SwarLogo Criteriumtoernooi Zottegem E-reeks SwarLogo
462
Organisator: Schaakclub Caballos Zottegem
Arbiter: David Roos, Lisa Van Wymeersch
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 11/11/2019 tot 11/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam Gebdat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 Hauchamps Maxime 2009-••-•• 630 Fous Diogène 8.0 922 46.50 45.00 37.0
2 Akulov Yaroslav 2010-••-•• 1327 Leopoldsburg 7.0 1292 39.50 44.50 39.0
3 Vertongen Jack 2009-••-•• 1186 Mercatel 7.0 1198 39.50 44.00 37.0
4 Plomp Mateo 2009-••-•• 1391 Mercatel 7.0 1233 37.00 43.00 35.0
5 Musabayev Maxim 2009-••-•• 1426 Mercatel 7.0 1325 36.00 44.50 37.0
6 Ghisa Alexander 2009-••-•• 1076 Kapelle-op-den-Bos 6.5 1134 40.50 48.00 40.0
7 N Van Loo Ides 2010-••-•• 0 Mechelen 6.5 643 30.75 41.50 33.0
8 De Keukelaere Ruben 2009-••-•• 0 LSV-Chesspirant 6.0 706 30.50 42.50 31.0
9 De Rycke Killian 2009-••-•• 1319 LSV-Chesspirant 6.0 1119 29.50 41.50 34.0
10 Decraene Lotus 2010-••-•• 1176 Waregem 6.0 1026 27.50 40.00 32.0
11 Plomp Luka 2010-••-•• 0 Mercatel 6.0 367 27.50 38.00 28.0
12 Peeters Yumi 2010-••-•• 0 LSV-Chesspirant 6.0 652 26.50 42.00 31.5
13 Lejzerowicz Nathan 2010-••-•• 0 Brussels Chess Club 6.0 466 23.50 40.50 29.0
14 Coorevits Arthur 2009-••-•• 1157 Mercatel 5.5 1010 28.25 43.00 34.0
15 Vandenhole Kobe 2009-••-•• 0 Aalst 5.5 408 25.50 38.00 29.5
16 Beuseling Lander 2009-••-•• 610 Mercatel 5.5 468 23.50 38.50 29.5
17 Despiere Delphine 2009-••-•• 0 Izegem 5.5 43 20.75 29.50 18.5
18 Stroobant Hanne 2010-••-•• 0 Mol 5.0 147 22.00 37.50 27.0
19 Bredikhina Polina 2009-••-•• 0 Tielt 5.0 191 21.00 38.50 27.0
20 Neuteleers Wannes 2010-••-•• 0 Dolle Toren Leuven 5.0 313 21.00 36.50 26.0
21 Jalalijam Roza 2010-••-•• 0 De Drie Torens Gent 5.0 191 19.25 34.00 23.0
22 Deschepper Matteo 2009-••-•• 0 Izegem 5.0 194 19.00 36.50 25.0
23 Birla Advik 2010-••-•• 0 TSMechelen 5.0 104 18.50 33.50 20.0
24 N Moh'D Zain 2009-••-•• 0 Landegem 5.0 302 18.00 38.00 27.0
25 Lootens Marie-Julie 2010-••-•• 0 Aalter 5.0 296 18.00 35.00 24.0
26 Hofstede Erya 2009-••-•• 0 Hoboken 5.0 36 17.00 31.50 24.0
27 Verbeke Anna 2010-••-•• 0 Oostkamp 4.5 -50 17.50 32.00 21.5
28 Musabayev Alexander 2009-••-•• 0 Mercatel 4.5 214 17.25 32.50 23.0
29 Mees Liam 2010-••-•• 0 Mechelen 4.5 259 16.75 32.50 21.5
30 N Van Hecke Mathis 2009-••-•• 0 KOSK Oostende 4.5 0 15.50 31.50 21.0
31 N De Man Silas 2009-••-•• 0 Landegem 4.5 301 14.75 36.00 27.0
32 G Devos Toon 2010-••-•• 0 Aalter 4.5 155 14.75 32.50 21.0
33 G Van Ewijk Abel 2010-••-•• 0 Landegem 4.0 156 17.50 37.50 23.0
34 Vynck Isolde 2010-••-•• 0 LSV-Chesspirant 4.0 25 17.00 33.50 24.0
35 Vrijsen Jonas 2009-••-•• 0 Dolle Toren Leuven 4.0 88 16.50 36.00 25.0
36 N Croquey Michael 2009-••-•• 0 Dendermonde 4.0 -43 15.00 29.00 17.0
37 De Boeck Lieselore 2009-••-•• 0 Zottegem 4.0 -43 13.50 30.50 17.0
38 Verhaeghe Clement 2009-••-•• 0 Blankenberge 4.0 27 13.00 33.50 16.0
39 N Van Daele Klaas 2009-••-•• 0 KGSRL Gent 4.0 89 12.50 33.50 20.0
40 Stragier Lucas 2010-••-•• 0 Izegem 4.0 -43 12.50 30.00 17.0
41 N Van Lierde Rutger 2010-••-•• 0 Zottegem 4.0 0 10.00 32.00 21.0
42 Liao Yilin 2010-••-•• 0 De Drie Torens Gent 4.0 104 9.00 27.50 16.0
43 Van Steertegem Alex 2010-••-•• 0 Opwijk 3.5 -87 11.50 33.00 15.5
44 N Van de Walle Jaimy 1900-••-•• 0 3.5 -87 9.75 31.00 17.0
45 Heerman Gilles 2009-••-•• 0 Geraardsbergen 3.5 -87 9.25 27.50 14.0
46 G Lozie Wout 2010-••-•• 0 Zottegem 3.5 44 8.25 28.00 13.0
47 Akar Ceyda Naz 2010-••-•• 0 Hoboken 3.5 -141 7.75 25.00 10.5
48 G Vandevoorde Lowie 2010-••-•• 0 MSV 3.0 -57 11.50 33.00 22.0
49 Boone Anton 2009-••-•• 0 Zottegem 3.0 -125 10.00 33.00 18.0
50 De Bie Jonah 2010-••-•• 0 Wetteren 3.0 30 10.00 32.50 20.0
51 Spinazzola Matteo 2010-••-•• 0 Hoboken 3.0 33 7.50 31.00 17.0
52 N Focke Lucas 2009-••-•• 0 KOSK Oostende 3.0 22 7.00 31.00 15.0
53 N Ip Lucas 2009-••-•• 0 Wetteren 3.0 33 7.00 30.50 17.0
54 G Ferdinande Ebben 2010-••-•• 0 KGSRL Gent 2.5 -175 6.50 27.00 13.0
55 Aelbrecht Lasse 2010-••-•• 0 Zottegem 2.5 -175 6.25 28.00 9.0
56 G Derijkere Thomas - William 2010-••-•• 0 Zottegem 2.5 -262 4.75 23.50 9.0
57 G Van Lancker Vincent 2009-••-•• 0 Zottegem 2.0 -336 6.00 28.50 8.0
58 N Vandenholen Senne 2010-••-•• 0 Zottegem 2.0 -336 5.00 27.00 11.0
59 De Wever Daan 2009-••-•• 0 Mercatel 2.0 -336 4.00 26.50 9.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Maxim 1 (1426) 1-0 Ip Lucas 30 (0)
2 Jalalijam Roza 31 (0) 0-1 Plomp Mateo 2 (1391)
3 Akulov Yaroslav 3 (1327) 1-0 Lejzerowicz Nathan 32 (0)
4 Liao Yilin 33 (0) 0-1 De Rycke Killian 4 (1319)
5 Vertongen Jack 5 (1186) 1-0 Lootens Marie-Julie 34 (0)
6 Lozie Wout 35 (0) 0-1 Decraene Lotus 6 (1176)
7 Coorevits Arthur 7 (1157) 1-0 Mees Liam 36 (0)
8 Moh'D Zain 37 (0) 0-1 Ghisa Alexander 8 (1076)
9 Aelbrecht Lasse 11 (0) 0-1 Musabayev Alexander 38 (0)
10 Neuteleers Wannes 39 (0) 1-0 Akar Ceyda Naz 12 (0)
11 Beuseling Lander 10 (610) ½-½ Peeters Yumi 40 (0)
12 Plomp Luka 41 (0) 1-0 Birla Advik 13 (0)
13 Boone Anton 14 (0) 1-0 Spinazzola Matteo 42 (0)
14 Stragier Lucas 43 (0) 0-1 Bredikhina Polina 15 (0)
15 Croquey Michael 16 (0) 0-1 Van Daele Klaas 44 (0)
16 Van de Walle Jaimy 45 (0) 0-1 De Bie Jonah 17 (0)
17 De Boeck Lieselore 18 (0) 0-1 Van Ewijk Abel 46 (0)
18 Van Hecke Mathis 47 (0) 0-1 De Keukelaere Ruben 19 (0)
19 De Man Silas 20 (0) 1-0 Van Lancker Vincent 48 (0)
20 Van Lierde Rutger 49 (0) 1-0 De Wever Daan 21 (0)
21 Derijkere Thomas - William 22 (0) 0-1 Van Loo Ides 50 (0)
22 Van Steertegem Alex 51 (0) 0-1 Deschepper Matteo 23 (0)
23 Despiere Delphine 24 (0) 0-1 Vandenhole Kobe 52 (0)
24 Vandenholen Senne 53 (0) 0-1 Devos Toon 25 (0)
25 Ferdinande Ebben 26 (0) 0-1 Vandevoorde Lowie 54 (0)
26 Verbeke Anna 55 (0) 0-1 Focke Lucas 27 (0)
27 Hauchamps Maxime 9 (630) 1-0 Verhaeghe Clement 56 (0)
28 Vrijsen Jonas 57 (0) 1-0 Heerman Gilles 28 (0)
29 Hofstede Erya 29 (0) 0-1 Vynck Isolde 58 (0)
  Stroobant Hanne 59 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Deschepper Matteo 23 (0) 0-1 Musabayev Maxim 1 (1426)
2 Plomp Mateo 2 (1391) 1-0 Devos Toon 25 (0)
3 Focke Lucas 27 (0) 0-1 Akulov Yaroslav 3 (1327)
4 De Rycke Killian 4 (1319) 1-0 Musabayev Alexander 38 (0)
5 Van Daele Klaas 44 (0) 0-1 Vertongen Jack 5 (1186)
6 Decraene Lotus 6 (1176) 1-0 Neuteleers Wannes 39 (0)
7 Van Ewijk Abel 46 (0) 0-1 Coorevits Arthur 7 (1157)
8 Ghisa Alexander 8 (1076) 1-0 Plomp Luka 41 (0)
9 Van Loo Ides 50 (0) 1-0 Hauchamps Maxime 9 (630)
10 Vandenhole Kobe 52 (0) 1-0 Boone Anton 14 (0)
11 Bredikhina Polina 15 (0) 1-0 Van Lierde Rutger 49 (0)
12 De Bie Jonah 17 (0) 0-1 Vrijsen Jonas 57 (0)
13 De Keukelaere Ruben 19 (0) 1-0 Stroobant Hanne 59 (0)
14 Vandevoorde Lowie 54 (0) 0-1 De Man Silas 20 (0)
15 Vynck Isolde 58 (0) 0-1 Beuseling Lander 10 (610)
16 Peeters Yumi 40 (0) 1-0 Aelbrecht Lasse 11 (0)
17 Akar Ceyda Naz 12 (0) 0-1 Liao Yilin 33 (0)
18 Birla Advik 13 (0) 1-0 Lozie Wout 35 (0)
19 Lootens Marie-Julie 34 (0) 0-1 Croquey Michael 16 (0)
20 Mees Liam 36 (0) 1-0 De Boeck Lieselore 18 (0)
21 De Wever Daan 21 (0) 0-1 Moh'D Zain 37 (0)
22 Spinazzola Matteo 42 (0) 1-0 Derijkere Thomas - William 22 (0)
23 Stragier Lucas 43 (0) 1-0 Despiere Delphine 24 (0)
24 Van de Walle Jaimy 45 (0) 1-0 Ferdinande Ebben 26 (0)
25 Heerman Gilles 28 (0) ½-½ Van Hecke Mathis 47 (0)
26 Van Lancker Vincent 48 (0) 0-1 Hofstede Erya 29 (0)
27 Ip Lucas 30 (0) 0-1 Van Steertegem Alex 51 (0)
28 Verhaeghe Clement 56 (0) 0-1 Jalalijam Roza 31 (0)
29 Lejzerowicz Nathan 32 (0) 1-0 Vandenholen Senne 53 (0)
  Verbeke Anna 55 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Maxim 1 (1426) 0-1 Ghisa Alexander 8 (1076)
2 Bredikhina Polina 15 (0) 0-1 Plomp Mateo 2 (1391)
3 Akulov Yaroslav 3 (1327) 1-0 De Keukelaere Ruben 19 (0)
4 De Man Silas 20 (0) 0-1 De Rycke Killian 4 (1319)
5 Vertongen Jack 5 (1186) 1-0 Van Loo Ides 50 (0)
6 Vrijsen Jonas 57 (0) 0-1 Decraene Lotus 6 (1176)
7 Coorevits Arthur 7 (1157) 1-0 Vandenhole Kobe 52 (0)
8 Beuseling Lander 10 (610) 1-0 Birla Advik 13 (0)
9 Hauchamps Maxime 9 (630) 1-0 Peeters Yumi 40 (0)
10 Boone Anton 14 (0) 1-0 Stragier Lucas 43 (0)
11 Croquey Michael 16 (0) 0-1 Spinazzola Matteo 42 (0)
12 Neuteleers Wannes 39 (0) 1-0 De Bie Jonah 17 (0)
13 Plomp Luka 41 (0) 1-0 Deschepper Matteo 23 (0)
14 Devos Toon 25 (0) 1-0 Van Daele Klaas 44 (0)
15 Van Lierde Rutger 49 (0) 1-0 Focke Lucas 27 (0)
16 Hofstede Erya 29 (0) 1-0 Van de Walle Jaimy 45 (0)
17 Jalalijam Roza 31 (0) 0-1 Van Ewijk Abel 46 (0)
18 Van Steertegem Alex 51 (0) 0-1 Lejzerowicz Nathan 32 (0)
19 Liao Yilin 33 (0) 0-1 Vandevoorde Lowie 54 (0)
20 Stroobant Hanne 59 (0) 1-0 Mees Liam 36 (0)
21 Moh'D Zain 37 (0) 1-0 Verbeke Anna 55 (0)
22 Musabayev Alexander 38 (0) 0-1 Vynck Isolde 58 (0)
23 De Boeck Lieselore 18 (0) 1-0 Heerman Gilles 28 (0)
24 Van Hecke Mathis 47 (0) ½-½ Akar Ceyda Naz 12 (0)
25 Aelbrecht Lasse 11 (0) 0-1 Ip Lucas 30 (0)
26 Lozie Wout 35 (0) 1-0 De Wever Daan 21 (0)
27 Derijkere Thomas - William 22 (0) 0-1 Lootens Marie-Julie 34 (0)
28 Despiere Delphine 24 (0) 0-1 Van Lancker Vincent 48 (0)
29 Ferdinande Ebben 26 (0) 1-0 Verhaeghe Clement 56 (0)
  Vandenholen Senne 53 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Plomp Mateo 2 (1391) 0-1 Vertongen Jack 5 (1186)
2 Decraene Lotus 6 (1176) 0-1 Akulov Yaroslav 3 (1327)
3 De Rycke Killian 4 (1319) 0-1 Coorevits Arthur 7 (1157)
4 Ghisa Alexander 8 (1076) 1-0 Beuseling Lander 10 (610)
5 Spinazzola Matteo 42 (0) 0-1 Musabayev Maxim 1 (1426)
6 Van Ewijk Abel 46 (0) 0-1 Hauchamps Maxime 9 (630)
7 Van Loo Ides 50 (0) 1-0 Boone Anton 14 (0)
8 Vandenhole Kobe 52 (0) 0-1 Bredikhina Polina 15 (0)
9 De Keukelaere Ruben 19 (0) 1-0 Neuteleers Wannes 39 (0)
10 Vynck Isolde 58 (0) 0-1 De Man Silas 20 (0)
11 Devos Toon 25 (0) 0-1 Plomp Luka 41 (0)
12 Vandevoorde Lowie 54 (0) 1-0 Hofstede Erya 29 (0)
13 Lejzerowicz Nathan 32 (0) 1-0 Van Lierde Rutger 49 (0)
14 Stroobant Hanne 59 (0) 0-1 Moh'D Zain 37 (0)
15 Peeters Yumi 40 (0) 1-0 Vrijsen Jonas 57 (0)
16 Birla Advik 13 (0) 1-0 Stragier Lucas 43 (0)
17 Mees Liam 36 (0) 1-0 Croquey Michael 16 (0)
18 De Bie Jonah 17 (0) 1-0 Lozie Wout 35 (0)
19 Musabayev Alexander 38 (0) 1-0 De Boeck Lieselore 18 (0)
20 Deschepper Matteo 23 (0) 1-0 Van de Walle Jaimy 45 (0)
21 Van Daele Klaas 44 (0) 1-0 Ferdinande Ebben 26 (0)
22 Focke Lucas 27 (0) 0-1 Van Hecke Mathis 47 (0)
23 Ip Lucas 30 (0) 1-0 Vandenholen Senne 53 (0)
24 Van Lancker Vincent 48 (0) 0-1 Jalalijam Roza 31 (0)
25 Verbeke Anna 55 (0) 1-0 Liao Yilin 33 (0)
26 Lootens Marie-Julie 34 (0) 1-0 Van Steertegem Alex 51 (0)
27 Akar Ceyda Naz 12 (0) 0-1 Heerman Gilles 28 (0)
28 Verhaeghe Clement 56 (0) 1-0 Aelbrecht Lasse 11 (0)
29 De Wever Daan 21 (0) 1-0 Derijkere Thomas - William 22 (0)
  Despiere Delphine 24 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Akulov Yaroslav 3 (1327) 1-0 Coorevits Arthur 7 (1157)
2 Vertongen Jack 5 (1186) 0-1 Ghisa Alexander 8 (1076)
3 Musabayev Maxim 1 (1426) 1-0 De Keukelaere Ruben 19 (0)
4 De Man Silas 20 (0) 0-1 Plomp Mateo 2 (1391)
5 Moh'D Zain 37 (0) 0-1 De Rycke Killian 4 (1319)
6 Plomp Luka 41 (0) 0-1 Decraene Lotus 6 (1176)
7 Hauchamps Maxime 9 (630) 1-0 Lejzerowicz Nathan 32 (0)
8 Bredikhina Polina 15 (0) 0-1 Van Loo Ides 50 (0)
9 Beuseling Lander 10 (610) 1-0 Vandevoorde Lowie 54 (0)
10 Boone Anton 14 (0) 0-1 Peeters Yumi 40 (0)
11 Neuteleers Wannes 39 (0) 1-0 Birla Advik 13 (0)
12 Spinazzola Matteo 42 (0) 0-1 De Bie Jonah 17 (0)
13 Van Daele Klaas 44 (0) 0-1 Deschepper Matteo 23 (0)
14 Van Ewijk Abel 46 (0) 1-0 Devos Toon 25 (0)
15 Hofstede Erya 29 (0) 0-1 Vandenhole Kobe 52 (0)
16 Van Hecke Mathis 47 (0) 1-0 Ip Lucas 30 (0)
17 Jalalijam Roza 31 (0) ½-½ Verbeke Anna 55 (0)
18 Van Lierde Rutger 49 (0) 0-1 Lootens Marie-Julie 34 (0)
19 Vynck Isolde 58 (0) 1-0 Mees Liam 36 (0)
20 Vrijsen Jonas 57 (0) 1-0 Musabayev Alexander 38 (0)
21 Heerman Gilles 28 (0) 0-1 Stroobant Hanne 59 (0)
22 Croquey Michael 16 (0) 1-0 Lozie Wout 35 (0)
23 Stragier Lucas 43 (0) 0-1 De Boeck Lieselore 18 (0)
24 Van de Walle Jaimy 45 (0) 1-0 De Wever Daan 21 (0)
25 Van Steertegem Alex 51 (0) ½-½ Despiere Delphine 24 (0)
26 Ferdinande Ebben 26 (0) 1-0 Van Lancker Vincent 48 (0)
27 Vandenholen Senne 53 (0) 0-1 Focke Lucas 27 (0)
28 Liao Yilin 33 (0) 0-1 Verhaeghe Clement 56 (0)
29 Aelbrecht Lasse 11 (0) 1-0 Akar Ceyda Naz 12 (0)
  Derijkere Thomas - William 22 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Ghisa Alexander 8 (1076) 1-0 Akulov Yaroslav 3 (1327)
2 Decraene Lotus 6 (1176) 0-1 Musabayev Maxim 1 (1426)
3 Plomp Mateo 2 (1391) 0-1 Hauchamps Maxime 9 (630)
4 De Rycke Killian 4 (1319) 1-0 Van Loo Ides 50 (0)
5 Coorevits Arthur 7 (1157) 0-1 Vertongen Jack 5 (1186)
6 De Bie Jonah 17 (0) 0-1 Beuseling Lander 10 (610)
7 Peeters Yumi 40 (0) 1-0 Bredikhina Polina 15 (0)
8 De Keukelaere Ruben 19 (0) 1-0 Plomp Luka 41 (0)
9 Vandenhole Kobe 52 (0) 1-0 De Man Silas 20 (0)
10 Deschepper Matteo 23 (0) 1-0 Van Ewijk Abel 46 (0)
11 Lejzerowicz Nathan 32 (0) 1-0 Van Hecke Mathis 47 (0)
12 Lootens Marie-Julie 34 (0) 1-0 Vrijsen Jonas 57 (0)
13 Vandevoorde Lowie 54 (0) 0-1 Moh'D Zain 37 (0)
14 Stroobant Hanne 59 (0) 1-0 Neuteleers Wannes 39 (0)
15 Verbeke Anna 55 (0) 1-0 Vynck Isolde 58 (0)
16 Birla Advik 13 (0) 0-1 Jalalijam Roza 31 (0)
17 Ip Lucas 30 (0) 1-0 Boone Anton 14 (0)
18 Musabayev Alexander 38 (0) 1-0 Croquey Michael 16 (0)
19 De Boeck Lieselore 18 (0) 1-0 Spinazzola Matteo 42 (0)
20 Devos Toon 25 (0) ½-½ Van de Walle Jaimy 45 (0)
21 Mees Liam 36 (0) 1-0 Ferdinande Ebben 26 (0)
22 Focke Lucas 27 (0) 0-1 Van Daele Klaas 44 (0)
23 Verhaeghe Clement 56 (0) 0-1 Hofstede Erya 29 (0)
24 Despiere Delphine 24 (0) 1-0 Van Lierde Rutger 49 (0)
25 Heerman Gilles 28 (0) 0-1 Van Steertegem Alex 51 (0)
26 Lozie Wout 35 (0) ½-½ Aelbrecht Lasse 11 (0)
27 De Wever Daan 21 (0) 0-1 Stragier Lucas 43 (0)
28 Derijkere Thomas - William 22 (0) 0-1 Vandenholen Senne 53 (0)
29 Van Lancker Vincent 48 (0) 0-1 Liao Yilin 33 (0)
  Akar Ceyda Naz 12 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Hauchamps Maxime 9 (630) 1-0 Ghisa Alexander 8 (1076)
2 Musabayev Maxim 1 (1426) 1-0 De Rycke Killian 4 (1319)
3 Akulov Yaroslav 3 (1327) 1-0 Vertongen Jack 5 (1186)
4 Beuseling Lander 10 (610) 0-1 Plomp Mateo 2 (1391)
5 Decraene Lotus 6 (1176) 0-1 Peeters Yumi 40 (0)
6 Coorevits Arthur 7 (1157) 1-0 Lootens Marie-Julie 34 (0)
7 Moh'D Zain 37 (0) 0-1 De Keukelaere Ruben 19 (0)
8 Van Loo Ides 50 (0) 1-0 Deschepper Matteo 23 (0)
9 Lejzerowicz Nathan 32 (0) 1-0 Stroobant Hanne 59 (0)
10 Jalalijam Roza 31 (0) ½-½ Vandenhole Kobe 52 (0)
11 De Man Silas 20 (0) 1-0 Verbeke Anna 55 (0)
12 Bredikhina Polina 15 (0) 1-0 Vandevoorde Lowie 54 (0)
13 Plomp Luka 41 (0) 1-0 De Bie Jonah 17 (0)
14 Neuteleers Wannes 39 (0) 1-0 De Boeck Lieselore 18 (0)
15 Hofstede Erya 29 (0) 1-0 Van Daele Klaas 44 (0)
16 Vynck Isolde 58 (0) 1-0 Ip Lucas 30 (0)
17 Van Ewijk Abel 46 (0) 0-1 Mees Liam 36 (0)
18 Van Hecke Mathis 47 (0) 0-1 Musabayev Alexander 38 (0)
19 Vrijsen Jonas 57 (0) 1-0 Devos Toon 25 (0)
20 Van de Walle Jaimy 45 (0) 0-1 Despiere Delphine 24 (0)
21 Van Steertegem Alex 51 (0) 0-1 Croquey Michael 16 (0)
22 Spinazzola Matteo 42 (0) 0-1 Birla Advik 13 (0)
23 Boone Anton 14 (0) 0-1 Verhaeghe Clement 56 (0)
24 Ferdinande Ebben 26 (0) 0-1 Van Lierde Rutger 49 (0)
25 Stragier Lucas 43 (0) 1-0 Focke Lucas 27 (0)
26 Vandenholen Senne 53 (0) 0-1 Liao Yilin 33 (0)
27 Aelbrecht Lasse 11 (0) 0-1 Heerman Gilles 28 (0)
28 Akar Ceyda Naz 12 (0) 0-1 Lozie Wout 35 (0)
29 Van Lancker Vincent 48 (0) 0-1 Derijkere Thomas - William 22 (0)
  De Wever Daan 21 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 8 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Akulov Yaroslav 3 (1327) 0-1 Musabayev Maxim 1 (1426)
2 Ghisa Alexander 8 (1076) ½-½ Peeters Yumi 40 (0)
3 De Rycke Killian 4 (1319) 0-1 Hauchamps Maxime 9 (630)
4 Plomp Mateo 2 (1391) 1-0 De Keukelaere Ruben 19 (0)
5 Vertongen Jack 5 (1186) 1-0 Lejzerowicz Nathan 32 (0)
6 Van Loo Ides 50 (0) ½-½ Coorevits Arthur 7 (1157)
7 Vandenhole Kobe 52 (0) 1-0 Beuseling Lander 10 (610)
8 Mees Liam 36 (0) 0-1 Decraene Lotus 6 (1176)
9 Moh'D Zain 37 (0) 1-0 Bredikhina Polina 15 (0)
10 Musabayev Alexander 38 (0) ½-½ De Man Silas 20 (0)
11 Deschepper Matteo 23 (0) 0-1 Neuteleers Wannes 39 (0)
12 Vrijsen Jonas 57 (0) 0-1 Hofstede Erya 29 (0)
13 Stroobant Hanne 59 (0) 1-0 Jalalijam Roza 31 (0)
14 Lootens Marie-Julie 34 (0) 1-0 Vynck Isolde 58 (0)
15 Verbeke Anna 55 (0) 0-1 Plomp Luka 41 (0)
16 De Boeck Lieselore 18 (0) 0-1 Despiere Delphine 24 (0)
17 Van Daele Klaas 44 (0) 0-1 Birla Advik 13 (0)
18 Croquey Michael 16 (0) 0-1 Van Ewijk Abel 46 (0)
19 Van Lierde Rutger 49 (0) 1-0 Ip Lucas 30 (0)
20 Liao Yilin 33 (0) 0-1 Van Hecke Mathis 47 (0)
21 Vandevoorde Lowie 54 (0) 0-1 Stragier Lucas 43 (0)
22 Verhaeghe Clement 56 (0) 1-0 Heerman Gilles 28 (0)
23 Devos Toon 25 (0) 1-0 Van Steertegem Alex 51 (0)
24 Lozie Wout 35 (0) 0-1 Van de Walle Jaimy 45 (0)
25 Focke Lucas 27 (0) 0-1 Boone Anton 14 (0)
26 De Wever Daan 21 (0) 0-1 Spinazzola Matteo 42 (0)
27 Derijkere Thomas - William 22 (0) ½-½ Ferdinande Ebben 26 (0)
28 Vandenholen Senne 53 (0) 0-1 Akar Ceyda Naz 12 (0)
29 Aelbrecht Lasse 11 (0) 1-0 Van Lancker Vincent 48 (0)
  De Bie Jonah 17 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (11/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Maxim 1 (1426) 0-1 Hauchamps Maxime 9 (630)
2 Plomp Mateo 2 (1391) 1-0 Ghisa Alexander 8 (1076)
3 Peeters Yumi 40 (0) 0-1 Akulov Yaroslav 3 (1327)
4 Vertongen Jack 5 (1186) 1-0 Vandenhole Kobe 52 (0)
5 De Keukelaere Ruben 19 (0) 1-0 Coorevits Arthur 7 (1157)
6 Hofstede Erya 29 (0) 0-1 Van Loo Ides 50 (0)
7 Neuteleers Wannes 39 (0) 0-1 De Rycke Killian 4 (1319)
8 Decraene Lotus 6 (1176) 1-0 Stroobant Hanne 59 (0)
9 Lejzerowicz Nathan 32 (0) 1-0 Moh'D Zain 37 (0)
10 Plomp Luka 41 (0) 1-0 Lootens Marie-Julie 34 (0)
11 Beuseling Lander 10 (610) 1-0 Musabayev Alexander 38 (0)
12 Despiere Delphine 24 (0) 1-0 De Man Silas 20 (0)
13 Birla Advik 13 (0) 1-0 Van Ewijk Abel 46 (0)
14 Bredikhina Polina 15 (0) 1-0 Verhaeghe Clement 56 (0)
15 Stragier Lucas 43 (0) 0-1 Deschepper Matteo 23 (0)
16 Jalalijam Roza 31 (0) 1-0 Vrijsen Jonas 57 (0)
17 Van Hecke Mathis 47 (0) ½-½ Mees Liam 36 (0)
18 Vynck Isolde 58 (0) 0-1 Devos Toon 25 (0)
19 Van de Walle Jaimy 45 (0) 0-1 Verbeke Anna 55 (0)
20 Boone Anton 14 (0) 0-1 Van Daele Klaas 44 (0)
21 Ip Lucas 30 (0) 0-1 Croquey Michael 16 (0)
22 De Boeck Lieselore 18 (0) 1-0 Vandevoorde Lowie 54 (0)
23 Spinazzola Matteo 42 (0) 0-1 Liao Yilin 33 (0)
24 Van Steertegem Alex 51 (0) 1-0 Aelbrecht Lasse 11 (0)
25 Akar Ceyda Naz 12 (0) 1-0 Derijkere Thomas - William 22 (0)
26 Ferdinande Ebben 26 (0) 0-1 Lozie Wout 35 (0)
27 Heerman Gilles 28 (0) 1-0 Vandenholen Senne 53 (0)
28 Focke Lucas 27 (0) 1-0 De Wever Daan 21 (0)
  Van Lancker Vincent 48 (0) 1 Bye    
  De Bie Jonah 17 (0) 0 Afwezig    
  Van Lierde Rutger 49 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Hauchamps Maxime (Rank: 9)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.20540
N-Elo630
FIDE-ID264865
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogène

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Verhaeghe Clement BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Van Loo Ides BEL 0 6.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      Peeters Yumi BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Lejzerowicz Nathan BEL 0 6.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Plomp Mateo BEL 1391 7.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
7 1      Ghisa Alexander BEL 1076 6.5 W - 1 6.0 0.08 +0.92
8 3      De Rycke Killian BEL 1319 6.0 Z ^ 1 7.0 0.08 +0.92
9 1      Musabayev Maxim BEL 1426 7.0 Z v 1 8.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1303 53.0 Totaal 8.0 4.92 +3.08
Begin van de pagina
Akulov Yaroslav (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1327
FIDE-ID251755
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Lejzerowicz Nathan BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Focke Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      De Keukelaere Ruben BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Decraene Lotus BEL 1176 6.0 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
5 1      Coorevits Arthur BEL 1157 5.5 W - 1 5.0 0.72 +0.28
6 1      Ghisa Alexander BEL 1076 6.5 Z - 0 5.0 0.81 -0.81
7 3      Vertongen Jack BEL 1186 7.0 W - 1 6.0 0.69 +0.31
8 1      Musabayev Maxim BEL 1426 7.0 W - 0 6.0 0.36 -0.36
9 3      Peeters Yumi BEL 0 6.0 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1204 53.0 Totaal 7.0 6.96 +0.04
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1186
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lootens Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Daele Klaas BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Van Loo Ides BEL 0 6.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Plomp Mateo BEL 1391 7.0 Z - 1 4.0 0.24 +0.76
5 2      Ghisa Alexander BEL 1076 6.5 W - 0 4.0 0.65 -0.65
6 5      Coorevits Arthur BEL 1157 5.5 Z - 1 5.0 0.54 +0.46
7 3      Akulov Yaroslav BEL 1327 7.0 Z - 0 5.0 0.31 -0.31
8 5      Lejzerowicz Nathan BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 4      Vandenhole Kobe BEL 0 5.5 W - 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1237 53.0 Totaal 7.0 6.34 +0.66
Begin van de pagina
Plomp Mateo (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo1391
FIDE-ID258083
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Devos Toon BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Bredikhina Polina BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Vertongen Jack BEL 1186 7.0 W - 0 3.0 0.76 -0.76
5 4      De Man Silas BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Hauchamps Maxime BEL 630 8.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
7 4      Beuseling Lander BEL 610 5.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 4      De Keukelaere Ruben BEL 0 6.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
9 2      Ghisa Alexander BEL 1076 6.5 W ^ 1 7.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0875 52.0 Totaal 7.0 8.06 -1.06
Begin van de pagina
Musabayev Maxim (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1426
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ip Lucas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Deschepper Matteo BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Ghisa Alexander BEL 1076 6.5 W - 0 2.0 0.89 -0.89
4 5      Spinazzola Matteo BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      De Keukelaere Ruben BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Decraene Lotus BEL 1176 6.0 Z - 1 5.0 0.81 +0.19
7 2      De Rycke Killian BEL 1319 6.0 W - 1 6.0 0.65 +0.35
8 1      Akulov Yaroslav BEL 1327 7.0 Z - 1 7.0 0.64 +0.36
9 1      Hauchamps Maxime BEL 630 8.0 W - 0 7.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1105 50.5 Totaal 7.0 7.59 -0.59
Begin van de pagina
Ghisa Alexander (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1076
FIDE-ID260959
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Moh'D Zain BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Plomp Luka BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Musabayev Maxim BEL 1426 7.0 Z - 1 3.0 0.11 +0.89
4 4      Beuseling Lander BEL 610 5.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 2      Vertongen Jack BEL 1186 7.0 Z v 1 5.0 0.35 +0.65
6 1      Akulov Yaroslav BEL 1327 7.0 W v 1 6.0 0.19 +0.81
7 1      Hauchamps Maxime BEL 630 8.0 Z - 0 6.0 0.92 -0.92
8 2      Peeters Yumi BEL 0 6.0 W v ½ 6.5 0.92 -0.42
9 2      Plomp Mateo BEL 1391 7.0 Z v 0 6.5 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1095 58.5 Totaal 6.5 5.39 +1.11
Begin van de pagina
Van Loo Ides (Rank: 50)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19742
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Derijkere Thomas - William BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Hauchamps Maxime BEL 630 8.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 5      Vertongen Jack BEL 1186 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      Boone Anton BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Bredikhina Polina BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      De Rycke Killian BEL 1319 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 8      Deschepper Matteo BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 6      Coorevits Arthur BEL 1157 5.5 W - ½ 5.5 0.08 +0.42
9 6      Hofstede Erya BEL 0 5.0 Z - 1 6.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1073 47.0 Totaal 6.5 2.82 +3.68
Begin van de pagina
De Keukelaere Ruben (Rank: 19)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Hecke Mathis BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Stroobant Hanne BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Akulov Yaroslav BEL 1327 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      Neuteleers Wannes BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Musabayev Maxim BEL 1426 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Plomp Luka BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Moh'D Zain BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Plomp Mateo BEL 1391 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 5      Coorevits Arthur BEL 1157 5.5 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1325 52.0 Totaal 6.0 2.82 +3.18
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo1319
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Liao Yilin CHN 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      De Man Silas BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Coorevits Arthur BEL 1157 5.5 W - 0 3.0 0.71 -0.71
5 5      Moh'D Zain BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Van Loo Ides BEL 0 6.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Musabayev Maxim BEL 1426 7.0 Z - 0 5.0 0.35 -0.35
8 3      Hauchamps Maxime BEL 630 8.0 W - 0 5.0 0.92 -0.92
9 7      Neuteleers Wannes BEL 0 5.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1071 50.0 Totaal 6.0 7.50 -1.50
Begin van de pagina
Decraene Lotus (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1176
FIDE-ID258512
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Lozie Wout BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Neuteleers Wannes BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Vrijsen Jonas BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Akulov Yaroslav BEL 1327 7.0 W - 0 3.0 0.30 -0.30
5 6      Plomp Luka BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Musabayev Maxim BEL 1426 7.0 W - 0 4.0 0.19 -0.19
7 5      Peeters Yumi BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
8 8      Mees Liam BEL 0 4.5 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 8      Stroobant Hanne BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1376 48.0 Totaal 6.0 6.93 -0.93
Begin van de pagina
Plomp Luka (Rank: 41)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Birla Advik BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Ghisa Alexander BEL 1076 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Deschepper Matteo BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Devos Toon BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Decraene Lotus BEL 1176 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      De Keukelaere Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      De Bie Jonah BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 15      Verbeke Anna BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 10      Lootens Marie-Julie BEL 0 5.0 W v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1126 45.5 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
Peeters Yumi (Rank: 40)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Beuseling Lander BEL 610 5.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 16      Aelbrecht Lasse BEL 0 2.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 9      Hauchamps Maxime BEL 630 8.0 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
4 15      Vrijsen Jonas BEL 0 4.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
5 10      Boone Anton BEL 0 3.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
6 7      Bredikhina Polina BEL 0 5.0 W v 1 4.5 0.50 +0.50
7 5      Decraene Lotus BEL 1176 6.0 Z v 1 5.5 0.08 +0.92
8 2      Ghisa Alexander BEL 1076 6.5 Z v ½ 6.0 0.08 +0.42
9 3      Akulov Yaroslav BEL 1327 7.0 W v 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0963 47.5 Totaal 6.0 2.40 +3.60
Begin van de pagina
Lejzerowicz Nathan (Rank: 32)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.17674
N-Elo0
FIDE-ID264989
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov Yaroslav BEL 1327 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Vandenholen Senne BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Van Steertegem Alex BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Van Lierde Rutger BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Hauchamps Maxime BEL 630 8.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      Van Hecke Mathis BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Stroobant Hanne BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 5      Vertongen Jack BEL 1186 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 9      Moh'D Zain BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1047 46.0 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
Coorevits Arthur (Rank: 7)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1157
FIDE-ID252395
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Mees Liam BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Vandenhole Kobe BEL 0 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      De Rycke Killian BEL 1319 6.0 Z - 1 4.0 0.29 +0.71
5 1      Akulov Yaroslav BEL 1327 7.0 Z - 0 4.0 0.28 -0.28
6 5      Vertongen Jack BEL 1186 7.0 W - 0 4.0 0.46 -0.46
7 6      Lootens Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 6      Van Loo Ides BEL 0 6.5 Z - ½ 5.5 0.92 -0.42
9 5      De Keukelaere Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 5.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1277 51.5 Totaal 5.5 6.55 -1.05
Begin van de pagina
Vandenhole Kobe (Rank: 52)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Despiere Delphine BEL 0 5.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Boone Anton BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 7      Coorevits Arthur BEL 1157 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Bredikhina Polina BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 15      Hofstede Erya BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      De Man Silas BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 10      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
8 7      Beuseling Lander BEL 610 5.5 W v 1 5.5 0.08 +0.92
9 4      Vertongen Jack BEL 1186 7.0 Z v 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0984 46.0 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina
Beuseling Lander (Rank: 10)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo610
FIDE-ID264806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Peeters Yumi BEL 0 6.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 15      Vynck Isolde BEL 0 4.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 8      Birla Advik BEL 0 5.0 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
4 4      Ghisa Alexander BEL 1076 6.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
5 9      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W v 1 3.5 0.92 +0.08
6 6      De Bie Jonah BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.5 0.92 +0.08
7 4      Plomp Mateo BEL 1391 7.0 W v 0 4.5 0.08 -0.08
8 7      Vandenhole Kobe BEL 0 5.5 Z v 0 4.5 0.92 -0.92
9 11      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 W v 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1233 44.5 Totaal 5.5 6.60 -1.10
Begin van de pagina
Despiere Delphine (Rank: 24)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.18666
N-Elo0
FIDE-ID264385
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Vandenhole Kobe BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Stragier Lucas BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Van Lancker Vincent BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 25      Van Steertegem Alex BEL 0 3.5 Z v ½ 1.5 0.50 +0.00
6 24      Van Lierde Rutger BEL 0 4.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 20      Van de Walle Jaimy BEL 0 3.5 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
8 16      De Boeck Lieselore BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
9 12      De Man Silas BEL 0 4.5 W v 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 5.5 4.00 +0.50
Begin van de pagina
Stroobant Hanne (Rank: 59)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.19676
N-Elo0
FIDE-ID266183
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 13      De Keukelaere Ruben BEL 0 6.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
3 20      Mees Liam BEL 0 4.5 W v 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Moh'D Zain BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 21      Heerman Gilles BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Neuteleers Wannes BEL 0 5.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Lejzerowicz Nathan BEL 0 6.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
8 13      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Decraene Lotus BEL 1176 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1176 41.0 Totaal 5.0 3.58 +0.42
Begin van de pagina
Bredikhina Polina (Rank: 15)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.20194
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Stragier Lucas BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Van Lierde Rutger BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Plomp Mateo BEL 1391 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Vandenhole Kobe BEL 0 5.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Van Loo Ides BEL 0 6.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 7      Peeters Yumi BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Moh'D Zain BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
9 14      Verhaeghe Clement BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1391 45.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Neuteleers Wannes (Rank: 39)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16831
N-Elo0
FIDE-ID258385
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Decraene Lotus BEL 1176 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      De Bie Jonah BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      De Keukelaere Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Birla Advik BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Stroobant Hanne BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 14      De Boeck Lieselore BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Deschepper Matteo BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      De Rycke Killian BEL 1319 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1247 43.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Jalalijam Roza (Rank: 31)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Plomp Mateo BEL 1391 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Verhaeghe Clement BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 24      Van Lancker Vincent BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Verbeke Anna BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 16      Birla Advik BEL 0 5.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 10      Vandenhole Kobe BEL 0 5.5 W v ½ 4.0 0.50 +0.00
8 13      Stroobant Hanne BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
9 16      Vrijsen Jonas BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1391 41.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Deschepper Matteo (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17956
N-Elo0
FIDE-ID258440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Steertegem Alex BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Musabayev Maxim BEL 1426 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Plomp Luka BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Van de Walle Jaimy BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Van Daele Klaas BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Van Loo Ides BEL 0 6.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 11      Neuteleers Wannes BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 15      Stragier Lucas BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1426 43.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Birla Advik (Rank: 13)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.20730
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Plomp Luka BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Lozie Wout BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Beuseling Lander BEL 610 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Stragier Lucas BEL 0 4.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Neuteleers Wannes BEL 0 5.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Spinazzola Matteo BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 17      Van Daele Klaas BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
9 13      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0610 40.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Moh'D Zain (Rank: 37)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.21097
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ghisa Alexander BEL 1076 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      De Wever Daan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 21      Verbeke Anna BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Stroobant Hanne BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      De Rycke Killian BEL 1319 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 13      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      De Keukelaere Ruben BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 9      Bredikhina Polina BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 9      Lejzerowicz Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1197 44.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Lootens Marie-Julie (Rank: 34)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.20564
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vertongen Jack BEL 1186 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Croquey Michael BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Derijkere Thomas - William BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      Van Steertegem Alex BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Van Lierde Rutger BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Vrijsen Jonas BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Coorevits Arthur BEL 1157 5.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 14      Vynck Isolde BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 10      Plomp Luka BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1171 40.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Hofstede Erya (Rank: 29)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.16431
N-Elo0
FIDE-ID258555
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Vynck Isolde BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Van Lancker Vincent BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Van de Walle Jaimy BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 15      Vandenhole Kobe BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 23      Verhaeghe Clement BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Van Daele Klaas BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      Vrijsen Jonas BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Van Loo Ides BEL 0 6.5 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Verbeke Anna (Rank: 55)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.17765
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Focke Lucas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 21      Moh'D Zain BEL 0 5.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Liao Yilin CHN 0 4.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 15      Vynck Isolde BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 11      De Man Silas BEL 0 4.5 Z ^ 0 3.5 0.50 -0.50
8 15      Plomp Luka BEL 0 6.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
9 19      Van de Walle Jaimy BEL 0 3.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 4.5 4.00 -0.50
Begin van de pagina
Musabayev Alexander (Rank: 38)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
FIDE-ID264407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Aelbrecht Lasse BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      De Rycke Killian BEL 1319 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 22      Vynck Isolde BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      De Boeck Lieselore BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Vrijsen Jonas BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Croquey Michael BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Van Hecke Mathis BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      De Man Silas BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
9 11      Beuseling Lander BEL 610 5.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0964 39.0 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Mees Liam (Rank: 36)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.20822
N-Elo0
FIDE-ID262374
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Coorevits Arthur BEL 1157 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      De Boeck Lieselore BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Stroobant Hanne BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Croquey Michael BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Vynck Isolde BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 21      Ferdinande Ebben BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Decraene Lotus BEL 1176 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 17      Van Hecke Mathis BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1166 39.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Van Hecke Mathis (Rank: 47)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.21198
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      De Keukelaere Ruben BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Heerman Gilles BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 24      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.5 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
4 22      Focke Lucas BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Ip Lucas BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Lejzerowicz Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 18      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 20      Liao Yilin CHN 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 17      Mees Liam BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
De Man Silas (Rank: 20)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19502
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Lancker Vincent BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      De Rycke Killian BEL 1319 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Vynck Isolde BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Plomp Mateo BEL 1391 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 9      Vandenhole Kobe BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 11      Verbeke Anna BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 Z ^ ½ 4.5 0.50 +0.00
9 12      Despiere Delphine BEL 0 5.5 Z ^ 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1355 42.0 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Devos Toon (Rank: 25)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.21092
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vandenholen Senne BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Plomp Mateo BEL 1391 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Van Daele Klaas BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Plomp Luka BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 14      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Van de Walle Jaimy BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 19      Vrijsen Jonas BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
8 23      Van Steertegem Alex BEL 0 3.5 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
9 18      Vynck Isolde BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1391 38.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Van Ewijk Abel (Rank: 46)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.21087
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Boeck Lieselore BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Coorevits Arthur BEL 1157 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Hauchamps Maxime BEL 630 8.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Devos Toon BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Deschepper Matteo BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 17      Mees Liam BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Croquey Michael BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 13      Birla Advik BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0893 45.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Vynck Isolde (Rank: 58)

Rangschikking34
GeslachtF
Stamnr.19743
N-Elo0
FIDE-ID264750
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Hofstede Erya BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Beuseling Lander BEL 610 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 22      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      De Man Silas BEL 0 4.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
5 19      Mees Liam BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Verbeke Anna BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 16      Ip Lucas BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
8 14      Lootens Marie-Julie BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
9 18      Devos Toon BEL 0 4.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0610 41.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Vrijsen Jonas (Rank: 57)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.17100
N-Elo0
FIDE-ID259390
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Heerman Gilles BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      De Bie Jonah BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Decraene Lotus BEL 1176 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 15      Peeters Yumi BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 20      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 W v 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Lootens Marie-Julie BEL 0 5.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
7 19      Devos Toon BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      Hofstede Erya BEL 0 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
9 16      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1176 42.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Croquey Michael (Rank: 16)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.21183
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Daele Klaas BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Lootens Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Spinazzola Matteo BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Mees Liam BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Lozie Wout BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 18      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 21      Van Steertegem Alex BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 18      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9 21      Ip Lucas BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
De Boeck Lieselore (Rank: 18)

Rangschikking37
GeslachtF
Stamnr.16698
N-Elo0
FIDE-ID259691
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Mees Liam BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Heerman Gilles BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      Stragier Lucas BEL 0 4.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Spinazzola Matteo BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Neuteleers Wannes BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 16      Despiere Delphine BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 22      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 37.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Verhaeghe Clement (Rank: 56)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.17005
N-Elo0
FIDE-ID258490
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Hauchamps Maxime BEL 630 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Ferdinande Ebben BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 28      Aelbrecht Lasse BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 28      Liao Yilin CHN 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Hofstede Erya BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 23      Boone Anton BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 22      Heerman Gilles BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 14      Bredikhina Polina BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 38.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Van Daele Klaas (Rank: 44)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.19618
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Croquey Michael BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Vertongen Jack BEL 1186 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Devos Toon BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Ferdinande Ebben BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Deschepper Matteo BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 22      Focke Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Hofstede Erya BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 17      Birla Advik BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 20      Boone Anton BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1186 39.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Stragier Lucas (Rank: 43)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.19544
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bredikhina Polina BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Despiere Delphine BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Boone Anton BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Birla Advik BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      De Boeck Lieselore BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 27      De Wever Daan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 25      Focke Lucas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 21      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 15      Deschepper Matteo BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Van Lierde Rutger (Rank: 49)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.20241
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      De Wever Daan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Bredikhina Polina BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 15      Focke Lucas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Lejzerowicz Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 18      Lootens Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      Despiere Delphine BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Ferdinande Ebben BEL 0 2.5 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
8 19      Ip Lucas BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
9        Afwezig           0 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.0 Totaal 4.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina
Liao Yilin (Rank: 33)

Rangschikking42
GeslachtF
Stamnr.21077
N-Elo0
Landchn  (chn)
Club(404) De Drie Torens Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Rycke Killian BEL 1319 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Verbeke Anna BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      Verhaeghe Clement BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 29      Van Lancker Vincent BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 26      Vandenholen Senne BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 20      Van Hecke Mathis BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 23      Spinazzola Matteo BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1319 32.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Van Steertegem Alex (Rank: 51)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.19639
N-Elo0
FIDE-ID264970
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Deschepper Matteo BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Ip Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Lejzerowicz Nathan BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 26      Lootens Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 25      Despiere Delphine BEL 0 5.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 25      Heerman Gilles BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 21      Croquey Michael BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 23      Devos Toon BEL 0 4.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
9 24      Aelbrecht Lasse BEL 0 2.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Van de Walle Jaimy (Rank: 45)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Bie Jonah BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Ferdinande Ebben BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Hofstede Erya BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Deschepper Matteo BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      De Wever Daan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 20      Devos Toon BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 20      Despiere Delphine BEL 0 5.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 24      Lozie Wout BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
9 19      Verbeke Anna BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Heerman Gilles (Rank: 28)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.17980
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Vrijsen Jonas BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Van Hecke Mathis BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 23      De Boeck Lieselore BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 27      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.5 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
5 21      Stroobant Hanne BEL 0 5.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
6 25      Van Steertegem Alex BEL 0 3.5 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
7 27      Aelbrecht Lasse BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
8 22      Verhaeghe Clement BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
9 27      Vandenholen Senne BEL 0 2.0 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Lozie Wout (Rank: 35)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.21827
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Decraene Lotus BEL 1176 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Birla Advik BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      De Wever Daan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      De Bie Jonah BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Croquey Michael BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 26      Aelbrecht Lasse BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
7 28      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
8 24      Van de Walle Jaimy BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 26      Ferdinande Ebben BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1176 32.0 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Akar Ceyda Naz (Rank: 12)

Rangschikking47
GeslachtF
Stamnr.16838
N-Elo0
FIDE-ID258563
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Neuteleers Wannes BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Liao Yilin CHN 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Van Hecke Mathis BEL 0 4.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 27      Heerman Gilles BEL 0 3.5 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
5 29      Aelbrecht Lasse BEL 0 2.5 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.5    
7 28      Lozie Wout BEL 0 3.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
8 28      Vandenholen Senne BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
9 25      Derijkere Thomas - William BEL 0 2.5 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 27.5 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
Vandevoorde Lowie (Rank: 54)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.21832
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Ferdinande Ebben BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      De Man Silas BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 19      Liao Yilin CHN 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Hofstede Erya BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 9      Beuseling Lander BEL 610 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 13      Moh'D Zain BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Bredikhina Polina BEL 0 5.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
8 21      Stragier Lucas BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 22      De Boeck Lieselore BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0610 39.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Boone Anton (Rank: 14)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.21743
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Spinazzola Matteo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Vandenhole Kobe BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 10      Stragier Lucas BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Van Loo Ides BEL 0 6.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Peeters Yumi BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      Ip Lucas BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 23      Verhaeghe Clement BEL 0 4.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 25      Focke Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 20      Van Daele Klaas BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
De Bie Jonah (Rank: 17)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.19668
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van de Walle Jaimy BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Vrijsen Jonas BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      Neuteleers Wannes BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Lozie Wout BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Spinazzola Matteo BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Beuseling Lander BEL 610 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Plomp Luka BEL 0 6.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8        Afwezig           0 3.0    
9        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0610 30.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Spinazzola Matteo (Rank: 42)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.21767
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Boone Anton BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Derijkere Thomas - William BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Croquey Michael BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Musabayev Maxim BEL 1426 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      De Bie Jonah BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      De Boeck Lieselore BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Birla Advik BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 26      De Wever Daan BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 23      Liao Yilin CHN 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1426 34.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Focke Lucas (Rank: 27)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.21196
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Verbeke Anna BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Akulov Yaroslav BEL 1327 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Van Lierde Rutger BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 22      Van Hecke Mathis BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Vandenholen Senne BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 22      Van Daele Klaas BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      Stragier Lucas BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 25      Boone Anton BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 28      De Wever Daan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1327 35.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Ip Lucas (Rank: 30)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.21108
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayev Maxim BEL 1426 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Van Steertegem Alex BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Aelbrecht Lasse BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 23      Vandenholen Senne BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Van Hecke Mathis BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      Boone Anton BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Vynck Isolde BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 19      Van Lierde Rutger BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 21      Croquey Michael BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1426 34.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Ferdinande Ebben (Rank: 26)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.21801
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Van de Walle Jaimy BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Verhaeghe Clement BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Van Daele Klaas BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Van Lancker Vincent BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 21      Mees Liam BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Van Lierde Rutger BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 27      Derijkere Thomas - William BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
9 26      Lozie Wout BEL 0 3.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
Aelbrecht Lasse (Rank: 11)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.21777
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Musabayev Alexander BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Peeters Yumi BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Ip Lucas BEL 0 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
4 28      Verhaeghe Clement BEL 0 4.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 29      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 26      Lozie Wout BEL 0 3.5 Z ^ ½ 1.5 0.50 +0.00
7 27      Heerman Gilles BEL 0 3.5 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
8 29      Van Lancker Vincent BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
9 24      Van Steertegem Alex BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
Derijkere Thomas - William (Rank: 22)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.20237
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Loo Ides BEL 0 6.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Spinazzola Matteo BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Lootens Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 29      De Wever Daan BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 28      Vandenholen Senne BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
7 29      Van Lancker Vincent BEL 0 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
8 27      Ferdinande Ebben BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
9 25      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina
Van Lancker Vincent (Rank: 48)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.21802
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      De Man Silas BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Hofstede Erya BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Despiere Delphine BEL 0 5.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Ferdinande Ebben BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 29      Liao Yilin CHN 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 29      Derijkere Thomas - William BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 29      Aelbrecht Lasse BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 2.0 4.00 -3.00
Begin van de pagina
Vandenholen Senne (Rank: 53)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.20239
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Devos Toon BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 29      Lejzerowicz Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 23      Ip Lucas BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Focke Lucas BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 28      Derijkere Thomas - William BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 26      Liao Yilin CHN 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 28      Akar Ceyda Naz BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 27      Heerman Gilles BEL 0 3.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.0 Totaal 2.0 4.00 -3.00
Begin van de pagina
De Wever Daan (Rank: 21)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.21781
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Van Lierde Rutger BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Moh'D Zain BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Lozie Wout BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 29      Derijkere Thomas - William BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 24      Van de Walle Jaimy BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 27      Stragier Lucas BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 26      Spinazzola Matteo BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
9 28      Focke Lucas BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 2.0 4.00 -3.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Hauchamps Maxime 9 630 922 8.0 38 W 1 7 Z 0 12 W 1 33 Z 1 13 W 1 4 Z 1 6 W 1 9 Z 1 5 Z 1 46.50 45.00 37.0 8
2 Akulov Yaroslav 3 1327 1292 7.0 13 W 1 52 Z 1 8 W 1 10 Z 1 14 W 1 6 Z 0 3 W 1 5 W 0 12 Z 1 39.50 44.50 39.0 7
3 Vertongen Jack 5 1186 1198 7.0 25 W 1 39 Z 1 7 W 1 4 Z 1 6 W 0 14 Z 1 2 Z 0 13 W 1 15 W 1 39.50 44.00 37.0 7
4 Plomp Mateo 2 1391 1233 7.0 21 Z 1 32 W 1 19 Z 1 3 W 0 31 Z 1 1 W 0 16 Z 1 8 W 1 6 W 1 37.00 43.00 35.0 7
5 Musabayev Maxim 1 1426 1325 7.0 53 W 1 22 Z 1 6 W 0 51 Z 1 8 W 1 10 Z 1 9 W 1 2 Z 1 1 W 0 36.00 44.50 37.0 7
6 Ghisa Alexander 8 1076 1134 6.5 24 Z 1 11 W 1 5 Z 1 16 W 1 3 Z 1 2 W 1 1 Z 0 12 W ½ 4 Z 0 40.50 48.00 40.0 6
7 Van Loo Ides 50 0 643 6.5 56 Z 1 1 W 1 3 Z 0 49 W 1 19 Z 1 9 Z 0 22 W 1 14 W ½ 26 Z 1 30.75 41.50 33.0 6
8 De Keukelaere Ruben 19 0 706 6.0 30 Z 1 18 W 1 2 Z 0 20 W 1 5 Z 0 11 W 1 24 Z 1 4 Z 0 14 W 1 30.50 42.50 31.0 6
9 De Rycke Killian 4 1319 1119 6.0 42 Z 1 28 W 1 31 Z 1 14 W 0 24 Z 1 7 W 1 5 Z 0 1 W 0 20 Z 1 29.50 41.50 34.0 6
10 Decraene Lotus 6 1176 1026 6.0 46 Z 1 20 W 1 35 Z 1 2 W 0 11 Z 1 5 W 0 12 W 0 29 Z 1 18 W 1 27.50 40.00 32.0 6
11 Plomp Luka 41 0 367 6.0 23 W 1 6 Z 0 22 W 1 32 Z 1 10 W 0 8 Z 0 50 W 1 27 Z 1 25 W 1 27.50 38.00 28.0 6
12 Peeters Yumi 40 0 652 6.0 16 Z ½ 55 W 1 1 Z 0 35 W 1 49 Z 1 19 W 1 10 Z 1 6 Z ½ 2 W 0 26.50 42.00 31.5 5
13 Lejzerowicz Nathan 32 0 466 6.0 2 Z 0 58 W 1 43 Z 1 41 W 1 1 Z 0 30 W 1 18 W 1 3 Z 0 24 W 1 23.50 40.50 29.0 6
14 Coorevits Arthur 7 1157 1010 5.5 29 W 1 33 Z 1 15 W 1 9 Z 1 2 Z 0 3 W 0 25 W 1 7 Z ½ 8 Z 0 28.25 43.00 34.0 5
15 Vandenhole Kobe 52 0 408 5.5 17 Z 1 49 W 1 14 Z 0 19 W 0 26 Z 1 31 W 1 21 Z ½ 16 W 1 3 Z 0 25.50 38.00 29.5 5
16 Beuseling Lander 10 610 468 5.5 12 W ½ 34 Z 1 23 W 1 6 Z 0 48 W 1 50 Z 1 4 W 0 15 Z 0 28 W 1 23.50 38.50 29.5 5
17 Despiere Delphine 24 0 43 5.5 15 W 0 40 Z 0 57 W 0 B1 43 Z ½ 41 W 1 44 Z 1 37 Z 1 31 W 1 20.75 29.50 18.5 4
18 Stroobant Hanne 59 0 147 5.0 B1 8 Z 0 29 W 1 24 W 0 45 Z 1 20 W 1 13 Z 0 21 W 1 10 Z 0 22.00 37.50 27.0 4
19 Bredikhina Polina 15 0 191 5.0 40 Z 1 41 W 1 4 W 0 15 Z 1 7 W 0 12 Z 0 48 W 1 24 Z 0 38 W 1 21.00 38.50 27.0 5
20 Neuteleers Wannes 39 0 313 5.0 47 W 1 10 Z 0 50 W 1 8 Z 0 23 W 1 18 Z 0 37 W 1 22 Z 1 9 W 0 21.00 36.50 26.0 5
21 Jalalijam Roza 31 0 191 5.0 4 W 0 38 Z 1 33 W 0 57 Z 1 27 W ½ 23 Z 1 15 W ½ 18 Z 0 35 W 1 19.25 34.00 23.0 4
22 Deschepper Matteo 23 0 194 5.0 43 Z 1 5 W 0 11 Z 0 44 W 1 39 Z 1 33 W 1 7 Z 0 20 W 0 40 Z 1 19.00 36.50 25.0 5
23 Birla Advik 13 0 104 5.0 11 Z 0 46 W 1 16 Z 0 40 W 1 20 Z 0 21 W 0 51 Z 1 39 Z 1 33 W 1 18.50 33.50 20.0 5
24 Moh'D Zain 37 0 302 5.0 6 W 0 59 Z 1 27 W 1 18 Z 1 9 W 0 48 Z 1 8 W 0 19 W 1 13 Z 0 18.00 38.00 27.0 5
25 Lootens Marie-Julie 34 0 296 5.0 3 Z 0 36 W 0 56 Z 1 43 W 1 41 Z 1 35 W 1 14 Z 0 34 W 1 11 Z 0 18.00 35.00 24.0 5
26 Hofstede Erya 29 0 36 5.0 34 W 0 57 Z 1 44 W 1 48 Z 0 15 W 0 38 Z 1 39 W 1 35 Z 1 7 W 0 17.00 31.50 24.0 5
27 Verbeke Anna 55 0 -50 4.5 52 W 0 B1 24 Z 0 42 W 1 21 Z ½ 34 W 1 31 Z 0 11 W 0 44 Z 1 17.50 32.00 21.5 3
28 Musabayev Alexander 38 0 214 4.5 55 Z 1 9 Z 0 34 W 0 37 W 1 35 Z 0 36 W 1 30 Z 1 31 W ½ 16 Z 0 17.25 32.50 23.0 4
29 Mees Liam 36 0 259 4.5 14 Z 0 37 W 1 18 Z 0 36 W 1 34 Z 0 54 W 1 33 Z 1 10 W 0 30 Z ½ 16.75 32.50 21.5 4
30 Van Hecke Mathis 47 0 0 4.5 8 W 0 45 Z ½ 47 W ½ 52 Z 1 53 W 1 13 Z 0 28 W 0 42 Z 1 29 W ½ 15.50 31.50 21.0 3
31 De Man Silas 20 0 301 4.5 57 W 1 48 Z 1 9 W 0 34 Z 1 4 W 0 15 Z 0 27 W 1 28 Z ½ 17 Z 0 14.75 36.00 27.0 4
32 Devos Toon 25 0 155 4.5 58 Z 1 4 Z 0 39 W 1 11 W 0 33 Z 0 44 W ½ 35 Z 0 43 W 1 34 Z 1 14.75 32.50 21.0 4
33 Van Ewijk Abel 46 0 156 4.0 37 Z 1 14 W 0 21 Z 1 1 W 0 32 W 1 22 Z 0 29 W 0 36 Z 1 23 Z 0 17.50 37.50 23.0 4
34 Vynck Isolde 58 0 25 4.0 26 Z 1 16 W 0 28 Z 1 31 W 0 29 W 1 27 Z 0 53 W 1 25 Z 0 32 W 0 17.00 33.50 24.0 4
35 Vrijsen Jonas 57 0 88 4.0 45 W 1 50 Z 1 10 W 0 12 Z 0 28 W 1 25 Z 0 32 W 1 26 W 0 21 Z 0 16.50 36.00 25.0 4
36 Croquey Michael 16 0 -43 4.0 39 W 0 25 Z 1 51 W 0 29 Z 0 46 W 1 28 Z 0 43 Z 1 33 W 0 53 Z 1 15.00 29.00 17.0 4
37 De Boeck Lieselore 18 0 -43 4.0 33 W 0 29 Z 0 45 W 1 28 Z 0 40 Z 1 51 W 1 20 Z 0 17 W 0 48 W 1 13.50 30.50 17.0 4
38 Verhaeghe Clement 56 0 27 4.0 1 Z 0 21 W 0 54 Z 0 55 W 1 42 Z 1 26 W 0 49 Z 1 45 W 1 19 Z 0 13.00 33.50 16.0 4
39 Van Daele Klaas 44 0 89 4.0 36 Z 1 3 W 0 32 Z 0 54 W 1 22 W 0 52 Z 1 26 Z 0 23 W 0 49 Z 1 12.50 33.50 20.0 4
40 Stragier Lucas 43 0 -43 4.0 19 W 0 17 W 1 49 Z 0 23 Z 0 37 W 0 59 Z 1 52 W 1 48 Z 1 22 W 0 12.50 30.00 17.0 4
41 Van Lierde Rutger 49 0 0 4.0 59 W 1 19 Z 0 52 W 1 13 Z 0 25 W 0 17 Z 0 54 Z 1 53 W 1 A 10.00 32.00 21.0 4
42 Liao Yilin 33 0 104 4.0 9 W 0 47 Z 1 48 W 0 27 Z 0 38 W 0 57 Z 1 58 Z 1 30 W 0 51 Z 1 9.00 27.50 16.0 4
43 Van Steertegem Alex 51 0 -87 3.5 22 W 0 53 Z 1 13 W 0 25 Z 0 17 W ½ 45 Z 1 36 W 0 32 Z 0 55 W 1 11.50 33.00 15.5 3
44 Van de Walle Jaimy 45 0 -87 3.5 50 W 0 54 W 1 26 Z 0 22 Z 0 59 W 1 32 Z ½ 17 W 0 46 Z 1 27 W 0 9.75 31.00 17.0 3
45 Heerman Gilles 28 0 -87 3.5 35 Z 0 30 W ½ 37 Z 0 47 Z 1 18 W 0 43 W 0 55 Z 1 38 Z 0 58 W 1 9.25 27.50 14.0 3
46 Lozie Wout 35 0 44 3.5 10 W 0 23 Z 0 59 W 1 50 Z 0 36 Z 0 55 W ½ 47 Z 1 44 W 0 54 Z 1 8.25 28.00 13.0 3
47 Akar Ceyda Naz 12 0 -141 3.5 20 Z 0 42 W 0 30 Z ½ 45 W 0 55 Z 0 B1 46 W 0 58 Z 1 56 W 1 7.75 25.00 10.5 2
48 Vandevoorde Lowie 54 0 -57 3.0 54 Z 1 31 W 0 42 Z 1 26 W 1 16 Z 0 24 W 0 19 Z 0 40 W 0 37 Z 0 11.50 33.00 22.0 3
49 Boone Anton 14 0 -125 3.0 51 W 1 15 Z 0 40 W 1 7 Z 0 12 W 0 53 Z 0 38 W 0 52 Z 1 39 W 0 10.00 33.00 18.0 3
50 De Bie Jonah 17 0 30 3.0 44 Z 1 35 W 0 20 Z 0 46 W 1 51 Z 1 16 W 0 11 Z 0 A A 10.00 32.50 20.0 3
51 Spinazzola Matteo 42 0 33 3.0 49 Z 0 56 W 1 36 Z 1 5 W 0 50 W 0 37 Z 0 23 W 0 59 Z 1 42 W 0 7.50 31.00 17.0 3
52 Focke Lucas 27 0 22 3.0 27 Z 1 2 W 0 41 Z 0 30 W 0 58 Z 1 39 W 0 40 Z 0 49 W 0 59 W 1 7.00 31.00 15.0 3
53 Ip Lucas 30 0 33 3.0 5 Z 0 43 W 0 55 Z 1 58 W 1 30 Z 0 49 W 1 34 Z 0 41 Z 0 36 W 0 7.00 30.50 17.0 3
54 Ferdinande Ebben 26 0 -175 2.5 48 W 0 44 Z 0 38 W 1 39 Z 0 57 W 1 29 Z 0 41 W 0 56 Z ½ 46 W 0 6.50 27.00 13.0 2
55 Aelbrecht Lasse 11 0 -175 2.5 28 W 0 12 Z 0 53 W 0 38 Z 0 47 W 1 46 Z ½ 45 W 0 57 W 1 43 Z 0 6.25 28.00 9.0 2
56 Derijkere Thomas - William 22 0 -262 2.5 7 W 0 51 Z 0 25 W 0 59 Z 0 B1 58 W 0 57 Z 1 54 W ½ 47 Z 0 4.75 23.50 9.0 1
57 Van Lancker Vincent 48 0 -336 2.0 31 Z 0 26 W 0 17 Z 1 21 W 0 54 Z 0 42 W 0 56 W 0 55 Z 0 B1 6.00 28.50 8.0 1
58 Vandenholen Senne 53 0 -336 2.0 32 W 0 13 Z 0 B1 53 Z 0 52 W 0 56 Z 1 42 W 0 47 W 0 45 Z 0 5.00 27.00 11.0 1
59 De Wever Daan 21 0 -336 2.0 41 Z 0 24 W 0 46 Z 0 56 W 1 44 Z 0 40 W 0 B1 51 W 0 52 Z 0 4.00 26.50 9.0 1
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/11/11 18:44