SwarLogo Criteriumtoernooi Zottegem Open reeks SwarLogo
462
Organisator: Schaakclub Caballos Zottegem
Arbiter: David Roos, Lisa Van Wymeersch
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 11/11/2019 tot 11/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 Victor Julian 2006-••-•• 1650 KGSRL Gent 6.0 2085 25.00 28.00 23.0
2 Michiels Dirk 1962-••-•• 2283 Zottegem 5.5 2219 24.25 29.00 24.0
3 Anciaux Marc 1961-••-•• 2143 Wavre 5.5 2079 24.25 28.50 22.0
4 Ghyselen Wouter 1993-••-•• 2126 Zottegem 5.5 2146 23.75 29.00 23.5
5 De Baets Keano 1999-••-•• 1651 Artevelde 5.5 2097 22.75 30.50 25.5
6 Vandelacluze Ian 1995-••-•• 2174 KOSK Oostende 5.0 2061 18.00 26.00 23.0
7 De Weird Matthias 1994-••-•• 1998 Zottegem 5.0 1916 17.50 24.00 19.0
8 Geboers Jimmy 1975-••-•• 1824 Lommel 4.5 1844 17.75 28.50 19.5
9 Van De Wynkele Herman 1951-••-•• 2049 MSV 4.5 1944 17.25 28.50 21.0
10 Anciaux Adrien 2005-••-•• 1728 Wavre 4.5 1908 17.25 26.00 19.0
11 Dayer Glenn 1963-••-•• 1818 KOSK Oostende 4.5 1812 17.00 24.50 17.5
12 Lallemand Paul 1957-••-•• 1654 Geraardsbergen 4.5 1634 13.75 20.50 15.5
13 Vanduyfhuys Daria 2003-••-•• 2036 KGSRL Gent 4.5 1781 13.25 23.50 16.5
14 Chaerle Josse 1997-••-•• 2056 KISK Ieper 4.0 1864 15.50 28.00 20.0
15 Vanhauwaert Kurt 1970-••-•• 1885 Landegem 4.0 1668 13.25 24.50 16.0
16 Pierloot Luc 1971-••-•• 1636 KOSK Oostende 4.0 1751 13.00 24.50 14.5
17 De Reese Elias 2007-••-•• 1814 KGSRL Gent 4.0 1712 12.00 25.50 18.0
18 Tytgat Karel 1956-••-•• 1661 KOSK Oostende 4.0 1772 12.00 23.00 17.0
19 De Baets Branko 2002-••-•• 1564 Artevelde 4.0 1559 11.25 20.50 13.5
20 De Bode Joren 1994-••-•• 1646 Zottegem 4.0 1525 11.00 21.00 15.0
21 Van Driessche Filiep 1967-••-•• 1646 Zottegem 4.0 1443 7.50 18.00 13.0
22 Baldan Walter Pietro 1956-••-•• 1694 Dendermonde 3.5 1702 10.25 22.00 16.0
23 Claudon Andreas 2001-••-•• 1793 Geraardsbergen 3.5 1743 10.00 26.50 17.0
24 Deschuyteneer Lucien 1949-••-•• 1410 Geraardsbergen 3.5 1526 9.75 24.00 13.5
25 Vandervorst Marc 1945-••-•• 1563 Caissa Europe 3.5 1532 9.75 19.50 11.5
26 De Moyer Tijl 1982-••-•• 1740 Geraardsbergen 3.5 1610 9.50 22.50 14.0
27 Van Parys Frederik 1970-••-•• 1884 KGSRL Gent 3.5 1659 9.25 22.00 16.0
28 Ponnet Guy 1959-••-•• 1642 Landegem 3.5 1732 9.00 24.50 15.5
29 Lejzerowicz Thierry 1966-••-•• 0 Brussels Chess Club 3.0 1538 9.00 23.00 12.0
30 Zatyko Ferry 1949-••-•• 1706 LSV-Chesspirant 3.0 1635 8.00 25.50 16.0
31 Baekelandt Els 1972-••-•• 1606 KGSRL Gent 3.0 1540 7.50 22.50 13.0
32 N Van Campenhout Wim 1900-••-•• 0 LSV-Chesspirant 3.0 1302 7.50 20.00 13.0
33 De Bakker Mathisse 2001-••-•• 0 Waregem 3.0 1421 7.00 20.50 10.0
34 Debouver Torben 1999-••-•• 1345 Zottegem 3.0 1130 6.50 19.50 8.0
35 Stragier Dries 1976-••-•• 1513 Izegem 3.0 1375 6.00 19.50 11.0
36 Bleyaert Stefaan 1981-••-•• 1388 KOSK Oostende 3.0 1357 4.50 18.00 12.0
37 Verstraeten Leander 1999-••-•• 1305 Zottegem 2.5 1548 10.75 23.50 13.5
38 Van Campenhout Arne 2002-••-•• 1150 LSV-Chesspirant 2.5 956 3.75 15.00 4.5
39 Lefebvre Willy 1946-••-•• 1427 Geraardsbergen 2.5 1185 2.75 18.50 7.0
40 Gabriels Ebe 2002-••-•• 1238 Zottegem 2.0 1228 5.50 22.00 8.0
41 Declerck Storm 2002-••-•• 1042 KOSK Oostende 2.0 1148 5.00 21.00 8.0
42 Van Lierde Carl 1977-••-•• 0 Zottegem 2.0 999 3.50 20.00 6.5
43 Motmans Matthias 2001-••-•• 1365 Mechelen 2.0 1194 3.50 19.00 6.0
44 Fauconnier Nick 2000-••-•• 0 Zottegem 2.0 1016 2.50 16.50 6.0
45 Verbanck Mario 1972-••-•• 1167 KBSK Brugge 2.0 1164 1.50 19.50 8.0
46 G Lozie Klaus 1979-••-•• 0 Zottegem 1.0 980 2.50 18.00 4.0
47 Lehaire Philippe 1951-••-•• 1173 Geraardsbergen 1.0 865 1.00 17.50 5.0
48 N De Decker Brecht 1900-••-•• 0 Zottegem 1.0 330 0.00 16.00 1.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Michiels Dirk 1 (2283) 1-0 Ponnet Guy 25 (1642)
2 Pierloot Luc 26 (1636) 0-1 Vandelacluze Ian 2 (2174)
3 Anciaux Marc 3 (2143) 1-0 Baekelandt Els 27 (1606)
4 De Baets Branko 28 (1564) 0-1 Ghyselen Wouter 4 (2126)
5 Chaerle Josse 5 (2056) 1-0 Vandervorst Marc 29 (1563)
6 Stragier Dries 30 (1513) 0-1 Van De Wynkele Herman 6 (2049)
7 Vanduyfhuys Daria 7 (2036) 1-0 Lefebvre Willy 31 (1427)
8 Deschuyteneer Lucien 32 (1410) 0-1 De Weird Matthias 8 (1998)
9 Vanhauwaert Kurt 9 (1885) 1-0 Bleyaert Stefaan 33 (1388)
10 Motmans Matthias 34 (1365) 0-1 Van Parys Frederik 10 (1884)
11 Geboers Jimmy 11 (1824) 1-0 Debouver Torben 35 (1345)
12 Verstraeten Leander 36 (1305) 1-0 Dayer Glenn 12 (1818)
13 De Reese Elias 13 (1814) 1-0 Gabriels Ebe 37 (1238)
14 Lehaire Philippe 38 (1173) 0-1 Claudon Andreas 14 (1793)
15 De Moyer Tijl 15 (1740) 1-0 Verbanck Mario 39 (1167)
16 Van Campenhout Arne 40 (1150) 0-1 Anciaux Adrien 16 (1728)
17 Zatyko Ferry 17 (1706) 1-0 Declerck Storm 41 (1042)
18 De Bakker Mathisse 42 (0) 0-1 Baldan Walter Pietro 18 (1694)
19 Tytgat Karel 19 (1661) 1-0 Fauconnier Nick 43 (0)
20 Lejzerowicz Thierry 44 (0) 1-0 Lallemand Paul 20 (1654)
21 De Baets Keano 21 (1651) 1-0 Lozie Klaus 45 (0)
22 Van Lierde Carl 46 (0) 0-1 Victor Julian 22 (1650)
23 De Bode Joren 23 (1646) 1-0 Van Campenhout Wim 47 (0)
24 De Decker Brecht 48 (0) 0-1 Van Driessche Filiep 24 (1646)
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Claudon Andreas 14 (1793) 0-1 Michiels Dirk 1 (2283)
2 Vandelacluze Ian 2 (2174) 1-0 De Moyer Tijl 15 (1740)
3 Anciaux Adrien 16 (1728) ½-½ Anciaux Marc 3 (2143)
4 Ghyselen Wouter 4 (2126) 1-0 Zatyko Ferry 17 (1706)
5 Baldan Walter Pietro 18 (1694) 0-1 Chaerle Josse 5 (2056)
6 Van De Wynkele Herman 6 (2049) 1-0 Tytgat Karel 19 (1661)
7 De Baets Keano 21 (1651) 1-0 Vanduyfhuys Daria 7 (2036)
8 De Weird Matthias 8 (1998) 1-0 De Bode Joren 23 (1646)
9 Victor Julian 22 (1650) 1-0 Vanhauwaert Kurt 9 (1885)
10 Van Parys Frederik 10 (1884) 1-0 Verstraeten Leander 36 (1305)
11 Van Driessche Filiep 24 (1646) 0-1 Geboers Jimmy 11 (1824)
12 Lejzerowicz Thierry 44 (0) 0-1 De Reese Elias 13 (1814)
13 Dayer Glenn 12 (1818) 1-0 Debouver Torben 35 (1345)
14 Lallemand Paul 20 (1654) 1-0 Gabriels Ebe 37 (1238)
15 Ponnet Guy 25 (1642) 1-0 Lehaire Philippe 38 (1173)
16 Verbanck Mario 39 (1167) 0-1 Pierloot Luc 26 (1636)
17 Baekelandt Els 27 (1606) 1-0 Van Campenhout Arne 40 (1150)
18 Declerck Storm 41 (1042) 1-0 De Baets Branko 28 (1564)
19 Vandervorst Marc 29 (1563) 1-0 De Bakker Mathisse 42 (0)
20 Fauconnier Nick 43 (0) 0-1 Stragier Dries 30 (1513)
21 Lefebvre Willy 31 (1427) ½-½ Van Lierde Carl 46 (0)
22 Lozie Klaus 45 (0) 0-1 Deschuyteneer Lucien 32 (1410)
23 Bleyaert Stefaan 33 (1388) 1-0 De Decker Brecht 48 (0)
24 Van Campenhout Wim 47 (0) 1-0 Motmans Matthias 34 (1365)
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Michiels Dirk 1 (2283) 1-0 De Weird Matthias 8 (1998)
2 Van Parys Frederik 10 (1884) 0-1 Vandelacluze Ian 2 (2174)
3 Geboers Jimmy 11 (1824) 0-1 Ghyselen Wouter 4 (2126)
4 Chaerle Josse 5 (2056) 0-1 De Baets Keano 21 (1651)
5 De Reese Elias 13 (1814) 0-1 Van De Wynkele Herman 6 (2049)
6 Anciaux Marc 3 (2143) 1-0 Victor Julian 22 (1650)
7 Vanduyfhuys Daria 7 (2036) 0-1 Anciaux Adrien 16 (1728)
8 Vanhauwaert Kurt 9 (1885) ½-½ Ponnet Guy 25 (1642)
9 Pierloot Luc 26 (1636) ½-½ Dayer Glenn 12 (1818)
10 Baekelandt Els 27 (1606) 0-1 Claudon Andreas 14 (1793)
11 De Moyer Tijl 15 (1740) ½-½ Vandervorst Marc 29 (1563)
12 Zatyko Ferry 17 (1706) 1-0 Bleyaert Stefaan 33 (1388)
13 Stragier Dries 30 (1513) 0-1 Baldan Walter Pietro 18 (1694)
14 Tytgat Karel 19 (1661) 1-0 Declerck Storm 41 (1042)
15 Deschuyteneer Lucien 32 (1410) 0-1 Lallemand Paul 20 (1654)
16 De Bode Joren 23 (1646) 1-0 Lejzerowicz Thierry 44 (0)
17 Verstraeten Leander 36 (1305) 1-0 Van Driessche Filiep 24 (1646)
18 Van Lierde Carl 46 (0) 0-1 Van Campenhout Wim 47 (0)
19 De Baets Branko 28 (1564) 1-0 Lefebvre Willy 31 (1427)
20 Motmans Matthias 34 (1365) 1-0 Van Campenhout Arne 40 (1150)
21 Debouver Torben 35 (1345) 0-1 De Bakker Mathisse 42 (0)
22 Gabriels Ebe 37 (1238) 1-0 Fauconnier Nick 43 (0)
23 Lehaire Philippe 38 (1173) 1-0 Lozie Klaus 45 (0)
24 De Decker Brecht 48 (0) 0-1 Verbanck Mario 39 (1167)
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Ghyselen Wouter 4 (2126) ½-½ Michiels Dirk 1 (2283)
2 Vandelacluze Ian 2 (2174) 0-1 De Baets Keano 21 (1651)
3 Van De Wynkele Herman 6 (2049) ½-½ Anciaux Marc 3 (2143)
4 Anciaux Adrien 16 (1728) 0-1 Chaerle Josse 5 (2056)
5 De Weird Matthias 8 (1998) 0-1 Tytgat Karel 19 (1661)
6 Baldan Walter Pietro 18 (1694) ½-½ Van Parys Frederik 10 (1884)
7 Lallemand Paul 20 (1654) 0-1 Geboers Jimmy 11 (1824)
8 Victor Julian 22 (1650) 1-0 De Reese Elias 13 (1814)
9 Claudon Andreas 14 (1793) 1-0 De Bode Joren 23 (1646)
10 Van Campenhout Wim 47 (0) 0-1 Zatyko Ferry 17 (1706)
11 Ponnet Guy 25 (1642) 1-0 Verstraeten Leander 36 (1305)
12 Vandervorst Marc 29 (1563) 0-1 Vanhauwaert Kurt 9 (1885)
13 Dayer Glenn 12 (1818) 1-0 De Moyer Tijl 15 (1740)
14 Van Driessche Filiep 24 (1646) 0-1 Pierloot Luc 26 (1636)
15 Motmans Matthias 34 (1365) 0-1 Vanduyfhuys Daria 7 (2036)
16 Gabriels Ebe 37 (1238) 0-1 Baekelandt Els 27 (1606)
17 Verbanck Mario 39 (1167) 0-1 De Baets Branko 28 (1564)
18 Declerck Storm 41 (1042) 0-1 Stragier Dries 30 (1513)
19 De Bakker Mathisse 42 (0) 0-1 Deschuyteneer Lucien 32 (1410)
20 Bleyaert Stefaan 33 (1388) 1-0 Lehaire Philippe 38 (1173)
21 Lefebvre Willy 31 (1427) 0-1 Lejzerowicz Thierry 44 (0)
22 Debouver Torben 35 (1345) 1-0 Van Lierde Carl 46 (0)
23 Van Campenhout Arne 40 (1150) 0-1 Lozie Klaus 45 (0)
24 Fauconnier Nick 43 (0) 1-0 De Decker Brecht 48 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Baets Keano 21 (1651) ½-½ Ghyselen Wouter 4 (2126)
2 Michiels Dirk 1 (2283) 1-0 Van De Wynkele Herman 6 (2049)
3 Zatyko Ferry 17 (1706) 0-1 Vandelacluze Ian 2 (2174)
4 Anciaux Marc 3 (2143) 1-0 Claudon Andreas 14 (1793)
5 Chaerle Josse 5 (2056) 1-0 Tytgat Karel 19 (1661)
6 Geboers Jimmy 11 (1824) 0-1 Victor Julian 22 (1650)
7 Vanhauwaert Kurt 9 (1885) 0-1 Dayer Glenn 12 (1818)
8 Van Parys Frederik 10 (1884) 0-1 Ponnet Guy 25 (1642)
9 Pierloot Luc 26 (1636) 0-1 Anciaux Adrien 16 (1728)
10 De Reese Elias 13 (1814) 1-0 Baldan Walter Pietro 18 (1694)
11 Vanduyfhuys Daria 7 (2036) 1-0 Stragier Dries 30 (1513)
12 Lejzerowicz Thierry 44 (0) 0-1 De Weird Matthias 8 (1998)
13 Verstraeten Leander 36 (1305) ½-½ Lallemand Paul 20 (1654)
14 De Bode Joren 23 (1646) 0-1 Deschuyteneer Lucien 32 (1410)
15 Baekelandt Els 27 (1606) 1-0 Bleyaert Stefaan 33 (1388)
16 De Baets Branko 28 (1564) 1-0 Van Campenhout Wim 47 (0)
17 De Moyer Tijl 15 (1740) 1-0 Motmans Matthias 34 (1365)
18 Vandervorst Marc 29 (1563) 0-1 Gabriels Ebe 37 (1238)
19 Declerck Storm 41 (1042) 0-1 Van Driessche Filiep 24 (1646)
20 Fauconnier Nick 43 (0) 0-1 Debouver Torben 35 (1345)
21 Lehaire Philippe 38 (1173) 0-1 De Bakker Mathisse 42 (0)
22 Lozie Klaus 45 (0) 0-1 Verbanck Mario 39 (1167)
23 De Decker Brecht 48 (0) 0-1 Lefebvre Willy 31 (1427)
24 Van Lierde Carl 46 (0) ½-½ Van Campenhout Arne 40 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Baets Keano 21 (1651) 1-0 Michiels Dirk 1 (2283)
2 Vandelacluze Ian 2 (2174) 1-0 Chaerle Josse 5 (2056)
3 Ghyselen Wouter 4 (2126) ½-½ Anciaux Marc 3 (2143)
4 Victor Julian 22 (1650) 1-0 Van De Wynkele Herman 6 (2049)
5 Dayer Glenn 12 (1818) 1-0 Anciaux Adrien 16 (1728)
6 Ponnet Guy 25 (1642) 0-1 Vanduyfhuys Daria 7 (2036)
7 De Weird Matthias 8 (1998) 1-0 Zatyko Ferry 17 (1706)
8 Tytgat Karel 19 (1661) 0-1 Geboers Jimmy 11 (1824)
9 Deschuyteneer Lucien 32 (1410) 0-1 De Reese Elias 13 (1814)
10 Claudon Andreas 14 (1793) ½-½ De Baets Branko 28 (1564)
11 Vanhauwaert Kurt 9 (1885) 1-0 Baekelandt Els 27 (1606)
12 Lallemand Paul 20 (1654) 1-0 Van Parys Frederik 10 (1884)
13 Pierloot Luc 26 (1636) ½-½ De Moyer Tijl 15 (1740)
14 Baldan Walter Pietro 18 (1694) 1-0 Verstraeten Leander 36 (1305)
15 Gabriels Ebe 37 (1238) 0-1 De Bode Joren 23 (1646)
16 Van Driessche Filiep 24 (1646) 1-0 Verbanck Mario 39 (1167)
17 Stragier Dries 30 (1513) 0-1 De Bakker Mathisse 42 (0)
18 Bleyaert Stefaan 33 (1388) 1-0 Lejzerowicz Thierry 44 (0)
19 Van Campenhout Wim 47 (0) 1-0 Debouver Torben 35 (1345)
20 Lefebvre Willy 31 (1427) 0-1 Vandervorst Marc 29 (1563)
21 Motmans Matthias 34 (1365) 0-1 Fauconnier Nick 43 (0)
22 Van Lierde Carl 46 (0) 1-0 Lehaire Philippe 38 (1173)
23 Lozie Klaus 45 (0) 0-1 Declerck Storm 41 (1042)
24 Van Campenhout Arne 40 (1150) 1-0 De Decker Brecht 48 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Victor Julian 22 (1650) 1-0 De Baets Keano 21 (1651)
2 Michiels Dirk 1 (2283) 1-0 Vandelacluze Ian 2 (2174)
3 Anciaux Marc 3 (2143) 1-0 Dayer Glenn 12 (1818)
4 Chaerle Josse 5 (2056) 0-1 Ghyselen Wouter 4 (2126)
5 Vanduyfhuys Daria 7 (2036) ½-½ Geboers Jimmy 11 (1824)
6 De Reese Elias 13 (1814) 0-1 De Weird Matthias 8 (1998)
7 Van De Wynkele Herman 6 (2049) 1-0 Baldan Walter Pietro 18 (1694)
8 De Baets Branko 28 (1564) ½-½ Vanhauwaert Kurt 9 (1885)
9 Lallemand Paul 20 (1654) 1-0 Claudon Andreas 14 (1793)
10 Anciaux Adrien 16 (1728) 1-0 Ponnet Guy 25 (1642)
11 De Moyer Tijl 15 (1740) ½-½ Deschuyteneer Lucien 32 (1410)
12 Zatyko Ferry 17 (1706) 0-1 Pierloot Luc 26 (1636)
13 Baekelandt Els 27 (1606) 0-1 Tytgat Karel 19 (1661)
14 De Bode Joren 23 (1646) 1-0 Bleyaert Stefaan 33 (1388)
15 De Bakker Mathisse 42 (0) 0-1 Van Driessche Filiep 24 (1646)
16 Van Parys Frederik 10 (1884) 1-0 Van Campenhout Wim 47 (0)
17 Verstraeten Leander 36 (1305) 0-1 Vandervorst Marc 29 (1563)
18 Verbanck Mario 39 (1167) 0-1 Stragier Dries 30 (1513)
19 Debouver Torben 35 (1345) 1-0 Declerck Storm 41 (1042)
20 Lejzerowicz Thierry 44 (0) 1-0 Gabriels Ebe 37 (1238)
21 Fauconnier Nick 43 (0) 0-1 Van Campenhout Arne 40 (1150)
22 Lefebvre Willy 31 (1427) 1-0 Lozie Klaus 45 (0)
23 Lehaire Philippe 38 (1173) 0-1 Motmans Matthias 34 (1365)
  De Decker Brecht 48 (0) 1 Bye    
  Van Lierde Carl 46 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Victor Julian (Rank: 22)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1650
FIDE-ID257257
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Lierde Carl BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Vanhauwaert Kurt BEL 1885 4.0 W - 1 2.0 0.21 +0.79
3 6      Anciaux Marc BEL 2143 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      De Reese Elias BEL 1814 4.0 W v 1 3.0 0.28 +0.72
5 6      Geboers Jimmy BEL 1824 4.5 Z v 1 4.0 0.27 +0.73
6 4      Van De Wynkele Herman BEL 2049 4.5 W - 1 5.0 0.08 +0.92
7 1      De Baets Keano BEL 1651 5.5 W v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1894 30.0 Totaal 6.0 2.34 +3.66
Begin van de pagina
Michiels Dirk (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.66451
N-Elo2283
FIDE-ID231363
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ponnet Guy BEL 1642 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Claudon Andreas FRA 1793 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      De Weird Matthias BEL 1998 5.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 1      Ghyselen Wouter BEL 2126 5.5 Z - ½ 3.5 0.71 -0.21
5 2      Van De Wynkele Herman BEL 2049 4.5 W - 1 4.5 0.79 +0.21
6 1      De Baets Keano BEL 1651 5.5 Z - 0 4.5 0.92 -0.92
7 2      Vandelacluze Ian BEL 2174 5.0 W - 1 5.5 0.65 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1919 32.5 Totaal 5.5 5.75 -0.25
Begin van de pagina
Anciaux Marc (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.92894
N-Elo2143
FIDE-ID201596
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Baekelandt Els BEL 1606 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Anciaux Adrien BEL 1728 4.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 6      Victor Julian BEL 1650 6.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      Van De Wynkele Herman BEL 2049 4.5 Z ^ ½ 3.0 0.63 -0.13
5 4      Claudon Andreas FRA 1793 3.5 W ^ 1 4.0 0.89 +0.11
6 3      Ghyselen Wouter BEL 2126 5.5 Z ^ ½ 4.5 0.52 -0.02
7 3      Dayer Glenn BEL 1818 4.5 W - 1 5.5 0.87 +0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1824 31.5 Totaal 5.5 5.67 -0.17
Begin van de pagina
Ghyselen Wouter (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.4936
N-Elo2126
FIDE-ID210250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Baets Branko BEL 1564 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Zatyko Ferry BEL 1706 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Geboers Jimmy BEL 1824 4.5 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
4 1      Michiels Dirk BEL 2283 5.5 W - ½ 3.5 0.29 +0.21
5 1      De Baets Keano BEL 1651 5.5 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
6 3      Anciaux Marc BEL 2143 5.5 W ^ ½ 4.5 0.48 +0.02
7 4      Chaerle Josse BEL 2056 4.0 Z ^ 1 5.5 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1889 32.0 Totaal 5.5 4.98 +0.52
Begin van de pagina
De Baets Keano (Rank: 21)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1651
FIDE-ID247758
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Lozie Klaus BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7 WFM Vanduyfhuys Daria BEL 2036 4.5 W - 1 2.0 0.09 +0.91
3 4      Chaerle Josse BEL 2056 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Vandelacluze Ian BEL 2174 5.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
5 1      Ghyselen Wouter BEL 2126 5.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
6 1      Michiels Dirk BEL 2283 5.5 W v 1 5.5 0.08 +0.92
7 1      Victor Julian BEL 1650 6.0 Z v 0 5.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2054 31.5 Totaal 5.5 1.83 +3.67
Begin van de pagina
Vandelacluze Ian (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10139
N-Elo2174
FIDE-ID222755
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pierloot Luc BEL 1636 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Moyer Tijl BEL 1740 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Van Parys Frederik BEL 1884 3.5 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
4 2      De Baets Keano BEL 1651 5.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
5 3      Zatyko Ferry BEL 1706 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Chaerle Josse BEL 2056 4.0 W - 1 5.0 0.66 +0.34
7 2      Michiels Dirk BEL 2283 5.5 Z - 0 5.0 0.35 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1850 29.0 Totaal 5.0 5.53 -0.53
Begin van de pagina
De Weird Matthias (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.25933
N-Elo1998
FIDE-ID214973
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Deschuyteneer Lucien BEL 1410 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Bode Joren BEL 1646 4.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 1      Michiels Dirk BEL 2283 5.5 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 5      Tytgat Karel BEL 1661 4.0 W - 0 2.0 0.88 -0.88
5 12      Lejzerowicz Thierry BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Zatyko Ferry BEL 1706 3.0 W - 1 4.0 0.85 +0.15
7 6      De Reese Elias BEL 1814 4.0 Z - 1 5.0 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1753 27.0 Totaal 5.0 5.36 -0.36
Begin van de pagina
Geboers Jimmy (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1824
FIDE-ID262919
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Debouver Torben BEL 1345 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Van Driessche Filiep BEL 1646 4.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
3 3      Ghyselen Wouter BEL 2126 5.5 W - 0 2.0 0.15 -0.15
4 7      Lallemand Paul BEL 1654 4.5 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
5 6      Victor Julian BEL 1650 6.0 W - 0 3.0 0.73 -0.73
6 8      Tytgat Karel BEL 1661 4.0 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
7 5 WFM Vanduyfhuys Daria BEL 2036 4.5 Z - ½ 4.5 0.23 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1731 31.5 Totaal 4.5 4.20 +0.30
Begin van de pagina
Van De Wynkele Herman (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.9644
N-Elo2049
FIDE-ID207144
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Stragier Dries BEL 1513 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Tytgat Karel BEL 1661 4.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 5      De Reese Elias BEL 1814 4.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
4 3      Anciaux Marc BEL 2143 5.5 W - ½ 3.5 0.37 +0.13
5 2      Michiels Dirk BEL 2283 5.5 Z v 0 3.5 0.21 -0.21
6 4      Victor Julian BEL 1650 6.0 Z v 0 3.5 0.92 -0.92
7 7      Baldan Walter Pietro BEL 1694 3.5 W ^ 1 4.5 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1822 31.5 Totaal 4.5 5.01 -0.51
Begin van de pagina
Anciaux Adrien (Rank: 16)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17648
N-Elo1728
FIDE-ID257931
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Campenhout Arne BEL 1150 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Anciaux Marc BEL 2143 5.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 7 WFM Vanduyfhuys Daria BEL 2036 4.5 Z - 1 2.5 0.14 +0.86
4 4      Chaerle Josse BEL 2056 4.0 W v 0 2.5 0.13 -0.13
5 9      Pierloot Luc BEL 1636 4.0 Z v 1 3.5 0.63 +0.37
6 5      Dayer Glenn BEL 1818 4.5 Z v 0 3.5 0.38 -0.38
7 10      Ponnet Guy BEL 1642 3.5 W - 1 4.5 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1783 28.5 Totaal 4.5 2.90 +1.60
Begin van de pagina
Dayer Glenn (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.24384
N-Elo1818
FIDE-ID214094
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Verstraeten Leander BEL 1305 2.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 13      Debouver Torben BEL 1345 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Pierloot Luc BEL 1636 4.0 Z - ½ 1.5 0.74 -0.24
4 13      De Moyer Tijl BEL 1740 3.5 W - 1 2.5 0.61 +0.39
5 7      Vanhauwaert Kurt BEL 1885 4.0 Z - 1 3.5 0.41 +0.59
6 5      Anciaux Adrien BEL 1728 4.5 W - 1 4.5 0.62 +0.38
7 3      Anciaux Marc BEL 2143 5.5 Z - 0 4.5 0.13 -0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1683 27.0 Totaal 4.5 4.35 +0.15
Begin van de pagina
Lallemand Paul (Rank: 20)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.61476
N-Elo1654
FIDE-ID263150
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Lejzerowicz Thierry BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 14      Gabriels Ebe BEL 1238 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Deschuyteneer Lucien BEL 1410 3.5 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
4 7      Geboers Jimmy BEL 1824 4.5 W - 0 2.0 0.28 -0.28
5 13      Verstraeten Leander BEL 1305 2.5 Z - ½ 2.5 0.89 -0.39
6 12      Van Parys Frederik BEL 1884 3.5 W - 1 3.5 0.21 +0.79
7 9      Claudon Andreas FRA 1793 3.5 W - 1 4.5 0.31 +0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1575 22.5 Totaal 4.5 4.33 +0.17
Begin van de pagina
WFM Vanduyfhuys Daria (Rank: 7)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.14495
N-Elo2036
FIDE-ID246336
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Lefebvre Willy BEL 1427 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Baets Keano BEL 1651 5.5 Z - 0 1.0 0.91 -0.91
3 7      Anciaux Adrien BEL 1728 4.5 W - 0 1.0 0.86 -0.86
4 15      Motmans Matthias BEL 1365 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Stragier Dries BEL 1513 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Ponnet Guy BEL 1642 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Geboers Jimmy BEL 1824 4.5 W ^ ½ 4.5 0.77 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1592 25.5 Totaal 4.5 6.22 -1.72
Begin van de pagina
Chaerle Josse (Rank: 5)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.50013
N-Elo2056
FIDE-ID229920
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vandervorst Marc FRA 1563 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Baldan Walter Pietro BEL 1694 3.5 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 4      De Baets Keano BEL 1651 5.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 4      Anciaux Adrien BEL 1728 4.5 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
5 5      Tytgat Karel BEL 1661 4.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Vandelacluze Ian BEL 2174 5.0 Z ^ 0 4.0 0.34 -0.34
7 4      Ghyselen Wouter BEL 2126 5.5 W - 0 4.0 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1799 31.5 Totaal 4.0 5.27 -1.27
Begin van de pagina
Vanhauwaert Kurt (Rank: 9)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.46639
N-Elo1885
FIDE-ID210560
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bleyaert Stefaan BEL 1388 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Victor Julian BEL 1650 6.0 Z - 0 1.0 0.79 -0.79
3 8      Ponnet Guy BEL 1642 3.5 W - ½ 1.5 0.80 -0.30
4 12      Vandervorst Marc FRA 1563 3.5 Z - 1 2.5 0.87 +0.13
5 7      Dayer Glenn BEL 1818 4.5 W - 0 2.5 0.59 -0.59
6 11      Baekelandt Els BEL 1606 3.0 W - 1 3.5 0.84 +0.16
7 8      De Baets Branko BEL 1564 4.0 Z ^ ½ 4.0 0.87 -0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1604 27.5 Totaal 4.0 5.68 -1.68
Begin van de pagina
Pierloot Luc (Rank: 26)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.12261
N-Elo1636
FIDE-ID238848
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandelacluze Ian BEL 2174 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Verbanck Mario BEL 1167 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Dayer Glenn BEL 1818 4.5 W - ½ 1.5 0.26 +0.24
4 14      Van Driessche Filiep BEL 1646 4.0 Z - 1 2.5 0.49 +0.51
5 9      Anciaux Adrien BEL 1728 4.5 W v 0 2.5 0.37 -0.37
6 13      De Moyer Tijl BEL 1740 3.5 W v ½ 3.0 0.36 +0.14
7 12      Zatyko Ferry BEL 1706 3.0 Z - 1 4.0 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1711 26.5 Totaal 4.0 2.88 +1.12
Begin van de pagina
De Reese Elias (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15179
N-Elo1814
FIDE-ID249238
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Gabriels Ebe BEL 1238 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Lejzerowicz Thierry BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Van De Wynkele Herman BEL 2049 4.5 W - 0 2.0 0.21 -0.21
4 8      Victor Julian BEL 1650 6.0 Z - 0 2.0 0.72 -0.72
5 10      Baldan Walter Pietro BEL 1694 3.5 W - 1 3.0 0.66 +0.34
6 9      Deschuyteneer Lucien BEL 1410 3.5 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      De Weird Matthias BEL 1998 5.0 W ^ 0 4.0 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1673 27.5 Totaal 4.0 4.61 -0.61
Begin van de pagina
Tytgat Karel (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.45276
N-Elo1661
FIDE-ID221465
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Fauconnier Nick BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van De Wynkele Herman BEL 2049 4.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 14      Declerck Storm BEL 1042 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      De Weird Matthias BEL 1998 5.0 Z - 1 3.0 0.12 +0.88
5 5      Chaerle Josse BEL 2056 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Geboers Jimmy BEL 1824 4.5 W - 0 3.0 0.28 -0.28
7 13      Baekelandt Els BEL 1606 3.0 Z - 1 4.0 0.58 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1762 25.0 Totaal 4.0 2.99 +1.01
Begin van de pagina
De Baets Branko (Rank: 28)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1564
FIDE-ID248932
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Ghyselen Wouter BEL 2126 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Declerck Storm BEL 1042 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 19      Lefebvre Willy BEL 1427 2.5 W - 1 1.0 0.68 +0.32
4 17      Verbanck Mario BEL 1167 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Van Campenhout Wim BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Claudon Andreas FRA 1793 3.5 Z - ½ 3.5 0.21 +0.29
7 8      Vanhauwaert Kurt BEL 1885 4.0 W - ½ 4.0 0.13 +0.37
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1573 22.5 Totaal 4.0 3.86 +0.14
Begin van de pagina
De Bode Joren (Rank: 23)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.7251
N-Elo1646
FIDE-ID230405
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Van Campenhout Wim BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Weird Matthias BEL 1998 5.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 16      Lejzerowicz Thierry BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Claudon Andreas FRA 1793 3.5 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
5 14      Deschuyteneer Lucien BEL 1410 3.5 W - 0 2.0 0.80 -0.80
6 15      Gabriels Ebe BEL 1238 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 14      Bleyaert Stefaan BEL 1388 3.0 W - 1 4.0 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1565 23.0 Totaal 4.0 4.79 -0.79
Begin van de pagina
Van Driessche Filiep (Rank: 24)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.4707
N-Elo1646
FIDE-ID222003
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      De Decker Brecht BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Geboers Jimmy BEL 1824 4.5 W - 0 1.0 0.27 -0.27
3 17      Verstraeten Leander BEL 1305 2.5 Z - 0 1.0 0.88 -0.88
4 14      Pierloot Luc BEL 1636 4.0 W - 0 1.0 0.51 -0.51
5 19      Declerck Storm BEL 1042 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 16      Verbanck Mario BEL 1167 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 15      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1394 19.0 Totaal 4.0 5.34 -1.34
Begin van de pagina
Baldan Walter Pietro (Rank: 18)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.71242
N-Elo1694
FIDE-ID225576
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Chaerle Josse BEL 2056 4.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 13      Stragier Dries BEL 1513 3.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
4 6      Van Parys Frederik BEL 1884 3.5 W - ½ 2.5 0.25 +0.25
5 10      De Reese Elias BEL 1814 4.0 Z - 0 2.5 0.34 -0.34
6 14      Verstraeten Leander BEL 1305 2.5 W v 1 3.5 0.91 +0.09
7 7      Van De Wynkele Herman BEL 2049 4.5 Z v 0 3.5 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1770 24.5 Totaal 3.5 3.37 +0.13
Begin van de pagina
Claudon Andreas (Rank: 14)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15816
N-Elo1793
FIDE-ID26067978
F-Elo0
Landfra  (fra)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Lehaire Philippe BEL 1173 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Michiels Dirk BEL 2283 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Baekelandt Els BEL 1606 3.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
4 9      De Bode Joren BEL 1646 4.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
5 4      Anciaux Marc BEL 2143 5.5 Z - 0 3.0 0.11 -0.11
6 10      De Baets Branko BEL 1564 4.0 W - ½ 3.5 0.79 -0.29
7 9      Lallemand Paul BEL 1654 4.5 Z - 0 3.5 0.69 -0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1724 27.5 Totaal 3.5 4.03 -0.53
Begin van de pagina
Deschuyteneer Lucien (Rank: 32)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.64068
N-Elo1410
FIDE-ID209570
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Weird Matthias BEL 1998 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Lozie Klaus BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Lallemand Paul BEL 1654 4.5 W - 0 1.0 0.20 -0.20
4 19      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      De Bode Joren BEL 1646 4.0 Z - 1 3.0 0.20 +0.80
6 9      De Reese Elias BEL 1814 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 11      De Moyer Tijl BEL 1740 3.5 Z - ½ 3.5 0.12 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1770 25.0 Totaal 3.5 2.52 +0.98
Begin van de pagina
Vandervorst Marc (Rank: 29)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.71099
N-Elo1563
FIDE-ID625531
F-Elo0
Landfra  (fra)
Club(548) Caissa Europe

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Chaerle Josse BEL 2056 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      De Moyer Tijl BEL 1740 3.5 Z - ½ 1.5 0.27 +0.23
4 12      Vanhauwaert Kurt BEL 1885 4.0 W - 0 1.5 0.13 -0.13
5 18      Gabriels Ebe BEL 1238 2.0 W - 0 1.5 0.87 -0.87
6 20      Lefebvre Willy BEL 1427 2.5 Z v 1 2.5 0.68 +0.32
7 17      Verstraeten Leander BEL 1305 2.5 Z v 1 3.5 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1608 21.5 Totaal 3.5 3.77 -0.27
Begin van de pagina
De Moyer Tijl (Rank: 15)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.32999
N-Elo1740
FIDE-ID214566
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Verbanck Mario BEL 1167 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vandelacluze Ian BEL 2174 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Vandervorst Marc FRA 1563 3.5 W - ½ 1.5 0.73 -0.23
4 13      Dayer Glenn BEL 1818 4.5 Z - 0 1.5 0.39 -0.39
5 17      Motmans Matthias BEL 1365 2.0 W - 1 2.5 0.91 +0.09
6 13      Pierloot Luc BEL 1636 4.0 Z v ½ 3.0 0.64 -0.14
7 11      Deschuyteneer Lucien BEL 1410 3.5 W v ½ 3.5 0.88 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1590 24.5 Totaal 3.5 4.55 -1.05
Begin van de pagina
Van Parys Frederik (Rank: 10)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19917
N-Elo1884
FIDE-ID256765
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Motmans Matthias BEL 1365 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Verstraeten Leander BEL 1305 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vandelacluze Ian BEL 2174 5.0 W - 0 2.0 0.16 -0.16
4 6      Baldan Walter Pietro BEL 1694 3.5 Z - ½ 2.5 0.75 -0.25
5 8      Ponnet Guy BEL 1642 3.5 W - 0 2.5 0.80 -0.80
6 12      Lallemand Paul BEL 1654 4.5 Z - 0 2.5 0.79 -0.79
7 16      Van Campenhout Wim BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1639 24.0 Totaal 3.5 5.26 -1.76
Begin van de pagina
Ponnet Guy (Rank: 25)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.21008
N-Elo1642
FIDE-ID209490
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Michiels Dirk BEL 2283 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Lehaire Philippe BEL 1173 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Vanhauwaert Kurt BEL 1885 4.0 Z - ½ 1.5 0.20 +0.30
4 11      Verstraeten Leander BEL 1305 2.5 W - 1 2.5 0.88 +0.12
5 8      Van Parys Frederik BEL 1884 3.5 Z ^ 1 3.5 0.20 +0.80
6 6 WFM Vanduyfhuys Daria BEL 2036 4.5 W ^ 0 3.5 0.08 -0.08
7 10      Anciaux Adrien BEL 1728 4.5 Z v 0 3.5 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1756 25.5 Totaal 3.5 2.74 +0.76
Begin van de pagina
Lejzerowicz Thierry (Rank: 44)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.21492
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Lallemand Paul BEL 1654 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 12      De Reese Elias BEL 1814 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      De Bode Joren BEL 1646 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 21      Lefebvre Willy BEL 1427 2.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 12      De Weird Matthias BEL 1998 5.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 18      Bleyaert Stefaan BEL 1388 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
7 20      Gabriels Ebe BEL 1238 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1595 25.0 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Zatyko Ferry (Rank: 17)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.33421
N-Elo1706
FIDE-ID224359
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Declerck Storm BEL 1042 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Ghyselen Wouter BEL 2126 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Bleyaert Stefaan BEL 1388 3.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 10      Van Campenhout Wim BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Vandelacluze Ian BEL 2174 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      De Weird Matthias BEL 1998 5.0 Z - 0 3.0 0.15 -0.15
7 12      Pierloot Luc BEL 1636 4.0 W - 0 3.0 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1727 27.5 Totaal 3.0 3.62 -0.62
Begin van de pagina
Baekelandt Els (Rank: 27)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.52213
N-Elo1606
FIDE-ID246557
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Anciaux Marc BEL 2143 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Van Campenhout Arne BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Claudon Andreas FRA 1793 3.5 W - 0 1.0 0.26 -0.26
4 16      Gabriels Ebe BEL 1238 2.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
5 15      Bleyaert Stefaan BEL 1388 3.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
6 11      Vanhauwaert Kurt BEL 1885 4.0 Z - 0 3.0 0.16 -0.16
7 13      Tytgat Karel BEL 1661 4.0 W v 0 3.0 0.42 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1608 24.5 Totaal 3.0 3.52 -0.52
Begin van de pagina
Van Campenhout Wim (Rank: 47)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      De Bode Joren BEL 1646 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Motmans Matthias BEL 1365 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 18      Van Lierde Carl BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Zatyko Ferry BEL 1706 3.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      De Baets Branko BEL 1564 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
6 19      Debouver Torben BEL 1345 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 16      Van Parys Frederik BEL 1884 3.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1585 21.5 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina
De Bakker Mathisse (Rank: 42)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.13652
N-Elo0
FIDE-ID256455
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Baldan Walter Pietro BEL 1694 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Vandervorst Marc FRA 1563 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 21      Debouver Torben BEL 1345 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 19      Deschuyteneer Lucien BEL 1410 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 21      Lehaire Philippe BEL 1173 1.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 17      Stragier Dries BEL 1513 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 15      Van Driessche Filiep BEL 1646 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1477 21.5 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Debouver Torben (Rank: 35)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.10093
N-Elo1345
FIDE-ID230553
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Geboers Jimmy BEL 1824 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Dayer Glenn BEL 1818 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 21      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 22      Van Lierde Carl BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 20      Fauconnier Nick BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 19      Van Campenhout Wim BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
7 19      Declerck Storm BEL 1042 2.0 W - 1 3.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1561 21.0 Totaal 3.0 4.70 -1.70
Begin van de pagina
Stragier Dries (Rank: 30)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.96469
N-Elo1513
FIDE-ID266175
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van De Wynkele Herman BEL 2049 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Fauconnier Nick BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Baldan Walter Pietro BEL 1694 3.5 W - 0 1.0 0.26 -0.26
4 18      Declerck Storm BEL 1042 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11 WFM Vanduyfhuys Daria BEL 2036 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 18      Verbanck Mario BEL 1167 2.0 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1597 21.5 Totaal 3.0 4.07 -1.07
Begin van de pagina
Bleyaert Stefaan (Rank: 33)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15630
N-Elo1388
FIDE-ID256021
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vanhauwaert Kurt BEL 1885 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      De Decker Brecht BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Zatyko Ferry BEL 1706 3.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 20      Lehaire Philippe BEL 1173 1.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
5 15      Baekelandt Els BEL 1606 3.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
6 18      Lejzerowicz Thierry BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 14      De Bode Joren BEL 1646 4.0 Z - 0 3.0 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1603 19.0 Totaal 3.0 3.22 -0.22
Begin van de pagina
Verstraeten Leander (Rank: 36)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.10064
N-Elo1305
FIDE-ID239798
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dayer Glenn BEL 1818 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Van Parys Frederik BEL 1884 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Van Driessche Filiep BEL 1646 4.0 W - 1 2.0 0.12 +0.88
4 11      Ponnet Guy BEL 1642 3.5 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
5 13      Lallemand Paul BEL 1654 4.5 W v ½ 2.5 0.11 +0.39
6 14      Baldan Walter Pietro BEL 1694 3.5 Z v 0 2.5 0.09 -0.09
7 17      Vandervorst Marc FRA 1563 3.5 W - 0 2.5 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1700 27.0 Totaal 2.5 0.78 +1.72
Begin van de pagina
Van Campenhout Arne (Rank: 40)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.15268
N-Elo1150
FIDE-ID248983
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Anciaux Adrien BEL 1728 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Baekelandt Els BEL 1606 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 20      Motmans Matthias BEL 1365 2.0 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
4 23      Lozie Klaus BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
5 24      Van Lierde Carl BEL 0 2.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
6 24      De Decker Brecht BEL 0 1.0 W ^ 1 1.5 0.92 +0.08
7 21      Fauconnier Nick BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1566 15.5 Totaal 2.5 4.07 -1.57
Begin van de pagina
Lefebvre Willy (Rank: 31)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.39489
N-Elo1427
FIDE-ID200719
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7 WFM Vanduyfhuys Daria BEL 2036 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Van Lierde Carl BEL 0 2.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 19      De Baets Branko BEL 1564 4.0 Z - 0 0.5 0.32 -0.32
4 21      Lejzerowicz Thierry BEL 0 3.0 W v 0 0.5 0.92 -0.92
5 23      De Decker Brecht BEL 0 1.0 Z v 1 1.5 0.92 +0.08
6 20      Vandervorst Marc FRA 1563 3.5 W v 0 1.5 0.32 -0.32
7 22      Lozie Klaus BEL 0 1.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1721 19.0 Totaal 2.5 4.40 -1.90
Begin van de pagina
Gabriels Ebe (Rank: 37)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.12940
N-Elo1238
FIDE-ID238252
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Reese Elias BEL 1814 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Lallemand Paul BEL 1654 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 22      Fauconnier Nick BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 16      Baekelandt Els BEL 1606 3.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
5 18      Vandervorst Marc FRA 1563 3.5 Z - 1 2.0 0.13 +0.87
6 15      De Bode Joren BEL 1646 4.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
7 20      Lejzerowicz Thierry BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1656 24.0 Totaal 2.0 2.31 -0.31
Begin van de pagina
Declerck Storm (Rank: 41)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.14042
N-Elo1042
FIDE-ID243370
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Zatyko Ferry BEL 1706 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      De Baets Branko BEL 1564 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 14      Tytgat Karel BEL 1661 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Stragier Dries BEL 1513 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 19      Van Driessche Filiep BEL 1646 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 23      Lozie Klaus BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
7 19      Debouver Torben BEL 1345 3.0 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1572 22.0 Totaal 2.0 1.46 +0.54
Begin van de pagina
Van Lierde Carl (Rank: 46)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.20055
N-Elo0
FIDE-ID261688
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Victor Julian BEL 1650 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Lefebvre Willy BEL 1427 2.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 18      Van Campenhout Wim BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 22      Debouver Torben BEL 1345 3.0 Z ^ 0 0.5 0.08 -0.08
5 24      Van Campenhout Arne BEL 1150 2.5 W v ½ 1.0 0.08 +0.42
6 22      Lehaire Philippe BEL 1173 1.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
7        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1349 18.0 Totaal 2.0 0.90 +1.10
Begin van de pagina
Motmans Matthias (Rank: 34)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.14552
N-Elo1365
FIDE-ID259012
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Parys Frederik BEL 1884 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Van Campenhout Wim BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 20      Van Campenhout Arne BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.77 +0.23
4 15 WFM Vanduyfhuys Daria BEL 2036 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      De Moyer Tijl BEL 1740 3.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
6 21      Fauconnier Nick BEL 0 2.0 W ^ 0 1.0 0.92 -0.92
7 23      Lehaire Philippe BEL 1173 1.0 Z ^ 1 2.0 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1596 20.0 Totaal 2.0 3.61 -1.61
Begin van de pagina
Fauconnier Nick (Rank: 43)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.13128
N-Elo0
FIDE-ID254266
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Tytgat Karel BEL 1661 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Stragier Dries BEL 1513 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 22      Gabriels Ebe BEL 1238 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 24      De Decker Brecht BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 20      Debouver Torben BEL 1345 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 21      Motmans Matthias BEL 1365 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
7 21      Van Campenhout Arne BEL 1150 2.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1378 17.5 Totaal 2.0 0.98 +1.02
Begin van de pagina
Verbanck Mario (Rank: 39)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.30431
N-Elo1167
FIDE-ID236756
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      De Moyer Tijl BEL 1740 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Pierloot Luc BEL 1636 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 24      De Decker Brecht BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 17      De Baets Branko BEL 1564 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 22      Lozie Klaus BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 16      Van Driessche Filiep BEL 1646 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 18      Stragier Dries BEL 1513 3.0 W - 0 2.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1619 20.5 Totaal 2.0 2.27 -0.27
Begin van de pagina
Lozie Klaus (Rank: 45)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.21826
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      De Baets Keano BEL 1651 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Deschuyteneer Lucien BEL 1410 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 23      Lehaire Philippe BEL 1173 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 23      Van Campenhout Arne BEL 1150 2.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
5 22      Verbanck Mario BEL 1167 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 23      Declerck Storm BEL 1042 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 22      Lefebvre Willy BEL 1427 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1288 19.0 Totaal 1.0 0.56 +0.44
Begin van de pagina
Lehaire Philippe (Rank: 38)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.16897
N-Elo1173
FIDE-ID254703
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Claudon Andreas FRA 1793 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Ponnet Guy BEL 1642 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 23      Lozie Klaus BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 20      Bleyaert Stefaan BEL 1388 3.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
5 21      De Bakker Mathisse BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 22      Van Lierde Carl BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
7 23      Motmans Matthias BEL 1365 2.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1547 18.0 Totaal 1.0 3.40 -2.40
Begin van de pagina
De Decker Brecht (Rank: 48)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Van Driessche Filiep BEL 1646 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Bleyaert Stefaan BEL 1388 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 24      Verbanck Mario BEL 1167 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 24      Fauconnier Nick BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 23      Lefebvre Willy BEL 1427 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
6 24      Van Campenhout Arne BEL 1150 2.5 Z ^ 0 0.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1355 16.0 Totaal 1.0 0.90 -0.90
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Victor Julian 22 1650 2085 6.0 42 Z 1 15 W 1 3 Z 0 17 W 1 8 Z 1 9 W 1 5 W 1 25.00 28.00 23.0 6
2 Michiels Dirk 1 2283 2219 5.5 28 W 1 23 Z 1 7 W 1 4 Z ½ 9 W 1 5 Z 0 6 W 1 24.25 29.00 24.0 5
3 Anciaux Marc 3 2143 2079 5.5 31 W 1 10 Z ½ 1 W 1 9 Z ½ 23 W 1 4 Z ½ 11 W 1 24.25 28.50 22.0 4
4 Ghyselen Wouter 4 2126 2146 5.5 19 Z 1 30 W 1 8 Z 1 2 W ½ 5 Z ½ 3 W ½ 14 Z 1 23.75 29.00 23.5 4
5 De Baets Keano 21 1651 2097 5.5 46 W 1 13 W 1 14 Z 1 6 Z 1 4 W ½ 2 W 1 1 Z 0 22.75 30.50 25.5 5
6 Vandelacluze Ian 2 2174 2061 5.0 16 Z 1 26 W 1 27 Z 1 5 W 0 30 Z 1 14 W 1 2 Z 0 18.00 26.00 23.0 5
7 De Weird Matthias 8 1998 1916 5.0 24 Z 1 20 W 1 2 Z 0 18 W 0 29 Z 1 30 W 1 17 Z 1 17.50 24.00 19.0 5
8 Geboers Jimmy 11 1824 1844 4.5 34 W 1 21 Z 1 4 W 0 12 Z 1 1 W 0 18 Z 1 13 Z ½ 17.75 28.50 19.5 4
9 Van De Wynkele Herman 6 2049 1944 4.5 35 Z 1 18 W 1 17 Z 1 3 W ½ 2 Z 0 1 Z 0 22 W 1 17.25 28.50 21.0 4
10 Anciaux Adrien 16 1728 1908 4.5 38 Z 1 3 W ½ 13 Z 1 14 W 0 16 Z 1 11 Z 0 28 W 1 17.25 26.00 19.0 4
11 Dayer Glenn 12 1818 1812 4.5 37 Z 0 34 W 1 16 Z ½ 26 W 1 15 Z 1 10 W 1 3 Z 0 17.00 24.50 17.5 4
12 Lallemand Paul 20 1654 1634 4.5 29 Z 0 40 W 1 24 Z 1 8 W 0 37 Z ½ 27 W 1 23 W 1 13.75 20.50 15.5 4
13 Vanduyfhuys Daria 7 2036 1781 4.5 39 W 1 5 Z 0 10 W 0 43 Z 1 35 W 1 28 Z 1 8 W ½ 13.25 23.50 16.5 4
14 Chaerle Josse 5 2056 1864 4.0 25 W 1 22 Z 1 5 W 0 10 Z 1 18 W 1 6 Z 0 4 W 0 15.50 28.00 20.0 4
15 Vanhauwaert Kurt 9 1885 1668 4.0 36 W 1 1 Z 0 28 W ½ 25 Z 1 11 W 0 31 W 1 19 Z ½ 13.25 24.50 16.0 3
16 Pierloot Luc 26 1636 1751 4.0 6 W 0 45 Z 1 11 W ½ 21 Z 1 10 W 0 26 W ½ 30 Z 1 13.00 24.50 14.5 3
17 De Reese Elias 13 1814 1712 4.0 40 W 1 29 Z 1 9 W 0 1 Z 0 22 W 1 24 Z 1 7 W 0 12.00 25.50 18.0 4
18 Tytgat Karel 19 1661 1772 4.0 44 W 1 9 Z 0 41 W 1 7 Z 1 14 Z 0 8 W 0 31 Z 1 12.00 23.00 17.0 4
19 De Baets Branko 28 1564 1559 4.0 4 W 0 41 Z 0 39 W 1 45 Z 1 32 W 1 23 Z ½ 15 W ½ 11.25 20.50 13.5 3
20 De Bode Joren 23 1646 1525 4.0 32 W 1 7 Z 0 29 W 1 23 Z 0 24 W 0 40 Z 1 36 W 1 11.00 21.00 15.0 4
21 Van Driessche Filiep 24 1646 1443 4.0 48 Z 1 8 W 0 37 Z 0 16 W 0 41 Z 1 45 W 1 33 Z 1 7.50 18.00 13.0 4
22 Baldan Walter Pietro 18 1694 1702 3.5 33 Z 1 14 W 0 35 Z 1 27 W ½ 17 Z 0 37 W 1 9 Z 0 10.25 22.00 16.0 3
23 Claudon Andreas 14 1793 1743 3.5 47 Z 1 2 W 0 31 Z 1 20 W 1 3 Z 0 19 W ½ 12 Z 0 10.00 26.50 17.0 3
24 Deschuyteneer Lucien 32 1410 1526 3.5 7 W 0 46 Z 1 12 W 0 33 Z 1 20 Z 1 17 W 0 26 Z ½ 9.75 24.00 13.5 3
25 Vandervorst Marc 29 1563 1532 3.5 14 Z 0 33 W 1 26 Z ½ 15 W 0 40 W 0 39 Z 1 37 Z 1 9.75 19.50 11.5 3
26 De Moyer Tijl 15 1740 1610 3.5 45 W 1 6 Z 0 25 W ½ 11 Z 0 43 W 1 16 Z ½ 24 W ½ 9.50 22.50 14.0 2
27 Van Parys Frederik 10 1884 1659 3.5 43 Z 1 37 W 1 6 W 0 22 Z ½ 28 W 0 12 Z 0 32 W 1 9.25 22.00 16.0 3
28 Ponnet Guy 25 1642 1732 3.5 2 Z 0 47 W 1 15 Z ½ 37 W 1 27 Z 1 13 W 0 10 Z 0 9.00 24.50 15.5 3
29 Lejzerowicz Thierry 44 0 1538 3.0 12 W 1 17 W 0 20 Z 0 39 Z 1 7 W 0 36 Z 0 40 W 1 9.00 23.00 12.0 3
30 Zatyko Ferry 17 1706 1635 3.0 41 W 1 4 Z 0 36 W 1 32 Z 1 6 W 0 7 Z 0 16 W 0 8.00 25.50 16.0 3
31 Baekelandt Els 27 1606 1540 3.0 3 Z 0 38 W 1 23 W 0 40 Z 1 36 W 1 15 Z 0 18 W 0 7.50 22.50 13.0 3
32 Van Campenhout Wim 47 0 1302 3.0 20 Z 0 43 W 1 42 Z 1 30 W 0 19 Z 0 34 W 1 27 Z 0 7.50 20.00 13.0 3
33 De Bakker Mathisse 42 0 1421 3.0 22 W 0 25 Z 0 34 Z 1 24 W 0 47 Z 1 35 Z 1 21 W 0 7.00 20.50 10.0 3
34 Debouver Torben 35 1345 1130 3.0 8 Z 0 11 Z 0 33 W 0 42 W 1 44 Z 1 32 Z 0 41 W 1 6.50 19.50 8.0 3
35 Stragier Dries 30 1513 1375 3.0 9 W 0 44 Z 1 22 W 0 41 Z 1 13 Z 0 33 W 0 45 Z 1 6.00 19.50 11.0 3
36 Bleyaert Stefaan 33 1388 1357 3.0 15 Z 0 48 W 1 30 Z 0 47 W 1 31 Z 0 29 W 1 20 Z 0 4.50 18.00 12.0 3
37 Verstraeten Leander 36 1305 1548 2.5 11 W 1 27 Z 0 21 W 1 28 Z 0 12 W ½ 22 Z 0 25 W 0 10.75 23.50 13.5 2
38 Van Campenhout Arne 40 1150 956 2.5 10 W 0 31 Z 0 43 Z 0 46 W 0 42 Z ½ 48 W 1 44 Z 1 3.75 15.00 4.5 2
39 Lefebvre Willy 31 1427 1185 2.5 13 Z 0 42 W ½ 19 Z 0 29 W 0 48 Z 1 25 W 0 46 W 1 2.75 18.50 7.0 2
40 Gabriels Ebe 37 1238 1228 2.0 17 Z 0 12 Z 0 44 W 1 31 W 0 25 Z 1 20 W 0 29 Z 0 5.50 22.00 8.0 2
41 Declerck Storm 41 1042 1148 2.0 30 Z 0 19 W 1 18 Z 0 35 W 0 21 W 0 46 Z 1 34 Z 0 5.00 21.00 8.0 2
42 Van Lierde Carl 46 0 999 2.0 1 W 0 39 Z ½ 32 W 0 34 Z 0 38 W ½ 47 W 1 A 3.50 20.00 6.5 1
43 Motmans Matthias 34 1365 1194 2.0 27 W 0 32 Z 0 38 W 1 13 W 0 26 Z 0 44 W 0 47 Z 1 3.50 19.00 6.0 2
44 Fauconnier Nick 43 0 1016 2.0 18 Z 0 35 W 0 40 Z 0 48 W 1 34 W 0 43 Z 1 38 W 0 2.50 16.50 6.0 2
45 Verbanck Mario 39 1167 1164 2.0 26 Z 0 16 W 0 48 Z 1 19 W 0 46 Z 1 21 Z 0 35 W 0 1.50 19.50 8.0 2
46 Lozie Klaus 45 0 980 1.0 5 Z 0 24 W 0 47 Z 0 38 Z 1 45 W 0 41 W 0 39 Z 0 2.50 18.00 4.0 1
47 Lehaire Philippe 38 1173 865 1.0 23 W 0 28 Z 0 46 W 1 36 Z 0 33 W 0 42 Z 0 43 W 0 1.00 17.50 5.0 1
48 De Decker Brecht 48 0 330 1.0 21 W 0 36 Z 0 45 W 0 44 Z 0 39 W 0 38 Z 0 B1 0.00 16.00 1.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/11/11 18:41