.0
3 W 0 16 Vermeulen, Hailey 1150 3.5
4 Z 0 15 Van Ewijk, Uma 1112 4.0
5 W 1 28 Seresia, Nathan 0 2.0
6 Z 0 22 Baert, Rowan 0 3.0
7 Z 0 21 Van Lierde, Kasper 0 3.0
Jeugd -14 M 19207 0 de Mercatel 2.0 379 4.00 22.50 9.0 2 0
27
Heerman, Gilles
  27 Heerman, Gilles 0 2.0
1 Z 0 21 Van Lierde, Kasper 0 3.0
2 W 0 26 Beuseling, Lander 0 2.0
3 Z 0 24 Van Parys, Tristan 0 2.0
4 Z 0 28 Seresia, Nathan 0 2.0
5 W 1 29 Hertoghe, Stan 0 1.5
6 W 0 23 Esprit, Kobe 0 2.5
7 Z 1 25 Moh'D, Zain 0 2.0
Jeugd -14 M 17980 0 Geraardsbergen 2.0 -158 3.50 15.00 4.0 2 0
28
Seresia, Nathan
  28 Seresia, Nathan 0 2.0
1 Z 0 11 De Ketelaere, Raphael 1487 4.0
2 W 0 20 Badi, Ahmed 0 3.0
3 Z 0 23 Esprit, Kobe 0 2.5
4 W 1 27 Heerman, Gilles 0 2.0
5 Z 0 26 Beuseling, Lander 0 2.0
6 W 0 29 Hertoghe, Stan 0 1.5
7 W 1 30 Marechal, Wouter 0 1.0
Jeugd -14 M 25225 0 Brasschaat 2.0 54 3.00 16.00 5.0 2 0
29
Hertoghe, Stan
  29 Hertoghe, Stan 0 1.5
1 Z 0 4 Froeyman, Hugo 1762 5.0
2 W 0 19 Subramamian, Santosh 0 3.0
3 Z 0 18 Vynck, Arnon 986 3.5
4 W 0 30 Marechal, Wouter 0 1.0
5 Z 0 27 Heerman, Gilles 0 2.0
6 Z 1 28 Seresia, Nathan 0 2.0
7 W ½ 23 Esprit, Kobe 0 2.5
Jeugd -14 M 17908 0 Oostkamp 1.5 173 3.25 19.00 2.5 1 0
30
Marechal, Wouter
  30 Marechal, Wouter 0 1.0
1 Z 0 5 Slodicka, Anton 1123 4.5
2 W 0 14 Christiaens, Nyssa 0 4.0
3 Z 0 15 Van Ewijk, Uma 1112 4.0
4 Z 1 29 Hertoghe, Stan 0 1.5
5 W 0 22 Baert, Rowan 0 3.0
6 W 0 18 Vynck, Arnon 986 3.5
7 Z 0 28 Seresia, Nathan 0 2.0
Jeugd -14 M 20942 0 KBSK Brugge 1.0 164 1.50 22.50 4.0 1 0
31 A
Coorevits, Arthur
  31 Coorevits, Arthur 1161 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
Jeugd -14 M 16261 1161 LSV-Chesspirant 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0 0
32 A
Trinh, Manjit
  32 Trinh, Manjit 1097 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
Jeugd -14 M 23705 1097 KOSK Oostende 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0 0
33 A
Dudley, Timothy
  33 Dudley, Timothy 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
Jeugd -14 M 17293 0 Leuven Centraal 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0 0
34 A
Belal, Jennat
  34 Belal, Jennat 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
Jeugd -14 M 25428 0 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0 0
35 A
Borundia, Parv
  35 Borundia, Parv 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
Jeugd -14 M 23934 0 KGSRL Gent 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Froeyman, Hugo 0.0 1-0 Hertoghe, Stan 0.0
2 Christiaens, Nyssa 0.0 0-1 Plomp, Mateo 0.0
3 Orban, Pieter-Jan 0.0 1-0 Baert, Rowan 0.0
4 Beuseling, Lander 0.0 0-1 Ghisa, Alexander 0.0
5 De Ketelaere, Raphael 0.0 1-0 Seresia, Nathan 0.0
6 Subramamian, Santosh 0.0 0-1 Hanssens, Daan 0.0
7 Vagenende, Lars 0.0 1-0 Hanssen, Casper 0.0
8 Van Gestel, Jef 0.0 1-0 Vermeulen, Hailey 0.0
9 Slodicka, Anton 0.0 1-0 Marechal, Wouter 0.0
10 Duthoi, Mattijs 0.0 1-0 Van Ewijk, Uma 0.0
11 Vynck, Arnon 0.0 ½-½ Strynckx, Thibeau 0.0
12 Esprit, Kobe 0.0 0-1 Vander Donckt, Xander 0.0
13 Van Lierde, Kasper 0.0 1-0 Heerman, Gilles 0.0
14 Badi, Ahmed 0.0 0-1 Ip, Lucas 0.0
15 Van Parys, Tristan 0.0 0-1 Moh'D, Zain 0.0
  Belal, Jennat 0.0 0 Afwezig  
  Borundia, Parv 0.0 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 0.0 0 Afwezig  
  Dudley, Timothy 0.0 0 Afwezig  
  Trinh, Manjit 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Slodicka, Anton 1.0 ½-½ Froeyman, Hugo 1.0
2 Plomp, Mateo 1.0 1-0 Van Lierde, Kasper 1.0
3 Vander Donckt, Xander 1.0 0-1 Orban, Pieter-Jan 1.0
4 Ghisa, Alexander 1.0 1-0 Van Gestel, Jef 1.0
5 Ip, Lucas 1.0 0-1 De Ketelaere, Raphael 1.0
6 Hanssens, Daan 1.0 0-1 Duthoi, Mattijs 1.0
7 Moh'D, Zain 1.0 0-1 Vagenende, Lars 1.0
8 Vermeulen, Hailey 0.0 1-0 Vynck, Arnon 0.5
9 Strynckx, Thibeau 0.5 1-0 Van Ewijk, Uma 0.0
10 Hanssen, Casper 0.0 1-0 Van Parys, Tristan 0.0
11 Hertoghe, Stan 0.0 0-1 Subramamian, Santosh 0.0
12 Marechal, Wouter 0.0 0-1 Christiaens, Nyssa 0.0
13 Baert, Rowan 0.0 1-0 Esprit, Kobe 0.0
14 Heerman, Gilles 0.0 0-1 Beuseling, Lander 0.0
15 Seresia, Nathan 0.0 0-1 Badi, Ahmed 0.0
  Belal, Jennat 0.0 0 Afwezig  
  Borundia, Parv 0.0 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 0.0 0 Afwezig  
  Dudley, Timothy 0.0 0 Afwezig  
  Trinh, Manjit 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 De Ketelaere, Raphael 2.0 0-1 Plomp, Mateo 2.0
2 Orban, Pieter-Jan 2.0 1-0 Vagenende, Lars 2.0
3 Duthoi, Mattijs 2.0 0-1 Ghisa, Alexander 2.0
4 Froeyman, Hugo 1.5 1-0 Strynckx, Thibeau 1.5
5 Hanssens, Daan 1.0 ½-½ Slodicka, Anton 1.5
6 Beuseling, Lander 1.0 0-1 Vermeulen, Hailey 1.0
7 Subramamian, Santosh 1.0 1-0 Vander Donckt, Xander 1.0
8 Van Lierde, Kasper 1.0 0-1 Hanssen, Casper 1.0
9 Van Gestel, Jef 1.0 1-0 Ip, Lucas 1.0
10 Christiaens, Nyssa 1.0 1-0 Moh'D, Zain 1.0
11 Badi, Ahmed 1.0 1-0 Baert, Rowan 1.0
12 Vynck, Arnon 0.5 1-0 Hertoghe, Stan 0.0
13 Van Ewijk, Uma 0.0 1-0 Marechal, Wouter 0.0
14 Van Parys, Tristan 0.0 1-0 Heerman, Gilles 0.0
15 Esprit, Kobe 0.0 1-0 Seresia, Nathan 0.0
  Belal, Jennat 0.0 0 Afwezig  
  Borundia, Parv 0.0 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 0.0 0 Afwezig  
  Dudley, Timothy 0.0 0 Afwezig  
  Trinh, Manjit 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Plomp, Mateo 3.0 1-0 Orban, Pieter-Jan 3.0
2 Ghisa, Alexander 3.0 ½-½ Froeyman, Hugo 2.5
3 Subramamian, Santosh 2.0 0-1 De Ketelaere, Raphael 2.0
4 Vagenende, Lars 2.0 0-1 Van Gestel, Jef 2.0
5 Vermeulen, Hailey 2.0 0-1 Duthoi, Mattijs 2.0
6 Hanssen, Casper 2.0 ½-½ Slodicka, Anton 2.0
7 Badi, Ahmed 2.0 0-1 Christiaens, Nyssa 2.0
8 Strynckx, Thibeau 1.5 1-0 Hanssens, Daan 1.5
9 Vander Donckt, Xander 1.0 1-0 Vynck, Arnon 1.5
10 Van Ewijk, Uma 1.0 1-0 Beuseling, Lander 1.0
11 Moh'D, Zain 1.0 0-1 Van Lierde, Kasper 1.0
12 Ip, Lucas 1.0 1-0 Esprit, Kobe 1.0
13 Baert, Rowan 1.0 0-1 Van Parys, Tristan 1.0
14 Hertoghe, Stan 0.0 0-1 Marechal, Wouter 0.0
15 Seresia, Nathan 0.0 1-0 Heerman, Gilles 0.0
  Belal, Jennat 0.0 0 Afwezig  
  Borundia, Parv 0.0 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 0.0 0 Afwezig  
  Dudley, Timothy 0.0 0 Afwezig  
  Trinh, Manjit 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ghisa, Alexander 3.5 ½-½ Plomp, Mateo 4.0
2 Froeyman, Hugo 3.0 1-0 Christiaens, Nyssa 3.0
3 Orban, Pieter-Jan 3.0 1-0 Van Gestel, Jef 3.0
4 De Ketelaere, Raphael 3.0 1-0 Duthoi, Mattijs 3.0
5 Slodicka, Anton 2.5 ½-½ Strynckx, Thibeau 2.5
6 Vermeulen, Hailey 2.0 ½-½ Hanssen, Casper 2.5
7 Vagenende, Lars 2.0 1-0 Ip, Lucas 2.0
8 Van Parys, Tristan 2.0 0-1 Van Ewijk, Uma 2.0
9 Vander Donckt, Xander 2.0 1-0 Badi, Ahmed 2.0
10 Van Lierde, Kasper 2.0 0-1 Subramamian, Santosh 2.0
11 Vynck, Arnon 1.5 0-1 Hanssens, Daan 1.5
12 Marechal, Wouter 1.0 0-1 Baert, Rowan 1.0
13 Beuseling, Lander 1.0 1-0 Seresia, Nathan 1.0
14 Esprit, Kobe 1.0 0-1 Moh'D, Zain 1.0
15 Heerman, Gilles 0.0 1-0 Hertoghe, Stan 0.0
  Belal, Jennat 0.0 0 Afwezig  
  Borundia, Parv 0.0 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 0.0 0 Afwezig  
  Dudley, Timothy 0.0 0 Afwezig  
  Trinh, Manjit 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Plomp, Mateo 4.5 1-0 Froeyman, Hugo 4.0
2 Orban, Pieter-Jan 4.0 1-0 Ghisa, Alexander 4.0
3 Van Ewijk, Uma 3.0 1-0 De Ketelaere, Raphael 4.0
4 Duthoi, Mattijs 3.0 ½-½ Vagenende, Lars 3.0
5 Van Gestel, Jef 3.0 0-1 Slodicka, Anton 3.0
6 Hanssen, Casper 3.0 1-0 Vander Donckt, Xander 3.0
7 Christiaens, Nyssa 3.0 1-0 Subramamian, Santosh 3.0
8 Strynckx, Thibeau 3.0 0-1 Vermeulen, Hailey 2.5
9 Hanssens, Daan 2.5 1-0 Van Lierde, Kasper 2.0
10 Ip, Lucas 2.0 1-0 Van Parys, Tristan 2.0
11 Baert, Rowan 2.0 1-0 Beuseling, Lander 2.0
12 Moh'D, Zain 2.0 0-1 Badi, Ahmed 2.0
13 Marechal, Wouter 1.0 0-1 Vynck, Arnon 1.5
14 Heerman, Gilles 1.0 0-1 Esprit, Kobe 1.0
15 Seresia, Nathan 1.0 0-1 Hertoghe, Stan 0.0
  Belal, Jennat 0.0 0 Afwezig  
  Borundia, Parv 0.0 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 0.0 0 Afwezig  
  Dudley, Timothy 0.0 0 Afwezig  
  Trinh, Manjit 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Slodicka, Anton 4.0 ½-½ Plomp, Mateo 5.5
2 De Ketelaere, Raphael 4.0 0-1 Orban, Pieter-Jan 5.0
3 Froeyman, Hugo 4.0 1-0 Van Ewijk, Uma 4.0
4 Ghisa, Alexander 4.0 1-0 Hanssen, Casper 4.0
5 Vagenende, Lars 3.5 1-0 Christiaens, Nyssa 4.0
6 Vermeulen, Hailey 3.5 0-1 Hanssens, Daan 3.5
7 Vander Donckt, Xander 3.0 ½-½ Duthoi, Mattijs 3.5
8 Subramamian, Santosh 3.0 0-1 Ip, Lucas 3.0
9 Strynckx, Thibeau 3.0 1-0 Baert, Rowan 3.0
10 Badi, Ahmed 3.0 0-1 Van Gestel, Jef 3.0
11 Vynck, Arnon 2.5 1-0 Van Parys, Tristan 2.0
12 Van Lierde, Kasper 2.0 1-0 Beuseling, Lander 2.0
13 Hertoghe, Stan 1.0 ½-½ Esprit, Kobe 2.0
14 Moh'D, Zain 2.0 0-1 Heerman, Gilles 1.0
15 Seresia, Nathan 1.0 1-0 Marechal, Wouter 1.0
  Belal, Jennat 0.0 0 Afwezig  
  Borundia, Parv 0.0 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 0.0 0 Afwezig  
  Dudley, Timothy 0.0 0 Afwezig  
  Trinh, Manjit 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Plomp, Mateo (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo1554
FIDE-ID258083
F-Elo1526
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Christiaens, Nyssa BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Van Lierde, Kasper BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      De Ketelaere, Raphael BEL 1487 4.0 Z - 1 3.0 0.59 +0.41
4 1      Orban, Pieter-Jan BEL 1504 6.0 W - 1 4.0 0.57 +0.43
5 1      Ghisa, Alexander BEL 1494 5.0 Z - ½ 4.5 0.58 -0.08
6 1      Froeyman, Hugo BEL 1762 5.0 W 1 5.5 0.23 +0.77
7 1      Slodicka, Anton BEL 1123 4.5 Z ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1474 31.5 Totaal 6.0 4.73 +1.27
Begin van de pagina

Orban, Pieter-Jan (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.23247
N-Elo1504
FIDE-ID272841
F-Elo1466
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Baert, Rowan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vander Donckt, Xander BEL 620 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vagenende, Lars BEL 1168 4.5 W - 1 3.0 0.88 +0.12
4 1      Plomp, Mateo BEL 1554 6.0 Z - 0 3.0 0.43 -0.43
5 3      Van Gestel, Jef BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Ghisa, Alexander BEL 1494 5.0 W - 1 5.0 0.51 +0.49
7 2      De Ketelaere, Raphael BEL 1487 4.0 Z - 1 6.0 0.52 +0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1264 30.0 Totaal 6.0 5.10 +0.90
Begin van de pagina

Ghisa, Alexander (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1494
FIDE-ID260959
F-Elo1396
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Beuseling, Lander BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Gestel, Jef BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Duthoi, Mattijs BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Froeyman, Hugo BEL 1762 5.0 W - ½ 3.5 0.17 +0.33
5 1      Plomp, Mateo BEL 1554 6.0 W ½ 4.0 0.42 +0.08
6 2      Orban, Pieter-Jan BEL 1504 6.0 Z 0 4.0 0.49 -0.49
7 4      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1606 31.0 Totaal 5.0 4.76 +0.24
Begin van de pagina

Froeyman, Hugo (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1762
FIDE-ID254630
F-Elo1668
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hertoghe, Stan BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Slodicka, Anton BEL 1123 4.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 4      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Ghisa, Alexander BEL 1494 5.0 Z - ½ 3.0 0.83 -0.33
5 2      Christiaens, Nyssa BEL 0 4.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Plomp, Mateo BEL 1554 6.0 Z - 0 4.0 0.77 -0.77
7 3      Van Ewijk, Uma BEL 1112 4.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1320 29.0 Totaal 5.0 6.20 -1.20
Begin van de pagina

Slodicka, Anton (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17480
N-Elo1123
FIDE-ID256714
F-Elo1212
Landbel  (bel)
Club(460) Oudenaarde
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Marechal, Wouter BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Froeyman, Hugo BEL 1762 5.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 5      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 Z - ½ 2.0 0.32 +0.18
4 6      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z ½ 2.5 0.92 -0.42
5 5      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.0 W - ½ 3.0 0.92 -0.42
6 5      Van Gestel, Jef BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Plomp, Mateo BEL 1554 6.0 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1523 28.5 Totaal 4.5 4.16 +0.34
Begin van de pagina

Vagenende, Lars (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo1168
FIDE-ID255670
F-Elo1111
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Moh'D, Zain BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Orban, Pieter-Jan BEL 1504 6.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
4 4      Van Gestel, Jef BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 7      Ip, Lucas BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Duthoi, Mattijs BEL 0 4.0 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 5      Christiaens, Nyssa BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1504 28.0 Totaal 4.5 5.64 -1.14
Begin van de pagina

Hanssens, Daan (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo1255
FIDE-ID258458
F-Elo1224
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Subramamian, Santosh BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Duthoi, Mattijs BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 5      Slodicka, Anton BEL 1123 4.5 W - ½ 1.5 0.68 -0.18
4 8      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.0 Z 0 1.5 0.92 -0.92
5 11      Vynck, Arnon BEL 986 3.5 Z - 1 2.5 0.83 +0.17
6 9      Van Lierde, Kasper BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 6      Vermeulen, Hailey BEL 1150 3.5 Z 1 4.5 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1086 25.5 Totaal 4.5 5.83 -1.33
Begin van de pagina

Duthoi, Mattijs (Rank: 30)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.23853
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Ewijk, Uma BEL 1112 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Ghisa, Alexander BEL 1494 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Vermeulen, Hailey BEL 1150 3.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 4      De Ketelaere, Raphael BEL 1487 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Vagenende, Lars BEL 1168 4.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 7      Vander Donckt, Xander BEL 620 3.5 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1183 29.0 Totaal 4.0 0.56 +3.44
Begin van de pagina

Strynckx, Thibeau (Rank: 31)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.23341
N-Elo0
FIDE-ID274488
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vynck, Arnon BEL 986 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 9      Van Ewijk, Uma BEL 1112 4.0 W - 1 1.5 0.08 +0.92
3 4      Froeyman, Hugo BEL 1762 5.0 Z 0 1.5 0.08 -0.08
4 8      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 W - 1 2.5 0.08 +0.92
5 5      Slodicka, Anton BEL 1123 4.5 Z - ½ 3.0 0.08 +0.42
6 8      Vermeulen, Hailey BEL 1150 3.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Baert, Rowan BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1231 28.0 Totaal 4.0 0.98 +3.02
Begin van de pagina

Van Gestel, Jef (Rank: 28)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.25482
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vermeulen, Hailey BEL 1150 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Ghisa, Alexander BEL 1494 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Ip, Lucas BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Vagenende, Lars BEL 1168 4.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 3      Orban, Pieter-Jan BEL 1504 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Slodicka, Anton BEL 1123 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1287 30.5 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina

De Ketelaere, Raphael (Rank: 5)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.23915
N-Elo1487
FIDE-ID275921
F-Elo1540
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Seresia, Nathan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Ip, Lucas BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Plomp, Mateo BEL 1554 6.0 W - 0 2.0 0.41 -0.41
4 3      Subramamian, Santosh BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Duthoi, Mattijs BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Van Ewijk, Uma BEL 1112 4.0 Z - 0 4.0 0.91 -0.91
7 2      Orban, Pieter-Jan BEL 1504 6.0 W 0 4.0 0.48 -0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1390 29.0 Totaal 4.0 5.48 -1.48
Begin van de pagina

Hanssen, Casper (Rank: 27)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo0
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vagenende, Lars BEL 1168 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Van Parys, Tristan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Van Lierde, Kasper BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Slodicka, Anton BEL 1123 4.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 6      Vermeulen, Hailey BEL 1150 3.5 Z - ½ 3.0 0.08 +0.42
6 6      Vander Donckt, Xander BEL 620 3.5 W 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Ghisa, Alexander BEL 1494 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1111 26.0 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina

Ip, Lucas (Rank: 18)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.21108
N-Elo0
FIDE-ID268763
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      De Ketelaere, Raphael BEL 1487 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Van Gestel, Jef BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Esprit, Kobe BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Vagenende, Lars BEL 1168 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Van Parys, Tristan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Subramamian, Santosh BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1327 23.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina

Christiaens, Nyssa (Rank: 22)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.15412
N-Elo0
FIDE-ID257311
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Plomp, Mateo BEL 1554 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Marechal, Wouter BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Moh'D, Zain BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Froeyman, Hugo BEL 1762 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Subramamian, Santosh BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Vagenende, Lars BEL 1168 4.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1494 24.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina

Van Ewijk, Uma (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.22510
N-Elo1112
FIDE-ID268658
F-Elo1042
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Duthoi, Mattijs BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 13      Marechal, Wouter BEL 0 1.0 W 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Beuseling, Lander BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Van Parys, Tristan BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      De Ketelaere, Raphael BEL 1487 4.0 W - 1 4.0 0.09 +0.91
7 3      Froeyman, Hugo BEL 1762 5.0 Z 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1624 22.0 Totaal 4.0 4.77 -0.77
Begin van de pagina

Vermeulen, Hailey (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.21117
N-Elo1150
FIDE-ID269069
F-Elo1011
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Gestel, Jef BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Vynck, Arnon BEL 986 3.5 W - 1 1.0 0.72 +0.28
3 6      Beuseling, Lander BEL 0 2.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Duthoi, Mattijs BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 6      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 8      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.0 Z 1 3.5 0.92 +0.08
7 6      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 W 0 3.5 0.36 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1120 26.0 Totaal 3.5 5.68 -2.18
Begin van de pagina

Vander Donckt, Xander (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16001
N-Elo620
FIDE-ID258253
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Esprit, Kobe BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Orban, Pieter-Jan BEL 1504 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Subramamian, Santosh BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 9      Vynck, Arnon BEL 986 3.5 W - 1 2.0 0.10 +0.90
5 9      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 7      Duthoi, Mattijs BEL 0 4.0 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1245 26.0 Totaal 3.5 4.78 -1.28
Begin van de pagina

Vynck, Arnon (Rank: 13)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16557
N-Elo986
FIDE-ID259284
F-Elo1084
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 8      Vermeulen, Hailey BEL 1150 3.5 Z - 0 0.5 0.28 -0.28
3 12      Hertoghe, Stan BEL 0 1.5 W 1 1.5 0.92 +0.08
4 9      Vander Donckt, Xander BEL 620 3.5 Z 0 1.5 0.90 -0.90
5 11      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 W 0 1.5 0.17 -0.17
6 13      Marechal, Wouter BEL 0 1.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 11      Van Parys, Tristan BEL 0 2.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1008 20.0 Totaal 3.5 5.03 -1.53
Begin van de pagina

Subramamian, Santosh (Rank: 26)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.25031
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Hertoghe, Stan BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Vander Donckt, Xander BEL 620 3.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 3      De Ketelaere, Raphael BEL 1487 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Van Lierde, Kasper BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Christiaens, Nyssa BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Ip, Lucas BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1120 24.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina

Badi, Ahmed (Rank: 34)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19791
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Ip, Lucas BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Seresia, Nathan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Baert, Rowan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Christiaens, Nyssa BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 9      Vander Donckt, Xander BEL 620 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Moh'D, Zain BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Van Gestel, Jef BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 22.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Van Lierde, Kasper (Rank: 16)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.21751
N-Elo0
FIDE-ID266795
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Heerman, Gilles BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Plomp, Mateo BEL 1554 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Moh'D, Zain BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Subramamian, Santosh BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Beuseling, Lander BEL 0 2.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1404 23.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina

Baert, Rowan (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.25469
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Orban, Pieter-Jan BEL 1504 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Esprit, Kobe BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Van Parys, Tristan BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Marechal, Wouter BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Beuseling, Lander BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1504 20.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Esprit, Kobe (Rank: 32)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.22862
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vander Donckt, Xander BEL 620 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Baert, Rowan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Seresia, Nathan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Ip, Lucas BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Moh'D, Zain BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 14      Heerman, Gilles BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      Hertoghe, Stan BEL 0 1.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 18.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina

Van Parys, Tristan (Rank: 20)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.18558
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Moh'D, Zain BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Heerman, Gilles BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Baert, Rowan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Van Ewijk, Uma BEL 1112 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Ip, Lucas BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Vynck, Arnon BEL 986 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1049 22.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina

Moh'D, Zain (Rank: 35)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.21097
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Parys, Tristan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Vagenende, Lars BEL 1168 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Christiaens, Nyssa BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Van Lierde, Kasper BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Esprit, Kobe BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 14      Heerman, Gilles BEL 0 2.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1168 21.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina

Beuseling, Lander (Rank: 24)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
FIDE-ID264806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Ghisa, Alexander BEL 1494 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Heerman, Gilles BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Vermeulen, Hailey BEL 1150 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Van Ewijk, Uma BEL 1112 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Seresia, Nathan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Baert, Rowan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Van Lierde, Kasper BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1252 22.5 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina

Heerman, Gilles (Rank: 33)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.17980
N-Elo0
FIDE-ID269204
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Lierde, Kasper BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Beuseling, Lander BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Van Parys, Tristan BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 15      Seresia, Nathan BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 15      Hertoghe, Stan BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 14      Esprit, Kobe BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 14      Moh'D, Zain BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 15.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina

Seresia, Nathan (Rank: 25)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.25225
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Ketelaere, Raphael BEL 1487 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Esprit, Kobe BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 15      Heerman, Gilles BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 13      Beuseling, Lander BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      Hertoghe, Stan BEL 0 1.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      Marechal, Wouter BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1487 16.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina

Hertoghe, Stan (Rank: 21)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17908
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Froeyman, Hugo BEL 1762 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Subramamian, Santosh BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Vynck, Arnon BEL 986 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Marechal, Wouter BEL 0 1.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
5 15      Heerman, Gilles BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 15      Seresia, Nathan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
7 13      Esprit, Kobe BEL 0 2.5 W ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1374 19.0 Totaal 1.5 2.66 -1.16
Begin van de pagina

Marechal, Wouter (Rank: 29)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.20942
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Slodicka, Anton BEL 1123 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Christiaens, Nyssa BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Van Ewijk, Uma BEL 1112 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Hertoghe, Stan BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 12      Baert, Rowan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Vynck, Arnon BEL 986 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 15      Seresia, Nathan BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1073 22.5 Totaal 1.0 2.24 -1.24
Begin van de pagina

Coorevits, Arthur (Rank: 8)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1161
FIDE-ID252395
F-Elo1221
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Trinh, Manjit (Rank: 12)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.23705
N-Elo0
FIDE-ID272914
F-Elo1097
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Dudley, Timothy (Rank: 15)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.17293
N-Elo0
FIDE-ID256528
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Belal, Jennat (Rank: 17)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.25428
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Borundia, Parv (Rank: 19)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.23934
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieJeugd -14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win -
1 Plomp, Mateo 2 1554 1696 6.0 14 Z 1 21 W 1 11 Z 1 2 W 1 3 Z ½ 4 W 1 5 Z ½ 26.75 31.50 26.0 5 0
2 Orban, Pieter-Jan 3 1504 1597 6.0 22 W 1 17 Z 1 6 W 1 1 Z 0 10 W 1 3 W 1 11 Z 1 24.00 30.00 24.0 6 0
3 Ghisa, Alexander 4 1494 1480 5.0 26 Z 1 10 W 1 8 Z 1 4 W ½ 1 W ½ 2 Z 0 12 W 1 19.50 31.00 22.5 4 0
4 Froeyman, Hugo 1 1762 1574 5.0 29 W 1 5 Z ½ 9 W 1 3 Z ½ 14 W 1 1 Z 0 15 W 1 18.25 29.00 21.0 4 0
5 Slodicka, Anton 10 1123 1138 4.5 30 W 1 4 W ½ 7 Z ½ 12 Z ½ 9 W ½ 10 Z 1 1 W ½ 16.75 28.50 18.5 2 0
6 Vagenende, Lars 7 1168 983 4.5 12 W 1 25 Z 1 2 Z 0 10 W 0 13 W 1 8 Z ½ 14 W 1 16.00 28.00 18.0 4 0
7 Hanssens, Daan 6 1255 1064 4.5 19 Z 1 8 W 0 5 W ½ 9 Z 0 18 Z 1 21 W 1 16 Z 1 15.25 25.50 15.5 4 0
8 Duthoi, Mattijs 30 0 1234 4.0 15 W 1 7 Z 1 3 W 0 16 Z 1 11 Z 0 6 W ½ 17 Z ½ 16.00 29.00 18.5 3 0
9 Strynckx, Thibeau 31 0 1105 4.0 18 Z ½ 15 W 1 4 Z 0 7 W 1 5 Z ½ 16 W 0 22 W 1 15.50 28.00 16.0 3 0
10 Van Gestel, Jef 28 0 970 4.0 16 W 1 3 Z 0 13 W 1 6 Z 1 2 Z 0 5 W 0 20 Z 1 15.00 30.50 17.0 4 0
11 De Ketelaere, Raphael 5 1487 1267 4.0 28 W 1 13 Z 1 1 W 0 19 Z 1 8 W 1 15 Z 0 2 W 0 13.00 29.00 20.0 4 0
12 Hanssen, Casper 27 0 844 4.0 6 Z 0 24 W 1 21 Z 1 5 W ½ 16 Z ½ 17 W 1 3 Z 0 12.50 26.00 16.5 3 0
13 Ip, Lucas 18 0 429 4.0 20 Z 1 11 W 0 10 Z 0 23 W 1 6 Z 0 24 W 1 19 Z 1 10.50 23.00 14.0 4 0
14 Christiaens, Nyssa 22 0 691 4.0 1 W 0 30 Z 1 25 W 1 20 Z 1 4 Z 0 19 W 1 6 Z 0 9.00 24.50 17.0 4 0
15 Van Ewijk, Uma 11 1112 987 4.0 8 Z 0 9 Z 0 30 W 1 26 W 1 24 Z 1 11 W 1 4 Z 0 9.00 22.00 14.0 4 0
16 Vermeulen, Hailey 9 1150 856 3.5 10 Z 0 18 W 1 26 Z 1 8 W 0 12 W ½ 9 Z 1 7 W 0 11.50 26.00 14.5 3 0
17 Vander Donckt, Xander 14 620 444 3.5 23 Z 1 2 W 0 19 Z 0 18 W 1 20 W 1 12 Z 0 8 W ½ 11.00 26.00 14.5 3 0
18 Vynck, Arnon 13 986 767 3.5 9 W ½ 16 Z 0 29 W 1 17 Z 0 7 W 0 30 Z 1 24 W 1 6.50 20.00 11.5 3 0
19 Subramamian, Santosh 26 0 430 3.0 7 W 0 29 Z 1 17 W 1 11 W 0 21 Z 1 14 Z 0 13 W 0 8.00 24.50 14.0 3 0
20 Badi, Ahmed 34 0 39 3.0 13 W 0 28 Z 1 22 W 1 14 W 0 17 Z 0 25 Z 1 10 W 0 7.00 22.50 13.0 3 0
21 Van Lierde, Kasper 16 0 351 3.0 27 W 1 1 Z 0 12 W 0 25 Z 1 19 W 0 7 Z 0 26 W 1 6.00 23.50 12.0 3 0
22 Baert, Rowan 23 0 165 3.0 2 Z 0 23 W 1 20 Z 0 24 W 0 30 Z 1 26 W 1 9 Z 0 5.50 20.50 11.0 3 0
23 Esprit, Kobe 32 0 -13 2.5 17 W 0 22 Z 0 28 W 1 13 Z 0 25 W 0 27 Z 1 29 Z ½ 4.75 18.00 7.5 2 0
24 Van Parys, Tristan 20 0 142 2.0 25 W 0 12 Z 0 27 W 1 22 Z 1 15 W 0 13 Z 0 18 Z 0 5.00 22.50 9.0 2 0
25 Moh'D, Zain 35 0 9 2.0 24 Z 1 6 W 0 14 Z 0 21 W 0 23 Z 1 20 W 0 27 W 0 4.50 21.00 10.0 2 0
26 Beuseling, Lander 24 0 379 2.0 3 W 0 27 Z 1 16 W 0 15 Z 0 28 W 1 22 Z 0 21 Z 0 4.00 22.50 9.0 2 0
27 Heerman, Gilles 33 0 -158 2.0 21 Z 0 26 W 0 24 Z 0 28 Z 0 29 W 1 23 W 0 25 Z 1 3.50 15.00 4.0 2 0
28 Seresia, Nathan 25 0 54 2.0 11 Z 0 20 W 0 23 Z 0 27 W 1 26 Z 0 29 W 0 30 W 1 3.00 16.00 5.0 2 0
29 Hertoghe, Stan 21 0 173 1.5 4 Z 0 19 W 0 18 Z 0 30 W 0 27 Z 0 28 Z 1 23 W ½ 3.25 19.00 2.5 1 0
30 Marechal, Wouter 29 0 164 1.0 5 Z 0 14 W 0 15 Z 0 29 Z 1 22 W 0 18 W 0 28 Z 0 1.50 22.50 4.0 1 0
31 Coorevits, Arthur 8 1161 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0 0
32 Trinh, Manjit 12 1097 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0 0
33 Dudley, Timothy 15 0 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0 0
34 Belal, Jennat 17 0 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0 0
35 Borundia, Parv 19 0 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.52 2022/11/05 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/11/11 21:56