SwarLogo Criteriumtoernooi Zottegem C-reeks SwarLogo
462
Organisator: Schaakclub Caballos Zottegem
Arbiter: David Roos, Lisa Van Wymeersch
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 11/11/2019 tot 11/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 Vanhee Lars 2005-••-•• 1956 Izegem 6.5 2073 31.50 30.00 26.0
2 Dreelinck Adriaan 2005-••-•• 1757 Geraardsbergen 6.0 1814 22.50 27.00 23.0
3 De Rycke Tyani 2005-••-•• 1836 LSV-Chesspirant 5.0 1781 21.75 30.00 23.5
4 Vanduyfhuys Igor 2006-••-•• 1802 Jean Jaurès Gent 5.0 1741 21.00 30.00 23.5
5 Naessens Wolf 2005-••-•• 1613 LSV-Chesspirant 5.0 1574 17.25 26.50 21.0
6 Dewever Niel 2006-••-•• 1505 Waregem 5.0 1467 17.00 23.00 20.0
7 Deleu Leen 2006-••-•• 1390 KGSRL Gent 5.0 1373 16.00 22.50 17.0
8 Decruyenaere Victor 2005-••-•• 1367 LSV-Chesspirant 4.5 1407 15.75 26.00 18.0
9 Peeters Alex 2005-••-•• 1581 KOSK Oostende 4.5 1536 15.25 26.50 19.0
10 Pouleyn Floris 2005-••-•• 1398 KGSRL Gent 4.5 1339 15.25 25.50 18.0
11 Jacobs Maarten 2005-••-•• 1404 Oude God Mortsel 4.5 1268 11.75 23.00 17.0
12 Malfliet Alexander 2006-••-•• 1535 LSV-Chesspirant 4.0 1464 15.00 27.50 20.0
13 Vansteenhuyse Rune 2006-••-•• 1194 Tielt 4.0 1414 14.50 26.50 19.5
14 Vanhaverbeke Daan 2005-••-•• 0 Izegem 4.0 802 12.50 21.50 14.0
15 Cleuren Mattice 2005-••-•• 1222 Landegem 4.0 1212 12.00 24.50 16.5
16 Deleu Karen 2006-••-•• 1404 KGSRL Gent 4.0 1225 12.00 22.50 17.0
17 Teerlinck Emerik 2006-••-•• 1109 LSV-Chesspirant 4.0 1071 10.50 23.00 14.0
18 Docquier Orville 2006-••-•• 0 Anthisnes 4.0 913 10.00 23.00 16.0
19 De Keukelaere Wouter 2005-••-•• 1223 LSV-Chesspirant 3.5 1307 12.50 27.00 17.0
20 Van Steertegem Maxim 2006-••-•• 1150 Opwijk 3.5 1104 10.25 22.00 16.0
21 Selcuk Keremcem 2006-••-•• 0 Hoboken 3.5 779 9.25 21.50 14.0
22 Alves Renato 2006-••-•• 1300 Dendermonde 3.5 1008 8.75 19.50 13.5
23 Debunne Lasse 2006-••-•• 1286 LSV-Chesspirant 3.0 1200 10.50 27.50 15.0
24 Murania Maya 2005-••-•• 0 Zottegem 3.0 508 8.00 21.00 11.0
25 Delvoye Gyan 2005-••-•• 0 Zottegem 3.0 294 8.00 20.50 12.0
26 Vander Donckt Mattis 2005-••-•• 0 Zottegem 3.0 697 7.50 21.00 12.0
27 Provoost Tiebe 2006-••-•• 0 Halle 3.0 340 6.50 22.00 10.0
28 Roelants Samuel 2005-••-•• 0 Halle 3.0 660 4.50 20.00 11.0
29 Massant Fan 2005-••-•• 0 Mechelen 3.0 359 4.50 19.50 10.0
30 Ghyselinck Tycho 2006-••-•• 0 LSV-Chesspirant 3.0 139 4.50 16.50 7.0
31 Van Eenooghe Ward 2006-••-•• 0 Aalter 2.5 989 8.25 24.00 12.5
32 Yermzjam Artyom 2006-••-•• 0 Wetteren 2.5 215 5.25 17.50 9.5
33 Beheydt Alexander 2006-••-•• 0 Izegem 2.5 532 4.50 20.50 10.5
34 N Vermeulen Lisa 2005-••-•• 0 Landegem 2.0 -80 4.00 18.00 9.0
35 Luypaert Senne 2005-••-•• 0 Mechelen 2.0 53 4.00 17.50 7.0
36 G De Loose Sebastien 2006-••-•• 0 Landegem 2.0 85 3.00 19.50 5.0
37 N Vermeulen Lucas 2006-••-•• 0 Landegem 2.0 5 2.00 15.00 7.0
38 Petit Nils 2006-••-•• 0 Geraardsbergen 1.5 18 2.00 17.50 4.5
39 G Fiore Alexandre 2005-••-•• 0 Geraardsbergen 1.5 -132 1.50 15.50 3.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vanhee Lars 1 (1956) 1-0 Teerlinck Emerik 20 (1109)
2 Docquier Orville 21 (0) 0-1 De Rycke Tyani 2 (1836)
3 Vanduyfhuys Igor 3 (1802) 1-0 Beheydt Alexander 22 (0)
4 De Loose Sebastien 23 (0) 0-1 Dreelinck Adriaan 4 (1757)
5 Naessens Wolf 5 (1613) 1-0 Fiore Alexandre 24 (0)
6 Ghyselinck Tycho 25 (0) 0-1 Peeters Alex 6 (1581)
7 Malfliet Alexander 7 (1535) 1-0 Luypaert Senne 26 (0)
8 Massant Fan 27 (0) 0-1 Dewever Niel 8 (1505)
9 Deleu Karen 9 (1404) 1-0 Murania Maya 28 (0)
10 Petit Nils 29 (0) 0-1 Jacobs Maarten 10 (1404)
11 Pouleyn Floris 11 (1398) 1-0 Provoost Tiebe 30 (0)
12 Roelants Samuel 31 (0) 0-1 Deleu Leen 12 (1390)
13 Decruyenaere Victor 13 (1367) 1-0 Selcuk Keremcem 32 (0)
14 Van Eenooghe Ward 33 (0) ½-½ Alves Renato 14 (1300)
15 Debunne Lasse 15 (1286) 1-0 Vander Donckt Mattis 34 (0)
16 Vanhaverbeke Daan 35 (0) 0-1 De Keukelaere Wouter 16 (1223)
17 Cleuren Mattice 17 (1222) 1-0 Vermeulen Lisa 36 (0)
18 Vermeulen Lucas 37 (0) 0-1 Vansteenhuyse Rune 18 (1194)
19 Van Steertegem Maxim 19 (1150) 1-0 Yermzjam Artyom 38 (0)
  Delvoye Gyan 39 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Jacobs Maarten 10 (1404) 0-1 Vanhee Lars 1 (1956)
2 De Rycke Tyani 2 (1836) 1-0 Pouleyn Floris 11 (1398)
3 Deleu Leen 12 (1390) 0-1 Vanduyfhuys Igor 3 (1802)
4 Dreelinck Adriaan 4 (1757) 1-0 Decruyenaere Victor 13 (1367)
5 De Keukelaere Wouter 16 (1223) ½-½ Naessens Wolf 5 (1613)
6 Peeters Alex 6 (1581) 1-0 Debunne Lasse 15 (1286)
7 Vansteenhuyse Rune 18 (1194) ½-½ Malfliet Alexander 7 (1535)
8 Dewever Niel 8 (1505) ½-½ Cleuren Mattice 17 (1222)
9 Delvoye Gyan 39 (0) 0-1 Deleu Karen 9 (1404)
10 Alves Renato 14 (1300) 0-1 Van Steertegem Maxim 19 (1150)
11 Teerlinck Emerik 20 (1109) 0-1 Van Eenooghe Ward 33 (0)
12 Provoost Tiebe 30 (0) 0-1 Docquier Orville 21 (0)
13 Beheydt Alexander 22 (0) 1-0 Petit Nils 29 (0)
14 Selcuk Keremcem 32 (0) 1-0 De Loose Sebastien 23 (0)
15 Fiore Alexandre 24 (0) 0-1 Roelants Samuel 31 (0)
16 Vander Donckt Mattis 34 (0) 1-0 Ghyselinck Tycho 25 (0)
17 Luypaert Senne 26 (0) 0-1 Vanhaverbeke Daan 35 (0)
18 Vermeulen Lisa 36 (0) 0-1 Massant Fan 27 (0)
19 Murania Maya 28 (0) 1-0 Vermeulen Lucas 37 (0)
  Yermzjam Artyom 38 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vanhee Lars 1 (1956) 1-0 Dreelinck Adriaan 4 (1757)
2 Van Steertegem Maxim 19 (1150) 0-1 De Rycke Tyani 2 (1836)
3 Vanduyfhuys Igor 3 (1802) 1-0 Peeters Alex 6 (1581)
4 Deleu Karen 9 (1404) 0-1 Naessens Wolf 5 (1613)
5 Malfliet Alexander 7 (1535) 1-0 De Keukelaere Wouter 16 (1223)
6 Van Eenooghe Ward 33 (0) 0-1 Dewever Niel 8 (1505)
7 Cleuren Mattice 17 (1222) ½-½ Vansteenhuyse Rune 18 (1194)
8 Massant Fan 27 (0) 0-1 Jacobs Maarten 10 (1404)
9 Pouleyn Floris 11 (1398) 1-0 Murania Maya 28 (0)
10 Vanhaverbeke Daan 35 (0) 1-0 Deleu Leen 12 (1390)
11 Decruyenaere Victor 13 (1367) 1-0 Vander Donckt Mattis 34 (0)
12 Debunne Lasse 15 (1286) 1-0 Selcuk Keremcem 32 (0)
13 Docquier Orville 21 (0) 1-0 Delvoye Gyan 39 (0)
14 Yermzjam Artyom 38 (0) ½-½ Beheydt Alexander 22 (0)
15 Roelants Samuel 31 (0) 0-1 Alves Renato 14 (1300)
16 Petit Nils 29 (0) 0-1 Teerlinck Emerik 20 (1109)
17 De Loose Sebastien 23 (0) 0-1 Luypaert Senne 26 (0)
18 Vermeulen Lucas 37 (0) 1-0 Fiore Alexandre 24 (0)
19 Ghyselinck Tycho 25 (0) 0-1 Provoost Tiebe 30 (0)
  Vermeulen Lisa 36 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Rycke Tyani 2 (1836) ½-½ Vanhee Lars 1 (1956)
2 Dewever Niel 8 (1505) ½-½ Vanduyfhuys Igor 3 (1802)
3 Naessens Wolf 5 (1613) ½-½ Malfliet Alexander 7 (1535)
4 Dreelinck Adriaan 4 (1757) 1-0 Debunne Lasse 15 (1286)
5 Peeters Alex 6 (1581) 1-0 Cleuren Mattice 17 (1222)
6 Vansteenhuyse Rune 18 (1194) 1-0 Deleu Karen 9 (1404)
7 Jacobs Maarten 10 (1404) ½-½ Van Steertegem Maxim 19 (1150)
8 Docquier Orville 21 (0) 0-1 Pouleyn Floris 11 (1398)
9 Vanhaverbeke Daan 35 (0) 0-1 Decruyenaere Victor 13 (1367)
10 Alves Renato 14 (1300) 1-0 Yermzjam Artyom 38 (0)
11 De Keukelaere Wouter 16 (1223) 1-0 Van Eenooghe Ward 33 (0)
12 Beheydt Alexander 22 (0) 0-1 Deleu Leen 12 (1390)
13 Teerlinck Emerik 20 (1109) 1-0 Roelants Samuel 31 (0)
14 Luypaert Senne 26 (0) 0-1 Vermeulen Lisa 36 (0)
15 Selcuk Keremcem 32 (0) 1-0 Massant Fan 27 (0)
16 Murania Maya 28 (0) 0-1 Delvoye Gyan 39 (0)
17 Provoost Tiebe 30 (0) 1-0 Vermeulen Lucas 37 (0)
18 Vander Donckt Mattis 34 (0) 1-0 De Loose Sebastien 23 (0)
19 Fiore Alexandre 24 (0) 0-1 Ghyselinck Tycho 25 (0)
  Petit Nils 29 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vanduyfhuys Igor 3 (1802) ½-½ De Rycke Tyani 2 (1836)
2 Vanhee Lars 1 (1956) 1-0 Peeters Alex 6 (1581)
3 Pouleyn Floris 11 (1398) 0-1 Dreelinck Adriaan 4 (1757)
4 Decruyenaere Victor 13 (1367) 0-1 Naessens Wolf 5 (1613)
5 Malfliet Alexander 7 (1535) 1-0 Dewever Niel 8 (1505)
6 Jacobs Maarten 10 (1404) 0-1 Vansteenhuyse Rune 18 (1194)
7 Van Steertegem Maxim 19 (1150) 0-1 De Keukelaere Wouter 16 (1223)
8 Deleu Karen 9 (1404) 1-0 Alves Renato 14 (1300)
9 Deleu Leen 12 (1390) 1-0 Provoost Tiebe 30 (0)
10 Debunne Lasse 15 (1286) 1-0 Vanhaverbeke Daan 35 (0)
11 Cleuren Mattice 17 (1222) 1-0 Vander Donckt Mattis 34 (0)
12 Delvoye Gyan 39 (0) 0-1 Teerlinck Emerik 20 (1109)
13 Vermeulen Lisa 36 (0) 0-1 Docquier Orville 21 (0)
14 Yermzjam Artyom 38 (0) 0-1 Selcuk Keremcem 32 (0)
15 Van Eenooghe Ward 33 (0) 1-0 Beheydt Alexander 22 (0)
16 Ghyselinck Tycho 25 (0) 0-1 Murania Maya 28 (0)
17 Roelants Samuel 31 (0) 1-0 Luypaert Senne 26 (0)
18 Massant Fan 27 (0) 1-0 Petit Nils 29 (0)
19 Vermeulen Lucas 37 (0) 0-1 De Loose Sebastien 23 (0)
  Fiore Alexandre 24 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Naessens Wolf 5 (1613) 0-1 Vanhee Lars 1 (1956)
2 De Rycke Tyani 2 (1836) 1-0 Malfliet Alexander 7 (1535)
3 Vansteenhuyse Rune 18 (1194) 0-1 Vanduyfhuys Igor 3 (1802)
4 Dreelinck Adriaan 4 (1757) 1-0 De Keukelaere Wouter 16 (1223)
5 Peeters Alex 6 (1581) ½-½ Decruyenaere Victor 13 (1367)
6 Dewever Niel 8 (1505) 1-0 Debunne Lasse 15 (1286)
7 Teerlinck Emerik 20 (1109) 1-0 Deleu Karen 9 (1404)
8 Selcuk Keremcem 32 (0) ½-½ Pouleyn Floris 11 (1398)
9 Deleu Leen 12 (1390) 1-0 Cleuren Mattice 17 (1222)
10 Alves Renato 14 (1300) 0-1 Docquier Orville 21 (0)
11 Van Eenooghe Ward 33 (0) 0-1 Jacobs Maarten 10 (1404)
12 Murania Maya 28 (0) 1-0 Van Steertegem Maxim 19 (1150)
13 Vander Donckt Mattis 34 (0) 1-0 Massant Fan 27 (0)
14 Provoost Tiebe 30 (0) 0-1 Vanhaverbeke Daan 35 (0)
15 Vermeulen Lisa 36 (0) 0-1 Roelants Samuel 31 (0)
16 Beheydt Alexander 22 (0) 1-0 Delvoye Gyan 39 (0)
17 Luypaert Senne 26 (0) 1-0 Yermzjam Artyom 38 (0)
18 De Loose Sebastien 23 (0) 1-0 Fiore Alexandre 24 (0)
19 Petit Nils 29 (0) 0-1 Vermeulen Lucas 37 (0)
  Ghyselinck Tycho 25 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vanhee Lars 1 (1956) 1-0 Vanduyfhuys Igor 3 (1802)
2 Dreelinck Adriaan 4 (1757) 1-0 De Rycke Tyani 2 (1836)
3 Naessens Wolf 5 (1613) 1-0 Vansteenhuyse Rune 18 (1194)
4 Malfliet Alexander 7 (1535) 0-1 Deleu Leen 12 (1390)
5 Docquier Orville 21 (0) 0-1 Dewever Niel 8 (1505)
6 Pouleyn Floris 11 (1398) 1-0 Teerlinck Emerik 20 (1109)
7 De Keukelaere Wouter 16 (1223) 0-1 Peeters Alex 6 (1581)
8 Jacobs Maarten 10 (1404) 1-0 Selcuk Keremcem 32 (0)
9 Decruyenaere Victor 13 (1367) 1-0 Debunne Lasse 15 (1286)
10 Deleu Karen 9 (1404) 1-0 Vander Donckt Mattis 34 (0)
11 Cleuren Mattice 17 (1222) 1-0 Roelants Samuel 31 (0)
12 Vanhaverbeke Daan 35 (0) 1-0 Murania Maya 28 (0)
13 Beheydt Alexander 22 (0) 0-1 Alves Renato 14 (1300)
14 Van Steertegem Maxim 19 (1150) 1-0 Van Eenooghe Ward 33 (0)
15 Massant Fan 27 (0) 1-0 De Loose Sebastien 23 (0)
16 Vermeulen Lucas 37 (0) 0-1 Ghyselinck Tycho 25 (0)
17 Delvoye Gyan 39 (0) 1-0 Luypaert Senne 26 (0)
18 Yermzjam Artyom 38 (0) 1-0 Vermeulen Lisa 36 (0)
19 Fiore Alexandre 24 (0) ½-½ Petit Nils 29 (0)
  Provoost Tiebe 30 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina

Vanhee Lars (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14406
N-Elo1956
FIDE-ID245453
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Teerlinck Emerik BEL 1109 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Jacobs Maarten BEL 1404 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Dreelinck Adriaan BEL 1757 6.0 W - 1 3.0 0.76 +0.24
4 1      De Rycke Tyani BEL 1836 5.0 Z - ½ 3.5 0.66 -0.16
5 2      Peeters Alex BEL 1581 4.5 W - 1 4.5 0.91 +0.09
6 1      Naessens Wolf BEL 1613 5.0 Z v 1 5.5 0.88 +0.12
7 1      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 5.0 W v 1 6.5 0.71 +0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1586 34.0 Totaal 6.5 5.76 +0.74
Begin van de pagina
Dreelinck Adriaan (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1757
FIDE-ID250503
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Loose Sebastien BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 1      Vanhee Lars BEL 1956 6.5 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
4 4      Debunne Lasse BEL 1286 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Pouleyn Floris BEL 1398 4.5 Z - 1 4.0 0.90 +0.10
6 4      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      De Rycke Tyani BEL 1836 5.0 W v 1 6.0 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1511 29.0 Totaal 6.0 5.20 +0.80
Begin van de pagina
De Rycke Tyani (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1836
FIDE-ID247936
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Docquier Orville BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Pouleyn Floris BEL 1398 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Van Steertegem Maxim BEL 1150 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Vanhee Lars BEL 1956 6.5 W - ½ 3.5 0.34 +0.16
5 1      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 5.0 Z - ½ 4.0 0.55 -0.05
6 2      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 W - 1 5.0 0.85 +0.15
7 2      Dreelinck Adriaan BEL 1757 6.0 Z - 0 5.0 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1599 33.5 Totaal 5.0 5.11 -0.11
Begin van de pagina
Vanduyfhuys Igor (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo1802
FIDE-ID246212
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Beheydt Alexander BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Deleu Leen BEL 1390 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Peeters Alex BEL 1581 4.5 W - 1 3.0 0.78 +0.22
4 2      Dewever Niel BEL 1505 5.0 Z - ½ 3.5 0.85 -0.35
5 1      De Rycke Tyani BEL 1836 5.0 W v ½ 4.0 0.45 +0.05
6 3      Vansteenhuyse Rune BEL 1194 4.0 Z v 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Vanhee Lars BEL 1956 6.5 Z - 0 5.0 0.29 -0.29
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1577 32.5 Totaal 5.0 5.13 -0.13
Begin van de pagina
Naessens Wolf (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1613
FIDE-ID249530
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Fiore Alexandre BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.5 Z - ½ 1.5 0.91 -0.41
3 4      Deleu Karen BEL 1404 4.0 Z - 1 2.5 0.77 +0.23
4 3      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 W ^ ½ 3.0 0.61 -0.11
5 4      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.5 Z ^ 1 4.0 0.81 +0.19
6 1      Vanhee Lars BEL 1956 6.5 W - 0 4.0 0.12 -0.12
7 3      Vansteenhuyse Rune BEL 1194 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1446 28.0 Totaal 5.0 5.06 -0.06
Begin van de pagina
Dewever Niel (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo1505
FIDE-ID259543
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Massant Fan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Cleuren Mattice BEL 1222 4.0 W - ½ 1.5 0.84 -0.34
3 6      Van Eenooghe Ward BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 5.0 W - ½ 3.0 0.15 +0.35
5 5      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 Z ^ 0 3.0 0.46 -0.46
6 6      Debunne Lasse BEL 1286 3.0 W ^ 1 4.0 0.78 +0.22
7 5      Docquier Orville BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1461 25.5 Totaal 5.0 4.99 +0.01
Begin van de pagina
Deleu Leen (Rank: 12)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.14517
N-Elo1390
FIDE-ID246700
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Roelants Samuel BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Vanhaverbeke Daan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 12      Beheydt Alexander BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Provoost Tiebe BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Cleuren Mattice BEL 1222 4.0 W ^ 1 4.0 0.72 +0.28
7 4      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 Z - 1 5.0 0.31 +0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1519 25.5 Totaal 5.0 4.79 +0.21
Begin van de pagina
Decruyenaere Victor (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1367
FIDE-ID249971
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Selcuk Keremcem BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Dreelinck Adriaan BEL 1757 6.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 11      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Vanhaverbeke Daan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Naessens Wolf BEL 1613 5.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
6 5      Peeters Alex BEL 1581 4.5 Z - ½ 3.5 0.23 +0.27
7 9      Debunne Lasse BEL 1286 3.0 W - 1 4.5 0.61 +0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1559 29.0 Totaal 4.5 3.88 +0.62
Begin van de pagina
Peeters Alex (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1581
FIDE-ID252042
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Debunne Lasse BEL 1286 3.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 5.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
4 5      Cleuren Mattice BEL 1222 4.0 W - 1 3.0 0.90 +0.10
5 2      Vanhee Lars BEL 1956 6.5 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
6 5      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.5 W ^ ½ 3.5 0.77 -0.27
7 7      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.5 Z ^ 1 4.5 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1476 29.5 Totaal 4.5 4.65 -0.15
Begin van de pagina
Pouleyn Floris (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo1398
FIDE-ID258768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Provoost Tiebe BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Rycke Tyani BEL 1836 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Murania Maya BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Docquier Orville BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Dreelinck Adriaan BEL 1757 6.0 W - 0 3.0 0.10 -0.10
6 8      Selcuk Keremcem BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 6      Teerlinck Emerik BEL 1109 4.0 W - 1 4.5 0.84 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1567 28.5 Totaal 4.5 4.70 -0.20
Begin van de pagina
Jacobs Maarten (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo1404
FIDE-ID261882
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Petit Nils BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vanhee Lars BEL 1956 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Massant Fan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Van Steertegem Maxim BEL 1150 3.5 W - ½ 2.5 0.81 -0.31
5 6      Vansteenhuyse Rune BEL 1194 4.0 W - 0 2.5 0.77 -0.77
6 11      Van Eenooghe Ward BEL 0 2.5 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
7 8      Selcuk Keremcem BEL 0 3.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1433 24.5 Totaal 4.5 5.34 -0.84
Begin van de pagina
Malfliet Alexander (Rank: 7)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1535
FIDE-ID252557
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Luypaert Senne BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Vansteenhuyse Rune BEL 1194 4.0 Z - ½ 1.5 0.88 -0.38
3 5      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.5 W - 1 2.5 0.86 +0.14
4 3      Naessens Wolf BEL 1613 5.0 Z - ½ 3.0 0.39 +0.11
5 5      Dewever Niel BEL 1505 5.0 W - 1 4.0 0.54 +0.46
6 2      De Rycke Tyani BEL 1836 5.0 Z - 0 4.0 0.15 -0.15
7 4      Deleu Leen BEL 1390 5.0 W - 0 4.0 0.69 -0.69
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1460 29.5 Totaal 4.0 4.43 -0.43
Begin van de pagina
Vansteenhuyse Rune (Rank: 18)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14415
N-Elo1194
FIDE-ID250651
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Vermeulen Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 W - ½ 1.5 0.12 +0.38
3 7      Cleuren Mattice BEL 1222 4.0 Z - ½ 2.0 0.46 +0.04
4 6      Deleu Karen BEL 1404 4.0 W - 1 3.0 0.23 +0.77
5 6      Jacobs Maarten BEL 1404 4.5 Z - 1 4.0 0.23 +0.77
6 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
7 3      Naessens Wolf BEL 1613 5.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1496 28.5 Totaal 4.0 2.12 +1.88
Begin van de pagina
Vanhaverbeke Daan (Rank: 35)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15387
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Luypaert Senne BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Deleu Leen BEL 1390 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 9      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Debunne Lasse BEL 1286 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Provoost Tiebe BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Murania Maya BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1316 24.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Cleuren Mattice (Rank: 17)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16132
N-Elo1222
FIDE-ID251950
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vermeulen Lisa BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Dewever Niel BEL 1505 5.0 Z - ½ 1.5 0.16 +0.34
3 7      Vansteenhuyse Rune BEL 1194 4.0 W - ½ 2.0 0.54 -0.04
4 5      Peeters Alex BEL 1581 4.5 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
5 11      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Deleu Leen BEL 1390 5.0 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
7 11      Roelants Samuel BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1417 26.5 Totaal 4.0 3.84 +0.16
Begin van de pagina
Deleu Karen (Rank: 9)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.14521
N-Elo1404
FIDE-ID246697
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Murania Maya BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Delvoye Gyan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Naessens Wolf BEL 1613 5.0 W - 0 2.0 0.23 -0.23
4 6      Vansteenhuyse Rune BEL 1194 4.0 Z v 0 2.0 0.77 -0.77
5 8      Alves Renato BEL 1300 3.5 W v 1 3.0 0.64 +0.36
6 7      Teerlinck Emerik BEL 1109 4.0 Z ^ 0 3.0 0.85 -0.85
7 10      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1304 25.5 Totaal 4.0 5.25 -1.25
Begin van de pagina
Teerlinck Emerik (Rank: 20)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16546
N-Elo1109
FIDE-ID259276
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vanhee Lars BEL 1956 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Van Eenooghe Ward BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 16      Petit Nils BEL 0 1.5 Z ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 13      Roelants Samuel BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Delvoye Gyan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Deleu Karen BEL 1404 4.0 W - 1 4.0 0.15 +0.85
7 6      Pouleyn Floris BEL 1398 4.5 Z - 0 4.0 0.16 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1586 25.0 Totaal 4.0 4.07 -0.07
Begin van de pagina
Docquier Orville (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.20312
N-Elo0
FIDE-ID265470
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(609) Anthisnes

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Rycke Tyani BEL 1836 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Provoost Tiebe BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Delvoye Gyan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Pouleyn Floris BEL 1398 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Vermeulen Lisa BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Alves Renato BEL 1300 3.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 5      Dewever Niel BEL 1505 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1509 26.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
De Keukelaere Wouter (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1223
FIDE-ID251976
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vanhaverbeke Daan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Naessens Wolf BEL 1613 5.0 W - ½ 1.5 0.09 +0.41
3 5      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 Z - 0 1.5 0.14 -0.14
4 11      Van Eenooghe Ward BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 7      Van Steertegem Maxim BEL 1150 3.5 Z - 1 3.5 0.60 +0.40
6 4      Dreelinck Adriaan BEL 1757 6.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 7      Peeters Alex BEL 1581 4.5 W ^ 0 3.5 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1527 29.5 Totaal 3.5 2.85 +0.65
Begin van de pagina
Van Steertegem Maxim (Rank: 19)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo1150
FIDE-ID255483
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Yermzjam Artyom BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Alves Renato BEL 1300 3.5 Z - 1 2.0 0.30 +0.70
3 2      De Rycke Tyani BEL 1836 5.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      Jacobs Maarten BEL 1404 4.5 Z v ½ 2.5 0.19 +0.31
5 7      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.5 W - 0 2.5 0.40 -0.40
6 12      Murania Maya BEL 0 3.0 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
7 14      Van Eenooghe Ward BEL 0 2.5 W v 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1440 24.5 Totaal 3.5 3.73 -0.23
Begin van de pagina
Selcuk Keremcem (Rank: 32)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.18382
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Loose Sebastien BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Debunne Lasse BEL 1286 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Massant Fan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Yermzjam Artyom BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Pouleyn Floris BEL 1398 4.5 W v ½ 3.5 0.08 +0.42
7 8      Jacobs Maarten BEL 1404 4.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1363 24.0 Totaal 3.5 1.82 +1.68
Begin van de pagina
Alves Renato (Rank: 14)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17270
N-Elo1300
FIDE-ID260681
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Eenooghe Ward BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 10      Van Steertegem Maxim BEL 1150 3.5 W - 0 0.5 0.70 -0.70
3 15      Roelants Samuel BEL 0 3.0 Z ^ 1 1.5 0.92 +0.08
4 10      Yermzjam Artyom BEL 0 2.5 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
5 8      Deleu Karen BEL 1404 4.0 Z ^ 0 2.5 0.36 -0.36
6 10      Docquier Orville BEL 0 4.0 W v 0 2.5 0.92 -0.92
7 13      Beheydt Alexander BEL 0 2.5 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1277 22.0 Totaal 3.5 5.66 -2.16
Begin van de pagina
Debunne Lasse (Rank: 15)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1286
FIDE-ID247529
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Peeters Alex BEL 1581 4.5 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 12      Selcuk Keremcem BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Dreelinck Adriaan BEL 1757 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Vanhaverbeke Daan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Dewever Niel BEL 1505 5.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
7 9      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.5 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1552 30.5 Totaal 3.0 3.60 -0.60
Begin van de pagina
Murania Maya (Rank: 28)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.16841
N-Elo0
FIDE-ID259020
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Deleu Karen BEL 1404 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Vermeulen Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Pouleyn Floris BEL 1398 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Delvoye Gyan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Van Steertegem Maxim BEL 1150 3.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 12      Vanhaverbeke Daan BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1317 24.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Delvoye Gyan (Rank: 39)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.13607
N-Elo0
FIDE-ID264628
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Deleu Karen BEL 1404 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Docquier Orville BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Murania Maya BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Teerlinck Emerik BEL 1109 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 16      Beheydt Alexander BEL 0 2.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Luypaert Senne BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1256 19.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Vander Donckt Mattis (Rank: 34)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.15999
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Debunne Lasse BEL 1286 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      De Loose Sebastien BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Cleuren Mattice BEL 1222 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Massant Fan BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Deleu Karen BEL 1404 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1319 23.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Provoost Tiebe (Rank: 30)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.15861
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Pouleyn Floris BEL 1398 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Docquier Orville BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Vermeulen Lucas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Deleu Leen BEL 1390 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Vanhaverbeke Daan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1394 22.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Roelants Samuel (Rank: 31)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.21277
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Deleu Leen BEL 1390 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Fiore Alexandre BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Alves Renato BEL 1300 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Teerlinck Emerik BEL 1109 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Luypaert Senne BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Vermeulen Lisa BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Cleuren Mattice BEL 1222 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1255 22.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Massant Fan (Rank: 27)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16087
N-Elo0
FIDE-ID258610
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dewever Niel BEL 1505 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Vermeulen Lisa BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Jacobs Maarten BEL 1404 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Selcuk Keremcem BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Petit Nils BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      De Loose Sebastien BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1454 21.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Ghyselinck Tycho (Rank: 25)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16544
N-Elo0
FIDE-ID259268
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Peeters Alex BEL 1581 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Provoost Tiebe BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Fiore Alexandre BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Murania Maya BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 16      Vermeulen Lucas BEL 0 2.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1581 17.0 Totaal 3.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina
Van Eenooghe Ward (Rank: 33)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.18560
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Alves Renato BEL 1300 3.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 11      Teerlinck Emerik BEL 1109 4.0 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
3 6      Dewever Niel BEL 1505 5.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
4 11      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
5 15      Beheydt Alexander BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 11      Jacobs Maarten BEL 1404 4.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7 14      Van Steertegem Maxim BEL 1150 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1281 26.5 Totaal 2.5 0.98 +1.52
Begin van de pagina
Yermzjam Artyom (Rank: 38)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19608
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Steertegem Maxim BEL 1150 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 14      Beheydt Alexander BEL 0 2.5 W v ½ 1.5 0.50 +0.00
4 10      Alves Renato BEL 1300 3.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
5 14      Selcuk Keremcem BEL 0 3.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 17      Luypaert Senne BEL 0 2.0 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
7 18      Vermeulen Lisa BEL 0 2.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1225 17.0 Totaal 2.5 2.16 -0.66
Begin van de pagina
Beheydt Alexander (Rank: 22)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.21464
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1802 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Petit Nils BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Yermzjam Artyom BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 12      Deleu Leen BEL 1390 5.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
5 15      Van Eenooghe Ward BEL 0 2.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
6 16      Delvoye Gyan BEL 0 3.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 13      Alves Renato BEL 1300 3.5 W ^ 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1497 23.0 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
Vermeulen Lisa (Rank: 36)

Rangschikking34
GeslachtF
Stamnr.21086
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Cleuren Mattice BEL 1222 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Massant Fan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 14      Luypaert Senne BEL 0 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Docquier Orville BEL 0 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Roelants Samuel BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Yermzjam Artyom BEL 0 2.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1222 18.5 Totaal 2.0 2.58 -1.58
Begin van de pagina
Luypaert Senne (Rank: 26)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.21622
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Vanhaverbeke Daan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      De Loose Sebastien BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Vermeulen Lisa BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Roelants Samuel BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Yermzjam Artyom BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 17      Delvoye Gyan BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1535 20.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
De Loose Sebastien (Rank: 23)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.21770
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dreelinck Adriaan BEL 1757 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Selcuk Keremcem BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Luypaert Senne BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Vander Donckt Mattis BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 19      Vermeulen Lucas BEL 0 2.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
6 18      Fiore Alexandre BEL 0 1.5 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Massant Fan BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1757 21.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Vermeulen Lucas (Rank: 37)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.21111
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Vansteenhuyse Rune BEL 1194 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Murania Maya BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Fiore Alexandre BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Provoost Tiebe BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      De Loose Sebastien BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Petit Nils BEL 0 1.5 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1194 18.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Petit Nils (Rank: 29)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.21282
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Jacobs Maarten BEL 1404 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Beheydt Alexander BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Teerlinck Emerik BEL 1109 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 18      Massant Fan BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Vermeulen Lucas BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Fiore Alexandre BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1256 17.5 Totaal 1.5 2.16 -1.66
Begin van de pagina
Fiore Alexandre (Rank: 24)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.21825
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Naessens Wolf BEL 1613 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Roelants Samuel BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Vermeulen Lucas BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Ghyselinck Tycho BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 18      De Loose Sebastien BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Petit Nils BEL 0 1.5 W v ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1613 16.5 Totaal 1.5 2.58 -2.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Vanhee Lars 1 1956 2073 6.5 17 W 1 11 Z 1 2 W 1 3 Z ½ 9 W 1 5 Z 1 4 W 1 31.50 30.00 26.0 6
2 Dreelinck Adriaan 4 1757 1814 6.0 36 Z 1 8 W 1 1 Z 0 23 W 1 10 Z 1 19 W 1 3 W 1 22.50 27.00 23.0 6
3 De Rycke Tyani 2 1836 1781 5.0 18 Z 1 10 W 1 20 Z 1 1 W ½ 4 Z ½ 12 W 1 2 Z 0 21.75 30.00 23.5 4
4 Vanduyfhuys Igor 3 1802 1741 5.0 33 W 1 7 Z 1 9 W 1 6 Z ½ 3 W ½ 13 Z 1 1 Z 0 21.00 30.00 23.5 4
5 Naessens Wolf 5 1613 1574 5.0 39 W 1 19 Z ½ 16 Z 1 12 W ½ 8 Z 1 1 W 0 13 W 1 17.25 26.50 21.0 4
6 Dewever Niel 8 1505 1467 5.0 29 Z 1 15 W ½ 31 Z 1 4 W ½ 12 Z 0 23 W 1 18 Z 1 17.00 23.00 20.0 4
7 Deleu Leen 12 1390 1373 5.0 28 Z 1 4 W 0 14 Z 0 33 Z 1 27 W 1 15 W 1 12 Z 1 16.00 22.50 17.0 5
8 Decruyenaere Victor 13 1367 1407 4.5 21 W 1 2 Z 0 26 W 1 14 Z 1 5 W 0 9 Z ½ 23 W 1 15.75 26.00 18.0 4
9 Peeters Alex 6 1581 1536 4.5 30 Z 1 23 W 1 4 Z 0 15 W 1 1 Z 0 8 W ½ 19 Z 1 15.25 26.50 19.0 4
10 Pouleyn Floris 11 1398 1339 4.5 27 W 1 3 Z 0 24 W 1 18 Z 1 2 W 0 21 Z ½ 17 W 1 15.25 25.50 18.0 4
11 Jacobs Maarten 10 1404 1268 4.5 38 Z 1 1 W 0 29 Z 1 20 W ½ 13 W 0 31 Z 1 21 W 1 11.75 23.00 17.0 4
12 Malfliet Alexander 7 1535 1464 4.0 35 W 1 13 Z ½ 19 W 1 5 Z ½ 6 W 1 3 Z 0 7 W 0 15.00 27.50 20.0 3
13 Vansteenhuyse Rune 18 1194 1414 4.0 37 Z 1 12 W ½ 15 Z ½ 16 W 1 11 Z 1 4 W 0 5 Z 0 14.50 26.50 19.5 3
14 Vanhaverbeke Daan 35 0 802 4.0 19 W 0 35 Z 1 7 W 1 8 W 0 23 Z 0 27 Z 1 24 W 1 12.50 21.50 14.0 4
15 Cleuren Mattice 17 1222 1212 4.0 34 W 1 6 Z ½ 13 W ½ 9 Z 0 26 W 1 7 Z 0 28 W 1 12.00 24.50 16.5 3
16 Deleu Karen 9 1404 1225 4.0 24 W 1 25 Z 1 5 W 0 13 Z 0 22 W 1 17 Z 0 26 W 1 12.00 22.50 17.0 4
17 Teerlinck Emerik 20 1109 1071 4.0 1 Z 0 31 W 0 38 Z 1 28 W 1 25 Z 1 16 W 1 10 Z 0 10.50 23.00 14.0 4
18 Docquier Orville 21 0 913 4.0 3 W 0 27 Z 1 25 W 1 10 W 0 34 Z 1 22 Z 1 6 W 0 10.00 23.00 16.0 4
19 De Keukelaere Wouter 16 1223 1307 3.5 14 Z 1 5 W ½ 12 Z 0 31 W 1 20 Z 1 2 Z 0 9 W 0 12.50 27.00 17.0 3
20 Van Steertegem Maxim 19 1150 1104 3.5 32 W 1 22 Z 1 3 W 0 11 Z ½ 19 W 0 24 Z 0 31 W 1 10.25 22.00 16.0 3
21 Selcuk Keremcem 32 0 779 3.5 8 Z 0 36 W 1 23 Z 0 29 W 1 32 Z 1 10 W ½ 11 Z 0 9.25 21.50 14.0 3
22 Alves Renato 14 1300 1008 3.5 31 Z ½ 20 W 0 28 Z 1 32 W 1 16 Z 0 18 W 0 33 Z 1 8.75 19.50 13.5 3
23 Debunne Lasse 15 1286 1200 3.0 26 W 1 9 Z 0 21 W 1 2 Z 0 14 W 1 6 Z 0 8 Z 0 10.50 27.50 15.0 3
24 Murania Maya 28 0 508 3.0 16 Z 0 37 W 1 10 Z 0 25 W 0 30 Z 1 20 W 1 14 Z 0 8.00 21.00 11.0 3
25 Delvoye Gyan 39 0 294 3.0 B1 16 W 0 18 Z 0 24 Z 1 17 W 0 33 Z 0 35 W 1 8.00 20.50 12.0 2
26 Vander Donckt Mattis 34 0 697 3.0 23 Z 0 30 W 1 8 Z 0 36 W 1 15 Z 0 29 W 1 16 Z 0 7.50 21.00 12.0 3
27 Provoost Tiebe 30 0 340 3.0 10 Z 0 18 W 0 30 Z 1 37 W 1 7 Z 0 14 W 0 B1 6.50 22.00 10.0 2
28 Roelants Samuel 31 0 660 3.0 7 W 0 39 Z 1 22 W 0 17 Z 0 35 W 1 34 Z 1 15 Z 0 4.50 20.00 11.0 3
29 Massant Fan 27 0 359 3.0 6 W 0 34 Z 1 11 W 0 21 Z 0 38 W 1 26 Z 0 36 W 1 4.50 19.50 10.0 3
30 Ghyselinck Tycho 25 0 139 3.0 9 W 0 26 Z 0 27 W 0 39 Z 1 24 W 0 B1 37 Z 1 4.50 16.50 7.0 2
31 Van Eenooghe Ward 33 0 989 2.5 22 W ½ 17 Z 1 6 W 0 19 Z 0 33 W 1 11 W 0 20 Z 0 8.25 24.00 12.5 2
32 Yermzjam Artyom 38 0 215 2.5 20 Z 0 B1 33 W ½ 22 Z 0 21 W 0 35 Z 0 34 W 1 5.25 17.50 9.5 1
33 Beheydt Alexander 22 0 532 2.5 4 Z 0 38 W 1 32 Z ½ 7 W 0 31 Z 0 25 W 1 22 W 0 4.50 20.50 10.5 2
34 Vermeulen Lisa 36 0 -80 2.0 15 Z 0 29 W 0 B1 35 Z 1 18 W 0 28 W 0 32 Z 0 4.00 18.00 9.0 1
35 Luypaert Senne 26 0 53 2.0 12 Z 0 14 W 0 36 Z 1 34 W 0 28 Z 0 32 W 1 25 Z 0 4.00 17.50 7.0 2
36 De Loose Sebastien 23 0 85 2.0 2 W 0 21 Z 0 35 W 0 26 Z 0 37 Z 1 39 W 1 29 Z 0 3.00 19.50 5.0 2
37 Vermeulen Lucas 37 0 5 2.0 13 W 0 24 Z 0 39 W 1 27 Z 0 36 W 0 38 Z 1 30 W 0 2.00 15.00 7.0 2
38 Petit Nils 29 0 18 1.5 11 W 0 33 Z 0 17 W 0 B1 29 Z 0 37 W 0 39 Z ½ 2.00 17.50 4.5 0
39 Fiore Alexandre 24 0 -132 1.5 5 Z 0 28 W 0 37 Z 0 30 W 0 B1 36 Z 0 38 W ½ 1.50 15.50 3.5 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/11/11 18:43