SwarLogo Criteriumtoernooi Zottegem D-reeks SwarLogo
462
Organisator: Schaakclub Caballos Zottegem
Arbiter: David Roos, Lisa Van Wymeersch
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 11/11/2019 tot 11/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 Dreelinck Jacob 2007-••-•• 1706 Geraardsbergen 6.5 1839 31.00 30.50 26.5
2 Musabayeva Diana 2007-••-•• 1752 Mercatel 6.0 1686 25.00 28.50 24.0
3 Vergauwen Floris 2007-••-•• 1253 Opwijk 6.0 1476 22.50 27.50 23.0
4 Cappan Pjotr 2007-••-•• 1601 LSV-Chesspirant 5.5 1644 24.50 30.50 26.0
5 Zouaghi Amir 2007-••-•• 1656 KGSRL Gent 5.0 1544 23.00 32.00 24.5
6 Akulov Vladimir 2008-••-•• 1371 Leopoldsburg 5.0 1409 22.00 29.00 23.0
7 Vagenende Lars 2008-••-•• 1022 LSV-Chesspirant 5.0 1078 20.00 28.50 19.0
8 Dutre Wonder 2007-••-•• 1542 MSV 5.0 1413 19.50 29.50 22.0
9 Beukenhorst Gabriel 2008-••-•• 1267 Geraardsbergen 5.0 1120 18.75 25.00 22.0
10 Meysman Kaito 2009-••-•• 1350 KBSK Brugge 5.0 1247 18.00 26.50 21.0
11 Bharathi Mugilan Dhanyadha 2010-••-•• 1232 KBSK Brugge 5.0 1177 18.00 26.50 21.0
12 Faybish Dana 2007-••-•• 1250 Anderlecht 5.0 1322 17.50 27.50 21.0
13 De Keukelaere Mathias 2007-••-•• 1244 LSV-Chesspirant 5.0 1116 17.50 23.50 19.0
14 Akulov Vsevolod 2008-••-•• 1232 Leopoldsburg 5.0 1091 16.50 24.00 19.0
15 Van Damme Ulysse 2008-••-•• 0 Izegem 5.0 819 14.00 23.00 18.0
16 Bastien Sidan 2007-••-•• 0 Aalter 4.5 457 15.50 23.50 18.0
17 Decraene Merlijn 2008-••-•• 1270 Waregem 4.5 1022 12.75 20.50 15.0
18 Groffils Leonard 2011-••-•• 0 Overpelt 4.0 1206 15.50 29.50 21.0
19 Cotman Lothar 2007-••-•• 1221 Opwijk 4.0 1047 15.25 27.00 20.0
20 Neirynck Jasper 2007-••-•• 0 LSV-Chesspirant 4.0 797 15.00 27.50 19.0
21 Lauwers Brent 2008-••-•• 1157 Kapelle-op-den-Bos 4.0 1042 14.50 27.00 19.0
22 G Vermeulen Hailey 2008-••-•• 0 Landegem 4.0 733 14.50 25.50 18.0
23 Foulon Thales 2007-••-•• 0 Aalter 4.0 1053 13.50 25.00 15.0
24 Wang Yixuan 2008-••-•• 0 KOSK Oostende 4.0 231 12.50 20.50 15.0
25 Lambrecht Rune 2007-••-•• 1150 Blankenberge 4.0 800 12.00 21.00 14.0
26 Burssens Maya 2008-••-•• 1150 Mercatel 4.0 1076 11.50 26.00 19.0
27 Vander Donckt Xander 2008-••-•• 0 Zottegem 4.0 581 11.50 25.00 17.0
28 Dechamps Norah 2008-••-•• 0 Kortrijk 4.0 421 11.50 23.50 16.0
29 N Van Keirsbilck Ilias 1900-••-•• 0 4.0 526 11.50 20.00 16.0
30 Dewyngaert Wout 2008-••-•• 0 Dolle Toren Leuven 4.0 922 11.00 24.00 14.0
31 Van Parys Dago 2007-••-•• 963 KGSRL Gent 4.0 840 10.50 22.50 15.0
32 Vynck Arnon 2008-••-•• 0 LSV-Chesspirant 4.0 539 10.50 20.00 16.0
33 Hanssens Daan 2008-••-•• 0 Kortrijk 4.0 458 10.00 22.50 15.0
34 Boeren Nicholas 2007-••-•• 0 KGSRL Gent 4.0 360 9.00 20.00 15.0
35 N Latowski Karol 2007-••-•• 0 Aalter 3.5 508 9.25 22.00 12.0
36 Voesterzoons Jules 2007-••-•• 0 Geraardsbergen 3.5 533 9.00 24.50 16.0
37 Van Houtte Femke 2008-••-•• 0 Blankenberge 3.5 0 7.75 15.50 8.5
38 Cottenier Lennart 2008-••-•• 0 Dolle Toren Leuven 3.0 122 11.00 26.00 14.0
39 Kaminskiy Volodimyr 2007-••-•• 1034 Aalter 3.0 779 9.50 25.50 16.0
40 Kaldani Saba 2007-••-•• 0 Hoboken 3.0 270 8.00 25.00 13.0
41 Thao Leuang Van Kieran 2008-••-•• 0 Mercatel 3.0 285 8.00 23.00 12.0
42 Bleyaert Jara 2007-••-•• 0 KOSK Oostende 3.0 107 7.50 21.00 12.0
43 Moerman Axl 2008-••-•• 0 LSV-Chesspirant 3.0 258 7.50 20.00 10.0
44 Despiere Deborah 2007-••-•• 0 Izegem 3.0 351 7.00 23.50 10.0
45 Du Four Maurice 2008-••-•• 0 LSV-Chesspirant 3.0 485 7.00 23.50 10.0
46 Akar Zeki Efe 2008-••-•• 0 Hoboken 3.0 119 7.00 22.00 13.0
47 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 2008-••-•• 0 Hoboken 3.0 -57 6.50 18.00 8.0
48 Van Der Smissen Ruben 2008-••-•• 0 Mercatel 3.0 -57 6.50 17.50 8.0
49 Christiaens Celeste 2008-••-•• 1150 Opwijk 3.0 807 6.00 23.00 14.0
50 De Meulenaere Yaro 2008-••-•• 0 Blankenberge 3.0 107 5.50 21.00 12.0
51 N De Loose Nicholas 2007-••-•• 0 Landegem 2.5 -110 6.75 20.50 10.0
52 Bal Sverre 2008-••-•• 0 Oostkamp 2.5 -110 6.75 20.00 9.5
53 N Ferminus Milo 2008-••-•• 0 Zottegem 2.5 110 5.25 21.00 9.0
54 G Van Den Berghe Janti 2007-••-•• 0 Aalter 2.5 28 5.25 19.50 10.0
55 Luypaert Benthe 2007-••-•• 0 Mechelen 2.5 250 4.75 22.50 9.5
56 Plessers Xander 2008-••-•• 0 KGSRL Gent 2.5 237 4.25 17.50 8.0
57 Peeters Jurre 2007-••-•• 0 Mechelen 2.5 64 4.25 16.00 5.5
58 Hofstede Ezri 2007-••-•• 0 Hoboken 2.0 191 6.00 22.50 9.0
59 Derijckere Nathan Daniel 2008-••-•• 0 Zottegem 2.0 84 4.50 19.50 5.0
60 Van Bockland Siebe 2007-••-•• 0 Kapelle-op-den-Bos 2.0 -18 4.00 18.00 8.0
61 N Morren Amber 2008-••-•• 0 SCRR (Brussel) 2.0 148 3.50 22.50 10.0
62 G Kaldani Luka 2008-••-•• 0 Hoboken 2.0 344 3.50 18.50 8.0
63 Thienpont Senn 2008-••-•• 0 Zottegem 2.0 -2 3.00 17.00 8.0
64 Van Lierde Kasper 2008-••-•• 0 Zottegem 2.0 -125 1.50 17.00 6.0
65 N Vanhaverbeke Nel 2007-••-•• 0 Izegem 2.0 -166 1.50 13.00 6.0
66 Msurian Manvel 2008-••-•• 0 Hoboken 1.5 -54 3.75 18.50 5.5
67 G Van Volsem Lars 2008-••-•• 0 KGSRL Gent 1.5 -230 1.25 16.00 4.5
68 Baldan Youssef 2007-••-•• 0 Dendermonde 1.0 -309 2.50 17.50 6.0
69 G Akopian Erwin 2008-••-•• 0 Dendermonde 1.0 -130 2.00 20.50 7.0
70 Smagghe Brisbane 2008-••-•• 0 KOSK Oostende 1.0 -608 0.00 15.50 1.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayeva Diana 1 (1752) 1-0 Derijckere Nathan Daniel 36 (0)
2 Despiere Deborah 37 (0) 0-1 Dreelinck Jacob 2 (1706)
3 Zouaghi Amir 3 (1656) 1-0 Dewyngaert Wout 38 (0)
4 Du Four Maurice 39 (0) 0-1 Cappan Pjotr 4 (1601)
5 Dutre Wonder 5 (1542) 1-0 Ferminus Milo 40 (0)
6 Foulon Thales 41 (0) 0-1 Akulov Vladimir 6 (1371)
7 Meysman Kaito 7 (1350) 1-0 Hofstede Ezri 42 (0)
8 Kaldani Luka 43 (0) 0-1 Decraene Merlijn 8 (1270)
9 Beukenhorst Gabriel 9 (1267) 1-0 Kaldani Saba 44 (0)
10 Latowski Karol 45 (0) 0-1 Vergauwen Floris 10 (1253)
11 Faybish Dana 11 (1250) 1-0 Luypaert Benthe 46 (0)
12 Moerman Axl 47 (0) 0-1 De Keukelaere Mathias 12 (1244)
13 Bharathi Mugilan Dhanyadha 13 (1232) 1-0 Morren Amber 48 (0)
14 Msurian Manvel 49 (0) 0-1 Akulov Vsevolod 14 (1232)
15 Cotman Lothar 15 (1221) 1-0 Peeters Jurre 50 (0)
16 Plessers Xander 51 (0) 0-1 Lauwers Brent 16 (1157)
17 Burssens Maya 17 (1150) 1-0 Smagghe Brisbane 52 (0)
18 Thao Leuang Van Kieran 53 (0) 1-0 Lambrecht Rune 18 (1150)
19 Christiaens Celeste 19 (1150) 1-0 Thienpont Senn 54 (0)
20 Van Bockland Siebe 55 (0) 0-1 Kaminskiy Volodimyr 20 (1034)
21 Vagenende Lars 21 (1022) 1-0 Van Damme Ulysse 56 (0)
22 Van Den Berghe Janti 57 (0) 0-1 Van Parys Dago 22 (963)
23 Hanssens Daan 23 (0) 1-0 Van Der Smissen Ruben 58 (0)
24 Van Houtte Femke 59 (0) 0-1 Dechamps Norah 24 (0)
25 Neirynck Jasper 25 (0) 1-0 Van Lierde Kasper 60 (0)
26 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 61 (0) 0-1 Bastien Sidan 26 (0)
27 Groffils Leonard 27 (0) 1-0 Van Volsem Lars 62 (0)
28 Vander Donckt Xander 63 (0) 1-0 Akar Zeki Efe 28 (0)
29 Akopian Erwin 29 (0) 1-0 Vanhaverbeke Nel 64 (0)
30 Vermeulen Hailey 65 (0) 1-0 Bal Sverre 30 (0)
31 Baldan Youssef 31 (0) 0-1 Voesterzoons Jules 66 (0)
32 Vynck Arnon 67 (0) 1-0 Bleyaert Jara 32 (0)
33 Cottenier Lennart 33 (0) 1-0 Wang Yixuan 68 (0)
34 Van Keirsbilck Ilias 69 (0) 1-0 De Loose Nicholas 34 (0)
35 De Meulenaere Yaro 35 (0) 0-1 Boeren Nicholas 70 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Christiaens Celeste 19 (1150) 0-1 Musabayeva Diana 1 (1752)
2 Dreelinck Jacob 2 (1706) 1-0 Vagenende Lars 21 (1022)
3 Kaminskiy Volodimyr 20 (1034) 0-1 Zouaghi Amir 3 (1656)
4 Cappan Pjotr 4 (1601) 1-0 Hanssens Daan 23 (0)
5 Van Parys Dago 22 (963) 0-1 Dutre Wonder 5 (1542)
6 Akulov Vladimir 6 (1371) 1-0 Neirynck Jasper 25 (0)
7 Dechamps Norah 24 (0) 0-1 Meysman Kaito 7 (1350)
8 Decraene Merlijn 8 (1270) 0-1 Groffils Leonard 27 (0)
9 Bastien Sidan 26 (0) ½-½ Beukenhorst Gabriel 9 (1267)
10 Vergauwen Floris 10 (1253) 1-0 Akopian Erwin 29 (0)
11 Cottenier Lennart 33 (0) 0-1 Faybish Dana 11 (1250)
12 De Keukelaere Mathias 12 (1244) 1-0 Thao Leuang Van Kieran 53 (0)
13 Vander Donckt Xander 63 (0) 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyadha 13 (1232)
14 Akulov Vsevolod 14 (1232) 0-1 Vermeulen Hailey 65 (0)
15 Voesterzoons Jules 66 (0) ½-½ Cotman Lothar 15 (1221)
16 Lauwers Brent 16 (1157) 1-0 Vynck Arnon 67 (0)
17 Boeren Nicholas 70 (0) 0-1 Burssens Maya 17 (1150)
18 Lambrecht Rune 18 (1150) 1-0 Van Keirsbilck Ilias 69 (0)
19 Akar Zeki Efe 28 (0) 1-0 Moerman Axl 47 (0)
20 Bal Sverre 30 (0) 0-1 Morren Amber 48 (0)
21 Peeters Jurre 50 (0) 0-1 Baldan Youssef 31 (0)
22 Bleyaert Jara 32 (0) 1-0 Msurian Manvel 49 (0)
23 De Loose Nicholas 34 (0) ½-½ Plessers Xander 51 (0)
24 Smagghe Brisbane 52 (0) 0-1 De Meulenaere Yaro 35 (0)
25 Derijckere Nathan Daniel 36 (0) 0-1 Thienpont Senn 54 (0)
26 Van Damme Ulysse 56 (0) 1-0 Despiere Deborah 37 (0)
27 Dewyngaert Wout 38 (0) 1-0 Van Bockland Siebe 55 (0)
28 Van Der Smissen Ruben 58 (0) 0-1 Du Four Maurice 39 (0)
29 Ferminus Milo 40 (0) ½-½ Van Den Berghe Janti 57 (0)
30 Van Lierde Kasper 60 (0) 0-1 Foulon Thales 41 (0)
31 Hofstede Ezri 42 (0) 1-0 Van Houtte Femke 59 (0)
32 Van Volsem Lars 62 (0) 0-1 Kaldani Luka 43 (0)
33 Kaldani Saba 44 (0) 1-0 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 61 (0)
34 Vanhaverbeke Nel 64 (0) 0-1 Latowski Karol 45 (0)
35 Luypaert Benthe 46 (0) 0-1 Wang Yixuan 68 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayeva Diana 1 (1752) 1-0 Vergauwen Floris 10 (1253)
2 Faybish Dana 11 (1250) 0-1 Dreelinck Jacob 2 (1706)
3 Zouaghi Amir 3 (1656) 1-0 De Keukelaere Mathias 12 (1244)
4 Bharathi Mugilan Dhanyadha 13 (1232) 0-1 Cappan Pjotr 4 (1601)
5 Dutre Wonder 5 (1542) 1-0 Lauwers Brent 16 (1157)
6 Burssens Maya 17 (1150) 0-1 Akulov Vladimir 6 (1371)
7 Meysman Kaito 7 (1350) 0-1 Groffils Leonard 27 (0)
8 Vermeulen Hailey 65 (0) 0-1 Bastien Sidan 26 (0)
9 Beukenhorst Gabriel 9 (1267) 1-0 Voesterzoons Jules 66 (0)
10 Cotman Lothar 15 (1221) 1-0 Decraene Merlijn 8 (1270)
11 Du Four Maurice 39 (0) 0-1 Akulov Vsevolod 14 (1232)
12 Foulon Thales 41 (0) 1-0 Lambrecht Rune 18 (1150)
13 Kaldani Luka 43 (0) 0-1 Christiaens Celeste 19 (1150)
14 Latowski Karol 45 (0) 0-1 Kaminskiy Volodimyr 20 (1034)
15 Vagenende Lars 21 (1022) 1-0 Dewyngaert Wout 38 (0)
16 Morren Amber 48 (0) 0-1 Van Parys Dago 22 (963)
17 Hanssens Daan 23 (0) 1-0 Hofstede Ezri 42 (0)
18 Thao Leuang Van Kieran 53 (0) 0-1 Dechamps Norah 24 (0)
19 Neirynck Jasper 25 (0) 1-0 Kaldani Saba 44 (0)
20 Thienpont Senn 54 (0) 0-1 Akar Zeki Efe 28 (0)
21 Akopian Erwin 29 (0) 0-1 Van Damme Ulysse 56 (0)
22 Baldan Youssef 31 (0) 0-1 Boeren Nicholas 70 (0)
23 Wang Yixuan 68 (0) 0-1 Bleyaert Jara 32 (0)
24 Van Keirsbilck Ilias 69 (0) 1-0 Cottenier Lennart 33 (0)
25 De Meulenaere Yaro 35 (0) 0-1 Vander Donckt Xander 63 (0)
26 Vynck Arnon 67 (0) 0-1 De Loose Nicholas 34 (0)
27 Plessers Xander 51 (0) 0-1 Ferminus Milo 40 (0)
28 Van Den Berghe Janti 57 (0) 0-1 Bal Sverre 30 (0)
29 Van Bockland Siebe 55 (0) 1-0 Derijckere Nathan Daniel 36 (0)
30 Despiere Deborah 37 (0) 1-0 Van Der Smissen Ruben 58 (0)
31 Van Houtte Femke 59 (0) ½-½ Luypaert Benthe 46 (0)
32 Moerman Axl 47 (0) 1-0 Van Lierde Kasper 60 (0)
33 Msurian Manvel 49 (0) ½-½ Van Volsem Lars 62 (0)
34 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 61 (0) 1-0 Peeters Jurre 50 (0)
35 Vanhaverbeke Nel 64 (0) 1-0 Smagghe Brisbane 52 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Cappan Pjotr 4 (1601) 1-0 Musabayeva Diana 1 (1752)
2 Dreelinck Jacob 2 (1706) 1-0 Dutre Wonder 5 (1542)
3 Akulov Vladimir 6 (1371) 0-1 Zouaghi Amir 3 (1656)
4 Groffils Leonard 27 (0) ½-½ Beukenhorst Gabriel 9 (1267)
5 Bastien Sidan 26 (0) 0-1 Cotman Lothar 15 (1221)
6 Van Parys Dago 22 (963) 0-1 Meysman Kaito 7 (1350)
7 Vergauwen Floris 10 (1253) 1-0 Hanssens Daan 23 (0)
8 Dechamps Norah 24 (0) 0-1 Faybish Dana 11 (1250)
9 De Keukelaere Mathias 12 (1244) 0-1 Neirynck Jasper 25 (0)
10 Akar Zeki Efe 28 (0) 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyadha 13 (1232)
11 Akulov Vsevolod 14 (1232) 1-0 Foulon Thales 41 (0)
12 Lauwers Brent 16 (1157) 1-0 Vermeulen Hailey 65 (0)
13 Bleyaert Jara 32 (0) 0-1 Burssens Maya 17 (1150)
14 Van Damme Ulysse 56 (0) 1-0 Christiaens Celeste 19 (1150)
15 Kaminskiy Volodimyr 20 (1034) 1-0 Van Keirsbilck Ilias 69 (0)
16 Boeren Nicholas 70 (0) 0-1 Vagenende Lars 21 (1022)
17 Ferminus Milo 40 (0) 0-1 Vander Donckt Xander 63 (0)
18 De Loose Nicholas 34 (0) 0-1 Voesterzoons Jules 66 (0)
19 Decraene Merlijn 8 (1270) ½-½ Latowski Karol 45 (0)
20 Lambrecht Rune 18 (1150) 1-0 Kaldani Luka 43 (0)
21 Kaldani Saba 44 (0) 1-0 Akopian Erwin 29 (0)
22 Bal Sverre 30 (0) 1-0 Moerman Axl 47 (0)
23 Morren Amber 48 (0) 1-0 Baldan Youssef 31 (0)
24 Cottenier Lennart 33 (0) 1-0 Thao Leuang Van Kieran 53 (0)
25 Thienpont Senn 54 (0) 0-1 De Meulenaere Yaro 35 (0)
26 Van Bockland Siebe 55 (0) 0-1 Despiere Deborah 37 (0)
27 Dewyngaert Wout 38 (0) 1-0 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 61 (0)
28 Wang Yixuan 68 (0) 1-0 Du Four Maurice 39 (0)
29 Hofstede Ezri 42 (0) 0-1 Vynck Arnon 67 (0)
30 Luypaert Benthe 46 (0) 1-0 Vanhaverbeke Nel 64 (0)
31 Van Den Berghe Janti 57 (0) 1-0 Msurian Manvel 49 (0)
32 Van Volsem Lars 62 (0) 0-1 Plessers Xander 51 (0)
33 Derijckere Nathan Daniel 36 (0) 1-0 Van Houtte Femke 59 (0)
34 Peeters Jurre 50 (0) 0-1 Van Der Smissen Ruben 58 (0)
35 Smagghe Brisbane 52 (0) 0-1 Van Lierde Kasper 60 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Zouaghi Amir 3 (1656) ½-½ Dreelinck Jacob 2 (1706)
2 Cotman Lothar 15 (1221) 0-1 Cappan Pjotr 4 (1601)
3 Musabayeva Diana 1 (1752) 1-0 Groffils Leonard 27 (0)
4 Dutre Wonder 5 (1542) 1-0 Akulov Vsevolod 14 (1232)
5 Vagenende Lars 21 (1022) 0-1 Akulov Vladimir 6 (1371)
6 Meysman Kaito 7 (1350) 1-0 Lauwers Brent 16 (1157)
7 Beukenhorst Gabriel 9 (1267) 1-0 Burssens Maya 17 (1150)
8 Vander Donckt Xander 63 (0) 0-1 Vergauwen Floris 10 (1253)
9 Faybish Dana 11 (1250) 1-0 Kaminskiy Volodimyr 20 (1034)
10 Bharathi Mugilan Dhanyadha 13 (1232) 1-0 Van Damme Ulysse 56 (0)
11 Neirynck Jasper 25 (0) 1-0 Bastien Sidan 26 (0)
12 Voesterzoons Jules 66 (0) 0-1 De Keukelaere Mathias 12 (1244)
13 Despiere Deborah 37 (0) 0-1 Lambrecht Rune 18 (1150)
14 Christiaens Celeste 19 (1150) 0-1 Dewyngaert Wout 38 (0)
15 Foulon Thales 41 (0) 1-0 Van Parys Dago 22 (963)
16 Hanssens Daan 23 (0) 0-1 Kaldani Saba 44 (0)
17 Dechamps Norah 24 (0) 1-0 Morren Amber 48 (0)
18 Vermeulen Hailey 65 (0) 1-0 Akar Zeki Efe 28 (0)
19 Vynck Arnon 67 (0) 1-0 Bal Sverre 30 (0)
20 Van Keirsbilck Ilias 69 (0) 1-0 Bleyaert Jara 32 (0)
21 Boeren Nicholas 70 (0) 0-1 Cottenier Lennart 33 (0)
22 De Meulenaere Yaro 35 (0) 0-1 Wang Yixuan 68 (0)
23 Plessers Xander 51 (0) 0-1 Decraene Merlijn 8 (1270)
24 De Loose Nicholas 34 (0) 0-1 Van Den Berghe Janti 57 (0)
25 Latowski Karol 45 (0) 1-0 Ferminus Milo 40 (0)
26 Akopian Erwin 29 (0) 0-1 Luypaert Benthe 46 (0)
27 Baldan Youssef 31 (0) 0-1 Thao Leuang Van Kieran 53 (0)
28 Van Der Smissen Ruben 58 (0) 1-0 Derijckere Nathan Daniel 36 (0)
29 Du Four Maurice 39 (0) 1-0 Thienpont Senn 54 (0)
30 Van Lierde Kasper 60 (0) 0-1 Hofstede Ezri 42 (0)
31 Kaldani Luka 43 (0) 0-1 Van Bockland Siebe 55 (0)
32 Moerman Axl 47 (0) 1-0 Vanhaverbeke Nel 64 (0)
33 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 61 (0) 0-1 Msurian Manvel 49 (0)
34 Van Houtte Femke 59 (0) 1-0 Van Volsem Lars 62 (0)
35 Smagghe Brisbane 52 (0) 0-1 Peeters Jurre 50 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Cappan Pjotr 4 (1601) ½-½ Zouaghi Amir 3 (1656)
2 Dreelinck Jacob 2 (1706) 1-0 Meysman Kaito 7 (1350)
3 Faybish Dana 11 (1250) 0-1 Musabayeva Diana 1 (1752)
4 Vergauwen Floris 10 (1253) 1-0 Dutre Wonder 5 (1542)
5 Akulov Vladimir 6 (1371) 1-0 Bharathi Mugilan Dhanyadha 13 (1232)
6 Neirynck Jasper 25 (0) 0-1 Beukenhorst Gabriel 9 (1267)
7 Groffils Leonard 27 (0) ½-½ Cotman Lothar 15 (1221)
8 De Keukelaere Mathias 12 (1244) 1-0 Dewyngaert Wout 38 (0)
9 Akulov Vsevolod 14 (1232) 1-0 Vander Donckt Xander 63 (0)
10 Lauwers Brent 16 (1157) 1-0 Foulon Thales 41 (0)
11 Burssens Maya 17 (1150) 1-0 Van Keirsbilck Ilias 69 (0)
12 Lambrecht Rune 18 (1150) 0-1 Vermeulen Hailey 65 (0)
13 Kaminskiy Volodimyr 20 (1034) 0-1 Vynck Arnon 67 (0)
14 Kaldani Saba 44 (0) 0-1 Vagenende Lars 21 (1022)
15 Wang Yixuan 68 (0) 1-0 Dechamps Norah 24 (0)
16 Van Damme Ulysse 56 (0) 1-0 Cottenier Lennart 33 (0)
17 Decraene Merlijn 8 (1270) 1-0 Luypaert Benthe 46 (0)
18 Bastien Sidan 26 (0) 1-0 Van Den Berghe Janti 57 (0)
19 Voesterzoons Jules 66 (0) 1-0 Latowski Karol 45 (0)
20 Hofstede Ezri 42 (0) 0-1 Christiaens Celeste 19 (1150)
21 Van Parys Dago 22 (963) 1-0 Du Four Maurice 39 (0)
22 Morren Amber 48 (0) 0-1 Hanssens Daan 23 (0)
23 Akar Zeki Efe 28 (0) 1-0 Van Bockland Siebe 55 (0)
24 Bal Sverre 30 (0) 0-1 Boeren Nicholas 70 (0)
25 Bleyaert Jara 32 (0) 0-1 Moerman Axl 47 (0)
26 Van Der Smissen Ruben 58 (0) 0-1 De Meulenaere Yaro 35 (0)
27 Thao Leuang Van Kieran 53 (0) 1-0 Despiere Deborah 37 (0)
28 Msurian Manvel 49 (0) 0-1 De Loose Nicholas 34 (0)
29 Ferminus Milo 40 (0) 0-1 Van Houtte Femke 59 (0)
30 Peeters Jurre 50 (0) 1-0 Plessers Xander 51 (0)
31 Thienpont Senn 54 (0) 1-0 Akopian Erwin 29 (0)
32 Van Lierde Kasper 60 (0) 1-0 Baldan Youssef 31 (0)
33 Derijckere Nathan Daniel 36 (0) 0-1 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 61 (0)
34 Vanhaverbeke Nel 64 (0) 0-1 Kaldani Luka 43 (0)
35 Van Volsem Lars 62 (0) 1-0 Smagghe Brisbane 52 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Cappan Pjotr 4 (1601) 0-1 Dreelinck Jacob 2 (1706)
2 Musabayeva Diana 1 (1752) 1-0 Akulov Vladimir 6 (1371)
3 Zouaghi Amir 3 (1656) 0-1 Vergauwen Floris 10 (1253)
4 Beukenhorst Gabriel 9 (1267) 0-1 Faybish Dana 11 (1250)
5 Dutre Wonder 5 (1542) 1-0 Burssens Maya 17 (1150)
6 Meysman Kaito 7 (1350) 1-0 Neirynck Jasper 25 (0)
7 Vermeulen Hailey 65 (0) 0-1 De Keukelaere Mathias 12 (1244)
8 Bharathi Mugilan Dhanyadha 13 (1232) 1-0 Groffils Leonard 27 (0)
9 Vynck Arnon 67 (0) 0-1 Akulov Vsevolod 14 (1232)
10 Cotman Lothar 15 (1221) 0-1 Van Damme Ulysse 56 (0)
11 Vagenende Lars 21 (1022) 1-0 Lauwers Brent 16 (1157)
12 Decraene Merlijn 8 (1270) 1-0 Wang Yixuan 68 (0)
13 Bastien Sidan 26 (0) 1-0 Voesterzoons Jules 66 (0)
14 De Meulenaere Yaro 35 (0) 0-1 Lambrecht Rune 18 (1150)
15 Christiaens Celeste 19 (1150) 0-1 Foulon Thales 41 (0)
16 Dewyngaert Wout 38 (0) 1-0 Kaminskiy Volodimyr 20 (1034)
17 Moerman Axl 47 (0) 0-1 Van Parys Dago 22 (963)
18 Hanssens Daan 23 (0) 1-0 Thao Leuang Van Kieran 53 (0)
19 Dechamps Norah 24 (0) 1-0 Kaldani Saba 44 (0)
20 Van Keirsbilck Ilias 69 (0) 1-0 Akar Zeki Efe 28 (0)
21 Cottenier Lennart 33 (0) 0-1 Vander Donckt Xander 63 (0)
22 Boeren Nicholas 70 (0) 1-0 De Loose Nicholas 34 (0)
23 Luypaert Benthe 46 (0) 0-1 Latowski Karol 45 (0)
24 Van Den Berghe Janti 57 (0) 0-1 Van Houtte Femke 59 (0)
25 Peeters Jurre 50 (0) ½-½ Bal Sverre 30 (0)
26 Van Bockland Siebe 55 (0) 0-1 Bleyaert Jara 32 (0)
27 Despiere Deborah 37 (0) 1-0 Thienpont Senn 54 (0)
28 Du Four Maurice 39 (0) 1-0 Morren Amber 48 (0)
29 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 61 (0) 1-0 Hofstede Ezri 42 (0)
30 Kaldani Luka 43 (0) 0-1 Van Der Smissen Ruben 58 (0)
31 Van Volsem Lars 62 (0) 0-1 Ferminus Milo 40 (0)
32 Plessers Xander 51 (0) 1-0 Msurian Manvel 49 (0)
33 Akopian Erwin 29 (0) 0-1 Derijckere Nathan Daniel 36 (0)
34 Baldan Youssef 31 (0) 0-1 Vanhaverbeke Nel 64 (0)
  Smagghe Brisbane 52 (0) 1 Bye    
  Van Lierde Kasper 60 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Dreelinck Jacob (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1706
FIDE-ID250511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Despiere Deborah BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vagenende Lars BEL 1022 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Faybish Dana BEL 1250 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Dutre Wonder BEL 1542 5.0 W - 1 4.0 0.72 +0.28
5 1      Zouaghi Amir BEL 1656 5.0 Z - ½ 4.5 0.57 -0.07
6 2      Meysman Kaito BEL 1350 5.0 W - 1 5.5 0.89 +0.11
7 1      Cappan Pjotr BEL 1601 5.5 Z v 1 6.5 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1403 33.5 Totaal 6.5 5.58 +0.92
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1752
FIDE-ID254720
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Christiaens Celeste BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Vergauwen Floris BEL 1253 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Cappan Pjotr BEL 1601 5.5 Z - 0 3.0 0.70 -0.70
5 3      Groffils Leonard BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Faybish Dana BEL 1250 5.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Akulov Vladimir BEL 1371 5.0 W ^ 1 6.0 0.91 +0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1325 30.5 Totaal 6.0 6.21 -0.21
Begin van de pagina
Vergauwen Floris (Rank: 10)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15669
N-Elo1253
FIDE-ID254452
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Latowski Karol BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Akopian Erwin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Musabayeva Diana BEL 1752 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      Hanssens Daan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 8      Vander Donckt Xander BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Dutre Wonder BEL 1542 5.0 W - 1 5.0 0.16 +0.84
7 3      Zouaghi Amir BEL 1656 5.0 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1650 28.5 Totaal 6.0 4.00 +2.00
Begin van de pagina
Cappan Pjotr (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1601
FIDE-ID249300
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Du Four Maurice BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Hanssens Daan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Bharathi Mugilan Dhanyadha BEL 1232 5.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Musabayeva Diana BEL 1752 6.0 W - 1 4.0 0.30 +0.70
5 2      Cotman Lothar BEL 1221 4.0 Z - 1 5.0 0.91 +0.09
6 1      Zouaghi Amir BEL 1656 5.0 W v ½ 5.5 0.42 +0.08
7 1      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.5 W v 0 5.5 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1513 33.5 Totaal 5.5 4.73 +0.77
Begin van de pagina
Zouaghi Amir (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1656
FIDE-ID249262
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      De Keukelaere Mathias BEL 1244 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Akulov Vladimir BEL 1371 5.0 Z - 1 4.0 0.84 +0.16
5 1      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.5 W - ½ 4.5 0.43 +0.07
6 1      Cappan Pjotr BEL 1601 5.5 Z - ½ 5.0 0.58 -0.08
7 3      Vergauwen Floris BEL 1253 6.0 W ^ 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1368 35.0 Totaal 5.0 5.53 -0.53
Begin van de pagina
Akulov Vladimir (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1371
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Foulon Thales BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Neirynck Jasper BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Burssens Maya BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 3      Zouaghi Amir BEL 1656 5.0 W - 0 3.0 0.16 -0.16
5 5      Vagenende Lars BEL 1022 5.0 Z - 1 4.0 0.89 +0.11
6 5      Bharathi Mugilan Dhanyadha BEL 1232 5.0 W - 1 5.0 0.69 +0.31
7 2      Musabayeva Diana BEL 1752 6.0 Z - 0 5.0 0.09 -0.09
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1362 33.0 Totaal 5.0 4.45 +0.55
Begin van de pagina
Vagenende Lars (Rank: 21)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo1022
FIDE-ID255670
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 16      Boeren Nicholas BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Akulov Vladimir BEL 1371 5.0 W - 0 3.0 0.11 -0.11
6 14      Kaldani Saba BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 11      Lauwers Brent BEL 1157 4.0 W - 1 5.0 0.32 +0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1411 31.5 Totaal 5.0 4.19 +0.81
Begin van de pagina
Dutre Wonder (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1542
FIDE-ID259411
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ferminus Milo BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Parys Dago BEL 963 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Lauwers Brent BEL 1157 4.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
4 2      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.5 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
5 4      Akulov Vsevolod BEL 1232 5.0 W - 1 4.0 0.86 +0.14
6 4      Vergauwen Floris BEL 1253 6.0 Z - 0 4.0 0.84 -0.84
7 5      Burssens Maya BEL 1150 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1243 32.0 Totaal 5.0 5.65 -0.65
Begin van de pagina
Beukenhorst Gabriel (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1267
FIDE-ID252239
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Kaldani Saba BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Bastien Sidan BEL 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 9      Voesterzoons Jules BEL 0 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 4      Groffils Leonard BEL 0 4.0 Z - ½ 3.0 0.92 -0.42
5 7      Burssens Maya BEL 1150 4.0 W ^ 1 4.0 0.66 +0.34
6 6      Neirynck Jasper BEL 0 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
7 4      Faybish Dana BEL 1250 5.0 W - 0 5.0 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1200 28.0 Totaal 5.0 5.78 -0.78
Begin van de pagina
Meysman Kaito (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo1350
FIDE-ID254290
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Hofstede Ezri BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Dechamps Norah BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Groffils Leonard BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 6      Van Parys Dago BEL 963 4.0 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
5 6      Lauwers Brent BEL 1157 4.0 W - 1 4.0 0.75 +0.25
6 2      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.5 Z - 0 4.0 0.11 -0.11
7 6      Neirynck Jasper BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1275 28.5 Totaal 5.0 5.45 -0.45
Begin van de pagina
Bharathi Mugilan Dhanyadha (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.20038
N-Elo1232
FIDE-ID28513525
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Morren Amber BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Vander Donckt Xander BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Cappan Pjotr BEL 1601 5.5 W - 0 2.0 0.10 -0.10
4 10      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 10      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 5      Akulov Vladimir BEL 1371 5.0 Z - 0 4.0 0.31 -0.31
7 8      Groffils Leonard BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1486 28.5 Totaal 5.0 5.01 -0.01
Begin van de pagina
Faybish Dana (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.14639
N-Elo1250
FIDE-ID249270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Luypaert Benthe BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Cottenier Lennart BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Dechamps Norah BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 9      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 3.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
6 3      Musabayeva Diana BEL 1752 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 5.0 Z - 1 5.0 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1439 30.0 Totaal 5.0 4.18 +0.82
Begin van de pagina
De Keukelaere Mathias (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15771
N-Elo1244
FIDE-ID255246
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Moerman Axl BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Zouaghi Amir BEL 1656 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      Neirynck Jasper BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 12      Voesterzoons Jules BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Vermeulen Hailey BEL 0 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1656 26.5 Totaal 5.0 5.60 -0.60
Begin van de pagina
Akulov Vsevolod (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1232
FIDE-ID251747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Msurian Manvel BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Vermeulen Hailey BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 11      Du Four Maurice BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Foulon Thales BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Dutre Wonder BEL 1542 5.0 Z - 0 3.0 0.14 -0.14
6 9      Vander Donckt Xander BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 9      Vynck Arnon BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1542 25.5 Totaal 5.0 5.66 -0.66
Begin van de pagina
Van Damme Ulysse (Rank: 56)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20251
N-Elo0
FIDE-ID262196
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Vagenende Lars BEL 1022 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Despiere Deborah BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 21      Akopian Erwin BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Christiaens Celeste BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 10      Bharathi Mugilan Dhanyadha BEL 1232 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 16      Cottenier Lennart BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 10      Cotman Lothar BEL 1221 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1156 24.0 Totaal 5.0 1.82 +3.18
Begin van de pagina
Bastien Sidan (Rank: 26)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo0
FIDE-ID259292
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 5.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 8      Vermeulen Hailey BEL 0 4.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
4 5      Cotman Lothar BEL 1221 4.0 W ^ 0 2.5 0.08 -0.08
5 11      Neirynck Jasper BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
6 18      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.5 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
7 13      Voesterzoons Jules BEL 0 3.5 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 26.0 Totaal 4.5 2.66 +1.84
Begin van de pagina
Decraene Merlijn (Rank: 8)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1270
FIDE-ID255556
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Kaldani Luka BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Groffils Leonard BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 10      Cotman Lothar BEL 1221 4.0 Z - 0 1.0 0.57 -0.57
4 19      Latowski Karol BEL 0 3.5 W ^ ½ 1.5 0.92 -0.42
5 23      Plessers Xander BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
6 17      Luypaert Benthe BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 12      Wang Yixuan BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1221 22.5 Totaal 4.5 6.09 -1.59
Begin van de pagina
Groffils Leonard (Rank: 27)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo0
FIDE-ID258202
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Van Volsem Lars BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Decraene Merlijn BEL 1270 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 7      Meysman Kaito BEL 1350 5.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 4      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 5.0 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
5 3      Musabayeva Diana BEL 1752 6.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
6 7      Cotman Lothar BEL 1221 4.0 W v ½ 4.0 0.08 +0.42
7 8      Bharathi Mugilan Dhanyadha BEL 1232 5.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1348 31.0 Totaal 4.0 0.98 +3.02
Begin van de pagina
Cotman Lothar (Rank: 15)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1221
FIDE-ID255173
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Peeters Jurre BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Voesterzoons Jules BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 10      Decraene Merlijn BEL 1270 4.5 W - 1 2.5 0.43 +0.57
4 5      Bastien Sidan BEL 0 4.5 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Cappan Pjotr BEL 1601 5.5 W v 0 3.5 0.09 -0.09
6 7      Groffils Leonard BEL 0 4.0 Z ^ ½ 4.0 0.92 -0.42
7 10      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1435 29.5 Totaal 4.0 5.12 -1.12
Begin van de pagina
Neirynck Jasper (Rank: 25)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17987
N-Elo0
FIDE-ID259314
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Van Lierde Kasper BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Akulov Vladimir BEL 1371 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Kaldani Saba BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      De Keukelaere Mathias BEL 1244 5.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 11      Bastien Sidan BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 6      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
7 6      Meysman Kaito BEL 1350 5.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1308 29.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Lauwers Brent (Rank: 16)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo1157
FIDE-ID250104
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Plessers Xander BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Vynck Arnon BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Dutre Wonder BEL 1542 5.0 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
4 12      Vermeulen Hailey BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Meysman Kaito BEL 1350 5.0 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
6 10      Foulon Thales BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 11      Vagenende Lars BEL 1022 5.0 Z - 0 4.0 0.68 -0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1304 29.5 Totaal 4.0 4.70 -0.70
Begin van de pagina
Vermeulen Hailey (Rank: 65)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.21117
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Bal Sverre BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Akulov Vsevolod BEL 1232 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 8      Bastien Sidan BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 12      Lauwers Brent BEL 1157 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 18      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Lambrecht Rune BEL 1150 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 7      De Keukelaere Mathias BEL 1244 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1195 28.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Foulon Thales (Rank: 41)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akulov Vladimir BEL 1371 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Van Lierde Kasper BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Lambrecht Rune BEL 1150 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 11      Akulov Vsevolod BEL 1232 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Van Parys Dago BEL 963 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 10      Lauwers Brent BEL 1157 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 15      Christiaens Celeste BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 27.0 Totaal 4.0 0.98 +3.02
Begin van de pagina
Wang Yixuan (Rank: 68)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.18680
N-Elo0
FIDE-ID259241
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Cottenier Lennart BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 35      Luypaert Benthe BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 23      Bleyaert Jara BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 28      Du Four Maurice BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 22      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Dechamps Norah BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 12      Decraene Merlijn BEL 1270 4.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1270 23.0 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Lambrecht Rune (Rank: 18)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14234
N-Elo1150
FIDE-ID249297
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 18      Van Keirsbilck Ilias BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Foulon Thales BEL 0 4.0 Z ^ 0 1.0 0.92 -0.92
4 20      Kaldani Luka BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Despiere Deborah BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 12      Vermeulen Hailey BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 14      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 23.0 Totaal 4.0 6.44 -2.44
Begin van de pagina
Burssens Maya (Rank: 17)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1150
FIDE-ID258237
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Smagghe Brisbane BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Boeren Nicholas BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Akulov Vladimir BEL 1371 5.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 13      Bleyaert Jara BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 5.0 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
6 11      Van Keirsbilck Ilias BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Dutre Wonder BEL 1542 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1393 27.0 Totaal 4.0 4.32 -0.32
Begin van de pagina
Vander Donckt Xander (Rank: 63)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.16001
N-Elo0
FIDE-ID258253
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Bharathi Mugilan Dhanyadha BEL 1232 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 25      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 17      Ferminus Milo BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Vergauwen Floris BEL 1253 6.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
6 9      Akulov Vsevolod BEL 1232 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 21      Cottenier Lennart BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1239 27.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Dechamps Norah (Rank: 24)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.15395
N-Elo0
FIDE-ID258431
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Van Houtte Femke BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Meysman Kaito BEL 1350 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Faybish Dana BEL 1250 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 17      Morren Amber BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Wang Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 19      Kaldani Saba BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1300 25.5 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Van Keirsbilck Ilias (Rank: 69)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      De Loose Nicholas BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 18      Lambrecht Rune BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 24      Cottenier Lennart BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
4 15      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Bleyaert Jara BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Burssens Maya BEL 1150 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 20      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1111 22.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Dewyngaert Wout (Rank: 38)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16615
N-Elo0
FIDE-ID258334
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Zouaghi Amir BEL 1656 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Van Bockland Siebe BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Vagenende Lars BEL 1022 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Christiaens Celeste BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 8      De Keukelaere Mathias BEL 1244 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 16      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1221 26.0 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Van Parys Dago (Rank: 22)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.17461
N-Elo963
FIDE-ID257419
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dutre Wonder BEL 1542 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Morren Amber BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Meysman Kaito BEL 1350 5.0 W - 0 2.0 0.09 -0.09
5 15      Foulon Thales BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 21      Du Four Maurice BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 17      Moerman Axl BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1446 24.5 Totaal 4.0 4.77 -0.77
Begin van de pagina
Vynck Arnon (Rank: 67)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16557
N-Elo0
FIDE-ID259284
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Bleyaert Jara BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 16      Lauwers Brent BEL 1157 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 26      De Loose Nicholas BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 29      Hofstede Ezri BEL 0 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Bal Sverre BEL 0 2.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 9      Akulov Vsevolod BEL 1232 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1141 22.0 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Hanssens Daan (Rank: 23)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Van Der Smissen Ruben BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Cappan Pjotr BEL 1601 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Hofstede Ezri BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Vergauwen Floris BEL 1253 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      Kaldani Saba BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 22      Morren Amber BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1427 24.5 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Boeren Nicholas (Rank: 70)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.18230
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 17      Burssens Maya BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 22      Baldan Youssef BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 16      Vagenende Lars BEL 1022 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 21      Cottenier Lennart BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      Bal Sverre BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 22      De Loose Nicholas BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1086 21.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Latowski Karol (Rank: 45)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16338
N-Elo0
FIDE-ID259306
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vergauwen Floris BEL 1253 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 19      Decraene Merlijn BEL 1270 4.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 25      Ferminus Milo BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 19      Voesterzoons Jules BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 23      Luypaert Benthe BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1185 24.0 Totaal 3.5 2.24 +1.26
Begin van de pagina
Voesterzoons Jules (Rank: 66)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.21280
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Baldan Youssef BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Cotman Lothar BEL 1221 4.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 9      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 5.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 18      De Loose Nicholas BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
5 12      De Keukelaere Mathias BEL 1244 5.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
6 19      Latowski Karol BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
7 13      Bastien Sidan BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1244 25.5 Totaal 3.5 2.24 +1.26
Begin van de pagina
Van Houtte Femke (Rank: 59)

Rangschikking37
GeslachtF
Stamnr.16220
N-Elo0
FIDE-ID259136
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Dechamps Norah BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 31      Hofstede Ezri BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Luypaert Benthe BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 33      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 2.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 34      Van Volsem Lars BEL 0 1.5 W v 1 1.5 0.50 +0.50
6 29      Ferminus Milo BEL 0 2.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
7 24      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 17.0 Totaal 3.5 3.50 +0.00
Begin van de pagina
Cottenier Lennart (Rank: 33)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.16270
N-Elo0
FIDE-ID255521
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Wang Yixuan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Faybish Dana BEL 1250 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 24      Van Keirsbilck Ilias BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 24      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 21      Boeren Nicholas BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 16      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 21      Vander Donckt Xander BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1250 29.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Kaminskiy Volodimyr (Rank: 20)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo1034
FIDE-ID256587
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Van Bockland Siebe BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Zouaghi Amir BEL 1656 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Latowski Karol BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 15      Van Keirsbilck Ilias BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 9      Faybish Dana BEL 1250 5.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
6 13      Vynck Arnon BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 16      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1453 27.5 Totaal 3.0 4.90 -1.90
Begin van de pagina
Kaldani Saba (Rank: 44)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.21773
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Neirynck Jasper BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Akopian Erwin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Hanssens Daan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Vagenende Lars BEL 1022 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 19      Dechamps Norah BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1144 26.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Thao Leuang Van Kieran (Rank: 53)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.18231
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Lambrecht Rune BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 12      De Keukelaere Mathias BEL 1244 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Dechamps Norah BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 24      Cottenier Lennart BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Baldan Youssef BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 27      Despiere Deborah BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Hanssens Daan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1197 24.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Bleyaert Jara (Rank: 32)

Rangschikking42
GeslachtF
Stamnr.20551
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Vynck Arnon BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Msurian Manvel BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 23      Wang Yixuan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Burssens Maya BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Van Keirsbilck Ilias BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 25      Moerman Axl BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Van Bockland Siebe BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 22.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Moerman Axl (Rank: 47)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.19740
N-Elo0
FIDE-ID264911
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Keukelaere Mathias BEL 1244 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Van Lierde Kasper BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 22      Bal Sverre BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 32      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 25      Bleyaert Jara BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Van Parys Dago BEL 963 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1103 21.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Despiere Deborah (Rank: 37)

Rangschikking44
GeslachtF
Stamnr.18664
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Van Der Smissen Ruben BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      Van Bockland Siebe BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Lambrecht Rune BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 27      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 27      Thienpont Senn BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1428 25.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Du Four Maurice (Rank: 39)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.16121
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cappan Pjotr BEL 1601 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Van Der Smissen Ruben BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Akulov Vsevolod BEL 1232 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Wang Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 29      Thienpont Senn BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 21      Van Parys Dago BEL 963 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 28      Morren Amber BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1265 25.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Akar Zeki Efe (Rank: 28)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.15751
N-Elo0
FIDE-ID258547
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Vander Donckt Xander BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Moerman Axl BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Thienpont Senn BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Bharathi Mugilan Dhanyadha BEL 1232 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 18      Vermeulen Hailey BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 23      Van Bockland Siebe BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 20      Van Keirsbilck Ilias BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1232 24.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Van Vlierberghe Matthew-Vincent (Rank: 61)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.21615
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Bastien Sidan BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 33      Kaldani Saba BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 34      Peeters Jurre BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 27      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 33      Msurian Manvel BEL 0 1.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 33      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      Hofstede Ezri BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 19.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Van Der Smissen Ruben (Rank: 58)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.21188
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Hanssens Daan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Du Four Maurice BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Despiere Deborah BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 34      Peeters Jurre BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 28      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 26      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 30      Kaldani Luka BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 19.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Christiaens Celeste (Rank: 19)

Rangschikking49
GeslachtF
Stamnr.20137
N-Elo1150
FIDE-ID264849
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Thienpont Senn BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayeva Diana BEL 1752 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Kaldani Luka BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 14      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 14      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 20      Hofstede Ezri BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 15      Foulon Thales BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1752 25.0 Totaal 3.0 5.60 -2.60
Begin van de pagina
De Meulenaere Yaro (Rank: 35)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.20041
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Boeren Nicholas BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Smagghe Brisbane BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 25      Vander Donckt Xander BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Thienpont Senn BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 22      Wang Yixuan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 26      Van Der Smissen Ruben BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Lambrecht Rune BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 22.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
De Loose Nicholas (Rank: 34)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.19503
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Van Keirsbilck Ilias BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Plessers Xander BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 26      Vynck Arnon BEL 0 4.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
4 18      Voesterzoons Jules BEL 0 3.5 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
5 24      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.5 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
6 28      Msurian Manvel BEL 0 1.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 22      Boeren Nicholas BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 22.0 Totaal 2.5 3.50 -1.00
Begin van de pagina
Bal Sverre (Rank: 30)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.19999
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Vermeulen Hailey BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Morren Amber BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 22      Moerman Axl BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Vynck Arnon BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      Boeren Nicholas BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      Peeters Jurre BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 22.0 Totaal 2.5 3.50 -1.00
Begin van de pagina
Ferminus Milo (Rank: 40)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.20388
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dutre Wonder BEL 1542 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 27      Plessers Xander BEL 0 2.5 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
4 17      Vander Donckt Xander BEL 0 4.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
5 25      Latowski Karol BEL 0 3.5 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
6 29      Van Houtte Femke BEL 0 3.5 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
7 31      Van Volsem Lars BEL 0 1.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1542 22.5 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Van Den Berghe Janti (Rank: 57)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.18555
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Parys Dago BEL 963 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Ferminus Milo BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 28      Bal Sverre BEL 0 2.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 31      Msurian Manvel BEL 0 1.5 W v 1 1.5 0.50 +0.50
5 24      De Loose Nicholas BEL 0 2.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
6 18      Bastien Sidan BEL 0 4.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 24      Van Houtte Femke BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0963 21.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Luypaert Benthe (Rank: 46)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.21617
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Faybish Dana BEL 1250 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Wang Yixuan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Van Houtte Femke BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 30      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
5 26      Akopian Erwin BEL 0 1.0 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
6 17      Decraene Merlijn BEL 1270 4.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
7 23      Latowski Karol BEL 0 3.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1260 23.5 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Plessers Xander (Rank: 51)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.19560
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Lauwers Brent BEL 1157 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      De Loose Nicholas BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 27      Ferminus Milo BEL 0 2.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 32      Van Volsem Lars BEL 0 1.5 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
5 23      Decraene Merlijn BEL 1270 4.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
6 30      Peeters Jurre BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 32      Msurian Manvel BEL 0 1.5 W v 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1213 19.0 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Peeters Jurre (Rank: 50)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Cotman Lothar BEL 1221 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Baldan Youssef BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 34      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 34      Van Der Smissen Ruben BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 35      Smagghe Brisbane BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 30      Plessers Xander BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 25      Bal Sverre BEL 0 2.5 W ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1221 17.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Hofstede Ezri (Rank: 42)

Rangschikking58
GeslachtF
Stamnr.16429
N-Elo0
FIDE-ID266027
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Meysman Kaito BEL 1350 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Van Houtte Femke BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Hanssens Daan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 29      Vynck Arnon BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 30      Van Lierde Kasper BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 20      Christiaens Celeste BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 29      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1250 24.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Derijckere Nathan Daniel (Rank: 36)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.20080
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayeva Diana BEL 1752 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Thienpont Senn BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Van Bockland Siebe BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 33      Van Houtte Femke BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 28      Van Der Smissen Ruben BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 33      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 33      Akopian Erwin BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1752 20.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Van Bockland Siebe (Rank: 55)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.20157
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Dewyngaert Wout BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      Despiere Deborah BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 31      Kaldani Luka BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Bleyaert Jara BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1034 20.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Morren Amber (Rank: 48)

Rangschikking61
GeslachtF
Stamnr.19417
N-Elo0
FIDE-ID259160
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Bharathi Mugilan Dhanyadha BEL 1232 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Bal Sverre BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Van Parys Dago BEL 963 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Baldan Youssef BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Dechamps Norah BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 22      Hanssens Daan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 28      Du Four Maurice BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1097 23.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Kaldani Luka (Rank: 43)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.20264
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Decraene Merlijn BEL 1270 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Van Volsem Lars BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Christiaens Celeste BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Lambrecht Rune BEL 1150 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 31      Van Bockland Siebe BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 34      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 30      Van Der Smissen Ruben BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1190 20.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Thienpont Senn (Rank: 54)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.20132
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Christiaens Celeste BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Akar Zeki Efe BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 29      Du Four Maurice BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 31      Akopian Erwin BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 27      Despiere Deborah BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 18.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Van Lierde Kasper (Rank: 60)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.21751
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Neirynck Jasper BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 30      Foulon Thales BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Moerman Axl BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 35      Smagghe Brisbane BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 30      Hofstede Ezri BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 32      Baldan Youssef BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 15.0 Totaal 2.0 3.00 -1.00
Begin van de pagina
Vanhaverbeke Nel (Rank: 64)

Rangschikking65
GeslachtF
Stamnr.17888
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Akopian Erwin BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 34      Latowski Karol BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Smagghe Brisbane BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 30      Luypaert Benthe BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 32      Moerman Axl BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 34      Kaldani Luka BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 34      Baldan Youssef BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 14.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
Msurian Manvel (Rank: 49)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.16773
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Akulov Vsevolod BEL 1232 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Bleyaert Jara BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      Van Volsem Lars BEL 0 1.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 31      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 33      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
6 28      De Loose Nicholas BEL 0 2.5 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
7 32      Plessers Xander BEL 0 2.5 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1232 20.0 Totaal 1.5 3.08 -1.58
Begin van de pagina
Van Volsem Lars (Rank: 62)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.21824
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Groffils Leonard BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 32      Kaldani Luka BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      Msurian Manvel BEL 0 1.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 32      Plessers Xander BEL 0 2.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 34      Van Houtte Femke BEL 0 3.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
6 35      Smagghe Brisbane BEL 0 1.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
7 31      Ferminus Milo BEL 0 2.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 17.0 Totaal 1.5 3.50 -2.00
Begin van de pagina
Baldan Youssef (Rank: 31)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.16269
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Voesterzoons Jules BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Peeters Jurre BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Boeren Nicholas BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Morren Amber BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 32      Van Lierde Kasper BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 34      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 19.0 Totaal 1.0 3.50 -2.50
Begin van de pagina
Akopian Erwin (Rank: 29)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.21830
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Vergauwen Floris BEL 1253 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Kaldani Saba BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Luypaert Benthe BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 31      Thienpont Senn BEL 0 2.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 33      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 2.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1253 22.5 Totaal 1.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina
Smagghe Brisbane (Rank: 52)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.21737
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Burssens Maya BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Vanhaverbeke Nel BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 35      Van Lierde Kasper BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 35      Peeters Jurre BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 35      Van Volsem Lars BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 15.0 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Dreelinck Jacob 2 1706 1839 6.5 44 Z 1 7 W 1 12 Z 1 8 W 1 5 Z ½ 10 W 1 4 Z 1 31.00 30.50 26.5 6
2 Musabayeva Diana 1 1752 1686 6.0 59 W 1 49 Z 1 3 W 1 4 Z 0 18 W 1 12 Z 1 6 W 1 25.00 28.50 24.0 6
3 Vergauwen Floris 10 1253 1476 6.0 35 Z 1 69 W 1 2 Z 0 33 W 1 27 Z 1 8 W 1 5 Z 1 22.50 27.50 23.0 6
4 Cappan Pjotr 4 1601 1644 5.5 45 Z 1 33 W 1 11 Z 1 2 W 1 19 Z 1 5 W ½ 1 W 0 24.50 30.50 26.0 5
5 Zouaghi Amir 3 1656 1544 5.0 30 W 1 39 Z 1 13 W 1 6 Z 1 1 W ½ 4 Z ½ 3 W 0 23.00 32.00 24.5 4
6 Akulov Vladimir 6 1371 1409 5.0 23 Z 1 20 W 1 26 Z 1 5 W 0 7 Z 1 11 W 1 2 Z 0 22.00 29.00 23.0 5
7 Vagenende Lars 21 1022 1078 5.0 15 W 1 1 Z 0 30 W 1 34 Z 1 6 W 0 40 Z 1 21 W 1 20.00 28.50 19.0 5
8 Dutre Wonder 5 1542 1413 5.0 53 W 1 31 Z 1 21 W 1 1 Z 0 14 W 1 3 Z 0 26 W 1 19.50 29.50 22.0 5
9 Beukenhorst Gabriel 9 1267 1120 5.0 40 W 1 16 Z ½ 36 W 1 18 Z ½ 26 W 1 20 Z 1 12 W 0 18.75 25.00 22.0 4
10 Meysman Kaito 7 1350 1247 5.0 58 W 1 28 Z 1 18 W 0 31 Z 1 21 W 1 1 Z 0 20 W 1 18.00 26.50 21.0 5
11 Bharathi Mugilan Dhanyadha 13 1232 1177 5.0 61 W 1 27 Z 1 4 W 0 46 Z 1 15 W 1 6 Z 0 18 W 1 18.00 26.50 21.0 5
12 Faybish Dana 11 1250 1322 5.0 55 W 1 38 Z 1 1 W 0 28 Z 1 39 W 1 2 W 0 9 Z 1 17.50 27.50 21.0 5
13 De Keukelaere Mathias 12 1244 1116 5.0 43 Z 1 41 W 1 5 Z 0 20 W 0 36 Z 1 30 W 1 22 Z 1 17.50 23.50 19.0 5
14 Akulov Vsevolod 14 1232 1091 5.0 66 Z 1 22 W 0 45 Z 1 23 W 1 8 Z 0 27 W 1 32 Z 1 16.50 24.00 19.0 5
15 Van Damme Ulysse 56 0 819 5.0 7 Z 0 44 W 1 69 Z 1 49 W 1 11 Z 0 38 W 1 19 Z 1 14.00 23.00 18.0 5
16 Bastien Sidan 26 0 457 4.5 47 Z 1 9 W ½ 22 Z 1 19 W 0 20 Z 0 54 W 1 36 W 1 15.50 23.50 18.0 4
17 Decraene Merlijn 8 1270 1022 4.5 62 Z 1 18 W 0 19 Z 0 35 W ½ 56 Z 1 55 W 1 24 W 1 12.75 20.50 15.0 4
18 Groffils Leonard 27 0 1206 4.0 67 W 1 17 Z 1 10 Z 1 9 W ½ 2 Z 0 19 W ½ 11 Z 0 15.50 29.50 21.0 3
19 Cotman Lothar 15 1221 1047 4.0 57 W 1 36 Z ½ 17 W 1 16 Z 1 4 W 0 18 Z ½ 15 W 0 15.25 27.00 20.0 3
20 Neirynck Jasper 25 0 797 4.0 64 W 1 6 Z 0 40 W 1 13 Z 1 16 W 1 9 W 0 10 Z 0 15.00 27.50 19.0 4
21 Lauwers Brent 16 1157 1042 4.0 56 Z 1 32 W 1 8 Z 0 22 W 1 10 Z 0 23 W 1 7 Z 0 14.50 27.00 19.0 4
22 Vermeulen Hailey 65 0 733 4.0 52 W 1 14 Z 1 16 W 0 21 Z 0 46 W 1 25 Z 1 13 W 0 14.50 25.50 18.0 4
23 Foulon Thales 41 0 1053 4.0 6 W 0 64 Z 1 25 W 1 14 Z 0 31 W 1 21 Z 0 49 Z 1 13.50 25.00 15.0 4
24 Wang Yixuan 68 0 231 4.0 38 Z 0 55 Z 1 42 W 0 45 W 1 50 Z 1 28 W 1 17 Z 0 12.50 20.50 15.0 4
25 Lambrecht Rune 18 1150 800 4.0 41 Z 0 29 W 1 23 Z 0 62 W 1 44 Z 1 22 W 0 50 Z 1 12.00 21.00 14.0 4
26 Burssens Maya 17 1150 1076 4.0 70 W 1 34 Z 1 6 W 0 42 Z 1 9 Z 0 29 W 1 8 Z 0 11.50 26.00 19.0 4
27 Vander Donckt Xander 63 0 581 4.0 46 W 1 11 W 0 50 Z 1 53 Z 1 3 W 0 14 Z 0 38 Z 1 11.50 25.00 17.0 4
28 Dechamps Norah 24 0 421 4.0 37 Z 1 10 W 0 41 Z 1 12 W 0 61 W 1 24 Z 0 40 W 1 11.50 23.50 16.0 4
29 Van Keirsbilck Ilias 69 0 526 4.0 51 W 1 25 Z 0 38 W 1 39 Z 0 42 W 1 26 Z 0 46 W 1 11.50 20.00 16.0 4
30 Dewyngaert Wout 38 0 922 4.0 5 Z 0 60 W 1 7 Z 0 47 W 1 49 Z 1 13 Z 0 39 W 1 11.00 24.00 14.0 4
31 Van Parys Dago 22 963 840 4.0 54 Z 1 8 W 0 61 Z 1 10 W 0 23 Z 0 45 W 1 43 Z 1 10.50 22.50 15.0 4
32 Vynck Arnon 67 0 539 4.0 42 W 1 21 Z 0 51 W 0 58 Z 1 52 W 1 39 Z 1 14 W 0 10.50 20.00 16.0 4
33 Hanssens Daan 23 0 458 4.0 48 W 1 4 Z 0 58 W 1 3 Z 0 40 W 0 61 Z 1 41 W 1 10.00 22.50 15.0 4
34 Boeren Nicholas 70 0 360 4.0 50 Z 1 26 W 0 68 Z 1 7 W 0 38 W 0 52 Z 1 51 W 1 9.00 20.00 15.0 4
35 Latowski Karol 45 0 508 3.5 3 W 0 65 Z 1 39 W 0 17 Z ½ 53 W 1 36 Z 0 55 Z 1 9.25 22.00 12.0 3
36 Voesterzoons Jules 66 0 533 3.5 68 Z 1 19 W ½ 9 Z 0 51 Z 1 13 W 0 35 W 1 16 Z 0 9.00 24.50 16.0 3
37 Van Houtte Femke 59 0 0 3.5 28 W 0 58 Z 0 55 W ½ 59 Z 0 67 W 1 53 Z 1 54 Z 1 7.75 15.50 8.5 3
38 Cottenier Lennart 33 0 122 3.0 24 W 1 12 W 0 29 Z 0 41 W 1 34 Z 1 15 Z 0 27 W 0 11.00 26.00 14.0 3
39 Kaminskiy Volodimyr 20 1034 779 3.0 60 Z 1 5 W 0 35 Z 1 29 W 1 12 Z 0 32 W 0 30 Z 0 9.50 25.50 16.0 3
40 Kaldani Saba 44 0 270 3.0 9 Z 0 47 W 1 20 Z 0 69 W 1 33 Z 1 7 W 0 28 Z 0 8.00 25.00 13.0 3
41 Thao Leuang Van Kieran 53 0 285 3.0 25 W 1 13 Z 0 28 W 0 38 Z 0 68 Z 1 44 W 1 33 Z 0 8.00 23.00 12.0 3
42 Bleyaert Jara 32 0 107 3.0 32 Z 0 66 W 1 24 Z 1 26 W 0 29 Z 0 43 W 0 60 Z 1 7.50 21.00 12.0 3
43 Moerman Axl 47 0 258 3.0 13 W 0 46 Z 0 64 W 1 52 Z 0 65 W 1 42 Z 1 31 W 0 7.50 20.00 10.0 3
44 Despiere Deborah 37 0 351 3.0 1 W 0 15 Z 0 48 W 1 60 Z 1 25 W 0 41 Z 0 63 W 1 7.00 23.50 10.0 3
45 Du Four Maurice 39 0 485 3.0 4 W 0 48 Z 1 14 W 0 24 Z 0 63 W 1 31 Z 0 61 W 1 7.00 23.50 10.0 3
46 Akar Zeki Efe 28 0 119 3.0 27 Z 0 43 W 1 63 Z 1 11 W 0 22 Z 0 60 W 1 29 Z 0 7.00 22.00 13.0 3
47 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 61 0 -57 3.0 16 W 0 40 Z 0 57 W 1 30 Z 0 66 W 0 59 Z 1 58 W 1 6.50 18.00 8.0 3
48 Van Der Smissen Ruben 58 0 -57 3.0 33 Z 0 45 W 0 44 Z 0 57 Z 1 59 W 1 50 W 0 62 Z 1 6.50 17.50 8.0 3
49 Christiaens Celeste 19 1150 807 3.0 63 W 1 2 W 0 62 Z 1 15 Z 0 30 W 0 58 Z 1 23 W 0 6.00 23.00 14.0 3
50 De Meulenaere Yaro 35 0 107 3.0 34 W 0 70 Z 1 27 W 0 63 Z 1 24 W 0 48 Z 1 25 W 0 5.50 21.00 12.0 3
51 De Loose Nicholas 34 0 -110 2.5 29 Z 0 56 W ½ 32 Z 1 36 W 0 54 W 0 66 Z 1 34 Z 0 6.75 20.50 10.0 2
52 Bal Sverre 30 0 -110 2.5 22 Z 0 61 W 0 54 Z 1 43 W 1 32 Z 0 34 W 0 57 Z ½ 6.75 20.00 9.5 2
53 Ferminus Milo 40 0 110 2.5 8 Z 0 54 W ½ 56 Z 1 27 W 0 35 Z 0 37 W 0 67 Z 1 5.25 21.00 9.0 2
54 Van Den Berghe Janti 57 0 28 2.5 31 W 0 53 Z ½ 52 W 0 66 W 1 51 Z 1 16 Z 0 37 W 0 5.25 19.50 10.0 2
55 Luypaert Benthe 46 0 250 2.5 12 Z 0 24 W 0 37 Z ½ 65 W 1 69 Z 1 17 Z 0 35 W 0 4.75 22.50 9.5 2
56 Plessers Xander 51 0 237 2.5 21 W 0 51 Z ½ 53 W 0 67 Z 1 17 W 0 57 Z 0 66 W 1 4.25 17.50 8.0 2
57 Peeters Jurre 50 0 64 2.5 19 Z 0 68 W 0 47 Z 0 48 W 0 70 Z 1 56 W 1 52 W ½ 4.25 16.00 5.5 2
58 Hofstede Ezri 42 0 191 2.0 10 Z 0 37 W 1 33 Z 0 32 W 0 64 Z 1 49 W 0 47 Z 0 6.00 22.50 9.0 2
59 Derijckere Nathan Daniel 36 0 84 2.0 2 Z 0 63 W 0 60 Z 0 37 W 1 48 Z 0 47 W 0 69 Z 1 4.50 19.50 5.0 2
60 Van Bockland Siebe 55 0 -18 2.0 39 W 0 30 Z 0 59 W 1 44 W 0 62 Z 1 46 Z 0 42 W 0 4.00 18.00 8.0 2
61 Morren Amber 48 0 148 2.0 11 Z 0 52 Z 1 31 W 0 68 W 1 28 Z 0 33 W 0 45 Z 0 3.50 22.50 10.0 2
62 Kaldani Luka 43 0 344 2.0 17 W 0 67 Z 1 49 W 0 25 Z 0 60 W 0 65 Z 1 48 W 0 3.50 18.50 8.0 2
63 Thienpont Senn 54 0 -2 2.0 49 Z 0 59 Z 1 46 W 0 50 W 0 45 Z 0 69 W 1 44 Z 0 3.00 17.00 8.0 2
64 Van Lierde Kasper 60 0 -125 2.0 20 Z 0 23 W 0 43 Z 0 70 Z 1 58 W 0 68 W 1 A 1.50 17.00 6.0 2
65 Vanhaverbeke Nel 64 0 -166 2.0 69 Z 0 35 W 0 70 W 1 55 Z 0 43 Z 0 62 W 0 68 Z 1 1.50 13.00 6.0 2
66 Msurian Manvel 49 0 -54 1.5 14 W 0 42 Z 0 67 W ½ 54 Z 0 47 Z 1 51 W 0 56 Z 0 3.75 18.50 5.5 1
67 Van Volsem Lars 62 0 -230 1.5 18 Z 0 62 W 0 66 Z ½ 56 W 0 37 Z 0 70 W 1 53 W 0 1.25 16.00 4.5 1
68 Baldan Youssef 31 0 -309 1.0 36 W 0 57 Z 1 34 W 0 61 Z 0 41 W 0 64 Z 0 65 W 0 2.50 17.50 6.0 1
69 Akopian Erwin 29 0 -130 1.0 65 W 1 3 Z 0 15 W 0 40 Z 0 55 W 0 63 Z 0 59 W 0 2.00 20.50 7.0 1
70 Smagghe Brisbane 52 0 -608 1.0 26 Z 0 50 W 0 65 Z 0 64 W 0 57 W 0 67 Z 0 B1 0.00 15.50 1.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/11/11 18:44